17. September 2019
    
Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy - Dolezite.sk

Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy


  2010-02-06  (04:07)  |  Knihy
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy

Založený v 1947 ako nezávislá nezisková organizácia na výskum sociálnych vied a ich uplatňovanie v praxi. Problémy s budovaním inštitúcii a organizačnými štruktúrami a zmenami sú riešené v celom rade inštitúcií: vláda, priemysel, zdravotníctvo a sociálna sféra, vzdelávanie atď, od lokálnych inštitúcií po medzinárodné korporácie. Inštitút vlastní a vydáva mesačník Human Relations a magazín Evaluation.


Tri prvky robia Tavistock nezvyčajným ak nie výnimočným: samofinancovanie, leží medzi nie v akademických štruktúrach a uhol záberu, ktorý obsahuje antropológiu, ekonómiu, politické vedy, psychoanalýzu, psychológiu a sociológiu.


Ideológia amerických fondov bola založená na Tavistock inštitúte pre medziľudské vzťahy v Londýne.


V roku 1921 knieža z Bedfordu, markíz z Tavistocku daroval budovu pre inštitúciu na pozorovanie efektu z výbuchov u britských vojakov po prvej svetovej vojne.


Ich prorok Sigmund Freud sa po presťahovaní sa do Londýna usídlil Maresfieldských záhradách do vily darovanej princeznou Bonaparte. Pionierska práca Tavistocku na poli vedy správania sa, spolu s freudovskou líniou kontroly ľudí, ustanovilo Tavistock za svetové centrum základov ideológie.


Jeho sieť dnes siaha z Univerzity v Sussexe do USA na Výskumný inštitút v Stanforde, The Heritage foundation, Esalen, MIT, Hudson inštitút, Centrum pre medzinárodné a strategické štúdie na Univerzite v Georgetown ( Bill Clinton a Carol Quigley, PozPrek )- kde sú trénovaní štátny úradníci, tajnú službu amerických vzdušných síl a Rand a Mitre korporácie.Zamestnanci korporácii musia prejsť doktrinačným školením na jednom zo stredísk Tavistocku.


Sieť tajných spolkov ako Trilateralárna komisia, Spoločnosť Mont Pelerin, Ditchley fond a Rímsky klub dodávajú inštrukcie pre Tavistock.


Tavistock vyvinul techniku masového vymývania mozgov prvý krát experimentálne použitú vo vojne v Kórei na vojnových zajatcoch. Experimenty na kontrolu davu sú prevádzané na americkej verejnosti.


Nemecký „ utečenec“ Kurt Lewin, ktorý sa stal riaditeľom Tavistocku v 1932, prišiel do USA ako utečenec aby založil Psychologickú kliniku na Harvarde odkiaľ pochádzala propagandistická kampaň s cieľom otočiť verejnú mienku v USA proti Nemecku kvôli vstupu USA do 2. svetovej vojny. ( Vidím paralelu v študovaní spoločenských vied, najmä právo, ekonómia a história, na Harvarde a študovaní marxizmu- leninizmu na Lomonosovej univerzite v čase komunizmu, pretože takéto štúdium má jediný cieľ a to výchova a otestovanie vhodných uchádzačov pre prácu na udržiavanie status quo spoločenského režimu, PP ).


V roku 1938 Roosevelt podpísal tajnú dohodu s Churchilom ktorou odovzdal národnú suverenitu USA Anglicku, pretože súhlasil aby Exekutíva na špecialne operácie kontrolovala americkú zahraničnú politiku. Kvôli efektivite dohody poslal Roosevelt na školenie do Londýna generála Donovana predtým, ako zriadil OSS ( dnes CIA ). Práca OSS, rovnako CIA, bola navigovaná Tavistockom.


Tavistock je otcom myšlienky masového bombardovania civilného obyvateľstva (Guernika, Drážďany, Srbsko, PP ), ktoré vykonávali Roosevelt a Churchil, ako klinický pokus teroru más a zaznamenávali reakcie „ pokusných králikov “ počas „ kontrolovaných laboratórnych podmienok.“


Techniky Tavistocku a amerických fondov majú jediný cieľ: zlomiť psychickú silu jednotlivca aby sa stal bezmocným oponovať diktátorom NWO. Akákoľvek technika, ktorá pomôže zlomiť jednotu rodiny a rodinné hodnoty náboženstva, úcty, patriotizmu ( protislovenské ťaženie masmédií vlastnených agentmi Tavistocku, PP ) a sexuálneho správania ( okolo homosexuálov, PP ) sú používané vedcami z Tavistocku na kontrolu más.


Metódy freudovskej psychoterapie vyvolávajú stále duševné choroby u tých, ktorí sa podrobia terapii, destabilizáciou charakteru osobnosti. Obeť je následne navedená na „vytvorenie nových rituálov v osobnom styku“ čo vyústi v krátke sexuálne vzťahy znemožňujúce vytváranie trvalých osobných vzťahov čo znemožňuje vytvorenie stabilnej rodiny.


Henry Kissinger, ktorého raketový nástup k moci je ináč nevysvetliteľný, bol nemeckým utečencom a študentom sira Johna Rawlingsa-Reesa na SHAEF. Dr. Peter Bourne, psychológ na Tavistock, priniesol Jimmyho Cartera do úradu prezidenta jednoducho preto, lebo Carter prešiel dôkladným procesom vymývania mozgu pod dohľadom admirála Rickovera v Annapolise. Experiment s povinným miešaním rás ( od šesťdesiatych rokov na amerických školách zrušený najvyšším súdom v roku 2008, PP ) bol organizovaný Ronaldom Lippertom z OSS a AJC, riaditeľom na tréning detí v Komisii na komunitné vzťahy. Program bol dizajnovaný na zlomenie poznania osobnej identity a rasového pôvodu jednotlivca ( porovnajte s podporou menšín na slovensku, PP ). Cez Výskumný inštitút na Stanforde Tavistock kontroluje Narodnú asociáciu pre vzdelávanie. Inštitút na sociálny výskum pri Národnom laboratóriu na tréning školí vedúce osobnosti biznisu a vlády.


Neslávny program CIA s kódovým označením MK Ultra, keď bolo zamestnancom tajných služieb tajne podávané LSD a ich reakcie boli študované ako u pokusných králikoch, viedol k smrti niekoľkých „králikov.“ Občania USA zaplatili obrovské čiastky ako odškodnenie obetiam a pozostalým, ale praví vinníci neboli braní na zodpovednosť.


Program vznikol keď Sandoz AG, švajčiarska farmaceutická firma vlastnená S.G. Warburg Co. zo sídlom v Lonýne vynašla LSD. Rooseveltov poradca James Paul Warburg, syn Paula Warburga- ktorý napísal Federal Reserve Act, a synovec Maxa Warburga- ktorý financoval Hitlera, založil Inštitút na štúdie zahraničnej politiky, ktorý obhajoval drogu. Výsledkom bola „proti kultúra“ šesťdesiatych rokov, študentská revolúcia, ktorá bola financovaná CIA 25 miliónmi dolárov.


Jednou z kľúčových agentúr berúca inštrukcie priamo z Tavistock je Ditchley fond, založená v 1957. Americkú odnož riadili Cyrus Vance, bývalý minister zahraničia a riaditeľ Rockefellerových fondov, a Winston Lord, prezident CFR.


Jednou zo základných, ale málo známych, operácii Rockefellerových fondov bolo používanie techník na kontrolu poľnohospodárstva ( v akom stave je poľnohospodárstvo na slovensku? PP ). Riaditeľ Kenneth Wernimont zakladal Rockefellerom kontrolované poľnohospodárske programy v Južnej Amerike. Nezávislý farmár je veľkou hrozbou NWO, pretože produkuje pre seba a jeho produkt môže vytvoriť kapitál ktorý mu dá nezávislosť.Boľševici v Sovietskom zväze boli presvedčení, že dosiahli absolútnu kontrolu odstránením drobných roľníkov- kulakov. Stalin nariadil zhabať všetko jedlo a zvieratá kulakom a nechal ich vyhladovať. Chicago American 25.2.1935 vyšlo s titulnou stranou: 6 miliónov umiera v sovietskom hladomore, plodiny zhabané, dobytok hladuje. Neskôr sa číslo 6 miliónov objavilo v súvislosti s nemeckom.


Brookings inštitút, a ďalšie fondy NWO, založili finančné programy, pod patronátom Federal Reserve, ktoré vedú k zničeniu farmárov v USA. Farmári si zachránia život otrockou prácou pre korporácie.


Akonáhle občan pochopí pravý zmysel fondov, tak pochopí vysoké úroky, vysoké zdaňovanie, degradáciu církvi na fóra revolúcie, zmenu univerzít na pole CIA koordinovanej drogovej závislosti a hordy vládnych úradníkov v žumpe medzinárodnej špionáže a intrigách.


Fondy konajú v priamom rozpore s ich pravidlami, ktoré im určujú vykonávať charitatívnu prácu, lebo neudelia žiaden grant na projekt mimo ich politických záujmov. Nie je to len daňový podvod, pretože fondy majú zaručené daňové úľavy na charitatívnu prácu, ale tiež kriminálny syndikalizmus, konšpirácia proti USA.


Frederic A. Delano, strýko prezidenta Franklina Delano Roosvelta, bol v originálnej Rade guvernérov Federal Reserve v roku 1914. Rodinná línia Delanovcov, a ďalších rodín NWO, siaha priamo k Williamovi Oranžskému a k režimu ktorý vytvoril Bank of England.


Sesterskou inštitúciou Tavistocku je Aspen inštitút.


Dr. Byron T. Weeks, MDhttp://educate-yourself.org/nwo/nwotavistockbestkeptsecret.shtml


http://www.tavinstitute.org/    http://www.aspeninstitute.org/


 

 

 


Peter Kovaľ
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
minister   |   ip:62.168.65   |   2010-02-06  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekne napísaný článok!


bublinka   |   ip:95.103.62   |   2010-02-06  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "cim dalej,tym lepsie"
Zaujima ma,dokedy si budeme to vymyvanie mozgov este aj sami platit,poplatky za tv a rozhlas.To uz je vrchol absurdity,ked si to este platime.


Pao   |   ip:195.98.16   |   2010-02-06  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka: Sami si platíme aj vládu, ktorá od nás tie poplatky za propagandu v TV a rozhlase vyžaduje. A tú vládu sme si "sami" aj zvolili. Začať treba od začiatku. 12.6.2010 - voľby do NRSR.


bublinka   |   ip:95.103.62   |   2010-02-06  (15:53)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vnimam to tak,ze prebieha urcita mobilizacia naroda (zatial)
volit fica,budeme to mat aspon doma,ked k niecomu pride.
Lebo ta modra kolaborantska luza na preda este aj zem spod noh.


antabus   |   ip:204.110.2   |   2010-02-06  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Video k téme.Anglicky.
http://www.personalgrowthcourses.net/video/mind_control_history_channel


ab   |   ip:78.141.71   |   2010-02-06  (17:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  doplním Max Wartburg financoval aj Lenina, jeho návrat do Ruska, aj dalších (vtedy ešte Vladimíra Ulianova)
Výskum a technologie ovládania podprahového vnímania nie len pokračujú ale sa aj používajú a zavádza do praxe, nemyslite si že redakcie rôznych medií sú mimo, sú len lepšie platený, ale vymytý sú možno viac, ako ich bežná cielová skupina. Mind in kontrol pokračuje


antabus   |   ip:204.110.2   |   2010-02-06  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kompletná sada konšpiračnej praxe
http://www.wanttoknow.info/mindcontrol


Pao   |   ip:195.98.16   |   2010-02-06  (18:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka: Podľa mňa si si vybrala z dvoch zlých ciest tú horšiu. Na jednej strane obhajuješ bezúročnú ekonomiku, na druhej podporuješ niekoho, čo "financuje" veci ako PPP stavbu diaľnic úvermi so splatnosťou 30 rokov. :-(
http://natankuj.sme.sk/c/5227148/zacali-vystavbu-najnarocnejsieho-useku-dialnice-d1.html
Diaľnicu budeme mať síce doma, ale dlhy všade.


bublinka   |   ip:95.103.62   |   2010-02-06  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pao,dost nestastne povedane.Vrat sa do reality.A skus znova.
Pisem len to,ze ak sa nic nezmeni,ludia budu volit fica.
Moja vola nic na tom nezmeni ako rozmyslaju druhi ludia a toto je o tom.
Ja budem volit RV,ked bude kandidovat.:)
Inak sa pravdepodobne na volbach nezucastnim.Pao   |   ip:195.98.16   |   2010-02-06  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka: Potom si sa vyjadrila ehm, ako to povedať, zavádzajúco? Citujem:
"volit fica,budeme to mat aspon doma" vs "modra kolaborantska luza"
To si sotva možno vysvetliť inak ako preferenciu červenej strany spektra.

Inak máš pravdu v tom, že sedieť v kúte a tíško čakať ako to skončí naozaj nič nezmení. Je treba zdvihnúť zadok a ísť aspoň k tým voľbám. A nebáť sa niesť zodpovednosť za svoje (aj keď možno nie najlepšie) rozhodnutie. Mlčaním ťažko niekomu otvoríš oči, ničnerobením rovnako ťažko dosiahneš zmenu.

Ak si o niečom presvedčená, tak to povedz rovno. Skús obhájiť svoj názor, tak ako pri bezúročnej ekonomike. Potom môžeš dúfať, že jedna snehová guľa spustí lavínu. ;-)


msm   |   ip:213.151.2   |   2010-02-07  (07:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Prečo sa tu stále navážate do Fica? Niektorí voliči Smeru sa proste len hrozia predstavy a oprávnene, že sa modrí aj so šovinistickými maďarmi dostanú opäť k moci.Viete o niekom treťom? Voliť SaS to už môžeme rovno voliť SDKÚ.Nech už je Smer taký alebo onaký vždy lepši ako KDH-SDKÚ, v týchto už nezostala ani štipka ľudskosti.Či vo vláde alebo v opozícií KDH-SDKÚ pôsobia len ako červotoče ako sami seba nazvali.


OBCANzaNOVEVOLBYvjuni2011   |   ip:202.179.1   |   2010-12-04  (03:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vypada to tak ze ked este raz slovaci nezdvinu zadky dokial ich neivkladnu rozne Fondy ktorych je na slovensku desyiuatky a Fondy dostavaju platy a ine openiaze na destrukcnu cinnost na uzemi republiky Tu su jasne ciele
1 rozbit a zklikvidiovat komplet Slovenske polnohospodarstvo vo vlastnictve Slovakov 2 Destruovat a zlikvidovat celu siet malych vyrobcov hocijakeho tovaru /tzv male rodinne podniky
3 Vyvolavat sytale rozpory vna politickej urovni medzi sucasnymi Politik frakfaciami frakcie pritom zopzadu Podporovat finacne na obidvoich stranach s prisunutim im special Psych poradcov vetsina zidia povodu overeny a vyskoleny na zapade uz davnejsie - / Forma studujneho projektu Vsetko zaplatene zo zapadu /nebudu ziadat
4 Rozpredat s pomocou skorumpovanej vlady posledne uzemia a central podniky ktore este ostali vo vlastnictve stau zapadnym Investorom ktoory ich po zakuopeni zrusia a zlikviduju ako bolo doteraz robene so vsetkymi
5 Davat peniaze formou uveru na rozne PPP MEGA programy s tichym suhlasom a udelenim moznosti navysit fiancne pozicky do XY vysky aj o miliardy / Fed natlaci poenazi ako smeti dost a presunie do Clemskeho statu ako Uver Pomoc ma Tzv HU<MAN projekty Z tychto penazi sa zase rozkradne miliardy POLITIKMI a Cely UVER ostane na pleciach na 50 rokov zaplatit Obcanom
Riesenie je peticiami v kazdom okrese ziadat nove volby parlamentne a vlady nasledne ked vsetci obcania rozdelene po okresoch dosiahnu scitanim viac ako 50 % obcanov Realizovat zmenu Politickej skupiny odvolanim kompletktora je teraz pri vlade a moci Na tom bloku je Gabriel Karascony Pripomienky k jeho Menu neakceptujem a neakceptujte Precitajte jeho Program ^ ludi zakladatelov zalozili NOVU politicku spolocnost s cielom zmeny ktora zmenu Urobi urcite Otazky ale koho vol;it SMER je sprofanovany a Dzurinda netreba rozpisovat a terajsia party pri vlade je jasne preco a tam instalovali za cnecely rok Cize nas sto co smesa stretli sme za GABRIELA Verime zas ale kontrolu si budeme robit mesacne Nie je zo starej gardy politikov a kruzkujeme ho celkom Zospodu a sami Nie je profi politik co nam tioez dava zaruku Nie je clenom roznych fondov a nedostava peniaze zo zapadu ako terajsi vsetci co su pri moci Nie je miliardar a jeho kolegovia tiez nie su material;isti skor opacne Strajk v Nemecku obklucenie traktormi 17 0000 policajtov a nechat ich vyhladovat a vymrzxnut dokazal ze ludia premohli armady holymi rukami vyhladovanim Policajti boli radi ked za dva dni samohli vratit do tepla a najest Traktory a ludia ktore ich drzali v obkluceni si nosili jedlo odzadu a menili sa Cize na vsetko je Metoda ked je ludi vela a drzia spolu Merkelova sa o tejto akcii velmi nechvali Prehrali ni bitku ale vojnu !! Zbrane dela a obrnene vozy co tam poslali ich chujnu pomohli Strielat do davu a deti si Velke nemecko za MULTIKULTI nedovolili atda td Cize vzdy je moznost a moznost a nesediet na zadku a zizat s mymytymi mozkami na Velke SHOW USA ktora zacala obiehat GLOBALNE po svete Nedoporucujem Zucastneni SHOW vcitane Zidakov Vodcov dodavaju Vlnenia zvukom do Mozgu ktore destabilizuje cinnost Mozgu Tiez Tu mate opis zucastnenim Neskor za cca 5 mesiacov celkom zmeny Psyche a strat kontroli nad svojim konanim Pani Slovaci ako Vas poznam Zajtar utekanie na vsetky SHOW a nevch Vam prepecu dobre Mozgy !! Jasne ze vsak ako to asi chcete ! Organizacie OSN TAVISTOCK WHO NATO EU UNIA zakladane po 2 svetovej vojne sa podarilo instalovat s Celosvetovou posobnostou Tak bol plan zaplatit vyvolat financovat zase obidve strany 2 svetovu vojnu pocas vojny skusat modeli hromadneho zabijania jedmi Pokusy GEN na ludoch MENGELE a IGF farben dodavatel Jedov a WORLD korporacia zaklada EU - UNIU so zlocincami ktory pracovali v Koncentrakoch a boli omolosteni a dane im funkcie ! Tavistock od 47 sa podiela na tisicoch vrazdach rozvratoch po celom svete Jej rozne Fondove odnoze ako pan SOROS ktory Financuje fondami v SR nmnoho Ludi staci najst Tiez cielene rozklada a destruuje Je clenom BIlDERBERGu a jednym z prvych 5 este po vojne ROTCHILD ROCKEFERREL SOROS a par vslijakych kniezat grofoiv a zlocincov Cize zakladatelia svetovych Fondov Zlocinci iba tolko


OBCANzaNOVEVOLBYvjuni2011   |   ip:202.179.1   |   2010-12-04  (03:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vypada to tak ze ked este raz slovaci nezdvinu zadky dokial ich neivkladnu rozne Fondy ktorych je na slovensku desyiuatky a Fondy dostavaju platy a ine openiaze na destrukcnu cinnost na uzemi republiky Tu su jasne ciele
1 rozbit a zklikvidiovat komplet Slovenske polnohospodarstvo vo vlastnictve Slovakov 2 Destruovat a zlikvidovat celu siet malych vyrobcov hocijakeho tovaru /tzv male rodinne podniky
3 Vyvolavat sytale rozpory vna politickej urovni medzi sucasnymi Politik frakfaciami frakcie pritom zopzadu Podporovat finacne na obidvoich stranach s prisunutim im special Psych poradcov vetsina zidia povodu overeny a vyskoleny na zapade uz davnejsie - / Forma studujneho projektu Vsetko zaplatene zo zapadu /nebudu ziadat
4 Rozpredat s pomocou skorumpovanej vlady posledne uzemia a central podniky ktore este ostali vo vlastnictve stau zapadnym Investorom ktoory ich po zakuopeni zrusia a zlikviduju ako bolo doteraz robene so vsetkymi
5 Davat peniaze formou uveru na rozne PPP MEGA programy s tichym suhlasom a udelenim moznosti navysit fiancne pozicky do XY vysky aj o miliardy / Fed natlaci poenazi ako smeti dost a presunie do Clemskeho statu ako Uver Pomoc ma Tzv HU<MAN projekty Z tychto penazi sa zase rozkradne miliardy POLITIKMI a Cely UVER ostane na pleciach na 50 rokov zaplatit Obcanom
Riesenie je peticiami v kazdom okrese ziadat nove volby parlamentne a vlady nasledne ked vsetci obcania rozdelene po okresoch dosiahnu scitanim viac ako 50 % obcanov Realizovat zmenu Politickej skupiny odvolanim kompletktora je teraz pri vlade a moci Na tom bloku je Gabriel Karascony Pripomienky k jeho Menu neakceptujem a neakceptujte Precitajte jeho Program ^ ludi zakladatelov zalozili NOVU politicku spolocnost s cielom zmeny ktora zmenu Urobi urcite Otazky ale koho vol;it SMER je sprofanovany a Dzurinda netreba rozpisovat a terajsia party pri vlade je jasne preco a tam instalovali za cnecely rok Cize nas sto co smesa stretli sme za GABRIELA Verime zas ale kontrolu si budeme robit mesacne Nie je zo starej gardy politikov a kruzkujeme ho celkom Zospodu a sami Nie je profi politik co nam tioez dava zaruku Nie je clenom roznych fondov a nedostava peniaze zo zapadu ako terajsi vsetci co su pri moci Nie je miliardar a jeho kolegovia tiez nie su material;isti skor opacne Strajk v Nemecku obklucenie traktormi 17 0000 policajtov a nechat ich vyhladovat a vymrzxnut dokazal ze ludia premohli armady holymi rukami vyhladovanim Policajti boli radi ked za dva dni samohli vratit do tepla a najest Traktory a ludia ktore ich drzali v obkluceni si nosili jedlo odzadu a menili sa Cize na vsetko je Metoda ked je ludi vela a drzia spolu Merkelova sa o tejto akcii velmi nechvali Prehrali ni bitku ale vojnu !! Zbrane dela a obrnene vozy co tam poslali ich chujnu pomohli Strielat do davu a deti si Velke nemecko za MULTIKULTI nedovolili atda td Cize vzdy je moznost a moznost a nesediet na zadku a zizat s mymytymi mozkami na Velke SHOW USA ktora zacala obiehat GLOBALNE po svete Nedoporucujem Zucastneni SHOW vcitane Zidakov Vodcov dodavaju Vlnenia zvukom do Mozgu ktore destabilizuje cinnost Mozgu Tiez Tu mate opis zucastnenim Neskor za cca 5 mesiacov celkom zmeny Psyche a strat kontroli nad svojim konanim Pani Slovaci ako Vas poznam Zajtar utekanie na vsetky SHOW a nevch Vam prepecu dobre Mozgy !! Jasne ze vsak ako to asi chcete ! Organizacie OSN TAVISTOCK WHO NATO EU UNIA zakladane po 2 svetovej vojne sa podarilo instalovat s Celosvetovou posobnostou Tak bol plan zaplatit vyvolat financovat zase obidve strany 2 svetovu vojnu pocas vojny skusat modeli hromadneho zabijania jedmi Pokusy GEN na ludoch MENGELE a IGF farben dodavatel Jedov a WORLD korporacia zaklada EU - UNIU so zlocincami ktory pracovali v Koncentrakoch a boli omolosteni a dane im funkcie ! Tavistock od 47 sa podiela na tisicoch vrazdach rozvratoch po celom svete Jej rozne Fondove odnoze ako pan SOROS ktory Financuje fondami v SR nmnoho Ludi staci najst Tiez cielene rozklada a destruuje Je clenom BIlDERBERGu a jednym z prvych 5 este po vojne ROTCHILD ROCKEFERREL SOROS a par vslijakych kniezat grofoiv a zlocincov Cize zakladatelia svetovych Fondov Zlocinci iba tolkodiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kolik Američanů čte knihy?


2013-03-13  (18:39)  |  Knihy
Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?

Dan Millman Čísla života


2013-03-10  (18:52)  |  Knihy
Dan Millman napísal knihu, v ktorej odkrýva sily pôsobiace v našich životoch a ponúka nám zároveň návod ako začať tieto sily používať v prospech seba a v prospech ostatných.


Varovné signály očkování: Lékaři o nich nemluví


2012-12-05  (18:38)  |  Knihy
Nemusíte se vším souhlasit, ale stejnojmennou knihu si přečtěte. Pro běžného čtenáře bude asi nejděsivější zjištění, jak málo víme o vakcínách a jejich účincích na náš organismus.


Pravda o kolosální manipulaci lidstva již prosákla ven


2012-06-14  (08:36)  |  Knihy
Vydavatelství Anch BOOKS nedávno vydalo knihu autora Michaela Morrise: Co neSmíte vědět! Interview se uskutečnilo na podzim 2011 krátce po vydání knihy v Německu. *** V začarovaném kruhu. Stefan Erdmann v rozhovoru s autorem Michaelem Morrisem


Bernský politický proces - Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu


2012-05-04  (00:18)  |  Knihy
PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ


Kniha Ilumináti od Henry Makowa


2012-04-26  (07:00)  |  Knihy
dovolujeme si Vas informovat o nove pripravovanem titulu Ilumináti od Henryho Makowa s podtitulem Sekta, jež se zmocnila světa ve formátu A5, cca 300 stran. Na našem eshopu ji můžete odbjednávat již nyní za zvýhodněnou cenu a pro prvních 200 objednávek máme připravený bonus ve formě knihy Tábor svatých, která je v zahraničí označována jako druhá bible rasismu a pojednává o problematice přistěhovalectví. Info na www.bodyartmag.cz/book


Opice neveria, že pochádzajú z človeka


2012-01-15  (15:29)  |  Knihy
čo sa to tu vlastne deje?


Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


2011-12-27  (22:53)  |  Knihy
Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


1984 - George Orwell


2011-12-25  (14:21)  |  Knihy
V roku 1984 je svet rozdelený na tri mocnosti: Euráziu, Východoáziu a Oceániu. V podstate sú všetky tri mocnosti rovnaké: vládne v nich tvrdá diktatúra, bieda a obyvatelia každej z mocností fanaticky nenávidia ľudí vo zvyšných dvoch. Všetky tri mocnosti sú neustále vo vojnovom konflikte, bojujú o tie územia, ktoré nepatria ešte žiadnej z nich a o konečné víťazstvo a vládu nad svetom, hoci sa to žiadnej z nich nemôže nikdy podariť. Hlavným hrdinom románu je úradník Winston Smith, ktorý žije v Oceánii, v Londýne. Na čele diktatúry tu stojí tzv. Veľký brat. Oficiálna ideológia sa nazýva Angsoc (pôvodne anglický socializmus) a jej ústredné heslá znejú: Vojna je mier. Sloboda je otroctvo. Nevedomosť je sila


ZELENÁ KNIHA - Muammar Kaddafi


2011-12-24  (13:40)  |  Knihy
Nástroj vlády je prvoradým politickým problémem, jemuž celí lidské spolecenství. I konflikt uvnitr rodiny je casto výsledkem tohoto problému. Tento problém se stal velmi vážným od vzniku moderních spolecenství. Národy dnes celí tomuto trvalému problému a spolecenství jsou vystavena ruzným nebezpecím a težkým dusledkum, k nimž vede. Nedokázaly jej dosud vyrešit s konecnou platností a demokraticky.


SILA PRÍTOMNÉHO OKAMIHU - Eckhart Tolle


2011-12-17  (21:05)  |  Knihy
Ste tu, aby ste božskej podstate univerza umožnili prejaviť sa. Takí ste dôležití !


Kniha Vatikán ve světové politice


2011-09-29  (21:17)  |  Knihy
Ale zatímco úsilí USA a SSSR je sledováno s rostoucími obavami, úsilí Vatikánu je zkoumáno zřídka. I když ani jedna důležitější událost, která přispěla k dnešnímu chaotickému stavu věcí, nenastala, aniž by se na ní nepodílel Vatikán.


Niečo málo o dôležitosti kníh


2011-04-30  (18:56)  |  Knihy
Čítať a čítať.Každý prečítaný riadok je zažatou sviecou v nasom živote.Čím viac prečítame, tým viac svetlejší bude náš pobyt na zemi.


Brána k moudrosti


2011-04-23  (17:24)  |  Knihy
Novinka roku 2011 z oblasti osobního rozvoje. V knize jsou ukryté také informace ze zákulisí dnešní doby, především však rozcestník.


AdaM - Život Hrou


2011-04-18  (10:08)  |  Knihy
Zábava je prekážka, je to obmedzenie, ide o akýsi nezodpovedný prístup. Stali ste sa profesionálmi vo svojom obore. A ten obor sa nazýva život. Pristupujete ku svojmu životu tak, ako to robia dnešní hráči Manchestru pri výbehu na Old Traford. Tréner, majiteľ, spoluhráči i diváci, všetci do jedného od neho očakávajú skvelý výkon. Čakajú, že dá gól, že pomôže tímu vyhrať zápas či dokonca ligovú trofej. Rovnako aj vy pociťujete tlak okolia. Aj oni od Vás očakávajú, že niečo vo svojom živote dokážete, že uspejete ako silné osobnosti, že sa presadíte v tomto silnom konkurenčnom prostredí.


Vlastná cesta


2011-04-12  (12:24)  |  Knihy
Hitom 21. storočia sa stáva úspech, kariéra, ambicióznosť, odhodlanie a zápal. Je smutné, že sme všetci prijali hru tohoto systému a berieme život, aký nám spoločnosť ponúka. Je smutné, že nikoho z nás už nezaujíma, prečo je všetko v tomto svete postavené na hlavu. Všetko sa robí presne naopak. Prečo je tomu tak?


Je dovolené brániť inkvizíciu?


2011-03-30  (11:24)  |  Knihy
Téma inkvizície je zväčša spracovávaná z odsudzujúceho hľadiska. Je však oprávnená otázka, ako to skutočne bolo a či nie je dôvod tento pohľad prehodnotiť ako neobjektívny. Aj preto je dobré preto a preto má význam prečítať si malú publikáciu s titulom Je dovoleno bránit inkvizici? od českého historika Radomíra Malého, v ktorej sa autor pokúsil korektne s inkvizíciou vysporiadať a poukázať na to, že odsudzujúci pohľad na inkvizíciu môže byť vcelku veľmi mylnou paradigmou.


Bahno usedlé v člověku


2011-01-19  (15:28)  |  Knihy
Úvodem chci poznamenat, že to co budete dále číst, je výsledkem mých vlastních dlouhodobých úvah – výsledkem letitých studií zasvěcené i laické literatury, popisuji také vlastní bohaté zkušenosti a v neposlední řadě jsou tyto listy součtem mého nekompromisního pohledu na minulý i současný svět. Jsem také pevně přesvědčen o tom, že mnoha lidem se určité pasáže nebudou líbit – je však nutné pořádně rozvířit bahno usedlé v člověku za uplynulá tisíciletí!


Človek je sám kováčom svojho osudu


2011-01-08  (00:13)  |  Knihy
Ako funguje psychika, myslenie, city, pocity, pamäť, ako správne myslieť, ako sa správne koncentrovať pomocou jednoduchých cvičení. Ponúka možnosť ako sa človek môže stať kováčom svojho osudu. Cieľom čitateľa sa má stať zdravie, životný úspech a sebadôvera. Tento cieľ sa má dosiahnuť cestou učenia, poznania a praktického využitia. Poznanie a vedomosti majú praktickú cenu, lebo len oni prinášajú vhodné nazeranie na správne prirodzené myslenie, konanie, na správny životný svetonázor, ktoré určujú správanie ľudí. Úplný úspech môže byť cez poznanie len tak dosiahnutý, keď sa prenesie do celkového a aj do každodenného života.


Sme humatoni?


2010-10-06  (08:09)  |  Knihy
Sme alebo nie sme humatoni, obyvatelia ‘matrixu‘ tohoto sveta? Clanok je analogiu knihy Matrix s ‘nasou realitou‘, mozno je to uz stara otrepana tema,ale coraz aktualnejsia. Sme alebo nie sme humatoni?


MEDZINÁRODNÝ ŽID, Henry Ford


2010-07-30  (09:24)  |  Knihy
Proč je židovská otázka přetřásána? Protože existuje a protože její vnikání do amerického života má přispět k tomu, aby byla řešena a ne aby přispívala k dalšímu trvání oněch neblahých, vedlejších okolností, které obklopují tuto otázku v jiných zemích. Již dlouho se zabýváme ve Spojených státech židovskou otázkou.


Igor Bukovský, Pavol Lipták : Hneď to bude


2010-07-16  (17:23)  |  Knihy
Pre všetkých, ktorí sa radi zdravo stravujú a varia ľahké zdravé jedlá, je určená kniha, ktorej autormi sú Igor Bukovský a Pavol Lipták. Knihe dali výstižný názov – Hneď to bude.


2.1 GB ebookov o voľnej energií!


2010-05-24  (23:05)  |  Knihy
Tím čo sa zaujímajú o voľnú energiu ponukam moju zbierku kníh na danú tému. Je tam nieco okolo 977 kníh zväčša v anglickom jazyku.


Prognóza na 100 rokov


2010-05-24  (15:25)  |  Knihy
Recenzia na velmi zaujímavú knihu od Georga Friedmana.


Európska Únia: Cosa Nostra


2010-04-12  (02:05)  |  Knihy
Vojenské výdavky členských štátov sú spolu 311 920 000 000 USD ( v 2008 )! Ako je možné, že 495.128.529 miliónov občanov nemá právo voliť a ich hlavné demokratické práva boli pozastavené. Od bezvízového programu s USA po nemecko-ruské plynové potrubie. Spoločné záujmy 500 miliónov európskych občanov nie sú kompatibilné zo záujmami národných politikov. Heinz Duthel, European Union: Cosa Nostra


Pôvod postkomunistických elít: Od Pražskej jari po rozdelenie Československa


2010-04-07  (00:21)  |  Knihy
Ako to, že sa Československo rozdelilo na dve krajiny v roku 1993 tak mierumilovne najmä v porovnaní s Ruskom a Juhosláviou? Táto kniha obsahuje sociologickú odpoveď na túto otázku a empirické vysvetlenie rozpadu Československa sledovaním politických procesov, ktoré začali Pražskou jarou v roku 1968. Gil Eyal: The origins of postcommunist elites: from Prague Spring to the breakup of Czechoslovakia


Šlomo Sand: Vymysleli si sionisté dějiny židovského národa?


2010-04-05  (16:11)  |  Knihy
Podstata sdělení této knihy se dá shrnout do věty „Dějiny židovského národa byly vymyšleny, aby vyhovovaly požadavkům sionismu.” Kdyby něco takového řekl např. nějaký palestinský představitel, jistě by byl některými obviněn z “antisemitismu”. U izraelského (židovského) autora, potomka rodičů přeživších holocaust, to ale asi dost dobře nejde... Z genetického hlediska není prakticky žádný rozdíl mezi dnešními Palestinci a většinou izraelských Židů.


Marec - mesiac knihy.


2010-03-30  (08:04)  |  Knihy
Končí sa marec - mesiac knihy. Preto je na mieste otázka: "Čítate?"


Podobenstvo o jaskyni


2010-03-29  (23:43)  |  Knihy
V siedmej knihe svojho diela Ústava (Politeia VII, 514a – 515a) grécky filozof Platón (420 - 348) napísal peknú alegóriu hlbokého zmyslu, ktorá sa preslávila ako „podobenstvo o jaskyni.“ Je podaná vo forme dialógu medzi Platónovým učiteľom Sokratom a istým Glaukonom. Odcitujem toto významné podobenstvo bez dodatočných komentárov. Jej zmysel pochopí každý sám.


Kniha kníh


2010-03-26  (09:52)  |  Knihy
V tomto príspevku by som chcel poukázať na zopár krásnych výrokov od Santiága - postavy z knihy Alchymista. Táto kniha je plná rôznych výrokov a určite si dokážete bez nanútenia vybrať ten, ktorý vám niečo dá. Výroky som nevyberal z knihy ja, ale sú pre mňa väčšou inšpiráciou ako otrocké cnosti z biblie. Osobne si myslím, že keby boh existoval a keby sa už rozhodol písať, bolo by to minimálne na úrovni alchymistu a nie na úrovni myslenia otrokárov. Pre mňa bude až do konca života viac slobodný pastier oviec Santiágo - postava z knihy, ako "syn boží Ježiš - postava z knihy" A prečo ? Lebo mám ako človek bližšie k pastierovi ako k bohom, ale stále mám viac rozumu ako ovca, ktorá má byť riadená.


Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady


2010-03-25  (15:37)  |  Knihy
Podvod a korupcia v tunajšom zdravotníctve nie sú žiadnou raritou, skôr základným fenoménom. V rozhodujúcej miere sú do neho zapletené aj úrady, ktoré sotva kontrolujú (farma) priemysel, lekárov a zdravotné poisťovne, skôr s nim kolaborujú.


Kniha: PEDOFILI V SUTANÁCH - OCHRÁNTE SI DETI


2010-03-12  (09:07)  |  Knihy
Sexuálne škandály kňazov. Pápež prehovoril. Ježiš nechcel celibát. Aká je sexualita kňazov? Vatikán čelí žalobe za zatajovanie. ...Čo neviete o cirkvi. Škandály po celom svete – detské obete a súdne procesy. Cirkev všetko utajuje. Množstvo šokujúcich faktov. Je náboženstvo vecou morálky alebo iba pokrytectva? Aká je skutočná morálka cirkvi? Zneužívanie detí a mladistvých nie je samozrejme, problémom výlučne katolíckej cirkvi. Je však isté, že autoritatívne sexu nepriateľské katolícke prostredie takéto psychické poruchy silne podporuje. Viedenské noviny „Der Standard“ uvažujú takto: „Príčiny pedofílie nie sú nejaké zvláštne tajomstvo.


Ďaľšie z kníh...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Stevia Sladká. Bezedný zdroj "cukru" zadarmo, navěky a bez kalorií.

Každý by chtěl určitě mít doma bezedný zdroj cukru. A navíc bez kalorií . Je to možné ? Ano je. Informace jsou dnes cennější, než peníze.


Zmena Vekov

PREČO PADAJÚ LIETADLÁ

Knižky, ktoré vám povedia pravdu?

Benjamin Fulford - HAARP - Slovak

NASA sa chystá uskutočniť výbuch na Mesiaci

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.1895 s