15. September 2019
    
Nalepovací počítač na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro! - Dolezite.sk

Nalepovací počítač na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro!


  2011-08-23  (22:58)  |  Technológie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Nalepovací počítač  na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro!

čip

Nalepovací počítač  na čelo "teda znak šelmy" už čoskoro!

 

Už to je možné nosiť počítač alebo mobilný telefón s vynálezom  kde je ako ultra-tenký a flexibilný elektronický obvod, ktorý môže byť prilepený na koži, aj ako dočasné tetovanie.

Tieto zariadenia, ktoré sú takmer neviditeľné, môžu dobre nahradiť  tradičné elektronické zariadenia, ale bez potreby batérie teda pripojenie na napájacie zdroje, tvrdia vedci.

Táto technológia by mohla byť použitá pre lekárske diagnózy a na tajné vojenské operácie.

Elektronický systém nazvaný ako "epidermálny" sa  spolieha na vysoko flexibilný elektrický obvod zložený z hada ,ktorého možno ohýbať a naťahovať  bez ovplyvnenia výkonu. Okruh je o veľkosti poštovej známky, je tenší než ľudský vlas, a drží na koži prírodne teda elektrostaticky, dokonca drží lepšie než lepidlo.

 "Vedci tvrdia:, ,,, mohol byť dôležitý koncepčný pokrok v elektronike kde je táto technológia  takmer na nositeľovi neviditeľná. Táto technológia vás spojí veľmi prirodzeným spôsobom s kybernetickým a  fyzickým svetom .Týmto jednoduchým  nalepovacím  okruhom môžete sledovať  srdcovú frekvenciu a svalovú činnosti osoby, podobne  rovnako ako bežné lekárske monitorovacie zariadenia, ale s výhodou  že to skoro nič neváži a je to takmer nezistiteľné .

Inžinieri ktorý zostrojili tieto obvody a umiestnili ich na tenký pružný substrát, ktorý  drží na koži tieto okruhy, vrátane senzorov,na svetlo emitujúce diódy, tranzistory, kondenzátory pre rádiové frekvencie, bezdrôtové antény, vodivé cievky a solárne články."

čip 1

 

 

 


illuminatedBimbo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Adun   |   ip:195.80.18   |   2011-08-24  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Repetition is the Mother of Wisdom:
CHIPS will destroy your heart and feel!
we-arent-slaves.org
Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (10:51)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tento 'znak šelmy' budú nosiť iba ak špióni a Tí ktorí si nechajú monitorovať funkcie tela, teda s tým 'znakom šelmy' nesúhlasím je to hlúposť každý vedecký pokrok označiť za dielo diabla.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-24  (11:57)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Prekladá sa elektronické obvody hadovitého tvaru a nie : flexibilný elektrický obvod zložený z hada ,ktorého...- to je dobrý absurd.
Šelmisti si zgustnú ... všetko sa im sto razy potvrdzuje...Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-24  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vidim ze to prekladal ozajstny odbornik, zvlast ked pise o "kondenzátory pre rádiové frekvencie", "bezdrôtové antény" a "vodivé cievky". A bude sa to jednoznacne lepit na celo, co je vyhodne zvlast ked chceme monitorovat cinnost srdca. a tak dalej a tak dalej.
Chce se mi zvracet velebnosti.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-24  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak, je mi ľúto každej nasledujúcej generácie. Sú hlúpejší a hlúpejší.


Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-24  (13:28)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tento konšpiračný paškvil už presahuje všetky hranice zdravého rozumu. Joplička, rýchlo sem, poď nás rozveseliť!


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-08-24  (13:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  dr hujer
;) alebo ľudia sú inteligenčne rovnakí, len ty si múdrejší a múdrejší.
je pravda,že ten preklad je slabý ani odstrániteľný čip nie je až tak vhodný na nútené čipovanie, ale zneužiť sa dá všetko. možno keď ho nebudeš mať, dostaneš pokutu.
podstatné je, kto tú texnológiu ovláda. keď si budem xceť merať tep resp . teplotu, radšej použijem hg teplomer, resp. hodinky. načo by mi bol čip, ku ktorému potrebujem čítacie zariadenie, a to ešte musím vedieť obsluhovať. taký čip je výhodný len niekedy a len pre niekoho.
napr. pacient si nebude môcť sám overiť svoju teplotu a bude musieť veriť tomu čo mu povie lekár , ktorý tú čítačku bude mať a bude ju vedieť obsluhovať. a môže si aj vymýšľať.
ak tam budeš mať napr. osobné údaje, kľudne zabudni kto si, veď tí, čo ťa budú legitimovať už ti povedia kto si a čo si dlžný. už nebude pravda ,čo hovoríš, alebo kto si. pravda bude to čo bude na čipe. a ak sa to nebude zhodovať máš smolu.
sám v labáku keď pracuješ, nestalo sa ti niekedy, že ti ňáké čidlo zblblo, alebo ti kompjuter vyhodil výsledky, ktoré ti logicky nesedeli?
predpokladám, že si v takom prípade hľadal xybu, resp . opakoval pokus.
to je vtedy keď je tá xyba okatá. ale čo ak je len malá, nepozorovateľná a totálne skreslí skutočnosť. koľko krát už objavili napr. higgsov bozón?
taká antihmota.
pri strete s hmotou uvoľní podstatne viac E ako jadrová reakcia. ak by sa i m ju podarilo udržať vo vákuu v ňákej magnetickej pasci dostatočne dlho, myslíš, že najprv vymyslia na ňu ňáký motor, alebo ju dajú do rakety namiesto jadrovej hlavice?
celé získavanie antihmoty mi pripadá ako kedysi jadrové preteky.
us, eu /cern/, určite niečo majú aj rusi , čína. izrael....
texnika neznamená morálny pokrok ľudstva.

Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-24  (13:41)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vás, patologickí konšpirátori, raz z pokroku šľahne o zem a odvezú vás k Chocholouškovi, kam dávno patríte. A nauč sa už konečne písať to ch, pako!


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-24  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa len desim tej myslienky, ze ludstvo vyhynie daleko skor ako sa naplnia vsetky proroctva. Co potom s tym?


filip   |   ip:95.103.17   |   2011-08-24  (13:59)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Len pokoj pridelenci!Tento svet patrí vám a oficiálnym pravdám!Už sú vaše aj diskusie,pretože ste otrávili všetkých normálnych ľudí a môžete si tu pluskovať od rána do rána.DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-24  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam, ako viete že klasický Hg teplomer udáva presnú teplotu? Ako viete, že ju dakde neposiela, spolu s ďaľšími údajmi? Čo také hodinky na meranie teploty? Veríte lekárovi, že Vám vyoperuje to, čo Vám povie? Veríte lekárovi, keď Vám vyhodnotí RTG snímok? A čo laboratórne výsledky rozborov telesných tekutín?

Hlúposťou ľudí som myslel i zneužitie bežných vecí na hlúposti. A zneužiť sa dá i voda. No a nenapite sa....


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-24  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezavidim nikomu tuto paranoju, musi to byt uzasne neprijemne vo vsetkom vidiet sprisahanie.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-24  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam toto je nieco pre teba
http://adam.humanisti.sk/?p=79


adam   |   ip:178.40.14   |   2011-08-24  (16:26)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  rafael
čiastočne pravdu máš, čiastočne nie.
napr. k tvojmu článku:
pokiaľ viem, aj darwin sa radil k veriacim. c2h5oh je síce rovnaká bez ohľadu na pôvod, nedá sa to však riecť napr.o pôvode vitamínov. L forma prírodná, zatiaľ čo umelé sú racemát. s tým súvisí napr. ix využitie v organizme, r formu telo nespracuje. takisto v prírodnej forme spolu s vitamínmi príjmaš "nečistoty" ktoré umožňujú lepšie vstrebávanie, a pri umelináx to nemáš. veda častokrát niečo objaví, a potom zistí, že prírodné bolo zdravšie.
kedysi sa hovorilo, ako budeme mať stravu v pastáx, snáď až pilulkáx /rôzna kozmická strava/, za 20 rokov sa zistilo, že aj vlákninu treba. za komančov bolo 1 vajce denne, potom mali vajcia "strašný" xolesterol, a dnes už znova majú xolesterol, ale bielko má hdl a je znova zdravé. špenát bol zdravý, keď spravili merania tak ešte zdravší, teraz keď zistili, že sa sekli v des. čiarke je zas len zdravý. takýx príkladov je mnoho.
ani tú vedu netreba nekriticky žrať. iste sú objavy , ktoré pomohli ľuďom a netreba sa im brániť.
ako je v tom článku je braný malý ohľad na individualitu , vše sa hádže dokopy.
zvieratá a samovraždy?
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-dejiny-sveta_Dejiny-sebevrazd-Martin-Monestier_152977.html

dr hujer
hodinky použiť pri meraní tepu!
aj výšku budovy manometrom môžeš odmerať jeho prikladaním o stenu x krát a ak má manometer dĺžku 20 cm tak 0,2 X x, alebo ho pusíš zvrxu a podľa toho za aký čas dopadne...
medicína je "ťažko xorá" kapitola sama o sebe.skôr ako na texnické prostriedky som narážal na dôveru pacienta k lekárovi /či mu vyoperuje to čo má/, lebo stali sa aj prípady, keď ženu po operácii boleli len "zrastajúce sa štyxy" a po 5 rokox na rtg iný lekár našiel v jej bruxu zašité nožnice. iný lekár si rtg otočil tj zrkadlovo, a vybral zdravú ladvinu./žeby c2h5oh?/
neviem ako ty /na webe nezvyknem vykať, ak to vadí treba povedať/, ale ja som radšej, keď viem o čo ide a snažím sa tomu čo najviac rozumieť.veď aj keď ti lekár predpíše liek, dáva ti podpisovať papier, že si bol poučený aj o vedľajšíx účinkox, ale ten čo vlastne tomu nerozumie podpisuje ako v banke.
áno kde končia naše sxopnosti a možnosti nastupuje viera. v otázkax medicíny môžeš veriť, dôverovať lekárovi, lebo je v tej oblasti vzdelanejší /v istej fáze ti ani iné neostáva/, v otázkax aviatiky pilotovi airbusu, lebo je skúsený letec v istej fáze ti iné neostáva/..... v otázkax pohľadu na život bohu, cez bibliu, lebo tam je popísanýx veľa príkladov o týx pred nami /v istej fáze ti iné neostáva, alebo si ešte neni v tej fáze/.
Ozaj dr hujer aj rafael veríte v 2. dôxodkový pilier?
tj. že tie peniaze tam za tie roky budú /nebudú zinflované alebo vytunelované/ a vám bude xodiť dôxodok? alebo vám iné nezostáva?
čip samotný je len vec.ide o to kto tú texnológiu vie využiť a to nebude ten nositeľ čipu, ale elitáši pod vedením satana.tak sa stalo už mnohokrát.
ja IM jednoduxo neverím.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Experti.
Ak neveríte technike tak nenoste hodinky, nepoužívajte mikrovlnky, žehličky, plynové rúry, chladničky, autá elektrinu televíziu, rádio, počítače, lieky, antibiotiká otvárače na konzervy až po nôž a ostatné vymoženosti ktoré sú Vám k dispozícii vďaka technologickému pokroku a vrátte sa do jaskýň pretože všetko čo bolo vymyslené bolo vymyslené proti Vám aby Vás zotročili a zneužili.

Ja si taký čip kľudne dám v nemocnici primontovať nech ma monitoruje ak budem chorý náhodou na srdce a bude taká možnosť dávať na neho pozor ako mi bije. A keby tam boli aj moje identifikačné údaje a moja GPS poloha je mi to fuk lebo nič neskrývam. Iné by to bolo keby som mal takým čipom platiť a mať to ako občianku to by som nesúhlasil. Čauko.DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-24  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam súhlasím. Patrím medzi ľudí, ktorí si niekoľkokrát overia čo a ako. No máme samozrejme limity a tam začína viera v schopnosť iného človeka. Lekára, pilota...

k 2. dôchodkovému sa staviam aktívne a pripomienkoval som legislatívny proces. No bohužiaľ bežných ľudí by si na pripomienkovom procese i tomuto problému našiel len zopár... všetci búchajú doma alebo v šenku pesťou do stola...

Ale k otázke: 2. pilieru neverím. Ale verím kardiochirurgom, arytmológom, detskému lekárovi, anesteziológovi a farmakológovi mojej sestry. Ako trojmesačnej jej začali pomáhať na troch klinikách a žije. Vďaka nim.

Kiežby bolo poctivých a skutočných odborníkov viac v každom obore ľudskej činnosti...


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ten kto si tento čip na hlavu dá....výrus do svojho myslenia VPUSTÍ...slúžiť má len k jedinému...POTLAČIŤ VAŠU SLOBODNÚ VÔĽU....ten kto my neverí nech si zavíruje počítač...hneď zistí kto nad ním má absolútnu MOC...či on sám alebo vírus....ktorý ho oklamal a pekný sa mu zo začiatku zdal....strážte si SVOJ MOZOG je ako počítač...ak ho zavírujete nebude fungovať tak ako by ste to chceli vy....ale slobodomurári.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (18:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...Váš mozog je dokonalý..nikde vo vesmíre lepšieho počítača niet...a viete prečo pracuje len na 7%?....aby ste zvyšok naprogramovali sami...pre seba a pre BOHA...ktorý Vám dal iba DOBRÝ PROGRAM...aby fungoval...preto sa všetci chcete mať DOBRE...lebo ak vidíte alebo cítite to zlé začne sa kaziť....toto je vaša SLOBODNÁ VOĽA...každý z Vás sa chce mať DOBRE aj tí čo páchajú ZLO....ale tí čo páchajú zlo neveria v BOHA ktorý aj im to DOBRO dal.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a dôkazom toho je BIBLIA ktorá je plná DOBRA...tam je aj návod na Vaše ďalšie naprogramovanie a sebarealizovanie...chcete DOBRO...konajte DOBRO.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...sebapoznanie len cez BIBLIU a konečný produkt vo Vašich hlavách bude ANJELSKÉ MYSLENIE...ktoré odhalí každé klamstvo a svojou múdrosťou porazí každé zlo.


1Lukas123   |   ip:188.167.3   |   2011-08-24  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sranda. Po vonku behaju bezdomovci. Dochodcovia maju marha velky dochodok. V nemocniciach nemaju klimatizaciu. Jazdime autami na benzin. Vyvoleni a bohati lietaju do vesmiru. Elektronika je draha. KDE TO SME ? Dufam ked uz budeme ocipovany tak sa budeme mat lepsie ( pokial nebudete robit nieco zle, tak sa nemusite nicoho bat )


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...práve naopak...budete robiť presne to čo Vám admin vyťuká na klávesnicu....nebudete poznať rozdiel medzi dobrom aj zlom....pretože ak vidíte upoteních pacientov, ktorý ťažko dýchajú teraz viete že je to ZLÉ...ale ak Vám dajú čip na hlavu budete vedieť že je to DOBRÉ....nebudete už mať slobodnú myseľ a ani slobodnú vôľu.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-24  (20:19)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  zdenek.. ak myslis.. to ,ze " a boli zotrocení konat jeho vôlu" tak sa jedna asi o to "normalne" uvazovanie a "normalny technicky vyvoj"

to je to zotrocovanie co si ludia ani neuvedomuju..
vsetko ide ako po masle..prirodzene.. plne normalne.. nikto nevidi pascu ked do nej vchadza..
satan je inteligentna bytost,ktora klame tak prefikane,ze si to clovek nevsimne ani za cely zivot..
sryva sa za jeho intelekt,,jeho myslienky..
komu Boh neotvorí mysel,,zostane v temnote do smrti a nic nezisti.. este sa bude byt do prs..aky je on "tiezvo uvazujuci" a nezmanipulovany...

to je taky podvod, ze az hej...


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (20:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...preto som Vám povedal aká pasca na Vás číha....nejde Vás zastaviť sami musíte pochopiť čo Vás čaká a rozhodnúť sa či sklapne alebo nie...otvárať Vám oči počas cesty je zbytočné...lebo veríte že tento čip Vám uľahčí Váš život a slepo idete za ním.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...a ten ktorý NEVERÍ a do BIBLIE nenazrel...ten do nej aj padne.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...všetko začalo prvou žiarovkou...sviečka by Vás do tejto pasce nenaviedla a lucifer by nezotročil Vášu slobodnú vôľu až tak aby ste zabudli na PRAVÉHO BOHA.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (21:10)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Panbožkari o čom to tu zase tárate. Máte doma plno čipov ani o tom neviete. A všetky Vám slúžia.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (21:16)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A ešte by som chcel poznamenať panbožkarom že všetky tieto neštandardne čipy sa nikdy využivať vo veľkom nebudu, videl som pred siedmimi rokmi nejaky mobil z papiera ktory sa da po použiti vyhodiť do koša a neujal sa tak ako sa tieto nalepovacie vynalezy neujmu, jedine ak v nemocniciach na monitorovanie funkcii tela to by sa možno ešte uchytilo.. Vynalezci vynaliezaju všeličo a leži to v šuplikoch tak nerobte paniku ako do toho vidite. Vśetko je to len o tom aky biznis sa na čom da urobiť nič viac, každy na Vas sere a nikto Vas nema zaujem kontrolovať alebo zotročiť ako si namyšľate. Všetko je to len o jednom Biznis, biznis a zase len biznis.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve....ale tie čipi nenosíš vo svojej hlave...slúžia ti mimo tela a môžeš ich kedykoľvek vyhodiť tak ako ten mobil...veda je dobrá...ale dá sa zneužiť...a je len na tebe ktorej vede uveríš že je pre teba tá dobrá...mozog je dokonalí počítač už sám o sebe...a dôkazom toho je že neexistuje inteligentnejšia vec od teba...tak prečo si myslíš že tento čip ťa urobí ešte inteligentnejším?


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko, či Zdenko alias Anonymus.. Mňa čipy neurobia inteligentnejšim ale keď raz potrebujem zmerať svoj tlak a pulz tak si ho zmeriam elektronickym tlakomerom v ktorom je tiež len čip, keď meriam teplotu svojho tela tak použivam elektronicky teplomer no a taky nalepovaci čipik ktory by mi sledoval pulz, tlak, teplotu v nemocnici ak by som mal zo srdiečkom problemy tak ten by ma mohol akurat tak chraniť pred tym že ak skolabujem na lôžku tak je pri mne lekar skor než povieš hop.. A proti takemu čipu by sa moja inteligencia teda vobec nebranila skor by sa potešila aky mam komfort za par drobnych, veď inač kto by na Teba daval v kuse pozor ak nie taky lacny čipik.. Si mysliš že by na mňa napojili tu drahu aparaturu so oscilografmi, veď ta je len pre tych bohatšich a neda sa s ňou pobehovať po izbe... Ano som za pokrok ale tiež len odtiaľ potiaľ..


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ale veď ja nepopieram že veda je zlá...pomáha a treba ju rozvíjať ďalej...a ak si nedáš tento čip nainštalovať priamo do toho čo riadi teba...nemusíš sa ničoho báť....a ak by si nazrel do BIBLIE vedel by si o čom JEŽIŠ hovoril...pretože ten kto si tento čip na čelo nalepí nebude už BOŽÍM DIEŤAŤOM ale len hračkou v rukách luciferovích...odkiaš by to JEŽÍŠ vedel...znamenia na čele alebo ruke....nevidíš v tom súvislosť?


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-24  (21:49)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  :-DDDDDDDD Dobre nás dnes kostolný psychopat pobavil aj s Džopličkou. Presúvam sa teraz do iného podniku, ale teším sa na ďalšie bonmoty. :-DDDDDD


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (22:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko, si klamár respektíve minimálne zavádzaš.. V biblii sa píše znamenie na čele alebo ruke a že ak ho nebudeš mať nebudeš môcť kupovať alebo predávať.. Nebola tam zmienka o lekárskom čipe ale o znamení, kľudne to mohla byť myslená pečiatka lucifera, znak, znamenie o nejakom čipe vtedy nemali ani páru.. Takže kým budem môcť kupovať a predávať s týmto alebo bez tohto užitočného čipíka tak si mimo.. Ak by som mal čipík na čele alebo ruke bez ktorého nemôžem kupovať alebo predávať to už by som potom uvažoval o tom ako o realite ale ináč je to na smiech..joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-24  (22:06)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  steve..

to akoze uz odteraz sa nic nevymysli,,uz sa zastavi cas.. unie sa uz nebudu rozsirovat,, a ludia prahnuci po moci nad celym svetom budu okopavat zahradky a hrat sa s vnudatami??

toto si fakt myslis??

pocuvaj.. ked bude mat prist cip, ktory zotroci cele ludstvo,,na ktorom bude vsetko ,,od obcianky,,zdrav,.karty.. penazi.. a samozrejme aj tvoje osobne cislo,,ktore bude snimat kazdy dialkovy snimac nad dverami do kazdej institucie a budovy.. tak pride takym sposobom,,ze ho budu vsetci akceptovat,,a tesit sa tomu!

nepride teraz ked ho netreba,,a ludia su naucení na peniaze..teraz ked je vsetko ok..

pride v tedy ked bude svetova vlada..ked bude uz istota ,ze sa im to nevymkne z ruk..
ked budu mat svetovu armadu.. ziadna vojna nebude hrozit..
ked budu vsetky maloobchody zruinovane a zostanu len hypermarkkety.. ked bude len par druhov benziniek..
ked bude vsetko ok,,tak pride posledny klinec,,a to bude ten cip..

si kratkozraky ,ked si myslim ze by si vystreilali zasobnik teraz ked to nema vyznam..

s takymi vecami sa caka na vhodnu chvilu!!
nebud naivny , co si namysla,ze ked sa to nedeje hned zajtra,,ci dnes,,tak nema sancu sa to stat!!

ani ty by si to tak neurobil keby si chcel ovladnu cely svet..
pockal by si na svetovy parlament,,na svetovu menu.. svetovu banku..svetovu armadu..a vsetko pod tvojim velenim..
a potom by si dotlacil ludi do totalnej kontroly,, ci nie??
ty by si to ponukol ludom hned ako by sa to vymyslelo??
niekedy normalne nechapem,,aky su ludia kratkozrakí!!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...ďakujem také krásne vysvetlenie...hádam to steve pochopí...steve nebudeš môcť kupovať a ani predávať už len z toho dôvodu že zahynieš...pretože lucifer...nepotrebuje človeka zo slobodnou vôľou....duša v pekle my slúži...ale tu na zemi mám nad človekom moc iba vtedy ak ho oklamem.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-24  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve
nemas pravdu s tym znakom..

je to preto lebo citas povrchne..

Jan opisal znamenie tak preto,..lebo fakt netusil co to je za haluz.. opisal to svojimi slovami, a vtedy dostupnym jazykom a vyrazmi..

Original preklad z grectiny,,hovori: a dali si vbodnute znamenia na ruku!!!

to pridavne meno co je pred "znackou na ruke" je jasne ,ze sa jedna o nieco vbodnute,,ci vpichnute!!
a preto sa to najviac podoba na cip..

a ak si myslis,ze ked to ho budu davat..tak sa tam bude smiat v rohu diabol a mädlit si ruky,ako ta dostal,,tak si zasa v rozpravkach..
bude to tak zariadene.. ze sam bude utekat dat si mikrocip..lebo cely system okolo tebanastavia tak..aby si bez cipu nemohol fungovat..

nezaplatis na benzinke.. bude tam snimac na cip.

nezaplatis,,vodu ,,plyn elektriku,, lebo na poste bude snimac na cip

ziadne papierove peniaze..

vsade bude snimac na cip..a ked ho nebudes mat ,,tak sa ti nebudu otvarat ani dvere do tesca..lebo fotobunka nebude na pohyb ako teraz ale citacka cipu..
ked ho budes mat,,budes moct vojst.. ked nie ,,zostanes vonku..

takto nastavia system.. a tymto vlastne ludia budu Nutení!! nie silou.. ale usporiadanim systemu okolo ludi..
a ludia sami budu pomaly prichadzat a davat si cipy..

chapes??adam   |   ip:178.40.14   |   2011-08-24  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve
truľko, a v registračnej pokladni nie sú čipy?
pri bankovýx prevodox nie sú?
ty ix nepoužívaš? máš aj možnnosť kupovať alebo predávať bez "tohto užitočného čipíka" ? ako to obxádzaš , prezraď? ale veď to je trestné!
zatiaľ nie sú v tele. lenže postupne sa to proroctvo napĺňa.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a steve....táto doba tomu nasvedčuje...o zriadení európskej vlády...sa dočítaš už dnes....ale tam cesta nekončí končí svetovládou...zjednotiť a zotročiť..asi tak...steve..asi tak...nebude úniku..nebude výberu...iba výberu mocných...a ti to nebudeš steve...nebudeš.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (22:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...začínajú pomaly ale isto...nebojím sa umrieť pre hlad...pretože VIEM že ma v NEBI BOH nakŕmi.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (22:49)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  adam - proroctvo nehovori o žiadnych cipoch. Si uplne mimo.

Ale no tak panbožkari nebudte naivni. Ved to proroctvo ak by sa malo naplnit skutocne tak by to ludia odmietli pretoze to by som aj ja odmietol a to nie som ziaden panbozkar ale prakticky uvazujuci clovek ktory by s tym jednoducho nesuhlasil. Ja totiz nenosim ani mobil a ni hodinky a to jednoducho preto lebo mam rad slobodu a nie tieto sracky ktore mi hovoria kolko je hodin a zvonia a podobne..

A nakoniec, viete o tom ze to moze dojst len potial, pokial im to dovolite teda zozeriete a budete ochotni pouzivať, inac sa to neoplati vyrabat pretoze si to vsetko co pouzivate musite sami aj zaplatit takze ziadne take univerzalne cipy nikdy neprejdu lebo ludia to nebudu chciet ako sa Jolpins nazdava pretoze kazda era ma svoju modu ktora ale postupne zanika a meni sa.. Uz teraz vidim ze je to blbost s cim sa tu navzajom strasite.

Ja vidim nebezbecenstvo len v tom ze Vas bankari presvedcia aby ste si dali nejaku kartu implemetovat pod kožu lebo je to prakticke a podobne, tak na to by mohli blbci skočiť ak by to prišlo do mody. Moda určuje kde to budete nosiť nie nejake nariadenie zhora. Tak to by som este chapal ani platiť ani kupovať by ste nemohli a veru aj by ste nosili znamenie 666 ktore je uz dnes obsiahnute v ciarovom kode.Neverim na ziadneho diabla, to vsetko je inspirovane tou hlupou knihou bibliou.


Ip   |   ip:188.112.1   |   2011-08-24  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins:
v gréčtine je tam jediné slovo týkajúce sa znamenia: charagma ktoré môže mať prvotný význam - niečo čo bolo vyrazené, ale väčší význam bude to slovko asi mať vo význame iného slova s podobným významom - charakter


adam   |   ip:178.40.14   |   2011-08-24  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve
ak pri nákupe v hotovosti kúpiš tovar napr. za 100 e a s implantovaným čipom to isté za 90 e, koľkí tomu odolajú? vtedy si to dáš implantovať? pri každej transakcii ten čipovaný ušetrí 10%.
vid napr. autobusové karty, cena cestovného je o cca 5% menej.
je to tak ako hovorí joplins, ľudia si to ešte budú pýtať!


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte Vam panbozkari o sebe nieco prezradim.

Milujem cipy. Som totiž elektrotechnik ktory s cipmi bezne pracuje. Použivam ich všade kde sa da. Meraju, riadia, snimaju, sparavaju sa inteligentne a mam ich rad vsade okolo seba. Ale na ruku alebo celo by som si nic take nedal. Iba ak v nemocnici na meranie pulzu a mojich zivotnych funkcii ak by som to potreboval to by som si dal. Inac nemam na svojom tele rad nic, ani prsten. A vo svojom tele tiez nie tak si nechajte tie svoje konspiracie pre ine naivky. Inac cipy su fajn, ulahcuju nam zivot a este aj dlho dlho budu. Je ale naivne si mysliet ze ak by nam niekto ponukol cip do tela tak by sme ho boli ochotni prijat. To ani nahodou. Mozno par zmegorenych blbcov ano ale ako poznam panbozkarov viem ze by sa prezehnavali a nic take by neprijali takze zabava diabla sa konat nebude. A veru ani vesmirni lide by to neprijali a este k tomu by vznikli rozne proticipove hnutia.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...steve...hovorím prvý krok zrušiť peniaze....druhý krok....oklamať ľudí kvôli bezpečnosti a prepadom...zriadiť čipi a vsunúť ich ľudom do ruky...dajú to aj do zákona ak by sa ľudia moc búrili...alebo zorganizujú prepadové komandá...ktoré kľudne môžu terorizovať a prepadávať ľudí aj celé mesiace...zapracujú média, internet a TV...všetci sa budú báť len vyjsť s bankomatovou kartou na ulicu až nakoniec u ľudí bude strach tak veľký že sami ho začnú žiadať...ak čip bude obsahovať aj sľúbenú možnosť dolapenia páchateľa...dajú ho do zákona aj pre tých ktorý sa mu ešte vzpierajú....ten kto ho nebude mať pod kožou bude potencionálni a prenasledovaný páchateľ...ver mi...budeš aj ti kričať aby ti ho dali...a tretí posledný krok...už pod úplnou svetovládou...nainštalovať ti ho priamo do hlavy...a kto sa vzoprie toho jednoducho vypnú....a UMRIE....už veríš steve...ja som skutočný lucifer.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a steve...finančná kríza...ktorá je tiež naplánovaná....napomôže k páchaniu týchto prepadov a vrážd...pre hmotné peniaze...dobrú noc...steve..dobrú noc priatelia:)))


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko

Maš naivne predstavy o tom čo sa čipmi da a čo sa čipmi neda a nikdy ani nebude dať dosiahnuť.

Takže
1. Žiaden čip Ti nikdy nezaručí bezpečnosť
2. Stačí jedna odseknutá ruka kvôli čipu a bude po predstave bezpečnosti. To radšej nech mi ukradnú kartu.
3. Žiaden čip nemôže ani v budúcnosti sľubovať dolapenie páchateľa
4. Do zákona môžu dať len to proti čomu sa nebúria masy
5. Do hlavy si si už Ty dal nainštalovať akési hovadiny, si označkovaný už teraz podľa toho čo píšeš..


adam   |   ip:178.40.14   |   2011-08-24  (23:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve
neviem akú formu práce vykonávaš, ale "pixačku" na vstup a odxod z práce nepovažujem za pomoc. je to výhodné len iluminátom, aby mohli sledovať svojix otrokov. ja som ju nexcel, ale ak mám niečo zarobiť a z niečoho prežívať..., v prac. zmluve som musel podpísať povinnosť ju používať.mne a 1000 om ďalším to životy poškodilo, a umožnilo zbohatnúť iluminátom.
iste samotný čip je len vec, ale kde ho budú využívať v budúcnosti, hovoria tie proroctvá jasne.


adam   |   ip:178.40.14   |   2011-08-24  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je zaujímavé, že elitáši tie pixačky nemajú a pendlujú si cez tie stanovištia slobodne!


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam


Ani ja nemám pixačku. Som slobodný ráno vstávam kedy chcem a robím čo chcem a spať idem kedy chcem a kedy chcem dovolenkujem, odychujem a občas samozrejme aj pracujem.. No a ta pichačka čo máš Ty v práci je predsa dobrá na to aby ťa nemuseli kontrolovať.. Je to preto že Ti neveria že si odpracuješ to čo si máš odpracovať. Ja som mal zamestnancov a poviem Ti pravdu že keď som tam nebol tak na robotu kašľali a ulievali sa a keď som chodil do prace neskôr tak ani oni nechodili načas a pritom sme mali zmluvu koľko hodin denne si odpracuju tak ako s Tymi zamestnacami maju robiť ak nie s pixačkou ? Si si isty že by si si to tam poctivo odpracoval aj bez kontroly ?lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve...1. čip ti bezpečnosť zaručí...lebo budete očipovaný všetci.
........2. na ulici ak sa budú sekať ruky...urýchli to možnosť očipovať všetkých...lebo väčšina bude chcieť byť v bezpečí.
........3. s čipom ťa nájdu všade aj v pod zemou
........4. prídu prepadávania a vraždy..pre hmotné peniaze a masy ho budú žiadať sami...zapracujú média, internet, TV.
........5. takto ma stvoril BOH ale našiel som tú správnu cestu k nemu...a znova som začal milovať ľudí...preto Vám hovorím PRADU.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam


A nielen Ty ale aj tych ďalšich 1000 by si to tam poctivo odpracovali bez kontroly ?


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..pardón PRAVDU:))))..vidíš niekde inú cestu ako z toho von?...NWO skutočne existuje...nájdi cestu ako sa nedať očipovať a nebyť pri tom označení za potencionálneho páchateľa...a prežiješ...dobrú noc steve.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-24  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale možno by mu taký čip, drbnutý do kotrby, mohol nahradiť časť toho odumretého mozgu, kvôli čomu sa od školy nenaučil ani poriadne písať. On je calá "piksačka..." :-DDDD


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko

Taký čip neexistuje a nikdy ani nebude existovať. V blízkej dobe určite nie. Už len snímanie polohy vyžaduje výkonný vysielač s batériou nie iba nejaký kremíkový obvod bez napájania. A je dosť veľký. Netvrdím že sa to určite nebude dať vyvinúť ale v súčastnosti je to nereálne. Ubezpečujem Ťa že Ty ani ja sa toho nedožijeme.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...existuje...bude napájaní tvojou energiou:)))))...no už musím ísť spať čau.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-24  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  p.s....SRDCE ti tiež bije a nemáš v sebe baterky.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-24  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S RFID čipmi ktore sa daju identifikovať len na par metrov to bolo podobne, panbožkari to videli ako možne nebezpečenstvo že ich očipuju. Nejako sa ale na plany NWO tieto čipy nehodia. Takisto sa nehodia ani tieto čipy ktore tu popisuju. Až budete mať nejake nove informacie o modernych čipoch ktore sa na to hodia rad sa na to pozriem.


1lukas123   |   ip:188.167.3   |   2011-08-24  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jednoznacne sa im nepodari oznackovat vsetkych.. aj ked v USA vdaka dialniciam uz vsetci su xD ale tak.. Na vychod od Slovenska sa to ani nedostane


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1lukas123
Kto su ONI ?


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-25  (06:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ÚVOD Počet psychopatov a narušených jedincov sa v spoločnosti zvýšil. Obsesia , bludy, depresia, vyšinuté myslenie. Úroveň vzdelanosti a schopnosť myslenia upadá.

Tak , tak a môžeme sa pustiť do analýzy textu hore: zahráme sa na špičkového analytika analytickej skupiny REDJACK, momentálne dislokovaného na stanici ISS . Výsledok / 14: 05 sek. / =

Štart logickej analýzy, lexikálnej analýzy , predikčnej analýzy , kontextovej analýzy,

Výsledok :

V dohľadnej dobe sa technológia čipov na hromadné sledovanie a vyhodnocovanie použiť nedá.

Základné dôvody:

Veľký počet obv.
Narastajúci počet obv.
Veľký počet brán
Nerealizovateľný systém veľkých objemových tokov , filtrácie dát , vyhodnocovacích ľudských subjektov,
Hacking
Koniec analýzy
Použitý prekladač : GEM introjoplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (07:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve..

1 nezaruci bezpecnost?? poviem ti priklad.. satelity co obiehaju zem dost husto a sleduju ju 24 hodin denne..
pocul si uz o cipoch pre zvery keby sa stratili,,??
pocul si uz o cipoch pre bohate decka, ci davaju ocipovat rodicia kvôli unosom??

tak tomu ver,ze z cipom ta najdu hocikde na svete,, v hociktoru hodinu,,a precitaju tvoju DNA..miesto,, meno,, povolanie.. farbnu oci.. vsetko!!!

neviem ci zijes na marse a si tu len na navsteve,,no zda sa mi ,ze asi ano!

2: odtinat tuky??.. takto to fungovat nebude.. nie je to ako penazenka!! vyberiem z nej peniaze a kupim si co chcem!

keby si niekomu odtal ruku , tak to fungovat nebude.. lebo cislo bude spojene uzko z tvojou fotkou,, DNA.. info o tebe...
plus..sam si teraz hovoril, ze taky cip co by snimal tep,,zdravotny stav ,by si si dal..
no a ten cipo to bude robit..
ked zomries..cip posle signal, ze si niekde odpadol..srdce nebije.. tvoju polohu.. a pridu tam lekari ,,ci policajti..
a najdu ta ako sekas mrtvole ruku!!!

a si nahraty!!


3 ziaden cip nemoze slubovat dolapenie nepriatela??

sranda.. zoberme si taky satelit ktory bude ukladat data kazdeho pohybujuceho sa cipu,,ci cisla po dobu 24 hodin..napr..

a teraz- vrazda sa stala v opustenom parku o 4.00 rano..

spätne sa pozrie ako na videokamere ,ktory cip tam ma pohyb..a kde je momentalne.. a uz aj idu po teba.. a navyse.. hned ako by si niekoho zabil,, tak cip obete autoamticky vysiela signal o zdravotnom stave..ci umrti!!!

si blby alebo co??

no nevadi.. ukludnuj sa ,ze sa to nestane.. a budes kure.wsky prekvapeny jedneho dna!!!


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-25  (07:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .... si blby alebo co??....
Satelit/y nemôže/u snímať 7 mld čipov s výkonom 0,001W na vzdialenosť 120- 36000 km . Niekomu Svätá kniha zatrmňuje mozog a bráni vo vzdelávaní a rozvoju osobnosti.gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-25  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už som to tu navrhol , tí stašiaci nech si založia stránku BU BU BU a nás nech neotravujú .


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-25  (08:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ozaj majstre Joplinsi. Počuli ste o tienení elektromagnetického poľa. O Faradayovej klietke / 7 tr. základnej školy /. Viete napríklad ako sa okamžite bez použitia elektroniky zastaviť šírenie signálu napr. mobilu.
..... si blby alebo co?? ......................Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-08-25  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no on nebude z tych najmudrejsich a urcite si mysli, ze napriklad gps navigacia aktivne komunikuje so satelitom a preto potom poti take blbosti


joplins   |   ip:188.177.1   |   2011-08-25  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jasne chlapci..

nic sa neda..a nie je mozne..len to co vy poznate a viete..len to je mozne..
NASA ci armada ma take technologie o ktorych sa vam ani nesnivalo.. no samozrejme pokila o nich neviete vy ,tak neexistuju..
ste trochu mimo,,no nevadi..

gordon..
tienenie elektromagnetickeho pola poznam,, no ty zjavne nevies co sa chysta a co ta caka..keby si cital moje predchadzajuce prispevky, vedel bysi ze ked to pride tzk si budes svoj cip chranit ako oko v hlave, anie aby si honejako poskodzoval,ci odpajal z prevadzky..
bez neho nebudes moct vobec nic.. takze ludia budu radi ze ho vobec maju..

nejdem sa s vami mudrakmi hadat..treba pockat..a uvidime..

kratkorzraky luia zili na zemi stale.. ked to nie je teraz a hned, pred mojimi ocami,, tak to nie je mozne a nikdy to ani byt nemoze..
kratkozrakost vo vaom pripade chapem ako urcitu disfunkciu,,nie ste chopni si poskladat mozaiku,, vidite len urcite fraktaly atie vam nedavaju zmysel,,a tak sa vysmievate.. a plus,,ako som uz pisal.. ked sa nieco nedeje pred mojimi ocami,, tak to nie je mozne,, neda sato..
toto je chore a detinske..
no necham vas v tom..a spomente si ked budete stat niekde aby ste si mohli dat cip..ci nahodou ste neboli vmanipulovani do otroctva..
vela stastia..
PS,, intergalakticka konfederacia s mackami a teleportami ,,je omnoho vecia rozpraka ako proroctvo biblie..


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-25  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si na rozdiel od iných / ktorých vôbec neposudzujem /, prečítam prípevky a aj si pamätám čo kto píše. Keby ste si prečítali čo píšete a čo bola moja replika, tak to určite pochopíte. Mohol by som tu vážne napísať román o týchto veciach, kde by to bolo detailne rozpitvané z hľadiska realizovateľnosti. Načo. Aj tak s tým nabudúce zase niekto začne. A ďalšia vec . Väčšina prispievateľov nemá skúsenosti s vyhodnocovaním informácii. Je to tu neustále vidieť. Čo bolo zámerom uvedeného článku / myslím originálu? /. Komerčná informácia pre potencionálnych klientov od výskumno- vývojového laboratória, ktoré práve dosiahlo základné výstupy – možno len predbežnú štúdiu o technickej realizovateľnosti. Ďalšia vec je , že tajné technológie nejestvujú. Všetko sa prevalí . Väčšinou ide obludy slúžiace na strašenie napr. takých čitateľov ako sú na dolezite.sk. Strach je najväčší, možno jediný nepriateľ ľudstva. Hlavy hore.
Konfederácia nie , zle čítate. Federácia . No a teleporty – celý Vesmír je zosieťovaný teleportačnými stanicami, ktoré slúžia na posielanie predmetov a cestovanie bytostí. Mal som detailný popis systému aj fungovania a keď som ho nakopíroval na dolezite, tak nielen ,že ho nezverejnili – no a čo? ale už ho ani nemám , no a čo ? Mačičky nechajme na pokoji. Zdravím .Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins: tajne technologie? zasa sa dostavame k Pepovi Nosovi "mam vysilacku v nosni dirce a kulomet skryty v sirce" vsak? Ani nejake tajne technologie neoklamu zakladne principy. Ale to by najskor niekto musel rozmyslat, vsak?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak..

nemyslel som to tak.. ale ,.ze disponuju technologiami ktore su 50 rokov dopredu.
to co nam oni pustia na trh to je uz davno 100 rokov za stredovekom a my sa tu predbiehame kto si kupi fotak ci mobil z 20, 25mil. Mpx..

zhrnutie. technologie co pouzivame su pre nas na urovni stredoveku a pre armadu a Nasa na urovni buducnosti..

priklad..,fotaky.. dnes najlepsi na trhu je nejaky z 11 obrazkami za sek. a 25.mil. Mpx..
no nejaky gigant robil projekt ktory vytvoril cip zo 16 miliardami Mpx!!
na obrazku odfotene cele mesto z lietadla,,a po priblizeni bolo rozoznat tvare na namesti!!
a toto je ten rozdiel,,mily krovak!!
to ,ze sa pripravuju superpocitace ktore zvladaju triliardy informacii za sekundu,, ze sa pripravuje nova celosvetova siet..nieco podobne ako internet..no mnoho krat vykonejsia a lepsia..vola sa LUCID.. to je fakt, nie pepa nos!!!

http://www.alcatel-lucent.com/wps/portal/country?LMSG_CABINET=Corporate&;LMSG_CONTENT_FILE=Country_Content/Slovak_Republic/Country.xml&lu_lang_code=sk_SK

pomaly za vasimi chrbtami sa kuju plany na vase zotrocenie..
sleduj to a nebrbli..
inac ktore zakladne principy si mal na mysli ktore ziadne technologie neoklamu??


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-25  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins ja ta nechapem, opisujes udalosti z biblie, ktore sa maju stat, strasis tu zotrocovanim ludi a pritom doba kedy sa pisala a formovala biblia bola tou najlepsou dobou na zotrocovanie ludi. Nevedeli citat, pisat, mali nizku mobilitu, boli nevzdelani, idealni otroci. Ale ty tu stale vsetko chces pretransformovat to otroctvo na nejake novodobe, len aby sa vyplnilo to, co stary dedulo Jan vo svojich viziach vytvoril. Ano sme otroci, ale otroci svojich potrieb, pohodlia, nevkusu, nicnerobenia. To sa s otrokmi doby, ktoru tak rad pouzivas neda porovnat.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  www.alcatel-lucent.sk/

tu je kratky opis cim sa firma zaobera.. a co chce dosiahnut..je to ich oficialna stranak..
citajte!!!


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael..

priatelu,, takto..

diktatura ktora nastane ked bude jedna globalna vlada,,bude najkrutejsia zo vsetkych z jednoduchych dôvodov..

nebude ziadna ina armada co by sa postavila..

nebude ziaden stat co by chcel bojovat voci druhemu..ci agresorovi, lebo bude len jeden a to najväcsi a najsilnejsi!

proste ked bude vsetko pod jednym clovekom,,tak ako to bolo vzdy v historii, mu prepne a vyrobi taky humbuk na zemi,,aky este ludske oci nemlátott!!

je to jednoducho obycajna logika,,co k tomu zvadza, ze ked sa podari svetovlada,,nastane aj diktatura aka na zemi estenebola.lebo nikto sa nebude moct postavit voci tej sile..
presne podla proroctva..

a to ,.ze sa momentalne buduje "demokracia" je len na to aby ludia zaspali.. aby mali pocit,ze toto je ten najlepsi system..a aby sa v atmosfere toho falosneho pokoja mohla budovat diktatura..a svetovlada..pomaly a potichu..

lebo keby je stale vojna a zlo,, ludia by boli obozretní..no takto spinkaju..kazdy si mysli,ze je pravo.. ze je bezpecnost...a pomaly sa zaba vari!!

falosnym terorizmom.. krizami vovedu ludstvo do dozadovania sa zmeny na globalne urovni..!!!
ludia sami budu kricat,,"urobte s tym nieco".. a oni aj urobia..
uvidis..

joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja nechcem nic pretransformovat..!
ja len pozorujem a varujem!!

ja nic neprispôsobujem ani netlacim na pilu aby sa tak stalo!!

ja neschvalujem otroctvo ani diktaturu..
ja to len jednoducho vidim,ze to tam vedie..
vy na rozdiel odomna sa snazite vsetko ignorovat a zakryvat to "triezvym rozumom"..no niekedy mam pocit,,ze ste to prepiskli s tou triezvostou..

ste az taky triezvy ,ze nevidite ani to co je uz nad slnkojasnejsie..
a to je uz ina sila!!!

a to ci sa bude dat porovnat otroctvo stym v historii ,,na to si musime pockat..

no pokial sa splni co bolo napisane.. tak to bude riadny tlak..
priklad: ked si bol otrok v stredoveku.. mohol si sa vzat a odist do pustiny.. do hor.. zit si tam svoj zivot..lovit si,,rybarcit.. a nik sa do teba nestaral..
(samozrejme nemyslim terat otrokov co boli unesení z afriky a robili na plantazachôôaj ked nieco obdobne je aj dnes,,akurat legalnou cestou)

ale myslim poddanych a otrokov slachty!!

no ked pride to co pise biblia..nikto sa nebude moct schovat,,nikde nebude miesto kde by si usiel..
brat vyda brata na smrt.. rodicia svoje deti budu udavat a vrazdit ..
kazdy kto nebude mat cip,,bude trnom v oku svojmu dietatu,,ci zene!!

vlastny ludia sa budu zradzat a udavat..

kto nebude mat cip..ani nekupi,nepreda,, nebude moct mat dom,,auto.. telefon.. peniaze.. jedlo..
bude prenasledovany od svojich..cudzich.. armadou..

" vtedy keby vas niekto casou vody napojil,,hovorim vam , neminie ho odplata" Jezis..evanjelium Matusa 24..

on to tak preto povedal,,lebo vedel ake bude utrpenie pre ludi co neprijmu znak !!
a kto by pomohol takemuto cloveku co sa bude tulat a skryvat co len poharom vody, aj to sa bude velmi cenit..

Povedz mi rafael..kedy bolo taketo otroctvo??


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins:
no a cele to vyplyva z neznalosti. Napriklad tie MPx su ake su pretoze ich potrebujes zmestit do relativne maleho aparatu (co ten "gigant" robit pochopitelne nemusel, do lietadla sa toho zmesti). Navyse tie MPx su v podstate nic nehovoriaci parameter, ovela dolezitejsia je optika a dalsie spracovanie obrazu (napriklad stary kompakt olympus so slusnou optikou mi stale robi lepsie fotky ako niekolkonasobne viac MPx mobil so smiesnou plastovou autofocus sosovkou)
tak isto by som ta mohol tahat za slovicka slovne spojenie "zvladaju triliardy informacii za sekundu" je rovnako nezmyselny ako tie "kondenzatory pre radiove frekvencie" z clanku. Navyse ked postavis taky superpocitac myslis ze bude velkosti normalneho PC? Alebo ze to je jeden pocitac? nebud smiesny.

A zakladne principy? Uz som to pisal - napriklad ten, ze intenzita vysielaneho signalu klesa so stvorcom vzdialenosti, takze ked mas na zemi cip nad ktorym je satelit (povedzme na velmi nizkom orbite - viac ako 160km = 160 000m) je jednoduche vypocitat o kolko sa ta intenzita znizi. A to sa radsej nebavme o pasivnych cipoch, kde by bolo treba energiu na fungovanie cipu najskor odniekial poslat. Ked do toho zapocitas rozne sumenia tak sa skus zamysliet nad tym ako by ten cip musel vyzerat aby fungoval (napriklad ze by si so sebou vlacil autobateriu). Zober si kolko zozeru mobilne telefony a to obvykle nevysielaju dalej ako na radovo kilometre.
A keby to aj islo tak dalsi problem je sirka pasma na tu komunikaciu - predstav si mesto ako bratislava - v Tvojej vizii je tam zhruba pol miliona cipov, ktore chcu potencionalne naraz komunikovat s jednym satelitom a to sa neda robit na "jednej" frekvencii, to my sa navzajom rusili.
mam pokracovat preco nema vyznam aby to robil nejaky kusok plastu nalepeny na cele?


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon... ÚVOD Počet psychopatov a narušených jedincov sa v spoločnosti zvýšil. Obsesia , bludy, depresia, vyšinuté myslenie. Úroveň vzdelanosti a schopnosť myslenia upadá....Gordon neupadá...práve naopak...ľudia začínajú konečne logicky uvažovať a spájať si infomácie, ktoré ich dovedú k PRAVDE...ďalej..celý Vesmír je zosieťovaný teleportačnými stanicami, ktoré slúžia na posielanie predmetov a cestovanie bytostí. Mal som detailný popis systému aj fungovania...a vyskúšal si tento systém?...keď nám ho predkladáš ako istú vec, ktorá funguje?...neboli to náhodou len teórie, ktoré si vytvoril alebo okopíroval z internetu...ti nám tvrdíš že aby sme založili BU BU BU stránku a neotravovali Vás....ale pre mňa sú aj tvoje informácie veľmi dôležité a slúžia ako zdroj k poznaniu PRAVDY....tvoje hľadanie sa utkvelo len jedným smerom...ktorý si pochopil..ale pochop aj ti jednú VEC...že v živote si bol oklamaný..netvrdím že by ti tím niekto uškodil...ale proste si tomu uveril...tak kde berieš tú istotu že teraz je to PRAVDA. Svoje technologické poznanie nemáš vyskúšané a ani overené a ak budeš tvrdiť OPAK tak klameš...ti neveríš..ale VERÍŠ všetkému čo napíšeš a skúmaš...kde máš tu istotu?...tvoje informácie o...Satelit/y nemôže/u snímať 7 mld čipov s výkonom 0,001W na vzdialenosť 120- 36000 km...pred 10 rokmi si ani netušil o technológii ktorá je teraz...poznal si len to čo bolo v TV alebo na NETE...teraz je tu čip ktorý sa ti zmestí do špendlíkovej hlavičky...a nakoniec... Niekomu Svätá kniha zatrmňuje mozog a bráni vo vzdelávaní a rozvoju osobnosti....práve naopak táto kniha s názvom BOŽIA BIBLIA...naučila ľudí žiť DOBRE..to znamená že žijú zo svojimi rodinami...žijú podľa nej tak že okolo týchto ľudí môžeš bezpečne prejsť a nikto na teba ani škaredo nezazrie ak nemáš náhodou na hrudi ich KRÍŽ...čo myslíš prečo...lebo vedia že takto žiť je DOBRÉ...alebo to ti sám vo svojom vnútri cítiš ináč?...ti VERÍŠ..že existujú mimozemšťania...a predsa nedržíš v RUKE jeden jediný dôkaz...kto ti dal tú istotu.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak-dnes ťa GPS nájde hocikde vo svete...a nenosíš zo sebou autobatériu ale len malý prístroj na tuškové baterky...pred 10 rokmi sa mobilné telefóny nosili v kufríkoch...dnes ho máš menší ako dlaň...a čo sa týka energie ktorá by vysielal signál z čipu?...budeš ho napájať priamo ti..zo svojho tela...tiež sa hýbeš a nemáš baterky...tiež ti srdce bije a nemáš baterky...a krv ti obehne telo niekoľko krát za deň...prečo...to vieš vysvetliť?...čo ženie túto energiu?


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer: no a tu je dalsi priklad nevedomosti. GPS funguje tak, ze tvoj prijmac zacne citat signal "vysielany" zo satelitov (prave kvoli spominanej sile signalu je opticka viditelnost na tie satelity v podstate takzme nutnost). Na zaklade toho ti vypocita tvoju polohu.
V mobiloch si mozeme pomoct ak mame databazu BTS na ktore mobil "dovidi"
Nic sa neposiela do satelitu a ak zapnes GPS tak o tom nikto nevie, pretoze je to iba PRIJMAC a tak mu stacia aj tie "tuškové" baterky.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a rafael....ľudia v tej dobe žili v otroctve...starý rím a tak...bezprávia...právo iba bohatých...prvý ktorý sa vzopreli tomuto systému BOLI PRÁVE KRESŤANIA...pretože JEŽÍŠ IM UKÁZAL ŽE ICH ŽIVOT MÁ TIEŽ hodnotu a sú SLOBODNÝ...ak by nepoznali teóriu z BIBLIE...doteraz by si si myslel že ako otrok si sa narodil.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer: myslíš tých kresťanov, ktorí ešte pred vojnou Sever proti Juhu veselo obchodovali s otrokmi? Máš na mysli kresťanské právo aj pre chudobných počas feudalizmu a tak ďalej?


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (14:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak...nechce sa my s tebou hádať o vymoženostiach techniky...viem už teraz že existujú čipi pre psov a nájdeš ich pomocou GPS...ak sa ti miláčik zatúla...dať ho človeku je otázka rokov...ale najprv si musia preto nachystať pôdu...ďalej áno mám...ale títo kresťania boli bohatý obchodníci...ktorý do kostola možno ani nechodili...iba sa tak prezentovali...lebo v tej dobe ak si neveril...jednoducho ťa upálili.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...čož som samozrejme využíval rád nato aby ľudia znenávideli BOHA...a prestali v neho VERIŤ.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-25  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam, ako ti poškodila "pichačka" do práce život?


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer: a lokalizacia psika, tak to moj zlaty svetlonos funguje tak, ze cez GPS sa lokalizuje a potom sa poloha posle napriklad cez gsm modul (cize mobil).


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak...ale účel plní či nie?...nájdeš svojho miláčika...krovak...nájdeš.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucko, uhýbaš. Tu ide o podstatu: čipy aj satelity sú istým spôsobom symboly aplikovanej vedy a tak je veľmi lákavé ich spojiť aby sa tým dalo strašiť. Ale fakt je taký, že celé to strašenie stojí na hlinených nohách, pretože je niekde na rozhraní nerealizovateľnosti a praktickej nerealizovateľnosti.


iz   |   ip:178.40.61   |   2011-08-25  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetci sú tu veľmi múdri, hádam by bolo zamyslieť sa aj nad tým, aká veľká vec je vôbec žiť a aj keby sa niečo stalo, nuž je taký problém zdolať strach a vybrať sa hocikedy do večných lovísť?
Všetko hrubofrequenčné sa dá pokladať za diabla, všetko ľahké čo Vás neťahá dole Vám možno umožní raketovejšie najpredovanie pochopením vyšších cieľov prítomnosti ľudí na Zemi.
Možno nwo-čkári musia robiť čo robia, lebo ináč by to urobil niekto iný.
Naozaj si viete predstaviť zlyhanie technológií používaných dnes? By to bola cesta späť.
Po smrti na tzv poslednom súde možno budeme všetci ľutovať kopu vecí, ale či nás napadne baviť sa o veciach ako tu na fóre..


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak...ale každá veda sa dá zneužiť...a človek má tu slabosť aby ovládal iných...či nie?....pozri do minulosti...tam bolo otroctvo...prečo si myslíš že teraz v 21.stor. ...tu nebehajú ľudia s túžbou po moci?...máš to v sebe aj ti Krovak...ale netúžiš po moci až tak ako niekto kto tieto čipi vytvára...alebo platí ich vývoj a že existujú vieš sám....tu nejde o to aby si veril tomu že je na teba nachystaná pasca...ale o to aby si sa rozhodol sám či ju necháš sklapnúť....je to o výmene informácii a je len na tebe či použiješ SVOJU LOGIKU k poznaniu čo je pre teba DOBRÉ.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-25  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucko, lenže pri súčasnom stave technológií je oveľa jednoduchšie predať veľa čipov na relatívne mierumilovné účely a svoju túžbu po moci ukájať pomocou takto získaných peňazí.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak...ale peniaze boli začiatok zotročovania ľudí...peniazmi si úplnú poslušnosť nekúpiš..iba ich služby...nebudú ti verný ak peniaze stratíš...utečú inému...tomu kto ich zaplatí...ti sám by si pohodlie ktoré ti tieto peniaze zabezpečili stratiť nechcel...preto sa hľadá spôsob ako ovládať ľudí a nebáť sa pri tom o svoje miesto...ich vodcu...a násilím to nedokážeš ak ľudia stále budú mať slobodnú vôľu...vždy to bude len do času..ale nie na stálo.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak..

ja netvrdim na 100% ze to bude cip sledovany cez satelit..
mozno to bude pozemna siet.. pozri si ten Projekt L.U.C.I.D!!
mozno budu vysielace na zemi ako na mobily a bude to napojene na svetovu siet!!neviem.. no v kazdom pripade sa nieco take chysta aby si bez cipu nemohol ani do obchodu vojst , nieto este nakupit!!

ohladom tych Mpx..
ja fotim,,myslel som ze si laik a tak som ti ponukol ako najlahsie pochopitelny priklad,,lebo na to sa najviac ludia namotavaju..
(klasicky sa to vola podcenovanie supera) za co sa ospravedlnujem..a to iste ocakavam aj od teba:-))

dalej.. o pocitacoch tiez nieco viem,,a trochu ma uraza ked mi vysvetlujes ze osobny pocitac nemoze spracovavat take mnozstva informacii..

nechcem byt ako ty, tak ti to poviem inym sposobom.
mozno si uz o tom pocul, ze existuju superpoctace ktore su velke ako bytovky, ci niekolkoposchodove budovy...
staci zagooglit a mas tam toho tony.. fotky su uzasne.. tovarenske haly z procesormi ako traktory!!

chces mi nahovorit, ze tieto picitacove centa vyrabaju za ucelom vyskumu?? ci nebodaj na archivovanie zdravotnych kariet!??

sam dobre vies,ze toto sa robi za inym ucelom,,hoc "oficialny nazor" na tieto pocitace je , nezazivny pre verejnost a nezaujimavo vedecký!! no je to len preto aby bol zatajený jeho pravy vyznam!!

takze ak by si aj mal pravdu stym ,ze nie je mozne sledovat cip pomocou satelitu,, verim ze su aj ine moznosti ako to spojazdnit..aby vsetky cipy v telach ludi boli sledovane,,a aby nikto kto nema cip nesmel do obchodu,,na letisko, ci na vlakovu stanicu..
pohybove fotobunky prerobia na citacky kodov a k tomu bezhotovostny system..a "vsetci co nemaju znamenie ani nepredaju ani nekupia"

myslim ,ze to je zrealizovatelne az az-..
joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak..
a trosku ma aj zaraza ,ze clovek ako ty napise takuto blbost-

citujem-"lenže pri súčasnom stave technológií je oveľa jednoduchšie predať veľa čipov na relatívne mierumilovné účely a svoju túžbu po moci ukájať pomocou takto získaných peňazí."

myslim,ze takto rozmysla väcsina ludi a to preto, lebo namaju sajnu ako clovek reaguje ked si zvykne na peniaze..
ludia si naivne myslia ,ze peniaze by vyriesili ich problemy a snivaju ako by si kupovali drahe a pekne veci , ci cestovali po celom svete..
no samozrejme si nevedia predstavit aj temnu stranku veci.. nevedia ake problemy by sa vyskytli po enormnom zbohatnuti..nevedia ako by ich zacalo skriet to a tamto!!
netusia to ,lebo snivaju len o peknych veciach!!
a to je chyba!!!

Krovak.. musis vediet jednu vec, a to je, "vzdy po neskutocnom zbohatnuti a presyteni sa bohatstva NASTUPUJE TUZBA PO MOCI!!!"

zapametaj si to.. tuzba po moci je druhy stupen po bohatstve..
tym ludom uz nezalezi na peniazoch..ale na rozhodovani.. na slave..a ucitevani.. chcu aby rozhodovali o milionoch ludskych zivotov..chcu aby ludia boli zavisly na ich rozhodnutiach..

TOTO JE TO PRAVE AFRODIZAKUM..!!!
peniaze su len startovacia draha!!

toto mi vyvratit nemozes.. a ked sa o to pokusis , tak len dokazes aky si hladny po peniazoch a ako naivne snivas co by si si kupil a kde by si siel..
no to su detske sny cloveka (samozrejme aj ja ich mam) co tei peniaze nema..(respektive nema ´miliardy)

pravda??
lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...PRAVDA...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak a zdenek..
pzrite si toto..

http://www.youtube.com/watch?v=P0U_mAbQvwI


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolpins

O čipoch, očipovani ľudstva, o tom čo je možne a čo nie je možne je s Tebou škoda sa baviť pretože Ty veriš v nerealne veci ktore neexistuju. Pripominaš mi jedneho znameho ktory raz za mnou prišiel a požiadal ma aby som nahadzal nejake čisla do počitača a nasledne mal počitač vyhodnotiť ktore čisla z toho padnu v športke. Tvrdil vraj počitač dokaže všetko a vraj to videl v nejakom filme čo všetko počitače dokažu.. Skutočne som mu len ťažko vysvetľoval že nie všetko je možne žiadať od počítača čo si človek zmyslí.

Tu nejde len o to či je to možne alebo nie. Tu ide o to že taky projekt pre cele ľudstvo je nezmysel ktory ľudstvo nikdy neprijme aj keby to už dnes vymyslene bolo. Pripadaš mi strašne naivny ak si mysliš že ľudia su natoľko hlupi že by take čipi nosili dobrovoľne alebo po nejakej udalosti by to prijali ako potrebné. Neprijali by to pretože ľudia za Slobodu bojujú neustále. A to nehovorim o jedincoch ktori su ochotni bojovať proti neexistujucim hrozbam, tak ako Ty napriklad. Len píš tie svoje blbosti veď mne tým neubližuješ.. :-))lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve...práve preto je to PASCA...ale len na tebe záleží či jej uveríš alebo nie...dostal si informácie..ktoré sú zahrnuté aj v BOŽEJ BIBLII..nebudeš kupovať a ani predávať...ak neponesieš znak šelmy...použi svoju LOGIKU a dopracuješ sa k PRAVDE...tá kniha je stará 2000 rokov..to nezaprieš...obsahu veriť nemusíš...ale táto VETA nadväzuje nato...že bez čipu si nič nekúpiš...a to že sa snažia zrušiť hmotné peniaze kvôli prepadom, krádežiam, vraždám...ešte neznamená že zostanú iba na kreditných kartách...pretože ak zostanú na kreditných kartách vždy to budú len HMOTNÉ peniaze.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak..

http://en.wikipedia.org/wiki/K_computer#cite_note-tele20611-1

tu je opis pocitaca Fujitsu K.. precitaj si dobre kolko informacii dokaze spracovat za jednu sekundu..

a precitaj si to dvakrat.. aby si mi nabuduce nepisal posmesne ,ze to plynie z nevedomosti!!

dik..


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...ja neviem po anglicky:))))...ale obsah som pochopil...už existuje teória na aplikovanie do REALITY...a teória a prax nemajú ďaleko od seba.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak..
tu mas video o superpocitaci,,a je tam na konci vysvetlene aj "oficiale pouzitie" toho stroja..
je to na vedekce ucely , ktore maju pomoct vedcom predpovedat zemetrasenia ha ha ha ah ahahahahaha..
takto nas krmia.. nas co o tych strojoch vieme..
a vas co o nich neviete a myslite ,ze len acer laptom je najnovsi vynalez,,vas nemusia ani oblbovat..
vy si to tajomstvo ustrazite sami tym, zemu odmietnete uverit!!!
toto plati aj pre steve!!

ty si takisto jeden s tych co aj ked budu stat v rade na cip,, tak sa budu smiat na plne usta ,,ze nic take existovat predsa nemôze,, ze to len panbickari blbnu..

opytam sa ta takto..
ked vidis tie pocitace..hovoria o nich ze su na vedecke ucely,,
doteraz bolo zneuzite vsetko co clovek vymyslel na zotrocenie druhych::

vsetky vynalezy sa pouzili vo vojnach ,,nba zabijanie,,kontrolovanie..
ale ty STEVE si myslis,, ze len preto lebo Ty zijes na zemi,,tak su vsetci len dobrí ujovia a tety??

sa preber.. tie pocitace co spracovavaju triliardy info za sekundu su nato aby ked pride cas dokazali kocirovat vsetky obchodne transakcie sveta!!!

sa preber STEVE.. mikrocipy budu v blizkej buducnosti ci to ty chces ci nie..
ty si maly pan na to aby si rozhodoval co bude a co nie..
ty si len pesiak, takisto ako ja..
a ked system okolo teba nastavia tak, ze vsetko bude na citacky cipov.. tak budes utekat po cip,,,lebo bude treba knedle z lidla!!!

sa preber...
velice sa tu hras na frajera.. nokeby si nemal co jest..a kde byvat..a to len preto ,,lebo potrebujes cip.. tak by si inak spieaval!!
Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolpins

On ten počítač je rýchly ale mal by si vedieť že on nie je schopny spracovať toľko informacii ale iba inštrukcii v assembleri ak začneš takym počitačom spracovavať trebars obraz tak nim nedokažeš ani riadiť auto takou rychlosťou ako človek. Ten počitač nie je žiaden zazrak.joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdenek..
poslal som to krovakovi o tom pocitaci..ktory dokaze spracovat 8,162 qvadrilionov calkulacii za sekundu!!
to je kurwa inaksi stroj..
a oblbuju verejnost tym,,ze to je pre vedcov..
chujovina ako traky..

inak som to s tymi "trilionmi" dost podcenil..

no nic.. som pozadu..
treba info stale doplnat..
pokrocili dost..to sa musi nechat..
no chcel by som vediet co na to krovak..ale asi tu uz nie je!!


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolpins

A čo sa obchodnych transakcii tyka tie sa budu snažiť vždy len a len automatizovať, to je v poriadku ale na nejaky čip vo vlastnom tele na to zabudni.. Nepleť tu automatizaciu platieb čo je prirodzeny vyvoj a očipovanie ľudstva čo nie je a nebude nikdy v zaujme ľudstva. Mal by si byť trochu konštruktivny a nehľadať vo všetkom hrozbu.Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rýchlo všetci sem! Už sú tu zas tie dve biblické ovce, bude zábava...!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve...ale tá hrozba začala prvým upozorňovaním na NEBEZPEČENSTVO HMOTNÝCH PEŇAZÍ...toto nieje varovanie...toto je FAKT.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...krovak...určite študuje informácie...on sa vráti.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  priatelu.. myslim si ,ze prave tebe tak konstruktivita chyba!!
ty nevidis kde skonci ten prirodzeny vyvoj,,

pocas celej historie ludstva tu boli ríše co sa pokusali ovladnut cely svet.. ludia to stale chcu..
od babylonu po hitlera..

no az na koniec sa to podari..aj tolen na kratky cas..

no skonci to tak ako som pisal..
ludia su coraz horsi,,nie lepsi..

maju na to prostriedky..maju uz aj moc..
maju vsetky peniaze sveta..
niekedy bolo bohatstvo rozdelene viac menej spravodlivo medzi narodami..ci kralovstvami..
dnes 90% manipuluje hrstka rodin!!

tí maju maniere na ovladnutie sveta..vyuzivaju technologie o ktorych mohol nero ci hotler akurat tak snivat!!
no dnes uz nie je poblem..

a hovorim ti, ze inde ako v ocipovanej spolocnosti v mene mieru abezpecnosti,,ci boji proti terorizmu a danovym unikom a diernemu obchodu, nakoniec tie cipy budu..lebo ony vyriesia vela problemov dnesneho sveta..
no zarovaen ukradnu aj tu trosku slobody ktoru ludia este maju...
ver mi..
ina moznost nie je..
jedine v knihach od daniele steelovej..v rozpravkach a hlavach "prilis triezvych" myslitelov, co maju "zdravy rozum"..

inak vsekto ide presne podla planu..


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aaaaa.. objavil sa nas miestny saso..
cau pandamanik..

nemal by si si od maminy pytat kapesne a sup sa do putiky s kamosmi o takomto case??

a ulohy si si uz urobil??
lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...klobúk dolu...v tvojich informáciách je zahrnuté všetko.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (16:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úlohy cez prázdniny, ty pátričkársky trkvas? Keď už tak... :-DDD


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolpins

Fajn tak kľudne tomu ver. Mne ste s tym na smiech pretoze viem ze ak by to bolo realne nielen Vy ale ani ja a ani ini ľudia by nic take neprijali, takze to realne nie je. To ze by tu take snahy mohli byt to je druhorade.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...usmievaj sa a nereaguj na jeho argumenty...tieto sme poznali ešte na základnej škole:)...a táto diskusia svedčí len o tom že sa tu bavia ľudia...ktorý ju úspešne ukončili...a ta nemyslím len nás dvoch...ale všetkých okrem toho kto sa tu základnou školou prezentuje.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve....myslíš že ti niekto z nich povie PRAVDU?...nemusíš nám veriť...nejde tu o presviedčanie, ale o to aby nikto nezostal slepí....a mohol si vybrať.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve..
takze hovoris, ze na svete sa deje len to , co si ludia vedome zvolia,, a len to co chcu ??

myslim, ze sam to mu neveris co pises,..
ziadny narod si nikdy nezvoli dobrovolne svojho diktatora!!

vzdy si zvolil svojho vodcu a azachrancu!! nezabudaj..

ludia su stale klamani a manipulovani..
vzdy sa im nieco predostrie pred oci ako navnada..s peknym kuskom mäsa..
a ked sa priblizia, tak pasca sklapne!!

takisto sa to bude odohravat aj teraz..
system buduju uz dlho.. stavaju svetove organizacie.. unie.. spolcuju staty.. narody..organizacie.. obchodne retazce,, benzinky.. vsetko sa spolcuje do ohromnych spolkov ktore riadi par ludi..ci rodin..

a pamätaj..ked bude zle..a tym myslim skutocne zle.. ze bude hrozit vojna.. ci hlad.. alebo neskutocna kriza..
ludia budu sami voalt po zachrane..

robia to stale rovnako..

ci si myslis, ze ludia si aj napriek "terorizmu" hladu, a biede,, nepohodli a hrozby vojny..stale zvolia akospravny a uvedomelí obcania svoju slobodu??

hovno!!!
kazdy bude pozerat na svoj bachor.. svoje auto a svoje bezpecie..

a prijmu to co bolo pre nich naordinovane,,bez rozmyslania..
ked pridu cipy..(a to pridu nebadane ako prirozdeny vyvoj)
tak vsetci pojdu ako ovce na zabitie bez toho zeby si to uvedomili..
a budu aj takí co aj budu vediet,,no daju si ho aj tak,,lebo nebudu mat inu moznost a nevydrzia pozerat sa na svoje trpiace deti!!

a tí ktorí to ozaj neprijmu,,budu zabijaní..a prenasledovaní..

staci len ked si to zapamätas,,,a ked to pride,,tak to vyvrhni ako krava travu z knihy do papule a znova o tom premyslaj..
vela zdaru..


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandebilium..
presne teraz cez prazdniny..lebo mam taku vedomost ,ze osobitna skola ktoru navstevujes ma extra hodiny cez prazdiny , lebo ste nestihli ucivo v normalnom skolskom roku..

tak ako , mas tie ulohy..


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidím, že na svoju mladosť máš veľmi silné spomienky. Ale kariéru si urobila skvelú, klobúk dole! Cez knihu oviec až k dánskym šiatrom. Závidím... závidím...! :-DDD


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jolpins

Znova si odbočil do stavu Tvojej fantazii o buducnosti. Choď sa prejsť, pozri sa von ako je pekne, choď sa poobzerať okolo seba či sa niečo take deje ako si napisal.. Ubezpečujem Ťa že nič take sa nedeje, trpiš iluzornymi predstavami o možnej zlej buducnosti s biblickym koncom a mam pocit že aj paranojou.

Navyše technologicky to dnes ešte ani nie je možne, je rozdiel sledovať par zvieratiek nejake množstvo aut cez GPS a GSM a ponuknuť ľuďom funkčny system ktory by ich mal očipovať a zotročiť. Žiješ v nejakej SCI-FI predstave o sučasnej realite. Škoda že Ťa nepoznám tak na staré kolená by som sa z Teba smial že starý Jolpins no kde máš tie čipy nejako sa toho asi nedožijeme.. :-))

V 1980tom sme sa v škole bavili ako bude vyzerať rok 2000. To bolo len technologickej fantázie a veľa sa toho od vtedy nezmenilo.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplička pozná iba jednoduchú cudzineckú realitu - ráno vstávať, cez deň makať, poobede kostolnú lavicu zohriať, večer kľaknúť pred ovčou knihou, potom na pokecoch nadrístať z nej úryvky a spať. Samozrejme, medzitým ešte jesť a kadiť. To všetko v permanentnom strachu pred pokrokom a z neexistujúcej modly.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandebilium sa snazi vratit uder no nejako sa mu nedari..

jeho okliestena fantazia sa stale toci len oklolo oviec a ovcej knihy..
inak sa chyta len toho co mu napisem ja a chce to obratit proti mne..

no dost slabe..
dost slabe..
take na pousmiatie nad tvojou utrapenou kvaziurazkou.. ktora sa ako vzdy minula ciela..

jendoducho na to nemas..

PS,.. ja viem ze i zavidis.. v zivote si nevysiel zo slovenska vonku,.,. ktovie ci si sa vobec oustil mamkinej sukne..

no vypada, ze nie..
tatko dotuje vreckovym co neodovzdal na vyplatach a tak sa ti zije..
snazis sa nejak ospravedlnit svoj prizivnicky sposob zivota a zaroven zhodit ten normalny sposom ktorym zije väcsina du prispievajucich, vratane tvojich piraznivcov..
takze na poctivu pracu by si nemal kydat ,,lebo si o tebe uz ozaj vsetci pomyslia ,ze ti pere v makovici ako pripecenemu bratislavskemu decku!!

no aj tak.. snaha sa ceni..
neprestavaj..joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=-IN3OxYKZLs&;feature=related..

tento siator som staval..
koncert bol super..

48 hodin roboty bez prestavky..


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (18:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len jedno nechápem: ako môže niekto dovoliť stavať takéto veľké šiatre niekomu, kto verí v neexistujúcu modlu? Pracovné normy by mali zahŕňať aj psychošov, ide predsa o zodpovednosť.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (18:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vies ako??
tak, ze tam sa jedna o to co , kto vie,,a ako vie robit,,a nie o to v co veri!!

viem je to pre teba novinka,no takto to v normalnom svete funguje..

chapem,ze ty si vyrastal v sterilnom prostredi mamkinej sukne a blizkeho okolia,,a nevies si predstavit ako moze clovek ktory veri v Boha aj vediet robit..
no vdaka Bohu,,je to tak..

ale vies co? nevadi..
kazdy sa ucime..
aj ty raz vyletis z rodicovskeho hniezda a zaradis sa medzi ludi..

urcite..:-DDD


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nekrmte Pandemonia-Karolka!

Milovníci pohádkových příběhů znají trolly ze severských pohádek, milovníci žánru fantasy z knih, případně počítačových her. Existuje však ještě jeden druh trola, trol internetový.

Pohádkový trol číhá většinou z neznámých důvodů a zřejmě z nedostatku jiné zábavy pod mostem, nejlépe kamenným, a vybírá od procházejících pocestných mýtné za přechod mostu. Nemá-li procházející pocestný dostatek financí, trol mu náhradou za peníze ukousne hlavu a sní ji. Proč trolům chutná lidská hlava a nikoliv jiná, výživnější část těla, mi rovněž není známo. Jisté však je, že pravděpodobnost setkání se s tímto druhem trola jinde než v literatuře stoprocentně nehrozí.

Jinak je to s trolem internetovým. Trola internetového /anglický pravopis je troll/ zná každý návštěvník internetových diskusí

Jak poznat trola

Představme si, že pod některým zdejším článkem probíhá plamenná diskuse, diskuse sice ostrá, ale stále ještě jakž takž v mezích slušnosti. Vtom vchází trol a okamžitě, většinou bez toho, že by článek četl, k diskusnímu štěstí mu stačí jméno autora, se do diskuse zapojí nějakou, s předchozí diskusí naprosto nesouvisející poznámkou. V našich podmínkách to bývá nejčastěji nějaká invektiva, beroucí v potaz zdravý rozum autora článku, popřípadě nadávka do modrých bolšánů, modrých strak či komoušů nebo oranžád...doplňte dle libosti a zkušeností. A pak trol čeká. Pokud někdo, nejlépe autor článku zareaguje, má trol vyhráno. Ostatně, o ostatní diskutující jde trolovi jen velice zřídka a jen v případě, zakusil-li ten den v oblasti trolování příliš mnoho neúspěchů. Na autorovu reakci odpoví trol ještě větší invektivou, teď už se obvykle zapojí i další diskutující, ať už z jedné či druhé strany, a výsledek je jasný...celá, dřív celkem zajímavá diskuse, je v ...háji. Poté, co tohle trol dokázal, spokojeně odchází do diskuse u dalšího článku, v případě pokročilé noční hodiny uléhá s blahým vědomím dobře vykonané práce na lůžko.

Jak se trolovi bránit

Obrana proti trolovi je jediná. Nereagovat. Nikdy a na nic. Trol jako takový totiž vůbec není nikterak interesován na předmětu diskuse, ani emočně, ani po stránce faktů. To, že ho naprosto nezajímá předmět diskuse a je zde jenom proto, aby tuto diskusi narušil, ho činí naprosto neprůstřelným a nedotčeným jakoukoliv reakcí ze strany napadeného. Chráněn, na rozdíl od autora, anonymitou internetu, odpoví na invektivu ještě větší invektivou a největší radost mu udělá, když mu autor svou reakcí potvrdí, že vyhmátl náhodou nějakou jeho slabou stránku. To si pak trol doma dopřeje panáka a s ještě větší vervou se vrhne na svou oběť. Je však nadmíru zklamán a znechucen, když osoba napadená jeho výpad přejde mlčením a dál diskutuje s ostatními. Takovou diskusi trol záhy opouští a odchází se realizovat jinam.

Závěrem

Trolové se zrodili zároveň se zrodem internetu. Jsou všudypřítomní a věční. Budou to zkoušet pořád a pořád, dál a dál. A proto - nekrmte troly. Nereagujte. Jednou se třeba stane, že trolové hlady vyhynou. A internetové diskuse tu budou zase jen proto, aby si zde lidé vyměňovali názory a ne nadávky.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vitaj, vekslák...!


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nekrmte Trolka-Karolka, teraz známeho pod trolovským nickom Pandemonium:

Milovníci pohádkových příběhů znají trolly ze severských pohádek, milovníci žánru fantasy z knih, případně počítačových her. Existuje však ještě jeden druh trola, trol internetový.

Pohádkový trol číhá většinou z neznámých důvodů a zřejmě z nedostatku jiné zábavy pod mostem, nejlépe kamenným, a vybírá od procházejících pocestných mýtné za přechod mostu. Nemá-li procházející pocestný dostatek financí, trol mu náhradou za peníze ukousne hlavu a sní ji. Proč trolům chutná lidská hlava a nikoliv jiná, výživnější část těla, mi rovněž není známo. Jisté však je, že pravděpodobnost setkání se s tímto druhem trola jinde než v literatuře stoprocentně nehrozí.

Jinak je to s trolem internetovým. Trola internetového /anglický pravopis je troll/ zná každý návštěvník internetových diskusí

Jak poznat trola

Představme si, že pod některým zdejším článkem probíhá plamenná diskuse, diskuse sice ostrá, ale stále ještě jakž takž v mezích slušnosti. Vtom vchází trol a okamžitě, většinou bez toho, že by článek četl, k diskusnímu štěstí mu stačí jméno autora, se do diskuse zapojí nějakou, s předchozí diskusí naprosto nesouvisející poznámkou. V našich podmínkách to bývá nejčastěji nějaká invektiva, beroucí v potaz zdravý rozum autora článku, popřípadě nadávka do modrých bolšánů, modrých strak či komoušů nebo oranžád...doplňte dle libosti a zkušeností. A pak trol čeká. Pokud někdo, nejlépe autor článku zareaguje, má trol vyhráno. Ostatně, o ostatní diskutující jde trolovi jen velice zřídka a jen v případě, zakusil-li ten den v oblasti trolování příliš mnoho neúspěchů. Na autorovu reakci odpoví trol ještě větší invektivou, teď už se obvykle zapojí i další diskutující, ať už z jedné či druhé strany, a výsledek je jasný...celá, dřív celkem zajímavá diskuse, je v ...háji. Poté, co tohle trol dokázal, spokojeně odchází do diskuse u dalšího článku, v případě pokročilé noční hodiny uléhá s blahým vědomím dobře vykonané práce na lůžko.

Jak se trolovi bránit

Obrana proti trolovi je jediná. Nereagovat. Nikdy a na nic. Trol jako takový totiž vůbec není nikterak interesován na předmětu diskuse, ani emočně, ani po stránce faktů. To, že ho naprosto nezajímá předmět diskuse a je zde jenom proto, aby tuto diskusi narušil, ho činí naprosto neprůstřelným a nedotčeným jakoukoliv reakcí ze strany napadeného. Chráněn, na rozdíl od autora, anonymitou internetu, odpoví na invektivu ještě větší invektivou a největší radost mu udělá, když mu autor svou reakcí potvrdí, že vyhmátl náhodou nějakou jeho slabou stránku. To si pak trol doma dopřeje panáka a s ještě větší vervou se vrhne na svou oběť. Je však nadmíru zklamán a znechucen, když osoba napadená jeho výpad přejde mlčením a dál diskutuje s ostatními. Takovou diskusi trol záhy opouští a odchází se realizovat jinam.

Závěrem

Trolové se zrodili zároveň se zrodem internetu. Jsou všudypřítomní a věční. Budou to zkoušet pořád a pořád, dál a dál. A proto - nekrmte troly. Nereagujte. Jednou se třeba stane, že trolové hlady vyhynou. A internetové diskuse tu budou zase jen proto, aby si zde lidé vyměňovali názory a ne nadávky.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule...ďakujeme...Pandemonium..si už neškrtne.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve...ale my nenadväzujeme..na roky 1980...ale na vety z knihy starej 2000 rokov...nič nekúpiš a nič nepredáš...a ver mi...táto doba do toho zapadá...zrušiť hmotné peniaze...ako to v tej dobe mohli vedieť...že bez znaku šelmy nič nekúpiš?...veď samotný JEŽÍŠ...ktorý ľudstvo varoval...POZNAL PENIAZE...a to že hrozí ich zánik vidíš teraz...v dnešnej realite.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kľudne to môže byť aj tak, že po kolapse dolára a eura zavedú nejakú elektronickú alternatívu a aby zabránili obchodovaniu na čiernom trhu, implantujú čip.
Tým sa naplní proroctvo v Zjavení Jána.
Technologia už dávno existuje a prvým krokom môžu byť platby prostredníctvom mobilu:
http://www.magnificat.sk/2011/08/don-gobbi-identifikoval-znak-selmy/


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-25  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aha, ďalší Tulo do svätého stáda!


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak Tule ONI zavedú elektronickú alternatívu ONI implantujú čip a ani Ti nedajú na výber či ho budeš mať na karte, na kľúčenke, v mobile jednoducho Ťa nasilu zoberú povedia Ti drž hubu a implantujú Ti čip. No nebuď smiešny. ONI TI dajú na výber a keď chceš môžeš si ho dať aj teoreticky implantovať to je tak maximálna možnosť čo Ti dokážu na trhu ponúknuť nie že ONI IMPLANTUJÚ. Si snáď na povrázkoch ovládaný démonmi že nie si schopný rozlíšíť možnú realitu a možnú dobrovoľnú ponuku od násilného konania a nevieš si z toho vybrať alebo ako.Len nedávno nás ONI chceli očkovať proti nejakej chrípke či čo to bolo a bola taká protikampaň na nete proti očkovaniu že ONI museli vyhodiť nakúpené vakcíny tak sa z tých ONI nezblázni, nemajú žiadnu moc nad Tebou iba to čo Ty dovolíš.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..áno...steve máš PRAVDU...urobia ti iba to čo im ti dovolíš....ale strach z väčšiny ti nedovolí nosiť čip na kľúčenke...týmto spoločnostiam patria noviny..TV...internet...a ver my že stačí fakt pol ročný teror z prepadov...vrážd...a násilia pre hmotné peniaze...ktorým sa oháňajú politici už teraz...ľudia im sami nastrčia ruky...a ak odznie v TV..veta...cítim sa teraz v BEZPEČÍ...zajtra pred ich dverami budú stáť ďalší a tak to pôjde každý deň až nakoniec zostaneš SÁM s OZNAČENÍM POTENCIONÁLNY PÁCHATEĽ...spomeň si ako prišli banky na tento svet...vaše peniaze BUDÚ V BEZPEČÍ...kričali...zúročíme ich a rozmnožíme Vám ich....teraz je zadĺžení CELÝ SVET...neskôr pre krádeže papierových peňazí zriadili bankomatové karty...a ako to dopadlo vidíš sám...vlastníš ju aj ti...steve.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (21:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @Steve:
Ako sa hovorí:
"Dobrovoľne-nasilu"
S chrípkou to mohlo byť kľudne aj inak.
Najprv vytvorili hystériu, že príde pandémia, potom vytvorili silnú kampaň proti očkovaniu, aby v budúcnosti ľudia prestali dôverovať týmto virtuálnym chorobám.
Prečo?
Lebo ked vypustia do sveta ozajstnú chorobu, nikto sa nebude chcieť dať zaočkovať a mnohí zomrú.
Elita tak dosiahne depopuláciu ľudstva bez toho, aby stratila tvár.
Potom budú v NWO TV vysielať dokumenty o tom, ako ľudstvo doplatilo na toleranciu voči nezávislým informáciám a ako je prospešné cenzúrovať informácie, lebo iba vdaka konšpiračným teoretikom zomrelo toľko ľudí.
A elektronické peniaze?
Jasné, že ti dajú na výber.
Budeš si predsa môcť vybrať banku, ktorá ten tvoj čip bude spravovať...
Navyše si budeš môcť vybrať mesačný program za správu účtu.
Ved predsa žijeme v slobodnej spoločnosti...
Steve - ja som nad tým rozmýšľaľ.
Dá sa v súčasnosti žiť na území Slovenska úplne nezávisle a sebestačne?
Mám na mysli stav, kedy si kúpiš nejakú chalúpku na lazoch, s poľnohospodárskou pôdou a vlastným zdrojom vody a pri všetkej skromnosti sa budeš snažiť prežiť úplne nezávisle od spoločnosti.
Teoreticky by to možno išlo, prakticky asi nie.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko

Ja žiadnu bankomatovú kartu nevlastním.. :-))
Použivam výlučne papierové peniaze a ubezpečujem Ťa že dovtedy kým ja a iní ľudia budú používať papierové peniaze dovtedy budú papierové peniaze aj existovať a budú aj v ponuke.O akom strachu z väčšiny tu píšeš veď
väčšina sa bude báť očipovania a nie ža ja sa budem báť väčšiny. To všetko je SCIFI o čom píšeš, fantazmagória pretože ak sa len objaví niečo také tak všetci pánbožkári budete pobehovať v chaose a kričať že Vás chcú očipovať.. A ostatní sa pridajú ku Vám lebo to Vy naháňate strach druhým už teraz takými nepravdepodobnými scénarmi a naháňate si ho aj navzájom.. Možno to je cieľ aby ste Vy hlupáci poverčiví žili v strachu a neriešili skutočné problémy ktoré treba naozaj riešiť.. Uspokojíte sa s tým že hlavne že Vás zatiaľ neočipovali.. :-))
Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zjv 13-16: „A (šelma) pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, 17 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. 18 v tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť.“

Neobsahuje toto proroctvo informácie podobné súčasným identifikačným kartám alebo kreditným kartám? Predsa predávať a kupovať môže len ten, kto má znak šelmy, čiže patričné doklady. Nedávajú sa v súčasnosti na osobné doklady biometrické údaje? Nemohla neznáma civilizácia mať podobný vývoj a vkladala identifikačné údaje na ruku alebo na čelo napríklad vo forme elektronického čipu? Nezmysel? V roku 2008 prebehla tlačou informácia, že niekoľkí americkí počítačoví fanatici si dali voperovať pod kožu na ruku čip, ktorý im umožní prihlasovať sa na počítač namiesto zadávania hesla. Taktiež v správe bolo uvedené, že títo ľudia chcú čipom preukazovať totožnosť vo všetkých inštitúciách, platiť v banke miesto kreditnej karty. Začiatkom októbra 2009 prebehla v správach informácia o elektronických náramkoch pre mladistvých delikventov v Dánsku, ktorí vykonávajú výkon trestu na slobode. Prostredníctvom elektronického náramku a ďalšej elektroniky je možné sledovať ich pohyb. Podobné aféry sa odohrali vo švédskych väzniciach a starobincoch, kde údajne boli nedobrovoľne čipom označovaní ľudia. V Anglicku sa dávnejšie hovorí o označovaní väzňov a pedofilov podkožným čipom. V USA firma Verichip označí čipom akéhokoľvek záujemcu za poplatok 200 USD. V USA sa dokonca objavil návrh označiť podkožným čipom novorodencov – údajne za účelom jednoznačnej identifikácie v prípade únosu dieťaťa. Na Slovensku sa uvažuje s prechodom dokladov na čipové karty – vodičské preukazy, pasy, zdravotná dokumentácia. Technické preukazy sa pre nové vozidlá vydávajú už vo forme čipovej karty od 1.7.2010. V prípade Slovenska sa však iba presúva papierová forma dokladov na elektronickú formu. Zatiaľ sa nič nehovorí o podkožných čipoch. Nepripomínajú však tieto informácie verše Jánovho zjavenia?
Hľadám aj ja paralely? Áno. Ale pred niekoľkými desaťročiami by som ich nenašiel. Som si vedomý rozdielu medzi prijatím znakov šelmy na ruku alebo na čelo a súčasnosťou. Nechcem v žiadnom prípade tvrdiť, že znamenie šelmy na ruke alebo na čele, jednoznačne znamená osobný identifikačný doklad, kreditnú kartu. Touto myšlienkou chcem len poukázať na podobnosť veršov Zjv 13-16 a 17 so súčasnou skutočnosťou našej technicky vyspelej civilizácie rovnako ako v prípade šeliem – zbraní. Kladiem si otázku: je možný tak podobný vývoj dvoch civilizácii?
Môžeme prijať aj také vysvetlenie, ako som uviedol v časti Zjavenie Jána – 3 Apokalypsa? O utečencoch, zachránených a označených za účelom evidencie? Vidíte, že vysvetlení je možné podať viacero.

http://www.zahadybiblie.szm.com/technika/zjavenie-jana-7.htm


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule

Zbytočne konšpiruješ mohlo to byť aj uplne inak, možnosti možeš navymyśľať rozne.. Prečo neriešiš skutočne problemy ktore by sme mali riešiť ale riešiš tieto hovadiny ako by to mohlo byť keby, prípadne ako sa to mohlo stať a ako to bolo a prečo by to bolo tak a čo ak by to bolo inak pripadne tak alebo hentak... :-))

My sa tu potrebujeme baviť o skutočnych problemoch ktore by sme mali naozaj riešiť, nie to čo by mohlo teoreticky prisť. Keď take niečo teoreticky pride budeme to predsa riešiť potom ako hrozbu skutočnu.
Stupidny članok ktory označil vedecky pokrok vo vyrobe čipov za znak šelmy. Iba neznaly problematiky na to skoči. Na čo by Ti bol nalepovaci čip ktorym sa da platiť a ktory nema veľku životnosť ?Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu ide skôr o symboliku.
Napríklad v Písme je vyslovene zakázané robiť si znaky na telo - či už kresby/tetovania, alebo iný druh mrzačenia.
Môžeme potom protiargumentovať tým, že je to hlúposť, ved nástroje sú sterilné a farbivá netoxické, takže je to výlučne záležitosťou vkusu.
Rovnako aj nejaké čipy nemusia byť škodlivé, skôr naopak - môžu pomáhať v bežnom živote ľudí a môžu byť veľmi praktické.
Z hľadiska Biblie však ide o naplnenie proroctva, ktorému nemusí každý rozumieť, ale veriaci by ho mal poslúchnuť.
Ved aj v Starom Zákone boli mnohé pravidlá, ktoré sa vyjasnili až v 19 storočí.
Hlavne v súvislosti s bacilami a hygienickými predpismi.
Takže možno nevieme všetko a raz sa môže čip v organizme ukázať ako skutočný nástroj Zlého.
A kto ho dobrovoľne prijme, bude braný na zodpovednosť.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..nevlastníš?...fajn..ale 90% populácie áno...a budeš ju mať aj ti..pretože už robia kroky na ich zrušenie...nebudeš ju mať nezaplatíš a nekúpiš nič...budú chcieť potlačiť kriminalitu..a jediným riešením bude implantácia čipu...nekúpiš a ani nepredáš...možno zostaneš medzi 10%..neočipovaných tak ako doteraz..že nevlastníš bankomatovú kartu...ale 10% proti 90% ktoré teraz vlastnia bankomatovú kartu ľahko potlačí...práve krádežami a prepadmi...otázka papierových peňazí steve..je len otázka času...kedy ich zrušia....a veta stará 2000 rokov...bez znaku šelmy nič nekúpiš a nič nepredáš..my už logicky napovedá že ak peniaze v tej dobe poznali...nemali dôvod toto hovoriť...lebo neexistuje nič čo by ich mohlo nahradiť, iba čísla v počítači...a to že je BIBLIA stará 2000 rokov tomu snáď VERÍŠ.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (21:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer

Napiš ako sa da predavať bankomatovou kartou.. Da sa iba kupovať, predavať nie..
Som rad že tak do všetkeho vidiš a vieš že už teraz robia kroky na ich zrušenie.
Nechcem Ti nadavať ale podĹa mňa si blb ktory si namyšľa hovadiny. Neda sa s tebou komunikovať o normalnych veciach.

Alebo maš dôkazy že sa idu zrušiť papierove peniažky ? Pochybujem.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule

Bibliu si ľudia vysvetľuju všelijako. Nie si vynimkou.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...obchodník príjme aj bankomatové karty či nie?...a ak nebudú papierové peniaze...čo bude brať?...len ponuknutú bankomatovú kartu...a že sa snažia zrušiť papierové peniaze...to čítaš už teraz nie?...a kvôli čomu ich chcú zrušiť steve...rozmýšľaj a neurážaj...práve kvôli KRIMINALITE a neskôr vďaka nej zrušia aj iné hmotné peniaze....a ak zostaneš sám v presvedčení že si ponecháš papierové peniaze...alebo bankomatovú kartu..ZOMRIEŠ steve..pretože si nič nekúpiš.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve

Napišem niečo z reality. Ak sa pozriete na štrukturu čiarovych kodov na vyrobkoch, všimnite si prvu čiaru strednu čiaru a poslednu čiaru ktore su dlhšie ako ostatne čiary čiaroveho kodu. Takisto si všimnite hrubku čiary čiaroveho kodu kde sa nachadza 6. Jednoduchou analyzou čiaroveho kodu zistite že už dnes sa v čiarovom kode nachadza čislo 666. Problem celej biblie je v tom že sa ňou nechavaju inšpirovať tvorcovia systemu okolo nas a zda sa že nie su pobožni skor nejaky luciferiani alebo čo. Otazka je či by sa tam čislo 666 nachadzalo aj keby existovala biblia. Podľa mňa nie. A tak sa mi zda že sa Vam to proroctvo nakoniec splni lebo biblia môže pre niekoho služiť ako inšpiracia.. Pre mňa to nie je ale žiadna hrozba, chapem že všetko je to iba dielom človeka. A panbožkari Vy sa kľudne prežehnavajte ďalej a verte že to robi šelma a že Vas pride zachraniť Boh.
A že Vas očipuju.Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pardon nie je to čiara ale dvojčiara.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (22:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve...ale v BIBLII nehovoria o inšpirácii tohoto čísla...ale VARUJÚ PRED NÍM..je to číslo šelmy ktorá ti potlačí práve tú SLOBODU ktorú ti BOH dal...a že čípi ti vezmú túto slobodu vieš aj TI sám...nechceš byť slobodný?...steve.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pardon, nie je to čiara ale dvojčiara. Sklada sa z dvoch rovnako hrubych čiar a rovnakej medzery. To je 6. Su tam tri na začiatku, v strede a na konci.


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-25  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko

Tak daj pozor a od zajtra už nič nekupuj. Je na mlieku, a vlastne na všetkom v čiarovom kode. Čislo šelmy na Teba čiha a Ty si bol varovany tak nič nekupuj od zajtra... :-))

A mne už nič nepíš, je to zbytočné pretože ja na bibliu neverím. Môj názor je ten že keby nebolo biblie nebolo by ani čísla 666 v čiarovom kóde.
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia! Ľudiááá...! Chýba Joplička!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak by neprišiel JEŽÍŠ prvý krát a nekázal by o BOHU a jeho sláve...toto číslo by si uctieval....neveríš BIBLII ale ver vete...že nič bez znaku šelmy nekúpiš a ani nepredáš...lebo sa naplňuje...preto si aj ti bol varovaný...len tým že sa k tebe dostali tieto slová...pretože aj teba BOH miluje nekonečnou láskou a nechce ťa zatratiť ak budeš v sebe nosiť tento ZNAK....JEŽÍŠ príde aj druhý KRÁT...tak ako sa nplní táto veta a znaku tak sa naplní aj JEŽÍŠOV DRUHÝ PRÍCHOD...to je dôkaz že BOH EXISTUJE...lebo sa o ňom píše v knihe starej 2000 rokov...a jeho dieťaťom si aj TI steve...aj TI...preto ťa varuje...skrye BIBLIU...uver jej steve...uver...lebo inej cesty k BOHU NIET.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-25  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pardón...skrze túto BIBLIU...dobrú noc.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-25  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hádam skrz BILLU..., pako a sladké sníčky.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-25  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento svet patrí Zlému.
Riadi ho a snaží sa využiť krátky čas na to, aby oklamal čo najviac ľudí.
Ježiš preto povedal, že ten, kto je priateľom tohto sveta je jeho úhlavným nepriateľom.
Tento svetský svet sa vyznačuje uctievaním zlatých teliat vo forme peňazí, falošných bohov (speváci, futbalisti), nahradzovaním reality virtuálnymi zážitkami a pod.
Ozajstné duchovné hodnoty sú na smiech.

Ak v budúcnosti budú chcieť malopredajcovia na trhu predávať, možno budú musieť mať kvôli okamžitej kontrole vsadený čip.
Kto bude chcieť kupovať, bude ním zas platiť.
Tak sa naplní proroctvo.
Boh pred tým varuje preto, že dobrovoľným prijatím čipu schválite materialistický systém vyzdvihujúci dôležitosť peňazí a svoje telo, ktoré by malo byť chrámom ducha ponížite na nástroj nákupu, alebo predaja.
A či Kristus nevyháňal kupcov z chrámu?
Telo sa nemôže stať nástrojom svetského systému slúžiacemu Satanovi.
Telo je chrámom duše a nie nosičom BAR-kodu!


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-26  (07:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uvediem veci na spravnu mieru..

nemusi to by LEN cip!!!

je tam napisane,,"a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena."

takze sa bude jednat o 3 rôzne sposoby identifikacie,,a moznosti kupovat ci predavat..

1 Znak..

2 meno selmy

3 cislo jej mena..

samozrejme to bude voda na mlyn popieracom, lebo vsetci uz ocakavaju cip a jedine cip..

no system bude trochu komlexnejsi..
no v kazdom pripade tam veriaci budu vidiet spojitosti, a to ,ze sa pod tymito troma moznostami skryva jedna a ta ista vec..a sice znak selmy-..

takze na to pozor!!!


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "na pravú ruku alebo na čelo znak"

Môže ísť o náramok a čelenku?
Alebo tetovanie?
Myslím, že nie.
Ten čip je najpravdepodobnejší.
Ešte pripúšťam tú možnosť, že by vytetovali nejaký znak viditeľný iba napr. pod infra osvetlením - čiže voľným okom neviditeľný.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (07:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte ma zaujala jedna možnosť, ale to len trochu, lebo si neviem predstaviť, ako by spojili náboženstvo s návštevou obchodu...
Oficiálny titul pápeža je „Vicarius Filii Dei“, čo znamená „Zástupca Božieho syna“.
Pozri:
http://www.pacinst.com/efh/chapter11/666.jpgrafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (08:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins opisujes otroctvo v stredoveku ako nejaku selanku a prognozujes otroctvo, ake tu nikdy nebolo. Ak si myslis, ze v stredoveku otrok, ci nevolnik, akykolvek poddany sa zobral do lesa lovit zver, ci chytat ryby, mas asi prestudovanu pernikovu chalupku. Vsetko vlastnili pani. Otrok, nevolnik, poddany, bol majetok pana, ten sa uz postaral o akykolvek prejav nesuhlasu svojho otroka. Ak usiel, vacsinou ho chytili, nakolko mobilita otroka bola zalostna. No ak sa ti zda ta doba lepsia, ako ty predikujes, je to tvoja vec.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-26  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nezávislá analýzy .....Analýza : použitý prekladač JUNG intui

Boh mení udalosti v budúcnosti

V súčasnom stave spoločnosti / SR / občania nedôverujú vláde a štátným inštitúciam a pod akýmkoľvek tlakom nie sú ochotní sa podriadiť v prípade ohrozenia ich osobných záujmov v neprehľadnej situácii.. Nedôvera k cudziemu, podozrievavosť, zarytosť, odmietanie. V prípade prekročenia kritického stavu spoločnosti nevypočítateľné konanie.

Elity bojujú proti sebe. Všade a všetkými prostriedkami.


Nemžnosť kontrola obyvateľstva :

Veľký počet obvyvateľstva


Narastajúci počet

Veľký počet brán

Nerealizovateľný systém veľkých objemových tokov ,

Filtrácia dát - programové vybavenie

Veľký počet vyhodnocovacích ľudských subjektov

Hacking

Zabezpečené systémy nejestvujú

Mýtus o umelej inteligencii sa zakladá na mylnej premise
: a) výpočtová kapacita
b) MODELOVANIE S NAPODOBOVANíM TOHO Čo poznáme – človek,
nemožnosť inej logiky
c) mýtus o učiacich sa strojoch
d) nemožnosť implementovať intuiíciu a laterálne myslenie, ktoré je v rozpore s matematickou logikou a akýmkoľvek syntetickým logickým systémom.

Analýza : použitý prekladač JUNG intui

Boh mení udalosti v budúcnosti

V súčasnom stave spoločnosti / SR / občania nedôverujú vláde a štátným inštitúciam a pod akýmkoľvek tlakom nie sú ochotní sa podriadiť v prípade ohrozenia ich osobných záujmov v neprehľadnej situácii.. Nedôvera k cudziemu, podozrievavosť, zarytosť, odmietanie. V prípade prekročenia kritického stavu spoločnosti nevypočítateľné konanie.

Elity bojujú proti sebe. Všade a všetkými prostriedkami.


Nemžnosť kontrola obyvateľstva :

Veľký počet obvyvateľstva


Narastajúci počet

Veľký počet brán

Nerealizovateľný systém veľkých objemových tokov ,

Filtrácia dát - programové vybavenie

Veľký počet vyhodnocovacích ľudských subjektov

Hacking

Zabezpečené systémy nejestvujú

Mýtus o umelej inteligencii sa zakladá na mylnej premise
: a) výpočtová kapacita
b) MODELOVANIE S NAPODOBOVANíM TOHO Čo poznáme – človek,
nemožnosť inej logiky
c) mýtus o učiacich sa strojoch
d) nemožnosť implementovať intuiíciu a laterálne myslenie, ktoré je v rozpore s matematickou logikou a akýmkoľvek syntetickým logickým systémom.
Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-26  (08:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplička, ako to, že dnes nepracuješ? Vidím, že máš ku kostolnej drístanici nového šmolka. Ale pozor, je to vekslák! Ak ťa bude presviedčať zmeniť tvoje ťažko vydreté eurá za CHF, tak mu never!


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (08:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule a mas nieco o tom znameni precitane, alebo len papagajujes nezmyselne vysvetlene a z kontextu vytrhnute citacie z biblie v podani nasich dvoch dvornych zabavacov? Kazdy tu len zvatla o znameni selmy, ale pritom je to dost laicky pomenovane nieco, co v tomto obdobi nema absolutne ziadnu relevantnu a dokladovaciu podstatu. Vtedy, ked ju pisali ti blazni zahladeni do nejakej novej viery, sa chceli len odlisovat od ostatnych. preto tie synonyma, preto tie zobrazenia, ich proroctva, ktorymi sa snazili ludi tej doby ohurit sa mali vyplnit este pocas ich zivota. Ak ale este aj po 2000 rokoch niekto chce silou mocou pretransformovavat tieto kydy na tuto dobu, to je len jeho nepochopenie dejin a utkvela predstava, ze ludia tej doby boli mimoriadne vynimocni, co sa nikdy nepotvrdilo.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (08:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravidelne čítam Písmo - zväčša iba Nový Zákon.
Mám 3 verzie a tie navzájom porovnávam.
Občas sú síce nejaké výrazy iné, ale principiálne je posolstvo zhodné.
rafael - pokiaľ si silne zaujatý voči našej viere, je to tvoja vec, ale možno by nebolo zlé zamyslieť sa nad toleranciou voči iným názorom.
Nemusíš iba v prípade, že máš patent na rozum, prípadne dôkazy o neexistencii Boha.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som principialne zaujaty voci tvojej viere, ale proti kazdej, tuto vsak kvoli jej mohutnemu zastumpeniu v nasich koncinach, rad studujem. Nemam patent na rozum, ale ani ty s tvojou vierou podobnou vieram ostatnych zalozenych na podobnej povesti. Ak citujes z Noveho zakona a dokonale ho chces zladit s duchom tejto doby, je to len tvoja neznalost pomerov, ake vtedy vladli, ked sa koncipovali tie evanjelia.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (09:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To beriem, ale dookola tu vypisovať, akí sú len veriaci hlúpi, ked veria...
Neviem - snád nechceš klesnúť na úroveň trolka Karolka?


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-26  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja s R. súhlasím, málokto to tu napísal tak jasne.

Boh mení udalosti v budúcnosti. To ste si neprečítali ? jasne nemusíte, a ešte niečo, prečo si Vy a Vaše spoločenstvo nezaložíte vlastnú stránku? Ináč o šelme z mora ste tu písali peknú dobu. Ja som Vám pred časom odpísal , že ide o jadrové ponorky s jadrovými zbraňami. Veľké ticho nastalo. A Vy ste sa označili za experta na túto šelmu.

A Vy máte dôkazy o jestvovaní Boha , keď to chcete od iných – dokazovanie. Žiadný dôkaz nejestvuje a ani nikdy nebude. Je v tom tajomstvo.
Ináč mám osobné skúsenosti z ľuďmi rôzných vierovyznaní. Keď som im povedal – máte nejaké osobné mystické zážitky ? Nastalo veľké ticho. Žeby strach? Nič nemali, vedel som to, silne veriaci a nič. Báli sa čo im poviem. Radšej nechceli nič počuť. Čo keby sa niečo dozvedeli, čo im nepasuje? Niektorým som to povedal . Ani nič nenamietali. Ja to pritom beriem normálka. A čo.

Sú nás milióny. Niektorým zašibe a založia novú cirkev. Asi si myslia ,že sú vyvolení , a či čo. Poznal som jedného Indonézana, v spánku komunikuje s Bohom. Ale to asi nie je te Váš. Vy uznávate len to svoje. Pre tento Vesmír je len jeden Boh. Ináč to bol pohodový chlapík.
rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (09:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule ja sa z viery nevysmievam, len ak niekto veri, mal by presne definovat comu veri, nie opakovat donekonecna frazy typu, dokaz jeho neexistenciu. Ja viem, ze existuju javy nevysvetlitelne, ale urcite ićh nevysvetli nejaky vymysleny myticky hrdina. Pred tou povestou na blizkom vychode tu boli podobne povesti z inych koncin sveta, ktoru tuto povest radia k plejadam inych povesti, nic vynimocne v tom nie je.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (11:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mal som a mávam mystické zážitky.
Boh nemusí nič meniť, lebo všetko je úplne v poriadku.
Ak som pýtal dôkaz o neexistencii Boha, myslel som to polovážne, lebo mnohí ateisti pýtajú dôkaz o jeho existencii.
Pritom nič také nikdy nebudú mať - preto sa svojím spôsobom vysmievam z fanatických veriacich zaslepencov, i z tých neveriacich, ktorí sú však nadutejší, lebo argumentujú rozumom, pričom tí "veriaci" sú aspoň ochotní priznať, že ich viera stojí nad logikou - resp.rozumom.
V tomto nevidím zásadný rozdiel medzi hlupákmi odriekavajúcimi zaklínadlá v kostoloch a ateistami, ktorí nafukujú svoje naduté egá logikou, namemorovanými klamstvami a tzv. zdravým rozumom.
Je veľmi smiešne, že ked niekde začne debata medzi stúpencami rôznych heréz, nainštalujú sa tam okamžite ateisti a materialisti a nihilisti a ja neviem ešte akí isti a vysmievajú sa z jednotlivých vier.
Prehlasujú veriacich za hlupákov a potichu tým pádom seba za mudrcov.
Aké primitívne!
:-D
Ateizmus považujem iba za odpadový produkt náboženského fundamentalizmu, lebo vesmír neustále nastoľuje rovnováhu.Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-26  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ach, kde sú tie staré dobré časy, kedy kostolníkom vedeli priškrtiť kyslík, aby neotravovali...


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule, nesuhlasim s tvojim kategorizovanim, ja som sice ateista, ale uznavam, ako som vysie spomenul, ze existuju nevysvetlitelne javy a veci, ktorym este stale nerozumieme. Ja veriacich nechcem prehlasovat za hlupakov, ale mali by chapat aj ine suvislosti. Neviem, ci mas pocit ,ze vesmir nastoluje nejaku rovnovahu, dokonca aj hypoteza homogenneho vesmiru je len teoria. Aku rovnovahu mas na mysli. Rozpinanie to asi nebude. Rovnovahou mozes mysliet asi len nami pozorovanu cast vesmiru, co je dost zalostne malo na konstatovanie nejakej vesmirnej usporiadanosti.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a k tym mystickym zazitkom, to vsetko ma na svedomi jede doteraz velmi malo prebadany organ nasho tela, vola sa mozog. Je uz vela studii, ktore zistovali, preco a ake bozstva sa cloveku vytvaraju v mozgu, suvisi to na prekvapenie nie pravdivostou jedinej viery, ale cuduj sa svete, hlavne tym, kde vyrastal, v akom prostredi, kulture, ci nabozenskeho smeru. PReto maju mysticke zazitky Indiani, obyvatelia Oceanie, Afriky, ci Europy velmi rozdielne. Alebo si myslis, ze saman z nejakeho indianskeho kmena napr. z r. 1000, kedy o Kristovi nikdy nepoculi, mal mysticky zazitok s nim? Ak sa saman dokazal preniest do zmeneho stavu vedomia a zistil napr. ake rastlinky, ci bylinky su vhodne na liecenie, a to su veci, ktore tito samani robili, ja za tym boha nevidim. Takisto ako nevidim boha za tym, ak sa Kekulemu zjavil vo sne obrazec benzenovho jadra, ci Bohrovi model atomu.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-26  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael
"Je uz veľa štúdií ktoré zisťovali, prečo a aké božstvá sa človeku vytvárajú v mozgu."- Mohol by si nejaké uviesť?
Takže ty hovoríš, že tie štúdie niečo skúmali, ale asi si nevšimol, že v tom skúmaní, je už apriori, dogmaticky zakomponovaný predsudok že, "božstvá sa tvoria vo vnútri našich ctihodných hláv". To je niečo podobné akoby si tvrdil, že tv program sa vytvára priamo v tej bedničke čo máš doma.
Sheldrake aj Grof podľa mňa dostatočne preukázali, že pamäť nesídli v našej lebke.classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-26  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael:
moderný svet ti dá odpoveď na všetko a pravdou sa to stane len vtedy keď tomu uveríš;)
čítal šom veci od japonska po meXiko a každé učenie učí o tom istom mení sa len forma podania ale obsah je rovnaký aký je to učenie kvalitné;)


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-26  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael a počul si už o teórií archetypov a kolektívneho nevedomia.
Nuž pán Jung a M. Eliade by mali voči tvojmu tvrdeniu že: "PReto maju mysticke zazitky Indiani, obyvatelia Oceanie, Afriky, ci Europy velmi rozdielne"- vážne výhrady.
o Jungovi som tu dával články možno ťa zaujme:http://dolezite.sk/Exkurz_do_psychologie_C_G_Junga_5_104.html
Táta časť je konkrétne o kolektívnom nevedomí.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-26  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tule tvoj príspevok je super pretože je neutrálny a benevolentný k ľuďom aj názorom.
Rafael – mozog je len orgán, duša nie je lokalizovaná vo fyzickom tele. Dnes je aj medziodbor vedy ktorý sa zaoberá tzv. kvantovým vedomím, holografickým vedomím, holografickým Vesmírom, informačným poľom, a fyzikou častíc .. toto všetko dokopy a oveľa viac.

To čo tu píše Slavo s tým pekne súvisí.

Ateizmus považujem iba za odpadový produkt náboženského fundamentalizmu, lebo vesmír neustále nastoľuje rovnováhu.
Nepochopili ste túto vetu.
Rovnováha Vesmíru , jeho homogenita , a usporiadanosť sú úplne rôzne veci / samozrejme ,že všetko súvisí / a s tým čo píše Tule to nesúvisí priamo.
Ja tu vidím vašu snahu sa presadiť so svojími názormi , ale snažte sa neodbočovať. Keď niečo píšete malo by to nadväzovať na to čo iní uvádzajú a nie vybočiť. To sú úplne iné témy a na každú z nich by sa dal napísať samostatný článok. Všetkým prajem pekný víkend.
rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidis podla teba to Sheldrake dostatovna dobre pomenoval, ale je to asi rovnaka hypoteza, ako kazda ina. Takze velmi tazko mozes vyvratit moje tvrdenia, lebo nedokazuju ziadny rozpor s tvojim. Lebo tebou udavany priklad by platil, ak by sa prtedas len tomu indianovi zjavil Kristus.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon neviem kto ta ustanovil za koordinatora debaty, si si to asi zle vysvetlil, nesnaz sa tu presadzovat ako nejaky intergalakticky sprievodca, ja som len reagoval na podnet rovnovahy vesmiru, co je len casty nezmysel tvoreny antropocentrizmom.


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-26  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to krásne vidieť - ako ked sa rozkladá svetlo na skle.
Vidíš jednotlivé zložky a niekto iný sa pozerá z iného uhla a nevidí nič.
Z iného pohľadu niekto môže u niekoho vidieť ego, ktoré je projekciou jeho vlastného ega.
To sa stáva často - niekto sa považuje za vlastníka patentu na rozum a túto pozíciu si podvedome stráži a reaguje podráždene ak niekto iný vraví niečo, čo jeho pozíciu narušuje.
Niektoré vedomosti sa však s vládou ega v bytosti nedozvieš a iba tí, ktorí vládu ega obmedzili, dokážu prijať posolstvo bez toho, aby obvinili niekoho z toho, že sa považuje za koordinátora debaty.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-26  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael...ti si ateista...čiže neveríš...ale ja ti vravím VERÍŠ...že nič okrem človeka neexistuje...a preto je viera stále...niečo ako nevera neexistuje...pretože veríš že klame...veríš...že žiješ....veríš že neexistuje...veríš že zomrieš...veríš...že sa naobeduješ...slovíčko neverím...vlastne neexistuje...vytvorili ho ľudia...ale je takisto odôvodnené od slova VIERA...a to je to rafael čo nám všetkým daroval BOH...nekonečnú vieru...a to že si zavrhol vieru v BOHA..je manipuláciou tohto materiálneho sveta...niekto ti predostrel ľahšiu cestu a ti si jej UVERIL.


adam   |   ip:78.98.210   |   2011-08-26  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer každý deň kráti, každý krok hlási a keď sa tie dni za roky sčítajú, zistíš, že veľkú časť života robíš na iluminátov a nemáš úniku.
preto sa stane,čo je predpovedané.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-26  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael...prečo sa stále pýtaš je toto DOBRÉ?...je toto ZLÉ?....to je to čo ti daroval BOH....slobodnú vôľu...máš v sebe dobro aj zlo...lásku aj nenávisť...a kniha ktorú si zavrhol teda BIBLIU...ti ukazuje len to DOBRÉ...ti vieš že je to DOBRÉ... a BOH v ktorého neveríš...alebo veríš že neexistuje...ti ukazuje v tejto knihe to DOBRÉ...tam zlé nieje...pretože to DOBRO čo v nej čítaš je BOH...a ti vieš že je táto kniha DOBRÁ...a žiť podľa nej je DOBRÉ....rafael ti si uveril tomu zlému a ako to dopadlo vidíš teraz aj v TV...vojny...nenávisť...láska len pre materiálne veci...rafael...je toto DOBRÉ?.


Juraj   |   ip:195.28.80   |   2011-08-31  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto neverí že budúcnosť je v očipovaní ľudstva, nech s apresvedčí: http://cs.wikipedia.org/wiki/VeriChip viac info po zadaní do googlu http://www.google.sk/#sclient=psy&;hl=sk&site=&source=hp&q=veri+chip&pbx=1&oq=veri+chip&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=1131l2909l0l3346l9l8l0l1l1l0l265l1407l0.4.3l7l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=2c0be25fbec38438&biw=1280&bih=639 Doporučujem zaujímavé čítanie od Martina Herzána - Totalitní svetovláda.


Kristin   |   ip:91.127.19   |   2011-09-01  (23:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LEN PRE ZAUJIMAVOST, AKO POZERAM HADOK DOST CI BUDE OCIPOVANE LUDSTVO CI NEBUDE CI JE TO REALNE CI TO REALNE NIEJE:DD NIKOHO TO NENAPADLO ZE PLAN NWO JE NAJPRV ZREDUKOVAT POPULACIU NA 500 000 , pol miliardz ludi.... VTEDZ BUDE MOZNE OCIPOVAT VSETKYCH... http://diesirae.ic.cz/00DIES%20IRAE%20kapitola19.htmlavo   |   ip:92.52.20.   |   2011-09-02  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Roboti..to z nas chcu spravit.Aby sme nevystrkovali rozky ale kracali podla "navodu". Utopili svoju mysel v cistej racionalite s domnienkou,ze to je realita. Lenze realita je prave to,co nevidime a necitime.Zmyslom nepodliehajuce. Lenze, je jasne,ze clovek lahsie podlahne to co laka zmysly nech to ma akukolvek masku ako to ciste,o com hovori malokto-Boh. No nie cirkevny dogmaticky Boh,ale prirodzeny Boh v cloveku. Na to si treba vyvijat intuiciu,precitenie a LASKU. Prekonat ego a potom clovek zostane tak nahy,kedy si uvedomi kto vlastne je. Keby vsetci tito vedci,politici atd ostali nahi,vsetky materialne veci by im boli vzate,bola by tu len ich mysel a telo,od hanby by sa prepadli pod zem.Nicia sa sami.No svetly bod je,ze dostanu SANCU. Preto: Keby bol Boh spravodlivy,poslal by nad do kanala,ale on je Milosrdny,kedze nam vzdy da sancu. :))diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

WikiLeaks - Video, ve kterém americká vláda nechává zastřelit novináře a civilisty

WikiLeaks opět boduje


Celosvetový mozog

Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady

Euro nahradia už čoskoro marky, kde ostala naša koruna?

Kniha kníh

Návod na podrobení lidstva (pro začátečníky)

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4221 s