20. September 2019
    
Ako zrušiť ovládanie davov na Slovensku? - Dolezite.sk

Ako zrušiť ovládanie davov na Slovensku?


  2013-03-13  (22:11)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako zrušiť  ovládanie davov na Slovensku?

Ako zrušiť  ovládanie davov na Slovensku?

USA majú vo všetkých štátoch sveta skúpené médiá a tak riadia ľudí. Ich uvažovanie sa po sústavnom klamaní prispôsobí tomu čo oni chcú!  Vlastnia vlády štátov už pred ich zvolením. Ich kapitálom ovplyvňujú voľby, aby výsledok bol vždy v ich prospech. USA sa v posledných desaťročiach pokúsili zvrhnúť vlády vo viac ako 50-tich krajinách vo svoj prospech, aby mohli ovládať davy ľudí. Vo väčšine aj uspeli.

Slovensko nie je slobodná krajina!

Inak by naše vlády nerobili zákony, ktoré poškodzujú našich občanov!

Každý človek musí vidieť, že všetky zákony robia priti nám, alebo aby nás zotročili.

Ja sám by som dokázal veľa zmeniť ,ak by som mal tú moc. Verím, že väčšina by uvažovala podobne.

 

Ak by  to bolo na mne ,tak by som to urobil takto:

Prijať novú ústavu

Vytvorenie novej ústavy pre ľudí v dnešnej dobe je viac než aktuálne. Terajšia ústava nezaručuje ľuďom dostatočnú ochranu a slobodu!

Základné body:

·         Priama demokracia

·         Neutralita štátu a vystúpenie z NATO

·         Právo na sebaurčenie

·         Právo na spravodlivosť

·         Právo na slobodu slova

·         Právo na slušný ekonomický základ a dôchodok

·         Právo na neskreslené informácie (porušenie -väzba), hlavne s televízie

·         Právo na nedotknuteľnosť vymáhaním a vydieraním

·         Právo na ochranu väčšiny zákonom redukcie populácie neprispôsobivých občanov

·         Vlastník pozemku nemôže mať občianstvo iného štátu, ak je to cudzinec musí sa zriecť iných občianstiev

·         Právo na znárodnenie firemného majetku v prospech obyvateľov štátu v prípade vojny , hladomoru a potreby v podobných prípadoch ako aj v prípade podieľania sa firmy na poškodení štátu (ovládnutie davu , alebo sponzorstvo prevratu)

·         Právo na  potravinovú a energetickú sebestačnosť štátu, a postupné priblíženie sa tejto norme

·         Zákaz ťažby nerastných surovín zahraničnou firmou a pre potreby zahraničného investora

·         Právo na čisté prostredie a zdravé potraviny( zakázať používanie škodlivín- éčka a sladidlá)

·         Právo na bezplatné vzdelanie v plnom rozsahu

·         Právo na bezplatnú lekársku starostlivosť v plnom rozsahu

·         Zákaz zahraničného dlhu(nakoľko je to pozícia na vydieranie)

Ďalšie práva a slobody ktoré som zabudol spomenúť

Potom týchto 30 krokov:

1.       Zrušiť banky a vytvoriť jednu štátnu.

2.       Urobiť zákon, ktorý zakáže vysielať  súkromným televíziám spravodajstvo a štátnu televíziu oslobodiť. Vysielať správy o našich prioritách a nie o svete a nezmysloch.

3.       Vyvlastniť  neobrábané polia lúky a lesy a zriadiť  Pracovné družstvá a fabriky, kde by nezamestnaní povinne museli pracovať 4-8 hod. denne.(dostávali by plat ku sociálke 400,- až 800,- eur na mesiac v stravných lístkoch na nákup slovenských výrobkov)

4.       Postupné zníženie sociálnych dávok na 200,- eur maximum. Po vytvorení pracovných miest v družstvách a Fabrikách.

5.       Na lúkach a pasienkoch kde nie je šanca nič pestovať a pásť vysadiť ihličnaté stromy pre turizmus a cyklistiku.(stromy sa dajú vyklčovať a urobiť lúka, alebo pole za dva roky, ale les rastie 50 rokov).

6.       Vyvlastniť vodárne a pramene a dať ich pod správu obcí a miest.

7.       Po celej krajine navŕtať termálne pramene(skoro všade sa to dá) a dať ich do užívania obciam a mestám na ohrev vody pre domy družstvá(celoročné skleníky) bazény a iné

8.       Zriadiť štátnu sieť čerpacích staníc na pohonné hmoty a nabíjačky elektromobilov s obchodom na slovenské výrobky.

9.       Odkúpiť licenciu na výrobu elektromobilov a vyrábať ich v štátnej firme a predávať ich za ľudové ceny.( v rámci programu zbavenia sa závislosti na rope)

10.   Dostavať plánované vodné elektrárne.

11.   Spoplatniť všetky cesty po prekročení Slovenskej hranice  aj pre Slovákov a zrušiť terajší systém mýta(na hranici závory a pokladne).Peniaze použiť výlučne na cesty! Hlavne lepší asfalt nie dnešná 5-ta trieda.

12.   Každému  pracujúcemu a dôchodcovi, ktorý nezarába /nepoberá 1000,-eur  doplatiť tento rozdiel zo štátnej kasy v stravných lístkoch na slovenské výrobky.(Peniaze sa z 80% vrátia na daniach  a odvodoch a rozhýbaním ekonomiky sa môže vrátiť až 120% nakoľko sa znásobí obrat v obchode.

13.   Podporiť slovenských výrobcov v čisto štátnych Obchodoch vybudovaných spolu s čerpacími stanicami, kde by sa predávali iba slovenské produkty, získané a z družstiev nezamestnaných a obecných skleníkov.

14.   Zmeniť otváracie doby v obchodoch a zakázať ich prevádzku cez víkendy.(aj iných firiem okrem pohotovostných a čerpacích staníc)

15.   Postupné sprísnenie potravinových noriem(smerom k BIO plodinám a zdravej strave)

16.   Dokončiť diaľnicu na východ (po hranicu s Ukrajinou)a brať na to už radšej lacné Ázijské firmy, aby to netrvalo sto rokov.(Rusky hovoriace krajiny majú enormný záujem o turizmus u nás)

17.   Zväčšenie na  desaťnásobok a vyčistenie priehrady Zemplínska Šírava, za účelom rekreačného strediska podobného moru. Dno vysypať štrkom a priviesť rôzne druhy farebných rýb a tvorov vhodných na potápanie a šnorchľovanie Zriadiť predbežný plán okolitých stredísk a postaviť infraštruktúru na budovanie hotelov a aquaparkov z termálnych vrtov(palmové pláže a pod).(Šírava mala v 80-tych rokoch milióny turistov ročne)

18.   Prebudovať všetky turistické chodníky a vybudovať cyklotrasy, aby sa zväčšil záujem aj o menej známe lokality

19.   Dobudovať zrúcaniny hradov do pôvodnej podoby a premiestniť do nich múzeá z nič nehovoriacich budov. Prípadne aj na spôsob hotelov v historicky -modernom štýle.

20.   Silne podporovať turizmus a podmienky na zlepšovanie.(cieľ turistický raj Európy)

21.   V hladových dolinách budovať družstvá a fabriky pre nezamestnaných,  na výrobu lacných tehál  a škridiel z pálenej  hliny a iných materiálov na stavby.

22.   Stavať  nájomné bytové domy pre mladé rodiny z materiálov družstiev a obecných tehelní.

23.   Obnoviť činnosť v sklárňach  a vyrábať vratné fľaše a zakázať plastové fľaše nakoľko sú škodlivé zdraviu aj prírode.

24.   Vysoké pokuty alebo väzenie za znečistenie prírody.

25.   Za korupciu v akomkoľvek rozsahu väzenie.

26.   Za dňový podvod väzenie( mnoho firiem si rozmyslí  špekulácie vyhnutiu dane)

27.   Prebudovať školstvo podľa vzoru severských krajín

28.   Neprispôsobivých  presťahovať z atraktívnych lokalít Slovenského raja, kde očividne škodia turizmu, a ponúknuť  im činnosť  na družstve, alebo tehelni a pod. Postaviť v blízkosti tehelne osadu z tehál ich výroby. Podľa ich predstáv, ale na menej nápadnom mieste.

Pokúsiť sa o ich prevýchovu pridelenými pracovníkmi na starostlivosť o deti v 24 hodinovej škole. Deti by tam ráno vstali, mali by hygienu všetky denné jedlá a denne pár hodín učenia hravou formou, aj hodinové prestávky na hranie. Večer by išli spať , alebo domov. Rodičia by rozhodli či ich nechajú aj na noc a nemuselo  by to byť každý deň. Každý deň by dieťa dostalo 5 eur ak ostane 24 hodín.

29.    Postupné prísnenie noriem na kvalitu a dlhovekosť produktov, nakoľko dnes sa všetko vyrába iba do konca záručnej doby a potom sa rozpadne, alebo jeho oprava stojí viac ako nové. Firmy si tak zabezpečujú stály odbyt tovarov, ale pre kupujúceho je to nevýhoda a pre spoločnosť zbytočné plytvanie. Záručné doby na autá by museli byť aspoň 10 rokov a na iné tovary podľa ich možností.(vytlačilo by to čínskych výrobcov)

30.   Ďalšie zákony v prospech  väčšiny ľudí..................

 

 

Tieto  a podobné zákony a nová ústava ,by zabezpečili Slovensku pozíciu akú si zaslúži v strede Európy, možno lepšiu ako Švajčiarsko.

Treba si uvedomiť, že máme najkrajšiu krajinu v Európe a hoci neprodukujeme priemysel, ako Nemci môžeme ich peniaze využiť pre seba ak im ponúkneme dosť atraktívne prostredie. Prečo by svoje zarobené peniaze nemohli minúť u nás? Nebuďme iba lacnou pracovnou silou a montážnou dielňou západu.

 

Peter Sloboda


Peter Sloboda
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.141.66   |   2013-03-14  (09:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   a este zrusit DPH a dat spotrebnu dan


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-03-14  (09:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   OK, ale týmto ste to všetko dokonale zabili:
"Právo na znárodnenie firemného majetku v prospech obyvateľov štátu v prípade vojny , hladomoru a potreby v podobných prípadoch ako aj v prípade podieľania sa firmy na poškodení štátu (ovládnutie davu , alebo sponzorstvo prevratu)"

Takto paušálne a všeobecne to je dobrá hovadina. Možno by sa o niektorých majetkoch goríl dalo hovoriť ale šikanovať majetnejších občanov ...
LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.12.   |   2013-03-14  (10:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A všetci "naokolo" sa budú dívať so sklopeným zrakom ako nám to "fachčí".
Ozaj, neviete niečo o novej "geneticky modifikovanej" mandelínke?
:-)


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.12.   |   2013-03-14  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Má krycí názov "humanitárna"!
:-)


Sando . woduwame77   |   ip:91.127.16   |   2013-03-14  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prípade vojny sa aj tak znárodňuje. Aj v Amerike.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (11:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny autor

zaujala ma tato myslienka
Právo na ochranu väčšiny zákonom redukcie populácie neprispôsobivých občanov

Tak by som sa chcel spytat ako si taku redukciu predstavujete a este aky organ bude urcovat "kto je neprisposobivy" a na zaklade coho....

Odporucam komiks/film V ako Vendetta....pripadne historicke knihy o Fasizme, Komunizme atd....LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.12.   |   2013-03-14  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Falkon
"Orgán" ako autor.
Ono je to celé "organické".
:-)


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-14  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S takýmito pravidlami a pomôckami nastúpi NWO a svetovláda.
A všetci budú slintať ,že už konečne to prišlo.
jozef . cucexuso04   |   ip:178.40.11   |   2013-03-14  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kde je Davo? Rýchlo mu zavolajte, že chcú zrušiť jeho ovládanie.


jozef . cucexuso04   |   ip:178.40.11   |   2013-03-14  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie USA majú skúpené, ale židia majú skúpené!


RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:193.28.22   |   2013-03-14  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {kde je Davo? Rýchlo mu zavolajte, že chcú zrušiť jeho ovládanie.} Keď admin schválil nové články a prebehol som na rýchlo očami názvy, hneď som spozornel pri tomto názve článku. ;-)))


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-03-14  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autore...Takto direktivní "velkostátní" uvažování je jen opět z pozice nějakého rádoby (j)elity, ne z místa odkud vychází každý jednotlivec. Kterému by stačilo, kdyby ho jen přestal stát rušit a zatěžovat právě takovou dikcí.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.14   |   2013-03-14  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jinými slovy...VĚTŠINA JEDNOTLIVCŮ prostě chce (někdo to jen neumí přesně zformulovat) aby ho přestal stát či kdokoliv OTRAVOVAT. Aby nemusel trávit nápady parazitů a schvalovat je a pak je nést na bedrech - břímě které ani není jeho.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si predstavujem ze takymto , pripadne podobnym programom sa v minulosti uvadzala NSDAP.....alebo KSC.....ved aj ti slubovali vacsiu slobodu a volnost m,ensim podnikatelom....

nemam rad extremizmus


rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2013-03-14  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako komplex je tento

"MANIFEST"

pomerne znameho rukopisu nerealny , priam kolidujuci si o " bratsku pomoc" armad NATO s cielenym nicenim nedemokratickych , z terorizmu podozrivych cielov pomocou dialkovo riadenych dronov !

Suhlas na ich pouzitie na Slovensku ako v jedinej krajine sveta dal vyznamny pravicovy politik a oblubenec mnohych prispievatelov podpisom Akcneho planu na stretnuti v Brusseli v decembri 2011 !

Akcny plan podpisany s US sefkou State Dpt Sec Hillary Clintonovou dava US ozbrojenym silam pravo na legalne pouzitie dialkovo riadenych dronov proti ludom co i len podozrivym z terorizmu. Na Slovensku je takych podozrivych ca 5,5 mil osob vratane kojencov .


V manifeste je vsak aj kopec dobrych veci , ktore by mnohi z diskutujucich nedokazali dat na papier a sformulovat alebo pochopit .

"Netreba vyliat z vanicky vodu aj s dietatom" .Vrtk . wolajyno05   |   ip:95.102.37   |   2013-03-14  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na týchto stránkach je problém zrušiť jedného priťapeného veganského Dava,tak neviem ako chcete zrušiť ovládanie všetkých Davov na Slovensku.


matko10 . xevabapa0   |   ip:85.237.22   |   2013-03-14  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Docela dobry prispevok.Autor predca na nicom netrva,je to len navrh ktory moze kazdy doplnit ved ide o spolocny stat.Ocenujem hlavne snahu a ponukanu alternativu.Myslim ze je to lepsie ako slusne slovensko potrebuje lidra a podobne hovadiny.......palec hore,vyborne :)


irma . gywicado58   |   ip:91.127.48   |   2013-03-14  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  takže davo je ovládaný?


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-14  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viem, ze to autor nemysli zle, ale obavam sa ze niektore z navrhnutych opatreni by znamenali odtrhnutie slovenskeho priemyslu a polnohospodarstva od globbalnych trhov co by malo podobny efekt ako zrusenie strojarskej vyroby na povazi za havla, akurat vo vacsom a k tomu este medzinarodne sankcie za porusenie rôznych medzinarodnych obchodnych dohôd. Obrovsky sok ktory by nezamestnanost zvysil.

Jedina sanca slovenska su skutocne rozvoj malych domacich firiem, najlepsie na technologickej baze, stala inovacia. A zlepsit vykon skolstva. Nechceme predsa dopadnut ako amici, najsprostejsi narod planety.

Takze, startapy, podnecovat decka k uceniu, matika, fyzika, inovacia a tvorivost a MOZNO o 20 rokov ziskame naspat aspon cast z toho co skorumpovani hajzli dzurinda a dalsi predali amikom za babku.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OK, podme vytvorit taky manifest....komunikujme nad nim.....podme do ulic ho presadit...

ale

akonahle taky manifest obsahuje genocidu akehokolvek druhu, tak odmietam
nie som ani rom, ani zid, a hlavne dufam ze nie som v tej skupine, ktora bude v buducnosti potierana....
mimochodom, mam 35 rokov a nie som zenaty....viete ze za CSSR uz by som platil 10 rokov dan naviac....takzvanu staromladenecku ? a preco ? nikomu neublizujemfolkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx
/Jedina sanca slovenska su skutocne rozvoj malych domacich firiem, najlepsie na technologickej baze, stala inovacia./

Ja to stale vravim, treba zacat odspodu.....prestane chodit do tych mozogvymielajucich hyperarketov, chodte par km, niekam na dedinu , kupit ZDRAVE potraviny....nekupujte postel/skrinu v IKEA, mozno par ulic od vas byva sikovny stolar....atd atd....ja sa tym riadim....viem, ze ja som malo aby som pomohol celku, ale ak si kupim od suseda viem, kto z mojich penazi zije, viem lepsie kontrolovat kvalitu (aj ked viem ze je drahsi ako napr. poliak)
kapitalista . pufeqoxe19   |   ip:85.237.22   |   2013-03-14  (18:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Snívaj dalej ...Petrík


RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:91.233.24   |   2013-03-14  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hovorím vám, v tomto štáte urobia poriadky jedine KOMUNISTI.
www.kss.sk


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-14  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže keď to tak zhruba zhrnieme..

Osádka dôležité.sk

Komunisti.
Náboženskí fanatici.
Sektári.
Vegetariáni a ich radikálnejšia odnož Vegáni.
Blekmetalisti.
Idioti.
Mečiarovci.
Snilkovia.
Bezmozgovci.
Ateisti.
Katolíci.
Konšpirátori.
Rozpravkári.


Fúúúha,,toto je iná polievka..

:-DDDDDDDDDDD


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins

Neviem v ktorej skupine som ja, ale rad by som sa zaradil k rozpravkarom....rozpravky maju aspon dobry koniec :D :D :D


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.12.   |   2013-03-14  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins
A kategória "najmúdrejší na svete"?


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-14  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kedysi tu bol pár krát jeden ale ten bol od "najsammúdrejších" a ten tu už nechodí..

Ale snaží sa ho parodovať Pandeblium aspoň gramaticky,ked už nie inteligenčne..chudák:-DDDDDD

rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2013-03-14  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JEDNYM Z PARCIALNYCH RIESENI

je naozaj vacsia podpora sukromnemu podnikaniu . Doteraz sme vsak boli svedkami opacneho postupu . Absolutnej podpory velkych firiem , ktore su schopne a ochotne politikov uplacat . A tie ich aj stedro korumpovali .

Naopak , mali podnikatelia uplacat nie su schopni , ebo nemaju z coho . Preto je tento stav prenasledovany a decimovany vsetkymi vladami .

Su nebezpecni , lebo chcu byt nezavisli na statnom zlodejskom fondovom systeme , ktory im kradne podstatnu cast ich prijmov . Sukromni podnikatelia nie su ochotni participovat na zlodesjkom zdravotnom ssyteme , ktory je spolou s politickymi zlocinacami a sukromnymi poistovnami vykradany.

Rovnako nemaju chut particpovat na dalsom zlodejskom systeme dochodkoveho poistenia , ktory je opat vykradany za asistencie politickych "hviezd" /za provizie / sukromnymi DSS !

Prenasledovani nie su len podvodnici - odpoctari DPH v milionovych ciastkach - blizki to priatelia ministrov financii .

Najznámejsim "aktivistom" v kradeziach odpoctov DPH -

diamantovy baron Ivan von South Africa de Svidnik

sa vsak opat veselo smeje so svojimi miliardami z tepleho parlamentneho hniezdocka priparaveny so zbalenymi kuframi v pripade potreby mastit do JAR alebo CARibicu .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď vidím tých našich politikov, čudujem sa, že im na tie ich sľuby ešte niekto naletí. Ale autor by zmenil vek voličov, to by sa oplatilo už teraz.Asi normálny človek už týmto politikom nemôže veriť iba ak je chorý na hlavu. Alebo sú voľby sfalšované. Ak si zaplatia štatistický úrad, aby im doprial v prieskumoch, tak by si to nik nevšimol.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-14  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Právo na ochranu väčšiny zákonom redukcie populácie neprispôsobivých občanov ." Asi nejaký nový Hitler , ak som si to zle nevysvetlil a ak nie , tak také právo mať ani nemôžeš , iba zákony , ale právo by mala tá menšina brániť sa pred tebou .

· "Vlastník pozemku nemôže mať občianstvo iného štátu, ak je to cudzinec musí sa zriecť iných občianstiev ." To sa mi tiež nepáči . Prečo by som nemohol žiť aj inde , ale s tou ochranou domácich prírodných zdrojov súhlasím . To si myslím aj ja , že by sme si mali niektoré veci radšej podržať .

· "Právo na znárodnenie firemného majetku v prospech obyvateľov štátu v prípade vojny , hladomoru a potreby v podobných prípadoch ako aj v prípade podieľania sa firmy na poškodení štátu (ovládnutie davu , alebo sponzorstvo prevratu)." To vyzerá trocha zákerne .

Druhú polovicu sa mi nechce celú komentovať . Neviem či by ten doplatok do 1000 eur štát neskrachovalo . A tie súkromné média by som neobmedzoval aj keď s tými štátnymi ti to uznávam , čo si navrhol . To je asi všetko čo mi tam bilo do oči , inak tam máš aj kopu fajn veci .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som zvedavý, že kde a začo budeme nakupovať potraviny keď euro spadne a EU sa rozpadne. To sa nikto nebojí hladu? Prečo máme pol milióna nezamestnaných a na poliach rastie bodľač? Kto to tak chce? Asi sú už všetci zaslepení nerálnym virtuálnym životom, ako internet a seriály.


Autor . wypuvage78   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Za neprispôsobivých by sa dali považovať taký jedinci, ktorí nemajú vzdelanie ani dôstojné podmienky pre život potomstva a ani snahu zmeniť to. Ke´d že môj model navrhuje vytvoriť prácu pre všetkých, asi ich nebude veľa a ľahšie sa identifikujú. Sú to feťáci alkoholici a negramotní ľudia, čo plodia vo svojom opojení degenerované deti. Takým treba reguláciu. Vysoká odmena za sterilizáciu, alebo niečo také, prípadne dlhodobá psychiatrická liečba nariadená súdom v liečebni.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.11   |   2013-03-14  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando presne tak republika by bola bez plynu na kúrenie, bez ropy pre Slovnaft a Slovnaft by bez obsadenia políciou ani palivo nevyrábal(pre poľnohospodárstvo, políciu, sanitky, ...)a elektrárne a vodárne by tiež museli znárodniť alebo obsadiť a jedla by bolo málo nastal by hlad, lebo republika polovicu jedla dováža, najme mäsa, bolo by to tu ako po WW2 a lístkový systém na jedlo, benzín a naftu a šmelina a nezamestnanosť na úrovni 50% by bola :DDDDDDDDDDDDDDDD


Autor . wypuvage78   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uvediem príklad na občianstvo: Ak bohatá krajina chce prevziať suverenitu chudobnej krajiny, stačí ak si prostredníctvom firiem odkúpi pozemky, až bude patriť väčšina krajiny im. Tak dokážu vydierať a ovládať rozhodnutia. Patrí to k ochrane nezávislosti, zabrániť takému obchodovaniu.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-14  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte som predsa čosi zabudol . Na tú zemplínsku šíravu tam nemáš toľko miesta , ale aj s tým štrkom je to somarina . A potom tie obchody sú užitočné aj v nedeľu . Načo takto ľudí obmedzovať ? Človek sám najlepšie vie čo chce .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tie obchody sú užitočné v nedeľu? Pre koho.Spýtaj sa tých čo tam pracujú a ich rodín. A to že namiesto prírody ideš do obchodu kde minieš peniaze za niečo čo ani nepotrebuješ je prospešné iba pre ten obchodný reťazec.Deti majú mať cez víkend rodičov doma.


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Ak by bolo navýšenie platu povedzme z 500 na 1000,- eur, tak by na odvodoch zaplatil s tej navýšenej čiastky štátu toto:
140,- odvody.
Po nákupe tovaru a služieb 20% DPH, čiže ďalších 74,- eur
potom by s toho nákupu zaplatili podnikatelia ako predajcovia ,výrobcovia a dodávatelia surovín a dopravcovia, na cestnej dani mýte a dani zo zisku a odvody ich zamestnancov, ako aj DPH za nákupy z ich výplat a ďalšie. Neviem ako vy, ale ja tu žiadne zruinovanie štátu nevidím. Je možné že by to prinieslo skôr zisk.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-14  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando . Máš pravdu . To ma nenapadlo , ale možno by sa to dalo spraviť aby tam v nedeľu boli iba tí čo majú záujem aj keď asi pomerne dosť ťažko , lebo nikto nechce byť horší , ale veľké obchody bývajú otvorené dlho , tak by sa to možno dalo .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (22:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemci už prepočítali podobný systém- nepodmienený príjem a vyšlo im ,že to bude fungovať.


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-14  (22:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja by som bol spokojný nie len mojím, ale aj s pravom občanov Slovenska od volať voleného zástupcu ľudu do akých koľ vek ústavných funkcií od prezidenta, premiéra, ministra, poslanca, predsedu najvyššieho súdu, generálneho prokurátora, najvyššieho policajného riaditeľa, primátora, župana, starostu.
Keďže nám nedovolia naši psy z politických ritných strán prijať si občiansky volebný zákon, tak tu máme tisíc krát horšiu diktatúru a totalitu hujov z NR SR , než bola za komunizmu a taktiež je to tak aj v Amerike, ktorá nikdy nebola demokratická. Ja až by som mal moc, tak vykázal by som amerického veľvyslanca z našej krajiny až by si to želala väčšina nášho obyvateľstva. Podobne aj britského aj izraelského.Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor navrhol obchody pri čerpcích staniciach vo vlastníctve štátu. To by som prijal hneď. Po ceste domov natankujem a nakúpim. Dúfam, že ceny by neboli ako na terajších.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo sa tyka obchodov, napriklad v Norsku su v nedelu zatvorene, otvorene maju len Pakistanci a iny pristahovalci, v celom Osle viem o 2 klasickych obchodoch v uplnom centre(velkosti cca nasej strednej billy), co su otvorene aj v nedelu, keby nieco, lebo maju zaroven aj lekaren. V sobotu je vacsina do 18 alebo do 20:00....Nepoznam v Osle ziadne Non-stop potraviny (ako u nas napr Tesco)....opat neratam pumpy, ale regulerne potraviny....zatvaraju max o 23:00 a otvaraju vacsinou, podrzte sa o 8:00....ziadne o piatej jak u nas......nevsimol som si ze by sa niekdo stazoval, a asi ani ti obchodnici, ved aj im je predsa jedno kedy a o kolkej predaju, aspon usetria za vikendovu pracovnu silu.....a kedze su obchody naprikllad v nedelu zavrete, tak ludia chodia na prechadzky a sportovat a tak....


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (23:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Šírava by stačla aj 5x taká. Veď už teraz sú tam morské vlny, keď fúka vetrík.No ale bolo by to parádne. pozri na google obrázky keď zadáš zemlínska šírava.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DedoJozef
/vykázal by som amerického veľvyslanca z našej krajiny až by si to želala väčšina nášho obyvateľstva. Podobne aj britského aj izraelského./

Vykazanie velvyslancov sa nerobi ani v pripade vyhlasenia vojny....aspon nejaku kulturu a slusnost by sme si snad mohli zachovat....ked uz budeme likvidovat tych neprisposobivych, ci nie ?


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-14  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando . To si spravil trocha chyták ako si to popísal . Tie peniaze musia do štátu najprv ľudia vložiť .


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ohľadom Šíravy ? Najprv naučme našich spoluobčanov vysýpať smeti do kontajnerov a nie do potoka....minulý týždeň som sledoval reportaz co do siravny KAZDY rok po zime pritecie, aky bordel (myslim ze tam bola aj biela technika dokonca, proste obrovske mnozstvo humusu).... a snorchlovat sa na sirave nebude dat nikdy a ani sa nikdy nedalo.....to by tam muselo byt ine podlozie


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon to neni o podloží, ale o čistote vody a o vysypaní dna vápencovým kameňom.Potom by si videl ako v Chorvátsku.Je jasné, že pred jazerom by bola čistička a nešla by tam celá rieka, lebo rieky nesú bordel po búrke. Dajú sa navrhnúť celé ekosystémy, ktoré budú čistiť vodu.Odborníci to dnes vedia. Ja by som si tam zašnorchloval, ak tam dajú zlaté rybky. A vyrobil by som repliku lode čierna perla s pirátov karibiku.


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-14  (23:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pitbul, to si ty nepochopil. Peniaze môžu byť aj požičané, lebo sa kolobehom vrátia.


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-14  (23:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando

To nestaci bahnite dno vysypat kamenom, tam musi byt prirodzeny priesak, aby voda cirkulovala napriklad s okolitymi volne tecucimi riekami (ktore tam myslim niesu), pripadne aby priesak nahradzal dostatocne silny pritok cistej nezakalenej vody napriklad z hor, co tam opat nie je mozne....stojata voda sa cisti velmi, naozaj velmi tazko...


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-15  (00:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando . Na podporu ekonomiky z požičaného možno trocha áno , ale vráti sa ti vždy menej a úroky plus to čo sa nevráti budeš musieť potom doplatiť z daní , ale aj tak je to somarina .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-15  (00:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veľké jazerá majú svoj vlastný ekosystém kde aj vlny robia svoju prácu, ale aj isté druhy rias a rastlín či živočíchov. A na dno treba dať veľké kamene.ale aj piesok a štrk.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-15  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno by tam bolo dobré pustiť aj Lochnesku , nech sa majú decká z čím hrať .


Sando . woduwame77   |   ip:78.99.199   |   2013-03-15  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dame rovno žraloky.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.98.247   |   2013-03-15  (06:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sando netáraj žraloky sú už predsa vo Vysokých Tatrách!Aspoň tie z JaT a Penty.


marinak22 . sudipaje88   |   ip:88.212.37   |   2013-03-15  (09:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor si nezasluzi zosmiesnovanie, a aj ked sa niektore navrhy zdaju utopisticke, dal by som ich na posudenie nejakej skupine FAKT NEZAVISLYCH odbornikov. Zakladny rozdiel medzi tymito navrhmi a tym, co pocuvame z medii je ten, ze pan Sloboda si dovoluje nepredstavitelnu vec - a sice pouzivat zdravy rozum. Presne takych potrebujeme, ludi, ktori spekuluju ako zo srabu von. Nieco totiz urgentne treba robit.


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-15  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  marinak22 . sudipaje88
nebolo by to ľahké ako sa dostať zo srabu von, nakoľko súdruhovia huji a debili z NR SR nám za 15 rokov nasekali sekeru dlhov, podľa debilov z vlád a NR SR vraj prosperujúcou ekonomikou 1. 25 bilióna korún. V eurách 38 miliárd €.

Po prvé je potrebné , keď sa budú konať protesty v nasledujúcich 2-3 rokoch, žiadať odstúpenie vlády a vymenovanie úradníckej vlády, ktorá by vládla do času, pokiaľ by si občania Slovenska neprijali novelu volebného zákona v ktorom by si odhlasovali aj možnosť tých voličov v mieste bydliska, obce, mesta, okresu, odhlasovali by si právo odvolania voleného svojho zástupcu z NR SR. hujové pluralitné ritné strany občianskym volebným zákonom poslať na večne časy do horúcich pekiel a súdruhov straníkov postaviť pred sud, aby sa zodpovedali za zadlženie Slovenska, za likvidáciu Slovenska. Potom by si už volený zástupcovia ľudu museli počínať zodpovedne a hľadať cesty ako to napraviť.ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.12   |   2013-03-15  (10:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "pravicový" diktátor Jorge Videla krátko po puči(Argentína) v roku 1977 vyhlásil: "Terorista pre nás nie je len ten, kto hádže bomby, ale aj ten, kto šíri idey odporujúce západnej kresťanskej civilizácii."


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-15  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
No, až tak utopistický článok to nie je. Niektoré návrhy majú svoju logiku, a nie je to zlé. Je tam pár vecičiek, ktoré sa mi zdajú nie celkom reálne, ale sú tam veci čo by stáli na zváženie.

Je ale jedna vec s ktorou by som ja osobne nesúhlasila a vziať ľuďom, občanom SR pôdu, ktorú vlastnia. Tu mi okamžite hučala otázka v hlave akým právom? Veď ich dedovia, rodičia alebo oni sami museli pracovať aby si ju mohli nadobudnúť. Neukradli ju.

Zahraničníkov, ktorí nám tu tvrdo v dnešnej dobe skupujú pôdu, možno na budúce pestovanie GMO tých by som vyprášila a tým by som ju znárodnila.

A čo sa týka občanov, ktorí ju vlastnia a nevyužívajú tak za jej využívanie by požívali nejakú výhodu. Možno nejaký ročný poplatok, alebo ako sa to kedysi volalo podiel z úrody, či ako? Fakt si teraz rýchlo nespomeniem.

Zbaviť sa zahraničných bánk na 100%. S tým absolútne súhlasím.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.107   |   2013-03-15  (19:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veď ide práve o to, že naši predkovia tú pôdu kúpili, aby mohli na nej hospodáriť. A dnes ju majú finančné skupiny ako svoju budúcu špekulantskú investíciu.Nevidím dôvod načo ponechať stovky hektárov pôdy a lesov niekomu, kto využil zlú finančnú situáciu obyčajných ľudí a obral ich o rodinné pozemky. Navyše ak sa úrodná pôda nevyužíva, tak je to pre štát nevýhodné lebo nemá svoje zdroje potravy. Možno je to stratégia západu, aby sme boli nútení všetko dovážať. V každom prípade štát musí mať dosť pôdy na nasítenie obyvateľstva v prípade hladomoru. To dnes nemá.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.107   |   2013-03-15  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovensko nadobudlo za 20 rokov dlhy vyše 40 miliárd eur. Táto čiastka by vystačila na 4 rokoy po 500,- eur na dotovanie ľudí ktorí nemajú príjem 1000,- eur. Tieto peniaze by sa odzrkadlili na rozvoli obchodu a služieb a na zamestnanosti. Bol by to stymul ktorý by skutočne rozbehol ekonomiku a navyše by sa tieto peniaze po čase vrátili vo výber daní.Namiesto toho naše vlády tieto prostriedky investovali do zahraničných firiem, ktorým dali ešte aj daňové prázdniny. mysím, že autor napísal nespochybniteľne najlepšie a najjednoduchšie riešenie krýzy. Naviac zdvihnutie životnej úrovne o 30% pre celý štát. Kto by to inak dokázal? Ai nik. Je to geniálny nápad.


obcanKane . venarequ70   |   ip:178.40.77   |   2013-03-16  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor ktorý sa volá sloboda(vymyslené meno?) píše, čo všetko by zakázal, prikázal a koho vykázal a čo všetko by ako Gottwald, Chavez a Morales znárodnil a zabavil. Úplne v rozpore s tým ako sa volá. Silne boľševicko-komunistické zmýšľanie (vrátanie budovania družstiev), navyše s prvkami xenofóbie a rasizmu. Štýl písania je príznačný pre militantného extrémistického stúpenca zelených, ktorý zneužíva ochranu prírody na svoje agresívne vybíjanie sa. Typ človeka, ktorý pod zámienkou záchrany jedného kamzíka dokáže vyhodiť do vzduchu polku mesta a patrične si to zdôvodniť.
Postreh: prevažná väčšina ďalších príspevkov vyzdvihuje vždy len jeden alebo dva body v článku ako správne, s ktorými súhlasia. Logicky sa so zvyškom nestotožňujú a považujú ich za hlúposť.
Z celého článku cítiť obrovskú túžbu po moci, rozhodovaní, trestaní, prerozdeľovaní, viď:"Ja sám by som dokázal veľa zmeniť ,ak by som mal tú moc. Verím, že väčšina by uvažovala podobne."
Lenže najhoršie je, že takéto myslenie nie je utópia ale zažívame ho dennodenne aj pri súčasných červených vládnych parazitoch. Keď sa pozrieme na ich predvolebné sľuby na ktoré im naletela polovica Slovenska, tento článok je o nich. Aj oni chceli veľa zmeniť keď budú mať TÚ MOC. Dokázali pre TÚ MOC sľúbiť čokoľvek, raj na zemi. Stádo im naletelo. Verím tomu, že ako píše autor Sloboda (cynické meno), väčšina by uvažovala ako on (alebo aj terajšia vláda), čiže podobne. V zmysle: podľa seba, súdim teba. Nie je to nič prekvapujúce v nemorálnej spoločnosti ľudí ovládaných egoizmom, chamtivosťou, túžbou mať TÚ MOC, trestať iných, zasahovať do života druhých ľudí, nanucovať iným ľuďom svoje myslenie, náboženstvo, presvedčenie, ideály, skrátka prikazovať, zakazovať, vymýšľať tresty, sankcie a bremená.
PeterSloboda . xiqylare8   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kane. S teba by asi nebol dobrý veštec. Práve to že neuvádzam svoje pravé meno svedčí o tom, že nemám túžbu stať sa známym politikom. Moje názory sa ti nemusia páčiť, ale na rozdiel od dnešnej elity, ktorá sa iba vezie a na ľudí kašle, tieto zákony by urobili poriadok a vyprodukovali by vyššiu životnú úroveň. Znárodnenie je predsa v prospech všetkých, okrem tých ktorým sa berie, tak, že typujem, že ty si asi ten čo roky sedí na pozemku s temálnym prameňom a napriek tomu, že ty s ním nič nechceš robiť nechceš ho dať iným, aby sa im život nezlepšil. Je to tvoja závisť? Alebo len ľudská hlúposť? Aj malá skupina logických buniek v inak prázdneh hlave vie, že to čo je v tom článku by nám všetkým pomohlo. Ale aasi okrem teba.


PeterSloboda . xiqylare8   |   ip:78.98.105   |   2013-03-16  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kane. Priznaj sa. Ty si ten článok nečítal. Inak by si nehovoril, že som ochranca prírody, keď tam jasne hovorím o výstavbe elektrární a priehrad.Z môjho článku jasne vyplýva, že by som chcel Slovensku pomôcť- nápadmi, ale to sa bez zmeny režimu nedá.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-16  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte som tam zase pár vecí našiel čo sa mi vyslovene nepáčili . Vyvlastňovať by si nikoho nemal , ibaže to naspäť odkúpiš .
Nútiť nezamestnaných pracovať to je tiež blbosť . To by mohlo inak robiť problémy aj ľudom , ktorý načas nemajú prácu , ale zatiaľ vydržia , než si čosi nájdu , ale aj tak na to nemáš žiadny dôvod . Stačí ak im po dlhšej nezamestnanosti ( aby si mohli nájsť aj sami ) dáš iba aby prežili a ponúkneš im prácu .
Potom plastové fľaše tiež nieje dobrý nápad zakazovať .
Tá korupcia môže byť aj taká že dáš niečo u lekára a to by som nehádzal do jednej kopy , lebo taký človek to robí z núdze , lebo je v ohrození zdravia vďaka tomu že mu systém neposkytol čo by mu malo patriť a tak to nemôžeš považovať zo strany pacienta za negatívum , možno zo strany doktorov , ale to tiež len v prípade že mu systém dovoľuje poskytnúť plnohodnotnú starostlivosť ako by pacient potreboval .
Presťahovať cigánov by si tiež nasilu nemal , ale ten zvyšok môže byť ak teda hovoríš , že sa môžu sami rozhodnúť .


Projevy . cydicaky25   |   ip:92.52.52.   |   2013-03-17  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adolf Hitler – politik, diktátor, ríšsky kancelár a vodca. Dnes spomínaný najmä v súvislosti s rozpútaním druhej svetovej vojny a masovým vyvražďovaním Židov. Koľko ľudí dnes ale vie, čo si skutočne Hitler myslel, čo hovoril a ako videl politickú a spoločenskú situáciu okolo seba?

Obvykle sú nám postava a najmä konanie Hitlera podávané s istou dávkou predpojatosti. Nemôžeme sa tomu ani príliš čudovať. Bolo o ňom napísaných mnoho kníh. Ale mnoho z nich bolo písaných z pohľadu “víťaza”. Veľmi často nám bol (a vlastne stále je) vykresľovaný ako šialenec, fanatik, narušená osobnosť. Ako je teda možné, že takáto chorá myseľ dokázala ovládnuť desiatky miliónov Nemcov? A nielen Nemcov, ale aj ľudí iných národov na celom svete. Nielen ľudí jednoduchých, ale aj vzdelaných. Spisovateľov, nositeľov Nobelovej ceny, vedcov, špičkových politikov a umelcov. Boli snáď aj všetci títo ľudia nakazení vírusom šialenstva?

Ukážky prejavov Adolfa Hitlera:

!!! Zlato nemá hodnotu, ľudská práca áno:
!!! http://www.youtube.com/v/MbdXghRDV44

Prečo Hitler odmietal vojnu:
http://www.youtube.com/v/AA3mwgsF6lI

!!! Kapitál slúži hospodárstvu a hospodárstvo národu:
!!! http://www.youtube.com/v/M8L0f_WhhDc

Mierové ponuky Poľsku:
http://www.youtube.com/v/BIEi9lXM0_U

Rozdiel medzi národmi a ich vedením:
http://www.youtube.com/v/7jPaaAlY05Q

!!! Ako v demokracii ovláda kapitál médiá a "slobodu slova":
!!! http://www.youtube.com/v/qBdOa7tgRhw

Zákaz zbraní hromadného ničenia:
http://www.youtube.com/v/8_WsyslVxrM

Úcka k českému národu:
http://www.youtube.com/v/BvDC4atKpqA

Ukážky sú z knihy Adolf Hitler Projevy. Dá sa ju kúpiť do Česka najlepšie z Guidemedia a na Slovensku na Martinuse. Sám ju mám doma, a každému ju veľmi odporúčam!!!

Celá recenzia: http://www.protiprudu.org/adolf-hitler-projevy-recenzia/

Admin dôležité mi nedovolil uverejniť článok, tak to sem dávam takto.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.139   |   2013-03-17  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Plastové fľaše sú škodlivé a voda v nich je hnuná! Ke´d si kúpim minerálku v sklenenej fľaši chutí oveľa lepšie. Vyskúšajte to.Plast je z jedovatých ropných látok a pôsobením denného svetla sa uvoľňujú, preto je na nich napísané, uskladnite na tmavom mieste. To sa však nikde nedodržiava. V lete kamióny stoja na hranici, alebo inde a slnko na nich fajne svieti.Podľa noriem Európskej únie môže do kilogramu potraviny preniknúť z plastov najviac šesť miligramov acetaldehydu. Vraj ide o množstvo, ktoré nie je pre zdravie človeka nebezpečné. Na druhej strane však Únia zaradila acetaldehyd do zoznamu látok s podozrením na rakovinotvorné účinky. Stavím sa že tie normy sa prekračujú, keďže acetyldehyd má mierne ovocnú arómu, zistenie prekročenia normy sa dá urobiť iba rozborom, a to sa nikomu nechce.Skorumpovaným úradníkom duplom nie.Deťom by som to piť nedal!
Sando . woduwame77   |   ip:78.98.139   |   2013-03-17  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pitbul, to čo autor uviedol nie sú záväzné konečné riešenia, sú to iba príkldy, ako by mal vypadať asi správny smer vládnutia. Každá pripomienka, ktorá zákon vylepší je výtaná a určite by sa uvažovalo nad správnym znením zákona. Nápady má , ale dobré. Škoda, že sa toho nedožijeme.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY, TOXICKÉ A ZAKÁZANÉ INGREDIENCE

Sendvič McRib je na vrcholu oblíbenosti. Tisíce lidí zaplavují webové stránky, jako je „McRib locator“, aby si sendvičem McRib řetězce McDonald’s nacpali břicho.


Severní Korea uvedla raketové vojsko a dělostřelectvo ...

Svetová finančná pyramída v číslach

Maléry pána živnostníka

Nová banka BRICS bude konkurovat MMF a Světové bance

Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5445 s