Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa dá zarobiť na rulete


Ako sa dá zarobiť na rulete

Na každom kroku dnes počúvame negatívne informácie o ekonomickej a hospodárskej kríze. Sú ich plné noviny, časopisy, televízia. Dozvedáme sa aká ťažká je práve teraz doba, keď sa medziľudské vzťahy zhoršujú, vytráca sa ľudskosť, na prvé miesto sa dostávajú peniaze a ide doslova o boj o prežitie. Pracovných miest celosvetovo ubúda a nezamestnanosť sa zvyšuje. Zarábať peniaze je stále ťažšie a zložitejšie.

 

Niektorí ľudia preto hľadajú únik v hazardných hrách. Niekto sa chce týmto spôsobom len zabaviť a relaxovať, iný chce získať peniaze, niekto hrá zo zúfalstva, lebo dúfa, že takto príde k peniazom na splatenie svojich dlhov a niekto má rôzne psychické, vzťahové alebo iné problémy v živote a takto chce uniknúť od reality.

 

Hazardné hry môžu hrať len hráči od 18 rokov. Hazardná hra je hra, pri ktorej sa hazarduje s peniazmi. Väčšinou pri nej záleží na náhode a nie na hráčskom umení. Pri hazardnej hre človek staví peniaze na náhodu a neistý výsledok a riskuje, lebo verí v šťastie, že skôr či neskôr vyhrá veľkú sumu peňazí. Ide o to, že ľudia, ktorí hrajú hazardné hry sa usilujú získať peniaze, ktoré iní ľudia prehrajú. Dúfajú pri tom, že ich malý vklad sa premení na veľkú výhru. Pravdepodobnosť výhry je však mizivá. Pravidlá sú nastavené tak, že v hazardných hrách najviac peňazí zarábajú ich prevádzkovatelia a štát. Výhernosť hracích zariadení býva nastavená na určité percentá a hru riadi generátor náhody s cieľom udržať hráča čo najdlhšie pri hre. Tak je šanca vždy vyhrať menšiu sumu peňazí, ale šanca niekoľkokrát znásobiť malý vklad je mizivá.

 

Ruleta - prístroj na zarábanie peňazí - ale pre koho?

 

K hazardným hrám patria peňažné hracie automaty, ruleta, poker, blackjack a podobne. Patria sem aj hry, ktoré organizuje štát ako keno, loto, bingo a ďalšie. Jednou z najobľúbenejších hazardných hier je ruleta. Vznikla v 18. Storočí vo Francúzsku. Základom rulety sú dve kolesá. Menšie je pohyblivé a nachádza sa na ňom 37 alebo 38 políčok, ktoré majú striedavo čiernu a červenú farbu. Cieľom je uhádnuť, na ktorom čísle sa zastaví roztočená gulička. Ruletu je možné hrať v klasickom kasíne alebo online. Online ruleta má výhody, že netreba nikam cestovať, stačí hrať z pohodlia domova cez počítač. Ďalšou výhodou online rulety sú vstupné bonusy po zaregistrovaní. Online rulety ponúkajú aj možnosť zahrať si zadarmo, bez vloženia peňazí. Je to výhodné pre začiatočníkov, ktorí si chcú nacvičiť rôzne stratégie hry predtým, než sa pustia do hrania za peniaze. Výhodné? Pre koho v konečnom dôsledku?

 

Na internete sa dá nájsť množstvo návodov a matematických výpočtov ako na 100 % vyhrať peniaze v rulete. Väčšinou má však prospech z týchto návodov niekto iný, než hráč. Žiaden návod nemôže nič zaručiť, lebo hra je dlhodobo nastavená tak, že prináša zisk prevádzkovateľovi. Je tu síce šanca opakujúcich sa menších výhier, ale na zbohatnutie to nie je. Niektoré online rulety umožňujú pri hre využiť takzvané systémy hrania rulety, teda návody ako vyhrať, víťazstvo hráča však nezaručujú.

 

Ako sú na tom s hazardom Slováci?

 

Podľa prieskumov Slováci radi hrajú hazardné hry. Na hazard míňajú viac peňazí ako je európsky priemer. Pri hre sa riskuje a pokúša sa šťastie. Ide o veľké vzrušenie, ale aj stres. Väčšina hráčov sa zabáva bez problémov, no niektorí stratia nad hrou aj nad sebou kontrolu a stávajú sa na hre závislí. Stanú sa z nich patologický hráči. Takáto závislosť má tri stupne. Pri prvom stupni sa hráčovi darí, vyhráva peniaze a keďže sa mu darí, nevie s hrou prestať. Pri druhom stupni začne hráč vyhrané peniaze prehrávať. Vtedy si povie, že neprestane hrať, kým zase nezačne vyhrávať. A pri treťom stupni už vzniká chorobná závislosť na hre. Keď patologický hráč prehrá všetky peniaze, začne si peniaze na hru požičiavať najskôr od rodiny a známych a neskôr kde len môže. Začne klamať, tajiť, zmení sa jeho charakter, zničí si kariéru a rodinu. Preto, aby sa človek nestal závislý na hre, treba si dopredu nastaviť určité hranice. Napríklad stanoviť si presný čas ako dlho bude hráč hrať, alebo presnú sumu peňazí, o ktorú bude hrať. Potom je nutné tieto hranice neprekročiť, lebo sa z toho môže stať ruská ruleta.Author: Jana # SyfoRone77
Ekonomika2014-04-0812
-
 62% ( 3 people voted )
+
toto je clanok, ktory dava hracom rulety nadej. lebo viac kratkodobych vyhier je na zbohatnutie, ale ide o to, ze v rulete je matematicky v podstate nemozne byt dlhodobo uspesny, lebo limity su tak nastavene. poker by som do hazardu netahal, je to skill game a ja sa tym zivim dlhodobo a uz dlho predlho nebol mesiac kde by som bol minus
leblues # JobyFaby94
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-04-08 20:32:44 772a77d4
Na rulete sa da zarobit jednoducho. S istotou mozem tvrdit, ze az so 100% pravdepodobnostou. Len treba vediet ako.

Ja viem, a nie je to tajomstvo. Prezradim ho bezplatne komukolvek, kto o to poziada.

Este k hazardnym hram: su dva druhy osob, ktore hazard hraju:
1, GAMBLERI
2, HRACI

Rozdiel je jednoduchy - gambler prehra aj gate - o nom je horeuvedeny clanok.
Hrac /napr. LEBLUES/ ak vyhra tesi sa a ak prehra neplace, lebo vie, ze prehra je v hazarde bezna vec. Poznam hracov, co prehravaju v pomere 70:30 a su ziskovy a pekne si uzivaju. Samozrejme nehraju ruletu, ale inu hazardnu hru.

Mimochodom: keby nebolo looserov, nebolo by ani vyhercou!!! Svet potrebuje looserov...

capko # KivySoke83
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-09 08:48:30 5f672883
Jediný spôsob ako vyhrať v hazarde je NEHRAŤ.
meldo # FajuSuba76
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-04-09 09:32:44 d5b58294
MELDO sa myli!!!

capko # KivySoke83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-09 09:43:19 5f672883
Capkovi ide karta ;)
meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-09 09:51:12 d5b58294
Tak capko prezraď nám, ako s istotou zaručene vyhrať...(som si o to požiadal:)

gusgus # WomuMufe47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-09 10:27:37 c39295e2
loading...
meldo,

za tvoj prispevok k teme hazardu,ti hned idem naklikat.

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-09 10:29:29 b22993cf
gusgus: jednoducho otvoris si hernu a holis gamblerov!

Jednoduche, nie - he, he ,he!

capko # KivySoke83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-09 10:45:45 5f672883
na rulete sa vyhrat neda,lebo kvoli nule (alebo dvom) ma prevadzkovatel matematicku vyhodu..cisla neoj3bes,akykolvek system pouzivas..najznamejsi je asi martingale, kde vsadzas stale na tu istu farbu dvojnasobok az kym nepadne..to by bol uspesny system s dostatocnym bankrollom,avsak len vtedy, keby ruleta nemala nastavene limity. kvoli nim je ruletu porazit jednoducho nemozne. A poker urcite nie je hazardna hra, mozno tak videopoker,ale poker samotny je hra zrucnosti, boli kvoli tomu uz vedene sudne pojednavania vzdy s rovnakym vysledkom..poker nie je hazard.
jon # MiceQisi70
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-10 18:24:10 5f69e1c2
treba hrať len to čo ide ,a niečo ide1! eso4@azet.sk
prof # GedaCira95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-29 19:31:17 55a24f3b
CAPKO - mohol by si mi sukromne vysvetliť ako sa dá vyhrať na rulete?
Budem Ti vďačná. katie.extraponuka@gmail.com
Katusa # TejiCumi11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-21 18:48:58 bca79a7b
CAPKO - mohol by si mi sukromne vysvetliť ako sa dá vyhrať na rulete?
Budem Ti vďačný. jozef.harani@gmail.comJozef Harani # TipoQuko08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-12 16:10:52 a5e1486f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0331 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made