Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kto dnes v skutočnosti ohrozuje Slovákov?


Kto dnes v skutočnosti ohrozuje Slovákov?

Nedávno uverejnená Správa o postavení a právach príslušníkov národnostných menšín za rok 2012 uvádza, že prudký nárast rómskeho etnika zásadne mení charakter národnostnej štruktúry niektorých slovenských okresov. Nárast rómskeho etnika sa v období medzi dvomi poslednými sčítaniami obyvateľov najviac prejavil v okrese Medzilaborce kde stúpol počet Rómov takmer štvornásobne, v okrese Stará Ľubovňa viac ako dvojnásobne a takmer dvojnásobný nárast obyvateľov rómskej národnosti zaznamenali aj v okrese Sabinov.


OZ Ľudia v ohrození preto jednoznačne odmieta cielené vymývanie mozgov, vyhlásením I. stupňa teroristického ohrozenia. USA a Izrael chcú útokom na Sýriu bez rozhodnutia Bezpečnostnej rady OSN a napriek protestom väčšiny sveta opäť rozpútať ďalší vojnový konflikt, tak ako v Iraku, Afganistane a  Lýbii. Podobná propaganda o existencii chemických zbraní bola v minulosti zámienkou pre inváziu do Iraku, pričom spomenuté zbrane sa dodnes nenašli.


Fotka: Zdieľajte a propagujte udalosť Občiansky odpor - obsadenie Bratislavského hradu a blokáda NR SR tu-https://www.facebook.com/events/35595
9211202114/?fref=ts


Slovenská republika ako poslušný poskok NATO vyhlásila v súvislosti s blížiacou sa hrozbou raketového útoku USA na Sýriu I. stupeň teroristického ohrozenia. Existuje reálna hrozba pre Slovensko zo strany Sýrie? Zdravý rozum hovorí, že v skutočnosti je to ako keď dospelý muž napadne päť ročné dieťa s gumipuškou. Ak sú občania Slovenska ohrození na životoch, tak určite nie Sýriou, ani organizáciou Al-Káida. V histórii Slovenskej republiky sa na jej území doposiaľ nevyskytol žiadny teroristický útok zo strany arabských krajín. Jediní skutoční teroristi, ktorí dlhodobo napádajú a vraždia nevinných slovenských občanov, najmä bezbranných starých ľudí pochádzajú z radov cigánskych asociálov, žijúcich v čoraz početnejších osadách a novodobých slumoch 21 storočia.

Nedávna brutálna vražda 80.ročnej starenku v obci Geča blízko Košíc, je toho jasným dôkazom. Cigánskeho psychopata, prepustili z psychiatrického oddelenia zrejme v rámci úsporných opatrení, problémového a zadlženého zdravotníctva. Rovnako nezabúdajme, že páchateľ rasovo motivovanej vraždy dôchodcu v Maduniciach bol prepustený z vyšetrovacej väzby na slobodu a sudca sa pri tom smial obetiam do tváre, tvrdiac, že nejde predsa o vraždu, keďže obeť zomrela až o niekoľko dní. Kde sú protiteroristickí experti z MV SR a polícia počas útokov cigánskych teroristov? Minister vnútra svojim nezmyselným konaním, len odpútava pozornosť od skutočných teroristov, ktorí na uliciach brutálne napádajú a vraždia nevinných civilov. Je tragédiou tohto národa, keď si už doslova zvykol na to , že v uliciach zomierajú nevinné obete a servilné média zo strachu zatajujú skutočnú pravdu, klamstvami o 21. ročnom mladíkovi, mladom páchateľovi a podobne. Štatistiku cigánskej kriminality sme zrušili, aby sme vyhoveli EÚ. Je nechutné, že vraždenie a teror na uliciach berú Slováci už ako súčasť bežného života. Slovenský národ je otrlý a osprostený vládnou propagandou do takej miery, že väčšine ľudí je všetko ľahostajné, samozrejme ak sa ich to priamo netýka. Slováci zvykajte si, už čoskoro Vám možno budú na ulici vraždiť Vašich starých rodičov, znásilňovať vaše ženy, dcéry a okrádať vaše deti. Zvykajte si aj nato, že asociálom za to z európskych peňazí postavíme bezplatne domy, aby mali kde bývať a plodiť ďalších psychopatov, ktorí vás budú ohrozovať na životoch. Zvykajte si tiež, že paraziti, ktorí celý život nepracovali, budú mať vyšší dôchodok ako tí, čo celý život na nich otročili za žobrácku mzdu. Keď sa vám to nepáči, môžete požiadať o eutanáziu, pretože minister Lajšák vám už pripravil ako poslušný poskok EÚ novú koncepciu ľudských práv a práva na dôstojný život, čo podľa týchto služobníkov diabla znamená právo na eutanáziu a potraty. Ako bonus z vašich deti urobia podľa novej tz. rodovej príslušnosti , homosexuálov, transsexuálov a inak zdegenerované indivídua. Skrátka vitajte v kapitalizme pod vedením liberálnych socialistov SMERU!

V tejto súvislosti OZ Ľudia v ohrození plne podporuje asociálmi terorizovaných a politikmi okrádaných občanov, aby sa dňa 9.11.2013 zúčastnili veľkého protestu: Obči ansky odpor - obsadenie Bratislavského hradu a blokáda NR SR.

V< strong>ážení zamestnanci masmédii, nezabúdajte, že dnes sa odohráva boj aj za vašu budúcnosť a súčasné Slovensko je aj vašim obrazom.

   

 

udalosť na facebooku nájdete tu-https://www.facebook.com /events/355959211202114/?fref=tsAuthor: OZ Ludia v ohrozeni # GiniReca56
Svet2013-09-1310
-
 84% ( 22 people voted )
+
http://www.youtube.com/watch?v=nIBwC8BmT_g
pk # JuqoKoqe73
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-13 12:48:28 5c3419ee
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/8866-m
adarsko-vztycilo-hlavu-konec-zapadni-kolonizace-.a
spx
pk # JuqoKoqe73
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-13 13:10:22 5c3419ee
Veľmi aktuány článok pre všetkých slovákov, ktorí ešte sa neprebrali z ťažkého spánku propagandy sionistov. Umelý terorizmus musí pôsobiť a tak pravidelne raz za čas sa zneužijú všakovaké svetové diania na zvýšenie cien, prípadne nejaké tie nové odhryzenie z ľudských práv a zákonov v náš neprospech. A ten sa práve teraz udial. Teda,.. ak by nejaký terorista náhodou zakopol o tento náš bezvýznamný štátik. Ale chlebodárcom sa neodvráva.

valdo # GigyXote95
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-13 17:16:52 b2281097
Veľmi aktuány článok pre všetkých slovákov, ktorí ešte sa neprebrali z ťažkého spánku propagandy sionistov. Umelý terorizmus musí pôsobiť a tak pravidelne raz za čas sa zneužijú všakovaké svetové diania na zvýšenie cien, prípadne nejaké tie nové odhryzenie z ľudských práv a zákonov v náš neprospech. A ten sa práve teraz udial. Teda,.. ak by nejaký terorista náhodou zakopol o tento náš bezvýznamný štátik. Ale chlebodárcom sa neodvráva a je jedno či sú z ľavice, stredu alebo pravice.

valdo # GigyXote95
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-13 17:17:57 b2281097
Štát, v ktorom vláda a parlament poslúcha cudziu mocnosť EÚ a NATO, nerešpektuje vôľu voličov, je zločineckou organizáciou. Štát, ktorý je ovládaný finančnými korporáciami, kde štát a korporácie spolupracujú a dosahujú synergický efekt, ktorý zhoršuje podmienky života občanov a je príčinou straty osobných slobôd, je štátom fašistickým.

Vystúpme z EÚ, zaveďme priame voľby, najvyšší zákon referendum na všetky rozhodnutia parlamentu a finančné výdaje štátu, odvolateľnosť a trestnú zodpovednosť poslancov a politikov. Postavme politikov, ktorí zadlžujú štát a spôsobujú budúci nárast daní a poplatkov pred súd.

Slovensko nemá armádu na obranu územia, ale žoldnierov NATO. Nemá vlastnú menu. Má vlastnú vlajku, ale všade visia vlajky dve. Má hranice, ktoré sú dosť výrazne pohyblivé podľa pohybu mocností. My sme už len polo štát, ktorý stráca stále viac právomocí.

Naštudujte si utajované aj Tajné dejiny Slovenska v súvislosti s Veľkou Tartariou, Rímskou ríšou, potom si prečítajte báseň Sama Chalúpku: Mor ho a možno zistíte, že S. Chalúpka poznal pravé dejiny Slovenska a že by Mor ho mala byť našou hymnou! S. Chalúpka nežil tak dávno. Naše školstvo si zaslúži veľkú hanbu!

Slováci sú apatickí a neznalí financií, ekonomiky a politiky, v starovekom demokratickom Grécku takýchto volali idiotes a nesmeli sa zúčastňovať volieb. Slováci prevzali USA konzumný spôsob života, ktorý im zaručene skráti vek, navodí civilizačné ochorenia, budú platiť nehorázne sumy za falšované potraviny a odpady zo západnej EÚ, za lekára a lieky. Slováci sú schopní len plniť vrecká potravinárskych, farmaceutických a energetických korporácií. Strácajú schopnosť hospodáriť na pôde a samozásobiť sa zdravotne bezpečnými potravinami, nechajú sa kŕmiť ako zvieratá závislé na ľuďoch. A propo: Hospodárske zvieratá, kravy, ovce, prasce majú zdravšiu výživu ako konzumná spoločnosť. To je FAKT. Nemáme vlastné potraviny a máme veľa nezamestnaných, nevidíte súvislosť? Dokedy nás politici budú zbedačovať?

V článku bol omyl. Slovensko nie je dotované EÚ, to my dotujeme EÚ, ktorá nám naše financie vracia ako dotácie a núti nás tieto financie neefektívne investovať. EÚ nás "dotuje" a požičiava nám preto, aby nás donútili neefektívne investovať, aby ľudia schudoneli a stali sa závislými od štátnej pomoci a to zase znamená stratu osobných slobôd. Čítajte Nigel Farage na www.euroseptik.cz, cudzozemec, ktorí v EÚ bojuje za naše záujmy. A čo robíme my?

Slováci sú Slovania, ktorí sú pôvodní obyvatelia Euroázie od Škandinávie cez Nemecko až po Grécko. Západná civilizácia zmenila naše dejiny a urobila z nás sprostých a neschopných slovanov, ktorí sa za seba a svoje schopnosti hanbia, keby neboli Cyril a Metod, tak by sme dodnes nevedeli čítať a písať a nevedeli by sme kam patríme a z akej zemľanky sme vyliezli. Cyril a Metod boli vyslanci Rímskej ríše, ktorá Slovanov nevedela poraziť mečom, preto nás porazlili kresťanstvom, zabudli sme na slovanských bohov a Slovanské védy. Dnes sme ekonomickou kolóniou EÚ. Západná civilizácia Slovanov nikdy v dejinách nevedela poraziť v boji, nevie to ani dnes. Jej spôsob boja sa volá klamstvo, podvod, krádež.
Socializmus bol produktom židoboľševickej VOSR, tá bola produktom USA finacmajstrov Rothschild a spol.

Slovanstvo poznáva samo seba a začína svoju vlastnú cestu, z ktorej zišlo za čias Romanovcov, za čias násilného presadzovania kresťanstva aj za cenu vojen a hladomorov a nikto to nenazval genocída Slovanov, v neprospech Slovanského pôvodného Pravoslávia, ktoré presadzovalo zdravý rozum a nie otroctvo jednému Bohu. Slovan Putin dokázal do pozoru postaviť všetkých sionistov na čele s USA a Izraelom. A to sa predviedol iba jeden Slovan, Putin!

V demokratickom Starovekom Grécku nesmeli voliť idiotes, zločinci a cudzinci. U nás si za naše dane množíme a odchovávame generácie asociálov, zločincov, ktorí si za pár rokov demokraticky zvolia svoj parlament a vládu a zažijeme teror nepracujúcej väčšiny voči hodnoty tvoriacej menšine. A kresťanský Boh sa na to pozerá. Slovan sa vždy riadil vlastným rozumom, Slovanskými védami a zdravomyslím. Otvorte oči a zrite komu a proti komu slúžia naši politici a vlády. "Demokraticky" si volíte poslancov z kandidátky, ktorú vám podstrčí politická strana, ktorá kandidátov aj navrhla. Zo svojej obce a zo svojho regiónu poslanca nezvolíte, lebo zákon to neumožňje, lebo zákon prijali poslanci bez súhlasu občanov. Poslanci druhý deň po voľbách, bez vášho súhlasu začínajú pracovať proti ľuďom a za svoje záujmy.

Nemusíte byť Slovania ak sa hanbíte, stačí ak sa budete držať zdravej mysle, pracovať pre seba a spoločnosť vám podobných a nie pre otrokárov. Prírodný zákon je genetika, dedivosť, kto sa množí najrýchlejšie, ten prežije. Prioritou musí byť rodenie, výchova a vzdelanie detí a nie honba za peniazmi, len aby sme hladom neumreli. Kostarika je vo vývoji pred nami!

Definitiva # MunoLyhi27
-
 84% ( 35 people voted )
+
2013-09-13 17:42:33 55ede32d
My si v našej krčmičke tiež myslíme svoje. Každý vie, aj okamžite ,riešiť problémy etník,národností , aj rómov.. No odnaučiť niekoho "definitívne" vedieť byť pracovne činný a to viac ako 20rokov a znovu naučiť pracovať --hajajáááááj--- ďalších min 15 rokov --- je spolu 35 ročna špecialita SK.. a riešenia a riešenia... min 15 rokov.A pritom "množeniu" sa naučí každý už cca15 ročný...sám...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-13 17:59:26 58d4289b
loading...
musíme sa snažiť o to, aby do toho nevošla nenávisť. Snažiť sa vrátiť ľuďom to, čo im bolo zobrané. Skôr hľadať spôsob nápravy ako trestanie vinníkov. Je ťažké povedať, že sa niečo malo robiť ináč. Za tento stav môže málo jednotlivcov. Skutočne asi inej cesty nebolo a predsa nikto nevidel dopredu, ako je to fantasticky sofistikovane nastavené. Tie sľuby o slobode jednoducho vyzerali pekne a tá cesta bola určená niekým iným a nie v našej krajine. Ale promptne a bez strachu riešiť spravodlivosť. Strach a nerozhodnosť je náš najväčší nepriateľ.
Stanislav Jurcisin # LimoGage46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-14 12:04:38 4e630954
{Keď sa vám to nepáči, môžete požiadať o eutanáziu, pretože minister Lajšák vám už pripravil ako poslušný poskok EÚ novú koncepciu ľudských práv a práva na dôstojný život, čo podľa týchto služobníkov diabla znamená právo na eutanáziu a potraty.} Eutanázia by mala byť základným ľudským právom aj keď s tým dementné ovce, ktoré chcú arogantne určovať iným do kedy majú žiť nesúhlasia. Nikto nemá právo zakazovať inému človeku, aby ukončil svoj život. Okrem toho radšej by som chcel eutanáziu ako by som mal ležať kdesi v nemocnici pravideľne dosieraný a dopovaný farmaceutikami, ktoré by predlžovali môj nedôstojný život. Som potomkom Slovanov a moji predkovia chodili umierať do lesov, keď vedeli, že už nedokážu žiť dôstojným životom. Ja urobím to isté, lebo dosierať sa na nemocničnom lôžku nemám záujem, pokiaľ nebude eutanázia legálna a nikto mi v tom nezabráni.


MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-15 10:18:38 5be9f932
Pre mňa by bolo dosieranie sa na nemocničnom lôžku a pravideľné hltanie "liekov" horšie ako smrť. Tá predstava ma o veľa viac desí a preto som zástanca legalizácie eutanázie. Každopádne zabíjať sa preto, že je preplatená politická lúza s plastikovými rypákmi za peniaze občanov je neschopná riešiť problémy nemá význam. Tam treba žiadať nápravu a strestanie týchto parazitov.
MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-15 10:24:01 5be9f933
Aj mnoho farmaceutických spoločností sa snaží kritizovať eutanáziu a strašne moralizujú, ale len preto, že im vyhovuje udržiavanie nevyliečiteľne chorých pri živote za pomoci farmaceutík aj proti ich vôli.
MrProper # JewuQowo48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-15 10:27:37 5be9f932

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA


VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
Ekonomická a politická situace ve Venezuele se opět vyhrocuje. Dnes přináším jen krátký překlad několika příspěvků z Reddit.com...
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Stačí jen v Saudské Arábii aktivovat islámský virus a jsou z nich bestie


Stačí jen v Saudské Arábii aktivovat islámský virus a jsou z nich bestie
Není nad to, když se lásku rozdávající muslim radikalizuje po měsíci stráveném v zemi, která nyní předsedá komisi pro lidská práva...
Migrace a dotace
Otázka nášho profitu z členstva v EÚ
Zákaz predaja je nebezpečný ekonomický populizmus

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0311 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage