Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

facebook.com: "A ešte prosíme o Vaše telefónne číslo."


facebook.com: "A ešte prosíme o Vaše telefónne číslo."

Pridajte svoje telefónne číslo na zvýšenie bezpečnosti svojho účtu a ďalšie účely.

Európsky deň ochrany osobných údajov - Európsky deň ochrany osobných údajov bol vyhlásený Radou Európy a slávi sa od roku 2007. Ide o poukázanie na práva ľudí v oblasti ochrany osobných údajov, ktoré sú súčasťou nášho súkromia. V súčasnosti sú naše osobné údaje v elektronickej podobe často i bez nášho vedomia uložené v najrôznejších databázach. Tento deň nám dáva príležitosť porozumieť právam pri ochrane osobných údajov, aké osobné údaje sú od nás zbierané a spracované, ich dôvod a riziká pri nelegálnom nakladaní s osobnými údajmi.
 • Údaje o vás získavame vždy, keď používate alebo máte zapnutú lokalitu Facebook, napr. vtedy, keď si prezeráte niečiu časovú os, pošlete alebo dostanete správu, vyhľadávate priateľa alebo stránku, kliknete na nejaký obsah, prezeráte si ho alebo s ním inak prichádzate do kontaktu, použijete mobilnú aplikáciu pre Facebook alebo si niečo kúpite prostredníctvom lokality Facebook.
 • Keď zverejníte na Facebooku napr. fotografie alebo videá, niekedy o nich získame súvisiace doplnkové údaje (alebo metaúdaje), ako sú čas, dátum a miesto ich vzniku.
 • Získavame údaje z počítača, mobilného telefónu alebo iných zariadení alebo údaje o zariadeniach, ktoré používate na inštalovanie aplikácií lokality Facebook alebo na prístup na lokalitu Facebook vrátane prípadov, keď sa viacero používateľov prihlasuje z rovnakého zariadenia. Môžu to byť informácie o sieti alebo komunikácii, napríklad vaša adresa IP alebo číslo mobilného telefónu a iné informácie, napr. o vašej internetovej službe, operačnom systéme, lokalite, type (vrátane identifikátorov) zariadenia alebo prehliadača, ktorý používate, alebo o navštívených stránkach. Môžeme napríklad získať vašu polohu GPS či iné informácie o polohe a informovať vás, či sú nablízku nejakí vaši priatelia. Alebo si môžeme vyžiadať informácie o zariadení, aby sme mohli zlepšiť fungovanie našich aplikácií vo vašom zariadení.
 • Údaje získavame vždy, keď otvoríte hru, aplikáciu alebo webovú lokalitu využívajúcu platformu Facebooku alebo navštívite lokalitu s funkciou z Facebooku (ako napr. spoločenský doplnok) alebo niekedy pomocou súborov "cookie". Medzi tieto údaje patrí napr. dátum a čas, kedy ste navštívili stránku, webová adresa alebo adresa URL, ktorú práve používate, technické informácie o adrese IP, prehliadači a používanom operačnom systéme a ak ste prihlásení k Facebooku, tak aj vaše používateľské ID.
 • Od našich pridružených spoločností alebo reklamných partnerov, zákazníkov a iných tretích strán niekedy získavame údaje, ktoré nám (alebo im) pomáhajú zobrazovať reklamy, získať prehľad o činnosti online a vo všeobecnosti zlepšovať lokalitu Facebook. Inzerent reklamy nám môže napríklad poskytnúť informácie o vás (napr. ako ste zareagovali na reklamu na Facebooku alebo inej lokalite), aby sme vedeli stanoviť efektivitu a prípadne zlepšiť kvalitu reklamy.
Ako je uvedené v časti "Ako používame získané informácie", taktiež spájame údaje, ktoré o vás, vašich priateľoch a iných ľuďoch už máme, aby sme mohli poskytovať a navrhovať rôzne služby a funkcie. Môžeme napríklad vytvárať návrhy na priateľstvá, vyberať príspevky pre vaše novinky alebo navrhovať, ktorých ľudí by ste mohli označiť na fotografiách. Ak napríklad skombinujeme vaše bydlisko, polohu GPS a ďalšie miestne informácie, ktoré o vás máme, môžeme vás alebo vašich priateľov informovať o ľuďoch alebo udalostiach vo vašom okolí alebo vám ukázať ponuky, ktoré by vás mohli zaujímať. Údaje o vás môžeme tiež spájať s cieľom zobrazovať vám reklamu alebo iný obsah, ktorý by pre vás mohol byť relevantnejší.
Keď získame vaše súradnice GPS, skombinujeme ich s ostatnými informáciami o miestach, ktoré o vás máme (napr. súčasné mesto). Uchovávame ich však len dovtedy, pokým ich potrebujeme na používanie služieb, ako napr. vaše posledné súradnice GPS potrebné na to, aby sme vám mohli posielať príslušné upozornenia.
Našim reklamným partnerom či zákazníkom poskytujeme údaje až po tom, ako odstránime vaše meno a iné informácie umožňujúce vašu identifikáciu, prípadne ich skombinujeme s údajmi ďalších ľudí tak, aby viac neumožňovali vašu identifikáciu.
Používame informácie, ktoré o vás získame v súvislosti so službami a funkciami, ktoré poskytujeme vám a iným používateľom, napr. vašim priateľom, inzerentom, ktorí si zaplatia reklamu na našej lokalite alebo developerom, ktorí vytvárajú hry, aplikácie a webové lokality pre vaše použitie. Okrem toho, že pomocou informácií, ktoré o vás získame, môžu ľudia vidieť a nájsť veci, ktoré robíte a zdieľate, môžeme tieto informácie použiť:
 • v rámci našej snahy zachovať bezpečnosť výrobkov, služieb a integračných funkcií na Facebooku;
 • na ochranu práv či vlastníctva Facebooku alebo niekoho iného;
 • aby sme vám mohli poskytnúť funkcie a služby súvisiace s polohou, napr. povedať vám a vašim priateľom o akciách prebiehajúcich v okolí;
 • na meranie alebo sledovanie efektivity reklám zobrazovaných vám a iným používateľom, a tiež aby sme vám mohli ponúkať reklamu, ktorá je pre vás zaujímavá;
 • na vytváranie návrhov pre vás a iných používateľov na Facebooku, napríklad: návrh vášmu priateľovi, aby využil importovanie kontaktov, vďaka ktorému ste vy našli priateľov, návrh inému používateľovi, aby si vás pridal medzi priateľov, na základe toho, že importoval rovnakú e-mailovú adresu ako vy, alebo návrh priateľovi, aby vás označil na fotke, ktorú nahral, a
 • na interné operácie vrátane odstraňovania problémov, analýzy údajov, testovania, výskumu a zlepšovania služieb.
Keď nám udelíte povolenie používať vaše informácie, nielenže nám umožníte poskytovať vám lokalitu Facebook tak, ako ju poznáte v súčasnosti, ale umožníte nám aj poskytovať vám inovatívne funkcie a služby, ktoré vytvoríme v budúcnosti, a ktoré budú využívať vami poskytnuté informácie novými spôsobmi.
Ak nám povolíte používať informácie, ktoré o vás získavame, ich vlastníkom budete stále vy. Je pre nás dôležité, aby ste nám dôverovali, a preto informácie získané od vás zdieľame len vtedy, ak:
 • máme vaše povolenie;
 • vám to oznámime, napr. v týchto zásadách ochrany súkromia alebo
 • odstránime vaše meno a všetky informácie slúžiace na vašu identifikáciu.
Samozrejme, pokiaľ ide o informácie, ktoré o vás zdieľajú iní, sú výhradne pod ich kontrolou.
Údaje o vás ukladáme na tak dlho, ako je to potrebné, aby sme mohli vám i ďalším osobám poskytovať produkty a služby, vrátane vyššie spomenutých produktov a služieb. Informácie súvisiace s vaším kontom bývajú zvyčajne uchované až do odstránenia vášho konta. Pre niektoré kategórie údajov vám môžeme poskytnúť informácie o špecifických postupoch uchovávania údajov.
Môžeme povoliť prístup k verejným informáciám, ktoré boli zdieľané prostredníctvom našich služieb.
Poskytovateľom služieb môžeme umožniť prístup k informáciám, aby nám mohli pomáhať poskytovať služby.

Dokážeme vytvárať návrhy, aby vás váš priateľ označil na fotografii, skenovaním a porovnaním fotografií vášho priateľa s informáciami, ktoré sme zozbierali z vašich profilových fotografií a iných fotografií, na ktorých ste boli označení.
https://www.facebook.com/about /privacy/your-info


Author: fb # DafuQusy72
Korporácie2015-01-072
-
 57% ( 4 people voted )
+
Nemám profil na FB a postupne zisťujem, že pre mnohých známych akoby som ani neexistoval...
meldo # FajuSuba76
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-01-07 11:51:17 b28f56c4
meldo, čo to je "profil na FB"? to je na jedenie? alebo čosi technické v reze?

Bertoldel # HudeHyke21
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-09 18:44:37 4e639d03

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Svetovláda! Fikcia alebo realita?


Svetovláda! Fikcia alebo realita?
Túžba po ovládaní ľudí i území sprevádza celé dejiny našej civilizácie. V dávnejších dobách k tomu dochádzalo hrubou silou. Viď napríklad dobyvateľské snahy Alexandra Veľkého, ...
FOTOGRAF NAVŠTÍVIL NEJCHLADNĚJŠÍ LIDMI OBYDLENÉ MÍSTO NA ZEMI
Ekonomická svoboda je výsadou pouze pěti zemí světa
Nobelovka za zdravý rozum

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0263 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo