17. September 2019
    
NEW WORLD ORDER : Postavme sa im! - Dolezite.sk

NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


  2011-08-25  (23:21)  |  Politika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!

Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.

Najprv si je treba ujasniť aké sú hodnoty by sa mali uznávať. Peniaze rozhodne nie sú všetko, dokonca ani nie sú veľa, ničia česť a nútia nás byť neľudský. Dnešný svet je neskutočne materiálny a konzumný. Veľa ľudí nedokáže ( alebo nechce? ) pochopiť, že dôležitá je aj duchovná stránka. Chceme mať drahé nové auto, veľký dom a na účte zopár miliónov euro. Väčšina ľudí považuje za životné ciele peniaze, kariéru a sex, občas sa nájde niekto kto povie rodinu alebo šťastie. Zvyčajne je ale príliš spätý s materiálnou stránkou aby naozaj pochopil čo to znamená. Nie je pravda že peniaze sú na nič – práveže naopak! Peniaze zabezpečujú našu materiálnu stránku ( dom, oblečenie, potreby ) a sú prostriedok ktorým môžeme dosiahnuť vyššie vzdelanie ktoré je veľmi podstatné ( škola, kurzy, knihy, filmy atď. ). Mať zálohu na horšie časy je dobrý nápad ale oplatí sa investovať do niečoho ( nemyslím investíciu do firmy ale napr. zlato, striebro ) ale mať peniaze v hotovosti je strata. Peniaze sú univerzálne platidlo ktoré sú na nakupovanie produktov ( z ktorých môžeme získať aj nemateriálne hodnoty )ktoré nám poslúžia a ale sami o sebe žiadnu hodnotu. Ak si myslíme že produkt je predražený, znamená to že hodnotu predávajú za vyššiu cenu akú naozaj má ale niekto iný na to môže mať iný názor. Napríklad niekto si chce kúpiť knihu s informáciami ale má podobnú ktorá ich obsahuje viac a neoplatí sa mu ju kupovať ale niekto kto nič podobné nemá je ochotný kúpiť ju lebo pre neho sa to oplatí. Majú len takú hodnotu akú im pripisujeme – pre niekoho to môže byť zdrap papiera alebo tapety na stenu. Je nutné začať uznávať hodnoty ako sú ľudskosť, spravodlivosť, pracovitosť, snaha, chuť vzdelávať a zlepšovať sa a hlavne treba prestať byť sebecký, negatívny a škodoradostný. Získavanie peňazí ma šťastným ani spokojným nikdy neurobí. Pred pár dňami som si všimol, že jedna moja kamarátka mala na Facebooku fotku starej a škaredej ženy z diskotéky a vysmievala sa jej. Neprišlo mi to vôbec zábavné. Tá paní sa určite chcela zabávať a cítiť dobre ale namiesto toho sa jej všetci smiali a cítila sa na nič – asi ďalší večer na ktorý skoro zabudne. Nedalo mi to a napísal som kamarátke, že je to hlúpe že niečo také by si nemusela dávať na nástenku. Myslel som to len v dobrom ale prišla mi až možno dementná odpoveď – škoda snahy.

Pracovať je nutné ale nie sme nejaké pracovné stroje za ktoré sme považované a ktoré žijú len pre prácu – od rána do večera! Prečo sme tu? Naši rodičia, prípadne starý rodičia vedeli čo chcú robiť a čo ich baví - dnes človek chodí od zamestnania k zamestnaniu a čo ho baví ( aj mimo práce ) to nevie, nenájde si ani čas niečo nájsť a venovať sa tomu. Teda aký je zmysel života? Myslím si, že byť šťastný, pracovať na sebe a priniesť niečo spoločnosti. Kedy ste Vy šťastný? Ja keď som s priateľkou a robím to čo ma baví. Baví ma kreslenie, cvičenie, bojové umenia, „čítanie myšlienok“ ( reč tela ) a zlepšenie komunikácie ( verbálne aj neverbálne ). Tiež mám svoje sny za pre ktoré by som spravil čokoľvek čo je dôvod prečo pracujem na sebe každý deň a robím čo sa dá aby som zlepšil svoje schopnosti. Každý by mal mať svoj sen za ktorý pôjde ale nemali by to byť peniaze, sláva a kariéra. Keby chcel každý človek naozaj zlepšiť svet tak by sa to nám spoločne podarilo! Základ bol vybudovať si silnú vôľu aby som mal chuť každý deň na sebe pracovať a odolať škodlivým vplyvom spoločnosti a masmédií. Dôležité je aj sústredenie a zotrvanie rovnako ako záujem o poznanie. Sme tak kde sme lebo máme nízke ciele, krátkom pri nich zotrvaní a nezáujmu o poznanie. Ak aj vznikne nejaká skupina s dobrými úmyslami zvyčajne dlho nevydrží lebo si stanovila nízky cieľ ktorý skupina dosiahne a rozíde sa. Málokto za vecou naozaj stojí a nedokáže ju dlho zastupovať, takto skončí veľa nádejného. Ľudia stratili záujem o to čo sa ich nevyhnutne netýka, okrem iného aj o politiku a ako pred nežnou revolúciou si politici robia čo chcú a nikto im nebráni. Niekde sa stratil záujem o vzdelanie. Je to vplyvmi spôsobenými NWO ale neviem ako sa to elitám mohlo podariť docieliť v tejto miere aj na Slovensku, v Amerike to musí byť úplná katastrofa. Je to jedna z najhorších vecí dnešnej doby ( síce inú som dlho nezažil ale aj tak ), hlúpy ľudia ktorý nemajú ani záujem nebyť hlúpi. Ale ak budeme vzdelaný môžeme pochopiť systému okolo nás, ako nás ovládajú a tiež ako sa brániť.

Musíme oslobodiť myslenie! Televízor je najväčší manipulátor na svete. Baví Vás pozerať správy, filmy a seriály? Ja nič z toho nepozerám a cítim sa lepšie než kedykoľvek inokedy. Už dobrého pol roka som správy nevidel - naposledy keď som bol na rodinnej návšteve. Nemusím pozerať správy v ktorých sa nič nové zo sveta nedozviem ( v UK a USA ich aspoň klamú – mi to máme oveľa horšie – nehovorí sa tu takmer nič ), v ktorých sedem z ôsmich „správ zo sveta ( alebo Slovenska )“ je negatívnych, zo dve dokonca zastrašujúce, z jednej mám takmer paranoju, a dve sa dajú brať z oboch strán ale prezentované sú  z tej negatívnej strany. Nepotrebujem vidieť dementné filmy a seriály ktoré mi podsúvajú blbé myšlienky ani nič neprinesú. Nepotrebujem pozerať manipulatívne a dementné reklamy. Raz dávno, keď som ešte televíziu sledoval som si povedal, že to nepotrebujem vedieť. Tie informácie nijako nevyužijem, zvyčajne ich vedieť nechcem ani nepotrebujem. Nepotrebujem pozerať televíziu. Čo mi to dá? Čo potrebujem a chcem si kúpim, a keď mám pocit že mi niečo chýba snažím sa to nájsť. Radšej sa budem venovať niečomu na čom záleží, čo je podstatné a nebudem strácať čas ktorý je vzácny. Masmédia vôbec nesledujem, je to len zaujatie od dôležitého. Všetci informácie čerpám z kníh a alternatívnych médií ( neverím každému nezmyslu a informácie si preverujem ) kde sa dozviem oveľa viac. Väčšinou len čítam články a diskutujem. Nepáči sa mi Google ani Facebook. Niekde som čítal konšpiračnú teóriu, že sledujú aké videá prehliadame na YouTube a podľa toho nás zaradia do kategórií nevedomý alebo hrozba. Hrozba som ak si púšťam rôzne konšpiračné a podobné videá. Neverím Facebooku ani novej sociálnej sieti od Google, chce príliš osobné informácie, dokonca zaradenie ľudí do skupín a telefónne číslo! Google má boty snímajúce obsah všetkých webových stránok, vlastné RSS čítačky a sleduje aké stránky a články sledujeme, má reklamný systém a vie o aké produkty sa najviac zaujímame a dokonca reklamy dokáže prispôsobiť každému užívateľovi podľa toho aké stránky prehliada, čo vyhľadáva a na čo kliká, môže čítať naše e-maily, môže sledovať naše video hovory atď. Diktuje nám ako máme robiť webové stránky – pomocou SEO optimalizácie – z jednej strany dobré ale z druhej zlé. A Facebook – bezpečie nulové a naše údaje sú odosielané tretej strane! Som tam strašne málo a čo nemusím to nevyplňujem. Málokedy s niekým vediem diskusiu lebo mne účet na Facebooku slúži ( väčšinou ) na dohodnutie sa z kamarátmi kde sa stretneme ale aj tak zvyčajne používam mobil. Bolo by dobré obmedziť používanie takýchto služieb a neposkytovať im toľko informácií. Som spokojný s množstvo kamarátov a nových stretnem aj tak, nemusím sa o svoje myšlienky a pocity podeliť s vlastne neznámymi ľudmi a nemusím čítať nástenku plnú perverzných a dementných príspevkov. Po pravde, som takmer bez sociálnych sietí a masmédií ale cítim sa byť úplne ináč, rozhodne viac sám sebou - a nemienim sa toho vzdať!

Mali by sme šíriť myšlienky že život nie je len o sexe, peniazoch a kariére, že materiálne hodnoty nie sú všetko. Nepáčil sa mi svet okolo seba, mal som pocit, že to všetko spolu nemôže byť náhoda - hľadal som príčinu a v podobe NWO som ju našiel. Treba ukázať že niečo ako NWO tu naozaj je ( keby sa na Slovensku vysielali normálne správy tak by ľudia videli čo sa deje v EU, tiež doslovne povedali že chcú globálnu vládu a tiež čo prehlasuje náš milovaný Barrack Obama ). Ostatným to povieme až keď nad nimi vyhráme? V USA straší Obama, u nás Európska únia. Bildenberg je nová tajná organizácia založená Iluminátmi. Ale tí ktorí doteraz tvrdili, že niečo ako NWO existuje teraz tvrdia, že je to neškodné a dokonca až prospešné. Potrebujeme sa odtrhnúť od ich manipulácie, vytvoriť si vlastné hodnoty a ciele, začať sa zaujímať o vzdelanie a svet okolo nás . Jeden z ďalších prostriedkov Illuminátov, Slobodomurárov, Templárov ale koho už aj je zábavný priemysel. Odporúčam vyhľadať seriál Odhalenie hudobného priemyslu. Vysvetľuje ako sme manipulovaný pomocou hudby a videoklipov, ako to tam chodí, vysvetľuje vraždy atď. Umelci ktorý sa im postavili alebo sa im nepáčili boli Biggie, 2 Pac, Eminem, DMX, Britney Spears, Bob Marley a Michael Jackson. Ako to bolo s Biggiem neviem presne. 2 Pac a DMX začali šíriť pomocou hudby nádej, lásku a dobrú náladu a 2 Paca zastrelili. Eminem bol členom tohto tajného spolku ale keď mu zabili najlepšieho kamaráta Proofa tak „odišiel“. Pozrite si ako repoval pred albumom Recovery a aký rap je Recovery a všetko ostatné. Britney Spears naspievala pesničku Rebellion kde hovorí ako to beží v hudobnej branži, teraz je zavretá v nemocnici ktorá má na streche pentagram a v ktorej zabili Boba Marleyho. Bob Marley mal úžasnú myšlienku: že všetok rasizmus a nenávisť sa dá vyliečiť hudbou. Z jeho pesničiek ide dobrý pocit a láska. Často narážal na elity napr. v pesníčkach Zion Train, Could You Be Loved alebo Get Up Stand Up. Z Michaela Jacksona najprv spravili homosexuála, potom pedofila a zopár rokov na to ho zavraždili. Dnešný „umelci“ ako Lady Gaga, Katy Perry, Nikki Minaj a ostatný podobný sú len postavičkami. Takúto hudbu nepočúvam. Raz dávnejšie som si pustil pesničku Don´t Stop The Party od Black Eyed Peas a započúval som sa do nej. Počúvať hudbu, to veľa ľudí nevie. Hudba by mala byť plna lásky a mali by sme z nej mať dobrý pocit. Ak môžem odporučiť čo počúvam ja, tak Boba Marleyho, Inner Circle, DMX-a, Eminema, Coldplay, Blue Foundation, Journey a Modest Mouse.

„Čo povieme, to sa stane!“ Takto odpovedal prezident Bush na otázku čo si predstavuje pod novou svetovou vládou. Dúfam, že sa to nikdy nestane. Už bolo veľa plánov: plán A B C D E F G H a žiadny zatiaľ nevyšiel. Bojím sa, že sme stále bližšie ku dňu kedy sa o tom rozhodne. Slobodný občania proti zmanipulovaným vojakom a policajtom ( určite nie všetkým ). Ale zabúdajú na naše počty, na tisíce zbraní v našich uliciach, na odhodlanie bojovať za slobodu. Bojovať ZA – to je niečo čo dnes počuť málokedy lebo zvyčajne sa bojuje PROTI. Občania sa boja právomocí nášho štátu a štát sa bojí zbraní jeho občanov, žijeme v zlom štáte aj systéme. Funkcia štátu je ochrániť svojich občanov a ich súkromie. Verím, že sa nájdu ľudia ktorý budú šíriť vedomosti ako sa proti elitám brániť a ktorý boj za svoje prežitie budú ochotný rozšíriť na vyššiu úroveň ako len rozhovory a pochody, ak to bude nutné. Chcú zabiť 90% populácie planéty. Keby sa to podarilo a ja by som náhodou prežil aj tak by som nemal dôvod žiť – zrejme všetci na ktorých mi záležalo budú mŕtvy. Neviem si predstaviť, že postupom času by sme proti ním nebojovali, však nás všetkých chcú zabiť – buď sa necháme zabiť, zomrieme za slobodu alebo ich porazíme a prežijeme. Kedy – keď nie teraz? Kto – keď nie my? Pripomína Vám to niečo? V komunizme sme vydržali 40 rokov, dnešný systém tu je už 22 rokov. Ďalších 18 rokov je pre mňa nepredstaviteľných a je to strašne veľa času pre nastolenie vlády NWO. Elity nám dali najavo že sa len tak nevzdajú. Ale ešte vôbec nemajú vyhraté lebo sú zaslepený svojimi rečičkami a sú arogantný – všade zanechávajú svoje symboly. Zabúdajú na to, že aj oni starnú a dá sa ich zabiť. Ľudia ako Bill Gates, Obama a Bush si to zaslúžia. Bohužiaľ, aj keď sa nám podarí vyhrať občiansku vojnu, či vlastne svetovú vojnu za slobodu tak sa nám nepodarí zbaviť sa všetkých elít. Musíme byť vzdelaný a ísť za svojím cieľom aby sme im zabránili ďalší pokus o NWO. Politici nechcú pochopiť iné predstavy o systéme lebo tento v ktorom môžu kradnúť, majú imunitu a nemajú kontakt s realitou im vyhovuje. Systém netreba zničiť – treba ho pretvoriť. Ak by som mal povedať čo si ja myslím že by bolo najlepšie tak zrušiť politickú imunitu, zákon podľa ktorého budú politici viesť zodpovednosť za svoje činy, slobodný trh s minimálnymi nutnými zásahmi štátu, znárodniť banky, zrušiť úroky, zrušiť nadbytočné úrady a návrat k národnej suverenite. Mohol by som samozrejme pokračovať dosť dlho. Ale keď sa nám podarí vytvoriť nový systém tiež nebude najlepší na svete – časom sa vyskytnú nové problémy ktoré tiež budeme musieť riešiť pretvorením, ale dúfam že pokojnou cestou. Vedeli ste, že v roku 2008 sa na Isladne začala Tichá revolúcia? Tichá lebo to nikde nevysielali - nechcú aby sme o tom vedeli. Išlo o upravenie systému na spravodlivejší a ekonomicky stabilnejší, vyšetrovanie a následné vyhostenie bankárov a všetkých zapojených z krajiny. Násilie nie je jediná cesta. Lenže tam sa občania zaujímajú o politiku, nie je im jedno a nedovolia politikom robiť čo si zaumienia. Maďarsko tiež vedie dobrú politiku – znárodnilo banky a zrušilo geneticky modifikované potraviny. Viem si predstaviť kde bude ďalšia bezletová zóna. Štát nás považuje za hlúpych a myslí si, že nám musí diktovať čo máme robiť. Síce bežný ľudia nie sú schopný navrhnúť zákony ale sú schopný porozumieť a ohodnotiť ich. Musíme si chrániť našu národnú históriu, pamiatky a suverenitu. Bohužiaľ je sto zábavnejších vecí čo by som radšej robil ako bol na exkurzii nejakej slovenskej pamiatky ale je to potrebné. Tiež by sme mali zaviesť slovenskú menu. Spoločne sa proti NWO musíme postaviť a začať viesť náš boj proti NWO nie len silou.

Prečo toto všetko píšem? Lebo ak sa tím hlúpostiam nebudeme postupne vzpierať stále vo väčšom počte, nič sa nezmení a bude stále horšie. A ako to celé skončí? To neviem, a možno sa to nikdy nedozviem ale viem jedno – keď na to príde budeme musieť ukázať ako sa vieme postaviť za našu slobodu.

Ak sa Vám článok páčil, prosím okomentujte ho a dajte mu plusku, aby ho navštívilo čo najviac ľudí.


Majkl65
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-08-26  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekny clanok.
otazka je ak sa zvrhne tento system,nepride po nom este nieco horsie?


Dart   |   ip:95.102.82   |   2011-08-26  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  system nezmenime my ale ti co vladnu a vladli (nemyslim politicke bábky) akurat sa to bude prezentovat ako vysledok obcanov, ktori budu na seba tak hrdi ze ani nepostrehnu ze ti ktorych dostali k moci (spiace bunky pripravene zaujat miesto disidentov v casoch zmien) su kamarati tych ktorych moci akoze zbavili , je to jedna etnicka banda ktora sa len generacne obmiena a tiahne sa celym spektrom -izmov a nazorov aby pod svoj vplyv dostali idealne vsetkych


merty   |   ip:95.102.82   |   2011-08-26  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  datr:
viz. humanitarny bombarder vaclav lahev, "disident" ktory bol vo "vazani" honosnejsiom nez 99% domacnosti, s pravidelnymi vychadzakami, prvym mercedesom v krajine a ktory hned po vymenovani pretlacil zakon ktory dekriminalizoval a zbavil akejkolvek viny predchadzajucej garnitury komunistov v duchu "laska a odpusteni"


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-26  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...PRAVDA...


Steve   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-26  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok dobrý, Škoda že také články nie sú v novinách v stánkoch PNS.


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-26  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ďakujem - naozaj som sa snažil napísať dobrý článok ktorý by vystihoval moje myšlienky. neveril som, že budú pozitívne reakcie ale naozaj ma potešilo, že sú. hanzolo, Dart: to záleží od nás. ja si nový systém predstavujem ako priamu demokraciu, nie takú ako v švajčiarsku - dosť upravenú - mám napísané nejaké tie rozumné návrhy, o tom napíšem inokedy. steve: hmm aké noviny? neviem čo myslíš, také veci nesledujem


miroman42   |   ip:86.22.219   |   2011-08-26  (23:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fakt dobrý článok na zamyslenie sa nad sebou samým,podstatou bytia a zmyslu života,žiaľ kým to nebude masové,stále budeme len manipulovateľné figúrky v mašinérii tohto systému


marthy   |   ip:82.37.101   |   2011-08-27  (06:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor clanku,este sa mas co ucit (a nemyslim tym len gramatiku),ale odhadujem,ze mas len okolo 16 rokov,takze na start to nie je take zle.Lenze,ak chces ludom naozaj pomoct otvorit oci,propaguj svoje myslienky na strankach kde o tychto veciach nevedia a nemaju sajnu co sa naozaj deje...Tu o tom bolo popisane az,az a lepsie a clovek tu hlada skor nejake novsie informacie na "doplnenie skladacky".


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-27  (07:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kámo pekný článok ale ešte si iba na začiatku ako už niekto spomenul ale už tento začiatok je dobrý niektorý ani nezačnú a to je horšie:)podľa mňa je spoločnosť niečo čo nevylepšíš ani už nezmeníš pre tvoj další rast je najlepšie opustiť ju:)


tar   |   ip:95.103.10   |   2011-08-27  (12:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to su mi drísty...


Mazy   |   ip:94.70.104   |   2011-08-27  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro 99% lidi je dobry opustit mesto a spolecnost a vydat se do prirody.., treba do hor nebo na plaz nebo do lesu.
Vsem uz tu z mesta stejne docista mrdlo, mesto je jen rakovinovy nador, neco jako piha na tele
planety.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-08-27  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  netreba toho robiť tak veľa. Stačí málo a zmena je na svete:
1. prestať splácať úvery
2. neprísť do práce tak dlho, pokiaľ mi vydržia úspory a zásoby potravín.
Ak toto spraví 20% pracujúcich, budú nás prosiť na kolenách.


tom   |   ip:85.248.34   |   2011-08-27  (23:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre :hanzelo Nieco horšie? čo môže byt horšie ako nwo(satanizmus) ?Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-08-28  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je tak, keď ľudia opustili Boha, a kráčajú po cestách, ktoré im diabol ponúkol.


skeptik   |   ip:81.0.253.   |   2011-08-28  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NWO pride... tomu sa neda zabranit. aj ked ludia zacinaju chapat suvislosti co sa vo svete deje, vojny o ropu, teror... nikto s tym nic neurobi... ludia su uz raz taky.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-28  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vieš, ako sa perfektne kráča po ceste, ktorú mám dávno vybratú?


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-28  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLoven, Pandemonium: zase by ste sedeli a nič nerobili kôli nejakej knihe. čo môže byť prehlasované bez dôkazu, môže byť zamietnuté bez dôkazu. biblia vás vedie k strachu zo smrti. ja sa nebojím, už som bol mŕtvy bilióny rokov predtím než som sa narodil a nebolo to nič hrozné.
skeptik: hlavu hore, môžu vyhlásiť NWO ale minimálne keď začnú vraždiť tak sa bojovať bude, veď toto nemôže nikto nechať takto


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-28  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja budem prvý ktorí sa začne brániť, o náboženstve je vypovedajúci fakt že nie je neziskové, na rozdiel od toho akože "ateizmu"


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-28  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skeptik, ešte máme od NWO veľmi ďaleko tak hlavu hore. si skeptik kôli tím všetkým konšpiračným teóriam. je to stratégia na vyvolanie strachu, paniky a bezmocnosti. teraz píšem článok o demokracii, potom napíšem o alternatívnych médiách tam to vysvetlím.


jara   |   ip:90.176.22   |   2011-08-29  (07:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi dobré!


darebak   |   ip:195.91.10   |   2011-08-29  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry clanok
ja si myslim ze keby by tu nastal prevrat ,vypli by facebook a pokec na 1 mesiac,tak by 90% oviec na kolenach prosilo ,ze splnia cokolvek len nech ich znovu zapnu ich trapny svet.
a ak by im Durianova povedala v TV novinach ze za to mozu ludia co chodia na dolezite ,a ine podobne stranky,tak si myslim ze nejednemu z nas by boli gelovymi nechtami vyskriabane oci :)
atomova bomba je oproti facebooku šuvix


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-29  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  darebak: ale zase má to svoje hranice, hádam sa očipovať a neskôr zabiť nedáme. ale ano - 90% oviec ano, takže 85% ľudí by prosilo, ale zase nie sme az tak blby casom nam to musi dojst


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-29  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  darebak velmi trefne si to napisal..
ze- "zapnite" nam nas svet!! to sa mi lubi..

Majkl65..
vies o co ide?
ze ludia budu vovedeni do otroctva nebadane..a ked si to mnohí uvedomia a precitnu,,tak uz bude neskoro...

vzdy sa tak tvorila diktatura..ci teror..
"pekne vtackovi spievaju ,ked ho chytaju".
a ani teraz to nebude inak..
naslubuju,, nausmievaju sa z televizie a plagatov,,
narobia oblbovacskych programov.. našepletia ,,namotaju.. nadrístajú..
debilní ludia ich zvolia..a potom budu nariekat...!!

takto nejak to bude..
classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-29  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ako naivne zmýšľate ohľadne internetu a facebooku
ono to bolo vytvorené práve nato aby tí čo to vytvorili zatlačili masu do určitého smeru s ktorého nebude úniku
a jediná možnosť bude akože povstať budete si myslieŤ že bojujete za svoju slobodu ale akúrat tak sa zatiahnete do svetového poriadku.
sami pracujete na vlastnom zotročení, jeden človek my tu raz napísal pod článkom ktorý som nazval cez oči hráča kde som vás napádal k revolúcí toto a ten človek mal pravdu:

Navrhovana zmena ,ak sa to da tak nayvat, nebude nicim ako dasli nefunkcny, skazeny system, odsudeny produkovat nestastie a destrukciu. Tato tvoja Idea vynikla zrejme koli dokazovaniu vlastnej vynimocnost,niecim, co moze vyerat ako dobry napad, avsak ked sa pozrieme do hlbky problemu zistime ze to cele je len pozmenena pritomnost. Nic viac, nic menej. Od nepameti ludska mysel vymysla rozne spolocenske systemi, revolucie, sosobi riadenia a snazi sa ich vnuit a podsuvat inym ludom. Ale co im chce vlastne dat?
TVOJ napad vznikol v mysli. Mysel tvoria myslienky a co su tieto myslienky? Myslienku vytvaraju nase spomienky , nasa pamet. Pamet je ovplivnena nasimi zazitkami a nazormi kto sme si z nich vytvorili. Mysel nedokaze vytvoril nic nove. Vzdy len dako pozmeni to co uz pozna, nahodi len inu masku...

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Cez_oci_hraca_256.html#ixzz1WQB30Y9KMajkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-29  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins: nenapádne? zavedením primej demokracie, švajčiari určite nebudú prizerať na NWO po ich terajších právomociach priamo zasahovať do štátu. ale netreba sa vzdať, teraz musím makať pre štúdium, potom sa budem naplno venovať survivalizmus možno a niečo o tom napíšem. ano debilný ľudia ich voliť budú - lenže tak rozlíšiš pravého idola od falošného - ten pravý pozdvihne ľudí a ich hodnoty, odstráni ohlúpovanie médií, manipuláciu, nebude občanov ignorovať a zavedie priamy vládny systém. falošný zavedie na oko lepší systém a odvedie pozornosť ľudí. ak niekto volí pretože ho videl keckať na plagáte alebo v TV tak je debil, pravda pravda - debilny ludia ich budú voliť! a zase nariekať, protesty nie sú jediná možnosť ale snáď sa zaobídeme nez násilia a vyhosťovania, dalej to fakt zájsť nemusí

darebak: uvidia aké je to NAOZAJ chodiť von, nie len do krčmy na pivko a cigu a v piatok sa riadne rozj*b*t. uvidia čo všetko sa dá robiť.Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-29  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins: už dlhšie sledujem diskusie na tejto stránke, samy agresáci a nevyrovnaný ľudia. nechcem sa s nikým hádať a nebudem presadzovať svoj názor nasilu. ale musím uznať povedať, že máš pravdu len vela diskusii by bolo dobré rozšíriť

classique: takže každý systém je zlý, ideme žiť ako domčeky na lazoch? ako si predstavuješ zmenu? "Človek, ktorý nie je ochotný pre niečo zomrieť, nieje zrelý pre život." tak na čo sme tu ked neexistuje správny systém. a ako máme potom niečo zmeniť, sedieť za PC? alebo ako? a s kade máme mať ten NAPAD na nový systém ked nie z mysli? mimozemšťania nám lievikom nalejú? ale ja nenavrhnujem len protesty a revolúciu, možno som to mal ináč zakončiť ale bolo to myslené skôr ako začať u seba na každej úrovni. nie som si istý čo si myslel komentárom, článok je ale super. komentár je skôr taký, že všetko je zlé, stratené a nedá sa nič robiť.Annou   |   ip:85.216.19   |   2011-08-29  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pridam svoj trosku kriticky pohlad na clanok

pochopil som podstatu toho, co si chcel napisat, dokonca sam seba povazujem za cloveka, akeho si chcel prezentovat v clanku ale... NEW WORLD ORDER : Postavme sa im! -> je to napisane neuveritelne neprehladne a celkovo bezobsazne. chybaju tomu fakty. clovek, ktroy si ho len precita a poriadne sa nezamysli z neho nic nema. tzn, v tomto pripade by som povedal: niekedy je menej viac


edd   |   ip:78.98.255   |   2011-08-29  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clanok je podla mna perfektne napisany a len taky co cumia do bedne a su fanradio nemozu pochopit co sa deje.sad but true...


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-29  (21:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  annou: to je dobré, sám na mnohom ešte len pracujem :/ aké fakty by si chcel? že sme manipulovaný, ohlupovany a nešťastný? máš pravdu, ale ten kto číta a nezamyslí sa nad tím, čo číta ani nemusí čítať.


Michal   |   ip:77.234.24   |   2011-08-30  (15:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi dobrý článok, píšeš tu množstvo vecí o ktorých viem aj ja, ktoré sa dejú za našim chrbtom. Jediné čo mi uniká je v čom je zlý Bill Gates?


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-30  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl
to že vidíš niečo zlé v spoločnosti je správne ale to je len tvoj začiatok tiež ma trápilo čo som začal vidieť keď som
sa začal preberať chcel som stým niečo robiť ale potom
som pochopil že stým nič neurobím lebo celá spoločnosť je "zlo" tak som ju čiastočne opustil úplne to asi nejde:)
po tom článku som napísal ešte jeden kde som opísal jeden systém ale teraz neviem, možno to čo som opísal vtom článku tu už je, len moje ego si privlastnilo to čo som uvidel a začal som to vydávať za svoj nápad ..fakt neviem ako sa dá inak zmeniť spoločnoť ako vnútornou premenou a k návratu ku s svojej prirodzenosti tá revolúcia musí prebiehať individuálne v každom znás zvnútra do vonka..tu je ten druhý článok:
http://dolezite.sk/Cez_oci_hraca_2_obratena_pyramida_4.html


3Xl   |   ip:212.5.205   |   2011-08-30  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim. osobne si myslim ze nwo nastane , je len otazka casu kedy , problem je v tom ze vecsina ludi ho nepriamo chce a o boji proti nemu nechce ani pocut nieto este bojovat , to by museli vstat od bedne.jednoducho su lenivi.a pritom to mozu zmenit


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (00:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal: bill gates otvorene priznal, že vakcíny sú na sterilizáciu a IBM vyvýja mozgové čipy.

classique: "Najskôr by som sa ešte vrátil k predošlému článku ktorý poniektorý mylne pochopily, pretože som zle vyjadril moju výziu." ano to si vyjadril lebo som to zjavne zle pochopil ja aj ostatný. s tím, že niekto bude na spodku pyramídy a že ich tak budú brať nesúhlasím, a asi by tam potom veľa ľudí nešlo; podstatu som pochopil, vlastne to isté navrhujem - vývin človeka, zbaviť sa manipulácie a nájsť pravdu - oslobodiť sa :-)

3Xl: a keď sa začne vraždiť? no ale ak budeme očipovaný bude to jedno. ja sa ale očipovať nedám radšej utečiem do lesov, snáď by som prežil, už dlhšie sa venujem survivalizmu

a čo sa týka ludskej nenažranosti (tvoj článok - komentár), ja som nenažraný po vedomostiach, ktoré ma samozrejme vyzdvihujú nad ostatných. nad poznaním, nad schopnosťou ovplyvnovať, premýšlať, pozorovať a dedukovať. neviem, kedy sa začnem normálne stýkať s ľudmi, najprv musím veľa naštudovať a potom nájsť nejakých normálnych


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl65:Dakú pravdu?:D


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (00:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano to je fakt jediná vec ktorú môžeš okomentovať. pravdu o svete - čo sa deje, že sú manipulovaní atď. spoznať sám seba, dosť sa mi páčia myšlienky budhizmus, napr. na to že väčšina je utrpením. páčia sa mi tie cesty strašne, to je pravda, prečo sme tu (aj tam nesúhlasím s budhizmom). nie je to náboženstvo - neuznávajú nejakých vymyslených alebo falošných bohov. ja budhizmus vidím ako zlepšenie schopností, ujasnenie životných cieľov a rozšírenie skúsenosti


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (01:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak admin zverejní moj príspevok tak ťa poteší kedže máš rád budhizmus:)

Člověk hledající pravdu vyhledal žáka a s velkou úctou mu položil otázku: „Co je smyslem lidského života?“ Žák zalistoval v knihách svého Mistra a sebejistě odpověděl: „Lidský život není nic víc než výraz Božího bohatství.“ Když pak hledající položil tu stejnou otázku Mistrovi samotnému, odpověď zněla: „Nevím.“ Hledající říká: „Nevím.“ To vyžaduje upřímnost. Mistr říká: „Nevím.“ To vyžaduje mysl mystika, která ví skrze nevědění. Žák říká: „Já vím.“ To vyžaduje nevědomost ve formě cizího vědění.
classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (01:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a budhizmus bohov ani nepopiera len im nedáva až taký význam ako iné učenia každý ten boh ta jedna časť celku niečo znamená len tomu treba rozumieť;) to ako ty berieš budhizmus je niečo ako to konfuciové vážim si bohov ale držím sa od nich čo najdalej;)


Leo   |   ip:178.40.36   |   2011-08-31  (01:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doteras sa zmena ani nemola udiat lebo zatial takto ludia nerozmyslali.Uz to je obrovska zmena v tom co tu pises a pisete vela ludi sa pebudza to musite vydiet sami. Zmena je neodvratna .Prec zo zufalstvom.Stat sme my nie politici od nas musi prist podnet na zmenu .Ludia zacinaju spoznavat ze treba pretvorit celu spolocnost nie len politicky system .


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (01:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vybral si si to čo si chcel, nenápadne si tomu pridal hodnotu a zvyšok si nespomenul: ak admin zverejní moj príspevok tak ťa poteší kedže máš rád budhizmus. to je rovnaké ako keď kňazi chcú ženu. ja som povedal, že sa mi páčia niektoré myšlienky budhizmu - poznanie je super (na rozdiel od slepého recitovania knižky, čo môže byť šírene bez dôkazu, môže byť odmietnuté bez dôkazu - lebo reálny dôkaz neexistuje doteraz), rozširuje to naše obzory (nie som ovečka, ktorá čaká na spasenie, ktorá je obmedzená prikázaniami a pravidlami; práveže to nabáda k poznaniu). boh hovoril s abrahámom osobne, potom s ľudmi pomocou zjavení a potom hovoril zo zopár vyvolenými prorokmi, ktorý vedia čo robiť. náboženstvo je ziskové (nie len platy kňazom atď. a výstavba kostolou, skôr je to taká s.r.o.) a to je fakt ktorý o niečom hovorí. tiež som povedal že niektoré myšlienky sa mi nepáčia, to si už nevidel. nepáči sa mi viac, ale tie cesty (názoru, porozumenia, reči, konania, životného štýlu, snahy, pozornosti a sústredenia, a ostatné) sú lepšie ako celý život recitovať básničky. teda nevieš ako ja berem budhizmus. bohov si budem vážiť keď prídu a nikto mi do pohára nešupne LSD, neviditeľný a neexistujúci vyzerajú veľmi podobne, preto si držím odstup. ale po pravde dúfam, že nejaké dobré božstvo existuje, ale chcem skutočný dôkaz, nie knihu pravidiel (ktorá je hlavný dôvod prečo chudobný neútočia na bohatých) ktorá bola už 500x prepísaná pre prospech vládnucého a pasivitu slabších.


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (01:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Leo: presne, dá sa to dosiahnuť ich hlavnými zbranami, médiami


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (01:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl a čo by podľa teba mohlo byť dôkazom existencie božstva?


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a čo je podľa teba dôkazom jeho existencie? ja by som chcel vidieť pravého kresťana, ktorí naozaj uverí, je tomu oddaný a má schopnosti ako ježiš. chcel by som aby prišiel boh na Zem, ukázal nám svoju moc (veď nás stvoril, iste by nás dokázal presvedčiť), vysvetlil by nám, aj napriek tomu že nám dal slobodnú vôľu, prečo toto všetko dopustil - keď je dobrý. ja to suveréne neodmietam, odmietam dnešnú cirkev


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (02:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasne cirkev môžme kľudne vynechať:)
Tvoja predstava dôkazu je taká, že by si musel vidieť nejaké nadprirodzené úkazy (zázraky), dobre to chápem?
No a potom tá dilema s ktorou "bojoval" trebárs Augustín, že ako je možné že existuje zlo ak svet stvoril dobrý boh? Takže otázka dobra a zla. Tak si to myslel?


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (02:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano, vlastne ano. chcel by som vidieť kresťana ktorí bol za svoju vieru odmenený a mohol robiť zázraky ako ježiš atď.
ale dobro a zlo je skôr o peniazoch, chcem mať viac a preto sú ľudia zvyčajne zlý. ale ak existuje boh, tak zlo je potom satan, to by to vysvetlovalo. ak.


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (02:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niekto nám tu stíchol...............


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (02:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počkaj rozmýšľam pomaly


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (02:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie ty :-) ti si neupravuješ to čo poviem ako sa ti hodí a neignoruješ zvyšok. prípadne si nedomyslíš čo nepoviem konkrétne a nechám otvorené. ale myslieť musíš rýchlejšie lebo v osobnej diskusii by si proste nevedel reagovať :P


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (02:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak k tým zázrakom som ti poviem len toľko, že ja som žiadne nevidel.
Teda nevidel som nikoho levitovať alebo niečo fyzicky premieňať, teda nejakým spôsobom čarovať, ale možno raz. Vlastne ani nič také nevyhľadávam načo?
Askéta meditoval 30 rokov aby sa naučil chodiť po vode, ale mohol si aj za dva dni spraviť loďku:). Život ako taký je "Zázrak".
Ale ja som sa chcel baviť o tom, či môže byť dôkaz taký, na ktorý môžem prísť rozumom a intuíciou?
A zlo je tu preto aby sa zdokonalilo dobro, aby sme proti nemu bojovali a tak zlepšovali seba- tak v princípe to vidím ja.Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (02:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano to je dobra úloha zla :-) dúfam, že si to nemyslel ako argument, že veriaci je šťastnejší ako neveriaci. takýto argument má hodnotu akože opitý je šťastnejší ako triezvy

ale ludia uverili kôli tím zázrakom, lebo boha nemohli vidieť, len jeho "zástupcov" ako ježiša.


Leo   |   ip:178.40.36   |   2011-08-31  (02:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som uz pravdu spoznal .Tiez som sa takto pital a potom som nasiel, dielo Vo svetle pravdy .Posolstvo Gralu.Pre vsetkych hladajucich pravdu.


Leo   |   ip:178.40.36   |   2011-08-31  (02:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som uz pravdu spoznal .Tiez som sa takto pital a potom som nasiel, dielo Vo svetle pravdy .Posolstvo Gralu.Pre vsetkych hladajucich pravdu.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (02:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj Sai Baba(neviem či ešte žije) údajne robil zázraky, a ja som tomu ochotný uveriť, ale to v podstate nič neznamená. V staroveku, aj keď žil Ježiš bola mágia(zázraky) bežná. V Indii máš kopu fakírov a guruov, čo sa nechajú na niekoľko dní pochovať a rôzné iné veci. Ani samotný učeníci často nechápali, kto je vlastne Ježiš, aj keď videli zázraky- vraveli, že je prorok, Eliaš, veď Peter by ho trikrát nezaprel, keby si bol istý, že Ježiš je Boh. Dôležitejšie ako zázraky je jeho učenie.
Ale dôkaz existencie bohov podľa mňa existuje.

classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (02:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ma vobec zmysel ešte reagovať keď všetko vieš najlepšie:D

pokiaľ ešte nevidíme je to preto lebo niesme pripravený vidieŤ keď budeme pripravený vidieť tak uvidíme...
poviem vám ešte niečo o slobode tú si musíme zaslúžiť pokiaľ nebude každý indiviálne pracovať sám na sebe tak nebude anarchia, vlády sú tu preto lebo sa chovate ako sa chováte keby sa tak nechovate tak tu niesú.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (03:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mám rád náhody;)
náhodný výber z archívu;)
http://dolezite.sk/My_ludia_pravdu_nenavidime.html


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (03:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...niekto nám tu stíchol, ale veď treba aj spať. Dobrú noc.
classique vidím, že to sebapoznanie robíš zodpovedne.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (05:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to sa ti možno iba zdá lebo to ty nerobíš vobec;)
podľa mňa by sa to určite dalo robiť oveľa zodpovednejšieTule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-31  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nejak som prestal veriť v ľudstvo.

99% mužov chce iba sex s peknou ženou a potom rôzne pôžitky - šport, cestovanie.
Na zabezpečenie týchto záležitostí treba peniaze.

99% žien sú zlatokopky.
Aj tie slušné, čo sa tvária, že svojho nastávajúceho milujú, sú kľudnejšie ked zistia, že má zabezpečené bývanie a dostatok peňazí na konte.

Súvisí to s tým, že žena podvedome hľadá partnera s hniezdom, do ktorého môže v kľude rodiť.

Existuje vôbec láska?
Ved materinská láska je iba prejavom reprodukčného pudu.
Pudy sú silnejšie ako emócie a emócie sú silnejšie ako logika.

Všetko sa točí okolo pudov.
Chlap chce mať peniaze, aby mal moc a tým si zabezpečil čo najvýhodnejšiu pozíciu pri oplodňovaní žien.

Zena chce byť čo najatraktívnejšia, aby dokázala zbaliť čo najbohatšieho muža.

Kto si myslí, že je to inak, klame sám seba.

Všetko vo svete sa točí okolo tohto.
Získanie územia, peňazí, náboženské manipulácie a výsledné konflikty...

Ludia sa tvária ako inteligentné tvory a pritom žijú iba na úrovni najprimitívnejších pudov.

Nemáme daleko od opíc v oblekoch.

Myslíte si ale, že sa svojej pudovej podstaty nemôžeme zbaviť?
Ze je našom súčasťou a aj to tak zostane?

Nie, to nie je pravda.

Ludstvo potrebuje prejsť katarziou, ktorá ho posunie na vyššiu úroveň.

Potom ľudstvo spozná lásku a Boha.

Dovtedy je to rezervované len pre pár hľadačov pravdy.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (09:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique, ako vieš, že ja to nerobím- teda sepbapoznanie, resp. ako by som mal začať.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (09:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konecne si pochopil, ze ludstvo sa tak velmi nelisi od svojich druhov z zivocisnej rise, ide len o prezitie DNA, podvedomie pracuje aj ked sa to hanbime priznat. Alebo hadam zene zazlievas, ze chce pre svojich potomkov zabezpecit lepsi zivot? Minule davali krasny dokument o jasterickach, kde dominantny samec obyval najvacsi kamen , s najvacsou rozlohou, tym padom aj samicky byvali len s nim, outsideri obyvajuci mensie kamene, nemali sancu na rozmnozovanie. Ale ked ten prirodovedec postavil jednej jastericke najvacsi kamen s najvacsou plochou, vsetky jastericky utekali od toho prveho samca prave k tomuto. podobnost s ludskou rasou velmi ocividna.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo poviete na takéto pozorovanie života. Stueň sebapoznania, je v istom zmysle pozorovateľný podľa stupňa majoritnej motivácie. 1. motivačný stupeň- prežitie
2.- sex 3. moc 4.láska. Sigmund Freud opísal človeka, ktorý ma majoritnú motiváciu sexuálne uspokojenie. Jeho žiak A. Adller, postúpil o krôčik vyššie a opísal človeka s majoritnou motiváciou mocenskou, že je to náš pocit menejcennosti, ktorý nás poháňa vpred. O 4. stupni nám porozpráva clssique, keďže ja o sebapoznaní neviem nič.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (10:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   No a pohlavná sila- veď starí Indovia už dávno vedeli, že cesta k sebapoznaniu vedie cez sublimáciu sexuálnej aktivity. Pozor: Nemýliť si s potláčaním.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael ako vrámci podľa teba hlavnej hybnej sily života, teda boja o prežitie vysvetľuješ ľudský fenomén sebavraždy? Len človek je schopný sebavraždy, prečo?
Ako vysvetlíš krásu?


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo:
tak keby si ty na sebe zodpovedne pracoval tak by si vydel moje nedostatky a moj najvačší nedostatok je moja nezodpovednoť a to už aj v spoločnosti bolo tak či už v škole alebo v robote;)
a mne je tažko hovoriŤ ako začať, tak pri hlbokej meditácií sa najviac spoznáš ja ale podvádzam a meditujem pomocou marihuany ona my ako keby utlmila myseľ a vtedy dokážem prímať ako keby vyzie no tažko opísatelný stav pri ktorom sa ako keby vynorujú pravdy omne a o tom čo ma trápi všetko to potom budeš braŤ ako takú cestu uvedomenia .už ani nebudeš nadávať keď sa ti dačo zlé stane budeš to brať všetko ako skúsenosŤ...


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo: o tom čo si tam písal nič neviem ja som nečerpal od freuda a pod...viac menej ZEN a pozdejšie učenie toltekov potom som objavil bardona, teoreticky to pochopiť nieje tažké, tažké je to dávať do praxe už len askeza mysle je pre mňa náročná, neviem a nikde som nepísal že o tom nič nevieš len som ironicky podotkol že ak si myslíš že ja som zodpovedný tak to len preto lebo ty to nerobíš vobec;)ak Ťa urazilo niečo stoho čo som napísal tak to už nieje moj problém


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (10:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo v ramci ohromneho mnozstva ludi a zdokonalemu systemu vieme, ze nieco take ako samovrazda u ludi existuje. To je nepopieratelny fakt, ktory ak si myslis, ze nas odlisuje od zvieracej rise , je dost chaby argument. Za prve, je to malilinke promile z ludstva, za druhe, nemame zdokumentovane, ci sa v zvieracej risi rovnako nevyskytuje, ako priklad mozno staci uviest velryby. Za druhe, ak by to platilo vseobecne, ludia v koncentracnych taboroch po celom svete su dokazom, ze samovrazda nie je tak vlastna ani ludom. Alebo ludia nevyliecitelne chori hromadne neskacu z utesu do priepasti, takze volu prezit mame rovnaku ako ine zvierata.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo: čo sa týka sexu pri magickom vzostupe tak to je vec individuálna, berie sa ohľad na osobnú silu jedinca, učitelia niektorým žiakom zakazujú sex pretože sa odoberajú o vytalitu ktorá sa nachádza v semenách;)tý ktorý majú veľa osobnej sily askezu vtomto zavádzať nemusia a dokonca možu sex využívať v samotnej praxi mal som o o tom knihu od rádu AMORC ruže a krýže ale autor upozorňoval na nebezpečenstvá hneď na začiatku knihy tak som tú knihu radšej vymazal:D s HDD..


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (11:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique No ja si o sebe myslím, že sebapoznanie beriem zodpovedne, ty si však myslíš opak, a argumentuješ to tým, že keby som to bral zodpovedne tak by som videl tvoje nedostatky, teda tvojú domnelú nezodpovednosť.
Si asi typ človeka, ktorý má rád slobodu a bráni sa každému obmedzovaniu, čo je pravdepodobne tŕňom oku tvojho okolia. Asi si dospel k stanovisku: Ja som dobrý, svet je zlý a preto odchádzam zo sveta, resp. budem súčasťou spoločnosti, len do istej nevyhnutnej miery. Aj ja som takto premýšľal. Ale dnes je moje stanovisko: Ja som dobrý, svet je zlý, svet sa musí zmeniť. Asi od mnohých počúvaš aký si nezodpovedný a tak.... a tvoja domnelá nezodpovednosť, je len tichý protest proti tvojmu okoliu, pretože najskôr to bude tak, že to oni sú nezodpovedný voči poslaniu stať sa slobodným človekom. Možno si pre svoje okolie dôležitejší než si chceš priznať. Ja som napríklad na VŠ študoval sedem rokov(opakoval som ročníky) neučil som sa- bol to môj podvedomý protest voči plytkosti štúdia aký som videl- tiež som sa napočúval aký som nezodpovedný. Keď sa mi malo narodiť, dieťa, tiež som počúval, že som nezodpovedný a nebudem sa oňho vedieť postarať-Keci.
Marihuana- tiež si dám, a nechápem to ako podvod. Tiež som naháňal skúsenosti- mystické zážitky, ale ten najväčší prišiel, keď som s tým prestal. Slnko prehovorilo.
Možno sa mýlim a projektujem do tvojej osoby, niečo zo seba, tak ako aj ostatný to robia mne. Ja som mladý ako Ty a nikoho nechcem poučovať, ale troška ma prekvapila tvoja nadutosť, keď si tvrdil, že sa nevenujem sebapoznaniu.Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique: tu šlo o konflikt zopár myšlienok budhizmu, nie osobné poznanie. potom si odpísal niečo bez absolútnej hodnoty významu len aby si reagoval. ale s článkom súhlasím, aj s tou "sublimáciou" sexu :) ale každý má právo nájsť vlastnú cestu poznania, recitovať básničky nepovažujem za tú najlepšiu. ja neviem všetko a nie som najmúdrejší ale viem si svoje obhájiť.
čo sa týka práce na sebe - každý máme ešte čo robiť, tak do toho ;)


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-08-31  (11:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nedoformuloval som to. máme ešte čo robiť, aj keď sme "lepší" než väčšina. práca na sebe nikdy nekončí


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael skonštatoval si že, fenomén samovraždy existuje, ale že pre jeho minimálny výskyt sa ním ani netreba zaoberať, asi preto že v rámci motivácie -vôľa prežiť je nevysvetliteľný. Nepovedal som, že samovražda je to jediné čím sa líšime od zvierat.
Uvedomuješ si, že v rámci darwininizmu je akékoľvek ne-egoistické správania nezdôvodniteľné. Ospravedlňuješ vlastne právo silnejšieho, ale potom je napríklad zahraničná politika USA vlastne v poriadku. USA je najväčší samec a preto môže a vlastne musí robiť, to čo robí.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak pripustime, ze vlastne sme vsetci z rovnakej zvieracej rise, potom je to v poriadku, lebo sa nejedna o jednotlivca, ale o ludstvo ako celok. To, ze sme si casom vytvorili urcite hranice, ci pravidla, je vlastne len akysi obal, ktory aj tak ten silnejsi, alebo mocnejsi nerespektuje. Takze sa nehrajme na nieco, co nie sme, v pripade ohrozenia zivota sa spravame rovnako ako tie zvierata, tam padaju absolutne vsetky prvky civilizovanosti, ktorymi sa prave od tych zvierat chceme odlisovat. No ak ale silou mocou chces dokazovat cloveku vlastnosti nepodobne zvieratam, v boji o zivot sa to urcite neprejavi.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-31  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo :neriešme to už naozaj som to myslel len ako vtipnú reakciu nato že si tvrdil že som zodpovedný;) keby to isté napíšem takému grooverovy ktorý je v práci určite zodpovedný tak by sa nad tým len pousmial ale teba to ranilo:)skús použovaŤ prečo, lebo keby Ťa to neranilo tak by si nato ani neragoval;)
MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-31  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fajn clanok. Hlavne sa mi paci ze niekto tu dal svoje vlastne myslienky a nie len ze nieco prebral. Sice nesuhlasim so vsetkym ale paci sa mi.
Skoda len ze neostane nic ine len zas "tak dem dal" :-)


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze sa nehrajme na nieco, co nie sme, v pripade ohrozenia zivota sa spravame rovnako ako tie zvierata, tam padaju absolutne vsetky prvky civilizovanosti, ktorymi sa prave od tych zvierat chceme odlisovat. No ak ale silou mocou chces dokazovat cloveku vlastnosti nepodobne zvieratam, v boji o zivot sa to urcite neprejavi.
Rafael máš vlastne kvantitatívnu pravdu. V prípade ohrozenia života sa správame ako zvieratá, ale nie všetci. Vyberme si nejaký vhodný objekt pozorovania. Navrhujem záverečnú scénu potápania Titanicu. Predpokladajme, že film celkom verne odráža psychologicku situáciu aká bola v skutočnosti. Čo vidíme?
Ja toto:Väčšina ľudí sa správa ako zvieratá, egoisticky. Menšina sa správa s tvojho pohľadu akosi iracionálne. Pomáhajú, obetujú sa, Orchester hraje. Ovce sa modlia, hyeny sa tlačia na člny. Súhlasím, nie každému možno prisúdiť štatút Človečenstva, aj keď chodí v koži človeka. Ako predpokladáš, že by si sa správal Ty. Ja si osobne možno naivne myslím, že by som na tom Titanicu pomáhal:)


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cisto hypoteticky nemas pravdu, nevies ako sa zachovas v pripade ohrozenia, ak si nikdy v takom stave nachadzal. Neidealizuj film, kde bohati boli pozvani na clny, chudoba odsudena k zahube a zrazu sa objavi nejaka hrdinska bytost zachranujuca ostatnych, ale nie seba. Ja netvrdim, ze taki neexistuju, existuju, su ich tisice, hlavne preto mame vselijakych zachranarov, hasicov, ci vselijakych dobrovolnikov. Ja mam v dost dobrej pamati skutocnu udalost, ked nejaki futbalisti leteli v lietadle a havarovali v horach a jedinym zdrojom obzivy boli pozostatky obeti. Mohli tam byt aj typovo ludia, ktori by sa zachovali obetavo v situacii tebou opisanou, ale hlad a tuzba prezit je silnejsia ako akekolvek moralne zabrany.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Ja netvrdim, ze taki neexistuju, existuju, su ich tisice, hlavne preto mame vselijakych zachranarov, hasicov, ci vselijakych dobrovolnikov."
Samozrejme, že nemôžeš tvrdiť, že takí neexistujú, ale debata bola o tom, či ich správanie, čo je fakt, možno v rámci darwinizmu nejako vysvetliť.
Proste empiricky fakt- nazvem ho ne-egoistické správanie- sa nedá v rámci darwinizmu vysvetliť, zdôvodniť. Fakty sa nemôžu prispôsobovať teórií, ale teória sa musí prispôsobiť faktom.
rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je velmi chaby argument na popretie evolucie, nemyslis? Zvierata maju tiez sklony co sa tyka materinskej lasky, ci ochrany mladat. Dokonca nie je neznamy fakt v zvieracej risi na adoptovanie mladat. Ak si smeroval tymto smerom, na diskreditaciu darwinizmu, tak si sliapol velmi vedla.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak moment: evolúciu nepopieram, len ju nechápem ako náhodný proces, ale proces riadený inteligenciou. To je rozdiel, lebo pojmy darvinizmus a evolúcia nie sú totožné.
Povedané v obraze: Ak s evolúcie vylúčime riadenie inteligenciu, teda chápeme ju ako náhodný proces, tak potom je štatistická pravdepodobnosť jej kompatibility, zložitosti, proste celý prechod od mŕtvej hmoty k vedomej bytosti menom človek asi taká, ako keby sme očakávali, že do poslednej šrubky rozobraný traktor, sa po vhodení do turbíny, znova poskladá do pôvodného stavu. Pani náhoda je posledný pilier materializmu.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo nastastie evolucia prebieha, ci ju chapes, alebo nechapes. Statisticku pravdepodobnost do toho netahaj, nakolko je tvoja matematicka rovnica absolutne nespravna, kedze vysledok tejto nahody je zjavny. A na druhej strane sa ma nesnaz rozosmiat suciastkami traktora, lebo tato kopa srotu je jedine, cim sa kreacionisti dokazu ohanat. Porovnat suciastky z traktora s abiogenezou je nonsenz.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezastávam kreacionizmus, ale nechápem, čo je zlé na tom príklade(Traktor- poznám ho od S. Grofa), je to iba prirovnanie a nie matematická rovnica. Samozrejme že výsledok je zjavný, ale je otázne či je to výsledok náhody. Náhodu chápeš ako istotu o ktorej netreba pochybovať? To je troška od teba dogmatické nemyslíš?


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael musím končiť, idem s chlapcom vonku, zatiaľ dik.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ide žena, možme pokračovať, ak chceš.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dogmaticke by to bolo v pripade, ak by sme vysledok nepoznali, od toho sa terminus technicus slova dogmaticke pouziva, hlavne v teologii su dogmy nenapadnutelne a samozrejme aj nedokazatelne. Nechcem ta tu zahlcovat falzifikaciami a jej teoriami, ale uz tym, ze je evolucia a hlavne abiogeneza ako teoria falzifikovatelna, je daleko spolahlivejsia ako vsetky tie, ktore sa nedaju. takze budme skor radi za takuto teoriu, ako dogmy, ktore priniesli viac skody ako uzitku.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-31  (17:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Škoda, že ma Rafael sklamal. Priznal, že nemá rád p.Mečiara. Také veci sa neodpúšťajú...


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-31  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nic si z toho nerob, ako si ani ja z toho nic nerobim.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-31  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   "Dogmaticke by to bolo v pripade, ak by sme vysledok nepoznali".
Nejak tomuto tvrdeniu nerozumiem, veď taký prípad nemôže nastať, lebo my budeme mať stále pred očami výsledok (súčany stav), ale otázne je či je evolúcia náhodný proces alebo proces "riadený" inteligenciou. To sú proste dva hypotetické alternatívy, pričom ty o tej prvej apriori nepochybuješ, a o druhej sa nepokúsiš ani uvažovať a to je od teba dogmatické, resp. tvoj predsudok.

Zihos   |   ip:212.26.18   |   2011-08-31  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...niekto tu napisal ze NWO je este daleko, iny ze NWO len pride . Vazeni pani Spomenuty NWO zacal Francuzskou revoluciou... potom to pokracovalo inymi udalostami a korunu tomu dalo ked v 72hom myslim Nickson zrusil krytie dolara zlatom... Dalej vznikom Banky federalnych rezerv v Usa...Clovek bude zial clovekom dovtedy kym nedostane dar opravdiveho poznania. Mnohym uz bolo dane len nevedia co s nim. Vidim to podla tych vsetkych prispevkov ktore som tu cital. No napriek tomu musim povedat, ze napriek tomu ze vieme co mame robit este neznamena ze dosiahneme uspech. Z filmu Matrix (mimochodom nie je az takou fikciou akoby sa zdalo) by som pouzil citat ked na streche vyskovej budovy Morfeus povedal Neovi: Poznat cestu nie je to iste ako po nej ist. Keby sa nas niekto pytal kde byvas povieme mu Mesto cislo domu ulicu. Ked sa Jezisa pytali Pane kde byvas povedal: Podte a uvidite. Co to znamena. Ist s nim znamena zazit to a co zazijem to mam v krvi a nie len v hlave. Mnohi ludia sa uspokoja s tym co pochopia s tym co spoznaju ale v ich zivote sa nic nezmenilo. Tak mi pripadaju aj mnohe tieto prispevky. Majkl65 tu pise o tom co chce robit a aj robi a v mnohom sa mi paci aj ked ocividne nie je so mnou na "jednej lodi" co do svetonazoru. Vazim si na nom hlboko ludske pohnutky pre dobro tohto sveta. Zial my ostatni sme sa spokojili s poznanim veci a pochopenim veci. Skutok ktory by mal nasledovat zostal nevykonany. Je lepsie sediet za kompom a pisat a dohadovat sa po nete, ako ist tamto starej susedke pomoct vysypat kos alebo nieco ine urobit povedzme aj pre seba prejst sa popremyslat co som dnes urobil aby bol svet krajsi lepsi. Iba cakame kym niekto pride a zacne to...NWO bude len taky silny ako mu my dovolime!


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-31  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zihos..
osveta neprisla doteraz a uz ani nepride!
väcsina ludi spi,,alebo je v okovach dlhu, ci zivobytia,,ci strachu o svoj standard..nikto ani nemukne,,jedine ludia co maju v sebe vyssí princip.. ten dar co premiena ludi..
bez neho pojde kazdy z davom.. az do uplneho konca...!!


Fred   |   ip:95.103.38   |   2011-08-31  (22:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človeče, dobrý článok. Myslel som, že iba ja som debil na tomto svete. :)


feler   |   ip:109.230.2   |   2011-08-31  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zihos: velke plus za prispevok.

Pre autora clanku: ani nie na zaklade clanku, ale skor ako reakcia na prispevky v diskusii: v ramci velkej tuzby po poznani sveta a seba davam do pozornosti cnost zvanu POKORA. A aby rada nevyznela ako nekonkretna inotaj, narazam na "poziadavky" dokazu exitencie Boha cez pozemske zazraky. ... Preco by nam Boh mal dokazovat Jeho existenciu takymto cirkusovym sposobom? :) Drzim palec!


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-31  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preto aby sa mohli opice este viac smiat,ako to robili vzdy ked Boh k nim vystrel ruky!!!
Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplin:s prosím nebuď tak negatívny alebo čo už aj. mám pocit, že silou mocou chceš do hlavy alebo ruky nejaký čip. čo spravíš keď pôjdu načipovať teba?? čo sleduješ tím, že recituješ básničky, šíriš negativitu, beznádej a hovoríš, že je všetko stratené? to si vážne myslíš alebo ťa za to platia? neviem čo si mám myslieť
osveta príde, len aby nie neskoro

zihos: presne. veľa ľudí vie, chápe ale len na niekoho čakajú... :-(

feler: lebo keď nám ju ukáže ináč, tak to jemu pripisovať nemusíte, resp. je logické že nebudeme. nemusí nám dokazovať nič, ale potom sú tu "ateisti". pre teba ateisti - pre boha verná opozícia.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (15:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl 65

musim ta sklamat priatelu..

osveta nepride!
ludia mali sancu,, boli nejake smrtelne krce,,ked uz bolo ozaj zle.. sem tam nejaka ta krvava revolucia..

no nejaka extra zmena od ludi nepride..aspon nie k dobremu!
nemusis sa hnevat.. ja len varujem pred neodvratnym koncom,,pred jasnym osudom ludstva co si kormidluje samo smerom k Niagarskym vodopadom,,za zvuku hudby a vravy!!!

skonci to zle ,,ver mi!!

PS co budem robit ja ked ma budu chciet cipovat??

to neviem,, no mylsim si , ze sa ndam,,no budem musiet vsetko opustit.. rozhodnut sa zomriet ako stroskotanec..ako stvana zver!!

nic ine ti neostane.. inej cesty nebude.. (pokial tu na zemi zostanes)

platit ma tiez nikto neplati..


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (15:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak exisuje boh, naisto to vie len on nie ty. ak neexistuje je to v našich rukách.
na slovensku sa nedeje takmer nič, v CZ, UK, USA atď. sa toho deje veľa... Klaus, Ron Paul, Farage atď. ... veriť ti nebudem, možno že sám viem že osveta nepríde, ale potom by som sa mohol ísť rovno naučiť celý survivalizmus, začať som ale už začal. nič by nemalo zmysel, bolo by to stratené a to nie je.
prečo PS? to bola otázka rovnaká ako ostatné.
presne tak - ísť niekde ďaleko a všetko opustiť, možno sa stretneme :-)
som rád, že to je len čistá beznádej, básničky a negativita


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl 65..
to nie je cista beznadejj.. clovek nevie tak zit.. vzdy musi byt nadej..lebo ked uz ta pominie,,clovek siaha po zbrani ci povraze..

ja mam nadej..
mam nadej ,ze Boh zije,,a ze splni co slubil..
vidim ,ze sa plni na 100% vsetko co predpovedal vo svojom slove ohladom skoncenia sveta,, konecneho kratkeho zotrocenia sveta satanom..a neskutocny teror aky na zemi este nebol a ani nebude!!
no ma to pokracovanie..
tí co sa vzoprú..co sa nedaju zotrocit,, budu zabití..

no nastane tisicrocne kralovstvo,,v ktorm budu ludia zit 1000 rokov..bez vojen,, bez hladu,, penazi,, hranic..
v klude ,pochopeni.. harmonii.
a potom na veky v inej dimenzii,,ked tento vesmir shori ako papier!!

to je moja nadej!!
ze budem zit stale,,a stale sa budem mat dobre.. bez bolesti a strachu,,neomedzovany telom ,,casom,, priestorom..
uplne iny druh zivota!!!

takze tak to vidm ja..
a kedze sa vsetko plni v zlom.. a do poslednej bodky..

tak sa splni aj dobre..
musi sa!!:-)))Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenže biblia bola prepisovaný psychopatmi, ktorý nám vládnu aby sme si toto mysleli. keby som bol veriaci, tiež by som hovoril to čo ty. pred očipovaním utečieš? teda sa im vzoprieš - zomrieš. Rovnako ako 90% sveta. Ja zomriem ja správnu vec a nevadí mi to.


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemal by som nič proti božím zákonom, ale biblia je prepisovaná stále a stále, ťažko povedať ako to bolo napísané pred 2000 rokmi. a toto pochybujem že tam bolo. ale určite tam bolo, že máme židov hnať späť do ich zeme, vo veľmi starej biblii. a to by sme mali


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslim,ze biblia prepisovana bola no nie tak ako si to ty myslis.. na to su dôkazy.

minimalne poslednych 200 rokov zmenena nebola.. no kedze vladne vseobecny nazor o spisani biblie nejakym konstantinom,,co chel ovladat krestanov..a vladne do dnes ,,tak to bude asi pravda..nie??

nejdem ta presviedcat.
kazdy veri tomu comu chce verit!!
ty chces aby bola biblia prepisana psychopatmi,,tak v tvojej mysli aj je!!
podla man nieje..no kdeze vsetci , vratane duchovnej bytosti satana vidia ,ze to az podozrivo podla nej vsetko ide..tak sa ju snazia zdiskreditovat..
noa najjednoduchsie je podhodit ludom,"logicku" teoriu o tom,ze mocni sveta ju prepisuju kazdy tyzden podla toho co sa stane,,to tam doplnaju ,,aby mohli ovladat ovce!!

a ty tomu veris..lebo chces!!!

no nic.. kazdy tak ako uzna za vhodne..
vela stastia!!


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to dosť limitujuca viera, píšem o tom článok.pred očipovaním utečieš? teda sa im vzoprieš - zomrieš. či nie?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PS..
este ohladom tej "spravnej veci"..
aj hitlerjugent si mysleli ,ze zomieraju za spravnu vec!!

aj sekty co sa potravili si mysleli ,ze zomieraju za spravnu vec..

a dokonca aj nacisti co vrazdili deti si mysleli ,ze zabijaju za spravnu vec..

takych veci uz bolo,,a bude,,hajajaja...
ty zijes v urcitej dobe..pod urcitym tlakom,,nazormi,, vplyvom.. sutoaciami.. a tak si myslis ,ze prave to je to spravne..a to je ta dobra vec..

krestania boli stale rovnakí..pred 2000 rokmi a aj teraz..

a takych zapalencov pre rôzne veci a idei a nazory a hnutia a veci boli v roznych obdobiach miliony a stale boli zapalení pre inu vec, ideu,,hnutie ,,nazor!!
a ty si len jeden z nich..
takze drz sa!!


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj ty si len jedným z nich, si pod tlakom, názormi a preto si myslíš že tvoja viera je to správne. tvoje hnutie má tradíciu 2000 rokov ale ľudia s myšlienkami ako ja boli zabíjaný a považovaný za povstalcov, nesúhlasili. treba rozlíšiť relatívnu a absolútnu pravdu. absolútna pravda je, že zabiť 90% sveta a zvyšok očipovať nie je správne.
tretí krát sa pýtam: pred očipovaním utečieš? teda sa im vzoprieš - zomrieš. či nie?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co si nepochopil na mojej odpovedi??

utiect sa nebude dat.. jedine sa o to pokusit,,aj to z velmi zlymi nasledkami..

ja nehovorim,ze zabit 90% ludstva je dobre!! odkial to mas??

a zabijani boli nie len ucenci ci vynalezcovia,,ale aj krestania a ludia co verili v Boha tak ako sa ma.. nie katolici!!

takze si neuzurpuj nejaku vynimocnost ,tym ze sa priradujes k zabijaním ludom!!

je to zlozite..
napisem aj tebe to co ostatnym..treba pockat..vsetko sa plni,,a aj sa splni..zatial co vy budete robit revolucie,, byt sa do prs.. zakladat nove strany a hnutia..

a zatial si bozie mlyny melu a melu..
a stym neurobis mily majkl vobec nic!!


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k tomu čo považovali za správne prirovnávaš vrahov a sekty. mali svoju pravdu, relativnu. ano musíme hladať nové zdroje, lepšie by bolo všetkých sterilizovať a zabiť, aby náš druh prežil, to je relatívna pravda. absolútna je, že zabiť toľko ľudí a očipovať ich je zlé. keby sa investovalo toľko do nových zdrojov čo sa investuje proti ľudstvu všetci by boli spokojný. utiecť sa nebude dať - tak ako pôjdeš preč keď ťa pôjdu očipovať?

vieš kto najviac neznáša oponenta? kresťan. Zaťatosť a zarytosť sú najlepšie dôkazy hlúposti. Ja som otvorený možnostiam, možno vyhráme - možno prehráme, nevidím len prehru. Proti básničkárom nie je ochrany, sú príliš vynaliezavý.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (17:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sleduj situaciu..
Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcem pravý argument...


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-01  (17:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vieš kto vyhráva debatu? ten kto posledný povie nejaký logický argument - nie len nejaký žvást


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.13   |   2011-09-01  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Agenda 21

March 01, 2010 — Bill Gates says:
"The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent."


STRAIGHT UP DEPOPULATION QUOTES FROM THE GLOBAL ELITE:

"A total world population of 250-300 million people, a 95% decline from present levels, would be ideal."
Ted Turner

"In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it is just as bad not to say it."
J. Cousteau, 1991 explorer and UNESCO courier

"We must speak more clearly about sexuality, contraception, about abortion, about values that control population, because the ecological crisis, in short, is the population crisis. Cut the population by 90% and there aren't enough people left to do a great deal of ecological damage."
Mikhail Gorbachev

"World population needs to be decreased by 50%"
Henry Kissinger

"If I were reincarnated I would wish to be returned to earth as a killer virus to lower human population levels."
Prince Phillip

V USA vo state Georgia sa úplne bez povšimnutia nachadza jakysi pomník (kameň dosky 170 ton"Georgia guidestones") s vytesanými 10timi novymi prikázaním v 8mi svetových jazykoch. Zarážajúce je, čo je tam napsane. Hovori o vytvorenie jednotnej svetovej vlády, jednoty jazyka ale aj prikázania, zo počet obyvateľov krajiny nesmie presiahnuť 500 miliónov a nutnosti eugeniky - Riadenie pôrodnosti.

Čo sa ma stat sa zostávajúcim 95% ľudí tam autor vytesať zabudol?

Tento objekt bol údajne vztýčený 22. marca 1980 osoba menom r.č. Christian.

Prikazania vytesané na týchto doskách:
1. Udržujte ľudskú populáciu pod hranicou 500 000 000 v trvalej rovnováhe s prírodou.
2. Riaďte reprodukciu s múdrym prihliadnutím na zlepšovanie telesnej kondície a rozmanitosti.
3. Zjednoťte ľudstvo novým živým jazykom.
4. Ovládnite vášne - vieru - tradíciu a všetky veci zmierlivou cestou.
5. Ochraňujte ľudí a národy cestnými zákonmi a spravodlivými sudmi.
6. Nech sa všetky národy riadia internými normami a externé spory nech rieši svetový súd.
7. Zbavte sa banálnych zákonov a zbytočných úradníkov.
8. Vyvažujte osobné práva spoločenskými povinnosťami.
9. Ocenujem pravdu, krásu a lásku v snahe o harmóniu s nekonečnom.
10. Nebude rakovinou Krajina - dajte priestor prírode - nechajte miesto prírode.

http://youtu.be/ClqUcScwnn8


Leo   |   ip:178.41.13   |   2011-09-01  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedivajte sa na Boha ces cirkev alebo krestanstvo.Zazrak a dokaz existancie Stvoritela mate kazdy den pred sebou. Dokonalost v prirodnych zakonoch ktore presne a hermonicky buduju vsetky zivocisane a rastlinne druhy na zemi.Cirkev si vela s daneho slova Jeisovho prisposobila pre svoje uceli,mocenske.Spoznat Boha neznamena bit nevyhnutne vyznavacom cirkvy.Cirkev nezastava svoju ulohu vykladenia Boziehi slova prave najlepsie.Ja existenciu Boha vnimam takto .Napriklad fotosinteza zazrek sam o sebe .Neviditelna energia ktora stale nanovo tvory a rozklada vsetko okolo .Sila ktora udrzuje vsetko pri zivote je neutralna .My prostrednictvom slobodnej vole ju formujeme k doru alebo zlu.A preto ze sme to dopracovali az sem musi prist zmena .Vsetko uz je napisane lebo Bozia vola je ina proti nej sa neda priecit ale ako pise joplins treba pockat ,nemozem uplne suhlasit a ako pise Majkl vzoprime sa. To je podla mna dosledok zmeny ktora prichadza .Takze konat treba lebo zmena sama nepride ked budeme cakat .Ved uz vieme ako to dopadne nemame sa coho bat.Hura do toho


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-01  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Leo-pekné a pravdivé BOH EXISTUJE....ateisti zmierte sa s tým:))))


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-01  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svet sa postupne zmení na jeden veľký Irak. Nikto nebude s nikým, a všetci budú proti všetkým. Budeme sa mstiť za vraždu blízkeho a budeme čeliť odplate za vraždu. A budú zóny, kde armáda sveta bude brániť nerastné suroviny a bez obmedzenia ich ťažiť, aby svet tam za vodou bol naveky pohodlný a bezpečný. My vo večnej vojne budeme skapíňať, až raz vykapeme všetci a ostanú len ONI. Tomuto sa nikto nepostaví čelom. Lebo nemá dosť odvahy a ani nevie, kde má čelo.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-01  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja

nastupi svetovlada.. na jej cele jeden clovek.. velmi mocny ,,ktory je teraz taky mocny ,ze ovlada cianie sveta,,a bohaty a mocní ludia sveta sa ho uz teraz boja..
no on vystupi verejne az vtedy,ked bude vybudovany NWO.

niekedy pred touto udalostou zacnu v izraeli stavat 3-ti chram,,lebo to je ich prvorady ciel..lebo veria ,ze postavenim chramu pride ich spasitel a zachranca..a zidia budu vladnut svetu a ostatne narody im budu sluzit!!

ked sa svet zjednoti, nastane obdobie pokoja,, vyriesenych konfliktov, prosperita..a pokoj..
vsetci ludia uveria svetovemu vodcovi s neskutocnou charizmou..

toto obdobie bude 3,5 roka..

JEDNO Z NAJOKATEJSICH ZNAMENI KONCA BUDE DLHO OCAKAVANY MIER V IZRAELI,,CI NA BLIZKOM VYCHODE..
PODPISU ZMLUVU O "MIERI" NA 7 ROKOV..
NO BUDE TO ZMLUVA ZO MRTOU!!

3,5 roka bude pokoj a bezpecnost..

po 3,5 roku,,nastane vojna a teror aky na svete este nebol..

zahynie tretina ludstva.. to je zhruba 2,3 miliardy ludi..
vojna a teror aky svet este nezazil a ani uz nikdy viac taky nebude!!

no a potom to pride..

pridu mimozemstania z inych dimenzii a zrusia toho loptosa..a nalozia mu povyše bočníc,, retiazky sa mu potrhaju.. kardany polamu.. ojka sa mu zohnu.. zahrabe sa..potom mu dojde nafta a zavzdusni sa..

a kedze nema predok ako nove majorce,, tak sa uz nevyhrabe..

bude sa snazit,,zavola si aj liazky z druzstva.. aj kukavoz.. no nepomozu..este aj oni prismudnu spojky...a budu nanho kliat aky je debil ,ze si dal tak nalozit.. povyše bočníc!!

takto nejak to bude..


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-01  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
nebude. Žiadna charizma, žiadny pokoj 3,5 roka, a už vôbec nie mimozemšťania. Bude len sústavný nárast bojov, vojna sa stane "normálnou", ako je už v polovici arabských krajín. Vývoz násilia do celého sveta, postupná likvidácia nepohodlnej väčšiny, spolu s Rusmi do toho pôjdu. Len neviem, či Čína nemá svoje ambícia. Áno, Čína sa im postaví.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-01  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čoraz viac je nám tá oltárna ovečka čitateľnejšia. Je to pacient. Diagnóza: paranoik, chorobné stotožnenie sa s biblickými príbehmi z rozprávkovej knihy oviec, neodôvodnená obava z budúcnosti. Keď si po ňu prišli so zvieracou kazajkou, ušla do Dánska. Ale pre dnešný zvyšok noci už bude od nej pokoj. Už som ju poslal spať...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jaaaaaj boha tvojho!!!

zasa len kopirujes..chudjatočko..

no nic dovolujem ti kopirovat ma..


Ja..
budes prekvapeny!!
pamätaj.. izrael..stavba chramu.. aked sa to zacne sypat..tak uvidis toto:

tomu charizmatickemu a ulisnemu vladcovi sa podari husarksy kusok..
postve do vojny cely svet.. pises,ze cina sa postavi..a rusi do toho pôjdu..mas dobre indicie..no musim ta sklamat..nie su tvoje..je to biblicke proroctvo..citaj:

A prijdeš zo svojho miesta, z najďaľších krajov severa, ty i mnohé národy s tebou, jazdiaci na koňoch všetci, koľko ich bude, veľké shromaždenie a mnohé vojsko.

Ez 39,2
A zavrátim ťa a povediem ťa a dovediem ťa od najďaľších krajov severa hore a dopravím ťa na vrchy Izraelove.

Ez 38,16
Prídeš na môj izraelský ľud ako oblak zakryť krajinu. Bude to v posledných dňoch. Privediem ťa preto na moju krajinu, aby ma národy poznali, keď sa na tebe, Góg, dokážem svätým pred ich očami.

gog a magog su krajiny severa.. aj rusi..

a tu mas cinanov..a vychodne krajiny vo velkej vojne proti izraelu!!!

Zjav 16,12
Šiesty vylial svoju čašu na veľkú rieku Eufrat a vyschla jej voda, aby bola pripravená cesta kráľom od východu slnka.

krali od vychodu slnka z obrovskou armadou..
cina.. politika jedneho dietata..kazdy chce mat chlapca..
vysledok,, mnohomilionova armada..plus mnohe miliony v zalohe..

obrovska armada ktora je pripravena splnit svoj ucel..
ak to nevyjde teraz.. tak sa to minie.. cina ochabne..armada zostarne..

no presne na urceny cas sa to vsetko plni..

aj zoskupovanie narodov.,..a j politika jedneho dietata v cine.aby mohla byt vybudovana armada takeho rozsahu..
aj vznik izraela pred 60 rokmi..
aj polozeny zakladny kamen chramu..

vsetko do seba zapada..

sleduj situaciu..Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-02  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sorry, nútiš ma opakovať sa: vytočená... A vezmi si niečo na ukľudnenie, už ti z toho svätého leporela hrabká.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prosim ta , bratu,, nereaguj na mna.. ja viem ze ty si nad vecou.. neznasas moje prispevky a odpisujes len z povinnosti to "svätej" a sice chranit nevedomych pred ovcou roznasajucou strasnu choleru zvana "viera"..

kazdy vidi ako sa trapis ked musis reagovat na mna,,na debiliny z ktorych sa toci tvoja krasna hlava..
a nikto nechce aby sa ti zatocila natolko , ze by si nahodou odpadol..a tresol by si si svoje krasne vysoke celo o stojan na kazety co mas pri posteli!!

nechaj ma na chvilu bluznit,, beeekat.. ja sa ukludnim..
len mi daj cas..
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-02  (00:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OK. Koniec šokovej terapii pre dnešný večer. Hoci... noc je ešte mladá.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (00:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak predsa si len spadol,,a udrel sa..
obocie odtrhol,,na pozvaranom stojane na kazety..
boze ..co som to urobil..

daj si na to septonex..prelep si to..a daj si na hlavu igelitku aby si nezakrvavil vankus..
a dobre si ju pod krkom stiahni...
joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (00:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nezabudni si natiahnut budík..
aby si stihol bebe susienky dobre rano, prv ako mamina nastupi k pasu na poobednu..
ak to prebuvinkas,,budes hladny...

nastav si tak na pol 11.. to by si mal stihnut..
zatial ahoj..

a nezabudni na tu igelitku..Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-02  (01:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bez komického tik-tak asi nezaspím...


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-02  (01:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nahodou bebe su super, tie biele - ake su to - mliecne? tie ma vela ludi rano. tiez si davam granko a mliecko je to fakt super :-)

Myslim si ze presne ako to povedal JA, ludia utvoria skupiny a budu sa nazvazom zabijat, ale myslim, ze niekoto utvori aj "spojenectva", casom do vacsieho celku, a bojovat sa bude aj proti armade, nie na ich "zakladne" ale na tich co vylezu, ak nevyzelu, nie je dovod sa ich bat


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (01:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak ja ti zatikam,,lebo ta mam rad..
a uz lezis v posteli??

pocitac ti mamka nastavila na vypnutie o pol hodky..? dobre..

takze,,

tik tak,, mily pandebilium...tik tak..

cas bezi a krati sa.. nieze zasa zasíkaš matrac.. bo ta mamka očre dačím..
a hlavne tu igelitku nezabudni..
daj si ju teraz,,lebo ked podriemes uz sa ti nebude chciet..
a zviazat si ju mozes aj snurou z vysavaca.. to udrzi...

Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-02  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No konečne! Chŕŕŕr...chŕŕŕŕr... Zzzzzzzzzzzzz...


Majkl65   |   ip:78.141.67   |   2011-09-02  (01:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemôžete sa takto baviť inde? lebo je to velmi nizka uroven rozhovoru, a nijako to nesuvisi s clankom - myslim tie posledne prispevky


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-09-02  (01:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl 65,,
na toto si musis zvyknut..
vzdy to je o par novych prispevkoch,,ked pridu nove clanky..potom sa to zvrhne do nadavok a prizemneho osocovania..urazok a nadavok..
samozrejme pomedzi to sa v priemere po 10-tom prispevku zvrhne diskusia na hadku o Biblii a Bohu!!

potom sa caka na nove clanky..ktore väcsina ,ked pridu len letmo prebehne,,alebo si precita len nadpis,, na zaklade ktoreho odsudia cely clanok,,ci nebodaj podla autora!!

potom sa caka,,kto co napise ako prvy..ci druhy.,.
a uz sa reaguje na osobu,,a zasa ,urazky nadavky.,, prizemne osocovanie a hanobenie..

a takto sa vlasne len presuva siahodlha ,,nikdy nekonciaca hadka o Bohu a biblii stale do dalsich a dalsich diskusii pod roznymi clankami..

aj tvoj clanok posluzil len tejto jednej veci..

musis sa stym zmierit..
ak chces svojich druhych 5 minut slavy..
musis napisat novy clanok.. a byt tu v pravy cas..kedy tu je dost navstevnikov..a kedy sa rozbieha diskusia..
ked sa zotmi..a pridu hyeny a vlkodlaci ako ja a pandebilium..a zacnu sa hryzt tak hned zacne "noc dlhych nozov" ... a je po diskusii..

vidis to sam..

no toto je uz rutina..


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-02  (08:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
Jánova apokalypsa je text evidentne, úplne na prvý pohľad, plný nenávisti voči niekomu veľmi konkrétnemu. Vie sa s istotou, že Ján nenávidel Nera a všetkých Rimanov. Len musel praktikovať autocenzúru. Ten text sa netýka ničoho iného, než doby spred 2000 rokov. Necituj mi z tej knihy, sú to hlúposti.
Pracoval som 5 mesiacov vo Švédsku. Jazdili sme cez Dánsko. Tá krajina je stále akoby z Andersenových rozprávok. Také guľaté duby a pri nich sedliacke domy. Len keby neboli takí namyslení tuponi.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-02  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobré ránko! Dnes tu bude kľud, pretože tá biblická chuderka sa vracia z totálneho nasadenia v západnej Reich EU na Slovensko do rodnej viesky. To jej zaberie niekoľko hodín, takže minimálne do zajtra tu nebude drístať tie svoje odpozorované biblické bludy.


ASGARD   |   ip:217.12.57   |   2011-09-05  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   netreba toho robiť tak veľa. Stačí málo a zmena je na svete:
1. prestať splácať úvery
2. neprísť do práce tak dlho, pokiaľ mi vydržia úspory a zásoby potravín.
Ak toto spraví 20% pracujúcich, budú nás prosiť na kolenách.
presne tak na zaciatok by im to stacilo ,zastavit masineriu bank,odstavenie fabrik a zjednotit sa,zda sa ze ideme vsetci proti sebe v tomto svete a staci len malo a to je jednota ,zabit barieru zrutit steny co sme si nastavali medzi sebou ,ked padne stena padnu aj bestie co nas do teraz vodili za nos a ovladali skrz media .MY TVORIME SVET ONI SA LEN VEZU NA NASICH PLECIACH A DIKTUJU .staci sa otriast a popadaju .


magor   |   ip:85.237.22   |   2011-09-07  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  páci sa mi ten clánok,ja si myslím,ze by vedel byt lepsie podany ale paci sa mi !


M . bokifipi8   |   ip:158.193.6   |   2011-10-03  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kamaráti, nevešajte hlavy. NWO nebude, lebo ľudstvo tomu zábrani. Už od nepamäti sa pokúšajú ovládnuť svet a podarilo sa to ? Nikdy. Magistra vitae páni.


vezuv . rycejoxi49   |   ip:46.150.19   |   2012-02-11  (17:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "V dejinách sveta boli veľké a mocné ríše, vladli v nich neobmedzení uzurpátori moci, a hľa, kde sú? Odviati vetrom, zostali len v knihách spomienok.
Raz dosiahne amplitúda moci svoj vrchol a bude neuprosne padať a padať dole"
sindikus


Bynk . lojuwafe17   |   ip:195.91.56   |   2012-05-24  (00:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý článok, aj príspevky, ale bohužial, na niečo ste zabudli. Tých 90% ludí, zomrie. Respektívne bude musieť zomriet či príde NWO alebo nie. Ide tu totiž o motor našej civilizácie a tou je ropa. Amerika po Iraku a Afganistane postupne napadne Irán a Saudskú Arábiu aby sa zmocnila posledných zvyškov ropy pre seba. Zásoby ropy dôjdu už do 50 rokov, ale už o 5-10 rokov začnú kvôli nedostatku ceny stúpat asi o 5% ročne. Čína bude chcieť tiež veľa ropy. Vypukne tretia svetová vojna kvôli rope. Napokom aj druhá vypukla kvôli nej. Japonci napadli USA kvôli embargu na ropu. Takže, teraz si predstavte o čo vlastne ide. Ropy bude len obmedzené množstvo. Alternatívne zdroje energie pokryjú len asi 5% potrebne pre chod civilizácie ako ju poznáme. Autá budú stát. Traktory nebudú orat pôdu. Hnojivá nebude z čoho vyrábat. Plasty nebudú. Chémia prakticky zanikne. Príroda by sa mohla teoreticky očistit, ale je nás privela a potravín bude málo. Začne hladomor. Behom roka vyrúbeme na kurivo všetky lesy v Európe. To čo teraz vydíte v Rómskych osadách, to tu bude za 10-20 rokov bežné všade, v každej obci v Európe. Oni sú na to aspon pripravení, ale mi nie. 90% ludí jednoducho zomrie, na hlad, choroby, kanibalizmus a vojny o ropu a jedlo. Za 100 rokov sa situácia z normalizuje. Bude tu žiť asi 500 miliónov obyvatelov a budú žit v podmienkach ako pred priemyselnou revolúciou. Iná cesta nie je. Alebo ste už náhodou objavil nové lacné a dostupné zdroje energie? To pochybujem. Vari sa spoliehte na pomoc mimozemštanov, alebo príchod anjelov? To sú len túžobné predstavy. Odo dnes do 30 rokov z nás neostane nažive ani polovica. A to bude ten NWO. Pre tých čo prežijú šok z konca ropnej civilizácie. V učebniciach sa budú učit že bol pravek, starovek, stredovek, novovek, ropovek a súčastnosť. Bez ropy moji milí nebude nič, všetko padne. A žiadna repka olejná nás nezachráni. Práve naopak, o čo viac repky olejnej o to menej potravín dopestujeme. Viete že Slovensko dopestuje len 43% potravín a zvyšok dovážame? A predstavte si že potom ten zvyšok už nedovezieme, nebude odkiaľ. Čo potom urobíme? Zomrieme, aby mohli prežit tí čo prídu ponás. Viem je to trochu pesimistické, ale už by ste sa mohli konečne zobudit a vidieť pravdu. Je nás jednoducho priveľa na to aby sme tu mohli nadalej bašovat, ako baktérie v Petriho miske. Ak sme nenašli rovnováhu doteraz, teraz je už príliš neskoro. Počet populácie bude nadalej rást exponenciálne až zrazu v jednom momente padne prudko nadol, pretože už nebude kam rást. Prežijú len asi domorodé a dosial neobjavené kmene v pralesoch. Doteraz žili bez ropy, zaobídu sa bez nej aj potom. A čo mí? Predstavte si drevenné mobili a počítače budúcnosti. Drevenné autá. Máme dost dreva pre 7 miliárd lúdí? Asi nie. Čo navrhujem? Nič. Už včera bolo neskoro. Tak si to užite dokial sa dá a zčoho. Nenadávajte na vládu, politiku, dražobu, nízke platy, vojny, NWO a čo ja viem ešte všetko. Dobre bolo už v 80-tych rokoch. Od vtedy už ide všetko len dolu vodou, a pôjde to čoraz rýchlejšie. Plánujte si čo chcete, robte si čo chcete. Svetu bez ropy a bez 90% ľudí už nemáme silu ani možnosti zabrániť. Ten čas príde, už klope na naše dvere. A nemusíme ich ani otvorit. Vyrazí ich z pántov aj s nami.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


2012-11-12  (13:54)  |  Politika
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Kartová hra Illuminati III.


2012-10-19  (22:12)  |  Politika
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Euroval, cesta do pekla.


2011-10-13  (15:52)  |  Politika
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


2011-08-10  (00:14)  |  Politika
V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Lidé vyjdou do ulic. A bude to zlé...aneb se bojí ?


2011-07-09  (11:05)  |  Politika
Otázka, zda lidé vyjdou do ulic nespočívá v tom, že by se báli, ale nepovažují to za účelné. Aparátčíci mají proti lidem, dvě nejúčinnější zbraně, které použijí kdykoliv se budou cítit ohroženi na životech, nebo na svých politických postech, pokud budou ohroženy jejich příjmy, nakradené majetky, nebo politické posty. První zbraní jsou dluhy. Vzpomeňte začátky roku 2000. Do té doby získat půjčku bez ručitele bylo prakticky nemožné, pokud člověk....


Ďaľšie z politiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Jsou Američané zlomení lidé?

Mohou se lidé stát natolik zlomenými, že pravda o jejich zlomení je nejen „neosvobozuje“, ale místo toho dále demoralizuje? Došlo k takové demoralizaci ve Spojených státech? Opravdu jistí diktátoři chtějí, abychom o svém ponížení slyšeli, protože vědí, že potupná pasivita tváří v tvář zjevnému útlaku nás zdemoralizuje ještě více? Jaké síly vytvořily demoralizovanou, pasivní, zastrašenou americkou populaci?


Pravda o 11. septembri

Fuerza Arma - náckové a rap?

Správy a komentáre STV

Něco pro „chytré“, co nevidí chemtrails...

Nigel Farage: Zpráva o skutočnom stave EU (CZ titulky)

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3954 s