22. September 2019
    
Henry Makow: Politicky nekorektné rady pre mladých mužov - Dolezite.sk

Henry Makow: Politicky nekorektné rady pre mladých mužov


  2012-01-21  (01:57)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Henry Makow: Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

Môj život bol nefunkčný až do mojej päťdesiatky, pretože som naivne prijímal feministické názory predkladané masmédiami. Nikdy som si nemyslel, že by finančná elita bojovala vo vojne za destabilizáciu spoločnosti cestou deštrukcie heterosexuálnych rolí. Tento nenávistný útok zo strany vlády proti tradičnej rodine pokračuje s nezmenšeným nasadením dodnes. Jeho účelom je vytvorenie totalitného Nového svetového poriadku, v ktorom prirodzený chod vecí je nahrádzaný ovládaním ľudskej mysle.


Rovnako ako milióny iných mužov aj ja som bol "oslobodený" sexuálnou voľnosťou a feminizmom. Namiesto toho, aby som sa stal manželom a otcom, bolo mi dovolené voľne súložiť a pátrať po mojej vlastnej „identite“. Často boli sexualita a identita mylne pomenené. Vtedy som nechápal, že muži dospievajú a nachádzajú smer a zmysel (účel) svojho života prijatím zodpovednosti vyplývajúcej z manželstva a založenia rodiny. Vo výsledku som trpel zo svojho pribrzdeného emocionálneho rozvoja a premeškal som príležitosť mať vlastnú rodinu.

To, čo nasleduje nižšie, je protijed proti feministickej propagande zo strany elitárov. Nechcem, aby sa mladí muži chytili do rovnakej pasce ako kedysi ja.


1. Vytvorenie silnej a láskyplnej rodiny je snáď tým najvyšším cieľom, na ktorý môže muž ašpirovať. Je to prirodzený proces, ktorým sa muži (aj ženy) vyvíjajú na svojej ceste životom. To je spôsob, ako nájsť lásku a dôverný vzťah. Nie je to pre všetkých, ale je to cesta ku šťastiu pre prevažnú väčšinu ľudí.


2. Nepočúvajte média, svojich rovesníkov ani rodičov. "Dôverujte svojmu vlastnému úsudku," Emerson hovorí v knihe „Spoľahnutie sa na seba“ (angl.: Self Reliance) (1841) "Kto chce byť mužom, musí byť nekonformný." Čo vám hovorí váš inštinkt? Napríklad, vždy som vedel, že chcem byť pánom svojej vlastnej rodiny, ale feminizmus to zakazoval. Buďte poslušní voči svojmu inštinktívnemu poznaniu.

3. Nech je práca (nie ženy) vašou vášňou. Práca je chrbtovou kosťou muža. Muži získavajú sebavedomie dobrým vykonaním svojej práce a získaním odmeny a uznania za ňu. Ženy sa budú snažiť vtesnať sa medzi muža a jeho prácu, ale nedovoľte, aby to dosiahli. Nenechajte nikoho a nič, čo by ohrozilo tento váš dar. Ženy si nevážia mužov, pre ktorých sú prioritou číslo jedna. Vaša práca bude zárukou toho, že držíte správny smer a pomôže vám nestratiť ho zo zreteľa a nepodľahnúť pokúšaniu.


4. Naša spoločnosť robí zo sexu, lásky a ženskej krásy falošné náboženstvo, aby nás odvádzala a manipulovala. Sex a krása sa čoskoro pre vás stanú nudné. Kúzlo skončilo. Skutočná láska sa vytvára dlhodobo a je založená na dôvere a starostlivosti o toho druhého.

 

5. Nestavajte krásne ženy na piedestál. Majú chyby tak ako každá iná. Predstavujú viac problémov, lebo si myslia, že na to majú právo. Neberte si žiadnu ženu za manželku na základe sexuálneho okúzlenia. Túto chybu rozoberám vo svojej knihe "Dlhá cesta k rande" (angl.: A Long Way to go for a Date). Nikdy neodhaľte svoju slabosť. Pri dvorení sa nebuďte chtiví. Ženy si to vykladajú ako vašu slabosť. Udržujte si svoju dôstojnosť. Ničím si nezískate jej rešpekt skôr, ako odmietnutím. Muži si myslia, že budú milovaní za svoje mimoriadne vlastnosti. Nie je tomu tak. Ženy vyhľadávajú mužov, ktorí im dajú pocit bezpečia. Chcú mužov, z ktorých vyžaruje sebadôvera. Pokiaľ si nie ste istý sám sebou, vedzte, že veľa žien si je ešte viac nesebaistých, ako vy sám.

 


6. Teraz, keď som sa vymanil z hormonálneho zatemnenia mysle, vidím, že význam sexu je umelo nafúknutý a že v skutočnosti predstavuje iba menej dôležitú súčasť nášho života. Naša sexuálna nespokojnosť je vyvolávaná a zneužívaná na to, aby sme boli zavádzaní z cesty a lacno sa predali. Ľudia by neboli tak frustrovaní, pokiaľ by sa oženili a založili si rodiny v mladom veku tak, ako bývalo zvykom v päťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia.  Ženy by sa mali vydať a mať deti predtým, než pôjdu na vysokú školu; muži potom, čo začnú svoj profesijný život.


7. Spoločnosť je závislá na sexe. Atmosféra v spoločnosti je presexualizovaná. Úroveň medziľudských vzťahov sa znížila. Najlepším spôsobom, ako bojovať proti sexuálnej závislosti je oženiť sa. Sexuálne oslobodenie spočíva v tom, že nechcete sex (lebo ho máte).  Dnes som šťastne ženatý a vonkajšie pokušenia ma rušia. Kľudne to volajte mužskou menopauzou, ale ja som si „prepol na iný program“.


8. Nežeňte sa so ženou, pre ktorú nie ste vy a vaša spoločná rodina prvou prioritou. Alebo chcete zdieľať svoju manželku s jej šéfom? Pokiaľ máte vo svojom živote nejaký cieľ, prečo by ste sa ženil s niekým, kto vás v jeho napĺňaní nepodporuje? Alebo má plány, ktoré prekážajú dosiahnutiu vášho životného cieľa? Na trhu lásky, moc patrí mužom. Naša plodnosť trvá trikrát tak dlho ako ich. My sme kupujúci. Je veľké množstvo kvalitných žien, obzvlášť, keď sa pozrieme za hranice.


9. Skutočné ženy sú obetavé. Kladú svojho manžela a ich deti pred seba. To je spôsob, akým žena preukazuje lásku: potlačením svojich osobných záujmov. Vyhýbajte sa ženám, ktoré súťažia, ovládajú, kritizujú alebo sa sťažujú. Vyhýbajte sa ženám, ktoré sú mimoriadne úspešné. Nechyťte sa na háčik ženám, ktoré sa robia nedostižnými. Nie sú natoľko výnimočné, ako si želajú, aby ste si o nich mysleli.

Vyberte si za manželku ženu, ktorá vás dopĺňa a je dobrým spoločníkom. Vyberte si takú, ktorá bude dobrou matkou.


10. Byť majetnícky voči druhému je prirodzené. Muž chce, aby mu žena patrila. Ženy chcú niekomu patriť. Je to akt lásky keď povieme, že muž „má“ ženu. Totálna láska znamená totálne oddanie sa. Nie je to to isté čo nadvláda. Je to partnerstvo založené na vzájomnej dôvere a úcte. Moja žena v mnohých témach nezdieľa so mnou moje politické názory.


11. O svojom semene uvažujte ako o jedinečnom duchu a esencii. Zverili by ste ho obhrublej, sprostej či priemernej žene iba preto, že je príťažlivá? V ideálnom prípade by sme mali mať sex iba so ženou, s ktorou chceme mať deti. To je dôvod prečo sex býval vyhradený iba manželstvu.


12. V súvislosti s deťmi nám médiá klamú. Ako často ich vidíme vykreslené v skutočne pozitívnom svetle? Ako anjelské bytosti, ktorými často sú? Sme bohatí primerane tomu, čo milujeme. Najvyššou láskou je láska medzi manželom a manželkou a medzi rodičmi a deťmi.


13. Nestrácajte čas "hľadaním Boha." Boha nachádzame tým, že Jemu slúžime a Jeho počúvame. Boh k nám hovorí cez naše pocity - čo cítime ako správne a čo cítime ako nesprávne, cez ideály absolútnej pravdy, spravodlivosti a lásky. Nie sme mužmi, pokiaľ odmietame obetovať „seba“ Bohu, to znamená pokiaľ odmietame počúvať. Pravda vás oslobodzuje, aj keby to bola pravda o vašich dnešných okovách.Veľa z toho bývalo bežným poznaním v dobe, keď som bol dieťaťom okolo roku 1950. Rokmi elitári postupne podkopali našu schopnosť chápať prirodzený poriadok. Takto to robia aj dnes propagovaním homosexuality, ktorá zahŕňa lesbizmus schovaný pod maskou feminizmu.Vládna moc, ktorá zasieva strach a zmätok medzi pohlavia, propaguje promiskuitu a rozpad rodiny nemá na srdci najlepší záujem pre svoju krajinu.

Veľa z našich feministických politických, kultúrnych a hospodárskych „vodcov“ sú morálnymi prostitútkami, hlupákmi, zradcami a často niečím oveľa horším. Odolávame im budovaním silných a zdravých rodín a tým, že svojim deťom odovzdávame skutočné hodnoty.

www.savethemales.ca preložil kfu

Pôvodný článok vyšiel s dátumom 20.11. 2004 s názvom "Politically Incorrect Advice for Young Men".


Ondrej Duboviansky - Parenica
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
vdaka . juvohivu41   |   ip:91.148.13   |   2012-01-21  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vdaka za tento obatavy a pozorny pripsevok.
Mne to osobne pomoholo rozprestriet mnozstvo informacii a nazorov ako to dnes robit.

V zasade vsetci sa mylia, a klamu...rodicia, zmanipulovani kamarati, spolocnost. Len oligarchia prostrednictvom socialneho inzinierstva sa nazi destabilizovat to co tvori tuto spolocnost.

Roztrhanie moralnosti a porusenie musekj a zenskej role ci prinicpu.
Vdaka za zhrnutie vasich 50 skusenosti a dodanie noveho pohladu...ten kto hlada si najde a precita si informacie aj pomedzi riadky.
unknow . dacinuha86   |   ip:95.103.25   |   2012-01-21  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám 16 rokov a tento článok mi dal skvele informácia. Aj ked sa s niekoľkými názormi nestotožnujem, podstata tohto článku je skvelá.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-21  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slušný pokus úvahy. Môže byť! Len bod č.13, prvý odstavec, vyškrtnúť. Potom to už bude na jednotku...


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-01-21  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dakujem prispievatelovi za clanok.

V Biblii je to jasne. Vsetok styk mimo manzelstva je smylstvo a cudzolozstvo.

Matus 19:3 - 19:12

19:6 - institus manzelstva ustanoveny Bohom na Pociatku
19:12 - celibat je dobrovolny, a nie je pre kazdeho, lebo nie kazdemu je to dane

Predtavte si kolko utrpenia by si ludstvo usetrilo nasledovanim tychto jednoduchych pravd.
Veriaci neverte slepo svojim knazom, lebo beru na seba bremeno celibatu, ktore podla Krista kazdy neunesie.
Aj knaz by mal byt vzorom, aj v manzelstve.

(Jezis mal ale ine poslanie, preto nemal cas na manzelstvo. Kazdopadne aj on ma svoju vyvolenu Nevestu.)


jarka . cydagosy5   |   ip:89.173.33   |   2012-01-21  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milí páni. Ak chcete vrátiť princíp morálky z 50-tych rokov, začnite konečne zarábať toľko, aby ste postavili dom a uživili rodinu, aby žena nebola nutená pracovať a zároveň sa starať o domácnosť, deti a manžela. Nečudujte sa, keď sme preto unavené,nervozne a zlé.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-21  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Johan111, ty si ešte väčší blbec, než sme dúfali...


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2012-01-21  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najlepší článok, aký sa tu za poslednú dobu dal čítať. Súhlasím so všetkým


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-01-21  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mila jarka.

Ak takeho pana stretnes, a presne toto mu povies, tak by ta mal popravde obist svinskym krokom.
Ci tebe muz kazde rano nechava 1000-ku na nocnom stoliku?


Jan . japaqefi79   |   ip:89.102.23   |   2012-01-21  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milá Jarko. Principy je možné přece dodržovat i za podmínky, kdy pracují oba a oba se podílí na chodu domácnosti. Nemusí to být takové černobílé, ale to Ty jistě víš... ;o)


Lubomir . kamoqaxa   |   ip:92.245.5.   |   2012-01-22  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jarka
Tak ty si presne ten typ zeny, pred ktorym tento vyborny prispevok varuje.Precitaj si clanok aspon 3 krat a ak ani potom nepochopis, tak mi ta je luto.Inak povedane "trafena hus zagagala"
Nase stare mamy sice nechodili do prace, ale starali sa o hospodarstvo, chovali hydinu,v chlievoch par parasiatok , plne pole zeleniny a zahrada ovocia. Ak toto nepovazujes za podstatny prispevok do rodinneho rozpoctu, tak si uboha feministicka chudera a dobre ti tak.
Viem, ze by sa ti pacilo mat krasny dom s bazenom , pri ktorom by si travila dni dni so svojimi uzasnymi susedkami.Nadherne vecery pri krbe so sampusom a ku detom opatrovatelku. O stravu sa ma predsa postarat manzel. Ty uz len nakupis v hypermarkete a dovezies si to na krasnom malom auticku.Ale takto to naozaj nefunguje.Prestan pozerat tie nahluple telenovely, v ktorych to takto vidis a zamysli sa nad skutocnym zmyslom zivota......


slnenica . kenobeta86   |   ip:91.191.85   |   2012-01-22  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimavy clanok, ktory mi pripomenul jednu vec. Nedavno som si precítal vsetky posolstva Panny Márie z Medžugoria a jedno posolstvo vo mne zanechalo svoju pečať a to, že žena by nemala robiť vysoku školu, nemala by sa snažiť o karieru ale všetky sily a schopnosti by mala venovať starostlivosti o manžela, deti a rodinu, lebo takto budu rodiny stabilne a nebudu sa rozpadať. Snaha žien o sebarealizaciu mimo rodiny je dovodom toho, že sa rodiny rozpadaju.
Žena bola dovodom padu Adama a tak asi aj na nej je ta ťazsia cast starostlivosti o rodinu, lebo to naozaj zeny nemaju lahke. zasa tuzba po luxuse rozbyja rodiny. Ked chcu mat viac, ako potrebuju, ale tato skutocnost nici kazdeho, kto tejto tuzbe podlahne.
Rozbite rodiny a vzťahy v nich davaju zly priklad deťom, ktore sa hlavne vychovavaju prikladom co vidia a potom to napodobňuju a potom aj oni takto vychovavaju svoje deti atď. Len zdrava rodina, v ktorej su zdrave vzťahy môže vychovať zdrave deti a členov naroda, ktori sú hrdý na svoju príslušnosť k nemu. Žiadny iny pokus o zdravy narod neuspeje, čo potvrdila aj historia. A bez Boha to už vôbec nepôjde. Prave ľudia, ktori sa snažia o odstranenie Boha z verejneho života sú najskazenejší a najpresexualizovanejší a samozrejme aj najnešťastnejši zo všetkých tvorov.
Vidia sa vam šťastny tí, ktorí presadili, že v EU ústave nie je zmienka o Bohu? Určite nie. A je to stále horšie a horšie. Preto je treba dôrazne odmietnuť akekolvek snahy o zneuctenie tradicnej rodiny a o presadzovanie homosexuality a mnemravneho spravania sa ci uz v politike, televízii alebo na verejnosti.


tartus . micexude92   |   ip:91.191.82   |   2012-01-22  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MACHO

jo a klackom ich bite pokial vam nebudu lezat pri nohach.


tartus . micexude92   |   ip:91.191.82   |   2012-01-22  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slnecnica: Ak za padom Adama vidis zenu, ja tam vidim MUZOVU HLUPOST.

rozhodne si ti odporucam film POPE JOAN


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-22  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stredovek . Tiež sa mi nepáčia feministky , lebo stále kritizujú aký sú muži skazený , ale zase sa mi páčia ženské , ktoré si vedia uznať , že človek je len človek , ľudia sú rovnocenný a povedať si , že si môžu dovoliť toľko , čo si môže dovoliť ktokoľvek okolo neho . Feministky sú slabé a biedne , lebo nestavajú svoje práva žien voči mužom na základe prirodzenosti . To je : Koľko dokážeš , toľko máš . Pokračovanie napíšem neskôr .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-22  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skúste na chvíľu zabudnúť na hocijaký spoločenský vplyv a na to všetko čo vás v živote blízky naučili . Čo ste pocítili ? Niečo zaujímavé , čo vás obdarilo niečím zvláštnym ? Alebo ste nepocítili nič ?


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-23  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slnecnica . Pán farár v kostole tiež kedysi povedal , že žena má slúžiť mužovi . Počudoval som sa , kde na tieto názory chodí . Podľa starodávnej cirkvi je to pravda , ale zamysleli ste sa nad tým čo nám hovorí vlastné srdce . Podľa mňa sme každý slobodná bytosť , tak ako ty a môžeme si robiť čo chceme , pokiaľ tým druhým neškodím a dodržím zákon . Občas je síce spravodlivejšie zákon porušiť , ale to je o inom .


Mors . redulibo88   |   ip:78.98.235   |   2012-01-23  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krásny článok. Popravde asi jediný, ktorý som na tejto stránke kedy videl čo stojí za zamyslenie.

Toto je totiž problém spoločnosti.

Vďaka bohu, že som ateista a že som toto pochopil už ako násťročný. Prajem to isté všetkým.


sherry . foxinowa45   |   ip:95.102.19   |   2012-01-24  (00:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tomuto článku dávam velke +++ . Malo by si ho prečítať veľa chlapov, hlavne masochistov a tých, co lákajú devy veľmi skúsené v sexe a potom su pre ne vsetky ...stetky.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-24  (01:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sherry . Pre chalanov sú ženské väčšinou všetky štetky . To by si sa už mohla naučiť . Pýtam sa kamarátky , prečo sa stážuje , že jej nadávajú do štetky a ona na to , že rada sexuje , ale to nadávajú občas aj tým ostatným len tak zo zvyku . Sherry . Vyser sa na to .


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:87.157.19   |   2012-01-24  (06:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  “Pán farár v kostole tiež kedysi povedal , že žena má slúžiť mužovi”

a podľa mňa si si to vymyslel – hovorí to len o tom, ako uvažuješ ty, keďže dokonca v ďalšom tvojom príspevku označuješ všetky ženy za štetky. Žena a muž si majú slúžiť navzájom.

Pápež Pius XII v jednom svojom príhovore novomanželom povedal: „Naozaj, žena a matka je ako slnko rodiny. Je slnkom svojou veľkodušnosťou a schopnosťou obetovať sa, stálou radosťou, pozornou a milou starostlivosťou o všetko, čo môže urobiť radosť mužovi a deťom. Ona sála okolo seba svetlo a srdečné teplo. Hoci sa hovorí, že manželstvo je šťastné vtedy, keď obaja manželia idú doň s túžbou urobiť šťastným toho druhého, a nie seba, a hoci to závisí od obidvoch, predsa len takýto vynikajúci duševný zmysel a úloha sú výsadou ženy. Ona je od prírody obdarená materským citom a akousi zvláštnou múdrosťou a rozumnosťou srdca. Preto na príkrosť odpovedá vľúdnosťou, keď ju urazia, dá najavo svoju dôstojnosť spojenú s úctou, tak ako keď slnko na západe ožiari zlatými lúčmi ťažké mraky. Počujte, čo o nej hovorí Sväté písmo: „Pôvab úprimnej ženy potešuje muža. Svätá a cudná žena je pôvab nad pôvab. Ako slnko, čo vychádza svetu na Božej oblohe, tak je krása dobrej ženy ozdobou jej domu.“ (Sir 26, 16n) Áno, žena je slnko rodiny zvláštnou prirodzenou a šľachetnou úprimnosťou, vážnou jednoduchosťou a ušľachtilou kresťanskou dôstojnosťou; ďalej vnútornou sústredenosťou, duševnou vyrovnanosťou a príjemným vystupovaním, vkusným oblečením a prizdobením i skromným a príťažlivým správaním.
Jemný a vnímavý duch, pôvabné črty tváre, mlčanie a úsmev bez zlomyseľnosti, pohyby hlavy prezrádzajúce dobrotu, to všetko jej získava krásu ušľachtilého a pritom jednoduchého kvetu, ktorý otvára lupene na prijímanie a vyžarovanie slnečných farieb.“

“Pre chalanov sú ženské väčšinou všetky štetky . To by si sa už mohla naučiť “

asi len pre takých ako ty a tebe podobných. O takého by žiadna normálna žena ani nezakopla. A ešte sa tým chváľ, akí ste hrdinovia – no prosím, ateisti a potom to tak aj dopadne, namiesto toho, aby ste nejakú ženu pozdvihli, ešte z nej urobíte nakoniec len obyčajnú štetku a divím sa aj tým blbým ženám, že sa vôbec s takýmito mužmi stretávajú…a ešte si aj vymýšľaš, jednoducho, hanbi sa.

Naopak – cirkev hovorí o dôstojnosti ženy:
Naše uvažovanie zacielime predovšetkým na obhajobu dôstojnosti ženy, pretože sa nám zdá, že práve široko medializované ponižovanie ženy a presadzovanie správania, ktoré je v rozpore s jej vnútornou štruktúrou bytia oslabuje vykonávanie tej úlohy, ktorú za ňu nik iný v rodine i spoločnosti nemôže vykonať. Práve tu je srdce manželskej spirituality, tu vnímame aj prameň osobitnej schopnosti milovať a vytrvalosti vo vernosti, lebo práve žene je daná možnosť nosiť v sebe iného človeka a dávať mu samu seba, telo i krv, a to všetko ženu povznáša a dáva jej celkom osobitnú veľkosť.pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-24  (23:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB . Ja som to povedal o sebe . Sadni si v krčme na pivo vedľa chalanov do 30 rokov a počúvaj , čo rozprávajú . Aj keď aj ja som občas k babám sprostý , ale iba aby som ich naštval , teda ako zo žartu .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-24  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S tým farárom je to stopercentná pravda . Bolo to tak osem rokov do zadu čo som to počul osobne v kostole . A raz sa tým obhajoval jeden človek v televízii čo ubližoval vlastnej žene . Zdá sa mi že v relácii Paľba . Ale pán farár to myslel dobre , lebo ho poznám , lenže niekto si to vyloží inak .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-25  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opravujem sa . Napísal som to zle . Namiesto lebo patrí ktoré , lebo to vyzerá ako by som chcel kritizovať všetky .
Stredovek . Tiež sa mi nepáčia feministky , ktoré stále kritizujú aký sú muži skazený , ale zase sa mi páčia ženské , ktoré si vedia uznať , že človek je len človek , ľudia sú rovnocenný a povedať si , že si môžu dovoliť toľko , čo si môže dovoliť ktokoľvek okolo neho . Feministky sú slabé a biedne , lebo nestavajú svoje práva žien voči mužom na základe prirodzenosti . To je : Koľko dokážeš , toľko máš .pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-25  (00:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby ste ma dobre pochopili ja niektoré feministky vysmievam , ale tak trocha inak . Ako keď masový vrah chce zabiť nejakého človeka . Zabi ho , lebo nevie utekať ani sa biť iba stále škrieka , ale pritom mu trocha fandím .


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:79.240.21   |   2012-01-25  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No neviem, či by som sa dobre cítila medzi touto spoločnosťou, teda skôr viem, že nie. Ja nie som feministka, ale tu ide o vzájomnú úctu jeden k druhému…ale vina je na oboch stranách – na ženách, že sa niekedy ako štetky aj chovajú a na mužoch, že ich z nich velakrát robia…Holt, holywoodska výchova


lnoksamipi . jisepiqe11   |   ip:216.155.1   |   2012-01-26  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie každý doktor je zároveň aj dobrý doktor a rovnako to platí aj u kňazov a na základe ich pochybenia kritizovať náboženstvo je miešať jablká s hruškami. Mať 15 rokov a tváriť sa, že som pochopil všetko, hovorí práve o opaku, nechápeš vôbec nič. Nenadarmo sa hovorí, že človek sa učí celý život. Článok sa mi páči.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-01-29  (02:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máš pravdu . Článok tu rozpráva o niečom inom ako mi . Tu sa rozprávalo o sebavedomých feministkách . Ja som napríklad kritizoval feministky pesimistky , ale proti slobodomyseľným ženám nemám nič . Ja len , že veľa rečí a skutok nieje .diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nigel Farage - Chyceni v ekonomické pasti

Britský europoslanec, veľký kritik Európskej únie, predseda strany, ktorej prioritou je, aby Veľká Británia vystúpila zo spoločnej Európy. O kríze v Grécku hovoril rok vopred. "Euro chytilo ľudí do ekonomického väzenia a aby sa odtiaľ dostali, bude potrebné veľa odvahy, vedenia a ekonomického poklesu. Pokojne sa posmievajte, keď chcete, euro prinieslo chaos, disharmóniu a utrpenie pre milióny ľudí".


Ako začalo a vyzerá ekonomické otroctvo

Britská vláda začína vykrádať bankové depozitné ...

Evolúcia v internete: Vojna proti anonymite

Finančná kríza – čo si musíme neodkladne uvedomiť ...

Thomas Jacob o novom švajčiarskom zlatom franku a preč...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Ako také ovce

Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3863 s