20. August 2019
    
Cirkev porušuje prikázania? - Dolezite.sk

Cirkev porušuje prikázania?


  2009-05-22  (12:00)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
nabozenstvo,cirkev,podvod,prikazania,manipulacia,neutralzone - Cirkev porušuje prikázania?
Milovať budeš Pána, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou, celou svojou silou a celou svojou mysľou a svojho blížneho ako seba samého!
Lebo čo ak nie? Zabiješ ma? Veď si láska a ja som tvoje dielo. To mi znie ako sektizmus. Ja milovať budem toho koho ja chcem. Miloval som len jednu bytosť a ty si ňou určite neni. Som myslením slobodný človek. Ak si chcel otrokov, nemal si vytvoriť myslenie. Okrem toho ako mám milovať to čo nevidím a necítim?To ako keby si mi hovoril,že rob to čo nevieš. Milujem slobodu, takže najprv musíš obmedziť moje myslenie, potom sa stanem tvojim otrokom a budem robiť presne to čo mi prikážeš.
 
Ja som Pán, Boh tvoj! Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, aby si sa im klaňal.
Chápem ťa. Konkurencia je veľká. Nepotrebujem ani jedného z vás. Tých pár rokov už vydržím. A vybral by som si sám ktorého boha by som chcel pokial mi nezrušíš myseľ, nedonútiš ma, alebo nevyvrátiš moje názory. Určite nechcem namysleného boha. Takých pánov už tu bolo a vždy len zneúcťovali a zneužívali chudobu. Tieto prikázania sú tak falošné ako cirkev.

Nevezmeš mena Božieho nadarmo:

Ja som si nikdy nezobral meno božie nadarmo, lebo ho ani nepoznám. Nikdy sa mi nepredstavil. Okrem toho ťa berú najviac do huby samozvaný svätý menom,ktoré ti vymysleli. Cirkev sa obávala, že bude stále ktosi hľadať chyby a preto sa vyhrážala. Nepriamy zákaz spochybňovania cirkve. Meno boh ti dali ľudia. A nepoznám ani tvoje meno vo všetkých jazykoch takže ti sľúbiť nič nemôžem.

Nezabudni, aby si deň sviatočný svätil.
Do kostola určite cez sviatok nepojdem. Lepšie povedané vôbec. A radšej ako do zvončeka dám pár peňazí človeku, ktorý nemá ani čo jesť. Človek potrebuje čas aj pre seba a odpočinok pre svoje telo. Prečo mi má ktosi ešte aj v čase voľna prikazovať čo mám robiť? Ak na tom trváš, nechcem žiť kôli tvojim pravidlám. Kúp si autodráhu a hraj sa s ňou. Autíčko ti z cesty nevybočí. Okrem toho si nejaký zaostalý. Ľudia robia aj nedele a tak isto aj sviatky. Niektorý nemajú na výber.

Cti otca svojho i matku svoju!
To ti splniť nemôžem. Človek si rodičov nevyberie a ak necítim veci ako oni tak si ich nemôžem ctiť. Malo by to tak byť, ale realita je iná. Okrem toho ako vieš či sú správny moji rodičia keď ich mám tak ctiť? Kopec rodičov vraždí svoje novorodené deti a takých rodičov si má niekto ctiť? Už z toho vyplýva, že sú to zákony cirkve, ktorá je na tom dosť mizerne, keď ľudí krmi takýmito rečami. Stačí aby boli rodičia slepo veriaci a ja mám byť tiež? To by ti tiež vyhovovalo.

Nezabiješ!
- to nerieš.v mene cirkve zomrelo už dosť ľudí a hlavne real neni tak jednoznačný. Zvieratá sú neni menej ako mi a mäso jeme. Sme jednoducho mäsožravci. Keď si čakal čosi iné tak si mal  pracovať aj v nedeľu ako to robia niektorý ľudia a urobiť nás dokonalejšími. Aj zviera budeš súdiť,lebo zavraždilo iné? Nezastávam si vraždy,ale sú súčasťou sveta. Svet je nedokonalý. Rád by som bol keby tomu tak nebolo.Aj to je dôvod prečo niektorý ľudia neznášajú tento svet. Ak sa zas ktosi odvolá na to, že za všetko si môžu ľudia a že boh nám dáva slobodnú ruku tak potom ja môžem tvrdiť, že za to môže ten kto ľudí stvoril. pretože sme nedokonalé bytosti a  aj nedokonalý stroj nedokáže robiť bezchybné veci.

Nezosmilníš!
Ja si budem spať s kým chcem a kedy chcem. Pokial bude záujem aj z druhej strany. Určité zabrany samozrejme mám, čo sa týka veku a mojich osobných sympatií a neviem prečo majú tvoje prikázania riešiť tvoju nedokonalú prácu. Okrem toho to riešia morálne zásady človeka a svedomie. Som zvedavý, či aj človek v dobe kammenej dokázal žiť podľa takýchto pravidiel. V reálnom svete je to nemožné.

Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu!

Klamstvo je svinstvo,no niekedy pravda dokáže viac ublížiť.Ale súhlasím.Chcel by som však vedieť prečo je tam proti blížnemu svojmu.klamať by sa nemalo v žiadnom prípade. Keď ma budú bičovať, mučiť tak budem klamať keď mi to prikážu-ak ti to nevyhovuje tak si ma mal spraviť bez citu. Alebo dokonalejšieho.Ak život má byť skúškou tak som neuspel a mohol by si si uvedomiť,že treba stvoriť po takých skúsenostiach neúspechu niečo dokonalejšie.

Nepožiadaš manželku blížneho svojho!
Nemožeš rozkazovať citom. Idea je síce pekná, ale ľudia sa menia a city sa môžu prejaviť aj inde. Zas je to zavinené tvojou nedokonalou prácou.Tieto prikázania mi pripadajú ako service pack pre windows xp

Ani nepožiadaš majetku blížneho svojho, ani ničoho, čo jeho je!
Keď budem chcieť od kamaráta kúpiť pivo deň pred výplatou tak to bude hriech?  Samozrejme vrátim. Takže je to skôr o požičaní. Okrem toho pozeraj viac na svojich svätých čo ti robia po za chrbát. Ťahajú peniaze z največšej chudoby a vracajú im petinu prostredníctvom charity. Ty si nás teda stvoril, aby si nás súdil, pretože bez chyby nieje nikto. Ja som si svojich chýb vedomí. Nepotrebujem ich rozprávať ďalšiemu vynníkovi v spovednici. Ak si myslíš, že tvoje pravidlá sa dajú splniť tak si to prídi na pár rokov skúsiť. Na krádeži je založený celý svet. Ku tvrdej práci vžy patril bič a a nie odmena. To znamená tiež okrádanie ľudí, ktorí si zaslúžia mať nejakú odmenu za svoju prácu.

Dôležité sú morálne zásady človeka, ktoré sú denne porušované. Verím, že je reálnejšie sa im priblížiť ako tvojim pravidlám. Okrem toho ak je niekto sprostý a má zaostalý rozum tak nemôže vediet čo je správne keď to často nevedia ani tí najmúdrejší a preto má byť súdený?A sám vieš,že nikto si svoj mozog nevybral a ani svojich rodičov.Výchova urobí veľa.keď sa narodí človek v zlej rodine tak má byť popredu odsúdený za to ,ze v ňom celý čas bude rásť nenávisť?Malé dieťa si neuvedomí,že nenávisť ho
zabije.Všetko je len o živote a o ľuďoch.


Moje prikázania. Teda ani nie prikázania, len úvahy. Boli na rýchlo napísané. Mám aj iné veci na práci. Neskôr hodím update, alebo navrhnite vy.

01  Miluj toho, koho si naozaj ceníš pre jeho odvahu, povahu a činy.

02. Vykašli sa na bohov, oni sa už o seba postarajú. Máš svojích problémov dosť. Rieš seba, alebo pomáhaj riešiť iným.

03. Nevtieraj sa, aby si niečo získal naviac. 

04. Neklaňaj sa nikomu. Nik nieje viac. Sme seberovný.

05. Cez víkend relaxuj a zabávaj sa. Zaslúžiš si to po ťažkom týždni.

06. Nezabiješ, pokial nemáš poriadny dôvod. Ochrana skutočne dobrého dôvod je. Nemyslím tým dobrý koláč;-)

07. Nezosmilníš ak máš skutočne rád.

08. Oklam ak tvoje klamstvo obháji jeho výsledok.

09. Láske nerozkážeš.

10. Nedávaj peniaze nikomu, kto ich vypytuje a pritom má 1000000x viac ako máš ty.


Pár prikázaní by bolo možné dodržať, keby žili všetci ľudia len podľa nich. Lepšie povedané prikázania mimo tých kecov o bohoch a klaňaní sa. To je len podpora zarábania na chudobe. Sme ako zaostalí kmeň. Dosť sa človek nakliania v práci. Cirkev porušuje 10 bod. Je na ňom závislá a pritom ho obhajuje. Vďaka porušeniu desiateho bodu vznikne nedostatok. Systém presunu. Máme dve kopy. Ak budete stále presúvať peniaze z jednej do druhej, nastane v nej nedostatok= vraždy, lúpeže,... Cirkev je tvorcom chudoby a vraždenia. Stalo sa to porušením desiateho bodu. To znamená, že niektoré prikázania sú naozaj veľmi pravdivé. Stačia keď tie dobré ostanú v nás.


Článok má názov, nie pravda-iba argumenty. V niektorých veciach si odporujem, lebo sú to úvahy a hľadania. Zameriavam sa na viac strán, preto je odporovanie samozrejmosť. Nikomu svoje názory nenútim a ani nechcem, aby žil niekto podľa viet. Treba hľadať nedostatky v tom, čo nám podhadzujú. Rozmýšľať a nedať sa ovládať vetami.


Vyjadrujte sa priamo k veciam a pomôžte hľadať. Pochopiť znamená preskúmať a nie žiť stále v tom istom len preto, lebo v tom žijeme už dlhé roky. Mnohý si myslia, že je lietadlo to najlepšie len preto, lebo nepoznajú lepšií dopravný prostriedok. Myslíte si, že je cirkev dobrá ? Ja verím radšej tomu, že dokážeme nájsť lepšie a neziskové.


zdroj : www.neutralzone.sk

Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins   |   ip:95.209.23   |   2009-05-23  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no,jeden by neveril....xixi......Dr.House   |   ip:213.151.2   |   2009-05-23  (01:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto je riadna blbost......ten co to pisal je riadne sprosty,podla mna sa snazi len vyhnut problemom a vybera si z prikazani iba to co mu pasuje...nemam proste slov toto je podla mna blbost Cirkev je normalna skazeny su ludia a ak ich bude viac takych ako autor tohto tak svet bude stale horsi a horsi...


klifton   |   ip:91.127.18   |   2009-05-23  (06:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zaujímavé :o))))) vidím, že sa autorovi prieči falošnosť cirkvi a hľadá vlastný smer, ale: prikázania ako také nepochopil (nejdem robiť obhájcu cirkvi ani kresťanstva - sám na opačnej strane), pretože tieto nevymyslela cirkev ani Mojžiš ani Boh - sú z Chamurapiho zákonníka a v podstate v nich ide o to, urobiť človeka lepšieho, ako je. A keď ich zoberieme ako primitívne zákony, tak celkom slušne (okrem ustanovení o bohu) vymedzujú ako sa majú ľudia vôči sebe správať (čo nechceš, aby iní robili tebe, nerob ani ty im)

Okrem toho: mohol by sa naučiť Slovenčinu (dá sa pomýliť, ale v článku je "omylov priveľa")


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (07:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To ze boli pochopene inak neznamena, ze neboli pochopene. Ty si zas nepochopil pointu clanku. Tu neslo o zapasovanie. Clanok bol pisany, proti zneuzivaniu, pokrytectvu a manipulacii. Napis mi na 100 percent, ze boli pisane prikazania tak ako ich ty chapes. Nemas sancu, lebo pravda je v mnohych pripadoch relativny pojem a na vsetko sa da pozerat roznymi pohladmi. Prestuduj si budhizmus, aby si nebol zahladeny len do svojho nazoru. Chyba ti respekt a pochopenie ineho. Autor je asi sprosty, lebo ma iny nazor ako vy. Autor si vybral svoj pohlad ako ma dav a preto je blbec. Patentujte aj mne vas patent na rozum. Inak typicka mentalita Slovakov, nemam viac co dodat.
Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (07:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na tejto stranke by sa mnohy mali naucit respektovat nazor druheho a az potom mozu objektivne diskutovat. Druha moznost je vytvorenie vlastnej stranky na ktorej si mozete prezentovat svoje nazory=100 percentna dokonalost a spravodlivost, lebo vy ste najlepsi.


boh   |   ip:217.112.1   |   2009-05-23  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor článku ze sebe dělá Boha. Tváří se jako tvůrce pravidel. Jenže ty jeho pravidla jsou pouze sobectví. Já můžu vše, je - li to pro mé dobro. Nazval bych to dekadencí, která, rozmůže - li se, zahluší Evropu. Evropa je právě založená na Ora at Labora. Modli se a pracuj. Na tom dokázala překonat 1000 - ti letí. Opustí - li své kořeny, přestane jako Evropa existovat. To bude již jen Kalifát Evropa. K těm darům - jsou dobrovolné, na rozdíl od odírání státních daní. Ale mám vyzkoušeno, že když dám, nechybí Mi ! To je jiná ekonomika. Kdž se rozdělíš, nepochybí ti.
Jinak, já si na Boha stěžovat nemohu. Již můj kamarád, když padal do kanálu ( La Manch, na letadla Spitfire), panna Maria ho zázračně zchránila. I mně Bůh mockrát pomohl v mém životě, nehodlám Boha nahrazovat svým sobectvím a nabubřelostí a dle mého názoru hloupostí.
"Bůh je mrtev" Nitche. "Nitche je mrtev", Bůh. Vyberte si.


jozi   |   ip:95.102.31   |   2009-05-23  (07:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prikazania:
1) boh nikoho nenuti ich dodrziavat, je to navod
2) ide o ZAKONY spravneho zivota (ani na sude sa vas nepytaju ako ste pochopili zakony SR), ide o dogmu

mam tiez vyhrady proti falosnosti cirkvi, cirkev v minulosti urobila vela preslapov, ale kto z vas nie?
cirkev ako ustanovizen je v poriadku, za to co sa deje mozu jednotlivci

a naozaj nemam rad taky ten moderny zaujaty nazor na cirkev, lebo videl clovek na svete 5 knazov co zneuzivali deti (a boli nasledne exkomunikovani) ale tych niekolko milionov ktori pomahaju chudobnym, socialne slabsim ale i beznym ludom denno-denne za mizerny plat to nikto nevidi...
najprv si zistite o danom probleme a potom si otvarajte hubu na pracu inych


Godwinson   |   ip:85.216.21   |   2009-05-23  (08:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ajjachcembytmudremu: Mne stačí, keď Cirkev tvrdí, že Boh stvoril človeka ako bytosť obdarenú slobodnou vôľou. Biblia a prikázania sú potom len jeden z možných "návodov na život" v zmysle akom ich konkrétny človek pochopí. Okrem "kresťanského návodu" je plno iných a ešte aj mnoho vlastných. Slobodná vôľa si vieru vyberá ako možnosť života a vie sa zaobísť aj bez nej a jej prisluhovačov.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (08:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To sa velmi mylis. Tie pravidla niesu sebecke. Sebectvo je skor v prvom ,druhom a tretom bode originalnych prikazani spojene s povysenectvom. Napis aspon jeden bod z autorovych nametov, kde ide o sebectvo. Ved prave na sebectvo autor utoci. Nechce aby davali ludia peniaze tym, ktori ich maju vela. Originalne pravidla naopak manipulovanie podporuju. Myslis, ze niekto koho sere klamstvo a zneuzivanie prikazani, zastava slobodu volby a poukazuje na prirodzenost sa hra na tvorcu pravidiel ? Ponukol len svoj pohlad na fungovanie. Necital si to asi cele. Celkovo netvori pravidla, len poukazuje na na realne vyuzitie prikazani sposobom porovnavania a kritizovania zleho. Nikoho nenavadza na zle a nikomu clankom neublizuje. Utoci len na tych, ktori ublizuju a zneuzivaju. A kde mas teraz problem ? Okrem toho si kazdy moze napisat svoje pravidla a co na tom ? Ak budu zle, ludia ich budu ignorovat, ak budu dobre, nieje ziadny problem a potom je uz jedno, ci clovek robi zo seba tvoru pravidiel. Aj tak viac dobrych ludi dodrziava autorove, lebo su prirodzenejsie. Ak su pravidla dobre a urobia cloveku zivot lepsim, potom uz je to z inej strany len zavist, ze napisal nieco lepsie. Nikomu ich nenuti. V tom je zasadny rozdiel medzi bohom a autorom. Ani boh ani autor nemoze nic nutit.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (08:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy si asi myslite, ze boh vas stvoril preto, aby ste ho uctievali ? To vy z neho robite primitiva, lebo si myslite, ze uvazuje rovnako sebecky ako vy. Boh by bol urcite skromny a nepotreboval by vase modlidby. Mozno na zaciatku, ale urcite by ho to rychlo omrzelo. ;-) Ja by som mal navrh. PC vyvojari by mali urobit hru, kde by bol clovek ako boh a riadil by ludi. Tam by ste pochopili, ze by vam ako bohom neslo o modlenie a uctievanie. Islo by vam skor o udrzanie dobrych podmienok.


laci   |   ip:85.248.24   |   2009-05-23  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozi:
je podla teba spravodlive ze knazi zijuci na farach, maju zadara faru, ktore nestoja milion ale podstatne viac, ze neplatia vodu,plyn,elektriku,dane, farar sa vozi na bmw. je to spravodlive? raz za den si odrepta ptakoviny z nejakej rozpravky (biblia) a je spravodlive ze on si zije ako king a clovek dajme tomu robotnik ktory maka 8-12 hodin denne aby sa uzivil popripade rodinu zije za 10-20 tis. mesacne? je to spravodlive? tak ti serem takeho spravodlivho boha aj cele trapne nabozenstvo ,aaaaa hned rano sa clovek musi nasrat kvoli super batmanovi bohovi a jeho pajacom, a to ze pomahaju chudobnym ? no aby ne ked si vybrali taku cestu kde cely zivot len valaju sunky a ziju si zadara z dani vsetkych ludi ktori na nich makaju ,


palobm   |   ip:217.119.1   |   2009-05-23  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inac, mne osobne tie bozie prikazanie nezneju ako prikazania.
ked sa na to pozrieme blizsie, tak "nezosmilnis" "nepokradnes" ... zneju ako udalosti, ktore sa stanu v buducnosti.
zneju mi skor ako zavazky.
Napriklad, ked budeme v kralovstve bozom, tak automaticky sa budeme spravat tak , ze nezosmilnime, nebudeme kradnut... Ze, proste nebudeme mat taketo potreby.
Keby to mali byt prikazania, tak by mali byt napisane ze: "nezosmilni" nepokradni"...
Inac, v roznych prekladoch biblii som nasiel fakt rozne preklady.
Napriklad v jedne sa pise: "cti si otca a matku..." a v druhej, co bola v anglictine sa pise : "budes si ctit otca a matku..."
Podla mna je, pravdepodobne vela veci v biblii, co su zle prelozene z hebrejciny.


jay jay   |   ip:92.245.19   |   2009-05-23  (09:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autorových desať prikázaní by sa dalo zhrnúť do jedného: "Buď sebec, rob len to, čo je pre teba najlepšie, len to, čo vyhovuje Tebe a Tvojim záujmom." A presne toto zabíja dnešný svet.

Takže autorovi, článok je chabá úvaha bez väčšej hodnoty s množstvom gramatických chýb, ktoré doslova bijú do očí, s viacerými protikladmi, aký je to štýl, keď si autor sám sebe odporuje?
A pozitívum je naozaj len to, že admin tu nerobí žiadnu cenzúru a zverejňuje všetko.


Stefik   |   ip:84.47.108   |   2009-05-23  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ďalší "kvalitný" článok.. nevravím že by som dokázal napísať lepší, ale práve preto ich ani nepíšem. Tohoto autora odteraz ignorujem pretože čítanie jeho "diel" je pre mňa strata času :)


A2   |   ip:87.244.20   |   2009-05-23  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekto tu ma fakt tazke srdce na krestnstvo....

Osobne sa sice cudujem veriacim intelektualom, ale zasa odcudzovat to nebudem... cirkev hlasa aj niekolko velmi dobrych veci


123   |   ip:95.102.79   |   2009-05-23  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Cez víkend relaxuj a zabávaj sa. Zaslúžiš si to po ťažkom týždni."
moderne povedane - ozieraj sa cele noci, flirtuj, minaj peniaze ktore si tazko zarobil, dni prespi a potom si zarob na dalsi vikend


Piko   |   ip:78.99.116   |   2009-05-23  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jediná dobrá veta v celej biblii je zlaté pravidlo:"nerob druhým čo nechceš aby robili tebe",síce to nie je originál z biblie a táto myšlienka sa nachádza asi vo všetkých kultúrach,platí to a je to jediné prikázanie ktorým sa v živote riadim.


joplins   |   ip:94.191.21   |   2009-05-23  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  z toho co tu citam je zjavne ,ze velmi ale ozaj velmi malo ludi pisajucich prispevky k tomuto clanku ma prestudovanu bibliu a vieceri z nich len tak trieskaju do vetra co si myslia!!!(vratane autora). ja som mal taketo nazory na bibliu a prikazania ked som mal 14 a fakt som ju v zivote nedrzal v ruke! stale tu idete na vsetko cez cirkev a fararov. NIKTO Z VAS TU NETUSI CO JE CIRKEV KRISTOVA A ANI AKO SA BOH VYSPORIADAL Z NESCHOPNOSTOU LUDI DODRZIAVAT JEHO ZAKON!!!! NETUSITE, TAK ZALOSTNE TO NETUSITE!!!!! trieskat nieco do vetra co ma prve napadne vie kazdy, no venovat danej problematike par hodin, otvorit knihy a studovat, je uz tazsie!


joplins   |   ip:94.191.21   |   2009-05-23  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pardon za NIKTO Z VAS TU NETUSI!! OPRAVA- VIACERI Z VAS TU NETUSIA...


Mňa uctievaj ,Mňa!   |   ip:78.99.116   |   2009-05-23  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak si si prečítal celú bibliu a si krestan tak si hlupák,jej čítaním som sa stal ateistom.Boh je vsemohuci a vsevedomi,Ludi stvoril takých aký su on,tak o com potís?My ho máme prosit aby nám odpustil že on nás stvoril nedokonalých?Boh je otrasný babrák,staci sa pozret na jeho skutky.Stvoril ludi a ked ho zacali srat tak ich vsetkých zabil..wow, to je intelekt,jedine riesenie co nasiel je vsetko zive zabit? hahah..Ja umrem aký retard.Vsak on pozná aj buducnost,dokonca ju robi,tak akoze bol na dovolenke alebo spal ,kým sa ludia zacali menit na nemorálnych,a zrazu dosiel a pozera,co chlapi spolu sulozia??? fuj to je hnus!čo by sa tak dalo urobit s mojimi neobmedzenými shopnostami ?? hmmm...rozmýslam...Aháá už viem všetkých zabijem!Ved Boh nás dokonca stvoril s povodným hriechom..to načo? a potom sám sebou oplodnil ženu aby on sám seba obetoval sebe saménu za hriech s ktorým nás stvoril...hahah tak a na tom je založené Krstanstvo.Neschopnost krestanov rozmyslat ma vzdy bude nutit stát proti náboženstvám,lebo je to hrozné takto ožobračovat ludi o shopnost mysliet za seba.


zuza   |   ip:78.99.4.4   |   2009-05-23  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludia by boli lepsi ale to by nesmeli mat mafianske vlady ktore okradaju nicia zabijaju vtedy by sa dalo zit normalne !!!!


martin.l   |   ip:84.47.108   |   2009-05-23  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zaujímavý postoj, Mňa uctievaj ,Mňa!, aj keď ty asi tiež nemáš aspoň nejaké základné vedomosti o Bohu resp. o kresťanstve ;), pretože Boh podla Biblie stvoril človeka na svoj obraz, a však dal mu slobodu v rozhodovaní, a keď o tom chceš písať tak si najprv naštuduj aspoň základy, pretože človek nebol stvorený s prvotným hriechom, ten spáchal až Adam s Evou :P ... a to bolo len vďaka tomu že človek má skutočne slobodu od Boha, že ho k ničomu nenúti... a ja sice nepatrím k nejakým fanatickým uctievačom Boha,ale myslím že tvoj postoj nie je tolerantny k ostatnym.. ved nech si veri každy v čo chce.. a ked nechceš ničomu veriť ver sam sebe.. aj ked to je tiež viera v niečo .. alebo niekoho.. :)


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  re- mna uctievaj- zasa si len potvrdil , ze nicomu nerozumies a ,ze si bibliu necital. hovoris tu len zakladne znalosti z biblie ktore kazdy clovek akotak pozna. inac tym akou zanietenostou pises proti Bohu dokazujes,ze v jeho existenciu veris, lenze mu vysitas zlo ktore tu je!!! a nieco ti poradim, kedze to ani ty urcite nevies ci je alebo nie tak by som si na tvojom mieste daval pozor na usta , lebo sa moze stat ze sa jedneho dna budes musiet za tie slova zodpovedat, a potom ti bude velmi tazko!!! nemylte sa Bohu sa nikto nebude vysmievat, LEBO COKOLVEK BY CLOVEK SIAL TO BUDE AJ ZAT!


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jay jay nepochopil, alebo skor schvalne robi nechapavy. Preto su originalne prikazania take, aby z vas mohli tahat peniaze, ale to je vasa sprostost. Nie ze sa hned urazite. Tieto uvahy su proti manipulacii. Nicomu neskodia a tiez hovoria o pomoci inym, tak nechapem co mate s tou sebeckostou. Dokonca ani nepovoluju robit si co chcete. Vy uz ste typ otrokov prikazani, ktori si este zastavaju zneuzivanie toho, cim vas riadia.


01 Miluj toho, koho si naozaj ceníš pre jeho odvahu, povahu a činy.

02. Vykašli sa na bohov, oni sa už o seba postarajú. Máš svojích problémov dosť. Rieš seba, alebo pomáhaj riešiť iným.

03. Nevtieraj sa, aby si niečo získal naviac.

04. Neklaňaj sa nikomu. Nik nieje viac. Sme seberovný.

05. Cez víkend relaxuj a zabávaj sa. Zaslúžiš si to po ťažkom týždni.

06. Nezabiješ, pokial nemáš poriadny dôvod. Ochrana skutočne dobrého dôvod je. Nemyslím tým dobrý koláč;-)

07. Nezosmilníš ak máš skutočne rád.

08. Oklam ak tvoje klamstvo obháji jeho výsledok.

09. Láske nerozkážeš.

10. Nedávaj peniaze nikomu, kto ich vypytuje a pritom má 1000000x viac ako máš ty.


Kde tu mate sebectvo? Kde tam mate povolenie robit si co chcete ? Ano je v tom sloboda, ale taka ktora nicomu a nikomu neuskodi. Netreba davat nepotrebne zakazy a prikazy.

Prvy bod kaze aby ste si vazili dobrych ludi a nie tych ktori su hajzli

Druhy bod je o tom, aby si clovek vsimal a riesil hlavne svoje chyby a problemy, lebo presne to casto nerobime. Hovori aj o pomoci druhym. Najprv vsak clovek musi dospiet a az potom moze ucinne pomahat a v tom sebectvo nieje.

Treti bod utoci na sebectvo. Vela ludi sa len podlizuje aby ziskali viac penazi, alebo istotu do buducna.

Stvrty bod hovori o rovnocennosti. Kazdy sme si rovny a v tom nieje sebectvo. Vsetci sme z masa a kosti a vsetci raz zomrieme. Nik nieje viac, alebo menej

Piaty bod hovori aby si clovek odpocinul po tazkej praci, lebo odpocinok je samozrejmost a potrebuje ho psychika aj telo. Tomu sa hovori prirodzenost a nie robit si co chcem.

Siesty bod hovori o nezabiti. Pokial vsak niekto zabije cloveka, ktory neustale nici zivoty ludi, treba mu trest. Tak funguje v niektorych statoch aj nasa spolocnost. Pokial ste hladny, zabijete zviera. Pokial vas niekto smrtelne ohrozuje, tiez by ste sa mali branit. A tu tiez neplati nic take ako robit si co chceme. Je to prirodzene. Aj zviera sa brani a tak isto brani aj svoje deti. Vy by ste robili to iste. To nieje sebectvo, to je obrana zivota.

Siedmy bod hovori o to, ze ak mas naozaj rad, nepotrebujes pravidlo a nezosmilnis. Hovori o tom, ze ked prestanes mat rad, potom nieje dovod hrat nejake divadlo. Horsie je byt s clovekom ktoreho nemas rad a tvarit sa ze mas rad, lebo citom nerozkazes. Je to prirodzene a nesebecke. Robime to tak vsetci. Nikto nechce byt s niekym koho nema rad.

Osmy bod hovori o klamani ale len v tom pripade ak klamstvom viac zachranime. A to nieje sebecke. Ak klamstvom zachranime niekomu zivot, je to pomoc a nie sebectvo.

Deviaty je jasny a tiez v nom nieje sebectvo. Ved boh je laska a preto jej nemozete rozkazat. Pouzil som sice vasu frazu, ale nevadi. Ja to chapem trochu inak. Velmi podobne ako som to opisal v siedmom bode.

Desiaty bod je utokom na sebcov. Netreba davat peniaze tym, ktori netvoria a pritom maju 10000x viac ako pracujuci narod. Dajte niekomu peniaze a moc a stanete sa jeho otrokom. To je realita a preto je desiaty bod taky aky je. Nehovori o sebeckosti a netvrdi, ze nemate dat napriklad chudobnemu na chleba. Hovori o tom, ze netreba podporovat tych ktori maju dost a stale je im malo, pritom maju plne papule skromnosti.

Vy ste si uvahy zobrali schvalne z tej horsej stranky, aby ste mohli alternativne body zhodit a znehodnotit. Nikto sa v nich nesnazil hladat to dobre a preto som ich vysvetlil. Clanok bol hlavne utokom na zneuzivanie a porusenie prikazania+napisania alternativnej uvahy.

Piste si dalej nezmysli o sebectve uvah. Tu boli body vysvetlene aby ste svojim bezvyznamnym obvinovanim nezmanipulovali inych.


Majo   |   ip:88.212.36   |   2009-05-23  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podľa biblie má šíriteľ božieho slova žiť v chudobe a pokore; no neviem či to je pravda keď vidím niektorých farárov vyvážať sa na drahých bmwčkach a obliekať sa podľa najnovších módnych katalógov (určite všetky tie milodari ktoré dostali dali na charitu a kostol a na nič iné im nezostáva). Nehovorím, že tak žije každý farár, ale určite väčšina z nich si žije nadštandardne voči priemeru. A tiež chcem spomenúť. že prísnosť ktorou sa vyznačujú niektori kňazi voči svojim študentom na fakultach nie je podľa mňa adekvátna ich povolaniu. Prečo takýchto kňazov Vatikán nekontroluje? No je to jednoducho preto lebo ani sám pán pápež nie je nejaký chudák, ktorý žije z ruky do úst. Príkladom sú tibetský mnísi, ktorých jediným bohatstvom sú dlhé meditácie a absolutná izolácia od akéjkoľvek medializácie ich života.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej, pravda... diablova loz sa nemeni,od zaciatku az doteraz klame ludi rovnako. budete ako bohovia...ako som uz raz napisal. malokto z vas tusi KTO JE CIRKEV KRISTOVA A AKO SA BOH VYSPORIADAL Z NESCHOPNOSTOU LUDI DODRZIAVAT ZAKON. STALE MELIETE DOOKOLA TO ISTE A NEVIETE O COM.. UZ TO NECHAJTE TAK...


Mňa uctievaj ,Mňa!   |   ip:78.99.116   |   2009-05-23  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins,Nevsimol si si ze pisem z pohladu ze by som v jeho existenciu veril,a nie z pohladu ateistu.Mrzí ma že som si zle pamatal ten povodný hriech,je to uz dáky rok co som bibliu cital,tak ci tak som rád ,ze nikto z vás sa nedokázal vyjadrit k tomu co som napísal aargumentovat proti tomu,len ste sa chytili tej nepresnosti,kt. som uviedol.Tak ci tak ,Boh musel vediet ze Eva zákaz poruší ak je vševedomí.Ak ak nás stvoril na svoj obraz,to znamená že aj on je taký strašne nedokonalí ako ludia?neviem ako to mám chápat.lebo neviem nájst nic.V com sa tie opice Homo Sapiens podobajú na dokonalú bytost.Ako može mat človek skutocnu slobodu od Boha,ked ho Boh trestá.Napr. Taký homosexual preco bude v pekle,ked má slobodu od Boha,len za to ze mal pomer s iným muzom?Nikomu neublizil.Takú slobodu nám dáva aj výpalník-je to na tebe ako sa rozhodnes,ale ak sa rozhodnes inak ako chcem tak si to vypijes.áno znie to ako sloboda od milujuceho a odpustajuceho dokonaleho stvoritela predtsavujuceho vsetku lasku sveta.A poprosím aby ste tu uz prestali citovat Bibliu,lebo zacnem citovat bibliu ja a tak sa budete hanbit ze sa uz ani nepriznate ze ste krestania.Shalom


jay jay   |   ip:92.245.19   |   2009-05-23  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ajjachcembytmudry: no a teraz buď objektívny a napíš takúto istú úvahu na desať božích prikázaní ... lebo to ako autor sprznil desať pôvodných prikázaní, je defacto to isté ako keď sa vyjadrím len negatívne k jeho "novým" ... presne to isté, opísaná jedna strana minca, takže napíš aj druhú stranu mince, už sa teším ... len preto, aby si svojim uvažovaním nezmanipuloval iných :)


Samovyhodnocovac   |   ip:64.229.17   |   2009-05-23  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je sranda kolko zmanipulovanych ludi nabozenstvom este v roku 2009 existuje :-)))) Dobre to ti mocni predkovia vymysleli aby nas mohli ovladat. Prenasajte si z generacie na generaciu sprostost (nabozenstvo) ktore sme vam my mocni vymysleli aby sme vas mohli ovladat :-) Uz sa tesim ako ma tu udupu svatuskari - SLEPE OVECKY


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jay jay, myslim ze to je uz uloha tych, ktori si zastavaju originalne prikazania. Nech ich vysvetlia, ale nie vetou - Ty tomu nerozumies. Ja som vysvetlil tie ktore sa mi pacia a ktore si zastavam a podla ktorich sa riadim. Teraz urobte niekto to iste s tymi original.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (14:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE-MNA UCTIAVAJ-to , ze nas stvoril na svoj obraz , neznamena ze urobil svoju kopiu!(toto pouzil satan na oklamanie clovaka), ale ze sme ako ludske bytosti od narodenia na tento svet vecne(ako on) vo svojej podstate.lebo zivot cloveka uz nikdy neskonci! a preco bude homosexual v pekle ked mal slobodu od Boha? no nie preto , ze sulozil z muzom ale preto lebo navecsi hriech na svete je odmietnutia a ignoracia jeho syna. ono v pekle bude aj hociktory pocestny muz ci zena ktory sa neprevinili nicim a mozno aj dodrziavali zakon( co pochybujem ze to niekto dokaze) ale odmietli jediny mozny sposob ako sa zmierit zo spravodlivym Bohom.mozno Ti to je cudne ale Boh to inak urobit nemohol, lebo by poprel sam seba.je to uplna spravodlivost. a mozme byt vdacny za to , ze je Boh taky aky je. keby bol taky ,ze prekruca vsetko ako sa mu hodi tak by sme mali vsetci velky problem.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale tak aspon ich porovnam sposobom priorit

1. Radsej si budem vazit cloveka ktori napriklad pomaha ludom ako nejakeho boha o ktorom nieje dokaz. Tym by som aj tak nezhresil, lebo nieje hriech cenit si dobro na svete.

2.Radsej budem robit cosi osozne ako sa klanat v nejakej bude. Osozne moze byt aj citanie knihy,praca,nacerpanie novych sil,relax,rozvoj osobnosti a kopec dalsieho.

3.Nebudes brat meno bozie nadarmo. To je len sirenie strachu aby sa ludia bali hladat pravdu. Radsej sa nebudem vtierat niekomu a to je uzitocnejsie, lebo vsetci sme seberovny.

4.Cez sviatocny den si najdem uzitocnejsie veci ako svetenie dna. A neries to ze to nerobim, lebo ma nepoznas a nevies comu sa venujem.Snazim sa pomahat a pomaham.

5.Ctil by som rodicov, ved preco nie. To je dobre prikazanie, u inych to vsak moze byt problem a preto je odoved skor v prvom bode uvahy. Radsej ctit toho kto si to zasluzi. Ked si budeme ctit debilov len s povinnosti, len preto lebo su nasi rodicia, bude to podpora zleho.

6.Nezabijes je tiez pekne pravidlo, tam nemam moc vyhrady aj ked radsej zabijem ak tym uchranim vela zivotov poctivych ludi. To asi kazdy z nas.

7.Nezosmilnis je tiez pekne, ale zit v klamstve nieje vychodisko. Radsej vztah ukoncit ako sa pretvarovat. Laske nerozkazes.

8.Tu je to podobne ako v 7. Treba si vybrat mensie zlo a nie povedat jednoznacny zaver.

9.Tam je to ferove ale bije sa to s vetou laske nerozkazes a preto je to zlozitejsie. Tu je to dost vyrovnane.

10. Cudujem sa ze to pravidlo este cirkev nezrusila. Ovce su asi dostatocne otupene, ked to nevidia. To pravidlo je dobre a 10 uvaha sa s tymto pravidlom nevylucuje. Je to skor doplnok.


Ake su tvoje priority ?


9.


vlado PO   |   ip:92.245.8.   |   2009-05-23  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozi Ty si nepocul co sa 60 rokov dialo v Isku? zetam sluzobnici bozi zneuzili 35000 deti a nikto nebol exkomunikovani a ani ich mena sa nesmu zverejnitjoplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ja neviem do kedy sa toto povlecie. aky bozi sluzobnici???? katolicky knazi?? ludia , najprv zistite , kto je Bozi sluzobnik , kto je jeho cirkev, a co tito luida robia a ako ziju a potom tu nieco piste!! uz mam toho dost. katolicka cirkev CEZ KTORU SA AJ VY VSETCI POZERATE NA BOHA, CO JE ALE UPLNE Z CESTY, JE NIECO AKO KRUZOK VYSIVANIA. NIC LEN SVETSKA INSTITUCIA KTORA SI VYHRADZUJE PRAVO BYT PROSTREDNIKOM MEDZI BOHOM A LUDMI, A V PODSTATE SLUZIA TOMU KTO JE BOHOM TOHOTO SVETA!! TAK TO UZ POCHOPTE A NEOMIELAJTE STALE TO ISTE.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kazde nabozenstvo je o peniazoch a nie o bohu.


Matez   |   ip:95.102.32   |   2009-05-23  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dajte uz pokoj stym bulshitom nabozenstvom a aj s celou cirkvou.vazne potrebujeme cirkev? ci nabozenstvo? potrebujeme krajsi svet v MIERY! NEROZDELOVAT sa, ale dat sa dokopy! a ist za jednym cielom spolocne! preco Vas BOH necha za financny system zomriet denne 35000 deti? preco boh dopusti aby polovica populacie zila s dvoch eur na den? preco je vacsina mladeze zavisla na drogach? dal ich sem boh aby skusal nasu vieru? nie toto vsetko maju na svedomi ludia co Vam chcu vladnut na veky vekov! tak ma prosim do toho netahajte ja nechcem byt niekoho otrok,ovecka! chcem byt sam sebe pan! pretoze neni ziadny guru,spasitel ste len vy! Naco su papezovi zlate zachody? ked na detoch v afrike sedia muchy po celom tele? a papaju vlastne fekale? pochopte prosim ze ste cely zivot k tomu vychovavany ale co tak radsej hladat PRAVDU? a nie len verit? co ked vas cely zivot klamali? hmm? nemyslite ze to tak je? nikto nevie ci zem stvoril boh,tak preco by som mal tomu verit? a kto stvoril boha? nikto to nevie,treba vediet,nie verit!!! je naozaj smutne ze pre ludi je autorita pravdou a nie pravda autoritou! treba ist za pravdou!! a nie modlit sa pri jedle,lebo aj deti v afrike sa modlia aby mali co jest a posle im ten boh to jedlo? Pametat si! treba sa spojit za dobro ludsvta!pomahat jeden druhemu! lebo ked pride NWO vas boh vam nepomoze! to si pametajte!!!


hoblik   |   ip:85.216.19   |   2009-05-23  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  shit for brain


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MATEZ tak teraz si nam to natrel.preco , preco , preco?? prave preto, ze ludia rozmyslaju ako ty, preto! preto lebo sami chcu byt bohmi. chces sa spojit za dobro ludstva?? a ty do dokazes sam??? myslim , ze nie! alebo si to este neskusal. LEBO CLOVEK DOVTEDY NEVIE AKY JE ZLY KYM SA NESNAZI BYT DOBRY! tak to skus a potom nam vsetkym porozpravaj ako si zalostne zlyhal. a takto by to dopadlo( a aj stale dopadava) s kazdym pokusom ludstva vytvorit nieco bez Boha. vsetky ideologie a systemy sa po case zrutia alebo sa zmenia na tyraniu. tak o akej utopii to tu rozpravas???chces byt sam sebe pan?? nech sa paci. lenze ten tolko ospevovany NWO ti to coskoro nedovoli. budes oznackovany ako ta ovecka a budes robit to co chcu oni.a ked povies , ze chces byt sam sebe pan, tak nevojdes ani do obchodu kupit knedle!!! a vies preco??? lebo sa protivis vsetkemu vo svojej pyche!


Matez   |   ip:95.102.32   |   2009-05-23  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins si mimo


Mňa uctievaj!Nie,Mňa!Mňa!   |   ip:78.99.116   |   2009-05-23  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins,s tebou sa nedá ty si fakt z inej dimenzie,hovoris vsetkým aby stale neopakovali to iste dookola a pritom v kazdom príspevku opakujes to iste dookola-dokonca tie iste vety bez zmeny.Každý kto cituje bibliu je už zatratený a nikdy neunikne z reťazí svojho strachu.že Boh je spravodlivy,kedze kazdy kto nepríme jeho syna skonci v pekle..proste s tebou sa fakt nedá.Vsak Boh zjavne nie je spravodlivy aj v biblii má oblubencov a ludi na ktorých mu nezalezi.A to co sa deje dnes na svete a tie prírodné katastrofy a deti co sa rodia so strasnými postihmi,ale ty si budes mlet vsetko co je v tej knihe bez akéhokolvek pokusu mysliet.Len stále to isté ako nejaké slabomyselne dieta,co verí že superman je skutocny lebo proste chce.

Človek si málokedy vysníva Boha vznešenejšieho ako on sám. Väčšina Bohov má maniere a morálku malých detí.
Robert A Heinlein

a ja len súhlasím ,vidno to aj na tom tvojom čo koná všetko opačne ako hovorí.A ten homosexual ,ak je veriaci tak preco pojde do pekla,preco Boh chce aby sme ho zabili ked nikdy nic zle nevykonal?hmm?ten spravodlivy Boh?prečo zakonbinoval gén homosexuality do genómu?


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez- naozaj??? mi povedz v com sa mylim? vtom, ze teba NWO nezotroci?? no, nechaj sa pekvapit. urcite vies vela o tom co sa tu pripravuje a naozaj neviem ako sa tomu chces branit, pokial sa tak protivis Bohu. a ak sa mylim v tom, ze ty si dobry tak to viem urcite , ze nie!. myli by ste si precitat od ORWELA zvieracia farma a tam je pekne opisane ako sa vzdy po urcitam case kazda,hoci aj dobra myslienka zvrhne a prekruti. vela toho tu uz bolo a vsetko vzal prach. aj projekt venus by vzal prach keby sa niekedy uskutocnil. a vies preco?? lebo ked su vsetci ludia rovny tak zopar ich chce byt vzdy rovnejsich. a stale dookola.......


Matez   |   ip:95.102.32   |   2009-05-23  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JOPLINS za takych ludi ako si ty budem oznackovany ako ovecka ked pride NWO. Si absolutne mimo a nemas sajnu ani o NWo ani o ludoch co ho naplanovali! si posera tak dufaz ze ti boh pomoze ale on NWO nezastavi ale informovana spolocnost!! a nie zmanipulovane ovecky ako si ty co precitali jednu knihu a su najmudrejsi!!! preco si mi nedal argument ktomu k tym detom napr? ale total nezmysli si napisal a aj furt pises!!! si fakt s inej dimenzie


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna uctiavaj- mas pravdu.. tvoje slovo a myslienky by sa mali sirit coraz dalej az do koncin vesmiru po vsetky veky. lebo ty si teraz na vsetko prisiel po 30 alebo neviem kolko mas rokov zivota.. urcite. je to tak.tisicrocia boli ludia az doteraz len hlupymi ovcami a konecne sa zaskvel diamant intelektu ktory to vsetko odhalil a uviedol na spravnu mieru. dakujem.


Matez   |   ip:95.102.32   |   2009-05-23  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nemas sajnu ani o projekte venus.. nemam naladu sa tu stebou dotahovat


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez-o NWO mam taku istu sajnu ako ty. lebo to cerpas tiez len z netu. mam pravdu? a myslim ze nepochadzas z krvnej linie rotschilda alebo rockefelera zeby si snimi kazdy den obedoval. mam aj v tomto pravdu? a keby si mal realny pohlad na NWO tak by si vedel , ze sa to zastavit uz neda, lebo to je uz prilis daleko. no a keby aj,tak urcite nie tak , ze budes o tom tliachat na diskusii.a k tym detom- to je ina tema preco je na zemi zlo. lebo bud je Boh a je aj satan . alebo Boh nie je a potom mi vysvetli odkial sa berie tolko zverstva v ludoch. a ides...


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez- ved hej . ani ja s tebou.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna uctievaj. preco pisem to iste? lebo vy stale pisete o niecom comu nerozumiete a preto vam to treba povedat sto-krat. cirkev Kristova je nie katolicka cirkev. tak si nemylte pojmy z dojmami a menstruacie z demonstraciami.keby ste pochopili toto jedine tak tato debata by sa uberala uplne inym smerom. ale uz dost bolo...


Matez   |   ip:95.102.32   |   2009-05-23  (17:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  za zverstvo v ludoch moze financny system a aj vymenny system. papa joplins


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez- na viac si sa nezmohol?? ubohy argument, a ty to vies. a vies aj to ze to nie je len jedna pricina. a uz sa uz konecne vyjadri co vies viac ako ja o tychto veciach. stale mi to nejak nedochadza. nie si ty nahodou jeden z tych tajomnych co tvoria po veceroch NWO a Venus a cez den pisu na diskusiach???


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ziadna cirkev nieje kristova. Kazda vyuziva symbol. Takze ty nerozumies.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak teda ok. teraz uz mudry si...


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kristus bol obuvnik a vedel spravit aj tie najznicenejsie boty a preto o nom hovorili, ze robil zazraky a rozumel potrebam ludi. Po siedmych ci kolkych dnoch mu vykradli hrob a chceli ho ozivit, lebo sa nenasiel lepsi obuvnik a preto hovorili, ze vstal z mrtvych. Je to 100 percentne pravda. Ak chcete, napisem o tom aj knihu. Nemam problem, alebo vymyslim dalsie stovky kristov a nikto mi nevyvrati, ze to nieje pravda.
Kazdy vymysel bude 50:50 ako lochneska prisera, ufo, kristus a dalsie zazracne stvorenia.


Mam otazku. Ak by som mal svoj ostrov a na nom 5000 deti, ktore by som vychoval bez toho, aby vobec spoznali boha, boli by menej ako vy ? Isto by isli do pekla, lebo by sa nemodlili, ze ? Boh by im povedal, ze neznalost prikazani neospravedlnuje.

Bibliu by mali zakazat, aby deti neboli manipulovane pribehom. Mala by byt az od 18 rokov, kedy uz ma clovek svoje skusenosti a rozum a nie iba vyuzivat nevedome deti. Po 18 by bola kazdeho vec k comu sa prikloni. Biblia sa podsuva detom ako cigareta. Dava sa schvalne najmladsim, lebo su najviac ovplyvnitelny.

Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prepacte, nikdy som si dobre nepamatal tu rozpravku. Tusim po 3 dnoch akoze vstal z mrtvych. Kto si to ma pamatat. Jeden spravi svet za 7 dni, dalsi sa preberie z komy, ci co. Je to zlozite.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ked si to porovname s dnesnou mentalitou. Elvis zije, Hitler zije, Jim Morrison chova kone v Nevade. Tak to naozaj aj ten jezis zije. Klamalo sa vzdy, pokial to vynieslo peniaze a klamat sa aj bude. Bulvar zarobil na tychto akoze zijusich hviezdach a cirkev do dnes zaraba na jezisovi. Staci ked sa stretnu 2 babky a tretia uz pocuva uplne iny pribeh toho, co si povedali. Hlavne, ze pribeh o jezisovi za zanechal az do dnes.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Az zajtra budem mudry, lebo dnes sa chcem este vyhovarat na svoju sprostost a s tym sa aj obhajim, ked sa ma boh opyta, preco som sa ruhal.
Poviem mu, ze som bol sprosty a pojdem do neba.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  si coraz mudrejsi... pomaly by si mal rozmyslat o zmene svojho mena na -najmudrejsi...


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie, keby som bol najmudrejsi, musel by som byt aj najlepsi. Radsej budem sprosty a mozem si dovolit byt zly. Alebo sa necham ovladat cirkvou a bude to este lepsie. Vzdy sa potom budem moct vyhovorit, ze som bol zmanipulovany. Co ty na to ?


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mam otazku na krestanou. Ked uvidite ako niekomu beru penazenku tak zakricite, ze nech mu obet kradeze da aj kluce od bytu ? Ak po vas niekto hodi kamen, vy pojdete k pekarovi ? To mate dobre, vy ani policiu nepotrebujete.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Boh ta zehnaj , priatelu...


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepotrebujem boha, potrebujem vodu, vzduch a prirodu. Co je to zehnat ?


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Serem na to, budem cely zivod zly. Potom sa pre istotu vyspovedam, hodim 20 centov do zvonca a som no prolemo. Mozno si nasetrim aj na nejaky ten odpustek.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mas vypocitavu vyhovorku na svoje zlo a uvedomujes si to, a to bude tvojim odsudenim ked to pride. Ježiš im odpovedal: "Keby ste boli slepí, nemali by ste hriech. Vy však hovoríte: "Vidíme." A tak váš hriech ostáva.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neuvedomujem, keby som si to uvedomoval, nemal by som sa cim obhajit.

Ja som im odpovedal : Keby ste neboli zmanipulovany, nepodporovali by ste zlo. Vy vsak vravite verime a preto iny trpia.


Ajjachcembytmudry   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Divaj. Ja si svojich rodicov ctim podla prikazania. Tatko mi povedal, ze boh nieje a ja mu nemozem odporovat. Musim ho ctit. Mama mi zas hovori, aby som veril prikazaniam, tak som v tazkej situacii. Je to 1:1 Sorry jesus.


Ajjachcembytmudrynasmrtelnejposteli   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som sprosty a neviem co hovorim a preto nemozem ist do pekla. Ako by predsa mohol boh sudit debila ?


Ajjachcembytmudrynasmrtelnejposteli   |   ip:213.181.1   |   2009-05-23  (19:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A myslis si, ze ked si ludia kupovali odpustky tak neboli vypocitavy ?

Myslis, ze ked sa ludia vtieraju bohu, tak niesu vypocitavy ?

Myslis, ze ked cirkev predavala odpustky tak nebola vypocitava a nestavala sa nad boha ? Ved cirkev nemoze zarucit odpustenie za peniaze.

a takto sa da pokracovat. Kazdy je vypocitavy. Ak nie, zober si to najtazsie miesto v praci, byvaj v bude pre psa, a tak dalej.
Tak teraz uz si to uvedomujes aj ty, takze sa nebudes mat ako obhajit.
Libre   |   ip:95.105.15   |   2009-05-23  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akoze toto napisal naozaj dement! Ved to pisali ludia nie Boh, tie pravidla boli pisane skor ako zakon.Ked zomries tak ho uvidis!


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-05-23  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ajjachcem byt mudry- jedna vec je ista , ze hitler nebol komunista a este jedna vec je tiez ista a sice,ze ty naozaj nevidis a nerozumies. alebo vobec necitas co tu kto pise a stale si hudies len svoje. no nic - komu neni z huri dano, v apatece nekoupi....


entita2   |   ip:91.148.6.   |   2009-05-23  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som vas stvoril aj naprogramoval to ostané su: štatistické odchylky ,bude tak ako ma byť, ako bolo a bude ešte ako aj nebolo - amen!
Pride aj na Vás Judáši "kostolný"


toper1   |   ip:78.99.193   |   2009-05-23  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  po 100 Neplat dane.
po 101 a hlavne sa z toho všetkého neposer.
po 102 zabudni na to ,že sa dožijes dôchodku
po 103 nezabudni ,že žijes na hrobe niekoho iného
po 104 never nikomu hlavne nie Americkej vlade.
po 105 nepodporuj armadu .a take k ...ako su zbrane.
po 106 ver , ale nie uradníkom
po 107 mysli a cti si svoju mamu
po 108 ak mas to štastie a máš mamu. akú som mal ja,tak platí pr.109
po 109 cti si svoju mamu.
po 110 matka a mama .to je to prečo sa oplatí žit a zomriet.
po 111 never nikomu len svojej mame a nie uradnikom z VATIKANU.
po 112 a hlavne sa neboj.....


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-05-23  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skutocne nuda...autor si dal tu namahu pisat ale je to plne plytkosti a nezmyslov. Prikazania maju omnoho hlbsi moralny rozmer a autor ich doslova zosmiesnuje nehovoriac o tych jeho ktore su znoska egoistickych bonmotov...


Balduin   |   ip:84.245.71   |   2009-05-23  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som zvedavy kolko veriacich sa sprava podla tych pravidiel - zakonov - prikazani, rit palovu vacsina ste len farizeji, inak biblia bola nespocetne velakrat prepisovana, takze jej povodna verzia moze byt uplne ina a cirkev je zdiskreditovana uz davno.John R   |   ip:62.197.20   |   2009-05-24  (00:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stupidnejší článok som už dlho nečítal. Autor je evidentne nevyzretá osobnosť, ktorá sa ešte hľadá. Navyše, gramatické chyby ma v tom len utvrdzujú...


Samovyhodnocovac   |   ip:64.229.22   |   2009-05-24  (05:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SVET SA DELI NA LUDI S VLASTNYM ROZUMOM A OVECKY :-)


Samovyhodnocovac   |   ip:64.229.22   |   2009-05-24  (05:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OVECKY, BEEEE, EEEE, BEEEEE


Samovyhodnocovac   |   ip:64.229.22   |   2009-05-24  (05:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JASNE ZE DAM DO ZVONCEKA, BEEE, BEEE. LEN ABY SOM TEBA NAKRMIL FARARKO MOJ, BEEE, BEEEE


ANONYM   |   ip:78.156.22   |   2009-05-24  (05:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samovyhodnocovac- ty si myslis o sebe ,ze si nad vsetkym a uz si na vsetko vyzrál?? tak ti drzim palce!LEN ABY JEDNEHO NEZISTIL, ZE SI AJ TY OVCA, LENZE PATRIACA DO OVCINCA NA DRUHEJ STRANE...


joplins   |   ip:78.156.22   |   2009-05-24  (06:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samovyhodnocovac- vidis, keby si sa bol lepsie ucil, mohol si byt fararom aj ty a davali by tebe do zvonceka a nie ty im. ale ked zaberes, no....


klifton   |   ip:91.127.18   |   2009-05-24  (06:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre joplins: nečítal som všetky tvoje sdiskusie, máš ich tu veľa, ale: hneď v prvom si priznal, že bibliu si nečital ani ty. Čudujem sa potom, že o nej vôbec hovoríš. Keď chceš o niečom diskutovať maj to najskor naštudované, nie len prečítané.


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (07:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prikazania su lahkomyselne a plytke. Nemaju logiku v tomto svete. Mozu sa pouzit maximalne vo fanatickom klastore. Realita je ina. Dobre tak pre dedincanov a iqacov. Ale co, pre tupe ovce stacia. Aspon sa daju take ovce dobre vyuzivat. Potom uz sa peniazky sypu zo sprostosti ludi. Ovce sluzia aj na zabavu. A teraz na kolena a ruky spinac.

Kazdy treti farar je pedofil. Narusena psychika.


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (07:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nieco pre joplins. Mal si to napisat takto. Mal si sa lepsie ucit, aby si mohol aj ty ludi klamat. Nie kazdy po tom tuzi, to si musis uvedomit. A lepsie ucit ? Rozpravky ? Tie pozna kazde male decko. Rozdiel je ucit sa realitu a rozdiel je ucit sa nezmysli a vymysli. Iba sprosty sa uci to co nieje podlozene a dolezite.


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (07:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravdu nezakryjete ohovaranim autora a uz vobec nie s gramatikou. Tym jeho slova nezhodite. Je to cierne na bielom. Chysta sa nova kniha s nazvom Antibiblia - Je cas otvorit oci. Musite dozriet mile ovecky a musite najst smer, ktori nebude urceny. Ste este malo vyzrety, aby ste nasli vlastnu cestu a preto vam cirkev vyhovuje. Utesuje vas a robi z vas nemysliace bytosti. Antibiblia vas vsetkych prebudi. Bude za symbolicku cenu, aby ste nemuseli moc platit za liek. Vydana bude priblizne na konci leta. Robia sa posledne upravy.


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Tento clanok je logicky a zas ho nikto nevyvratil. Vsetci tliachate uplne mimo. Hovorite, ze je na urovni decka a pritom nikto nevyvratil vobec nic. To znamena, ze vy ste pod urovnou decka. Sami sa zosmiesnujete. Cudujem sa, ze vam to nieje trapne. Kazdy hovori o jednoduchosti clanku, ale presne tak to ma byt. Netreba pisat tazke veci, aby to odradilo mladych ludi. Treba to napisat jednoducho, priamo a logicky. Ak si necenite priamost, logiku a jednoduchost, potom nepohcopite ani zlozitost. Autor napisal pravdu a vy to neviete zniest. Stve vas, ze sa niekto neboji vyjadrit proti tomu, coho sa vy bojite, lebo ste zbabelci. Cirkev vzdy strasila a vyuzivala zbabelcov. Zbabelec radsej posluchne a nebude sa pytat. Autor sa aspon snazi hladat. Vy ste nehladali, vy ste posluchli zo strachu toho co bude po smrti. Ste vypocitavy. Uznavat boha znamena to iste, ako si zaplatit poistku do buducna. Chcete sa istit, ze sa budete mat aj dobre a keby bol boh, presne takych ludi by neznasal. Ludi, ktori su vypocitavy a vtieravy ako komare, len aby sa mali dobre. Ludia bez nazoru a plny zbabelosti.


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (07:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento clanok je logicky a zas ho nikto nevyvratil. Vsetci tliachate uplne mimo. Hovorite, ze je na urovni decka a pritom nikto nevyvratil vobec nic. To znamena, ze vy ste pod urovnou decka. Sami sa zosmiesnujete. Cudujem sa, ze vam to nieje trapne. Kazdy hovori o jednoduchosti clanku, ale presne tak to ma byt. Netreba pisat tazke veci, aby to odradilo mladych ludi. Treba to napisat jednoducho, priamo a logicky. Ak si necenite priamost, logiku a jednoduchost, potom nepohcopite ani zlozitost. Autor napisal pravdu a vy to neviete zniest. Stve vas, ze sa niekto neboji vyjadrit proti tomu, coho sa vy bojite, lebo ste zbabelci. Cirkev vzdy strasila a vyuzivala zbabelcov. Zbabelec radsej posluchne a nebude sa pytat. Autor sa aspon snazi hladat. Vy ste nehladali, vy ste posluchli zo strachu toho co bude po smrti. Ste vypocitavy. Uznavat boha znamena to iste, ako si zaplatit poistku do buducna. Chcete sa istit, ze sa budete mat aj dobre a keby bol boh, presne takych ludi by neznasal. Ludi, ktori su vypocitavy a vtieravy ako komare, len aby sa mali dobre. Ludia bez nazoru a plny zbabelosti.


anna   |   ip:217.12.51   |   2009-05-24  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerob druhým to, čo nechceš aby robili tí druhý tebe! A potom je jedno, či si veriaci alebo nie a nemusíš obhajovať ani svoju vieru, ani svoju nevieru. Potom sa pozri, či sú Tvoje osobné prikázania alebo prikázania, ktoré si prijal alebo, ktorými Ťa vychovávali súlade s týmto prikázaním a zistíš, či máš pravdu, Tvoje svedomie Ti odpovie samé.
Správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa tí druhí správali k Tebe.


BuBo   |   ip:213.151.2   |   2009-05-24  (09:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezabiješ! -k tomuto by som napisal, nie sme mäsozravci a prikazanie Nezabijes, plati rovnako na ludi ako aj na zvierata. Zvierata v prirode, ktore sa zivia mäsom, su na cistenie starych chorych a slabych jedincov...cize su to mrchozruty...


Klifton   |   ip:91.127.62   |   2009-05-24  (11:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Pravda: :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Ja   |   ip:78.99.41.   |   2009-05-24  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BuBo..ale Boh v biblii povedal,že zvieratá stvoril,aby sme ich jedli a že ten kto je len zeleninu je slaboch...ale že ho netreba osudzovat za to:D


x   |   ip:78.99.133   |   2009-05-24  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  - autor tohto clanku zrejme vobec nerozumie pojmu viera
- keby sa tie prikazania dodrziavali nepotreboval by som na dome klucku od dveri boli by stale otvorene...
- co dodat ? kaslem na celu cirkev, kto v co veri je jeho vec, no nechapem co autora k tomuto clanku doviedlo asi musi chodit do kostola proti svojej voli :D
- a tie vysvetlenia haha ...
- hej hej je pekne pisat vlastne uvahy na papier ....Ano   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (16:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby pes nesral, tak ho roztrhne. Samotna cirkev ich nedodrziava a preto treba utok. Autor to vystihol. Je to cierne na bielom. Cirkev je zbytocna. Nosite krize a vobec neviete preco.
Ano   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konecne vam otvarame oci. Toto je len zaciatok. Robite presne to co robila cirkev. Smiala sa z ludi, ktori napisali pravdu. tym ju vsak nezakryjete. Coskoro bude na svete kniha plna pravdy o vasej slepej viere. Ovce bez nazoru.


Ano   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy ste deti tych, ktori hovorili, ze Zem je doska.

hahahaAnakonda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mnoho z vas mi tu pripada ako Flanders so Simpsonovcov. Jezis je riadny scifi pribeh. Zatial najvynosnejsi pribeh.


Anakonda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Obzerstvo je tiez hriech a kazdy druhy pobozny je vypaseny ako prasa.


Anakonda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Navrh pre admina. Tu anketu ktoru tu mas by si mohol upravit. Budhizmus je skor filozofia a zivotny styl ako nabozenstvo a preto by mal byt budhizmus oddeleny od nabozenstva. Je to skor filozofia bez boha, preto to teda nabozenstvo nieje. Pozri si wikipediu.


http://sk.wikipedia.org/wiki/Budhizmus


Desatoro podla Satana   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1. Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
2. Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky!
3. Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!
4. Satan znamená laskavost k těm, kdo ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky!
5. Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!
6. Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry!
7. Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti,
co kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky "božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji"
stal nejzkaženějším zvířetem!
8. Satan znamená všechny takzvané hříchy, jelikož vedou k fyzickému, mentálnímu nebo
emočnímu uspokojení!
9. Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal
udržovat v chodu!


Desatoro podla Satana   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1 Kor. 5,12 – Súdiť
nekresťanov - na to právo
nemáte, tých nech súdi Boh


Haha, polovica z vas tu pohrda bohom, lebo nas sudite a hlavne autora. Vase slabe ega z vas robia odporcov boha.


Desatoro podla Satana   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Satanizmus s Kresťanstvom spoulu úzko súvisia! Satanistická biblia hovorí: Kresťanstvo k svojmu životu potrebuje satana,lebo keby nebol,čím by sa kňazi vyhrážali ak nie peklom? Veľa ľudí verí len zo strachu pred trestom. Ja takejto viere vravím otrocká. Otroci tiež otročili, lebo sa báli, že ak nebudú, pán ich potrestá, a to spôsobom najtvrdším. Kňazi tiež opisujú peklo ako najhoršie miesto, kam sa duša po smrti môže dostať, ak jej majiteľ nebude striktne dodržiavať pravidlá, ktoré vraj spísal sám Boh. Každý môže robiť čo chce! Má sa len správať ako človek. Nenabádam tým k anarchii, tá tiež nie je vyhovujúca pre každého, svet potrebuje pravidlá, ale ak sa už držať pravidiel, prečo nie svetských zákonov, tie sa aspoň nezapodievajú zbytočnosťami!!! Keďže cirkev opisuje satanizmus tak, ako ho opisuje, považujem za potrebné oboznámiť vás s tým, aký naozaj je. Satanistická biblia je zaujímavé aj celkom poučné čítanie, ale netreba sa nechať oblbnúť. Sú tu dobré myšlienky, ale ak sa zamyslíte, zistíte, že satanista je tiež spútaný určitými "zmyselnými" pravidlami. Ale určite nie tak, ako kresťan...
Musím vás však varovať!!! Neskúšajte v žiadnom prípade satanskú mágiu a už vôbec sa nesnažte použť Enochiánske kľúče! Ono to funguje,ale nie zadarmo... Mne je to teda jedno! Myslím, že každý má svoj rozum a ak sa náhodou rozhodnete vyskúšať si to, tak to už je váš bordel... Ak si chcete Satanistickú Bibliu stiahnuť, kliknite na odkaz "Literatúra".


Desatoro podla Satana   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dalsie argumenty proti prikazaniam

Hlavné prikázanie: Milovať budeš Pána, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou, celou svojou silou a celou svojou mysľou a svojho blížneho ako seba samého! (Lk 10,27-28) - myslím, že milovať na rozkaz sa určite nedá. Ak to náhodou niekto nedokáže, tak porušil hlavné prikázanie, a teda aj zhrešil. To je dosť nefér a ak to niekto nechápe, ako sa opovažuje nazývať sa Bohom?

1. Ja som Pán, Boh tvoj! Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, aby si sa im klaňal. - niekto, koho ste nikdy nevideli, ani nepočuli sa s vami takto drzo a povýšenecky rozpráva a šikanuje vás ako dákeho sluhu. Už dávno skončila doba nerovnosti medzi ľuďmi a nikomu sa už nemusíte klaňať. NECH ŽIJE SLOBODA!!! Mimochodom, ak Boh, ktorého vyhlasujú za jediného existujúceho hovorí:"Nebudeš mať iných Bohov..." potvrdzuje tým vlastne, že je ich viac a možno sa bojí konkurencie...

2. Nevezmeš mena Božieho nadarmo. - vďaka tomuto sa stalo slovo "Boh" akýmsi vulgarizmom. Tuším, že z demokratických princípov vyplýva, že môžete povedať čokoľvek a kdekoľvek!!!

3. Spomni, aby si deň sviatočný svätil. - sú dôležitejšie a lepšie spôsoby ako stráviť čas. Ak niekto verí v Boha, k svojej viere nepotrebuje majetnú cirkev, verejné vyhlasovanie viery a už vôbec predriekačov modlitieb v kostoloch. Viera je iba jeho vnútorný, subjektívny postoj.

4. Cti otca svojho i matku svoju! - Súhlasím! Ak sa tým nemyslia dáke pochybné nebezké bytosti! Každý človek vie, že si má ctiť svojich rodičov a určite k tomu nepotrebuje náboženské príkazy. Takže logicky vyplýva, že je to zbytočné prikázanie...

5. Nezabiješ! - Viete koľko vrážd má práve cirkev na svedomí? (viď. Obete organizovaného kresťanstva) V mene Boha, alebo Ježiša Krista je to ale asi v poriadku...

6. Nezosmilníš! - kresťanská interpretácia: "nebudeš mať sex pred svadbou a nebudeš používať prostriedky zabraňujúce oplodneniu" - k tomu nemám čo dodať! To je každého osobná vec.

7.Nepokradneš! - A cirkev kradne ako o dušu. Práve krádežou prišla k väčšine svojich majetkov.

8. Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu! - môže sa ti stať, že ti preto blížny vážne ublíži, ale určite ťa žiadny Zeus nezasype guľovými bleskami.

9. Nepožiadaš manželku blížneho svojho! - každý predsa vie, že sa to nepatrí...Etika, alebo morálka je pre väčšinu ľudí prirodzená, a tak by sa toho mali vyvarovať aj bez náboženského učenia.

10. Ani nepožiadaš majetku blížneho svojho, ani ničoho, čo jeho je! - Dosť všeobecné a nejasné prikázanie. Možno by sa mali všetky prikázania lúštiť ako sa lúštili Nostradamove vízie budúcnosti, a až potom predkladať ako "zákony". Niekto by sa predsa mal postarať aj o zrozumiteľnosť, alebo práve nezrozumiteľnosť vyhovuje?


Anakonda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-24  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto musite vidiet. Ja odpadnem. ;-)))))) Takto uvazuju nabozensky fanatici. To sa pomodlite aj ked sa vystite, lebo sa dotknete svojho pohlavneho organu.


http://www.vitazstvo.szm.sk/


!!!!!   |   ip:78.99.18.   |   2009-05-24  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak chce niekto pochopiť skutočný a jediný význam "Desatora" nech sa páči. Máte to tam v siedmich jazykoch rovno pod nosom. Výklad starý 80 rokov. Kto nie je schopný to pochopiť, toho úprimne ľutujem.


http://www.abdrushin.cz/ve-svetle-pravdy/poselstvi-gralu-od-abdrushina-093.phpjoplins   |   ip:212.27.28   |   2009-05-24  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre klifton- hned v prvom som priznal??? no neviem ako si toto vydedukoval..hm hm??


joplins   |   ip:212.27.28   |   2009-05-24  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  re- desatoro podla satana- ty clovece,uz nepi.!!!!


joplins   |   ip:212.27.28   |   2009-05-24  (22:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre anakonda- a ty co ty potmehúd?? ty taketo stranky katolicke navstevujes a potom to tu zosmiesnujes... no no!!!


666   |   ip:78.99.75.   |   2009-05-25  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boh musel vediet ze Eva zákaz poruší ak je vševedomí


666   |   ip:78.99.75.   |   2009-05-25  (10:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   tak veriaci,,,čakám na vysvetlenie


marek   |   ip:217.172.1   |   2009-05-25  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  666... A KTO STVORIL BOHA? 666..cakam na vysvetlenie? :-)


Bee bee   |   ip:87.197.13   |   2009-05-25  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze: hned na lavo mas bocak, prava noha na trenie, lava na spicku, pravy prostrednik do jednoprstovky, lava na stisk, pravou musis hned cvaknut. Potom tou istou vertikalny stisk, pekny rajbas do sokolika. Lavou na zabu v sokoliku, musis spravit koziu nohu, pravou zase cvaknes, potom dlhe dynamo na pravu, lavou na dlan a posledny docahovak a mas to.

Cakam na vysvetlenie.


peter   |   ip:95.102.52   |   2009-05-25  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepoznám vek ani spoločenské postavenie autora, no myslím si že jo to človek ktorý rád porušuje spoločenské pravidlá a fantasticky dokáže ospravedlňovať svoje priestupky. Myslím že v ňom maximálne absentuje niečo také ako - ovládanie svojich emócií, pokora, a to už nehovoriac o tom že kôli rozdielnosti názorov odmieta ctiť svojich rodičov. Niesom žiaden kresťan či iný náboženský fanatik, no kôli luďom ako je autor muselo byť namiesto desiatich prikázaní napísaných nespočet právnických kníh a zákonov. Ani tie nerešpektuje? a bude žiadať manželku svojho kamaráta len preto že sa vňom vzbudili city? Zabije niekoho a vyhovorí sa na živočíšne pudy? ľudia nedovolme luďom ako je tento vnášať tak choré názory do našej spoločnosti. Však práve oni rozkradnú čo sa dá , zlikvidujú každého kto im stojí v ceste a ešte to dokážu aj ospravedlňovať.


Bôžik   |   ip:78.99.139   |   2009-05-25  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter vrát sa do doby bronzovej,predávaj tám ženy po 30 šeklov,ukamenuj deti ,čo si nevážia rodičov,a zabíjaj čarodejníkov,numerologov a homosexualov a nejec zajaca.To je tiez hriech.tam možes zit podla svojej morálky-Božej..pardon.V palestine na polopúšti s pastiermi kôz.


Bee bee   |   ip:87.197.13   |   2009-05-25  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To peter: Suhlas


inteligentnePovedane   |   ip:195.168.5   |   2009-05-25  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  si mi to vymazal admin? sak to je pravda


Bee bee   |   ip:87.197.13   |   2009-05-25  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak som sa zatial vysvetlenia nedockal. Hmmm, zrejme by to vedel len niekto, kto to robi a vie DOBRE o com je rec.
Ale o viere, nabozenstve, cirkvach, teizme, ateizme - ved to su take lahsie temy, ze? - tam ma vacsina prispievatelov dost jasno. :o)) A cim menej poznatkov, cim menej odziteho v praxi a predovsetkym na vlastnej kozi, tym vyhranenejsi nazor.

Nerozumiem tej zasti. Pena na ustach, ako to tu kdosi poznamenal, na oboch stranach... niekedy az nenavistne prispevky.

Chcete bojovat proti NWO a prvy nazorovy problem vas vie rozdelit na nezmieritelne tabory? Mozem pochybovat o svojej viere a viem pochybovat aj o svojej nevere. Preco si to navzajom nemozeme pripustit?

Za akou PRAVDOU a akym cielom to teda chceme ist? Co ma byt to, co nas zjednoti, proti nejasnemu nepriatelovi? Nie sme to nakoniec my sami??

Kazdy clovek chce byt stastny. Mudry, zdravy, chytry a bohaty byt nestaci. :o)

Chceme pokoj a stastie. Kto si este spomenie na detsku cistu radost? Taku, ktora nema pricinu, pamatate este? :o))
Taky by som chcel byt.....joplins   |   ip:78.156.20   |   2009-05-25  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre bôzik- neviem co ti na tom petrovom prispevku vadi?? ci tebe sa viac paci ked ti kamos pretiahne frajerku len preto lebo mal chut??? nehrajte sa tu vsetci na hypermodernych. a poprosim NEEXTREMIZUJ!!!


zofka   |   ip:89.173.14   |   2009-05-26  (12:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE Boh. vravíš, že Európa je založená na Ora et labora - modli sa a pracuj, to bol stredovek 5-15 storočie, potom prišlo obdobie humanizmu a renesancie, kde chceli ľudom dokázať, že aj sám človek dokáže veľké činy, preto to bol zlatý vek umenia (Michelangelo, Da Vinci a pod)- antické námety, verili v prírodu), literatúra mohla byť konečne písaná národnými jazykmi potom prišlo krviprelievanie - hm..žeby katolíci proti protestantom...aaano..náboženské vojny a ľudia si už mysleli, že príde koniec sveta, pretože tá doba bola neskutočne zlá, opäť začali veriť v božstvá, mytológiu ich heslo: márnosť nad márnosť - to bolo obdobie baroka, potom prišiel klasicizmus, kde muselo byť všetko dokonalé, v podstate tam musela byť opisovaná šľachta z tej najlepšej stránky - niečo ako socialistický realizmus oveľa neskôr, ale samozrejme boli aj autori, ktorí nepísali, tak ako sa žiadalo a heslo? Cogito ergo sum - myslím teda som, potom prišiel romantizmus a vytváral sa ideál človeka, aký by mal byť, dá sa povedať, že vytvárali bohov z ľudí, ale samozrejme boli omylní aj z okraja spoločnosti ale mali srdce...a potom realizmus a ten je tu podnes dá sa povedať. tým som len chcela demonštrovať, že Európa nepotrebuje modli sa a pracuj, pretože už par storočí žije bez toho a asi rovnako dobre-nedobre.


:)))   |   ip:195.28.83   |   2009-05-29  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA UPLNE SUHLASIM S AUTOROM....PO CELY ZIVOT MAM TEN ISTY NAZOR IDE O TO ZE LUDIA OKOLO TEBA KTORY VERIA TA IDU DOHNAT DO ZUFALSTVA NA AKE KRAVINY VERIA. NAPR ja a moja frajerka...tak ked začnem s naboženstvom tak sa so mnou nebavi..a preto lebo neviem podstatne tomu argumentovat...proste preco verit na nieco co si neviem ani obhajit...a pritom stratim pritom cas v kostole pri motlidbach a pod. Takze uplne chapem autora...proste serie ho debilita tychto ludi...ok cest vynimkam su aj mozno normalny veriaci...ale 5/10 su fanaticky blbci


Zihos   |   ip:78.98.72.   |   2009-05-30  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naco je zakon?Naco pravidla? Robim si co chcem a co kazdeho do mna...Potom mi chodia domov deti s modrinami od zbohatlickych deticiek ktorych rodicia neucia ze slusnost musi byt... alebo nemusi?Pas v aute si "musim" zapnut preto lebo mi ma zachranit zivot alebo preto aby som nezaplatil pokutu...? Zakon je dobry alebo ma ma len obmedzovat...? V Biblii sa pise Kde niet zakona tam niet ani prestupenia (porusenia zakona).Teda ak by nebol zakon(zakaz) nediali by sa skutky ktore ten ktory zakon zakazuje , alebo by dany skutok nebol ZLY. K comu je vlastne zakon.Ja myslim ze je tu alebo vlastne mal byt, predovsetkym preto aby sa zabranovalo zlu,ktore sa naokolo deje. Kupil si si pracku.V navode si docital o vsetkom co potrebujes vediet o bezpecnom pouzivani.O tom ci mozes zobrat noz s neizolovanou ruckou a pri zapnutom stave rezat privodnu snuru sa tam nedocitas.

Znamena to, ze ked to tam NIE JE NAPISANE :

1. elektrina ta nezabije?
alebo
2. ze to nikdy neurobis

Ja osobne si manualy citam vyhnem sa tak reklamacnym tazkostiam...


Pravda   |   ip:213.181.1   |   2009-05-30  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je pre vsetkych veriacich. Prebudte sa, pretoze vdaka vasej podpore vznika vyuzivanie,manipulacia od utleho veku, kedy dieta nema svoj usudok a zaroven tvoria chudobu. Najvacsie peniaze su z najvacsej chudoby a z najvacsej sprostosti.


http://www.youtube.com/watch?v=DEaoIinWzEg&;feature=related


Vera   |   ip:213.181.1   |   2009-05-31  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vsetci veriaci, pozrite si toto. Ved sa na vasich nazoroch bavia, lebo su naozaj nelogicke a komicke.


http://www.neutralzone.sk/index.php?option=com_content&;view=article&id=246:bill-hicks&catid=10:online-dokumenty&Itemid=20


Anna   |   ip:217.12.51   |   2009-06-02  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  UŽ PÁR DNÍ SA V DISKUSII NA TENTO PRŚPEVOK, AJ V DISKUSII NA PRÍSPEVOK BOH JE ILÚZIA SLABÝCH ĽUDÍ HÁDAJÚ "TAKZVANÍ ATEISTI S TAKZVANÝMI NEVERIACIMI".ČLOVEK SO SKUTOČNÝMI DUCHOVNÝMI HODNOTAMI SA UŽ DÁVNO TEJTO DISKUSIE VZDAL, LEBO JE TO SAMÉ OSOČOVANIE SA ATEISTOV A KRESŤANOV MEDZI SEBOU. OKREM TOHO VERÍM, ŽE SA SEM ZAPOJILI AJ VERIACI Z INÝCH NÁBOŽENSTIEV, NIELEN KRESŤANIA, KTORÍ RADI ROZOŠTVÁVAJÚ ATEISTOV PROTI KRESŤANOM. TAKŽE HÁDA SA TU KAŽDÝ S KAŽDÝM ČASTO NA VEĽMI NÍZKEJ KOMUNIKAČNEJ ÚROVNI.ČESŤ VÝNIMKÁM. OSPRAVEDLŇUJEM SA KAŽDÉMU, KTO SEM NAPÍSAL PRÍSPEVOK NA ÚROVNI, KTORÝ REŠPEKTUJE PRESVEDČENIE DRUHÉHO ČLOVEKA VERIACEHO, ČI NEVERIACEHO. A KEĎ UŽ AJ NEREŠPEKTUJE, TAK TO DOKÁŽE ASPOŇ SLUŠNE VYJADRIŤ. NENECHAJTE SA MANIPULOVAŤ A NEBOJUJTE PROTI SEBE. UVEDOMTE SI, ŽE TU V PRVOM RADE DISKUTUJETE MEDZI SEBOU AKO ĽUDIA A AŽ POTOM AKO VERIACI, ČI NEVERIACI. MOŽNO KEBY STE SA STRETLI V BEŽNOM ŽIVOTE A TÉMU NÁBOŽENSTVA BY STE VYNECHALI, ČUDOVALI BY STE SA, AKO SI ROZUMIETE:-)


peter   |   ip:91.127.10   |   2009-06-02  (16:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bôžik, nerozumiem čo si mi napísal. asi ti to moc nepáli, veď to vôbec nesúvisí s mojím postojom voči autorovmu článku. Píšem tam o sebaovládaní a ty ma posielaš páliť čarodejnice? aj ty máš volebné právo??? to preto tak vyzeráme. uf čo už, veď mi vás nejak uživíme.


Kamarad   |   ip:213.181.1   |   2009-06-02  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neveriaci nepotrebuju k tomu aby sa vedeli spravat ziadnu organizaciu, ktora rabuje svet a pritom kaze o slusnosti.


peter   |   ip:91.127.10   |   2009-06-02  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anna, napísali si to moc pekne a rozumne. len pár ludí sa začne baviť na jednu tému a ani jeden nemá rovnaký názor. Je to prirodzené a preto musia platiť určité pravidlá spolužitia . a nikdy nezabudniete že pravidlo - ži a nechaj žiť - je to najdôležitejšie. Život je nádherný a taký krátky že si to nedokážeme ani predstaviť, no dokážeme si ho navzájom dokonale znechucovať deň čo deň.


Iluminati   |   ip:213.181.1   |   2009-06-02  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabi a nechaj zhnit.


atreidess   |   ip:62.152.22   |   2009-06-14  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedno je isté: človek potrebuje v niečo verit!
ci uz ide o krestanov, budhistov ci ateistov.
ci uz ide o vieru v boha alebo vieru v sameho seba.
...bez viery zivot nieje mozny..keby ste neverili ze dostanete vyplatu ..ani do roboty nechodiite :O)


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V nieco ? Clovek potrebuje verit v realitu a nie v rozpravky.Verime,ze dostaneme vyplatu, lebo ju musia dat.Zakon je zakon.Keby nebolo zakona, bolo by zbytocne vo vyplatu verit.Takze tu nesplietaj blbosti.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: a co drzi zakony? ako je mozne, ze ich ludia pocuvaju? ako je sakra mozne, ze vobec pises komentare? vsetko niekde zacina, opytaj sa sam seba kde to zacalo


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Strach.Presne to plati o aj vo viere.Plati na vas strach.Presne to bude platit aj v nwo.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: uz sa ta bojim :-O vyhybas sa priamym aj nepriamym otazkam.... zalez niekde a prestan sa hrat na toho, ktory odkryva pravdu... si obycajny pokrytec


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mna sa nemusis bat.Nehovoril som o sebe.Hovoril som o tom, ze vas mozeme ovladat pomocou strachu.V com som pokrytec ? Vies vobec co to znamena ?


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze iluminatorko, nieco pre teba: mna strach ovladal cele veky. asi 4/5 mojho zivota som bol zosraty z uplne vsetkeho. potom som prisiel na jednu haluz - aj strach je hnany vierou. ake jednoduche! zvysok uz isiel skoro sam... prestal som verit na strach. skus ma dneska ovladat strachom. inych ludi mozno (cela moja rodina to napr nedokaze).
Pokrytec - Vyznam:Význam:
• Neupřímný člověk, licoměrník, člověk s dvojí tváří

• Někdo, kdo neváhá lhát pro svůj prospěch.


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Strach ta bude ovladat vzdy.Strach je strach a strach vyuzivaju aj nabozenstva.

potom som prisiel na jednu haluz - aj strach je hnany vierou. - to je naozaj haluz a nie pravda.


Ja svoje chyby priznavam a netvrdim, ze som dobry.Neklamem.Hovorim pravdu.Ty si nenapisal konkretny priklad kde som sa pokrytecky zachoval,je to len tvoj nepodlozeny nazor.Ja mam podlozene vsetko logikou a priamym vyznamom.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: tu len dokazujes svoju nevedomost. nezasiel si ani daleko do vlastnej podstaty ale budes tu hadzat spinu na vsetkych okolo... ako som povedal, si pokrytec. precitaj si svoje komentare, ked to tam nevidis, je to zase len tvoja skoda, nie moja. a keby si skutocne pouzival logiku, zistil by si, ze zakony logiky vylucuju iste veci, ktore v tomto svete su. nie vsetko je uplne logicke a tvoja podstata uz vobec nie. priamy vyznam u teba ale fakt je, to ti nechavam


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nabozenstva su postavene na nevedomosti a vyuzivaju,ovladaju hlupakov pomocou strachu a nadeje z odmeny, aj ked neviem zaco by ste mali byt odmeneny nejakym nebom.Ste to iste ako zvierata.Ja nehadzem na nikoho spinu, len na nu upozornujem.Ukazujem kde je.Vidis, zas si nenapisal konkretny priklad preco som pokrytec.Vies, ze vo svojich prispevkoch nemam pokrytectvo, keby bolo tomu inak, upozornil by si konkretne.Taku sancu by si si nenechal ujst.To co pisem je pravda, podstata a logika.Nikto to nevyvrati.Neda sa to.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: viera a nabozenstvo su dve podstatne rozdielne veci. neplet to tu teda. a upozornujes na veci, ktore povazujes za spinu ty, pricom hadzes spinu na ludi (ci to tak vidis alebo nie, uz ja neviem). typicky priklad: "To co pisem je pravda, podstata a logika." mi povedz, co je logicke na tom, ze sa rozpravame o viere a tu zatahujes nabozenstva? a tiez nerozpravas o idealoch nabozenstva, len o ich praktickom zneuzivani. a na pokrytectvo som ta upozornoval uz pri inych clankoch kde si mi neodpisal tak nechcem riskovat, ze zase prestanes pisat. a vyvratim ti hocico, ukaz na to prstom :P


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o


Religion is bullshit


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: zas a znova. vidim, ze ta to neprestava bavit a ja ti to nemam za zle, kludne v tom pokracuj. hraj sa na inteligenta, ktory vidi viac, ako ostatni. hraj sa na ubohu figurku, ktora len chce otvorit oci ostatnym. poviem ti na to asi len tolko: nikto nedokaze naucit nieco, co nechape. takisto ty nedokazes otvorit ludom oci, ked ich ty sam nemas otvorene.


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (17:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som napisal pravdu a preto tu nejde o to,co ma bavi.Otvorit oci si musia ludia,zial nevidia lacne klamstva a preto sa maju tak ako sa maju.Plodia zlo.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: ty si to hlavne klamstvo, ktore navadza ludi na jednu stranu :P a robis len to, co ta bavi... stale nadavas na nabozenstva, napriek tomu, ze som ti rozpraval o viere a inych veciach... zase a zase len ukazujes jednu stranu, pricom si uplne nieco ine, ako sa tu prezentujes. kym s tym neprestanes, budes tu flamovat ako sialeny a budes presviedcat o pravdivosti svojicn nazorov pod vlajkou pravdy. co je strasne pokrytectvo, ktore je takto zneuzivane uz cele tisicrocia. robili to nabozenstva, robili to monarchie, robia to tak politici. nie si o nic lepsi ako nabozenstvo, na ktore nadavas.


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mohol si napisat v com som klamal a az potom ma nazvat klamstvom.Teraz to nemas podlozene a preto si to pisal zbytocne.Moja strana je pravda.Tvoja je iluzia a utecha.Pokrytectvo si tu definoval a vobec to neznamena, ze pisat pravdu je pokrytecke.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Iluminator: k dokazom sa dostanem, toho sa neboj. Len by ma najskor zaujimalo, ci ty skutocne veris v to, co pises. NWO a ocipovani ludia a tie dalsie sracky


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-14  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najprv si mal napisat dokazy a nie obvinovat bez nich.Verim pravde a pravda je to co pisem.


sage   |   ip:78.98.153   |   2009-06-14  (19:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://dolezite.sk/Meli_bychom_si_uvedomit_ze_americke_ekonomicke_cile_jdou_ruku_v_.html
Ja bojujem iba s ludskou nevedomostou, pokrytectvom, atd.
Chcel som byt arogantny, aby ma chcel niekto skludnit
Urcite dovody musia ostat utajene, aby sa mohli naplnit.
V tom clanku si mozes prejst celu konverzaciu a najst si presne dane vytrzky. Takze ty bojujes s pokrytectvom tym, ze si arogantny, aby ta niekto chcel skludnit. Bojujes s nevedomostou tym, ze utajujes dovody. Este niekde si uviedol, ze si otvoreny a uprimny. Nejako to spolu nesedi.

http://dolezite.sk/Opium_hladomor_banky.html
Vy nosite satky na ociach. Kritizovat cudzich dokazete aj ked ich nevidite a nepoznate. seba poznate a nekritizujete. To je zvlastne. - este som nevidel jedinu kritiku teba alebo nwo od teba, stale rozpravas len o tom istom a ukazujes na spinu inych... teda si taky isty ako my.
Som primitivny bastard a rad utocim na ludi, mam vsak dobry smer a nehadzem svoju vinu na druhych. - ako tymto bojujes proti pokrytectvu?
Nechcel som vam zle a ani nechcem.Chcem vam len ukazat smer, ktory vas urobi lepsimi a vyrovnanejsimi. - cipova totalita nam pomoze byt vyrovnanejsimi? ako si to myslel?
Arogancia v mojich prispevkoch je zamerna, lebo tiez provokuje iste vlastnosti jedincov a na ne sa musi upozornovat tiez. - zase boj proti pokrytectvu?
Prave moje ucenie je pomoc. Moje vety o odmietani su zachrana a skutocna charita tohoto sveta. - odmietas uplne vsetko a propragujes nieco ine ako zachranu? skus byt viac kritickejsi aj v tomto smere.

Ja sem nechodim pre poslusnost, ale pre odhalovanie pravdy.... - teda nam odhalujes tu neskonalu pravdu - za vsetko si mozeme sami! ale fakt! to, ze elita manipuluje svetom uz dlhe veky, ti je ukradnute - vsetko, co sa teraz deje, je cista vola slabeho ludu! pretoze ludia su zli! no tak moment, ale definuj mi este, co je to zlo. Ked je zlo vsetko, co je proti cipom, tak si rozumieme


Tatiana   |   ip:178.40.23   |   2010-07-08  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cirkev štve ľudí proti homosexuálom a tým podporuje násilie a nenávisť.

Cirkev porušuje prikázania, keď štve ľudí proti homosexuálom a tým podporuje násilie a nenávisť!!! Verejne šíri odpor a odsudzuje homosexuálne božie deti !!! Blahoslavení tí, čo šíria pokoj, nie nenávisť voči homosexuálom !!!
Porušuje prikázania voči blížnemu ako to robila, keď upaľovala ,,bosorkyˇˇ, viedla vojny, trestala smrťou ukameňovaním cudzoložsvo, prostitúciu a homosexualitu !

Toto predsa Boh nechce !!! Boh je láska nie sudca, lebo boh prišiel svet spasiť nie súdiť, tak prečo cirkev tak rada súdi a rozdeľuje ľudí na dobrých a zlých !!! Kde berie cirkev tú istotu, že práve ona je tá dobrá...
Cirkev sa cíti prenasledovaná a pritom ona sama prenasleduje už aj tak dosť trpiacich homosexuálov, ktorí nesú neznesiteľne ťažký kríž a preto často páchajú samovraždy !!! Prečo odsúdila jedinú čistú lásku na tomto svete svojho Boha a vydala ho umučiť na smrť ???

Boh je láska, prečo s neho potom cirkev robí nástroj plný neznesiteľnej nenávisti, odporu, bez kúsku pochopenia, alebo súcitu voči svojím deťom, ktoré sa už tak narodili a ktoré tak sám tak stvoril ???
Niektorí kňazi tvrdia, že boh je čistá láska, ale popritom tí istí kňazi tvrdia, že Boh je plný nenávisti k niektorým veciam a ľuďom... Prečo??? Nie je to pokritectvo???
Cirkev sa riadi podľa nejakej knihy, kde platí akt pomsty, oko za oko zub za zub, kde radi zabíjali ľudí a podľa, ktorej upaľovali bosorky a diskriminujú
homosexuálov, podľa knihy, ktorá bola písaná pred stovkami rokov a ani
nevieme či ju nenapísal nejaký roľník na poli, ktorý sa nudil, lebo nie
je ani zďaleka overená... Dokonca sa našli písma, ktoré opisujú, že panna mária bola prostitútka...
Stvoril Boh homosexuála na to, aby cirkev šírila voči nemu odpor? Kedy cirkev
už konečne pochopí, že orientácia je nemenná a celoživotná ? Prečo
cirkvi tak záleží na tom, aby homosexuáli boli utláčaní a trpeli?
Opisuje Boh v novom zákone, aby cirkev búrila ľudí proti homosexuálom,
ktorých to pohoršuje? Prečo cirkev podporuje násilie a diskrimináciu
homosexuálv?

Som veriaci a milujem Boha, no cirkev ma neustále pohoršuje a zraňuje. Beda tomu od koho pohoršenie pochádza.
Som homosexuál a nedokážem si pomôcť,
nedokážem sa preorientovať, aj keď som o to prosil aj boha. Je to môj
kríž. Nenesú homosexuáli už aj tak dosť ťažký kríž, bez toho aby im
cirkev miesto pomoci hádzala brvno pod nohy, odsúdila ich, zavrhla,
odsunula ich na okraj spoločnosti a pobúrila ľudí voči nim? Nie je toto
hriech???
Chcel by toto Boh, aby sa takto ubližovalo svojím blížnym?
Prečo cirkev nemá v sebe ani kúsok súcitu, kúsok pochopenia, kúsok úcty
a milosrdnosti, tak ako by to chcel Boh voči takýmto ľuďom? Miesto
toho, aby cirkev kázala pomáhať takýmto ľuďom, neodsudzovať ich,
neubližovať im, káže presný opak! Je toto vôbec možné? Chcel by toto
Boh? Nie sú aj homosexuáli božie deti? Chcel by Boh, aby cirkev
rozdeľovala a súdila ľudí na dobrých a zlých? Nespomínal náhodou
nesúďte, aby ste neboli súdení? Chcel by Boh, aby títo ľudia tak
trpeli, aby im cirkev sťažovala utrpenie poburovaním ľudí voči nim a
vyčlenila ich na okraj spoločnosti? Je toto správne, nepomáhať
blížnemu, ale ho tvrdo odsudzovať a búriť ľudí voči nemu? Prečo v
cirkvi niet súcit??? Je to správne???? Boh je láska zatiaľ čo cirkev je
súd...

Prečo sa cirkev stále riadi starým zákonom v ktorom
trestali smrťou a ukameňovaním cudzoložstvo, prostitúciu a
homosexualitu? Neriadili sa takýmito zákonmi aj starí židia, ktorí
odsúdili, utírali a zabili nevinného? Je to humánne sa správne šíriť
nenávisť so starým farizejským odvovodnením, že ide o nehanebnosť?
Presne takto rozmýšľali aj starí židia, ktorí dali ukrižovať nevinného,
lebo si mysleli, že že sa rúha, že ide o nehanebnosť a ohavnosť! Myslí
niekedy cirkev aj na to, ako sa taký homosexuál, ktorý úprimne verí v
Boha cíti, keď ho neustále cirkev odsudzuje, pohoršuje a utláča? Ako sa
má taký homosexuál cítiť, keď nemá žiadnu nádej začleniť sa do života a
normálne žiť? Uvedomuje si cirkev, že tým podporuje samovraždy
homosexuálov, lebo im nedáva žiadnu nádej slušne žiť, keď ich ľudia
nenávidia a cirkev ich v tom ešte podporuje? Prečo cirkev pohoršuje
ľudí, aby páchali hriech nenávisti a šírili bezmilosrdný odpor, bez
kúsku súcitu a pochopenia voči homosexuálom? Cirkev šikanuje
homosexuálov. Prečo sa cirkev stavia do role tyrana? Prečo cirkev
homosexuálov nechápe a nepovažuje ich za božie deti, lebo voči nim šíri
odpor? Prečo im naopak nepomáha už aj tak dosť veľkej nenávisti a
nepochopenia voči nim?

Praví kňazi, sú väčšinou chudí a veľmi
milí. Tvrdia, že boh miluje všetkých ľudí rovnako a všetkých chce do
svojho nebezkého kráľovstva. Niektorí kňazi si však myslia opak, že Boh
je plný nenávisti a odporu voči homosexuálom...! Ako môže mať Boh voči
svojím ďeťom, pre ktoré zomrel a tak trpel na kríži odpor? Ako môže
nenávidieť čistá láska? Je Boh naozaj taký krutý nemilosrdný tyran,
plný nenávisti, odporu a násilia ako s neho robia kňazi? Smutné je aj
fakt, že v cirkvi je drvivá väčšina kňazov a biskupov, ktorí priam
ODSUDZUJÚ HOMOSEXUÁLOV a obviňujú ich, že sú posadnutí diablom.. Toto
sú šíritelia pokoja a lásky ako to chcel Boh? Nie sú to skôr namyslení
a pyšní sudcovia? Mňa jeden biskup pri spovedi priam skoro vyhodil, so
spovedeľnice, keď som mu prezradil, že som gay.. PÝTAM SA JE TO
MOŽNÉ... ? Prečo je v nich toľko nenávisti, veď sám pán Boh hovoril,
modli sa a miluj svojich nepriateľov... Prečo oni nenávidia? Prečo
tvrdia, že Boh nenávidí hriech a hriešnych? Veď Boh prišiel predsa
volať hriešnych nie spravodlivých, ako by ich mohol nenávidieť????

Kto im dal právo súdiť...?? Kto im dal právo tvrdiť, že Boh niekoho
nenávidí? Kto im dal právo poburovať ľudí proti homosexuálom a vytvárať
násilie? Nekoná cirkev proti božím plánom? Miesto toho, aby navádzala
ľudí, ku pomoci týmto ľuďom, ku tomu aby ich ľudia neodsudzovali a
nesťažovali im aj tak obrovský ťažký kríž, ktorý musia niesť, priam
podporuje nenávisť ľudí voči týmto ľuďom a tým šíri pohoršenie! Nemajú
títo ľudia už dosť trápenia, diskriminácie, odporu od ľudí a cirkvi,
ktorá ich priam poburuje proti nim? Pýtam sa prečo cirkev miesto
pomocnej ruky dvíha meč a sťažuje im ich utrpenie??? Chcel by toto Boh?
Chcel by, aby cirkev šírila nenávisť proti homosexuálom? Chcel by, aby
sa títo homosexuáli odsúdení cirkvou a spoločnosťou páchali samovraždy?
Je toto milovanie svojho blížneho, keď poburujem ľudí proti nemu??? Nie
je toto hriech? Dokedy toto ešte budeme trpieť? Kto si trošku viac
všíma veci okolo seba a nechodí slepo do kostola, určite si všimne na
cirkvi veci, ktoré nemajú nič spoločné s Bohom ako s dobrom a láskou.
V Afrike deti hladujú a Vatikán sa topí v peniazoch. Tak o čom to je?

Cirkev priamo podporuje diskrimináciu a utláčanie ľudských práv a slobôd
homosexuálov !!! Priamo poburuje verejnosť a spôsobuje hriech
nenávisti! Dovoľuje si tvrdiť, že Boh je plný nenávisti a odporu voči
homosexuálom hoc je čistá láska.

,,Nesúďte, aby ste neboli
súdení. Lebo ako budete súdiť vy, tak budú súdiť aj vás, a akou mierou
budete merať vy, takou mierou sa nameria aj vám.
Prečo cirkev podporuje nenávisť voči homosexuálom?
Prečo cirkev ubližuje a nepomáha homosexuálom?
Prečo cirkev podporuje nenávisť a násilie voči už aj
tak dosť trpiacim homosexuálom???

Musia ísť homosexuáli, ktorí sa už tak narodili a odmietajú žiť sami, do pekla??? Má právo cirkev rozdeľovať ľudí na dobrých a zlých podľa ich orientácie?
Prosím o pomoc, pomôžte všetci, ktorým cirkev ubližuje ROZMNOŽTE tento list, kde sa len dá, no uveďte aj zdroj ako túto stránku... homos.webnode.sk
Alebo sa pridajte do skupiny na facebooku a pozvite ďalších ľudí na:
http://www.facebook.com/group.php?gid=131382573552898&;v=info

Zdroj: homos.webnode.skJud   |   ip:178.40.23   |   2010-07-08  (10:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Cirkev štve ľudí proti homosexuálom a tým podporuje násilie a nenávisť.

Cirkev porušuje prikázania, keď štve ľudí proti homosexuálom a tým podporuje násilie a nenávisť!!! Verejne šíri odpor a odsudzuje homosexuálne božie deti !!! Blahoslavení tí, čo šíria pokoj, nie nenávisť voči homosexuálom !!!
Porušuje prikázania voči blížnemu ako to robila, keď upaľovala ,,bosorkyˇˇ, viedla vojny, trestala smrťou ukameňovaním cudzoložsvo, prostitúciu a homosexualitu !

Toto predsa Boh nechce !!! Boh je láska nie sudca, lebo boh prišiel svet spasiť nie súdiť, tak prečo cirkev tak rada súdi a rozdeľuje ľudí na dobrých a zlých !!! Kde berie cirkev tú istotu, že práve ona je tá dobrá...
Cirkev sa cíti prenasledovaná a pritom ona sama prenasleduje už aj tak dosť trpiacich homosexuálov, ktorí nesú neznesiteľne ťažký kríž a preto často páchajú samovraždy !!! Prečo odsúdila jedinú čistú lásku na tomto svete svojho Boha a vydala ho umučiť na smrť ???

Boh je láska, prečo s neho potom cirkev robí nástroj plný neznesiteľnej nenávisti, odporu, bez kúsku pochopenia, alebo súcitu voči svojím deťom, ktoré sa už tak narodili a ktoré tak sám tak stvoril ???
Niektorí kňazi tvrdia, že boh je čistá láska, ale popritom tí istí kňazi tvrdia, že Boh je plný nenávisti k niektorým veciam a ľuďom... Prečo??? Nie je to pokritectvo???
Cirkev sa riadi podľa nejakej knihy, kde platí akt pomsty, oko za oko zub za zub, kde radi zabíjali ľudí a podľa, ktorej upaľovali bosorky a diskriminujú
homosexuálov, podľa knihy, ktorá bola písaná pred stovkami rokov a ani
nevieme či ju nenapísal nejaký roľník na poli, ktorý sa nudil, lebo nie
je ani zďaleka overená... Dokonca sa našli písma, ktoré opisujú, že panna mária bola prostitútka...
Stvoril Boh homosexuála na to, aby cirkev šírila voči nemu odpor? Kedy cirkev
už konečne pochopí, že orientácia je nemenná a celoživotná ? Prečo
cirkvi tak záleží na tom, aby homosexuáli boli utláčaní a trpeli?
Opisuje Boh v novom zákone, aby cirkev búrila ľudí proti homosexuálom,
ktorých to pohoršuje? Prečo cirkev podporuje násilie a diskrimináciu
homosexuálv?

Som veriaci a milujem Boha, no cirkev ma neustále pohoršuje a zraňuje. Beda tomu od koho pohoršenie pochádza.
Som homosexuál a nedokážem si pomôcť,
nedokážem sa preorientovať, aj keď som o to prosil aj boha. Je to môj
kríž. Nenesú homosexuáli už aj tak dosť ťažký kríž, bez toho aby im
cirkev miesto pomoci hádzala brvno pod nohy, odsúdila ich, zavrhla,
odsunula ich na okraj spoločnosti a pobúrila ľudí voči nim? Nie je toto
hriech???
Chcel by toto Boh, aby sa takto ubližovalo svojím blížnym?
Prečo cirkev nemá v sebe ani kúsok súcitu, kúsok pochopenia, kúsok úcty
a milosrdnosti, tak ako by to chcel Boh voči takýmto ľuďom? Miesto
toho, aby cirkev kázala pomáhať takýmto ľuďom, neodsudzovať ich,
neubližovať im, káže presný opak! Je toto vôbec možné? Chcel by toto
Boh? Nie sú aj homosexuáli božie deti? Chcel by Boh, aby cirkev
rozdeľovala a súdila ľudí na dobrých a zlých? Nespomínal náhodou
nesúďte, aby ste neboli súdení? Chcel by Boh, aby títo ľudia tak
trpeli, aby im cirkev sťažovala utrpenie poburovaním ľudí voči nim a
vyčlenila ich na okraj spoločnosti? Je toto správne, nepomáhať
blížnemu, ale ho tvrdo odsudzovať a búriť ľudí voči nemu? Prečo v
cirkvi niet súcit??? Je to správne???? Boh je láska zatiaľ čo cirkev je
súd...

Prečo sa cirkev stále riadi starým zákonom v ktorom
trestali smrťou a ukameňovaním cudzoložstvo, prostitúciu a
homosexualitu? Neriadili sa takýmito zákonmi aj starí židia, ktorí
odsúdili, utírali a zabili nevinného? Je to humánne sa správne šíriť
nenávisť so starým farizejským odvovodnením, že ide o nehanebnosť?
Presne takto rozmýšľali aj starí židia, ktorí dali ukrižovať nevinného,
lebo si mysleli, že že sa rúha, že ide o nehanebnosť a ohavnosť! Myslí
niekedy cirkev aj na to, ako sa taký homosexuál, ktorý úprimne verí v
Boha cíti, keď ho neustále cirkev odsudzuje, pohoršuje a utláča? Ako sa
má taký homosexuál cítiť, keď nemá žiadnu nádej začleniť sa do života a
normálne žiť? Uvedomuje si cirkev, že tým podporuje samovraždy
homosexuálov, lebo im nedáva žiadnu nádej slušne žiť, keď ich ľudia
nenávidia a cirkev ich v tom ešte podporuje? Prečo cirkev pohoršuje
ľudí, aby páchali hriech nenávisti a šírili bezmilosrdný odpor, bez
kúsku súcitu a pochopenia voči homosexuálom? Cirkev šikanuje
homosexuálov. Prečo sa cirkev stavia do role tyrana? Prečo cirkev
homosexuálov nechápe a nepovažuje ich za božie deti, lebo voči nim šíri
odpor? Prečo im naopak nepomáha už aj tak dosť veľkej nenávisti a
nepochopenia voči nim?

Praví kňazi, sú väčšinou chudí a veľmi
milí. Tvrdia, že boh miluje všetkých ľudí rovnako a všetkých chce do
svojho nebezkého kráľovstva. Niektorí kňazi si však myslia opak, že Boh
je plný nenávisti a odporu voči homosexuálom...! Ako môže mať Boh voči
svojím ďeťom, pre ktoré zomrel a tak trpel na kríži odpor? Ako môže
nenávidieť čistá láska? Je Boh naozaj taký krutý nemilosrdný tyran,
plný nenávisti, odporu a násilia ako s neho robia kňazi? Smutné je aj
fakt, že v cirkvi je drvivá väčšina kňazov a biskupov, ktorí priam
ODSUDZUJÚ HOMOSEXUÁLOV a obviňujú ich, že sú posadnutí diablom.. Toto
sú šíritelia pokoja a lásky ako to chcel Boh? Nie sú to skôr namyslení
a pyšní sudcovia? Mňa jeden biskup pri spovedi priam skoro vyhodil, so
spovedeľnice, keď som mu prezradil, že som gay.. PÝTAM SA JE TO
MOŽNÉ... ? Prečo je v nich toľko nenávisti, veď sám pán Boh hovoril,
modli sa a miluj svojich nepriateľov... Prečo oni nenávidia? Prečo
tvrdia, že Boh nenávidí hriech a hriešnych? Veď Boh prišiel predsa
volať hriešnych nie spravodlivých, ako by ich mohol nenávidieť????

Kto im dal právo súdiť...?? Kto im dal právo tvrdiť, že Boh niekoho
nenávidí? Kto im dal právo poburovať ľudí proti homosexuálom a vytvárať
násilie? Nekoná cirkev proti božím plánom? Miesto toho, aby navádzala
ľudí, ku pomoci týmto ľuďom, ku tomu aby ich ľudia neodsudzovali a
nesťažovali im aj tak obrovský ťažký kríž, ktorý musia niesť, priam
podporuje nenávisť ľudí voči týmto ľuďom a tým šíri pohoršenie! Nemajú
títo ľudia už dosť trápenia, diskriminácie, odporu od ľudí a cirkvi,
ktorá ich priam poburuje proti nim? Pýtam sa prečo cirkev miesto
pomocnej ruky dvíha meč a sťažuje im ich utrpenie??? Chcel by toto Boh?
Chcel by, aby cirkev šírila nenávisť proti homosexuálom? Chcel by, aby
sa títo homosexuáli odsúdení cirkvou a spoločnosťou páchali samovraždy?
Je toto milovanie svojho blížneho, keď poburujem ľudí proti nemu??? Nie
je toto hriech? Dokedy toto ešte budeme trpieť? Kto si trošku viac
všíma veci okolo seba a nechodí slepo do kostola, určite si všimne na
cirkvi veci, ktoré nemajú nič spoločné s Bohom ako s dobrom a láskou.
V Afrike deti hladujú a Vatikán sa topí v peniazoch. Tak o čom to je?

Cirkev priamo podporuje diskrimináciu a utláčanie ľudských práv a slobôd
homosexuálov !!! Priamo poburuje verejnosť a spôsobuje hriech
nenávisti! Dovoľuje si tvrdiť, že Boh je plný nenávisti a odporu voči
homosexuálom hoc je čistá láska.

,,Nesúďte, aby ste neboli
súdení. Lebo ako budete súdiť vy, tak budú súdiť aj vás, a akou mierou
budete merať vy, takou mierou sa nameria aj vám.
Prečo cirkev podporuje nenávisť voči homosexuálom?
Prečo cirkev ubližuje a nepomáha homosexuálom?
Prečo cirkev podporuje nenávisť a násilie voči už aj
tak dosť trpiacim homosexuálom???

Musia ísť homosexuáli, ktorí sa už tak narodili a odmietajú žiť sami, do pekla??? Má právo cirkev rozdeľovať ľudí na dobrých a zlých podľa ich orientácie?
Prosím o pomoc, pomôžte všetci, ktorým cirkev ubližuje ROZMNOŽTE tento list, kde sa len dá, no uveďte aj zdroj ako túto stránku... homos.webnode.sk
Alebo sa pridajte do skupiny na facebooku a pozvite ďalších ľudí na:
http://www.facebook.com/group.php?gid=131382573552898&;;v=info

Zdroj: homos.webnode.sk


Čítajte viac: http://dolezite.sk/Cirkev_porusuje_prikazania.html?rand=84#ixzz0t4widaH1blessing . tiwysase   |   ip:197.210.2   |   2014-02-06  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo báječný svet žijeme , aj napriek tomu pochybujem , toto kúzlo koliesko , ako to urobil !
Moje ústa sú plné svedectvo , žehnám môj manžel odišiel z domu na dva roky do Južnej Afriky pre turistov , myslel prostitútku a bol očarovať dievčaťom môj manžel odmietajú vracať domov , volám vo dne v noci hľadá pre ktorý by mi pomohol , som si prečítal na tlačovej papier o mocné kúzlo koliesko s názvom Dr okojie a ja som kontaktoval kúzlo koliesko , aby mi pomohol dostať svoje milenca späť ku mne , a on sa ma nebude starať o to , že bohovia sa bojovať za mňa .. on mi povedal , že v polovici noci , keď všetci duch je v pokoji , že sa kúzlo sa zmieriť mojím milencom späť ku mne . a on sa za menej ako 3 dni môj manžel vrátil ku mne a začal plakať , že by som mal pre odpusť mu , i , m tak šťastná za to , čo to kúzlo koliesko urobil pre
ja a môj manžel .. kontakt na jeho e ​​- mailovú drokojiehealinghome@gmail.com je najlepšie kúzlo koliesko na celom divokom svete . on je specialiesed na riešenie ďalších problémov , vrátane nasledujúcich :
( 1 ) Ak chcete, aby vaša ex späť .
( 2 ) ak budete mať vždy zlé sny .
( 3 ) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii .
( 4 ) Chceš ženy / muži bežať po vás .
( 5 ) Ak budete chcieť dieťa .
( 6 ) Ak budete potrebovať finančnú pomoc .
( 7 ) Ak chcete, liek na HIV AIDS
kontaktujte ho teraz pre okamžité riešenie vášho
problémy na Drokojiehealinghome@gmail.com
ďakujem


JacquelineAshley . juqypoqa85   |   ip:41.206.11   |   2014-12-14  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, som Jacqueline Ashley, z USA, som tu pre spreed túto dobrú správu do celého sveta o tom, ako som sa dostal bez milenca back.I sa zbláznili, keď mi môj milenec odišiel inou dievčinou minulý mesiac, ale keď sa stretnem priateľ, ktorý zavedie ma Dr Oku veľkú posla do svätyne svätých, že slúži, rozprával som problém dr Oku o tom, ako ma môj bývalý milenec odišiel, a tiež, ako som potreboval získať prácu vo veľmi veľkom company.He povedal len: sa mi, že som na správnom mieste bol aj bude stále moje srdce túžbu bez akýchkoľvek vedľajších mi effect.He povedal, čo musím urobiť, potom, čo bolo urobené, V ďalšie 2 dni, môj milenec mi volal na telefón a bol ospravedlnenia pre život ma už skôr, a tiež v budúcom jeden týždeň po môj milenec mi zavolal, aby prosil o odpustenie, som bol pozvaný na pohovor, v mojom požadovanom spoločnosti boli aj potreba pracovať ako riadiaci director..I am tak šťastný a ohromený, že som povedať, že sa to do celého sveta kontaktovať doktora Oku na e-mailovú adresu a získajte všetky svoje problémy solve..No problém je príliš veľký na to, aby solve..Contact ho priamo na: okutemple@gmail.com. a dostať svoje problémy vyriešiť, ako som ja ..


jennifer . vomydude74   |   ip:41.220.69   |   2015-01-17  (11:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Je dr. musa môžete, ak budete potrebovať jeho pomoc mu e-mailu vo vašom vzťahu a ja
you.Your sľubujú okamžite riešiť problémy. Potom, čo bol v
Vzťah s ním sedem rokov, keď ma opustil, mám všetko
možné priviesť ho späť, ale márne. Chcel som ho späť
pretože láska mám pre neho, opýtal som sa ho, ale on odmietol, až ja
Môj problém rozprávanie niekoho, on-line a navrhol, že by som mal
Skôr Mail mohol, čarodejníka, kto bol schopný mi pomôcť kúzlo na neho
staré, ale ja som ten typ, ktorý nikdy veriť v čaro, nemal som inú možnosť
Skúste to, poslal som koliesko, on mi povedal, že to nie je problém,
3 dni pred späť ku mne svoje dobré, že môj ex
3 dni pred, mágia, a prekvapivo druhý deň
Bolo to v 16.00 hodín. Môj bývalý mi volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som
zavolať a všetko, čo povedal, bolo, že je to tak ľúto všetko môže sa stať,
Chcel sa dostať späť ku mne, že ma miloval toľko, aby si. Bola som tak šťastná a
prekvapený. Od tej doby som sľub, že všetko, čo chcem vedieť, vyrobený
nikdy problém, vzťah, ktorý vidím kúzlo
Caster, aby im pomohla. Kto by mohol pomôcť kúzelník má jeho
E-Mail-drmusaspelltemple@gmail.com
Hodil toľko ako mágia,

(1) sa chcú dostať svoje ex späť.
(2) Majú vždy nočné mory.
(3) S cieľom podporiť vo vašej kancelárii
(4) Chcete dieťa.
(5) Chcete byť bohatý.
Chcete zachovať (6) Váš manžel / manželka zostať naveky sám.
(7) potrebujú finančnú podporu.
8) Chcete mať kontrolu nad, môžete manželstvo
9) Myslíte si, ľudia chcú byť oblečený
10) bezdetnosť
11), je potrebné sa muž / žena,
13), ako ich lotérie víťazstvo
14) PROMOTION SPELL
15) stanice
16) BUSINESS SPELL
17) GOOD JOB SPELL
18) liek pre každú chorobu / h.i.v.
Kontakt s ním dnes: drmusaspelltemple@gmail.com
odpoveďalbert . ducyjube79   |   ip:41.220.69   |   2015-01-17  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Moje meno je pán Albert Fletcher bohatstvo. Milujem zdieľať svoje svedectvo
všetci ľudia v tomto fóre pretože som nikdy nenapadlo, že by som sa podelil o svoje
Girlfriend späť, a to znamená pre mňa veľa .. dievča, ktorú som chcel dostávať
Vezmi si ma 4týden na našu svadbu s iným mužom. Keď som volal,
jej, že nikdy na moje volanie, Vymazal som ju na Facebooku.
Keď som odišiel,
Jej pracoviská, povedala k svojmu šéfovi a každý z nich má svoje sídlo
nikdy ma chcel vidieť .. som stratil
moja práca v dôsledku tohto cos som nebol schopný sa dostať bol môj život
A snaží sa všetko nemusí ísť hladko so svojím životom ísť ... Mám
Jediné, čo som mohol urobiť, bolo vrátiť sa, ale všetko, čo nefungovalo, kým som sa stretol
Samec cestovať do Afriky, aby splnenie niektoré obchody boli
Vývoj pred pár rokmi .. Povedal som mu môj problém a majú všetky prešli
by vždy v chrbte, a ako som prišiel o prácu, ... on mi povedal, že
Pomôže mi ... Nemyslím si, že na prvom mieste, ale prisahal
on mi pomôže, a to je dôvod, prečo ma moja priateľka opustila, povedal,
ma a povedal mi pár tajomstiev. Bol som ohromený, keď som počul, že
z toho. povedal, že by sa hodiť kúzlo na mňa, a ja si
Výsledky v najbližších dňoch .. potom som sa vrátiť do USA
druhý deň som mu zavolal, keď som sa vrátil domov, a on povedal, že je zaneprázdnený
Casting toto kúzlo, a kúpil všetky materiály potrebné
kúzla Povedal, že na poďme vidieť pozitívne výsledky ďalšie 2 dni
vo štvrtok ... Priateľka mi volal presne 12.35 hodín
Štvrtok a ospravedlňujeme sa za všetko, čo urobili .. povedala, že nikdy nevie
to, čo urobila a jej náhle správanie nebolo úmyselné, a oni
sľúbil, že to znova. bolo to ako sen, keď som počul
že aj keby sme ukončiť hovor od nej, volal som muža a povedal mu:
moja žena zavolal a povedal som nič nevidel ... Povedal, že
k svojej práci .. späť do 2 dní čase, a ak sa v sobotu, ale
volal mi na mojom pracovisku, som sa dostať späť do práce v pondelok
a oni mi budú kompenzovať čas oneskorenia strávený doma
bez práce .. Môj život je späť vo forme, mám priateľku späť
a tešíme sa teraz ženatý s deťmi, a ja mám svoju prácu späť
Tento muž je naozaj silný .. Ak budeme až pre 20 osôb, ako je on
vo svete, svet by bol lepším miestom. Má tiež
pomohol veľa mojich priateľov, aby vyriešiť veľa problémov, a oni sú všetci
šťastný. Páčilo sa tento článok na fóre pre každého, kto sa zaujíma o
pri stretnutí muža o pomoc. Môžete ju použiť na odoslanie na tento e-mail;
drmusaspelltemple@gmail.com Nemôžem dať jeho číslo cos povedal
me nechce byť rušený mnoho ľudí po celom svete .. on
povedal, že jeho e-mail je v poriadku, a on vám odpovie na všetky e-maily tak rýchlo, ako je to možné .. dúfam
pomohol pri .. veľa šťastia do svojho e-mailu;
drmusaspelltemple@gmail.com
odpoveď
Sharon caparas11.jerry . sinelemu01   |   ip:41.220.69   |   2015-01-17  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Bol som zdrvený, že môj priateľ sa rozhodol opustiť vzťah, takže som milovník získať kúzlo. Dr alus Do týždňa mágie, že "len hovoriť." Po niekoľkých dobrých rozhovory a dohnať, požiadal ma, aby som znovu vidieť.
Cítil som, že začal sa otáčať. Rozhodol som sa ho vidieť šancu, len dať. Teraz sme sa šťastne ženatý, a on je úplne ma blázon, ďakujem Dr Musa za mojím ex ťa vziať späť, ak budete potrebovať jeho pomoc, môžete sa ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: drmusaspelltemple@gmail.com
Je to ako kúzlo rošáda sa špecializuje na všetky typy:
Prvý Gettings späť váš milenec alebo manžel
, 2. Duchovný ball
, 3. Školenia
, 4. Peniaze Spell
, 5 Durable Kúzelná
, 6 Prosperity Spell
, 7 stanica
, 8. získať prácu kúzlo
, 9. Staňte sa manažérom Spell
10. Získať obrovský úver bez poplatku účtovaného Spell
11. Ako vidíte svoje peniaze späť podvodom
12. Detský Kúzelná
13. Tehotenstvo Spell
Spell 14. Sloboda
15. Láska Kúzla
16, Miznúce Spell
Spell 17 Neviditeľní ľudia
18. úspechom alebo preukaz Spell
Zákaz 19 manželstvo
20. Avenging Spell
21 Popularita Kúzla
22. smrť kúzlo
23. Cancer Spell
24. Natural Power Spell
25. Madness Kúzelná
26 Voľný úver
27. právo výrobu filmov a fólií
28. HIV / AIDS Spell
29. Tuberkulóza magic
30 Odstránenie a telo mágie
Hazardné hry kúziel, a ďalšiejames . qonakawe71   |   ip:41.220.69   |   2015-01-17  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tisíc diela Dr. Musa svätyne. Ahoj, ja som Sarah Parker, z Londýna, Veľká Británia. Chcem svedectvo na celom šírom svete dávam môj bývalý manžel sa ku mne do 48 hodín s pomocou úžasných a silných diel veľkého kúzla kolieska a špiritistov> drmusaspelltemple@gmail.com Tu je môj príbeh. Po 9 rokoch manželstva môjmu manželovi, Steven. On rozviedol, rozišiel sa so mnou a moje deti z domu, a druhý s dámou. Urobil som, čo som mohol dostať ho späť, ale všetci prepadli. Až jedného dňa, lojálni, starý priateľ, ktorí pracujú v rovnakej spoločnosti so mnou, povedal mi o veľkých hráčov na internete, pomáhali v podobnom probléme, a tiež finančné problémy. Sprvu som pochyboval, ale rozhodol som sa to skúsiť. Keď som ho kontaktoval, pomohol mi hodil re-union kúzlo, a do 48 hodín môj manžel prišiel ku mne a ospravedlnil prosil so mnou. Dnes sme spolu šťastní, s množstvom lásky, radosti a hojnosti. S našimi 3 deti, chlapcov a dve dievčatá. Môžete použiť e-mail (drmusaspelltemple@gmail.com) na jeden z nasledujúcich problémov tieto skvelé kúzlo kolieskové dnes:

(1) sa chcú dostať svoje ex späť. (2), stále mať nočné mory. (3) Je potrebné podporovať v jeho kancelárii (4) Chcete byť dieťaťom. (5) Chcete byť bohatý. (6) chcete zviazať svojho manžela / manželku, vaše navždy. (7) potrebujú finančnú podporu. 8) Chcete mať kontrolu nad ich manželstvo 9) Chceli by ste ľudí, 10), s tým, čo priťahovalo tehotná by som byť 11), ako dostať svoje ex-manžel a manželka 13 nových GET), ako lotérie WIN 14 ) PROMOTION SPELL 15) obhajuje 16) BUSINESS kúzlo 17) dobrú prácu magickú 18), liek na každú chorobu 19), ak chcete adoptovať dieťa kontakt, ručím vám, že tu pomôže potrebujete, je ich email: drmusaspelltemple @ gmail .com


linda . lygohego78   |   ip:41.220.69   |   2015-05-02  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Olivia Linda. Bin z Kanady, počujem ľudí cez výkonné kúzelník s názvom DR Ebola, pokiaľ ide o tom, ako sa bývalý milenec priviesť späť lotérii otehotnieť a vzal do svojho milenca snov a som ho, aby mi pomohol na obsadenie hovorí kúzlo, pokiaľ ide o moje ex-milenec, milujem tak moc, ktorý ma opustil pred 2yrs ale teraz môj ex je späť ku mne, a my sme šťastne ženatý s 2kids, a ja som tak veľmi rád za pomoc našiel som v vás Ebola DR. Moja rodina a ja sme veľmi radi, a my sme teraz žije veľký, ja som vďačný a oceniť dobrú prácu kúziel, ďakujem a majú dlhú dobu na pomoc ľuďom v ťažkostiach, odísť. Jeho e-mailom alebo zavolajte mu ebolospelltemple@gmail.com 2349033455855stella . guvucuky90   |   ip:41.220.69   |   2015-05-02  (22:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcem, aby tento prostriedok používať, aby boli svedkami na to, čo lekár Udo urobil v mojom živote. Bola som tak sa zlomeným srdcom som spôsobiť problémy so svojím manželom, ktorý bol rozvod, a tak finančne dole, to bolo pre mňa ťažké, pretože som musel starať o dve deti sama, bolo to, ako nepriatelia majú najväčšiu časť môjho života vykonaná. Nebol som v žiadnom zamestnania alebo podnikania, pretože sa nikdy nechcel byť blízko do práce, len ma chce byť na plný úväzok v domácnosti, pretože chcel, aby som brať veľmi dobrú starostlivosť o rodinu, takže veci veľmi drsné pre mňa, takže musím inú možnosť, ako akýmkoľvek spôsobom zapojiť prácu, takže musím postarať o málo peňazí, aby svoje deti a dodávať, musel robiť, ako ja, kým som sa stretol s veľmi dobrou môj priateľ a povedal jej všetko, ona sa nado mnou zľutoval a to bolo, ako si predstavujú, aby som bol silný prorok menom Prophet Saibaba. on mi povedal, že niektorí duchovné veci, ktoré som mal k tomu, že som sa nedostal menej ako 1 deň môj manžel so mnou žiadať o odpustenie mi povedať, že urobil chybu, rozvod a urobí niečo, robiť nikdy v živote, bolo to, ako sme mali problémy sme ressolved a znovu ešte šťastnejší a silnejší ako predtým. ako Prorok Saibaba robil všetko stále záhadou pre mňa zostal až do súčasnosti. Vďaka doktor Udo, môžete tiež, ak používate jeho pomoc, hľadať jeho ukpeborspellhome@gmail.com e-mail


margaret . vihacaqy8   |   ip:197.210.2   |   2016-07-27  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Margaret Fredrick a opieram v Texase USA. "Môj život je späť !!!
Po 1 roku rozbité manželstva, môj manžel ma opustil s dvoma deťmi. ja
pocit, že môj život bol chýli ku koncu som skoro spáchal samovraždu, bol som
citovo dole po veľmi dlhú dobu. Vďaka veľkému spell kolieska
s názvom High Priest Dr oamen ktoré som ment online. Na jednej verné deň,
keď som prehliadanie internetu, som narazil na veľa
svedectvo o tomto konkrétnom spell kolieska. Niektorí ľudia svedčil
že priviezol svoj Ex milenca späť, niektorí vypovedal, že obnovuje
maternice, rakovina liek, a ďalšie choroby, niektorí svedčil, že on môže vrhať
Kúzlo zastaviť rozvodu a tak ďalej. Tiež som naraziť na jeden konkrétny
svedectvo, bolo to o žene menom Máriu, keď svedčil o tom, ako
priviezol jej milenca Ex v čase kratšom ako 7 dní, a na konci roka
jej svedectvo pustila e-mailovú adresu High Priest Dr oamen'S.
Po prečítaní všetkých týchto, rozhodol som sa to skúsiť. Kontaktoval som ho
e-mailom (drogalaspellcaster5555@gmail.com) a vysvetlil môj problém
jemu. Iba za tri dni, môj manžel vrátil ku mne. Vyriešili sme naše
problémy, a my sme ešte šťastnejší než predtým. High Priest Dr oamen je
naozaj nadaný človek a ja sa nezastaví publikovať ho, pretože je
báječný človek ... Ak máte problém tu je jeho e-mailovej adresy
osloviť ho. drogalaspellcaster5555@gmail.com~~dobj budete radi, že ste urobil.

Vecami, ktoré si tiež urobiť:
* Ak chcete vyliečiť HIV / Pomoc alebo súvisiace podmienku
* Chcete byť podporované vo svojej kancelárii.
* Ak ženy / muži bežať po vás.
* Ak chcete dieťa.
* Ste dodávateľa a chcú vyhrať zákazku
* Chcete zviazať svojho manžela / manželky je
navždy tvoj.
* Ak potrebujete duchovne pomoc.
* Zastavenie Rozvod
* Ak chcete byť bez hrozby pravopisu starostlivosti v Afrike
kontaktujte ho na jeho email*drogalaspellcaster5555@gmail.com*~~pobj


patrick . raxojyhe17   |   ip:197.210.2   |   2016-07-27  (23:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, Tu prichádza cenovo dostupný úver, ktorý zmení váš život navždy, som Patrick Fredrick certifikovaný úver veriteľ, Ponúkam pôžičky pre jednotlivca i verejného sektora, ktoré potrebujú finančnú pomoc na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Naše služby zahŕňajú: * Osobné pôžičky * Konsolidácia dlhu * Obchodné úvery * vzdelávanie Loans * Hypotekárne * zabezpečené pôžičky * úver nie je poistený * Hypotekárne úvery * výplate out * Student Loans * Obchodné úvery * Loans * pôžičky na autá * Investičné úvery * Vývoj * Akvizícia úvery úvery na výstavbu vyplňte formulár nižšie a vrátiť, ak máte záujem: (patrickloans15@gmail.com) Patrick pôžičky je certifikovaný a dôveryhodný úver spoločnosti, platí dnes a vyriešiť svoje finančné problémy dnes. DATA dlžník 1) Úplné názvy: 2) Štát: 3) Adresa 4) Sex: 5) Status: 6) Povolanie: 7) Telefón: 8) Mesačný príjem: 9) pôžička Suma potrebná: 10) Pôžička Doba trvania: 11) Účel úveru: 12) názov facebook: 13), akonáhle vyššie forma je naplnená, pošlem vám naše úverové podmienky, takže budeme pokračovať. budeme sa tešiť na počujem od vás, aby ste mohli pokračovať. Pozdravy, E-mail: patrickloans15@gmail.com. Ďakujem


Vera . rykecubi90   |   ip:83.143.24   |   2016-10-10  (14:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dr. Goko Sie haben es wieder getan, Ihre Arbeit zu mir so genial ist, habe ich vor drei Jahren verheiratet, und dann war es süß 'am Anfang nach einem Jahr und ein paar Monaten habe ich die Geburt eines männlichen Kindes gab. In diesem Moment begann ich geistige Herausforderungen in meinem Leben gegenüber, entlang der Prozess automatisch mein Mann seine Haltung geändert zu mir nach Hause in letzter Zeit nach Hause zu kommen, nach einer Weile sagte er, er nicht mit mir unter einem Dach leben können und er das Haus verlassen. war mein Leben in der Hölle ab dem Tag, mein Mann er meine Anrufe gestoppt Hause gelassen Kommissionierung er mich auf seiner Facebook-Konto gesperrt, und ich hatte keine andere Wahl, als für die Unterstützung von Dr. Goko zu suchen, denn manchmal verwenden, um ich höre, wie Dr. Goko wiederherstellen Freude in depress denen zurück. Schließlich fand ich eine Wiederherstellung Zentrum waren ich um Hilfe zu suchen! Ich kontaktierte ihn sofort um Hilfe! mein Mann gefunden zu Hause friedlich Weg zurück. Ich bin so sehr dankbar, alles hat sich endgültig entschieden. i geschert mein Zeugnis jeder, den Hilfe benötigen Ehe wiederherzustellen. hier ist Dr. Goko E-Mail ihn für die Wiederherstellung kontaktieren .. dr.gokosspiritualcaster@gmail.com ihn auch WhatsApp +2348056398964

Bitte informieren Sie auch andere, sobald Ihr ist zu OK begleichen ...........


Vera . rykecubi90   |   ip:83.143.24   |   2016-10-10  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dr Goko ste to urobil znova vaša práca je tak úžasné pre mňa, som sa oženil pred tromi rokmi, a potom to bolo sladké "na začiatku po rok a niekoľko mesiacov som porodila chlapca. V tej chvíli som začal čelí duchovné problémy v mojom živote, spolu so proces automaticky môj manžel zmenil svoj postoj ku mne príde domov v poslednej dobe domov, po chvíli povedal, že nemôže žiť pod jednou strechou so sebou a odišiel z domova. môj život bol v pekle počnúc dňom môj manžel opustil domov sa zastavil vyberanie moje volanie ma blokované na svojom účte na Facebooku, a ja som nemal inú možnosť ako sa usilovať o pomoc od Dr Goko, pretože niekedy aj použitie počuť, ako Dr Goko obnoviť radosti späť k tým v stlačiť. Nakoniec som našiel reštaurátorské centrum bolo usilujem o pomoc! Ja ho okamžite kontaktoval o pomoc! môj manžel našiel cestu späť domov v pokoji. Som veľmi rád, všetko sa konečne usadil. aj strihaný svoje svedectvo každému, koho potrebovať pomoc k obnove manželstvo. Tu je kontakt s ním doktor Goko e-mail pre obnovenie .. dr.gokosspiritualcaster@gmail.com ho tiež WhatsApp +2348056398964

prosím tiež informovať ostatné akonáhle tvoj usadiť príliš OK ...........


Lena . miwykecu26   |   ip:105.112.3   |   2016-10-21  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môj život sa stal spustošený, keď môj manžel ma poslal balenie, po 17 rokoch, že sme boli spolu. Bol som stratený a bezmocný po vyskúšaní, takže veľa spôsobov, ako môj manžel vezmi ma späť. Jeden deň v práci, bol som chýba zmýšľajúce nie vedieť, že môj šéf ma volá, tak sa posadil a opýtal sa ma, aké to bolo všetko som mu povedal, usmial sa a povedal, že to nie je problém. Nikdy som pochopiť, čo tým myslí, že to nie je problém dostať svojho manžela späť, povedal, že použil kúzlo dostať svoju ženu späť, keď ho opustila kvôli inému mužovi a teraz sú spolu až do dátumu a spočiatku som bol šokovaný sluch taká vec z môjho šéfa. Dal mi e-mailovú adresu veľkého kúzla čarodejníka, ktorý pomohol mu dostať svoju ženu späť, nikdy som veril, že toto bude fungovať, ale ja nemal inú možnosť, než sa dostať do kontaktu s spell kolieska, ktoré som urobil, a požiadal o mojich informácií a že môjho manžela na to, aby ho zoslať kúzlo a poslal som mu podrobnosti, ale po dvoch dňoch, moja mama mi volal, že môj manžel prišiel prosiť, že ma chce späť, nikdy som tomu neveril, pretože to bolo len ako sen a aj musel ponáhľať dole ku mne matiek a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu, môj manžel kľačal predo mnou, prosí o odpustenie, že ma aj deti späť domov chcú, potom som dal Dr. IREDIA volanie o náhlou zmenou svojho manžela a on robil to mi jasné, že môj manžel ma milovať až do konca sveta, že nikdy opustiť svoj zrak. Teraz ja a môj manžel je opäť dohromady a začala robiť príjemné veci neurobil skôr, robí mi to radosť a robiť to, čo sa predpokladať robiť ako muž bez neodbytná. To všetko vďaka DR IREDIA. Ak potrebujete pomoc týkajúce sa manželstva, láskavo kontaktujte DR IREDIA o pomoc. Môžete ho dostať prostredníctvom e-mailu: drirediaherbalhome@gmail.com Je to spoľahlivý človek.


MariaTomas . lodydepe85   |   ip:185.182.8   |   2017-05-14  (23:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den priatelia.

Ste stále hladá úver, a tie boli zamietnuté bankami alebo podvedení. Dostal som realitný úver vo výške 300.000 eur zo senátor Walter. on je naozaj dobrý a seriózny veritela.

Kontaktovat senátora Walter dalej; senatorrpwalter@hotmail.com


theresa . fulypiqu4   |   ip:197.210.2   |   2017-06-08  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj, ja som Theresa Williams Po dlhoročnom vzťahu s Andersonom sa rozišiel so mnou, urobil som všetko možné, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľa kvôli láske, ktorú mám pre neho, Prosila som ho so všetkým, urobila som sľuby, ale odmietol. Vysvetlil som svojmu problému svojmu priateľovi a navrhla, že by som radšej mal kontaktovať kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť odniesť kúzlo, aby som ho priviedol naspäť, ale som typ, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť ako to skúsiť, ja Poslal kúzelník a povedal mi, že nie je žiadny problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že sa môj ex sa vráti ku mne pred troma dňami, dal kúzlo a prekvapivo druhý deň, to bolo okolo štyridsať hodín. Môj ex mi volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na volanie a všetko, čo povedal, bolo, že bol tak ľúto, že všetko sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak veľmi miluje. Bola som taká šťastná a išla k nemu, a tak sme začali šťastne žiť spolu. Odvtedy som sľuboval, že každý, koho viem, že má problém so vzťahom, by som pomohol takejto osobe tým, že by som ju odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s vlastným problémom. E-mail: drogunduspellcaster@gmail.com ho môžete poslať e-mailom, ak potrebujete jeho pomoc vo vašom vzťahu alebo inom prípade.

1) Love Kouzla
2) Lost Love Spells
3) Rozvodové kúzla
4) Manželské kúzla
5) Viazanie pravopisu.
6) Oddeľovacie kúzla
7) Zakázať minulosť milenca
8.) Chcete byť povýšený v kancelárii / loteriu
9) chcú uspokojiť svojho milenca
Ak máte problém s trvalým riešením, obráťte sa na tohto skvelého muža
Prostredníctvom drogunduspellcaster@gmail.com


norah . kiburata69   |   ip:41.190.31   |   2017-06-26  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Život bol naplnený problémami, od tej doby môj manžel ma opustil a ísť ďalej s inou ženou. Väčšina časy, a ja som si myslel, ako ukončiť to všetko. Stala najhoršie veci, keď som prišiel o domov, rodinu a všetko, čo hurikán Matthew a ja som sa stal utečencom v mojej vlastnej krajine, Haiti. Jediná vlastnosť mi zostalo bol internet-umožnil telefón vo vrecku. Jeden verný deň a našli doktora Iwajowa na internete, na Facebooku. Niekto z nás svedčil veľa skvelých vecí Iwajowa To lekár urobil pre ňu a jej rodinu. Kontaktoval som ho a ostatní hovoria, history.Today a som šťastne ženatý s vojak som sa stretol v tábore, a ja som stále svoje šťastie znova. Nemôžem si to nechať pre seba nasledujúcich dôvodov šťastie a nie som sebecká. Aj vy môžete kontaktovať doktor Iwajowa na e-maile: DRIWAJOWASPELLTEMEPLE@GMAIL.COM alebo mu zavolať na tel +2348103508204 WhatsApp.


mara . culifite74   |   ip:197.210.2   |   2017-08-28  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Po 9 rokoch manželstva so svojím mužom s 3 deťmi začal môj manžel ísť von s ostatnými dámami a ukázal mi chladnú lásku, pri viacerých príležitostiach sa vyhrážal rozvedením, keď som sa ho chcel opýtať o jeho vzťahu s inými dámami, Bol som úplne zničený a zmätený, kým mi niekto starý priateľ povedal o láskach lekárov s názvom DR Goko, ktorí pomáhajú ľuďom s ich vzťahom a ich manželským problémom, zavádza ma tohto lekára, ktorý mi naozaj pomáha, keď som ho kontaktoval, dostal môjho manžela Späť za 48 hodín, tak sa začal ospravedlňovať, teraz prestáva ísť s dámami a on je so mnou pre dobro a skutočné. Obráťte sa na tohto milovaného lekára vo vzťahu k manželstvu a problémom a nájdite všetky druhy problémov, ktoré sa ťažko vyriešia a on im poskytne trvalé riešenie. Tu je jeho e-mailová adresa, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com ho môžete pridať do Whatsapp a viber +2348056398964 Veľa šťastia pre vás


Ogundele . lavoxuqo83   |   ip:85.203.16   |   2017-09-11  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MUSÍTE PREČÍTAŤ:

Ahoj všetci, volám sa Susan Philips, som z Kanady. Chcem sa s vami podeliť o slávu a svedectvo, dlho som dlho bolela viac ako 8 rokov, moja manželka mi zanechala všetko preto, že som nemohla mať pre neho dieťa a chudoba bola všade okolo nás, až kým nebol priateľ nasmerovala ma na kúzelníka, ktorý jej pomohol s vlastným tehotenským problémom, bol som odkázaný na doktora Ogundeleho a on mi povedal, aby som sa nebál, že moje problémy boli vyriešené, pretože som prišiel k nemu, on mi spravil kúzlo pre mňa a moje manžel sa vrátil prosiť, aby som ho prijal späť za 24 hodín, nie tak dlho potom, čo som otehotnil a potrebujem zmeniť finančne svoju rodinu, povedal som doktorovi Ogundeleovi, aby mi pomohol, doktor Ogundele je ako žiadny iný kúzelník, kúzlo peňazí za mňa a dnes mňa a moja rodina sú finančne stabilné a robia skvelé, veril som mu a dnes som rád, že všetci viete, že toto kúzelník má právomoc zjednotiť rodiny a silu, aby vás finančne v poriadku, nad všetko má riešenie akéhokoľvek problému v živote. Všetci sme v Bohu uctievali a priniesol nám pravého proroka, aby nám pomohol s problémami. Pretože som teraz spokojný so svojím manželom, kontaktujte ho a požiadajte o pomoc. Ďakujem Dr.Ogundeleovi kvôli tým, ktorí potrebujú jeho pomoc, kontaktujte ho na jeho emailu: ogundeletempleofsolution@gmail.com alebo jeho telefónne číslo: +27618920352, môžete mu tiež poďakovať, kontaktujte Dr Ogundele a našiel šťastie.


Erika . nupudety43   |   ip:105.112.9   |   2018-03-21  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečítajte si svedectvo a kontaktujte Dr Isikolo pre naliehavú a rýchlu lásku kúzla @ isikolosolutionhome@gmail.com

Nikdy som neveril v odovzdávaní kúzla, ale po 6 rokoch, keď som sa datovala s mojou bývalou milenkou, rozišla sa so mnou, stále si predstavujem, ako doktor Isikolo priniesol môjho bývalého milenca späť len 48 hodín. Nikto ma nikdy nedokázal uveriť, že existuje skutočné kúzlo, ktoré skutočne funguje. Am Hansen menom, chcem rýchlo povedať svetu, že existuje skutočné on-line kúzelník, ktorý je mocný a skutočný, jeho meno je Dr. Isikolo, pomohol mi nedávno zjednotiť môj vzťah so svojim ex loverom, ktorý ma opustil, kedy kontaktoval som Dr Trust, ktorý mi dal lásku a moja bývalá milenka, ktorá povedala, že nemá nič spoločné so mnou, ma opäť zavolala a začala ma prosiť. Teraz sa vráti s takou láskou a starostlivosťou. dnes som rád, že všetci viete, že toto kúzelník má právomoc priniesť milovníkov späť. pretože som teraz spokojný so svojim milencom a najviac prekvapením je, že naša láska je veľmi silná, každý deň je šťastie a radosť. a nie je nič, aké bolo s ženou, ktorú milujete. som tak šťastná, že moja láska je späť ku mne s pomocou doktora Isikolo, ak máte podobný problém alebo chcete opraviť svoj zlomený vzťah, zastaviť rozvod, dostať svoje ex späť, dostať svoju rozvod manželku alebo manžela späť, poradím vám aby sa s ním spojil, je tu, aby vám pomohol a dal sa na tvár úsmev, požiadal ma a ostatných. jeho e-mailom: isikolosolutionhome@gmail.com alebo čo ho napíše teraz +2348133261196
webové stránky: drisikolosolutionhome.webnode.com


MalinaVlado . pyhikujo5   |   ip:46.29.219   |   2018-06-22  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môj bývalý priateľ mi opustil moju dcéru už pred šiestimi týždňami, snažil som sa všetko, aby som obnovil svoj vzťah a bol som sklamaný. Žiaden z nich nebol vypracovaný. O týždeň neskôr som videl webovú stránku Dr. Isikolo a po tom, čo som sa obrátil na Dr. Isikolo o pomoc, všetko sa automaticky zmenilo, môj smútok sa stal radosťou, úsmev sa mi celé tváril, všetko sa stalo veľmi rýchlo a výsledok bol efektívny. Dr. Isikolo je jediným kúzelníkom, s ktorým som mal úspech, priateľ mi ma volal a povedal, že chce, aby sme sa vrátili a tiež sa chceme oženiť so mnou. Vrátila sa ku mne, aby ma prosila, aby som ju prijala späť a to sa stalo kvôli pomoci Dr. Isikolo. Som tak šťastná, že mám späť svoju priateľku. Obráťte sa na Dr. Isikolo teraz pre naliehavé a rýchle lásky kúzlo vyhrať váš vzťah späť. isikolosolutionhome@gmail.com whatsapp +2348133261196


IvaStefan . tivumecu5   |   ip:77.245.71   |   2018-07-20  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  E-mail Dr. Isikolo pre skutočné lásky: isikolosolutionhome@gmail.com. zavolajte alebo Čohoapap alebo Viber ho na +2348133261196

Ahoj diváci, Volám sa Iva Štefana Som veľmi šťastný, že zdieľam toto *** svedectvo, bol som zranený a srdce zlomené, keď ma opustil môj manžel so svojimi dvoma deťmi, bol som zmätený a nevedel, čo mám robiť, miloval som tak veľmi som sa snažil všetko, čo som mohol priniesť späť, ale bez úspechu, na jeden verne deň, ako som prišiel z práce som sa stretol s mojim priateľom, ktorému som vysvetliť môj problém, a ona mi povedala, "Dr. Isikolo", ktorá ju tiež robí tehotenstva pri hľadaní dieťaťa, som kontaktoval kúzelníka cez e-mail, ktorý mi dala, a kúzelník mi povedal, čo mám robiť a urobil som presne tak, ako mi bolo povedané, aby môj manžel, ktorý ma dlho nezavolal, ma zavolal a začal sa ospravedlňovať za všetky chyby, ktoré mi spôsobil, a teraz ma miloval viac ako kedykoľvek predtým, bratia a sestry, ak prechádzate druh problému kontaktujte ho a dám vám 100% záruku, že vyrieši vaše problémy. to sú jeho kontakty isikolosolutionhome@gmail.com. zavolajte alebo Čohoapap alebo Viber ho na +2348133261196E-mail Dr. Isikolo pre skutočné lásky: isikolosolutionhome@gmail.com. zavolajte alebo Čohoapap alebo Viber ho na +2348133261196

Ahoj diváci, Volám sa Iva Štefana Som veľmi šťastný, že zdieľam toto *** svedectvo, bol som zranený a srdce zlomené, keď ma opustil môj manžel so svojimi dvoma deťmi, bol som zmätený a nevedel, čo mám robiť, miloval som tak veľmi som sa snažil všetko, čo som mohol priniesť späť, ale bez úspechu, na jeden verne deň, ako som prišiel z práce som sa stretol s mojim priateľom, ktorému som vysvetliť môj problém, a ona mi povedala, "Dr. Isikolo", ktorá ju tiež robí tehotenstva pri hľadaní dieťaťa, som kontaktoval kúzelníka cez e-mail, ktorý mi dala, a kúzelník mi povedal, čo mám robiť a urobil som presne tak, ako mi bolo povedané, aby môj manžel, ktorý ma dlho nezavolal, ma zavolal a začal sa ospravedlňovať za všetky chyby, ktoré mi spôsobil, a teraz ma miloval viac ako kedykoľvek predtým, bratia a sestry, ak prechádzate druh problému kontaktujte ho a dám vám 100% záruku, že vyrieši vaše problémy. to sú jeho kontakty isikolosolutionhome@gmail.com. zavolajte alebo Čohoapap alebo Viber ho na +2348133261196


DARIO . wofugefu67   |   ip:209.126.9   |   2018-10-04  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  


Dobrý deň, všetci chcem použiť toto médium, aby som svedčil o tom, čo urobil tento skvelý človek v mojom živote, DR OGUNAMEN
Som sa vzal od decembra 2012, pretože som začal ísť dole finančne a tam bola vedieť problém a moje podnikanie nebolo dobre príliš nič nebolo dobre pracovať so mnou a bol som finančne dole moje žena sa sťažovala neviem, čo robiť už som bol unavený z môjho života v rozsahu predaja nehnuteľností kŕmiť moju domácnosť aj všetky dvere úspechu boli uzamknuté, pretože keď som požiadal o prácu, nebudú ma zavolať za to, Jedného dňa som prešiel cez topix pre nejaký komentár i videlo sladké svedectvo o žene Sharon svedčiace o tom, čo DR OGUNAMEN urobil pre ňu a ja som červená to dobre po prečítaní som sa spojiť s mužom cez: ugbegundenger@gmail.com, a on mi povedal, čo robiť, aby sa kúzlo v mojom živote urobil som všetko, čo požiadal skôr, než som vedel, že všetko začalo fungovať dobre pre mňa a žena bola tehotná a dala chlapec včera neviem, ako povedať vďaka tomuto skvelému mužovi, ktorý práve obnovil môj domov späť, ak tam ste hľadanie jeho pomoci kontaktujte ho prostredníctvom: ugbegundenger @ gmail.comdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Najhlúpejšou celebritou roka je prezident Gašparovič!

Denník Nový Čas na prelome rokov už šiesty raz priniesol anketu o Najhlúpejšiu celebritu roka. Aj tento rok boli nominovaní herci, postavičky z reality šou, no a nesmeli chýbať ani slovenskí politici. Čiernym koňom denníka bola tento rok Silvia Šuvadová, ktorá sa počas jesene zviditeľnila svojim seriálom Medzi nebom a Zemou na YouTube.


15 příznaků, že s příchodem roku 2013 se probouzí ...

Rusko vyzbrojilo Sýriu raketami Iskander

Katolícka cirkev, akciová spoločnosť 2012

Pokrytecké celebrity

Prezident Sarkozy nariadil zavraždenie Huga Cháveza

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5962 s