22. September 2019
    
Akú odpoveď na núdzový stav? Generálny štrajk. - Dolezite.sk

Akú odpoveď na núdzový stav? Generálny štrajk.


  2011-11-30  (02:02)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Akú odpoveď na núdzový stav? Generálny štrajk.

Generálny štrajk je to, čo by bolo potrebné spraviť. Pridať sa k štrajku lekárov. Veď kto sa má dnes na Slovensku dobre? Väčšinou iba špekulanti, podvodníci, zlodeji, privatizéri, skorumpovanci. Slušní a čestní ľudia majú čo robiť, aby prežili.

Lekári dali výpovede, lebo im zo zákona zakázali štrajkovať. Prečo ostatné odborové organizácie už dávno nezorganizovali solidárne štrajky v ostatných organizáciách - školstve, doprave? Tak by to aspoň spravili vo Francúzku už kvôli oveľa menšej veci, akou je deštrukcia verejného zdravotníctva.

Jediný spôsob, ako dnes pritlačiť lokálnu oligarchiálno-politicko-mediálnu mafiu (ktorá si rozparcelovála už prakticky celé Slovensko a dnes chce už aj zdravotníctvo) k múru je generálny štrajk. Generálny štrajk by zastavil ekonomiku Slovenska a tým by sa pustilo žilou najmä tejto mafii. A tá by za pár dní musela rezignovať nielen na to svinstvo, ktoré chceli spraviť teraz v zdravotníctve, ale aj na väčšinu svojich výhod, ktoré už majú, ak by si chceli udržať aspoň niečo.

Metódy tejto mafie sú veľmi primitívne. Zlými politickými rozhodnutiami a zákonmi znefunkčniť, zadĺžiť a nakoniec zničiť to o čo majú záujem a potom to za facku sprivatizovať a ďalej sa už len nabaľovať. Túto stratégiu dokola opakujú pri podnikoch a firmách, ktoré sprivatizovali, ako SPP a pod. Veď predsa aj v zdravotníctve je dostatok peňazí. Preto oň má mafia taký záujem. Veď pomaly najčastejším sa vyskytujúcim "obchodom" v mestách sú lekárne, farmaceutické firmy si robia obrovskú reklamu a sponzorujú pre lekárov konferencie na tých najviac vychytených destináciách celého sveta od Havaja, Thajsko, Mexiko...

Áno v zdravotníctve je síce peňazí dosť, ale politické krídlo mafie nastavilo systém tak, že tie peniaze nejdú ľuďom - lekárom. Tečú do farmaceutického priemyslu ovládanom pár ľuďmi z tejto oligarchiálno-politicko-mediálnej mafie, ktorá má z toho obrovské zisky. Táto mafia umožňuje prostredníctvom svojej politickej, ekonomickej a mediálnej moci tomuto svojmu chápadlu odčerpávať zo zdravotníctva toľko zdrojov, že je celé zdravotníctvo na pokraji zrútenia.

To čo teraz sledujeme je teda zúfalý pokus lekárov uchrániť aspoň posledné časti zdravotníctva pred tým, aby boli touto mafiou buď systematicky zničené, alebo pohltené (a teda odobrané občanom spod ich (väčšinovej) občianskej verejnej kontroly.

Ozývajú sa však aj hlasy, že hlavnou motiváciou lekárov sú len peniaze, že svojimi výpoveďami chcú len ísť za lepším... Ale ak by hlavnou motiváciou lekárov bol odchod za lepším, tak by sa jednoducho v tichosti odišli tak, ako to spravili mnohí pred nimi. Zo Slovenska takto za posledné desaťročia utieklo niekoľko stotisíc ľudí, aj lekárov a zdravotníckych pracovníkov, ktorí vzdali boj s mafiou o lepšie Slovensko odišli tam, kde si oligarchiálno-politicko-mediálna mafia nedovoľuje toľko, čo tu na Slovensku.To, že lekári podali výpoveď hromadne môže znamenať iba jedno jediné. Oni nechcú odísť, oni sa už len nevládzu pozerať na to, ako mafia, ktorá ovládla štát systematicky ruinuje verejné zdravotníctvo a už na to nechcú sami doplácať. Tento ich boj je nielen bojom za ich lepšie podmienky, ale za lepšie podmienky v celom zdravotníctve a teda za lepšie podmienky pre zdravie občanov na Slovensku a teda je to boj za nás všetkých...

Ale bohužiaľ veľa ľudí sledujúcich médiá dokáže oligarchiálno-politicko-mediálna mafia pomocou mediálnej masáže tak zmanipulovať, že sa pridajú na stranu mafie, proti ľuďom - lekárom. Médiá využijú ľudskú závisť a škodoradosť a postupne nakydajú na lekárov toľko svinstva, aby ich ľudia odsúdili a tým aby na lekárov vytvorili tlak pod ktorým sa postupne väčšina z nich časom vzdá a buď sa podriadi, alebo zo Slovenska odíde. Podľa hesla rozdeľuj a panuj.

A to že odídu je vďaka deštrukčným opatreniam politikov voči lekárom celkom reálne. Bohužiaľ taká je väčšinová mentalita ľudí. Namiesto boja za dobrú vec sklopiť uši a utiecť... S mafiou sa bojuje len veľmi ťažko. Najmä ak je človek, alebo nejaká skupina osamotená. A tu na Slovensku vlastne ani žiadna spoločnosť neexistuje. Ľudia proti mafii stoja osamotení, pretože netvoria vlastne žiadnu spoločnosť, nevnímajú sa ako jedna veľká rodina, ktorá tu žije a chce žiť a bude tu žiť iba tak, ako si to sama zariadi.

Pritom si stačí uvedomiť iba jednu vec, aby sa človek mohol zorientovať v tom, na ktorej strane je pravda a čo je len propaganda oligarchiálno-politicko-mediálnej mafie:

Chobotnica tejto oligarchiálno-politicko-mediálnej mafie žije iba z peňazí. To je jej krv, ktorá jej umožňuje žiť (konať) a podplácať iných ľudí. Peniaze dávajú šéfom mafie - jej jednotlivým chápadlám moc. Jedno chápadlo mafie si niečo zmyslí a zrazu je celé Slovensko obsypané bilboardami, zrazu je v médiách taká, alebo iná kampaň, zrazu je nutná taká, alebo iná privatizácia, taká, alebo iná reforma, taký, alebo iný investičný zámer, taká diaľnica, také mýto, také dane, také eurovaly... A v žiadnom prípade sa tomu nedá zabrániť, aj keď je to očividne proti záujmom občanov, pretože je to vraj NEVYHNUTNÉ (rozumej z pohľadu mafie)...

Ďalej si treba uvedomiť, že jedinou protiváhou mafie sú občania - občianska spoločnosť. Občianska spoločnosť je vlastne tiež chobotnica, ale chobotnica v ktorej žilách nekolujú peniaze, ale ľudia - občania. Táto chobotnica preto robí a môže robiť iba to, čo chcú občania a jej sila závisí od počtu občanov do nej zapojených.

Rôzne neziskové organizácie a občianske združenia, odbory, ale najmä aktívni občania, jednotlivci, ktorí aktívne zvádzajú svoj boj za lepšiu spoločnosť sú vlastne chápadlá občianskej spoločnosti. Tam kde občianska spoločnosť funguje dokáže rôznymi nástrojmi premôcť chápadlá mafie a zorganizovať chod spoločnosti podľa potrieb jej členov - občanov, nie podľa toho čo chcú tieto finančné mafie.

A jedným z najsilnejších nástrojov občianskej spoločnosti je referendum, ktoré dokáže vtiahnuť do diania spoločnosti aj tých ľudí, ktorí sa nevenujú riešeniu spoločenských problémov systematicky. Práve vďaka tomuto nástroju dokáže občianska spoločnosť získať dostatočnú silu, aby dokázala robiť veľké veci, ako napríklad odťať mafii nejaké jej chápadlo.

Týmto nástrojom dokáže napríklad občianska spoločnosť systematicky ničiť mafiu vo Švajčiarsku, takže tam majú najzdravšie životné prostredie, najvyššiu životnú úroveň, najkonkurencieschopnejšiu ekonomiku...
http://www.priamademokracia.sk/lanky/38-informacie/140-zdravim-a-vajiarsko.html
http://orig.spravodlivereferendum.sk/index.php/vychodiska.html
http://www.konzervativizmus.sk/article.php?2029

Sú samozrejme aj silnejšie nástroje občianskej spoločnosti, ako napríklad generálny štrajk, alebo občianska revolúcia, ale každý z týchto nástrojov má svoju cenu. Čím silnejší nástroj sa použije, tým viac to občanov stojí...

Referendum prináša oproti týmto nástrojom relatívne veľa muziky za relatívne malú cenu. Na Slovensku však referendum - tento základný nástroj demokracie v rukách občanov nefunguje. Preto som pred inicioval petíciu za spravodlivé referendum.

To však bolo už pred pár rokmi a dnes je situácia na Slovensku oveľa vážnejšia. V súčasnej situácii za adekvátne riešenie problémov, ktorým naša spoločnosť čelí už považujem generálny štrajk za reformu štátu do podoby priamej demokracie a (spravodlivého) referenda.

Prečo? Pretože dokým nenastane žiadna zmena a dokým bude stále iba mafia vyhrávať nad občanmi a dokým nebudú mať občania hlavné slovo v spoločnosti, dovtedy bude napätie v spoločnosti stúpať a dovtedy bude Slovensko smerovať k občianskej vojne.

 

Po roku '89 sme prešli už veľký kus po tejto ceste.

Je na čase, aby sme sa všetci zastavili (generálny štrajk) predtým, ako bude neskoro.

A potom sa postupne pomocou nástrojov priamej demokracie vrátili späť a išli predsa len radšej tou cestou slobody, spravodlivosti a demokracie na akú sme chceli vykročiť v '89-tom.


Kde sa ľudia boja vlády tam je tyrania, kde sa vláda bojí ľudí tam je demokracia.

 

Ľudia vs peniaze


Marián Orávik
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-30  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRÁCA PENTY V ZDRAVOTNÍCTVE

Štátna Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) sa rozhodla vymazať z mapy zdravotníckej siete celé nemocničné oddelenia. Prestala pre ne uzatvárať zmluvy o preplácaní výkonov a bez platieb od najväčšej poisťovne to môžu nezazmluvnené oddelenia rovno zabaliť. Príliš veľa nitiek sa zbieha v prostredí skupiny Penta.

Prípadovou štúdiou môže byť banskobystrická nemocnica Mammacentrum sv. Agáty Procare, zameraná na komplexnú diagnostiku a liečbu nádorových a iných ochorení prsníka. Špičkovo vybavenú nemocnicu pred časom zakladalo biskupstvo Banskej Bystrice. Biskup Rudolf Baláž ju vysvätil v októbri 2009, vtedy pod názvom Mammacentrum sv. Agáty. No biznis nešiel, ako mal. Aj preto, že súkromnému zariadeniu sa na väčšinu činností nepodarilo uzatvoriť zmluvu s VšZP. Dôvodom malo byť, že rovnaké služby už v meste poskytuje fakultná Rooseveltova nemocnica.

K otepleniu vzťahov s VšZP došlo podľa zdroja z nemocnice na jeseň, keď sa zariadenie začalo pripravovať na nového vlastníka – Pentu. Tá prevádzkuje sieť polikliník Procare. V tom čase prišlo k nárastu platieb od VšZP o desaťtisíce eur.

Časopis TREND na spolupracovníčke otestoval, ako by dnes dopadla záujemkyňa o služby centra, ak by bola poistenkyňou VšZP. Odpoveď bola ústretová: príďte, žiadny problém, prehliadky na mamografe spravíme, uhradí to štátna poisťovňa. Hoci tá pred uzávierkou článku potvrdila, že rádiologické činnosti neprepláca.

Ak by bola VšZP naozaj pod vplyvom Penty, konflikt záujmov by bol obrovský. Najmä preto, že Penta vlastní konkurenčnú poisťovňu Dôvera. Kroky VšZP, napríklad nezazmluvňovanie vybraných zariadení, jej môžu veľmi pomôcť v jej vlastnom biznise.

Všetko je o ľuďoch

Šéf Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je Ján Gajdoš. Pred vymenovaním do úradu pracoval pre Pentu v rôznych pozíciách. V arbitráži, ktorú Dôvera viedla proti Slovensku, bol jej svedkom proti štátu. Dnes pritom šéfuje inštitúcii, aj vďaka ktorej sa akcionár Dôvery súdi so štátom. Jeho úrad je najvyšším regulátorom v odvetví, dohliada na správne poskytovanie zdravotnej starostlivosti a na zdravotné poistenie.

Riaditeľ VšZP Marian Faktor bol riaditeľom krajskej pobočky Dôvery v Žiline. Jeho brat Pavol Faktor je označovaný za experta Pavla Hrušovského pre špeciálne operácie financovania hnutia. Dnes je členom dozornej rady Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy či vedenia Fondu národného majetku.

Vedúci nákupu zdravotnej starostlivosti štátnej poisťovne Martin Kultan v súčasnosti bez formálnej funkcie z poverenia riaditeľa kontroluje procesy, s kým a za akých podmienok VšZP uzavrie zmluvu. Ešte v decembri minulého roka bol pritom členom predstavenstva Dôvery, kde mal tiež na starosti nákup zdravotnej starostlivosti.

Zdroj: eTrend.sk


Lekary . xajodifa19   |   ip:95.103.24   |   2011-11-30  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odpovedou je Nova germanska medicina znizia sa naklady a zvysi sa percento vyliecenych kde to stoji ?

www.PosunDopredu.sk 4 video z hora nech sa paci Pacienti :D


julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2011-11-30  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lekary-suhlasim s tebou,ze sucasna "medicina" neuzdravuje,ale lieci.A to vsetko pre zisk.Ale teraz sa to neriesi.V dnesnom systeme nepresadis ziaden alternativny pohlad mediciny,pretoze by mohol byt nahodou uspesny a niekto by prisiel o zisk.
Ak chces zmenu mediciny,podpor zmenu systemu,ako sa pise v clanku a potom mozme rozvinut debatu v spolocnosti,ktora bude mat moc nieco zmenit.
V tomto systeme mozes presadit Germansku novu medicinu,len ked mas viac prachov ako farmaceuticka lobby.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.22   |   2011-11-30  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riešenie na núdzovy stav krorý platí na 99% chorôb!A eliminuje všetky známe viry,patogény,rakoviny a ostatné civilizačné choroby!

http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

Co treba určite pochopiť...
http://dolezite.sk/Vykrik_do_tmy_131.html

A čo dalej...
http://dolezite.sk/Cesta_z_pekla_vsednych_sedych_dni_198.html


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2011-11-30  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naozaj pekny clanok, aj by som suhlasil keby ale realita nebola uplne inde.
Na jednej strane sa autor spravny pyta preco sa nepridali ine odborove organizacie - no preco ??? lebo ich nikto nevyzval, lekari sli robit kampan smeru a tazko by uspeli keby v inom odborovom zdruzeni povedali ze chcu zvysit plat o 800 € ked o tom tristvrte slovenska moze len snivat.
Keby slo o generalny strajk tak sa nas pripoji kopa. Ale pani uplatkari ukazali ze im ide len o svoje vrecka.
Tak ako autor uvazuje ze zdravotnictvo rozvrati a odpreda tak mozme uvazovat aj o tom ze prave tento krom akoze nespokojnych lekarov ktory si ziju nad pomeri nas vsetkych ku tomu urychlene prispeje. Uz teraz sa zatvaraju rozne oddelenia a mozno pride aj ku celym nemocniciam. Takze s mojho pohladu prave tato kampan urychli rozvrat zdravotnictva /ak teda este vobec je co rozvracat v tej stoke.
Ako som uz ale pisal ci sa to niekomu paci alebo nie zdravotnictvo je uz davno v sukromnych rukach a zvysna cast sa do neho dostane. Doby kedy bolo vsetko zadarmo su uz nenavratne prec. Ked ste si pred 20 rokmi strgali klucmi na namestiach mali ste sa zamysliet. A ak mate v sebe este aspon trochu rozumu je navyzsi cas aby ste sa tam zas vratili a aby tento stat konecne zacal smerovat dopredu a nie dozadu


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2011-11-30  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Generálny štrajk? Súhlasím. My Slováci nemáme v sebe horkokrvnosť(kultúru štrajkovať) Francúza či Gréka, máme iné prednosti, čo by sa v prípadnom Generálnom štrajku mohlo ukázať ako výhoda, nakoľko by sa situácia nemusela zvrhnúť v chaos ako to vidieť na obrázkoch z Grécka. Mali by sme sa snažiť vytvárať situácie, kedy by sa v konfrontácií s "našimi" politikmi naplno ukázalo- Kto za koho kope. Sofistické táranie politických predstaviteľov stojí na hlinených nohách, avšak väčšina obyvateľstva to nedokáže prekuknúť.
Treba ľuďom jasne ukázať, čo je čierne a čo biele, čo je dobré a čo zlé, čo je klamstvo a čo lož. Veľmi rád by som sa takej verejne diskusie zúčastnil. Dúfam, že sa toho dožijem.


romsli . balowece26   |   ip:85.216.13   |   2011-11-30  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  12:45hod Prave teraz mi volal kamarat lekar, ze nemocnica na Antolskej je v koncoch. Riaditel nevie zabezpecit zdravotnu starostlivost. Udajne je podanych 15 trestnych oznameni na lekarov.
Ja navrhujem vynimocny stav parlamentu.
Cize vyjst do ulic a rozpustit parlament. Podat trestne oznamenia na premierku, ministra zdravotnictva, predsedov SDKU, KDH, ministra financii.
Zacat verejnu diskusiu o nastoleni docasnej vlady zlozenu z odbornikov.
V nasledujucich volbach nevolit ziadnych ludi, ktori boli
strannicky organizovani. Vo verejnej diskuzii najst novych ludi, ktori budu viest tento stat.
Dalsia vec...co najskor vystupit z NATO a europskej unie


kptDaba . syvaqada   |   ip:78.99.239   |   2011-11-30  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, že ktorý politik za koho kope sa dá zistiť jednoduchým spôsobom. Ak sa politik bez vyhováraia snaží plniť predvolebné sľuby dané voličom tak ten zaštiťuje záujmy voličov. Ktorý tieto sľuby nedodržuje tak jeho záujmom nie sú potreby voličov. Tomu sú najprednejšie jeho individuálne, vlastné záujmy. Je to všeobecne známa vec. Nechápem preto voličskú nerozhodnosť v čase volieb. Alebo je v tom niečo "neoficialne sofistikovanejšie"? A ak ano - prečo o tom nemá každý volič dostatočnú informáciu? A ak ano - nie je proti pravidlám pre dodržiavanie ľudskej dôstojnosti, keď sa takto z ľudí vyrábajú muflóny?


ksg . jyfinysy34   |   ip:74.63.112   |   2011-11-30  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ovecky dolezite.sk zastrihali uskami a za kazdu cenu musia mat iny nazor ako 85 percent obyvatelov ktori pochopili politicku hru odborarov a odmietaju podporit nenazrane lekarske svine s 3x vacsimi platmi.

nepodporim vasu primitivnu revoluciu lebo ju sposobuju nenazranci ktori sa chcu dostat ku korytam.vobec ste sa nepoucili.ste sprosty ako boli vasi fotrovia ktori strajkovali pre zisky elit.

http://www.youtube.com/watch?v=E7W_vTE_SYI

ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (17:51)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Nepojdem s nimi strngat za ich 3500eurove platy platene z nasich odvodov.Oni by nesli ani za moj 380 eurovy plat.nech vypadnu zo slovenska do zahranicia.uz davno mohli ale im ide o vydieranie ludi ktori maju ledva 400 eur


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sudruh kollar vedome klamal ohladom svojej firmy a zakulisne loboval za stedru dotaciu od tomanovej http://www.topky.sk/cl/100371/1292364/CheeGuevara . tenacoge04   |   ip:109.230.4   |   2011-11-30  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orávik je agent Svetovej banky, nabáda k nepokojom či občianskej vojne, na generálny štrajk nie je vhodná dobá lebo Kollár, obchodník a podnikateľ je zradca a nechce demokraticky bojovať ale chamtivo získavať etš ho nikto nepochválil, že ako predseda rodičovského združenia na Bilikovej ulici každoročne rozkráda cez firmyčky niekoľo desiatok tisíc euro, na to by si mala kriminálka posvietit.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-30  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezaujima ma v tomto pripade Kollar - co nakradol a s kym bol spojeny,to nas bude zaujimat v inom pripade.Zanedlho v konecnom znarodnovani nakradnutych majetkov a v ktorych sa stanu akcionarmi pracovnici.

ksg- napis nieco o mafianskych praktikach financnych zlocincov v zdravotnictve-pre zisk.bezmena . quwebypy74   |   ip:91.127.16   |   2011-11-30  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každý myslí iba na seba:
- politici na sponzorov a tučné provízie
- doktori na lepšie platy a pracovné podmienky
- ľudia na svoje zdravie aby ich mal kto operovať
ale nikto nemyslí na toho druhého aby sme sa jeden druhého zastali a podporili


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vo vypovediach zostalo uz len 600 strngajucich lekarov a maju cas do dvanastej.pocet na isto klesne pod 200 nenazrancov ktori pojdu do zahranicia zarabat miliony eur.muhahaha


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka napis o nich ty.ja pisem o strngajucich ktori si myslia,ze robia revoluciu.

revolucia bude,ked znizia poistku na 10 eur,zniza platy lekarom,urobia poriadky v poistovniach a zamedzia korupciu lekarov farmaceutickymi spolocnostami.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na slovensku neexistuju chudobny lekari.len idiot moze strngat za lekarov.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  videli ste dnes v telke tu hlupu studentku ktora povedala ze pojde do viedne a zarobi tam ako lekarka o 2000eur viac?muhahaha.uz len na takych tam cakaju.muhaha.zivot ju rychlo prefacka.necudujem sa ze strajkuju,pretoze nepoznaju tvrdy zivot a realitu v zahranici.chceli by europske platy a slovenske ceny.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto strnga za lekarov strnga proti sebe.poucte sa zo sametovej revolucie.euforia a potom plac.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-30  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale, ale, pán prezident! Robíte nadčasy z Limbachu, alebo z Grázelkováčovho paláca? A prečo zakaždým používate iný nick?


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to hovoris o mne?pouzivam verejne proxy hidemyass.com ktore tu vyuziva viac ludi a jeden nick ksg


MarianOravik . qegaqega41   |   ip:88.80.245   |   2011-11-30  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ksg . jyfinysy34 - Tak keď ideš cez hidemyass.com tak si aj svoje názory strč do zadku, keď sa za ne tak hanbíš, že sa ani nepodpíšeš a ešte ideš cez proxy... ;-)


duves . jilojole44   |   ip:178.41.34   |   2011-11-30  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To čo tu za mongola splieta tie sprostosti s nickom ksg.jyfinysy34 ?
Nie som síce lekar, ale "zdravotníctvo" mam doma. Manželka je sestrička. Jasne, samozrejme, aj medzi lekarmi je to uplne to iste ako medzi pekarmi. Niekto vie a niekto nevie. Zial, system je cely chybne nastaveny, zrejme aby sa v mútnej vode dobre lovilo a oligarchia ako pijavice vyciciavali zdroje verejneho zdravotného poistenia - najprv v najnižšej úrovni cez nakup predražených prístrojov, obstaravanim predražených služieb (upratovanie za milony), potom v inom v leveli na urovni poistovna vers.poskytovatel zdrav.služby, ked vlastne ambulancia (poliklinika, nemocnica..atd) nedostane preplatene ukony v celej výške. Nepoznam vlastnikov jednotlivych poistovni, su to akciovky. No nedivil by som sa, keby mnohe naše príspevky skončili na zahraničných účtoch u vlastníkov, bud z legalne vytvoreneho zisku (nonsens), alebo tunelovanie cez nákladové položky (napr.dodavka PC od matky zo zahraničia, 20x drahšie ako bežná cena). Napokon sa diera v rozpočte verejneho zdravotneho poistenia odprezentuje občanovi jednoduchou vetou: "Nie sú peniaze, budete si priplácať". Osobne mam výhrady, že zástupcovia LOZ si mali pozvať na televíznu debatu zastupcov z jednotlivých poistovní (tak ako v čechach) a pekne ich vyspovedat, ake peniaze su vybrane na verejne zdravotníctvo, ake su nakladove položky poistovní a za čo. A tiež sa ich spýtať, prečo nepreplácaju výkony poskytovatelom zdravotnej služby náklady v 100% výške.
muhehehe, TAK TERAZ BUD MUDRY!


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2011-11-30  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Magor ksg . jyfinysy34 muhahaha (alebo mihihi?) pozri si ponuky pre lekárov...


romsli . balowece26   |   ip:85.216.13   |   2011-11-30  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  debilko ksg. kedy ti konci sluzba? Kto ti poradil hidemyass?
Ako dlho ti vysvetlovali co je to proxy?
Ked si zmenis IP-cku zmen si aj meno blbe. Aby bol dojem ze nie si blby sam ale dvaja. To ti zabudli poradit.
By som ti za dnesok nezaplatil ani cent ty babrak :)))))
Muhehehe


romsli . balowece26   |   ip:85.216.13   |   2011-11-30  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A tahaj trolovat do noveho casu. Tam ti niekto uveri


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-30  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...že sa Vám tu chce hádať?...na vine je PENTA....ak preleje ZISK znova do zdravotníctva, bude na všetko aj na lieky...a keď ich donútia stiahnuť výpovede...tak to bude určite, len kvôli nám...lebo v skutočnosti je pacient rukojemníkom vlády.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cez proxy idem lebo po mne patraju farmaceuticke spolocnosti a lobisti nenazrancov.som ohrozeny.bolo mi aj vyhrozene.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-30  (21:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ksg...to myslíš vážne?


romsli . balowece26   |   ip:85.216.13   |   2011-11-30  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifet, testuju na nom psychoaktivne látky a usiel im z klietky.
Tiez uverite hocicomu


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-11-30  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrime-že, pacient Lucifer sa prebral z kómy! A hneď naletel kalerábu z vedľajšej postele. :-DDDlucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-30  (21:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...prečo?...v poisťovňach a farmaceutickom priemysle sa točia miliardy...či nie?


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto s vami nesuhlasi je trol?muhahaha.nenazyvajte ma trolom a naucte sa argumentovat


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-30  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pakrklikarium..
daj daco aj na mna,,nudim sa..a nemam koho zlozit..
:-DDD


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslim to vazne.idu po mne pretoze utocim na farmaceutickych lobingerov ktory platia lekarov aby vam predpisovali medicinku ktoru vyrabaju.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  strajkujuci lekari niesu krestania.chceli by nekrestanske vyplaty.Nemozu sluzit bohu aj mamonu.


romsli . balowece26   |   ip:85.216.13   |   2011-11-30  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano. spravny krestania su KDH a SDKU


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-30  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ksg: spravne,nech tie peniaze ma radsej Penta!
Do zahranicia s lekarmi.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-11-30  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pente nepojdu.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-30  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nediskutuj tu idiotsky so mnou,ak vies ,napis komu pojdu
http://moje.hnonline.sk/node/8991


Oxygen63 . vylebeby83   |   ip:95.102.56   |   2011-11-30  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som za generálny štrajk a to 6.12.2011. Pripojte sa !!!


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-12-01  (01:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepojdu pente a nevymyslaj si hovadiny.ten clanok je manipulacny.neoplati sa s tym zapodievat.

Nemocenské poisťovne dlžia zdravotníckym zariadeniam cca 500 miliónov €? muhahaha.opak je pravdou.

nemocnice dlzia poistovniam miliony.
http://www.poistovne.sk/25835-sk/nemocnice-dlzia-socialnej-poistovni-miliony.phpksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-12-01  (01:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdokladuj tych 500 milionov a uvedom si,ze poistovna najprv musi schvalit,ci boli zakroky opodstatnene a preto su niektore platby omeskane.


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-12-01  (02:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sociálnej poisťovni chýba 900 miliónov eur, ktoré jej dlhujú poistenci neplatiaci odvody. Šanca poisťovne dostať sa k týmto peniazom je minimálna. Najväčšími dlžníkmi sú nemocnice, najmä štátne. Za svojich zamestnancov nezaplatili odvody až vo výške 304 miliónov eur.

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/statne-nemocnice-dlhuju-socialnej-poistovni-miliony-p0b-/sk_domace.asp


Preto maju vo VšZP najdlhsie cakacie lehoty


ksg . jyfinysy34   |   ip:93.174.93   |   2011-12-01  (07:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj vtedy lekárov viedol odborár Marián Kollár. „Je mi veľmi ľúto, že sa lekári dali znovu zmanipulovať rovnakým človekom, ktorý mimochodom nemá čo stratiť, pretože on je súkromný gynekológ.“

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6162866/slovensky-lekar-v-anglicku-robi-viac.htmljaja . pewegudi86   |   ip:178.41.81   |   2011-12-01  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Generalny strajk?

http://www.youtube.com/watch?v=DfqVjFNZ-fU
bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ksg: kaslem ti na tvoje hovadiny,vies o co ide mne? zdravotnictvo u nas uz od sion pucu nefunguje,tak ako mnoho inych veci,som za to nech uz padne totalne a odkryje pre ludi celu tuto neoliberalnu korporatno fasiticku zhnitu kapitalisticku obludu mytologiu.
Tak co tu vypisujes hovadiny,kto dlzi,kto nedlzi v tomto chorom systeme,to nie je podstatne, kapitalisticky system je chory,stupidny a nefunkcny.Modla sukromneho vlastnictva- najvacsia kapitalisticka mytologia zhnila na ludskej chamtivosti a zvratenosti a pojde na smetisko dejin.
Tak o co sa tu snazis?
Pises,akoby si sa chystal privatizovat alebo minimalne ta nejaky privatizer plati.


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2011-12-01  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jaja veľmi dobré vyjadrenie názoru. Treba zvážiť aj skúsenosti českých kolegov. Ako teda vytvoriť revolučnú situáciu v našich podmienkach?


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo - revolucna situacia je hotova - dlho sa na nej pracuje - otazka je,ako a kto ju podchyti.

http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vaskbublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jediným možným riešením tejto krízy globálneho kapitalizmu,korporatneho fasizmu, neo-libernej kumulacie bohatstva uzkej skupine zvratenych individui je masívne prerozdeľovanie bohatstva a moci dole smerom k ludom planety,pravoplatnym obyvatelm zeme.
Kumulacia bohatstva sa deje prostrednictvom penazi - systemu urocenia pozicanych penazi.Vydavanie symbolickych vymennych poukazok sukromnymi bankami.
Dlzite tiez iba symbolicky.Ale platby uz nie su symbolicke- je to vasa energia,domy,zem,sloboda,dostojnost...a to len preto,ze tento iluzorny dlh respektujete.prave . mytigymo47   |   ip:31.3.34.2   |   2011-12-01  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka: Dobre napísané.

Je to úplne smiešne až desivé naozaj temné čo my zažívame akú halucináciu:)
Na iluzii postavené otroctvo.Podľa mňa to má byť samoreguločný systém ktorý sa sám reguluje.Deštrukciou.Až do tej doby pokiaľ nezavládne poriadok.A ten poriadok bude nový.NWO
Ale možno je to len alebo dokonca potrebný pohyb prejavenia sa niečoho.A myslím že rozhodnutie je na kom?Na tebe človeče blaznivý:))))


prave . mytigymo47   |   ip:31.31.75.   |   2011-12-01  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ozaj s tým štrajkom lekárov to može byť aj zámer.Na efektívnejšie dosiahnutie svojho plánu znefunkčniť postupne všetko čo sa dá a následne odňať ľuďom (štátu?) a privlastniť korporáciam.Alebo vyprovokovať daľšie nepokoje neistotu a strach?Tak či tak v nepokoji je celý svet.Prichádza to o čom sme diskutovali pred pár rokmi.Ale teraz už viem čo to má na svedomí.Takto si to vlastne máme možnosť overiť.


googlovypreklad . tujirese52   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V Grecku ocakavaju teroristicky utok ktory ma zasiahnut srdce systemu:

Ochranné opatrenia
Zabezpečené muži polície:
Ministri, vládni úradníci
osôb podieľajúcich sa na koaličnej vláde
Budovy symboly, ako je Parlament, ministerstva financií, kancelárie Európskeho parlamentu v Aténach
domov a firiem známych podnikateľov a známych osôb v hospodárskom živote
budovy, zastupiteľské úrady, vrátane USA a Británie, a bankové komplexy.
Posledný útok
Posledný teroristický útok, obeť je potom poradca ministra ochranou obyvateľstva, sa Michalis Chrysohoidis uvedené v júni 2010 a pre tento žiadna teroristická organizácia neprevzala zodpovednosť doteraz. Námestník polície Giorgos Vassilakis bol zabitý výbuchom zamínované súbory zaslané Úradu vlády.


googlovypreklad . tujirese52   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (19:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Grecka drachma je naceste:
Ako si predstavujete, že bude ten deň - piatok, ako hovoríte - bude upresnené posun v národnej mene?
"Musíme sa okamžite dať bankám vo verejnom vlastníctve na zabezpečenie vkladov. To preruší prevádzku po dobu niekoľkých dní. Keď ich otvoril, sa už obrátili vkladov a úverov podliehajú gréckeho práva z euro na novú Penny. Bude nejaký čas trvať, zmeny účtovných postupov programovanie webu a tlač nových peňazí dostatok. V praxi budeme mať duálny obeh eura a nových drachmu na chvíľu. Ak vláda ukáže odhodlanie, vyberať dane a vykonávať platby na nové drachma, bude euro čoskoro zmizne z obehu. "


googlovypreklad . tujirese52   |   ip:178.40.24   |   2011-12-01  (19:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KAramalis grecky premier pred Papandreom - nikto nevie,preco odstupil necakane a bez vysvetlenia.Hned po jeho odstupeni sa zacali diat vsetky spinavosti a utoky na Grecko.
Karamalis-posledny grecky premier prehovoril,ale velmi opatrne:

...Dôvodom nebol nikto iný ako ... prijaté správy späť z druhej strany Atlantiku, vďaka ktorej drží hubu celú tú dobu. Ani to tak dlho odhalenie atentátu na Karamanlis plánu a účasti agentov CIA v gréckej politickej scéne k zastaveniu prehlbovania vzťahov medzi Gréckom a Ruskom.
Avšak, podľa dôveryhodných zdrojov, bude bývalý premiér hovorí ... Len čakať na ten správny okamih, ako bude zásah komplexné a možno ... rozhodujúce.


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2011-12-02  (00:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka tiež si myslím, že by bolo dobré keby sme si nechali od Vaského poradiť. Potrebujeme jednoduchú a prehliadnú ekonomiku a nie tie "čáry- máry"- čísla v počítači. Zdá sa mi, že ľudia ani ani tak nemájú problém s tým čo by chcel Vaský zaviesť, ako skôr s tým ako to che urobiť.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-12-02  (01:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo: osobne si neviem predstavit ,co by pre zlocincov v politike a ekonomike bolo dost, co by bolo v ich pripade dost.Aj mne sa zda hociktoreho z nich zachlostit roxorovou tycou malo a prilis rychle..
Myslim si ,ze pan Vasky by kludne suhlasil, keby sa kajali ,ze by suhlasil s rekvalifikaciou na traktoristov a kombajnistov,lebo bude treba obnovit nase zlikvidovane polnohospodarstvo.
Ale museli by sa dozivotne hlasit raz za tyzden u socialneho pracovnika,hlavne kanik,ze vraj povazuje za samozrejmost,ze druhi maju na neho robit.
Slavo su to tazki psychopati a drogovo zavisli na iluzii penazi so vsetkou skazou co to prinasa.
Vsak mozem ti povedat,ze nebudu ubiti,ak sa veci stanu na cas a kontrolovane.Budu sudeni a v ochrannej vazbe,aby neboli zabiti.


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2011-12-02  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka máš pravdu:). Fyzická práca by im prospela. Idú ťažké časy a my nie sme potravinovo sebestačný, takže sme vydierateľný.
A nechce ísť Vaský do volieb?


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-12-02  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokial viem tak uz bol,spinavo ho podviedol Fico.
Pokial vidim ja: este nie je cas,
ale casu na pripravu,oboznamovanie a organizovanie ludi nikdy nie je dost.Posielaj kde mozes odkazy na jeho blog, na jeho jedinecne spracovanie neo-liberalizmu a bezurocny ekonomicky model a ostane veci...
Neviem,ako to je,ale zda sa urcite veci sa nedaju urychlit a idu len tak,ako su napisane ako by biblista napisal :).
Greci maju iba 20 proroctvo od svojich svatych,a hovoria ,ze citat v nom, je ako citat noviny, vsetko sa odohra v pravy cas ale hodinu nikto nevie,akurat ze vsetko vraj skonci dobre.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + sedem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Aká je prehistória Slovanov? Odpoveď dáva DNA – genealógia (časť I z II)

Žiaľ, ani historici, ani jazykovedci, si doteraz neuvedomili obrovský význam možností, ktoré poskytuje DNA – genealógia. ( DNA – Deoxyribonukleová kyselina, /z anglického deoxyribonucleic acid/, je nukleová kyselina, nositeľka genetickej informácie všetkých organizmov s výnimkou niektorých nebunkových, u ktorých zohráva tuto úlohu RNA.


ROZHOVOR: NIGEL FARAGE O EU, UKIP A VELKÉM PROBUZENÍ V ...

Život Slováka patrí medzi finančne najnáročnejšie ...

Mýty o zlých kapitalistech

Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell...

Gerd-Helmut Komossa : Německo je podřízeno USA až do ...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Ako také ovce

Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5142 s