20. September 2019
    
Máme Svätého Otca! - Dolezite.sk

Máme Svätého Otca!


  2013-03-16  (13:19)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Máme Svätého Otca!

František I. prichádza na Petrov stolec vo veľmi náročnom čase. Nastupuje v dobe stupňujúcich sa útokov voči Cirkvi zo všetkých strán. Útokov od médií, totalitných ako aj liberálnych štátov, ale čo je obzvlášť bolestivé, aj zo samotného vnútra Cirkvi. František I. prichádza v dobe hodnotového a vieroučného zmätku nie len medzi laikmi, ale čoraz častejšie aj medzi kňazmi a biskupmi. V tejto situácii si príznačnejšie meno nový pápež ani nemohol vybrať - František..

 

Cirkev potrebuje nového svätého Františka. Svätca, čo obnoví Kristov Dom. Iste nie protestovaním, vzburou a vzdorom voči 2000 ročnému dedičstvu, ani mediálnou populárnou tvárou pre bulvár a príjemnými rečami pre uši post-moderného mestského intelektuála jednej knihy. Cirkev potrebuje autentického reformátora. Františka, svätca. Pokorného služobníka na Pánovej vinici s prenikavým svetlom svätosti, odvahy, intelektu a lásky ku Kristovej Neveste. Zdá sa že takého sme vďaka Bohu dostali, čo znamená, média a svet ho budú nenávidieť.

Pôstny sebazápor za Svätého Otca

V pôstnom čase nám dáva matka Cirkev zvláštnu príležitosť a milosti konať duchovnú obetu a sebazápor. Využime túto príležitosť.  Ak máte čas túto sobotu, tak prídite na prvý veľký Bratislavský pochod za život.

 

Okrem samotného pôstneho záporu „prekonať sa a ísť“, dáva tento pochod každému príležitosť vydať verejné svedectvo, že ľudský život treba chrániť v každom štádiu života. O to viac, keď je človek bezbranný v lone matky. Naviac,  účasť na pochode môžeme obetovať na úmysel Svätého Otca Františka I. a tak mu vyprosovať veľa milosti do jeho neľahkého úradu.

Pochod začína v sobotu, 16. marca, o 15:00 na Hlavnom námestí v Bratislave. Príďte so svojimi rodinami a priateľmi. Organizátori pochodu mi potvrdili, že očakávajú  niekoľko tisícovú účasť! Je to jedna z tých akcií, na ktorej nesmieme chýbať. A ak bude zima, ako vraví predpoveď, tak o to lepšie! O to väčšia bude naša obeta. :)

NEWS: Stop LGBT-loby - zápas pokračuje

Výzva “Stop financovaniu homo-loby” zrejme zarezonovala na správnych miestach!

Pán premiér neoficiálne podporil našu výzvu v Matici Slovenskej. V prejave odkázal: „Želám si, aby sa menšinovými právami prestalo vydierať, jedno či to je menšina rómska, inak orientovaných ľudí, menšina názorová, alebo menšina etnická.“  (pozri celý prejav tu)

Ideme teda ďalej. V ďalšom kroku pošleme poslancom argumenty proti rodovej LGBTI ideológii a vyzveme ich túto zvrátenú ideológiu viac nepodporovať. Vďaka vašej pomoci sme  vyzbierali 2250 Eur na prípravu balíčkov, na ktorých sme už začali pracovať. Veľká vďaka každému, kto nás podporil. Sami nemáme veľa možností čeliť Kultúre smrti, ale ako vidno, keď spojíme sily, tak je to o niečom inom! O ďalšom postupe výzvy, balíčkoch a ďalších krokoch kampane Vám napíšem v nasledujúcom emaili. Toľko z mojej strany. :)

S radosťou a v modlitbách so Svätým Otcom Františkom I.,

Robert Mátéffy
riaditeľ


 Tento email my zaslal emailový priateľ pán Robert Mátéffy. Uverejňujem ho napriek tomu, že ja som ateista, cítim úctu k bežným veriacim, ale už nie k politickej organizácií Vatikánu, nakoľko ja politikom rôznych strán nedôverujem.

 


Jozef Varga
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-03-16  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/Jan-Pavol-II.-Jan-Pavel-II..html
.
.
.
.
.
.
.

Zradil Ján Pavol II. Krista? Video

Tu je kontroverzné video, v ktorom je kritizovaný Ján Pavol II.

Ak nám naozaj ide o pravdu mali by sme si vypočuť aj názor, ktorý je opačný ako prezentujú média.

Mojim cieľom nie je neopodstatnene kritizovať JP II. ale predovšetkým poukázať aká je pravda.

Vo videu je poukázané, že JP II. nie je svätým človekom, ale skôr naopak, je veľké podozrenie, že prispel na závažný vnútorný rozklad cirkvi.

V úvode a závere videa rozpráva tradicionalista Eliáš Dohnal. Je platne vysväteným biskupom, (ale na rádiu Lumen klamali a povedali, že sa len vyhlásil za biskupa).

Nie zo všetkým s biskupom Dohnalom súhlasím, pretože aj on má svoje chyby. Svojim tak povediac fanatizmom, trochu aj robí zlé meno katolíckemu tradicionalizmu ako takému. Napr. považujem za prehnané, že požaduje exkomunikáciu JP II., pretože svojimi činmi zradil Krista.

Ale všímajme si to dobré. Dohnal má dobré a rozumné názory, len je trochu fanatik.

Všímajme si fakty, ktoré sú v tomto videu, pretože sú odkazom pravdy.

I keď trvá vyše 60 minút, video je veľmi zaujímavé a ak si ho pozriete určite nebudete ľutovať.

Pravda nie je relatívna, preto sa ju máme ako dozvedieť.

Jednoznačne neodporúčam, aby veriaci JP II. uctievali a prosili o modlitby ako k svätému. Kto by tak urobil, napil by sa z kalichu Božieho hnevu, pretože JP II. nie je svätý, ale skôr ten ktorý spôsobil rozklad RKC.

***

Mária – matka Božia, pros u svojho syna, nech je toto video a článok návštevníkom dolezite.sk na úžitok.

***

Je smutné, že veľa katolíkov, ktorí aj potom, keď sa o JP II. dozvedia pravdu, sú tak zaslepení, že aj naďalej považujú JP II. za svätého. Je zrejmé, že mnohí neveriaci sú Bohu omnoho milší ako katolíci. Pri obnove kresťanstva, ktorá je tak blízko, sa z mnohých katolíkov stanú sektári a z neveriacich praví Kristovi služobníci.

Mnohí katolíci viac uctievajú Jána Pavla II. ako k Boha (neuznávajú Pravdu v tomto videu a viac si vážia Jána Pavla II. ako Pravdu a Boha). Zradili Boha a na miesto Boha sa klaňajú Jánovi Pavlovi II, ktorý zradil Krista. Katolíci si na miesto modleniu k Bohu vytvorili bôžika Jána Pavla II. Žiaľ apokalyptické časy sa napĺňajú.

***

Don Gobbi je jediný známy vizionár, ktorý veľmi výrazne a jednoznačne pochvaľuje JP II. Niet pochýb, že je falošným vizionárom.

***

Ján Pavol II. – ortodoxný satanov služobník,
ovládol pápežský úrad
a opakovane, viac krát dal hold,
podporu a pochvalu, židofašistickému teroru – Novému svetovému rádu.
Robil to s neskutočnou drzosťou, dokonca verejne!!!
Napr. keď bol pri hrobe Mahátma Gándhiho
Jeho výroky:
„Mahátma Gandí učí, že je možné dosiahnuť Nový svetový poriadok…“
„Nový světový řád je svatá jednota“. – PA: 39, 1987
„Nový světový řád je potřebný pro celý svět.“ – PP: 809, 9.2.1981

A okrem toho sa JP II. nesprával ani ako kresťan, ale ako člen New Age (s cynickou drzosťou to prejavil aj vo svojich encyklikách)

Pozrite si definíciu pojmu Noveho svetového poriadku, aby ste pochopili aké hrozné veci Ján Pavol II. robil

http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/nsp-novy-svetovy-poriadok_rad-definicia-tohto-sl
ovneho-spojenia.html


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-03-16  (17:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kým RKC je duchovne mŕtva, v Etiópskej cirkvi sa dejú zázraky v miliónoch
Kým Katolícka cirkev (RKC) je totálne prehnitá, v Etiópskej cirkvi sa dejú zázraky v miliónoch
Boží služobník otec Memehir Girma Wondimu sa modlieva za duchovne aj fyzicky chorých, je aj exorcista.
Za každého telesne chorého človeka keď sa pomodlí, mocou Ježiša Krista ozdravie
V Etiópii dochádza denne k obráteniam obrovského počtu ľudí, ktorí sa stanú duchovne vzkriesení
RKC je už všetkým ľuďom na posmech, ale tej drobnučkej menšine fanatických farizejských katolíkov chcem ukázať týmto videom, že v prehnitej RKC a Etiópsku cirkev nie je možné porovnávať.
Kým RKC má v rukách Satan, Etiópsku cirkev má v rukách Boh. A to je veľký rozdiel.
V mnohých internetových diskusiách vidím, že farizejskí katolíci si veľmi hrdo a oddane zastávajú Katolícku cirkev a myslia si že robia dobre. Ale RKC patrí satanovi a tým, že si zastávajú RKC v jej hriechoch a prehnitosti, si zastávajú a hája samotného Satana.
To je pre neveriaceho človeka len ťažko pochopiteľné, a ťažko uveriteľné, ale to je medzi katolíkmi naozaj realita
To už aj ateisti sú duchovne na tom lepšie, ani oni neveria na antikristovu neviestku – RKC
Myslím si, že väčšina fanatických farizejských Katolíkov bude zatratených a že väčšina neveriacich bude cez očistcu spasených, pretože ničím vážnym neurazili Boha.
Satan mnohých katolíkov jednoducho zaslepí, pretože oni sami sa mu dobrovoľne oddali a to že veria v Boha je iba pretvárka.
Mnohí katolíci si jednoducho myslia, že je OK, keď sa Benedikt 16 a Ján Pavol II,. správajú ako satanisti. Ján Pavol II. vzdal satanistickej ideológii NWO hold celkom dobrovoľne a úprimne, Benedikta 16. pravdepodobne k tomu prinútili
Ján Pavol II. bol vyložene protikresťanský pápež – kade chodil tade hlásal, že pohanstvo a kresťanstvo sú si rovnocenné
Dôkazy, že RKC patrí satanovi a že Etiópska cirkev patrí Kristovi sú vo videách

http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/kym-rkc-je-duchovne-mrtva-v-etiopskej-cirkvi-sa-
deju-zazraky-v-milionoch.htmllucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-16  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pápež František bude mať moju plnú podporu a dôveru.


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-03-16  (17:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VO VŠETKÝCH MÉDIACH SA HOVORÍ AKÝ JE NOVÝ PÁPEŽ DOBRÝ,SKROMNÝ A POKORNÝ. LEN, ABY TO NEBOLA LEN MEDIÁLNA DEZINFORMAČNÁ KAMPAŇ!!


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-16  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vladimír

Ako vieš? súdiš bez dôkazov?


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-03-16  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TENTO FANATICKÝ FARIZEJSKÝ ČLÁNOK VEĽMI FANDÍ KATOLÍCKEJ CIRKVI. AVŠAK PARADOXNE NAJVÄČŠÍ HRIECH JE Z KRESŤANSKÉHO HĽADISKA SI ZASTÁVAŤ A OBHAJOVAŤ KATOLÍCKU CIRKEV, PRETOŽE TO NIE JE KRESŤANSKÁ ALE V PODSTATE SATANOVA ORGANIZÁCIA.
PRAVÝ KRESŤAN NEMÔŽE KATOLÍCKU CIRKEV POCHVAĽOVAŤ, TO JE VEĽKÉ RÚHANIE VOČI BOHU A JEŽIŠOVI


rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2013-03-16  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Priklanam sa k Vladimirovi ,

ak medialny mainstream niekoho chvali bez toho, aby k tomu vznikol fakticky dovod , je jasne ze ide o cielenu propagandu .

Slobodomurarske , mainstreamove media agresivne sleduju len ciele svojich panov . Sustavne manipuluju ludi nielen v politicko-spolocenskych oblastiach, ale uz by najradsej zasahovali aj do predpovede pocasia .


ANONYM . sipyrige36   |   ip:91.148.30   |   2013-03-16  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Malachiáš po 111 papežovi napísal

In psecutione extrema S.R.E. sedebit...

nie je to persecutione (prenasledovanie)...skôr to asi súvisí so snahou stihnúť "preobliecť" R.K.C...a možno tá snaha bude symbolizovať práve papeža Františka


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-16  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najzaujímavejším poznatkom je , že Juhoamerický model kresťanstva je postavený na"revolučných", "ľavicovo" orientovaných základoch!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-16  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je tam skoro 3tisíc fárností kde sa tento model uplatňuje!!A nový pápež - JEZUITA- nie je proti týmto -"reformačným" tendenciam!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-16  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Po Slovensky--na čele revolúčnych zmien v spoločnosti , nevylučuje sa prítomnosť cirkevného hodnostára....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:91.148.30   |   2013-03-16  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nový pápež výberom svojho mena mnohých zmiatol. Objavili sa dohady, či si meno zvolil podľa Františka z Assisi alebo si za vzor vybral jedného zo zakladateľov jezuitského rádu Františka Xaverského. Nová hlava cirkvi neskôr potvrdila, že mala na mysli prvého františkána.

František z Assisi
Keď sa modlil v kostole prehovoril k nemu Kristus z kríža. Trikrát zopakoval

: „František, nevidíš, že sa môj dom rozpadá? Oprav ho!“


matus . jyjosyki5   |   ip:85.237.22   |   2013-03-16  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tak to se uz prehnali nazvat katolicku cirkev satanovou...A ja ti hovorim, ty si Peter a na tejto skale postavim svoju cirkev a pekelne brany ju nepremôzu....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a dcero kaldejska ,,,a jej odsudenie,,,sedi sama,,,,a hovorí si ,sama som jedina ta prava....


nepripomina ti to niečo matušu?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.topky.sk/gl/174171/1201000/Toto-musite-vediet-o-Frantiskovi--13-zaujimavosti-o-novom-pape
zovi-


matušu i lucius ,,,kuknite a povedcte mi kto sedi na tom obrazku ,,,na lavici?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM . sipyrige36 | ip:91.148.30 | 2013-03-16 (18:51)

Nový pápež výberom svojho mena mnohých zmiatol. Objavili sa dohady, či si meno zvolil podľa Františka z Assisi alebo si za vzor vybral jedného zo zakladateľov jezuitského rádu Františka Xaverského. Nová hlava cirkvi neskôr potvrdila, že mala na mysli prvého františkána.

František z Assisi
Keď sa modlil v kostole prehovoril k nemu Kristus z kríža. Trikrát zopakoval

: „František, nevidíš, že sa môj dom rozpadá? Oprav ho!“

-
-
-ked hovoríš a,,,,povec aj bSando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Rúhanie! Aký Svätý Otec? Keď Biblia jasne hovorí- Matúš 23:9 "Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach."


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak ja ho poviem za teba....


b:)

ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V lete alebo na jeseň roku 1210 (podľa niektorých zdrojov už v roku 1209) získal František od pápeža ústne povolenie žiť v chudobe a kázať pokánie. Zaslúžil sa o to aj kardinál Ugolino, neskorší pápež Gregor IX. Podľa populárnej tradície nechcel Inocent Františka najprv vôbec prijať, presvedčil ho však sen, v ktorom videl rúcajúci sa kostol (cirkev), ktorý podopiera chudobný muž. Keď Františka prijal, spoznal v ňom muža zo svojho sna a jeho regulu schválil.


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-03-16  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aká lakomá Matka Cirkev, len berie...ja poznám Matku Zem, tá nás, ľudstvo, živí celé tisícročia, to je tá správna Matka...


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-16  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čas preverí,aký to bude pápež.Pri všetkej úcte k jeho osobe,nesmieme zabúdať na state zo zjavení apoštola Jána v Biblii.Satan má vládu nad celým svetom,takmer istú a slobodomurári sa snažia aj o nemožné.Keď upadne eufória,tak sa všetko ukáže.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RKC ide vo všetkom proti učeniu Boha, ktoré je napísané v Biblii. A v zjavení sa o nej píše ako o smilnici, Zjavenie Jána 17:3 a 18. Nad kráľmi zeme je jedine Pápež a cirkev. Donedávna ona korunovala kráľov a tí jej boli v podriadení.


IZAK . debolily29   |   ip:95.103.18   |   2013-03-16  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   je to tak. ked media niekoho chvalia a ospevuju .musi to byt vemi zly clovek. ich clovek ktory nenavidi pracujucich.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-16  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando,neuzatváraj súdy nad nikým,aby to raz Boh nepoužil proti tebe.Kde máš istotu,že to v Biblii nie je myslené na úplne niečo iné?RKC nič zlého nekáže proti Bohu.Nad kráľmi zeme sú tajné slobodomurárske lóže.Pápež a cirkev tu autoritu isto nemali.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra


zobud sa ...prečitaj si zjavenie jana kpt13.....


ten kto sa klania šelme ,,,,,nebude od počiatku zapísaný v knihe života.....


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   zjav. 17:14 Budú bojovať proti Baránkovi, ale Baránok zvíťazí nad nimi, lebo je Pánom pánov a Kráľom kráľov, a s ním budú tí, ktorí sú povolaní, vyvolení a verní. 15 Povedal mi ešte: Vody, ktoré si videl, kde sedí neviestka, sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16 A desať rohov, ktoré si videl, a šelma znenávidia neviestku, spustošia ju, obnažia, budú jesť z jej mäsa a spália ju ohňom, 17 lebo Boh im dal myseľ konať podľa Jeho úmyslu, konať jednomyseľne a dať svoje kráľovstvo šelme, kým sa nesplnia slová Božie. 18 Žena, ktorú si videl, je veľké mesto, ktoré má kráľovstvo nad kráľmi zeme.
Tu sa píše ako cirkev aj zo svojimi vernými ľahne popolom, preto, že je falošná a patrí k satanovi. Preto bude baránok v postavení proti nej. Nemali by ste prehodnotiť svoje náboženské postoje? Máte falošné náboženstvo, ktoré už v čase Apoštolov odbočilo od pravého uctievania. Či ježiš neprikázal svojím učeníkom, aby chodili z domu do domu a robili z ľudí učeníkov? Čo ja viem tak to okrem svedkov robí iba pár veriacich.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra

ozaj kukni sa ako mečiar pečiatkuje papežovi paprču ,,,,,


je to niekde v historiii doležiteho ta fotka,,,,ked pohladaš najdes


fakt nemali a nemaju moc:))))


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando


jehovisti su cirkev reformovana ?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (21:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando


a ešte niečo nemaju peniaze pri sebe?ked to robia že chodia od dvier ku dveram


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-16  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Šelme sa klania každý kto nakupuje už aj potraviny v obyčajnom obchode.Všimni si ten kód na obale.Tie 3 hrubé pásiky údajne predstavujú číslo 666.
V posledných časoch nastane veľký odpad od cirkvi.Ktorá cirkev má najväčší odliv kresťanov?...a aké cirkvi zaznamenávajú najväčší rozmach?Tie kde sa dejú nejaké zázraky,možno dielo diabla.
Aj Jehovisti chodia z domu do domu a sú ďaleko od Ježiša.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Pozrite si tento dokument a poučte sa čo vlstne uctievate - http://www.youtube.com/watch?v=V5fK4SqFqiw


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-16  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepotrebujem nič pozerať a už nie čo je pochybérne.Odrazu je všetko čo je na internete pravda? Vieš,že adresa www je vlastne 666?
Radšej si prečítam nejaké svedectvá svätcov.Vezmi si to trochu z logickejšej stránky.Cirkev je tu 2000 rokov a myslíš si,že ak by to nebola Kristova cirkev,že by to ľuďom nedal poznať?Koľko by potom ľudí čo žili a vyznávali RKC,bolo v pekle? Veď Biblia predpovedá odpad od cirkvi práve na túto dobu.Keby RKC bola satanova,že by išiel sám proti sebe?Môže sa diabol,vyháňať diablom?


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jehovovi svedkovia, sú v podstate reformovana cirkev. Škoda,že o nich neexistuje žiaden dokument. Iba ten, ktorý bol v 80-tych rokoch natočený ako protikampaň. Tam je to hrôza a des.Ale niečo stručné: Jeden z jej zakladateľov sa nedokázal zmieriť s tým, že by Boh naozaj od ľudí chcel to čo robí RKC a pátral v biblii po pravom uctievaní.Zistil, že Ježiš svojim učeníkom povedal, že Boha nebudú uctievať v chrámoch, ale skutkami a srdcom. A že vyžadoval od všetkých svojich nástupcov, aby chodili a robili z ľudí učeníkov. Zistil, aj názov pravého Božieho mena a aj to, že v časoch Ježiša ho bežne používal aj sám Ježiš. To v ňom prebudilo zvedavosť, prečo cirkev nechce používať pravé Božie meno. Zistil, že slovo Boh v minulosti bol v podstate titul, ktorým sa uctievali padlí anieli včetne Satana.Baal, Set, Osiris, Azazel, a veľa ďalších boli uctievaní pod titulom Boh. Dospel preto k záveru, že ak nepoužiješ pravé božie meno, nevieš koho vlastne uctievaš.(Satana?) Preto sa proti tomu rázne postavil a zo skupinou zvanou Bádatelia Biblie prekopali celé písmo a navrátili božie meno všade tam, kde bolo pred tým odstránené. To si však vyžadovalo niekoľko krát prečítať celé písmo. Keď skončili uvedomili si že sa niečo s nimi stalo. Spoznali Pravdu. Pravdu o tom čo vlastne sa v celej Biblii píše.Čo od ľudí Boh vlastne chce a boli presvedčení, že tam kde skončili Ježišoví učeníci, musia oni pokračovať. Začali sa ozaj riadiť Bibliou a používať ju na zlepšenie svojich osobností. Toto JehovovíSvedkovia robia dodnes.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-16  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando, ucenie J.S. je vzdialene od biblie. pre nich je autorita brooklynsky zbor vydavajuci straznu vezu. dalsia skupina nestastne zmanipulovanych ludi. inak ten zakladatel (Russell) predpovedal 4 konce sveta dokazatelne v casopisoch strazna veza a vyhlasil sa za Bozieho hovorcu

"Hľaďte, aby ste neboli zvedení! Lebo mnohí prijdú pod mojím menom a budú hovoriť: Ja som Kristus, a: Čas sa priblížil. Teda nepojdete za nimi!"


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cobra, pozri si to. nechcem ti zle, ale čím viac budeš vedieť, tým lepšie si vieš vybrať. Či nebol aj jeden z Ježišových učeníkov najprv jeho prenasledovateľ? Iba Pravda, ktorú zistíš ťa môže oslobodiť.Polovica z toho čo učí RKC je Pohanstvo aj jej sviatky. Svätý neexistujú, lebo každý človek je hriešny až do smrti.Svätý je len Boh, ale toho slovo RKC nepotrebuje, lebo ich Otec nie je boh, ale pápež.Robia všetko preto aby nemuseli robiť to čo od nich chce Biblia, Božie slovo.To nebude náhoda.
PS.Peklo neexistuje-iba smrť.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Feri, Vedúci zbor, nie je uctievaný, a medzi svedkami nie sú ani známe ich mená. Do vedúceho zboru sa dá prepracovať po rokoch vernej služby Bohu. Ale tak daleko sa málo kto dostane, lebo všetci máme aj iné potreby. Vedúci zbor sa stará o vedenie v tom zmysle, že organizuje vydávanie tlačív a prekladov a chráni organizáciu na súdoch pri rôznych neprávostiach a prenasledovaniach.Oni nie sú osobnosťami na vyššom stupni ako ostatní.Všetci svedkovia sú iba bratia a sú si rovný. Uctieva sa výlučne pravý Boh a nie obrazy a predmety, ani svätí ani žiadny ľudia. Keď sa bratia stretnú podajú si ruky a neklaňajú sa ani nebozkajú prteň, či ruku. Sú si rovní, a to aj z vedúceho zboru.
Nepopieram, že Russell pri svojej horlivosti si myslel, že koniec je tak blízko, že si trúfol povedať kedy.Sláva mu stúpla do hlavy a ešte v tej dobe nebol vypracovaný systém na jeho odvolanie. Za toto nesprávne rozhodnutie sa neskôr svedkovia ospravedlnili. Sme iba ľudia a chyby robyť je ľudské. Pri skúmaní sa dnes uvádza stanovisko Ježišových slov, keď povedal, že nikto nemôže vedieť dátum konca, iba sám Boh.Všetky ostatné predpovede sú nepravé.(RKC má ale milión krát čiernejšiu históriu.Stačí spomenúť inkvizíciu.)


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-16  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando, neobhajujem ziadne nabozenstvo, pretoze za vsetkymi vidim rovaky rukopis. zial aj za svedkami. veduci zbor nema, takisto ako papez, ziadne opodstatnenie v biblii. vychadzaju z jednorazoveho stretnutia apostolov, z ktoreho si vytvorili veduci zbor. o svojich publikaciach hovoria, ze su pri ich pisani vedeni svatym duchom. ale tolko preslapov, ktorych sa dopustili za tak kratky cas jasne ukazuje, ze su to zial iba ich fantazie. 7x dokazatelne datumovo predpovedany koniec sveta v casopisoch strazna veza(Russell, Rutheford, Knorr, Franz). drviva vacsina svedkov o tom ani nevie, pretoze archivne materialy su pre nich nedostupne. Boh nedava falosne nadeje, to dava druhy.
dnes sa odvolavaju hlavne na matusa 24:14, ze oni su ti, ktori hlasaju dobre posolstvo. ale co to vlastne hlasaju?

Biblia hovori jasne:

"Ale aj keby sme vám my alebo anjel z neba zvestoval iné dobré posolstvo ako to, čo sme vám zvestovali, nech je prekliaty."


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pápež o sebe tiež hovoril, že je Boží prostredník.Rassell sa potkol. Ale pojeho odchode sa všetko dalo do správnych koľají. Nechcem tým nikoho obhajovať. Učenie z biblie a výlučne uctievať boha a nie ktechizmus a svätých sa mi páči.Preto si myslím, že sú svedkovia pravde najblišie.Mnoho svätých mali na svedomí veľa zločinov lebo boli rytieri.To by Boh nedopustil u svojich vyvolených.Svedkovia majú zakázané zbrane, nesmú ani narukovať.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-16  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hlasaju svedkovia to iste dobre posoltvo, ako apostoli? nehlasaju nahodou, ze v roku 1914(rok vypocitany na zaklade pyramidy v Gize, neskor prisposobeny na Danielovo proroctvo) bol Jezis ustanoveny za krala a zapocal svju vladu v nebesiach? toto apostióli nehlasali ako dobre posolstvo


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono je to tak, že každá cirkev prejde nejakým vývinom, než sa ustáli a vytvorí si svoje mantinely. Ťažké začiatky, ešte nemusia znamenať, že z toho nemôže vniknúť nič dobré. Teraz je to úplne inak ako za Rassella. Učí sa všetko presne podľa Biblie a tomu niet čo vytknúť. Sláva stúpla do hlavy aj Mojžíšovi, keď dal ľuďom vodu ako by to neurobil Boh. Preto nikdy nevošiel do zasnúbenej krajiny. Ale aj napriek chybe ich vodcu, Boh naďalej bral Izraelitov, ako svoj ľud. Neviem či sú svedkovia vyvolený ľud. Ale viem, že učia Biblickú pravdu. A to mi stačí.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.216.14   |   2013-03-16  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando


tak vy ste reformovana a z ktorek cirkve?a poprosimťa prečitaj si toto,,,,

20. I řekl: Víš-liž, proč jsem přišel k tobě? Nebo již navrátím se, abych bojoval s knížetem Perským. A já odcházím, a aj, kníže Řecké přitáhne.
21. Ale oznámímť to, což jest zapsáno v psání pravdomluvném; nebo ani jednoho není, ješto by sobě zmužile počínal se mnou v těch věcech, kromě Michala knížete vašeho.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hlása sa to ,aby sa ľudia pridali k pravému uctievaniu, a zanechali hriešny sôsob života, aby keď príde koniec, neboli spolu zo Satanom usmrtený.Už som povedal, že aj keď by nebolo všetko pravda aj tak je to o tisíc percent bližšie než iné církvy.


anton . wifymybu69   |   ip:195.160.1   |   2013-03-16  (22:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  obrázok na pravej strane nedorobený newyorský neurotik jew,na lavej františek I.zakalený fanúšik lásky k junte,diktatúram,eskadry smrti,pápež Washingtonu,Výročie 15.3.1939 klérofašistické média mlčia!


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno Michaela tam spomína, ako by to bol Ježiš. Odohralo sa to keď išiel anjel odovzdať Danielovi proroctvo. Musel tam s ním dlho bojovať, s tým démonom.(asi padlým anjelom).O to viac by si si mal tie slová ceniť.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-16  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Antonín, ocením tvoj postreh plusom.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.biblia.sk/ alebo http://www.jw.org/sk/publikacie/biblia/1-Mojžišova/1
tam je aj na stiahnutie pdf.
Lepšie sa číta než česká.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O svedkoch na wikipédii-http://sk.wikipedia.org/wiki/Svedkovia_Jehovovi


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-03-16  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  FARIZEJSKÍ KRESŤANIA OBHAJUJÚ PREHNITOSŤ A SKAZENOSŤ RKC NAJČASTEJŠIE TÝMTO VÝROKOM Z BIBLIE, ŽE KATOLÍCKA CIRKEV NEMÔŽE ZLYHAŤ

MT 16 18 A JA TI HOVORÍM: TY SI PETER A NA TEJTO SKALE POSTAVÍM SVOJU CIRKEV A PEKELNÉ BRÁNY JU NEPREMÔŽU.

VIDÍM, ŽE MNOHO FARIZEJSKÝCH KRESŤANOV SA OHÁŇA TÝMTO VÝROKOM A HOVORIA TO ISTÉ CELKOM NEZÁVISLO. JE TO SATANOVA STRATÉGIA PREKRUCOVAŤ TENTO VÝROK BIBLIE, ŽE RKC NEMÔŽE ZLYHAŤ, TO DIABOL VNUKNE TÚTO INFORMÁCIU FARIZEJSKÝM KRESŤANOM.


VÝROK Z BIBLIE JE PRAVDIVÝ, ALE MÁ TO JEDEN HÁČIK:

VEĎ PRAVÉ CIRKVI PREDSA EXISTUJÚ (KOPTSKÁ A ETIÓPSKA CIRKEV), AJ RKC PATRÍ UŽ SATANOVI STÁLE EŠTE EXISTUJÚ CIRKVI, KTORÉ PATRIA KRISTOVI. TO ZNAMENÁ, ŽE TIETO KRISTOVE SLOVÁ SA SPLNILI A PLATÍ AJ TO,ŽE RKC PATRÍ SATANOVI


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-16  (23:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlapci a už ste počuli o upravovaní,retušovaní fotografii na počítači? A samozrejme ten dôvery hodný zdroj.Čudujem sa už len,že sa spolu vôbec nebavia.Sando . woduwame77   |   ip:78.98.105   |   2013-03-17  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  žiadna cirkev, ktorá používa v chrámoch obrazy a sochy nemôže byť pravá. A Ježiš povedal, že pravá cirkev nebude uctievať v chrámoch, ale srdcom.A jediná cirkev čo nemá chrámy sú J.S.


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.40.86   |   2013-03-17  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prajem kresťanom dobrého pápeža.


Definitva . hijuleke65   |   ip:87.244.20   |   2013-03-17  (05:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tóra, Talmud, Nový zákon, Biblia, bielych treba klamať, podvádzať a okrádať, čiernych zabiť, biely musí celý život pomáhať vyvolenému židovskému národu, Jehova, židovský Boh, kresťanský Boh, jeden Boh.

"Křesťanství prohásilo člověka za „nízkého a špinavého“, rodícího se s „dědičným hříchem“, který musí celý život „napravovat“, a vše co se mu dějě, je „boží vůle“, nesmí se protivit „osudu“, který mu bůh připravil, a musí bez reptání snášet všechno špatné, protože je to „zkouška jeho víry“, a jedině tak se dostane po smrti do ráje. Jinými slovy, nesmí bojovat s nepřízní osudu, za svá práva, za svůj život, musí se naopak „kát“ za své (domnělé) hříchy, a modlit se, modlit se, modlit se....

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/neco-o-krestanstvi/
Zde se naplno projevuje podstata křesťanství jakožto sociální zbraně určené k „behaviorálnímu programování“ lidí, k formování „otrocké“ mentality, v kontrastu ke kreativní mentalitě svobodných lidí.
Jinými slovy, křesťanství je nástroj k uvrhnutí lidstva do duševního otroctví, k implantaci falešných konceptů, které blokují jakoukoliv možnost skutečného duchovního vývoje.

Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy? Biely človek má na výber: alebo otroctvo, alebo smrť.

Samo Chalúpka: A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom

irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (06:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer
strč si svojho pápeža do riti a kresťanom daj pokoj.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-17  (07:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando,to J.S. sú akože Jehovovi svedkovia?


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (07:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando, svedkovia nemaju chramy? a co su potom saly kralovstva a betely? to ze to ma iny nazov na veci nic nemeni. samozrejme tak, ako v kazdej cirkvi, aj medzi svedkami je mnoho uprimnych ludi, ktori nie su zodpovedni za svoju manipulaciu. co sa nauk tyka, je to ale mimo, ako vsetky cirkvi.
Svedkovia sa dnes otvorene hlasia k Russellovi, aj ked sposobil tolko preslapov. apostoli nemali karty zvestovatela, ktore zalozil rutheford, kde sa pisu hodiny, ktore odchodili po uliciach. nic, ako nepokrsteny zvestovatel biblia nepozna. veduci zbor, ktory sa ustanovil na zaklade roku 1914 vypocitaneho z pyramid, vymyslena skupina ludi, ktora urcuje ostatnym co mozu a nemozu, posliapali ich slobodnu volu(aky je rozdiel medzi nimi a papezom?), urcuju ludom nauky a ak niekto ma iny nazor, tak ho vylucia. pritom iba jeden je ucitel a vsetci ostatni ste bratia a jeden je vodca a vsetci ostatni ste bratia.
a ver tomu, ze nie su o nic blizsie k pravde, ako ostatne cirkvi. pravda oslobodzuje, svedkovia nie su slobodni.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-17  (08:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nanestastie aj novy papez frantisek je sluhom satana. Kolaboroval s vojenskou diktaturou v argentine. http://www.zvedavec.org/komentare/2013/03/5406-papez-washingtonu.htm


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer
a ateistom praješ čo? dobrého predsedu sovietov?
od teba ako vzdelaného človeka, by som takú sprostosť nečakala.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-17  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...len,aby to nebol až príliš svetský pápež.


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (08:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra
koho ti kardináli zvolili, toho tam máš. tak prečo sa teraz bojíš? nedôveruješ kardinálom?


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.40.85   |   2013-03-17  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby bol svet pripravený pre zavedenie plánu NWO, musí byť najprv uvedený do chaosu, ktorý chcú Ilumináti dosiahnuť pomocou kultúrnych, politických, hospodárskych, rasových a náboženských protikladov, násilnými nepokojmi, vzburami a terorom a tiež rozpútaním pokiaľ možno rozsiahlych vojnových konfliktov. Nepokoje a vojna budú viesť k vyčerpaniu všetkých zúčastnených strán, prinesú zrútenie hospodárstva, nenávisť aj vo vnútri rodín a rozpad teda deštrukciu morálky, obzvlášť prostredníctvom mládeže. Ľudstvo má stratiť všetky zábrany, aby bolo pripravené pre chystanú "záchranu".

Katolícka cirkev, ktorá je stále považovaná za veľmi nepriateľskú voči slobodomurárom, zmenila úplne svoj ​​postoj a vidí teraz, podľa pápežových slov, v slobodomurárov bratov a Božie deti. Sám pápež Ján XXIII. bol v roku 1953 ako arcibiskup Roncalli prijatý do 7. stupňa lóže "Rytier a ruže".
V Jeho "denníku duša", ktorý si až do svojej smrti viedol, napísal, že on, Roncalli dostal pri prijatí do lóže meno Ján, ktoré si podržal; neskôr aj ako pápež. Po zasväteni do ceremónie do 7. stupňa zaujal príslušné illuminátske postavenie kde sa už úplne ako slobodomurár prejavil:

"Kristus prebýva v každom človeku", alebo ked "Často hovoríme, že veríme v Boha. Oveľa dôležitejšie je, že Boh verí v nás." Pozor! Tieto myšlienky spolu s tými o nekonečnej Božej trpezlivosti a láske k človeku, ktoré idú na úkor pravdy, sa zrodili v tábore satanistov a dnes sa už prelínajú skrz celé kresťanstvo.

Pápež Ján XXIIl. zaviedol do katolíckej cirkvi ekumenický-charizmatický, ale súčasne aj slobodomurárský prúd obnovy, v dôsledku ktorého dnes celá armáda slobodomurárov osídlila Vatikán.
Náboženstvo lásky je falošne chápané, mnohostranným skreslením a znetvorením, pojmu láska; pretože najväčšou časťou naozajstnej lásky je prísnosť! To, čo sa dnes nazýva láskou, je všetko iné ako láska. Keď pôjdeme takzvaným láskam neúprosne k jadru, tak tam nezostáva nič než sebectvo, ješitnosť, slabosť, pohodlnosť, domýšľavosť alebo pudy.
Naozajstná láska nebude pozerať na to, čo sa druhému páči, čo je mu príjemné a spôsobuje mu radosť, ale ona sa bude riadiť iba tým, čo druhému prospieva! Nezáleží na tom, či to druhému spôsobuje radosť alebo nie. To je pravá láska a služba.
Ak teda stojí napísané: "Milujte svojich nepriateľov!" Tak to znamená: "Čiňte, čo im prospieva! Rovnako ich teda karhajte, ak nemôžu inak dospieť k poznaniu! " To znamená to samé ako im slúžiť. Len pri tom musí vládnuť spravodlivosť; lebo láska sa nedá oddeliť od spravodlivosti, obe sú jedno! Nemiestna poddajnosť znamenala by ešte väčšiu pestovanie chýb nepriateľov a tým viac by bolo prípustné ich kĺzanie po šikmej ploche. Bola by to láska? Tým by naopak došlo k previneniu!
Náboženstvo lásky sa len prianím ľudí stalo náboženstvom ochabnutosti, rovnako ako osoba nositeľa Pravdy, Ježiša Krista, bola strhnutá k zmäkčilosti a povoľnosti, ktoré on nikdy nemal. Práve svojou všeobjímajúcou láskou bol medzi ľuďmi rozumu veľmi drsný a prísny. Jeho smútok, ktorý sa ho často zmocňoval, bol vzhľadom k jeho vysokému poslaniu, a tomuto ľudskému materiálu, ktorý stál proti nemu, už len samozrejmý. Nemal sa zmäkčilosťou absolútne nič spoločné.
Náboženstvo lásky bude po odložení všetkých pokrivení a dogmatických obmedzení, učením prísnej dôslednosti, v ktorej nebude možné nájsť žiadnu slabosť a nelogickú povoľnosť.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujera si vazim, ako najsympatickejsieho, najpokojnejsieho a mozno najinteligentnejsieho prispievatela.

Mila(y) irma,od teba sa naozaj ale sprostost na rozdiel od DrHujera cakat dala. Mam tym na mysli tvoju narazku na soviety....


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael
soviety a ateisti majú toľko spoločného, ako kresťania a pápež. vari brežnev nebol ateista?
presne tak tu uráža hujer kresťanov. asi by ste si obaja mali zopakovať teóriu množín.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-17  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s predošlým príspevkom. Najmä s jeho prvou vetou určite...


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Irma, bez ohladu na tvoj nelogicky sofizmus prezentovany v uvahach o sovietoch, mna skor zaujala neodovodnena kritika , ktorou si pocastovala DrHujera.
Podla mojho nazoru, nakolko dost dlho poznam jeho komentare, nemyslim si, ze to povedal ironicky.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.40.85   |   2013-03-17  (09:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Nikto za posledných 50-60 rokov sa v demokratickom systéme nedostal bez súhlasu "tichého súhlasu" židov k politickej moci.Majú absolútnu kontrolu nad médiami. Američania nemali skutočné prezidentské voľby od roku 1932. Roosevelt bol ich človek a každý další prezident od neho tiež.
Ale ako môže taký malý počet Židov dokázať zotročiť toľko ľudí, a získať tak úplnú kontrolu nad vládami, bez toho aby si to väčšina z vás všimla a ani nieste si toho ani vedomí! V dobách Krista židia veľmi trpeli a hľadali pozemské kráľovstvo,a na koniec dostali pomoc v o forme "ježiša" teda posla ktorý im ukázal cestu osvietenia ...ale ježiš im ponúkol len duchovné kráľovstvo. A toto židia nedokázali akceptovať, takže ho odmietli a nechali ukrižovať....Dnes sa samotní Židia z úsmevom na tvári čudujú,s akou ľahkosťou sa im kresťania dostali do rúk....židia sú schopní zvíťaziť vo svete skrz ich okultné poznanie,pretože sú takto mazaný a šikovný.Inými slovami, Žid s jeho "svetským" myslením je múdrejší ako kresťan!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-17  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len pre upresnenie: S príspevkom o 8:57...


mackouko . hitivehu83   |   ip:89.173.17   |   2013-03-17  (09:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máme Svätého Otca, Ó aká to sláva. Katolíci majú, ja nie, takže nepíšte, že "máme". Pokiaľ by som ho uznal, tak len na základe poverovacích listín od Pána Boha. Akosi žiadny pápež v celej histórii neukázal také listiny. Keby ich čo i len jeden mal, tak by boli vystavené, zverejnené a všetky médiá by o tom písali, informovali a s veľkou slávou by ich ukazovali. Také svojvoľné pasovanie sa na zástupcu Boha na Zemi a v celom priľahlom vasmíre je trápne. Je to dobré akurát pre ovce a ovčanov a to ja nie som. Som SLOBODNÝ človek.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (09:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bimbo
/Nikto za posledných 50-60 rokov sa v demokratickom systéme nedostal bez súhlasu "tichého súhlasu" židov k politickej moci.Majú absolútnu kontrolu nad médiami. Američania nemali skutočné prezidentské voľby od roku 1932. Roosevelt bol ich človek a každý další prezident od neho tiež./

a pritom sa vsetci US prezidenti hrdo hlasia ku krestanstvu. (je statisticky dokazane, ze nekrestan nema sancu byt zvoleny US prezidentom).
Tak si v tej sekte urobte poriadok (pozametaj si pred vlastnym prahom) a potom tu metaj ohen a siru.irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael
ešte sa musíš dosť učiť. možno to hujer nemyslel urážlivo, ale potom len ukázal svoju neznalosť. ale podarilo sa mu uraziť dosť kresťanov.
rafael, už lepšie ti to prirovnať ako s tými sovietmi neviem, takže buď to pochopíš alebo zostaneš tĺk. mne je to jedno, ja nie som platená ako tvoja učiteľka.


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.194   |   2013-03-17  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uvidíme, aký bude nový pápež. Každopádne jeho zvolenie je malým sviatkom pre konšpirátorov. Francis je vyše 50rokov jezuita.

Jezuiti - rád Jezuitov založil Ignác z Loyoly. Vojak, snívajúci o vojenskej kariére. V bitke si zranil nohu, dlho sa liečil, čítal životopisy svätcov, veľmi ho inšpiroval príbeh Františka z Assisi. V určitom bode jeho života sa rozhodol, že bude vojakom Krista a získa pre neho božie kráľovstvo na Zemi. Išiel študovať teológiu. Tuším, že dvakrát sa dostal do väzenia pre podozrenie, že je členom gnostickej sekty Alumbrados=Osvietení.
Nakoniec sa aj zo svojimi vernými dostal pred pápeža, ktorý ich rád schválil. Jezuiti sa osvedčili ako účinný nástroj protireformácie, vďaka ich schopnosti infiltrovať sa všade. Ako to stojí v ich sľube, boli protestantmi medzi protestantami, židmi medzi židmi atď. Jezuiti bojujú za nastolenie Božieho kráľovstva na Zemi, čo v ich ponímaní znamená, že sa všetky štáty a národy musia podriadiť autorite pápeža = vicarius fili dei = zástupcu Boha. Kto sa nepodriadi, toho majú právo zabiť. Jezuiti sa riadia heslom, účel svätí prostriedky. Nakoniec sa stali tak neslávny pre svoje konšpirovanie, že ich zakázal sám pápež Klement XIV. Tento zákaz trval od roku 1773 do roku 1814, keď pápež Pius VII zasa povolil rád. Zákaz bol však iba čiastočný, pretože v Prusku a Rusku nerešpektovali pápežovo nariadenie a jezuiti fungovali normálne ďalej. A bolo to práve v Prusku, kde jezuita Adam Weishaupt roku 1776 založil spolok zvaný Illuminati. Sranda nie?

V obci internetových konšpirátorov sa preto, vedú spory o to, kto je kto. Sú jezuiti krypto-ilumináti od začiatku? Ak bol Loyola Alumbrados. Alebo je to snáď opačne a jezuiti skrze Adama Weishaupta a jeho Illuminátov infiltrovali slobodomurárov? Ťažko povedať, každopádne je faktom, že jezuiti sú najvedeckejším katolíckym rádom a spravujú väčšinu astronomických observatórií pre Vatikán. Faktom tiež je, že pápež Francis ako vysokopostavený jezuita zložil prísahu, že bude bojovať proti heretikom a odpadlíkom od RKC.


FcKensie . heganojy80   |   ip:95.103.17   |   2013-03-17  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mackouko,

nemyslíš, že označovať sa za slobodného je trochu iluzionistické, a to aj bez ohľadu na príslušnosť k akémukoľvek názorovému prúdu ?


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mk ultra
konečne niečo k veci!


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (10:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma, rozpraval som sa s tebou bez urazok, ale tlk je ten, co ta rano obuva. Ak nechapes slovam ako nelogicky sofizmus, ja za to nemozem.
Takze musis sa este velmi, velmi vela ucit....
To, ze nieco nevies k niecomu prirovnat, neznamena, ze to musis urobit tak neschopne, ako v pripade tych sovietov.
Ak stale nevies, co znamena ten sofizmus, hybaj do skoly a stan sa sama sebe ucitelkou...


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-17  (10:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tetka Irma,mám len také obavy,že doteraz RKC bola tŕňom v oku médií a odrazu aj naša TA3 sa správa ako najväčšie kresťanské médium.Kde sa hrabe Lux,alebo Noe.
Aj prílišná dobrota a skromnosť,môže slúžiť na oklamanie.Ako hovorí Biblia:podľa skutkov ich poznáte...,tak uvidíme.


filip . wyboceci64   |   ip:95.102.13   |   2013-03-17  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posledný pápež:

http://www.youtube.com/watch?v=s4WQds-NdjA


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mk ultra
ešte pre zaujímavosť:

http://blisty.cz/art/34126.html

rafaelko
tak teda ešte raz." soviety majú toľko spoločného s ateistami, ako pápež s kresťanmi."
o tebe predpokladám, že hoci si ateista, neznamená to, že sa podriaďuješ sovietom a že s nimi niečo máš. alebo hej, náš sofista?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irmicka ty si ale pi...cicka...


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.40.85   |   2013-03-17  (10:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://youtu.be/fmRjUzjwWvk


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (10:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len pre uplnost, pokusil som sa o taky isty sofizmus,ako ty.

Pises ako p.ica, spravas sa ako p.ica, tak potom si p.ica.cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-17  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bimbo,to sú všetko manipulačné videa...a tá dramatická hudba.Kerí úchyl to vyrába?


MyMindHurts . kihywulu86   |   ip:85.216.24   |   2013-03-17  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musíme si uvedomiť jednu vec, František môže mať nad hlavou aj pol metrovu svätožiaru, ale aj tak bude musieť čeliť jašterom...preto nevidím dôvod čakať na zázraky od neho...treba začať od seba


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už ani dobrého pápeža im nemôže nikto popriať - kresťania sa urazia že pápež nie je ich.
Ale ani nič zlé sa o pápežovi nesmie písať - kresťania sa urazia že pápež je zástupca Ježiša na zemi.

Schyzofrénia Kresťanov sa začína prejavovať naplno.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (11:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze volba papeza bola podla vsetkeho v rukach satana a ateistov a ta reprezentativna vzorka skutocnych krestanov, ktorych je na svete zopar desiatok, z ktorych tu na tomto fore z nich drviva vacsina posiela svoje citove vylevy, je vlastne urazena, ak im niekto popraje k zvoleniu Tatu Francka.


rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2013-03-17  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZAKERNI a PREFIKANI KDHaci ,

sa opat aktivizuju , aby sa zviezli na vlne volby noveho papeza . Co uz len tato mafianska čvarga ma spoločné s cirkvou ? Stale sa vyhrieva na vyslni Kristovho ucenia a zneuziva k tomu ortodoxnych veriacich , ktori ich maju volit a zebezpecovat im pohodlny ,flakacsky zivot mafianov v parlamente !

Vedenie RKC odmieta politicku angazovanost ! Dokedy bude banda "slovenskych " povalacov a zlodejov pracujucich pre kazdeho, kto plati a najma protagnistov NWO parazitovat na naivnych slovenskych veriacich ?
irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafaelko
ďakujem za kompliment, poslúž si aj častejšie.
znie to tak sofistikovane od teba!


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko
/Už ani dobrého pápeža im nemôže nikto popriať - kresťania sa urazia že pápež nie je ich.
Ale ani nič zlé sa o pápežovi nesmie písať - kresťania sa urazia že pápež je zástupca Ježiša na zemi.

Schyzofrénia Kresťanov sa začína prejavovať naplno/

keby len teraz sa zacala prejavovat, sak oni sa uz starocia rozdeluju a hadaju na banalitach(vid schizma), aj ked v podstate im ide len o to uzdibnut z kolaca co najviac....


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko
zaujímavú konšpiráciu píšeš. :DDD
myslíš že môžu byť konšpirácie pravdivé?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je to konšpirácia ale skúsenosť.
A áno táto je pravdivá. Mám ju overenú.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavé. Ateisti žiadnu schizmu nemajú, v náboženských otázkach sa vždy zhodnú.
Teda tomu sa dá skutočne aj veriť čo ateisti hovoria. :-)


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (12:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre nevedomych: krestania nikdy ziadneho papeza nemali


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko ty si mečiarovec?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Irma, nie nie som. Nevolím žiadne strany. To prenechávam tým ktorí chcú lepší život a myslia si že im ho niekto zabezpečí.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fero to by si mal povedať asi vśetkým kresťanom katolíkom. Je ich vraj najviac. :-)
A pokiaľ ide o cirkevné debaty tak všetci sa prezentujú ako Kresťania. Aj pápežovci aj antipápežovci.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo riešime? znova osobné pocity?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo by sme riešili lucifer. Veď je to pravda. Nemáš rád pravdu ?
Ja áno.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jej , lucifer, vcera si sa kamsi zduchol.....velice slabo sa ta snazil zastupit nejaky ANONYM, ale uznavam, ze s tebou bola debata zaujimavejsia a prinosnejsia

a opat sa priklanam k Pikovi
/ Zaujímavé. Ateisti žiadnu schizmu nemajú, v náboženských otázkach sa vždy zhodnú./
Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prislusenstvom k akejkolvek ludskej organizacie sa clovek krestanom nestane. podobne ak sa prihlasim k NASA nie som automaticky kozmonaut. na to, aby som bol kozmonaut nemusim byt v NASA, lebo to by som bol iba kozmonaut podla NASA a mozno by to uz s vyznamom toho slova nemalo nic spolocne


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja viem Fero že to je tak.. Tiež som raz o tom vravel 'kresťanom' že o sebe vravia že sú vraj hokejisti aj keď hokej nehrajú ale iba mu fandia. No uřčitá časť 'Kresťanov' sa urazila aj na to. Nuž, každému sa vyhovieť nedá, veru. A ja im nemám chuť odopierať to právo označovať sa kresťanmi.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Nezdúchol, proste som pokračoval vo svojich povinnostiach inde.

Piko

Pravda je to čo povieš, alebo to čo hľadáš?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Kresťanstvo nieje hokejový klub, hokej dokáže hrať málokto, ale kresťanom sa môže stať každý.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer ako sa to človek kresťanom stáva.. Napíš mi.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano aj dzurinda raz povedal, ze si poziciavame za krestansky urok. potom mozeme krestansky vrazdit, znasilnovat, viest vojny. vsak ono sa to aj deje


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

A prečo by som ja mal vedieť kde máš nedostatky? to musíš vedieť ty sám.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A Lucifer. Pravda je súhlas medzi tvrdením a skutočnosťou. Nič viac ani menej.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fero

Dzurindové slová sú výrok jedného človeka, nehovoril za niekoľko miliónov ľudí, tebe to tak pripadá?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (12:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Pravdu píšeš, pouč sa z toho.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer bojíš sa napísať ako sa človék stáva kresťanom lebo by si bol konfrontovaný s inými kresťanmi ktorí Ti povedia že takto sa Kresťanom nestaneš ako Ty napíšeš. A tak poukazuješ na moje nedostatky.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  podla tejto definicie je pravda, ze 4=5. skutocnost nech si kazdy overi.
http://triky.navod.cz/m511.html

kucma by o tom vedel rozpravat:)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Kresťanstvo je cesta človeka k BOHU, každý sa pre ňu musí rozhodnúť sám a tak aj kráča, Cirkev ti ukazuje túto cestu, ale prekážky na nej každý musí zvládnuť sám.
Ak sú to prekážky? tak to záleží len na slabosti a nedostatkoch človeka, ja mám svoje a zvyšok ľudí má zase svoje.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  feroooo....
s tym trikom chod na prvy stupen zakladnej (kym nemaju mocniny a odmocniny), alebo do Ceskoslovensko ma talent :D


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tak ako to je s tým - ako sa stať Kresťanom ?
Kto si trúfne toto tu napísať tak aby s tým každý veriaci súhlasil, že je to pravda to ako sa človek Kresťanom stáva.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Cirkev ti ukazuje túto cestu, ale prekážky na nej každý musí zvládnuť sám/

podla mna kazdy musi zvladnut sam cestu k Bohu , aj tie prekazky.....cirkev ako taka(a hlavne v tej podobe ako ju poizname) je zbytocny medziclanok
Myslis, ze Jezisovi by sa pacila sucasna cirkev, pripadne jej uloha v dejinach ludstva ? tazko, tazko...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Cirkev je spoločenstvo ktoré kráča jednou cestou, ale každý si za pády na tejto ceste prinesieme zodpovednosť za naše hriechy sami.

Nikto nebude súdení za hriechy iného, cirkev je stále krásna svojimi veriaci, to že túto krásu občas naštrbí škandál jedného, nehádže vinu na všetkých.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer k bohu vraj vedie veľa ciest a nie všetky sú Kresťanské..
Takže nie,neodpovedal si správne ale vyhýbavo..

Kto to tu vie presne povedať ako a kedy sa človek stane Kresťanom ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Nebudem tu tvrdiť to čo chceš počuť ty, ako môžeš vedieť aké cesty vedú k BOHU ak v neho ani neveríš?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer tu predsa vôbec nejde o mňa.. A ty zase len útoky na osobu - ad hominem.

Je to predsa korektne položená otázka. Nevieš na ňu odpovedať ? To je smutné.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ja na teba neútočím, nemám dôvod, len sa pýtam odkiaľ môžeš poznať smery ak v neho neveríš.

A či viem odpovedať na tvoju otázku? odpovedal som, ale neveríš jej, čož už nieje môj problém.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer podĺa Tvojej definície je aj moslim aj žid kresťanom. :-)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Základ je všetci sme BOŽIE deti, nenávisť a rozdielnosť si robíme len sami.
kucma . fyvafixa2   |   ip:82.145.20   |   2013-03-17  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre boha mrtveho a spagetu zivu, kto tu spomina meno kucmovo nadarmo...

feri, 4=5 tak kolko klincov potrebujes na priklincovanie zidovskeho syna nasho pana stvotitela neba i zeme?


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vierou, nádejou a láskou piko.
aj keď to neznačí, že každý je dokonalý, ako povedal lucifer, je to cesta. a viera sa dá aj stratiť.
piko, aj ty si možno krstený, alebo obrezaný a privlastňujú si ťa rôzne cirkvi, ani o tom nevieš, ale stať sa kresťanom a kresťankou sa dá len úprimnou vierou v srdci, láskou k bohu a ježišovi a nádejou, že ju opätuje. lebo on je cesta i pravda i život.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-17  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Irmuška, vidím že som si ťa zaradil správne. Pozdravuj pacienta. Poznáš ho podľa toho, že s obľubou zvýrazňuje veľkými písmenami svoju velebenú trojpísmenkovú oplzlinu...

:-DDD


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teda Irma Ty vravíš že stačí úprimne veriť v Ježiša. No to je tiež jedna z vysvetliviek ako sa stať Kresťanom.

Ďalšia hovorí že ho treba aj nasledovať.. Tak ako je to ? Treba ho nasledovať alebo nie Irma ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Viera sa nedá nanútiť a kde nieje viera nieje ani cesta, ako horolezci, nájdu cestu až keď úprimne tomu uveria.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer To nie je podstatné.. Či sa dá viera nanútiť a podobne.
Moja otázka je jasná. Kto je a kto nie je Kresťanom.

Ten čo verí je Kresťanom ?
Alebo ten čo aj Ježiša nasleduje ?

Stačí len veriť a si Kresťanom ?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma
/aj ty si možno krstený, alebo obrezaný a privlastňujú si ťa rôzne cirkvi/

a si predstav, ze ja som krsteny....podotykam nedobrovolne....nemohol som sa branit.....a si predstav, ze napriek tomu, ze ma krstili protestanti, aj svate prijimanie mi dali, tak si ma akosi privlastnuje katolicka cirkev

/aj keď to neznačí, že každý je dokonalý, ako povedal lucifer, je to cesta. a viera sa dá aj stratiť./
tu sa chytim, lebo ej to moje oblubene.....prosim ta, kde presne to lucifer povedal ? kde to v Biblii najdem ?????
ja ti dam iny priklad, mimochodom z Vasho desatora (2exodus, kpt 20)
"Nebudeš sa im klaňať ani im slúžiť, lebo ja som Hospodin, tvoj Boh, Boh žiarlivý, ktorý trestá viny otcov na synoch do tretieho i štvrtého pokolenia tých, čo ma nenávidia"
Ten Boh v ktoreho veris je pomstychtivy, sebecky, samoluby a s riadnymi prejavmi narcizmu, terstajuci nevinnych, len za hriechy otcov ?????......nebude toto ten ktoreho vy krestania volate satanom ?????


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon, aspon si daj tu namahu preratat si to. vies ako sa hovori mlcat je zlato. kucma si to svojho casu svedomite preratal, ale stale miesa hrusky s jablkami


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-17  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale držme sa radšej reality. Cesta, ktorá nikam nevedie, je nezmysel. Pretože ovcami velebená generálna modla neexistuje, niet ani cesty k nej. Iba ak by to bola - obrazne povedané - cesta za dedinské družstvo, ktorá končí na hnojisku v ktorom sa s obľubou rochní náš pacient (a jemu podobní)... :-DDDDDDDDDDDDDDD


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ten čo verí, aj BOHA nasleduje.
A kto nieje Kresťanom? ten kto sa ku Kresťanstvu nehlási, tak ako napríklad ty.
irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium
raz dúfam aj boh si tak ľudí zaradí, ako teraz ty, len kritériá budú iné...

pandemonium a čo máš z toho, raz vydáš pandemoniove zoznamy ako petr cibulka? alebo budeš podľa tých zoznamov likvidovať ľudí?
alebo:DDDD si robíš marketingový prieskum a budeš na dobierku ponúkať pátričky na splátky potencionálnym zákazníkom?

aj keď niektoré tvoje myšlienky sú chytré, celkový obzor máš strašne zaškatuľkovaný, tak ako si zvyknutý každého zaškatuľkovať. chýba ti fantázia môj milý a láska. tak si to tu kompenzuješ. ale ak chceš lásku príjmať, musíš ju aj dávať. a to neoblbneš. to nie je škatuľkový marketing.


kucma . fyvafixa2   |   ip:82.145.20   |   2013-03-17  (13:46)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  feri netrep!

svedomite som ti onehdy vysvetlil, ze a 1=-1 ak das obe strany do absolutnej hodnoty.

no radsej vysvetli, ako to suvisi s klincisofilnymi talafatkami?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer poznám Ťa už dlho a z toho ako sa Ty chováš nemyslím že nasleduješ niečo také ako boha či Ježiša..
Netáraj prosím Ťa. Alebo ak ańo musíš byť veľmi zlý človek ktorého boh ťahá z poriadneho morálneho bahna.
A či Ťa diabol neustále pokúśa ?

Teda Lucifer minule si písal že je tu nejakých 75% kresťanov či čo..
Teraz píšeš ten čo veri je kresťan a ten aj nasleduje Krista lebo je to logické..

Skoro dokonalý svet by tu mal byť. Toľko dobrých kresťanov boha Krista nasledujúcich.
Moja logika pri Tvojej bledne a zlyháva na celej čiare.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fero
ja som to preratuval, skoncil som pri tom kroku s odmocninou, staci?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Vždy sa tu chovám ku každému slušne, to že sa ti moje odpovede nepáčia, alebo s nimi nesúhlasíš, ešte neznamená že som zlý človek.

Pokiaľ by na svete nebolo stále viac dobrých ľudí rozdávajúcich Lásku, miernosť a pokoru k iným, svet by bol už dávno peklom.

Možno sa to s tvojou logikou nezhoduje, ale je to tak.
rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer, ale to, ze to tak je nema na svedomi viera v boha, ale sposob, akym, sme sa prepracovali ako ludstvo k tomu, aby sme nevymreli. Nezamienaj si pricinu s dosledkom.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (13:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ako sme sa k týmto vlastnostiam mohli prepracovať, aby sme sa navzájom nevyvraždili?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (13:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  raz konecne ludstvo dospeje k odpovedi na otazku zmyslu zivota, vesmiru a vobec....
my pravoverny uz vieme odpoved, 42!!!


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

...čo znamená u Vás to číslo 42?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uplne jednoducho, evolucne. Ty si len zamenil dosledok s pricinou. Na zaciatku bohov nebolo treba vymyslat, hlavne bolo udrzat sa nazive ako druh. Az s roztopasnym preludnenim sa nasli ludia, ktori vycitili, ze nemusia ani brvou pohnut a dostane sa im privilegia, o ktorom sa tym, co prd robili, ani nesnilo. Zamenili pracu za sluby a dosledok toho je aj napr. tvoja neskonale trapna obhajoba myslienok ich zakladatelov.


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko
nasledovať ježiša je správne, ale to bez viery a milosti božej nič neznamená. a o tom nerozhodujú ľudia.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael

Ale opice doteraz spolu nažívajú v harmónii, tak ako sa človek mohol evolučne vyvíjať k tejto dokonalosti?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
o cisle 42
jednou si lidé (a další inteligentní rasy na humanoiditě nezáležíce) položili za úkol najít odpověď na otázku Života, Vesmíru a vůbec a proto vybrali ze svého středu dva nejlepší programátory Lunkvila a Fuka, aby sestrojili počítač – Hlubinu myšlení, který ji měl vypočítat.A tento počítač jim skutečně po sedmi a půl miliónu letech dal jednoduchou odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec – „42“, s tím, že sám neví, jaké je znění oné základní otázky.

Naštěstí Hlubina myšlení dokázala navrhnout největší a nejmocnější počítač, který kdy byl a bude ve vesmíru sestrojen, který dokáže vypočítat základní otázku a který se bude jmenovat Země. Byl postaven Magrathejskou stavební společností. Tato Země byla skutečný skvost, využívající ke svým výpočtům i samotné živočichy žijící na jejím povrchu a výpočet jí měl trvat 10 milionů let. Naneštěstí byla zničena při stavbě hyperprostorové dálnice Prostetnikem Vogonem Jelcem těsně před dokončením výpočtů. Jediný z objektů k projektu použitelných (pokud nepočítáme tyto tři další organismy, které z nějakého důvodu nebyly pro výpočet způsobilé: Trillian, která předčasně opustila projekt se Zafodem Bíblbroxem, a dvě bílé myši, které se jakožto správci projektu nemohly výpočtu aktivně zúčastnit), který se zachránil ze Země, byl Arthur Dent. Když Arthur poté postupně vytahoval písmena namalovaná na kamínky z vaku z ručníku a skládal je za sebou, aby zjistil, jak otázka zní, vyšlo mu: Co dostanete, když vynásobíte šest devíti?
rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nerozumiem otazke.... Mozno si to len zle napisal...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Aj ja som ten film videl "stopárov sprievodca, čo ako to bolo?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyborny film.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Chcel som ti vysvetliť že ak sa človek evolučne vyvíjal, bez Lásky v sebe by neprežil, preto nemohli ani existovať prvý ktorý ju necítili.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak mi to teda vysvetli, lebo vetou, ze si mi to chcel vysvetlit, sa vysvetlenie nerobi.
Ja som ti to vysvetlil, ty si to poprel, tak mi vysvetli, co je zle na mojom tvrdeni a predloz ine vysvetlenie.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
ked si videl film, precitaj si este aj knihu, apon tu prvu, ta je omnoho lepsia a vtipnejsia

a co sa tyka 42 to je presne styl odpovede, aky krestania obycajne davaju, citujem ta....napriklad toto, lebo sa mi nechce tvoje odpovede prelistovavat..."Viera sa nedá nanútiť a kde nieje viera nieje ani cesta, ako horolezci, nájdu cestu až keď úprimne tomu uveria."
takze nemusis predsa verit v zidovskeho proroka(ktory mozno ani nezil), mozes kludne verit cislu 42.
nie je dolezite to comu veris, ale to ako sa chovas.....vo mne napriklad cirkev vzbudzuje podla jej cinov take pocity, ze ozaj asi budem radsej verit v 42


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ty tvrdíš že ľudia sa k Láske a vzájomnému rešpektu evolučne vyvíjali, ja tvrdím že Lásku a vzájomný rešpekt už ľudia majú v sebe od prvých ľudí.

Človek pozná len dve vlastnosti, dobro a zlo, nič iné neexistuje, pokiaľ sa teda k dobru vzájomne prepracovali, museli mať v sebe len zlo a ak by to tak bolo ľudský druh by sa vzájomne vyvraždil skôr ako by sa k dobru prepracovali.

Čiže nemohli v sebe poznať len zlo aby poznali dobro, skôr naopak.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam a Eva poznali v sebe len Lásku a dobro, až kým ich satan neoklamal a tak spáchali prvé zlo, ktorého následky poznáš do dnešnej doby.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ty tvrdíš že ľudia sa k Láske a vzájomnému rešpektu evolučne vyvíjali, ja tvrdím že Lásku a vzájomný rešpekt už ľudia majú v sebe od prvých ľudí./

ked sme pri tych prvych ludoch....lasku a respekt mali v sebe hned ti prvy......napriklad Kain,alebo mamina Eva tak je ??? :PPiko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže priatelia napríklad ľaľa čo píśu baptisti..

Tragédiou dnešnej doby je, že slovo kresťan stratilo na vážnosti a vôbec nevyjadruje to, čo pôvodne znamenalo. Kým v prvom období existencie cirkvi sa slovom kresťan označoval človek, ktorý sa vedome rozhodol nasledovať Ježiša Krista, dnes sa ním často označuje niekto, kto je zbožný alebo vyznávaj vysoké morálne hodnoty, prípadne je oficiálnym členom niektorého cirkevného zboru. Mnoho ľudí, ktorí neveria a nedôverujú Ježišovi Kristovi sa považujú za kresťanov len preto, že chodia do kostola alebo žije v "kresťanskej" krajine. Je preto možné, že o sebe hovoríš, že si kresťanom, ale v skutočnosti ním nie si. To, čo je dôležité je mať vzťah s Bohom a rozhodnúť sa pre Ježiša Krista.

Biblia nás učí, že dobré skutky nám nepomôžu, aby sme sa stali prijateľnými pred Bohom. Títovi 3:5 hovorí, že “nás spasil nie pre skutky spravodlivosti, ktoré sme konali, ale podľa svojho milosrdenstva, (a to) kúpeľom znovuzrodenia a obnovenia skrze Ducha Svätého.” Takže kresťan je ten, kto bol Bohom znovuzrodený (Ján 3:3; Ján 3:7; 1 Petra 1:23) a vložil svoju vieru a dôveru v Ježiša Krista. Efezským 2:8 nám hovorí, že “milosťou ste spasení skrze vieru, a to nie sami zo seba, je to dar Boží.” Skutočný kresťan je ten, kto činí pokánie zo svojich hriechov a vloží svoju vieru a dôveru jedine v Ježiša Krista. Ich viera nie je v nasledovaní nejakého náboženstva alebo súboru moránlych princípov alebo zoznamu čo smú a čo nesmú robiť.

Skutočný kresťan je ten, kto vložil svoju vieru a dôveru v Ježiša Krista a v skutočnosť, že On zomrel na kríži, aby splatil dlh za náš hriech a vstal zmŕtvych na tretí deň, aby získal víťazstvo nad smrťou a daroval večný život všetkým, ktorí v Neho veria. Ján 1:12 nám hovorí: “Ale tým, ktorí Ho prijali, dal právo a moc stať sa Božími deťmi, tým, ktorí veria v Jeho meno.” Skutočný kresťan je aj skutočným Božím dieťaťom, súčasťou skutočnej Božej rodiny a tým, kto dostal nový život v Kristovi. Znakom skutočného kresťana je láska k iným a poslušnosť Božiemu Slovu..

Podľa Baptistickej teorie koľko je tu vlastne tých Kresťanov ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Každý verí tomu aký chce byť.
U teba je to možno 42 ale ja chcem žiť a správať sa ako BOŽIE dieťa.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer ako vzdy ma tvoja argumentacia logicky nedostatok. Ty uvazujes len cez prizmu biblie. Su tu ale aj ine informacie, ktore su na tento problem vhodnejsie. Tvojou logickou odpovedou sa mozme dostat teda nielen k tomu, ze laska ma na svedomi rozsirenie nielen ludi, ale aj ostatnych zivocisnych druhov.folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Adam a Eva poznali v sebe len Lásku a dobro, až kým ich satan neoklamal a tak spáchali prvé zlo, ktorého následky poznáš do dnešnej doby./

uz som ti to vcera vysvetloval, ziaden satan ich neoklamal, precitaj si v Biblii knihu Genesis....o satanovi ani slovo, je tam len obycajny had.....a nie je to ani ziadne podobenstvo, je to proste hadrafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Každý verí tomu aký chce byť.
U teba je to možno 42 ale ja chcem žiť a správať sa ako BOŽIE dieťa.


A aky je rozdiel zit ako bozie dieta, ci potomok cisla 42, ak vyznavaju tie iste hodnoty?


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
už joplins tu spomínal,že krstiť deti, ktoré ani nevedia o čo ide a krstiť nedobrovoľne je nesprávne.
a áno, boh trestá pokolenia, ale dostal si šancu to zmeniť.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/U teba je to možno 42 ale ja chcem žiť a správať sa ako BOŽIE dieťa./

tak s tym mozes zacat...napriklad tym ze nebudes porusovat 10 prikazani...
Nevyslovíš meno Hospodina, svojho Boha, nadarmo, lebo Hospodin nenechá bez trestu toho, kto nadarmo vysloví meno Hospodina, svojho Boha! (exodus 20-7)


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som hned vedel, ze prispievatelka nado mnou je humorista.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ani čierna sa nestane skôr čiernou skôr než bola bielou, alebo sa to dá opačne?

folkon

...satan jednal skrze hada.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma
/už joplins tu spomínal,že krstiť deti, ktoré ani nevedia o čo ide a krstiť nedobrovoľne je nesprávne./

preco to teda ta cirkev stale robi ? A papez s tym suhlasi....svaty otec, Kristov zastupca na zemi, pokracovatel Petra, skaly na ktorej je zalozena Kristova cirkev....
Tomu Kristovi to fakt nevadi ????


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ale ja ho tu neurážam, svedčím o ňom.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer, a to je co za vysvetlenie? Ved si napisal blbost, ze ludia sa rozsirili po svete na zaklade lasky. Ktori ludia? Homo erectus, ci az homo habilis? A na zaklade coho sa rozsirili ine druhy?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/...satan jednal skrze hada./

to nie je pravda....aspn v Biblii nic take pisane nie je....ak uzname za dogmu, ze Biblia ma vzdy pravdu, tak to bol jednoducho obycajny had, a tak ho aj Boh potrestal (budes sa plazit v prachu na zemi atd atd)
satan, alebo skor vtedy Lucifer je az v kniíhe Jobovej a vtedy este vo funkcii archaniela ak sa nemylim....zdaleka nie potrestany ako ten had....

sak sa nieco nauc skor ako to vytrubujes do sveta.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Homo erecristus. :-)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Každé stvorenie sa rozmnožuje na základe Lásky, alebo si dokážeš predstaviť párenie v nenávisti? a nakoniec výchova detí, alebo mladých, dá sa to v nenávisti?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na toho som zabudol....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A kto vkladal hadovi slová do úst? alebo si myslíš že bol inteligentnejší ako človek?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty si zvlastny pripad. Kecas vzdy len to, co ti vyhovuje. Davnejsie si pisal,v com je rozdiel medzi clovekom a zvieratom a teraz suhlasis, ze vlastne z fylogenetickeho hladiska sme vsetci rovnaki. Lucifer, bacha, stava sa z teba zvlastna sorta zvana evolucny cernoprdelnik.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ale ja ho tu neurážam, svedčím o ňom./

Ja nevravim, ze ho urazas, ale beries jeho meno nadarmo...nadarmo=zbytocne.

keby to bolo tak ako vravis, tak v desatore bude: Nebudes hanit meno Boha svojho, pripadne urazat, zneuctovat atd atd.....tam je napisane ze nebudes brat jeho meno nadarmo


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/A kto vkladal hadovi slová do úst? alebo si myslíš že bol inteligentnejší ako človek?/
No ja neviem kto mu co vkladal...ja v to NEVERIM. ja ti len citujem co je pisane v knihe ktoru ty uctievas....a tam nic o ziadnom vkladani nie je....
a opakujem, aj podla biblie vtedy bol satan este radovy archaniel
to co vam nakecali na katechizme su uz rokmy upravene bachorky....a je smutne, ze vy si to neuvedomujete.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Nevypisuj tu to čo netvrdím, ja tu píšem o tom že nemohli sme sa vyvíjať tak ako to tvrdíš ty, neprežili by sme.

folkon

Ak by to tak bolo tak Kňazi by nemohli ani svedčiť o BOHU, aby nebrali jeho meno nadarmo.


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (14:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
cirkvi, ktoré tak činia sa dávno odklonili od učenia ježiša. on sám bol pokrstený až v dospelosti. cirkvi to robia preto, aby mali čo najviac členov a z nich čo najväčší výber daní alebo príspevkov.a spôsobili tým často aj veľa zla.
pápež nie je ani neomylný, ani zástupca boha na zemi.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer na rozdiel od teba, mnou popisovana teoria sa osvedcila v praxi. Plati to u vsetkych prezivsich zivocisnych druhov. Kedze ale ty nemas ziadne vysvetlenie, tak vzdy odpovies to iste, ako ti napisal aj folkon, teda 42...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

A ako sa tvoja teória osvedčuje v praxi? či je možné vrátiť čas o niekoľko miliónov rokov a overiť si tvoju teóriu o vývoji dobra a Lásky na zemi?

Vysvetlenie si dostal, to že mu neveríš vychádza len z tvojej viery v niečo iné, s tým ale ja už nič nenarobím.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale skusim sa ta opytat inak. Co si myslis, ze prinutilo orangutaniu matku ucit mlada niekolko rokov chodit po pralese, ucit ho stavat pristresok na noclah, ci naucit ho rozpoznavat stovky jedlych a jedovatych plodov? Utkvela tuzba naplnit opicie desatoro, ci evolucny mechanizmus, ktory tymto zabezpecil prezite potomstva? Samozrejme v tom zohrava ulohu aj ten pud zvany laska, ci skor materinsky pud, ale aj v tomto pripade je to dosledok, nie pricina.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma
/pápež nie je ani neomylný, ani zástupca boha na zemi./

no neviem, ale on a rimskokatolicka cirkev to o sebe tvrdia....
o neomylnosti bolo rozhodnute v roku 1085 za Gregora Vii, a plati to doteraz (citujem napriklad "Římská církev se nikdy nemýlila a podle důkazů Písma se nezmýlí", alebo "Kdokoliv nesouhlasí s římskou církví, bude vyloučen z obce křesťanu")
takze ako to je.....nie su to nahodou kaciri ? nemali by sme ich vsetkych upalit ?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer, ty nedavas vysvetlenie, ty rozpravas dogmy....Odkial sa vzal zivot? Tvoje vysvetlenie 42.
Odkial sa vzali ludia? Tvoje vysvetlenie...42


Preco mame verit v boha napisaneho a hlavne zjavne a dokazatelne okopirovaneho z predchadzajucich kultur? No predsa 42....
Taketo vysvetlenie si neprosim.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma

Každý Pápež je omylný, ale je ustanovený ako BOŽÍ pastier nad ľudmi tu na zemi.

Prvého pápeža či pastiera tu na zemi, ustanovil BOH, keď sa sv.Petrovi povedal, pás moje ovečky.

To že si ľudia ustanovili iných, alebo dokonca sa snažia vysvetliť BOŽÍ zákon tak aby ho spochybnili, je ich vec a možno túžba po peniazoch a moci, preto sa aj ľudia rozčlenili do rôznych cirkví.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Tak načo mi potom kladieš otázky ak už na ne poznáš odpoveď?

...odpovedz si sám a dostaneš vysvetlenie podľa svojho želania.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ak by to tak bolo tak Kňazi by nemohli ani svedčiť o BOHU, aby nebrali jeho meno nadarmo./

Zase ta o niecom poucim....v judaizme (z ktoreho vyslo aj Vase krestanstvo a mimochodom stale sa k nemu hlasi a vlastne aj islam) tak knazi na omsi NIKDY nevyslovuju Bozie meno....ani na omsi....teda dodrzuju prikazanie....a kedze aj Jezis bol Zid, verim ze prikazania svojho tatu dodrzoval
Myslim, ze prvy krestansky duchovny to proste nepochopili,kedze vieme ze viac menej ani jeden z nich nebol vzdelany (no mozno Pavol), takze veselo porusuju prikazania uz 2000 rokov...

zeby kaciri ???


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ako môže byť Láska dôsledok? dôsledok čoho?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko mal pravdu, si naozaj neschopny akejkolvek argumentacie, akehokolvek dialogu, ci akejkolvek schopnosti rozumne prijat argument, ci podat vysvetlenie.
Okrem neunavneho a infantilneho vypytovania, nedokazes reagovat na ponuknute alternativy. Ja som ochotny prijat akekolvek rozumne vysvetlenie, ale naozaj zo strany obhajcov mytov je tu ocividna neschopnost toto poskytnut.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

No čo ti mám nato odpovedať? len toľko, že Židia ho nielenže nevyslovovali, ale dokonca jeho zákony ani nedodržiavali.

Stále si myslíš že si zrovna toto prikázanie vysvetlili správne a ostatné nie?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dosledok priciny.....
Co ti vadi na teleologii? Ved vy ste s tym prisli ako prvi...


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2013-03-17  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon, hospodin je starocesky vyraz pre hospodara. je to nahradene Bozie meno JHVH v biblickych textoch niektorych nabozenstiev. preco?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ale ja príjmami tvoje argumenty, ale nemôžem ti odpovedať tak ako to chceš ty, ja to vidím úplne ináč, tvoja viera s mojou sa nikdy nezhodne, ale jediné v čom sa ako ľudia môžeme zhodnúť, je že sa budeme vzájomne rešpektovať.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už mi zaplo.
Jediný kto tu dodržuje božie prikázanie je Pandemonium.. Filter ho nepustí a píše ***.
:-)))))))))


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Už to nieje dôsledok evolúcie?
Fajn teraz s tebou súhlasím, BOH daroval ľudom Lásku, nie evolúcia, aspoň teraz sa zhodneme.


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
áno, rkc mnohých nazývala kacíri. teraz už neupaľujú chvalabohu.

rafael
aj mamutie matky učili svoje mláďatá kde je dobrá paša a ako prežiť. boli to nositelia ich génov. a kde sú?
rafael evolúcia nezmôže nič proti vôli božej.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty si naozaj dusevny liliputan. Kde som prepastafariana napisal, ze to nie je dosledok evolucie?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael . qelyhutu11 | ip:89.173.93 | 2013-03-17 (15:01)
..tu.Sando . woduwame77   |   ip:78.98.139   |   2013-03-17  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HALÓ to nikomu nevadí, že Pápež je ustanovený za svätého otca proti vyjadreniu Jžiša? Zakazuje to aj tu:Matúš 23:9 "Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach."Čítajte viac: http://dolezite.sk/Mame_Svateho_Otca_119.html#ixzz2No2sVcRp


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irmicka, mamuty zili dlhsie ako ludia, dokonca aj dinosaury, zacni vyskakovat, az sa dostaneme pred nich. Ale aj keby ludstvo, ci svaby dokazali prezit najdlhsie, nie je to dosledoko ich viery v boha, ale adaptacou...


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Dosledok priciny.....
Co ti vadi na teleologii? Ved vy ste s tym prisli ako prvi...

Okopcil som to, nech je to jasnejsie, kde?
Z ktoreho slova si pochopil, ze som to nemyslel evolucne?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael

Reagoval si tak na moju otázku, prečo?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer
/Stále si myslíš že si zrovna toto prikázanie vysvetlili správne a ostatné nie?/

prosim ta co sa ti bluzni.....ja som nic v tomto zmysle netvrdil. ja som samotne prikazanie nespochybnoval (dokonca o dalsich ani slovo nepadlo), ja som spochybnoval konkretne tvoje jednanie v rozpore s Bozim prikazanim....pokrytectvo jak aj cela cirkev toto co tu predvadzas,.....bludarstvo
Ja som povedal, ze ty porusujes Bozie prikazania, na zaklade dokazov si za tym stojim.....


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Dosledok priciny.....
Co ti vadi na teleologii? Ved vy ste s tym prisli ako prvi...

Okopcil som to, nech je to jasnejsie, kde?
Z ktoreho slova si pochopil, ze som to nemyslel evolucne?lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Na základe dôkazov? myslíš že ho prekračoval aj BOH, ak o sebe tvrdil že je BOŽÍ syn?

..prekračoval ho aj pri svojich kázniach, ak svedčil o BOŽOM KRÁLOVSTVE?


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.139   |   2013-03-17  (15:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovo Antikrist vyjadruje osobu, ktorá koná proti vôli Krista. A toto je presne ten prípad.Veriaci sú slepý a hluchý, či sú si vedomý toho že robia proti Ježišovi?


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (15:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafaelko
boh dáva vzniknúť rôznym živočíchom rastlinám a organizmom a ich druhom a plemenám, aj zaniknúť.
ale to o čom je podstata viery , nie je z tohto sveta. to nie je otázka kedy zahynie posledný šváb. teda súhlasím s tebou, to o čom hovoríš ty je o adaptácii.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja mam radsej antistyridsatdvojkarov.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando
/HALÓ to nikomu nevadí, že Pápež je ustanovený za svätého otca proti vyjadreniu Jžiša? Zakazuje to aj tu:Matúš 23:9 "Ani otcom nevolajte nikoho na zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten v nebesiach."/
Aj toto som tu s fanatikmi riesil...., neboj :D

Fero
/folkon, hospodin je starocesky vyraz pre hospodara. je to nahradene Bozie meno JHVH v biblickych textoch niektorych nabozenstiev. preco?/

vies preco? lebo je to klasicka klucka proti Bozim zakonom....namiesto toho aby dodrziavali, tak si aj pismo zjednodusili....

lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael

Zo slova teológii.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   irma
Uz ti napisal aj pande, hned som vedel kam ta treba zaradit. kedze sice vies o evolucii presne to iste co o bohu, teda nic, aj tvoje reakcie tomu zodpovedaju.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-17  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer, este raz a pomaly si precitaj to moje slovo. Teologia naozaj nie je teleologia, ale u teba som na to zvyknuty.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael

Ano máš pravdu, je to teleologia, nie teologia, zmýlil som sa.


irma . gywicado58   |   ip:91.127.6.   |   2013-03-17  (15:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
teológia je veda o čaji. z anličtiny tea=čaj.
a ten môže byť zelený, čierny a biely.
indický, ruský a čínsky.
nenechaj sa rafaelom zmiasť, chce ťa nachytať.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  irma
/áno, rkc mnohých nazývala kacíri. teraz už neupaľujú chvalabohu./

uz sice ostentativne neupaluju, ale likviduju neveriacich v mene Bozom dalej....mozno este aj horsie ako v stredoveku....priklady som pisal vcera

viera nie je zla, je to taka barlicka pre slabych ludi....skutocne ZLO je cirkev. Kazda....ani ten Satan by tolko zloby nedokazal napachat ako ludia sami na sebe v mene Bozom (JHV, Allah, doplnte si podla lubovole)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A ako vysvetlíš obrátenie narkomanov a zlodejov ktorý na základe viery vedú lepší život?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Na základe dôkazov? myslíš že ho prekračoval aj BOH, ak o sebe tvrdil že je BOŽÍ syn?

..prekračoval ho aj pri svojich kázniach, ak svedčil o BOŽOM KRÁLOVSTVE?/

ocuj chlapce a ty si ho niekedy nieco take pocul povedat ? pripadne si nieco cital, ze by sa on takto vyjadril ????
Jedine svedectva su tie z druhej ruky, od apostolov, ktory ho poznali (pripadne fanatik Pavol, ktory ho pre istotu vobec nepoznal, alebo Jan, ktoremu sa zjavil po poziti vacsieho ako vhodneho mnozstva hribikov).....u nas na dedine svedectvam z druhej ruky vravime "jedna pani povedala"

A ak tak nahodou v skutocnosti povedal, tak je schizofrenik, lebo najprv tvrdi jedno a potom druhe....navzajom sa to totiz logicky vylucuje....btw, typicky znak pre vsetkych sektarov ako je aj RKC.

Ja si skor myslim, ze ti rybari, colnici, proste apostolovia ho len vobec, ale VOBEC nepochopili (a je to inak aj pravdepodobnejsie)
a vy tu z toho uz 2000 rokov saliete.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ako je možné že niekoľko miliárd veriacich ľudí, žije slušný život? pokiaľ by to bola zlá náuka, nebolo by tu už dávno peklo na zemi?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/A ako vysvetlíš obrátenie narkomanov a zlodejov ktorý na základe viery vedú lepší život?/
to snad uz nemozes mysliet vazne....ako teda vysvetlis tych narkomanov a zlodejov ktory vedu lepsi zivot a pritom ziadna cirkev im v tom nijako nepomohla...???


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Očuj chlapče a ty si v tej dobe žil že si zo svojimi tvrdeniami tak na 100% istý, nevysvetlil si si to náhodu zle práve ty?

Mýli sa niekoľko miliárd ľudí, len ty máš pravdu?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

"to snad uz nemozes mysliet vazne....ako teda vysvetlis tych narkomanov a zlodejov ktory vedu lepsi zivot a pritom ziadna cirkev im v tom nijako nepomohla...???

Tvrdíš že Viera je zlá, tak ako môže byť zlá ak pomohla práve tým narkomanom, ktorých som spomínal?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ako je možné že niekoľko miliárd veriacich ľudí, žije slušný život? pokiaľ by to bola zlá náuka, nebolo by tu už dávno peklo na zemi?/
a ako je mozne ze niekolko miliard moslimov zije slusny zivot ? a budhistov, hinduistov a taoistov a co ja viem koho. Myslis ze vdaka krestanstvu ? nie....pretoze je to prirodzene a moralne (aj bez cirkvi)...
A napriek tomu tymto ludom slubujete pekelne plamene a ze ich Jezis pobije ked nastane sudny den a podobne (ale vlastne aj oni vam)

Vsetky vojny v historii boli a su kvoli nabozenstvu, minimalne ich nabozenstvo podporuje, tak mi netvrd, ake je skvele a robi ludi lepsimi....prd makovy


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Tvrdíš že Viera je zlá, tak ako môže byť zlá ak pomohla práve tým narkomanom, ktorých som spomínal?/
Nic take netvrdim, vkladas mi do ust co som nepovedal, prave naopak (pozri si moj prispevok z 15:29)
ja tvrdim ze cirkev je ZLO....najvacsie na svete....a kazda (ale tie monoteisticke hraju pravda prim)

proti viere nic nemam, hlavne ak sa podla toho co kazete zacnete chovat....zatial sa vam to mily krestania, zidia, moslimovia a co ja viem kto veru moc nedari....lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ale robí, pretože sám si to teraz potvrdil že žijú slušne, tak ako si mám teda vysvetliť tvoje otázky?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ako môže byť Cirkev zlo, ak sú v nej miliardy ľudí, pripadajú ti zlý?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer

spomen si akykolvek vojnovy konflikt na svete v dejinach.....a ak aj nebol spachany cirkvou, tak aspon s jej vedomim, posvatenim a v Bozom mene (Alah atd atd...to je jedno)
to ze niekde rocne zachranite 100 narkomanov, tak to veru proti tomu nic neznamena.....hlavne ze liecebne bez prislusnosti k nejakemu kultu ich zachranuju tak isto a mozno aj viac....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (15:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Nechaj mŕtvych mŕtvymi, ja sa pýtam na dnešných ľudí.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ako môže byť Cirkev zlo, ak sú v nej miliardy ľudí, pripadajú ti zlý?/

Ozaj uz banality skusas....
za 1) princip kolektivnej viny zaviedla prave cirkev, to len rpe zaujimavost
za 2) ja narozdiel od krestanov posudzujem jednotlivca, nie celok (ty neveris, neveriaci, pohan, pojdes do pekla....alebo ta rovno upalime)

za 3)Ano cirkev je ZLO....v predchadzajucom prispevku pisem....pokial maju v skupine zlodejov, uchylakov, pedofilov, nacistov a vrahov.....a tato skupina tychto zlocincov kryje, tak je podla mna zla....a ze vy vsetci im verite a klaniate sa, lebo ste zmanipulovany a zblbnuty a nevidite skutocnost, tak to je mi ozaj luto....Vas


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Nechaj mŕtvych mŕtvymi, ja sa pýtam na dnešných ľudí./

aha....niekoho sme zabili vcera to sa uz nerata.....zaujimave....a ten ktoreho zabijete zajtra ten sa rata ? Vies ze v afgane sa este bojuje ? a vies akymi slovam,i bola ta vojna vyhlasena ?v mene bozom....a namiesto toho aby svaty papez nieco urobil, zatrhol to Bushove blaznenie, tak si s nim este ruku potriasol

hnus velebnosti....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ja sa klaniam len BOHU, nie človeku, nikoho nekryjem a neschvaľujem žiadne zlo, aj ja som zlý?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Tak obviňuj busha a Pápeža, prečo všetkých veriacich? pripadá ti to správne?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ja sa klaniam len BOHU, nie človeku, nikoho nekryjem a neschvaľujem žiadne zlo, aj ja som zlý?/

Naschval nechapes....okej pre jednoduchsich este raz....ja nikde netvrdim (citaj co pisem, ok ? ak nie, tak nemame o com debatovat), ze ty si zly, ani ze viera je zla, ja tvrdim a za tym si stojim, ze cirkev je ZLA.

Priklad....idu traja ludia po ulici....jeden zavrazdi/okradne okoloiduceho
ano, vrah je len ten jeden, ale ked pride policia vysetrovat, tak druhy mlcia a tvaria sa ze sa nic nedeje......cize ho v jeho zlocine kryju (priklady z cirkvy si uz dohladaj sam, je ich spusta).....to je moj mily SPOLUVINA


A dokonca si predstav, ze cirkev vykoristuje aj mna (a zneuziva pri tom prikazania) !!! ani si to nezelam, ale zial, z tej masinerie sa neda ujst.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Vieš čo je na tebe zaujímavé? že ty sám odsudzuješ kolektívne odsudzovanie do pekla, ale ty sám tu odsudzuješ všetkých pre vinu jedného.

Strieľaš nevinných a sám kričíš že si spravodlivý, hnus velebnosti.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Tak obviňuj busha a Pápeža, prečo všetkých veriacich? pripadá ti to správne?/

opat opakujem, nie vsetkych veriacich, ale CIRKEV....(to ze sa tam zaradujete je vas problem)....su vinny minimalne tym, ze porusuju to co im Jezis kazal (nezabijes)....ak by som ja v neho veril a predstavitelia mojho kultu by cinili presne naopak, tak ten kult je pre mna nedoveryhodny a vystupil by som z neho....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A ako si nato prišiel že niekoľko miliárd ľudí súhlasí s pedofíliou a vraždami zo strany veriacich?

Ja nesúhlasím a tiež som v Cirkvi, tak mi vysvetli prečo by som mal podľa teba súhlasiť?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Vieš čo je na tebe zaujímavé? že ty sám odsudzuješ kolektívne odsudzovanie do pekla, ale ty sám tu odsudzuješ všetkých pre vinu jedného./

opat opakujem, nie vsetkych veriacich, ale CIRKEV....(to ze sa tam zaradujete je vas problem)....su vinny minimalne tym, ze porusuju to co im Jezis kazal (nezabijes)....ak by som ja v neho veril a predstavitelia mojho kultu by cinili presne naopak, tak ten kult je pre mna nedoveryhodny a vystupil by som z neho....

pocuj ked si taky mudry, tebe nevadi, co cirkev pacha a pachala v mene Bozom ???? to vazne ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ty na základe čoho usudzuješ že Pápež súhlasí s vraždením nevinných?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A čo cirkev pácha?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/A ako si nato prišiel že niekoľko miliárd ľudí súhlasí s pedofíliou a vraždami zo strany veriacich?/

ono niekolko miliard (v skutocnosti len nieco vyse jednej), s tym nic nerobi....asi im nevadi, ze ich predstaveny je uchylak....asi im nevadi, ze ich najvyssi otec suhlasi s genocidou....

potom je mi Vas uprimne luto

ked vam odvolali toho Bezaka(tak si predstavujem ze by mal knaz cinit), co odhalil tie kradeze, tak ste aspon protestovali, pisali do vatikanu....chapes ???? aspon to keby ste veriaci spravili....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Aby sme si rozumeli Cirkev tvorí niekoľko miliárd ľudí, ak teda chceš obviňovať činy a nedostatky, menuj konkrétnych ľudí, potom bude diskusia presnejšia.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ktorý predstavený? menuj, takto obviňuješ nevinných, stále furt a dookola.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ty na základe čoho usudzuješ že Pápež súhlasí s vraždením nevinných?/

Keby nesuhlasil, tak povie pol slova, a ta miliarda veriacich by ho iste podporila....a ziadna vojna by nebola, bush by sa aj na hlavu mohol postavit....
zaujimave, ze gandhi vyhnal anglicanov z indie, ani raz nevystrelil, nikomu neublizil....vas papez (ktorykolvek) je menej ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Na obranu Bezáka sa ale veriaci postavili, nesúhlasili s rozhodnutím Vatikánu.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Sleduješ ty občas Pápežové vyjadrenia?, koľkokrát vyzval na mier vo svete, vážne si myslíš že bush alebo obama v tej chvíli sa vzdajú svojej túžby po peniazoch?

Čo má viac urobiť? začať vojnu s Amerikou?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer

tvoje jednoduche vety ma uz nebavia....aspon suvetia pouzi...
ak necitas co ti pisem, tak potom to nema zmysel...tak si teda ja diskusiu nepredstavujem....taku co po mne ziadas...

tak este strucne:
/Ktorý predstavený? menuj, takto obviňuješ nevinných, stále furt a dookola./
http://www.pluska.sk/zahranicie/europa/pedofilny-knaz-nutil-chlapca-k-oralnemu-sexu.html
dalsich si vygoogli sam


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Na obranu Bezáka sa ale veriaci postavili, nesúhlasili s rozhodnutím Vatikánu./
tu si mi dal dokaz ze vobec necitas, co pisem....presne tak ako konal Bezak a ako konali veriaci v tom pripade by ste mohli fungovat a to som aj napisal....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

No konečne, a teraz veľmi dôležitá otázka, ako som napríklad vinný za jeho čin ja?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Čo má viac urobiť? začať vojnu s Amerikou?/
urcite nie vojnu vid gandhi...lenze on ani pol slova nepovedal ked to zacinalo, vies....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

"tak ste aspon protestovali, pisali do vatikanu....chapes ???? aspon to keby ste veriaci spravili...."

...tak možno ma zmiatla tá otázka.


Projevy . cydicaky25   |   ip:92.52.52.   |   2013-03-17  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adolf Hitler – politik, diktátor, ríšsky kancelár a vodca. Dnes spomínaný najmä v súvislosti s rozpútaním druhej svetovej vojny a masovým vyvražďovaním Židov. Koľko ľudí dnes ale vie, čo si skutočne Hitler myslel, čo hovoril a ako videl politickú a spoločenskú situáciu okolo seba?

Obvykle sú nám postava a najmä konanie Hitlera podávané s istou dávkou predpojatosti. Nemôžeme sa tomu ani príliš čudovať. Bolo o ňom napísaných mnoho kníh. Ale mnoho z nich bolo písaných z pohľadu “víťaza”. Veľmi často nám bol (a vlastne stále je) vykresľovaný ako šialenec, fanatik, narušená osobnosť. Ako je teda možné, že takáto chorá myseľ dokázala ovládnuť desiatky miliónov Nemcov? A nielen Nemcov, ale aj ľudí iných národov na celom svete. Nielen ľudí jednoduchých, ale aj vzdelaných. Spisovateľov, nositeľov Nobelovej ceny, vedcov, špičkových politikov a umelcov. Boli snáď aj všetci títo ľudia nakazení vírusom šialenstva?

Ukážky prejavov Adolfa Hitlera:

!!! Zlato nemá hodnotu, ľudská práca áno:
!!! http://www.youtube.com/v/MbdXghRDV44

Prečo Hitler odmietal vojnu:
http://www.youtube.com/v/AA3mwgsF6lI

!!! Kapitál slúži hospodárstvu a hospodárstvo národu:
!!! http://www.youtube.com/v/M8L0f_WhhDc

Mierové ponuky Poľsku:
http://www.youtube.com/v/BIEi9lXM0_U

Rozdiel medzi národmi a ich vedením:
http://www.youtube.com/v/7jPaaAlY05Q

!!! Ako v demokracii ovláda kapitál médiá a "slobodu slova":
!!! http://www.youtube.com/v/qBdOa7tgRhw

Zákaz zbraní hromadného ničenia:
http://www.youtube.com/v/8_WsyslVxrM

Úcka k českému národu:
http://www.youtube.com/v/BvDC4atKpqA

Ukážky sú z knihy Adolf Hitler Projevy. Dá sa ju kúpiť do Česka najlepšie z Guidemedia a na Slovensku na Martinuse. Sám ju mám doma, a každému ju veľmi odporúčam!!!

Celá recenzia: http://www.protiprudu.org/adolf-hitler-projevy-recenzia/

Admin dôležité mi nedovolil uverejniť článok, tak to sem dávam takto.folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/No konečne, a teraz veľmi dôležitá otázka, ako som napríklad vinný za jeho čin ja?/
uz som ti to dnes stokrat pisal....zacni citat, ok ?lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Povedz mi úprimne, sleduješ každé vyjadrenie Pápeža?


Slovenskibranci . pusenuji79   |   ip:92.52.52.   |   2013-03-17  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sme Slovenskí Branci, sme telesno-branný klub, ktorý rozvíja u mladých ľudí lásku k vlasti, ku krásnej slovenskej prírode prostredníctvom turistických výstupov. Taktiež vyučujeme sebaobranu a pestujeme kolektívnu súdržnosť. Klub Slovenskí Branci sa zapája do rôznorodých dobrovolníckych aktivít, napríklad vlastenecké, dobročinné a ekologické projekty.

Slovenskí Branci je klub apolitický, ale vlastenecký. Nespadáme pod žiadnu politickú organizáciu či stranu, ale nevylučujeme spoluprácu s nimi.

Slovenskí Branci si kladú za ciele:
1. vytvoriť celoslovenskú sieť aktívnych oddielov zapájajúce sa do telesno-brannej činnosti
2. zjednotiť vlastenecky cítiacich ľudí, ktorí by sa chceli niečo nové a zaujímavé naučiť
3. starať sa o mládež nasledovným:
- vyučovanie prežitia v lese, vojenskej taktiky, sebaobrany
- otužovaním charakteru jednotlivcov ako i skupiny mladých spoluprácou
- vybudovávaním vzťahu k prírode a k vlasti.
- vytvorenie bratstva, v ktorom by bol druh druhovi verný. Bratstvo by položilo základ pre budúcu nekomzumnú spoločnosť, v ktorej by sa cenilo priateľstvo, v ktorej by sa vytvorili silne väzby medzi ľudmi, ktorí by si následne pomáhali pri napr. katastrofách, pri stavbe domu, kostolov a.i.
Ak by sa časom ukázala organizácia úspešná vo všetkých smeroch, zmení to výrazne myslenie a dianie na Slovensku k lepšiemu.

FB: http://www.facebook.com/SlovenskiBranci
WWW: http://slovenskibranci.sk/


Admin dôležité mi nedovolil uverejniť článok, tak to sem dávam takto.folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no este fasista tu chybal.....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ale ja čítam, preto mi nejde do hlavy prečo stále vypisuješ Cirkev.

Projevy

Hrôza ak sa v 21.stor dokáže niekto zastávať masového vraha nevinných.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Povedz mi úprimne, sleduješ každé vyjadrenie Pápeža?/
uprimne vravim ze nie....a isto ani vacsina z tej miliardy veriacich.

ale myslim, ze keby sa vyjadril napriklad v tomto pripade tak ako tu hypotetizujem, boli by toho plne noviny a TV niekolko tyzdnov....

a myslim, ze bush by tu vojnu nezacal, kedze je taky velky krestan...(a v amerike je ich obrovske mnozstvo)....


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
zaminuskuj toho fasistu projevy

ja uz som.....myslim, ze v tom sa zhodneme ;)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

TV a média sú nepriateľmi Cirkvi, tak ako bush, síce hlása že je, ale skutky mal opačné.

Kresťana poznáš po ovocí, vieš aké je?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak veru. Práve som sa vrátil z lesíka.
Ako som správne tušil z Luciferom je jalová debata bez pointy a bez nejakého rozumného výsledku či poznatku ktorý by sa dal vôbec na niečo použiť. Skrátka jalovina.

Len samé otázky a táraniny o údajnom obviňovaní z jeho úst.
Účelová ochrana smradľavého hovna.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

...už so ho zamínuskoval.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Práve teraz si sa vrátil a už si stihol prečítať celú diskusiu?
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Nebola jalová, moje otázky neboli zbytočné, chcel som len folkonovi ukázať že obviňovať bez dôkazov nikdy nikam neviedlo, len k šíreniu nenávisti a rozkolu medzi ľudmi.
Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer
Nie, vrátil som sa, za chvíľu prečítal a potom som sa vyjadril..
Ďalšia jalová otázka od Tvojej IQ excelencie.. :-)


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ale ja čítam, preto mi nejde do hlavy prečo stále vypisuješ Cirkev./
OK, odpoviem protiotazkou ? Myslis ze Jezisovi by sa cirkev taka aka je pacila ?ze by s tym suhlasil? kardinali ovesany zlatom v papuckach od Prady ???

myslim, ze by sa mu skor pacili frantiskani....a keby medzi pastiermi svojho stada mal takych ako ma (priklad uvedeny predtym), tak by ho nezakryval, ale naopak z cirkvy vyobcoval...folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ale tento aspon cita obcas co mu napises, aj ked nechape a ani sa nesnazi pochopit.....taky Davo len tapetuje komentami...:D


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A prečo si myslíš že ich bude súdiť na základe toho čo majú na sebe?

Piko
Vyčítaš mi IQ a sám sa prejavuješ vulgarizmami?lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A prečo by som mal chápať tvoje obviňovania vykonštruované len z tvojej predstavy o Cirkvi?

Sám si mi doteraz nedal adekvátni dôkaz o tom aby si ma presvedčil o tom aby som vystúpil z Cirkvi, tak prečo by som ti mal veriť?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer vieš ako krásne by sa dalo pomôcť chudobným z bohatstva ktoré nahrabal vatikán za tie tisícročia ? A ako že by sa to ten Ježiš zachoval ako by bol on pápežom.. No len povedz mi čo si o tom myslíš. Ja naozaj neviem čo to Ty vlastne ešte obhajuješ a načo prečo začo keď aj taký neverec ako ja vidí že to nie je s kostolným poriadkom čo tá cirkev robí.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/A prečo si myslíš že ich bude súdiť na základe toho čo majú na sebe?/
a nekazal jezis chudobu?
Blahoslavení chudobní, lebo vaše je Božie kráľovstvo!lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ale Vatikán je štát, myslíš že sa dá štát rozdať?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko.
ja nemam deti, ale takto nejako si predstavujem ze sa malicke deti vypytuju rodicov : D

/A prečo by som mal chápať tvoje obviňovania vykonštruované len z tvojej predstavy o Cirkvi?/
Neboj, raz ked vyrasties a budes mudrejsi, tak pochopis....a ked nechapes a nechces pochopit to co kazdy vidi, tak je mi ta luto...folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Ale Vatikán je štát, myslíš že sa dá štát rozdať?/

nech rozda daco z banky co ma....

alebo aspon nech mi neberie cirkev moje peniaze, ja si to nezelam....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Pokiaľ môj pradedo vybuduje firmu čestne a poctivo a ja ako priami dedič zdedím milióny, neprídem kvôli tomu do NEBA? aj keď žijem čestne?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ale oni sa starajú a kŕmia chudobných, aj vďaka banke ktorú majú.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže lucifér
Vatikán, dlhý tvar Vatikánsky mestský štát, je najmenší štát sveta. Nachádza sa ako malá enkláva v strede Ríma. Vlastné územie Vatikánu zahrňuje baziliku sv. Petra, Svätopeterské námestie s Apoštolským palácom, priľahlé budovy a záhrady. K Vatikánu tiež patria aj tzv. extrateritoriálne územia – patriarchálne baziliky a pápežské letné sídlo v Castel Gandolfo.

Je to cirkevná monarchia, na čele stojí rímsky biskup – pápež, hlava Katolíckej cirkvi.
Obyvateľstvo tvoria väčšinou kňazi a príslušníci osobnej stráže pápeža – švajčiarskej gardy (100 mužov).

Príjmy štátu plynú z darov veriacich z celého sveta, vydávania poštových známok, mincí a z cestovného ruchu.

Písal si včera že dary cirkvi sú na pomoc chudobným.

Teraz píšeš že štát sa nedá rozdať..

Tak zase nejaká schíza.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Pokiaľ môj pradedo vybuduje firmu čestne a poctivo a ja ako priami dedič zdedím milióny, neprídem kvôli tomu do NEBA? aj keď žijem čestne?/
ja na nebo neverim, takze chod kam chces po smrti.....ale
opytaj sa farara, on ti isto povie, ze ked to venujes na cirkev, tak istoiste ano, ze uz sa ti nebeska brana otvara
Blahoslavení chudobní, lebo vaše je Božie kráľovstvo!
Ale beda vám, boháčomlucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Cirkev je tu 2000 rokov, skutočne si myslíš že štát Vatikán žije len z darov?

Z darov môže prežívať napríklad štát Slovensko, tie dary nazvi daňami.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Cirkev je tu 2000 rokov, skutočne si myslíš že štát Vatikán žije len z darov?/

Nie, este z toho co nazbijal a zabavil za tie tisicrocia

okrem toho zije aj z mojich dani....z MOJICH penazi....
hnus velebnosti


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Neveríš a ideš ma poúčať o tom kto príde a nepríde do NEBA?

Skús si prečítať celé písmo a potom sa môžeme porozprávať.lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Z tvojich pár eur? určite nie.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer o ekonomike štátu sa baviť s Tebou je ako baviť sa s papagájom o kráse letného večera.
Ak štát Slovensko žije z daní a dane sú darmi tak ja som Ježiš Nazaretský.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ale o ekonomike štátu Vatikán sa somnou baviť chceš?
Poznáš ju tak dobre ži si dovolíš tvrdiť z čoho žije?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Neveríš a ideš ma poúčať o tom kto príde a nepríde do NEBA?
Skús si prečítať celé písmo a potom sa môžeme porozprávať./
ved chod kam chces, ja ti to neberiem...ja som ti len napisal, co vraj jezis povedal

/Z tvojich pár eur? určite nie./
tak preco mi ich stale beru uz roky z mojej vyplaty ? z mojej prace, z mojich dani...aj ked som neveriaci ? to su ozaj taki lakomi ?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer štát vatoikán mi je ukradnutý. Ale nie je mi ukradnutý štát Slovensko.
Takže ani nemám záujem.. Môžme o nevýhodnej vatikánskej zmluve trebárs.
Alebo o mojich povinných odvodoch do slovenskej pokladnice a zo slovenskej pokladnice do pokladnice cirkevnej zodpovedajúcej sa vatikánu.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Skús si prečítať celé písmo a potom sa môžeme porozprávať./

a vies dobre ze som to cital, hoci neverim.....preto si v tychto temach prestal akoze "argumentovat"


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Neprestal, len tvoje SRDCE je neveriace a preto si tak aj jeho slová vysvetľuješ.

Hľadáš v nich len kľučky nato ako obviniť nevinných.

Piko

Prečo obviňuješ len Cirkev z tejto zmluvy, nepodpisovali ju náhodou ľudia ktorý boli volený celým Slovenským Národom, čiže aj tebou?

To potom musíš obviniť aj seba, či nie?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

V BOŽÍCH slovách si seba náhodou nenašiel?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nič Lucifer lúčim sa s Tebou lebo vidím že to nikam nepovedie.
Ako vidíš ja nemám problém baviť sa s Tebou aj slušne. No Ty máš problém pochopiť súvislosti.
Priznám sa - chýba mi u Teba inteligentný rozhovor.

Namiesto priznania faktov si zase skĺzol k táraninám o mojom obviňovaní cirkvi a teóriám o tom že mám aj seba z toho obviňovanť, no pritom sám si obhájcom toho svinstva. Prepáč ale pokladám Ťa za užitočného blbca slúžiaceho svetskej moci, pomýlil si si ju s božou mocou.
Si pomýlenec a užitočný blbec.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Hľadáš v nich len kľučky nato ako obviniť nevinných./
kde som ja akych nevinnych obvinil ?

/Prečo obviňuješ len Cirkev z tejto zmluvy, nepodpisovali ju náhodou ľudia ktorý boli volený celým Slovenským Národom, čiže aj tebou?/

10.Nepožiadaš majetku blížneho svojho, ani ničoho, čo jeho je.
preco ziadaju co je moje ? ved Boh to zakazal...

/V BOŽÍCH slovách si seba náhodou nenašiel?/
nie, ale v sektarskych dogmach a kacirskych bludoch vidim teba a tvoje vyjadrovanie....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

A kde som klamal pri mojich argumentoch? to bola zároveň aj slušná odpoveď, ak sa ti nepáči, nemôžem zato.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

prosim ta, v com je tento blbec uzitocny ? :D :D :D
ja som na to este neprisiel :D


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Folcon
Až pôjde z Tvojich daní nejaká časť cirkevníkom tak budeš vedieť v čom je ten blbec užitočný.
Kryje zlodejiny svojou primitivitou.

Nepokradneš.
Nepožiadaš majetku blížneho svojho, ani ničoho, čo jeho je.

To je mu cudzie. Svojim debilizmom to ešte aj obhajuje.lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ty si nikoho neobvinil a čo tie slová o Cirkvi, aj ja som Cirkev tak som ťa slušne vyzval aby si sa vyjadroval presne, čoho som sa dočkal len jedného linku z tvojej strany.

Zapamätaj si a konečne si to vpíš ako základ do ďalších obvinení, jeden alebo pár ľudí Cirkev netvorí.
Prikázanie" nepožiadaš majetku svojho blížneho, si znova vysvetľuješ tak aby si obvinil nevinných, ľudia im nedávajú peniaze nasilu, ale dobrovoľne, ak obdaruješ brata, nieje to hriech.

lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Opakujem ja neobhajujem to že tebe berú peniaze, tak to podpísali ľudia ktorých si aj ty sám volil, to že nechceš vidieť pravdu aj na svojej osobe ešte ti nedáva právo byť spravodlivým.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Obhajuješ. Krútiš ako had len aby si nepriznal že cirkev ako taká je súćasťou, určitou ćasťou toho zla a bezprávia, a aj samotným dôvodom.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hľadajte PRAVDU, skutočnú, pretože tú vašu nemáte ničím podloženú, len tu vylievate jedno obvinenie za druhým, to dokáže každý, ale skutočnú pravdu poznať nechcete.

A ak Vám ju aj niekto povie, tak samozrejme u vás idiot.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer

/Ty si nikoho neobvinil a čo tie slová o Cirkvi, aj ja som Cirkev tak som ťa slušne vyzval aby si sa vyjadroval presne, čoho som sa dočkal len jedného linku z tvojej strany./
co sa tyka toho linku chcel si kokretneho zlocinca kryteho cirkvou....ak ich chces viac, laskavo sa nauc pouzivat Google. ja to za teba robit nebudem.
A obvinovat Cirkev nie je obvinovanie nevinnych.....prave naopak.
Ked zase zacnete nejaku vojnu, alebo upalovat ludi, tak zas budete tvrdit, ze ste nevinny?
A kedze sa hrdo hlasis ze aj ty si cirkev, tak mas minimalne spoluvinu...;)

/ľudia im nedávajú peniaze nasilu, ale dobrovoľne, ak obdaruješ brata, nieje to hriech./
ja im nic nedavam dobrovolne....a predsa mi beru....to nie je hriech, to je v poriadku ?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

A kto potom nieje súčasťou zla na tomto svete?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Hľadajte PRAVDU, skutočnú, pretože tú vašu nemáte ničím podloženú, len tu vylievate jedno obvinenie za druhým, to dokáže každý, ale skutočnú pravdu poznať nechcete./

skutocna pravda je ze cirkvi ide hlavne o prachy.....a vas tak zblbli, ze vam to ani nevadi
ale mne teda ano....hlavne ked ide o moje peniaze a pracu


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer.. Zlo sa nedá ospravedlniť iným zlom. Ani zakamuflovať.

Dá sa iba úprimne priznať. To je prvý krok k jeho odstráneniu.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

"A obvinovat Cirkev nie je obvinovanie nevinnych.....prave naopak.
Ked zase zacnete nejaku vojnu, alebo upalovat ludi, tak zas budete tvrdit, ze ste nevinny?
A kedze sa hrdo hlasis ze aj ty si cirkev, tak mas minimalne spoluvinu...;)

folkon

Dám ti otázku, kto dnes vedie vojny a vraždí nevinných?
Je to Cirkev?

A čo sa týka dani, ktoré tebe berú, nikto ti nič neberie, zmluvu podpisovali ľudia ktorých si aj ty volil, tak prečo si im dal súhlas?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ale JPII priznal chyby Cirkvi, dokonca sa ospravedlnil, tak prečo neustále ty sám šíriš nenávisť k nej?

Nieje to prejav zla ktoré teraz vychádza priamo od teba?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (17:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Pomáhal by si chudobným a otrhaným kňazom pod mostom? nakŕmil by si ich?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Dám ti otázku, kto dnes vedie vojny a vraždí nevinných?
Je to Cirkev?/
Cirkev s tym suhlasi....alebo inak....cirkev proti tomu nic nerobi.
napriklad v Irsku sa katolici a protestanti medzi sebou v Bozom mene melu stale...

/A čo sa týka dani, ktoré tebe berú, nikto ti nič neberie, zmluvu podpisovali ľudia ktorých si aj ty volil, tak prečo si im dal súhlas?/
Odpoviem ti protiotazkou, preco to cirkev ziadala ked je taka milosrdna ?
A preco cirkev odvolala Vasho Bezaka a este ho aj umlcala, ked zacal hovorit o sprenevere penazi urcenych na charitu???

Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (17:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer žiadnu nenávisť neprejavujem.. Chcem iba aby nastal v danej veci poriadok a spravodlivosť. Nić viac a nić menej.

A čakám pre začiatok od Teba a od iných veriacich ktorí obhajujú cirkev obyčajné priznanie pravdy.. Nič viac a nić menej.
No nie si toho schopný.

Písal si že ten čo verí v Krista aj ho nasleduje..
No zase si ma len presvedčil o opaku. Tvoja morálka je pod úroveň obyčajného ćestného ćloveka.
A kde ešte kristus, ak nejaký existuje tak sa musí od Teba z hnusom odvracať.

Posledne napríklad cobra v mene cirkvi obhajoval aj svätenie tankov..

A tak ma stále presviedčate o tom že vaša viera je iba blud nemorálnych bláznov ktorým nie je nić sväté, ani pravda ani spravodlivosť ani ćestnosť, nič - okrem svojej chorej predstavy toho že Vás niekto spasí lebo ste boli v kostole.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

A ako si predstavuješ aby cirkev zasiahla proti vojnám?

A prečo odvolali Bazáka? neviem, ale viem že to nebolo správne a rozhodne s tým nesúhlasím.folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/A ako si predstavuješ aby cirkev zasiahla proti vojnám?/

S tebou je to ako hrach na stenu hadzat....uz som ti to pisal dnes minimalne 3krat

nezasahuje nijako, takze su to obycajny pokrytecki alibisti
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ty si ma nepochopil, ja obhajujem nevinných v Cirkvi, ktorých ty tak rád s obľubou obviňuješ.

A čo priznám Pravdu? a akú? veď na svoje obvinenia nemáš najmenší dôkaz.lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Mnoho krát bolo z Pápežovích úst povedané aby zachovali mier vo svete, to že ho politici nepočúvajú, tak zato nesie akú vinu?folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer

/Ty si ma nepochopil, ja obhajujem nevinných v Cirkvi, ktorých ty tak rád s obľubou obviňuješ./
prezumpcia neviny je normalna, takze ju tu od teba ani nikto necaka, ale preco teda kryjete tych vinnych ? fakt Vam to nevadi ? Ani ked pan farar budu tvojho 8r syna do tajov sexuality zaucat, a cirkev ho len prelozi do vedlajsej dediny, ani to ti nebude vadit ?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak Ti ako dôkaz nestačí to že ľudia platia cirkev nedobrovoľne a proti svojej vôli, nejedná sa z ich strany o žiadne dary ani milodary o ktorých stále trepeš, tak naozaj neviem aký dôkaz potrebuješ ak Ti taký očividný nestačí. :-)folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Mnoho krát bolo z Pápežovích úst povedané aby zachovali mier vo svete, to že ho politici nepočúvajú, tak zato nesie akú vinu?/
Kedy sa konkretne vyjadril niektory papez ku konkretnemu konfliktu ? staci jeden priklad, daj link.lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Už som sa ti vyjadril že neobhajujem vinných, tak prečo neustále tvrdíš opak?

S týmito otázkami sa musíš obrátiť na jeho predstavených.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ak ti to vadí, prečo sa potom obúvaš do mňa? mne je úplne jedno či ľudia niečo Cirkvi platia alebo nie, s týmto musíš navštíviť politikov ktorých podpis svieti na Vatikánskej zmluve.

Takže ma tu zase neobviňuj, ja len tvrdím že je to aj vina ľudí, ktorý si zvolili takých zástupcov ktorý túto zmluvu podpísali.
Ak ju podpísali proti vôli ľudu, prečo sa vtedy nikto neozval? napríklad aj ty.

Folkon

Googliť vieš tak si to vyhľadaj, určite nejaký nájdeš.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer

co mam googlit, neviem k comu to tvoje vyjadrenie patri....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Len hľadaj, bude to dobré pre teba aj z toho dôvody že si nevypočuješ len jeden, možno potom zmeníš názor.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifuk zjavne používaš dvojaký meter..
Ako to že z toho obviňuješ mňa nevinného človeka ?
Si Ty ale pokrytec.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
aha uz som pochopil co mam hladat na googli....si ma necitoval, tak som nevedel o com tocis
k tomu len tolko, ty mi tvrdis, ze ako sa papez vyjadruje proti vojnam....ja ziadam dokaz. jediny. preco by som to mal hladat ja, ved ty sa mi snazis nieco dokazat, tak kludne dokaz....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

Ja nepoužívam dvojaký meter, to z tvojich príspevkov ide neustále vina len na jednu stranu, svoju chybu vidieť nechceš?

Ty mňa obviňuješ z toho že obhajujem Cirkev že jej odovzdávame dane, lenže ja zato nemôžem, ja im svoje dane dávam rád, to že ti nesúhlasíš z odovzdávaním svojich tak zato ja už nemôžem, zato môžu aj tvoji volený zástupcovia, nie ja, že ti nasilu zobrali to čo nechceš dávať.

folkon

Navštív Kresťanské stránky.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer Tvojej vete chýba nielen pravdivosť ale aj logická štruktúra.
citujem>
--- Ty mňa obviňuješ z toho že obhajujem Cirkev že jej odovzdávame dane..

No k tomu sa nedá ani vyjadriť, ku takej hlúposti ktorú si napísal.
Nemá to ani logiku.

Ja Ťa obviňujem že obhajuješ cirkev že jej odovzadávaś dane ?

A Lucifer nevyhováraj sa na volených zástupcov veď predsa musela existovať aj snaha cirkvi tie peniaze získavať, takisto musela existovať aj snaha vatikánu dôjsť sem s nevýhodnou zmluvou. Tak prečo len jednu stranu Ty obviňuješ prečo nie obidve ? Ja nemám problém povedať že obidve strany tam zohrali svoju psiu úlohu. Aj cirkev aj vatikán aj volení zástupcovia.

Tak prečo robíš svatých z cirkvi a vatikánu ? Ako keby oni s tym nič nemali ?


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Navštív Kresťanské stránky./
opakujem....ako do blba keby som volal

aha uz som pochopil co mam hladat na googli....si ma necitoval, tak som nevedel o com tocis
k tomu len tolko, ty mi tvrdis, ze ako sa papez vyjadruje proti vojnam....ja ziadam dokaz. jediny. preco by som to mal hladat ja, ved ty sa mi snazis nieco dokazat, tak kludne dokaz....

mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.194   |   2013-03-17  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechajte už prosím Lucifera na pokoji. Každému mysliacemu človeku musí byť jasné, že Lucifer nikdy nepôjde proti vlastnej cirkvy ;)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko

A neobviňuješ? ja platím dane tiež tak ako ty, tebe to vadí mne nie.
"Tak prečo len jednu stranu Ty obviňuješ prečo nie obidve ?
Uvažuješ vôbec o tom čo napíšeš? prečo by som ja mal kritizovať tento spôsob financovania? mne to nevadí, to že to tebe vadí, tak s tým sa musíš vysporiadať sám, pretože sám si si aj zvoli zástupcov ktorý túto zmluvu podpísali.

lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Pokiaľ viem, ty si tu zahájil vlnu obviňovaní, podotýkam bez dôkazu.
odporučil som ti tieto stránky pretože tam sa pohybujú ľudia ktorý ti veľmi radi poskytnú niektorý z linkou, mne sa nechce prehrabávať teraz internet.Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-17  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pacient Lucifééér, vizitáááá! Hmmm... Stav nezlepšený...

:-DDD


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To si pekne napísal lucifer. Zlodejinu podporuješ lebo sa jedná o Tvoj prospech. Dúfam že ten boh existuje a naloží Ti za Tvoje hriešne správanie.


kucma . fyvafixa2   |   ip:88.212.37   |   2013-03-17  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dokazy, nedokazy...
pales uz davno vie, ze kam tie debaty smeruju :)


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Pokiaľ viem, ty si tu zahájil vlnu obviňovaní, podotýkam bez dôkazu.
odporučil som ti tieto stránky pretože tam sa pohybujú ľudia ktorý ti veľmi radi poskytnú niektorý z linkou, mne sa nechce prehrabávať teraz internet./
No nechce sa ti prehrabavat, lebo nic nenajdes mily moj.....vysvetli mi ozaj, preco ja by som mal hladat nejaky dokaz, co spochybni moje tvrdenie ????

Tvrdis, ze papez(ktorykolvek) mnohokrat vystupil proti vojne (ale nejako ucinne, nie az po jej skonceni, to by bol kazdy general), proti agresii...
ja ta len ziadam , aby si mi nejake take vystupenie ukazal (funguju 2000 rokov, nemal by snad byt taky problem pre teba ukazat mi ako ide tvoj baca prikladom vam oveckam)....chapes, nech uverim, ze robia aj cosi dobre.....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Ty nemusíš dokazovať, stačí ti len obviniť bez dôkazu?
Prečo tu potom o sebe rozhlasuješ ako si spravodlivý?

Odkedy to takto funguje? oddnes?

Piko

Ja neschvaľujem žiadnu zlodejinu, táto zmluva bola podpísaná tvojimi zástupcami, tak nechápem z čoho zase mňa obviňuješ?lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

www.aktuality.sk/.../papez-vyzval-na-zastavenie-k.

Nech sa páči, teraz dokazuj ty, že Pápež súhlasí s vojnami.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

http://hnonline.sk/svet/c1-57505830-papez-vyzval-krestanov-na-blizkom-vychode-na-mier


...táto je lepšia a presnejšia.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Pápež v posolstve ku Svetovému dňu mieru ... - na Křesťan Dnes
www.krestandnes.cz/.../papez...svetovemu...mieru... - Translate this page
Křesťan Dnes > Pápež Benedikt XVI. odsúdil vo svojom prvom posolstve ku ... „ Moji predchodcovia opakovane verejne odsúdili nerozvážnosť teroristických plánov, ... ktorí sa v dnešnom svete podieľajú na budovaní mieru a vyzval veriacich,Aj toto si môžeš prečítať, tiež pekné posolstvo.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

http://www.krestandnes.cz/article/papez-v-posolstve-ku-svetovemu-dnu-mieru-hovoril-o-pravom-mieri-a-
pokoji-od-boha/1928.htm


...táto adresa je presnejšia.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlapci dobrú noc, aby ste zas nepovedali že som zdúchol.
folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
kedze som ti to pisal stokrat, tak ti pripominam, ze som ta ziadal, prosil o odkaz, kde papez vystupi konkretne proti nejakej vojne.

Toto co tu postujes su pekne reci o mieri,ktore ale ani nemaju v umysle nieco zmenit, len aby nejake boli.... vola sa to populizmus....

Mozno to o tom libanone, to by sa ako tak dalo uvazit....(este podrobnejsie pozriem tie dalsie)
ale dufam ze chapes rozdiel medzi tym, ze

ujo sa postavi na nabrezie a povie citujem:"„Vyzývam vás všetkých, aby ste boli mierotvorcami," povedal Benedikt, zdôrazniac, že na vytvorenie "bratskej spoločnosti" je potrebná spravodlivosť a mier."

ujo sa postavi na nabrezie a povie: vyzivam vsetkych krestanov aby nebojovali v libanone, lebo je to proti kazaniu Jezisa, nesuhlasim s tym ja ako zastupca Jezisa, ak chcete byt spaseny prijmite udel a nebojujte...

A paradoxne v mojom priklade som nemohol menovat ziadneho vodcu zo stran konfliktov....vies preco ? lebo sa tam melu zidia s moslimami....takze cely ten prejav bol vies na co ?


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.70   |   2013-03-17  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je jedno Lucifer ja som s Tebou debatu už ukončil.
Si obhajovateľ kresťanskej zlodejiny boh Ti to zráta na poslednom súde. :-)


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hmmm, nic dalsie nepozriem, ostatne odkazy co si sem dal, ukazuju na neexistujuce stranky....404

zvlastne


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Najprv ma obviníš že žiadne vyjadrenia o Miery neexistujú a teraz že sú populistické?
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

Prekopíruj si to a hoď do vyhľadávača, tak ti to pôjde.
lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-17  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon

..zadaj si do vyhľadávača
" Pápež verejne vyzval na mier vo svete" tam je plno odkazov.

Dobrú noc.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (21:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
/Najprv ma obviníš že žiadne vyjadrenia o Miery neexistujú a teraz že sú populistické?/
opakujem ti to, co som ti uz pred 3 hodinami pisal, snad to pochopis....

folkon . qyjoxuve66 | ip:78.98.171 | 2013-03-17 (18:09)
Kedy sa konkretne vyjadril niektory papez ku konkretnemu konfliktu ? staci jeden priklad, daj link.

ak nie si schopny pochopit uplne banalnu vec, tak to je ozaj smutne....davam do pozornosti slovo konkretne.folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-17  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ok , neberies moj nazor na cirkev od neveriaceho, tak si tu precitaj co si o tom cirkuse mysli krestan-katolik
http://dolezite.sk/Co_je_vlastne_cirkev_20.html


vierona . pawirevy15   |   ip:178.41.24   |   2013-03-18  (07:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vzpomeňme si také na různá papežská nařízení ke svým věrným synům a dcerám a k řím-skokatolickým řeholníkům a řeholnicím. Tato nařízení nikdy nebyla zrušena. Jasně ukládají, aby každý římský katolík (katolička) a každý řeholník (řeholnice) napomáhal jezuitskému řádu co nejvíce a podporoval ho ze všech svých sil a možností.
Není proto nemožné, aby politik a zvláště je-li římskokatolík, byl z vlivu jezuitství zcela vymaněn a úplně od něho oproštěn. To prostě nejde a Vatikán také neučiní žádných jiných rozhodnutí, kterými by svá pravidla měnil a nebo dokonce zrušil. ludia konecne chcu poznat pravdu maju dost krycích a zahmlievacich manevrov - a tiez klamstvaklopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-18  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cirkevná štruktúry sú rôzne konštituované! Bolo by zaujímavá aspoň orientačne poznať aj štruktúry iných katolických cirkví..aspoń čo do počtu. Teda katolíci spolu/na svete ..cca/ z toho RKC a ostatníí..!!!Má niekto takú vedomosť???


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-18  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Totiž úprimne veriaci sú aj pravoslávni a ich cirkevná štruktúra vykazuje tiež .."životaschopnosť" -nie je neoptimálna!!!


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.98.171   |   2013-03-18  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi

a si predstav takych protestantov (evanjelikov)....ti nemaju vobec hentaky aparat,zastup kardinalov, papezskych nunciov, cirkevnych analitikov atd ani ako RKC ani ako pravoslavni....a predsa funguju...
zo scitania ludu na slovensku 2011 Rímskokatolíci – 3 347 277 (62 %), evanjelici – 316 250 (5,9 %), gréckokatolíci – 206 871 (3,8 %). Ostatny uviedli ine, alebo neuviedli...

RKC prisla za poslednych 10 rokov o 361 000 veriacich , co je cca 10percent oviec...cize ludia asi otvaraju oci....komicke je, co na tento ubytok za poslednych 10 rokov povedala RKC.
"Biskupi ich prijali s rešpektom, úctou a pokorou, pričom štatistický úbytok chápu ako dôsledok štyridsaťročnej ateizácie"
Cize 40 rokov ateizmu sice bolo, ale uz je tu 24 rokov katolizacia...a cisla ked klesaju, tak je to kvoli tym 40 rokom...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.98.171   |   2013-03-18  (09:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna by len zaujimalo ci vsetci ti, co vyplnaju kolonku o vierovyznani vedia, ze cirkev je platena z ich a nielen z ich dani...
co som nasiel udaj , je z r. 2009 a z rozpoctu islo pre cirkvi
37 191 961 eur (cela tabulka je tu http://www.sietovka.sk/?p=2550 )

na porovnanie, napriklad priemerna cena kilometra dialnice je 3,9 mil. eur...cize rocne povedzme 10 km....

za tych 24 rokov sme mohli mat LEN za peniaze co beru cirkvi 240km dialnic (momentalne mame cca 415km)....chapete ? (okrem samorejme pracovnych miest a dalsich vyhod)

tak nech mi netvrdia ze to davaju na charitu...


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-18  (09:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tie posledne dva prispevky su odo mna....zas som neviem preco anonym


Jozef . tijegaxi19   |   ip:62.176.17   |   2013-03-18  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pápeža zvolili 13.3.2013. 13-ka je na začiatku dátumu aj na konci. Súčet číslic v dátume je 13. Náhoda?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-18  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..folkon.. Každá organizačná štruktúra sa dá optimalizovať, zoštihľovať.. aaa a hlavne v čase no...nie dobrom!!!


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-18  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef
/Pápeža zvolili 13.3.2013. 13-ka je na začiatku dátumu aj na konci. Súčet číslic v dátume je 13. Náhoda?/

a 13 je cislo,datum kedy bol zatknuty a rozpusteny rad templarov vratane velmajstra Jacques de Molay.
navyse 13.3 ked scitame cislice dostaneme cislo 7 co je pocet smrtelnych hriechov
ked scitame zostavajuce cislice dostaneme cislo 6 a ked to tri krat zopakujeme v mene otca, syna a ducha svateho dostaneme cislice 6 6 6 co je znamenim selmy
a navyse, co je najdolezitejsie, ked vynasobime 6 cislom 7 dostaneme cislo 42, ktore je odpovedou na otazku zmyslu zivota, vesmsiru a tak vobec....

sorry ale na numerologiu neverim...to uz viac verim na vestenie z pexesa, co predvadza Hesso Jasterak v relacii Halo, halo :Ddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Mýty o zlých kapitalistech

"Nevěřím, že něčí chudoba je způsobena bohatstvím jiných. Nevěřím, že něčí neschopnost je způsobena schopností jiných. Nevěřím, že něčí nemoc se zhoršuje zdravím jiných." Michael Howard


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell...

Gerd-Helmut Komossa : Německo je podřízeno USA až do ...

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené ...

Sergej Chelemendik – Euronaivita Červených čiapočiek...

Naše výhody vstupu do EÚ

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.6874 s