Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bol som na smeráckom MDŽ v Trenčíne


Bol som na smeráckom MDŽ v Trenčíne

Po grandióznom vystúpení La Gioia prišla chvíľa, keď sa aj ženám 30 rokov po menopauze zarosilo na stoličke. Súdruh predseda a jeho kumpáni (Paška a Pelegríni) nabehli na pódium a začali svoje blahorečenie všetkých žien.

Krásne bolo, ako sa páni navzájom vnímali a vždy sa niekto prirodzene a úplne autenticky napojil: "Joj a to mi pripomína, ako..." Vtip pointa muži sú idioti, ženy treba lúbiť smiech ďalší. Titul ozajstnej cynickej obludy si na východ odnáša Mr Paška, ktorému ale vôbec nebolo blbé dať vtip z lekárskeho prostredia. To mu slúži ku CTi.

Ale nepredbiehajme

Mám rád výzvy a trochu aj vás, preto som sa rozhodol vycestovať do Trenčína a nasať atmosféru podujatia, ktoré pripomínalo predaj hrncov za tisíc evro oslavy MDŽ nášho predsedu vlády.

Športová hala bola asi 3 minúty od stanice a nikde ani živej duše. Jednak som sa potešil, že voličská základňa konečne vymrela, na druhej strane, kde doprdele je tá ozajstná športová hala? Našťastie toto je Trenčín a nie Blava, takže som to našiel za ďalších 5 minút.

Najviac som sa bál, že nejaký premotivovaný SBS-kár ma vyhodí hneď od vchodu, lebo mám o 75 rokov menej ako zvyšok publika. Nakoniec som ale úspešne prekĺzol a sadol si dovnútra. Hala bola naplnená asi spolovice a zhodnotil som, že snáď každým rokom bude už len menej. Niekomu tam ešte začali smrdieť pazuchy, takže atmoška ako má byť.

Na pódiu dva červené casting gauče, veľké obrazovky a na nich hnusné logo MDŽ, ktoré vyzeralo, akoby ho kreslila pani Helena zo Šajdíkových Humeniec v Adobe Parkinson. Kým sme čakali na súdruhov, z reprákov pustili niekoľko pomalých geronto-friendly skladbičiek. Medzi nimi aj Eltona Johna. Keby len tie 3xÁNO babky tušili, čo to za buzeranta teraz hrajú.

Milionár pre teba

Martin Nikodým, legenda televízneho vysielania. Človek, ktorý raz týždenne dvíhal intelektuálnu úroveň Slovenska a niekoľkým šťastlivcom odmoderoval cestu k pekným prachom. Teraz moderuje lobotomickú show Milujem Slovensko a MDŽ Smeru. A keď povie, že to nerobí pre Smer, ale pre ženy, tak mu neverím ani pol slova a u mňa spadol pod akúkoľvek garantovanú hranicu.

Katka Brychtová, žena, ktorá spojila viac ľudí ako slovenské železnice. Keďže sa väčšina jej hostí v Pošte pohybovala v podobnom veku ako osadenstvo MDŽ dejchánkov, táto práca jej určite nie je cudzia. Dať ľuďom šancu stretnúť sa/odpustiť si/nájsť sa po rokoch je super televízny formát. Moderovať taký debilný výplach mozgu ako včera, je také trošku schizofrenické.

Brainwash jak vínko

Prvých 25 minút do nás hučali debilné vtipy, ktoré sme už čítali pred 15 rokmi vo Wolovinách bez ofiny, a ktoré neboli postavené na ničom inom, len na stereotypoch: tlstí neohrabaní sexistickí muži alkoholici vs. jemné, trpiace, obetavé ženy v domácnosti.

Nikodým a Brychtová teda stavili na to isté, čo už roky funguje v Smere. Silne vyhranené stereotypy, zlý-zlý nepriateľ, ktorého treba zosmiešniť a odviesť pozornosť od svojich nedostatkov a tak ďalej. Brainwash jak vínko.

Prvý moderátorský vstup skončil predstavením troch takmer ideálnych mužov, spevákov prosím pekne, tria La Gioia, ktoré o sebe vraví, že robí pop-operu. Čo je už beztak dosť prúser.

Lesklý oblek a vyštudovaný operný spev sú ti na hovno, keď sa postavíš oproti 420 dôchodkyniam, z ktorých polovica nepočuje, zvyšok už nevidí a tváriš sa, že robíš vysoké umenie. Zaspievali Svet lásku má, nejakú od Hammela a na konci hymnu všetkých ožranov bez štipky sebareflexie, ktorí si myslia, že "a vííííííííííííííííííín " sa dá predsa zaspievať ešte trošku vyššie.

Na pódiu sa po trištvrťhodinke konečne objavili traja už takmer naozaj úplne dokonalí chlapi, z ktorých babky zažívali druhú mladosť a snáď posledné chvenie v podbrušku v živote. Keby tam sedel Ivan Vojtek aj s Anderom z Košíc namiesto Nikodýma, nikto si nič nevšimne, lebo Fico a jeho družina sa hrali na "A tento poznáte?" a "Robo mláďenca príhoďi a skúsenosťi."

Predseda sa tiež posťažoval, že mu je ľúto, že nemôže osobne vybozkávať všetky ženy, ktoré prišli, tak možno nabudúce. Škoda, že ženy po 70tke postupne mažú zo svojej slovnej zásoby slová ako nabudúce, o rok, rozbehla som sa, začula som a podobne. Po polhodine sa papaláši zdekovali a nevedel som sa dočkať zvyšku bohatého kultúrneho programu. Srandujem.

Moderátorské duo dalo opäť zopár slabučkých vtipov a uviedlo tanečný súbor Čarovné ostrohy alebo tak nejako. Po pop-opere sme tu mali ďalší paškvil. Súbor chlapcov a dievčat v krojoch kombinovanými s vybíjanými koženými bundami a kraťaskami, ktorí tancujú... Niečo ako ľudovku pomiešanú s hiphopom v 90 BPM. Prečo? No lebo môžu.

Vashow Patejdl

To však ešte stále nebolo nič voči Grande Finale, ktorým bolo vystúpenie nikoho iného ako Vaša Patejdla so skupinou. Zahral najväčšie elánovské hity, ktorých názvy vyznievajú v kontexte so včerajškom celkom zábavne:

Kamarátka NÁDEJ

ZLODEJ slnečníc

MLÁĎATÁ

Claim, ktorý navrhujem doplniť na zvyšné zastávky turné a ktorý sa dokonale prihovára k návštevníčkam, by bol úryvok z najväčšieho hitu Voda, čo ma blah blah:

"Môžeš zabudnúť, stačí, kým tu si."

Vašovi sa na konci vystúpenia rozlúčil so slovami, že sa isto niekde stretneme. No, možno, z reproduktoru na kare.

Hodnotenie: Desať z desiatich predražených tendrov

Oslava Medzinárodného dňa žien v podaní Smeru nie je oslavou. Cítil som sa ako na veľmi veľmi zlej stužkovej plnej akože umeleckých vystúpení a sexistických a trápnych opočúvaných vtipov, na ktorých sa nezasmeje ani tvoja mama. Jedine, že má 60 a prepočula pointu.

Tieto zjazdy vôbec neoslavujú symbol ženy. Sú falošné, lživé, primitívne, útočia na najnižšie pudy a ťažia maximum z minimálnej inteligencie publika. Dalo sa to čakať, ale sedieť tam a vnímať, ako bezcitne zneužívajú hlúposť masy, je ozajstné utrpenie.

Mladý hejter posiela všetkým ženám veľkú pusu na líce a sľubuje, že vám nikdy nič nebude sľubovať.

http://fici.sme.sk/c/20056375 /mlady-hejter-recenzuje-bol-som-na-smera ckom-mdz-vtrencine.html?ref=tithlAuthor: Mlady hejter # MesiTuwo07
Svet2015-03-0813
-
 68% ( 18 people voted )
+
super napisane. smeraci tieto praktiky prebrali od Meciarovcov, kde dropcili na podiu A.M. Huska, Tomanova, Prezident Hlavy Statu aj sam najvacsi LenOn osobne niekedy.
lolo # TinuPoku32
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-03-08 21:56:47 55edea1d
Jasné,ale keď treba poriešiť zákon o rodine,tak sere pes.
O pár rokov pri takejto akcii /ak bude šípka ešte vládnuť/ navrhujem ako prvú cenu v prípadnej tombole, eutanáziu pre prípadnú šťastnú výherkyňu zadara.
Alebo čerstvo odobrané dieťa, slávnostne /pri takejto akcii/ darovať výhernému lesbickému páru.
Veď čo na tom,ženy si treba uctiť.

cobra # WykeXala95
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-03-09 11:36:05 55f814c2
článok v prvom rade dosť úbohým, typicky adolescentským štýlom alias "ja som mladý, kto je viac?" uráža a znevažuje ženy vo veku ak nie autorovej matky, tak aspoň babičky. trápne poznámky snažiace sa o humor vypovedajú nanajvýš ak o autorovom výrazne podvyživenom EQ (možno zrejme ospravedlniť vekom). silene moralizujúce pomerne odveci akože zhrnutie s dodatočne prilepenou "pusou všetkým ženám" na záver to žiaľ nezachráni. aj ty raz budeš "starý hejter", tak verme, že potom si z teba budú podobne nechutným spôsobom uťahovať tvoje vnúčatá.
lisa22 # HoxiDuna67
-
 55% ( 10 people voted )
+
2015-03-09 12:44:27 5f69ce4b
lisa22, trepes somariny, autor neuraza bez rozdielu vsetky starsie zeny a dochodkyne, on uraza len mentalny vyplach, ktory sa na podobne akcie dobrovolne dostavi a este tam tlieska, napr. moju mamu alebo staru mamu by na podobnu zhovadilost nedotiahli...ty mas bud problem pri citani rozmyslat alebo si jedna z husi, ktore na tejto akcii boli/budu :D

Yanath # VepeBeke80
-
 53% ( 5 people voted )
+
2015-03-09 13:15:02 559f68d2
yanath, ty dneskaj ides :D 5up
lolo # TinuPoku32
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-03-09 15:08:17 55a2399f
ak bolo zámerom autora poukázať na inteligenčné špecifiká istej, dajme tomu, ľahšie ovplyvniteľnej skupiny, prečo jediným spôsobom, ktorým sa snaží na ne poukazovať, sú trápne a detinské narážky na vek zúčastnených a s ním spojené akože znížené fyziologické schopnosti, samozrejme značne prehnané, v štýle "Škoda, že ženy po 70tke postupne mažú zo svojej slovnej zásoby slová ako nabudúce, o rok, rozbehla som sa, začula som a podobne", narážky na kar a podobne? to buď svedčí o nedostatočnej schopnosti autora realizovať svoj tvorivý zámer, v dôsledku ktorej sa zamotal do vlastnej spleti náhodne povyberaných výrazových prostriedkov, alebo o jeho vlastnej primitívnosti, ktorej učiní zadosť jednoducho akýkoľvek spôsob dehonestácie objektu, na ktorý je zameraná jeho kritika, bez ohľadu na to, či triafa terč alebo nie. zhrniem to tak, že nick Mladý hejter všetky oba predpoklady dostatočne vystihuje.


btw, nie som z generácie ani svetonázorovej skupiny navyknutej na oslavy MDŽ, u nás doma mi gratulujú ku Dňu matiek.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-09 15:57:35 5f69ce4b
loading...
...oba tieto predpoklady dostatočne vystihuje.


lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-09 16:01:29 5f69ce4b
lisa22, skutočne nechápete text ktroý nepoukazuje na mentálnu vyspelosť oslávenkýň, ale tuposť inscenovania kľúčových usporiadateľov, ktorý si myslia, že ludia im všetko zožerú a nevidia ich lacnú populistickú a hlavne primitívnu zábavu na úrovni hodnej suterénu a tým znevažujú postavenie všetkých svojich "poddaných občanov", lebo oni nás berú všetkých bez rozdielu ako tupé stádo oviec. O tom bol z môjho pohľadu napísaný článok a človek musí čítať medzi riadkami s otvorenými očami, aby sa dali pochopiť širšie súvislosti týchto zdegenorovaných akože "politikov", ktorý majú od kultúry prejavu na km ďaleko. Nezazlievajte prosím autorovi jeho názor prosím ak to dokážete, nakoľko je napísaný brilantne a veľmi objektívne z pohľadu nezaujatého človeka. Prajem všetkým pohodu a vydržať aj keď je to niekedy veľmi náročné :-)

xxxl # BafeGyfa26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-09 18:39:34 d94b52eb
xxxl
ale samozrejme, že priehľadný ideologický zámer autora je mi dostatočne jasný. to skôr vy nechápete, že ja nehodnotím pointu ani obsah článku, ale akýsi vedľajší - teraz neviem, či úmyselný, alebo neúmyselný - efekt, ktorým je jednoducho skutočnosť, že (tipujem, že mladistvý) autor nevyberavým spôsobom zúčastnené ženy pourážal. a prepáčte, ale slovo brilantosť v súvislosti s článom na úrovni školského časopisu by som rozhodne nepoužila :)

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-09 19:00:57 5f69ce4b
clanok je trapny aj na ziaka strednej skoly, ale aspon sa dozvedeli aj jemu podobny ze existuje nieco ako MDZ, okrem toho tento sviatok sa neoslavuje iba na slovensku, ako si niektory obmedzenci myslia....
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-03-09 20:01:43 56186deb
"Mám rád výzvy a trochu aj vás, preto som sa rozhodol vycestovať do Trenčí
na
a nasať atmosféru podujatia, ktoré pripomínalo predaj hrncov za tisíc evro oslavy MDŽ nášho predsedu vlády."


To si sa musel velmi nudit ...

Inak ja chcem pochvalit autora ze spracoval investigativnu reportaz pre portal dolezite.sk ...to tu davno nebolo ... sice svojskou ironickou formou, ale prave preto je to vtipne, (aj ked mohol trochu setrit starsie dámy) ...


zväzacka Monika Benova, intelektualny vykvet slovenskej politiky tam nebola?

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-10 08:27:54 509a8ea6
aha, teraz vidim dole, ze je to okopirovane zo sme :))), tak nic, ale inak dobry napad, mozno spracujem ja nieco z Frankfurtu raz, ked sa mi bude chciet hehe
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-10 08:40:52 509a8ea6
Dobré!!
hal # BokiKoki52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-10 15:50:09 bca740de

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Chce to víc Musků


Chce to víc Musků
Vítězství má mnoho otců, porážka je sirotek, říká klasik. Dnes získává úsloví ještě nový obsah. Jako by úspěšný výzkum, inovace a převratné nápady ani jednoho otce mít ...
Vítej zpátky, brontosaure!
ABSURDISTÁN
Generální ředitel Siemens vysvětluje, proč k sankcím na Rusko nikdy nedojde

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0376 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo