24. August 2019
    
Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému dítěti - Dolezite.sk

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému dítěti


  2012-05-30  (23:59)  |  Zdravie
  45% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému dítěti

 

 


(Free Pub) Co byste dělali, kdyby měl váš tříletý syn rakovinu mozku? Většina lidí by bez rozmyšlení zašla se svým dítětem k lékaři, aby podstoupilo moderní “léčbu”, jako je například chemoterapie. To je to, co otec Mike Hyde z Montany provedl se svým tříletým synem s diagnostikovanou rakovinou mozku. Otec ale nakonec použil olej z marihuany, o kterém tvrdí, že jeho syna vyléčil z rakoviny.

Marihuana

V květnu roku 2010 radiologové z Community Medical Center v Missoula v Montaně objevili čtvrtý stupeň nádoru u 20ti měsíčního chlapce jménem Cash. Krátce poté, co byl objeven nádor, bylo batole přemístěno do Primary Children’s Hospital v Salt Lake City, kde bylo umístěno na jednotku intenzivní péče. Bylo doporučeno, aby Cash obdržel tři cykly chemoterapie, pak aby následovaly další 3 cykly vysokých dávek cytostatik se záchranu kmenových buněk. Chlapec by také dostávat “nejvyšší možné dávky” farmaceutických léků proti nevolnosti.


“Po prvním kole podávání vysokých dávek chemoterapie v srpnu 2010, už nic nejedl, a tak to pokračovalo až do září. Bylo to horší a horší … Na konci září mu bylo tak špatně, že už nebyl schopný vzít krmení do své G-trubice. Jeho sliznice žaludku byla vypálena z chemoterapie, už nic netrávil – žaludek byl usmažený,” řekl Hyde.


Výsledky chemoterapie byly méně než efektivní, stejně jako u většiny chemoterapií – koktejl léků proti nevolnosti byl příčinou četných vedlejších účinků. Tyto výsledky donutily Hydea přestat podávat léky synovi a místo toho mu G-trubicí podával 0,3 miligramů oleje z marihuany. Hyde říká, že jakmile začal podávat marihuanový olej, jeho syn začal opět jíst a jeho kvalita života se změnila k lepšímu. Otec řekl, že to byl zázrak, když se jeho syn posadil a znovu se smál.


“Lékaři nám řekli, že to nezvládne. Byl 40 dní na podpoře života a byl v lékařsky vyvolaném kómatu. Říkali nám, že bude mít poškození mozku a jeho plíce selžou. Ale věděl jsem, že medicína (marihuanový olej) v jeho těle ho vyléčí. Pomohl mu znovu vystavět jeho žaludeční sliznici, jeho játra a plíce. Sestry a lékaři mu říkali ‘vánoční zázrak’,” řekl Hyde.


Marihuana pomohla mladému chlapci přežít – výhody lékařské marihuany jsou obrovské, rostlina je dokonce schopna bojovat proti rakovině. Smyslem tohoto článku je si uvědomit, že alternativní řešení existují a že mohou být využity.

 


zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/olej-z-marihuany-vylecil-rakovinu-triletemu-diteti


Free Pub
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Ukázať príspevok od prispievateľa Pandemonium . darujete36  |   ip:85.248.61


DrSenil . xutememu36   |   ip:217.73.18   |   2012-05-31  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som to teda ani netusil ,urcite by som torad skusil!
Podobne skvele uciny ma potvrdeny i lanovy pannensky olej kombinovany s tvarohom.Pri jeho spravnej kombinacii so spravnou zivotospravou sa liecia onkologicke ochorenia. Cely zivot tomu venuje Dr. Budwig-ova , ktora ma za sebou stovky uspesne vyliecenych onkologickych pacientov v roznom stadiu ochorenia. Obcas tento 'vyzivovy doplnok' preventivne praktizujem :o) Blizsie info urcite vy-googlite: napr: http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&;article=73 celkom fajn clanocek.
Prajem pekny den.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-05-31  (08:34)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Neviem čo by si robil ty,keby si dostal rakovinu??

Išiel by si poslušne na chemoterapiu zo sluchátkami a uteráčikom??

Vlastne asi áno, lebo ty v rámci svojho "pokrokového" svetonázoru , a "triedenia" informácií nič iné ani nepoznáš..
takže by ti v tvojej neobmedzenej tuposti ani nič iné neostávalo!!
Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-05-31  (08:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolopuk, nezabudni článok poslať do troch dí desiatim známym. Ak reťaz prerušíš, dostaneš raka...! :-DDD


DrSenil . xutememu36   |   ip:217.73.18   |   2012-05-31  (08:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dakujem zucastnenym prispevatelom za naozaj plodne prispevky ,urcite si ich kazdy rad precita a pobavia sa na intelektualnej tuposti nasich zabavacov ...


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-05-31  (08:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skús, možno sú tieto babské recepty účinné aj na senilitu...


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-05-31  (08:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr senil..
tvoj nick ta dostatočne vystihuje..

dakujeme aj za tvoj dojemný príspevok..
Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-05-31  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale sme ho kopli naraz ako dvaja splašení oslíci,,čo bubelko:-DDDDD


DrSenil . xutememu36   |   ip:217.73.18   |   2012-05-31  (09:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1.) no clanok neni moj
2.) ano, tato liecba ucinkuje i na senilitu
3.) zial na debilitu neucinkuje ziadna liecba
4.) clovek sa ako debil nenarodi, musi sa nim stat ,co je vas pripad.

Skratka uz ste tu znami , a nastastie vas tu mame za nedorastenych. Detom treba odpustat.
DrSenil . xutememu36   |   ip:217.73.18   |   2012-05-31  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teraz vas deti opustim ,musim sa venovat praci ... ,skuste radsej onanovat to vam ide urcite lepsie ako vase komentare.


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (09:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto sú strašne úbohé snahy o legalizáciu a získanie súcitných ľudí na stranu idiotov za pomoci svedectva z jednej strany. Príde mi to ako prípad Matky Terezy, keď kostolníci aktívne žvanili o zázraku a nikto nepropagoval názor lekárov. http://slovakia.humanists.net/zazrak.htm

Čo sa týka malého Casha Hyda, ten podstúpil náročnú chemoterapiu pri ktorej skoro zomrel, ale v jeho prípade žiaľ bolo treba použiť intenzívnu liečbu. No a tá následne vo veľkej miere spôsobila odumretie zdravých i rakovinotvorných buniek. Keby ste chceli tak účinne rakovinu liečiť fajčením marihuany, museli by ste ju ťahať asi v jednom kuse a okrem následkov, ktoré sú pri napríklad pri chemoterapii by ste mali ďalšie. No, ale pokračujem. Ak by Cashovi ešte po chemoterapii dávali rodičia marihuanu, bolo by to ako keby mu po náročnej liečbe dávali (Inositol a Inositolhexaphosfat (IP6) - v lekárňach na Slovensku ich je možné dostať vo forme výživového doplnku pod názvom Inocell), ktorý podporuje apoptózu rovnako ako látky v marihuane. Je podivné, že sa v týchto pochybných článkoch hovorí len o vedľajších účinkoch chemoterapie, ale o tom, že práve tá do veľkej miery pomohla zlikvidovať rakovinotvorné bunky sa už nepíše. Nepíše sa ani o tom, že pre tých, ktorí chcú menej intenzívnu liečbu je tu možnosť obmedziť chemoterapie+dať prednosť legálnym liekom, ktoré podporujú apoptózu.

Je smutné, že médiá propagujú marihuanu v ktorej sú mimo tých potrebných pre liečbu aj škodlivé a zamlčiavajú legálne alternatívy s menšími vedľajšími účinkami ako má marihuana.

Zhrnutie: Casha sa vyliečil hlavne vďaka intenzívnej liečbe - chemoterapii. Lenže treba počítať s tým, že pri chemoterapii ide aj o umieranie zdravých buniek a preto boli tie vedľajšie účinky tak veľké. Jednoducho chlapec mal na výber intenzívnu liečbu, alebo pomalú a menej účinnú. Aj marihuana zabíja tie zdravé bunky, akurát nie je tak intenzívna a preto vedľajšie účinky nie sú tak veľké. Keby chlapec nešiel na chemoterapiu, marihuana by mu nepomohla.

A na odstraňovanie následkov chemoterapie máme rôzne alternatívy, ktoré môžu byť v mnohých prípadoch účinnejšie, pretože boli špeciálne vytvorené na tento účel.

Píšem len stručne, pretože už naozaj nemám chuť tráviť tu drahocenný čas riešením článkov vyhúlených...
Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (09:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Hyde říká, že jakmile začal podávat marihuanový olej, jeho syn začal opět jíst " Ešte toto. Po chemoterapii môže pacient trpieť nechuťou k jedlu, takže sa nečudujem, že chlapcovi nechutilo jesť, ale na navrátenie chuti marihuanový olejček nepotrebujete a máme tu aj alternatívy:

Nechutenstvo býva počas chemoterapie bežným zjavom. Často je aj dôsledkom napínania na zvracanie. Účinnou pomocou sú lieky, ktoré nechutenstvo, nevolnosť a napínanie na zvracanie potláčajú.

Niekoľko pravidiel, ktorými môžete nechutenstvo ovplyvniť:

Nepite počas jedla, aby sa žalúdok príliš nenaplnil. Pite medzi hlavnými jedlami.
Jedzte viackrát denne menšie množstvá potravy.
Jedzte pomaly, tak dostanete do žalúdka naraz len malé množstvo jedla.
Potravu dobre prežujte, bude ľahšie straviteľná.
Vylúčte zo stravy sladkosti a pečené alebo mastné jedlá,
ak môžete, žiadajte si svoje obľúbené jedlá,
pred užitím lliekov zjedzte len ľahké jedlo: polievku alebo keksy,
suché potraviny (hrianka, suchár) upokojujú žalúdok.Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Výsledky chemoterapie byly méně než efektivní, stejně jako u většiny chemoterapií" Toto tvrdil zrejme otec, ktorý videl hlavne tie negatívne následky chemoterapie, ale nevidel ako v jeho tele chemoterapia likvidovala rakovinotvorné bunky. Lekári nakoniec vyhlásili, že bol chlapec vyliečený, ale netvrdia, že vďaka olejčeku z marihuany. Ten konopný olejček mu mal údajne pomôcť dostať sa z následkov chemoterapie. (máme alternatívy). No v tomto pochybnom článku sa píše, že ho olejček z rakoviny vyliečil a to je absolútne zavádzajúce.

Ale ako som už písal. Tieto drísty nemajú v akademických kruhoch šancu. Môžu akurát ohúriť primitívnych politikov ako je napríklad Šulík s Poliačikom, ktorí fičia na podobne povrchných článkoch a následne s nimi oblbujujú frakciu huličov.


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (09:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak som zvedavý, či by bol olejček žiadaný, keby sa vyrábal z marihuany, ktorú vypestovali izraelskí vedci. ;-) A či by mu dávali prednosť pred liekmi a alternatívnymi spôsobmi, ktoré pacientom pomáhajú po chemoterapii získať chuť k jedlu.

http://www.national-geographic.cz/detail/konopi-bez-obav-izraelci-vyslechtili-druh-ze-ktereho-marihu
anu-neudelate-21039/


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (10:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "zial na debilitu neucinkuje ziadna liecba" Na debilitu účinkuje marihuana. Riadne ju podporuje a na nahúlených je to možné pozorovať - smiech bez príčiny a podobne. Ale škoda, že tí naťahaní to nevidia a myslia si, že sa im po užití marihuany otvorili dvere do vyššieho vedomia a dokážu skladať básne ako naťahaný Jim Morrison. Zabúdajú však vnímať to, že on mal 149 iq a marihuana bola len zbytočnosťou, ktorá mu otvorila cestu k tvrdým drogám, ktoré ho nakoniec zničili.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.12   |   2012-05-31  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vidite ako sa da lahko rakovina liecit, staci trochu vazeliny zo zelenej byliny a je to.. :-)


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.12   |   2012-05-31  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolopuk ma tymto olejcekom napustenu drevenicu proti rakovine dreva. :-)


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ozaj a nemáte niekto k článku aj prílohu s názvom lekárska správa ? Lebo tu čítam len "otcovskú" správu.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.12   |   2012-05-31  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A vôbec sa tam nerieši že čo keď to bol pan boh a nie olejček.
Teraz ktora verzia je vlastne spravna.. Čo keď pan boh ?


mmikes . wecubavu   |   ip:71.224.77   |   2012-05-31  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre vsetkych co neveria liecivej sile marihuany doporucujem vygooglovat "Run from the cure",pribeh Ricka Simpsona.Je toho dost ale stoji to za precitanie.


Marian . gaqytemu97   |   ip:80.254.14   |   2012-05-31  (13:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mal ne jeden dotaz kde sa k takemo olejceku da dostat.


dix1 . lumegeqi35   |   ip:195.168.8   |   2012-05-31  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Casha sa vyliečil hlavne vďaka intenzívnej liečbe - chemoterapii.---- toto si myslel ako vtip odkedy chemoterapia lieci. nemal by som si ju dat aj na kasel. ty tu spliatas jablcka s hrstickami len je smutnucke ze tomu aj veris. preco ti potom oslabuje imunitu lebo ti ju lieci.

mohol by si nam tu pan expert nieco napisat a zlození toho bordelu s nazvom chemoterapia.

je tažke uverit že aj nieco ine ako chem. moze pomoct a hlavne nieco co sa da zohnat aj zadarmo.

najskor vyskusaj a potom kecaj s tymi liecebnami je pekny vtip skor su tam taky ako ty kvaDavo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  " Casha sa vyliečil hlavne vďaka intenzívnej liečbe - chemoterapii.---- toto si myslel ako vtip odkedy chemoterapia lieci. nemal by som si ju dat aj na kasel. ty tu spliatas jablcka s hrstickami len je smutnucke ze tomu aj veris. preco ti potom oslabuje imunitu lebo ti ju lieci." Ach jáááj...písal som na rýchlo a podrobnejšie som to opisoval v predošlých príspevkoch. No keď už chceš chytať za slovíčka, napíšem to inak. Každopádne pointa zostáva.

Vyliečil sa hlavne vďaka intenzívnej chemoterapie pri ktorej dochádza k apoptóze.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Apopt%C3%B3za

Ono pri likvidácii rakoviny totiž treba zlikvidovať rakovinotvorné bunky a rýchle stárnutie je možno docieliť nasledujúcimi spôsobmi:

vnější vlivy schopné způsobit (vyvolávající) apoptózu:

stres:[39] tepelný šok (hypertermie),[39] nefyziologická vlhkost, hypoxie
poškození DNA a buňky[39]
volné radikály
chemoterapie[39]
toxiny a toxické látky, např. H2O2, azid sodný
NO
hormony (steroidy)
cytostatika (transformující růstové faktory – TNFα, TGF beta)
(Fas-L, Reaper)[1]
ozáření (radiace), např. rentgenové záření, ionizující záření[39]
virová infekce, bakteriální infekce[39]
interakce buněk
ztráta kontaktu s okolními buňkami[39]
různé imunitní pochody: interakce s cytotoxickými buňkami (TC lymfocyt) (když se naváže povrchový receptor s příslušným ligandem z jedné buňky na druhou)[39]

růstové faktory (hormony a další regulační faktory), apoptózu indukuje jejich nadbytek i nedostatek[39]
glukokortikoidy[39]
cytokiny (cytokiny aktivují sfingomyelinový cyklus, produktem je ceramid, který blokuje buněčný cyklus a podporuje apoptózu)


Chemoterapia, ale i niektoré látky z marihuany podporujú apoptózu, lenže dochádza pri nej aj k likvidácii zdravých buniek a preto sa vedci snažia tento problém vyriešiť napríklad kmeňovými bunkami.

http://vat.pravda.sk/clovek/clanok/26759-vedci-skumaju-ako-ochranit-bunky-pred-chemoterapiou/

Marihuana akurát nie je tak intenzívna ako chemoterapia, ale nič ti nebráni, aby si obmedzil chemoterapiu, (čím obmedzíš aj likvidáciu rakovinotvorných buniek) alebo použil legálny prípravok, ktorý som tu odporúčal a ten na rozdieľ od marihuany neobsahuje svinstvá, ktoré degenerujú psychiku človeka.
Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento článok je proste zavádzajúci. Hyde sa snažil pomocou olejčeka zbaviť svojho syna vedľajšieho následku chemoterapie - nechutenstva (alternatívy ako vyriešiť nechutenstvo som už vypísal), ale zástancovia marihuany trieskajú bludy, že tento olejček vyliečil rakovinu. Houby vyliečil rakovinu. Tú potlačila aktívna chemoterapia vďaka ktorej boli rakovinotvorné bunky agresívne likvidované (žiaľ spoločne so zdravými - inak to nešlo)


Chlapček nemal moc šancí na prežitie, pretože bola rakovina v pokročilom štádiu a i preto lekári nedávali veľa šancí na prežitie a museli nasadiť intenzívnu chemoterapiu. Ale čo by urobili zástancovia marihuany ? Dali by mu denne vyfajčiť 50 jointov, aby dosiahli aspoň z časti podobný výsledok tomu, ktorý bol dosiahnutý pri intenzívnej chemoterapii ? ;-))) Alebo si myslíte, že jeden joint, ktorý obsahuje minimum účinnej látky podporujúcej apoptózu zmiešaný s veľkým množstvom škodlivých látok by mu stačil ? ;-) To hovorte vypatlanému Poliačikovi, ktorý ťahával burinu pod mostom a nie mne. Ten vám možno so Šulíkom vyrobí aj nejaké grafy určené pre stupídnu politickú diskusiu bez odborníkov. ;-)


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlapček nemal moc šancí na prežitie, pretože bola rakovina v pokročilom štádiu a i preto lekári nedávali veľa šancí na prežitie a museli nasadiť intenzívnu chemoterapiu.

oprava:

Chlapčekovi lekári nedávali moc veľké šance na prežitie, pretože bola rakovina v pokročilom štádiu a to bol aj dôvod, prečo uprednostnili intenzívnu chemoterapiu.
ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.18   |   2012-05-31  (14:45)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Znehodnotením alkoholu benzínom(znehodnotení na konzumáciu), ale tím ho neznehodnotíme na medicínske použitie. Ďalej som sa dozvedel že vedci vynašli nealkoholické pivo, odstránili z neho alkohol a zachovali výživovú hodnotu piva pre zdravú výživu, ďalší krok ktorý by mal nasledovať je vynález nealkoholického vína, v ktorom by mali zostať zachovane aktívne látky ako sú flavanoidy(prevencia rakoviny), ale odstránil by sa zhubní alkohol.
Davo ktorý bojuje proti nejakej indickej burine a tím zahmlieva hlavní problém a to ALKOHOL!!! Mám dojem že Davo je díler drogy marihuany alebo robí v biznise s démonom AKOHOLOM(díler AKOHOLU alebo jeho výrobca) a preto tak bojuje proti indickej burine. A týmto poškodzuje boj proti Démonu AKOHOLU!!!
Takže zakážte AKOHOL, lebo pod jeho vplyvom vám môže opití vodič zraziť vaše dieťa!!!Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-31  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chemoterapia je tak už prežitá ako benzínové a naftové motory. Ale ako vidno, tak svojich zástancov stále to má, aj tu aha ho, ktorý to budú brániť zubami,nechtami, len aby nič nové sa nemohlo použiť, čo je účinnejšie, rýchlejšie, zdraviu neškodlivé, nie tak ako chemoterapia, ktorá istotne nie je bezbolestná, tobôž vždy na hrane života a smrti.
Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Chemoterapia je tak už prežitá ako benzínové a naftové motory. Ale ako vidno, tak svojich zástancov stále to má, aj tu aha ho, ktorý to budú brániť zubami,nechtami, len aby nič nové sa nemohlo použiť, čo je účinnejšie, rýchlejšie, zdraviu neškodlivé, nie tak ako chemoterapia, ktorá istotne nie je bezbolestná, tobôž vždy na hrane života a smrti. " Chemoterapia nie je ideálna (obrovským problémom sú jej vedľajšie účinky), ale máme niečo lepšie ? Vieš ako zabiť rakovinotvorné bunky bez toho, aby si zabil aj tie zdravé ? Čo sa týka mňa, bol by som strašne rád, keby sa dala rakovina liečiť trebárs nejakou bylinkou, lenže na to treba aj dôkaz a nie článok pochybnej hodnoty.


peter . nanidihe23   |   ip:82.210.24   |   2012-05-31  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Davo, ty musis mat obrovsky strach z marihuany..a z toho ze moze existovat aj nieco ine ako si ty pripustas. Velmi tu marihuanu nehan lebo nikdy nevies ako a kedy ti bude napomocna. Ked chces dokaz opytaj sa Bohusa Stejskala ten ti to vysvetli ako to je s dokazmi.


Klorel . lycixaqe2   |   ip:95.103.26   |   2012-05-31  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano chemoska , to je ako ked kedysi liecili kazdu chorobu pustanim zilov. Banda mastickarov. ,,Izraelskí vedci z Hebrejskej univerzity tvrdia, že by sa konope malo pestovať na liečebné účely, pretože zistili, že môže vyliečiť rakovinu.Popredný svetový expert z uvedenej univerzity profesor Lumír Hanuš sa, podľa agentúry ČTK, zaoberal výskumom takzvaných kanabinoidov, teda látok, ktoré sa vyskytujú v konope. Tvrdí, že dnes je už dokázané, že konope lieči niektoré druhy rakoviny. Perspektívne je podľa neho liečenie nádoru z podporných buniek nervového systému, rakoviny prsníka, nádoru štítnej žľazy, rakoviny hrubého čreva a konečníka a tiež rakoviny prostaty. Takže, je to veľmi pozitívne zistenie. Konope totiž zabíja vyslovene len rakovinové bunky a zdravé necháva žiť. Pokusy na zvieratách dokazujú, že konope môže vyliečiť rakovinu – až tridsať percent zvierat bolo úplne vyliečených. Avšak okrem dlhých rokov, počas ktorých sa bude ešte konope testovať na ľuďoch, je potrebné ešte vyriešiť spôsob, ako sa bude látkami z konope liečiť." Treba robit vyskumy a nie lipnut na neucinnych destruktivnych metodach, ale ked krajiny ako usa daju do vojenskeho vyskumu napr 200miliard a na vyskum rakoviny 20miliard tak potom to tak je ako to je


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-05-31  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Konope totiž zabíja vyslovene len rakovinové bunky a zdravé necháva žiť."

Ak som už napísa, nemám čas riešiť každý dríst šírený huličmi, ale: Napíš mi aspoň kedy a kde toto bolo pozorované a kde to bolo následne overované. Ono totiž neviem o tom, že by niekto dokázal to, čo tvrdíš. Konope nezabíja vyslovene len rakovinotvorné bunky a okrem toho môže spôsobiť aj rakovinu prostaty.

Je dokázané len to, že niektoré látky z marihuany podporujú apoptózu - rýchle stárnutie buniek, ale pozor: Nie len tých zdravých !!!

"Pokusy na zvieratách dokazujú, že konope môže vyliečiť rakovinu" Pokusy na zvieratách nikdy nič s istotou nedokázali. Dokonca aj neškodnosť šampónu je problém dokázať testami na zvieratách. A o tom, že konope dokáže vyliečiť rakovinu som už písal. Ak by bolo rakovinových buniek veľmi málo, potencionálne by ich bolo možné zlikvidovať aj marihuanou, alebo alterantívnym legálnym prípravkom, ktorý podporuje apoptózu. Už som ho tu odporúčal. Alebo menej intenzívnou chemoterapiou pri ktorej by ti nestihli vypadať ani vlasy.

Jediné, čo bolo pozorované v spojitosti marihuany s rakovinou je, že určité látky (kanabinoidy) podporujú apoptózu.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-31  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nabudúce tu bude uverejnená takáto srdcervúca narkomanská reklama: Zááázrak! Heroín, pridávaný do mlieka, postavil na nohy chromého. Dnes behá maratón... :-DDD


cancertruth . gipavuqa81   |   ip:78.99.78.   |   2012-05-31  (23:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  DAVO ty dement blby ta plati slovakopharma? si nasmiech ty dement uz si mal niekoho v rodine a videl si co z clovka spavi chemoterapia? chemoterapia nelieci ale zabija vsetko co jej pride do cesty je ucinna len max do 2% aj to len v naozaj rannych stadiach no aj tymto pacientom neskutocne ublizi!!! Si uvedom ze chorobu vyliecis jedine liecenim pricin a nie priznakov ako napr bolest hlavy nikdy neviliecis ibalginom pretoze ten ta len oklame tym ze potlaci bolest no prava pricina pretrvava a nadalej sa zhorsuje!!! RAKOVINA JE METABOLICKA CHOROBA tak ako aj v minulosi skorbut sposobeny nedostatkom vitaminu C zakladnzm kamenom imunity. Sposobuje ju neukonceny proces hojenia v preslabenom organizme ktory bol nejak poraneny povrcne alebo vnutorne a nedokazal zastavit tento proces co prerastie do nadoru. Neviem ako marihuana ale s istotou viem ze LIEK NA RAKOVINU JE VITAMIN B17 V KOMBINACII S VYSOKYMI DAVKAMI VITAMINU C A ZDRAVIM STRAVOVANIM!!! B17 ucinkuje zhruba asi tak ze obsahuje kyanid inak jed ale nie pre zdravu bunku ktora ma voci nemu prirodzenu ochranu a neutralizuje ho bez ziadnych nasledkov no rakovinova bunka je znicena!!! SI BLBEC CO SI MYSLI ZE VSETKO CO JE V HLAVNOM PRUDE JE PRAVDA A NIC INE NEPRIPUSTIS A S LUDI CO MAJU INY NAZOR AKO TY A NEMAJU VYMITY MOZOG SI ROBIS ESTE SRANDU
WTC shodily islamsky teroristi lietadlom a padli dole rychlostou volneho padu a rozpadli sa na prach ze?
ale skoda ti tu aj pisat takych ako ty dobre poznam!!!
NESPAMUJ TO TU


Matus . volakihe64   |   ip:147.251.2   |   2012-05-31  (23:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ako nerozumiem ludom, co tu bojuju proti prirode. Vy musite byt fakt ubohi zufalci. Krmte to svoje falosne EGO dalej tymi srackami, co seriete z ust a co produkuje vasa prazdna a hlupa mysel. Tu, ked sa vam nepaci marihuana s THC, tak izraelci vyslachtili, Marihuanu bez Thc, ale s vacsim obsahom ostatnych kanabioidnych latok... http://www.national-geographic.cz/detail/konopi-bez-obav-izraelci-vyslechtili-druh-ze-ktereho-marihu
anu-neudelate-21039/ Marihuana je liek, ci uz s thc alebo bez neho. Ale urcite je lepsia bez thc, ked ju clovek ma dlhsie uzivat. Neviem, co vy ste za ludia, ze chcete zrat radsej chemicke jedy, ktore vas teda urcite nevyliecia, iba vam na kus utlmia priznaky, aby ste mohli tie chemicke jedy kupovat a farmaceuticke firmy na vas mohli zarabat. SA SMEJEM :D z tolkej hluposti...


cancertruth . gipavuqa81   |   ip:78.99.78.   |   2012-05-31  (23:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ozaj si myslis ze farmaceuticke firmy naozaj chcu vyliecit rakovinu? sa spamataj o taky velky bezodny biznis by nikdy nechceli prist najdenim lieku!!! B17 je znama ako vysoko ucinna uz od 50tych rokov min storocia a je vykonanych nespocet studii enomovanymi a hlavne nekupenymi vedcami ktore vsetky tvrdia ze RAKOVINA JE DAVNO PORAZENA!!! No farmaceuticke korporacie to nikdy nepripustia a svoje nahrabane miliardy vdacne rozdavaju zmanipulovanym a manipulativnym mediam nenazranym a ich grantmi platenym na ich fakultach s ich ucebnic studujucim lekarom ktory nemaju ani sajn o zdravom sposobe zivota ktory poznaju pilulka na to pilulka na to a cim viacej pretoze cim viac predpise tym viac bude provizzi od farmaceutickych firiem ktore mu platili studium drahe seminare atd. a kupenym vedcom ktory tieto studie akoze pred laickym publikom vyvratia a nezabudnu spropagovat chemo apod. a blbci ako ty im to neustale zeru krmia tieto bezodne gagore ktore nikdy nechceli a nechcu liecit ved zdrava populacia by bola ich koniec! ani ty keby si mal krcmicku by si nechcel aby vsetci prestali pit alkohol kofolu atd ved by si zbankrotoval uy si sa niekedy pozrel na toto takto? asi nie a radsej by si poslal blizkych na takmer istu smrt chemoterapiou!


Technologics . cafugeku13   |   ip:84.42.234   |   2012-06-01  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Davo, potreboval by si poznávaci výlet do indie, som si istý že by si zažil kultúrny šok, ktorý by ti pomohol pochopit viac


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-06-01  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Velmi tu marihuanu nehan lebo nikdy nevies ako a kedy ti bude napomocna. Ked chces dokaz opytaj sa Bohusa Stejskala ten ti to vysvetli ako to je s dokazmi." A načo ju budem potrebovať ? Na strechu príbytku ? Alebo na výrobu sietí ? Či na oblbovanie mozgu ?

Mimochodom nie som zvedavý na krčmové žvásty notorika Stejskala a dôkaz už mohol predložiť dávno, pokiaľ nejaký má. Ja o žiadnom neviem.

"DAVO ty dement blby ta plati slovakopharma? si nasmiech ty dement uz si mal niekoho v rodine a videl si co z clovka spavi chemoterapia? " K tomu som sa už vyjadroval a vysvetľoval som príčinu vedľajších účinkov chemoterapie.

"WTC shodily islamsky teroristi lietadlom a padli dole rychlostou volneho padu a rozpadli sa na prach ze?" Presne to sa stalo a tie vaše konšpirácie krásne poriešili aj na youtube (začni týmto kanálom: http://www.youtube.com/user/RKOwens4) Je tam vysvetlené všetko, čo vám podsúvajú v konšpiračných dokumentoch, ale to je téma na dlhšie a po pravde nemám čas riešiť úplne všetko.

"Neviem ako marihuana ale s istotou viem ze LIEK NA RAKOVINU JE VITAMIN B17 V KOMBINACII S VYSOKYMI DAVKAMI VITAMINU C A ZDRAVIM STRAVOVANIM!!!" To čo som písal o marihuane v spojitosti s apoptózou je pravda. Nebolo pozorované, že by látky z marihuany spôsobovali len apoptózu rakovinotvorných buniek ako sa nám tu niektorí zástancovia marihuany snažia nahovoriť. A pokiaľ viem o vitamíne b17 nebola reč a nikomu nezakazujem, aby si kúpil trebárs laetril. Išlo o kabanoidy.

Čo sa týka laetrilu, účinnosť nebola nikdy dokázaná a v tom je dosť problém. Prezentujú ho ako liek proti rakovine bez toho, aby sa namáhali predložiť dôkazy o tom, že je skutočne účinný a to je neférové voči potencionálnym užívateľom.

Laevomandelonitrile (komerční název Laetrile): Účinnost tohoto léku nebyla nikdy prokázána, podle Dr. Lestera M. Crawforda z FDA poskytuje nanejvýše falešnou naději. V USA zakázal FDA prodej amygdalin a laetrilu v roce 1977. Později legalizovalo 27 států prodej v rámci jednotlivých států.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Amygdalin

"SI BLBEC CO SI MYSLI ZE VSETKO CO JE V HLAVNOM PRUDE JE PRAVDA" To, čo si myslím som napísal a nie vždy to bol hlavný prúd. Neriadim sa tým, či je to hlavný, alebo bočný prúd.


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-06-01  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu sú dodatočné informácie o laetrile a sú tam uvedené aj vedľajšie účinky. Ten článok odporúčam prečítať:
http://cancerhelp.cancerresearchuk.org/about-cancer/treatment/complementary-alternative/therapies/la
etrile

Marketing ľuďom, ktorí propagujú laetril celkom dobre funguje, ale žiadne renomované vedecké organizácie ho neodporúčajú, pretože nebol ani riadne testovaný a účinky neboli prekázané.Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-06-01  (09:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nech sa páči, môžete si kúpiť: http://www.heureka.sk/?h[fraze]=laetril


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-06-01  (09:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PS: Aj ja si dnes dám B17...budem mať dnes na obed fazuľu.


Davo . jafilehy   |   ip:88.198.55   |   2012-06-01  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  The second study in 1982 looked at whether laetrile could shrink cancer tumours in 175 patients. Of these patients, only one person had any apparent response to laetrile and this only lasted for 10 weeks. Seven months after the study, all the patients’ cancers had continued to grow. There haven’t been any randomised controlled clinical trials using laetrile.

Voľný preklad (môžu v ňom byť nepresnosti a preto som pridal aj en text...):

Druhá štúdia v roku 1982 mala objasniť, či by mohol laetrile pomôcť zastaviť rakovinové nádory u 175 pacientov. Z týchto pacientov, len jeden človek mal nejakú viditeľnú reakciu na laetrile a to iba trvala po dobu 10 týždňov. Sedem mesiacov po štúdiu, všetky nádory v pacientoch naďalej rástli...

Ďalej:
The Cochrane Library published a systematic review in 2011 which looked at laetrile treatment for cancer. It stated that the claimed benefits of laetrile are not supported by controlled clinical trials. It also found that there is a risk of serious adverse effects from cyanide poisoning after laetrile or amygdalin, especially after taking it by mouth. You can read a summary of the Cochrane review about laetrile on the Cochrane website.

Voľný preklad:

The Cochrane publikovala systematické posudky v ktorých posudzovali aký má vplyv laetril na rakovinu. Uviedli, že reklamované výhody laetrile nie sú podporované v kontrolovaných klinických štúdiách. Zistili tiež, že existuje riziko závažných nežiaducich účinkov otravy kyanidom po laetrile alebo amygdalín, a to najmä potom, čo si ho človek zoberie ústami. Si môžete prečítať zhrnutie Cochrane recenzie o laetrile na Cochrane internetových stránkach.
http://cancerhelp.cancerresearchuk.org/about-cancer/treatment/complementary-alternative/therapies/la
etrile

No ja podľa mnohých ľudí šlapem v hlavnom prúde, takže moje príspevky ignorujte. ;-)


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-06-01  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetky , všetky alternatívne spôsoby liečby raka majú vyššie percento úspešnosti vyliečenia ako chemoterapia...je to však biznis, jeden z najlepších, vzhľadom k počtu pacientov...tiež je to dobrý biznis aj pre pohrebné spoločnosti...


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-06-01  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Marian : olejček možno aj v lekárni, ale treba si cez internet overiť výrobcu toho ktorého produktu, určite je viac druhov, treba skontrolovať jeho zloženie, prídavné látky...alebo sa kontaktovať s výrobcom priamo, nech dodá, alebo dohodí distribútora...orientovať sa podľa ceny nedoporučujem...to je ako s olivovým olejom...


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-06-02  (02:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte vám, narkomani, zanechám jeden odkaz: Tak lubrikant na hlavičku sa vám zažiadalo, úchylovia...!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-06-02  (02:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pardon, zabudol som pripojiť obligátne LoooL! :-DDDDDD


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-06-02  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemko - ak tvoj odkaz zahŕňal aj mňa, môžem ťa uistiť, že čo sa týka narkomanov, ja stojím až na samom konci radu ich fanúšikov...konope siate, hovorí ti to niečo ? myslíš že naši predkovia hulili ? vysoko úžitková a vysoko liečivá rastlina, záleží na človeku, ako ju využije, ktorú jej časť, na spôsobe jej spracovania... poznám aj iné liečivé rastliny, ktoré v malom množstve liečia a keď to preženieš, sa otráviš...


Rusty . xypiqive80   |   ip:91.191.99   |   2012-06-02  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  one, LOL znamena Laughed Out Loudly, cize ked pises LoooL, ja viem co tym myslis a to si chcel asi aj dosiahnut, aby sme vedeli co tym myslis, ale poukazuje to, ze asi nevies o co ide.

Inak, Pandemonium, ty si aj honis pri tom ked pises taketo veci? Lebo neviem prist na to, co je impulzom Tvojho spravania. Riesis si svoje ego, mamina Ta nekojila alebo co Ti to vlastne dava?
Reagujem samozrejme na Tvoje prispevky tu na fore kde urazas urcite skupiny ludi a teraz konkretne ten z 02:00.
Akoze mozno si bol intoxikovany alkoholom alebo inym svinstvom ale to ta predsa neopravnuje (moralne, ak vies co to je) tu urazat kohokolvek. Chapem, keby si to urobil v zapale rozhovoru(ci pisania) ked uz tlak nevies vydrzat, silne s partnerom nesuhlasis a pustis nieco ustipacne, no ty to robis len tak. To ma privadza k tomu ci ty nebudes nahodou psychicky chory. Viem, ze sa to tazko priznava no ked si to uznas a zacnes sa liecit, budes sa citit lepsie aj bez osobnych alebo skupinovych invektiv. Toto som samozrejme myslel ako radu nie ako urazku.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.19   |   2012-06-02  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rusty
pandebilium myslel LenOnvladOOmečiarjenášLeader


Rusty . xypiqive80   |   ip:91.191.99   |   2012-06-02  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Idem od Vaas, neubliizil som, neubliizil som, nikomu...z vas. Papaa.

Ja som mal tu cest jeho velicenstvo vidiet v priamom prenose :D.


stastie . fudiregu45   |   ip:90.176.54   |   2012-06-04  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidim, ze je tu plodna diskusia. Snad bude mat zmysel dat svoje nazory: chemoterapia je jed a nici aj zdrave bunky. Staci si pozriet film http://dokumentarni.tv/zdravi/
film Léčba rakoviny zevnitř

O marihuane pri liecbe rakoviny som pocula, ale neskusala. Minule bol o tom rozhovor s jednym vedcom v Ceskom rozhlase. Otazkou je, co je mensie zlo: chemoterapia alebo marihuana. Urcite vacsie zlo je chemoterapia, aj ked lekari a farmaceuti ju budu obhajovat. Lebo zabija aj zdrave bunky a nici imunitu.

Ja to mam odskusane na sebe so zdravou vegetarianskou stravou, moje skusenosti s liecbou rakoviny su na : http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-
s/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/04/09/farmaceuticky-priemysel-rakovina-strava-3-cast/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/04/28/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-zaciatok-4-cast/


JsemJenniferOnno . kilebaga38   |   ip:41.203.67   |   2013-03-09  (01:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Jsem Jennifer Onno z Kanady a díky Bohu všemohoucímu za to, že mi to zkusit Dr. Henderson konopný olej pro mé plíce rakovinu, s vděčností k Dr. Henderson jsem měl zázračné léčení a říkám všem o tomto skvělém léčení s jeho konopného oleje .
Byl jsem na Dr. Henderson olej z konopných pro 4 měsíce a já jsem prostě šel dělat moje plíce test rakoviny a bylo mi řečeno, že mám nic víc rakovinu.
Bůh je tak vděčná za všechno, co jste udělal pro mě o mé zdraví s pomocí Dr. Henderson a jeho konopný olej službu.
Kdyby to nebylo pro Dr. Henderson bych se litoval můj život teď a pláč oči ven.
Pro všechny ty, kteří mají problémy s rakovinou prosím kontaktujte Dr. Henderson na via email: hendersonmedicalservice@gmail.com a dohlédnout na vaše rakovina řešených problémů.
Jsem žijící svědek Dr. Henderson služby ropným konopí, a já jsem tak mu vděčný za záchranu mého života. Lékař Henderson Kontakt: hendersonmedicalservice@gmail.com, Děkuji Dr. Henderson


christopher . qapywede26   |   ip:41.203.67   |   2013-03-22  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Am Christopher žiji v USA, moje žena trpěla rakovinou prsu a doktor mi řekl, že nic, že by mohl udělat a pak mi kamarád řekl o Ricka Simpsona oleje konopného, které mohou vyléčit rakovinu, řekl jsem on, že má žena prsa rakovina byla v poslední fázi, že jsem si nemyslel, že konopný olej by vyléčit a on mě přesvědčil, to zkusit a tak jsem se rozhodl to zkusit.

Udělal jsem nějaký výzkum a našel jsem lékaře, který mi pomohl s Konopný olej vyléčit mé ženy rakovinu prsu a on mě ujistil, že po 4 měsících by se rakovina pryč.

Koupil jsem ho, a ona používala to, že to fungovalo přesně tak, jak lékař slíbil. Díky lékař Bryan Vance mi pomohl s konopím olej a pro jeho podporu a péči.

bryanvance_medicalservice@outlook.com

Pomohl mi a on mohl pomoci i vám.


Danijel . xaqyrune54   |   ip:146.50.60   |   2013-09-04  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konopný olej, materiály a plné vedecké články o účinkoch kanabinoidov na nádorové bunky sú k dispozícii na webových stránkach Mediccanna (www.mediccanna.com)


Katka . duhyrily02   |   ip:37.188.22   |   2014-11-15  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s léčením či pozastavenim rakoviny u psů. Předevčírem jsme zjistili, že má naše Sárinka plné plíce nádorů. Asi se s tím už nic moc nenadela, ale alespoň jsme chtěli zkusit ji kapku prodloužit život. Děkuji za případné reakce.


lisa . luputote46   |   ip:108.59.8.   |   2015-05-21  (02:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V září 2013, Alex byl diagnostikován s rakovinou terminálu, které se šíří z jeho mozku do plic a jater. on stal se tak špatně, že se unavený ho k tomu nejmenší úkolu; chodit po místnosti by se velké úsilí a všechen svůj dech. Byl jsem schopen se už nést svou situaci a já začnou klást otázky o rakovině v mém sousedství a pracovního místa, především Modlil jsem se, že Bůh by měl poslat uzdravení mému manželovi a přijmout smutek pryč od mé rodiny, jeden věrný večer můj soused který se nedávno přestěhoval do okolí za mnou přišel, že slyšela, že jsem byl položil otázku o rakovině a řekl mi o Rick Simpson konopného oleje, a jak to vyléčil její 9rok rakoviny prsu. Dala mi Rick Simpson telefonní číslo (+447024075089) okamžitě jsem mu zavolat a jeho odpověď mě uklidnil, dal mi svůj e-mail (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) na telefonu. Byla to velkou radost, že den a je to můj manžel záchranné anděl, jsem si objednal olej a obdržel jsem ho ten týden a následovala jeho pokyny a dal můj manžel Alex konopný olej. K Bohu sláva Alex je zcela rakovina zdarma a on je zdravý a silný teď, po kterém on oznámil, že on mohl dech dobře, nebyl zažívá žádné bolesti a cítil, jak dobré buňky v jeho těle se mluví o. o čtyři dny později náš rodinný lékař, Benson, hlášeny nebyly žádné známky ním mají nějaké potíže s dýcháním nebo problémy s fyzickými úkoly a rakovinou; Děkuji pane, Chvála Bohu můj manžel je živý s pomocí Božího služebníka Rick Simpson. Od 4.01.2015, Alex i nadále, aby bylo možné plně a hluboce dýchat. Jeho lékař údajně říká, že jeho játra je rakovina zdarma. Že nemá zdá se, že malé množství rakoviny v jeho játrech a plic znovu. Lékař se divit, účinnost konopného oleje. Alex a já věřím, že hlavní změny v jeho těle jsou z důvodu Ricka Simpsona konopného oleje práci. Samozřejmě nepopírám důležitou roli diety. (Alex příběh je ideálním příkladem toho, jak konopný olej léčivé zázraky často mají v těle.) Děkujeme Ricka Simpsona pro jeho zázračné léčbě konopného oleje.


lisa . luputote46   |   ip:108.59.8.   |   2015-05-21  (02:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V září 2013, Alex byl diagnostikován s rakovinou terminálu, které se šíří z jeho mozku do plic a jater. on stal se tak špatně, že se unavený ho k tomu nejmenší úkolu; chodit po místnosti by se velké úsilí a všechen svůj dech. Byl jsem schopen se už nést svou situaci a já začnou klást otázky o rakovině v mém sousedství a pracovního místa, především Modlil jsem se, že Bůh by měl poslat uzdravení mému manželovi a přijmout smutek pryč od mé rodiny, jeden věrný večer můj soused který se nedávno přestěhoval do okolí za mnou přišel, že slyšela, že jsem byl položil otázku o rakovině a řekl mi o Rick Simpson konopného oleje, a jak to vyléčil její 9rok rakoviny prsu. Dala mi Rick Simpson telefonní číslo (+447024075089) okamžitě jsem mu zavolat a jeho odpověď mě uklidnil, dal mi svůj e-mail (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) na telefonu. Byla to velkou radost, že den a je to můj manžel záchranné anděl, jsem si objednal olej a obdržel jsem ho ten týden a následovala jeho pokyny a dal můj manžel Alex konopný olej. K Bohu sláva Alex je zcela rakovina zdarma a on je zdravý a silný teď, po kterém on oznámil, že on mohl dech dobře, nebyl zažívá žádné bolesti a cítil, jak dobré buňky v jeho těle se mluví o. o čtyři dny později náš rodinný lékař, Benson, hlášeny nebyly žádné známky ním mají nějaké potíže s dýcháním nebo problémy s fyzickými úkoly a rakovinou; Děkuji pane, Chvála Bohu můj manžel je živý s pomocí Božího služebníka Rick Simpson. Od 4.01.2015, Alex i nadále, aby bylo možné plně a hluboce dýchat. Jeho lékař údajně říká, že jeho játra je rakovina zdarma. Že nemá zdá se, že malé množství rakoviny v jeho játrech a plic znovu. Lékař se divit, účinnost konopného oleje. Alex a já věřím, že hlavní změny v jeho těle jsou z důvodu Ricka Simpsona konopného oleje práci. Samozřejmě nepopírám důležitou roli diety. (Alex příběh je ideálním příkladem toho, jak konopný olej léčivé zázraky často mají v těle.) Děkujeme Ricka Simpsona pro jeho zázračné léčbě konopného oleje.


lisa . luputote46   |   ip:108.59.8.   |   2015-05-21  (02:29)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  V září 2013, Alex byl diagnostikován s rakovinou terminálu, které se šíří z jeho mozku do plic a jater. on stal se tak špatně, že se unavený ho k tomu nejmenší úkolu; chodit po místnosti by se velké úsilí a všechen svůj dech. Byl jsem schopen se už nést svou situaci a já začnou klást otázky o rakovině v mém sousedství a pracovního místa, především Modlil jsem se, že Bůh by měl poslat uzdravení mému manželovi a přijmout smutek pryč od mé rodiny, jeden věrný večer můj soused který se nedávno přestěhoval do okolí za mnou přišel, že slyšela, že jsem byl položil otázku o rakovině a řekl mi o Rick Simpson konopného oleje, a jak to vyléčil její 9rok rakoviny prsu. Dala mi Rick Simpson telefonní číslo (+447024075089) okamžitě jsem mu zavolat a jeho odpověď mě uklidnil, dal mi svůj e-mail (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) na telefonu. Byla to velkou radost, že den a je to můj manžel záchranné anděl, jsem si objednal olej a obdržel jsem ho ten týden a následovala jeho pokyny a dal můj manžel Alex konopný olej. K Bohu sláva Alex je zcela rakovina zdarma a on je zdravý a silný teď, po kterém on oznámil, že on mohl dech dobře, nebyl zažívá žádné bolesti a cítil, jak dobré buňky v jeho těle se mluví o. o čtyři dny později náš rodinný lékař, Benson, hlášeny nebyly žádné známky ním mají nějaké potíže s dýcháním nebo problémy s fyzickými úkoly a rakovinou; Děkuji pane, Chvála Bohu můj manžel je živý s pomocí Božího služebníka Rick Simpson. Od 4.01.2015, Alex i nadále, aby bylo možné plně a hluboce dýchat. Jeho lékař údajně říká, že jeho játra je rakovina zdarma. Že nemá zdá se, že malé množství rakoviny v jeho játrech a plic znovu. Lékař se divit, účinnost konopného oleje. Alex a já věřím, že hlavní změny v jeho těle jsou z důvodu Ricka Simpsona konopného oleje práci. Samozřejmě nepopírám důležitou roli diety. (Alex příběh je ideálním příkladem toho, jak konopný olej léčivé zázraky často mají v těle.) Děkujeme Ricka Simpsona pro jeho zázračné léčbě konopného oleje.


lisa . luputote46   |   ip:108.59.8.   |   2015-05-21  (02:29)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  V září 2013, Alex byl diagnostikován s rakovinou terminálu, které se šíří z jeho mozku do plic a jater. on stal se tak špatně, že se unavený ho k tomu nejmenší úkolu; chodit po místnosti by se velké úsilí a všechen svůj dech. Byl jsem schopen se už nést svou situaci a já začnou klást otázky o rakovině v mém sousedství a pracovního místa, především Modlil jsem se, že Bůh by měl poslat uzdravení mému manželovi a přijmout smutek pryč od mé rodiny, jeden věrný večer můj soused který se nedávno přestěhoval do okolí za mnou přišel, že slyšela, že jsem byl položil otázku o rakovině a řekl mi o Rick Simpson konopného oleje, a jak to vyléčil její 9rok rakoviny prsu. Dala mi Rick Simpson telefonní číslo (+447024075089) okamžitě jsem mu zavolat a jeho odpověď mě uklidnil, dal mi svůj e-mail (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) na telefonu. Byla to velkou radost, že den a je to můj manžel záchranné anděl, jsem si objednal olej a obdržel jsem ho ten týden a následovala jeho pokyny a dal můj manžel Alex konopný olej. K Bohu sláva Alex je zcela rakovina zdarma a on je zdravý a silný teď, po kterém on oznámil, že on mohl dech dobře, nebyl zažívá žádné bolesti a cítil, jak dobré buňky v jeho těle se mluví o. o čtyři dny později náš rodinný lékař, Benson, hlášeny nebyly žádné známky ním mají nějaké potíže s dýcháním nebo problémy s fyzickými úkoly a rakovinou; Děkuji pane, Chvála Bohu můj manžel je živý s pomocí Božího služebníka Rick Simpson. Od 4.01.2015, Alex i nadále, aby bylo možné plně a hluboce dýchat. Jeho lékař údajně říká, že jeho játra je rakovina zdarma. Že nemá zdá se, že malé množství rakoviny v jeho játrech a plic znovu. Lékař se divit, účinnost konopného oleje. Alex a já věřím, že hlavní změny v jeho těle jsou z důvodu Ricka Simpsona konopného oleje práci. Samozřejmě nepopírám důležitou roli diety. (Alex příběh je ideálním příkladem toho, jak konopný olej léčivé zázraky často mají v těle.) Děkujeme Ricka Simpsona pro jeho zázračné léčbě konopného oleje.


MariaIlianaMendez . woranija04   |   ip:105.112.8   |   2015-06-16  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Dávám výpověď o rakovině a jak můžete vyléčit rakovinu, pokud jste byla diagnostikována.
kontaktovat tento e-mail rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com a získejte lék.
Tam je to oblíbený citát, který říká, že nemáte ceníte toho, co máte, dokud jej ztratíte.
Život sám je nejcitlivějším dar máme, a měli bychom udělat nejlépe žít naplno. dovolte mi začít tím, že představí sám.
Mé jméno je Maria Iliana Mendez Praha Česká republika a já jsem zde, aby svědectví a dávat naději těm, kteří si myslí, život je u konce, když jsou diagnostikovány s rakovinou.
Kdysi jsem byl trpí rakovinou, která byla potvrzena můj lékař, aby v etapě 4 (čtyři) a byl jsem řekl, tam byl malý nebo nic, co bych mohl udělat, změnit svou situaci, protože rakovina už pryč hluboko a já jsem byl už ne reagovat na ošetření. Všechny naděje byla ztracena ve mně a já všichni mohli myslet se těší na den, kdy jsem zemře.
To byl, dokud můj přítel mě dát do styku s Dr. Roland Roland Smith Medical Group. Věřte mi, nikdy jsem věděl, že život mi mohl dát druhou šanci, dokud jsem kontaktoval tento lékař, Roland Smith.
Objednal jsem si tento Konopný olej od Dr. Roland Smith a spolu s dobře veden poradenství Bojoval jsem tuto rakovinu a dnes jsem zpátky na nohy a dobře znovu a to vše díky Dr. Roland Smith Medical Group.
Vím, že existuje mnoho lidí tam venku, kdo má rakovinu, a kteří by milovali být vyléčen, stejně jako já. Nechci, aby to jen pro sebe, protože život je tak vzácný a nechat to být odpad z důvodu rakoviny, protože to má nyní všelék díky Roland Smith Medical Group.
kontaktujte Roland Smithovi ještě dnes a dostat vyléčen z rakoviny jakéhokoliv typu. Níže je kontaktní e-mail a webové stránky.
E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com
E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com


MariaIlianaMendez . woranija04   |   ip:41.220.68   |   2015-07-08  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, jsem Maria Iliana Mendez jsem byl trpí rakovinou štítné žlázy, která byla potvrzena jako stupeň čtyři, doktor mi řekl, že tam byl malý jsem mohl udělat, protože jsem byl nereaguje na léčbu, ale můj přítel přišel do mé záchraně objednáním tohoto konopí Olej z Dr. Roland, který řekl, byl pomáhá trochu boj o pacienty proti rakovině různých typů, takže jsme se rozhodli dát mu šanci, tak daleko jsem zlepšil dokonale velmi dobře a v současné době můžu chodit po domě úplně sám, to je Nejlepší zprávou musím se s vámi podělit. Pokud opravdu chcete být vyléčen z rakoviny poté kontaktujte Dr. Roland co nejdříve prostřednictvím e-mailu níže. Cítil jsem, že je to nutné, i nechat ostatní, kteří trpí tímto onemocněním akutní, že jakmile máte dobrou Cannibas olej, je to opravdu může dát jeden zvukový druhou šanci na život. pokud se stalo, že se v případě potřeby této Cannibas oleje můžete obrátit na nadaci, která mi dodaného Cannibas olej.
E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com
webové stránky: www.rolandsmithmedical.wix.com/medicals


Cindy . basudoru08   |   ip:5.254.65.   |   2015-08-16  (08:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Rick Simpson a Phoenix Tears,

Za prvé chci vám poděkovat za výbornou zázračné vyléčení rakoviny průvodcem vlevo na světě, která tvrzeného můj rakoviny prsu. Je to opravdu něco, co jsem asi ještě nikdy neslyšeli.

Dodržel jsem přesné pokyny vydáte pro mě, když jsem dostal léky a já mám nyní úspěšně volný od hrozné nemoci, že téměř vzít můj, pokud vaše citlivost konopný olej drasticky.

Je to taková úleva pro mě a mou rodinu a já se nemůžu dočkat, až uvidím, co mi budoucnost přinese.

Každý, kdo tam čelí této hrozné nemoci, tak bych poradit nečelí sám. Napište Phoenix Tears Na ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com a dostat své řešení.

Děkuji vám i za tuto skvělou příležitost.

Cindy.


markusss . pewynura71   |   ip:178.41.12   |   2015-09-07  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim vas potrebujem zehnat taky olej !! curtis222@azet.sk piste mi zaplatik hocikolko


LindaWadler . locydyvu11   |   ip:46.229.22   |   2016-03-06  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môj muž, ktorý bol vysoko infikovaných s rakovinou hrubého čreva s Mets do iných častí tela, bol dokonca daná 6 mesiacov života. Život pre rodinu bol sýty peklo smútkom v srdci, ale dnes hovorím svetu, že konopný olej zachránil môj manžel pred smrťou. On je stále nažive a my sme v 10. mesiaci. Boh je tak veľký. Vďaka Dr Gareth Walsh, ktorý predal olej konope pre nás, ktoré sme použili pri liečbe môjho manžela choroby. Ešte raz chcem poďakovať Dr. Gareth Walsh pre jeho nádherné konopný olej sme teraz spokojní s mojím manželom naspäť živého, silné a zdravé. Môžete sa obrátiť Dr Gareth na každej zdravotníckej problematike na svojom E-mail: drwalshmedicalservice@outlook.com pre ďalšiu pomoc.


simpsonoil . bawilede0   |   ip:197.210.1   |   2016-07-21  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som tak vďačný Dr.RICK Simpson za poskytnutie konopného oleja tu v Spojených štátu amerických. Bol som diagnostikovať rakovinu pľúc 8 mesiacmi a od tej doby som urobil veľa Chemo a radiačnej ktoré neboli pomohli problémy, ale len poškodil svoj imunitný systém a frustrovaní ma. Prišiel som cez slzy Phoenix a ja som čítal o oleja Hemp veľa a videl Post, že Dr. Rick Simpson mi mohol poskytnúť s konopným výťažkom som sa ho kontaktovať na: ricksimpsoncanceroil@gmail.com
na obstaranie tohto lieku, liek bol zhotovený a dodaný do 2 dní a ja som bol na liečenie za posledné 2 months.I som tu, aby každý človek vedieť, že už nie som rakovinou, mám skúsenosť totálnej zmena v mojom zdraví, ktoré zaisťuje dopravu ropy Dr. Dr.Rick Simpson konope. pre všetky pacienta s rakovinou, ktorí žijú v Amerike regióne a Európy ako celku, si konopný olej od Dr Rick Simpson na adrese: ricksimpsoncanceroil@gmail.com alebo volajte +2348032646482


christ . qimutigi26   |   ip:79.141.16   |   2016-10-20  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moja matka bola diagnostikovaná rakovina prsníka, potom som zbytočne veľa peňazí za roky pre liečbu, kým som počul o konopného oleja môže vyliečiť všetky rakovinu, som sa snažil hľadať spôsob, ako dostať tento konopného oleja a konečne tiež kamarát povedal, me, ako sa dostať dr Eric a získať olej, bol som schopný ho email som si kúpil olej, moja matka začala brať to na 12. januára a sláva Bohu by bola uzdravená v apríli po tom, čo jej posledný skenovanie bol negatívny, by som chcel poďakoval Dr.Eric Označiť za čas strávil v získavaní tento olej k záchrane ľudských životov, môžete mu e-mail, ak budete potrebovať pomoc a liečiť Ericmarkcancercure@gmail.com~~dobj olej funguje pre všetky typy rakoviny a stojí za to. modlí za vás


JennyJack . fireneca99   |   ip:197.211.6   |   2016-11-02  (08:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslíte si, že o získanie finančnej pomoci ste vážne potrebuje naliehavú úveru Myslíte si, že o začatí vlastného podnikania, ste v dlhu Toto je vaša šanca, aby dosiahol svoje želanie, pretože sme rozdávať osobné pôžičky, podnikateľský úver, a firemné úvery, a všetky druhy pôžičky na 3% úrokovej sadzby pre viac informácií nás kontaktujte teraz cez Email{jennyjackloancompany@yahoo.com~~pobj}


potter . cekabywi62   |   ip:178.162.2   |   2016-11-09  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moja matka bola diagnostikovaná rakovina prsníka, potom som zbytočne veľa peňazí za roky pre liečbu, kým som počul o konopného oleja môže vyliečiť všetky rakovinu, som sa snažil hľadať spôsob, ako dostať olej a nakoniec jeden môj priateľ mi povedal, ako sa k nemu dostať a získať olej, bol som schopný ho e-mailu a kúpil olej, moja matka začala brať to na 12. januára a sláva Bohu by bola uzdravená v apríli po tom, čo jej posledný skenovanie bol negatívny, by som chcel poďakovať Dr.Eric Mark po dobu strávil v získavaní tento olej k záchrane ľudských životov, môžete mu e-mail, ak budete potrebovať pomoc a vyliečenie (Ericmarkcancercure@gmail.com) olej funguje pre všetky typy rakoviny a stojí za to. modlí za vás


baldwin . tegimomi18   |   ip:197.210.2   |   2017-06-14  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moje žena trpí rakovinou slinivky, která byla potvrzena jako čtvrtá, doktor mi řekl, že od té doby, co nereagovala na léčbu, se mi podařilo jen málo, ale můj bratr se přišel na naši záchranu tím, že objednal tento konopný olej od Rika Simpsonova nadace, kterou říkal, pomáhá nějakému pacientskému boji proti rakovině různých typů, a proto jsme se rozhodli dát šanci, zatím se moje žena velmi dobře vylepšuje a v současné době může chodit po celém domě sama. Cítil jsem, že je nezbytné, abych ostatním, kteří trpí touto akutní chorobou, že jakmile máte dobrý konopný olej, může to opravdu dát druhé zdravé druhé šanci na život. Pokud jste náhodou potřebovali tento konopný olej, můžete kontaktovat nadaci, která dodala svému bratrovi v právu tento e-mail: ricksimpsonmedicalorg@outlook.com nebo volejte na +17372107440


ValerieDesolaov . magoxuko57   |   ip:176.126.8   |   2018-11-21  (23:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári
2018. Po prekonaní chemoterapie nebol pokrok
dobrý. Konopný olej bol mojou poslednou nádejou na uzdravenie ho a my
kontaktoval Rick Simpson na adrese Ricksimpsoncannabishemoil@gmail.com.
droga bola doručená na moju adresu bezodkladne a menej ako dve
mesiace po užití konopného oleja na liečenie, môj manžel je bez
rakovinu.
S pozdravom, pani Valerie Desolaovádiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú


 - Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú2013-05-30  (01:15)  |  Zdravie
Malý "záhradný" experiment dánskej deviatačky testuje efekt mobilného žiarenia na rastlinách. Jeho výsledky vás môžu prekvapiť.

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie ???!


2013-05-22  (17:54)  |  Zdravie
Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty AUTOR: MIKE ADAMS ZDROJ: http://www.protiproud.cz/


PROČ ŽENY V ČÍNĚ neonemocní na rakovinu prsu


2013-05-22  (12:22)  |  Zdravie
Nevím o žádném Číňanovi, žijícím tradičním čínským životem, který by někdy použil kravské nebo jiné mléčné výrobky na nakrmení svých dětí. Tradice povoluje kojení ale nikdy ne používání mléčných produktů. Kulturní Číňané považují naši zaujatost mléčnými výrobky za velmi zvláštní. Vzpomínám si na pobavení velké delegace čínských vědců, krátce po skončení kulturní revoluce v osmdesátých letech.


John Virapen: Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne


2013-05-20  (15:29)  |  Zdravie
Len málokedy sa do prvej trojky bestsellerov dostane literatúra faktu od úplne neznámeho autora. Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čim len dokázal, že téma, o ktorej sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je výsostne aktuálna a pre ľudí zaujímavá. Jeho bestseller Nežiaduci účinok: Smrť je šokujúcim priznaním bývalého riaditeľa farmaceutického priemyslu, ktoré odhaľuje zločiny páchané dennodenne v odvetí, ktoré by sa malo starať o zdravie ľudí. A keďže John Virapen bol hosťom na tohtoročnej Bibliotéke, niet divu, že som neodolal jedinečnej príležitosti spraviť s ním rozhovor.


Jak si zajistit 100% zdraví


2013-05-20  (14:34)  |  Zdravie
„Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy, zapomeň na jejich moudra a běž na dovolenou!“


Zdravotní devatero


2013-05-19  (17:20)  |  Zdravie
Léčit nemoc je jako začít kopat studnu až když dostaneme žízeň.


14 LET STARÝ HAMBURGER Z MCDONALD’S VYPADÁ TÉMĚŘ JAKO ČERSTVÝ


2013-05-14  (10:00)  |  Zdravie
Víme dobře, že produkty rychlého občerstvení jsou plné syntetických chemikálií a že mají doslova devastující vliv na náš organismus. Nedávno objevený, „mumifikovaný“ hamburger z McDonald’s je však vizuálním důkazem toho, jak málo se takový frankesteinovský pokrm změní za 14 let.


Štúdia náhodne odhalila, že chemoterapia rakovinu ešte viac podporuje!


2013-05-09  (08:16)  |  Zdravie
Počas toho ako jedna skupina výskumníkov sledovala prečo sú nádorové bunky také odolné, dospeli k oveľa dôležitejšiemu zisteniu. Počas výskumov skupina objavila, že kým chemoterapia vo veľkej miere poškodzuje zdravé bunky, zároveň ich stimuluje na to, aby produkovali takú bielkovinu, ktorá predstavuje v podstate pohonnú hmotu pre rast nádorových buniek. Okrem toho sa nádor stáva ešte odolnejším voči ďalšej liečbe.


Za zdmi mlékárenského průmyslu (pravda nie je propaganda)


2013-05-04  (15:47)  |  Zdravie
„Holou pravdou je, že morální pravda je často extrémistická a musí být, protože když je nespravodlnost absolutní, pak se proti ní někdo musí postavit — absolutně.“ Tom Regan


Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!


2013-05-04  (13:00)  |  Zdravie
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.


Ako som sa vyliečil


2013-05-02  (08:25)  |  Zdravie
Choroba ma kvárila 3 roky. Z času na čas mučivé bolesti, samovoľné intenzívne krvácanie a dennodenné vymieňanie obväzu. Navyše hnisavý výtok riadne zapáchal. Tri roky utrpenia pominuli. Ako? Bez lekárskej starostlivosti.


PROČ NEKUPOVAT BIO?


2013-04-19  (09:24)  |  Zdravie
My Češi jsme obzvláště opatrní. Vše zdravé okamžitě podezíráme a rovnou kritizujeme. Všichni víme, že biozemědělci postřikují v noci. A je nám jasné, že označení bio je na potravinách jen za účelem klamání naivních spotřebitelů. Co jsou naše nejčastější argumenty proti všemu, co je bio?


Proč pije člověk potravu pro telata?


2013-04-18  (16:39)  |  Zdravie
I když na nás reklamy na mléko a mléčné výrobky útočí ze všech stran, stále častěji můžeme slýchat informace, že pití mléka není zase až taková výhra, ba dokonce že může způsobit více škody než užitku. Pojďme se na tuto záležitost podívat a používat u toho zdravý selský rozum.


Veganství vede ke smrtelným chorobám


2013-04-14  (06:04)  |  Zdravie
Přísná vegetariánská dieta může být pro člověka životu nebezpečná. Odborníci tvrdí, že zvláště Indové dodržující extremní rostlinnou stravu mají v těle nadbytek homocysteinu. Tahle aminokyselina ve zvýšené koncentraci poškozuje výstelku cév, vede k ateroskleróze a také poruchám mozku. Takové choroby končívají často smrtí.


Kde sa berú a kam tečú príspevky Lige proti rakovine?


2013-04-12  (15:11)  |  Zdravie
Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna krásna modrá planéta. Vládli však na nej nenásytné farmaceutické koncerny. Nikto ich v láske príliš nemal. Ľudia totiž tušili, že u nich nie je všetko s kostolným poriadkom.


Odhoď narcis, kúp si jabko!


2013-04-12  (15:09)  |  Zdravie
Áno, Liga proti rakovine nelieči. Sú však nedeliteľnou súčasťou chorého systému a pomáhajú udržiavať jeho status quo. Toto je ich najväčším hriechom…


Rostlinné bílkoviny


2013-04-10  (12:20)  |  Zdravie
V tomto článku bych chtěl předložit některá fakta ohledně rostlinné bílkoviny. Tato fakta velkou měrou ovlivnila můj pohled na problematiku rostlinných bílkovin a můj jídelníček.


Tatarák i s tasemnicí


2013-04-09  (17:49)  |  Zdravie
O tom, že pojídání masa s sebou nese poměrně nemilá rizika, se může přesvědčit stále více lidí, kteří si v minulých dnech pochutnávali na tataráku a dalších masových "lahůdkách". Spolu s masem se totiž dostaly do jejich děla i zárodky tasemnice.


Zastavme ten smrteľný kolotoč!


2013-04-09  (15:18)  |  Zdravie
Proč zvířata geneticky manipulované plodiny odmítají nikdo neví, ale pokud je musí žrát laboratorní zvířata, nedopadá to dobře. A co na to člověk?


Báj o upíroch


2013-04-07  (19:56)  |  Zdravie
Veľa duchovných ľudí dnes hovorí, že my ako Slovania zohráme kľúčovú úlohu v nadchádzajúcich zmenách. Už sme však jednou zásadnou vecou prispeli, ani si to neuvedomujeme. Prispeli sme vedomosťou o tom, čo sa stalo. Dnes tieto báje vďaka ich príťažlivosti a vďaka médiám a pozná už hádam každý. Tieto príbehy obrazne opisujú, čo sa stalo. A opisujú hlavne to, ako z toho von. Dávajú riešenie.


6 ODSTRAŠUJÍCÍCH DOPADŮ TOXICKÉ CHEMIKÁLIE BPA V PLASTECH


2013-04-05  (09:47)  |  Zdravie
Bisfenol A, (BPA) je často používaná toxická chemikálie se schopností narušovat funkci hormonů. Můžeme ji najít v mnoha plastech, vnitřních obalech plechovek a dokonce i na amerických dolarech a účtenkách.


Byznys v bílých pláštích


2013-04-02  (21:15)  |  Zdravie
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky i hotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Výhody Syrové Stravy


2013-04-01  (10:52)  |  Zdravie
Otázkou není "Je to těžké?"... Otázkou je "Stojí to za to?" Změna mé stravy změnila celý můj život k lepšímu. Nikdy bych ani nečekala všechny ty pozitivní změny, které se staly mě a mé rodině.


Můj život na syrové stravě


2013-03-30  (14:56)  |  Zdravie
Mé rozjímání, ke kterému jsem se dostala díky syrové stravě :-) Jakmile pročistíme své tělo, přichází na řadu naše duše...


Lékaři: Veganství a další "zaručené" diety? Škodí zdraví!!!


2013-03-29  (07:05)  |  Zdravie
Jednostranné diety mohou podle lékařů poškodit zdraví, trvalé zhubnutí však nepřinesou.


CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY, TOXICKÉ A ZAKÁZANÉ INGREDIENCE


2013-03-27  (12:46)  |  Zdravie
Sendvič McRib je na vrcholu oblíbenosti. Tisíce lidí zaplavují webové stránky, jako je „McRib locator“, aby si sendvičem McRib řetězce McDonald’s nacpali břicho.


Pozor na etikety i u ovoce a zeleniny


2013-03-27  (07:29)  |  Zdravie
Čtěte i etikety při koupi ovoce nebo zeleniny. I ovoce může obsahovat nebezpečná éčka, přidanou vodu nebo aspik.


Studie: Marihuana škodí hlavně mladým, může jim trvale snížit IQ


2013-03-23  (16:14)  |  Zdravie
Obecně především u mladých lidí převládá názor, že cannabis je neškodná droga a nenese žádná zdravotní rizika. Přitom právě tato skupina je jejím užíváním negativně ovlivněna.


ZDECHLINY V JÍDLE!


2013-03-22  (07:05)  |  Zdravie
Ještě ani neodezněla aféra s koňským masem vydávaným za hovězí, a už se nad námi ženou další černé mraky s daleko hrůznějšími potravinovými skandály, než jsme doposud v médiích zaznamenali. V polském masokombinátu přidávali údajně do klobás a jiných masných mletých výrobků, maso z uhynulých zvířat, což je absolutně smutný a hlavně nechutný případ, který vyvolává stále častější otazníky nad bezpečností současných potravin.


Léčba konopím


2013-03-21  (07:37)  |  Zdravie
Pokud se mocným tohoto našeho světa povede mne odhalit, já půjdu do vězení a z mojí dcery se opět stane křečemi zkroucená a bolestí řvoucí lidská troska


PŘÍRODNÍ ZABIJÁK RAKOVINY, KTERÝ JE 10 000X SILNĚJŠÍ NEŽ CHEMOTERAPIE


2013-03-18  (09:05)  |  Zdravie
Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná.


Konopné semínko je dokonalou potravinou


2013-03-14  (19:37)  |  Zdravie
Konopí patří mezi nejdokonalejší rostliny z hlediska výživy.


Ďaľšie zo zdravia...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Raper "Ego" členom správnej rady nemocnice? Prosím, ihneď paralen!

Že sa fotí Rytmus s premiérom Ficom to sme už videli, ale že jeho parťák zo skupiny kontrafakt "Ego" je členom správnej rady miestnej nemocnice tak to si "brácho zabiiil".


USA a NATO vstúpilo do vojny v Európe, Ázii a Afrike

Ruští vědci: Nesmrtelnost pro bohaté elity možná ...

Proč vláda tají statistiku o Romech?

KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)

Islandská revolúcia a jej inšpirácie pre slovenskú ...

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Stručne k Ládinovej smrti


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5745 s