24. August 2019
    
Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru! - Dolezite.sk

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


  2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
  62% hlasovalo = 3  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.

Problémom vraj je, že neplatíme dosť daní. Vo väčšine štátov to aspoň naoko riešia zacielením na bohatých, ktorí sú predsa len marketingovo veľmi populárny cieľ. Naša vláda sa rozhodla byť originálna. Kľúčové príjmy chce vyžmýkať z dohodárov či živnostníkov. No nie len to. V rámci boja proti daňovým únikom sa rozhodla sprísniť niektoré regulácie. Napríklad proces kolaudácie – ak nepreukážete riadne zdanenie všetkých materiálov a prác na dome, neskolaudujú vám ho.

Máte paletu cementu, čo ostala svokrovi z jeho minuloročnej prerábky? Brat elektrikár vám natiahol rozvody? Odhodlali ste sa sami si položiť dlažbu? Pekne všetko zdaniť, vy zlodeji! Takéto opatrenie by opäť zasiahlo nízkopríjmových, ktorí hľadia pri stavbe na každé euro, aspoň tak to prezentuje ľudovo-mediálny výklad

 zatiaľ neexistujúceho zákona. Bez ohľadu na to, či a ako prejde, predstavuje jeden symbolický precedens.

Vláda nám hovorí, že má právo pýtať svoj podiel z plodov akejkoľvek produktívnej činnosti, ktorú vykonávame. Akákoľvek svojpomoc alebo vzájomná výpomoc medzi občanmi sa môže stať aj vecou štátu. V budúcnosti môže vláde napadnúť pýtať dane za okopávanie vlastnej záhradky, alebo zdravotné odvody, či priamo dohodu o vykonaní práce študenta, ak vám vaše zlaté deti umývajú riad. Jediné, čo tomu zatiaľ  bráni, sú technické prekážky. Kontrolovať, kto a koľkokrát vo vašej domácnosti vysáva je nad reálne schopnosti úradníkov.

Vyššie spomínané činnosti majú pomenovanie šedá ekonomika. S týmto termínom sa v ekonomických a analytických textoch väčšinou operuje ako s niečím zlým, alebo aspoň menejcenným v porovnaní s „normálnou“ ekonomikou. Pritom sotva kto môže spochybniť, že aj pomoc bratovi na dome, či okopávanie vlastnej záhradky je užitočná produktívna činnosť. Jediný rozdiel je, že túto činnosť nehlásime štátu a neodvádzame z nej dane a odvody.

Nikdy nebude možné presunúť všetky činnosti zo šedej ekonomiky do normálnej. Jednoducho preto, lebo by sa nám mnohé z nich po zdanení neoplatilo vykonávať. Šedá ekonomika nás preto nemusí trápiť, a nárast jej objemu nie je pre spoločnosť zlou správou – znamená, že sa vytvorí viac hodnôt. 

Okrem aktu rozpínania sa dohľadu štátnej byrokracie nad čoraz väčšou škálou aktivít občanov treba v diskusii zdôrazniť ešte jeden zúfalo chýbajúci aspekt. Načo chce vláda vybrať viac peňazí z daní, keď nie je schopná upchať diery, ktorými tie peniaze unikajú. Rozpočet má Plachtince, VSS, web za 25 miliónov, krompáče za 270 eur a stovky iných dier. Len náš projekt Plytvanie zaznamenal za päť rokov svojej existencie vyplytvanie viac ako troch miliárd eur na rôzne kauzy. 

Dane sa môžu zvyšovať a ich vyberanie zefektívňovať, až kým sa nepodarí podchytiť aj posledný cent v našich peňaženkách. Peňazí však bude vždy málo, pretože sa lejú do vedra, ktoré nemá dno.

http://www.iness.sk/stranka/8416-Umylo-vam-dieta-riad-Pytajte-fakturu.html

 


Martin Vlachynský
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!

JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-05-23  (09:47)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Stačilo by, aby v trhovej ekonomike bankovníctvo nebolo súkromné a hneď by bolo po dlhoch a korupcií, ktorá spôsobuje, že mame každoročné schodky verejných financií.
Lenže to sa nikdy nestane, pretože politická a finančná mafia to obyvateľstvu v ktorej koľ vek krajine nedovolí.JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-05-23  (10:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Korupcia?!

Firma DATALAN predáva Sociálnej poisťovni zariadenie, ktoré sa už asi rok nevyrába za 18 miliónov SKK !!! / čo pre GOORILI - Mafie, Ficovej mafie nezaujímavé, že na internete je niekoľko násobné lacnejšie/

http://crz.gov.sk/index.php?ID=914634&; ;l=sk


Kto a kedy to vyšetrí, keď justíciu, políciu, verejnoprávne média ovládajú parlamentný politici podobne ako za komunizmu aj dnes a to nie len v našej krajine. Kauza GORILA už sa zamietla pod stôl, už nie sú predčasne voľby, aby politické mafie potrebovali manipulovať verejnosť a dostať naivných voličov k voľbám legitimovať ich systém podvodu k voličom a nám občanom.

Mame PRAVO NA TVORBU NOVELY, ALE TENTORAZ už Občianskeho Volebného ZAKONA, ktorým BY SME POSLALI politické mafie na cintorín hanby pseudo parlamentnej zastupiteľskej kvázi demokracie?

Nie, nemáme a ani to pravo nikdy mať nebudeme. Takže žijeme neradi pod tlakom podvodu diktatúry a totality v celom svete.

S pozdravom Jozef Varga

BrigadoDrandic . lunyhylu27   |   ip:193.87.7.   |   2013-05-23  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No uradnicke kontroly uz nemaju konca. Kazdy uradnik si musi byt vedomi svojho konania a ich nasledkov, ked sa tento system zosype ako v Grecku (co uz nie je daleko) tak zacnu pogromy na uradnikov. Uz teraz pocujem hovorit ludi ako si zapisuju mena z danoveho uradu, stavebneho uradu ktorych si najdu. Odporucam prestudovat historiu ako vznikli pogromy ked nechali zidov vyberat dane. Historia sa opakuje a len slepy to nevidi. Ja mam tiez par krokodilov vyhliadnutych na kabelky ak viete co tym myslim ;-)


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.40.93   |   2013-05-23  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Další článok ala SMEtisko!

Ale stejne ,je nutné uznať že ta "chazarská monetarská mágia" zametá zo stádom ako len chce a čím vyšie vzdelanie prípadne ekonom-politický post tým je to ešte horšie.Až nastanú dni dekadencie a genocídy tak sa tomuto svetu veľmi uľaví,pretože taký je plán.Musíte s tohto sveta preč.ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-05-23  (14:18)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  "Vláda nám hovorí, že má právo pýtať svoj podiel z plodov akejkoľvek produktívnej činnosti, ktorú vykonávame."

A čím si to zasluhuje? Jak se na čem podílí? Jaký je její spravedlivý podíl? Co pro to udělal? Třeba aby si pán postavil svépomocí+s přáteli např. bydlení? Jak se účastnil stát, jak pomohl? Nebo naopak? Jen to ztěžoval? Pak ať zaplatí stát jemu!


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-23  (15:48)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ten výber tých daní (tak ako bolo napísané v článku) je preto taký nízky, lebo daňový základ je nízky - kde nie je ani čert nezoberie - a ochota platiť dane je tak isto nízka, pretože kto by bol ochotný prispievať tam, kde je rozkrádanie a tunelovanie, osobný prospech prioritou č.1 a to vôbec nespomínam korupciu.


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-23  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  podľa tohoto, pokiaľ si opravím auto svojpomocne, mal by som to prihlásiť na daňovom úrade a zaplatiť daň...dobre si to vysvetľujem???


JednookovBill . xupowobe23   |   ip:178.40.5.   |   2013-05-23  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je treba si uvedomiť, že štát pravidelne emituje dlhopisy. Ľudovo povedané, požičiava si peniaze na medzinárodných finančných trhoch od súkromných bankárov. A čo z toho vyplýva? Treba platiť úroky. Nie splácať dlhy. Stačí splácať úroky.
A je treba aj hľadať nové zdroje príjmov pre štát. Robia čo môžu.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-05-23  (16:26)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  "Za nedostatek zboží muzeme dekovat tehdejsim takzvanym bratrum SSSR ! Skoro vsechno v CSSR vyrobeno bylo ukradeno ( nucene dary z vdecnosti :( ruskymi "bratry". Cesti seriozni komousi se opravdu snazili jak mohli, aby v republice kriminalita byla na nejnizsi urovni, aby byla práce pro všechny, aby lide měli strechu nad hlavou, aby zdravotni pece byla pro všechny a gratis, aby potraviny co zbyly po ruských zlodějských najezdech byly rozdeleny po cele republice ABY Z TOHO MÁLA CO ZBYLO, UDELALI CO SE DALO...KDYBY NEBYLO RUSAKU A JEJICH BOLSEVISMU, JIZ DAVNO BY CESKO KVETLO I POD VLADOU CESKYCH KOMOUSU... Není radno navazovat "bratrstvi", protože z jednoho "bratra" se stava VELKY BRATR-DIKTATOR ...TEHDY TO BYLI bolsevici-RUSACI A DNESKA POMALU ALE JISTE EU-BRUSELL"


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-05-23  (17:40)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Proto se dělí státy na "vyspělé" a "rozvojové" nebo teprve "zaostalé" pokud tam nejsou zatím tyto móresy příliš injektovány...
(Konsolidované více nebo právě méně. Kriminální mafie jsou patrně pro vznik a vývoj států - zvláště těch následně "poddaných" klíčové.)

Máme tu 3 variace zřízování států - respektive historie banditismu:
- Násilí (převažuje) - mafiozní struktury teprve hledají své funkční uspořádání, dochází k šarvátkám i válkám.

- Násilí+Slovo (přidružuje se některá ochočená cirkev - je třeba otroky uvést do "pacifistické bezbranné odevzdané nálady a podobně"), pořád dochází k alespoň vraždám, vydírání, výpalnému (typicky jako ČR v devadesátých letech, ale s dozvuky dodnes), atd.

- Slovem ("právo" silnějších respektive chytřejších a jinak nadaných z mafií, kteří si vydobyli rozhdující úlohu) - to už v některých západních státech totiž proběhlo před pár stoletími. K ovládání ale i ochranou před mocichtivými mafiánskými konkurenty neustále dorážejícími na pozici "alfa" jsou spíše než projevené fyzické násilí upřednostňovány "práv", "média", peníze", atd.
Současný stav v ČR je charakterizován právě "bojem o moc" mezi oněmi "zaostalejšími mafiemi - reprezentovanými spíše z Východu a oněmi ze Západu, kteří už mají mnohé krutosti dávno za sebou."


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-05-23  (17:53)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  "kdo vás okradl za údajného kapitalismu? Opět bývalí a jen překabátění bolševici, který si idiotští voliči už více než 20 let opakovaně volí, i když vidí, jak jsou jimi okrádáni. Tudíž, pokud někdo soustavně volí zloděje a dává jim tím legitimitu vládnout a krást, tak nechť takový vůl napřed začne nadávat sám sobě, že se nechá dobrovolně okrádat."


333 . fofimetu06   |   ip:85.216.14   |   2013-05-23  (19:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inak tym čo mi dali mínus pozrite si osmu fotku preto som to tu vlastne dal


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (01:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám technický problém.

Komu mám vystaviť faktúru za umytie a vyčistenie domácej sanity a hlavne WC, ktoré je rizikovým pracoviskom z hľadiska množstva baktérií?

Tomu komu budem vystavovať FA mám právo účtovať aj príplatok za rizikovú prácu? Ak to robím v sobotu, alebo nedeľu môžem si tam prihodiť aj 50% príplatok za prácu mimo pracovné dni?

A ako to mám pomenovať v ročnom zúčtovaní dane? Alebo si mám na to založiť živnosť???

Hm ??????? :))))))))))))))))


janemammeno . kehiqemu4   |   ip:90.178.25   |   2013-05-24  (02:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonyme neboli nanuku ale ty nepises co maji lidi delat, ani to sam nevis, jen pises jak to je a co je spatne,,, ze lide voli 20let ty same, ale uz nepises co maji delat misto toho voleni


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Copak Ty nevíš co máš dělat?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  I kdyby Ti někdo řekl, co máš dělat, nedělal bys, tak proč se ptáš:D


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jediný návod, co mají všichni dělat, není (doufám). Každý by měl dělat za sebe, dělat různě, proto je nesmysl chtít všeobecné řešení stejné pro každého.
Většinu to asi nezajímá, ale někomu by mohlo být přínosné informovanost...ohledně toho jak se ta situace vyvinula, protože třeba ocení vědět nejen "CO" MÁ DĚLAT (COŽ BY V IDEÁLNÍM PŘÍPADĚ MĚL si na to přijít každý sám), ale právě také proč a proč třeba zrovna tak, proč třeba dát na něco pozor a podobně.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A bádání v tomto ohledu ještě není u konce.
Nebo jak to vidíš Ty?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A tak zvané "vyrovnání se z minulostí" je nutnost, protože z ní vychází součastnost (nevzešlo to jen tak včera z ničeho) a to naprosto bezprostředně. Nemůžeš to oddělit (Můžeš, ale to je ignorance.)


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-05-24  (03:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "ale ty nepises co maji lidi delat, ani to sam nevis, jen pises jak to je a co je spatne,"

Zaprvý to byly zkopírovaný komenty nějakejch lidí na netu a ne moje slova. To poznáš obvykle podle uvozovek " " na začátku a na konci takovýho textu.
Je docela užitečné seznámit se se zkušenostmi jiných lidí a jejich formulacemi.
Ohledně toho, že podle Tebe nepíšu, co mají lidi dělat, no...To nepíšu no. Nemyslím, že by to někoho zajímalo a nemyslím, že mám dané právo se k něčemu takovýmu vyjadřovat (ani bych nevěděl komu to píšu - netuším kde v síti se ta slova ztratěj a zda to má smysl.)


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (06:39)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ukulele

Fakturu mas samozrejme vystavit sama sebe, lebo si zaroven klientom, aj poskytovatelom sluzieb... Je ti snad jasne, ze najprv musis samu seba na tu pracu patricne vyskolit, absolvovat so sebou bezpecnostne skolenia a ziskat potrebne, zakonom stanovene certifikaty a licencie.

Musis sama sebe zaplatit aj rizikove priplatky a patricnu sadzbu za pracu v dnoch pracovneho volna. Nezabudni na odvody, socialku, zdravotne poistenie a dan zo mzdy... Mozes si na tento ucel zalozit aj zivnost, alebo este lepsie, akciovu spolocnost so sidlom v nejakom danovom raji... Cyprus by som momentalne nedoporucoval...

Dufam, ze som ti bol napomocny pri rieseni problemu vycistenia tvojho hajzlika...?


P.S.: Nech uz sa rozhodnes samu seba na tuto pracu zmluvne zaviazat akymkolvek sposobom, nezabudni po jej ukonceni danovemu uradu poslat sek na cca 200 eur...
Definitva . hijuleke65   |   ip:87.244.20   |   2013-05-24  (07:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Postavil som si svojpomocne dom. Musím si prácu zdaniť, sú na to tlačivá, dostanem spätne pokutu za daňový únik?

Štát smie len to, čo mu občan dovolí.
Občan je tvorcom štátu, nie naopak.

V západnom "demokratickom" konzumno - hodnotovom svete je štát diktátorom, politici sú zamestnancami finančných korporácií.

Ak nezaplatím daň zo svojej práce pre seba, tak pôjdem do basy? Je tam televízor a teplá strava, knižnica, telocvičňa? Možno je tam lepšie ako na "slobode".

Dokedy budeme skláňat hlavy? Samo Chalúpka, MOR HO, nech sa stane našou hymnou.


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-05-24  (07:32)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A to nie je všetko! Za niekoľkokrát zdanené peniaze nakúpite niekoľkokrát zdanený materiál, potom si ešte zdaníte svoju prácu! No a keď takto ťažko nadobudnutý domček, budete chcieť nechať svojim deťom (ktoré pri budovaní tiež pomáhali), budete musieť tým kurvám zaplatiť "daň z prevodu"!!!


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-24  (07:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Definitva . hijuleke65 | ip:87.244.20 | 2013-05-24 (07:01)

Aj môj pohľad na vec...Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-24  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  priamo k článku - veľmi trefná analýza dnešného stavu - vrelo odporúčam:
http://finweb.hnonline.sk/c1-59931190-politicky-system-speje-ku-krachu-komentar


Pindosik . pucoteko51   |   ip:212.37.65   |   2013-05-24  (08:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak vám uniklo: vláda si požičala ďľšiu miliardu!


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (08:23)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Orangutan

Ahá. Ďakujem za prospešné informácie, ale stále tomu akosi nerozumiem.

Premýšľala som nad tou akciouvkou, ale ja Ti neviem. Okrem iného prišla som na závažný nedostatok. Vieš, keď si poskytujem služby takéhoto charakteru, no neviem, ide predsa o "verejné zdravie", teda asi som občan a tým pádom verejnosť. No tak ma teda napadlo, že keď si vybavím tie povolenia a certifikáty, či by ma nemal kontrolovať aj hygiena a štátna veterinárna správa.

A tak som prišla na závažný fakt, keďže si tieto služby poskytujem už roky aký postih za pucovanie vlastného hajzlíka ma môže čakať. Veď keď mi spätne vyrúbia pokutu ako svet, tak už na začiatku moja akciová spoločnosť Skrachuje.

Orangutan neber to prosím ťa v zlom, ale keďže ako jediný si mal fundovanú odpoveď potrebovala by som sa spýtať ešte na veľa vecí, lebo v tejto oblasti som fakt neznalá.

Môžem?


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (08:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Upravim jeden stary vtip na slovenske pomery...


Gasparovic vycestoval na oficialnu statnu navstevu do USA... Po oficialnom privitani a absolvovani uvodnych rozhovorov pristupil k nemu Obama a vravi: "Vies co Ivan, vykaslime sa na vecierok v Bielom dome, podme ku mne domov, ukazem ti svoju vilu... Taku si este nevidel..."

Ivana nebolo treba dlho presviedcat a o chvilu uz boli u Obamu... Vila bola nadherna, obrovska, Ivan bol z nej nadseny... Po chvilke sa vsak otocil k Obamovi a opytal sa: " Pocuj Barack, ako prezident USA mas sice daleko vyssi prijem ako ja, ale tolko zase nedostavas, aby si si mohol dovolit takuto vilu...? Ako si k nej prisiel?"

Obama sa usmial a odvetil: "To je jednoduche, pod so mnou na terasu a vysvetlim ti to..."

Obaja vysli na terasu, Obama ukazal rukou smerom k rieke a povedal: "Ivan, vidis tu rieku?" "Ano." odvetil Gasparovic... Obama: "A vidis ten most cez tu rieku?" "No, vidim..." potvrdil Gasparovic... Obama: "Ked sa staval ten most, tak jedna tehla isla na most a jedna na moju vilu, jednoduche, nie...?" "Ahaaa, tak ti si taky betar..." usmievajuc sa odvetil Gasparovic...

O rok neskor Obama pricestoval na oficialnu navstevu Slovenska... Gasparovic ho zdrapil hned na letisku, zacal ho tahat bokom a tichym hlasom mu vravi: "Barack, vykaslime sa na vsetky oficialnosti a podme ku mne domov... Teraz ti ja chcem ukazat svoju vilu..."

Ked dorazili do Gasparovicovej vily, Obama nemohol uverit vlastnym ociam...? Gasparovicova vila bola 2x vacsia, ako ta jeho, bola honosnejsia, luxusnejsia, bol to hotovy kralovsky palac... Az sa Obama prebral z ohurenia, opacil: "No teda Ivan, toto som skutocne necakal... Nehnevaj sa na mna, ale odkial si na to vsetko vzal peniaze...? Ved ty si na tom, pokial viem, financne este daleko horsie ako ja...?"

Gasparovic sa uskrnum a odvetil: "To je jednoduche, pod so mnou na terasu a vysvetlim ti to..."

Obaja vysli na terasu, Gasparovic ukazal rukou smerom k rieke a povedal: "Barack, vidis tu rieku?" "Ano." odvetil Obama... Gasparovic: "A vidis tam most cez tu rieku?" "Nevidim..." vyhrklo z Obamu... "NO VIDIS!!!" ukoncil svoje vysvetlenie Gasparovic...A o toto tu ide s tymi fakturami za material...


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (08:42)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ukulele

Kludne sa pytaj dalej, v otazkach hazlikov, aj poriadnych hajzlov som odbornik, takze ti rad poradim...

Co sa tyka tvojich doteraz naznacenych otazok, tak hygiena a statna veterinarna sprava by ta samozrejme mali pravidelne kontrolovat... To, ze sa tak doteraz nestalo, je len dosledkom toho, ze si zatial svoju hospodarsky rozvratnu cinnost tajila...

Preto som ti aj doporucoval tu akciovku so sidlom mimo dosah slovenskych statnych organov... Za vrazdu s dobrym advokatom a uplatkami mozes vyviaznut aj s podmienkou, ale za danovy unik isiel sediet aj Al Capone...

Na tvojom mieste by som mal uz zbaleny pohotovostny kufor a kupenu letenku do Belize... Ak by ta chytili, tak by ti hrozilo dozivotie, nielen mastna pokuta od danovakov a uhrada nezaplatenych dani...!!!ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (08:55)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Orangutan

Podľa toho vtipu zruším doma hajzel misu, postavím si kadibúdku a mám po problémoch. Žiadne povolenia, kontroly, certifikáty a ani dane. Žiadne rizikové pracovisko. Nemám za čo vystaviť faktúru keď nič nečistím a neudržiavam a problém je vyriešený. Geniálne.

Ale mám ešte väčší problém. Je veľmi závažný a som presvedčená, že môže mať veľký celospoločenský dopad. Tak dúfam, že mi poradíš.

Ako to je v prípade manželskej spálne? Kto komu bude vystavovať faktúru za vykonávanú činnosť v spálni? Ja manželovi, alebo manžel mne?

Nechcem sa dopustiť žiadneho priestupku a preto sa veľmi vážne týmto účtovným prípadom zaoberám.

Okrem iného na to si musím vybaviť živnosť? Ja neviem, či také služby sú v popisoch činností, ktoré si môžeš dať do živnosti. Ako to mám potom definovať. Iná činnosť či čo?

No a ešte potom čo môžem dať do nákladov? Môžem si dať aj spodné prádlo ako ošatné? A čo s antikoncepciou aj to je podľa zákona dovolené dať do nákladov pri vykonávaní tejto činnosti?

A ešte neviem koľko by som mala fakturovať, asi by som si mala spraviť prieskum trhu a tak sa zamerať na cenotvorbu.

Verím, že v záujme našej spoločnosti mi poskytneš poradenstvo aby som sa náhodou nestala nežiadúcou osobou pre našu fungujúcu spoločnosť.

Za odpoveď a pomoc vopred ďakujem.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (09:00)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Orangutan

Kufor by sa našiel ale na letenku nemám, asi by som mala rýchlo vystaviť nejakú faktúru, ktorú mi niekto zaplatí a naozaj sa niekam pohnúť.

To sú také strašné veci, čo mi píšeš, ale klauzula "neznalosť zákona neospravedlňuje" sa mi zábavu asi postará.

Pane bože, neviem čo mám robiť teraz mám naozaj strach. Čo som to len čistením svojich domácich hajzlíkov spôsobila.


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (10:03)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ukulele

Tak tu si sa dotkla skutocne zavaznaho celospolocenskeho problemu...

Samozrejme, antikoncepcia, osatenie, spodne pradlo, topanky, bice, okovy, puta, retaze, to vsetko ide do nakladov... A nielen to, ale aj opotrebovanie postelneho pradla, postele, koberca, odhlucnenie spalne, malovka, omietka, pripadne rozbite okno, strhnute zaclony, zavesy, zdemolovany nocny stolik, prakticky cele vybavenie spalne...

Co sa tyka toho, kto komu v tej spalni vlastne poskytuje sluzby, to je dnes nastastie tiez uz jednoducho zistitelne... Existuje mnozstvo dostupnych elektronickych monitorovacich zariadeni, ktore okrem ineho uz dokazu monitorovat aj tvoju spravnu polohu pri sedeni... Takze budete musiet s partnerom niekolko takych zariadeni na seba nainstalovat... Musite monitorovat nielen energeticky vydaj kazdeho z vas, ale aj hladinu minimalne tychto neurohormonov: oxytocin, prolactin a endorfin, aby bolo jasne, kto mal zo spalnovej aktivity vacsi pozitok a tym, aj koho nominovat, ako hlavneho prijimatela sluzieb...

Najlepsie by bolo si to cele zaznamenat na video a zaznam dolozit pre danovy urad so svojim danovym priznanim...

Pred a po kazdej "spalnovej aktivite" tiez doporucujem u oboch meranie tlaku, telesnej teploty a EKG... Pred touto aktivitou doporucujem, v zaujme bezpecnosti pri praci, tiez minimalne tieto krvne vysetrenia: cardio - pritomnost stop poinfarktovych, stitana zlaza, prostata, pecenove testy a samozrejme AIDS...

Pokial partner rad vyuziva vsetky otvory zenskeho tela, doporucujem tiez kolonoskopiu u zeny... Samozrejme pred...

Co sa tyka cennika sluzieb, s tymto ti moze pomoct navsteva najblizsieho bordelu... Myslim, ze oni tuto temu uz spracovali dostatocne... Samozrejme, mam na mysli nejakeho toho "luxusnejsieho" a nie nejakeho, prevadzkovaneho rumunskymi ciganmi...

Zivnost si vybavovat nemusis, pokial samozrejme neplanujes poskytovat svoje sluzby aj susedom a podobne...

Budes sa divit, ale spalnove sluzby su uz presne definovane, ako sluzby takzvaneho sexualneho priemyslu... Takze be obav...


Aby som to cele zhrnul, pred kazdou spalnovou aktivitou s partnerom absolvujes lekarsku prehliadku (vydavky s tym spojene pojdu do nakladov), potom sa odoberiete do spalne, na vhodnom mieste, na trojnozku umiestnite kameru a spustite ju, niekolkymi kablami sa obaja pripojite na monitorovacie zariadenia a mozete ist na to...

Po skonceni, vypnete kameru, odpojite zo seba kable, zaznamenate vsetky namerane hodnoty, skontrolujete spalnu, ci doslo k sposobeniu nejakych skod, podla tabuliek urcite opotrebovanie vybavenia spalne, na zaklade pristrojmi zaznamenanych udajov urcite kto bol poskytovatelom a kto prijimatelom sluzieb, na zaklade tychto udajov urcite aj orgazmicky koeficient, ktorym vynasobite cas trvania vasich aktivit, od zistenej prijemnosti prijimatela odpocitate prijemnost poskytovatela sluzieb a mozete vystavit konecnu fakturu... Potom uz len hura za danovakmi zaplatit dane...

Jednoduche... A nebudete sa musiet obavat, ze ste niekde porusili zakon...


P.S.: S tou kadibudkou je to dobry napad, ale pozor, tu kadibudku tiez treba obcas vyprazdnit... Tam moze byt tiez potrebna licencia atd. na manipulaciu, transport a likvidaciu hazardneho biomaterialu...?
ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (10:17)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ukulele

"Kufor by sa našiel ale na letenku nemám, asi by som mala rýchlo vystaviť nejakú faktúru, ktorú mi niekto zaplatí a naozaj sa niekam pohnúť."

Nezufaj, v najhorsom zdrhnes k Madarom... Ti ta nevydaju, uz len z principu... A ak by si prijala aj ich obcianstvo, tak ti Kalinak este aj osobne pride odobrat to slovenske... Neviem sice ako by to odoberanie obcianstva prakticky vyzeralo, ale...? Asi by ti chcel roztrhat rodny list...? Pamataj, svoj rodny list Kalinakovi v ziadnom pripade neukazuj!!!

Nooo, s tym Madarskom to nie je taky zly napad... Pamataj len, ze pred utekom musis nahlasit v nahlasovni, ze opustas Slovensko na viac, ako 90 dni...


"Pane bože, neviem čo mám robiť teraz mám naozaj strach. Čo som to len čistením svojich domácich hajzlíkov spôsobila."

Raz darmo, uz roky tvrdim, ze lepsi zasraty hajzlik, ako cista basa...
ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.13   |   2013-05-24  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kde není žalobce, není soudce (leda snad že byste se aj sama udala? Můžete si započítat i výdaje na advokáta, nemůžete-li si ho z důvodu příliš častého mytí WeCka dovolit, bude Vám přidělen.).

Jenže dá se dnes na něco spoléhat?:

"Žena totiž s krádežemi kalkulovala už při sestavování rozpočtu a všechno se tak na první pohled tvářilo v naprostém pořádku.

Léty prověřená zlodějna by navíc nejspíš pokračovala dál, kdyby "šikovnou" účetní neodhalil vlastní manžel - bohumínský zastupitel a předseda komise, která má tunelovaný bytový fond na starosti.

Ten před několika týdny objevil na svém soukromém účtu podezřelou sumu od radnice, která mu neseděla. Následná kontrola pak odhalila, že zlodějkou je jeho vlastní žena."
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/urednici-ktera-kradla-obecni-penize-nevedomky-odhalil-vlastni-
manzel.html

Jinak co se šušká mezi lidem dělným:
"Dřív jste kradli všichni a stejně všechno bylo. Surový text hitem internetu"
http://beta.parlamentnilisty.cz/zpravy/Driv-jste-kradli-vsichni-a-stejne-vsechno-bylo-Surovy-text-hi
tem-internetu-220732


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.13   |   2013-05-24  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Elitní policista bral úplatky z podsvětí

-vyšlo dnes-

Bývalý elitní policista z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Stanislav Švábenský dostával úplatky za poskytování informací mafiánskému podsvětí."
http://www.novinky.cz/krimi/302835-elitni-policista-bral-uplatky-z-podsveti.html

Ne, tomu "rozhodně nemohu uvěřit"...


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (12:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Admin

Takéto žarty by si si fakt zo mňa nemusel robiť. Že to nemyslíš vážne?


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orangutan

Mám toľko otázok už, som ich aj napísala ale niečo nebolo dobre. Asi som siahala priďaleko keď mi to admin nepustil.

Vidím, že si na poradenstvo fachman. Mala by som sa skryť do kanála v tej svojej nevedomosti. Ako sa ešte opovažujem chodiť pomedzi slušných ľudí.

Nevedieť tak dôležité fakty a skutočnosti. Mal by si robiť toto poradenstvo ako riadnu podnikateľskú činnosť. Tak strategické myslenie do predu a rátať so všetkými možnými variantmi to veru nie je len tak.

Ale zas mi len nedá. Myslíš, že ten prístroj na EKG a všetky tie ostatné dôležité prístroje si musím riadne zakúpiť?

Napadlo ma, či by som si ich na nevyhnutný časť vykonávania tej činnosti nemohla zapožičať niekde. Napríklad z rýchlej zdravotnej pomoci, alebo JISky však nie vždy ich majú obsadené.

No a ešte jedna vec. Si si istý, že dokumentáciu, video a všetky podklady keď priložím k tomu daňovému priznaniu, že to daňováci pochopia správne?

Čo ak by to nepochopili a mysleli by si, že robím nejaké to zakázané z toho korenistého priemyslu. Alebo to mám v niektorej kolonke v priznaní uviesť s presným popisom práce?

Ale pre úradné účely na preukázanie činnosti by to asi nemal byť problém, hádam to len potom nesklasifikujú ako nelegálnu činnosť a propagáciu porna. Ja neviem, ale asi som už z toho baran, naozaj som si nie istá čo môžem a čo nie. Asi by to malo byť presne klasifikované bod po bode aj v tom zákone. Nie?


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orangutan

Mám toľko otázok už, som ich aj napísala ale niečo nebolo dobre. Asi som siahala priďaleko keď mi to admin nepustil.

Vidím, že si na poradenstvo fachman. Mala by som sa skryť do kanála v tej svojej nevedomosti. Ako sa ešte opovažujem chodiť pomedzi slušných ľudí.

Nevedieť tak dôležité fakty a skutočnosti. Mal by si robiť toto poradenstvo ako riadnu podnikateľskú činnosť. Tak strategické myslenie do predu a rátať so všetkými možnými variantmi to veru nie je len tak.

Ale zas mi len nedá. Myslíš, že ten prístroj na EKG a všetky tie ostatné dôležité prístroje si musím riadne zakúpiť?

Napadlo ma, či by som si ich na nevyhnutný časť vykonávania tej činnosti nemohla zapožičať niekde. Napríklad z rýchlej zdravotnej pomoci, alebo JISky však nie vždy ich majú obsadené.

No a ešte jedna vec. Si si istý, že dokumentáciu, video a všetky podklady keď priložím k tomu daňovému priznaniu, že to daňováci pochopia správne?

Čo ak by to nepochopili a mysleli by si, že robím nejaké to zakázané z toho korenistého priemyslu. Alebo to mám v niektorej kolonke v priznaní uviesť s presným popisom práce?

Ale pre úradné účely na preukázanie činnosti by to asi nemal byť problém, hádam to len potom nesklasifikujú ako nelegálnu činnosť a propagáciu porna. Ja neviem, ale asi som už z toho baran, naozaj som si nie istá čo môžem a čo nie. Asi by to malo byť presne klasifikované bod po bode aj v tom zákone. Nie?


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele

S tym zapozicanim potrebnych pristrojocv s tebou plne suhlasim... Naco zbytocne investovat, ak to nie je nevyhnutne potrebne...?

S takymto, dokonca aj trvalym, "zapozicanim" pristrojov by si v socializme nemala ziaden problem... Na druhej strane, v socializme by sa nikto nebol pokusal zdanovat tvoje spalnove aktivity... Dokonca sa vtedy nezdanovali ani uroky zarobene na usporach v banke a neuctovali sa v bankach ziadne poplatky a roky si si mohla vybrat medzi stabilnym 4% a 2% urokom, ale to je ina tema...


SEDEM DIVOV SOCIALIZMU

V socializme boli vsetcia zamestnani...

Aj ked boli vsetcia zamestnani, nikto nepracoval...

Aj ked nikto nepracoval, plan sa vzdy plnil na 100%...

Aj ked sa plan vzdy plnil na 100%, nikde nic nebolo dostat...

Aj ked nikde nic nebolo dostat, vsetcia mali vsetko...

Aj ked vsetcia mali vsetko, vsetcia kradli (zapoziciavali si)...

Aj ked vsetcia kradli, nikdy, nikde, nic nechybalo...


POZNAMKA: Tychto sedem divov socializmu som si pripomenul vdaka ANONYMOVI (nanukovi), ktory nechal vyssie odkaz na clanok, v ktorom su rozpisane... Len som tie body trosku upravil, tak ako si ich pamatam ja, kedy sa prvykrat, asi v 70-tych rokoch, objavili medzi ludmi...

Co sa tyka toho videa, tak tam je to otazkou toho, kto by na danovom spracovaval tvoje danove priznanie... Ak by to bol chlap, tak by ti za take video mozno udelil aj dozivotne danove prazdniny na vsetky tvoje zarobkove cinnosti...

Na druhej strane, ak by to bola zena a hlavne starsia a skaredsia ako ty, tak si to asi dokazes predstavit aj sama...? Hrozil by ti minimalne gulag niekde na Sibiri...

Z tohto dovodu ti doporucujem si najprv overit, kto konkretne sa bude tvojim pripadom zaoberat a rozhodnutie o poskytnuti videa urobit az na zaklade tvojich zisteni... Ak vsak video neposkytnes, kameru si nemozes dat do nakladov...

Neboj sa. z nelegalnej cinnosti (produkcie porna) ta neobvinia, lebo dokumentovanie pracovnej cinnosti kamerovym systemom je u nas zakonom povolene... Dokonca je u nas povolene kamerami sledovat zamestnancov aj bez ich vedomia... Vramci tej slobody a demokracie...

S tou presnou klasifikaciou je to u nas horsie... Ak by bolo vsetko presne, jednoznacne a zrozumitelne niekde napisane, ako by nas potom mohli trestat a pokutovat a ohanat sa frazou, ze neznalost zakona neospravedlnuje...?
Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-24  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem či sa to len mne zdá, ale začínam byť presvedčený, že niekto veľmi aktívny na tomto fóre dáva trefným a dobre miereným príspevkom, ktoré zatínajú do živého mínus...Zdá sa to i Vám, alebo mám "fatamorgánu"?


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bertold

Nemyslim si, ze ako pises: "niekto veľmi aktívny na tomto fóre dáva trefným a dobre miereným príspevkom, ktoré zatínajú do živého mínus."

Je sice pravdou, ze som zdaleka neprecital vsetky prispevky na tomto fore, ale take nieco som si nevsimol... Minusy tu ludia rozdavaju, alebo z dovodu, ze s prispevkom nesuhlasia, alebo sa vo vire vasni v diskusii pokusaju tymto sposobom tiez podlomit silu argumentov svojho oponenta, alebo niekedy tiez z dovodu osobnych antipatii voci konkretnemu prispievatelovi, bez ohladu na to, co konkretne vo svojom prispevku napisal...

Je kazdeho osobnou vecou komu da plus, komu minus a ci vobec bude kedykolvek, komukolvek davat plusy, alebo minusy... Ak sa ale niekto rozhodne hodnotit nejake prispevky, nie je mozne mu predpisovat, aku ma mat k tomu spravnu motivaciu a ak by to aj mozne bolo, nebolo by to mozne kontrolovat... Tak naco sa tym zaoberat...?

Ako som sa uz vyjadril, nemyslim si, zeby na tomto fore posobil nejaky ideologicky zaskodnik z NWO, ktory by cielene minuskoval "ideologicky nespravne" prispevky...

Predpokladam, ze si svojim prispevkom narazal na nieco konkretne, tak uved konkretny priklad, alebo este lepsie, konkretne priklady...
ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (18:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orangutan

Uf ale som si vydýchla s tým videom. Máš pravdu veď prečo by som mala byť potrestaná ja, keďže je to v našej demokracii už zákonom povolené. Tu je môj problém vyriešený.

Len neviem ako všetky tieto dôležité informácie predostriem svojmu manželovi a ako mu to vysvetlím. Nie som si istá, či potom čo všetko poviem a vysvetlím ohľadom tej inkriminovanej aktivity, či budem mať ešte trvalý pobyt.

Ale jedno riešenie by tu hádam bolo, keby k tomu došlo. Nasťahujem sa do tej kadibúdky. No len neviem ako ju potom budú klasifikovať úrady. Či mi za ňu nevyrúbia daň z nehnuteľnosti.

Ďalšia vec je, či kadibúdku nebudú klasifikovať pre naplnenie litery zákona ako miesto výkonu práce a nedostanem nariadením, namontovať tam kamerový systém pre podloženie dôkazov o mojej podnikateľskej činnosti z výkonu nevyhnutných vyprázdňovacích potrieb. A čo potom?

Okrem iného dostanem sa do situácie znevýhodnenia v konkurenčnom prostredí, veď čo ak ma tam manžel ako správna a zdravá konkurencia na trhu práve preto vyšachuje aby som neohrozila jeho kšefty a výšku potenciálneho zisku.

Keď si to tak vezmeš bude mať vytvorené lepšie podmienky na akúkoľvek svoju činnosť určenú pre zdaňovanie príjmov.

Potom by som sa mohla obrátiť na protimonopolný úrad. Myslíš, že mi pomôže?

Alebo mám žiadať o investičný úver s adresou trvalého bydliska hovnobúdka?

Alebo, že by som mala šancu na rozvoj svojej podnikateľskej činnosti požiadať o dotáciu z eurofondov? Toto by bola asi najschodnejšia cesta, keďže v EÚ sa čosi také poskytuje. Určite je v záujme celého spoločenstva EÚ znižovať nezamestnanosť a mohli by to posúdiť ako stimul na naštartovanie spomalenej ekonomiky v rámci celej eurozóny.

Mala by som to ako návrh asi poslať na posúdenie do Bruselu. Keď ho budem spisovať pomôžeš mi? S tým strategickým myslením by sme to mohli prepracovať do najmenšieho detailu a možno by sme mali šancu stať sa aj europoslancami.

Čo myslíš?
Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-24  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vec som spomenul preto, že pri určitom počte "mínusov" sa príspevok schová ako "spatný" (z môjho pohľadu ideologicky) a ostatní čitatelia ho nevidia...,ale všimol som si, že to nie je vždy pravda a otváram i "špatné" príspevky...je to síce môj uhol pohľadu, ale v práci sme to rozoberali a kolegovia, tiež prispievajúci do tohto fóra mi to odobrili...


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (18:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bertold

Zrejme si to netreba len všímať. Kto chce prečíta si aj uzavretý, alebo teda skrytý príspevok, ktorý sa dostal do nevýhody z dôvodu mínuskovania akčných diskutujúcich.

Ale keď sme už pri tom, už viacerých som si všimla ako píšu o tom, že vidia, kto im dal mínusko alebo plusko. Alebo tu poniektorí oznamujú dal som ti plusko a podobne a nikdy som tomu nerozumela o čo ide. Tak sa teda opýtam teba. Kde si pozriem, ktorí aktivisti rozdávajú tie mínuská a pluská. Lebo ja osobne dávam plusko k príspevkom ktoré sa mi páčia a opačne bez ohľadu kto to napísal.

Možno to treba brať ako zaujímavý slovenský fenomén. Alebo ešte lepšie treba sa zmieriť s tým, že poniektorý to robia už len zo zásady stačí že vidia meno prispievateľa a uskutočnia verdikt bez ohľadu, čo vôbec bolo napísané. :))))


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.15   |   2013-05-24  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Aj ked boli vsetcia zamestnani, nikto nepracoval...

Aj ked nikto nepracoval, plan sa vzdy plnil na 100%...

Aj ked sa plan vzdy plnil na 100%, nikde nic nebolo dostat...

Aj ked nikde nic nebolo dostat, vsetcia mali vsetko...

Aj ked vsetcia mali vsetko, vsetcia kradli (zapoziciavali si)...

Aj ked vsetcia kradli, nikdy, nikde, nic nechybalo..."

Ach, tak tomu se říká ona soběstačnost,) I v tom kradení si vystačili mezi sebou z toho, co zbylo po odvedení bratrských pomocí do cizích zemí...
Neuvěřitelné, kdo nezažil, nepochopí.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.15   |   2013-05-24  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Ďalšia vec je, či kadibúdku nebudú klasifikovať pre naplnenie litery zákona ako miesto výkonu práce a nedostanem nariadením, namontovať tam kamerový systém pre podloženie dôkazov o mojej podnikateľskej činnosti z výkonu nevyhnutných vyprázdňovacích potrieb. A čo potom?"

Obávám se, že monitorování těchto prostor zákon nepovoluje (nějaké drísty o lidské důstojnosti, že "kam i král chodí sám"...), tudíž máte další problém. Nevím jak je to v případě, že toaleta by byla zároveň Vaše provozovna, to už by musela skutečně splňovat asi tucty dalších nařízení. Musíte vznést dotaz přímo na odbor úřadu k tomu kompetentní.jan . pukikyri5   |   ip:78.99.69.   |   2013-05-24  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Malí hundru a to pritom ani zákon nevideli a veľký kradnú a sú spokojní! Retroaktivita predsa je zakázaná! Kto už má skolaudované nemá sa čo báť!

Ale ja osobne pri """nadštandartných stavbách haciend""" by som pripustil aj retroaktivitu, hlavne u stavajúcich ktorí vlastnia a prevádzkujú stavebné firmy, miestných papalášov, ktorí dohadzovali firmám rôzne stavebné tendre, resp. podnikateľom so stavebninami!

Samozrejme, že bude treba dokladovať kúpu stavebného materiálu a vykonaných prác u toho, čo ani prst nepoužil pri svojej výstavbe! A ak ti niekto daruje paletu cementu, tak hádam on bude mať fá o jeho kúpe a ak nie máš smolu! Už neobstojí, že ju zahodil, nakoľko ju bude on potrebovať doložiť!

Myslím, že zákon bude šitý tak, že stavaný dom svojpomocou sa nebude dokladovať, ale materiál áno, ale veď doklad je aj darovacia zmluva, resp. zmluva o kúpe z ruky, ale to všetko sa bude dosledovávať ako sa dá dosledovať aj svojpomoc!!

"""Aspoň kriminálka a financ majstri, daňováci budú mať čo robiť! Určite v tomto smere stúpne aj zamestnanosť!"""

No tiež si myslím, že to dopadne tak, ako so zákonom o preukazovaní majetku! Malí zlodeji doplatia na udavačov a veľkí zlodeji sa zakryjú!

No tiež si myslím, že spravodlivosť a slušnosť raz musia zvíťaziť nad parazitom!


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.15   |   2013-05-24  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Monitorování někoho v zakázaných polohách je zákonem zapovězeno, tuším.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anonym

Nuž a čo sú to tie zakázané polohy, ktoré sú zapovedané? Snáď som si to preložila správne:)))

Vieš, neviem ako je to u Vás, ale u nás som už videla niekoľko reportáží, ako vďaka kamerovému systému na ulici policajti chytili výtržníka, ktorý si to oprel o múr. Aj toto je tá zapovězena poloha?

Lebo ak áno tak samotný mainstram porušil zákon a nikomu sa nič nestalo.

Neviem ako mám potom tej našej slovenskej a celoeurópskej spravodlivosti rozumieť.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jan

Myslieť si to môžme. Aj dúfať a veriť môžme. Aj stavať sa voči tomu v zmysle svojej vlastnej morálky môžme. Otázkou je, koľko je nás takých.

Práve dnes ma pri takej akejsi bilancii niektorých udalostí môjho života napadol jeden závažný fakt, ktorý som si naplno uvedomila až teraz.

Zlo kulminuje vďaka tomu, že ľudstvo má silnú tendenciu podceňovať a nevenovať skoro žiadnu pozornosť nezdravých prejavov cielenej manipulácie, citového vydierania a ostatných nenápadných aktivít psychopatických jedincov vo svojom blízkom okolí.

Toto zmohlo celú spoločnosť, preto sme tam kde sme. Okrem iného až do nedávna som si vôbec neuvedomovala, koľko takých jedincov sa vyskytuje v tom bežnom obyčajnom živote každého z nás.ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele

S tym prestahovanim sa do kadibudky to nie je taky zly napad... Samozrejme, treba tam namontovat aspon 8 kamier, aby bol zachyteny kazdy uhol, vratane padajucich vykalov... Potom uz staci zavolat do Markizy s navrhom na novu reality show a mas vyhrane...

Markiza by tento napad urcite prijala, ved oni vysielali uz aj vacsie vykaly a nejakym zazrakom mali aj sledovanost...? Ludia by potom kazdy vecer o siestej sadali k obrazovkam a do osmej by cakali, ci padne nejaky vykal...

Potom by som ti este pomohol napisat ziadost do Bruselu o pridelenie eurofondov na rozvoj slovenskej kultury a kadibudiek a budes v baliku... Bola by z teba nova slovenska podnikatelska kadibudkova celebrita...

S tym stanim sa europosrancami to ale moze byt problem... Museli by sme intelektualne klesnut na uroven Moncici Flasovej a to by rozhodne nebolo jednoduche... Skusit ale mozeme...
Piko . syfaqyxy   |   ip:85.216.14   |   2013-05-24  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/281464-v-stokholme-imigranti-dalej-podpaluju-auta-nepokoje-sa-ro
zsirili-aj-do-malmoe/

+takže tym čo mi dali minus,,,som to skopčil ešte raz,,,


a dodávam,,,nieaksa vám ten raj kapitalizmu,,,,ako zastancovia kapitalizmu,,,vždy označuju švedsko rozpada či?:)))


piko dopusť že som písal a píšem pod tvojim nickom,,,,ale je dobre pokialsa da overiť si skutočnu pravdu a realitu:)))


Piko . syfaqyxy   |   ip:85.216.14   |   2013-05-24  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admín inak


som čital ked si zavadzal tripcode,,,že aj s ip ,,,vytvara tripcode unikatne slovo,,,,zaujímave že si to zrušil a nič take už neplatí....čo lachšie sa vystupuje pod viacerimi nickmi?:)))


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.102.25   |   2013-05-24  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele . fogyloqy46 | ip:87.244.22 | 2013-05-24 (18:22)

Neviem identifikovať a myslím, že asi nikto z "bežných" diskutujúcich nevie kto mu dal "+" resp."-"...na to treba iste iné a "vyššie" prístupové práva k portálu ako má bežný užívateľ...(najskôr nejaký ideologický spolu-pracovateľ, resp.rozbíjač diskusii pomocou invektív na diskutujúcich - veď vieme kto)ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bertold

Mozno je to tak, ako vravis a ja som si to nevsimol, lebo som tomu jednoducho nevenoval pozornost...? Plne sa vsak stotoznujem s tym, co ti v odpovedi napisala ukulele...

Aj ak je prispevok skryty, stale si ho mozes precitat a ak s jeho hodnotenim nesuhlasis, daj mu plusko a vybavene... Prispevok sa moze opat zobrazit...

Podstatne je to, ze aj ak pripustime existenciu tebou spomenuteho "problemu", neexistuje sposob, ako tomu zamedzit a pravdu povediac, neexistuje ani objektivny dovod, preco by malo zmysel vobec skusat tomu zamedzit...?

Chcel by som verit, ze kazdy citatel si vytvara nazor na prispevok, pripadne jeho autora, na zaklade precitaneho a nie na zaklade toho, kolko plusov, alebo minusov, ten ktory prispevok ziskal... Ja sa tiez nie vzdy stotoznujem s hodnotenim prispevkov, ktore tu citam, ci uz su hodnotene velmi kladne, alebo zaporne... Videl som tu uz aj vynikajuce prispevky hodnotene zaporne, ale aj mizerne hodnotene kladne... Hodnotenie prispevkov zalezi od toho, kto ich prave v tej chvili hodnoti...?

Nepoznas ludi tu prispievajucich a hodnotiacich prispevky... Nepoznas ich vek, vzdelanie, mieru ich vseobecneho prehladu, ich mentalny stav, svetonazor a jediny sposob ako si o nich mozes vytvorit nejaky obraz, je citanie ich prispevkov... Je vsak tiez celkom mozne, ze najviac klikaju ti, ktori sem velmi ani neprispievaju, teda zostavaju v tieni a o tych sa nedozvies nic...? Aku objektivnu vahu teda ma ich nazor...?

Tym som chcel povedat, ze hodnotenie prispevkov nielen nemusi, ale by ani nemalo byt pre teba a ani nikoho ineho smerodajne... V kazdom pripade, v hodnoteni prispevkov netreba hladat a ani vidiet nejaku objektivnu spravodlivost... Ta tam jednoducho vobec nemusi byt!

Prezentuj nazory, o ktorych si ty osobne presvedceny a inych hodnot, alebo nehodnot, tiez podla svojho presvedcenia... Na ostatne sa mozes vykaslat...smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.24   |   2013-05-24  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdravim vospolok. Tak som akurat doveceral zial pozeral som pritom "milujem slovensko". Len co som si sadol k veceri ze teda dobre pozrem kusok ... padla otazka z kategogie ze osobnosti Slovenska. Ja som tusil ze prichadya daky hardcore pruser a potom to prislo - vraj manzel Moniky Benovej. No ne****o by Vas z toho? Tak som aj doveceral ...

OK, pokracujte damy a pani, ide Vam to dobre :}


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.83   |   2013-05-24  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A jeje dnes používa zase môj nick číselník 333.. :-))

To je zaujimavé.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Orangutan

Tá tvoja trpezlivosť je ale obdivuhodná. A ja si ju patrične vážim. Už toľko nevedomosti z mojej strany si tu bez nároku na fakturáciu vyriešil. A ani kolkované žiadosti a žiadne poplatky som nemusela platiť.

Podľa mňa by si určite mal vydať manuál ktorý by ako povinné nariadenie bol vo všetkých sférach nášho úradného života pre všetkých v štátnej správe a verejnej správe pracujúcich ľudí.

Tí, čo sa podobajú svojou trpezlivosťou tebe s tým problém mať nebudú, ale menej prispôsobiví by sa museli trošku pocvičiť. No nebol by ten náš verejný a úradný život hneď krajší a znesiteľnejší.

Hneď by sme my občania s oveľa väčším nadšením a ochotou odovzdať sa moci štátu behali po úradoch.
ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orangutan

Teraz k veci. Radšej som to rozhodila do dvoch príspevkov, aby som pre nejakú neprístojnosť nebola zablokovaná vládcom tohto blogu.

Takže potrebujem 8 kamier, dobre. Mala by som mať dobrý softvér, kde to budem môcť uložiť a spracovať a hlavne správne nadstaviť všetky uhly pohľadov. Aby nikomu nič neuniklo. To sa predsa nemôže stať za žiadnu cenu. Niekto by to mohol považovať za úmysel a tendenciu zakryť niektorú z vykonávaných činností. To máš pravdu. Ešte ma tak napadlo, či by nebolo dobré príslušné otvory pre lepšiu a bezpečnejšiu rozpoznateľnosť označiť a namaľovať reflexnými farbami. Aby si nikto nemohol zameniť jeden otvor s druhým.

To by sme mali.

Teraz k tej reality šou. To je geniálny nápad. Keby mi ten formát prešiel a začalo by sa vysielať môj manžel by nebol voči mne konkurencie schopný. Za formát by som mala výhradné autorské práva na odvysielanie a tvorbu by som mohla postupne zmysluplne posunúť ďalej. Beriem ťa do tímu. Teba budem potrebovať. Aj faktúru mi budeš môcť vystaviť. Dobré rady sú fakt nad zlato tie sa nedajú zaplatiť.

No a potom by som ani tie dotácie z eurofondov nepotrebovala. Ale keď sa tak zamyslím, možno aj hej. Mohla by som postaviť hory takých kadibúdok vedľa seba na svojom pozemku. Bože už vidím ten balík, ktorý sa nám bude sypať.

Potom keď budú prachy a prašule a šušne môžme si založiť politickú stranu. A keď budeme mať tú, budeme pracovať systémom pána prezidenta z tvojho vtipu. Už nič nás nebude môcť zastaviť.

Srať na europarlament a platy europoslancov. My máme na viac, veď z bezvýchodiskovej situácie tvoríme úžasný biznis, budúcu politickú kariéru a máš pravdu nemusíme sa svojim intelektom znižovať na ich úroveň veď by nás bola škoda, preškoda.

Máš pravdu nebudeme svoj potenciál mrhať, ale budeme ho rozvíjať. Toľko nádejí a energie sa s tým geniálnym nápadom do mňa vlialo, že neviem či to ustojím. Ešte, že nebývam na útesoch, lebo by som určite na ochranný plot išla robiť stojky a premety.

Tak, tak, treba začať rozvíjať svoj potenciál naplno. :))))


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Orangutan

Ale ja mám závažný problém.

Ako mám v daňovom priznaní definovať vreckové dané dieťaťu, ktoré má zabezpečené všetky životne dôležité potreby zo strany rodiča?

Neviem, či by som to zo svojich zdanených príjmov nemala definovať ako vyplatené dividendy a podať daňové priznanie aj za svoje dieťa. Veď je to pre to dieťa predsa evidentný príjem.

Vieš nerada by som bola stíhaná štátnymi orgánmi ešte pred začatím svojej podnikateľskej činnosti, úžasného biznisu a veľkej politickej kariéry. Mohlo by mi to uškodiť. Tak čo mám urobiť teda s týmto?


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (21:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele

To bude len tym, ze som dnes mal k dispozicii taku aktivnu a konstruktivnu diskuterku...

Ak si uz spomenula ten manual pre pracovnikov statnej a verejnej spravy, moj manual by bol velmi strucny... Prakticky by ho tvorila jedina veta: VY STE TU KVOLI LUDOM A NIE LUDIA KVOLI VAM!!!

Spravne pochopenie tejto vety vsetkymi, od prezidenta, az po najnizsieho uradnika na obvodnom urade, by nam urcite vsetkym zabezpecilo daleko jednoduchsi a prijemnejsi zivot...

Nech zije kadibudka!!!ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
smartang

Vy sa k našej bohumilej činnosti nepripojíte? Určite nám budete dobre vedieť poradiť z hľadiska investícií. To tiež budeme potrebovať.

Čo tam po nejakých vzoroch Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Prd vedia. To my vieme ako to tu beží.

Aj ja mám nejaké tie vzory. Len to nie je nikto z biznisu, politiky ani verejného spoločenského života. A vôbec ma také "múdre" vzory zahraničných Slovákov nemôžu rozčúliť. No a ešte aby som kvôli tomu stratila chuť do jedla a prestala večerať. Ale kdeže. Veď tú večeru máte za zdanené zarobené peniaze, zaplatíte za energie a vodu, splníte si všetky svoje občianske povinnosti voči štátu a tejto spoločnosti, tak prečo by ste teda nemali dojesť ?!?!?!?! Nebláznite.ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Orangutan

Už som ti smerovala tri príspevky. Ani jeden nepustilo. Dnes to už asi vzdám.

Ale v zmysle hesla:

"Nech žije kadibúdka!!!" snáď budeme vedieť konštruktívne pokračovať možno pri inej téme niekedy v budúcnosti ďalej.

Vďaka za plodnú, dobrú a konštruktívnu diskusiu. Moja bránica občas nestíhala, škoda, že admin ma nepustil do hlbšej paródie. A na dnes ma má už asi plné gule, tak sa pekne rozlúčim a poprajem dobrú noc.

A teraz ma nesmierne nasereš admin ak to nepustíš, už tu nemám žiadne neprístojnosti, ktoré by ohrozili verejnú mienku. Tak to pusti a kašli na ideály :))))) tie skoro vždy viedli ku katastrofám.

ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-05-24  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Orangutan

Už som ti smerovala tri príspevky. Ani jeden nepustilo. Dnes to už asi vzdám.

Ale v zmysle hesla:

"Nech žije kadibúdka!!!" snáď budeme vedieť konštruktívne pokračovať možno pri inej téme niekedy v budúcnosti ďalej.

Vďaka za plodnú, dobrú a konštruktívnu diskusiu. Moja bránica občas nestíhala, škoda, že admin ma nepustil do hlbšej paródie. A na dnes ma má už asi plné gule, tak sa pekne rozlúčim a poprajem dobrú noc.

A teraz ma nesmierne nasereš admin ak to nepustíš, už tu nemám žiadne neprístojnosti, ktoré by ohrozili verejnú mienku. Tak to pusti a kašli na ideály :))))) tie skoro vždy viedli ku katastrofám.

ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (22:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele

Vreckove dietata treba hradit z reprezentacneho fondu, teda pojde to do nakladov => ziadna dan... Nielen to, kedze ty budes hviezda sracieho show business, tvoje dieta ta musi patricne reprezentovat... To znamena, strava, osatenie, obuv, vychovavatelka atd. tiez do nakladov... Vidis, ako dobre je na svete bohatym...? Ti chudaci nemozu platit dane, ani ak by chceli...

Co sa tyka eurofondov, tie treba jednoznacne vziat! Ked davaju ber, ked biju utekaj...

Tiez sa uz ale treba zacat pripravovat nove verzie reality show, pre pripad, ze by sa prva seria nestretla s ocakavanym ohlasom u divakov... Napriklad, dalsie show by sa mohlo nazyvat KADI CELA RODINA... V tomto pripade by uz v programe nevystupoval len solo kadic, ale sutazili by medzi sebou clenovia vacsej rodiny o to, kto koho prekadi...?

Samozrejme, v buducnosti, ked sa uz program trosku opozera, bude v nom tiez nutne predstavit nejake dramatickejsie prvky... Napriklad KADIBUDKA NA KOLAJNICIACH... V tomto programe by bol kadic umiestneny do kadibudky, ktora by stala na hlavnej trati Kosice - Bratislava a mal by za ulohu sa vykadit skor, ako odtial bude prechadzat rychlik...

Ak by sa mu to nepodarilo, bol by zo sutaze vyluceny, teda mrtvy a ak by sa mu to podarilo, mohol by kadibudku opustit a postupil by do dalsieho kola... Inymi slovami by mu bolo umoznene kadit na tych kolajniciach aj nasledujuci den... Ak by sa mu podarilo takto prekadit celu 25 dielnu show, vyhral by zajazd na Balaton a dostal by certifikat, ze je celebrita a moze celemu narodu z obrazovky denne radit, ako ma zit, co si obliect, ako varit, co studovat atd.

Zatial sa vyhybaj utesom a hlavne na nich nerob stojky a premety...ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-05-24  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele

Dobru noc...


vulkan . wynyrahe75   |   ip:46.150.19   |   2013-05-24  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď vláda má právo pýtať svoj podiel z plodov akejkoľvek produktívnej činnosti nás občanov, tak my občania máme nekompromisné právo žiadať od vlády vyúčtovanie kam tieto nemalé vynosí z dani idú. Títo naši zástupcovia vo vláde akosi pozabudli a my občania im to dôrazne nepripomíname,že my nie sme pre pre nich ale oni pre nás. Teda majú slúžiť nám občanom k najväčšej našej spokojnosti. Keď gróf, alebo statkár zistil, že jeho šafár si šafáril s jeho majetkom ako chcel, tak ho dal natiahnuť na dereš a ho vykopol zo statku. Z dejepisu vieme, že poddaný bol povinný dať desiatku pánovi a desiatku cirkvi, ostatne mu zostalo. Pravda pokiaľ sa neobjavili rôzni lúpežníci. Keďže rozkrádanie národného majetku a našich dani nadobúda čím ďalej tým obludnejšie rozmery, treba aby sme my občania tomu urobili konečne prietrž.


janemammeno . kehiqemu4   |   ip:90.178.25   |   2013-05-24  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  " I kdyby Ti někdo řekl, co máš dělat, nedělal bys, tak proč se ptáš:D "

Jakoze neprestanu palit na zaklade ruznych clanku a nazoru mudrlanta, kerej tomu nerozumi ?

Ty bys prestal byt teplous, kdybych ti nasel clanek o tom jak s tebe homosexualita robi zzenstileho slabocha ? Jsi pod vlivem zednaru, kteri pomoci sexu degeneruji lidstvo, a obhajujes si takto sve telesne touhy a genetiku


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.16   |   2013-05-25  (00:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepřestávej pálit, však k čemu mudrlanti, kteří ničemu nerozumí, pálit je nejdůležitější, víc než virtuální kámoši, víc než to, že jim záleželo na TVYM zdraví a mrzelo je snižování intelektových výkonů jasně viditelný ze srovnání příspěvků z dřívější doby a z nynější. Dřív Ti to aspoň pálilo (= myslelo!)
Nic už, nepochopil jsi.


janemammeno . kehiqemu4   |   ip:90.178.25   |   2013-05-25  (00:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co to ma zas byt ? :D si nejaky rozpolceny ne ?

na majlu se me omlouvas a tude si zas na neco hrajes ...


MegaCica . lilutuhe74   |   ip:78.99.128   |   2013-05-26  (00:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...Vi dvaja ste teplí...


hovnovolle . hyxepyko47   |   ip:90.178.25   |   2013-05-26  (00:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hovnovolle


MegaCica . lilutuhe74   |   ip:78.99.46.   |   2013-05-26  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...Anonym už má meno...


harryjossy . tufuhexa0   |   ip:41.203.67   |   2013-06-14  (09:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potrebujete úver Ak áno, napíšte nám na email podnikom; larrybensonloanfunds@gmail.com s nižšie podrobnosti


Kontaktujte firmu cez e-mail: larrybensonloanfunds@gmail.com

meno:

množstvo:

doba trvania:

Krajina:

Tel.:

povolanie:

pohlavie:


Bynk . lojuwafe17   |   ip:195.91.16   |   2013-07-08  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Reagujem na úplne prvý príspevok :
Stačilo by, aby v trhovej ekonomike bankovníctvo nebolo súkromné a hneď by bolo po dlhoch a korupcií, ktorá spôsobuje, že mame každoročné schodky verejných financií.
Lenže to sa nikdy nestane, pretože politická a finančná mafia to obyvateľstvu v ktorej koľ vek krajine nedovolí.

Súkromné banky? Preboha odkedy máme súkromné banky? Ved ked niekto podniká a skrachuje tak zbankrotuje, nie? Ale my potom asi nemáme ani jednu banku súkromnú, pretože ked akákolkvek banka skrachuje, tak ju zaplatí štát, a nebolo to dávno čo kvôli grécku krachovali nemecké a francúzske banky a mi, obyvatelia EU sme to všetko poslušne zacvakali aby nám preboha len banky neskrachovali, pretože to by podla ekonómov bol koniec sveta. Ak niekto podniká tak by mal aj niest dôsledký, len banky si robia čo chcú, riskujú, dávajú nesplatitelné úvery a predsa fungujú bez rizika dalej, ved niekto to zaplatí. To veru nieje ani trhové ani súkromné hospodárstvo, to je ešte horšie ako bývalé RVHP.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Superslovák Robert Fico


2013-04-12  (10:01)  |  Z domova
Cieľom tohto textu je triezvo zhodnotiť situáciu v slovenskej spoločnosti pred nevyhnutným kolapsom spoločenského systému


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Severní Korea uvedla raketové vojsko a dělostřelectvo do nejvyšší bojové pohotovosti

Severokorejská armáda v úterý varovala, že její raketové a dělostřelecké jednotky jsou v nejvyšší bojové pohotovosti, údajně připraveny zasáhnout kontinentální USA, Havaj a základnu na Guamu. Jde o poslední z řady vojenských hrozeb adresovaných Jižní Koreji a Spojeným státům po schválení sankcí postihujících severokorejský raketový program a dovoz luxusního zboží do země.


Svetová finančná pyramída v číslach

Maléry pána živnostníka

Nová banka BRICS bude konkurovat MMF a Světové bance

Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť

Kyperští střadatelé to mají za sebou, kdo bude dal...

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Naše výhody vstupu do EÚ

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5425 s