Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

9/11: SKUTOČNÚ PRAVDU NEPOZNÁ NIKTO


9/11: SKUTOČNÚ PRAVDU NEPOZNÁ NIKTO

Na svete je mnoho konšpiračných teórií o tom, čo sa vlastne stalo v 9/11. Niektoré hovoria s určitosťou o tom, že oficiálne správy ktoré poskytujú štátne inštitúcie sú dostatočné a kompletné, a niektoré s určitosťou o tom, že kto a ako to v skutočnosti urobil.

Faktom je, že nik si nemôže byť stopercentne istý, kde je pravda. Ak by sa jednalo o konšpiráciu, tak by tam bezpochyby bolo obrovské množstvo dezinformácií na rozptýlenie. No čo vieme určite je toto: štátne inštitúcie nehovoria úplnú pravdu.

Vieme to kvôli tomu, že priznali utajenie 28 strán materiálu zo správy týkajúcej sa 9/11. Toto je proti vôli amerických občanov a dokonca aj proti vôli amerického kongresu, keďže mnohí čítali tento utajený materiál a naznačili, že hovorí iný príbeh ako prezentuje oficiálna správa.

"Išiel som do zvukotesnej tajnej miestnosti tu v Kongrese a čítal som tých 28 strán. Bolo to aj pre mňa veľmi znepokojujúce čítanie. Musel som každé dve-tri minúty prestať a usporiadať si v hlave vnímanie historických udalostí. Určite to zmení váš pohľad na Blízky východ... Týchto 28 strán musí byť odtajnených. Nie je v nich nič, čo by ohrozilo našu národnú bezpečnosť. Niektoré z nich môžu byť pre nás trápne... preto si myslím, že týchto 28 strán bolo utajených. No americkí občania si zaslúžia poznať pravdu."

~ kongresman Thomas Massie

A je tu ešte niečo, čo vieme určite dva príklady:

Vieme, že vláda tvrdí, že má prepisy niekoľkých hovorov, kde cestujúci unesených lietadiel volali svojim rodinám pred dopadom.

Vieme, že vyšetrovatelia tvrdia, že našli najmenej tri pasy únoscov v troskách, pričom nám poskytla ich skeny.

Šance toho, že tieto tvrdenia sú pravdivé, sú veľmi málo pravdepodobné. V skutočnosti môžeme s určitosťou povedať, že je to úplný nezmysel.

Pozrite si video alebo fotky z danej udalosti a predstavte si, ako pasy únoscov po náraze vypadnú z ich vreciek a následne jemne dopadnú na zem v úplne bezchybnom stave, aby boli následne v rádovo minútach či hodinách nájdené vyšetrovateľmi. Je to nezmysel. Inak sa to nedá pomenovať.

Čo sa týka druhého tvrdenia. 14 rokov po tejto udalosti, v dobe vyspelej technológie skúste počas letu niekomu zavolať. Jednoducho to nefunguje, dokonca ani dnes. V roku 2001 nebola ani najmenšia šanca, aby čo i len jedna osoba dokázala chytiť na palube lietadla signál a už vôbec nie desiatky osôb, ako tvrdia vyšetrovatelia. Otázkou je taktiež to, prečo vláda poskytla len prepis hovorov, no neposkytla už samotné nahrávky. Znovu, úplný nezmysel.

No dokazuje to, že to bol "inside job"? Nie. Tieto fakty sami o sebe nehovoria a ani nedokazujú, čo sa v skutočnosti stalo alebo aké boli motivácie zainteresovaných hovoria len o tom, že nám štát klame.

Je tu ešte mnoho ďalších aspektov, ktoré sú úplne neuveriteľné alebo vyslovene nezmyselné. Napr. prečo nám taký Pentagon s doslova tisíckami bezpečnostných kamier sledujúcich okolie nedokázal poskytnúť vierohodný záznam z dopadu lietadla?

Môžeme sa pýtať veľa ďalších otázok a môžeme špekulovať o tom, čo sa vlastne stalo. No nedokazuje to samé o sebe nič. Vieme len to, že jednoducho nemáme k dispozícii úplnú pravdu a pravdepodobne ani nikdy mať nebudeme.

Mali by sme mať viac informácií. Ľudia by mali požadovať zverejnenie utajených 28 strán. Mali by sme byť takisto skeptickí voči oficiálnej verzii a takisto voči neovereným teóriám.

No konšpiračné teórie by sme nemali z princípu zhadzovať, lebo niekedy to môžu byť aj konšpiračné pravdy.Author: Martin Bulak # QoxiPedy87
Spojené štáty2015-09-155
-
 54%  ( 3 people voted )
+
Ale pozna.

harry # PahoLenu00
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-16 08:51:38 b229fbb3
spytajte sa v mossade ako to bolo. ak vam to povedia, bude to to posledne co v zivote budete pocut...
a k clanku:
vies, Bulak, ked pises clanok, nepis prosim ta bulvar. Sem chodia obcas aj inteligentni ludia, ktori chcu citat huste informacie podlozene zdrojmi. Ak uz teda pises faktograficku vec ako je toto a nie zamyslenie sa nad kavou.

lolo # TinuPoku32
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2015-09-16 16:43:51 1f8667c8
Skutocnu pravdu praveze pozname, ale je tak neuveritelna, tak vzdialena od bezneho rozmyslania ludi, ze 99,99% nedokaze tuto skutocnu pravdu ani prijat a nieto este intelektualne pochopit, to by sme chceli vela. Skutocna pravda je nam hadzana pred oci ale mi sa robime ze ju nevidime. Slepy farby nerozpozna. Asi tak.
IB # MaduTylu21
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-18 00:15:53 3ec5d318
Bolo by potrebné, zaujímavé mať zverejnenú štatistiku/národnosť, farba pletí, pôvod...aaa/ obetí z 11.9....Koľko ďalších --konšpiračných ---by bolo na svete...
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-20 08:43:15 58d4289b
Na to musíte nahliadať reálne. Teraz sa nedozvetie, čo chcete. Budete vždy len tápať a konšpirovať. S tým sa musíte zmieriť. Príklady: Kostolná mafia existuje už celé storočia a v archívoch svojej centrály vo Vatikáne ukrýva tajomstvá, ktoré by mohli eventuálne podkopať jej dôveru. Kedy nastane čas ich postupného zverejňovania? Od poslednej svetovej vojny uplynulo viac ako 70 rokov. Je to dosť, alebo málo? V každom prípade vám každý seriózny profesionálny historik povie, že moskovský archív je plný zaujímavých dokumentov z tohto obdobia, ale zďaleka ešte neboli zverejnené. Je to neochota, alebo účel? Americká trauma J.F.K. má niečo len cez 50 rokov. Ani vy ani ja sa zverejnenia nedožijeme. Táto zložka sa z archívu verejne otvorí minimálne po ďalších 50. rokoch, kedy už zaručene nebude žiadny žijúci pamätník. A to nie je jediné kritérium. I archívy sa riadia svojimi pravidlami. Nie je možné zverejňovať len tak fakty, ktoré by v danom čase viedli k destabilizácii spoločnosti, ohrozeniu národnej bezpečnosti a pod. Zmierte sa s tým, alebo upriamte svoj pohľad inam. Napríklad, také zaujímavé Púnske vojny žiadne obmedzenia historických faktov nemajú...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-20 11:17:28 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Genomoví editoři opravili smrtelnou genetickou poruchu


  Genomoví editoři opravili smrtelnou genetickou poruchu
Prozatím u myši. Právě jsme vstoupili do Nového roku genetického lékařství. Genetické poruchy už nebudou nevyléčiteln...
Jak oslovit levici
Nigel Farage: EU ovládají velké banky, byznys a byrokracie
Obhajoba zákona karmy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0217 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne