15. September 2019
    
Ruští vědci: Nesmrtelnost pro bohaté elity možná bude do roku 2045 - Dolezite.sk

Ruští vědci: Nesmrtelnost pro bohaté elity možná bude do roku 2045


  2012-12-13  (09:44)  |  Technológie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ruští vědci: Nesmrtelnost pro bohaté elity možná bude do roku 2045

Vládnoucí rodiny a bohaté elity dlouho sní o nesmrtelnosti, aby zachovaly svou schopnost vládnout navěky.

Hlavy dynastií napříč historií nabízeli ocenění a dary těm, kteří mají schopnost zajistit nesmrtelnost. Jeden prominentní ruský vědec nyní tvrdí, že toho bude možné dosáhnout pro bohaté elity zhruba kolem roku 2045 díky hluboce studovanému a publikovanému konceptu výzkumníku, jako je například Steve Quayle a Stan Deyo.

Často jsou kritizované jako „konspirační teorie“ nebo bizarní scifi, když analytici mluví o „privilegovaných“ technologiích, tento proces zahrnuje vytváření plně funkčního holografického lidského avatara a přenos vědomí do umělého mozku. Zatímco celkový proces nesmrtelnosti má být dokončen do roku 2045, tak vědec na svých stránkách uvádí, že transplantace lidského mozku do umělého těla bude k dispozici do sedmi let.

Zbytek projektu by měl trvat do roku 2045, měl by na něm pracovat „tým předních světových vědců“.

Dmitri Itskov (31 let), vědec, který stojí za touto myšlenkou, na svém webu žádá o příspěvky nejbohatších členů společnosti s cílem urychlit svůj výzkum. Tito bohatí přispěvatelé pak budou odměněni využitím této technologie po jejím dokončení, což jim umožní žít v umělém mozku a těle. Na webu je také obrázek, který popisuje předpokládaný proces dokončení, holografičtí avataři budou k dispozici do roku 2015.

Po vytvoření dálkově ovládané robotické kopie něčího těla v roce 2015 následuje rok 2020, který přinese tělo, do kterého může být transplantován po smrti lidský mozek. V roce 2030 bude mysl člověka přenesena přímo do jiného umělého mozku. Mezi roky 2040 – 2045 je v plánu dokončení plně rozvinutého holografického avatara, ve kterém by umělý mozek a tělo „uskladnily“ vědomí člověka.

2015 až 2020
Tato fáze zahrnuje vznik androida „avatara“, těla, které je řízeno rozhraním mozek-počítač. Toto rozhraní přenese příkazy do umělého těla a nakonec ho propojí i s umělým mozkem.

2020 až 2025
Propojení lidského mozku a robota s „autonomním systémem podpory života“ vede k nové oblasti transhumanistického vývoje a ještě více proměňuje lidské tělo v bio-elektrického avatara.

2030 až 2035
V této předposlední fázi je lidské vědomí přeneseno do umělého nosiče nebo „mozku“, který vytváří „kybernetickou nesmrtelnost“. Umělá inteligence se objeví s roboty, kteří pravděpodobně převezmou roli armády, policie a další. Tito roboti budou mít svou vlastní formu umělého „vědomí“.

2045
Umělý mozek se přeměňuje v něco, co nemá žádnou substanci, propojení do „internetu“, který tvoří síť „globálního vědomí“. Lidstvo se stává novým druhem a ztrácí formu fyzické realizace.

Překlad článku Russian Scientist Says ‘Immortality’ Possible for Wealthy Elite by 2045
naturalsociety.com/russian-scientist-says-immortality-possible-for-wealthy-elite-by-2045

zdroj
fp
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2012-12-13  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Chcieť robiť niečo čo už dávno je a v rámci univerza existuje je smiešnosť. Veci fungujú prirodzene a nie umelým riadením. Takéto veci sa vždy končia katastrofou. Veriť, že prenos ich mozgu do umelého avatara im prinesie nesmrteľnosť je čistokrvná naivná demagógia.

Nesmrteľnosť nie fyzickým aspektom života, ale duchovným. Takto si budú svoje čím ďalej unavené a zostarnuté mozgy presúvať do avatarov, ale starnúť a hrnúť sa k procesu zániku ich fyzického mozgu budú kráčať stále. Len čo im potom zostane z podstaty života - z duší to je už otázka. Zrejme nič a prázdnota.


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-12-13  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele nic sa neobavaj tvoja "dusa" to nieco co neexistuje pojde ku tvojmu stvoritelovy, do prazdna ku ktoremu sa modlis.

A asi si nepochopil co tam pisu lebo nakoniec aj ten mozog presunu do pocitaca - cize nebude ziaden fyzicky zanik a starnutie.

Raz to bude uplne normalne. Toto nie je jedina cesta a jediny vyskum ktory sa tym zaobera. To ze sa to bude dat uz vieme, len treba cas na to aby sa vsetko doriesilo.

By ma len zaujimalo ked sa toto vsetko spravi co budu robit kostolne ovce ? Ja uz teraz dopredu navrhujem aby sme veriacich "vypli" a hotovo. Konecne nadej ze zavladne raj na zemi.


jao . kacadaxa88   |   ip:95.102.23   |   2012-12-13  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Duša nemá nič spoločné s náboženstvom a veriacimi. Dušu má aj ateista. A tú žiadny vedec umelo neprenesie do avatara. Takýto "výzkum" vytvorí akurát bezcitných sluhov pre tých bohatých.Pandemonium . darujete36   |   ip:212.37.64   |   2012-12-13  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mýliš sa! Ja som tiež ateista a napriek tomu dušu nemám...


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-12-13  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked mi ukazes tu dusu tak ti uverim, podla mna mam len a len mozog a ten ovlada nie len telo aj psychiku. Pri roznych poskodeniach mozgu je to velmi dobre zdokumentovane.
Co by teda robila ta dusa ?


chladomor . juqofasi08   |   ip:158.195.2   |   2012-12-13  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Izomorfným prenosom štruktúry biologického mozgu jednotlivca do zariadenia pracujúceho na nebiologickom princípe sa dosiahne maximálne tak skopírovanie a nie prenos. Totiž:
a) Ak niekto neverí na dušu, tak podľa neho týmto vzniknú dve rozličné osoby, ktoré boli v štartovacom čase totožné, ale potom im nič nebráni, aby sa ďalej vyvíjali rozličnými spôsobmi.
b) Ak niekto verí na duše, tak podľa neho duša pretrvá iba v jednom mozgu (keďže zrejme nemá dobrú prax v prebývaní vo viacerých telách súčasne, i keď ktovie) a či už kópia, alebo originál (skôr však kópia) nebudú sídlom pôvodnej duše. Môže sa stať, že kópiu osídli iná duša (nejaká duša lačná po tele), ak jej nebudú vadiť cudzie spomienky a v tom prípade bude v kópii prebývať opäť iná osoba, ktorá sa bude vyvíjať inak, ako by sa vyvíjal originál.

Aké by teda mohlo byť naozajstné riešenie?
Podľa mňa (a so mnou nemusí súhlasiť každý) by bolo najlepšou cestou k ľudskému mozgu postupne pripájať umelé zariadenia. Či už duša, alebo proste len osobnosť človeka by si potupne ohmatávala nové pridané zariadenie a postupne do neho presúvala svoju aktivitu. Kľudne sa však môže stať, že tomu tak vôbec nebude a prídavné zariadenie zostane úplne nevyužité (napríklad preto, lebo duša je prieberčivá, alebo u iných príčin). Ak by však k presúvaniu vedomia z biologického do elektronického mozgu predsalen dochádzalo, tak po odumretí biologickej časti by aspoň nejaká časť pôvodného vedomia prežila v tej elektronickej časti, ktorá prežije. Možnože by sa celý proces dal urýchliť zámerným ničením biologickej časti mozgu, aby bolo vedomie nútené presúvať svoj domov do nedotknutých častí, je však otázke, čo by sa tým reálne dosiahlo. Následky by mohli byť podobné napríklad Altzheimerovej chorobe, alebo ešte horšie. Možno by bola len povedzme 6% šanca, že to vyjde za predpokladu, že proces treba začať vo veku povedzme do 40 rokov. Išli by do toho boháči aj v tom prípade?


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-12-13  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Urcite by bolo jednoduchsie a pravdepodobne aj prijemnejsie vzdy len skopirovat mozog 1:1 a vlozit ho do noveho vyrobeneho tela.
To predpoklada mat technologiu schopnu kopirovat atomy (alebo aj mensie castice), na takych sa uz pracuje
Ako som uz pisal su rozne moznosti

Isteze to za A plati vzdy, v tom nevidim ziaden problem
B by predpokladalo ze ta dusa existuje, a vtipne ze lietaju niekde po svete a chcu osydlovat cokolvek co sa da ovladat. V podstate sa jedna o parazita :))

A sanca,mozno,moznoze a teoreticke otazky nechajme na doriesenie pri pokusoch. Na vsetko sa casom pride. Ale pre cirkev a veriace ovce sme stratili uz 1000ce rokov tak teraz to za chvilu nemozme dohnatDrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2012-12-13  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nesmrteľný nechcem byť. Je to nezmysel.


izak . javutuvo5   |   ip:95.103.14   |   2012-12-13  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  viete si predstavit ze schvalia zakon napriklad .ze vedomie v pocitaci je plnohodnotne ako zivy clovek. a potom sa stane to.ze nejaky prezident(obama) alebo miliardar(penta) bude pocitac a ten bude vecne vladnut?. nespolihajte sa ze taky zakon sa neprijme. hlavne na slovensku .viete ako to chodi.uz len to nam chybalo.


Davo . jafilehy   |   ip:91.233.24   |   2012-12-13  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre začiatok len taká zaujímavá úvaha: Richard Dawkins - Zomrieme
http://www.youtube.com/watch?v=iXZ3PK_YZsI

A ešte:

Henry Markram: A brain in a supercomputer
http://www.ted.com/talks/henry_markram_supercomputing_the_brain_s_secrets.html
http://bluebrain.epfl.ch/

Odporúčam pozrieť tú prednášku vedúceho Blue brain projektu...máte tam aj cz, alebo sk titulky.


izak . javutuvo5   |   ip:95.103.14   |   2012-12-13  (13:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pocitac so vsetkymi zlymi vlastnostami zivych miliardarov? ako napriklad lakomost,brat chudobnym a davat bohatym,opovrhovanie a nenavist k pracujucimi ,radost zo zabijania beznych ludi. to by dnesni miliardar chceli.to sand neeeee.


Pandemonium . darujete36   |   ip:212.37.64   |   2012-12-13  (13:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Príliš pozeráš hollywoodske sci-fi filmy. Potom je z toho nepekný stihomam a stotožňovanie fantasmagórie s realitou... :-DDD


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2012-12-13  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
MM

mám pre Teba prekvapivú správu. Nie som veriaca ovca. Ak by tu v tomto čase fungovala inkvizícia, upália by ma ako kacíra na hranici. Modlárstvo a cirkevné hodnostárstvo pre mňa nie sú autoritou. Ak si niečo naštuduješ a prečítaš aj z kvantovej fyziky, biofyziky a podobne potom pochopíš - možno o čom som písala.

Jednou z najdôležitejších schopností človeka je zvedavosť, bádanie a schopnosť pripustiť aj iné ako hmatateľné fyzické dôkazy. Einsteinove teórie a väčšina z nich ktoré sú z jeho mysle známe už roky, ešte stále vedci nedokázali aplikovať na základe fyzických pokusov a dôkazov na potvrdenie jeho teórií a napriek tomu, čoraz viac vedcov sa prikláňa k názoru, že všetko je súčasťou celkou, ktorý vzájomne na sebe závisí a nie je v našich možnostiach a ani schopnostiach to obsiahnuť pri tomto vedomí.

Keď sme už pri tom. Raz príde chvíľa keď pochopíš. Dovtedy Ťa čaká ešte dlhá cesta učenia a poznania.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2012-12-13  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Chladomor

Vidíš, toto sú pre mňa zaujímavé úvahy. Keby pár takých ktorý si prečítajú riadky nad tým aj premýšľali tak tu množstvo vecí mnoho z nás nerieši. Ak niekto číta jednostranne a zaujato tak to potom vypadá aj v celkovej komunikácii. Mne sa tie úvahy páčia aspoň toto by si niektorí mohli pozorne prečítať možno by im niečo svitlo. Toto bolo fajn. Aj keď mám trochu iný názor za úvahu a popremýšľanie to stojí. Často krát sa pravda skladá z množstva malinkých zrniek rozhádzaných po svete.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-12-13  (14:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasné..a potom sa zobudíme , ruka "avatara" v artefakte z plastu pomáhajúcom pri nočnom vyprázdnovaní, v tekutine konzistenciou pripomínajúcou detskú presnidávku, mutlajúc a hnietiac ,pozostalé zvyšky nestrávenej stolice na jemné pyré , slastne sa usmievajúc a ešte stále snívajúc o nesmrtelnosti našich biednych , ulepených živôtikov ,lebo sa nevieme zmieriť s tým ,že raz to príde..

:-DDDDDDDDDDDDDDD


Rusty . cyjymecu28   |   ip:95.131.13   |   2012-12-13  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hehe, tak toto je skvely sposob ako ruski vedci ziskaju financie na pokusy na ludoch. skvele. thumbs up. to je taky fake ako ecat alebo fuzne reaktory, ci free energy


LordX . kyqabume9   |   ip:94.113.16   |   2012-12-13  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten timeline je VELMI optimisticky, ale k ecat ci free energy by som to neprirovnaval. Na rozdiel od nich transhumanizmus je len inziniersky problem, a nijak neporusuje fyzikalne zakony, teda aspon teoreticky je mozny. Bude si to ziadat este velky pokrok vo vypoctovej technike, neurologii a nanotechnologii, a pochybujem ze sa toho niekto z nas dozije, ale raz snad bude prenos vedomia do pocitaca realitou. Najskor pre elity, potom pre strednu triedu (ak nejaka este bude :D) a potom aj pre nizsie vrstvy.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-12-13  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX..
Myslám ,že to čo si napísal postráda trošku logiku, lebo ak ludia budú žiť "večne" v počítačoch..tak nebudú stredné a nižšie vrstvy..ale bude jedna hlavná elita,,ktorá bude vládnut..bude stále tá istá..a bude hŕba otrokov..ktorí budú tak isto stále tí istí..a to sa bude udržiavať na jednom bode mrazu...

či???brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-12-13  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Pandemonia

i ked si ateista a nemáš dušu nepostrehol si zatial že nemáš ani rozum a fungujúce myšlienkové pochody...

čiže si na tom rovnako ako ondatrie hovno...

Naštastie my ostatní máme rozum a "dušu" ...duša je synonymum zdravého rozumu preto s tebou suhlasím že nemáš ani jedno ani druhé.


LordX . kyqabume9   |   ip:94.113.16   |   2012-12-13  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naco by ludom boli otroci s takou technologiou?


chi6 . rudeqywe7   |   ip:96.23.43.   |   2012-12-13  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia prdia = maju dusu.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-12-13  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď pripustíš, že máš tú tzv. dušu (a tebe podobní), už o rozume ani nehovor. Ak sa navonok u teba predsa len prejaví tento inteligenčný hendikep, hovor vtedy o slabej chvíľke, hovor o tom že ťa obchádzal mátožný prízrak kostolných bludov, hovor radšej o dočasnom pominutí mysle a absencii logiky. Možno ti okolie ľudí so zdravým rozumom tolerantne prepáči tento poklesok nehodný 21. storočia a nevyjdeš na posmech. Neďakuj mi, dobrá rada príde vhod...


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-12-13  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poznámka: Príspevok platí pre "brano". Aby nedošlo k omylu...


chladomor . juqofasi08   |   ip:158.195.2   |   2012-12-13  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výhradne materialistický postoj ku svetu má z môjho pohľadu jeden zásadný nedostatok. Ak by sme sa totiž riadili čistou logikou a závermi súčasnej (ale aj budúcej**) vedy, tak by sme museli dospieť ku záveru, že veci ako slobodná vôľa, sebauvedomenie, duša či šťastie jednoducho neexistujú. Naše ja je iba ilúziou (vlastne ani tá ilúzia neexistuje), v skutočnosti ani len neexistujeme, existuje iba časopriestor a v ňom nejaké častice.
Mňa tento pohľad neuspokojuje a preto sa nazdávam, že existuje aj čosi iné, čo veda popísať nemôže**. Samozrejme, sú aj takí, ktorých takýto pohľad na svet uspokojí a nemám právo im nič vyčítať. Je to ich názor.
___________________________________________________

**
poznámka:
Úlohou vedy nie je odpovedať na všetky otázky o zmysle existencie a podstate sveta. Žiadna rozumná veda (ktorá nechce zlyhať hneď na začiatku) si nekladie takéto ciele. Ak si slovo veda zachová svoj význam aj v budúcnosti, tak to bude platiť vždy.


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.14   |   2012-12-13  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz toho vedci narozpravali. Aj rok 2000 uz prebehol a furt nic. Dobre, mam o polovicu mensi pocitat. To je skvele ...
LordX . kyqabume9   |   ip:94.113.16   |   2012-12-13  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chladomor - preco si zamienas existenciu ako prejav castic s neexistenciou? Preco by to ze sme z castic malo znamenat ze neexistujeme?

To ako by si tvrdil ze na harddidisku neexistuju data, existuju iba nejake male magnety na platni. No ale tie data stale existuju (v usporiadani magnetov). Nie su iluziou.


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.14   |   2012-12-13  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inak, je to cele pitomina. Dristy. Plain and simple.


chladomor . juqofasi08   |   ip:158.195.2   |   2012-12-13  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX
Nerozumieme si. Ja práveže tvrdím to, že existuje čosi viac ako len hmota - tj. že tá informácia je reálna. Druhá vec je, že potom idem o stupeň ďalej a pripúšťam existenciu informácie mimo materiálneho média. Tvcrdím teda, že existuje nezávislý svet informácií a tento materiálny svet je preň iba ihriskom.


povazan . wohicygu14   |   ip:85.216.19   |   2012-12-13  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nesmrtelny je lennon...o co sa tito tu snazia??


m3 . hihudade1   |   ip:90.177.23   |   2012-12-13  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rusty pri tebe ma napadaju iba dve veci: bud si este vzdelanim v plienkach alebo mas poruchu mozgu ako vsetci veriaci v nabozenstvo... nepis o niecom o com nemas ani potuchy... free energy je tak normalna vec ako to ze dokazes mocit, o jednoduchosti schemy ti nejdem popisovat lebo z tazka budes lustit co na tom papiery je... ake taze je si precitat knizku o Teslovi z jeho dokumentacii v ktorej jasne popisuje ako na taketo zariadenie prisiel.. ale zaroven ake jednoduche je to radsej ohovarat a spravat sa ako ostatny hmm "komfortni" ludia, vsak vsetko sa samo spravi alebo neda sa, sadnem za telku..


Martinos . cudyxyla04   |   ip:109.230.4   |   2012-12-16  (00:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze ateisti chcu zit vecne a pri tom sa vysmievaju veriacim. To len dokazuje ze aj oni citia tuzbu svojho ducha po vecnom zivote, pricom ho popieraju a namyslaju si ze vecne mozu existovat v hmote.
Vas omyl vas bude stat vela-rozklad osobnosti.


rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2012-12-26  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nesmrtelnymi sa stanu najma vdaka svojej vychytralosti Steve Quayle a Stan Deyo, ktori opili rozkom bohatych , vytiahli z nich peniaze za prisluby vyskumu nesmrtelnosti a bezpracne si v pokoji zili a vodili ich pekne za nos !

Nezabudajme , ze mnohi vedci nie su vedcami len preto , ze maju chut a potencial nieco nove vymysliet a vyvinut ale aj preto , ze su natolko inteligentni , ze sa im nechce pracovat a dokazu natahovat svojich sponzorov .

Kolko penazi rocne davaju slovenski danovi poplatnici na vyskum v SAV !

Este som stale nepocul o vystupe , ktory by bol na prospech financujucej strany . T.j. obcanov SR !diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Pozor na vymývanie mozgov, 30.4.2011 v Nitre

Chcel by som vás upozorniť, aby ste náhodou nešli na akciu Z-Day 2011 v Nitre (30.4.2011), ktorú organizuje neosocialistické, satanistické, newage, neofašistické, hipícke, NWO a slobodomurárske hnutie Zeitgeist. 30 je symbol pre vymývanie a 4 je symbol pre mozog, takže je to úplne jasné!!!


Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

V Čechách objavili hrobku prvého gaya

Vlastná cesta

USA krajina slobodného prejavu

Privatizácia zdravotníctva ?

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3091 s