Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Co vám je do mého zdraví?


Co vám je do mého zdraví?

Boj proti kouření, jehož klíčová bitva právě probíhá ve Sněmovně, je nejčistším socialistickým reliktem, který můžeme v současné době na světě najít. V ničem jiném se současná euroamerická televize nepodobá socialismu víc.

Pedevším — ani v nejmenším nezpochybňuji, že kouření škodí zdraví. A plně souhlasím s tím, aby zaměstnanci pracující v zakouřených hospodách dostávali rizikové příspěvky, případně aby byly kuřácké hospody samoobslužné. To je však vše, co jsem ochoten uznat — další současné snahy státu znemožnit mi, abych si s přáteli zakouřil v restauraci, považuji zavětší projev fašizace společnosti, než je Blok proti islámu.

Argumenty pro povinně nekuřácké hospody jsou liché a ze své podstaty socialistické. Pokud máme kuřáckou restauraci, která je samoobslužná a kde si hosté chodí pro pití do vedlejší (nekuřácké) místnosti oddělené dveřmi, jde o plně legitimní a prospěšné zařízení, které svým uživatelům přináší zábavu a užitek, a stát nemá nejmenší důvod ani právo takové chování zakazovat. Nemá na to morální nárok — občané nejsou nezletilé děti, které je potřeba vychovávat. Stát vytvářejí občané, ne že stát řídí občany!

Pokud se chci s přáteli sejít v prostředí, kde se kouří a kde není násilně držen žádný nekuřák, je moje kouření ve skupině mým lidským právem. Stát to však odmítá respektovat, a chová se jako socialistický diktátor, co chce vychovávat lid. Lid ovšem vymizel s pádem komunismu, nyní zde žijí spíše lidi, a těm nemají státní úředníci v privátních věcech co kecat do života. Přesto se o to snaží,jako by se naše úřady ještě nezbavily pocitu, že Strana a Stát vědí všechno lépe, než obyčejní mendíci. Rozuměj občané.

Úplným vrcholem socialistické buzerace je pak diskutovaný zákaz užívání elektronických cigaret v nekuřáckých prostorech. Tabáková či marihuanová cigareta kouří a smrdí okolí. Elektronická cigareta okolí nezatěžuje ani v nejmenším. Přesto ji chtějí zakázat — čistě jako buzeraci, bez jediného racionálního důvodu.

Proto bych chtěl ctěné pány poslance, zde reprezentující stát, jednoznačně požádat: Mějte na paměti, že jste páni poslanci, nikoliv soudruzi poslanci, a že máte reprezentovat vůli lidu, ne ten lid vychovávat. Doby, kdy soudruzi z ÚV museli myslet za nás, nechte spát — a nechte na lidech, v kterých hospodách majitel kouření zakáže, a ve kterých ne. Alespoň tuhle svobodu nám v této sluníčkářsko-byrokratické době nechte!Author: Jiri X Dolezal # BolaPido12
Slovensko2015-12-1731
-
 54% ( 3 people voted )
+
Autor sa myli, marihuanova cigareta nesmrdi, ale vonia

Zolo # SohyVeku58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-18 21:54:46 97ece2f6
Diskutujúci feťák sa mýli. Droga musí smrdieť už z princípu.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 00:10:52 bc7b649f

Superšpek naivního autora:


" Stát vytvářejí občané, ne že stát řídí občany!"


Autor neví o řízení supersystémů a států vbec nic. Jinak by to nemohl napsat. Dopuručil bych nastudovat Dostatečně všeobecnou teorii řízení.


zero # MotoLile18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 04:42:21 55478017
Správny postreh ..zero18.. Snáď by bolo treba doplniť o: pokiaľ neriadi štát občanov , tak občania sú ináč riadený--manipulovaní.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 06:12:35 58d4289b


Pedevším — ani v nejmenším nezpochybňuji, že kouření škodí zdraví. A plně souhlasím s tím, aby zaměstnanci pracující v zakouřených hospodách dostávali rizikové příspěvky, případně aby byly kuřácké hospody samoobslužné. To je však vše, co jsem ochoten uznat — další současné snahy státu znemožnit mi, abych si s přáteli zakouřil v restauraci, považuji zavětší projev fašizace společnosti,

pozri ty narkoman, ak si chces zafajcit s priatelmi, pozvi ich k sebe ,alebo chod na navstevu k nim ,ale nezamienaj svoj stav za ohrozenie svojej slobody, mozes si doma fajcit co chces, komu chces,ale ak si myslis, ze samoobsluzna kaviaren je to, nad cim by stat mal pouvazovat, aby ho zriadil, je jasne ze svoju uchylku nedokazes kontrolovat.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 07:12:41 55d8898f
Ak by autorovi bolo jasné čosi o anarchii, libertarianstve, domucovaní, svojvôli , či "nejakej" slobode a nehovorím o masmedialnej manipulácií, tak nemusel sa unúvať so svojími "analyticko-syntetickými" bludnými uzávermi./ na ktoré poukázali a citovali aj autori nado mnou..//
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 09:29:28 58d4289b
loading...
rafael,

dovolím si nesúhlasiť s tvojim názorom. Podľa mňa nefajčiara by veta mala znieť:
Ak si chceš zafajčiť s priateľmi pozvi ich k sebe, alebo choď na návštevu k ním a doma si môžeš fajčiť čo chceš, komu chceš, ale tak, aby si svojim hnusným smradom neobťažoval susedov v paneláku, na susednom dvore,...
Nie je nič hnusnejšieho ako keď prídeš ráno na WCko a cítiš susedove prepité hov.o spolu s rannou cigaretou. Vyrovná sa tomu už len krásny letný podvečer pri otvorenom okne a tlupa huličov na balkóne pod tebou.
Keď si fajčiari uvedomia, že svojim smradom obťažujú ostatných a začnú sa chovať tak, aby ostatných neobťažovali, tak môžu fajčiť hocikde a nikto im v tom nebude prekážať. A mne nebude prekážať ak s priateľmi fajčiarmi vojdem do zahulenej krčmy - akceptujem, že je to fajčiarsky podnik. Ak ale v celom meste nie je jediná nefajčiarska krčma, tak vtedy tú oddelenú miestnosť budem vyžadovať.
O reštauráciach ani nebudem diskutovať - kde sa je, tam sa nefajčí, kde sú malé deti, tam sa nefajčí.
Nerob to, čo nechceš aby nebolo robené tebe.
Zdravému rozumu a špete empatie zdar.

Hockenberry # RixaViku83
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-12-19 10:02:00 3ec5f343
Kde sa je - tam sa nefajčí.
Kde sú deti - tam sa nefajčí.
Simple as that.


Neter Povak # CitiToge79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 11:33:39 2e1d0009
Fajčiari by potrebovali naučiť trošku ohľaduplnosti, je to závislosť, vaša závislosť, takže je len slušnosť a samozrejmosť neobťažovať druhých svojím smradom. Keby som bol závislý na heroíne, nechodil by som si ho šlahať medzi ľudí a keby sa to niekomu nepáčilo ešte sa oháňať nejakým právom na slobodu, však si chcem len zašlahať s kamarátmi, lol to kde sme sa dostali :D fajčiari vždy boli aj budú menšina, nech sa prispôsobuje ten čo spôsobuje problém a je v menšine, ale zadymenému mozgu sa to ťažko vysvetluje
Neter Povak # CitiToge79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 11:41:13 2e1d0009
Súhlasím s každým názorom, že fajčiarom treba - obrazne povedané - priškrtiť kyslík. V praxi však narazíme na problém možností prispôsobiť verejnú prevádzku normálnym ľuďom a oddelene smraďochom. A to už sme niekde inde. Cesta razantného ťaženia proti fajčiarom by sa skôr mala uberať neustále hnaním cien cigariet a tabaku až do stronomických výšok, pokutami na verejnosti, zdravotná poisťovňa by sa mala mať na nich iné merítko. (rovnaké, ako na notorických opilcov). Bola by to férová prevýchova od tohto zlozvyku, keďže mnohí nikdy netolerujú prítomnosť nefajčiarov.
Avšak po prvom odstavci mi náhle šiesty zmysel niečo napovedal, skĺznem dole na autora ...a ajhľa! Ten feťák X ešte publikuje? Nezdrogoval sa dávno k smrti? Viac mi už nebolo treba čítať ďalej...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-19 13:33:43 bc7b649f
pozdravujem najvacsich autíčkových smradochov
burmese # HobiNajo91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-19 15:48:55 5f8382e6
Každopádne fajčiari nielenže dobrovoľne ničia svoje zdravie /je to ich vec/ ale otravujú život ostatným tým, že fajčia na balkóne, na chodbách panelových domov a pod. a zasmraďujú vzduch i tým, ktorí o to v žiadnom prípade nestoja. Odhliadnuc od faktu, že každá vyfajčená cigareta a jej ohorok končí odhodením na zem, na chodníky a pod. čiže nezanedbateľný je aj fakt znečisťovania nielen ohorkami ale i prázdnymi škatuľkami od cigariet či zápaliek.
Prečo si nesmradia doma v byte? Smrdia im potom záclony a celé zariadenie bytu? To už im vadí? Ale na ostatných ohľad neberú pretože "ja som slobodný a môžem si robiť čo chcem a fajčiť kde chcem"... banda jedna egoistická!
Liečbu na pľúcne choroby ako následky fajčenia alebo iné, vzniknuté následkami fajčenia by si však sami z vlastných vreciek nehradili ani bohovi!
A týmto by som svoj skromný a slušný príspevok uzavrel

defender # LixuWija97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 17:04:12 d5b58610
Ne , ne poviel Pali v našej krčmičke . Naj lepšie to má vyriešené naša krčmárka aj s manželom. Možeš kuric keľo sceš. Za popelník pejdzešac na hodzinu --bo treba pratac.A ked zapne ventilator z prvej polovici minulého storočia ..ta trepe jak šaleny zos totýma kridelkami a za dzešeč minut je tu sušeda Mariška ..a polovicu chlopoch z rodziny rozplaší domu a ostatni zaplaca za popolnik a idu kuric vonka ...a kukaju na Tatry z radoscu že tam nepujdu .. se ličic na pľuca ..a tota je ostatňa cigaretľa...neška.Keby takéto Mariški boli viaceré ..zabic jich nemožeš, pravdu maju, chlopoch kuračoch rozplaša raz dva ..i poldeci vypije ..jednym slovom DEREŚICA..Ta nedobre..zrichtovano..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 17:55:29 58d4289b
Ale tu zavladla nadherna davova psychoza... Az lutujem, ze nie sme moslimskou krajinou, mozno by bol niekto aj zakrical, podme kamenovat fajciarov...? :-DDD

Zacnem od toho, ze som nefajciar... Clanok som necital, lebo clanky s podobnym obsahom sa tu objavuju pravidelne a sam s myslienkou zakazania fajcenia v krcmach, pohostinstvach a restauraciach zakonom, nesuhlasim... Smiesne na tom je, ze tymto zakazom su nadseni aj volnotrhovci, liberali, libertariani, anarchokapitalisti, liberalni kapitalisti atd... Nie je toto nahodou ulohou volnotrhovej paprce, aby vyriesila tento "problem"...?

Ak ludia nebudu mat zaujem chodit do krciem, pohostinstiev a restauracii, v ktorych sa fajci, nemal by dany podnik podla Smitha, Hayeka, Misesa, Miltona a neviem este ktoreho vola stratit zakaznikov a zbankrotovat...? V tychto zariadeniach volnotrhova paprca nefunguje...? Alebo socialno inziniersky budeme regulovat trh zakonmi a urcovat tymto zariadeniam, akych klientov maju pravo obsluhovat...? Lebo predsa do krcmy moze vojst aj nefajciar, aby sa tam ozral do nepricetnosti a vtedy by mu mohol dym cigariet prekazat... :-DDD

Preco potom nezakazat cukrarnam predaj vyrobkov obsahujucich cukor...? Ved do cukrarne moze tiez vojst diabetik a kvoli nezodpovednym a bezohladnym konzumentom zakuskov, si konzumaciou tam predavanych vyrobkov, moze sposobit zdravotne problemy... Co, socialni inzinieri, nebolo by vhodne tomu zabranit zakonom, ved je to zo strany prevadzkovatelov cukrarni vrcholna nezodpovednost, predavat zakusky diabetikom...?

Ze co, ze diabetik by mall vediet, ze do cukrarne by nemal chodit...? Urcite, presne tak, ako by mal kazdy nefajciar vediet, ze ked mu nevyhovuje krcma plna fajciarov, tiez by nemal do nej chodit... Tu nie je o com diskutovat... Alebo budeme prisposobovat svoje okolie vlastnym zahraniam zakonmi...?

Nepouzivam MHD, vadi mi smrad z autobusov, ich hluk, prekaza mi rachot elektriciek, tak spiseme zakon o zakaze MHD... Byvam nedaleko stanice, vlakmi necestujem, tie su len pre socky zo SMER-u, ja volim SaS, alebo som ako maciak a nechcu ma pustit do vlaku vobec, tak zakazeme vlaky...

Co na to hovoris, mackomrd, toto by sa ti pacilo, vsak...? Socialny inzinier, ale si vo svojom vygrce prejavil svoje skryte bolsevicke regulacne tuzby... :-DDD

Hned by si reguloval fajciarov, co...? :-DDD

A co by si mnau mnau povedal, na regulaciu konzumentov alkoholu...? Najlacnejsia flasa alkoholu 1000 eur... Zakaz konzumacie alkoholu na verejnosti (vratane krciem, pohostinstiev, barov, restauracii, atd.)... Pravidelne dychove skusky vsade... Aj chodec s akymkolvek obsahom alkoholu v krvi, okamzite pokutovany... Minimalna pokuta 1000 eur... Chces chlastat, rob to doma pri spustenych roletach... Co ty na to...? Ziadne tajne bary na tajnych ostrovoch... U mna osobne su vsetci ludia konzumujuci alkohol v akychkolvek mnozstvach menejcenni, psychicky nevyrovnani, lebo inac by im alkohol nechybal... Preco sa maciak nalievas alkoholom...? Aby si sa bol schopny niekomu pozriet aj do oci, aby si nabral odvahu nieco aj povedat, aby sa ti prestali triast ruky...? Ja tomu skutocne nerozumiem, akym defektom su postihnuti konzumenti alkoholu...?

Mne je uplne fuk, ci sa v krcmach fajci, alebo nie, ja som v krcme v zivote nebol... Ak by som tam ale niekedy isiel, urcite by mi tam prekazal viac predaj alkoholu a konzumacia alkoholu, ako dym z cigariet... Kedze mi co i len pohlad na konzumentov alkoholu prekaza, nikdy som ani nezvazoval moju moznu navstevu podobneho zariadenia... A to iste doporucujem aj nefajciarom, ktorym prekaza dym s cigariet... Chcete sa ozrat, ozerte sa doma, chcete sa nazrat, nazerte sa doma, presne tak, ako to doporucujete fajciarom... A ak uz zakazovat, tak zakazat vsetky krcmy, pohostinstva, bary a restauracie, mne urcite chybat nebudu a hlavne v lete nebudem musiet pocuvat hulakanie ozranov, vonat ich stance a srance a obdivovat ich zvratky na chodnikoch, ktore tam po sebe zanechali na svojej ceste za teplom rodinneho kozuba predchadzajuci vecer...

Urcite mi na ulici prekaza menej pohodeny ohorok, ako ostane rohy budov a zvratky na strede chodnika...

Bojovnici za slobodu, staci vam podhodit nejaku picovinu a uz ako spravni aparatcici naskocite do rozbehnuteho regulacneho vlaku... Ak ale regulovat, tak regulovat, mile deti...

Chces zvysovat ceny cigariet a poistneho pre fajciarov maciacik...? Tak potom astronomicky najprv zvysme ceny alkoholu... Kto kedykolvek v zivote konzumoval alkohol, vyssie poistne... Kto stale konzumuje alkohol, este vyssie poistne... Kto ma nadvahu, este vyssie poistne... Kto nebude schopny dokazat, ze sa stravuje zdravo, este vyssie poistne... Kto nebude schopny preukazat, ze denne urobi minimalne 10 000 krokov v rychlom tempe, este vyssie poistne... Ludia nad 50 rokov, poistne vo vyske dvojnasobku minimalnej mzdy, u nich je predsa ovela vyssia sanca, ze zacnu chorlaviet, nie...?

Ked regulovat, tak regulovat, socialno inzinierski bojovnici proti bolsevickym socialistom... :-DDD

A nesmieme ostat len pri tomto... Treba dalsie nove, zdravie ludi chraniace, zakony... Ak nebudes schopny preukazat, ze k svojmu zivotu nevyhnutne potrebujes automobil, tak ti jeho nakup nebude byt povoleny... Ak ti zakon umozni nakup auta, pri kazdom jeho pouziti, budes musiet byt schopny preukazat, ze tvoja jazda nim bola nevyhnutna... Ak toto preukazat schopny nebudes, auto ti bude odobrane a nakup dalsieho auta budes mat dozivotne zakazany...

Toto je jednoznacne potrebne urobit... Auta predsa priamo znecistuju vzduch a nepriamo sa podielaju nielen na znecisteni vzdychu, ale aj na celkovej devastacii zivotneho prostredia, ved co vsetko treba zo zeme vykopat, vysat, kolko toho treba spalit, kolko dymu do vzduchu vypustit, kolko odpadu niekam vyviezt a zakopat, aby sa na konci mohlo vyrobit co i len jedine auto...?

Ak by regulatorom skutocne islo o chranu zdravia obyvatelov, tak by cigarety postavili mimo zakon, zakazali by ich... Presne tak je to predsa riesene s narkotikami, nie...? A cigarety su predsa rovnako navykove, ako narkotika, nie...? Kde je potom problem...?

Vtedy by ale nie celkom zanedbatelne mnozstvo penazi prestalo plynut do statneho rozpoctu, mnozstvo ludi by prislo o pracu a volnotrhovi paprcnici by sa nemali cim zapodievat a to by bolo zle... Ludom rozhodne treba dat nejakeho spolocenskeho nepriatela, proti ktoremu by mohli bojovat... Teroristi, buzeranti a narkomani zjavne nepostacovali, tak sa k nim priradili aj fajciari... Mozno by stalo za uvahu ich vsetkych zakonom zjednotit pod jednym spolocnym nazvom...? Ja navrhujem teroristi... Si homosexual, terorista, fajcis, terorista, si obezny, terorista, si diabetik, terorista, do Guantanamo Bay s tebou, nebudes nas tu ohrozovat a potencialne zneuzivat nami platene zdravotnictvo... :-DDD

Myslim, ze tolko by vam mile deti pre ilustraciu mohlo uz aj stacit... Mnaaaau, mnaaaaau... :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 64% ( 26 people voted )
+
2015-12-19 19:31:54 25bb9742
Este mi napadlo, ze niekto tu napisal, ze kedze fajciari su v mensine, musia sa prisposobit vacsine... Nebudem sa v tom vrtat, lebo to, ze vacsina ludi nefajci neznamena, ze im fajciari automaticky prekazaju... Mne osobne vobec neprekazaju a pokial viem, nikdy nebol robeny statisticky prieskum, kolkym percentam nefajciarov fajciari prekazaju...?

Necham to tak a chytim sa tejto skvelej myslienky... 72% Slovakov sa pri poslednom scitani ludu hlasilo ku krestanstvu... Mensina sa musi prisposobit vacsine, vsak...? Maciak, zajtra je nedela, hned ako vsatens, naklusat do kupelne, umyt sa, umyt zuby, potom zavesit na krk pentagram a poklusom do najblizsieho kostola, driet kostolne lavice... Nebudes ty tu ako mensina kazit ideologicky profil Slovenska... :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-12-19 19:45:58 25bb9742
Toto musim opravit, lebo by si mackomrd kvoli tomu mohol este podrezat zily... :-DDD

vsatens = vstanes :)

To nebol vyraz ciernej magie "vsatens" najvyssi demon pentagramov a black metalu, to len ja sa niekedy pri pisani tak rehocem, ze potom z toho netriafam spravne pismenka, alebo ich poprehadzujem... :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 19:51:37 25bb9742
Dobre ..nefajciar 74. Ste sa "rozpovedal teda. Čo okrem bolobi trebalobibolo keby bolo bolololo . Dnes je tak. ------- Je to zle---- Lebo---- Má byť tak----: Rozumeli sme sa na 5 riadky. Teda: Zmazajte svoje oné izé a začnite : vyplňovať tie čiarky---- ///// Ale preboha nie že "auta znečisťujú vzduch..." //////
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 20:37:28 58d4289b
Ta ole pale klopi, kedyk nevladzes citat vecej jak 5 riadky, ta menej do seba telo cerveneho, potom precitas mozno aj 6, ta ne, ta jak, kurwa jeho mat, ola pale... :-DDD

Alebo ti to poviem jak totym bojovnikom proti fajciarom... Se ci kurwa nepaci, ta kurwa cum na Tatry a neregeluj internet, bo cele dni dristas jak podzigany a to tez ne kazdemu se paci jak tu kukam, ne...?

No i mas na 5 riadkoch, fajne teraz...? Dakujem za oneee... izeee... hlboko myslienkove... Auf Wiedersehen... :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-12-19 22:23:00 25bb9742
Za 1. som fajčiar.
Za 2. som za zákaz predaja cigariet a nech je fajčenie považované za trestný čin. Nikotín je droga.
Za 3. alkohol detto.
.
.
.
No, a štát bude v *****

Peto Jas # LatoHyne45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-19 22:25:07 b22878ac
Rozpovedal sa veru, lol! Čo ho asi tak rozrušilo? Ale príliš, príliš dlhé! Kto by strácal čas nad grafomanskými výlevmi? O vecnosti príspevku hovoril tiež jeden bod nedávneho článku o zásadách diskusie. Pochybujem, že by aj tohto bobríka bol Truhlík schopný uloviť...


:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-20 13:07:20 bc7b649f
Ospravedlňujem sa za svoj predchádzajúci čurácky príspevok,
ale naozaj nie som shopný pochopiť písaný text dlchší ako 6,66 riadka. Preto som zo zúfalstva napisal predchádzjúcu čurakovinu.

Prosím pána Truhlíka aby svoj na mňa príliš obsažný príspevok upravil na pre mňa pochopiteľný počet riadkov, lol, lol ?

Ešte raz sa ospravedlňujem pánovi Truhlíkovi a priznávam na tajnom ostrove som ešte stále neulovil bobríka slušnosti , lebo som proste čurák....

:-DDDD

Pandemonium curak # TofyCova43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-20 16:51:47 550ad2c7
Nefajčiar, no boh ochraňuj celý svet /alebo aspoň Slovensko/ od takýchto típkov, čo si pod pojmom slobody predstavujú, že každý si bude môcť robiť čo chce! Nuž mne sa chce vykáliť sa ti na lebeňu, úplne že slobodne. Napríklad.....
defender # LixuWija97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-20 17:14:14 d5b589dc
Myslím, že Truhlík by to ocenil a ešte by žiadal aj poroztierať. Možno by to malo tiež výchovný účinok. Keď som ho ja decentne kopol, ihneď utekal uloviť bobríka krátkeho príspevku. Dokonca aj odstavce rešpektoval! Vidíte? Teraz to má aspoň prijateľnú dĺžku aj so štábnou úpravou, hoci bez obsahu ako vždy...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-12-20 18:32:41 d405c1fd
Autor zabudol na prevenciu, /predikciu/, zdravotnícku osvetu , a iné skoro POVINNÉ "služby štátu ", ktoré sú zabezpečova pre funkčnosť zdravotnícta , zdravotného poisťovníctva . Uvedené funkcie pre občanov zabezpečuje aj štát. Teda ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-20 20:17:49 58d4289b
..politické šantenie ..typické pre vyznávačov osobnej , svojvôle na úkor štátneho "zásahu".
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-20 20:35:23 58d4289b
"Nuž mne sa chce vykáliť sa ti na lebeňu, úplne že slobodne. Napríklad....." :-DDD

Vobec ma to neprekvapuje... V tvojom pripade by ma ani neprekvapilo, ak by si denne kadil visiac pri tom zaveseny za nohy na strome... Aspon sudiac podla tvojho "pochopenia" mojho textu a tvojich brilantnych schopnosti aplikovania logiky, by ma to az tak neprekvapilo... :-DDD

Vravis: "...boh ochraňuj celý svet /alebo aspoň Slovensko/ od takýchto típkov, čo si pod pojmom slobody predstavujú, že každý si bude môcť robiť čo chce!"

Ved prave na to som poukazal, mily bojovnik proti fajciarskym teroristom...? Nesnazis sa nahodou prave ty presadzovat to, co sa ti paci, lebo ti niekto nakukal, ze sa ti to ma pacit...? Nesnazis sa inymi slovami robit to, co chces ty, majuc pri tom v riti to, co chce niekto iny...?

Vies pupus, ak bude na svete viac ludi ako jeden, o slobode mozes zabudnut... Sloboda je len pojem pre oblbovanie mladeze a natvrdlych ludi...

Ty nevies z hlavy povedat ani pocet krciem, pohostinstiev a restauracii v tvojom meste, nieto ich este aj vymenovat a uviest ich adresy a napriek tomu sa dovolavas toho, aby to v kazdom z tychto zariadeni fungovalo podla tvojich predstav, lebo tak sa ti to paci... Series na to, ze minimalne v 95%-tach z nich si nikdy nebol a ani tam nikdy nevkrocis, lebo o ich existencii ani nevies... Vsetky tie zariadenia ale maju byt vymalovane na zlto, na stenach maju visiet obrazky Havla a ma tam hrat "hudba" Rytmusa, lebo tebe sa to tak paci, nie...?

A zelene steny, obrazky Budaja a hudbu Gombitovej, v tych zariadeniach treba zakonom zakazat aj napriek tomu, ze sa to paci ludom, ktori do tych zariadeni denne chodia, lebo tebe sa to nepaci a co ak raz autom zabludis do tebe dovtedy neznamej casti mesta a budes sa mat chut vojst do jedneho z tych tebe dovtedy neznamych zariadeni...? Ha, co vtedy, ak by si tam vosiel a to zariadenie by nemalo zlte steny, obrazky Havla na stenach a nepocul by si v nich poeticky hlasok Rytmusa...? Ved to by bolo skandalozne, pre teba absolutne neakceptovatelne, nie...? Preto je nutny ten zakon, aby take nieco nikdy nemohlo sposobit trvale poskodenie tvojej krehkej dusicky ludoveho myslitela, vsak...? :-DDD

Tak takto nejako to je s vami ludovymi myslitelmi, bojovnikmi za krajsie zajtrajsky... :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-12-20 23:39:09 25bb9742
POZNAMKA: Predchadzajuci prispevok je urceny ludovemu myslitelovi defender...Maciak, namiesto snivania o vyhadzovani do vzduchu kostolov a vesani veriacich, by si mal radsej ako staly clen pentagramovej volebnej komisie navrhovat dalsie zakony v zaujme svetlejsich zajtrajskov...

Napriklad taky "black metalovy zakon"...

Black metal ma slabomyselne texty, je prilis hlucny, vizualne odporny a co ak na taky koncert zabludi niekedy aj normalny clovek...?

Nebolo by nahodou uz konecne vhodne black metal poludstit zakonom...?

Od 1.1.2016, musia clenovia black metalovych skupin vystupovat vyhradne v oblekoch, ako sa na koncertnych umelcov patri, hladina hluku pocas ich vystupenia nesmie prekracopvat 70 dB a ich texty musia vychadzat z tradicnych ludovych motivov, eventualne z diel uznavanych literatov a musia byt schvalene ministrom poetiky a dusevneho rozvoja mladeze... Okrem toho, vsetci ucastnici ich predstaveni musia pocas predstaveni sediet v pohodlnych kreslach, do ktorych budu cely cas priputani stvorbodovymi bezpecnostnymi pasmi, aby si nikto z pritomnych, ak pocas koncertu v kresle zaspi, nemohol vypadnutim z neho ublizit...

Je predsa neakceptovatelne, aby sme nejakej hrstke nezodpovednych jedincov dovolili si na black metalovych koncertoch ublizovat strkanim do seba, skakanim po sebe a na seba a mlatenim hlavami o hranu podia... Okrem toho, pri hlasnej hudbe dochadza k trvalemu poskodeniu sluchu, ved aj ty maciak z toho dovodu vysedavas na forach a pises, lebo hovorit s niekym, ked je clovek hluchy, je obtiazne a posunkovu rec si zatial evidentne nezvladol... Mozno preto ti tetuska nechcela predat listok na vlacik, lebo ti nerozumela a nevedela, co vlastne chces...? :-DDD

Myslim, ze tak by to bolo spravne, zregulovat ten black metal... Ved co ak by som raz, mysliac si, ze idem na vystupenie Dvorskeho, vosiel na nejaky black metalovy koncert...? Ja chcem na koncerte pohodlne sediet, chcem pocuvat lubozvucne tony a zmysluplne texty a v ziadnom pripade netuzim po poskodeni sluchu... Som presvedceny, ze takto si umelecky zazitok predstavuje vacsina ludi a ze tu metalovu mensinu, treba v zaujme ochrany ich zdravia, ako aj v zaujme celej spolocnosti, zachranit zakonom... :-DDD

Co maciak, uz spisujes koncept peticie za prijatie takeho zakona...? :-DDD


nefajciar # FabiNuje74
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-21 00:26:15 25bb9742
Dlhé, príliš dlhé! Nedokážeš sa stále racionálne vyjadrovať. Ešte sa musíš toho veľa naučiť a veľa príspevkov zosmoliť. Inak, všimli ste si, že keď sa presne trafíte a raníte ego trolla a diskusného grafomaniaka, tým obsiahlejším traktátom zareaguje? To je ich taká typická slabosť. Neviem, čo tam zas napísmenkoval, ale na Pulitzera to určite nebolo. Truhlo, zapíš si za uchále základné pravidlo: dĺžka diskusného príspevku nemože reflektovať tvoje momentálne psychické rozpoloženie. No nič, to sa časom (možno) spraví...Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-21 00:57:54 bc7b649f
Som proste čurák...

tak to má vyzerat diskusný príspevok spĺňajúci základné pravidlo diskusie,keď k danej téme nie som schopný zmysluplne sa vyjadriť, ale cítim potrebu niečo napísmenkovať
.Dĺžka diskusného príspevku nemože reflektovať moje momentálne psychické rozpoloženie. No nič, to sa časom (možno) spraví aj keď som čurák.. Pre mojich fanúšikov , už sa ambulantne liečim u Chocholúška.


Pandemonium curak # MahoFyji74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-21 09:06:36 550ad2c7
Nefajčiar, o slobode nemusíš vravieť lebo pravdou je, že žiadna nie je kde je viac ako jeden človek /ako sám vravíš/.
Po druhé, narážal som na to, že ak si môže /a myslíš si to asi aj Ty/ fajčiar fajčiť kde a kedy sa mu zachce, kde sú potom práva nefajčiara na nezadymený a nezasmradený priestor /odhliadnuc od krčiem, kde tiež nechodím pre smrad z cigariet - slobodná voľba/ a o tom to celé je! Ja neupaľujem fajčiarov za fajčenie ale trvám na tom, že nemôžu fajčiť všade, pretože tu existuje množstvo normálnych /lebo nefajčiť je normálne/ ľudí a tí by prečo mali trpieť lebo fajčiar si chce zapáliť napr. v autobuse?
Takže o to šlo. Tak ako aj s tými kostolmi, ktoré spomínaš: nech si tam kľudne ľudia chodia, nech si tam hýčkajú svoje predstavy o posmrtnom živote ale nech netrieska farár svoje výlevy cez reproduktory aj mimo kostola keďže tým otravuje aj tých, ktorí o jeho "kázne" nestoja /ako ja/. Prečo to musím počúvať aj doma, kde to hučí z reproduktorov? Nech si hučí v kostole kde to nepočuť mimo, pretože ja tiež nepúšťam na celú ulicu hlasno Black Sabbath a pod. , že?
Podstata je v tom, že ak chcem niečo robiť jednoducho to musím robiť tak aby som tým neotravoval ostatných, ktorí o to nestoja, potom to bude o.k. a určite nikto nebude chcieť upaľovať niekoho kto mu vadí.
Ale inak v poriadku, keď je repa v riadku, prestaň sa čertiť a nepodliehaj nenávisti, ktorú nám tu denne masmédiá podsúvajú rôznymi štvavými článkami.
Nech sa Ti darí!

defender # LixuWija97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-21 10:19:03 d5b5840a
To fakt je treba uvažovať nad tým , ak má ktosi vo vienku povinnosť "Pomáhať a chrániť " ako službu občanom ,že sa jedna aj o jeho zdravie /aj výživu/ a že pritom sú aplikované aj "donucovacie prostriedky" ? "Vymáhanie " zdravotne nezávadných podmienok je súčasť zdravotnej PREVENCIE a prostrienky sú tak isto aj donucovacie . Niet čo ,okrem foriem , diskutovať na tému donucovania.Hotovo.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-21 14:17:13 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tr   pä
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Co říkají jazyky a genetika o evoluční historii lidstva?


 Co říkají jazyky a genetika o evoluční historii lidstva?
Do dnešního dne se už objevily stovky vědeckých studií, které se zabývají evolucí lidských populací. Co je zpracovat všechny dohromady?
ZÁHADNÉ VIDEO NASA ZE SATURNU ODHALUJE NEUVĚŘITELNÝ ŠESTIÚHELNÍKOVÝ VZOR MRAKŮ VĚTŠÍ NEŽ ZEMĚ
BÚRKA V POHÁRI VODY
Buzeranti v divočine

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0929 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made