Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa dá cestovať v MHD Nitra zdarma. ..


Ako sa dá cestovať v MHD Nitra zdarma. ..

Raz podvečer som cestoval s nitrianskou MHD v smere na mestskú časť Nitry Drážovce. Časť Nitry. Ktorá je známe veľkým množstvom spoluobčanov tmavšej pleti .

V centre mesta nastúpili dvaja spoluobčania samozrejme bez cestovného lístku. Na moje potešenie nastúpili i revízori. Keď si títo revízori vyžiadali cestovný lístok od spoluobčanov spoluobčanka sa začala rozkrikovať čo od nej chcú vyhadzovať im na oči rasizmus a podobné nezmysli. Hneď na ďaľšej nasledujúcej zastávke spoluobčanov autobus vysadil. Nechápal som tomu to prečo?? Spýtal som sa spolucestujúceho "videli ste to? Oni ich len tak vysadili??" on na to so spolupochopením pre revízorov "však čo s nimi budú..." no nič zadržia ich a zavolajú políciu alebo na to tu nie sú?? To mi stačí povykrikovať na revízorov pooháňať sa rasizmom a vybavené? Bez pokuty?? Len ma vysadia?? To snáď nemyslia vážne??

Samozrejme dve mladé študentky, ktoré cestovali bez cestovného lístka boli zadržané, veď s nimi nie je toľko naťahovačiek ako so spoluobčanmi.

Tak mi to nedalo a napísal som sťažnosť na nekonanie revízorov na sekretariát spoločnosti ARRIVA Nitra ktorá prevádzkuje MHD pre Nitru. Dostal som odpoveď od koordinátorky dopravnej kontroly pani Silvii Bodlavovej že (podľa mojho popisu revízorov) takých revízorov ani nemajú a ani vtedy nebola vykonaná kontrola že zrejme to boli falošní revízori a podobné nezmysli. No falošný revízor si asi len tak nezablokuje čítačku na karty pre elektronický cestovný lístok oponoval som.

Keď som ju však "usvedčil" a dokázal jej, že to boli ich revízori, ktorí ale nekonali, a "uľahčili" si prácu tým, že zadržali radšej len študentky, s ktorými sa nemuseli naťahovať, pani Bodlavová sa zastala svojich nekonajúcich revízorov nasledujúcim tvrdením :

Podľa vyjadrenia dopravných kontrolórov v čase kontroly rómska občianka bola v podnapitom stave smrdela, nemiestne sa správala.

Dopravní kontrolori riešili prípad podľa Prepravného poriadku Čl.6 bod 1 písm. e)

Čl. 6: Vylúčenie osoby z prepravy

Do vozidla nemá prístup alebo z prepravy môže byť vylúčená osoba javiaca príznaky nadmerného požitia alkoholických nápojov alebo iných návykových látok a osoba, ktorá pre chorobu a mimoriadne znečistenie odevu, alebo z iných dôvodov môže byť spolucestujúcim na ťarchu.

1. Dopravca je ďalej oprávnený z prepravy vylúčiť:

e. osobu, ktorá inak obťažuje cestujúcich (napr. vzbudzuje verejné pohoršenie, narušuje poriadok vo vozidle a pod.) alebo oprávnenú osobu dopravcu.

Nuž som za. Ale podľa môjho "laického" názoru tieto články ohľadom vylúčenia z prepravy sa týkajú osoby, ktorá má zakúpený cestovný lístok, ale vzbudzuje pohoršenie.

Alebo v MHD Nitra ak cestujem bez cestovného lístku a zadržia ma revízori, v prípade, že nechcem platiť pokutu, "stačí", že začnem vzbudzovať verejné pohoršenie, a revízori ma len vysadia? Dobre vedieť!!Author: HromdoVas # QeryByhe89
Svet2016-11-107
-
 63% ( 6 people voted )
+
No tak to je naozaj nieco nehorazne, nitrianski revizori sa dopustili trestuhodneho cinu... Mali cih za to okamzite vyhodit z prace a vsetkych ostatnych revizorov okamzite poslat na preskolenie do Kosic... Tam udajne maju revizori zakazane kontrolovat ciganov... Cigan si tam moze slobodne bez listka cestovat kam chce a kedy chce a tak to v slobodnej spolocnosti ma aj byt...! Ziadne prejavy podobneho rasizmu tu nesmu byt tolerovane...! Kupovanie si cestovneho listka je proti ciganskemu ideologickemu presvedceniu a preto nikto nema cigana pravo nutit si ho kupovat...! To len kvoli tym socialistickym neomarxistom vo vlade, si voci nam gadzovia dovolujete taku tyraniu a brzdite tym slobodu nasho podnikania... Ved pockajte az nas vajda bude prezidentom, potom uvidite, hajzli jedni bieli rasisticki...


Sandokan Horvat # JomuGany16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-10 20:15:37 50017450
Přesně totéž se už děje i v Ostravě. Opakovaně jsem to viděl v tramvaji č.9 ( mezi Kunčičkami a centrem ) a v trolejbusech v centru. Mladí cikáni se smějou revizorům přímo do obličeje a neukazují žádné doklady. Revizorovi pak ústně nadiktují "své jméno a adresu", ten pečlivě vyplní lístek a mladí s pochechtáváním jedou dál, kam chtějí. Pak vystoupí a lístek roztrhají nebo jen tak pohodí na chodník. Pokud revizoři narazí na starší cikány, tak ti je seřvou, že to je "gestapo" a "rasismus" a vůbec se s nimi nebaví. Revizoři svěsí uši a jdou pokutovat bílé...

Moravan # RubyMigo39
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-12 11:16:57 6de040ec
To by musela byť tzv. nekorektná politická vôľa, aby s revízormi chodili aj policajti a jasný príkaz obušek z pytle ven!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-12 11:50:33 bc7b649f
No podobné veci sa už stavajú často a štat a samosprávy v tomto zlyhávajú na plnej čiare. Výsledkom je, že vznikla vrstva ignorantov v spoločnosti, ktorí veľmi dobre vedia, že stačí byť len arogantným, použiť nátlaky, vyhrážanie, nadávky, byť sprostý. Pred takýmito sa každý radšej stráni a tak tí čo to takto vedia tak ratajú s tým, že ich nechajú na pokoji. Úrady už dokonca hovoria, že ani pokuty sa nedajú vymáhať a tak takíto neprispôsobíví ratajú s tým, že ani pokutu nakoniec platiť nebudú. Prokuratúry nekonajú, väznice sú preplnené a tak každý čin ak nie je spoločensky nebezpečný sa kvalifikuje len ako priestupok kde pokuta je nevymožiteľná. Nikto však neberie v úvahu, že aj obyčajný úmyselný priestupok je spoločensky nebezpečný lebo vytvára precedens a dáva príklad ostatným, že je takto dovolené konať. A armáda neprispôsobivých, parazitov, vyciciavačov systemu, podvodníkov sa len rozširuje. A to už zďaleka neplatí podľa farby pleti. Neviem kedy príde čas keď poctivosť, česť a morálka sa budú spoločensky vyzdvihovať a lajdackosť a nezodpovednosť sa budú ignorovať.

Pet # CeroQate59
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-12 21:52:19 9a2fe016
Už za RaU bol tento ...dnešný "deficit legislatívy " riešený... pracovným vyťažovaním ,krátkodobím , po smene /poslužbe/ .Viete si predstaviť "čatu neplatičov " a čistota zastávok MHD, koľajísk, samotných vozidiel aaa.To je len minimum , ale ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-15 10:58:55 58d4289b
Samotní zlodejíčkovia, morální previnilci, ožralovia, a cela rada "chásky obecnej " a taxatívne určené..."pracovné vyťaženie" ..žiadne vymáhania pokút--pohľadaviek ..A preventívne..a pranierované na "obecných vysačkách" a zaznamenané pre "históriu" . A nemuselo by to byť celoštátne..ale obecné", lokálne, sezónne...opatrenie./štiknutá kontrolka za vykonanú prácu...napr./
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-15 11:06:32 58d4289b
loading...
AAA ..Tatranské "bordeľovisko " po kalamite spratané...a tie "luníky IX ."čistučké--voňavé....a "obecné čierne skládky"...vygruntované...hajajááj...a sranda furt...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-15 13:18:52 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
os   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:

Evolúcia vs kreácia

2013-06-10137
-
 53% ( 43 people voted )
+

Evolúcia vs kreácia
Ako aj odporci tak aj zástanci evolúcie za jednoznačne najvýznamnejšiu osobnosť evolucionizmu na svete považujú britského profesora na Oxforde, biológia Richarda Dawkinsa. Okrem iného je tento človek radikálnym ateistom, napr. napísal knihy kde filozofickými argumentami obhajuje ateizmus. Avšak stalo sa čosi čo bolo naozaj prekvapivé. Richard Dawkins vo filme „Expelled - No intelligence allowed“ bol obzvlášť úprimný a uvoľnený a prezradil, že „evolúcia to je len ateistická lobby“. To je skutočne naozaj prekvapivé, keď najväčší odborník evolúcie, navyše veľmi radikálny, povie takéto vetu. Rozhodne by sme sa mali zamyslieť, či je evolučná teória naozaj pravdivá Film „Expelled - No intelligence allowed“ je tu s českými titulkami, rozkúskovaný do krátkych videí


Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Stop vřaždění delfínů calderonských na Faerských ostrovech							
				Stop vřaždění delfínů calderonských na Faerských ostrovech
Podle zpráv šířených na internetu následující fotografie zachycují krvavý masakr delfínů calderonských na Faerských ostrovech. Ze zpráv vyplývá, že Faerské ostrovy „patří“ k ...
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie
WESTMINSTER REFERENDUM O SKOTSKÉ NEZÁVISLOSTI ZMANIPULOVAL
Tri tromfové karty

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0518 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made