17. September 2019
    
Al-Kájda je moslimskou obdobou Slobodomurárov a Iluminátov - Dolezite.sk

Al-Kájda je moslimskou obdobou Slobodomurárov a Iluminátov


  2010-02-14  (18:28)  |  Bl. východ
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Al-Kájda je moslimskou obdobou Slobodomurárov a Iluminátov

<!-- @page { margin: 0.79in } P { margin-bottom: 0.08in } A:link { so-language: zxx } -->

Križiacke výpravy stoja za zrodom tajných spoločností a ich proťajškom v moslimskom svete je Moslimské bratstvo či Al-Kájda.

 

Hľadanie spásy cestou násilia bolo myšlienkou pápeža Urbana II. Keď v roku 1095 sa dožadoval oslobodenia Zasľúbenej zeme spod moslimskej kontroly. Prvá križiacka výprava v roku 1099 priniesla zrod slobodomurárstva, presnejšie tajných spoločností. Prvý krížiaci vstúpili do Jeruzalema na čele s Petrom Pustovníkom a Godfrey de Bouillonom. Godfrey založil Prepošstvo Sionu, ( a sme pri sionizme ). O niekoľko rokov Prepošstvo Sionu zriadili Rád templárskych rytierov na svoju ochranu.

 

Po tom, čo moslimovia dobyli Edesu, dnes Urfa, v roku 1144, pápež Eugen III. požiadal významného francúzkého mnícha o vymodlenie Druhej výpravy.

 

Nemilosrdný templár Richard Levie Srdce stál na čele križiakov proti Saladínovi. Križiacke hordy lúpili moslimské mestá dom za domom.

 

Križiaci stáli za zrodom spoločností, ktoré dnes poznáme pod pojmom slobodomurárske. Prvou bola Rosikruciáni ( Ruža a kríž ) v 1099. V 1717 Rosikruciáni založili Slobodomurárstvo v Anglicku.

Druhým prúdom Slobodomurárstva sú Templári, voľne vyčlenení z Rosikruciánov vzniknutých okamžite po Prvej výprave. Hugh de Payens sformoval Templárov a stal sa prvým Veľmajstrom. Názov Templári pochádza z názvu Jeruzalemského chrámu, Temple of Jerusalem.

 

Zlyhanie Templárov pri obrane Jeruzalema proti moslimom, 1187, ich nadmerný finančný a bankový vplyv v Londýne aj Paríži, ich bohatstvo ( krádež výsledkov práce iného je ľahkým zdrojom príjmov ) a praktizovanie herézy v ráde dalo kráľovi Francúzka Filipovi II. silu na na zakročenie proti Templárom. V piatok 13. októbra 1307 nariadil zatknúť všetkých Templárov a o sedem rokov neskôr nariadil Veľmajstra Jaquesa de Molayu jeho následovnikov upáliť na hranici.

 

Európski slobodomurári zakladali spolky mladých teroristov

 

V prvej polovici 19. storočia slobodomurár, 33 stupeň, Giusepe Mazzini zakladal teroristické oddiely mladých. S pomocou slobodomurára Henryho Palmerstona založil spolok Mladá Európa ( Young Europe. Práve tu majú pôvod pionierske a zväzácke organizácie, PP ) vo Švajčiarsku. Tieto spolky sa rozširovali po svete s menami Young America, Young Italy, Young Turks atď.

Spolky zastrešovali mladých radikálnych buričov z ktorých mnohí neskor vstúpili do templárskej Grand Orient lóže. Mladí boli na zavolanie pripravení agitovať, demonštrovať, štrajkovať, rozvracať,

demolovať počas demonštrácii, vraždiť, organizovať bombové útoky. Taktiež, známi ako Anarchisti alebo Nihilisti, boli nebezpeční po každej stránke použitím noža, dynamitu, pištole pre vec slobodomurárskej Grand Orient lóže.

 

V skratke boli členovia Mládežnických organizácii chuligánmi vykonávajúcimi pokyny Templárskeho Škótskeho obradu ( Scottish Rite ).

 

Chuligáni z Mladé Taliansko, bez skúsenosti iných ako zanechávať spúšť, zarábali na výkupnom za únosy, vykrádaním bánk a výpalným. Názov tejto činnosti zľudovel v pojem MAFIA od Mazinni´s Association for Insurrection and Assassination. Zrodil sa organizovaný zločin.

 

Plukovník Lawrence z Arábie, mysteriózny muž z púšte, začal používať sekulárne mládežnícke organizácie na podporu získania slobody pre Arabov od ich fundamentalistických duchovných vodcov. Ako odozvu na tieto mládežnícke spolky založili moslimskí fundamentalisti ich obdobu pod názvom Moslimské bratstvo ( Muslim Brotherhood ).

 

Brat Ernest Jackh, člen fakulty na Kolumbijskej univerzite v New Yorku, začal v roku 1908 jeho oslňujúcu kariéru ako expert na Turecko a Balkán. Videl, že za pádom Otomanskej ríše stálo pokračujúce partnerstvo Envera Pashu a Mustafu Kemala Attaturka počas desiatich rokov aktivít organizácie Mladí Turecka a stálo za vytvorením Tureckej republiky Kemalom.

 

Brat E. Jackh píše:

 

„V tom čase ( 1908 ) som sa zúčastnil množstva stretnutí slobodomurárskej lóže Mladí Turecka.“

 

Za vraždou arcivojvodu Ferdinanda stáli mladí slobodomurári, čím podnietili Prvú svetovú vojnu.

Jedenásť rokov po jej skončení bolo v Egypte založené Moslimské bratstvo, Muslim Brotherhood, ako reakcia na slobodomurársky sekularizmus a jeho mládežnícke hnutia. Za cieľ si postavil obnovenie moslimských náboženských tradícii pri vytváraní štátnosti.

 

Al Kájda je mládežníckou organizáciou Moslimského bratstva

 

Ako Škótsky a Yorkský rituál slobodomurárstva, obidve tajné spoločnosti, aj Al Kájda je tajnou spoločnosťou- odmieta svoju existenciu a udržuje sa v tieni. V tomto zmysle je Al Kájda kópiou Weishauptových Iluminátov.

 

Moslimské bratstvo sa 25. júna 1980 pokúsilo o atentát na prezidenta Sýrie Asada- alawitský moslim. Nasledujúce ráno nasadli členovia elitnej vojenskej jednotky do vrtuľníkov a pristáli vo vojenskej väznici v Palmýre, kde bolo držaných asi 500 členov Moslimského bratstva, ktorých na mieste postrieľali.

 

Vo februári 1982 Moslimské bratsvo obsadilo Bratstvo Sýrske mesto Hama, štvrté najväčšie mesto v Sýrii. Keď začali podrezávať krky alawitským moslimom, Asad prikázal elitnej vojenskej jednotke zrovnať mesto zo zemou. Dva dni paľby spravili z mesta kopu dymiacich ruín v ktorých našlo smrť 20 000 ľudí. Asad vošiel do histórie ako Mäsiar z Hamy. Hama dala meno hnutiu odporu proti kontrole moslimského sveta slobodomurármi- Hamas.

 

Učiteľom Islamu Osamu bin Ladina bol Muhammad Qutb, ktorého brat Sayyib Qutb bol ideólogom Moslimského bratstva.

 

Hierarchia Al-Kájda je postavená identicky zo slobodomurárskymi Iluminátmi. A ako pri slobodomurárskej základni pyramídy, ktorá je zložená zo študentských buniek, rovnako je Al Qaeda Al Sulbah čo v preklade znamená pevná základňa. A rovnako ako slobodomurárska sieť aj sieť Al-Kájdu tvoria nezávislé bunky, čo ich robí odolné proti infiltrácii tajnými službami.

 

Taliban, v preklade študenti, má rovnakú štruktúru s originálnou štruktúrou študentov Iluminátov, a neskôr slobodomurárskych spolkov mladých. Rovnako ako Ilumináti vybudovali celosvetovú sieť tajných spoločností, tak aj sieť Al-Kájda dnes pokrýva celý svet svojimi bunkami.

 

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_middleeast04.htm

Trojdielny dokument o vplyve neokonzervativizmu pri formovaní moslimského fundamentalizmu.

<!-- @page { margin: 0.79in } P { margin-bottom: 0.08in } A:link { so-language: zxx } -->

http://www.archive.org/details/ThePowerOfNightmares

 

 

 


Peter Kovaľ
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
nanuq   |   ip:91.127.16   |   2010-02-15  (00:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry clanok..


sxg   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-15  (00:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedno foto na vyvrátenie článku:
http://nd03.blog.cz/947/295/d10a8b80df_61579072_o2.jpg


8   |   ip:94.113.13   |   2010-02-15  (05:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg
skus to popisat,lebo ja na tom obrazku nikoho nepoznavam.


ANONYM   |   ip:95.102.20   |   2010-02-15  (07:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemozem si pomoct ale z tohoto clanku citit diletanstvo na mile daleko.jedna babka povedala:)))ako vidim tak este stale niekomu nedoslo ze al--kaida je imaginarny nepriatel,ktory sa vzdy vyskytne tam kde treba zacat elite vojnu,predtim to boli komunisti.ale tych uz neni tak si bolo treba dakeho nepriatela stvorit.


sxg   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-15  (09:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na obrázku je zmrd Brezinski s Osou z Kajdy
/Osama Bin/
:D
A tu niečo podobné:
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs266.snc1/9331_1123266961382_1218341295_1139266_5191066_n.jpg


Rati   |   ip:87.197.11   |   2010-02-15  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg
Ta fotka Ladin -Brezinsky vyzera ako fotomontaz, vsimni si pravu ruku Brezinskeho aj Ladina to obidvaja drzia pravou rukou tu istu pusku ?, alebo nejak tomu potom nerozumiem. Tym nechcem povedat ze nie su kamarati, ale ta fotka mi nejak nehra.


noto   |   ip:195.146.1   |   2010-02-15  (15:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  trochu nejasny clanok. nie je v nom ziadny suvis medzi templarmi, kriziakmi, priotstvom a slobodomurarmi,


tojejedno   |   ip:84.47.110   |   2010-02-15  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V tomto texte su same lzi a polopravdy. Ja by som mu velku informacnu hodnotu neprikladal.


ANONYM   |   ip:217.110.9   |   2010-02-16  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdá sa mi to byť celé akési dopletené. Pripadá mi to tak, že je to skôr zahmlievanie, a robenie si srandy z naozaj nechutných hnutí - niečo na spôsob "Anjeli a Démoni", či "Da Vinciho" kód - prekrútenie a maskovanie, rošády vo významoch...

Napr.:
- "Nemilosrdný templár Richard Levie Srdce" (to som fakt nevedel, práve v období, keď boli Templári na najväčšom výslní, že by sa "Richard Levie Srdce" dokázal tajiť príslušenstvom k nim - a i zvyšok histórie až podnes.)
- "Druhým prúdom Slobodomurárstva sú Templári" - ??? to je naozaj buďto básnický zvrat, alebo skôr úplne mylne.

Vystríhal by som sa prijímať veci z tohto článku ako fakty - pokiaľ to nie je úplná fikcia, je to absolútne okýptená a prekrútená polopravda, navádzajúca prijmúť - medzi riadkami - skrytú autorovu mienku.Straka   |   ip:12.184.95   |   2010-02-20  (04:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skor tu ide o to, pre3tudovať linky na konci


matusy   |   ip:80.87.209   |   2010-03-15  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg... tá fotka je jasná fontomontáž...a vôbec nič nepotvrdzuje ani nevyvracia....


filip   |   ip:91.127.17   |   2010-05-12  (15:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento dokument vám ozrejmí vzťahy "Al Kájdy a USA http://video.google.com/videoplay?docid=-794464609556127367&;hl=en#diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + sedem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Rusko vyzbrojilo Sýriu raketami Iskander


2013-01-03  (01:21)  |  Bl. východ
Pár hodín po tom, ako NATO schválilo umiestnenie Patriotov v Turecku, Rusko dodalo prvú dodávku rakiet Iskander Sýrii. Rusko tak podstatne zmenilo štýl hry. Totálnu obranu nahradilo aktívne útočnou hrou. Je evidentné, že Sýria by v prípade potreby zaútočila Iskandermi na Patrioty v Turecku.

Stovky izraelských pilotů odmítly bombardovat Írán


2012-08-17  (09:05)  |  Bl. východ
Více než 400 Izraelců, včetně profesorů práva na Tel Aviv University Menachem Mautnera a Chaim Ganse, nedávno podepsali online petici vyzývající piloty izraelských obranných sil, aby odmítli uposlechnout rozkaz bombardovat Írán.


Válka v srpnu? USA posílá čtvrtou letadlovou loď a desítky podvodních dronů směrem k Íránu


2012-07-13  (10:57)  |  Bl. východ
Americké námořnictvo nečekaně vyslalo čtvrtou letadlovou loď do Perského zálivu, spolu s flotilou podvodních dronů, což je považováno za poslední krok v sérii eskalací vedoucích k možné válce s Íránem.


Ruskí špecialisti boli pri zostrelení Tureckého lietadla. Obama šokoval Putina ohľadom 3. svetovej vojny


2012-07-01  (16:55)  |  Bl. východ
Diplomatický zdroj povedal Sunday Times, že zostrelenie lietadla bolo varovaním pre NATO pred pchaním prstov do vnútorných záležitostí Sýrie. Podľa tohto zdroja pri zostrelení Tureckého lietadla asistovali špecialisti z Ruska. „Ak Rusi nestlačili tlačitko, tak stáli vedľa a mali operáciu pod kontrolou,“ povedal zdroj vzdušných síl Izraela.


Američtí vojáci nacvičují invazi do Íránu s arabskými spojenci


2012-05-30  (11:26)  |  Bl. východ
Kolem 12 000 vojáků z více než 19 zemí zažívá masivní vojenské cvičení k na Blízkém východě. Spojené státy, Saúdská Arábie a Jordánsko jsou s evropskými spojenci jen částí zemí, které se účastní tohoto měsíc dlouho cvičení Eager Lion 2012, které končí tento týden.


Írán odříznut od systému SWIFT, unese takovou sankci?


2012-03-19  (07:48)  |  Bl. východ
Írán byl vyloučen z mezinárodního platebního systému SWIFT, který umožňuje finanční toky mezi bankovními institucemi po celém světě. Od soboty 17. března od 16:00 tak bude nefunkčních všech 675 íránských unikátních SWIFT kódů. Společnost pro světovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT) svůj radikální krok zdůvodňuje jako nutný, kvůli nátlaku ze strany EU a USA.


Izrael míří jadernými zbraněmi na evropská města


2012-02-04  (12:03)  |  Bl. východ
Autor knihy The Transformation of War (Transformace války) zdůraznil, že již nyní jsou jaderné hlavice namířeny proti Římu a dalším evropským hlavním městům, což činí hrozbu věrohodnou a umožňuje „přesun“ Palestinců.


Bude 15.5.2011 osvobozena Palestina?


2011-05-11  (21:29)  |  Bl. východ
Na toto datum byl Palestinci naplánován pochod na Izrael s cílem ukončení okupace a dosažení svobody pro palestinský národ. Tato iniciativa byla vytvořena jako událost na Facebooku a zpráva o ní se objevila i v našich médiích...


Obete radikálneho islamu


2011-01-22  (10:20)  |  Bl. východ
Nech sa to nestane aj u nás!


Bitie žien je krásne (?)


2011-01-06  (02:23)  |  Bl. východ
Piatkové kázanie v katarskej televízii- podľa islamského práva môže muž biť ženu.


Čo sa stalo!


2010-08-06  (23:37)  |  Bl. východ
Prebudenie ľudstva je nezastaviteľné napriek všetkým demagógiám hromadného vymývania mozgov a dezinformáciám. Znamenie tejto doby je pre masívnu zmenu a pri tom sa stále "čisté krvné línie" zúfalo snažia ťahať za nitky svetového diania. Ale na to je už príliš neskoro, vrátiť veci späť svojimi starými trikmi.


Výpověď amerického vojáka


2010-05-12  (07:52)  |  Bl. východ
...angažovanost USA v Iráku nemá nic - absolutně nic - co do činění s "válkou proti teroru".


Izrael by mohl být přinucen vymazat Evropu


2010-03-13  (13:10)  |  Bl. východ
Známý izraelský historik Martin Karfeld prohlásil, že Izrael by mohl být jednoho dne přinucen zničit evropský kontinent za použití všech možných zbraní


Írán versus Izrael: Co média chtějí, abyste zapomněli


2009-12-16  (04:28)  |  Bl. východ
Korporátní média dostaly za úkol zaměřit se na Írán. Zde je rekapitulace toho, co chtějí, abyste zapomněli…


Jak může Írán způsobit kolaps dolaru


2009-10-10  (04:26)  |  Bl. východ
Starší ale zajímavá úvaha o tom, jak může hlavní světovou měnu - americký dolar - a potažmo i samotné národní zájmy největší velmoci světa - Spojených států amerických - ohrozit Íránská ropná burza. Berte ji, prosím, jako alternativu k současným obviňováním Íránu Spojenými státy ohledně jeho údajnému vojenskému jadernému programu.


Nedotknutelný Izrael vyhrožuje EU, Lieberman míří i do ČR


2009-05-04  (19:52)  |  Bl. východ
Izraelské letectvo podniklo cvičné útočné lety až nad Gibraltar, oznámil francouzský týdeník L´Express. Vzhledem k tomu, že tento „cíl“ je od Izraele vzdálen 3800 kilometrů, je podle týdeníku potvrzením, že se Izrael připravuje k útoku na Írán…


Ďaľšie z Bl. východu...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Falošný „Svätý Otec“ v Ríme

Pápež by mal Slovensko navštíviť 3. až 5. júla 2012 a mňa skutočne zaujíma, že ako dlho ešte môže tento muž, ktorý sa necháva oslovovať "Svätý otec", alebo zástupca Boha na Zemi, naďalej verejne pôsobiť bez toho, aby bol riadne postavený pred súd.


Euroval je megapodvod

Ako Fico opäť klamal národ!!!

11 mýtů o 11. září (co jsou děsný blbosti)

Rudolf Vaský začína formovať revolučné masy ...

Voľná energia je skutočnosť, ktorú keby politici a ...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3812 s