Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

EU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany							
				EU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany
Děsivý návrh, o němž v současnosti uvažuje Evropský parlament, by nasměroval vlády k monitorování občanů považovaných za „netolerantní“ a mohl by vést i k zákazu veškeré kritiky islámu a feminismu.

Evropský rámec národních stanov k podpoře tolerance (PDF), který koncipovala Evropská rada tolerance a vzájemné harmonie (ECTR), NGO sídlící v Paříži, byl minulý měsíc předložen komisi Evropského parlamentu pro Občanská práva a panuje o něm domněnka, že je už na pokraji realizace.

Podle Gatestonova institutu představují tyto Stanovy „s ničím nesrovnatelnou hrozbu svobodě slova“ a měly by dopad, který by „v podstatě v Evropě ukončil právo na svobodu projevu“ zákazem „veškerého kritického zkoumání islámu a islámského práva Šária, což je klíčovým cílem skupin muslimských aktivistů už déle než dvě desítky let.“

Hlavní cíle Stanov jsou podle tohoto dokumentu zaměřeny na eliminaci „anti-feminismu“ a „islamofobie“, což znamená, že jakákoliv kritika feministické politické doktríny či muslimského náboženství by byla považována za nenávistný projev.

Část 4 tohoto dokumentu konstatuje, že „Netřeba žádné tolerance k netoleranci. To je zvláště důležité, co se týče svobody projevu.“ Jinými slovy, označkování za „netoleranci“ přebíjí práva na svobodu projevu pro miliony evropských občanů.

„Na víře založené skupiny a školy, jež jsou přívrženci určitých náboženství či i jen rodiče, kteří chtějí své děti učit určitým morálním hodnotám, by obecně padli do podezření z netolerance,“ varují hlídači lidských práv z Eurepean Dignity Watch.

Tento návrh diktuje, že „Členové zranitelných a znevýhodněných skupin mají nárok na zvláštní ochranu navíc k obecné ochraně, kterou musí vláda poskytovat každé osobě uvnitř Státu.“

Tohle v podstatě poskytuje mandát ke zrušení práva na svobodu projevu evropských občanů proto, aby se zabezpečila „dodatečná“ práva menšinovým skupinám, aby nebyli uráženi „netolerantními“ poznámkami, k čemuž patří „zesměšňování“ takovýchto skupin, což je definice, která předpokládá postavení satiry mimo zákon.

Tento rámec volá po tom, aby tato doktrína byla realizována „speciální administrativní jednotkou“ v každém z 28 členských států EU, která by „operovala uvnitř ministerstva spravedlnosti“ a měla by pravomoc „trestních sankcí“. Navíc by ještě byly vytvořeny „Národní komise k monitorování tolerance“, aby „toleranci prosazovaly.“

„Principy svobody ze smlouvy o svobodě žít podle svých osobních morálních hledisek jsou v ohrožení, že budou potlačeny nově rozvíjeným konceptem ‚rovnosti‘. To by podvrátilo svobodu a sebeurčení všech Evropanů a podrobilo by to soukromé životy občanů právní nejistotě a byrokratické kontrole,“ uvádí European Dignity Watch. „Tohle je o vládní kontrole sociálního chování občanů. Tyto tendence začínají budit dojem dávno už opuštěných totalitních idejí a představují bezprecedentní útok na práva občanů.“

Návrh rovněž obsahuje zajištění převýchovy pro lidi považované za netolerantní. „U mladistvých usvědčených ze spáchání zločinů … se bude trvat na tom, aby podstoupili rehabilitační program konstruovaný tak, aby je prodchnul kulturou tolerance,“ uvádí dokument.

Školy počínaje základní a výše dostanou od vlády mandát k „zavádění kurzů pro povzbuzení studentů, aby akceptovali diverzitu a šířily klima tolerance k tomu, co je považováno za kulturní kvality ostatních.“

Návrh rovněž volá po vymytí mozku občanů až k „toleranci“ pomocí masových médií s tím, že vlády zajistí, aby televizní sítě „věnovaly předepsané procento svých programů šíření klimatu tolerance.“

Tento program, nejenže je alarmující hrozbou pro svobodu slova, ale zároveň je i pikantní ironií ve světle stížností hlavních mocností EU na monitorování občanů a světových vůdců od NSA.

Vzhledem k historii EU v tomto kontextu je vysoce pravděpodobné, že tato doporučení přijmou jako celek. Už v roce 2001 EU oznámila, že má pravomoc postavit mimo zákon kritiku sebe sama, když Evropský soudní dvůr vydal rozhodnutí, že EU by mohla „ze zákona potlačit politickou kritiku svých institucí a vůdčích figur.“

Paul Joseph Watson

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-10-3010
-
 58% ( 2 people voted )
+
Fašistické bruselské svine sa ozývajú. Treba z tej žumpy zvanej EÚ čo najskôr vystúpiť.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 74% ( 9 people voted )
+
2013-10-30 15:02:22 42601020
Mao dal kedysi na vlnách, celosvetovo rezervovaných na volanie o pomoc pre lode a lietadlá v tiesni, vysielať 1-2x denne svoje citáty po dobu vždy 10 min. Celý svet proti vtedajšej Číne hlasno protestoval, ale Čína v tom videla obrodu a výchovu ľudí = dobro.
Tvrdím, že vysielané Maove citáty sú slabým odvarom proti tomuto "Návrhu". Moje pobúrenie však asi EU-parlament od prijatia tejto hrôzy neodradí, že?
Luko # LidySesy00
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-30 15:05:03 c3a87f42
...a skonci to tak ako povinne desatminutovky alebo politicke skolenie muzstva za blahych cias budovania nevybudovatelneho. (Vsetci budu mat v p...ecku a budu mysliet i robit presne naopak).
Inak tento zakon by bol protiustavny a porusoval by niekolko bodov charty ludskych prav. Dufam ze to neprejde podobne ako nepresla ta idiotina s povinnymi rocnymi estekackami.

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 15:39:55 55e54ecb
Je..ý Západ s Veľkým Bratom, zlaté RUSKO!

Max # JevuNace38
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-30 15:44:41 5c340208
Na islamizmus a feminizmus nám nedovolia siahať, pretože:
- feminizmus je skvelým nástrojom na umŕtvenie spoločnosti - menej detí a nahrádzanie niektorých prejavov patriarchátu ešte radikálnejším matriarchátom namiesto normálneho vyváženého riešenia. Podobne aj homoloby...
- islamizmus a imigračná politika EU majú vytvárať napätie medzi moslimami a zvyškom sveta (rovnako aj Izrael a USA na Blízkom Východe - 11/09 a podobne). Cieľom je vytvoriť veľké moslimské hnutie/štát - Kalifát, ktorý bude bojovať proti celému svetu. Ak Kalifát prehrá, islam a korán budú zakázané. Ak vyhrá, tak na celom svete bude nastolený moslimský svetový poriadok, v ktorom budú muláhovia, imámovia, šejkovia... vládnuť nad nevedomými negramotnými masami tak, ako je to teraz v mnohých arabských krajinách. Potom sa spustí revolúcia proti nim - pretože ľudia toho budú mať plné zuby - a islam a korán zakážu.
Prečo snaha o zákaz koránu v horizonte najbližších desaťročí?
Súčasný his-tórický islam je vyhovujúci - negramotní ľud arabských krajín na slovo poslúcha tiež nie príliš gramotných duchovných. Je tu však hrozba, že moslimovia raz začnú korán naozaj čítať a budú ho porovnávať so svojím životom a stavom spoločnosti. Aké následky by to potom malo pre imámov, Izrael, USA a zvyšok sveta? Prečo toľko nenávisti voči Sýrii, kde vládne alávistická "sekta", v ktorej sa nemusia 5 krát denne modliť, zahalovať ženy, chodiť do Mekky, vytierať si zadok ľavou rukou, odrezávať končatiny...? Je jasné, prečo.
V koráne, ak opomenieme kontroverzné pasáže o násilnostiach, pedofílii a pod (ani biblia - starý zákon - na tom nie je lepšie) tak v koráne je viac pravdy ako v biblii - viď. pojednávanie o Úroku a kritika vyvolenosti Židov. Hoci je korán ako celok nástrojom manipulácie - ako všetky "sväté" knihy, je v ňom skrytých mnoho úlomkov informácií, z ktorých sa dá pri vhodnej miere chápania u čitateľa vytvoriť celkom dobrá predstava o objektívnej realite - a to je veľmi nebezpečné z pohľadu udržateľnosti tlupo-elitárskej spoločnosti.

Odbehol som trochu ďalej, ale chcel som vysvetliť, prečo sú nielen feminizmus a buzerantizmus, ale aj islam v EU takí chránení.

chladomor # JuqoFasi08
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-10-30 16:06:18 9ec3c791
Peter–chceš vystúpiť, ale ako si hlasoval o vstupe? Prečo chceš vystúpiť práve kvôli predkladanému návrhu? Doteraz si hľadel na eú ako na peknučkých súdružkovských úradníčkov, čo pomáhajú občanovi, ale teraz si zhrozený? Mimo eú nevidíš socializmus, alebo ťa tento návrh prípadne postihne, pretože ubližuješ ženám? Vkladáš do posudzovania eú emócie, alebo ťa vedie k nesúhlasu s eú niečo viac?

Saswe # RasuMara06
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-30 17:17:40 b228ba03
loading...
Patriarchát je typický znak nízkych vrstiev, na jednej strane nenávisť voči boháčom, úspešnejším, šikovnejším, múdrejším, ale v rámci „rodiny“ terorizovať deti, ženy, prikazovať a konať to, čo sa im v rámci spoločnosti nedarí a o čo sú vo svete mužov ukrátení. Údel mindrákov. Práve kvôli pripečeným mačom, ale aj ožranom a inej spodine sa rozmnožili feministické ľavičiarky. Patriarchálne nezmysly sú príčinou následného feministického hnusu.
Menej detí? Ženy chcú menej detí, ale keďže sú feministky, tak každé odmietajú? „Muži“ tiež nestoja o deti.
Islam je úplne v poriadku, taký krásne štebotavý, ale prisťahovalci ho znepeknili, zošpatnili? Islam je absolútne zlo, vždy a všade, nemá morálne princípy.
Kalifát je mýtus fanatických mohamedánov, ako by mohli vládnuť svetu, keď nevládnu ani len v končinách, o ktorých povrchní propagandisti trúbia, že sa jedná o moslimské krajiny? Kde je moslimov vraj cez 100 % a vládne kto? Najväčší zločin vidím v tom, že niekto sa čo i len snaží tvrdiť, že vraj ľudia v Turecku sú moslimovia, a že ich je veľa. To by potom Američania mali byť „kresťanmi“. Správnejšie by bolo uvádzať, že moslimov niet vôbec, okrem tých čo verejne vykrikujú, že nimi sú, a ten zvyšok obyvateľstva je len prispôsobivé mlčiace stádo, ktoré len rozmýšľa po moslimsky, ale to „myslenie“ neberie nábožensky, ale iba ako obvyklú črtu v jeho domovine. Moslimskí teroristi sa snažia vymývať mozgy, že nie iba dnes je vraj každý moslim, ale aj v minulosti, hoci pravdou je opak, hlúpi moslimovia si namýšľajú, že ak sú dnes oni mohamedáni, museli byť vždy.
Islam a korán treba zakázať, je neprirodzený a vedie ľudí do záhuby pekla.
Sýrska sekta možno nie je bigotná, ale je moslimská, neprenasleduje moslimov, chráni islam. Kto nie je proti islamu sa ním necháva opantať.
Čo také sa píše v koráne o spoločnosti? Náboženská kniha plná odpisovania a lží teda nie je náboženskou, ale návodom na revolúciu?
Starý zákon je kniha, v ktorej hovorí Boh, korán je stoka satanských preludov vášnivého zvrhlíka, porovnávať ich je rúhanie, nijakej pravdy v koráne niet, písali ho klamári.
Nijaká vyvolenosť Židov. Boh si vybral Semitu z mezopotámskeho Úru Abraháma, aj jeho potomkov, čo rozprávali po hebrejsky a mali Boha poslúchať, čím sa bude zmluva napĺňať. Židia sú mýtus, je len lživé prevedenie ľudí, čo patrili do satanovej synagógy a aj všetkých ich príbuzných, do schémy vymysleného národa židov, čo chceš priputovať do Palestíny. Akoby každý moslim, alebo každý člen akejkoľvek sekty, ktorá sa aspoň vzdialenie prihlasuje ku koránu, bol pokladaný za Araba.
Takže úrok? Však si UDO.

Saswe # RasuMara06
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 17:50:03 b228ba03
tak toto sa ma netyka, ja som tolerantny obcan. Tolerujem aj EU - zatial som nevystupil. Aj ked to tam vyzera ze s dementmi sa zrovna nad Bruselom vreco roztrhlo.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 18:03:09 4e636f35
nie som UDO.
chladomor # JuqoFasi08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 18:09:26 9ec3c791
Fašizmus je definovaný ako autorita a diktatúra, tieto podmienky EÚ spĺňa. Fašizmus je moc svetových korporácií spojená s mocou štátnou v neprospech občanov. EÚ presadzuje záujmy korporácií a diktuje podmienky členským štátom, každý rok po troche obmedzuje osobné slobody občanov. Európsku komisiu nikto nevolil, je to sebranka, ktorá plní program výkonného výboru, FEDu, MMF, OSN, Rothschilda, Rockefellera. Vnímavý človek cíti veľmi rýchly postup vývoja ku jedinej celosvetovej finančnej moci, zotročenie občanov. na celom svete funguje jedeniný bankový systém zavedenený klanom Rothschild, svetu vládne bezcenný dolár cez centrálne banky. Štáty, ktoré odmietli centrálne banky, tam USA zaviedli
demokraciu konzumného USA kapitalizmu.

EÚ vymýšľa nekonečné množstvo otravných blbostí, ktoré pracujúci človek ani nestíha registrovať. Je to psychologická vojna proti občanom, príkazov je také množstvo, že ľudia už neprotestujú. A to je žiadúci stav, apatia ľudí na milión EÚ sprostostí, a ani sa nenazdáme a sme v okovách EÚ zákonov, apatickí, neslobodní, zotročení.

EÚ má fašistickú minulosť, zakladali ju ľudia, ktorí podporovali Hitlera, EÚ dnes ekonomicky kolonizovala Slovanov, čo nedokázal Hitler, to dokázala EÚ.

Slovania nikdy v otvorenom boji neboli porazení, ale vždy boli podvedení. Dejinne najväčší podvod bolo zavedenie kresťanstva u Slovanov, výsledkom boli milióny mŕtvych, svedkom je pravoslávne kresťanstvo, kríženec pôvodného Slovanského Pravoslávia a kresťanstva. Odložte si báseň Mor ho od S. Chalúpku, lebo túto báseň ako svedka pravdivých, nefalšovaných a nezatajcných dejín Slovanov cenzúra zakáže.

Všetky náboženstvá sú veľmi mladé, nie sú bohom dané, ich autori ich písali zištne, s cieľom mať moc a vládu, boli x krát prepisované a vylepšované, najlepšie obišli židia. Odporúčam Zecharia Sitchin, všetky diela.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-10-31 07:00:52 57f4ca0a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Baterie z jaderného odpadu a diamantů vydrží 5 tisíc let


 Baterie z jaderného odpadu a diamantů vydrží 5 tisíc let
Zní to bláznivě. Ale je to úplně nový elektrický systém, který poskytuje čistou energii a zároveň rafinovaně využívá jaderný odpad. Jak se říká, dvě mouchy jednou ranou.
Vrcholní velitelé jaderných sil jsou po zprávách o chybějících jaderných hlavicích mimo službu
Prvé výstrely do vlastných radov
ÚNIA NAŠE ŽENY ZNEUŽÍVA – VLÁDA SA TICHO PRIZERÁ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0533 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made