Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA


9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA

Výsledky klinického výzkumu ukázaly, že téměř 70% Američanů užívá antibiotika následované antidepresivy a opiátovými léky. Co je na celé situaci nejhorší, je fakt, že všechna antibiotika jsou dávkována ve zbytečně velkém množství, takže se bakterie postupně obrní a léčba je nemožná. To je asi nejnebezpečnější věc, která se těchto léčiv týká. Dokonce i WHO volá po změně a chce nastolit konec době antibiotik. Toto je první důvod, proč se antibiotikům vyhýbat. Pravdou zůstává, že enormně pomohla vývoji moderní medicíny, ale už je načase hledat jiné alternativní možnosti léčby.

Zde je dalších 8 odrazujících důvodů, proč se antibiotikům vyhnout:8 DALŠÍCH DŮVODŮ PROČ NEBRAT ANTIBIOTIKA

1. KOLITIDA

Podle články publikovaného Fox News v r. 2011 vědci objevili spojení mezi antibiotiky a zánětem tlustého střeva. Bakterie obsažená v antibioticích vypouští toxiny, které narušují stěnu tlustého střeva.

Možná není náhodou, že za posledních 50 let se se rostoucím používáním antibiotik zvyšuje i počet nemocných Crohnovou chorobou. Dokonce existuje i vědecká teorie, pocházející z Německa, která stojí za tím, že Crohnova choroba je ve skutečnosti mutací bakterie způsobené antibiotiky.

2. POŠKOZENÍ JATER

Nová studie publikovaná v deníku "Gastroenterologie" upozornila na to, že i když mají na játra neblahý vliv téměř všechny typy léků, antibiotika jsou nejhorší.

"Antibiotika jsou častou příčinou selhání jater, což vede k transplantaci a v horším případě i ke smrti."

3. SPOJITOST S RAKOVINOU

Další studie potvrdila, že některá antibiotika mohou lehce navýšit riziko rakoviny tračníku. Mimo zahrnuté rizikové faktory jako je nadváha, cukrovka, kouření nebo alkohol právě antibiotika zvyšují riziko rakoviny tračníku o 8-11%.

Ti, kteří brali 2-5 předpisů antibiotik, měli až o 27% vyšší riziko rakoviny a ti, kdo více jak 6 dokonce o 37% než lidé, kteří antibiotika nebrali nikdy.

4. AIDS

Shodou okolností stejná skupina lidí, u které se nejvíce projevuje přítomnost AIDS, je zároveň i skupinou, která užívala více antibiotik než ostatní skupiny v USA.

5. CHRONICKÁ ÚNAVA

Podle uznávaného vědce Kennyho de Meirleira a jeho belgického výzkumného týmu se s chronickou únavou pojí nadměrné vystavení rtuti, salmonelóza anebo právě vysoká hladina sulfanu, která se zvyšuje po užívání antibiotik.

6. PLÍSNĚ A BAKTERIE

Užívání antibiotik způsobuje vypouštění toxinů, které potlačují imunitní systém a ničí tak "komunikační cesty" mezi buňkami imunitního systému.

7. OSLABENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Dr. Peter D’Adamo vysvětluje:


"Pokud dovolíte Vašemu tělu, aby bojovalo s nemocí samo bez antibiotik, vyvine se tak nejen paměť specifických protilátek proti určité infekci, ale také schopnost bojovat proti negativním látkám daleko efektivněji."

Jinými slovy, při používání antibiotik se viry a bakterie stávají silnějšími a náš imunitní systém je méně připravený s nimi bojovat. Antibiotika potlačují tělu vlastní imunitní systém, neboť mu nedovolují dělat jeho práci. Můžou snížit množství infekce, ale nikdy ji úplně neodstraní, to dokáže pouze naše vlastní tělo.

8. POŠKOZENÍ MITOCHONDRIÍ

Mitochondrie jsou ve skutečnosti modifikované bakterie a antibiotika obecně na bakterie cílí. Mitochondriální poškození se pak běžně projevuje neurologickými problémy.Author: natural # WotiNifu41
Zdravie2014-10-262
-
 54%  ( 3 people voted )
+
15.00 ZÁKON FARMAPRIEMYSLU.


1. Farmapriemysel je investičný priemysel, ktorého jedinou motiváciou sú zisky akcionárov. Zlepšenie zdravia ľudstva nie je súčasťou motivácie tohto odvetvia.

2. Farmaceutický investičný priemysel bol umelo vytvorený a viac ako storočie strategicky vyvíjaný tými istými investičnými skupinami, ktoré ovládajú petrochemický a chemický priemysel na celom svete.

3. Ohromné zisky farmapriemyslu sa zakladajú na patentovateľnosti nových liekov. Sú to najmä tieto patenty, ktoré výrobcom liekov umožňujú, stanoviť ľubovoľne vysokú cenu za svoje výrobky.

4. Trhom pre farmaceutický priemysel je ľudské telo – ale iba vtedy, keď je choré. Z toho dôvodu je zachovanie a šírenie chorôb neoddeliteľným predpokladom rastu farmaceutického priemyslu.

5. Dôležitou stratégiou na dosiahnutie tohto cieľa je vývoj liekov, ktoré príznaky choroby iba prekryjú, pričom chorobu v skutočnosti neliečia. Tento postup vysvetľuje aj to, prečo väčšina liekov vydávaných iba na recept, ktoré sú v súčasnosti predávané, nemajú preukázateľnú účinnosť a majú zacielené iba na potlačenie symptómov.

6. Na ďalšie rozšírenie farmaceutického trhu farmaceutické firmy ustavične hľadajú nové aplikácie (indikácie) na použitie liekov, ktoré už sú v predaji. 50 miliónov zdravých obyvateľov USA napríklad užíva prostriedok na zmiernenie bolesti Aspirín od spoločnosti Bayer v nádeji, že zabráni srdcovému infarktu.

7. Ďalšia dôležitá stratégia na rozširovanie farmaceutických trhov spočíva v tom, vytvoriť nové choroby a lieky na ne. Väčšina liekov vydávaných na recept, ktoré dnes užívajú milióny pacientov, prekryje symptómy na iba krátky čas, spôsobí však celý rad nových chorôb v dôsledku známych nežiaducich účinkov, ktoré nastanú v prípade dlhodobého užívania. Napríklad o všetkých prostriedkoch na zníženie cholesterolu, ktoré sú v súčasnosti na trhu, sa vie, že zvyšujú riziko rakoviny – ale až po niekoľkých rokoch užívania.

8. Známe smrtiace nežiaduce účinky liekov vydávaných na recept sú štvrtou najčastejšou príčinou smrti v priemyselnom svete, prekonanou iba počtom obetí srdcových infarktov, rakoviny a mozgovej porážky (Journal of the American Medical Association, 15. apríl 1998). Táto skutočnosť vôbec neprekvapuje, pretože patenty na lieky sú v prvom rade prideľované na nové syntetické molekuly. Telo musí všetky syntetické molekuly detoxikovať a vylúčiť zo seba; systém, ktorý často zlyhá a vyústi do skutočnej epidémie ťažkých a smrtiacich nežiaducich účinkov.

9. Zatiaľ čo podpora a šírenie chorôb ustavične zväčšuje trh farmaceutického investičného priemyslu, prevencia a liečba skutočných príčin znižujú dlhodobú ziskovosť. Preto sa im toto odvetvie vyhýba, a dokonca ich potláčajú.

10. Najviac však zaváži skutočnosť, že vyhubenie chorôb je principiálne v rozpore so záujmami farmaceutického investičného priemyslu, je pre tieto záujmy kontraproduktívne. Vyhubenie chorôb ako potenciálnych trhov na odbyt liekov zničí miliardy dolárov investícií a spôsobí nakoniec zánik celého odvetvia.

11. Vitamíny a iné účinné terapie na dosiahnutie prirodzeného zdravia, ktoré optimalizujú bunkový metabolizmus, sú hrozbou pre »biznis farmapriemyslu s chorobami«, pretože sú namierené proti príčine v súčasnosti najviac rozšírených chorôb na bunkovej úrovni – a tieto prírodné substancie nemožno patentovať.

12. Počas celého, viac ako storočného jestvovania farmaceutického priemyslu boli vitamíny a iné životne dôležité živiny s určitými funkciami v bunkovom metabolizme najväčšou konkurenciou a najväčším ohrozením dlhodobého úspechu farmaceutického investičného biznisu.

13. Vitamíny a iné účinné terapie na dosiahnutie prirodzeného zdravia, ktoré skutočne chránia pred chorobami, nie sú zlučiteľné s povahou »biznis farmapriemyslu s chorobami«.

14. Na ochranu strategického vývoja svojho investičného biznisu pred ohrozením účinnými, prirodzenými a nepatentovateľnými terapiami, využíva farmaceutický priemysel – už celé storočie – tie najbezohľadnejšie metódy. Tu sú uvedenie niektoré príklady:

(1) Zatajovanie informácií o zdraví, ktoré dokážu zachrániť životy miliónov ľudí. Je to jednoducho neakceptovateľné, že v súčasnosti tak málo ľudí vie, že ľudské telo si nedokáže vytvárať vitamín C a lyzín, dve molekuly dôležité pre stabilitu spojiva a prevenciu chorôb.

(2) Diskreditácia prirodzených spôsobov liečby. Tento spôsob likvidácie povesti sa najčastejšie uskutočňuje celosvetovými PR kampaňami, organizovanými farmaceutickým kartelom. Rozširujú klamstvá o údajných nežiaducich účinkoch prirodzených substancií – molekúl, ktoré príroda používa už tisícročia.

(3) Zákaz šírenia informácií o terapiách na dosiahnutie prirodzeného zdravia. S týmto cieľom dosadil farmaceutický priemysel svojich lobistov do najdôležitejších politických funkcií v kľúčových trhoch a v popredných krajinách vyvážajúcich liečivá.

15. Biznis farmapriemyslu s chorobami je najväčší podvod v histórii ľudstva. Produkt »zdravie«, prisľubovaný farmaceutickými spoločnosťami, však miliónom pacientov nie je dodaný. Naopak, »produkty«, ktoré sú vo väčšine prípadov dodané, spôsobia namiesto toho nové choroby a často aj smrť.

16. Prežitie farmaceutického priemyslu závisí od potlačenia účinných terapií na dosiahnutie prirodzeného zdravia – všetkými prostriedkami. Milióny ľudí sa napriek kombinovanej hospodárskej, politickej a mediálnej opozícii najväčšieho investičného priemyslu na svete rozhodli pre alternatívnu liečbu prirodzenými a nepatentovateľnými terapiami.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}
miki # CugaDihe81
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-04-04 18:23:31 5f673914
Farmaceutický priemysel prakticky prestal s vývojom nových druhov antibiotík, konštatujú lekári. Neopláca sa. Vývoj je pomalý a schvaľovací proces pridlhý pokiaľ výrobca dostane súhlas lieky predať. Keď sa konečne dostanú na trh o pár mesiacoch prestanú byť účinné.
Podľa vyjadrení bosov farmácie, prednosť majú lieky proti rakovine. Tie vynášajú viac a aj ich používanie je ešte nie na vrchole, takže aj zárobok bude tučný.
A tu sa otvára cesta pre celkom nový biznis.
miki # CugaDihe81
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-06-06 15:45:46 5f6761da

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
p   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ NIE JE ĽUDSKÉ PRÁVO


ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ NIE JE ĽUDSKÉ PRÁVO
Zdravotná starostlivosť je veľmi dôležitá. Ľudia sa niekedy zrania a bývajú chorí. Ako zodpovední ľudia by sme mali robiť všetko čo je v našich silách na to, aby sme si zabezpečili ...
Manifest Veggie Parade
Ste zvolili.
Ze zuhelnatělého pergamenu vědci dešifrovali druhý nejstarší biblický záznam

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0235 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles