21. September 2019
    
Československo umelý zlepenec - Dolezite.sk

Československo umelý zlepenec


  2011-11-01  (10:11)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Československo umelý zlepenec

Zvláštny politický guľáš politických zoskupení si pripomína 28. október - výročie vzniku "milovaného Československa", hnijúceho už viac ako 18 rokov na smetisku dejín. Zase opäť hlasno sa hlásia k slovu a demonštrujú podivné čechoslovakistické cítenie.

Zástupcovia guľášu v tento čas odhadzujú a prehliadajú vzájomné antipatie a spoločným hlasom spievajú ódy na historický odkaz prvej republiky, bratského spojenectva Slovákov a Čechov, pričom neopomínajú varovať pred údajnými nacionalistickými revizionistami a revanšistami.

Poniektorí sa verejne sťažujú nad tým, že mladí ľudia v Slovenskej republike údajne strácajú bratský vzťah k Čechom a zabúdajú na jeden z najdôležitejších okamihov v slovenskej a českej histórii, čím 28. október podľa nich bol. Počuť hlasný plač nad tým, že najmä mladšia generácia je voči histórii ľahostajná (s čím sa dá súhlasiť, ale nie len k spoločnej minulosti Slovákov a Čechov, ale aj k dejinám slovenským). Pohoršujú sa a pravidelne fňukajú nad tým, že verejnosti je dávané málo priestoru a požadujú ešte väčšiu podporu štátu a médií a dokonca vyhlásiť tento deň za štátny sviatok.

Vyplakávajú predovšetkým komunisti, tí ortodoxní, ale aj tí ex. A samozrejme pravicoví svetoobčania, zvaní krajinkári.

Zväz protifašistických bojovníkov založený komunistami zvykne rožky vystrkovať vždy vtedy, keď začuje slová národ, národovectvo, vlastenectvo. Tento zväz sa preslávil za komunistickej diktatúry svojou extrémnou ideologizáciou a vernou službou komunistickému režimu, ktorý mu za odmenu dával nesmierny priestor (intenzívne besiedky "odbojárov" a "partizánov" s mládežou na školách a pod.). Čo na tom, že vysoké funkcie vo Zväze boli obsadzované pochybnými osobnosťami ako tomu bolo napríklad v prípade masového vraha a vojnového zločinca Karola Pazúra. Ten spoločne so svojimi kumpánmi v júni 1945 vo Švédskych šanciach na Přerovsku chladnokrvne pozabíjal 265 nemeckých civilistov - jednalo sa v drvivej väčšine o ženy, starcov, deti a batoľatá (s najväčšou pravdepodobnosťou boli medzi zavraždenými i Slováci). Zabitím Nemcov si vtedy chcel napraviť svoju reputáciu ako partizán.Obvyklou ozdobou čechoslovakistických zrazov bývajú aj "protinacistickí odbojári" (niektorí pôsobili počas vojny v československom vojsku v ZSSR ako agenti sovietskej tajnej služby NKVD). Tí sa môžu tešiť zo štedrých príspevkov k dôchodku. Niektorí z nich posielali desiatky ľudí, ktorí sa previnili či znepáčili komunistickému režimu na smrť. Ich činy sú vraj premlčané.

Vyzerá to tak, akoby bojom proti nacistom a zamatovou revolúciou v roku 1989 bol slovenský národ oslobodený do takej miery, aby mohol slobodne nenávidieť - dokonca aj samostatnú Slovenskú republiku.

Symbióza niektorých ľavo - pravých, ale i niektorých ateisticko - kresťansko - židovských čechoslovakistov šíriacich pod rúškom údajných spoločných česko-slovenských záujmov, šíria neznášanlivosť, ktorá je viditeľná predovšetkým horlivosťou vo falšovaní historických súvislostí a dát a šírení starých, v zásade falošných mýtov.

Môžeme tu hovoriť o neobolševických a ľavicovo internacionalistických skupinách, pričom ľavicoví internacionalisti sa falošne hlásia k myšlienke slovanskej vzájomnosti, pričom ju zneužívajú do takej miery, že v slovanstve div nevidia všetky slovanské národy v jednom spoločnom štáte. Neobolševici a svetoobčania sa vzájomne prelínajú, ako metastázy prerastajú do štátnych štruktúr a časť z nich sa usiluje o upevnenie stratenej mocenskej sféry Ruska náhradou dnes všemocnej Európskej únie.

Naši čechoslovakisti úplne cielene vyzdvihujú Československo a zároveň nenávisť k samostatnosti Slovenska.

Dnes už vieme, že ony dva heroizované míľniky slovenských dejín, ktoré sú nám stále vyzdvihované a zdôrazňované, totiž vznik Československa a de facto teatrálne SNP, je len šikovnou psychologickou hrou novo nastupujúcich demokratov vo vlčom rúchu. V prípade SNP išlo aj o úplne zbytočné provokatívne akcie, ktoré stáli mnoho zbytočných ľudských životov.

Beneš na jeseň roku 1943 neváhal navštíviť diktátora Stalina, aby získal Sovietov pre jeho vytúženú obnovenú Československú republiku. Dokonca neváhal sa pokúšať získať Stalina tvrdením, že vysídlenie Nemcov z pohraničia začne podľa neho socialistická revolúcia v Československu, pretože všetok ich majetok prejde do socialistického vlastníctva a bude spravovaný českým proletariátom. A táto revolúcia že sa potom prenesie aj na celý zvyšok povojnovej ČSR. Takto Beneš účinne pripravil "veľký február 1948", to je nesporné.

Obnovenie nového Československa Beneš podľa svojich predstáv považoval za prioritu a to aj za cenu boľševizácie, ktorá bola podľa neho menším zlom. Nemožno sa teda čudovať, že čechoslovakisti na tieto tradície radi nadväzujú a spomínajú.

Áno sú to ľudia s vlastným mozgom a s vlastným presvedčením, odlišujúcim sa však od toho nášho chápajúceho vlastenecké cítenie.

Radi sa uctievajú ako nejaké ikony a ovešávajú medailami a vyznamenaniami, najmä tí ľavicoví. Ich koľkokrát úplne prekrútené podania našich dejín zostávajú často bez kritického povšimnutia, a hlasov, ktoré si dovolia im protirečiť, je vskutku málo.

O čo týmto ľuďom ide, sa môžeme tiež presvedčiť medzi riadkami - v prejavoch bubnujú na poplach, že je potrebné stále, stále a stále zdôrazňovať a pripomínať si československú minulosť, že treba uctievať našu bývalú československú štátnosť, klaňať sa pomníkom Beneša a Masaryka. Títo ľudia sú vyložene nervózni z toho, že už nemajú ideologicky pod kontrolou našu mládež v takej miere ako tomu bolo za komunistickej diktatúry, kedy sa pravidelne konali povinné besiedky s "partizánmi" a "odbojármi" z "Československého zväzu protifašistických bojovníkov" na školách a sú znepokojení, že dnešná mladá generácia má vďaka intenzívnym stykom cez hranice svoj objektívnejší názor a že je imúnna k dnešným kolaborantom a zapredancom. Chcú a živia nenávisť pod záštitou falošného bratstva, európanstva, či svetoobčianstva.

Je na čase, aby sa úprimné, skutočne sebavedomé slovenské a české národné cítenie týmto zoskupeniam postavilo. Ani Slováci, ani Česi pre udržanie nadštandardných vzťahov spoločný štát nepotrebujú.

Dr. Vladimír Šotter, Národný Inštitút Francois Marie Voltaire
www.voltaire.netkosice.sk


Voltaire
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-01  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Určite mi dáte (väčšina) za pravdu, ak to pre začiatok diskusie zhrniem takto: Za spoločným štátom nám nemá byť prečo ľúto. Vzťahy to nepoznačilo, práve naopak! Za tie roky mám pocit, že sa dokonca preukázateľne zlepšili. Myslím predovšetkým individuálne priateľské vzťahy. Rozdelenie republiky totiž zasadilo ťažkú ranu kruhom, ktoré živili plamienky čecháčskej nadradenosti na národnej úrovni. Tieto nálady sa výrazne utlmili, i keď občas takýto zatuchnutý názor starých federálnych čias zaznie niekde v diskusii, napr. na iDnes. Je koniec časom, kedy štvavá partaj ODA, reprezentovaná indivíduom D. Kroupom či jeho nohsledom J.Kalvodom s výzorom mladého stalinčíka s bafajúcou fajkou, rozoštvávala a podnecovala vzájomnú nenávisť. Za takýmito jelitami smútia u nás akurát federalistické exkrementy z OKS a ich obdivovatelia. Je dobré, že sme sa vydali každý svojou cestou. Mám veľa dobrých známych v Čechách (vtedy i teraz), ktorí to vidia rovnako a rozdelenie tiež naše vzťahy nijako nepoznačilo.


Miki . radivare57   |   ip:195.168.7   |   2011-11-01  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Československo - umelý zlepenec, neprežilo preto, prečo neprežije EU!!! Vždy to zničia neukojené hovädá s piatimi bruchami a bez srdca a ozajstného mozgu!!!


revolution . kigusaro06   |   ip:80.250.25   |   2011-11-01  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Divide and conquer.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-01  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako dve sestry, keď odídu zo spoločnej domácnosti a založia si vlastné, tak si začnú lepšie rozumieť a sú si vzácnejšie, len škoda, že sme obidvaja vzápätí spadli do pasce EU...

Inak žila som 3 mesiace v Prahe – tiež mam osobne skusenosti, že vzťahy sú veľmi srdečné, dokonca niektorým sa strašne páčila naša reč a chceli, aby som stále niečo rozprávala ...alebo ich učila slovenské výrazy (inak jedného číňana som tam po dlhom úsilí naučila povedať „řeřicha“ – jeden z mojich životných úspechov do portfólia)..toasiunepjde . nuromore96   |   ip:94.112.77   |   2011-11-01  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je načase, aby slovenští představitelé a Slováci všeobecně, dokázali sami sobě čestně a upřímně přiznat, že bez 28. října 1918 a událostí s ním spojených, by dodnes velmi pravděpodobně žádný slovenský stát neexistoval. Nebylo by prostě tehdy možné, aby bylo alespoň území obývané souvisle v Uhrách Slováky, což bylo a dosud je, území menší, než území stávající Slovenské republiky, odtrženo od území tisíciletého maďarského státu bez vzniku Československa. Díky Československu nadto získalo Slovensko území o hodně větší, než by mu podle národnostního klíče příslušelo. Nelze dokonce ani reálně předpokládat, že by Slovákům v Uhrách bylo tehdy nebo někdy v budoucnosti umožněno získat vůbec nějakou územní autonomii v rámci Maďarska.
toasiunepjde . nuromore96   |   ip:94.112.77   |   2011-11-01  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proč by měl být pro Slováky 28. říjen 1918 důležitým dnem tak jako pro Čechy. Je to den, kdy vznikl na základě dlouhodobého přání slovenského národa novodobý stát, ve kterém se, na rozdíl od bývalého Felvidéku, POPRVÉ v historii stala slovenština státním a hlavním úředním jazykem a to trvá nepřetržitě dosud.


toasiunepjde . nuromore96   |   ip:94.112.77   |   2011-11-01  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proč by měl být pro Slováky 28. říjen 1918 důležitým dnem tak jako pro Čechy. Je to den, kdy vznikl na základě dlouhodobého přání slovenského národa novodobý stát, ve kterém se, na rozdíl od bývalého Felvidéku, POPRVÉ v historii stala slovenština státním a hlavním úředním jazykem a to trvá nepřetržitě dosud.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-01  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Re: toasiunepjde . nuromore96 2011-11-01 (18:48)

Mezi světovými válkami byli Češi nejneoblíbenějším národem Evropy, napsal a doložil A. Klimek ve Velkých dějinách zemí Koruny české XIV.mrbean . bagijehe78   |   ip:85.216.24   |   2011-11-01  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre nuromore96-tá česká nadrapenosť sa prejavuje na každom kroku. Nezabudnite ,že ČSR vznikla politickým rozhodnutím a nie vôľou českého a slovenského národa .Keby - v historii neexistuje , existujú len špekulácie . To čo obývame je sporné - ak Vatikán uzákonil latinčinu, gréčtinu a slovienčinu ako liturgickú reč je to na zamyslenie sa aj o takzvanej veľkomoravskej ríši .My sme tí ktorí majú právo hovoriť o tom kto je prišelec a aký kus zeme je jeho .


Martin . nujogibe55   |   ip:195.168.7   |   2011-11-01  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Československo (spôsob vzniku neriešim) splnilo svoju historickú úlohu, niečo bolo dobré, niečo bolo zlé, skúsme sa z toho poučiť. Rozdelením na dva samostatné štáty sa vyčistili vzťahy a to je dobre. Opätovný vznik by som už nebral, som rád, že je to tak ako to je. A ak, tak jedine ako voľná konfederácia všetkých slovanských štátov na ten spôsob, ako sa snaží Rusko s Bieloruskom a Kazachstanom.


deusexmachina . bovixise93   |   ip:178.41.58   |   2011-11-01  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prezident Dr. Edvard Beneš v r. 1947

Vážení spoluobčané!
V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta republiky ČSR. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nebudou opakovat tragické události let 1938-39. Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu, na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou postupem času prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou tak zvaní čeští vlastenci, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.
Nenechte se oklamat a návratu nedopusťte. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta ČSR T.G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánka. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost a potrestejte vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
Dr. Edvard Beneš, Praha, Květen 1947gofy . faqeselu1   |   ip:91.148.5.   |   2011-11-01  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja by som bol za konfederaciu slovanskych narodov.a dufam ze sa toho dozijem.zo zapadu nas nic dobre necaka.kedysi som bol blazon do ameriky...
hambim sa.


toasinepjde . hapeqyqi59   |   ip:94.112.77   |   2011-11-02  (09:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V zájmu pravdy je vhodné uvědomit si, že bez vzniku Československa by byli Slováci nedílnou součástí současného Maďarska a v podobném postavení v jakém jsou nyní Maďaři žijící souvisle na území jižního Slovenska. Ti také nemají na Slovensku žádnou autonomii dodnes. Nikdo si snad nemůže opravdu myslet, že by Maďaři v Uhrách tehdy nebo dnes, byli v národnostní otázce demokratičtější než Slováci a umožnili by vznik slovenské autonomie, jejíž hranice by dokonce přesahovaly území souvisle obydlené Slováky.
Je to stejně nereálné a neskutečné jako naopak představa, že by „národ slovenský, pamätajúc na politické a kultúrne dedičstvo svojich predkov ... vychádzajúc z prirodzeného práva národov na sebaurčenie ... “ atd., dnes umožnil vznik maďarské autonomie v demokratickém Slovensku!Pistalka . citawehu10   |   ip:195.49.18   |   2011-11-02  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stale si niekto pletie Maďarsko s Uhroskom. Je len zboznym prianim Madarska stotznit ho s pojmom Uhorsko. Je v tom velky a zasadny rozdiel.
Na druhej strane suhlasim s tym,ze bez CSR by vznik samostatnej SR bol ppd. nemozny. Na dalsej strane CSR svoj ucel naplnila a je to dobre, tak ako je to dnes.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-02  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Malý český člověk má "zlaté české ručičky", které zvládnou cokoliv, Čech je talentovaný, zručný a vynalézavý. Hloupost je jako hlavní znak vyhrazena pro konstrukci toho druhého, pro představy o nečeších. Tato slova slyšíte v Čechách pronášet s pýchou neustále.


vlado . surahyqi9   |   ip:24.201.20   |   2011-11-03  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Sotter, neviem preco vas institut ma vo svojom nazve slovo 'narodny', pretoze podla vasho clanku by sa tam viac hodilo slovo 'anti-komunisticky'. 28. oktober iba vyuzivate, aby ste mohli opat, znova a neustale kydat na lavicu, co je pravym dovodom k napisaniu tohto clanku a pravym poslanim vasho institutu. Ste sucastou praviciarskej pliagy a podla toho sa spravate. Ceskoslovensko si nevymyslela lavica, ale kapitalisticki "hrabosi grosa, korystnici zlata"(vyber z basne Domovina moja) a nie komunisticki internacionalisti. Tak ako Minolta sa spoji s Konicou, aby sa Minolta mala lepsie, takisto sa Cesi spoja so Slovakmi, aby sa Cesi mali lepsie. Zisk je dovodom tohto kapitalistickeho hnoja snahy o spojenie nasich narodov a nostalgicki hlupaci mu k tomu samozrejme budu pomahat.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-03  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KSČ (KSS), kdysi vládní strana, dnes živořící na okraji politického zájmu. Asi ti přišlo na mysl, že by levičáci mohli vyrůstat v krásné láskyplné rodině, kde matka dá poslední skývu chleba svému dítěti. Na Slovensku žádná levicová strana není.


Klopi . myhujehu81   |   ip:88.212.40   |   2011-11-03  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto to vyvráti že už na internete sú pojmy ako "čechosobaky" a "zlate česke ručičky "/to akože ruské zlato / je spojené s pôsobením legionárov v rusku . Alebo "som vládcom Sibiru a pol Ruska"... Takže nebyť takého to etablovania naších dedov nebolo by ani ČSR.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-03  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K slovnému spojeniu "zlaté české ručičky" iba malá aktuálna poznámka: Ide už o skostnatelý anachronický výraz a prežitok doby. Dnes sú tu už iné ručičky - taiwanské, čínske a iné šikminy. Kto sa nostalgicky upína k tomuto slovnému spojeniu, tomu zostali už len oči pre plač...


eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-04  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry vecer


eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-04  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ide to do boha, tak preco nemozem odoslat normalny prispevok admin
eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-04  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja to prirovnam k dvom zenam pri jednom sporaku. To nikdy nebude fungovat.
Vztahy su dobre a to je dolezite. Ale priznam sa, ze som bol tak trochu za "CSSR".
Teraz ide o ine veci. Ide o kejhak. Nam vsetkym. A je jedno ci sme pod jednou bandou alebo kazdy pod svojou. VSETCI su rovnaky. Chobotnica ( korporacie a banky ) funguje vsade rovnako.


eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-04  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dakujem, ze som mohol prispiet.

Nechapem, preco to memoze ist NORMALNE NA PRVY KRAT !

Admin, si na zozname ludi co ma ye..bu trvaleLenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-04  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len tak ma napadol jeden vtip v súvislosti so zlatými "šikmookými" ručičkami:

Zákazník sa pýta vietnamca:
- Celý deň tu stojíte, nemáte kŕčové žily?
Vietnamec na to:
- Nemám ale zajtra doveziem.LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-04  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte jeden, trocha záhrobný:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/297619_10150317348817606_189882407605_8327231_1940912748_n.jpg


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-04  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Poláky jsou Češi Precliczky, Wenclizcky, Pepiczky - ani jedna přezdívka není neutrální, všechny jsou mírně hanlivé, Čechy považují za vychcánky a za zbabělce.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-04  (16:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Čeští politici si užívali po dvě desetiletí jízdu na vlně opojení mocí, stali se tak arogantními a zkorumpovanými. Podobné kritické hlasy, které označují český politický systém za “zahnívající stranokracii”, mapuje nové vydání prestižního týdeníku The Economist.
Klopi . myhujehu81   |   ip:88.212.40   |   2011-11-04  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krásny príklad : futbal Belehrad majstovstva Europy finale .... prevaha slovenských futbalistov v základnej zostave , Nemci sú na kolenách , nakoniec remíza , príde 11-ckový rozstrel a český "vychcalek" to rozhodol .. a vtedy sme boli svoji...to máloktorá generácia zažije..Ale to sú základy futbalovej abecedy....


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-05  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O vztahu Čechů k Němcům se snad nemusím rozepisovat. Starší generace Sudetoněmců má na Čechy vzpomínku jako na „smějící se bestie“, což vzniklo z toho, že se při mučení a vraždění Němců pro druhé světové válce smáli. V Německu se ale v koutku duše stále připouští, že Češi jsou víceméně Germáni mluvící slovanským jazykem, nebo jsou tak smícháni s Němci, a že jsou jim z neměmecky mluvících kulturně nejbližší - také Poláci mají Čechy za poslovanštělé Germány. To se zřejmě projevilo i v pokynu Hitlera z 23. 9. 1940, že se Češi mají asimilovat v časovém rozmezí alespoň sta let.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-06  (04:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chudobou je v Česku ohroženo osmnáct procent všech dětí. Přitom v rodinách nezaměstnaných a neúplných domácností, kde chybí otec či matka, se podíl takto ohrožených dětí pohybuje mezi 43 až 50 procenty. Vyplývá to ze studie Příjmová chudoba a materiální deprivace dětí v České republice, kterou vypracoval Výzkumný ústav práce a sociálních věcí. Děti mají ztížený přístup ke vzdělání, k počítačům, ztíženou možnost absolvovat dobré školy, využívat zájmové kroužky, rozvíjet svůj intelekt, smysluplně trávit svůj čas, jezdit s rodiči na dovolenou či se spolužáky do škol v přírodě,“ uvedla analytička Martina Hronová.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-07  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Typickým rysem Čechů je nespokojenost s čímkoli. Patří to k národnímu bontonu. Dá se to vysvětlit svárem pocitu malosti popřípadě průměrnosti s touhou se těmto poměrům vymanit. Čech podle národních buditelů vyšel z chudinkých poměrů z malé chaloupky.


Slovak . kohiryxy16   |   ip:88.212.36   |   2011-11-08  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Re: toasiunepjde ip:94.112.77 2011-11-01 (18:55)

Karel Kryl: "Jak je něco čisté, tak to co nejvíc pošpinit... Nikoliv jít s někým nahoru, ale stáhnout ho s sebou dolů".diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Proč musel Kennedy zemřít

22. listopadu 1963 byl zavražděn prezident Spojených států. To bylo něco neslýchaného – byl zavražděn představitel světové velmoci No 1. Když jsem tu zprávu slyšel, dostal jsem strach, že z toho budou obviněni sověti, že bude válka. Ale rychlost, s jakou média dostala zprávu, že Rusové v tom nejedou, je – z dnešního hlediska - udivující. Někdo zavraždil prezidenta a tajné služby za pár hodin ví, kdo to udělal. Více než podivné. Stejně podivné, s jakou rychlostí věděli 11. 9. 2001, kdo je odpovědný za útok na WTC. Nechápu, jak je možné za pár hodin zjistit původce takového činu dlouho a pečlivě připravovaného.


Ron Paul (banned commerical) zakázaná reklama na americk...

Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc ...

Mediálne besnenie - Galko...

Komu patří česká koruna?

Teroristi Bush, Blair uznaný vinným z vojnových zloč...

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4024 s