24. September 2019
    
David Icke - The Herd Mentality - Dolezite.sk

David Icke - The Herd Mentality


  2011-08-24  (12:51)  |  Video
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - David Icke - The Herd Mentality

 

An excerpt from David Icke's Turning of the Tide 1996.TAGS: David Icke Herd Mentality Turning of the Tide 1996 nufffrespect illuminati new world order conspiracy 9/11 obama police state alex jones 2012 truth government global bilderberg bush martial deception cfr 2011


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že toto video je dôležité alebo zaujímavé? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
admin   |   ip:195.168.2   |   2011-08-24  (12:52)
  sorry, ze je to po anglicky, ale snad bude aspon cast rozumiet


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-08-24  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak na to, že ickeho moc nemusím múdro vraví, súvisle, až mi je to divnô :-)


janka   |   ip:217.75.64   |   2011-08-24  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tento človek je celý akýsi divný, ktohovie či nie je nasadený...


pmk   |   ip:217.75.92   |   2011-08-24  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nasadeny preto, aby nas potlacil do rozmyslania? :)


333   |   ip:85.216.14   |   2011-08-24  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Protipovodňový projekt: milióny eur bez záruky, že bude fungovať
Radovan Krčmárik | 24. augusta 2011 12:00
Účinná ochrana proti povodniam, alebo zbytočne vyhodené peniaze? Už asi 190 obcí sa zapojilo do protipovodňového projektu, ktorý vláda schválila napriek tomu, že ho kritizujú vodohospodári aj hydrológovia. Podľa nich tento program proti veľkým záplavám vôbec nepomôže a spôsob, akým ho vláda prijala, nie je transparentný, pretože ho nemohli posúdiť nezávislí odborníci. Opatrenia navyše vypracoval ekológ Michal Kravčík, ktorý má blízko ku koaličným stranám.

Bude narýchlo schválený program vlády naozaj prevenciou pred povodňami, aké nedávno postihli napríklad obec Píla?
Autor: SITA

Na to, že ide o najväčší environmentálny projekt tejto vlády, na ktorý má ísť v priebehu 10 rokov až miliarda eur, ho kabinet Ivety Radičovej (SDKÚ) schválil veľmi rýchlo. Program revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí SR, ako sa oficiálne nazýva, vláda prijala už v októbri 2010, v marci tohto roku schválila realizáciu prvej fázy. Do nej sa má zapojiť 200 obcí, každá by na protipovodňové opatrenia mala dostať do 120-tisíc eur. Celkovo by sa v prvej etape malo preinvestovať 24 miliónov eur, 18 miliónov zo štátneho rozpočtu, zvyšok z eurofondov. Program má zabrániť ďalším povodniam, ale aj suchu a erózii pôdy, a to vytváraním takzvaných prehrádzok.

Odborníkom prekáža, že ich vláda obišla, keď taký významný projekt prijala bez zvyčajného schvaľovacieho procesu. Podľa klimatológa Milana Lapina by podobné veci mali posudzovať nezávislí experti, čo sa pri Kravčíkovom projekte nestalo. Vo vláde ho presadil splnomocnenec pre integrovaný manažment povodí a krajiny Martin Kováč, Kravčíkov blízky spolupracovník. Ten sa košického ekológa zastáva, hoci o jeho odborných názoroch pochybujú mnohí vedci.

Podľa Lapina má Kravčík "intuitívne, naivno-vedecké" názory, ktoré sú v rozpore s odbornými poznatkami vo svete. "Pre politikov sú však zaujímavé, lebo tí často podporujú riešenia, ktoré sú lacné, ale je to dvojsečná zbraň. Kravčíkove opatrenia sú totiž riskantné a môžu priniesť viac škody ako úžitku," zhrnul Lapin. Súhlasí síce, že o krajinu sa treba starať, no nie tak, ako to navrhuje schválený projekt.

Počas medzirezortného pripomienkovania Kravčíkov program kritizovali aj niektorí ministri. Kým environrezort upozornil, že nemá peniaze ani na preventívne protipovodňové opatrenia a údržbu tých, čo existujú, ministerstvo pôdohospodárstva napadlo aj spôsob financovania. "Podarilo sa vytvoriť tok peňazí bez akejkoľvek kontroly a vyvodenia zodpovednosti pri nesplnení sľubovaných kritérií, maskovaný úžasnou medializáciou," uviedlo vo svojom stanovisku.

Niektorí kritici projektu, ako klimatológ Pavel Matejovič, vidia za Kravčíkovým úspechom jeho politické styky. V roku 2006 ho totiž ako občianskeho kandidáta SDKÚ zvolili do mestského zastupiteľstva v Košiciach, kam kandidoval i vlani, tentoraz za SaS. Kravčík priznáva, že ho politici SaS prehovárali, aby v komunálnych voľbách prijal ich kandidatúru za košického primátora, to však odmietol. "Nemám žiadne politické prepojenie, nie som členom nijakej strany," povedal Pravde Kravčík.

Podľa neho nebol čas na to, aby jeho protipovodňové opatrenia posudzovali oponenti. "Ako dlho by im to trvalo? Tri roky? Aby nás medzitým spláchlo?! Prečo doteraz nič nespravili? Okrem kritiky nič nepriniesli," bráni sa Kravčík, ktorý je dnes výkonným manažérom programu revitalizácie.

Tvrdí, že politickú zodpovednosť za jeho program prevzala premiérka. S jeho prácou sú údajne spokojní aj starostovia obcí, kde sa už začalo s úpravami. "Je o to veľký záujem. Podpísali sme už 190 zmlúv s obcami. Viac ako tritisíc ľudí si vďaka tomu našlo prácu," zhodnotil Kravčík, podľa ktorého systém výborne funguje.

"Problémom nie je vládny program ani Michal Kravčík, ale neochota meniť stereotypy prístupov k využívaniu verejných zdrojov a prístupov k správe, údržbe a využívaniu krajiny," komentoval problém Kováč. Pripomína, že vládny projekt dokáže krajinu revitalizovať za oveľa menej peňazí, ako žiadali vodohospodári. Za 3,3 milióna eur, za čo sa predtým upravoval asi dvojkilometrový úsek potoka v jednej z východoslovenských obcí, dokážu podľa nového programu údajne upraviť katastre až 10 obcí.

Toto riešenie však podľa Lapina vodu zadržuje nevhodným spôsobom. Pripomína, že pri veľmi intenzívnych zrážkach, keď hrozia povodne, tie "hrádzky" nemajú význam, pretože nie sú schopné zadržať toľko vody. "Keby spadli storočné zrážky ako vlani, vôbec by nepomohli. Keby sa robila normálna protipovodňová ochrana ako v Rakúsku, bola by drahšia, ale vydržala by dlhšie, aj 150 rokov. Tieto prútené prekážky však možno už za päť rokov zhnijú. Treba sa pozrieť do sveta, a nie vymýšľať niečo, čo sa nikde neosvedčilo," tvrdí Lapin.

Vládny program revitalizácie

* navrhuje vybudovať systém vsakovacích priekop, hrádzí, jazierok a malých prehrádzok na tokoch, ktoré zachytia dažďovú vodu

* prvá fáza pre 200 obcí by sa mala skončiť v októbri

* náklady by mali byť 2- až 3,5-násobne nižšie ako pri doterajších opatreniach

* štátu by to malo priniesť úsporu vo výške 3,75 miliardy eur

Zdroj: Program revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí SR


Bludar   |   ip:95.103.22   |   2011-08-24  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333

poznam to, ale posli to adminovy nech tomu spravi vlastnu temu......


tu je "debata" o vyssich multidimenzionalnych cieloch :)


Bludar   |   ip:95.103.22   |   2011-08-24  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  David Icke je obycajny plagiator. Vsetko co rozprava uz davno pred nim povedal ktosi iny, akurat on to este trochu poupravil (spravil z toho bulvar) aby to viac vyhovovalo masam......
Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-08-24  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V mnoho veciach má pravdu ale každému časom dojde že je to podvodník a hrabe si na tom veľa nezákonnych penazí. Zneužíva svoje vedomosti pre New Age show a nevenuje sa hĺbkovej seberealizácii.


Mattias   |   ip:95.102.18   |   2011-08-24  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hej, Icke pôsobí niekedy (niekto povie vždy) ako podivín. A keď už sme pri tom plagiátorstve, koľko krát za deň počujem od ľudí niečo pri čom ma napadne, ale toto som už niekde počul.. každý chce byť výnimočný, pri toľkom počte snažiacich sa je to ale napokon úplne obyčajná vec.. Ale aj to sme už niekde v nejakom obdobnom prevedení počuli, že? Nech už je Icke aký chce, jeho virtuálna identita (vychádzajúc z toho že žiadne čosi také ako David Icke skutočne neexistuje) je v tomto videu podľa mňa aj tak nepodstatná. Tá analógia s ovcami.. je to jednoduché, a funguje to.. jeden vystupuje ako autorita a ešte treba oblbnúť druhého aby naháňal strach..
Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kto je najsprostejší na svete? No predsa ty, synu. Pokiaľ existuje identita, je všetko okolo nás zrkadlom našich myšlienok. Ale kdeže ja, milé zrkadielko, to ten sprostý sused, on za všetko môže.. Nuž, naozaj? ale potom, ak za to môže on, napraviť všetko môže tiež len on.. Ale čo potom zmôžeš ty? No nič.. Práve si sa vzdal svojej osobnej moci. A to nikdy nerob. Nedávaj svoju osobnú moc do rúk doktorov, policajtov, politikov, nadriadených, obchodných partnerov, životných partnerov.. Ale hlavne že sa máme radi, no nie?


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-25  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Groover:
možno to ani nerobí pre peniaze ale ak je v práci hnaný egom tak je to asi jedno..podľa mňa je to skor jeho komplex
že to robí, že keď ša ľudom otvoril začala ho spoločnosť brať ako blázna a teraz je to ako jeho liečba, robiť tie semináre kde chodia ľudia ktorý ho počúvajú aby to jeho porazené ego mohlo žiť ďalej.
pmk   |   ip:217.75.92   |   2011-08-25  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  loool, nebudte paranoici :) robi to co robi a ma zato samozrejme aj peniaze... ako sa hovori, clovek jest musi. Pre mna je komplet jedno,c i to robi zistne, alebo nezistne. Pomaha mi spajat kusky puzzle do kopy a otvara oci. Budeme ho sudit aj zato, ze pise knizky a opovazi sa ich vobec predavat?! :))


vitogenovese   |   ip:95.103.15   |   2011-08-26  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  GROOVER robil som s nim v Prahe rozhovor a keby si precital aspon jednu jeho knihu, vedel by si ze New Age odsudzuje rovnako ako kazde jedno nabozenstvo..Nie je plagiator, skor jeho kopiruju ale v tom nevidim nic zle aspon sa jeho nazory dostanu k vacsiemu poctu ludi cau:)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Elektronický koncentrák


2013-05-15  (09:54)  |  Video
Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?

Tento obludný systém se reformovat nedá!


2013-05-06  (20:00)  |  Video
O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati nwo konspirace ufo mms drogy ufo cz dabing


2013-04-21  (11:50)  |  Video
Takový sestřich zásadních faktů které by vám mělo pomoci pochopit co se okolo a svámi děje... Ps: S mms mám vlastní velice pozitivní zkušenosti , a v mém okolí čím dál více lidí také.


Zakladatel Facebooku v Illuminatoch


2013-04-17  (00:03)  |  Video
Mark Zuckerberg a jeho mikina plna symbolov


Natáčať úrady a úradníkov je možné!


2013-04-16  (09:26)  |  Video
Natáčať úrady a úradníkov je možné! Nedajte sa zastrašiť otázkou či máte na to povolenie !!!


Berieme si spat svoju krajinu


2013-04-11  (23:26)  |  Video
19. 1. 2013 Bratislava


How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)


2013-04-09  (17:59)  |  Video
Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Dokumentárny film o ceste na Mesiac - CZ


2013-04-07  (16:40)  |  Video
Najlepší film o ceste na Mesiac aký som zatiaľ videl. Zbiehajúce sa tiene, dôkazy že prenosy boli robene len z obežnej dráhy okolo Zeme. Úvahy o tom ako mohli preletieť radiačným pásom Zeme a prežiť - bez štítov atd...


Tajemný vesmír S03E02 - Paralelní světy HD


2013-03-27  (03:00)  |  Video
Dokumentární seriál o vesmíru.


Zdrogovaný Hitler, šokující historie ! Realita na drogách ! Jedinečný dokument


2013-03-27  (02:29)  |  Video
Tak tento dokument konečně odhaluje podstatu hitlerova úspěchu, pochopíte jak mohl tak dokonale neunavně řečnit. Ono na takovém pervitinu by vté době ovládl svět kde kdo.. No konečná dokument který jasně dokazuje že svět málem ovládla jediná smažka


Plánované stárnutie vecí - Žiarovková konšpirácia


2013-03-15  (11:28)  |  Video
Nepotrebuje komentár...


Pravda o našem spánku


2013-03-13  (15:13)  |  Video
Když je noc tak většina lidí jde spát a ráno se probudí, někteří si pamatují, že měli ve spánku sny, jiní neví, jestli měli ve spánku sny. Tělo spánek nutně potřebuje, pokusy nám ukázali, že nedostatek spánku ohrožuje naše zdraví a může vést i k naší smrti. Když spíme, dochází v našem mozku a našem těle k důležitým změnám, které nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, vše v nás a okolo nás se mění, protože je to živé. Spánek potřebuje nejvíce náš mozek, protože v něm dochází k velikému množství změn, a když spíme tak se v mozku mnohé mění a sny slouží k tomu, abychom umožnili mozku změny provést a nezabývali jsme se mnoho myšlením.


Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i


2013-03-13  (14:52)  |  Video
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Hranice casu Hrátky s časem uzasny dokument dabing


2013-03-11  (23:02)  |  Video
Dokument


Přednáška - Vegan Fighters (Veganfest 9. 3. 2013)


2013-03-11  (19:11)  |  Video
Záznam přednášky, která proběhla v rámci Veganfestu dne 9. 3. 2013 na Skleněnce a která se věnovala veganské výživě a sportovní suplementaci. Přednáší Jan Müller a Iva Linda Maruščáková.


Moudrý a záhadný Buddha dokument CZ dabing díl 1zajímavé skutečnosti


2013-03-10  (11:28)  |  Video
Dokument o budhovi !


Čítanie myšlienok


2013-02-06  (13:39)  |  Video
Čítanie myšlienok


Programovanie osobnosti - full version


2013-01-26  (12:59)  |  Video
Ako to funguje


Berieme si späť svoju krajinu


2013-01-20  (08:52)  |  Video
Berieme si späť svoju krajinu ! nám. Slobody, BRATISLAVA 19.1.2013


Obrana pred psychopatmi III


2013-01-09  (20:17)  |  Video
Dokument.


KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)


2012-12-15  (17:37)  |  Video
Vynikající italský dokument o probíhající transformaci. Slovenské titulky. Převzato z kanálu YouTube.com > Lindush1105


2012 Pravda taká aká je - SK dabing


2012-11-30  (17:23)  |  Video
Najsledovanejšia otázka 2012..priame odpovede bez okolkov!


Od Fica do Fica (dokument)


2012-11-22  (11:53)  |  Video
Film, z ktorého môže prísť zle. Slovensko, aké si nechceme pripustiť. Krajina nášho srdca. Dokument / Zuzana Piussi / 2012


Pri všetkom optimizme bude iba horšie ! Globalizácia


2012-09-14  (14:46)  |  Video
Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc


The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky


2012-09-11  (15:09)  |  Video
Dlho utajované a potláčané informácie konečne slobodne aj na Youtube...


Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! Dr.Webster Tarpley Ph.D. 23.5.2011 CZ


2012-08-18  (17:23)  |  Video
Video


Matrix je metafora


2012-07-10  (10:32)  |  Video
Vysvetlenie!


Deň pred odhalením


2012-06-30  (19:34)  |  Video
The Day Before Disclosure je ocenený nórsky dokumentárny film, ktorý predstavuje podložené fakty a svedectvá o prítomnosti mimozemských inteligencií na Zemi, a o zahladzovaní a diskreditovaní informácií s tým spojených.


Veď oni....


2012-06-07  (20:22)  |  Video
To nič, to oni sa len tak hrajú, oni nám takto skrášľujú oblohu, aby nebola len modrá....


19 minút....


2012-05-08  (10:41)  |  Video
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


Odpojte se od MATRIXU!!! - NÁVOD aneb Informační válka


2012-03-17  (15:01)  |  Video
Video. Veľmi poučné ale hlavne vám ušetrí drahocenný čas!


Thrive movie


2012-03-17  (11:51)  |  Video
Sledoval to včera večer a bol som unesený. Doslova som tomu nemohol uveriť, čo pozretie tohto filmu spôsobilo. Je to úžasné. Každý z nás potrebuje vidieť toto. To sa vzťahuje na cudzincov, alternatívne zdroje energie, teórie o sprisahaní, a riešení na politické problémy sužujúce svet. Čo viac si priať? Je to skvelý, skvelý dokumentárny film. Páčil sa mi.


Ďaľšie z videií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
RolandRooben . kinyvema49:   Aké sú vaše finančné potreby? Poskytujeme pôžičky od minimálne 7 000 USD do maximálne 900 000 000, 00 USD s pohodlným trvaním, ktoré sa pohybuje od 1 do 25 rokov pri veľmi zníženej úrokovej sadzbe 3%. Kontaktujte nás e mailom: ......

Čínsky múr - Ako bola financovaná najväčšia...
PnJamesMichael . denesuni33:   Dobrý deň, pán James Michael, legitímny a spoľahlivý poskytovateľ pôžičiek. Poskytujem pôžičky za jasných a zrozumiteľných podmienok a pri úrokovej sadzbe 3%. Od 3 000, 00 dolárov do 10 000 000, 00 USD, iba euro a libry. ......

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Není jednoduššího vysvětlení. Ovšem, to se musím vrátit časem trochu zpátky. Půjdu až do doby první republiky. Tehdy se chlapec vyučil nějakému řemeslu, složil závěrečné zkoušky a stal se tovaryšem. Pokud byl schopný, i když mladý, snadno našel ve svém oboru uplatnění u nějaké firmy. Tím začal jeho existenční růst. Mnozí se vypracovali do té míry, že ve středním věku už měli vlastní firmu a brali do učení další mládence, jimž předávali svoje zkušenosti. Každý řemeslník chtěl býti ve svém oboru známý, samostatný, žádaný a společnosti užitečný.Někteří se nedoučili, neboť byli nejen neschopní, ale i líní...


Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 3.časť

Vědci se domnívají, že mimozemšťané těží na ...

Štátny dlh - naše vyrabované bohatstvo

Zásadný omyl mystikov

Prečo podporujeme hnutie Zeitgeist EN.

Archív

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ako také ovce


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.321 s