20. September 2019
    
História sa opakuje-netreba nič vymýšlať-všetko tu už bolo- banková mafia - Dolezite.sk

História sa opakuje-netreba nič vymýšlať-všetko tu už bolo- banková mafia


  2013-03-31  (14:34)  |  Ekonomika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - História sa opakuje-netreba nič vymýšlať-všetko tu už bolo- banková mafia

Banková mafia

 

”Nie sme taký hlúpy viazať našu menu zlatom, lebo my nemáme žiadne zlato, ale za každú vydanú Marku garantujeme equivalentnú prácu, ktorá sa rovná jej hodnote ,alebo hodnote vyprodukovaného tovaru…..smejeme sa naším predchodcom a ich finančným inštitúciám, ktorí držali mienku, že hodnota peňazí je regulovaná zlatom, ktoré vraj leží v štátnej banke.”

,,Adolf Hitler,quoted,Hitler Monetary system”, C.C.Veith,Citadels of Chaos”
Meador, 1949

Keď sa národní socialisti  dostali v Nemecku k moci , bolo Nemecko kompletne ekonomický zruinované. Versaillská dohoda uvalila devastujúce reparačné poplatky na Nemecký národ ,ktorý mal platiť všetky výdavky na vojnu krajinám, ktoré sa na vojne podieľali, čo sa rovnalo sume, ktorá tri krát presahovala  hodnotu celého Nemecka.  Špekulanti devastovali Nemeckú marku ,tak že inflácia bola najhoršia v modernej histórii. Na vrchole tejto hroznej inflácie ste si za plný fúrik mariek ,nemohol kúpiť bochník chleba. Národná banka bola prázdna a obrovský počet domov a fariem-statkov prešiel do rúk bánk a špekulantov. Ľudia spali v stanoch na uliciach a v stodolách. Nič také sa nikdy predtým nestalo – kompletná devastácia národnej meny, vymazanie všetkých úspor obyvateľstva, ich obchodov a celej ekonómie Nemecka. Všetko sa stalo ešte horšie, keď na konci druhej dekády udrela globálna depresia. Nemecko nemalo na výber len žobrať  o otroctvo u internacionálnych úžerníkov.

Keď sa národní socialisti na čele s Adolfom Hilerom  dostali k moci, obišli internacionálnu bankovú mafiu  a začali vydávať novú Národnú menu. Adolf Hitler začal tzv. Národný kreditný program, plán národno-verejnej výstavby Nemecka. Projekty ako proti záplavové  valy, rekonštrukcia  verejných budov, súkromných domov budovanie nových domov,  ciest, mostov, kanálov, prístavov atd. Tento projekt  stál jednu miliardu Národnej meny. Jedna miliarda NE-Inflačnej meny, nazývanej Pracovné certifikáty, boli vydávané  oproti tejto hodnote. Bolo zamestnaných milióny ľudí  a boli platený týmito Pracovnými certifikátmi. Tieto vládou vydávané peniaze neboli garantované zlatom, ale niečím čo malo reálnu hodnotu . Bol to pravdivý recept na prácu a materiál pre ľudstvo. Ľudia tieto Pracovné certifikáty ( marky ) ,minuli na iné služby, tovar a jeho produkciu, týmto vytvárali prácu pre viac ľudí.

V priebehu dvoch rokov bola nezamestnanosť vyriešená ,krajina bola naspäť na nohách. Mali solídnu a stabilnú menu, bez úroku – dlhu, keď v tom istom čase, milióny ľudí v Spojených štátoch, Európe, Austrálii atd., hladovalo, bez práce a čakalo na teplú polievku, keď sa im vôbec ušla. Nemecko obnovilo zahraničný obchod, aj keď im bol zakázaný zahraničný kredit a boli bojkotovaný internacionálnou židovskou bankovou mafiou. Urobili to Barterovým  systémom, priamou výmenou tovaru a obchádzaním úžerníckych bánk, bez úrokov a obchodného deficitu. Tento ekonomický systém, žil krátko a dneska po tomto systéme ostal len Pamätník Famóznej Autobahn ako prvý  extensivny superhighway – systém na svete s jej dizajnérom Adolfom Hitlerom.

Hjalmar Schacht, bol hlavou Nemeckej Reich banky. Americkí bankári pozývali Pána Hjalmara Schachta do Ameriky ,pod zámienkou, že ,,my máme veľa peňazí a to je pravé bankovníctvo. Pán  Hjalmar Schacht im odpovedal:,, Príďte do Berlína .My nemáme peniaze. To je pravé bankovníctvo.

Ekonomik Henry CK LIU píše o Nemeckej jedinečnej transformácii:
Národní  socialisti prišli k moci v Nemecku v roku 1933,v čase, keď bola ekonomika a vo fatálnom kolapse, ruinujúca Versaillská zmluva, nulová zahraničná investicia, alebo kredit. Nezávislý  peňažný systém ,vlastný nezávislý kredit a plná zamestnanosť. Tretia Ríša bola schopná obrátiť zbankrotované Nemecko, okradnuté o svoje územia a kolónie a v takom krátkom čase, explodovať do najsilnejšej ekonómie  sveta a to len za štyri roky.

V 1984 roku Sheldom Emry, In Bilions for the Bankers, Debt for the people, píše:

Nemecko vydávalo ,bezúrokové, neinflačné peniaze od roku 1933 ,začali z katastrofálnym dlhom, devastovanou krajinou a len za 5 rokov sa vyšplhalo do svetovej veľmoci. Nemecko financovalo svoju vládu, armádu, bez zlata bez pôžičiek až musel celý kapitalistický a komunistický svet, pod vedením židovsko – satanskej -bankovej mafie zničiť, slobodné Nemecko a oslobodenú Európu a priviesť všetko späť do pazúrov  židovskej bankovej mafie.
Táto história o Nemeckom finančnom systéme sa nenachádza v žiadnych učebniciach, verejných či štítnych knižniciach, alebo školách.

Čo sa v dnešných knihách  píše, ako Nemecko vstúpilo do inflácie, spôsobenou v roku 1923 Weimarskou Republikou. Radikálna devalvácia Nemeckej marky je citovaná v knihách ako zlý príklad, keď štát – vláda majú sami moc  vydávať peniaze. Nemecká finančná kríza začala nehoráznou vojnovou reparáciou, platba vnútená Versaillskou  zmluvou. Pravda však je niekde inde, ako vždy.

Pravdu opísal sám pán Hjalmar Schacht vo svojej knihe z roku 1967,,THE MAGIC OF MONEY”, tu vypustil kocúra z vreca. Dôvodom hyperinflácie bola privátne vlastnená REICHSBANKA, nie Nemecká vláda. PRIVÁTNE VLASTENÁ REICHSBANKA PUMPOVALA  NOVÉ  A NOVÉ PENIAZE DO EKONÓMIE. ,TAK AKO TO JE DNESKA V AMERIKE A EUROPE, TOU ISTOU BANKOVOU MAFIOU.
Špekulanti, píše Schacht a agenti bankovej mafie začali PREDÁVAŤ MARKU NA BURZE A VSÁDZALI  NA JEJ NIŽŠIU A NIŽŠIU HODNOTU, KÝM MARKU  ÚPLNE NEDEVESTOVALI. Týmto manipulačným systémom  známym na burze ako ,,krátky predaj, špekulanti satanskej rasy predávali na burze to čo vlastne ani nevlastnili a hneď obratom kupovali za oveľa nižšiu cenu. Špekulácia s Nemeckou Markou bolo možné, lebo Reichsbanka pripravila masívne množstvo peňazí na pôžičky, čo existovali iba ako príjem na bankových knihách a požičiavané boli na ziskové percentá.
Keď Reichsbanka nestačila s vydávaním peňazí, všetky privátne banky mohli vydávať -tlačiť marky a dávať ich na úver. Takže to všetku hyperinfláciu mala na svedomí ,nie Nemecká vláda, ale medzinárodná židovská-banková mafia, ktorá ma pod palcom teraz celý svet.

To, že Národní socialisti obišli židovsko-bankársku mafiu a postavili Nemecko na nohy, bol jediný dôvod na vojnu, ktorá bola vyvolaná ,hlavným vinníkom, židoboľševickým Anglickom a Amerikou, ktoré podporovali židoboľševické Rusko na čele s vtedy masovým vrahom Stalinom a jeho židovských komisárov. Židbolševické Rusko a jeho prisluhovači v Amerike a Anglicku,bmali na pláne podľa najnovších  dokumentov z Ruska, zotročiť celú Európu komunizmom a zničiť kresťanov, tak  ako vraždili  kresťanov v Rusku  70 rokov. Pruské obyvateľstvo, vtedy odrezané od Nemecka, bolo vražedné, Poľskými židobolševikmi a Sovietsko-židovskou NKVD – čekou. Existujú dokumenty o zavraždení 56 tisíc Nemcov v Prusku a to len preto, aby vyprovokovali Nemecko do vojny lebo Nemecký bankový systém bol v najväčší úder židobolševickej mafii a celý svet by sa bol dozvedel, že nepotrebujú židovských bankárov a židovské banky.

Tak si domyslite, prečo sme v kríze teraz a to ešte nie je koniec iba začiatok. Naša vláda ,keď potrebuje peniaze, tak si ich musi žiadať od Európskej centrálnej banky. EU banka im tie peniaze vytlačí a požičia im na úrok. Ale odkiaľ má EU banka tie peniaze? Len ich vytlačí z prázdneho vzduchu a ešte ich požičia na úrok. To je obchod  čo? A kto vlastní EU centrálnu banku?

Americky prezident Abrahám Lincoln, bol zavraždený, zastrelený preto, lebo si nechcel požičiavať peniaze od židobolševickych bankárov z New Yorku, na 33 percentný úrok a začal peniaze tlačiť ako štátna moc, zvané GREENBAKS, čo bol obrovský ekonomický úspech. Atentátnikom bol vrah z Európy, platený bankovou mafiou. Málo kto vie, prečo a kým bol zavraždený JF Kennnedy. Kennedy sa postavil proti židobolševickej bankovej mafii a dal príkaz vytlačiť 40 miliárd dolárov a mali byť nazvané US Bank notes. To bolo proti vôli bankovej mafie, ktorá vlastní od roku 1913 Federal Reserve Bank. Táto banka nie je vôbec Federálna, ale v rukách bankovej mafie, tej istej mafie, čo má v rukách EU Centrálnu Banku a skoro všetky banky na svete s výnimkou Iránu, Líbye a Sýrie. Len kôli tomu tlačia na Irán, aby  dostali ich menu, peniaze pod kontrolu židobolševickej mafie. Kennedyho zavraždil Mossad a CIA ( Cocaine import agency ), pod taktovkou George Busha staršieho a  Vice prezidenta LB  Jonsona. LB Jonson, bol židovského pôvodu a prvé čo urobil ako prezident, dal zrušiť Kennedyho príkaz na novú štátnu menu. Celá Bushová rodina je židovská s ich pradedom  bol SOLOMON Bush, ktorý ako prvý prišiel do Ameriky v 18 storočí a je vedený v židovskom kalendári ako revolučná osoba.

Len slobodná myseľ bieleho človeka  stojí v ceste tejto mafii a len my sme, tá najväčšia prekážka k ovládnutiu sveta. Kým nás nezotročia alebo  nevyvraždia, nebudú mať pokoj. Tak, uvidíme kto z koho !!!

Zdroj: http://nezaslepeni.wordpress.com/2009/07/20/bankova-mafia/#more-6

 


br
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
333 . qevuvale04   |   ip:85.216.14   |   2013-03-31  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://nazory.pravda.sk/esej/clanok/275949-skusme-to-inak/


nemohol by to niekto skopčiť do prispevku,,?Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-31  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  namiesto s...listicky si tam dajte celé, inak mi to nechce zobrať


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.17   |   2013-03-31  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úvodná veta: "Článok ktorí ba sa mali všetci občania naučit naspamat už v základnej škole a dennne sa ho modliť po očenáši." Článok je plný hrubých gramatických chýb. To veľa napovedá o jeho výpovednej hodnote. Autor sa mal radšej na základnej škole učiť slovenčinu a nie drať kostolné lavice a otčenášiky drmoliť...

:-DDD


ContediSavoya . sibinaba02   |   ip:85.229.64   |   2013-03-31  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1, Po nastupe Hitlera Nemecko ihned prestalo platiti reparacie a splacat dlhy.
2.Doslo ku arizacii-zhabaniu majetku Zidov a ten bol obrovsky. Vdaka tomu mohlo N. spustit naplno vyrobu a to hlavne zbrojnu.
3.Po obsadeni velkej casti Europy Nemci pokradli v okupovanych krajinach vsetko zlato i cokolvek co malo nejaku cenu
4. USA a Britania boli technicky vyspelejsie co sa prejavilo vo vysledku vojny. Aj Rusi mali ku koncu vojny lepsie tanky ako Nemci, na britsko-americke letectvo sa Nemci jednocuho nechytali.Takze s nemeckou technologicklou vyspelostou to nebolo az take ruzove ako sa hovori...


stano . begulaju71   |   ip:217.12.62   |   2013-03-31  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný článok. Niektorým to objasní pravdu.


333 . qevuvale04   |   ip:85.216.14   |   2013-03-31  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nuž ja len tolko prestal som čítať članok po tretine,,,


lebo hitler nebol žiadny spasitel ktory dokazal sam postaviť nemecko,,,akosa nas snažia furt presvedčiť elitaci zo sionu a ich prisluhovači


hitlera v prej svet navrhol na vyznamenanie žid,,,

a to hovorí za všetko,,,prečo nemeko zažilo taky ekonomicky rozkvet a boom,,,lebo elity zo sionu,,,ho odhadli spravne bol to človek ktoreho použili na svoj ciel a to dokonale,,je otazne či adolf na to vobec prišiel,,,ale asi ano lebo


adolf nad určitými židmi držal ochranu ruku,dokonca do roku 1942 ,,,,


a držal ruku nad nimi dokym ho žid zo sionu nehodil cez palubu po tom čo bolo jasne že nevyhra nad stalinom....


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-03-31  (18:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Formulácie : "vraždili kresťanov v Rusku" a "masový vrah Stalin", s tým sa NEDÁ súhlasiť, pretože aktivity Stalina nemožno stotožňovať so zverstvami židoboľševikov, ktorí ovládali Rusko...nezabúdajme, že kresťania prenikli do Ruska a hrubým násilím, vraždením milosrdne "pokresťančovali" ruské obyvateľstvo, ktoré malo hodnotnú niekoľkotisícročnú kultúru...preto kresťanské kostoly na území Ruska boli vtedy obohnané hrubými múrmi proti útokom obyvateľstva, Rusi odmietali nové náboženstvo, keď to nešlo po dobrom, niektorých horlivých kňazov napadli i zavraždili, BRÁNILI si svoju vieru...
Japonci taktiež neprijali zotročujúce kresťanstvo, ich cisár už pri prvých pokusoch mníchov o zmenu náboženstva v Japonsku, dal ich vyhnať z krajiny...dodnes je v Japonsku len minimálne percento kresťanov...len tak sa podarilo Japoncom uchrániť svoju kultúru...

to len na margo...


Traper . donekupi76   |   ip:5.104.19.   |   2013-03-31  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne aj iný článok ako propagácia vegánstva. Škoda, že jeho dôveryhodnosť klesá primitívnymi pravopisnými chybami. Na môj vkus si národný socializmus nezaslúži toľko chválospevov. Hitler zaviedol v krízou zmietanom Nemecku poriadok - za akú cenu? Aj Čile malo po nástupe Pinocheta veľký hospodársky rast. Jednoduchý recept - opozíciu, nespokojencov vystrieľať alebo uväzniť, potom má celý národ "jednotný" názor a chváli diktátora.


jan . walufoba4   |   ip:195.91.15   |   2013-03-31  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najzabavnejsie na tom je to ze cely clanok je proti zidovskym bankarom a popri clanku svietia reklamy na J&T bank a na Plus500, obchodujte zo zlatom :)) vobec ziaden konflikt zaujmov..


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.34.   |   2013-03-31  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hitler - vnuk Žida Rothschilda

"Šekel'gruber" - v překladu "výběrčí šekelu" - daně, vybírané z židů rabinátem a jeho pány s cílem mafiánského přerozdělení ve prospěch těch, kdo se zabývá málo ziskovými, ale pro židy významnými oblastmi, a pro výplaty šábes-gójům. Šekel'gruber je v židovské "občině" společenská pozice. Děd Hitlera nosil jméno Schicklgruber, která i ukazuje na podstatu "hitlerizmu". Když se v 19. století začala mezi evropskými židy projevovat trvalá tendence k nezvratné asimilaci s nežidovským obyvatelstvem, bylo to masovým ignorováním slov rabínů, za což je pány judaizmu stanoven trest smrti.

V americkém tisku se v roce 1989 objevila zpráva, s odkazy na očité svědky, že Hitler, Eva a adjutant Hitlera současně opustili Německo a zařídili se v Chile mezi indiány. Eva a adjutant umřeli počátkem 50. let během epidemie, Hitler byl naživu ještě v roce 1989. Indiáni se o něj starali a vážili si ho, říkali mu doktor Adolfo a on léčil jejich děti, které měl velmi rád. Podruhé o tom bylo informováno v Rusku v časopise "Zprávy ze světa" (Всемирные новости) č. 4/5 1995. Na základě dalších publikací o zmizení živého Hitlera je možné přijít k závěru, že se skutečně odehrálo pod taktovkou globální krycí operace.

Šekelgruberština "hitlerizmus" je vědomý výtvor politiky vládců nadstátních bankovních kruhů, které využili Hitlera v realizaci jejich geopolitického programu právě takovými metodami, protože od okamžiku publikace "Mein Kampf" mu vykazovali štědrou finanční podporu. To jest v bankovních kruzích se na Hitlera dívali jako na svého "člověka". V USA byly publikovány materiály kdysi tajného vyšetřování, provedeného na příkaz rakouského kancléře Dolfusse, zavražděného během prohitlerovského pokusu o státní převrat. Informuje se v nich o tom, že během vyšetřování byla ustanovena možnost příbuzenského spojení mezi Hitlerem a bankovním klanem Rothschildů: A.Hitler jako nemanželský vnuk rakouského Rothschilda (R. Epperson "Invisible hand. Introduction to look at history as a conspiracy", USA, 1992).

milan . tepuxaba62   |   ip:87.244.25   |   2013-03-31  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ˇAno. Hitler zaviedol v Nemecku poriadok, ale za akú cenu. Je to smutné a hrozné. Ale napriek všetkému, je to jasný dôkaz, že hoc aký národ na svete, sa dokáže oslobodiť z otroctva, len ak sa zbaví bankovej mafie na čele s FED,MMF atď. Nie som si úplne istý, či za všetkým je tzv. židovská politika a či za tým nie je niekto úplne iný. Kedy sa ľudia zobudia? Všetci už vieme kto je za utrpením na Zemi. Robia s nami čo chcú. Človek u nich nič neznamená. Pokiaľ sa nezbavíme bánk, ktoré určujú chod celého sveta rovno do pekla, tak naše deti, vnuci a my s nimi tam aj skončíme. Nevolajte Boha na pomoc, keď ste si zvolili diabla.


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-03-31  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Hodnotné info. Cítiť tam aj iné, ale fakty prevyšujú.


jozef . cucexuso04   |   ip:85.237.22   |   2013-03-31  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ježiš židom: váš otec je diabol a vy chcete plniť žiadosti svojho otca.
Ján 8/44


ANONYM . sipyrige36   |   ip:46.30.167   |   2013-03-31  (22:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepresná informácia. Hitler bol podporovaný ako protiváha Stalina, židovskí bankári ho priamo podporovali a aj počas druhej svetovej mu cez americké výrobné firmy dodávali suroviny. Takže snažte sa rozlíšíť ktorí židia prišli o majetok - stredná a chudobná vrstva, nie židovská bankárska elita. A to je podstatný rozdiel hovoriaci o tom, že Hitler vôbec nebojoval so židovs´kou elitou, lebo tá na vojne obrovsky zbohatla. Takže podstatný rozdiel optroti článku


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.182   |   2013-03-31  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sa divím, že Administrátor (židovský cenzor) aj povolil vydať tento článok v kde sa vlastne ukazuje ukazuje pravá tvár špinavého žida a triezvo a zdravo premýšlajúcich "nacistov".. Inak super , som rád že niekto napísal pravdu.. konečne.. Ak by som mohol kliknem 100 krát na plus k článku.


zero . vaxipyke63   |   ip:85.71.37.   |   2013-03-31  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ContediSavoya

Nevím jak v ostatních zbraních,ale neměcké tanky prý byly jedny z nejlepších. Bohužel byly náročné na technologickou přesnost a materiál a tím pádem jich nebylo možné vyrobit takové množství kolik byli schopni vyrobit Rusové. Jejich tanky byly nenarořné na přesnost a tím pádem je mohl vyrábět kdejaký kolchoz v rámci "přidružené výroby". V podobném duchu byl konstruován pozdější Kalašnikov. Nebyl nijak přesný,zato spolehlivě fungoval i po vytažení z bláta. Ruské tanky měly menší životnost oproti německým,Rusové ale tento nedostatek kompenzovali kvantitou.


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-01  (08:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to sines a podobní

Článok nie je o "židoch"...tak ako Penta a JaT a nastrčení politici nie sú reprezentanti Slovenského národa. Preto by som židovský národ ako taký do toho nemiešal. Na svete sú dobrí a zlí ludia v každom národe.

Článok je o finančníctve a bankovníctve, o vlastnej mene a o zločincoch ktorí ovládajú dnešné svetové bankovníctvo. Má slúžiť k tomu aby ludia pochopili podstatu a devastačné účinky dnešného súkromného bankovníctva.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:95.102.15   |   2013-04-01  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brano, ale percentuálne je dobrých ľudí medzi nimi oveľa menej ako medzi ostatnými. Aj "obyčajní" židia drali z našich predkov kožu úžerou...
Ježiš nebol žid, bol to boží syn. A prečo ho zoslal práve medzi židov? Lebo to bol najzverskejší a morálne najzaostalejší národ. Všade inde by z Ježiša spravili kráľa a nosili ho na rukách, ale oni ho potupne zavraždili. A ani dnes nemajú ani náznak vôle túto špinu zo seba zmyť.


kptDaba . syvaqada   |   ip:178.143.2   |   2013-04-01  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keďže toto dračie židovské zdieranie sa deje rafinovane pod kepienkom tzv hospodárskej súťaže - predpokladá sa ,že ľudský jedinec, ak je psychický zdravý, tak má v sebe zakódované prvky súťaženia a teda najmä ak sa mu ako tak v tej tzv súťaži darí, tak sa ani nezamýšľa moc nad tým, kde má zavesenú svojú pijavicu. A kto sa bude chcieť s tým zaoberať, je z tzv súťaženia vyradený a môže postupne slobodne schudobnieť. Proti týmto pijaviciam by sa dalo postaviť efektívnejšie, keby bol svet globalizovaný no ale pozrime sa zase na argumenty odporcov globalizácie - a to nielen miestnych lokalpatriotov. Zaujímavo by v tomto mohlo zamiešať karty aj praktické zavedenie nejakého revolučného objavu - napr z oblasti získavania lacnej energie.


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-01  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veď práve... preto keby financie boli štátne a pod kontrolou občanov štátu a bez úroku dostupné každému, a banky financované zo štátneho rozpočtu ako armáda tak by sme o "židoch" bankároch a politikoch nemuseli vobec rozprávat....

A vo vovo vo vo tom to je....

nič iné nepomože len získat presvedčenie o tom u dostatočnej vačšiny občanov a potom sa to zmení automaticky...kým nás nebude vačšina zostáva nám iba takto si vypisovat po diskusiách...


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-04-01  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cha, keď už je reč o Stalinovi, ten vytĺkol na Hitlerovej fingovanej smrti niekoľko vagónov obilia pre svoju krajinu...
Dá sa to nájsť vo vládnych ruských materiáloch
z konkrétneho obdobia...


harry . paholenu0   |   ip:78.98.0.5   |   2013-04-01  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  brano,dik za clanok.

Neda mi nepodotknut,ze aj v diskusii slusne vystupujes,a pre mna maju tvoje slova hned inu vahu.

Neslusnostou nic nedokazes.

Treba ludom ukazovat,v akom sukoli sa ocitli.Vsetka moc je v tlaceni.Ak sa im toto zamedzi,potom sa par veci zmeni.


tibir . tigasebe46   |   ip:91.148.23   |   2013-04-01  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovensko je iba dlh vytvárajúca diera...

Hnacou silov zadĺženého Slovenska a jeho politikov je už len čakanie na "veľký tresk" v západnej Európe...politika Slovenska=rýchlo si napožičiavať čo najviac a čakať...a potichu veriť, že po tom "velkom tresku" sa všetko na dobré obráti


lord1977 . gerilahe08   |   ip:85.135.17   |   2013-04-01  (12:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tibir,
nie len Slovensko, celá východná Európa. V posledných 20 rokoch sme popredali väčšinu národného majetku, životná úroveň obyvateľov je ale stále približne v rovnakom pomere k Západu 1:3 alebo 1:4 - aj to som možno veľký optimista. A k tomu masívne zadĺženie štátov vých. Európy za tie roky, stúplo všade približne trojnásobne, štvornásobne.


pitkin . rofosuki42   |   ip:91.219.13   |   2013-04-01  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prvá veta a už hrubica. Viac som nečítal. Stačilo.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-04-01  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alan Dalles,
Kongres Spojených štátov, 1945

„Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia
a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto
falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No
pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia
napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme
vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a
slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť,
nehanebnosť a zákernosť,
nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí
postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme
duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich
rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“tibir . tigasebe46   |   ip:91.148.23   |   2013-04-01  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veru...celá východná Európa čaká, len na to čo sa "udeje" na západe...jej jedinou možnosťou v súčastnosti si je len požičiavať, čakať a dúfať, že sa tej "udalosti" dočká a v zdraví ju prežije...
harry . paholenu0   |   ip:78.98.0.5   |   2013-04-01  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pitkin.Pozeraj na vyznam,nehladaj chybu v gramatike.

Kolkokrat niekto kto nie je moc gramaticky schopny,trafi viac v podstate ,ako ten kto tu gramatiku ovlada.

xxx, vobec mi nevadi,ze uz dlho kopirujes tento post.Treba ho ludom stale pripominat,aby aspon trochu tusili o co ide.


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-01  (13:44)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  to Pitkin
nože nám ukáž kde je hrubica...
to že ked sa clovek ponahla a neskontroluje si po sebe uznávam...su tam preklepy...

ale kto si všíma pravopis ten nechápe obsah a ani mu on nejde ,chce len rýpat...a to si može radšej v nose...že Pitkin


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-01  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto má chuť naozaj rozumiet čo sa dnes deje a prečo svet je tam kde je si može prečítat toto

http://dreaming.sk/pdf/financne-sprisahanie-system-zadlzovania-sa2.pdf


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vo Weimarskej republike"D" riešili problémy repatriacií,financií, obnovu, zahraničie ministri-židia: W. Rathenau, R. Hilferding..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor príspevku je tendenčný--- neobjektívny!!!Židia ukázali ako sa dá postaviť na nohy "štát" a následne vyhlásili" vojnu" Hitlerovi zo Śvajčiarska/1933/To iste platí o USA!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počas vojny /II SW/ minister financií v USA..bol žid!!!/Paul Johson.. Dejiny židovského národa/


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes riadiť štát...sa rozmýšľa.. a nikto nemá peniaze.. tak teda využime-- zapriahníme --znalcov --nielen kradnutia!...A..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..A.. POLITICKY ICH IZOLUJME/ STERILIZUJME/:::tvorcov aj štátnych aj súkromných peňazííííí...keď to nevieme...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..sami.. tak .. Najlepšia asi na svete je Maďarská "Pick salami" a "Naša brindza".....


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-01  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi tvorcovia štátnych penazí už dávno vymreli...tí poslední vačinou na diagnozu gulka v hlave.

A čo si sa vrátil práve zo šibačky ked tak nesúvislo....


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:80.47.84.   |   2013-04-01  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bude to zaujímať len málokoho, ale pre vzdelaných so záujmom pochopiť ezoteriku súčasného sveta, ako aj dejiny, tu je preklad článku o Dagobertovi II

http://www.dhaxem.com/data/articles_sl/Exil_a_navrat_Dagoberta.pdf

Totiž tí, čo ovládajú svet veria, že tento bol Bohom a že len jeho potomkovia môžu mať schopnosti vyžadované k tomu, aby sa stali skutočnými vládcami sveta.
Zatiaľ čo na Afriku, Latinskú Ameriku, Filipíny a aby som nezabudol, na Slovensko, uvalili, a udržiavajú v nich, katolicizmus, lebo inde je už len pre spodinu a ani tá už oň nestojí. S výnimkou samozrejme Talianska a Rakúska, ekonomiky ktorých výnosne podporuje.

Zatiaľ čo nejeden Slovák dáva dojem, že len cudzina je „zlato“, ako aj v zmysle toho, že nič vo Vesmíre sa neudeje náhodou, faktom je a ostane, že Merovejský lotrinský dvojitý kríž si našiel cestu, nech aj cez uhorských kráľov, na slovenskú vlajku a nie na vlajku Anglicka, ktoré sa typuje a to práve v súvislosti s údajnými potomkami Dagoberta II, za budúceho vládcu sveta. Má ním dokonca byť William, ktorý zdedil rozkošný úsmev svojej matky, ktorej výsledky v škole sa stali slávnymi a zatiaľ čo o Williamovych sa pre istotu nehovorí.

Ešte podotknem, že autormi článku sú francúzski R-K kňazi, a že z toho hľadiska je napísaný skvele.
Povedali, všetko čo mohli a čo nemohli označili otáznikmi. Treba čítať medzi riadkami.

Vďaka im za ich odvahu a dobre vykonanú prácu.

Ak sa do toho niekto pustí, príjemné čítanie mu prajem.klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale ..no brano .. nesúvisí náhodou zložitosť výroby bryndze s finančnými trasakciami na burze? Veď aj Jano Viedol SNR SK...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ..Pali v našej krčmičke povedal ..o tom capovi a zahradnikovi..že , Slovenska bryndza zreje a "peňeži se koca".. sami!! Ta nezname ..či lepšie sa naučiť kradnúť/PRIVATIZOVAť/ alebo .. pomaly pestovať ..aj bryndzu!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a už sme tu v Našej..kompletní.. Pali.."keľo" ..áále lem 6-sc.. ale i s cca 40dkg " šoldry"..Nič viacej..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Emil a ty ..Daj pokoj .. cele dopobeda len "šufľa a šňich" aj tieto- 4-ri ..vy- fučeli...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale my tiež už..Piťu koľko rokov opakujeme.. veľko- pondelkové-- popoludnia.. a čo ja viem ešte za študentoch v bývalom..ALE HISTORIA SE OPAKUJE MáME .. aj na "Kačmarku"...na červené.. ani "foršug" netreba.


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-04-01  (17:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Zaujímavý je aj povojnový vývoj v nemecku. Ako sa ubránili vysávaniu ekonomiky spojencami. V Nemecku skôr zrušili lístky na potraviny, ako v UK. Možno niekto najde v zákutiach internetu niečo na túto tému. Tu už ale, s diktatúrou bánk, rozvojovou pomocou víťazov....


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .. anon .. a Piťo hovorí že ..Nemci. on vie. po vojne -povedal mu otec-- kým/ "nebulu pulno" / "Kadica"-vaňa/ ta "sakramentsky" nemohol do toho ani "kefrať ani "špekulovať"..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A .. Zisky ..100% zdaňované.po investičnom odpočte! Náklady kontrolovasné! Výnosy, výkony --normované!! Hotovo!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-01  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A komplexne- neexistuje v židovskom ponímaní SYSTÉM ktorý si nevie udržať "Svojbytnosť" aby vôbec existoval..ak je treba vznikne "čosi nové" --racionálnejšie...


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-04-01  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zidia vedia jedno, ze sila spolocnosti je v rodine, preto nam ju uspesne rozbili a spravili z nas otrokov zavistlych na state. Dnes sa kazdy jedinec spolieha len a len na stat a nie vlastne deti tu je nasa prva a najpodstatnejsia porazka. U zidov nie je stat, ale rodina prva a najdolezitejsia. Pokial sa ludstvo nevrati k zakladnym ludskym hodnotam a neoslobodi od statu nezbavi sa otroctva a bude lahkou korystou pre elitu. Bankovnictvo nie je jedinou okovou ktorou su narody sputane, ja by som povedal ze je to to najmensie zlo ktore nas otroci a zrusenie nam nijako nepomoze sa dostat z tych sraciek.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-04-01  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Bankovnictvo nie je jedinou okovou ktorou su narody sputane, ja by som povedal ze je to to najmensie zlo ktore nas otroci a zrusenie nam nijako nepomoze sa dostat z tych sraciek." Přesně tak. Je to o mnoho horší a i bankovnictví je jen otrokem ve službách PRÁVNICKÉHO SYSTÉMU.


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.16   |   2013-04-01  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslim ze okrem pandemona je uz dnes kazdemu jasne ze banksterska mafia a jej pravo tlacit peniaze zo vzduchu a ich nasledny predaj za urok je zlo ktore nema obdoby a ktore nas pomaly dostava do osidel NWO. Preto uloha no 1 pre ludstvo: ZBAVIT BANKSTERSKU MAFIU PRAVA TLACIT PENIAZE. Vsetko ostatne je menej dolezite.

Toto uvedomenie postupne prichadza ...ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.19   |   2013-04-01  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "mafia a jej pravo"

"mafia a jej pravo"

"mafia a jej pravo"

Ať už je jakékoliv.

Je to mafia a PRÁVO.


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.183   |   2013-04-02  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ministerstvo vnitra USA poslalo do všech amerických bank vnitřní směrníci, že v souladu s "Patriotickým aktem" má právo vybrat z jakékoli shránky zlato, stříbro doklady atd.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-04-03  (05:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jan, od kazdej schranky je len jeden klucik a ten je v rukach majitela tej schranky, takze si na zlej adrese sudruh, lebo potis az sa prasi.


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-04-05  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ANONYM, v minulosti sa pokúsili americký prezidenti prinavrátiť tlačenie peňazí štátu - nepochodili dobre,


peter . nanidihe23   |   ip:78.99.40.   |   2013-04-27  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak tak, a počuli ste vyjadrenie nejakého zástupcu bankovej rady na Slovensku,že prvé pravidlo bankára znie: držte politikov čo najďalej od bankového sektora...
Jednoducho povedané politici nech sa hrajú na ľavicových,pravicových,farebných,kresťanov,národniarov,....
ľuďom dajme nejakú zábavu vo forme reality šou,krimi správ...
len nech sa nikto nezačne pýtať, prečo si štát má peniaze požičiavať od súkromnej spoločnosti... Mi vlastne nežijeme v suverénnom štáte,ale v kolónii ktorú ovládajú nadnárodné spoločnosti a medzinárodná banková mafia...


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-27  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to peter
Múdro vravíš...synu...až mi je to divnô...ale už sa to začína hýbat...na Cypre už začali bohatí okrádať bohatých...na chudobu nemajú... takže tá to v konečnom dosledku vyhrá, tej nemajú čo zobrat.Požerú sa medzi sebou a my sa budeme tešiť...mudri človek nemá peniaze v banke...ale v aktívach.


Peter . fikymigu16   |   ip:78.98.241   |   2013-05-05  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...tak tak, peniaze sami o sebe nemajú hodnotu a dnes Tí čo ich "zbierajú" v presvedčení,že im to zaručí bezproblémovú budúcnosť,zistili,že peniaze nemajú hodnotu ani keď sú uložené v banke...
To čo sa dnes okolo nás deje,je jeden veľký,nechutný cirkus...
Keď si Židia medzi sebou požičiavajú peniaze bez úroku,tak prečo by sme to nemohli robiť Mi ostatní,v rámci našich "zvrchovaných" štátov ???
...súčasťou zvrchovaného štátu,v ktorom žijú slobodní ľudia,by malo byť zaručené právo na používanie meny,ktorá nieje zaťažená tzv "dlhovou službou"

Je ale pravda,že keď zlikvidujete domáce hospodárstvo,čo sa dialo od"nežnej"(nevedomej)revolúcie a čo sa deje až dodnes,tak vám nič iné neostáva,než,že si požičiate na "finančných trhoch "
Dnes už asi začíname chápať,že ani ten "najlepší"politik,ľavica,pravica,kapitalizmus,socializmus, extremizmus,liberalizmus,konzervativizmus,nás nespasí...
Toto sú len žabomyšie pojmi,ktoré tvoria súčasť dnešného mainstreemu...Peter . fikymigu16   |   ip:78.99.45.   |   2013-05-08  (09:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...predpokladám,že "ľudia",ktorí stoja za systémom "rozdeľuj a panuj" to chcú niekam dotlačiť...
...myslím si že,títo "ľudia" sa tešia súčasnej nedostatočnej finančnej situácii na starom kontinente a budú tento stav prehlbovať až do momentu,keď prídu s "fantastickým"riešením...
Čo myslíte,ako odstránite šedú a čiernu ekonomiku,terorizmus,a ako sa štáty vymania z dlhov...?
Ako získať totálnu kontrolu nad každým eurom...?
Títo "ľudia" už vedia ako a za akých podmienok uviesť toto "spásonosné" riešenie...
Tak načo sa čaká,žeby na vhodnú náladu v spoločnosti...brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-05-08  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Peter
citujem Ta :"Keď si Židia medzi sebou požičiavajú peniaze bez úroku,tak prečo by sme to nemohli robiť Mi ostatní,v rámci našich "zvrchovaných" štátov ???
...súčasťou zvrchovaného štátu,v ktorom žijú slobodní ľudia,by malo byť zaručené právo na používanie meny,ktorá nieje zaťažená tzv "dlhovou službou"

K tomu úroku je potrebné dodat pre všetkých čo tu diskutujú:
Úrok za požičanie čohokolvek medzi občanmi nie je vůbec škodlivý, v takom prípade je to skutočne odmena za odloženú spotrebu alebo poplatok za amortizáciu.
Avšak v prípade že štát požičiava peniaze za úrok je to systémová chyba ktorá sposobuje neustále dotláčanie penazí lebo peniaze na zaplatenie úroku neboli do obehu vložené.Preto v každej urokovej ekonomike sa množstvo obeživa neustále zvyšuje a kedže sa peniaze požičiavaju z CB tak sa zvyšuje aj zadlženie...ved každý štát s úrokom je zadlžený...

A v konečnom dosledku keby štát požiciaval peniaze bezurocne tak by si nikto od nikoho nepoziciaval peniaze za úrok.
Tomuto ludia dnes nechápu lebo zámerne ich nikto v školách neučí tomuto rozumiet a pochopit ako to funguje.brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-05-08  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a robí sa to schodkom štátneho rozpočtu


dedoJozefVarga . rilixevu31   |   ip:62.197.22   |   2013-05-08  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  brano . pelasedo59 |
sprostý si asi ty brano, stranícka sviňa, keď mafiánsky spoločenský systém obhajuješ debil mafián .
S ktorej pravicovej mafie si ty kok.kotdedoJozefVarga . rilixevu31   |   ip:62.197.22   |   2013-05-08  (17:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  brano . pelasedo59 |

nie si ty zo anonym SaS, ktorý reprezentujú svoje ciele, ciele bankárou a USA, keď Rišo chodí po rozumi na kvu k americkému teplému buzerantovi - veľvyslancovi – bebil sasacki. Brano môžeš ma bozať v riť, tak ako SaS boza zadok americkým kur.vamdedoJozefVarga . rilixevu31   |   ip:62.197.22   |   2013-05-08  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja viem len jedno, že ľudstvo bude mať pokoj, keď dôkaze zmeniť volebný zákon a odstrániť z volebného zákona politické strany – mafie a volený ústavný činitelia budú aj odvolateľný.
V prvom rade je potrebné znárodniť banky a energetiku, farmaceutický priemysel, poľnohospodárstvo a urobiť koniec otroctvu globalizácie a rozbehnúť stavebný priemysel.
Všetko môže byť súkromné, okrem zdravotníctva a vyššie uvedených odvetví.

To čo je teraz je korumpovaný fašizmus globálneho kapitalizmu a nič nemá spoločné s demokraciou, ale legálnym super mafiánstvom ala brano - troll SaS a skurv.ené politických mafií.

Anonym brano zo Sas - Sasanci starajte sa o buzikov na príkaz špiny z USA, ktorým lížete zadok-!!!

Možeš ma pozať brano aj SaS, veď vieš kam...


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.18   |   2013-05-08  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Varga :

Skadiaľ si prišiel na to, že brano je zo SAS ? Veď tí sa hlásia k liberálnej politike a už vobec nie k nejakej centrálne plánovanej ekonomike alebo k zrušeniu štátneho úročenia a frakčného bankovníctva.Nemáš to v hlave popletené ?Peter . fikymigu16   |   ip:84.47.18.   |   2013-05-08  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...inflačné náklady akceptujem...tomu tu snáď rozumie každý...Myslíte si však,že peniaze sami osebe môžu vytvoriť nejakú hodnotu...? Nieje ich prvoradou a jedinou úlohou uľahčiť výmenu tovarov a vyčísľovanie hodnoty tovarov a služieb...?
Uvedomujete si,že určitý "sektor" v hospodárstve nevytvára žiadne hodnoty,no vykazuje v čase "finančnej" krízy miliardové zisky ?
Nie,úrok nieje pre spoločnosť užitočný,stáva sa brzdou rozvoja spoločnosti.
A súčasný systém podporuje tento biznis "ľudí",ktorí netvoria absolútne žiadne hodnoty,tvoria iba ak dojem,že sú elitou spoločnosti...Judiniová Vám ich rada poukazuje počas plesovej sezóny...
Otázka ale znie,
bolo dobré,že sme sa vzdali domácej meny,hneď po tom čo sa vypredali strategické podniky,zlikvidovala prvovýroba a vytunelovali banky...?JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-05-08  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Integračný a globalizačný proces je centrálne plánovaný korporatívny kapitalizmus ešte viac, než bola voľakedy plánovaná ekonomika RVHP.
A tak diktatúra peňazného systému vystriedala diktatúru centralne plánovanej štatnej ekonomiky.

Ja nemám rád ditatúry vedené cez politické a mediálne máfie zotročovania ľudi. Penažný systém nikdy nesmie byť súkromnych rukách.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + osem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?


 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?2013-05-26  (17:26)  |  Ekonomika
Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?

Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu


2013-05-14  (10:03)  |  Ekonomika
V průběhu posledních deseti let vládní instituce, německý kancléřský úřad, Mezinárodní energetická agentura, americké ministerstvo energetiky,... operují s argumentem, že vrcholu světově vytěžitelného množství ropy a zemního plynu již bylo dosaženo, nebo že již tato hranice byla překročena. Vžil se pro to termín „Peak Oil“ – ropný zlom. Následovat má už jen hrozivý růst cen a nedostatek energie.


Komu patří peníze v bance?


2013-04-26  (10:08)  |  Ekonomika
Lidé často žijí v přesvědčení, že když své peníze vloží do banky, stále jsou to „jejich“ peníze, že je mají v bance uschovány. Omyl. Hluboký omyl...


BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ


2013-04-25  (09:18)  |  Ekonomika
Finanční firma Boston Consulting Group prohlašuje, že krize eurozóny musí být řešena radikálním vyvlastněním normálních střadatelů. Mysleli jste si, že žijete ve společenském systému, ve kterém je soukromé vlastnictví nedotknutelné a že být pilný, spořivý a odpovědný vůči svým potomkům je ctností? Tak se probuďte z iluze!


Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová manipulace trhu se zlatem


2013-04-22  (09:14)  |  Ekonomika
Byl jsem první, kdo poukázal na to, že Federální rezervní systém manipuloval všechny trhy, nejen ceny dluhopisů a úrokové sazby, a že Fed manipuluje trh se zlatem za účelem ochrany směnné hodnoty amerického dolaru, který je ohrožen kvantitativním uvolňováním FEDu. FED zvyšuje nabídku dolarů rychleji, než jak roste jejich poptávka a tím je cena či směnná hodnota dolaru předurčena k poklesu.


Trh s papírovým zlatem kolabuje


2013-04-18  (09:46)  |  Ekonomika
Nedostatek fyzického zlata určeného na prodej v Asii. Oficiální historkou předloženou „spolehlivými“ finančními analytiky je, že cena zlata se propadla v důsledku „poklesu obav“, že centrální banky budou nyní schopny „krmit“ inflační tlaky, a tudíž že jednoho dne začnou opět důvěřovat americkému dolaru.


Zlato a jeho propad – co za ním může být?


2013-04-17  (12:58)  |  Ekonomika
Co je původem? Řada komentářů dávala propad zlata do souvislosti s prodejem kyperského zlata. To však vůbec nemusí být pravda. Toto je první ze série extrémních pohybů.


Už je to tady: Největší holandská banka oznámila klientům, že nedodá jejich zlato


2013-04-17  (09:18)  |  Ekonomika
Minulý týden došlo k pověstnému překročení Rubikonu na trhu s investičním zlatem ve fyzické podobě, když jedna z největších evropských bank v Evropě vypověděla smlouvy se svými klienty a informovala je, že dodávky fyzického investičního zlata nebudou možné.


HODNOTA BITCOINU PŘESÁHLA 1 MILIARDU DOLARŮ, ZATÍMCO DALŠÍ MĚNY SE HROUTÍ


2013-04-09  (14:01)  |  Ekonomika
Během jen několika málo let je Bitcoin už měnou, s níž je třeba počítat. Jejich hodnota už přesáhla 1 miliardu dolarů s tím, že pro budoucnost se počítá s většími zisky. Jelikož jde o revoluční a nezávislou virtuální měnu, tak se mnozí hrnou k bitcoinům ve snaze vyhnout se zabrání peněz v bankách a propadající se ekonomice spjaté s centrálními bankami. A navíc se široká škála příležitostí k využití Bitcoinů už stává běžnou věcí, jelikož popularita této inovativní a bezpečné měny roste.


Kyperská krize z pohledu tradera


2013-04-06  (19:39)  |  Ekonomika
Kyperská krize ovládla titulky médií. Zkušenější investoři i tradeři místo debat o variantách řešení vyhledávají způsoby, jak na aktuální situaci vydělat. Je to prostě tak, krize a katastrofy na finančních trzích mohou být skvělou příležitostí k zisku. Byl jsem požádán, abych ukázal, jak využívám takové situace k zobchodování. Pojďme se tedy podívat, jak krize na finančních trzích může přinést slušný zisk bez zbytečného rizika.


Světová finanční pyramida v číslech


2013-04-06  (15:33)  |  Ekonomika
Ptáte se, proč je světová ekonomika v tak vážných problémech? A jak si vlastně může být tolik lidí jistých, že světový finanční systém nakonec zkolabuje? Pravdou je, že pokud se na celou věc podíváme přes optiku tvrdých čísel, není tak náročné pochopit, proč je světová finanční pyramida odsouzena k zániku.


Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují zabití petrodolaru?


2013-04-04  (09:57)  |  Ekonomika
Bude se ropa brzy obchodovat v měně, která je tisíce let stará? Co by systém „zlata za ropu“ znamenal pro petrodolar a US ekonomiku? Hromadí si Rusko a Čína ohromná množství zlata, protože plánují zabití petrodolaru? Už od 70. let byl US dolar tou měnou, kterou mezinárodní komunita používala k obchodování ropy po celém světě. To vytvořilo ohromnou poptávku po US dolarech a po US dluhopisech. Co se ale stane, když zbytek světa začne ten v rostoucí míře méně stabilní US dolar odmítat a počítání ve zlatě by se mohlo objevit v měnovém vypořádávání mezinárodního obchodu? Skutečností je, že není třeba mít moc představivosti, abychom si to spočítali.


Co se dá očekávat od zlata a stříbra v nejbližších týdnech?


2013-04-03  (09:27)  |  Ekonomika
Trpělivost a pevné nervy. Jediná tvrdá měna světa, zlato, opět poroste. Nachazíme se v nejdelším období konsolidace od roku 2001. Inflační deprese je však na cestě. Biliony nově tvořených peněz ze vzduchu zatím sedí v bankách, přibývají každým dnem a čekají na příležitost. Jakmile se hráze protrhnou, svět zaplaví inflační povodeň, která bude zničující pro úspory v papírových penězích. Kupní síla zmizí, životní náklady skokově narostou a příjmy většiny populace budou v nejlepším stagnovat.


Po Cypre potopa?


2013-04-02  (09:09)  |  Ekonomika
Schválil sa záchranný balík pre Cyprus. Má hodnotu 10 mld. euro a je podmienený tým, že na záchranu sa poskladajú i majitelia vkladov nad 100 000 euro, ktorí môžu prísť o 40 % svojich vkladov, pričom niektoré odhady hovoria aj o 80 %. Predstavitelia EU verklíkujú, že ide o jednorazové a úplne ojedinelé opatrenie.


Svetová finančná pyramída v číslach


2013-03-27  (12:51)  |  Ekonomika
Pýtate sa, prečo je svetová ekonomika v tak vážnych problémoch? A ako si vlastne môže byť toľko ľudí istých, že svetový finančný systém nakoniec skolabuje? Pravdou je, že ak sa na celú vec pozrieme cez optiku tvrdých čísel, nie je až tak náročné pochopiť, prečo je svetová finančná pyramída odsúdená na zánik. Celkový dlh vo finančnom systéme Spojených štátov je v súčasnosti približne 56 biliónov dolárov, zatiaľ čo vklady na bankových účtoch predstavujú približne len 9 biliónov dolárov. To znamená, že aj keby sme vybrali všetky bankové vklady v USA do posledného centu a znásobili ich šesťkrát, ešte stále by to nestačilo na zaplatenie nahromadených dlhov.


Bitcoin pro začátečníky


2013-03-26  (09:59)  |  Ekonomika
Všichni jistě máme v živé paměti, co se nedávno událo na Kypru – tamní vláda na požadavek Evropské unie provedla měnovou reformu a znárodnila svým obyvatelům část úspor. Je zcela evidentní, že vzhledem k děravým státním rozpočtům a neschopnosti států omezit své výdaje budou tyto scénáře pravděpodobně přicházet častěji a po celé Evropě.


Spolehlivý žlutý kov


2013-03-18  (09:08)  |  Ekonomika
V posledních deseti letech se stalo Rusko největším kupcem zlata ve světě. Experti se dohadují, zda není ještě před Ruskem Čína. Podle oficiálních údajů je to Rusko, které zvýšilo zásoby zlata o 570 tun. Existují však podezření, že Čína své údaje o nákupu zlata Čínskou národní bankou poněkud snižuje. Údajně utajováním skutečných rezerv připravují čínští finančníci jakousi velmi vychytralou strategickou linii s úmyslem předvést svou sílu ve „vhodnou chvíli“. Překvapení má být například spojeno s tím, že se najednou Čína objeví jako největší držitel zlata a zatlačí do pozadí dosavadního „šampiona“ – strýčka Sama.


VATIKÁN CHCE „CENTRÁLNÍ BANKU SVĚTA“


2013-03-18  (09:04)  |  Ekonomika
Vatikán volá po “globálním veřejném úřadu” a světové centrální bance, aby spravovali finanční záležitosti, až nastane zrežírovaný ekonomický kolaps. Dokument vydaný vatikánským ministerstvem spravedlnosti a míru “by měl být rajskou muzikou pro demonstranty z ‘Okupace Wall Street’


Zavedie nový pápež Bitcoin menu vo Vatikáne?


2013-03-18  (08:55)  |  Ekonomika
Najdôležitejšou neekonomickou udalosťou tohto týždňa bolo zvolenie pápeža. Tento post prekvapivo obsadí Argentínčan Jorge Mario Bergoglio, ktorý podobne prekvapivo nepochádza z Európy – ako prvý pápež od roku 741.


Maďarsko vytvorí systém štátneho bankovníctva


2013-03-14  (23:16)  |  Ekonomika
Nový systém založený na sieti družstevných sporiteľní, ktoré kontroluje štát, zlepší dostupnosť úverov a zníži závislosť podnikateľov na pôžičkách v cudzej mene, uviedol maďarský premiér Viktor Orbán.


Indie a reálne používání zlata


2013-03-14  (09:20)  |  Ekonomika
Naposledy jsem se Indii specificky věnoval v červnu loňského roku v souvislosti s repatriací zlata. Nyní se na ní podívám znovu. Pokud jde o zlato, o Indii se často mluví v souvislosti s omezením dovozů. Přitom Indie se do trhu se zlatem aktivně zapojuje. Připojila se k Turecku, které začalo využívat zlato v mezinárodním obchodě.


Čo dnes znamenajú pojmy gramotnosť a negramotnosť?


2013-03-13  (06:22)  |  Ekonomika
Ako je možné, že 80% absolventov stredných škôl v New York city je braných za negramotných? Úlohou vzdelávania je pripraviť ľudí do života tak, aby mladí ľudia našli miesto v spoločnosti a uplatnenie na trhu práce. Pokrok priniesol tlak na spoločnosť zvýšiť laťku v pohľade na gramotnosť a negramotnosť. Čo teda gramotnosť a negramotnosť znamenájú v dnešnej dobe?


Zlato proti strachu z inflace


2013-03-12  (09:54)  |  Ekonomika
Německá Bundesbanka začala v uplynulých týdnech stahovat velkou část svých zlatých rezerv z New Yorku a Paříže do trezorů ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento krok znamená revoluci, protože je to poprvé od druhé světové války.


Má zlato reálnu hodnotu 20.000 USD za 1 uncu?


2013-03-08  (17:07)  |  Ekonomika
Podľa bretton-woodskej kalkulácie má zlato hodnotu 20 000 dolárov za 1 uncu. Globálny monetárny systém je založený na krehkých základoch dôvery. Vďaka pôsobeniu centrálnych bánk, tlak na systém bude aj naďalej rásť.


Mýty o zlých kapitalistech


2013-03-05  (10:47)  |  Ekonomika
"Nevěřím, že něčí chudoba je způsobena bohatstvím jiných. Nevěřím, že něčí neschopnost je způsobena schopností jiných. Nevěřím, že něčí nemoc se zhoršuje zdravím jiných." Michael Howard


Kde je inflace?


2013-02-26  (10:32)  |  Ekonomika
Kritici rakouské školy popichují rakušáky, jakým je například Robert Murphy, protože v americké ekonomice je momentálně velmi nízká inflace.


BITCOIN: MŮŽE FINANČNÍ MONOPOLY ZNIČIT INTERNETOVÁ TECHNOLOGIE?


2013-02-18  (09:05)  |  Ekonomika
Velké banky ničí naši ekonomiku … a naši zemi. Jsou doslova vedeny jako zločinné podniky (což už přiznávají i média mainstreamu), vlastní i naše politiky a to ony podněcují k těm nejhorším a nejautoritářštějším tendencím v naší vládě. Jak nedávno uvedl ten bývalý dohlížitel nad výkupem bank z dluhů, velké banky „nám pořád ještě drží zbraň u hlavy,“ a – potud, pokud ony vládnou hornímu bidýlku – věci se zlepšovat nezačnou.


Světový bankovní byznys: Šokující údaje


2013-02-13  (13:09)  |  Ekonomika
Výbor pro finanční stabilitu (FSB) byl vytvořen na summitu G20 v dubnu 2009, v době, kdy byla světová finanční krize v plném proudu. Na konci roku 2012 vydal svoji Zprávu o monitorování globálního stínového bankovnictví, vyhodnocující informace o aktivitách bank a dalších finančních subjektů v r. 2011 (1). Globální stínový bankovní systém vzrostl na 67 bilionů dolarů, hodnotu srovnatelnou s globálním GNP ve stejném roce. To se vymyká představivosti a drasticky to mění celý náhled na světovou ekonomiku…


Elektro varování pro Slováky


2013-02-10  (23:45)  |  Ekonomika
Pokud se v příštích 20 letech rozhodnete navštívit ČR, chovejte se tak, jako by žádná elektřina vůbec neexistovala.


Made in Czechoslovakia - tohle by mělo zajímat každého občana ČR


2013-02-10  (21:14)  |  Ekonomika
České značky se vyrábějí mimo ČR. Zde zůstaly jen obchodní a logistická centra. Již víte, proč má ČR nejvyšší nezaměstnanost od roku 1933 ? Z čeho se tu budou platit daně ?


Kto profituje z inflácie?


2013-02-01  (09:18)  |  Ekonomika
Inflácia, vždy a všade, je primárne spôsobená nárastom peňažnej zásoby a kreditu. V skutočnosti, inflácia je nárast peňažnej zásoby a kreditu. (pozn. inflácia definovaná ako nárast cenovej hladiny je zmena pôvodnej definície. Jedná sa o súvisiace, ale rozdielne javy.)


Inflácia, kríza a Keynes.


2013-01-30  (09:14)  |  Ekonomika
Skoro každý vie, že inflácia sa prejavuje rastom cien. Má však ešte jeden nie veľmi známy dôsledok. Pre jeho objasnenie je vhodné položiť si otázku ako sa správa človek, alebo rodina ktorá má mesačne k dispozícii 1.000€ a ako sa správa tá istá rodina ak disponuje sumou 1.050€.


Ďaľšie z ekonomiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vítejte v jedenásté dimenzi (ELEGANTNÍ VESMÍR 3. část CZ dabing)

Vynikající série, která umožní divákům nahlédnout na vesmír novýma očima. Seriál pojednává o jedné z nejambicióznějších teorií, teorii superstrun. Tato teorie strun je klíčem k jednotné teorii pole, jež Einsteinovi unikala víc než třicet let. Věda konečně překonala nevraživost mezi zákony velkého – obecnou teorií relativity – a zákony malého – kvantovou mechanikou. Teorie strun obratně sjednocuje tyto pilíře moderní fyziky do jediného harmonického celku na základě tvrzení, že všechny úžasné události ve vesmíru jsou projevem chvění jediného objektu – mikroskopicky tenkých smyček energie existujících v srdci hmoty.


Prečo je televízia nepozerateľná? (pokračovanie)

Čo sa od doktorov pravdepodobne nedozviete

Kdo je nejbohatším mužem na světě?

Brzezińského Velká šachovnice

Židovské storočie?

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3182 s