Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Cukor vs. káva. Čo je horšie?


Cukor vs. káva. Čo je horšie?

Káva je prezentovaná ako návyková droga spolu s tabakom a alkoholom, pričom je úplne vynechaná myšlienka návykovosti cukrom. A tak sa pýtam, či ide iba o neznalosť ľudí alebo aj o biznis – ako je to v drvivej väčšine prípadov. Samozrejme, že tento druh biznisu je vládam veľmi výhodný. Ľudia po dovŕšení veku, kde už nie sú pre štát plne výkonnými robotmi proste ochorejú, čiže tu nastupuje farmaceutický biznis. No a keďže umrú skôr, začína sa ďalší biznis a pritom im netreba dlho platiť dôchodky, ak sa dôchodku vôbec dožijú.

Dôchodky, čiže fiktívne pilierové fondy s číslami na papieri prevyšujú realitu, takže už je tu iba jediná cesta – vyvraždiť občanov ešte pred tým, ako sa dôchodku dožijú. Deje sa to "humanitárnym" spôsobom a to bez toho, aby sme si to väčšina z nás uvedomovala, presne podľa plánu. Toto je systém, ktorý si založil "akože" štát, ktorého prvotnou myšlienkou bolo to, že "štát vytvárajú jeho občania na základe ich rozhodnutí". Žeby sme chceli vlastnú smrť a krátky život? Neviem ako vy, ale ja určite nie.

Najlepšie z toho je, že zo všetkého sa odovzdávajú štátu dane, dane zo zisku, dane za dažďovú vodu, ale to je už iná tematika. A preto je cukor podporovaný štátom nie len ohľadom zisku z daní, ale i ohľadom toho, že zakysluje náš organizmus, čo spôsobuje rýchle vyradenie zo zoznamu živých. Veda aj po smrti ľudí funguje na ich účet (lepšie povedané účet ich blízkych), pričom štát sa zbavil ďalších nákladov a politici tak môžu tunelovať vo väčšom. Rakovinu, cukrovku, zvýšený krvný tlak a iné choroby, ktoré nás zabijú skôr ako sa dožijeme vysnívaného dôchodku sú v politickom denníku na prioritnom liste v kategórii "podporovaných".

Nesprávne zakorenená výuka typu päťkrát denne teplá strava, zlé návyky a kopec omylov typu mlieko je zdravé (aj s kazeinom rozkladajúcim kosti), nás dostávajú presne tam, kam má oligarchia zo strategického hľadiska už dlhodobo naplánované. To nie je iba problémom Slovenska, ČR, UK alebo Írska, pozrime sa za oceán na USA, kde je každý tretí človek diabetik alebo trpiaci nadváhou a deti v školách (vďaka spracovaným potravinám v lesklých obaloch, z ktorých jedia rukami z bezpečnostných dôvodov) umierajú v 15-tich rokoch svojho života. Ale venujme sa radšej samotnej káve a cukru ako nejakým politickým úvahám.

 

Káva nie len jedovatá, priam naopak. Záleží ale na tom, v akom podobenstve ju konzumujete

Napriek niekoľkoročným výskumom sa vedecké výsledky delia na dva tábory -  prvý tábor tvrdí, že káva je zdrojom návyku a poškodzuje pečeň. Druhý tábor tvrdí, že pravidelné pitie kávy zvyšuje celkovú vitalitu, čo je blahodárne v súlade s čoraz ďalšími depresiami a napomáha funkčnosti pečene. Ja osobne som milovníkom kávy, starám sa o rozbeh retailových kaviarní a ich následný marketing, ktoré sú v Írsku a v Čechách absolútnym "boomom".

Takže mám kávu na dennom poriadku. Ale nie, kvôli jej sladkej chuti, ktorá nastáva karamelizáciou cukru pri jej pražení, ale kvôli jej očisťujúcim účinkom. Teraz hovorím o káve zelenej, vďaka ktorej som si prečistil pečeň, zrevitalizoval organizmus a schudol (bez akejkoľvek námahy) za posledné dva týždne vyše 8-mich kíl.

Neveríte? Nemám vám to za zlé, ja som takisto neveril. Ale ja som neveril skôr reklamám, kde vám podivuhodná firma obchodujúca s jediným výrobkom ponúka akési zázračné tabletky, či kapsule na chudnutie za vyše 30 eur, a to so spracovanou a teda i znehodnotenou verziou kedysi zdravej zelenej kávovej hmoty.

Hlavne neverím tej cene, keďže za kúsok spracovanej látky s minimálnymi účinkami, ktoré ešte v kapsulke zostali, platíte hlavne za nablýskanú webstránku, krabičkový nafúknutý plastový obal plný farieb a iné lesklé oblbováky.

Ďalej za jeho návrh a následnú výrobu, marketingový prieskum a zavádzajúci necestnú reklamu, logistické náklady a v neposlednom rade samozrejme nenásytný zisk všetkých spolupodieľajúcich sa na projekte, pekne v spomínanom poradí. Samozrejme zaplatíte aj hlavne zisk predajcu ako posledného článku v predajnej sieti. Ale jediné za čo nezaplatíte je za kvalitnú zdravú kávu, ktorej sa tam nedočkáte.


Ja mám v pití kávy úplne jasno. Neviem ako ste na tom ale vy

Jediné, čo je v káve návykové a nezdravé, jediné, čo zakysluje organizmus a mení bunky na bunky otupené a primitívne so zmenou v ich bežnom správaní (poznáme ich pod názvom ako rakovinotvorné) je práve cukor, ktorý táto káva teplotným procesom obsahuje.

Cukor, cukor a cukor ako jed!!!

Ak si dáte čokoládu, jete väčšinou cukor. Ak si dávate bagetku alebo krajec chleba, jete cukor. Ak si dávate kávu, i keď neosladenú, dávate si okrem olejov a ostatných zložiek takisto cukor. Cukor sa dnes nachádza v skoro všetkých priemyselne spracovaných potravinách, ak sa dajú potravinami vôbec ešte nazvať. Po akomkoľvek spracovaní, ktoré nastáva po odtrhnutí živého plodu od jeho koreňov zo zeme, prípadne stromu, nastáva pokles energie, ktorý produkt obsahuje. A to nehovorím o tom, keď sa jeho prirodzený obal naruší a nebodaj tepelne spracováva.

Spracované produkty volám mŕtve.Pokiaľ nejde o spracovanie šetrným sušením (aj to vieme, že takto uchované produkty plnia funkciu maximálne tak rok), produkt je iba kus mŕtvej hmoty, nech je na krabičke produktu napísané marketérmi už čokoľvek. Viem to, pretože som jedným z nich. Pokiaľ sa už  ale rozhodne osladiť si bunky, tak zvoľte manuka med, alebo stéviu cukrovú namiesto spracovaného bieleho zabijaka.

Cukor ako náboženstvo

Cukor nás každodenný, to by mal byť "updatovaný" Otče náš...Cirkev stále updatovala svoje biblie a zákony, menila príbehy vo vlastný prospech, tak prečo to nezmeniť na túto novodobú verziu? Tak ako aj akákoľvek cirkev (či už ide o kresťanskú dvojtisíc ročnú alebo tie "postaršie") predsa nabáda svoje ovečky k úplnej poslušnosti a poddajnosti. A to presne aj cukor zapríčiňuje.

Cukor je najrozšírenejšou a legálne dostupnou drogou na svete!

Biely prášok je legálnou drogou. Nehovorím o kokaíne, hovorím o priemyselne spracovanom cukre. Darmo sa vlády naťahujú či legalizovať alebo nelegalizovať nejakú trápnu rozmazávanú otázku marihuany, ktorú spolu s makom (ako zdroj ópia), používajú najstaršie kultúry už tisíce rokov...

Nikto však ani nespomenul, že je potrebné zakázať cukor!

Jeden írsky farmár mi povedal, že keď niečo ponúkneš zvieraťu a jeho organizmus to odmietne, nie je to vhodné ani pre človeka. Nepovažujem to za najväčšiu múdrosť sveta, ale za pragmatický návod čomu sa vyvarovať. Ľudský organizmus je už za posledné storočie "vytrénovaný" na skoro čokoľvek.

Ale 100 rokov, odkedy sa začali potraviny vyrábať priemyselne je iba krátkou dobou, akousi kvapkou v mori času (keďže sme tu už desiatok tisícročí) na to, aby si na to náš organizmus zvykol bez následkov. Aj Beduini v púšti trénujú svoje malé ratolesti malými dávkami škorpiónovho jedu aby v prípade uštipnutia prežili. Ale to sa nedá povedať o nás, keď naše malé ratolesti napchávame cukrom. Na takomto leveli ešte náš organizmus "vytrénovaný" nie je.

Každopádne sme "vyvinutejší" ako napríklad psy, ktorých keď kŕmite cukrom, začnú vracať, poprípade umrú veľmi skoro, a to samozrejme na rakovinu. Percentuálne (v porovnaní dĺžky života ľudí a psov) sa dožijú však mnohé psy vyššieho veku ako ľudia, ale i napriek tomu si nemyslím, že by z toho mali radosť.


Môj pes zvracal každý deň, a pritom som mu kupoval tie najdrahšie dostupné granule, ktoré sú považované za "top kvality". Okrem rybieho oleja, o ktorom sme sa učili aký je zdravý (a mnohí v detstve i jedli s odporom po lyžičkách servírované starostlivými mamičkami), tieto granule obsahovali i tú najväčšiu drogu, ktorá môjho psíka zakyslila. Ešteže má uvedomelého pána, ale ľutujem iné štvornohé duše, ktoré sa nedokážu brániť voči ľudskej hlúposti.

Cukor nepôsobí iba na fyzický vzhľad človeka, musíme si uvedomiť, že je to tichý zabijak, ktorý nám ovplyvňuje i logiku myslenia


Vysvetlím prečo. Perception, čiže vnímanie je založené na viacerých faktoroch. Okrem náboženského presvedčenia, kultúrnych základov, a iných faktorov je založené i na momentálnom emocionálnom rozpoložení/psychickej vyrovnanosti človeka.

A práve preto reagujeme na určitý stimulus (spúšťač) vždy inak. Keď sa nejeme cukru, zdvihne sa nám kyselina, sme obalený odpadom a jedmi v podobe tukov, a uvažujeme určite inak. Cítime sa akosi unavení a otupení, a to je presne to, čo nás vedie k horšiemu vnímaniu, k dezorientácii, únave a k nevôli riešiť problémy. A tak väčšina ľudí si radšej zapne TV set a otupuje sa iným spôsobom, ale to je už téma na jednu z ďalších kapitól.

 

Stratili ste prácu, alebo cítite stres? Zapnite si TV alebo dajte "cukrovú" čokoládu. Veď na tom ťažia všetci, okrem vášho organizmu. Tak prečo nepomôcť "blížnym svojim" a nepodporiť ich zisky?

Priemyselný cukor, ako aj mnohé iné priemyselne spracované "pokusné" potraviny nedokáže nás organizmus plne spracovať, čiže ich ukladá na miesta, kam by sme určite nechceli aby sa ukladali. Ešteže je matka príroda tak umúdrela a ako aj v prípade rýchleho podchladenia, kde vypne narýchlo tie najmenej potrebné časti ľudského tela a ponechá "v behu" tie významné (bez ktorých by nastalo úmrtie), sa správa aj v prípade odpadu, medzi ktoré cukor neodlúčiteľne patrí.

Jasne, ten predchádzajúci prípad je príklad topiaceho sa človeka po prelomení ľadu v mrazivej vode. Ale na rovnakom princípe funguje aj náš organizmus v prípade pomalej otravy. Organizmus ukladá odpad na miesta, kde tento "odpad" najmenej uškodí. No a tak vznikajú tumory – čiže nádory.

Myslíte na tieto slová za každým, keď svojmu dieťaťu s láskou ponúknete cukrík, ktorý cukor má už aj v názve. Ja osobne som mal pod tvrdou komunistickou výchovou do 15-tich rokov života zakázané piť kofeín. Ale dnes si zájdem (po vymletí našich hláv úspešne prevedenou reklamou naservírovanou sieťami rýchloobslužných potravín) úplne normálne s deťmi na raňajko-obed v zložení chladenej koly a hamburgeru s cukrom za odmenu. Tí "na diéte", ako moja známa z Prahy si zájde na šalátik, ktorý je takisto máčaný v cukri, aby si na ňom zákazník vybudoval podvedome závislosť a chválil ostatným, aký je ten šalát od XXX predajcu úplne iný.

Tak ako? Kávu alebo cukor?

 

Patrick Linhart

 

Slovák žijúci v Írsku. Organizátor dublinských protestov proti Gorile, akcií pre zahraničných Slovákov v Írsku, marketer a food critic.

 

http://www.aktuality.sk/clanok/238608 /cukor-vs-kava-co-je-horsieAuthor: Peter Candrak # MocaGopo76
Svet2013-10-2612
-
 56% ( 8 people voted )
+
Ludsky vek sa pomaly ale iste postupne predlzuje, na SK je t.c. o cca 6 rokov vyssi nez bol za komunistov. Skandinavske krajiny su jednym z najväcsich konzumentov (zrnkovej) kavy (aj alkoholu) a maju najdlshi priemerny vek v EU a jeden z najdlhsich na svete. To ze cukor je svinstvo sa vie uz od 70tych rokov, pricom cukrom myslim repny cukor-sacharozu. Glukoza a fruktoza su cukry uplne bezne obsiahnute v ovoci a zelenine a nic hrozne po nich nehrozi.
Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-26 15:45:20 55e54ecb
Rafinovaný cukor je sam o sebe jedom a je prvou drogou v zivote cloveka. Dobry cukor je ten co bakterie prerobia na alkohol. Mňáaam.
Kávu som pil. Už nepijem a nepoužívam žiádne veci ktoré ovplyvňujú adrenal kde sa tvorí adrenalín. To robí káva, guarana, L-carnitine atď. Nikdy nezahaňajte únavu kávou. Radšej si dajte pol hodinovú chrupku, spravíte lepšie. A na ráno piť kávu je nezmysel sám o sebe. Však ste iba vstali a už sa drogujete? Kvôli čomu? Totálne vám to rozhádže metabolizmus. Cukor sám o sebe účinkuje na adrenal.
http://www.energyfiend.com/caffeine-overdose-facts
-and-fiction

Ja sám som sa omylom predávkoval kofeínom v kombinácií s inými adrenal ovplyvňujúcimi látkami a koniec. Nikdy v živote. Niektoré piva majú chuť kávy, druhy ako stout a porter. Napríklad dobré pivo na raňajky je Founders Breakfast Stout. Podávajú ho s čokoládou a kávou. Porter na večeru. Taký Imperial Stout alebo Bourbon County Stout to je labúžo pre fajnšmekrov.


Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-26 19:44:54 4079836a
Nemýľte si pojmy s dojmami, prosím. Tie pivá nie sú pre deti. Taký Bourbon County má 14-18 percent alkoholu.

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-26 19:53:29 4079836a
Vynikajúce kávové pivo na raňajky. Má iba 8.3 percent alkoholu. Barvu má černejší než káva. Cukr není nutno dodávat. Ma ho v sobje dost.

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-26 20:03:14 4079836a
cukor nieje jed. No akrylamid v káve ano.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-10-26 20:58:15 4e636c25
znova nas tu idu poucovat blbci v clanku a diskusii, ktori nemaju a cukre a jeho metabolizme ani paru, o tom, aky je cukor nebezpecny jed? je asi tak nebezpecny ako voda, aj tou sa da otravit ak jej v kratkom case vypijeme niekolko litrov

je nebezpecny asi ako ovocny cukor, zemiakovy a obilny skrob ci med, vsetko sa travenim premeni glukozu a fruktozu bez ktorych by organizmus zdochol

conte di savoya, aspon netrep, este ti niekto uveri, ten tvoj "jedovaty" cukor, cize sacharoza sa uz v zaludku stiepi na glukozu a fruktozu, ktore su podla teba uplne neskodne a mozeme ich zozrat kolko chceme, co je znova blbost

Yanath # VepeBeke80
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-10-26 20:59:55 559f68d2
loading...
Prečo je cukor RAFINOVANÝ cukor toxínom pre telo?
In 1957, Dr. William Coda Martin tried to answer the question: When is a food a food and when is it a poison? His working definition of "poison" was: "Medically: Any substance applied to the body, ingested or developed within the body, which causes or may cause disease. Physically: Any substance which inhibits the activity of a catalyst which is a minor substance, chemical or enzyme that activates a reaction." The dictionary gives an even broader definition for "poison": "to exert a harmful influence on, or to pervert". Dr. Martin classified refined sugar as a poison because it has been depleted of its life forces, vitamins and minerals. "What is left consists of pure, refined carbohydrates. The body cannot utilize this refined starch and carbohydrate unless the depleted proteins, vitamins and minerals are present. Nature supplies these elements in each plant in quantities sufficient to metabolize the carbohydrate in that particular plant. There is no excess for other added carbohydrates. Incomplete carbohydrate metabolism results in the formation of 'toxic metabolite' such as pyruvic acid and abnormal sugars containing five carbon atoms. Pyruvic acid accumulates in the brain and nervous system and the abnormal sugars in the red blood cells. These toxic metabolites interfere with the respiration of the cells. They cannot get sufficient oxygen to survive and function normally. In time, some of the cells die. This interferes with the function of a part of the body and is the beginning of degenerative disease."
http://www.globalhealingcenter.com/sugar-problem/r
efined-sugar-the-sweetest-poison-of-all
http://www.nytimes.com/2011/04/17/magazine/mag-17S
ugar-t.html?pagewanted=all&_r=0
http://rense.com/general45/sguar.htm


Yanathu, newješ a máš ešte tú drzosť oslovowať tých čo nječo wedia blbcami. Toto je tá nová doba z filmu "Zakázané slovo na K na dolezite.sk" hoši gutentag, keď hosť vyhadzuje čiašníka.
Drž sa biblického: "Blahoslavení budú tí ktorí nemajú čo povedať a túto skutočnosť neobliekajú do slov."Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-26 21:53:46 4079836a
Qwalitného pivka ako je 10 ročná Utopias za 150 bakov od Sam Adams možno naliať. Rozum žiaľbohu nie.
http://www.thekitchn.com/sam-adams-utopias-this-is
-what-a-150-beer-tastes-like-beer-sessions-193231
Vždy budem stáť za twrdením, že najlepší cukor je ten, ktorý baktérie premenia na alkohol v akkejkoľvek podobe, okrem jabčáku

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-26 22:03:27 4079836a
Viktor, naštuduj si čo je to rafinácia cukru, a potom ešte raz odpovedz na otázku, či je rafinovaný cukor naozaj jed.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-27 07:19:32 c16eba66
pock, to nic, jemu staci, co napisal nejaky "doktor" v 57. roku, cosi o nom svedci uz to, ze vsade pcha w, inac podla tej jeho "definicie" je toxinom takmer vsetko, co jeme

Yanath # VepeBeke80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-27 09:25:04 559f68d2
jedom sú tie anglofónne úderné obrázky, ktoré sa tu vyrojili v poslednej dobe.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-27 10:37:13 5f667a68
Nezmysel. Cukrovka nie je z cukru. A cukor, hlavne nerafinoavný napomáha obnove pečene. Zo samotného cukru sa netlstne, ani z kvalitnej čokolády. Tlstne sa z nich len vtedy, ak sa stanú súčaťou ináč nezdravej diéty, napríklad takej, v ktorej je vysoký obsak živočíšnych tukov a lacných, vysoko spracovaných škrobovín. Môj tec bol celý svoj život chudý ako Ghandi, žil na čokoláde, fajčil 50 cigariet denne, bez filtru, a dožil sa vysokého veku, 80 plus. Zato v živote nazakusol do jedinéhu burgeru alebo pizzy alebo akéhokoľvek iného spracovaného "jedla". Keby sa ho bol niekto opýtal čo je monosodium glutmát, asi by nevedel, čo to je a načo sa to používa. V tom je rozdiel oproti dnešku. Do jedla sa pridávajú jedy a potom fanatici vinia základné stavebné látky potrebné k tvorbe tela a telesnej energie.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-10-27 13:12:42 59a87bf9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   šes
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům


Ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům
ROZHOVOR Historik Radomír Malý, který se specializuje na církevní dějiny, vysvětluje, že ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům, husiti a francouzští revolucion...
Neomarxistický feminismus rozvrací rodiny a plodí bezdomovce
Ján Šlinský – Revoluční bio farmaření
Všetci zarábame málo – učitelia ale ešte menej

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0362 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made