Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo je to realita? A žijeme naozaj v realite?


Čo je to realita? A žijeme naozaj v realite?

Nepochybujem o tom že väčšina čitatelov tohto webu pozná film Matrix. Preto len zopakujem, základne fakty.


1. Čo je to realita? Realita sú len obrazce a pocity interpretované mozgom, ktoré sú pôvodne akoby elektrické signály v mozgu prepojené neurónmi. To čo vidíme je len pohľad cez filter. Napríklad nevidíme infračervené žiarenie alebo gamma žiarenie, vidíme len takzvané viditeľné svetelné spektrum.


2. Realita musí byť bez LIMITOV, ináč to nie je realita ale iba simulácia.


3. Z Matrixu: Ukážem ľudom svet bez hraníc a bez ohraničenia, svet kde je všetko možné. Proste realitu.

Takže toľko z pekného filmu Matrix a teraz poďme k reálnej fyzike.

Obmedzenia nášho vesmíru:


1. Rýchlosť svetla vo vákuu je 299 792 458 metrov za sekundu (1 079 252 848,8 km/h)
Otázka je prečo je to tak prečo je tu nejaké obmedzenie, nedáva to zmysel, aby realita bola obmedzovaná.

2. Dilatácia času alebo spomaľovanie času je experimentálne overený poznatok špeciálnej teórie relativity, vyplývajúci z Lorentzových transformácií, spočívajúci v tom, že čas plynie relatívne pomalšie v sústave, ktorá sa vzhľadom na pozorovateľa v pokoji pohybuje určitou konštantnou rýchlosťou. Ak sa časový interval t medzi dvoma udalosťami meria hodinami v súradnicovej sústave pevne spojenej s pozorovateľom (vlastný čas), časový interval t medzi tými istými udalosťami meraný hodinami v inerciálnej sústave, kt. sa vzhľadom na pozorovateľa pohybuje rovnomerne rýchlosťou v (súradnicový čas), bude určený výrazom kde c je rýchlosť svetla. Časový interval medzi dvoma udalosťami je preto najmenší v tej súradnicovej sústave, vzhľadom na ktorú sú udalosti v stave pokoja.

Podľa teórie relativity je dilatácia času vlastnosťou samého času, preto sa so vzrastajúcou rýchlosťou nespomaľujú len pohybujúce sa hodiny, ale aj všetky fyzikálne procesy.

Zjednodušenie povedané aby to pochopil aj obyčajný človek je to, že čím rýchlejšie sa pohybujeme, tým ide čas pomalšie. Zase tu je otázka prečo, aký to má zmysel?

Vysvetlenie, ktoré pochopia hlavne programátori alebo hráči počítačových hier. Ak je systém simulovaný, naprogramovaný a beží na určitom hardware tak samozrejme má aj svoje limity. Preto je tu limit rýchlosti svetla ktorý nemôže nič prekonať. A ak sa náhodou nejaký objekt snaží dostať k tejto hranici tak nastáva dilatácia času, takže čím rýchlejšie objekt ide tým ide čas pomalšie je to logické keď sa na to pozrieme ako na počítačový systém a procesor CPU, ktorý musí nejako kompenzovať túto rýchlosť v priestore.

Systém nebol stavaný na takéto extrémy a preto je tam ako bezpečnostná zábezpeka dilatácia času, ak ide niečo moc rýchlo, čas sa spomalí aby mal CPU dostatok
kapacity na riadenie systému. Poznáme to z počítačových hier ak nemáme výkonný procesor a zrazu sa stane situácia hlavne v akčných hrách že sa ukáže príliš veľa a rýchlo sa pohybujúcich nepriateľov tak hra sa sama spomalí kým sa s tým procesor, a internetová linka nevyrovná. Kto hrá online hry vie o čom hovorím.


3. Bod je kvantová fyzika a to takzvaný Doublesplit experiment, po slovensky Dvojštrbinový experiment. Toto by chcelo extra článok na ktorý žial teraz nemám čas takže len stručne. Dvojštrbinový experiment je jeden z najväčších dôkazov že vesmír v ktorom sa nachádzame je len simulácia. Pokusím sa byť maximalne stručný.


V pôvodnom experimente, ktorý uskutočnili Thomas Young a Augustin Fresnel v roku 1827, nasmerovali svetelný lúč na dve úzke štrbiny blízko pri sebe. Svetlo po prechode štrbinami na protiľahlej stene vytvorí interferenčný obrazec. Po zakrytí jednej štrbiny vďaka interferencii očakávali celkové zníženie intenzity o polovicu. Ale výsledkom bol omnoho jednoduchší obrazec, jednoduchá difrakcia.Výsledkom uzatvorenia jednej zo štrbín je omnoho jednoduchší obrazec diametrálne odlišný od výsledkov, keď je štrbina otvorená.


Čo to znamená. Quark má iba štyri možnosti a to 00, 01, 10, 11. Dokáže sa dostať len do týchto štyroch stavov. Sranda je, že keď pustíme napríklad elektrón cez takzvaný Dvojštrbinový experiment tak vykoná v jednom momente všetky štyri možnosti 00, 01, 10, 11. Výsledok je že dosiahneme záver 11111111. Elektrón prejde pravou štrbinou, zároveň prejde aj lavou štrbinou, zároveň neprejde vôbec, a zároveň prejde obidvoma štrbinami naraz. To je tá krása kvantovej fyziky.


Ale toto sa deje len keď sa nepozeráme a neskúmame to. V momente ako ideme skúmať tento jav tak elektrón si vyberie iba jednu cestu zo 4 možností. Čo to znamená, ak sú tu hráči počítačových hier tak už nemusím asi nič ďalej vysvetlovať. Znamená to že realita okolo nás sa "renderuje" len do takej diaľky v akej sa práve nachádzame.

Je zbytočné načítavať celý systém. Ide tu doslova o to že existuje len to čo vidíš, ak vyjdeš von z miestnosti tak je "vyrenderované" dalšie okolie do ktorého si práve vstúpil. Deje sa to v milisekundách, človek nemá šancu to zbadať.


Kvantová fyzika je konečne pokrok ľudstva v tom, ktorý za pár rokov jednoznačne dokáže, že žial neexistujeme v realite ale iba v simulácií. Ako sa z toho dostať? To je už je námet na špekulatívný článok ktorý možno zverejním nabudúce.Author: Isaac Bromberg # LohuGeqo78
Veda2014-08-1726
-
 75% ( 18 people voted )
+
Niektorým ľuďom by občas pomohla manuálna práca a pohyb. Aj mne to pomáha občas keď moc teoretizujem tak vrele odporúčam autorovi.

No toto # DyvuVeqi71
-
 47% ( 9 people voted )
+
2014-08-18 11:32:42 b2283841
Dúfam že skutočný svet nevyzerá ako minecraft. :D
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-18 11:40:22 4e62eec5
ano kvantova fyzika je ocarujuca, ale autor zabudol napisat aj to, ze nas zivot, ci realitu to ani trocha neovplyvnuje. Su samozrejme rozdiely v case, ale s ohladom na nas zivot a rozdiel v nom namerany, su to miliontiny sekundy. Rovnako ako je mozne z hladiska kvantovej fyziky prejst cez stenu, zatial sa to vsak nikomu nepodarilo.
Rafael # BakiQuno09
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-08-18 11:54:38 59ad0eb9
Tieto veci ma vzdy fascinovali. Nieco na tom veru bude. Kedze mi budeme do par desiatok rokov schopny tiez vytvarat simulacie vesmirov je dost dobre mozne ze v jednej takej skutocne zijeme. Uvidime co nam kvantova fyzika prinesie dalej. Na tejto urovni sa skutocne vsetko sprava uplne inaksie ako by sme ocakavali. Je vela roznych teorii a jedna zaujimavejsia od druhej. Dufam ze autor bude pokracovat, toto ma bavi citat :)
MM # SidaSafa91
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-08-18 12:03:27 d94b4912
Som zameraný trošilinku iným smerom, tak toto isto zaujímavé učivo (sqelú qantovú fyz.) sa už doučiť nestihnem z jediného dôvodu:
"Až mi bude tak stodeset, přijde bůh a zmáčke RESET."

Luko # LidySesy00
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-08-18 12:41:14 c3a87f42
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # DaruJete36
-
 39% ( 8 people voted )
+
2014-08-18 12:59:19 d4254012
loading...
rychlost svetla je limitom pre pohyb v priestore, nie limitom vseobecnym
samotny priestor sa dokaze rozpinat rychlejsie ako je rychlost svetla...

memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-18 13:05:43 0fcba96a
Tato teorie není vůbec nová, ale podpůrné argumenty z kvantové fyzikynejsou od věci. Kdo chce románovou formou proniknout hlouběji, vřele doporučuji docela fundovaný sci-fi román na toto téma na http://www.liter.cz/romany-fantasy-759116-cist
Popisuje se tam, jak programátor (Bůh) stvořil evoluční program našeho vesmíru . Kdo byl jeho odpůrcem, proč vzniklo povstání části andělů a co naši planetu v blízké budoucnosti potká...

Viky # RysuJyma23
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-18 13:20:12 53d01028
Noo a čo sa vlastne stane tomu nášmu človiečikovi až príde na to že v tom matrixe nie je on v simulácii ale že aj on je len simulovaný.. Hmm. Asi bude za ten matrix vďačný svojmu stvoriteľovi a takých tu máme.. Vraj ich je 70%.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 13:20:27 b2283841
Bývalý viceprezident CERNu, kvantový fyzik, Branislav Sitár v celku otvorene hovorí o existencii paralelných vesmírov a podporuje tak šamanský pohľad na svet. Hovorí, že tento svet je len akási projekcia, teda nie realita. To čo vidíme, je skoro nič, v skutočnosti nám viditeľný svet tvorí pôsobenie neviditeľných vesmírov. Tento svet je len projekcia ktoré vytvárajú higgsové bozóny. A pritom higgsové bozóny sú častice s veľkou hmotnosťou – teda túto realitu nám tvorí s ešte väčšou hustotou ako tento svet. V šamanizme sa tiež hovorí, že všetko je zložené z energie aj hmota. Pán Sitár v relácii tiež hovorí, že v CERNe sú schopný z energie vyrobiť ľubovoľný atóm, teda aj hmotu. Podľa modernej fyziky, je hmota energiou a to do slova a do písmena Viac v rozhlasovej relácii na Slobodnom vysielači:
téma: „60 rokov výskumov v CERN-e a slovenská účasť na tomto výskume“, hosť: Prof. RNDr. Branislav Sitár, DrSc. - jadrový fyzik, bývalý viceprezident rady CERN-u
http://arc
hive.slobodnyvysielac.sk/v%20prvej%20linii%20-%200
9.05.2014%20sitar.mp3

franco # MohaDinu60
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 14:27:20 5057d10a
franco a ako tato pre niekoho vyznamna skutocnost vlastne niekedy v minulosti, ci buducnosti ovplyvni, ci ovplyvnila bezny zivot?


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 14:31:11 59ad0eb9
lebo kvantova fyzika, ci dokonca teoria o 11 rozmeroch nevyrusi nikoho, kto vie, ze je to pre nas sice zaujimava, ale nicim ovplyvnujuca skutocnost.
Kedze ale na tejto stranke pripustaju zelenych muzickov, ukecane vily, ci zidovskych gymnastov, je to opat vhodna tema na strasenie a hlavne konspirovanie.


Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-18 14:48:47 59ad0eb9
Rafael
Ono to naši hľadači a prieskumníci neprebádaného záhadna takto neberú lebo každá nová možnosť ich nadchýňa natoľko že pri tom zabúdajú na bežné ľudské starosti ktoré majú a tak sa ten svet zdá lepší, krajší, fascinujúcejší. Som sa len nedávno dozvedel že chlapíkovi svietila fľaša šampanského na pyramíde a merali tam nejaké energie aj výsledky boli a ďalšou novou záhadou je že pôvodný zdroj tých informácií sa akosi vyparil.

No toto # DyvuVeqi71
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-18 14:58:14 b2283841
ja som videl v telke lietat isteho chlapika v Las Vegas, volas sa tusim Chris Angel...
Dokonca aj to priezvisko znaci, ze je to asi pravda....
Ale co narobit, logicke je pre niekoho napr. to, ze ak najde zatopenu stavbu, je jasne, ze je starsia, ako nezatopena....

Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-18 15:06:24 59ad0eb9
Najväčší hľadač a bádateľ takýchto mystických relikvií je aj tak bezpochyby Dr. Indy Jones. Kapacita!

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-08-18 15:23:19 bc7b649f
Najfascinujúcejšie na kv. fyzike je to, že suma nepredvídateľných udalostí po kumulácii do makrosveta dáva predvídateľný výsledok.
(Viem že nič neviem platí stále)

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 17:43:37 55e4ddce
nuz teda...to mi mozgovna nasimulovala slusnu kopku debilkov...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 17:59:54 b2fda786
reset, reset, reset...nic :)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 18:10:09 b2fda786
Najprv je potreba zapnúť konzolu. Nie sú všetcia debili, niektorí sú len NPC.

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 20:44:34 55d8bc65
Realita je vnimanie a čas je len iluzia, ako hovorieva Chobot počas svojich meditácii :)

Pozyvám na jeho šamansko meditačný seminar do Turzovky, super zážitok !

Inak aj šamani v Peru hovoria, že tento 3D svet je 100% iluzia ...

Peterenko # PideMana97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-18 20:56:55 b28f988b
Ak v lese stretnes medveďa a neposeries sa od strachu a to iste sa ti stane v sne a poseries sa od strachu, tak zistis čo je realne a to hlavne čuchom.
attila # PofyFalo29
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-19 07:05:34 82cc1f9d
http://goo.gl/yIGkh8
Peter Novak # VysyXyme68
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-08-19 08:10:55 3ea8472c
Sucasny vyklad fyziky je falosny, stale sa viac a viac zamotava do vlastnych klamstiev.
Rychlost svetla v plynnom ceziu je 7 krat vyssi !!!
Polozte si zopar otazok a odpovedzte si na ne:
Preco fyzici hovoria ze ich fyzikalne zakony funguju len v urcitom rozsahu a nie uz v celom vesmire?
Je slnko naozaj horuce, skuste si najst vyklady o studenom slnku a zamyslite sa nad tym, preco nie je vo vyssich nadmorskych vyskach teplejsie ked je blizsie k slnku. A co rozdiel +/- 2 mil. km vo vzdialenosti slnka a Zeme, preco to nema vacsi vplyv na vykyv teplot? Ak sa postavite chrbtom k rozsvietenej lampe, preco vidime osvetlene veci pred sebou, ale obdobne uz nevidime v noci osvetleny okolity vesmir, len mesiac ktory ma atmosferu, sic riedku ale ma !
Do akej miery je vyklad dejin Zeme sfalsovany (nehovoriac tiez o sucasnej politike).
Ekonomicke teorie? Vztah ekonomiky, politiky a nabozenstiev? Moderne otroctvo penazneho systemu?
Sucasna tzv. moderna medicina? Dr., z latiny Doctorae znamena vecne sa uciaci, z rustiny durak - hlupak.

ISP # RusaLuhi73
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-08-20 09:37:29 d405d2ca
ISP: áno, bližšie k slnku musí byť teplejšie, osvetlený vesmír nevidíš (to tiež bude lebo chladné slnko)... a ešte tá večná záhada - keď zapichneš do zeme kolík, kam sa tá zem strati? :-D
krovak # GobuTyxo79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-20 10:15:09 c3928a4c
a este si ISP zabudol dodat, ze v zime je k nam Slnko blizsie a je chladnejsie podnebie ako v lete, a este zopar veci, ktore si zabudol k tomu dodat, a samozrejme nas vsetci klamu, lebo slnko vlastne tym padom chladi a sposobuje tmu.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-20 10:21:36 59ad0eb9
@ISP
a o dutej Zemi si uz pocul?

memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-20 10:31:32 0fcba969

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Exgenerální ředitel banky ABN Amro naleze mrtev i s rodinou


											Exgenerální ředitel banky ABN Amro naleze mrtev i s rodinou
Pouhé dva týdny od skoku smrti bývalého bankéře JPMorgan Kennetrha Bellanda hlásí Bloomberg, že bývalý CEO holandské banky ABN Amro (spolu se svou manželkou a dcerou) byli nalezeni mrtvi...
Ve Fukušimě začne „nukleární vabank“
PŘICHÁZÍ CENZURA FACEBOOKU, TWITTERU, GOOGLE A TVRDÉ POSTIHY, NEŽÁDOUCÍ OBSAH BUDE DO 24 HODIN ODSTRANĚN
Voľby: ide o všetko/nič

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.071 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage