Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

EU korumpuje nejvíc


EU korumpuje nejvíc

V Bruseli vznikol byrokratický moloch, ktorý nikdy nepodliehal demokratickým voľbám a dávno sa odstrihol od občanov. Táto mašinéria Európskej únie so 60 tisíc úradníkmi a s 27 komisármi na čele, ktorých občania nevolia, si vystačí úplne sama. Demokraciu nahradila hrou na demokraciu a jediné, čo skutočne prekáža, je volič.

Pre upevňovanie svojej moci si bruselský moloch počas desaťročí vytvoril rafinovaný systém, ktorým korumpuje volených politikov a ktorí tvoria bariéru k občanom. A práve preto je EÚ najväčším zdrojom korupcie.

Odmeňovanie europoslancov za porušovania pravidiel

Jednou z foriem korupcie je vedomé trpenie porušovania pravidiel, čo je celkom slušné svinstvo, lebo poslanec či komisár sa stáva "spolupáchateľom". Napríklad odmeňovanie poslancov je nastavené tak, že k základnému platu a k náhradám (cca 12 tisíc €) dostane poslanec 300 € za každý deň, ktorý sa zúčastní rokovania parlamentu. Na "zúčastnenie sa" na rokovacom dni stačí, aby sa poslanec podpísal do prezenčnej listiny a to je možné už od 6:45 ráno. Samozrejme nie preto, aby ctení poslanci mohli od siedmej ráno usilovne rokovať, ale preto, aby stihli doobedňajšie lietadlo domov. Všetci to vedia, no bruselský moloch nemá záujem to meniť, lebo práve tí poslanci, ktorí robia tieto nechutnosti, budú čušať ako vši pod chrastou, keď pôjde o zníženie rozpočtu. Zato redaktori, ktorí to filmovali, boli vykázaní z budovy (viz zde).

Korupcia eurokomisárov po skončení funkcie

O čistú korupciu ide aj v prípade eurokomisárov po skončení ich funkcie. Eurokomisár zarába niečo vyše 20 tisíc € a aby to chudáčik nemal príliš ťažké po skončení funkcie, má nárok na 60 percent tohto platu do doby, kedy si nájde nové zamestnanie (maximálne však tri roky). Väčšina komisárov (25 z 27) vrátane toho nášho, si našla zamestnanie skôr ako po troch rokoch, mnohí dokonca ihneď, no peniaze z Bruselu poberali ďalej a bruselský moloch toto vedome toleruje. Dokáže si niekto predstaviť, že si nejaký bývalý komisár a medzičasom aktívny politik v domovskej krajine (povedzme minister dopravy) bude na Brusel otvárať ústa, keď v rozpore s pravidlami berie 12 tisíc € mesačne?

Korupcia EÚ prostredníctvom eurofondov

Skutočnú a mimoriadne vážnu korupciu predstavujú eurofondy. Okrem toho, že deformujú podnikateľské prostredie (tie, ktoré idú do súkromnej sféry) a sú nespravodlivé voči tým, ktorí ich nedostanú, sú najmä najväčším zdrojom korupcie. To je dané (1) sumou, (2) zdrojom a (3) použitím. Sumou preto, že sa jedná o miliardy eur. Zdrojom preto, že pochádzajú z Bruselu a väčšina obyvateľstva ich vníma ako peniaze, ktoré padli z neba, resp. nám ich daroval strýčko z Ameriky a teda aj citlivosť verejnosti na korupciu je v prípade eurofondov výrazne nižšia. No a použitím preto, že často sú to vyslovené hlúposti a zbytočnosti, ktoré sú z nich financované. Veľa krát nájde ukradnutá čiastka efektívnejšie využitie ako tá časť, ktorá ide na oficiálny účel.

Eurofondy pripomínajú situáciu, kedy biely človek doniesol indiánom ohnivú vodu a to najmä kvôli korupcii, ktorú generujú.

Je verejným tajomstvom, že mnoho politikov je priamo zainteresovaných na eurofondoch a to províziami, úplatkami, tichými podielmi na firmách, ktoré ich čerpajú a pod. Tak ako v deväťdesiatych rokoch skorumpovala privatizácia celú generáciu politikov, korumpujú dnes eurofondy až na pár výnimiek všetkých, ktorí o nich rozhodujú.

Eurofondy slúžia ako "držhubné"

Kľúčový problém je v tom, že eurofondy slúžia ako "držhubné" a v tomto zmysle sa vyjadril aj predseda európskeho parlamentu Martin Schulz na svojej návšteve Slovenska, keď neskryte povedal, že si je vedomý obrovského zaťaženia Slovenska kvôli eurovalom a práve preto sa on zasadí za viac eurofondov. To je rovnako čistá korupcia. Slovenskí politici na jednej strane súhlasia s miliardami pre Grécko, španielske banky, Cyprus a pod. a na druhej strane pritečú eurofondy, na ktorých sa môžu slušne nabaliť.

Tunelovanie členských krajín prostredníctvom eurofondov

Bruselskému molochu tento stav samozrejme vyhovuje, lebo týmto spôsobom (milí lokálni politici, vy bude súhlasiť s miliardovými zárukami a inými nezmyslami a zato my prižmúrime všetky oči, keď sa budete nabaľovať na eurofondoch) sa dajú tunelovať členské krajiny, čím sa dostávajú stále viac do závislosti od Bruselu. Preto aj EÚ vo veľa prípadoch rozkrádania eurofondov strčí hlavu do piesku a slovenské zastúpenie EÚ na čele s Dušanom Chrenekom zaryto mlčí.

Rozkrádanie eurofondov chráni rozkrádača a trestá okradnutého

No neostáva to len pritom. Pokiaľ by niekto naozaj chcel riešiť rozkrádanie eurofondov, narazí na zvrátené pravidlá, ktoré chránia rozkrádača a potrescú okradnutého. Keď si nechá nejaká obec spraviť povedzme sanáciu smetiska a zaplatí za to 200 tisíc € a jeden z obecných poslancov zistí, že išlo o nehorázne predraženú zákazku (čo samozrejme nikoho netrápi, lebo veď spoluúčasť bola len 5 % a zvyšok sú eurofondy), tak nech ho boh chráni, keď na to poukáže. Eurofondy by totiž musela vrátiť obec a nie tá firma, ktorá sa s niekým na ministerstve podelila. A preto obecné celé zastupiteľstvo drží zobák a majiteľ firmy je vysmiaty.

Korupcia rozkladá našu spoločnosť

Som presvedčený, že existuje omnoho viac príkladov, avšak tie uvedené stačia na to, aby bolo zrejmé, že bruselský moloch systematicky korumpuje lokálnych politikov a tým si upevňuje svoju moc. Z Bruselu chodia smernice a nariadenia, ktoré tvoria ľudia, ktorých sme si nikdy nezvolili a ktoré musíme slepo prijať. Národná rada SR, ktorej poslanci boli riadne zvolení a majú skutočný mandát od občanov, môže akurát dodatočne schváliť bruselské výmysly.

Aké je riešenie?

Slovensko sa musí snažiť o dve veci. Po prvé, eurofondy znížiť o sumu, ktorú platí Slovensko zo štátneho rozpočtu do Bruselu. Keď napríklad máme ročne nárok na eurofondy v celkovej výške 3 miliardy € a my sami platíme zo štátneho rozpočtu 1 miliardu €, tak treba tieto čiastky saldovať, čo znamená, že my by sme neplatili do Bruselu nič a zároveň by sme mali nárok už len na 2 miliardy €. Po druhé, všetky eurofondy (s výnimkou nárokovateľných v poľnohospodárstve), na ktoré budeme mať po uplatnení prvého bodu nárok, presmerovať do výstavby diaľnic. Aj tam sa síce kradne, ale to je ľahšie kontrolovateľné.

Samozrejme, nebude to ľahké a nepôjde to zo dňa na deň. Ale sústredeným vyjednávaním sa môžeme k tomuto cieľu aspoň priblížiť a tým utlmiť nielen závislosť od bruselského molochu, ale najmä korupciu, ktorá postupne rozkladá našu spoločnosť.

http://sulik.sk

 
Richard Sulík


Author: Richard Sulik # HiriNyxi63
Európa2013-06-0718
-
 78% ( 26 people voted )
+
z eurofondov profituju len podnikatelia (ktori mimochodom neplatia ziadne dane - vsetci su totizto v danovych rajoch), ziadny obcan z eurofondov nema ani floka.
Len chcem pripomenut, ze za byvaleho rezimu neboli ziadne eurofondy, bola plna zamestnanost vratane ciganov, SKOLSTVO BOLO ZADARMO a zivotna uroven bola slusna pre kazdeho.
Predpokladam, ze keby byvaly rezim vydrzal dodnes tak mame ovela VYSSIU ZIVOTNU UROVEN nez teraz, nakolko niekolko vln privatizacii, rozkradania a likvidacie priemyslu a polnohospodarstva zdecimovalo nasu zivotnu uroven a posunulo nas nie dopredu ale 20 rokov dozadu. Socialisticke krajiny ktore nenechali privatizerov a zahranicny kapital rozkradnut krajinu (cina, vietnam) sa po reformach(bez privatizacie a rozkradaciek) tesia plnej zamestnanosti a vysokemu rastu zivotnej urovne. A my sme boli v tom case vysoko pred nimi. Dalej rusko a bielorusko - po prvej vlne privatizacii to zatrhli, dostali rozum a prestali pocuvat zlomyselne prikazy zapadnych kapitalistov - vysledok je nulova nezamestnanost, rast zivotnej urovne, explozivny rozvoj vysokych technologii a hlavne KVALITNE SKOLSTVO ZDARMA!!! A nepotrebuju ziadne eurofondy ani ziadne ine fondy.....staci zdravy rozum a zodpovedni politici ktori sa nenechaju skorumpovat.
na zaver len zopakujem davno zname:
Alan Dalles,
Kongres Spojených štátov, 1945

„Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia
a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto
falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No
pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia
napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme
vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a
slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť,
nehanebnosť a zákernosť,
nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí
postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme
duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich
rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“


xxx # WefiPipy88
-
 61% ( 13 people voted )
+
2013-06-07 19:25:41 d597d7c3
yanath


ty by si to mohol vedieť,,alebo zistiť,,nvš či nahodou sa nevykonávali dake postreky proti komárom hradene z penazi umie?za posledne roky?

333 # XohoHaqo72
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-06-07 23:32:02 55d88d6a
unie*
333 # XohoHaqo72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-07 23:32:28 55d88d6a
ixo s tou čínou nesuhlasím,,,ale čas ukaže ako to s nou je v skutočnosti teraz mi ešte nebudeš veriť
333 # XohoHaqo72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-07 23:34:32 55d88d6a
EU je celkom dobrá príležitosť korumpovať . Napríklad aj pri tom Grécku . Predstavte si že sa dohodnem z niekym že udržíme určitý čas Grécko za každú cenu , zatiaľ čo druhý o ňom pochybujú či to vydrží a mne stúpajú pozitívne úroky , lebo trhy sú neisté a na druhej strane mám aj istotu , lebo nikto ešte nevie čo sa bude diať , ale samozrejme je aj kopec iných možností , ale aj tak to nepovažujem za hlavný problém , lebo sa mi skôr nepáči že tam je kopec nevolených ľudí , ktorý tam majú dosť vysoké slovo .
pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-08 02:41:04 d5d75cbf
xxx-ciastocne s tebou suhlasim.Vychodny (soc.) blok sa nerozpadol sam od seba,bol zniceny cielene,metodicky(Dullesov plan tu metodiku nacrtava).Rusko je rovnako ako my okupovana krajina,ktora zacina bojovat za svoju suverenitu.Odporucam si pozriet nejake videjka s poslancom Dumy Fjodorovom,kde presne popisuje sucasny stav a hlavne,ako z toho von.
Po Stalinovej smrti/vrazde (´53) sa komunisticke vedenie (coraz viac ifiltrovane) rozhodlo uspokojovat len materialne potreby obcanov.Zaroven sa vytvorila elitarna vrstva(nomenklatura),ktorej hlavnym cielom bolo nestratit vyhody pre seba a potomkov-udrzat sa ako elita."Revolucia" a jej dosledky boli len zavrsenim procesu.
Momentalne prebieha rabovanie a informacna vojna.Mame sancu ju vyhrat,ked prestaneme spoliehat na autority a zo stada sa staneme spolocenstvom uvedomelych a mravnych obcanov,ktori su schopni riadit svoj zivot.Odporucam nastudovat si Koncepciu spolocenskej bezpecnosti(Концепция Общественной Безопасности)

julo # GopoMipy89
-
 67% ( 8 people voted )
+
2013-06-08 06:29:46 6dec7d9e
loading...
A ako pekné si to opäť súdruhovia vymysleli, vivat demokracia, vivat...Jedú blejt vašnosti.

Sloven # RijiDese27
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-08 08:27:14 c1c89652
njn sloven,,,sudruhovia kapitalisti,,,čili otrokári
333 # RavyGasa45
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-08 08:52:17 55d88d6a
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/283091-jurco
vic-treba-sa-pripravit-na-extremy-budu-castejsie-a
-prekvapivejsie/
333 # RavyGasa45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-08 09:08:00 55d88d6a
Je to stara znama vec popisana v knihe:
The Best System Money Can Buy: Corruption in the European UnionDruhou knihou je: Coruption of Capitalism. Kapitalisticky system je predurceny na korupciu v snahe ziskat monopolne postavenie a centralizaciu.


Commo sapiens # DopeVope49
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-08 14:06:34 4079836a
julo - dik za podnet, ja pridavam link, su tam fakt zaujimave fakty...
xxx # WefiPipy88
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-08 16:37:12 d597d7c3
Richard Sulík

Vravis: “Pre upevňovanie svojej moci si bruselský moloch počas desaťročí vytvoril rafinovaný systém, ktorým korumpuje volených politikov a ktorí tvoria bariéru k občanom. A práve preto je EÚ najväčším zdrojom korupcie.”

Tiez vravis: “Z Bruselu chodia smernice a nariadenia, ktoré tvoria ľudia, ktorých sme si nikdy nezvolili a ktoré musíme slepo prijať. Národná rada SR, ktorej poslanci boli riadne zvolení a majú skutočný mandát od občanov, môže akurát dodatočne schváliť bruselské výmysly.”

Inymi slovami vravis, ze obcania Slovenska, su od tych zlych, nevolenych bruselskych korumpovatelov, chraneni len skorumpovanymi politikmi so skutocnym mandatom, ktori musia slepo robit to, co nariadi Brusel… Pocuvaj Richard, nie si ty nahodou nejaky politik…?

Vravis, ze nasi politici maju skutocny mandat od obcanov...?

Vies, ak mas moznost si vybrat len medzi hovnom, srackou, lajnom a vykalom a napriek tomu sa rozhodnes si vyberat, tak nech robis co robis, nakoniec si aj tak vyberies len nejaku fekaliu…

Ta fekalia moze a podla zakona ma na to dokonca aj pravo, tvrdit, ze ma mandat od obcanov, ale pravdou to tak celkom byt nemusi... Hlavne vtedy, ak sa fekalia pred volbami volicom prezentovala, ako slahackova torta, ale tiez vtedy, ak povodne bola aj bananom a fekaliou sa stala dnom nastupu do parlamentu...

K tej korupcii, nie je nahodou podla zakona korumpovany vinny rovnako, ako ten co korumpuje...? Len tak rozmyslam, aby sme tu nahodou neurobili z vinnikov obete... Nie je nahodou tiez pravdou, ze nasi politici boli skorumpovani uz davno predtym, nez sme sa dostali do EU...? A nie je pravdou, ze na Slovensku prebehli a stale prebiehaju daleko vacsie korupcne afery, ako tie, ktore si spomenul v suvislosti s Bruselom...? Budem sa mylit, ak prehlasim, ze vsetcia politici, ktori kedykolvek mali akesi slovo vo vlade, napriec celym politickym spektrom, su do niecoho osobne namoceni a tym padom, velmi dobre vytrenovani k prijimaniu dalsich korupnych ponuk, odkialkolvek...?

Na Slovensku, je taka velmi uspesna firma, zaoberajuca sa chovom goril... Vola sa tusim Penta... Jej sef, maly gibon, ma velmi dobre vztahy s mnohymi slovenskymi politikmi... Ma tiez titul doktora korupcnych vied z Oxfordu... A ak ho nahodou aj nema, urcite by si ho zasluzil... Necitil si potrebu, v suvislosti s korupciou a slovenskymi politikmi so skutocnym mandatom od obcanov, radsej napisat nieco o tomto velikanovi slovenskej podnikatelskej sfery a jeho firme...? On, okrem stretavania sa s politikmi a vladnymi predstavitelmi Slovenska, takmer ani nic ine nerobi... Urcite by sa o tom dal napisat, dokonca aj rozsiahlejsi, putavy clanocek...

Ak si nahodou o nom a jeho firme este nepocul, prikladam jeho fotku... Mozno si ho pripomenies...?


ORANGUTAN # PejiRiwe62
-
 61% ( 13 people voted )
+
2013-06-08 18:56:20 3ab36407
To sú len polovičné riešenia. Náš príklon ku kapitalizmu priniesol biedu a zotročenie Slovenska. Treba vystúpiť z EÚ a eurozóny a začať sa spoliehať na seba. Potravinová bezpečnosť, poriadok s parazitmi (Cigáni a mimovládky) a hľadať spoluprácu s krajinami BRICS.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-12 00:44:18 4d4e52a2
Slovensky krtkovia dnes ak nepadne vas socializmus tak zdochynate od hladu jak sudruzi v Severnej Korei alebo na Kube. Dnes sa chcete mat dobre a pritom tridsat rokov v socializme ste len sunky valali a rozflakali majetok poctivych ludi ktory on boli pripraveny v 48. xxx nepis bludy o Cine a Vietname, ked o tom vies rit, ja len tento rok som navstivil Vietnam dvakrat po par tyzdnoch a do konca roku tam este dvakrat pojdem. Tak jako komunisti vy.je.ba.li s robotnikom este sa nestalo inde vo svete, len v Azii. Nepozerajte sa na sudruhov ktory sa vyvazaju v Audinach, ale na robotnika ktory maka za dvesto dolarov mesacne a spi na holej zemi, lebo nema ani na madrac. Kazdy jeden by z nich zdrhol do toho hnusneho kapitalizmu aby mohol zit jak clovek. Sudruzi na Dolezitom ste len hrzka hlupakov bez sabaucty a za svoju neschopnost zvalujete vinu na kapitalizmus, nikto vam nebrani sa mat lepsie, aaaa len na to treba robit zabudol som luza.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-06-12 02:36:12 63f1bb35
Slovensky krtkovia dnes ak nepadne vas so.cia.liz.mus tak zdochynate od hladu jak sudruzi v Severnej Korei alebo na Kube. Dnes sa chcete mat dobre a pritom tridsat rokov v so.cia.liz.me ste len sunky valali a rozflakali majetok poctivych ludi ktory on boli pripraveny v 48. xxx nepis bludy o Cine a Vietname, ked o tom vies r.i.t, ja len tento rok som navstivil Vietnam dvakrat po par tyzdnoch a do konca roku tam este dvakrat pojdem. Tak jako komunisti vy.je.ba.li s robotnikom este sa nestalo inde vo svete, len v Azii. Nepozerajte sa na sudruhov ktory sa vyvazaju v Audinach, ale na robotnika ktory maka za dvesto dolarov mesacne a spi na holej zemi, lebo nema ani na madrac. Kazdy jeden by z nich zdrhol do toho hnusneho kapitalizmu aby mohol zit jak clovek. Sudruzi na Dolezitom ste len hrzka hlupakov bez sabaucty a za svoju neschopnost zvalujete vinu na kapitalizmus, nikto vam nebrani sa mat lepsie, aaaa len na to treba robit zabudol som luza.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-06-12 02:38:21 63f1bb35
otvor
eneoci
otvorené oči (krútim hlavou)

Ak toto " Mame šancu ju vyhrať, keď prestaneme spoliehat na autority a zo stada sa staneme spolocenstvom uvedomelych a mravných občanov, ktorí su schopni riadit svoj zivot."


Má niečo spoločné zo socializmom, tým tvojim teoretickým alebo ten čo bol. V skutočnosti to bol štátny korporativizmus, prichutení tzv elitou (nomenklatúrou) ktorá cicala, a po "absolutne nepredvídateľnej a neplánovanej nežnej" prevrátila kabát tak ťa no ... fakt ľutujem.
Dusan # RequXyga78
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-12 18:08:28 c1565806
Dusan o com tocis? Za mojich cias sa tomu hovorilo socializmus, jak ty tomu hovoris je uplne jedno, dolezita vec ze je to ten najhorsi system pre robotnika a cestny socialny system neexistoval a existovat nebude, lebo vecsina ludi su ludske sracky a sku.rvia akukolvek slachetnu myslienku.
Teraz odcitujem tvoju myslienku: Ak toto " Mame šancu ju vyhrať, keď prestaneme spoliehat na autority a zo stada sa staneme spolocenstvom uvedomelych a mravných občanov, ktorí su schopni riadit svoj zivot."
Mily Dusan, ked budu obcania taky jak si to spomenul v tvojej myslienke, tak ani jeden znich nepodpori myslienku socializmu, ale stopercentne budu za cisty nefalsovany tvrdy kapitalizmus bez akeho kolvek socialneho deformovania spolocnosti. Na stranu socializmu sa hrnu len ludske nuly a smeti.otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-13 04:55:48 63f1bb35
Dusan o com tocis? Za mojich cias sa tomu hovorilo so.cia.liz.mus, jak ty tomu hovoris je uplne jedno, dolezita vec ze je to ten najhorsi system pre robotnika a cestny so.cia.lny system neexistoval a existovat nebude, lebo vecsina ludi su ludske sracky a sku.rvia akukolvek slachetnu myslienku.
Teraz odcitujem tvoju myslienku: Ak toto " Mame šancu ju vyhrať, keď prestaneme spoliehat na autority a zo stada sa staneme spolocenstvom uvedomelych a mravných občanov, ktorí su schopni riadit svoj zivot."
Mily Dusan, ked budu obcania taky jak si to spomenul v tvojej myslienke, tak ani jeden znich nepodpori myslienku so.cia.liz.mu, ale stopercentne budu za cisty nefalsovany tvrdy kapitalizmus bez akeho kolvek so.cial.neho deformovania spolocnosti. Na stranu so.cia.liz.mu sa hrnu len ludske nuly a smeti.otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-13 04:59:13 63f1bb35

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Kmotr: Jazykovka pro mafiány


Kmotr: Jazykovka pro mafiány
Film Kmotr režiséra Francise Forda Coppoly patří nepochybně mezi největší filmové majstrštyky všech dob. Bohužel poněkud zromantizoval představy o mafii a nemalou měrou ovlivnil také ...
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
R.I.P: Najničivejší projektil? Vytrháva orgány z tela!
Pani Merkelová, vyskočte z vleku vojnovej politiky USA

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0377 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne