Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

pn # KimaHowo87


Chcete pomôcť rozvojovým krajinám? Kupujte trička vyrobené v sweatshopoch!


Chcete pomôcť rozvojovým krajinám? Kupujte trička vyrobené v sweatshopoch!
Chovanculiak, Bulak a ďalší hlupáci, ktorí tu píšete články. Viete aký je problém demokracie. Že každý tupec má právo tvrdiť svoje primitívne drísty.
Ja som za anarchiu. Keby Vás nekaký nasraný anarchista drbol lopatou po tej vašej primitívnej tekvici, vy by ste sa dostali po úraze hlavy do blázinca a jediné čo by ste tam rozprávali by bolo niečo ako: blééé, bééé, búúú.
Síce to hovoríte aj teraz, to béé a búú, ale v tom blázinci by ste boli neškodní, boli by ste pod ohcranou spoločnosti a zároveň spoločnosť by bola chránená pred vašim béé a búú.
Toho anarchistu by som pozval na pivo, keby vás po tej vašej jebnutej primitívnej tekvici drbol lopatou.


Gejza, mám na teba intímnu otázku. Myslíš si, že títo pisálkoviva sú až natoľko jebnutí, že veria tým svojim primitívnym drístom? Alebo im za to platia, síce sú jebnutí, ale aspom dostávajú plat za tie drísty, čo ich v tomto kapitalistickom systéme aspom trochu ospravedlňuje?
Že nejaký ideológ im aj niečo zaplatí, lebo vie že našiel hlupákov a preto im za tie výplody platí?


Sú úplne vypatlaní alebo iba na 99 percent? Lebo to 1% majú plat

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-08-01 13:21:14 2e1ea742


ja viem,
ale ty si hovoril že odtiahnu, a ja som im pri tom sťahovaní len chcel pomôcť


čo myslíš, máme šancu ich vykopnúť, aj s ich sluhami na gripenoch? alebo oni potichu postupne zlikvidujú nás plebejcov? možno nie potichu, možno nás zlikvidujú použitím arabov s kalachmi.
hm, akosi to nevypadá veselo

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-26 21:56:27 2e1ea742


harry,
intímna otázka na teba: čo nazývaš majetkom, s ktorým opustia Eu tie dva milióny tých oných ...?
Myslíš že si so sebou zoberú prachy na účtoch? Zároveň tu nechajú všetky postavené továrne, všetky polia. Nechajú tu aj nás ľudí. Ok, tak nech si berú prrrrachy a tiahnu do materinej pi...


My už v tých továrňach sami budeme vyrábať aj bez tých ich prrrrachov. Prečo si myslíš, že oni potrebujú prachy, keď budú utekať? To je len demagógia zo strany ročildov, že bez ich prrrrachov nebudeme fungovať.
Továreň funguje na elektriku, nie na doláre. To len my ľudia sme sprostí, že to nechápeme. Elektrárne tu ostanú, nikto ich nikam nezoberie. Aj inžinieri tu ostanú, aj plyn pôjde z ruska naďalej, keď aj z ruska tiež niektorí budú zdrhať. Fyzická ekonomika kamarát, funguje na elektriku a nie na doláče.


Aby im nebolo ľúto, ja by som každému priradil ešte osobného sluhu, ktorý by každého oného dvojmiliónového utajeného kopal do prdele, aby rýchlejšie vypadli. Ešte by sa s tým sluhom podelil o svoje raňajky, za to že ich kope do prdele

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-26 21:26:08 2e1ea742


ročild nie je USA, ročild je nad.
Ročild potrebuje protiváhu pre USA, aby elity z USA tiež udržal na reťazi. Tak Putin a USA sú vytváraní a udržovaní ako protipól, obaja však fungujú v mantineloch nastavených ročildami.
ani usáci, ani rusáci nekontrolujú svoje centrálne banky. obaja sú držaní na reťazi cez financie, lebo nekontrolujú peniaze svojho štátu
rolčildi nesmú dovoliť usákom aby sa s rusákmi dohodli, lebo by sa mohli spojiť proti ročildom


viac lopatisticky to neviem povedať

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-26 19:56:43 2e1ea742


hlm
ty sám si sa teraz odklonil od svojej otázky, dávaš technicky náročné riešenie. lebo ak bezďák bude mať zariadenia k preprogramovatelnosti čipu, tak každý občan ho bude mať tiež, následne sú čipy zbytočnosť a elita stratí kontrolu.


Ja ti môžem dať jednoduchšie riešenie v tebou novo nastavených mantineloch. Bezďák zoberie pištol a prinúti obsluhu dať mu ešte porciu. Rozumieš kam mierim? Odklonil si sa od svojho vlastného zadania.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-24 09:22:19 2e1ea742


peter,


úloha bola identifikácia, nie zabíjanie bezďákov.
prvotná úloha bola ako identifikovať utajených eliťákov medzi plebsom.


Ani jednu domácu úlohu si nevyriešil správne. Každá úloha sa musí riešiť v optimálnom režime použitia zdrojov. Teiž tvoja odpoveď nebola optimálna ani v tejto rovine


ja som v realite. Tvoja odpoveď sa odklonila od zadaného smeru a ideš vo svojich vlastný koľajach, ktoré idú mimo rámec otázky

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-23 12:58:41 2e1ea742
loading...


peter,
ak tu tie moje analytickú drísty pokladáš za odvážne reči, tak choď si voliť, potom na pivko a nepíš príspevky pod moje odvážne reči agenta provokatéa. Posraný si až za ušami.
Predstav si, že nejaký policajt alebo analytik si prečíta tento článok, moje príspevky, Čo tak asi urobí? No hovno, serie na mňa, strata času.
Čo urobí po prečítaní si tvojho príspevku, kde moje neškodné drísty nazývaš "odvážnymi rečami"? Zasmeje sa nad tvojou posranosťou.


Tvoje riešenie radiačného identifikátoa je nezmysel, drahé, obsluha polievky dostane tiež dávku, umrú všetci. A ak nemajú umrieť, dnes dostanú rádioaktívnu dávku a zajtra? Zajtra budú svietiť po dnešnej polivke alebo už nebudú? Nedomýšľaš následky tvojho nápadu.


Jed s kumulačnám účinkom? Drahé, nekontrolovatelné, blbosť. Jedno razítko to vyrieši.
Buď jednoduchší, jednoduché riešenia sú často najlepšie. Na každej diskotéke to robia. Ja som nič nové nevymyslel.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-23 10:48:01 2e1ea742


razítko na zápästie s dátumom a farbou, ktorá sa nedá odstrániť minimálne niekolko hodín.
to však nie je odpoveď na tvoju otázku z tvojho prvého píspevku, iba odpoveď na bezdomovca a radu na polievku.


Banksters sú vrcholové elity, nadradené štátnym elitám a ovládajúce štátne elity pomocou financií. Lebo svetové financie ovládajú banksters a nie štátne elity, tie disponujú iba prideleným od banksters určitým množstvom financií, cez rozpočet štátu.
Ak nastúpi NWO, väčšina štátnych elít sa stane nepotrebnou pre banksters a teda ich ani my ich v možnom porevolučnom usporiadaní nepotrebujeme riešiť.


Kým nevidíš rozdiel v operačných možnostiach banksters a operačných možnostiach štátnej moci, teda nízkej úrovne podriadených, táto téma nemá zmysel. Lebo ty riešiš iba nízku operačnú úroveň miestnych štátnych elít, ale problém nie sú štátne elity, pupetsmasters sú bakstri.


Myslíš si že Obama má pod kontrolou tie skutočné tajné služby existujúce na území USA aj celej planéty a operujúce na celej planéte? Niekde som čítal, že prezidenti USA majú nízky prístup k utajovaným skutočnostiam, že nad ich úrovňou je ešte 20 ďalších úrovní, vyšších, s vyššími právami prístupu k realite schovanej za "utajené informácie". Politici a štátna moc sú nízka úroveň, prečo riešiš chápadlá a neriešiš hlavu chobotnice?
Načo riešiť štátne elity, keď sú to len poskoci.


Predpokladám, že po planéte sú postavené množstvá tajných objektov, ktoré nie sú pod kontrolou oficiálnych vlád ale pod kontrolou chlapcov od ročilda. Ročildi majú neobmedzené možnosti financovať čokolvek, vlády a politici to nemajú. Problém bude s tými ľuďmi, ktorých kontrolujú ročildi, banskters. Budú mať schované zdroje, o ktorých nebudú nikde existovať záznamy.
Obama bude sedieť v base, kongresmani USA budú sedieť v base, ročildi a ich utajené služby budú robiť velké problémy.


citujem: vrchnost může dovolit "svým lidem a zájmům" libovolná privilegia aniž by to oficiálně musela oznamovat veřejnosti či "jiným státům
ja chápem, samozrejme, ale načo to hovoríš? Čo tým chceš argumentovať? Štátna vrchnosť nie je podstatná, či ona nejakým agetom u seba v štáte dá alebo nedá dvojité identity nie je podstatné. Štátne vrchnosti sa stále menia, sú v podriadenom a závislom vzťahu k bankstrom. Nemusia poslúchať dokonale, ale majú privilégia preto aby poslúchali a nerobia kroky ktoré by pomohli plebsu. Len sa trošku naťahujú s bankstrami o ovládnutie väčšieho kúsku koláča. Aj to iba USA a Rusko Putin. Ostatné štátne vrchnosti sú ireleventné. Čínsku vrchnosť neviem posúdiť.


citujem: Čip sám sice může být "nezaměnitelný", ale vrchnost může dovolit "svým lidem a zájmům" libovolná privilegia aniž by to oficiálně musela oznamovat veřejnosti či "jiným státům".

no a? čo tým chceš povedať, kam mieriš s logike? To je všeobecne známe konštatovanie skutočností, ale používaš to ako argument k čomu? Ak aj štátna vrchnosť má záujem o udržanie sa pri politickom koryte, ak nepatria ku kráľovskej rodine saudov, ktorí to majú dedičné, tak čo pomôže že nejaký konkrétny štát má agentov v utajení alebo nemá, či majú nejaké právomoci alebo nemajú. Agenti a ich právomoci sú súčasťou mechaniznov ovládania konkrétneho štátu, pričom politické špičky zas len poslúchajú bankstorv, lebo ak od banstrov nedostanú financie, tak nebudú mať ako dať plat svojim malým a nič neznamenajúcim v globálnom pláne agentíkom. To je jedno či utajený, alebo oficiálnym.


Pyramída, chobotnica, treba riešiť vrchol, hlavu a nestrácať čas riešením následkov. Odstrániť príčinu, tou sú bankstri, nie štátne elity a malí agenti štátnych elít.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-23 10:39:57 2e1ea742


aaa


tvoja reakcia ma sklamala. Ja som písal o tom, ako ostať plne funkčným členom spoločnosti, aby som dokázal v pohode fungovať a velmi dlhodobo škodiť porevolučnej spoločnosti ako elita, so schovanými zásobami a schovanými zdrojmi.


Ty hovoríš len o tom, ako zo seba urobiť herca a schovať sa. Ak sa prezlečieš za pacienta nemocnice, schováš sa ale nie su funkčný, nedokážeš fungovať a škodiť. Iba si sa schoval. To isté uniforma policajta. Iba si sa schoval. To dokáže každý herec, ale nedokáže si kúpiť amoniak aby vyrobil obyčajnú výbušninu.
Takže ty hovoríš len o schovaní.


Ak nastúpi porevolučný poriadok, a elity sa len budú schovávať, prezliekať za policajtov a budú nefunkčné čosi urobiť, tak sa na nich môžeš vysrať a nestrácať čas na ich vylovenie. Lebo v uniforme policajta si nekúpi nič. Schováva sa ale je neškodný.


Tvoje slová, stačí sa napichnúť na elitnú vrstvu zvučia tak jednoducho, ale realita bude iná. Budeš mať čip v ruke, ako sa jednoducho napichneš ak sa nedostaneš do databázy čipov? Tá tvoja jednoduchosť je hodne zložitá, technicky, programovo, kontaktami, počítačovým vybavením že vôbec nie je jednoduchá a obyčajný plebs nemá šancu. Mýliš sa v svojich predpokladoch.


súhlasím s tým, že NWO bankstri potrebujú kontrolovať zdroje a nie tak silno osobu, sám som o tom písal.
V porevolučnom systéme potrebuješ kontrolovať osoby, lebo bankstri si už poschovávali zdroje a tak ich zdrojmi kontrolovať nedokážeš.
Ak sa niekto nezaregistruje v mojom povinnom nákupnom systéme, môže hrať policajta na ulici, ale to už je úroveň partizánčiny jednotlivcov alebo skupín. Tak ich postupne pochytáš. Ja som písal o systémovom hľadaní elít, ktoré si chcú uchovať dlhodobú operatívnosť tak, že budú súčasťou porevolučného poriadku.


Ty píšeš o tej najjednoduchšej forme partizánov, schovať sa do nemeckých uniforiem a napádať zásoby nemcov. To je iba dočasné riešenie, lebo bankstri na rozdiel od partizánov v cudzích uniformách nebudú mať podporu miestneho obyvateľstva a tak nebudú dlhodobo funkční.


Ak by som bol elita, určite by som mal pripravených tvojich falošných policajtov, ale to by boli jednorázoví teroristi, kde by bola 100 percentná úmrtnosť. Ako elita by som ani náhodou nemyslel, že sa schovám ako falošný policajt alebo blázon do ústavu.


Ty myslíš ako plebejec na úrovni partizána, ja myslím analyticky a snažím sa rozmýšľať tak, ako by rozmýšľali bankstri.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-23 07:56:50 2e1ea742


hlm,


zaujímavá téma, zaujímavá úloha. Neviem síce prečo sa obraciaš na mňa, lebo ja som písal o alžíri, ty si strelil niečo diametrálne odlišné od mojej témy ale obrátil si sa na mňa..


Ok, beriem to ako rozcvičku.
Máš dva antagonizmy. Bankstrov plus sluhov kontra plebs. Pre upresnenie plebs si aj ty aj ja.


Má obyčajný ľudko v možnej NWO šancu získať niekoľko identít? Má, ale malú. Moc mu to nepomôže, lebo ak nastúpi banksterské NWO tak banstri zrušia hotovosť, každému dajú alebo platobnú kartu alebo čip. Na odstránenie nespokojencov z plebsu bude stačiť čip u väčšiny občanov. Nespokojenci aj ak sa dostanú k viac identitám, moc im to nepomôže. Takže bankstrom bude stačiť systémové ovládanie ekonomiky a čip v ruke každého občana. Čip ak nebude preprogramovatelný, tak na identifikáciu stačí. Pasívny čip bez možnosti zmeny jeho výstupných dát, niečo ako krúžok u vtákov s identifikačným číslom, ktoré sa nedá zmeniť.


Teraz opačné garde. Predstav si, že plebs začne svetovú revolúciu, vyhrá ju, zosadí bakstrov. Súčasní bankstri si určite ponechajú viac identít, aby sa mohli schovať alebo škodiť. Keďže majú prostriedky, určite budú mať vytvorené tajné sklady zbraní, zásob a všetkého možného po celom svete.
Ako ich nájsť, a nedávať pritom do ľudí identifikačný čip? Aby revolúcia nerobila to isté ako bankári.


Na slovensku máme rodné číslo, amíci majú číslo sociálneho zabezpečenia alebo niečo také. Neviem či v každej krajine sveta je povinná registrácia pri narodení.
Musíš v prípade plebejskej revolúcie vytvoriť identifikačnú bázu každého človeka na Zemi. Odtlačok prstov, identifikácia očí a identifikácia tváre.
Musíš zrušiť hotovosť, dať každému jeho osobnú identifikačnú platobnú kartu.
Musíš vytvoriť určitý prídelový systém, aby každý človek bol nútený ísť si sám so svojou platobnou kartou raz za niekoľko dní čosi kúpiť. Pri platbe sa bude musieť identifikovať nielen kartou, ale na kase bude musieť byť aj skener prstov, skener očí a kamera na tvár. Aby si videl totožnosť plátcu v databáze.
Ak ten občan nebude chodiť sám kupovať, pomocou jednoduchých počítačových vyhľadávacích programov nájdeš mŕtve duše, ktoré nechodia nakupovať svoje prídelové čosi.
Oklamať takýto mechanizmus by sa dalo iba v tom prípade, že dvojitá identita by žila v oboch svojich podobách v blízkosti jedna druhej, musela by stále meniť odtlačky prstov a očí. Ak to je technicky možné, dopúšťam aj také varianty. Musela by stále meniť črty tváre. Niekde by to každý posral a postupne by si ich lovil aj v takom prípade, ak by technicky dokázali meniť svoju identitu.


Som zkur.v ysyn, viem, ale inak to asi nepôjde.


Teraz opačné garde, som bankster, zkur.v ysyn pn vytvoril vyhľadávací systém viacnásobných identít.
Ako ho oklamať? Ak viem o takom systéme vopred, tak si nájdem hlupáka, ktorý bude mať svoju vlastnú zaregistrovanú identitu, ale podobá sa na mňa. tvárou, postavou. Nie dvojníka, ale podobného. Žije svojim životom, niekde býva, niekde nakupuje, pri nákupoch sa identifikuje svojou vlastnou identitou.
Keď mňa odhalia, tak prídem k tomuto mne podobnému človeku, zabijem ho, rozčlením ho, rozpustím ho v kyseline. Šošovky na zmenu identikitu očí mám, niečo na oklamanie skanera odtlačkov mám, preberám totožnosť pripravenej obete. Okamžite sa presťahujem, aby susedia nezbadali, že som podobný, ale som iná osoba.


Opačné garde. Som sku.r vysyn pn, chcem načapať aj tých, čo preberú identitu obete po jej zabití. Vytvorím identifikačnú kontrolu sťahovania spojenú s kontrolou totožnosti, že či ten čo sa odsťahoval je totožný s tým čo sa niekde inde prisťahoval. Kontrola občianska pomocou susedov, vysvetliť ľuďom prečo je taká kontrola potrebná, že chytáme bankstrov.


Opačné garde. Som bankster, pripravím si susedov, všetci budú žiť v domoch susediacich s mojou budúcou obeťou, ktorej identitu preberám v budúcnosti. Mám na to prostriedky, v súčasnosti mám, tak si pripravím pôdu. Takže aj toto sa dá obísť, ale dostávaš sa už na takú úroveň organizovania a spoliehania sa na pripravených susedov, že už tí susedia ťa môžu zradiť.


Takže jediná možnosť je vytvárať identity osamelých neexistujúcich ľudí na opustených miestach, ale tých zas nájdeš pomocou identifikácie pri povinnej kúpe prídelového niečoho.


Bankstri, ak ich revolučne odstránime a dostaneme prachy pod kontrolu, budú to mať ťažké. Nebudú mať systémové prostriedky ako ničiť spoločnosť, budú robiť teror na verejných priestoroch, ale už stratia svoju súčasnú úroveň ovládania spoločnosti systémovo, a dostanú sa na úroveň postupne likvidovaných jednotlivcov.
To isté v opačnom garde, ak sa bankstrom podarí presvedčiť ľudí aby si dali čip, tak odbojní plebejci sa dostanú na úroveň postupne likvidovaných jednotlivcov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-22 21:30:16 2e1ea742


ja by som to želal každému skorumpovanému štátnemu úradníkovi
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-22 18:27:37 2e1ea742


Trochu od témy, Alžírsko


včera som sa bavil s rodeným Alžíranom, podniká v Rusku, v malom, má pobočku na Ukrajine.
Väčšina platov v Alžírsku 300-400-500 Eur. Hovno tam majú, ale obyčajní ľudia majú peniaze.
Lebo: vláda, aby neboli nepokoje, rozhodla sa už pár rokov dozadu dať každému občanovi Alžírska po 100 000 Eur ako jeho podiel na tom, že v Alžírsku je ropa a predávajú ju von. Aby ľudia držali hubu, dostali po 100 tisíc. Povedal, že každý obyčajný Alžírčan si môže kúpiť LandRover, byt, lebo prachy ľudia majú. Že teraz je tam vela poradcov z Európy, ktorá radia ako začať podnikať.
Že sa z Európy vracajú domov Alžírania, aby dostali darček 100 litrov od štátu. Kto vraj už má dvojité alžírsko francúzske občianstvo, tak darček nedostane. Nevedel presne.
Na podporu postavenia vlastného domu NENÁVRATNÝ DAR štátu do výšky 70% fakturovaných nákladov, ale je tam vrchná hranica preplatenia, nevedel cifru, nevedel presné podmienky daru. Mamku má v Paríži, dôchodok 1500 Eur.
Do Alžíra je teraz ekonomická imigrácia Španielov a Portugalcov, ktorí u seba nemajú žiadnu prácu, žiadnu domácu sociálnu podporu, tak idú ako špecialisti do Alžíra, ak ovládajú nejakú profesiu.


Socializmus kuafix, alžírska vláda to robí preto aby dosiahla približnú spokojnosť obyvateľstva ako v Lýbii počas Kadáfiho. Jeho slová. V lýbii ľudia mali prachy, držali huby lebo dostali podiel z ropy. Každý Lýbijec, teraz každý Alžíran. Komunizmus kuafix.


Benzín pár desiatok centov, voda do domu skoro zadarmo, len miestami prídel lebo majú malé zdroje vody, elektrina skoro zadarmo. Komunizmus, kua, tam majú. Hovoril mi, že keď De Gaulle v šesťdesiatych rokoch prišiel do alžírska, keď skončilo koloniálne obdobie, vydal zákony o tom, že všetci musia mať v práci rovnaké platy, francúz, alžíran. Aj tak frantíkov poslali do prdele.
Komunizmus zmiešaný so socíkom tam majú, kuy alžírske socialisticko komunistické.


Kedy v tej našej EU vyhlásia, že všetci občania EU musia mať rovnaké platy, nezávisle od štátnej príslušnosti?


Že ľudia na uliciach sa usmievajú, že nemajú problémy, pohoda.
Porovnával to s Maďarskom, že tam nedávno bol, že všade zlí ľudia, nasraní životom. Že sa ani nezdravia keď prídu niekde do kaviarne, že keď vidia jeho arabské črty a tmavšiu pleť, tak mu otvorene dávali najavo neprijatie ho ako človeka. Povedal, že si myslel, že Maďarsko je európska krajina, že nevedel že tam je taká chudoba a bieda. Že v tom alžíri sa majú o dosť lepšie, lebo tie platy sú porovnatelné ale náklady na život sú v Alžíri omnoho nižšie. A k tomu dar od štátu ako bonus naviac.


No čo, otroci, my sme kolónia Západu. Gratulujem každému miestnemu diskutérovi, aj sebe. Máme sa čo oháňať, aby sme dobehli alžír. Zničili sme socializmus, vydobili sme si kapitalizmus, teraz si skúsme vydobiť životnú úroveň severnej afriky. Nemáme ropu, voda patrí frantíkom a španielom, sme v rici.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-22 18:23:36 2e1ea742

Anarchokapitalismus v kostce (3/16)


Anarchokapitalismus v kostce (3/16)
citujem: protože jde o vlastnická práva a vlastnit věci je pro lidi přirozené

natívne národy mnohé veci nevlastnia, sú v spoločnom vlastníctve, použil pre svoju potrebu a vrátil.
Krováci, amazonské kmene, ostrovné spoločenstvá.
Biela materialistická civilizácia je deštrukčná, aj právo vlastniť absolútne všetko, je deštrukčné


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-21 16:00:17 2e1ea742

NEBYŤ ŠTÁTU, ZARÁBALI BY SME MOŽNO AŽ 10X VIAC


NEBYŤ ŠTÁTU, ZARÁBALI BY SME MOŽNO AŽ 10X VIAC
ja si myslím, že by to nebolo 10x viac, ale iba 8,312589x viac.


ďalej nekomentujem.
Vacko, prosím nepíš viac o ekonomike

Zdroj
-
 53% ( 5 people voted )
+
2015-07-21 10:12:14 2e1ea742

Trh zachraňuje grécke firmy


Trh zachraňuje grécke firmy
guderian,
ten článok na ktorý dávaš odkaz
cituejem z toho článku: Oficiálne sa to nazývalo pomoc Grécku, ale v skutočnosti to bola snaha urobiť z privátneho dlhu bánk verejný dlh. Bankári chybne financovali skorumpované obchodné elity a oligarchov Grécka. A ich chyby boli socializované. Vaši politici nemíňali Vaše peniaze na záchranu Grécka, ale nevhodných bankárov a nemorálnych gréckych politikov
bankári nič chybne nefinancovali. Bankári robili presne tie kroky ktoré potrebovali, aby Grécko umelo zadĺžili.
Konečné ciele nevidím, ale zadĺženie Grécka bol cieľ, bankári vedeli že to Grécko nemá šancu vrátiť. Čo chceli naozaj sa dozvieme počas niekolkých najbližších rokov, podľa toho, ako sa bude vyvíjať dolár, EU, a aj Grécko. Dozvieme sa s oneskorením to, čo oni naplánovali už dávnejšie. my uvidíme iba výsledky ich plánov. Na bankárov robia najväčšie mozgy planéty, a ty si myslíš, že sú blbí a dali grékom niečo, čo bude znamenať stratu v ich účtovných knihách?
Oni nie sú blbí. Ty si blbec, ja som blbec, bankári nie


S tým ostatným v tvojom odkaze aj súhlasím, ale je to populistický kratučký článok, nevysvetľujúci podrobnosti, a teda nedáva žiadne pochopenie toho aké je to a prečo je to také.
Krátky výkrik do tmy s trochou faktov.


Čítajte moje dlhé nudné ale podrobné komentáre :-) :-)
aj keď mi pandemonium povedal, že sú dlhé a nikto ich nečíta. Tak máte problém, lebo nechápete smiešnu vedu ekonomiku v skutočnosti, ako sa prejavuje v bežnom živote :-) I AM THE ONE
Bez podrobností, a bez súvislostí nie je možné chápať niečo natoľko obrovské a spletité, že prečo má Grécko dlhy a ako to celé funguje. V krátkom článku sa nič nedozviete, alebo nič nepochopíteZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-20 18:26:15 2e1ea742

Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé


Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé
kontra,


mám právo posuzovať podľa mojich informácií a môjho názoru cudzie názory, alebo ty mi to právo odopieraš?


Keď gejza píše k veci, čítam ho. Väčšinu jeho príspevkov nečítam, lebo troluje.
Ja netrolujem, píšem k veci. Vždy k veci. Dúfam, že moje ekonomické príspevky sú aj čítané, lebo ich píšem s cieľom dať informáciu tak, aby diskutujúci pochopili ak nie aj môj názor, ale aspom informácie.


Netrolujem. Článok je ptákovina o ničom. Tento článok označujem za otvorenú ptákovinu, pod inými článkami diskutujem bez toho, aby som iný článok označil za ptákovinu.
Vieš prečo? Lebo nie všetky články tu sú ptákoviny, ale tento je.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 18:11:16 2e1ea742

Stát je největší překážkou k mírovému soužití lidí. Zdaleka největší.


Stát je největší překážkou k mírovému soužití lidí. Zdaleka největší.
predtým ako niečo posudzovať, treba najprv presne definovať čo vlastne posudzujeme.
Čo to je štát? To sú jeho obyvatelia, ako skupina ľudí vytvárajúcich štát? Alebo to je mechanizmus ovládania presne tej skupiny ľudí, ktorí v tom štáte žijú ale ho ani netvoria, ani neriadia, len dotujú tých parazitov, ktorí ho riadia?


Štát sme my, ale paraziti nám ho ukradli a schovávajú sa za jeho zmenené inštitúcie, aby mohli parazitovať. Na štáte nie je nič zlé, ak je to zoskupenie občanov žijúcich na nejakom území, vyznávajúcich nejaké spoločné hodnoty, viacmenej spoločný jazyk. Nejaké spoločné zákony a zásady musia byť, a je jedno či nadriadený útvar nazývaš štátom alebo nie. Zákony musia byť, lebo nie každý je schopný riadiť sa svedomím, morálkou, spravodlivosťou ....


Smola je v tom, že to čo teraz existuje pod názvom štát je len silové zoskupenie parazitov, ovládajúcich skupinu občanov, žijúcich niekde. Keď pochopíte, že štát sme my, tak problém so štátom nebude existovať, lebo to budeme skutočne my. Teraz štát my netvoríme, my sme len energia pre parazitov. Zámena pojmov, Orwellov newspeak.


Dovtedy kým sú ovčania blbí, myslia si že voľbami niečo zmenia, tak dovtedy bude štát len parazitický mechanizmus okrádania ovčanov, žijúcich niekde.


Pandemonium
závisí iba od toho, kto by riadil to tvoje hypoteticke neštátne zoskupenie ľudí, asi celej planéty, podľa tvojej predstavy. Aké by mali ciele, aké by mali osobné ambície? Záviselo by to iba od riadiacich osobností, alebo od kontroly celou spoločnosťou tých riadiacich osobností.
Ak nemáš priamu kontrolu riadiacich osobností, tak od tých osobností závisí tvoj život. Niekto to riadiť a kontrolovať musí. Ak riadiace osobnosti sú zároveň kontrolóri samých seba, tak budeme v tých istých sračkách ako teraz, štát neštát.


Tiež by to v prípade kontroly riadiacich osobností nami občanmo štátu záviselo od nastavenia mechanizmov, podľa ktorých by sa ľudia riadili. Od zákonov.
Boli by vraždy povolené? Boli by povolené znásilnenia žien, detí? Lebo každý zákon znamená, že existuje skupina nespokojných, ktorí nesúhlasia so zákonom. Lebo pedofil chce deti, a zákon ho znevýhodňuje.
Kde a ako by si nastavil hranicu tolerancie alebo netolerancie povolenej alebo zakázanej občanom?


Máš rôzne kultúry, v jednej deti od 10-12 rokov trtkajú s dospelými, viď India, cigáni .... v druhej je to zakázané. Ako to chceš dať dohromady, v jednom štáte? Jednému je dovolené inému je zakázané?
Univerzálne zákony budú útočiť na zvyky a kultúru každého zoskupenia ľudí, v súčasnosti nazývaného štátmi.


Mne to nejako nevychádza, ani tak ani onakZdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 18:03:03 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
ale ja som chcel len ušetriť tvoj čas, keďže nikto okrem mňa to asi čítať nebude. Píš, ja si to určite prečítam
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 16:07:51 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
Michal,
ty asi nevieš o tom, že rusi majú štátne vývozné clo na surovú ropu, ktoré je dosť vysoké, niekolko desiatok dolárov na barel, a je omnoho vyššie ako zisk, ktorý ostanu o vývozcu. Takže ten ruský štát má zdroje, a tie zdroje vytvára tá vrstva ruských oligarchov, ktorí sú protipól k neoconom. Ktorí chápu že neoconi ich zničia ak sa im podarí. Putin je iba jeden z hlavných oligarchov, bez nich by nič nedokázal, lebo ani ruskí oligarchovia nie sú blbí a chápu, že musia mať vlastné zdroje, nielen prachy na západe, ktoré banka môže zablokovať. Aj ti oligarchovia potrebujú operačnú základňu s určitou samostatnosťou. Rusko. Lebo žijú, kradnú a parazitujú z ruských zdrojov, ktoré si chcú ponechať pre seba a nie dať ich neoconom. Putin je len viditelná hlava organizovaných klanov ruska.


Plyn ide na inom základe, plyn je oficiálne štátom kontrolovaný monopol, ale vyvážajú ho rôzni vývozcovia, ktorí si nabaľujú zisk, ovšem gro ziskov ostáva v rusku. Plyn je zároveň geopolitické aktívum Ruska, páka na Európu, takže nie je kontrolovaný kartelovými záujmami ale štátom ako mocenský nástroj tlaku na európu.


Slovensko nemá suroviny, nemá ropu. U nás nefunguje snaha mať sa lepšie, ak štát nemá nerastné zdroje, ktoré by mohol vždy predať. Slovenská ekonomika a ruská sú dosť neporovnateľné, vo veci ich štrukturalizácie. Lebo ruská je vývoz nerastov, a tak neustály prítok zdrojov aj keď závody stoja. Takže slováci sa tiež chcú mať lepšie, ale nemajú nerasty. Slovenské konkurencieschopné závody boli zničené alebo kúpené za babku západom, aby neboli konkurentné. Nemáme zdroje, rusko má.


Z tej ruskej ropy sa platili aj platy štátnym zamestnancom, lebo rozpočet ak by nebola ropa by išiel do hlbokého deficitu s následnou infláciou. Takže rusi za nerasty sa majú lepšie ako my, lebo my nemáme čo predať. Ten rozdiel tam je, ten rozdiel je fyzický, lebo oni majú a my nie. Oni chcú a majú čo predať, my chceme ale máme hovno.


Funguje to inak ako si ty predstavuješ, vnútorné mechanizmy a vnútorné vzťahy a pôsobenie sú iné a fungujú na inej báze, ako je tvoja predstava. Takže tvoje argumenty, ak nevieš hoci aj o tom vývoznom cle na ropu sú mylné. Funguje to tak, ako som ti objasnil, nie tak ako si myslíš.
Ano, zdroje ruska, nerastné suroviny sa čiastočne rozpúšťali aj medzi občanmi, aj stavbou miestnej ekonomiky, aj pomocou platov a spotreby ruských bohatších ľudí, ktorí spotrebovávali priamo na mieste a tak vyvolávali určité ekonomické procesy, vnútornú spotrebu.
Tak sa rozvíjala, asi nepriamo, čiastočne aj priamo, ruská vnútorná ekonomika. Za tie peniaze sa postavilo aj dosť fabrík a závodov, lebo aj rusi potrebujú jesť, potrebujú jogurt. Kto mal peniaze, postavil jogurtovú fabriku lebo mal miestny odbyt. Lebo mal zdroje z predaja miestneho uhlia. My nemáme. Lebo časť peňazí išla na švajčiarsky účet, za druhú časť sa postavila miestna ruská fabrika. Lebo časť rusov chápe, že na západe ich odstaví konkurencia, tak časť vložia do ruskej ekonomiky. Málo, ale vložia. To málo závodov fungujúcich na miestnu spotrebu zdvíhalo to ruské hdp. Nie Putin, ale malý miestny kapitalista, ktorý sprivatizoval miestne uholné šachty a postavil aj miestnu fabriku.


Mýliš sa aj v celkovom chápaní vzťahov a súvislostí v ekonomike, mýliš sa aj vo svojej predstave o rusku a putinovi


Áno, možný rozpad ruska by vyhovoval neoconom, nie ročildom. Ročildi rozpad ruska nechcú a nepotrebujú, lebo stratia jeden zo spôsobov kontroly neoconov. Neoconi sú v podriadenom vzťahu, ale nie sú to roboty bezodkladne poslúchajúce ročildov a vykonávajúce ich príkazy.


Predstav si akciovú spoločnosť, kde ročildi sú väčšinoví akcionári, a neoconi majú malý podiel akcií.
Aký majú obaja plán? Získať viac. Prečo si stále myslíš, že neoconi a miliardári spomedzi nich nemajú zálusk na väčší kus koláča? Veď sú to tvrdí kapitalisti, existujúci na zisku. Prečo si stále myslíš, že nemajú mozog, nemajú svoj cieľ "mať viac" a sú iba poslušné roboty ročildov?
To je tvoja základná chyba, myslieť si že sú poslušní. Nie sú. Rovnako ako menšinoví akcionári musia spolupracovať, aby akciovka existovala a zarábala, ale zároveň chcú urvať od väčšinových kus ich akcií, aby sa dostali na ich úroveň. Každá firma s viav majiteľmi tak funguje, prečo si myslíš že neoconi sú výnimka bez vlastných ambícií?


Či by sa rusko po jelcinovi rozpadlo alebo nerozpadlo. To sú iba nedokázatelné tézy, teória bez faktov. Nemôžeš ako argument dávať "čo by bolo keby bolo".


Taktiež hdp je len umelá cifra, ťažko porovnateľná s hdp takého ZSSR v časoch ZSSR. Prešlo naviac 25 rokov, že sa zvýšilo hdp nie je zásluha Putina. On má naozaj málo právomocí, hľadaj vo videách toho Fjodorova, jedno je v odkaze. Keď si ich vypočuješ niekoľko desaitok hodín, a nájdeš tie časti kde to vysvetluje, potom si nájdeš aj iné zdroje, tak úplne zmeníš svoj názor. Dostaneš sa tam, kde som ja.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 15:34:46 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
Tvoj názor, že viem málo o Rusku a ty vieš veľa je naozaj len tvoj subjektívny názor

to nie je ani invektivum, ani urážka, ani znehodnocovanie oponenta. Nereaguj, lebo este dlhsi prispevok nema zmysel. Nechaj na ľudí, možno možno to jeden dvaja prečítajú, niečo im dajú tvoje informácie, niečo moje. Ale ja tu žijem, na rozdiel od teba, a nie som zaslepený ani putinovskou, ani proti putinovskou propagandou.
Len pre moju informovanosť daj tie odseky, kde sa podľa teba mýlim. Pripúšťam že sa mýlim, chcem vedieť kde podľa teba.


pandemonium, kratko a rýchlo sa dá iba vysrať. Ak chceš písať o politicko ekonomických témach, tak krátko a jasne sa dá písať iba pre blbov, ktorých to aj tak nezaujíma, lebo nie sú schopní pochopiť dlhší text. Ani ten kratší text im nepomôže. Jediné čo na blbov platí, sú krátke a jasné volebné heslá, ktoré aj tak nikto po volbách nedodrží. Ale sú krátke a jasné, pre blba stačí. Nečítaj, aj tak patríš k tým, čo nie sú schopní pochopiť.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 14:15:31 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
michal


Citujem: neocons, pri moci v amíkove. Dosadili ich do funkcie rodiny, čo ovládajú FED, teda tí nadnárodní bankstri
samozrejme, ale to neznamená, že neoconi nechápu že sú v podriadenej funkcii, ani to neznamená, že nemajú už dostatok miliárd aby nemohli ukazovať zúbky a snažiť sa o väčšiu samostatnosť. Som o tom presvedčený preto, lebo padli aj dvojičky, aj bol útok na Pentagon. O dvojičkách sa stále hovorí, Pentagon zmizol z novín. Útok na Pentagon bol podľa mňa ukážka nezhôd vo velení, len neviem či nezhôd v rodinách bankstrov alebo ukážka sily bankstrov voči noeconom. Na prvotných fotkách Pentagonu neboli žiadne zvyšky Boeingu, takže tam letela raketa, ktoré naviac praskla do práve opravovanej a opustenej ľuďmi časti Pentagonu. Skús mi túto skutočnosť vysvetliť ty, z pohľadu tvojho presvedčenia že neoconi poslúchajú ako poslušné psíky. Poslúchajú, odtiaľ potiaľ, majú dosť peňazí, chcú sa dostať vyššie v pyramíde moci. Takže nesúhlasím s tvojim vývodmi.
To že neoconi potrebujú zarobiť dolár a chcú ruské nerastné zdroje pre seba samozrejme, lebo neovládajú Rusko na finančnej úrovni ako to robia bankstri. Tam sú ich motivácie a ciele odlišné od bankstrov, a tak nemajú totožné záujmy a ani totožné cesty k naplneniu svojich záujmov. Prečo si myslíš, že že ich záujmy musia byť v súlade, ak aj nie v dokonalom, tak aspom vo väčšinovom súlade? Veď sú to rôzne skupiny, aj v starom Egypte boli boje nielen medzi vrcholnými žrecami ale aj medzi vedením a podriadenými. Lebo podriadení majú zjavné želanie zmeniť vedenie a nahradiť ho sebou. Takže ak neoconi chcú získať suroviny Ruska a tak ovládať väčšiu časť svetovej ekonomiky, aby sa dostali na úroveň bankstrov, ich záujmy v Rusku sú v protiklade so záujmami bankstrov. Na iných častiach planéty môžu absolútne spolupracovať, v Rusku môžu byť v antagonizme. Nesúhlasím s tvojimi logickými vývodmi. Preto vidím že bankstri potrebujú Rusko ako antagonizmus k neoconom, aby ich udržali na uzde.

Citujem: Si myslíš, že by bol problém pre tých bansktrov, aby vymenili celú vládu v amíkove a odstránili neocons, teda tých US oligarchov, vrátane mediálnych a priemyselných mogulov.
Vládu zmenia, neviem posúdiť ako ľahko a ako budú neoconi bojovať aby to nebolo tak ľahko, lebo budú chápať že ich odsúvajú od moci. Odstrániť mogulov západu nepatriacich k bankstrom nie je jednoduché, lebo ak máš miliardy a vidíš že bankstri zabíjajú miliardárov, tak tiež spustíš poľovačku na bankstrov. Takže absolútne nesúhlasím.

Citujem: Nebuď smiešny.Títo nadnárodní bankstri chceli Rusko položiť už v roku 2000.Putin a jeho ľudia tomu zabránili. Chceš azda tvrdiť, že tí bankstri si želajú multipolárny svet a nie NWO.
Nebuď smiešny. Jelcin bol poslušný, pripravil ekonomiku Ruska na prevzatie bankstrami, alebo ich sluhami. Neviem kde kto a ako, predpokladám že aj bankstri aj neoconi sa mali dostať k časti ekonomiky. Neviem posúdiť podiely kto a kde. Ale prečo vidíš absolútnu poslušnosť neoconom, a odopieraš im právo chcieť? Lebo podľa teba nesmú chcieť dostať sa vyššie k moci a večne poslúchať bankstrov???? Možno v tom čase bankstri začali robiť ráznejšie kroky, ako skrátiť reťaz neoconom, a preto postavili Rusko viac na samostatné nohy, pričom ponechali si plné ovládanie jeho financií cez Ruskú centrálnu banku. Neoconi ovládanie Ruska stratili, bankstri si ovládanie financií Ruska ponechali. Bankstri neoconi 1:0. Nič viac, nič menej.
Keď si nájdeš a vypočuješ množstvo informácií o Ruskej Centrálnej banke, tak sa prekvapíš, že funguje ako podriadená pobočka Fedu, robí kroky nie v záujme osamostatnenia Ruska, ale v záujme pokračovania podriadenosti. Len pre zaujímavosť, štátne fondy do ktorých išiel prebytok z predaja ropy v bohatých rokoch boli priamo v západných bankách, spravovali ich bankstri. Ak Rusi potrebovali financovanie svojich programov, tak tieto peniaze nemohli použiť ale museli si od tých istých bánk kde mali fondy požičiavať financie na vysoké úroky. Veď to je natoľko zjavné ovládanie bankového a finančného sektoru Ruska, že hovoriť o samostatnosti Ruska je absurdné. Rusko je kolónia, spravovaná bankstrami cez finančný sektor.
Potom sa objavil odnikiaľ nejaký Putin a začal bojovať za Rusko. Nebuď smiešny. Aj Putin je podriadený financiám, aj Putinovi ľudia hovoria o tom, že ich vlastná Centrálna banka je na zákonnej úrovni aj cez Ústavu ovládaná bankstrami. Aj Putin chce byť menej kontrolovaný, lebo si nahrabal multimiliardy a nechce skladať účty bankstrom. Rovnako ako neoconi. Ale je v podriadenej pozícii. Jeho reálna moc sa zvyšuje, jeho popularita ma nezaujíma, lebo popularita je televízny pojem. Jeho moc je ale kontrolovaná Ústavou, ktorú rusom napísali američania, predpokladám bankstri, lebo ovládajú Centrálnu banku Ruska a to robia bankstri.
Nepreceňuj jeho možnosti a jeho zákonné práva ovládať ruskú ekonomiku. Ak si myslíš podľa tvojej argumentácie, že Rusko zdvihol on, tak si absolútne mimo. Putinova kancelária predkladala množstvo zákonov, teraz dristnem cifru, z nich viac ako 80% bolo neprijatých ruskou Dumou. Niekde dávnejšie som počul vystúpenia Jevgenija Fedorova, kde dal presnú cifru a hovoril presne o tom, že Putin je len manažér, pričom Fedorov je nepriamo z Putinovho týmu.
h t tps://ww w.you tube.com/watch?v=OQvHUociDz4 po rusky, Fedorov video
Takže toľko o jeho moci, Putin je len vrcholový manažér, žiadna absolútna moc. Lebo jeho návrhy zákonov boli poslané do prdele, tak ako teda ovláda tú ruskú ekonomiku na úrovni absolútneho vládcu, za ktorého ho ty pokladáš. Si úplne mimo, Putin nemá ani tú moc ani tie zákonné právomoci, ktoré ty predpokladáš.

Citujem: Chceš azda tvrdiť, že tí bankstri si želajú multipolárny svet a nie NWO
povedz mi prečo si presvedčený, že bankstri musia mať iba jeden plán pre planétu? Prečo by nemali xy plánov, a podľa potrieb a okolností ich menili tak, aby sa stále udržali na vrchole? Ja Brics pokladám za ich nápad, pričom ak si prečítaš o čínskych bankách pochopíš, že čínski bankári sú len súčasť bankstrov. Ruské banky sú kreditované západnými bankami. Brazília nula, India môže skákať tak doma od povaly k plafónu. Aké samostatné Brics??? Plán bankstrov, že ak padne dolár mimo ich želanie, tak osedlali ďalšieho koňa.
Áno, multipolárny svet je len ďalšia forma riadenia financií planéty bankstrami, len namiesto jedného ovládaného centra budú tri. No a? Ak ovládajú finančné toky všetkých troch centier, tak aká zmena???

Citujem: Takže nadnárodní bankstri najpr nechali vysokú cenu ropy, aby posilnili Rusko a teraz, keď už je Rusko silné, tak odrazu znížili cenu ropy cez neocons, pričom Rusko to už teraz tak nepostihuje, ako by ich to zničilo v roku 2000.
Áno, ponechali dostatočne vysokú cenu ropy, aby Rusko postavili na nohy, a potom cez burzu a manipulácie znížili cenu. Neoconi na cenu ropy ani ničoho iného na burzách nevplývajú, hrajú nižšiu ligu kde na to nemajú mechanizmy. Áno, už nechcú viac posilňovať Rusko, lebo je už na tej potrebnej úrovni, aby tvorili antagonizmus neoconom.

Citujem: chceli aj to, aby sa zvýšila natalita Rusov a Slovanov ? Chceli tam vlastenectvo a podporu rodín
Natalita rusov, ukrajincov, celej európskej časti bieleho obyvateľstva padá. Rusko vymiera, bieli vymierajú zvyšuje sa do ruska prílev islamských imigrantov z bývalých krajín ZSSR. Bieli rusi vymierajú, imigrácia a vysoká natalita neruských moslimov v rusku udržuje populáciu na rovnakej úrovni. Podpora rodín je zložitá téma, lebo ak sú podporované aj rodiny neruských imigrantov, ktorí dostali občianstvo tak sa mení populácia ruská na populáciu neruskú. Slovania vymierajú, bieli európania celkovo tiež.
Vlastenectvo a podpora rodín je tiež televízno politicko populačný krok. Ak rusi majú radi svoju krajinu, tak nie kvôli Putinovi, ale kvôli svojej krajine, kvôli svojim blízkym. Nezamieňaj si pojmy a dojmy.

Tvoje body
1, odpovedal som a vysvetlil som

2, Putin i ked mal dohodu s Jeľcinom a nedotknuteľnosdti klanu, tak pracoval v prospech ruského národa a Ruska, čo žiadny politik pracujúci pre bankstrov nerobil, pretože Putin nemá agitku, aby naháńal Rusko do vojny
Putin pracuje v prospech seba. Sám si spomínal Kenedyho, že sa postavil bankstrom a zastrelili ho. Tak prečo Putina nezastrelili rovnako ako Kenedyho???? Putin je nažive 12 rokov, stále bojuje proti bankstrom, vytvárajú Brics ktorý bankstrov zničí a stále je v pohode?????????????????????? Prečo si myslíš, že bankstri potrebujú vojnu neoconov voči rusom? Ak v tej vojne jeden z nich vyhrá, bankstri budú mať priameho protivníka. V súčasnom stave majú dvoch kontrolovaných protivníkov, ktorí sa neutralizujú navzájom a neškodia bankstrom. Prečo by bankstri menili situáciu, keď je im absolútne výhodná???? Aká vojna? Aby vyhrali neoconi, zničili rusov a potom si od bankstrov vypýtali svoj podiel moci?????

3. Multipolárny svet nie je v zájme nadnárodných bankstrov, ale NWO...
Prečo??? Stačí sa postaviť do čela multipolárneho sveta, rodiny bankstrov ostanú pri finančných korytách naďalej. Nesúhlasím s tvojimi vývodmi

4.Bankstri nechcú, aby sa zvýšila natalita Slovanov, aby bolo Rusko silné a silnelo, aby sa vojenská moc Ruska zvačšovala, aby tam bola výchova k vlastenectvu a rodine, aby sa tam znižovala kriminalita a zvyšovala životná úroveň, toto všetko bankstri nechcú...
Ruská biela časť vymiera, drogy ich strašne ničia, ja neviem o čom hovoríš, lebo žiješ asi v nejakom paralelnom svete. Aká výchova k vlastenectvu? Čítal si o školskej putinovej reforme, čo sa učili predtým a čo teraz? Plávaš v informáciach, počúvaš televízne správy ale realita v školách je odlišná od televíznych správ.


5. Ruskí oligarchovia sa museli zúčastniť na financovaní ruskej armády a jej modernizácií, kto odmietol, tak zažil persekúciu, príjmy z ropy sa tiež použili na rozvoj z Ruska...
príjmy z ropy som vysvetlil, máš zcestné informácie. Neviem akí sa oligarchovia a v akej sume zúčastňovali modernizácie armády, neviem kto koľko dal, ale tvoje vyjadrenie je len opísaná z televízie populačná demagógia v prospech ospevovaného Putina. Zcestné, bez potvrdenia faktov, daj sumy a mená, nie televízne správy.


6. Obyčajní ľudkovia majú Putina tak radi, že podľa prieskumom mu fandí 80 - 89 % ľudí , nikto zo svetových politikov nemá takú podporu ako on, tak čo trepeš o tom, že že ho ľudkovia začínajú vidieť v inom svetle...
prieskumy prosím nespomínaj, lebo to je len televízna forma oblbovania ľudí. Ak niekto zachce, tak zaplatí za prieskum a dokáže, že mamuty predtým ako vymreli boli za Putina. Ak ťa mám pokladať za inteligentného človeka, viac prosím nespomeň slová „prieskum verejnej mienky“.


7.Mnohí analytici a politológovia v Rusku stále pracujú pre druhú stranu, a ešte stále majú priestor...
Samozrejme, piata kolóna existuje, je v rusku veľmi podporovaná. Ani bankstri určite nechcú, aby sa Putin dostal vysoko a mohol ich ohroziť. Potrebujú ho mať iba ako antagonizmus k neoconom, nepotrebujú ho ako antagonizmus k sebe. Takže piatu kolónu platia aj neoconi a ich oligarchovia, aj bankstri a ich rodiny. Len neoconi chcú Putina zničiť, bankstri ho nechcú zničiť lebo nechcú zničiť Rusko. Bankstri budú Putina držať a nepriamo podporovať dovtedy, kým pôjde smerom, ktorý bankstri potrebujú. Ak sa odkloní, pôjdu priamo proti nemu, čo teraz nerobia.
Čo si myslíš, môžu v Rusku existovať aj analytici ktoré nie sú platenou piatou kolónou a vidia nielen televízne prejavy putina ale aj reálne dopady na obyvateľstvo, na ekonomiku, na populáciu, na celé rusko? Ktorí to vidia tak ako ja? Pred niekoľkými rokmi som mal podobný názor ako ty. Odvtedy som nabral informácie, a uvedomil som si podrobnosti a okolnosti. Takže sa v mnohých svojich vývodoch mýliš.


8. Putin je síce asi miliardár, pochybujem, že má vačšinu aktív v USD, pretože tá mena zažije krach alebo vysoké zhnehodnotenie, taký hlúpy nie je...)

Je mi fuk kde má v čom miliardy, je to Babiš, len nakradol stokrát toľko, a chce si nakradnuté uchovať. Ak rusko padne, tak mu nakradnuté ukradnú neoconi a to on nechce. Bankstri mu nepotrebujú kradnúť miliardy, bankstri majú Fed.

9. Putin nie je sluha ,ako píšeš, ale pohybuje sa v hraniciach možného....A práve to nechápeš, čo je skutočná politika.
Tu máš ukážku, čo urobil pre Rusko :
priebehu 12 rokov Putin zvýšil rozpočet Ruska 22 násobne, vojenské výdavky 30 násobne, HDP 12 násobne (Rusko postúpilo z 36. miesta vo svetovom rebríčku HDP na 6. miesto).

V 1998 rusko krachlo, hdp padlo mnohonásobne, preto nebol problém zvýšiť ho 12 násobne v porovnaní s katastrofou po krachu štátnych financií. To je len televízna demagógia, bez súvislostí so stavom z ktorého sa to začalo. Ak by si porovnal hdp ZSSR v rokoch ZSSR so súčasnosťou, tak to nebolo horšie ako teraz.
Hdp je len imaginárna veličina, nič nehovoriaca o tom či sa rusom žije lepšie alebo horšie v porovnaní s tým nenávideným socíkom. Hdp pri besedách so mnou prosím nepoužívaj, mám tú smolu lebo som študoval dva roky aj ekonomiku. Ak chceš na tému hdp so mnou diskutovať, musíš naozaj veľa študovať. Ja len oprášim staré nezmysly ktoré ma učili na výške a dám ich do súladu so skutočným stavom ako celé hdp reálne funguje.
Ďalej po krachu sa celé Rusko postavilo na nohy, nie vďaka Putinovi ale preto, lebo tí obyčajní rusi chceli jesť a jazdiť na autách. Po Jelcinovom krachu by sa hdp zvýšilo aj keby ruským prezidentom bola naša blondýna Radičová. Rozpočet ruska sa zvýšil len preto, lebo rusom pritiekli peniaze z ropy, nie preto že by začali mať industriálnu ekonomiku vyspelých krajín. Ropa držala rusko na hladine, rovnako ako v afrike predaj nerastov ich drží na hladine. Rusko je koloniálna krajina tretieho sveta, má ekonomiku rozvojového sveta, ale má armádu aby bola antagonizmom neoconov a iných sluhov banstrov.
Zvýšenie armádneho rozpočtu bolo preto, lebo rusi mali príjmy z ropy, nič viac. Nie je to zásluha Putina. Pletieš si nesúvisiace javy a dávaš ich do súvisu. V porovnaní so stavom ekonomiky ZSSR je súčasné rusko menej sebestačné a menej závislé od bankstrov ako bolo počas socíku. Ak by socík mal tých 25 rokov ktoré od 1990 nemal, tiež by sme žili úplne inak ako v roku 1990. Aj hdp by bolo iné, aj materiálne lepšie by mal už každý.

Zlaté rezervy Ruska zvýšil 48 násobne.
Neviem, možno máš pravdu, ale v porovnaní s akým stavom? Kedy bolo 48 násobne menej ako teraz? A prečo? V ktorom roku a prečo vybrali práve ten rok? Televízna demagógia pre nechápavých.

Pod ruskú jurisdikciu vrátil 256 ložísk nerastných surovín (zostalo vrátiť 3).

Vieš čo znamená pod ruskú jurisdikciu? To, že v prípade sporov sa budú spory rozhodovať na ruskom súde, nie na súde niekde v USA. Vôbec to neznamená, že americkí spolumajitelia prišli o svoje majetkové podiely. Takže zle chápeš čo to je, lebo si si myslel, že sa tie šachty vrátili naspäť ako majetok ruska. Prd makový, len sa zmenili podpísané arbitrážne súdy v zmluvách o predaji podielov amíkom


Zrušil ponižujúce "najliberálnejšie" dohody v histórii o rozdeľovaní produkcie.

Neviem o čom hovoríš

Znárodnil 65% ropného a 95% plynárenského priemyslu a mnohé ďalšie priemyselné odvetvia.

Ako znárodnil? Neviem o čom hovoríš. Ty si myslíš, že ak západ kúpil podiely v šachtách, že ruský štát ich znárodnil? Si úplne mimo, neznárodnil ani jednu šachtu, ani prd makový. Ak chceš použiť Chodorkovského Jukos, tak toho tiež neznárodnili ale dostali ho na dane. Žiadne znárodnenie sa nekoná, žiješ v paralelnom vesmíre, v mojom žiadny Putin nič neznárodnil

Pozdvihol priemysel a poľnohospodárstvo (Rusko už 5 po sebe nasledujúcich rokov je na 2-3 mieste v svetovom rebríčku vo vývoze obilia, prekonalo tým aj USA, ktoré sú v súčasnosti na 4 mieste).

V ZSSR sa chválili, že vyrábajú najviac ocele na svete. No a čo? Detské argumenty, rusi sa nemajú lepšie od toho, koľko sa obilia vyvezie.

V priebehu 12 rokov zvýšil priemerné mzdy vo verejnom sektore 18,5 násobne a priemerný dôchodok 14 násobne.

V porovaní s čím sa zvýšili, aká je reálna inflácia“ Detské argumenty z televízora, demagógia, nič nehovoriaca o tom o koľko sa má kto lepšie. Umelé, nič nehovoriace cifry


Navyše Putin zmenil Chasavjurtovskú dohodu, čím obhájil celistvosť Ruska,
neviem čo to je, asi nič podstatné


zvýšil význam nevládnych organizácií 5 piliera a,
nevládnym organizáciam znížil význam, lebo ich pricvikol aby mu nerobili bordel keď on vládne. Ale tento krok je namierený hlavne voči neoconom, ktorí neovládajú rusko na finančnej úrovni. Bankstrom moc neublížil. Bankstrov by odstavil iba ak by prepísal ústavu a prebral pod kontrolu Centrálnu banku. To však nerobí, ani sa o to moc nesnaží.


zakázal poslancom vlastniť účty v zahraničí NO A? No a hovno, bezvýznamné, televízna demagogická popularizácia, nič viac.

ubránil Sýriu, Áno? Naozaj? Prečo tam teraz stále bojujú, ak ju ubránil? Myslíš pred náletmi Nato? No a? Nič viac neurobil, nič viac mu nebolo povolené urobiť. Keď je taký samostatná velký pán, prečo do syrty do svojej námornej základne neposlal vojnové loďstvo ale len zo syrty evakuoval rusov????

ukončil vojnu v Čečensku.
Čečensko je zložitá téma, neradím ti vŕtať sa v nej, lebo na to nemáš. Ani ja na to nemám.

Splatil obrovskú zahraničnú zadlženosť, takmer 400 miliárd USD
Ropa, rozvojová krajina rusko a export ropy, ešte raz ropa a jej umelo zvýšená a držaná cena.

Usporiadal v histórii najlepšiu víťaznú Olympiádu.
No a?


A vrátil Rusku Krym.

Kamarát, plány na Krym a jeho návrat boli urobené ešte predtým, ako sa nejaký Jelcin vôbec dozvedel o existencii nejakého Putina. Keď tu napíšem čo o Kryme viem, tak na mňa v Biske zavedú spis. Nie som pre nich zaujímavý, ale majú takú robotu. Na jedného z mojich príbuzných spis majú. Kvôli informáciam o Kryme stratil robotu. V roku 2008, pustil nechtiac von niečo, čo nastalo až v 2014, keď Krym odišiel od ukrajiny. Krym bol pripravený dávno. Dávno pred Putinom.


Stál si ma pol dňa písmenkovania, konečný výsledok je, že o tom reálnom netelevíznom rusku málo vieš. To nie je urážka, ale fakt. Zisti si podla mojej IP odkial ti píšem, a som tu v tejto časti sveta už 12 rokov. Žijem tu, pracujem tu, som v tom dennodenne. Ty iba občas čítaš noviny.
Keď pôjdem naspäť do ruska, končím písmenkovanie na dôležitom, lebo tam mám asi kontrolovaný aj domáci komp. Tu a teraz nemám. Tam ma vykopnú z roboty, ak budem písmenkovať. Sedieť po večeroch v internet kafe sa mi nechce
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-20 11:32:38 2e1ea742

Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé


Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé
kontra,
prinútil si ma prečítať si to.


Je to o hovne, útržky informácií, pozliepané do jedného článku, nemajú súvis, nemajú zmysel, plytké, bezobsažné.
Áno, tento článok je odpad. Ak chceš zopakujem ešte raz: ODPAD informačný, odpad zmyslový, odpad ekonomický. Stačí?


Mne je úplne šumafuk, čo napísal Rothnard, čo napísal Michal Albert. Po tejto planéte už chodí obrovské množstvo chápajúcich ekonomiku ľudí, že Rothbarda by v pohode v diskusii z očí do očí zotreli ako šaša. Ten čo písal článok je tiež šašo, podľa obsahu článku a spôsobu chápania toho, o čom vlastne píše. Plytký ODPAD o hovne

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-19 19:40:45 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
michal,


prečo si myslíš, že Putin zachránil Rusko? Nadnárodní bankstri potrebujú Rusko uchovať, aby mali protiváhu americkým oligarchom. Americkí oligarchovia nie sú totožní s nadnárodnými bankstrami. Stoja o nejaký kus nižšie, neovládajú dolár ako chlapci od ročilda, potrebujú ten dolár zarobiť. Preto počuť výkriky, že ruské nerastné zdroje by mali patriť všetkým, myslené americkým elitám.
Ročildi potrebujú udržať amerických oligarchov na uzde, preto Putinovi boli poskytnuté zdroje, aby to Rusko trochu postavil na nohy. Prečo si myslíš, že boli ceny surovej ropy držané niekoľko rokov tak vysoko? Veď tie peniaze kvapkali rusom do zálohových štátnych fondov, ktorí ich potrebovali viac ako arabi. Zároveň ruské zálohové fondy boli držané pod silnou kontrolou bankstrov, neboli uvolnené do ekonomiky, ale držali ich v bankách. To bolo preto, aby zas sa to Rusko nepostavilo na nohy pevnejšie ako chceli bankstri.
Putin sa vynoril ako sluha Jelcinovej family, bol, aj je garantom nedotknutelnosti Jelcinovho klanu. Celá ruská verchuška je klanová, Putin je tiež člen klanu, a zároveň vrcholný rozhodca, aby sa klany nepobili a aby potom nepadli na hubu pred americkými klanmi.
PUTIN JE SLUHA, vysoko postavený, podporovaný nadnárodnými ako protiváha amerických elít. Ročildi ho potrebujú.


Michal, vieš tak dobre po rusky ako ja? Lebo ja som sa tú ruštinu učil povinne, aj počas pracovného pôsobenia som ju potreboval. Mám slušnú ruštinu, počúvam každotýždenne rôzne prejavy analytikov, "ekonómov", politológov v ruštine. Čítam obrovské množstvo článkov v ruštine.


By si sa divil, že tento môj názor, ku ktorému som po rokoch dospel, je v tom Rusku stále rozšírenejší.
Dosť veľké množstvá analytických aj iných diskusií sa vedú presne v tom smere, v ktorom vidím Putina aj ja. Tí ľudia čo to hovoria nie sú piata kolóna, lebo sami hovoria o tej piatej kolóne ako nepriateľskej voči Rusku.


Putin je súčasť oligarchického klanového systému, je to multimiliardár, ktorý sa potrebuje udržať pri moci. Lebo v Rusku je to tak, že ak ťa odstavia od koryta, tak nová verchuška ťa okamžite prinúti deliť sa s tým, čo si si nakradol počas pôsobenia pri koryte.


Michal, nie ja ale ty si mimo. Nechápeš alebo nevidíš tie prejavy, ktorú sú viditeľné aj pri troche študovania situácie. To čo tu o Putinovi hovorím ja, sa začalo v Rusku prejavovať tak 4-5 rokov dozadu, ale len opatrne. Teraz je to už na plnú hubu otvorene, aj u obyčajných plebejcov ako si ty. Nielen analytici a politológovia to tvrdia, už aj tí obyčajní ľudkovia začínajú vidieť ten svet taký, aký naozaj je. Nie jeho televíznu verziu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-19 19:28:47 2e1ea742

Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé


Nesmyslnost anarchokomunismu podruhé
Ty si to čítal? Načo preboha?
Prebehnem očami, presuniem do šuflíka s názvom "odpad" a zabudnem.


Hynek Rk. Otázka na teba.
Keď si sadnem na záchod, a čítam pri tom knižku Rothbarda a tiež aj Manifest Marxa, a popritom sa poriadne poseriem od večernej fazulovici. Kto som v takom prípade? Som poserokomunista alebo poseroanarchista?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-19 16:33:30 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
aký prechod? Môj názor na šaša Farageho sa vytvoril po prvých niekoľko jeho videách. Roky dozadu.
Ja nie som zástanca nijakého ekonomického prúdu, okrem zdravého rozumu v správe celej spoločnosti, nielen v ekonomike.
Ale aj ty si zabral. Síce iba trochu, ale zistil si, že jeho kariéra a minulosť je v logickom rozpore s jeho šašovskými prejavmi. Keď pochopíš, že u každého "oficiálneho politika" je to úplne rovnako, tak zaberieš viac.
Politika nie je o názoroch alebo prejavoch, politika je o poslušnosti nadnárodným banksterom. Každý, kto sa dostane na úroveň, že môže škodiť je už kontrolovaný a smerovaný v dovolených mantineloch. Viď Putin. Dovolí si voči vrchnosti len odtiaľ potiaľ. Nie je šašo, ale je sluha. Nakradnuté prachy určite drží v dolároch niekde v daňových rajoch, ale oficiálne "vystupuje za Brics proti doláru".
Divadlo. Šašo Farage malé divadlo, Putin velké divadlo.
My sme klamaní diváci.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-07-19 16:25:33 2e1ea742

Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras


Farage: Vaša chvíľa nadišla pán Tsipras
Pandemonium,
ty, tvoje príspevky, tvoj prejav je niečo, čo keby nebolo tu na fóre, tak tu je lepší vzduch. To však neznamená, že sa nutne vo všetkom mýliš. Farage síce má pravdu v niektorých svojich prejavoch, ale je to sluha, platený presne tým systémom, ktorému sa on sám vysmieva. Ak si niekto myslí, že nejaký politik nám obyčajným plebejcom môže pomôcť, tak je strašne naivný.


ŽIADNY POLITIK NIE JE SCHOPNÝ nám pomôcť, lebo je súčasť mechanizmu určeného na naše ovládanie.
Piata dedinská liga, Faragemu, bolo dovolené urobiť ventil pre určitú skupinu frustrovaných plebejcov. Zoskupili sa okolo Farageho, ale stali sa tak neschopní skutočného odporu voči elitám. Ak elitám niekto dokáže škodiť, tak elity vytvoria nové hnutie, nasmerujú ho hoci aj proti sebe a včlenia ho do "politického smeru" práve preto, lebo žiadna politika nedokáže poškodiť elity, ktoré tú politiku riadia. Ak si niekto myslí, že politici dokážu zmeniť spoločenský systém, tak je naivný, alebo až hlúpy...


Farage je platený šašo, určený aby "viedol" frustrátov v smere, ktorý sa stal kontrolovaným. Kontrolovaní frustráti elitám neublížia. Farage je ventil, smerovaný a kontrolovaný ventil.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-19 10:27:58 2e1ea742

Anarchokapitalismus v kostce (2c/16)


Anarchokapitalismus v kostce (2c/16)
revíry


nechcem byť ironický, ako ty ku mne, ale mám na teba intímnu otázku: "čo si to vlastne napísal? Asi som blbý, lebo čítam ten tvoj "ekonomický príspevok" a ono to v sebe má ekonomické slovíčka, ale nemá to v sebe ekonomickú podstatu. Skús jednoduchšie, lebo som v ekonomike dosť zbehlý, nemám problémy s argumentáciou, ale na tvoj príspevok sa nedá reagovať. Nemá v sebe myšlienku, len pozliepané slová.


vysvetli mi prosím novotvar "reálny kapitál". Čo to je, keď o tom píšeš.


citujem: neboť bohatství je na volném trhu měřítkem toho, jak moc člověk udělal pro druhé podle jejich vlastních žebříčků hodnot
revíry, túto vetu z tvojho príspevku, ktorý si sám len citoval od Urzu, myslíš vážne? Alebo si ju citoval len ironicky ako smiešnu a hlúpu? Lebo nechápem, píšeš dvojzmyselne.
Tá veta je podľa teba pravdivá, alebo nie je to pravda? Áno-Nie?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-19 08:11:24 2e1ea742

Anarchokapitalismus v kostce (2c/16)


Anarchokapitalismus v kostce (2c/16)
Mna by len zaujimalo, kto tu tie gymnazialne kraviny toho cvoka pcha...?

nepreceňuj ho, žiadny cvok, obyčajný hlupák.
Otázka, kto ho prepcháva, však ostala.


Prečítal som si ten článok Petra Málka, na ktorý odkazuje v texte. Hlavný napísaný myšlienkový uzáver je, že musia byť konkurujúce si kolektívy s jediným cieľom, a to ziskom. Lebo zisk sa dá ľahko spočítať, a preto je to jediná správna cesta. Čo nie je ziskové, to nie je potrebné. Kto má zisk, má pravdu a je na správnej ceste. Vypatlaný mozog ten tvoj kamarát, nič viac
Pamätáte si film "Blbý a blbší"? Urza, kto z vás dvoch je blbší? Ty, alebo ten tvoj kamarát Málek s jeho článkom?
Kua chlapi, keď niečo nechápem, tak sa pýtam. J som svoj prvý článok napísal tak po desiatich rokoch samoštúdia a samovzdelávania. Aj to iba v tematike, ktorú som aj oficiálne vyštudoval.
Ekonomika je smiešna veda, ale pochopiť zložité ekonomicko sociálne, ekonomicko spoločenské aj ekonomicko finančné vzťahy a súvislosti je kua zložité.


Urza, nepíš viac o ekonomike, a ten tvoj blbší kamarát nech tiež o ekonomike nepíše. Lebo tie plytké drísty sú totálne o hovne. Aj tvoje, aj jeho. Nechápete ani prd makový, aj keď si v tej svojej makovici niečo namýšľate.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-18 22:08:19 2e1ea742

Trh nevyrieši všetko


Trh nevyrieši všetko
Ide mačka do hory,
v hore búrka blýska,
mačka z hory uteká,
od strachu jej stíska ...


Vlachynský, práve som vymyslel a napísal rovnakú bezobsažnú, nepotrebnú kravinu ako aj ty.
Ale tá moja je kratšia, a aspom sa rýmuje.


S pozdravom PN.


P.S Tie tvoje bezobsažné drísty sa nedajú ani kritizovať, niečo ako psie hovno na chodníku. Každý zdravý na hlavu hovno na chodníku len obíde a zabudne.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-16 20:42:03 2e1ea742

Klíčová místa TTIP nemají se svobodným obchodem nic společného


Klíčová místa TTIP nemají se svobodným obchodem nic společného
OBCHODOVANIE SPASÍ SVET.
hlavne ak to bude obchodovanie kontrolované elitami a ich nadnárodnými monopolmi.
Drbnuté hlavy, drbnué myslenie, drbnuté zásady "kapitalizmu" a toho nezmyslu pod názvom "volný trh".
Keď už tým kapitalistom jebe v tej ich makovici, tak poriadne. Potom prídu skutočné elity, ktoré ten volný trh riadia, potom kapitalizmu spadne opona a divadlo sa skončí

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-16 17:33:42 2e1ea742

RON PAUL: USA MŮŽE POSTIHNOUT KATASTROFA „V ŘECKÉM STYLU“


RON PAUL: USA MŮŽE POSTIHNOUT KATASTROFA „V ŘECKÉM STYLU“
rusko a zlatý rubel je kravina na entu, nereálne, vymyslené, nepodložené žiadnym zlatom
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-15 19:18:57 2e1ea742

Proč je komunismus zlo?


Proč je komunismus zlo?
tak nič, divné že na sme bol rovnaký nick ps-vb, ktorý je dosť nezvyklý až ojedinelý. Ten človek mal dokonca podobné názory ako ty, v ekonomike, v kapitalizme a socializme, v spoločenskej rovine. V mnohom podobné tým útržkom, ktoré so tu od teba zachytil medzi tvojou "zábavou" s lenkou :-)


moja úvaha nebola vôbec socialistická ani kapitalistická, bola len v rovine morálky a zisťovania názorov. Bola neutrálna
ak neprejde ďalší deň, postnem ju tu niekde v diskusii, ak sa vám chce na tému sterilizácie, depopulácie a morálky diskutovať

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-10 12:40:10 2e1ea742

Proč je komunismus zlo?


Proč je komunismus zlo?
gejza,
niekto tu písal, že občas používaš aj nick ps-vb. Písal si pod týmto nickom aj na diskusiách v SME.sk?


Otázka. Poslal som adminovi článok, skôr úvahu s otázkami na diskutérov na tému sterilizácia. Bolo to predvčerom doobeda. Nič. Je to bežné? Alebo admin blokuje články podľa svojho gusta?
Úvaha nebola útočná, len som namodeloval situáciu a dal otázky, nevidím dôvod aby to bolo zablokované z akýchkoľvek morálnych alebo iných dôvodov. Prešli 2 dni ....

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-10 10:29:24 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
hej, to je príjemnejšia farba ako tá červená
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 22:39:27 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
čo znamená veletoč na východ?
Rusi ich financovať nebudú, číňania detto.
Žiadny veletoč na východ neexistuje. Euro a Európu bankstri z nejakého možno aj neekonomického dôvodu teraz potrebujú držať vo finančnej nerovnováhe. Možno čakajú kedy sa z Eura poprelievajú prachy do dolára, možno skupujú od malých akcionárov nemeckých bánk ich malé, možno potrebné balíky akcií. Nechcem zas hádať, bez informácií zhora sa to nedá trafiť.
Gréci nezávisle od toho či ostanú v eu alebo nie, úlohu splnili, ekonomická a dlhová karta už bola použitá. Ostala ešte vojenská, ktorá určite nebude smerovaná rusmi voči západu, iba potenciálne ročildami voči niekomu. Aký veletoč na východ?????

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 22:34:49 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
zabudol som dodať
citujem seba: Že grékom dávali len preto, že vedeli ako to skončí v ten moment, keď im prestanú dávať, a udrú cez grékov tam kde potrebujú udrieť?

audit grékom robil kto? Goldman? Niekto od nich bankárom patraca firma, banka. Určite vedeli všetko čo teraz, ale grékov po audite bankárov prijali. Bankári to vedeli, a vtlačili do EU trójskeho koňa, ktorý robí EU problémy.
Trójsky kôň, pripravovaný desiatky rokov vopred. Mne to je logické


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 21:46:37 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
harry,
ja nemám problém s vašimi vzťahmi, ja mám problém: ak ma téma zaujíma, že sú tu osobné útoky na mňa, že sa musím preberať gejzovými chorými príspevkami. Lebo čítam rýchlo, očami všetko vždy rýchlo prebehnem a vidím samé morálne sračky. Asi som hlupák, som na nesprávnom serveri, lebo požadujem trochu slušnosti.
Nemám problém s vašimi vzťahmi, moje oči majú problém neprečítať alebo nedokážu prehliadnuť sračkové príspevky a môj mozog má problém neregistrovať ich, lebo aj pri rýchlom čítaní je to strata času, ak polovica besedy su výmeny vašich lichôtok jeden druhému. Ja neviem vopred či príspevok je sračka, a keď to už zistím, tak je neskoro, už to mozog vedome registroval.


Hurvajza pamätám, aké tu má nicky neviem, kým ide k veci nevadí mi či píše pod xy nickami.
Lebo reagujem iba na predmet príspevku, na jednotlivé argumenty, meno diskutujúceho ma akosi nezaujíma, či má 2-3 nicky mi nevadí. To je problém jeho psychiky, nie mojej, ja idem k veci.
Ak tu niekto drísta pod xy nickami, tak jediný rozdiel je, že opíšem každý nick aby som napísal, že drísta. To sú 2 slová naviac, to ma nezabije, lebo sú to 2-3 sekundy naviac.


Ku Grécku
citujem ťa: Otazkou je,ze poskytovatelia kreditov nie su ziadni chuji,a co vlastne tymto zadlzenim Grekov sledovali.


Sám by som to chcel pochopiť, lebo neviem. Môžem len odhadovať, ale už som sa priznal, že je zo mňa neschopná Sybilla.
Čo keby chlapci od ročildov takto robili úplne v každej situácii, vedome hľadali slabiny každého štátu, a vopred si prichystali ako na tie slabiny zaútočiť, ak im vznikne určitá potreba určitého lokálneho problému. Pre ECB predsa nebol problém spustiť počítač, nakreditovať nemecké banky a cez lakomosť malých akcionárov nemeckých bánk a fondov tak cudzími rukami dodať grékom tie kredity. Veľkí akcionári sú hráči tvoriaci peniaze, pre nich slovo "finančná strata" neexistuje.


To by však znamenalo, že chlapci od ročilda sú na takej vysokej úrovni ovládania a kontrolovania planéty, že obyčajní ľudia budú odmietať uveriť v takúto ich kontrolu. Každý radšej odmietne, povie že som konšpirátor, zasmeje sa téze o tajnej svetovej vláde a pôjde naspäť pred televízor.


Priznať ich možnosti, že si pripravujú otvorenú vládu tak, že využijú každý problém planéty vo svoj prospech znamená priznať ich praktickú všemocnosť na planéte.
Šibe mi z konšpiračných teórií? Že grékom dávali len preto, že vedeli ako to skončí v ten moment, keď im prestanú dávať, a udrú cez grékov tam kde potrebujú udrieť?


Teraz sa zahrám na sibyllu: Európa, nadmerná imigrácia, Isil a tlak na arabov aby do európy chceli prísť, súčasť ekonomického a sociálneho útoku na EU. Položiť Eu na lopatky, uchovať dočasne dolár.
Tiež sa mi nepáči, ako jednoducho a bez viditelných problémov sa rozvíja myšlienka BRICSu. Brics je tiež útok na euro, až potom na dolár.


Takže grécko je útok na euro a tak zároveň podpora aj dolára aj Bricsu, aj keď to možno znie absurdne.
Doteraz som nad tým nerozmýšlal, túto teóriu som vymyslel tu a teraz, pri písaní príspevku. Píšem ju preto, že sa mi zdá logická, logická na úrovni ekonomiky a myslenia elít.


Nevidím časové rámce, nesledujem info o Bricse, ale v mojom povedomí je že napredujú, vraj útočia na dolár. Hovno, Bricsu bolo aj dovolené útočiť na dolár samými chlapcami od ročilda, aj je to cieľ ročildov položiť dolár.
Pamätáš reči okolo, ako euro preberie úlohu dolára a potopí ho? To isté je Brics. Topia EU, topia Euro, dávajú do obehu novú druhotnú rezervnú menu.


Komu patria banky v Brazílii? Brazílcom?
Komu patria banky v Rusku? Rusom? Kto nakreditoval banky v Rusku dolárovými kreditami? Rusi?
Komu patria banky v Číne? Bankárom. Žiadnym číňanom, bankárom. Vrana vrane ...
Aký Brics preboha? Teraz topia Euro, chcú na nohy postaviť Brics. Bankári to chcú, nie nejakí všiví plebejci z ruska a číny.


Takže len využili to, že vedeli, že gréci kredity prežerú, ekonomiku si nepostavia. Bez vnútornej ekonomiky nedokážu gréci nič vyprodukovať, nič predať, žiadne kredity vrátiť. Vedeli to možno deisatky rokov vopred, vykalkulovali si situáciu, urobili sa strategický plán, a v potrebný moment ho spustili.


Tie zbrane im dodávajú za kredity už desiatky rokov. Je však možné, že majú plány aj ako využiť tie zbrane v Grécku, nielen dlhmi robiť problémy. Nie možno, určite majú plány aj na vojnový konflikt, lebo gréci majú zbrane, ale ročildi majú plány. Ak bude neposlušné turecko, majú ťažko ozbrojené grécko a cyprus napolovicu. Som špatná sybilla, dúfam že aj tu špatne prorokujem.
O plánoch som však presvedčený, že existujú aj na takú variantu rozvoja situácie, že ročildi aj s takou možnosťou rátajú
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-08 21:27:28 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
nabal


celkom nechápem, prosím povedz jasne aký som ja mutant, nech sa aj ja aj ostatní aspom zabavíme.
Ja nechcem aby velkopáni mali viac, ja som len vysvetlil ako to fungovalo v skutočnosti, aké boli miestne ekonomické procesy, a kde je problém.
Ja chcem aby sa aj slovák mal lepšie. Ja neobhajujem grékov, ktorí naozaj menej vyprodukovali ako slováci, ale mali sa lepšie, lebo mechanizmus bol tak nastavený. Mali sa lepšie ako si zaslúžili. Slováci a češi, aj maďari sa máme horšie ako si zaslúžime.
Ja som nedával svoj vzťah k grékom, ja som vysvetlil ich ekonomiku
stejnejedetenautesy
nerozumiem tvojej reakcii, skús viac vysvetliť čo myslíš.
Myslíš malú domov, že po troche kradnúť a bude doma viac? Nech to ostatní zaplatia, ja sa mám dobre? tak?

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-07-08 19:35:10 2e1ea742

Kontroverzná transatlantická dohoda o obchode a investíciách medzi EÚ a USA (TTIP)


Kontroverzná transatlantická dohoda o obchode a investíciách medzi EÚ a USA (TTIP)
viete ako sa líši európsky parlament od slovenského? Nijako. Prázdne kreslá, vysoké platy, žiadna robota, hlúpe zákony, boj proti vlastným občanom v prospech elít.
Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2015-07-08 19:26:44 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
neviem či som dostatočne vzdelaný a múdry, ale pár zaujímavostí.
grécka ekonomika je v sračkách. nemajú závody, nemajú polia a export pokrývajúci vysoké platy.
Majú iba turizmus a mali vysoké, vysokánske platy v celom štátnom sektore, mali vysoké štátne podpory každému grékovi ktorý bol schopný požiadať o podporu.
Veľká časť dlhov vznikla za dodávky vojenských zbraní. Dlhy sú však väčšie, gréci ich rozdali ako platy, ako podpory pre obyčajných ľudí. Tie peniaze z kreditov sa dostali aj medzi ľudí. Postavila sa za ne občianska infraštruktúra, domy, hotely, letoviská pre turistov. Takže časť peňazí išla do turistickej sféry služieb, časť išla priamo do švajčiarskych bánk. Gréci, teda tí chytrejší, nedržali peniaze na účtoch gréckych bánk, ale v zahraničí. Tam máš priame odtoky financií, ktoré neostali v Grécku. Neostali v grécku, nebola vytvorená výrobná infraštruktúra, tak v miestnej ekonomike chýbajú.


Zhrnutie. My slováci máme proexportnú ekonomiku, slovenská výroba automobilov. Ľudia sa však nemajú dobre, lebo financie odtekajú preč.
Nemáme také dlhy ako gréci, ale gréci majú dlhy a doteraz sa mali na rozdiel od slovákov dobre. Lebo podstatná časť kreditných peňazí sa rozdala alebo pretiekla medzi obyčajných ľudí. Lebo ak úradník má vysoký plat, tak si postaví dom. Kapitalista stavajúci ten dom tiež zarobí, je stavebný boom, robotníci tiež zarobia. Cez plat úradníka a jeho miestnu spotrebu plat preteká do miestnej ekonomiky a tak z kreditov má prospech aj malý miestny grécky roboš, ktorý stavia ten dom pomalšie ako slovák ale má 5x taký príjem. Aj miestny hoteliér, lebo každý grék sedí v reštaurácii, lebo má dosť peňazí na každodenné posedenie. Miestna ekonomika, dotovaná z kreditov nabraných Gréckom.
Takže gréci si tie peniaze dosť prežrali, lebo pretiekli do sféry služieb, spotrebovali sa. Všetky stavebné materiály na ten dom bolo treba doviezť, kachličky z talianska, radiátory z nemecka. Tie peniaze aj tak z rúk grékov pretiekli k výrobcom, ktoré dodali grékom to, čo sa v Grécku nevyrábalo. To je skoro všetko, okrem broskýň a olív.
Gréci majú domy, majú hotely, ale nemajú závody a nemajú kde pracovať, lebo upratovačiek v hoteloch nie je toľko treba.
Turizmus ich nedokáže uživiť, a určite ani náhodou v takej miere, v akej boli doteraz navyknutí žiť.
Tí čo si postavili hotely a majú svoje služby, ktoré turisti potrebujú, majú aj naďalej zárobok.
Štátni zamestnanci sú v prdeli, stavebníctvo v prdeli, obslužné služby, ktoré predtým využívali štátni zamestnanci a cez ich spotrebu peniaze pretekali do oblsužných služieb sú v prdeli, lebo štátni nemajú ani robotu ani plat.
Grécka kríza potopila tých, čo boli naviazaný na "ekonomiku kreditov" tečúcu z rozpočtu cez štátne platy a štátne programy, podpory, penzie.
Súkromní hoteliéri trochu utiahnu opasok, ale v pohode vyžijú a budú bohatnúť, len pomalšie.


Keďže grécka ekonomika bola hlboko deficitná, tak každý dolár, uložený na účte vo švajci je čiastočne zarobený vďaka kreditom alebo priamo z kreditov. Dlh ostal štátu, malí paraziti napojení na rozpočet, nemajú prácu.


Stačí krátka analýza?

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-08 19:15:58 2e1ea742

Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?


Vytisklo si Řecko ilegálně 90 miliard euro?
ten štefam humbuk y lajbnicovej univerzity je určite vyštudovaný ekonóm, keď tlačenie prachov gréckou centrálnou bankou pokladá za podvod, ale tlačenie prachov ECB, FEDom a ostatnými centrálami nižšieho rangu je v poriadku.
Určite to je ekonóm, a nie obyčajný ekonóm, je to ekonóm špeciálny. Asi ako moje dve účtovníčky, ktoré som počas skúšobnej trojmesačnej musel poslať domov. Papier mali, skúsenosti mali, hlavu nemali

Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-07-08 16:20:25 2e1ea742

Blud jménem minarchismus


Blud jménem minarchismus
hnutia a propagandu sponzorujú devianti, a vyššie spomínaní nie sú devianti ale obyčajní hlupáci, ktorí sa dostali na výslnie, dostali plat lebo ich stupídne, od reality odtrhnutú drísty vyhovujú deviantom.
Devianti sú na samom vrchu, nazvi ich banksteri, chlapci ročildovskí, židovskí bankári fingujúci od stredoveku, pokračovatelia šľachtických rodov. To sú ti skutoční devianti, podporujúci hlupákov a karieristov. Keď budeš písať o ponožkách, nedostaneš grant od nadnárodnej korporácie. Ak budeš písať správne a potrebné drísty, grant dostaneš. Sú hlupáci, ale sú zároveň aj pragmatickí, lebo oni na rozdiel od teba alebo mňa nepíšu tie svoje drísty zadarmo

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 13:40:32 2e1ea742

Aktuálně ke snižování řeckého dluhu


Aktuálně ke snižování řeckého dluhu
zdravyrozum
teraz ťa mierne podjebnem :-))) máš nick zdravýrozum a až teraz to začínš pokladať za divadlo?
Celá eu je divadlo, celý spor rusi proti amíkom sú divadlo. Gréci sú len malá scéna na kraji pri opone

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 13:32:41 2e1ea742

Aktuálně ke snižování řeckého dluhu


Aktuálně ke snižování řeckého dluhu
zdravyrozum


varga na teba neútočí, aspom ja žiadny osobný útok nevidím. Len pokračuje v svojom názore.
Tie dve deti sa budú týkať hlavne rozvojových strán, tak ja ho aj chápem. Nemusí byť každý návrh prenesený Gatesom apriori chybný, zlý alebo škodlivý. Hitler mal mnohé vyhlásenia, ktoré teraz mnohí ľudia hovoria alebo k nim sami názorovo došli bez toho, že vôbec vedia o existencii Hitlera v minulosti.

Takže nezavrhuj názory Vargu len preto, že niečo povedal Gates. Tiež choď viac do hĺby a zamysli sa, čo sa stane ak bude sterilizovaná žena po druhom dieťati.
Môžme sa zamyslieť spolu, tu na diskusii, k čomu to dospeje ekonomicky, spoločensky, morálne a populačne.


Diskusia môže byť zaujímavá, pridajte sa každý, aj s takými návrhmi ktoré sa vám osobne zdajú absurdné, ale niečo spolu zosmolíme. Že čo by bolo keby bola sterilizácia.
Brainring, bez osobných útokov, nikomu nepoviem ani jedno zosmiešňujúce slovo. Jediná moja možná odmietavá reakcia bude, že ak nebudete písať k veci a len zasierať diskusiu osobnými útokmi. Skúsime kultúrne, morálne a intelektuálne na tomto smiešnom serveri dôležité niečo premyslieť? Hypotetickú situáciu, žiadny názor nezosmiešňujeme, len posudzujeme a vysvetlujeme.
Odstráňme prosím politickú časť a aj to, že čo povedal Gates.
Poďme k veci. Ja nechcem písať prvý, ak nemáte záujem, nebudem sa trápiť modelovaním situácie v mojej hlave

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-08 11:23:27 2e1ea742

ČO ZNAMENÁ GRÉCKE NIE


ČO ZNAMENÁ GRÉCKE NIE
Jiri Kolek
tvoj tretí príspevok o ISIL je nasýtený odkazmi. Ok. Daj však aj trochu omáčky, trochu viac súvislého rozprávania, tvojho názoru a vysvetlenia. Daj tvoje videnie situácie, nie každý bude klikať na odkazy, ale každý rád dostane skrátený výcuc od teba. Potom sa ľahšie rozhodne, či sa mu chce klikať na odkazy.


Tvoje príspevky o Fulfordovi, tam ideš do predvolebnej rétoriky, veľa rečí málo faktov.
Fulford je celý divný, ja žijem tu na tejto planéte, keď som čítal jeho články, on podla mňa žije v nejakom paralelnom svete, ktorý sa nepodobá na ten môj. Divné reči, divné odkazy do luftu, realita nekorešponduje s rečami. Ja ho už odmietam brať ako prameň informácií, skôr je z neho prameň dezinformácií. Alebo si ho viac trochu vypočuj, a prídeš sám k tomu, čo som ti tu teraz povedal.


Okrem iného, celý Brics, celá Ázijská rozvojová banka je len fialovo ružové pokračovanie fiatov. Jediný rozdiel bude, že žltí chlapci z ázijských bohatých miestnych klanov sa dostanú na úroveň chlapcov od ročilda.
Ty si stále budeš musieť požičať hypotéku aby si kúpil barák, stále budeš platiť banke úroky za nič, stále ťa banka z baráku vytrasie ako psa ak sa raz omeškáš. Finančne ostaneš na tom rovnako ako teraz, na hovno. Lebo banky sú a budú ovládané, len pár famílií sa možno zmení. Takže žiadne nádeje do Bricsu nevkladaj.
Teraz každá banka funguje v ročildovskom systéme, potom tá istá banka bude fungovať v ročildovsko aziatskom systéme. Podvod ostane podvodom, iba chlapci od ročilda su budú musieť podeliť s žltými chlapcami. A to oni nechcú. Celý brics je len čiastočný konflikt žltých, lebo aj brics je spoluvytváraný niektorými frakciami chlapcov od ročilda. Možno chlapcami od warburga alebo kieho krista ktorej ich rodiny.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-07 20:55:04 2e1ea742

Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů


											Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů
pre všetkých
viete aký je problém chorých mozgov, všeobecne nazývaných devianti, psychopati a ešte neviem ako.


Vždy sa niekde vtlačia medzi normálnych a zničia všetko čo sa dá. Lebo presne ako hovorí kucma, normálni sú pre deviantov iba zábava. Spôsob ako dokázať svoj nadradenosť, spôsob zabaviť sa ničením iných. Preto sú to devianti, preto ich myslenie je choré, preto sa nimi zaoberajú psychológovia, aj keď psychológia je tiež sčasti paveda.


Oni sa zabávajú, a pritom zničia všetko čo sa dá. Presne ako kucma povedal" ako môžeme niečo od nich chcieť, ak sa pár deviantov zabáva na dôležité. Stovky ľudí, ktorí nemajú chuť čítať ich choré morálne sračky, deviantov jednoducho nezaujímajú.
To ich nezaujíma, normálni choďte do prdele. My normálni sa stiahneme, pole boja ovládlo pár deviantov.
Presne toto je v politike, lebo celú politiku a spoločnosť pomocou zákonov ovládajú takí istí devianti, ako vidíte tu. Lebo oni majú právo robiť čo chcú, lebo oni tak myslia. Namiesto toho aby sme politikov povesili na kandelábre, my žijeme pod ich zákonmi, Rovnako sudcovia, čo od nich chcete, to je ich sväté právo byť skorumpovaní a nakladať s našimi osudmi tak ako sa im zachce.
To isté policajti, majú vás právo zdrbať, lebo charakter devianta im dáva pocit nadradenosti nad nami.


Presne ako reagoval miestny deviant kucma - normálni chodte do ...., lebo tu serveri rozhoduje niekoľko "našich miestnych deviantov".


Každý štát takýmto spôsobom ovládajú devianti, lebo normálny mozog sa stiahne od tých morálnych a ľudských sračiek, ale následne trpí, lebo ju každý nútený žiť v spoločnosti ovládanej psychopatmi a deviantami.
To isté máte aj u bohatých, lebo bohatí sa stali presne preto, že žiadne ľudské nešťastie, utrpenie, okrádanie a parazitizmus ich nezastaví od toho, aby zbohatli. Zbohatli presne preto, že tam kde normálneho zastaví svedomie, tam deviant pokračuje vo svojom cieli k moci, k bohatstvu, k zábave pre chorý mozog.


Kucma, zaradil si sa k piatim miestnym chorým mozgom, bav sa s nimi ďalej, prosím normálnych urobiť svoje závery a ignorovať ich. Nie sú to politici, netreba ich vešať na kandelábre, len obyčajné choré mozgy. Ignor

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-07 16:16:44 2e1ea742

Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů


											Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů
admin,
asi patríš tiež k mimozemsky mysliacim bytostiam.
Skončíš ako súkromný server kde si pár psychopatov vymieňa v "diskusii" svoje vyznanie chorej, zvrátenej "lásky".
Chceš to tak? Lebo ja idem sám do autu, lebo "diskutovať" na serveri, kde viac ako polovica príspevkov sú sračky pár chorých mozgov nemá zmysel.
Teraz tu od gejzu dostanem odpoveď, že to je dobre, že nech idem do ....
Presne o to ide. Jeden chorý mozog, pokladajúci sa za hlavného kohúta sa cíti vysoko nad ostatnými, lebo je tu na nedôležitom serveri najväčší kohút. Choré mozgy si vystačia navzájom, ako v malom blázninci, kde 5 bláznov vytvorí "spoločnosť" ale nechápu, že aj tak sú len blázni.


Ak tu bude nejaká téma, kde niekto normálny bude reagovať, a mám čo k tomu povedať, tak niečo napísmenkujem.
Viac nereagujem na žiadne výjavy miestnych chorých hláv, môžete tu medzi sebou naďalej psychicky masturbovať, nestojíte mi ďalej za námahu raegovať na vaše choré príspevky.
Je vás tu 5 nickov gejza, anaste, pandemonium, harry a lenkab. Choré hlavy, choré príspevky, poškodení ľudia. Pochopil som, že nemá zmysel niečo vysvetliť chorej hlave s chorým myslením. Nepochopí, lebo je chorá.
Líza, mýlila si sa. Možno lenkab niekedy dávno bola iná osoba, alebo to už je gejza. Ak to je skutočná lenka, tak už je nakazená, už je rovnako chorá a patrí do ich partie miestnych deviantov.


Všetci ostatní, ja ich dávam do osobného ignoru. Ak sa my ostatní chceme baviť, tak ich ignorujte tiež. Každá vaša reakcia na nich je to čo potrebujú, plus je to len zasieranie diskusie.
NEREAGOVAŤ, aj jozef. Udrž sa, ser na nich. Keď ideš bo vblázninca a tam ti kričia "debíííííl", tak nereaguješ, lebo vieš že sú to chorí ľudia. Tak to pochop aj tu, sú to chorí ľudia, nestrácaj energiu na zbytočné príspevky. Lebo jozef, ja ťa čítam, zbytočnými príspevkami tiež strácaš čas tých normálnych ľudí, čo sme tu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-07 11:36:22 2e1ea742

Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů


											Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů
Pre všetkých.
nedávno som tu predostrel verziu, že hary, gejza, anaste aj lenka sú jeden človek.
Viacerí o tom pochybujete. Je tu pár divných súvislostí.
Keď som to dal na papier, tak jediný kto reagoval bol pandemonium, ale nereagoval na moju verziu, len tak nejako divne, neutrálne na gejzu, že si z neho robil trochu srandu. Ak pandemonium sa tu na serveri hrá na ideologického nepriateľa gejzu, tak na jeho mieste by som sa chytil cudzej, teda mojej verzie, a zaútočil by som ako vždy na gejzu. To nenastalo. Nedivil by som sa, keby sa tí dvaja poznali osobne, a robili si tu na serveri len práskačku z ostatných.


V tomto článku som si urobil posmech z gejzu, mierny, nie vulgárny, dokonca som svoju iróniu viedol v duchu článku.


Divné je, že LenkaB, ktorá sa hrá na strašného nepriatela gejzu, vulgárne jej nadáva, tak ona nereagovala posmechom voči gejzovi, tak ako by mala ak by ju už gejzove útoky srali. Reagovala výsmechom voči mne, aj mi dala mínusko, bránila gejzu.
Poznáte porekadlo: nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ. To tu na serveri neplatí, ľudia sa nesprávajú tak ako sú normálne zaužívané reakcie, správajú sa divne.
LenkaB ako napádaná gejzom "samostatná osoba" reaguje nie na gejzu, ale útočí na tých, čo zosmiešňujú gejzu. Prečo???? Veď to je úplne opačná reakcia, ak by reagoval normálny človek.
Alebo tu je naozaj zbierka psychopatov, vyžívajúcich sa v tých morálnych sračkách ktoré si tu vymieňajú, baví ich to lebo sú to choré mozgy, alebo je to naozaj jedna osoba.


Psychiater by sa tu zbláznil, neveril by vlastným očima. Morálne a vulgárne sračky, schovávajúce sa za anonymitou divných diskutujúcich, alebo jedného chorého človeka

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-07 10:39:42 2e1ea742

Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů


											Ředitel Intelu odmítá odpovědět na otázku, zda může NSA vstupovat do procesorů
ja mám na počítači tajnú fotku.
nedávno sa gejza chválil, že o ňom nič nevieme, že je frajer.


ja tu už mám fotku holého gejzu, ale nemôžem ju zverejniť, lebo ma obvinia zo šírenia poplašnej správy o útoku mimozemšťanov. Aj my sme tu mali článok o mimozemšťanoch, že majú hlavu, 4 končatiny a vedia myslieť, tak nejako mimozemsky.
Keby ste tú gejzovu fotku videli, tak hlava a 4 končatiny je spolu 5 výstupkov. Ten počet u gejzu sedí, len tých končatín je menej a tých hláv je viac. Nemôžem fotku uverejniť, zavrú ma .....


aj to myslenie má podľa výrazu na dvoch tvárach také nejaké oné, no také mimozemské. To bude asi preto, že tie hlavy niekde spolupracujú, a niekde sa šizofrenicky hádajú a odmietajú priznať existenciu jedna druhej. Chytrý je ten náš gejza mimozemšťan, chytrý chlapec. Alebo dvaja chlapci, keď má dve hlavy? Aj keď jedna z tých hláv vypadá skorej na hermafrodita unisexuálneho

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-07-07 00:42:50 2e1ea742

ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM


ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM
kokles,


ono to je asi myslené filozoficky, niečo ako primitívni mimozemskí neandetálci, ktorá lovia s papekmi v rukách miestnych mamutov. Žiadne lety do vesmíru, ľudstvo je PRVÉ.


Tí mimozemšťania čo už vedia lietať vo vesmíre sú podľa mňa medzi nami. Taký Sulík, vypadá ako typický mimozemšťan, len s tým že vie myslieť by som si nebol až tak istý. Keď tu čítam tie články, podpísane Richard Sulík, tak o tej jeho schopnosti mimozemsky myslieť silne pochybujem. On nemyslí ani mimozemsky, ani vnútrizemsky.
Aj opicu naučíš vytrieť si riť toaletným papierom keď sa vyondí, Sulík si po tých jeho morálnych sračkách hubu neutiera. Niekto by ho mal naučiť používať toaleťák. To by mu dalo dobrý štart naučiť sa mimozemsky alebo vnútrizemsky myslieť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 23:32:52 2e1ea742

Zeptejte se svého kněze 7: Desatero Božích přikázání


Zeptejte se svého kněze 7: Desatero Božích přikázání
mne ten text článku ukazuje od obrázku stvorenia adama až dolu preškrtnutým písmom, aj tie dva príspevky na mojim. Prečo?
Nič s dekódovaním textu som nerobil, na dôležitom som to tak už párkrát mal. Na iných serveroch nie.
Iné články sú teraz v poriadku, tento od polovice prakticky nečitateľný.
Aj slová tripcode, meno aj tie dve číslovky tiež preškrtnuté, aj tieto odkazy na ďalšie články pod príspevkami všetko preškrtaný text

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 20:08:26 2e1ea742

Grécko opäť raz zbankrotovalo a hrdina pustil do gatí


Grécko opäť raz zbankrotovalo a hrdina pustil do gatí
zdravyrozum


hm
uvidime v stredu alebo v nejakej blizkej buducnosti. Dosť možné. Budú nám prijatie Tipu dávať do súvislosti, že si tak posilníme ekonomiku, ktorá je po grékoch rozkolísaná.
TTip je výhra, hurá, bez tipu sme nahraní .............. radujme se a množme se.
ak tip prijmú, tak nás všetkých majú len za neschopný odporu plebs. Drzí a sebavedomí sú na to dosť, chlapci od ročildov

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 13:01:28 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
príznak psychopata


jeden z podstatných príznakov psychopata je, že chce kontrolovať svoju obeť, vo všetkých aspektoch jej života, aby s ňou mohol ľahšie manipulovať, aby ju ovládal na základe informácií o obeti, a tak sa vydával za zúčastneného, hral sa na súcitiaceho.
Zisťovať si o inom človeku všetky informácie je príznak psychopata. Gejza, správaš sa ako psychopat, ak je pravda to čo hovoríš. Ak to pravda nie je, tak len drístaš jebnuté drísty.


Ak si si to zistil, tak sa nehraj na najväčšieho kohúta, lebo Varga je už verejne známy, a informácie o ňom pri troche námahy sú ľahko dostupné. Ty si obyčajný diskusný anonym, hrajúci sa na frajera. Daj sem svoje meno rovnako ako Varga, a všetko to čo si spomínal budeme vedieť po nejakej dobe aj o tebe.
The One kikirík, najväčší na smetisku. Nie najväčší, iba najväčší chvástal

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 09:24:49 2e1ea742

Proč nepotřebujeme stát (1/2)


Proč nepotřebujeme stát (1/2)
kučma,
moc preceňuješ toho drístala aj celý anarchizmus.


Sú dve možné cesty, ako ich vyliečiť. Prvá cesta je aktívne liečenie, že mu drbneš lopatou po tej jebnutej hlave. Lebo sa s tebou nedohodol, lebo ty lopatu máš a on nemá. Jeho smola, drbneš ho.


Druhá cesta je ešte aktívnejšie liečenie, že ho drbneš do americkej basy, a nech sa tam dohodne o pravidlách spolužitia s vymletou vzorkou typickej americkej anarchistickej populácie, ktorá tiež neuznáva americké zákony, a preto v tej base sedia.
Že keď sa s ľuďmi dá dohodnúť, tak tam bude mať čistý list, nech sa dohodne. A súčasťou liečenia bude, že mu nedáš do tej basy mydlo so sebou, že si ho tam anarchistickým spôsobom musí sám zarobiť.


Potom počkáš čo povie keď ho z basy pustia von :-)) Bude z neho všelijaký "-ista": fašista, homosexualista, sadista, ale určite z neho nebude anarchista

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-07-04 22:59:59 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
lisa,
ty mi chceš povedať, že sú to rôzni jedinci, len sa ich tu tolko naraz našlo na servere? Veď tu by sa už menší blázninec naplnil, ak más pravdu :-)) NEVERÍM, jak povedal Neo v matrixe, nemóže byt pravda.
Veď píšu podobne, jeden druhého podporujú, jeden bez druhého nemôžu, jeden na druhého stále reagujú. Lenka bez gejzu ani neexistuje, polovica jej príspevkov je na nick gejza, patrí do ich psychického grupáča. Takže nie jeden poškodený, ale celá svorka? Neplaš ma, priznaj že iba jeden, pod rôznymi nickami

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 18:28:46 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
pre gejzu,
ale aj pre všetkých ostatných.


gejza moje príspevky nečíta, ale som pre neho pupuš. Reaguje na mňa, rozpráva sa so mnou, ale som na jeho blackliste.
Predtým som hovoril, že si štvorjediný, ale tebe z tej štvorjedinosti už hrabe, lebo tak ako sa som mnou nebavíš a zároveň sa so mnou bavíš, tak to je už čistá šizofrénia :-)))) tebe už v tej makovici totálne hrabe :-)))

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 17:03:12 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
kucma,
prečítaj si môj príspevok ešte raz, a zadumaj sa nad mojím cieľom.
Môj cieľ je od inteligentného gejzu čítať rozumné príspevky, a nie od morálne chorého gejzu čítať morálne sračky. Ja tu označujem gejzu za inteligentného, ale charakterovo kohúta, on mňa označoval rozumovo za vola. Takže podľa tvojej logiky kto koho urazil? Ja jeho ako druhý kohútom na smetisku, alebo on mňa ako prvý volom. Pritom som sa neurazil, ide len o princíp a kto začal.
To že si mi dal plusko, ok, ohodnotil si moje argumenty. Kludne mi daj aj mínusko, ak nesúhlasiš s mojimi argumentami. Nehodnoť moju osobnosť, hodnoť moje príspevky a logoickú alebo nelogickú argumentáž. Problém pri gejzovi je ten, že namiesto hodnotenia argumentáže musím hodnotiť charakter. Lebo argumentačné príspevky tu moc nie sú, sú tu iba choré charakterové výlevy. Takže hodnotím to čo je, rozum tu nie je, hnoj tu je.
Takže gejza, ja chápem že všetko má svoje začiatky v minulosti, ale teraz prekonaj sám seba a buď tým rozumným gejzom
Mne nevadí tvoj charakter, to je tvoj život tvoj problém. Mne vadí strata času, lebo chtiac nechtiac ho strácam pri tých tvojich .....
gejza, pod nickom harry. Prestaň, bo budem pokračovať aj ja s analytikou, a namiesto besedy a zábavy začnem ...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:53:39 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
gejza,
ciastocne suhlasim, tento tvoj prispevok som si precital.
Celkovo však súhlasím s zdravýmrozumom, že ak by tu na stránke existoval blacklist, bol by si v ňom. Kvôli tým tvojim fekálnym, vulgárnym a exhibicionistickým príspevkom, kde diskutuješ sám so sebou.
Pritom ťa pokladám za vysoko inteligentného, mnohé tvoje názory sú nielenže zaujímavé, ale v mnohom podobné a identické ako moje. Napriek tomu by si bol na liste, lebo tie zaujímavé sú prekryté tým tvojim hnojom a morálnymi sračkami.


Mám pre teba návrh. Čo keby si namiesto neexistujúceho filtra od admina filtroval sám seba? Rozumovo to určite dokážeš, len či to dokážeš aj charakterovo.


Alebo iná možnosť. Sám označuj svoje príspevky, napríklad "gejza rozum" a "gejza hnoj". Tie ktoré ty sám označíš za rozum budem čítať, tie tvoje hnoj nebudem, nech nestrácam čas.
Apelujem k tvojmu rozumu, tak si to neposer charakterom.


Ak odmietaš, tak ti sám pomôžem, budem ťa vychovávať ako malého sopliaka, ktorý sa v detstve naučil nadávať, nechápe, že to nie je slušné, a rodičia ho musia trpezlivo odúčať.
Ja po tvojich príspevkoch ich sám budem označovať "gejza rozum" a "gejza hnoj". Ja vydržím, napísať dve slová nie je problém, a mnohí tu na fóre sa ku mne asi pridajú. Budeme ťa učiť spolu.
Ak sa ku mne pridá viac ľudí, myslíš si že tu vydržíš? Lebo sa spojíme a ak budeš pokračovať tak ťa tu budeme nielen učiť ale takým spôsobom aj zosmiešňovať ako nepoučitelného šaša z cirkusu.


Je to na tebe, alebo začneš filtrovať ty, alebo ťa budeme my ostatní filtorvať a zosmiešňovať. Doteraz si sa tu hral na najvyššieho kohúta ty, teraz prehráš.


Cítiš sa na to, že dokážeš čeliť výsmechu čím ďalej väčšiho množstva ľudí tu na serveri?
Môžme skúsiť. Kto sa ku mne pridá?
Začíname hrať novú hru. Názov je: "Gejza kontra kultúrni ľudia"
Štart

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 09:56:46 2e1ea742

Proč nepotřebujeme stát (2/2)


Proč nepotřebujeme stát (2/2)
klopi,


etatistu myslíš mňa? Ak áno, to je len úsmevné, ale nepravdivé.


Mne je úplne jedno, aká je forma. Ide len o tom, že ak nebudeš mať pravidlá, tak sa všetko poserie, lebo ľudia nebudú vedieť ako sa môžu správať k susedovi, a čo si môžu dovoliť, a kde im už klepnú po prstoch. Skončí to možno až prvotnopospolnou, kde sa nepriateľské kmene budú vraždiť.
Ani Indiáni nemali štáty, ale tiež mali kmeňové pravidlá, ktoré každý v kmeni rešpektoval.


Takže tí čo kričia po anarchii, oni nebojujú proti štátu ako takému, oni bojujú proti akýmkoľvek nadradeným pravidlám, lebo všetko bude záležať len na dohode medzi jednotlivcami.


Indiáni ak sa nedohodli so silnejším susedom, tak ich silnejší kmeň vyvraždil. To je presne to čo sa stane, ak nemáš nadradené pravidlá, nadradené každej skupine. Ak nemáš nadradené pravidlo, že tvoja sloboda končí tam, kde začína sloboda tvojho suseda, tak skončíš s rozbitou hlavou, lebo sused je silnejší, a teba nechráni pravidlo.


Ako si myslíš, boli by blázni v blázninci schopní dohodnúť sa? Ak by tam nemali zriadencov, silných chlapov so zvieracími kazajkami? Dokázali by blázni "vytvoriť funkčnú spoločnosť"? Kooperujúcu s inými bláznami z iných bláznincov?


Kde je tá hranica, kde končí blázninec a začínajú sa normálni ľudia? Ktorí dokážu kooperovať. Vytvárať vlastné pravidlá, ktoré budú dokonca tolerované inými skupinami ľudí s inými pravidlami? Utópia.


Ten anarchistický utopizmus by bol možný iba v spoločnosti rovnako rozmýšľajúcich, rovnaké hodnoty priznávajúcich a vysoko morálnych bytostí, nie medzi bežnými ľuďmi. Prvá blázon, prvý masový vrah, prvý zlodej by takú utopickú spoločnosť zničil, lebo by sa nevedela brániť, lebo by ľudia nechápali čo sa deje, lebo by nechápali prečo ten zlodej kradne, ak sa dá dohodnúť.


Všetky tvoje dohodnuté pravidlá ti zničí prvá skupina v väčším budzogáňom, alebo s väčším množstvom kalašnikovov ako máš ty a tvoja skupina.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 07:41:32 2e1ea742

Proč nepotřebujeme stát (2/2)


Proč nepotřebujeme stát (2/2)
ak ty si myslíš, že tie miliardy inteligentných ale aj totálnych hlupákov, čestných ale aj zlodejov, slabých a pracovitých ale aj silných parazitov, statočne pracujúcich zarábajúcich ale aj nepracujúcich lenivých skorumpovancov sa dokážu dohodnúť bez všeobecne dohodnutých pravidiel, ktoré sú tej zprašivenej časti ľudstva násilím vnútené, tak nie si otrok ale obyčajný blázon.
Všetky tie tvoje nápady v tvojej bláznivej hlave skončia vtedy, keď k tebe príde ruská mafia, a povie ti že budeš platiť za ich súkromnú ochranu. O mesiac zistíš, že pracuješ na ruskú mafiu a všetky tvoje túžby sa upnú k tomu, aby sa niekde našla skupina siedmych statočných, aby tú tvoju súkromnú ochranku rozstrielala.
To v tom lepšom prípade. V tom horšom skončíš ako otrok ty, ale na rozdiel odo mňa budeš makať na poli kým nezdochneš od vyčerpania.


Viete kedy všetký vaše nápady o volnosti rýchlo skončia? Vždy keď natrafíte na prašivcov, ktorí sa spoja a budú sa pokladať za silnejších ako vy, aby ste na nich pracovali a oni nemuseli pracovať. Tí prašivci sa vždy nájdu, lebo ich je ti na Zemi dosť. Medzi takých prašivcov patria aj chlapci ročildovskí. Išli na to chytro, cez peniaze, ale pracovať nemusia my pracujeme na nich aj za nich. Ešte sa tomu radujeme, lebo sme blbí.


Rovnako blbý je autor článku, lebo napísal množstvo ekonomických nezmyslov a sračiek, neschopných v reálnom živote existovať. Teda schopných, ale každý bude musieť mať v ruke bejzbolku a bude sa musieť brániť tým zmrdom, ktorí ho prídu silou ožobračiť. Skončí to stredovekom, namiesto veľkomožných pánov budeme mať veľkomožnú ruskú mafiu, veľkomožnú čínsku mafiu. Len neviem, keď tá mafia bude mať dostatok chlapov a zbraní, prečo by devianti v nej pracujúci mali mať akýkoľvek ohľad k tebe a k tej tvojej vypatlanej hlave.


Otvorené oči, naivný snílek, nechápeš že vedľa teba existuje časť ľudí, ktorí serú na tvoje práva, na tvoje želania, ak ťa dokážu využiť pre svoj prospech bez vynaloženej námahy. Ak ťa nebude chrániť kolektívna zmluva občanov určitého štátu, tak budeš sám malý osamotený otrok ty, a nie ja.
Netvrdím, že súčasná zmluva je správna, že súčasné zákony a režim sú správne. To je naša chyba, že časť deviantov sme sami volbami vybrali a dali im právo nás ovládať, a hlavne okrádať. Naša chyba, nie chyba štátu. Rozumieš?
My sme blbí, my sme ich volili, my sme si to posrali. Nie štát. My sme posrali svoj štát a dovolili sme ho dostať do tej formy, že prašivci ho zmenili v svoj prospech a v náš neprospech. Lebo sme hlúpi voliči, hovno chápajúci.


Bože, ale ste vypatlaní.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 07:01:08 2e1ea742

Proč nepotřebujeme stát (2/2)


Proč nepotřebujeme stát (2/2)
mater božia, prosím ani nekomentovať tento článok. Nestrácajte čas ani čítaním


To neuveritelné množstvo sračiek v hlavách aj autora, aj tých magorov čo spomína v článku prekonáva moju predstavivosť.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 19:26:43 2e1ea742

Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?


Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?
ešte si zabudol kebab s horčicú, kebab s kečupem, kebab bez horčice aj bez kečupu.
Každý imigrant má nový recept na kebab a ty to nechápeš.
Každý z nás bude mať svojho imigranta, každý imigrant nás bude kŕmiť svojim receptom kebabu.
Alebo som to poplietol s tým kto koho bude kŕmiť?

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-03 16:08:50 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
xyz


súhlasím s tvojim argumentami aj s tvojou logikou. Ale ak sa bude čipovať, tak nebudem prvý na zozname kvôli tomu, že som napísal, že treba ročildom rozbiť držky. Budem v tej mase ľudí, ktorí čipovanie odmietnu. Čipovanie asi nemusí byť násilné, lebo sa vytvoria mantinely tak, aby sa väčšina očipovala dobrovolne a menšina bude zdochýnať od hladu, bude mať existnečné problémy. Nebudú tak prekážkou, len drobným pupákom na prdeli.


Jediné čo nechcem, aby sa ľudia báli, lebo po tvojom príspevku vyvolávaš len strach. Viem že si to tak nemyslel, ale je to tak.


Musíš inak formulovať myšlienky, aby si vyvolal odpor voči šmírovaniu, a nevyvolal len strach z neho.
Lebo to je opak toho, čo si chcel docieliť

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 10:26:13 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
xyz


jeden základný problém,
my tu sme obyčajní diskutéri, ktorí nikoho nezaujímajú. Informácie o nás sa uschovávajú, tie čo presahujú rámec daný sledovačmi, sa asi dostávajú do viac kontrolovaného balíka. Aj keby všetky moje príspevky analyzovali, priradili by si k nim moje priezvisko, moje kontakty, s kým hovorím, s kým telefonujem, čo kupujem. Je im to k hovnu, lebo celý ja som pre nich nezaujímavý niktoš. Som nikto a nezamenám nič. Ak by som išiel na nejakú funkciu, do vysokej poliiky, tak už o mne budú mať databázu.
Opakujem, som nikto a neznamenám nič. Všetky dáta o mne sú im k hovnu. Či ja a čo ja píšem je im k hovnu. Báť sa ich odmietam, treba im rozflákať držky, od ročilda až po posledného policajta, ktorý ho chráni.
Teraz som napísal túto strašnú vetu, že treba rozflákať držky ročildom.
Myslíš vážne, že teraz začnú sledovať môj počítač a analyzovať moju osobnosť, moje záujmy, čo robím, aké mám dokumenty na harddisku?
Opakujem, som im k hovnu. Celá moja nepodstatná osobnosť im je k hovnu

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 09:46:49 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
nepoznám ako funguje server.
Aj "pn" aj "pn pre všetkých" som ja, aj keď mi namiesto kimahovo87 dalo lisinidy22.
len som tak chcel usmerniť vašu pozornosť na tému

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 09:21:47 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
michal,


plne s tebou súhlasím, že morálny deviant gejza tu vystupuje aj pod nickom harry.
Doteraz som nad ním nerozmýšlal, nemal som potrebu analyzovať správanie a chovanie jednotlivých nickov. Ale od samého začiatku mi bolo divné, že choré vulgárne a primitívne vyjadrovanie v smere lenky tu má nielen deviant gejza, ale aj tá divná anaste. Vyjadruje sa o nej rovnako vulgárne. Pochybujem, že by si psychicky poškodený deviant gejza našiel roznako psychicky poškodenú anaste, a obaja by mali potrebu písať podobné útoky na lenku. Plus tú ich divnú exhibicionistickú korešpondenciu v diskusiách som často pokladal za chorú.
Anaste je len výplod chorého mozgu, je to gejza. On sa tak zabáva.


Lenka je taktiež celá nejaká divná. Nick lenkaB tu dáva velmi hlúpe argumenty, srší priam blbosťou, ale občas tu hodí do placu myšlienký, ktoré nezodpovedajú úrovni hlúposti nicku lenky. Rozpor, nemôže byť aj blbá, aj inteligentná.
Ak si všimneš reakcie nicku lenka aj na nick gejza, aj na nick anaste, tak sú viac kultúrne, také tichšie. Nikto normálny by nemal potrebu diskutovať s gejzom a anaste, ktorým neustále prúdia z papúl kopy sračiek.
Lenka je tu už tretí chorý mozog, a nedokáže tu existovať bez gejzu.
Tretí chorý mozog na serveri, sú zacyklení jeden na druhom. Jeden bez druhého nemôžu existovať.


Takže, máme tu na serveri psychycky chorého človeka, dosť inteligentného, ale morálny zakomplexovaný odpad, Čistý prípad pre psychyatra.
Zasiera ten jeden deviant celú diskusiu, vystupuje pod nickami gejza, harry, anaste, lenkaB.


Jediné neviem odhadnúť, či to robí preto že je len psychicky chorý, lebo je to prípad do blázinca, alebo sú tu iné ciele, "konšpiračné".


Nediskutujte s ním, po tomto mojom príspevku sa zamyslite či potrebujete čokoľvek od chorého devianta, vystupujéceho pod štyrmi nickami. Možno aj viac.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 08:25:55 2e1ea742

Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura


Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura
Bertold,
hmlisto si niečo spred dvoch alebo troch rokov pamätám, keď len začínali naostro a verejne tieto grécke problémy.
Gréci mali ponuku, že im refinancujú dlh, aj dajú ďalšie kredity, ale podmienka bola kúpiť od nemcov a frantíkov ďalšiu vojenskú techniku. To jest okamžite mali pri podpise refinancovania a dofinancovania podpísať zmluvu na novú dodávku strojov. Boli to aj tanky, aj lode, to jest nemčúri aj frantíci. Gréci by potichu dostali ďalšie kredity na vysoké platy, ale zobrali by na svoje plecia ďalší nový dlh. Aj tá nemecká ekonomika by tak dostala okamžite časť z gréckych kreditov do svojho ekonomického obehu.
Bol to len jeden krátky článok, čo som vtedy zachytil, viac napamätám.


Ekonomika európy musí fičať, aj keby sa iba tanky vyrábali.
Viete čo by ekonomicky znamenalo, ak by sa prestalo vyrábať úplne všetko a začali sa iba tanky, a predávali by sa iba za novo vytvorené dlhy?
HDP by rástlo, kapitalisti by boli nadšení, ale všetci by sme zdochli od hladu, lebo tankov sa nenažereš.
To nevadí, či občania zdochnú, ekonomika by rástla ako z vody a výrobcovia by mali zisk. Potom by si museli nechty strihať sami, lebo všetky pedikérky by tiež zdochli od hladu.


reviry banditu
vždy existujú skupiny ľudí, ktoré sa nejako dohodli a podla nejakých pravidiel fungujú. Rodina, firma, mesto, štát.
Vždy nejaká vytvorená organizácia alebo mlčky tolerované pravidlá zastrešujú svojich členov rodiny, zamestnancov, občanov mesta, občanov štátu.
Vždy musia byť pravidlá. Ja netvrdím že tie naše zákony sú dobré pre nás plebejcov. Ja tvrdím, že zákony a pravidlá musia byť, aby si sám bol nimi chránený. Lebo určitá časť tých plebejcov sú zmrdi, ktorí ťa bez pravidiel okradnú, ak ťa pravidlá nebudú chrániť.
Ak chceš namiesto štátu súkromnú občiansku organizáciu, tak jediný rozdiel bude v názve, ale princíp ostane. Nebudeš občanom štátu X ale zamestnacom spoločnosti X. Nebudeš sa riadiť zákonmi štátu X ale budeš sa riadiť pravidlami súkromnej firmy X.
Všetky iXy ostanú rovnakými iXsami.
Prečo ty akékolvek štátne pravidlá nazývaš marxizmom? Veď to je len dríst jak stodola, čo pletieš dve na tri.


Ak si tieto súčasné zákony nepodpisoval a nesúhlasíš s nimi, tak ti treba, že si tak blbý nepotrebný niktoš, že nikto nepokladal za potrebné teba hlúpeho niktoša sa pýtať, či súhlasiš s pravidlami.
Ak ťa to poteší alebo uteší, aj ja som hlúpy nepotrebný niktoš, tiež sa ma nikto nepýtal či súhlasím so zákonmi, ktoré splatia v tejto skupine ľudí, nazvanej štát slovenský.


Len ja som hlupák ktorý nedrísta, a ty si hlupák ktorý drísta. V našom vzťahu voči nanúteným nám parazitmi pravidlám, sme hlupáci na jednej úrovni. Takže ahoj kamarát, zobuď sa, sme na jednej posranej lodi, ktoré bola celá zo sračiek zlepená a už sa topíme, len ty si si to nevšimol.


Máš radosť, že som sa ti priznal, že som rovnaký hlupák ako ty?
Len trošku viac chápem tú smiešnu ekonomiku. A je mi to hovno platné.


P.S. poviem ti jedno velké tajomstvo: všetci plánujú. Rodina plánuje kam pôjde v sobotu na výlet, firma plánuje výdaje a nákupy, mesto plánuje či opraví strechu nemocnice alebo strechu školy, nadnárodná spoločnosť plánuje ktorý, doteraz samostatný podnik prinúti zbankrotovať aby ho za babku skúpila.


Vieš ako skončia tí, ktorí neplánujú? Nenaplánuješ si kúpiť domov toaletný papier, sadneš si na záchod a riť si môžeš síce bez plánovania, ale vytrieť nanajvýš tak prstami. Potom môžeš sedieť na hajzli s osranými prstami a nadávať na Marxa :-))))


gejza, pokračuj: hajzel, riť a sračky, to je tvoja téma :-) nech ti neleziem do kurína na tvoje smetisko

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 22:10:12 2e1ea742

Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura


Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura
bertold


vieš ako vznikla velká časť gréckych dlhov? Grécky skorumpovaný premiér rukami ministra podpísal kontrakt na dodávku Leopardov či aké tanky to tam majú. Dostal svojich xy percent od zmluvy. "Grécke prachy" išli priamo nemeckému výrobcovi tankov, gréci dostali leopardy a dlh sa im pripísal.
Všetky prechy ostali v Nemecku, nemci mali výrobu, zamestnanosť, exportný proficit. Všetko je to spojené, na tých gréckych "dlhoch" dlho šlapal nemecký a francúzsky vojnový priemysel.
Zmanená to, že sa vyrobili nepotrebné leopardy, lebo nemci nemohli dotovať priamo svojich výrobcov techniky. Gréci dostali tanky, grécky paraziti percentá, nemci zamestnanosť, fungujúci priemysel, zakázky, aj následný export.
Čast peňazé išla samozreme do gréckeho rozpočtu, grécki štátni zamestnanci mali vysoké platy pri nízko výkonnej gréckej ekonomike.
Všetko je to spojené, aj malí zasraní nepracujúci gréci sa mali dobre, lebo z tých vysokých platov sa stavali hotely, domy, obchody. Peňazí sa do nich nalialo v prepočte na hlavu dosť. Lebo ich je málo, 10 miliónov, nech dlh vytvorený rozdaním vysokých platov je 100 miliárd, to máš xy tisíc na jedného štátneho úradníka, ktorí ich dostal skoro darom ako plat, lebo grécka ekonomika je ešte slabšia ako slovenská. Prachy sa tak dostali do obehu medzi obyčajných ľudí stavbou turistickej infraštruktúry, výstabou domov, hotelov a víl. Aj malí smradi plebejci boli takto skorumpovaní, a nepáči sa im, že ich bankstri už nepotrebujú korumpovať a nemajú ani platy, ani robotu, ani čo žrať.
Každý vysoký plat gréckeho vojaka sa pretvoril na nové pracovné miesta, obsluhujúce vojaka. Problém je v tom, že vojak nič neprodukoval a sám išiel na dlh. Prachy dlhu sa tak spotrebovali, nevytvorila sa dostatočná výrobná ekonomika, len obslužná a spotrebná. Turizmus ich nezachráni.
Nemajú postavené závody, čašníkov tolko nepotrebujú, lebo nie sú prachy na chlastanie

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 19:42:39 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
jozef,
ja tu s tebou súhlasím, ale je to málo, iba prvý krok.
Ani ten prvý krok nám nedovolia, lebo to by bol začiatok ich konca.
Plus nemáme ani ľudí, ktorí by ten prvý krok presadzovali, lebo si len drístame tu na internete. Lebo nevieme čo robiť, a nevieme s kým

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 18:44:42 2e1ea742

Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura


Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura
sry, blbne mi to, neukazuje mi príspevky, preto občas pacnem opakovačku, lebo nevidím prvý
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 18:29:24 2e1ea742

Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura


Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura
Citujem: Trh je svobodnou směnou hodnot, kde každá ze zúčastněných stran získává a žádná nic netratí.
Máš nadnárodné monopoly, o akom trhu preboha rozprávaš? O tom, ktorý existoval pred 200 rokmi?


Solidarita je naproti tomu vzdání se určité vlastní hodnoty, kterou v daný okamžik nepotřebujeme a je pro nás nepodstatná, a přenecháme tedy ji někomu, kdo se ocitl v nouzi a podle našeho uvážení si pomoc zaslouží. Zatímco svobodná tržní směna je vzájemně prospěšným a obohacujícím aktem, solidarita je vyjádřením soucitu.
Ok, chápem takúto logiku, máš čiastočne v tomto odstavci pravdu


Trh není soucitný OK


solidarita není vzájemně obohacující.
Prečo? Lebo ak kapitalista môže zničiť konkurenciu nezávisle od následkov pre celú zvyšnú spoločnosť, tak len to zvyšuje hodnoty? Zvyšuje, ale len toho kapitalistu. Solidarita v určitej miere zabráni tomu, aby najväčší kapitalista zničil všetko, riadiac sa tvojou logikou. Prečo máš proti monopolistické zákony, ak nie proti tomu, aby niekto nezničil na tom tvojom trhu všetku konkurenciu. Prečo protimonopolné zákony priamo podporujú konkurenciu, ak na trhu má byť konkurencia jediné, čo rozhoduje o živote a smrti, a na trhu tak podľa teba má právo zničiť najväčší všetkých ostatných. Protimonopolné zákony máš v každom štáte


Nic jako mix trhu a solidarity nemůže v realitě fungovat. Prečo?


Jestliže se někde z vůle etatistů zřídí měnový systém obhajovaný na bázi solidarity, soucitu a vzájemné pomoci, takový systém nemůže zároveň stát na hodnotách jako je produkce nebo bohatství.
Prečo pokladáš produkciu alebo bohatstvo jediným spôsobom zvyšovania bohatstva, ak to bohatstvo sa koncentruje u malej skupiny tých, čo vyšli mimo trh a kontrolujú trh. Tvrdý konzumentský materializmus a zhromažďovanie finančných a materiálnych aktív u takého ročilda nijako nezvyšuje žiadne bohatstvo spoločnosti, naopak spoločnosť ožobračuje.
Teba by taký ročild dobre chápal, lebo už ožobračil celú planétu a takých nechápajúcich a nesolidárnych ako ty má rád. Solidárnych potrebuje rozdeliť, aby mi nemohli vzdorovať v procese, keď budú okrádaní aj oni.


Kancléřka Merkelová, svým apelem na solidární podstatu eura v podstatě přiznala, že společná evropská měna není projektem prosperity a blahobytu.
Samozrejme, spoločná mena bol prvotný výmysel nadnárodných bankstrov, a nie nejakých politických klaunov v štátoch európy


Skutečné peníze není [colo
r=#1a82c8]potřeba
složitě zachraňovat. Dokonce i národní měna, třebaže krytá pouze papírem a legislativou o zákonném platidle, nikoliv skutečnou hodnotou (jako je např. zlato nebo stříbro), je daleko lépe fungujícím nástrojem trhu, než euro coby politický nástroj ambiciózních etatistů usazených ve vrcholných institucích Evropské unie.
Nesúhlasím, ja som za globalizáciu, Zem máme len jednu, ale globalizáciu nie pod podpätkom bankstrov a ich financií. Reštart windowsu a nový systém, žiadny Brics a pokračovanie fiatov.


I když i papírová měna je ve své pravé podstatě negací skutečných tržních vztahů a je tedy zdrojem problémů jako je inflace nebo hospodářský cyklus, v rámci národní ekonomiky se nabízí bezpočet možností, jak případné problémy řešit (např. devalvace).
Zamotal si sa, spústa slov bez zmyslu


V situaci, kdy měnu řídí gang úředníků nadnárodní instituce,
Omyl, chlapci od ročildov nie sú žiadni úradníci, hlboko ich podceňuješ.


Měna krytá zlatem nebo jinou, na svobodném trhu ustanovenou komoditou, nevystavená státním zásahům, je naproti tomu proti výkyvům a krizím dokonale imunní a slouží tak, jak má: jako maximálně efektivní a funkční prostředek vzájemně prospěšné a obohacující směny.
Plávaš na povrchu, nechápeš podrobnosti krytia mien hoci aj zlatom, nechápeš aké by boli praktické aj ekonomické problémy krytím mien komoditami ako zlato


Peníze nejsou přítěží, která se musí každou chvíli spoléhat na něčí solidární pomoc. Každá měna vnucená lidem vládou a soustavně ničená státnimi zásahy představuje pro celou ekonomiku, narozdíl od skutečných peněz, kouli na noze. A zatím žádní etatisté nevymysleli větší a těžší kouli, než jakou je právě euro.
No neviem, či by sa tí nemci nemali horšie, keby v tento moment to euro nemali. Alebo ty si myslíš, že euro bolo vymyslené preto, aby si sa ty mal lepšie. Chlapci potrebovali v ten moment euro, lebo sa im ľahšie ovládali svetové financie, lebo potrebovali ešte jednu menu, ktorá by v ten moment podporovala ich dolár.
Teraz sú na ceste demontáže dolára, a demontáž eura je predskokan v procese demontáže dolára. Euro sa ešte dočasne udrží, ale je vždy položitelné na lopatky behom roka dvoch, podľa toho, čo chlapci potrebujú

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 18:28:24 2e1ea742

Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura


Kancléřka Merkelová odhaluje pravou podstatu eura
Citujem: Trh je svobodnou směnou hodnot, kde každá ze zúčastněných stran získává a žádná nic netratí.
Máš nadnárodné monopoly, o akom trhu preboha rozprávaš? O tom, ktorý existoval pred 200 rokmi?


Solidarita je naproti tomu vzdání se určité vlastní hodnoty, kterou v daný okamžik nepotřebujeme a je pro nás nepodstatná, a přenecháme tedy ji někomu, kdo se ocitl v nouzi a podle našeho uvážení si pomoc zaslouží. Zatímco svobodná tržní směna je vzájemně prospěšným a obohacujícím aktem, solidarita je vyjádřením soucitu.
Ok, chápem takúto logiku, máš čiastočne v tomto odstavci pravdu


Trh není soucitný OK


solidarita není vzájemně obohacující.
Prečo? Lebo ak kapitalista môže zničiť konkurenciu nezávisle od následkov pre celú zvyšnú spoločnosť, tak len to zvyšuje hodnoty? Zvyšuje, ale len toho kapitalistu. Solidarita v určitej miere zabráni tomu, aby najväčší kapitalista zničil všetko, riadiac sa tvojou logikou. Prečo máš proti monopolistické zákony, ak nie proti tomu, aby niekto nezničil na tom tvojom trhu všetku konkurenciu. Prečo protimonopolné zákony priamo podporujú konkurenciu, ak na trhu má byť konkurencia jediné, čo rozhoduje o živote a smrti, a na trhu tak podľa teba má právo zničiť najväčší všetkých ostatných. Protimonopolné zákony máš v každom štáte


Nic jako mix trhu a solidarity nemůže v realitě fungovat. Prečo?


Jestliže se někde z vůle etatistů zřídí měnový systém obhajovaný na bázi solidarity, soucitu a vzájemné pomoci, takový systém nemůže zároveň stát na hodnotách jako je produkce nebo bohatství.
Prečo pokladáš produkciu alebo bohatstvo jediným spôsobom zvyšovania bohatstva, ak to bohatstvo sa koncentruje u malej skupiny tých, čo vyšli mimo trh a kontrolujú trh. Tvrdý konzumentský materializmus a zhromažďovanie finančných a materiálnych aktív u takého ročilda nijako nezvyšuje žiadne bohatstvo spoločnosti, naopak spoločnosť ožobračuje.
Teba by taký ročild dobre chápal, lebo už ožobračil celú planétu a takých nechápajúcich a nesolidárnych ako ty má rád. Solidárnych potrebuje rozdeliť, aby mi nemohli vzdorovať v procese, keď budú okrádaní aj oni.


Kancléřka Merkelová, svým apelem na solidární podstatu eura v podstatě přiznala, že společná evropská měna není projektem prosperity a blahobytu.
Samozrejme, spoločná mena bol prvotný výmysel nadnárodných bankstrov, a nie nejakých politických klaunov v štátoch európy


Skutečné peníze není [colo
r=#1a82c8]potřeba
složitě zachraňovat. Dokonce i národní měna, třebaže krytá pouze papírem a legislativou o zákonném platidle, nikoliv skutečnou hodnotou (jako je např. zlato nebo stříbro), je daleko lépe fungujícím nástrojem trhu, než euro coby politický nástroj ambiciózních etatistů usazených ve vrcholných institucích Evropské unie.
Nesúhlasím, ja som za globalizáciu, Zem máme len jednu, ale globalizáciu nie pod podpätkom bankstrov a ich financií. Reštart windowsu a nový systém, žiadny Brics a pokračovanie fiatov.


I když i papírová měna je ve své pravé podstatě negací skutečných tržních vztahů a je tedy zdrojem problémů jako je inflace nebo hospodářský cyklus, v rámci národní ekonomiky se nabízí bezpočet možností, jak případné problémy řešit (např. devalvace).
Zamotal si sa, spústa slov bez zmyslu


V situaci, kdy měnu řídí gang úředníků nadnárodní instituce,
Omyl, chlapci od ročildov nie sú žiadni úradníci, hlboko ich podceňuješ.


Měna krytá zlatem nebo jinou, na svobodném trhu ustanovenou komoditou, nevystavená státním zásahům, je naproti tomu proti výkyvům a krizím dokonale imunní a slouží tak, jak má: jako maximálně efektivní a funkční prostředek vzájemně prospěšné a obohacující směny.
Plávaš na povrchu, nechápeš podrobnosti krytia mien hoci aj zlatom, nechápeš aké by boli praktické aj ekonomické problémy krytím mien komoditami ako zlato


Peníze nejsou přítěží, která se musí každou chvíli spoléhat na něčí solidární pomoc. Každá měna vnucená lidem vládou a soustavně ničená státnimi zásahy představuje pro celou ekonomiku, narozdíl od skutečných peněz, kouli na noze. A zatím žádní etatisté nevymysleli větší a těžší kouli, než jakou je právě euro.
No neviem, či by sa tí nemci nemali horšie, keby v tento moment to euro nemali. Alebo ty si myslíš, že euro bolo vymyslené preto, aby si sa ty mal lepšie. Chlapci potrebovali v ten moment euro, lebo sa im ľahšie ovládali svetové financie, lebo potrebovali ešte jednu menu, ktorá by v ten moment podporovala ich dolár.
Teraz sú na ceste demontáže dolára, a demontáž eura je predskokan v procese demontáže dolára. Euro sa ešte dočasne udrží, ale je vždy položitelné na lopatky behom roka dvoch, podľa toho, čo chlapci potrebujú

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 18:27:56 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
pock,
ja všetko čo hovoríš chápem, ale za boha nechápem, prečo musím súhlasiť s teóriou, s ktorou súhlasíš ty. Nech by bola akoukolvek, máš právo ju presadzovať a veriť. Nič viac nič menej. ver si čomu chceš.
Len preto, že TY ju nazveš vedeckou, len preto sa nestala neodvratnou a jedinou pravdou, neodvratnou a jedinou možnosťou, platnou všeobecne a pre všetkých. Je to TEÓRIA, nič viac´, podľa teba vedecká.
Podla mňa je to nezodpovedajúca skutočnosti teória, a preto lebo ju podporuje časť ľudí, presvedčených že sú "vedci" tak len preto sa nestala pravdivou.
Predtým som písal, že nie všetci molekulárni biológovia súhlasia s evolučnou, a ty alebo pock ste odpovedali, že neviem kto tých odporcov v detstve vodil do kostola a tak ich indoktrinoval, teda v takom tóne. Ten argument sa týka vždy oboch strán, kto ich v detstve presvedčil, že je možný iba evolučný vývoj.
Väčšina dôkazov je vyvrátiteľná oboma stranami konfliktu, vždy závisí od toho, ktorá strana vysvetľuje dôkazy. Prosím, nechajme tému tak, mám právo ostať volom v evolučnej, podľa teba volom. Máš právo pokladať ma za vola, ak si sa tak rozhodol. Ja ti právo pokladať ma za vola nedávam, lebo si si ho nezaslúžil, lebo ani len tie moje povrchné kontradôkazy si nevplietol do evolučnej.


Koza,
nie si jediný kto chápe, že treba zdvihnúť riť. Ale chlapci ročildovskí majú plány na množstvo situácií. My máme prd, sme rozbití na opačné strany barikády aj tam, kde tie opačne strany ani neexistujú.
Plán nie je, nemáme sa čoho spoločného chytiť. Jediné čo máme spoločné sú prachy v bankách, a aj tie patria im
Zasraná diskusia osobnými sadomasochistickými a psychofekálnojebnutými výlevmi, zišla sa tu zbierka zaujímavých charakterov. Psychiater by sa zbláznil po prečítaní príspevkov, keď by chcel dávať diagnózy.


Naspäť ku koze. Čo robiť? Lebo len burcuješ do prázdna, nemá to efekt. Ja tiež nevidím čo dalej, to nebol útok na teba. Lebo ani ja neviem ako vytvoriť efekt

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 17:58:11 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
koza,


tak ešte raz. Som teda všeznalý psychopat a debil alebo nie som? Bo už sám neviem čo si o sebe myslieť.
Podľa rafaela a pocka som to tu posral, podľa miesnteho The One kikirík som vôl a ešte niečo.
Boha, nejaký som frustrovaný.
Prosím, aspom ty mi povedz pravdu. kto som?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 15:54:38 2e1ea742

FOTOGRAFKA ZACHYTILA ZHYPNOTIZOVANÉ DĚTI TELEVIZÍ A UPOZORNILA TAK NA ZÁSADNÍ PROBLÉM


FOTOGRAFKA ZACHYTILA ZHYPNOTIZOVANÉ DĚTI TELEVIZÍ A UPOZORNILA TAK NA ZÁSADNÍ PROBLÉM
prvá fotka je gejza
druhá fotka je pande
štvrtá je lenka


vysvelenie
prvý je vnímavý hĺbavý typ
druhý hovno chápe
štvrtá, no čo už ...

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-07-02 11:04:08 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
ja som stale spajal ludsku evoluciu ako sucast evolucie.


tak povedz nahlas, ze ludska evolucia nie je sucast evolucie a ostatna evolucia je pravdiva.
ak sa evolucia netyka ludi, tak ju rozdel na dve cast a nespajaj to do jednej. Lebo v tej jednej je cela evolucna chybna, lebo lidska cast evolucnej odporuje evolucnej.
Daj ludi zvlast a nerozpravaj o evolucnej teorii ako o vseobecne rozsirenej teorii, tykajucej sa kazdeho zivocisneho druhu. Lebo ludia do toho nezapadaju, lebo mnozstvo faktov protireci ludskej evolucii v kontexte planetarnej evolucie

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 12:00:56 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
ja som skoncil
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 11:11:18 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael,
nestíham na teba reagovať
citujem: Mohlo spadnout někam, kde probíhaly sedimentační procesy a mohlo být pohřbeno docela rychle. Mohlo být upuštěno nějakým dělníkem před několika stovkami let a pohřbeno v rozpuštěných sedimentech.


Samozrejme, môže mať pravdu, ak pripustíme že všetky tie artefakty padli niekam do rašeliniska a sedimentovali spolu s bahnom.
Potom mi vysvetli, ak pripúšťaš sedimentáciu všetkých nájdených artefaktov, prečo si myslíš že všetky nájdené kostrové pozostatky nepresšli tiež podobným procesom za posledných pár tisíc rokov, a že tie dinosaury nemajú žiadnych 60 miliónov rokov ale behali tu pred tou potopou, 15-20 tisíc rokov dozadu?
Ak pripúšťaš samotný chemický proces s pôrovitým drevom, tak ten istý proces prebieha aj s pôrovitou kosťou. Dristnem názov, možno je to petrifikácia pôrovitých materiálov a ich nasycovanie okolitými molekulami až do stavu skamenenia. Všetky kosti sú skameneliny, všetky sa v sedimentoch uchovali presne len kvôli tomu, čo opisuje ten tvoj Mackay.


Ale mackay nevysvetľuje architektonické problémy evolučnej teórie ako sú pyramídy. Nevysvetluje nájdené predmety v uholných baniach, podľa tej našej správnej vedy desiatky miliónov rokov staré uhlie. Nič z toho nevysvetluje.
Chabý argument
Tvoj argument je aj v môj prospech a určite ma nevyvracia
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 10:47:50 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael,
máš pyramídy, nemáš žiadnu civilizáciu ktoré ich postavila. O egyptských máme písomné zmienky, po bosnianskych nemáme nič, ani len nejaké mesto v okolí neobjavili. Nič.
Odhad veku bol odobraním materiálov z povrchu, labák hovorí o desiatkach tisícok rokov. Neviem či to dali iba do jedného labáku alebo niekoľkých. Nemôžem tak tvrdiť, že či si tiež len z rôznych výsledkov nevybrali ten im najvhodnejší.
Druhá metóda bola odhadom podľa nanesených pôdnych vrstiev. Všeobecne sa vie (teraz dristnem cifru, lebo si ju nepamätám, neviem ju a nechce sa mi hľadať presne), že za 100 rokov pribudne 10 canti novej pôdy. Pôdnych nánosov bolo na tých pyramídach tak na 12-13 tisíc rokov.
To mi tak nejak koreluje s odhadom tebou určite odmietanej planetárnej katastrofy, celosvetovej potopy, atlantskej civilizácie. Nepokračuj v tejto téme prosím, ja som ti dal len moju akúsi logickú súvislosť, nechce sa mi pokračovať.


Nemáš žiadne záznamy, nemáš stavajúcu ich civilizáciu ani v náznakoch, niekto to postavil 12-15 tisíc rokov dozadu. Ak to znovu nie je len špatný odhad, pripúšťam všetko.
Ak máš niečo, čo v našej blízkej minulosti postavila civilizácia predskokan, nemôžeš tak tvrdiť, že pred 30 tisíc rokmi tu behali neandertálci a kromaňonci, lebo pred 30 tisíc tu bola civilizácia, ktorá postavila tie pyramídy. Cromaňonci to neboli, bolo ich strašne málo podľa evolučnej teórie a všeobecne prijatých vysvetlení našej minulosti.
Ak máš mylnú nedávnu časť našej evolúcie, prečo tvrdíš, že evolúcia človeka bola v tej podobem ako to tvrdí evolučná?
Následne som urobil extrapoláciu tých výsledkov na celú evolučnú.


Datovanie. Ak zobrali tú dvadsaťročnú lávu z Havaja a 3 labáky im dali výsledky od 30 tisíc rokov až po státisíce, prečo si myslíš že datovanie jaskynných malieb je správne?
Bola potopa, niečo prežilo, pyramídy sú predpotopné. Niečo prežilo, zmršili sa naši priami predkovia, jaskynné obrázky sú staré do 10 tisíc, lebo vznikli po potope. Ak zničiť civilizáciu, potopou, tak všetky poznatky u preživších skupín sa neudržia viac ako dve tri generácie Keď umrie posledný dedko, tak mladí budú musieť prežiť a nie udržiavať neexistujúce a nepotrebné informácie o zničenej civilizácii. Po sto rokoch si začnú v jaskyniach kresliť na steny.


Ja netvrdím kto vytvoril prvú civilizáciu, ja len logicky vidím množstvo tak veľkých nezrovnalostí, že evolučná má u mňa skoro nulovú pravdepodobnosť.
Tých prvých ľudí, v tvojom ponímaní malieb, primitívnych nástrojov ja nevidím tak ako ty, lebo neboli prví. Boli to potomkovia preživších planetárnu katastrofu, lebo voda zmietla z povrchu všetko čo bolo.


Ja stále tvrdím že odmietam evolučnú kvôli tomu, že jej časť o evolúcii človeka je sfalšovaný mýtus. Následne celá evolučná má svoju podstatnú časť falošnú, následne celú evolučnú odmietam.
Ja neviem, koľko existovalo pred nami civilizácií, nejdem do témy kto stvoril prvého človeka prvej civilizácie, nejdem do témy koľko tých civilizácii bolo a pred koľkými miliónmi rokov.


Ja stále tvrdím, že človek tu na tejto planéte nevznikol vývojom od spoločného s ľudoopmi predka pred pár miliónmi rokov, lebo tu boli civilizácie a tak odmietam evolučný model vývoja človeka za posledné 3 milióny rokov.
Na to aby som ho poprel nepotrebujem molekulárnu biológiu, stačia mi pyramídy a chýbajúca stavajúca ich civilizácia.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 10:26:47 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael,
nedokážem nereagovať na tvoju logiku, čisto na logiku, máš tam logickú blbosť:
cituejm seba aj teba: Jedno skamenelé kladivo VYVRACIA evolučnú na zemi. Ved si hore napisal, ze dokazali vytvorit uhlie za par hodin....


to kladivo vyvracia evolučnú aj v prípade správneho datovania, že má milióny rokov, lebo existovala predcivilizácia a teda celá evolučná o človeku je totálny nezmysel, a následne je nezmysel aj evolučná ako taká.
To kladivo aj ak by vzniklo za 10 tisíc rokov pod tlakom, a datovanie je celé mylné, aj tak dokazuje nezmyselnosť evolučnej, lebo tá vychádza z datovania. Lebo ak vzniklo pred 10 tisíc rokmi, znovu je miliónročná evolúcia nezmysel, lebo to neboli milióny rokov ale iba 10 tisíc.


Takže tvoja táto konkrétna logika je jednoducho blbosť. Tým ani náhodou si nemyslím, že si hlupák, neobviňujem ťa z nelogického myslenia. Len v tejto vete, ktorú si mi dal ako tvoj kontraargument si urobil veľký nedomyslený logický lapsus. Nie je to myslené voči celej tvojej osobe, ale iba voči jednému lapsusu. OK? Nie je to osobný útok, ja mám dosť argumentov aby som nebol nútený chodiť do osobných útokov.


páči sa mi tvoja veta na záver
citujem: "Mimochodom, to kladivo nedokazes, aj ked sa rozkrajas."

presne, máš pravdu. Všetko čo odporuje tvojej obľúbenej dogme treba odmietnuť, schovať, nepriznať. Preto sa to obrovské množstvo artefaktov schováva, nekatalogizuje, odmietajú o ňom dogmatický vedci hovoriť, lebo to popiera nielen ich dogmy, ale celý zmysel ich doterajšieho aj výskumu aj života.
Odmietnuť existenciu všetkého, čo odporuje dogme.


Ale dobre, odmietol si jedno malé kladivo. Ok, niekto ho vyrobil 50 rokov dozadu, ja pripúšťam aj to.


Odmietaš aj bosnianske pyramídy? Alebo to sú len také divné kopce, aj tie odmietaš? Lebo tie sa nedajú vyrobiť, ale dajú sa nepriznať. Máš dostatok faktov, si dostatočne vzdelaný aby si tu dokázal NEEXISTENCIU žiadnych pyramíd. Máš na to odvahu a dostatočne veľké ego?


Lebo ak existujú bosnianske pyramídy, tak celá evolučná teória o človeku je totálny nezmysel.
Budem to opakovať zakaždým, lebo to nezmysel je.
Lebo priznanie tých pyramíd oficiálnymi dogmatikmi z nich urobí oficiálnych hlupákov. Preto o bosnianskych pyramídach žiadni "seriózni vedci" ani bohovi nediskutujú. Urobia len divný ksicht, že oni sa predsa nebudú baviť o takých veciach. Vieš prečo to tak robia? Vieš, sám chápeš. Ak by niekto z nich dokázal čo i len argumentačne, bez faktov, že tie pyramídy sú len kopce, tak by toho boli plné noviny. Každý z nich sa bojí, lebo plné noviny "mojich argumentov o neexistencii pyramíd" dávajú možnosť oponentom proti týmto mojim názorom dať kontraargumenty. A tak ľahko dokázať hlúposť "vyvracača pyramíd".
Preto nikto nič nevyvracia, všetci len držia huby zatvorené a kývajú makovicami že nie, že "NO comment". Lebo nie sú blbí, nechcú byť tými prvými hlupákmi, ktorí sa k tomu priznajú, k svojej dogmatickosti a hlúposti.


Môžeš mi hovoriť čo len chceš, ak nejdeš do tých pyramíd, tak si pre mňa na úrovni dogmy.
Prestaň používať slovo evolúcia, vysvetli len pyramídy. Nič iné ma nezaujíma. Jednoduchý príklad, jednoduché velké pyramídy, nikto ich nesfalšoval výrobou, niekto ich vyrobil. Podľa odhadov tak 15 tisíc rokov staré. Nazývajú ich "predpotopné".
Tak do toho, ste na to dvaja, aj rafael aj kucma

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 09:25:16 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
dobre,
vzdavam sa, ostávam posledným neandertálcom a nechávam si svoje presvedčenie, lebo už idete do osobných útokov.
Nemá zmysel pokračovať


rafael, súhlasím s tebou, že v ekonomike sa dá natrepať kopa vecí a hlúpostí. Tak môžeme pokračovať vo veselom spore kvôli samotnému sporu. Chyť sa v nejakej oblasti ekonomiky, kde ja niečo vysvetľujem, a dokáž mi aj tam, že som posledný neandertálec aj v ekonomike. Podľa teba, lebo môj odhad samého seba je určite viac kritický ako tvoj odhad samého seba. Neurob chybu so samoprecenením, dokáž svoje argumenty. Ja som sa tu chválil, že sa cítim dobrý v ekonomike. Dokáž že som len tlčhuba.
našťastie evolučná nerozdeľuje ľudí na rôzne strany barikády, lebo sme aj ja aj ty obyčajný plebs, baviaci sa tliachaním na servere. To aj tá koza aspom burcuje ľudí, aby sme prestali tliachať a niečo urobili. Síce neviem čo, možno ani koza nevie čo, ale aspom zdvihli riť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 08:42:05 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
kucma
v škole nás učili som použil pre názornosť pochopenia, nie ako argument. Nemusím kua vysvetlovať každé slovo, a ak my vy chytáte za neandertálcov, a nemáte potuchy čo ja o nich viem alebo neviem, tak väčšina sa "v škole učila" o neandetálcoch ako predkoch, a tie vedomosti im ostali, lebo serú na nejaké nové poznatky o evolúcii, lebo serú na celú evolúciu. Jediné čo si spomenú v Blave v Národovedeckom múzeu pri Dunaji, keď tam uvidia sochu neandertálca bude, že to bol predok. Len preto som ho použil vsúvislosti o tom, aké méme mantinely.
Tak ma nechytajte za kraviny, ktorú mi sami podsúvate, keď ma na kravinách nútite ísť do podrobných vysvetlení aby sme sa dohodli o čom sa vlastne bavíme.
Lebo reagujete nie na základnú tému, ale na nepodstatné slovíčka.
V plnohodnotnej besede "v škole nás učili" používam maximum ako iróniu.
a čo robila v nedeľu, do toho ma nič, len dúfam, že z toho mala dobrý pocit

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 23:51:24 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
prečo používaš strawmana na môj argument?
Nie je dôvod, ja som dal plnú svoju logiku, ty namiesto kontraargumentov ma obviňuješ s falošnej logiky. Tak mi vysvetli, nie mne ale všetkým prečo.
Opakujem svoju logiku.
Ak sme sa na tejto planéte vyvíjali od nejakého spoločného s ľudoopmi predka, tak môžeme ísť naspäť až k prvej mikrobaktérii alebo čo tam bolo, a povedať, že to je spoločný predok.
Evolúcia hovorí, že sme išli od opíc, že sme pred 30 tisíc rokmu žili v jaskynich ako kromaňonci, že naša civilizácia, korá má písmennosť len 4000 rokov je prvá.
To sú len logické uzávery, tak sa opisuje naša nielen evolúcia ale aj časť našej civilizácie spred 4 tisícok rokov.
Ak tu existujú artefakty staré milióny rokov, tak pred nami musela existovať tiež civilizácia, pred miliónmi rokov. Takže žiadna Lucy pred dvomi miliónmi, ale niekto, niečo pred 50 miliónmi. Ak niekto, niečo bolo pred 50 miliónmi a sú artefakty svedčiace o tom, tak Lucy spred 2 miliónov je len špatne vyložená teória (a možno nie staré milióny rokov, ale celý odhad je zlý)
kde a čo podsúvam, kde mám cinknutú logiku falošnými argumentami?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 23:41:50 2e1ea742

Monsanto brzy obdrží 30 evropských patentů na plodiny


Monsanto brzy obdrží 30 evropských patentů na plodiny
niekde som čítal, že monsanťáci už mali v USA pokus na súde, kde si chceli dať patentovať obyčajnú sviňu domácu. Neviem podrobnosti, či to bolo myslené ako každá sviňa, alebo nejaký špecifický gén. Skonči to tak, že zakrátko každá sviňa bude pod patentovou ochranou rovnako, ako kontaminovaná normálna pšenica na susediacom s GMO poľom. Jediné šťastie, že svine nie sú ani opelivé, ani samoopelivé, tak to bude chvíľku trvať, kým sa každej svini dostanú na kobylku. Oni sa však dostanú.
Ak sa im podarí patentovať sviňu, alebo hoci aj jeden gén, tak to skončí zakrátko tak, že z každého jedla bude nová daň - daň na patentovanú časť mäsa alebo zeleniny. Potom budeme kapať od hladu aj v EU, nielen v Afrike.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 22:26:36 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
Pock,
ja som sa v škole učil evolučnú, že tí neandertálci boli našimi predkami, preto som to dal ako všeobecné poznatky o evolučnej, ktoré si pamätá väčšina čitateľov. Pre každého tu na servere je šumafuk či to boli naši priami predkovia alebo slepá vývojová vetva. Každému to je jedno, z pohľadu podstaty našej besedy je to tiež jedno, šumafuk, nepodstatné.
Ty vypichneš nejaké nepodstatné slovo, vytiahneš ho z kontextu, dáš ho do iných súvislostí a urobíš ho podstatným, aj keď v mnou použitej vete bolo nepodstatné.
Čistá manipulácia aj argumentačná, aj psychologická, aj faktologická.
Podstatné bolo že ja odmietam evolúciu na tejto planéte tak, ako ju vysvetľuje evolučná, a neandetálcov som spomenul len preto, aby sme sa dohodli na etalóne evolúcie na planéte. Lebo som potreboval vytvoriť etalón, ktorom sa bavíme. Lebo ja sa bavím o "evolúcii na planéte Zem".
Nejdem s evolučnou za rámec Zeme, lebo tých teórií sám viem vytvoriť množstvo, a možno je to všetko úplne inak. Nemá zmysel baviť sa dôkazmi z planéty Zem a prenášať tieto dôkazy extrapoláciou na "vývoj života" v prvopočiatkoch, keď ešte ani vesmír neexistoval. Taká extrapolácia je len bohapusté filozofické drístanie o hovne. Takže tam nejdem.


Opakujem ešte raz. Ak tvrdíte, že darwinova teória o vývoji života a človeka na zemi bola taká ako tvrdí Darwin, tak ak priznáme existenciu čo i len jediného predmetu alebo faktu z našej minulosti: skamenelého kladiva, zlatých retiazok v uhlí milióny rokov starom, pyramíd v obdobiach keď nemajú nárok existovať a obrovského množstva ďalších artefaktov; tak tvrdím že celá evolučná na planéte Zem je podvod veľký ako planéta Zem.
Jedno skamenelé kladivo VYVRACIA evolučnú na zemi, lebo to jedno skamenelé kladivo nemôže podľa evolučnej existovať, lebo ho nemal kto vyrobiť, aby sa dostalo do uhlia a stihlo skamenieť.
Jeden jediný existujúci posraný predmet urobil z celej evolučnej obyčajný ľudský dogmatický posraný hoax. Lebo evolučná popiera možnosť existencie skamenelého kladiva, a skamenelé kladivo popiera možnosť evolučnej tak ako ju všeobecne vysvetlujete.
Alebo kladivo alebo evolučná. Jedno popiera druhé, existencia jedného robí nemožnosť existencie druhého. Kladivo existuje. Evolučná tiež. Ale kladivo existuje v reálnom svete, ako fakt. Evolučná existuje iba vo vašich hlavách ako želanie. Keďže sme materialistický svet, tak kladivo je reálne, a vašu evolučnú si nechajte naďalej ako myšlienku, nereálnu, neexistujúcu. Lebo kladivo existuje.
Čo bolo v začiatkoch vesmíru neviem, nejdem do témy, zbytočné. Fakty neexistujú, existujú len názory a želania.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 22:06:14 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
gejza,
ja nie som kohút, nemám záujem o "tvoje smetisko".
už som písal, že je to len dočasné, kým mi nedostatok práce dovoľuje strácať čas na zbytočné dôležitosti.
Pár ľudí je tu zaujímavých na podiskutovanie. Možno viac, ale nediskutujú. Mnohí z nich nechápu prečo kua odmietam byť prívržencom evolučnej teórie.
Možno ma odpísali vo svojej evolučnej dogme, ale asi ma čítajú v ekonomike. Mojich príspevkov v ekonomike je tu väčšina, takže sa venujem tomu, čo viem exaktnejšie chápať aj vysvetliť, ako len evolučné teoretické teórie na úrovni filozofickej besedy.


Keď som sa zasamovraždil na extrémne Dôležitom servere, nestrácaj na mňa čas, bo ti kikiríkaním vyschne v hrdle.
Rozmýšlaš ako politik - on sa tu zasamovraždil, ja som The One, voľte MŇA. Len ti na konci The One chýba slovo kikirík.
Dobrú chuť, nech ti nazabehne omrvinka nad mojou drzosťou, že siaham na vrchol "tvojho smetiska".
Gejza, medzi nami, ale nikomu to nepovedz: že ty si bol v predošlom živote nejaký boh. Priznaj sa. Neomylný, vševedúci, dokonalý. Síce ťa uctievali len tak dve tri sliepky v tvojom božom kuríne, ale to nevadí, že?
Boh je BOH.
The One kikirík

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-06-30 21:36:11 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
ty mi chceš tvrdiť, že každý molekulárny biológ musí byť zástanca evolučnej?
Tak sa ich choď spýtať, ale nie do katedry pred kolegami a nadriadenými. Pri pive sa pýtaj, budeš hodne prekvapený
dávaš rovnítko tam, kde neexistuje

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 20:59:22 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael,
evolučná nerieši ani velký tresk, ani čo bolo pred ním. Darwin ide od opíc, tu na tejto planéte. Moja predstavivosť nesiaha k riešeniu toho, či bol velký alebo si pánboh upšouk. Aj ty rozťahuješ otázku do absurdna, ja ti nedokážem v rámci tvojich mantinelov, ktoré ani neexistujú, odpovedať. Ja tvrdím, že evolučná tu na našej matičke tak ako opisoval darwin neexistuje. Ďalej si netrúfam, lebo by som išiel už do drístov bez argumentov. Lenže žiadne argumenty v tom roztiahnutom čase od samotného prvopočiatku, ak taký vôbec existuje, nemáš ani ty. Len sa hráš so slovíčkami. Odpoviem ti slovíčkami - všetko predtým, ako začali písmennosti tu na tejto planéte sú len teórie. Nedokázateľné, v mnohých prejavoch prispôsobený výsledok počiatočným tézam samotnej teórie aj prisposobený želaniu autorov. Len teórie, vyjadritelné iba slovami alebo presvedčením autorov. Lopatisticky: nájdená skamanelina evolúciu nepopiera ale ani nepotvrdzuje. Aj keby našli čokoľvek, interpretácie faktov vždy závisia od toho, či ich vymýšľa alebo interpretuje prívrženec evolučnej alebo prívrženec "revolučnej".
Evolučná to ešte ani na dogmu nedotiahla, len sa tak pláca na piesku, aby ju niekto postrčil ďalej, k tej nútenej dogme.


citujem: Evolucia len popisuje nami pozorovane udalosti, ktore prebehli na Zemi a ktore prebiehaju
Nesúhlasím, žiadne nami pozorované udalosti ani nepopisuje, len nami vytvorené, tiež len omylným človekom, predpoklady a uzávery, ktoré mohli a nemuseli byť ani pravdivé, ani logické, dala do nejakého súvisu a vznikla teória. Tvoje tvrdenie je zavádzajúce
Máš nesprávne vysvetlenie, evolučná teória nie je žiadna exaktná veda, žiadne fyzikálne zákony gravitácie, ktoré dokážeš vyjadriť matematickou formulou v nej neexistujú. Je to len všeobecne prijatá teória, nič viac nič menej.
Ale ak máš záujem zabŕdni do témy obyčajného bakteriálneho bičíka, zabŕdni do témy zapínaných DNA sekvencií, ale nevytvorenia žiadnych nových génov počas tvojej evolúcie. Zabŕdni do témy DNA, že tá ryba nemá DNA aby jej vyrástli nohy, žiadna taká DNAv rybe neexistuje a ani sa žiadnou mutáciou nedokáže vytvoriť, lebo jediné čo je výsledkom - zmutované a deformované plutvy a nikdy nie žiadne funkčné kosti nôh.
Začni tým bakteriálnym bičíkom a vsaď mi ho do evolučnej, vysvetli mi ako sa kua vyvinul a z čoho. Aký bol mechanizmus predchádzajúci bičíku? Žiadny, všetko sú len hotové, konečné vývojové formy bez predskokanov. Ani náhodou sa necítim na úrovni molekulárneho biológa, ale už som od samých molekulárnych biológov pozeral dosť materiálov, kde sami aj na príklade toho bičíka nemajú odpovede.
Lebo ani v tom bičíku sa evolúcia nekonala, ani tá prdel tej krpatej baktérie nemá evolučného predskokana. Nikto nechápe ako mohol vzniknúť hotový mechanizmus, lebo nijaký zjednodušený systém neexistuje, a je principiálne nemožný, lebo by bol nefunkčný. Hotový model, jak na počítači inžinierom nakreslený. Žiadna evolúcia, každá baktéria má hotový mechanizmus, akosi z ničoho vzniknutý.
Takže téme sa venujem len v rámci všeobecných vedomostí, a v rámci všeobecných vedomostí som videl dostatok videí od molekulárnych biológov, aby som pochopil kde je hlavný nedostatok evolučnej. Aj v tej molekulárnej biológii s ňou v mnohých prejavoch majú priamy problém. Samozrejme v mnohých prejavoch je interpretácia v prospech evolučnej, ale ak máš milión dôkazov pre a jeden úplne zásadný ich vyvracia, tak tých milión dôkazov je len tvoja chybná interpretácia, a strata času nad vytváraním všetkých mylných dôkazov


kucma, lopatisticky prosím
citujem: co potom? budeme sa tvarit, ze kazdy okamih je stvorenie?

nerozumiem čo myslíš


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 20:47:35 2e1ea742

Decentralizácia – liek na chudobné oblasti


Decentralizácia – liek na chudobné oblasti
moja tvoja nerozumela, lopatisticky na mna treba
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 19:09:03 2e1ea742

Decentralizácia – liek na chudobné oblasti


Decentralizácia – liek na chudobné oblasti
koza,
cením si tvoj názor, len mi povedz kam ja patrím? K tvojim debilom alebo nie?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 17:16:37 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
od zúfalstva plynúceho z počúvania toho interview
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:20:38 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
zabudol som, čo ma strašne pobavilo.


jeho rada "začínajúcim investorom" kúpte si knižky o investovaní, hlavne si prečítajte ako jeden skvelý investor zarobil v roku 1929, skutočne 1929.
Musíte strašne chcieť zarobiť bez práce, to ale nepovedal
Musíte milovať prachy, to ale nepovedal
Musíte mať prachy a priniesť ich na môj účet a platiť mi poplatky, to ale nepovedal
Musíte veľa kníh čítať aby ste chceli mať veľa prachov, to ale nepovedal
Musíte byť dosť blbí, aby ste sa cítili začínajúcimi investormi a chceli zarobiť na burze "investovaním, to ale nepovedal
Musíte byť všeobecne blbí, vypatalní, lakomí a prísť k nám "skúseným traderom" z desiatej dedinskej ligy, to ale nepovedal


Harry, tento odkaz si mi poslal? To už mi radšej povedz priamo do očí ako gejza, že som za vola, a ja nemusím strácať 6 minút aby som to pozeral :-)
ale aspom som si vysal, čo sa mi nechcelo už 3 týždne, ale od zúfalstva v tom interwiu som radšej vysal :-))

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:17:41 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
harry ajaj,
vydržal som to pozerať 6 minút. Bolo to aspom na niečo dobré, lebo som nevydržal a konečne som zobral do rúk vysávač a vysal za počítačom.
V skratke pre tých, čo to video nevidia, budem hovoriť od mena samotného tradera, len skrátim jeho slová na zrozumitelné vety:
1, Ja som český trader. Vysvetlenie pre neznalých: ja som malý úplný niktoš, desiata dedisnká futbalová liga, ja obchodujem ráno večer predám. Klaun, ale pre neznalých Pán Trader.
2, Priznávam high frequency trade. Doplním: žiadny človek nestíha ani ťuknúť do klávesnice a potvrdiť obchod, lebo vysokorýchlostný počítač to stihol urobiť už tak 3-5 tisíc krát, kým ja stihnem 1 obchod. Žiadny trader nemá právo nazývať sa traderom, lebo ľudskí traderi neexistujú, to je len klamanie samého seba. Počítače na takéto obchody sa inštalujú do budov, kúpených presne vedľa búrz, aby odozva od burzového počítača nebol 3 milisekundy ale iba 2,9 milisekundy, lebo môj počítač je o 50 metrov bližšie k burzovému ako počítač môjho suseda.
Český trader s omeškaním 1-2 sekundy je hlúpy jaskynný troglodyt, pomalý, neschopný žiadnej reakcie.
3, Obchody sa robia tak, že sa čaká čo povie šéf ECB alebo Fedu. Potom hurá kupujeme, alebo hurá predávame. Ktorých hurá je viac, tých čo predajú alebo tých čo kupujú, tí väčšinou vyhrajú, tí čo sa neprispôsobili tomuto nadšenému trendu väčšinou prehrajú.
4, hurá medveď predávame, hurá býk kupujeme platilo pred xy rokmi, kým neboli high frequency trade. Teraz to neexistuje, býci aj medvede sú malí troglodyty, hrajúci sa na piesočku s inými malými troglodytmi, ktorí boli len o kúsok väčší troglodyti ako oni a tak prehrali.
Všetky skutočné obchody sa robia iba za základe inside informácie, kto ju nemá, nezarobí a ani sa nemôže nazývať investorom. Len hráčom, to áno, ale zarábajúcim investorom nie, lebo nezarobí bez inside. Potom môže zarábať aj na býkovi, aj na medveďovi. Bez info je to iba hádzanie kockami, aj keď to ľudia volajú obchodovanie na burze a traderi ako ľudia. Rozprávka pre neznalých a pre hejlov.
5, Vieto čo nepovedal vôbec? Najväčšie zisky traderských firiem sú od investorov, teda od hlupákov, ktorí hovno chápu ale chcú mať bez práce viac peňazí. Tie ich zisky netečú z obchodovania, ale z poplatkov od "investorov" za ich investorské obchody. Traderi potrebujú hejlov, aby ich oškubali. Kým má hejl prachy, tak sa môže cítiť investorom, keď ich stratí, tak ostane iba hejlom. Noví hejlinvestori stále nalievajú do "investovania" tolko prachov, aby sa ten klaun z videa mohol cítiť traderom, lebo má od nových hejlov prílev peňazí pre seba.
6, čo ten klaun nepovedal. V bývalých republikách The Soviet Union sa okamžite rozšírili firmy, ktoré obchodovali, a dávali hejlom tiež možnosť s ich pomocou cez dílera obchodovať. Díler preto, že robí s narkotikom s menom prachy. Tak tieto firmy robili obchody, hejli aj trochu zarobili, ale väčšinou všetko stratili. Že v tých firmách hejli stratili, to sa noví nemali ako dozvedieť, lebo len chceli zarobiť.
Firmy fungovali tak, že klienti mali priamy prístup k "burze online", sami dávali príkazy sell/buy, ale dáta nešli z burzy ale zo špeciálneho programu v počítači klienta, kde dáta a ceny na burze nezodpovedali tomu, čo videl klient "na tej burze". Takže čistý ojeb, počítače boli nastavené tak, aby hejl nezliezol z háčika, že postupne prehrával ako v krčme na automate, 30 percent výhra klienta, 70 percent ostáva vlastníkovi automatu.
V konečnom dôsledku klient prehral všetko, a kvôli mikroskopickým odchýlkam samotného počítača tradera to bolo nedokázatelné, že dáta boli posunuté tak, že klient prehral.
Aha, zabudol som dodať, keďže klient prehral aj tak, tak trader samozrejme žiadne peniaze klienta nikam neinvestoval, žiadne nákupy nerobil, klient len videl stratu, ktoré bola na úrovni tradera fiktívna, ale pre klienta voči traderovi reálna. Klient sa hral v počítačovej hre ale na počítači tradera, a zaplatil traderovi všetko čo mal u neho ako depozit na účte uložené. Trader získal všetko, neurobil pre klienta ani jeden obchod.


harry, aj on cíti problémy, ako mnohí, nie je blbý. Ale zarába na hejloch, alebo len sa hrá na tradera a chápe celú klauniádu aj svoju desiatu dedinskú ligu. Len to nemôže povedať nahlas. Ojeb páni, celá burza je len množstvo ojebov
Prečo 2 roky nepovedal, žiadne argumenty. Takých odhadov má každý trochu znalý prroblematiky niekoľko, a všetky sa mýlia ako aj ja, lebo len hádame do vzduchu, bez informácií z najvyššej úrovne.
Odkaz bol zbytočný, nič mi nedal, dúfam že moja reakcia naň dala trochu nového chápania pre málo znalých tejto problematiky. Preceňuješ ho, aj tie jeho kecy o ničom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:05:56 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
luko,


poprosím aj aké také vysvetlenie prečo september a október. V dobrom, chcem poznať tvoj názor prečo. Nebudem sa s tebou prieť, len si vymeníme názory a myšlienky. Lebo môj názor a teórie v mojej hlave nemajú vyššiu šancu na absolútnu pravdu ako tie tvoje. Tak nepresadzujem "svoju pravdu" som len zvedavý na tvoje argumenty. Lebo sám som už párkrát robil odhady, a vždy som sa mýlil. Vždy, ani raz mi to nevyšlo v časovom horizonte. Nemám informácie na úrovni chlapcov od ročildov, preto len hádam, a hádam špatne. Žiadna Sybilla.
Aj tú druhú časť vety vysvetli, čo tým myslíš.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 10:27:18 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
klopi,
ty si myslíš, že po odstrihnutí dolára to niečo nové nebudú znovu ovládať chlapci od ročilda? To niečo nové budú tie isté fiatmany, v tých istých bankách, patriacich tým istým ročildom.
Brics robí rezervný fond v dolároch. Rubel, juan, reál sú tiež len fiaty.
Samé fiaty, a fiat je nespoľahlivé a kaziace sa auto.
Brics je len pokračovanie, zásada sa nezmenila, banky a ich majitelia sa nezmenili. Ročildi vytvárajú predpoklady, aby brics vznikol a zároveň vytvárajú mechanizmy ako ho budú ovládať na tej istej úrovni ako aj dolár. Nič sa nezmení.
Chlapci sa nedostanú mimo, lebo sami ten proces vytvorili, riadia a samo ho potrebujú. Lebo cieľ je v jeden moment odstrihnúť dolár. Odstrihnú ho chlapci, keď to pre nich bude potrebné a výhodné.
Násilie až tak moc nepotrebujú, stačí im nová fiatbrics, a ľudia zas budú besniť aby tie "nové prachy" zarobili. Nebudú si všímať chlapcov, budú chcieť prachy.
Vieš čo bude v hlavách? : "Nové prachy, tie predsa dosť dlho musia vydržať, keď ich len teraz zaviedli do obehu ako hlavné prachy Zeme". Šak som kapitalista, šak ich zarobím.
Mamom je sila, zatiaľ neprekonateľná, lebo máš od školy mamonársku indoktrináciu "prachy prachy prachy"

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 10:21:32 2e1ea742

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje
grécky plebs sa mal dlho dobre, budú si musieť zamakať a ešte sa aj radovať, že majú kde makať. Bo tej ekonomiky okrem turizmu tam moc není. Kolíska demokracie si zasrala so svojou demokraciou mozgy. Tak budú makať ručičkami, rozlezú sa po európe. Grécka ekonomika, teda to čo ostalo ide pod priamu kontrolu chlapcov od ročildov.
Čo myslíte, kedy budú chlapci ročildovskí uťahovať šrúbky už aj tým nemcom, ktorých ekonomiku pokladám za ten posledný klinec, ktorý drží rakvu ešte otvorenú. Síce ich ovládajú tiež, ale majú sa tiež moc dobre, moc žerú, moc spotrebovávajú a zabúdajú, že sú iba plebs. V tej rakve sme my plebejci, ale tí nemeckí plebejci sú navrchu, ešte majú čo dýchať a žrať. Ešte nemajú zničenú vnútornú ekonomiku, takže chvíľku potrvá, kým zotrvačnosť dokrúti kolotoč a posledný zhasne, rovnako ako v grécku
Časovo argumentačný odhad, ak si niekto trúfne. Čo im chlapcom ešte chýba, aby otvorene neprevzali kontrolu nad svetovou ekonomikou? Otvorene znamená, že myslím už aj pre baranov priamo v televízore.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-29 23:30:54 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
ale no tak,
aj tebe dám právo nazvať ma volom, len si to musíš zaslúžiť. Tak davaj nám sem na papier tvoju informačnú mriežku z hlavy, a vysvetli moje otázky. Predtým však najprv rozmýšlaj nad tým, čo som vysvetloval ja.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 23:16:55 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
pock,
ale si mi dal, kua.
Celá táto beseda začala kvôli tomu, že som povedal, že neverím v tú evolúciu človeka, následne odmietam evolučnú teóriu.
Dobre, skúsim priznať evolučnú. Ak je pravdivá, tak nesmie existovať ani jeden argument, ktorý ju úplne vyvracia.
Ale musíme si upresniť, evolúcia človeka hovorí, že pred pár desiatkami tisíc rokov tu behali naši predkovia neandertálci, potom kromaňonci. Zhruba budeš súhlasiť.
Tak ja to popieram, úplne, neodvratne.
Všade po celej tejto posranej planéte sa v baniach ponachádzali množstvá artefaktov, technických súčiastok, kusov stien a chodieb. Tých starých artefaktov je natolko veľa, že za deň dva tvojho venovania sa tejto téme len otvoríš hubu od údivu, a povieš si kua, ako je to možné.
Ak je 99 percent z toho obrovského množstva informácií kačica, hoax, falzifikácia, tak mne úplne stačí že existuje čo i len jeden jediný z nich. Lebo jeden jediný predmet popiera celú posranú evolúciu človeka na tejto planéte. Lebo jeden jediný predmet hovorí o tom, že ho niekto pred miliónmi rokov, v nejakej predchádzajúcej nám civilizácii na tejto planéte vyrobil. Lebo v tom uhlí, kde to nachádzajú, v tých hĺbkach by malo byť uhlie staré milióny a desiatky miliónov rokov.
A kua, ono tam v tom milióny rokov starom uhlí nachádzajú rôzne predmety, často podobné súčasným.
Velmi známe je to skamenené kladivo, nájdi si na internete fotky, akosi nikto doteraz nepoprel jeho pravosť a neoznačil ho za falzifikát. A xy ďalších predmetov.
Alebo celá súčasná geológia je len ľudská hlúposť a vymyslené od buka datovanie. Lebo v labáku dokážu vytvoriť uhlie za pár desiatok minút, ropu za pár dní (hodín, neviem už, možno naopak).
Prečítaj si o tej teórii, že všetko uhlie sa vytvorilo 1-2 desiatky tisíc rokov dozadu, po planetárnej katastrofe, keď sa celá zemegula pretočila, preliala ju voda a uhlie sa pod obrovským tlakom okamžite vytvorilo. Ak zas na mňa pojdeš že oficiálna ľudská veda to nepriznáva, tak končime besedu, nechaj si svoju dogmu a vrátime sa k rozhovoru možno o pár rokov, možno o pár desiatok rokov, a možno veľmi nečakane v blízkej budúcnosti. Lebo keď krachne ten dolár, kopa ľudí bude hladných a začne rozprávať. Potom budú tí tvoji vedci len držať huby a počúvať a prepisovať množstvo svojich "vedeckých teórií.


Takže nájdi si informácie o artefaktoch v baniach, a vysvetli mi ich z pohľadu evolučnej teórie.
Vyber si dokonca tie z nich, ktoré osobne nepokladáš za kačicu.
Ďalej mi vysvetli pyramídy v Bosne, tie sú už dosť známe, za hoax sa označiť nedajú.
Ďalej stará mapa Antarktídy, spred 400 rokov, nejaký turek ju obkreslil z ešte starších máp. Pris, Pres, Preis, Piris, nejaké také priezvisko. Prečítaj si o nej, niekto ju kreslil, on ju obkreslil. Pred nami toho toľko bolo že až.
Neodpovedaj mi okamžite, daj si čas na to, aby si skutočne niečo prečítal a mal aspom potuchy predtým, ako všetky nájdené predmety, pyramídy, prístroje aj mapy označíš za hoax. Lebo ak ich označiš za hoax svojim rozhodnutím bez pochopenia tematiky a venovania sa jej aspom určitú dobu, tak ti nepoviem že drístaš ale že si ekvivalent súčasného dogmatického obývačkového vedca. Bezmozog. Zatiaľ nie si :-))
Takže čítaj, v pohode aj o týždeň dva mi odpovieš. Tie informácie sú až neuveritelné, minimálne hodne zaujímavé. Dúfam, že ťa to niekde nasmeruje, v dobrom. Len si daj ten čas, nech beseda pokračuje.
Nech sa aj iný poučia z tvojich nových myšlienkových uzáverov, ktoré vyprodukuješ sám, teraz, na základe spracovania novej informácie.
Všetka tá infa akosi neštimuje k evolučnej, len to nechám na teba, nech to sám povieš.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 21:53:31 2e1ea742

Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout


Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout
ajaj, to heslo som dristol, malo to byť naopak :-((
Brics - same shit in the new packages /myslím fiat shit money
dnes som skončil, idem mimo :-) už nepíšem, bo drístam

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 21:21:57 2e1ea742

Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout


Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout
harry, zle som si prečítal namiesto kto TA bude platit som čítal kto TO bude platit.
trošku špatná moja reakcia, argumentácia mi ušla iným smerom, než ako si myslel ty.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 21:18:42 2e1ea742

Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout


Stát je nemocné náboženství, na které je třeba zapomenout
harry,
kto to zaplatí? ako kto?
ty, ja bulak, naše deti tým, že nebudú mať čo žrať. Ani kapitalisti nebudú mať čo žrať, len si to ešte nevedia predstaviť.
Vieš kto najviac získa na krachu dolára? Odpoveď znie absurdne, lebo to je Fed. Teda jeho majitelia, chlapci od ročildov.
Lebo prestane im hroziť, že za tie obrovské množstvá dolárov, ktoré sú po svete kade tade na účtoch si bohatí kapitalisti aj obyčajní plebejci budú môcť niečo nové kúpiť. Potom chlapci ročildovskí vyjdu na svet boží s nejakým novým fiatbrics dolárom, alebo fiatjuanom, a kolo kolo mlynské, ideme od začiatku dokola.
Majetky im ostanú, konkurencia dolárov u plebejcov bude zlikvidovaná. Plebejec si za svoje doláre nekúpi od iného plebejca nič, jediné peniaze budú mať nový názov, starú podstatu. Všetko budeš musieť zarábať od začiatku. Ako sa dostane plebejec k novému úveru? No predsa založí nehnuteľnosť a banka mu dá nové prachy. Kto získa nehnutelnosť? Banka.
Ten malý plebejec si už nebude môcť požičať od kamaráda, lebo kamarát bude šupák, lebo mal doláče, má hovno. Eurá detto. Iba do banky, kamaráti.
Takže harry, chápeš kto najviac získa na krachu dolára a prečo? Taktiež vidíš, kto to zaplatí. Aj baran Bulak bude platiť.
Takže baran bulak, voľný trh budúcnosti bude vypadať takto: ja mám péro, ty nemáš euro tiež máš iba péro, vymeníte si ho a môžete sa lgbt šimrať v tmavom zákutí, kde slunce nesvítí.
Ja sa tu bavím o tom či preštím gejzu alebo nie, ale problém je v tom, že nás prešťali chlapci ročildovskí, a nasrali nám aj do hláv, teda takým bulakom a iným baranom. A ešte nám naserú do peňaženiek, kde nám ostane tak velké hovno. Otázka je len kedy.
Brics - new shit in the same packages

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 21:15:10 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
pock,


prečo niečo, čo ty alebo ľudská "veda" pokladáte za absurditu, hlúposť alebo nazvi ako chceš, nemôže existovať len preto, že to ty, alebo veda pokladáte za absurdné? To nie je argument, pokladať za absurdnost nejaký dej len kvôli tvojmu odlišnému pohľadu, tvojim skúsenostiam alebo tvojmu vedeckému poznatku.
Nevieš si to predstaviť ako možné? Tak jediný problém je v nedostatku tvojej predstavivosti. Opierať sa na ľudské bádanie ako dogmu nie je znak rozumu, ale znak dogmatizmu. Nič viac nič menej. Vždy sa poznatky prekonávajú novými poznatkami. Gravitácia existuje? To čo my nazývame ako slabé gravitačné sily, bude prekonané prvým šialeným vynálezcom, ktorý vyletí z garáže na antiG vysávači. A odrazu bude platiť, že gravitácia existuje, ale nie všade, nie vždy. Tie nemenné fyzikálne zákony sa prepíšu novými nemennými fyzikálnymi zákonmi.
Ľudská veda, teória evolúcie, pochybná, aj tak len teória, ako množstvo iných, nič viac nič menej.
Teória relativity a celá fyzika, kde sa ty opieraš o kauzalitu dejov. Pochybná celá relativita, len sa boja nahlas kričať že Einstein drístal. Nikto nemá tú odvahu začať prvý.
Prečo si presvedčený, že kauzaliza je jediný možný princíp z pohľadu fungovania dejov v nelineárnom čase. Prečo vôbec čas pokladáš za lineárnu priamnku, kde funguje kauzálna postupnosť. Prečo si myslíš, že to čo ľudia nazvali časom vôbec existuje ako nemenná fyzikálna veličina? Kto ti to povedal?

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 20:56:11 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
pock,


nechápem, skús lopatisticky a nie pomôckami, lebo mi nepomohla.
čo má spoločné kazuálnosť javov s mojim myšlienkovým konštruktom, ktorý som vytvoril ako hypotetickú možnosť spĺňajúcu podmienku tak, aby vyhovovala tvojej otázke. Lebo táto téma sa môže na našej úrovni vedomostí vieť len na hypotetickej úrovni. Ani nie ako hypotéza, len ako potenciálne skonštruované možnosti, ktoré nemajú na to, aby sa stali najprv hypotézou, potom teóriou. Len náznak, myšlienka, žiadna hypotéza
potenciálna možnosť sa nerovná hypotéza
jednomyšlienkový konštrukt sa nerovná hypotéza

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 17:51:36 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
harry,
ak tak všetko vieš, že sa nedá nič robiť, tak potom musíš mať neuveritelné presné informácie, na úrovni programátora matrixu, ktorý píše scenáre do matrixu.
Takže podľa mňa sa mýliš, a kruto. Možno sa mýlim aj ja, ale to by som musel pripustiť Matrix v celej jeho kráse, nemenitelný, ako film, ktorý sa opakuje a nikto na nič nevplýva, len sa dívame a prežívame filmové pocity. Možné je všetko, málo pravdepodobné to je pre mňa.


Ja gejzu nepodceňujem, ja si naopak chcem o ňom zdvihnúť moju mienku. Preto čakám na jeho charakteristiku mojej osoby, mojich mindrákov a toho všetkého, čo presne sformuloval ako on dokáže skvelo, presne a výstižne ohodnotiť. Lebo je vysoko empirický.
Potom alebo "smeknu a skloním se", priznám jeho trefnosť, alebo ho vysmejem ako miestneho šaša. Nie ja ho vysmejem, on sám svojím hodnotením to urobí.
Je to na ňom, ja deň dva som schopný počkať, lebo hodnotiť iného je niekedy zložité, aj keď ja som taký jednoduchý a ľahko čitatelný človiečik

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 15:58:10 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
Gejza,
takže čakám psychoanalytickú odpoveď od teba a ty my dlžíš pivo, lebo za moje reakcie ti prihodili honorár.
Je mi šumafuk či máš honorár alebo nie, ale chvastal si sa svojim neuveritelným empirickým odhadom ľudských klonov, tak sem s ním.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 14:38:24 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
Pock,
v tomto vlákne je spoločnosť, mám dve témy: 1, ekonomika 2, ekonomika a spoločnosť. Akosi sme sa dostali k evolučnej, čo má určitý súvis so spoločnosťou, alebo s vývojom spoločnosti. Takže tak


citujem: Mimochodom, ja nemám potrebu nachytať ťa na hlúposti, na to si vystačíš sám

ako aj všetci hlúpi ľudia mám problém, nevidím moju vlastnú hlúposť. Preto ťa prosím o pomoc, vysetli mi kde ju robím. Aby si nemusel namáhať hlavu, aspom skopíruj mnou napísanú hlúposť. Už som ti písal, cituj.


Časová slučka nebola hypotéza, ale myšlienková konštrukcia určitej možnosti, ktorá priamo dávala odpoveď na tvoju otázku, že v takej myšlienkovej konštrukcii to je možné. Ja to nedávam ako hypotéźu, len ako konštrukciu, možno aj možnú.
Zatiaľ si ma nepresvedčil že rozprávam hlúposti, že si na ne vystačím sám.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 14:21:47 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
harry,
on len nedopovedal, že roboty budú robiť vo fabrikách, a ľudia vo výťahoch. Skvelá budúcnosť, budeme sa tam striedať. Ľudia potom budú úplne jebnutí, viac ako dnes, tak do piateho poschodia bude jeden človek, lebo viac ako do 5 nebude vedieť rátať. Od piateho po desiate bude druhý človek.
Vidíš, práve som vymyslel novodobú špecializáciu zamestnaní v budúcnosti.
Potom budú takého pracovné inzeráty.
Výťahár, poschodie 15-20, zelený výťah.
Aj ten inzerát ti bude musieť prečítať niekto inteligentný, kto bude vedieť čítať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 14:09:36 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
Spartakus. Bol múdry alebo nie? Keďže ho zabili a prehral, možno nie. Bol permanentný optimista alebo bol len chybný, nesprávne pesimisticky naladený otrok?
Bola správna jeho cesta, alebo bola správna cesta tých otrokov, ktorí sedeli, otročili, ale ostali žiť lebo sa k nemu nepridali? Preto že sa nepridali, tak Spartakus aj prehral.
Neexistuje správna cesta, lebo každý ma tú svoju správnu, žiadna univerzálna neexistuje. Rozhodovať o správnosti cudzej cesty je mimo moju predstavivosť, nie som natoľko sebavedomý, aby som si trúfal hodnotiť cudzie cesty. S výnimkou úplných mimomantinelých narkomanov, alkholikov a podobne. Tam viem ohodnotiť cudziu cestu, teda aspom jej viditelné prejavy a výsledky. Ináč na to nemám.
Stav permanetného optimizmu ľahšie navodíš s dostatočnou finančnou zásobou a dostatočným množstvom trávy. Tiež správna cesta, a jej používatelia sú presvedčení o jej absolútnej správnosti.


citujem: Text o ludoch prezradza vela... Prezradi o nich nielen mechanizmus ich uvazovania, ale aj mnoho dalsich veci, o ktorych prezradeni autori textov ani netusia... Pri pisani je kazdy clovek sebou... Moze sa snazit urcite fakty o sebe skryvat, lavirovat a neviem co este, ale jeho charakter, intelekt, vzdelanie, svetonazor, jeho osobnost, aj so vsetkymi jej bolackami, komplexami a pocitmi krivdy, cez jeho slova aj tak vytrisknu... Aspon pre ludi ako som ja, je jednoduche v slovach kohokolvek vidiet realnu osobu, dokonca aj pravdepodobne prostredie v ktorom zije a niekedy aj priblizny fyzicky vzhlad dotycneho... Kazdy si totiz sam vybera slova, ktore napise a sam ich zoraduje do viet a medzi jemu prirodzene vlastnymi slovami a slovami, ktore sa len snazi pouzivat, je citit obrovsky rozdiel...


tak do toho, ty si začal, spusti. Urob mi psychoanalýzu, opíš osobnosť, charakter, fyziognómiu, prostredie, rodinné prostredie, čo len chceš. Nech sa server zabaví na mne, ja sa tiež rád zasmejem. Potom niečo najviac mimo správne opravím, klamať nebudem, čestné pionierske.


citujem: ktori mali uz vsetko pracitane, davno pred vznikom internetu

tá veta má dvojité vysvetlenie, to viditelné je také, že si hovoril o sebe. Na to som reagoval, lebo nereagujem na tvoje inotajové myšlienkové pocity a pochody, ale na tvoj písaný viditeľný prejav.
Tá inotajová časť inej možnosti vysvetlenia hovorí o tých, čo systém vytvorili, tak o ňom nemusia čítať, na rozdiel odo mňa. Ja nie som tvorca, ja musím len čítať a snažiť sa chápať. Preto veľa čítam, a dosť som už pochopil. Určite sa v mnohom mýlim, lebo moje závery vychádzajú zo základných prečítaných predpokladov, ktoré múžu byť cielene falošné. Na to mi slúži mozog, aby som čo najviac falošných predpokladov odmietol integrovať do mojej informačnej mriežky, ale určite tam mám omyly, mnohé asi zásadné. Preto stále s každou novou informáciou musím prehodnocovať už kategorizovanú informáciu.


Škatulkuješ ľudí, škatulkuj, tvoj spôsob triedenia informácií. Ani lepší, ani horší, taký aký je. Nič to ale nehovorí o tom, či máš správne škatulky, ani o tom, či máš dostatočné vedomosti a skúsenosti na taký spôsob hodnotenia. Je to tvoj osobný prístup, spôsob. Tvoj. Rovnako ako všetci sa môžeš mýliť, viac alebo menej, ako aj my všetci. Všetky tvoje osobné skúsenosti nijako nebránia robiť nové chyby. Možno len preceňuješ svoje skúsenosti a následne nesprávne hodnotíš atď .... ja neviem.


Tak ukáž na mne tvoje škatulkovanie a tie tvoje životné skúsenosti, na základe ktorých si ma ohodnotil tak ako si ma ohodnotil. Myslím že väčšina ľudí na serveri sa rada na mne zasmeje. Teda nie na mne, na tom ako ma opíšeš. Nič viac. nič menej, tvoj opis neznámeho tebe človeka.
Tak mi priraď skupinové znaky rovnakých klonov ako som ja.
Možno potrebujem ísť k psychoanalytikovi, tak mi to urob zadarmo a ak sa mi tvoja psychoanalýza mojich komplexov, boľačiek a všetkého ostatného zapáči, tak na ušetrené prachy ťa pozvem na pivo.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 13:58:41 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
pock,


ale no tak.
Čo splietaš moje vysvetlenia v ekonomike s nejakými konšpiráciami?
Vždy ak vidím že niekto začína používať slovíčko konšpirácia, tak už je v koncoch s argumentami.
Aj tebe dávam možnosť verejne ma vysmiať.
Cituj ma, konkrétne ukáž na moju hlúposť, pacni sem na server tvoje argumenty dokazujúce moju hlúposť. Rád si s tebou pobesedujem o mojich KONKRÉTNYCH drístoch.
Moje sebavedomie si nevšímaj, je iba moje, nikomu ho do očí nevyhadzjem, používam ho len ako moje malé vysvetlenie. Máš právo na nachytať na hlúposti, následne ma môžeš vysmiať aj s celým mojim sbevadomím, že som len nafúkaný hlupák.
Tak do toho. Citácia, kontraargumentácia mojich drístov, hurá do toho.


Poteším ťa. V mojej mentálnej výbave chýba aj empatia, takže nebudem ťa šetriť za tvoje budúce drísty, tiež ti ich vysmejem do tváre.
Oponentúra k čomukoľvek? Nerozumiem, ja tu na serveri kecálkujem iba na tému ekonomika, nie som všeznalý gejza :-)
Áno, v tej všeobecnej ekonomike mám dosť dobrú, dobre spojená databázu vedomostí a štruktúru ich súvislostí. Mám slabé vedomosti vo finančníctve, ale téma finančníctva sa tu nerozoberá, nie sme riaditelia investičných bánk, aby sme potrebovali chápať podrobnosti jednotlivých mechanizmov, ako obtiahnuť klienta pomocou nového investičného balíka.
V ničom inom sa za dobre fundovaného nepokladám. A aj v tej ekonomike ti dávam šancu nachytať ma na hruškách, alebo dokázať že drístam.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 13:17:02 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
Frakcne bankovnictvo nie je pricinou dnesnych problemov, je len nastrojom ich vytvarania, frakcne bankovnictvo je dnes naopak nevyhnutnou podmienkou fungovania ekonomik v sucasnom a buducom svete...


bankovnictvo je dnes naopak nevyhnutnou podmienkou fungovania ekonomik v sucasnom - ja súhlasím, absolútne s tebou v tejto skrátenej vete, lebo s tom súčasnom kapitalizme je to podstatný, možno jediný mechanizmus vzniku obehových prostriedkov na úrovni plebsu. No a?
Že by ten banksterský kapitalizmus a ovládané kapitalistické ekonomiky nemohli na úrovni obyčajného kapitalistického plebsu fungovať bez takýchto peňazí súhlasím, ale no a? Tak by nemohli, prestali by paraziti ovládať peniaze, krachol by rýchlejšie kapitalizmus. Viem si predstaviť určité iné spôsoby vzniku peňazí, ktoré nemusia ale vôbec byť na základe frakčného bankovníctva.


aj v budúcom svete. No neviem, ja nemám záujem aby moji vnuci žili v tom svete, ktorý je naďalej ovládaný parazitmi pomocou nástroja frakčného bankovníctva.
Frakčné bankovníctvo vôbec nie je nevyhnuteľný predpoklad fungovania ekonomiky budúcnosti, doplním tvoju vetu aby znela správne: frakčné je nevyhnuteľný predpoklad POKRAČOVANIA fungovania súčasnosnej parazitickej ekonomiky v budúcnosti.
Nie je potrebné pre iné zásady fungovania ekonomík.


Frakčné nebolo potrebné ani v tom socializme. Lahký prístup západných kapitalistov k peniazom síce podporil ich väčšiu snahu zarobiť dostupné peniaze, ale dostal ich do dlhového otroctva, čo už nechápali. Preto ten kaprežim sa rýchlejšie ekonomicky rozvíjal ako socík, lebo ľuďom hodili prachy pred ksicht, a vytvorili ideológiu, závislosť na prachoch, mamon, nazvi to ako chceš. Preto viac makali, lebo mali v konečnom dôsledku viac prachov. Keďže mali viac prachov, tak si mohli kúpiť od iných makačov viac tovaru, ktorí tak tiež mali viac prachov. Na úrovni plebsu dobre fungujúca finančná motivácia západu.


Socík mal iné, nefrakčné zásady, ale zas mu tá finačná motivácia, ktorá poháňala kapitalistov chýbala. Lebo nemal volné peniaze. To je však problém motivácie, nie problém že bez frakčného a dostupných peňazí neexistujú iné motivácie ako snaha ľudí zarobiť, a pritom niečo vyrobiť.
Ak máš vnukov, tak nemôžeš byť optimista a zároveň ospravedňovať, akceptovať alebo priamo podporovať jeden zo základných mechanizmov pokračovania parazitickej ekonomiky. Aký je tvoj vzťah k frakčnému, aký je tvoj vzťah ku kaprežimu, alebo k tomu čo je všeobecne za kaprežim prijaté pokladať neviem, neanalyzoval som tvoje príspevky.
To že máš v tej vete pravdu súhlasím, To že to tvrdenie ja dávam do iných súvislostí ako ty nehovorí ani o tom, že ty sa mýliš, ani o tom že ja idem z cesty.
Tie drobné rozdielne nuancie sú tie podrobnosti, ktoré treba pochopiť, a ani ty si nepochopil moje nuancie len tvrdíš o mojom zcestnutí.


Frakcne bankovnictvo nie je pricinou dnesnych problemov, je len nastrojom ich vytvarania. Samozrejme. Čistá pravda.
Prečo to však je tak? Lebo to frakčné bankovníctvo bolo vytvorené velmi chytrými parazitmi, ktorí sa tak dostali do sedla, osedlali národné ekonomiky pomocou celého bankovníctva, pomocou centrálnych bánk, pomocou dolára ako svetovej zálohovej meny. Samozrejme je to nástroj, mechanizmus, systémový nástroj vytvárajúci závislosť na dolári, aj závislosť na samom sebe, na frakčnom bankovníctve.
Príčina sú tí páni, ktorí ho vytvorili, chlapci ročildovskí. Preto bez frakčného súčasné ekonomiky nemôžu fungovať, lebo to bol cieľ chlapcov ročildovských, aby bez neho tie ekonomiky nemohli fungovať.
Takže máš pravdu, len ty iba opisuješ stav, a ja vysvetlujem príčinu, vznik stavu a drobnosti, ktoré sú hodne dôležité na pochopenie stavu. Opisuješ ho tak, že ja súhlasím, ale to neznamená, že existujú iba tie kritéria ktoré ty pokladáš za svoju jedinečnú pravdu. Názor máme podobný, ale ukazujeme to z iného osobného pohľadu cez prizmu svojich vedomostí.
Kludne sa rehoc, ak sa na to cítiš.
Alebo mi daj ešte iné moje zcestné hlášky.


Takže nechápem prečo si vybral tento "malý príklad", ktorý "ja nechápem", keďže ho nielen chápem, ale aj s tebou plne súhlasím, ale aj idem omnoho hlbšie ako ty?????


Čo si to hovoril o tom zváračovi? Kto sa usmieva? Aj tam s tebou súhlasím, vo väčšine tvojich názorových vysvetlení, aj s tvojou argumentáciou. Len prečo si myslíš, že to čo hovoríš sa týka všetkých na planéte, iba teba nie? To ti kto pošepkal o tvojej najmúdrenosti a neomylnosti, pánboh?


Celý tvoj malý príklad "môjho nechápania" je len príklad tvojho nepochopenia. Ak sa mýlim, tak ma cituj kde som niečo také tvrdil, čo ty hovoríš že som tvrdil, alebo na základe čoho si vydedukoval že to tak chápem. Teda nechápem, podľa teba.


Ja ľahko dokážem nahlas priznať, že som dristol. Ty nie.
Takže mysli za seba, nehovor čo myslím ja, cituj ma a kontraargumentuj. inak sa dostávaš do stavu že len dokazuješ niečo sám sebe, čo si špatne sám vydedukoval.
To potom tu na serveri nemusíš so mnou diskutovať, stačí ti niečo si vymyslieť a dokazovať tomu opak.
Mňa k tomu nepotrebuješ, na dedukcie a kontradedukcie k fiktívnym dedukciám si vystačíš sám.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 12:47:09 2e1ea742

NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT


NOVÝ PROHLÍŽEČ CHROME VÁM DO PC NAINSTALUJE SLEDOVACÍ POMŮCKU. ZAPNE MIKROFON A ZAČNĚ ODPOSLOUCHÁVAT
harry,
ďakujem ti za podporu :-), naozaj, aj za tvoju angažovanosť.
Som už dosť starý, pretrelý a skúsený, aby som sa za seba a za svoje názory dokázal postaviť tam, kde viem že na to mám. Kde na to nemám, som opatrnejší v tvrdeniach.
No a ak sa ukáže, že na to nemám, že som len starý hlupák, tak nebudem prvý ani jediný starý hlupák, ktorému to dokážu a vysmejú ho do tváre. Ak som hlúpy a leziem kde netreba, tak mi treba, som hlúpy.
Ja nepodceňujem Gejzu ako on mňa, je inteligentný, má mnohé úplne rovnaké názory a vedomosti ako ja. Určite aj mnohé odlišné, v mnohom má viac vedomostí a skúseností ako ja, aj naopak.
Ja nie som neomylný, nie som vševedúci, nie som gejza :-))


Bolo by mi ľúto strácať čas tu na nedôležitom serveri s názvom dôležité, a dokazovať že preštím gejzu. Naviac keď vidím, že mnohé názory máme identické. Určite ho niekde nepreštím, a určite ho niekde preštím.
Problém je však v tom, že ak hovorím o tom, že každý chápajúci človek je len budúci člen spoločnej party rozumu, a strácam čas na smiešne boje s tým budúcim spoluparťákom, je mi to ľúto. Ale ak ma nazývajú volom a deckom, tak sa mi to nepáči.
Gejza, máš velkú nevýhodu. V tom obrovskom množstve tvojich príspevkov nájdem toho dosť, aby ti nebolo príjemné počúvať faktologické zosmiešňovanie každého tvojho tresknutia. Lebo ich máš moc veľa, tých príspevkov.
Ja sa v pohode informačne aj inteligenčne cítim na to, ich všetky analyticky a informačne prelopatiť, aj keď psychologicky a energeticky je to zbytočná strata času a energie, lebo nemám potrebu si hladať v nejakej diskusii nepriateľa a ničiť ho. Ani charakterovo tú potrebu nemám. Ale nemám rád ak ma nazývajú volom, bez argumentov, bez faktov.
Gejza, na to aby si ma mohol nazvať volom, tú poctu ti sám a verejne tu na serveri priznám, ale musíš si ju najprv argumentačne zaslúžiť. Ak sa ti chce na rozdiel odo mňa na to strácať čas.
Rozhodcami bude celý server, ja to znesiem, ty s mojim odhadom tvojho charakteru asi ťažko. Je to na tebe, prijmem tvoje rozhodnutie, a pôjdem do ringu.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 10:17:29 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
Kombajn
si si istý, že ty alebo tvoje deti sa toho jedného dňa dožijú v zdraví? Alebo sa ho dožijú ako nepotrební bezdomovci? Používaš slovo zahraničných investorov. Tak mi vysvetli, aký je tvoj osobný prínos pre toho zahraničného investora, aby si aj ty mal v tejto rovine budúci plat.
Tieto slová nemyslím ako osobný útok, len od teba chcem ekonomickú argumentáciu potreby všetkých tých zbytočných ľudí pre tých, čo majú tie obrovské majetky. Ako tí oligarchovia asi myslia? Aké môžu mať potreby? Kolko potrebujú skutočne ľudí na svoju obsluhu?


Používaš slovo materská krajina, že tam budú tiecť peniaze.
Ale ale, všetci investori majú prachy v daňových rajoch, serú na nejakú materskú krajinu a ešte viac serú na to, aby ich prachy priniesli úžitok niekomu inému ako im.


Povedal si ekonomickú nepravdu: všetky krajiny žijú na dlh, úplne všetky. Či už formou priameho zvyšovania štátneho dlhu, či už formou rozpočtového deficitu a naliatia do rozpočtu nových fiatov, či už formou pokryveného finančného systému a na úkor kolónií. Lebo celé česko aj slovensko je ekonomicky aj finančne len jedna velká kolónia. Ktorá vytvára, ale zisky tečú preč. Ty tvoríš, ty si niečo nekúpiš, lebo za tvoje peniaze ktoré si ty nedostal, lebo máš malý slovenský plat si kúpi niečo západný nezamestnaný. Ktorý nič netvorí, ale to čo nekúpiš ty kvôli malému platu si kúpi on kvôli tomu, že ty na neho pracuješ a tvoje nedoplatené tebe peniaze sú jemu vyplatené ako sociálka. Priamo pracujeme na západ, ekonomika je stále koloniálne pokrivená.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 08:44:24 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
gejza,
silne preceňuješ odhad svojich schopností, svojho chápania, svojej osobnosti.
Predtým si povedal, že sa zaraďujem k tým, koho príspevky čítaš. Potom si treskol strašnú konkrétnu sprostosť o tom, ako patríš k tým, kto už dávno všetko vie, si The One. Precenenie seba a podcenenie oponenta. Chyba.
Potom si mi pod iným článkom hovoril o mojej ješitnosti, ale keď som ti len ukázal na tvoje úplne konkrétne tresknutie, jediná ješitnosť sa tu leje z tvojho príspevku. Dokazuješ to tým, že okamžite ješitne zachádzaš do invektív, ideš do osobného útoku keď ma nazývaš deckom, aj keď medzi nami nie je rozdiel ani jednej celej generácie, ak tie fotky v klobúku ukazujú teba. Sám som dávno šedivý, len vypadám mladšie, inteligentnejšie, a nemám na tvári výraz nesmiernejho sebavedomia :-))
Máš ma v TVOJICH Očiach za vola. A pokladáš sa za natolko všeznalého vo všetkých oblastiach ľudského poznania, že presahuješ nielen medze zdravého sebavedomia, ale si už mimo realitu.
Ja sa cítim dobrý v ekonomike, a v ekonomike a spoločnosti. Ty si dobrý vo všetkom. Tvoja axióma, ale len tvoja. Len mierne som ťa konkrétne upozornil, tvoja reakcia je ješitná a urážlivo smerovaná voči mne.
Polovica tvojich "nesmierne inteligentných a informačne nasýtených príspevkov" je tá tvoja, pre mňa divná konverzácia o tvojom osobnom živote. Je mi to jedno, ja ich nečítam. Mňa si predtým "povýšil" za hodného svojej pozornosti, že čítaš čo som písal, ja čítam menej ako polovicu tvojich príspevkov.
Zaujímavé. Ja idem do informácií, ty ideš do ukazovania svojho osobného života, ak to celé nie je len jedno velké divadlo. Mne je to jedno, divadlo alebo reál, ja na tie tvoje písomné prejavy nestrácam čas..
Tých posledných tvojich 20-30 rokov tvojho života ti moc neprispelo, rozvinul si sa hlavne do sebachvály, nie do informačnosti.
Neradím ti logicky a analyticky založeného človeka ako ja napádať invektívami. Ale ak chceš, dám si tu námahu a prečítam si každý tvoj príspevok za posledné 2 roky. Urobím si analytiku, a tým mojim podrobným vysvetlením podrobne všetko vysvetlím. Aj zo stránky psychologickej, lebo žena kedysi dávno študovala psychológiu a čítal som kopu zaujímavých knižiek, tak oprášim staré knihy, aj v iných oblastiach tvojho prejavu.
Bude zábava, pre celý server, ale určite nie pre teba. Lebo aj Lenke tým dám právo poukazovať no tvoje tresky a prešlapy, ktoré má každý, aj sebeinteligentnejší. Aj ja ich určite niekde mám. A ty máš právo na ten istý krok.
Brainring?
V pohode ti dokážem, že na základe tvojich vlastných príspevkov ťa aj bez invektív, faktologicky zosmiešnim. Môžeš robiť to isté, ale vidím, že ty pôjdeš do osobných útokov, lebo ich už robíš, lebo chýbajú argumenty.
Tak do toho. Ak dáš povel štart, a pustíš ešte jednu urážku na môj účet bez toho, aby si argumentoval že som povedal sprostosť a vysvetlil prečo to bola sprostosť, tak ťa rozotriem. Prímam každé logicky vysvetlené obvinenie ma z tresknutia, na základe faktov a argumentov. Každému na serveri potom dám právo sám sa rozhodnúť, kto trieska a kto argumentuje :-)
Lenka dostane množstvo podkladov dobre sa na tebe zasmiať.


Štart?Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 08:30:46 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
332288
citujem: Nuž, a toto by sa malo presadiť na pôde OSN - asi formou občianskych petícií, prípadne ako EU referendum

myslím to teraz s dobrom, ale strašne naivné, ak si myslíš, že nejaké OSN niečo rieši a nejakí ľudia ako my môžu niečo v OSN presadiť
Ja s tebou súhlasím, že by to bolo pekné a správne, ale deprivanti si predsa neodstrelia stoličky pod prdelou, aby nám plebejcom bolo dovolené priamo riadiť štát.
štrajk nepomôže, musel by byť na celej Zemi. Nie je to však reálne. Neviem akým spôsobom odstrániť parazitov, ak samotný organizmus ľudia ani nechápu že je na nich parazitované.
Indoktrinácia od detstva, vypatlané mozgy väčšiny konzumentstvom a hedonizmos západu. Chudoba ako štýl života zvyšku sveta. Nemáš sa na koho oprieť, nie je s kým ísť na to OSN presadiť zmeny. Všetci sú v robote a boja sa o job, alebo na sociálke a boja sa o prídavky. Alebo sú zvyknutí že nemajú čo žrať a nechápu, že sa to dá aj inak.
S kým chceš do toho OSN ísť?


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 23:38:07 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
kombajn
lebo tá robotizácia je vo vyspelých západných krajinách, ešte japan, južnakorea a tigre. V súčasnej ekonomike vďaka svojej už vysokej robotizácii majú vysokú efektivitu výroby, teda majú dostatočný export, teda majú prítok financií. Plus celý svetový finančný systém je pokrivený, majú finančnú výhodu kvôli vysávaniu financií z celého sveta.
Prítok financií pre tieto štáty znamená, že majú dostatok financií, aby dávali všeliaké pracovné podpory, aby vytvárali neproduktívne ale aj úplne nepotrebné pracovné miesta v administratíve. Ďalej to znamená, že množstvo manuálov robí v obslužných zamestnaniach ako maséri, čašníci, a podobní, lebo v ekonomike sú peniaze.
Akonáhle sa vyrovná pokračujúcou robotizáciou velký rozdiel v efektivite medzi vyspelými ekonomikami s rozvojovými, lebo aj do rozvojových bude prenikať robotizácia, tak do tých vyspelých prestane prúdiť potok financií skoro zadarmo. Prestanú mať zdroje aby platili všetkých úradníkov a celý obrovský kolotoč nič neprodukujúcich ale dostávajúcich plat ludí.
V tom okamžiku ich technologická nezamestnanosť dobehne, odstrelí pracovné stoličky spod prdelí všetkým čo neprodukujú, a ostane im iba holá pravda - nema roboty, nema peňeži.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 23:13:24 2e1ea742

ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU


ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU
gejza,
vidím, že už máš svoje ustálené axiómy, nebudem komentovať, nechaj si ich. Máš na ne právo, možno aj skúsenosti, je to tvoj životný postoj. Načo by som ťa z neho vykoľajoval, nemá ani zmysel ani nemám morálne právo.
O 20-30 rôčkov budem dlho mŕtvy penzista. Zlý odhad.
Ješitnosť? Nie, ani náhodou.
Sebadôvera? Len v niečom, ako u každého. Preháňaš. Len tam kde mám skúsenosti, si ich dokážem aj presádzať.
Zrkadlo... pár zamyslení ... pohľad do očí..... a vôbec ... ako by povedal klopi. Tým odpovedám na tvoje axiómy :-)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 22:37:06 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
gejza
citujem: Mozno neuveris, ale su tu aj ludia, ktori uz mali vsetko precitane, ked sa zrodil internet

ja len pokračujem v tvojej logike: Možno neuveríš, ale sú tu ľudia, ktorí prečítali Korán, a nič iné čítať nepotrebujú lebo už všetko vedia. Na internet a nové informácie serú
o krok nižšie: Možno neuveríš, ale sú tu ľudia, ktorí ani čítať nepotrebujú lebo imám-pastor im všetko povie. Že existujú nové informácie ich nezaujíma
o mnoho krokov nižšie: možno neuveríš, ale sú tu šimpanzy, ktoré ani čítať nepotrebujú, stačí banán a všetko o živote vedia. Že vôbec existujú nejaké informácie ani nechápu.


chlape, strašne si treskol, jak posraný škuľavý pištolník, od boku, ktorý ešte zabudol že má rachitické prsty a strelil sám seba do nohy

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-27 21:50:25 2e1ea742

ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU


ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU
gejza
správny pesimista nemá nič spoločné s navigátorom, lebo stále nevie či ide po správnej ceste.
Ty si optimista, pokladáš sa za navigátora, si optimisticky presvedčený, že tá tvoja cesta je tá jediná a jediná správna.
Z toho mi vyplýva, že ty si optimista dogmatik. Boha, nič horšie si už neviem ani predstaviť, to je už na slučku :-)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 21:34:17 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
niekto vytvorí teóriu, že slon pochádza z kozy.
bude odo mňa chcieť konkurenčnú teóriu.
Odkedy je Internet, tak čítam, čítam, čítam. Pokladám evolučnú za natolko málo pravdepodobnú, že sa približuje k nule. Samozrejme podľa môjho videnia sveta, vývoja, minulosti, artefaktov, vedeckých poznatkov. A ešte aj podľa Darwina, ktorý ju na sklonku života sám spochybnil, možno až zavrhol.
Celý darwin ju vyprodukoval na základe výskumu zobákov piniek na ostrovoch. Prečítaj si o tých pinkách, o tých zobákoch. Ja som toho videl už dosť, že pinky žiadnu teóriu nepodporujú, že to boli jednoducho zle interpretované fakty, ktoré ak by sám darwin žil tak zo 10 rokov na tých ostrovoch, tak by tá evolučná nevznikla, lebo tie zobáky nezodpovedajú v 10ročnom neprestajnom kontrolovaní výsledkom tej jeho teórie. Lebo zobáky z tohto roku a následná teória nezodpovedajú zobákom v nasledujúcom roku a teórii, len on to už nevidel, lebo odplával.
Bol tam krátko, zobáky sú iné ako on ich dal ako podklady pre vznik teórie evolúcie. Pomýlil sa, nemal čas robiť dlhé pozorovania, urobil chybné uzávery. Teória je od počiatku postavená na chybách, kvôli krátkemu pozorovaniu samotného tvorcu darwina


Zobáky piniek na základe interpretácie ktorých vznikla teória nezodpovedajú tej samotnej teórii.
Niečo ako 1+1=3 a preto 1+2=4. Chybný predpoklad a následne chybné pokračovanie, ktoré je síce správne v tej postupnosti, ale vychádza zo zlého začiatočného predpokladu.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-27 16:48:33 2e1ea742

ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU


ISLÁMSKÝ STÁT ZAVEDL ZLATÉ A STŘÍBRNÉ PENÍZE S CÍLEM OSVOBODIT SE ZE SATANSKÉHO EKONOMICKÉHO SYSTÉMU
harry
nechce sa mi dostudovat, daj skratene informacie.


No tak nás pozabíjajú, naše ženy si nechajú ako sexuálne otrokyne. No a?
Koho to zaujíma, stačia prachy a bohatší utečú, chudobných peniazmi čo neutiekli lebo sú tiež chudobní duchom zabijú.
Velká škoda nenastane, tak zničia európsku civilizáciu bielych. No a?
Nechceme sa brániť, sme slniečka, tak skapeme. No a?
väčší pes jebe, predátor ničí iných predátorov aby mal viac priestoru a koristi pre seba.
Islam je predátor, my sme korisť. Kto to nechápe, je blbý. Naša vina, naša chyba, zdochneme. No a?

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-27 15:28:39 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
pock,
idem do logickej smyčky


stroj času, nepodarený experiment pošle výskumníkov niekde, čo sa náhodou ukáže byť našou lineárnou minulosťou. Okamžite získavaš adama a evu bez toho, aby ich niekto prvopočiatočne stvoril. Ak odmietaš môj hypotetický nepodarený experiment so strojom času len preto, že budeš teraz "vedecky tvrdiť" že stroj času nemôže fyzicky existovať, tak sa viac prosím nebavme.
Ak ovšem lineárna minulosť existuje, čo som schopný aj priznať, aj zároveň som skeptický nad celýn naším videním reality.


Naučte sa pochybovať nad každou pravdou a vedeckými dôkazmi. Podla mňa obrovská väčšina všetkého nášho poznania bude vždy prekonaná novým poznaním. V 15tom storočí bolo vedecky dokázané že nič ťažšie ako vzduch nemôže lietať. Alebo to bolo v 18tom?
Boli na to rozpracované teórie, dôkazy, všetko to čo tu dávate vy.
Len zdravý skepticizmus v celom tom dogmatizme chýbal. Aj vám chýba zdravý skepticizmus, moc sa spoliehate na cudzie výskumy.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 15:21:08 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
prečo všetci? Všetci serú na nejakú evolúciu. lebo potrebujú prachy v tom reálnom svete. Serú na všetko na Internete, nič ich nezaujíma.
Aj toto naše jednoduché vymieňanie názorov je vysoko akademická beseda pre 95 percent tých "všetkých"

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 12:30:59 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
samozrejme, všetky moje závery vyplývajú z mojich súčasných vedomostí. Všetky moje vedomosti sú prekonateľné, nie sú neomylné, nie som dogmatik. Na rozdiel od iných :-)))
Všetky moje teórie sú možno mylné, mám to v živote ťažké, lebo stále pochybujem.


Som rád že aspom ty z nás dvoch netrpíš tými pochybnosťami ako ja, že vieš vždy kde je sever a je ti od samotného chápania neomylnosti aspom jednej evolučnej teórie dobre na duši :-))


prepáč, ale keď nadhodíš na smeč tak buchnem :-))
opic. (a) neprešla ani mne, preto som oneskorene reagoval na tvoj príspevok, lebo ma zrušilo a musel som to prepísať na množné číslo "opíc"

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 12:16:48 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
môže byť, že poznám iba to, čo ty nazývaš abiogenézou a ja všeobecne prijatými poznatkami o evolučnej teórii. Nevenujem sa tejto téme, asi o nej vieš omnoho viac ako ja. Ja operujem len na tej všeobecne rozširovanej úrovni vedomostí, kde evolučné teória hovorí aj o vzniku života, lebo tak je to na Internete väčšinou predstavované.


Ale aj tak na základe môjho pohľadu na vývoj odmietam prijať aj tú všeobecnú evolučnú v tvojom ponímaní, ak som ho pochopil správne.
Ten základný problém, akútny nedostatok všetkých prechodných vývojových druhov mi zatiaľ dáva za pravdu.
Na príklade tyranorexa. Máš plne rozvinutý druh, trexa. Nemáš žiadny druh, z ktorého sa vyvinul, nemáš žiadneho menšieho trexa, nemáš nič podobné trexovi. Máš iba jeden konečný produkt "evolúcie" ale nevieš čo mu v tej evolúcii predchádzalo. Ani evoluční vedci to nevedia, a radšej sa všetkým týmto otázkam vyhýbajú.
Máš rexa, ale nemáš k nemu vedúcu evolúciu. Všetko sú len konečné druhy, bez vývojových medzidruhov.
Nemáš žiadny vývoj, tak prečo tvrdíš že evolučná teória, je pravdivá. Tým nemyslím tú "moju abiogenézu".
Všetky tieto efemérne teórie sú postupne prekonávané, to nie je fyzika alebo matematika. A s tým obrovským množstvo falošných výsledkov, vedome falšovaných, lebo odporujú evolučnej teórii som presvedčený o vedomej indoktrinácii nás všetkých, aby sme verili tomu, že pochádzame z opíc.
Len neviem kto nás indoktrinuje a nechápem prečo. Som na nízkej úrovni vedomia, tápam v tých vyšších pohnútkach.
Takže opakujem - evolúcia pre mňa v mojom súčasnom stave vedomostí je natolko nízko pravdepodobná, že jej pravdepodobnosť smeruje u mňa k nule


ps. toto som reagoval na tvoj preošlý príspevok, ty si medzitým napísal ďalší.
Zmeňme tému prosím, nechcem ťa presvedčovať. Ty hovoríš o dôkazoch, ja hovorím o pravdepodobnosti.
Už by som ti neodpísal, aby to neprerástlo v nepotrebný spor, ale je mi ľúto už to sem nedať.
Mier?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 11:41:16 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael
citujem: pri obycajnom pochopeni tejto vedeckej teorie musel priznat, ak by si o nej mal aspon nejaku sajnu, ze opisuje to, co sa deje, nie to, co si tym ty, alebo akykolvek iny bohofil zela

hovoríš o evolučnej teorii? Lebo ak áno, tak sa sami evolucionisti zle vyjadrujú, lebo oni priamo vysmievajú akúkolvek možnosť zásahu inteligencie, jedno akej.
Ak myslíš inú teoriu, tak konkrétnejšie poprosím. Lebo tvoje slová nesúhlasia alebo dokonca priamo odporujú zástancom evolučnej teorie, lebo oni hovoria o vzniku života, a nielen o vývoji. Bud sa pletieš ty, alebo všetci oni.


aj s tým vývojom by som si nebol tak istý ako ty.
Všetky naše predstavy o vývoji, o datovaní vývoja sú asi dosť mylné. Nájdi si na internete informácie o jednom zamlčiavanom škandále, ked vedci zobrali niekde na Havaji stuhnutú 20ročnú lávu, ktorá bola jednoznačne 20 ročná, z čertvého lávového pola.
Dali ju do troch laboratorií, aby im ju datovali. Výsledky 20ročnej lávy boli od 20 tisíc rokov, cez pol miliona až po 2 miliony rokov v treťom laboratoriu. Tie roky presne nepamatám, približne takto to bolo.
Vieš o tom, že staré skamanelé kosti sa nedatujú? Ale datujú sa nerasty s vrstvy pôdnych vzoriek, v ktorých ich našli?
Vieš ako sa interpretujú výsledky rôznych takýchto laboratrnych skúšok? Ked vyjdú úplne odlišné roky, tak sa roky nálezu priradia do tej epochy, podla ktorej už vedci ten nález niekedy predtým zaradili. Ak výsledný čas alebo epocha nezodpovedá nálezu a tomu, čo už niekto predtým zaradil, tak sa to jednoducho prepíše a hotovo.
Teda ak je všeobecne prijatá teoria, že tyranrex žil pred 70 milionmi, a objavia kosť ktorá má 10 tisíc, tak je to vadný výsledok. Ak objavia tisíc kostí dino, ktoré majú výsledok 10 tisíc rokov, tak to bude len tisíc vadných výsledkov. Teoria sa nezmení, prepíšu sa laboratorne výsledky.


Aj ten vývoj, na ktorý sa ty odvolávať je len ľudská interpretácia často priamo sfalšovaných výsledkov odporujúcich všeobecne prijatej teorii vývoja.


Ja nesúhlasím s tvojimi závermi ani o vývoji, ani o tom, že evolucionisti nehovoria o vzniku. Samotní evolucionisti s tebou nesúhlasia tiež.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-27 11:16:44 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
jrafael,
a často nechápem iné príspevky, preto tie moje sú tak podrobné, aby aj leniví ľudia ako ja nemuseli moc rozmýšlať a hneď pochopili.
skús na mňa lopatisticky

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 10:46:01 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
Klopi, mám s tebou problém :-)
prosím aspom napíš, na ktorý príspevok reaguješ :-)))
predpokladám že na melchideseka, ale dávno som sa naučil, že moje predpoklady sa často mylné, že tá pravda je iná :-)))))Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 10:43:23 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
máš svoju dogmu, bav sa s ňou naďalej. Čím sa líšiš od bohofilov, ktorý vidia úplne rovnakú a jedinú pravdu ako ty? Tá vaša jediná pravda nepripúšťa žiadnu inú variantu inej možnosti, lebo je jediná.
Si úplne rovnaký dogmatik ako jajo, len máš v tej tvojej pravde inak usporiadané písmenká, keď ju dáš na papier alebo ju vyslovíš.
citujem: Ale keby som aj taketo nieco pripustil, ze je to mozne, moc by som sa nelisil od bohofilov, ktory maju rovnake padne argumenty, ako som teraz napisal ja
veď to, ty sa od nich vôbec nelíšiš, ste úplne rovnakí, neotrasiteľní dogmatici.


Ak raz v mojej budúcnosti sa stanem vo svojom vývoji pánom bohom, tak špeciálne pre teba vytvorím ružového slona, ktorý prdí planéty, vrátim sa do tohto momentu našej minulosti a zoberiem ťa na prechádzku po vesmíre, a toho slona ti ukážem :-)) sľubujem, čestné pionierske :-))


znovu ti zopakujem tvoju vetu: Ale keby som aj taketo nieco pripustil, ze je to mozne, moc by som sa nelisil od bohofilov, ktory maju rovnake padne argumenty, ako som teraz napisal ja
a znovu ti zopakujem moju odpoveď: nelíšiš sa od nich, od tých bohofilov.
Rovnaká dogma, iné písmenká vo vete. Uzamknutý mozog, lebo svoja dogma.


Mám ti to zopakovať ešte raz?Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-27 10:36:24 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
rafael,
ja som pomýlený, aj ty si pomýlený ale neznalý. Pokor sa pred jajovým bohom, lebo ťa zasiahne bleskom do prdele a dostaneš sračku.
Skloň hlavu neznaboh.


Jajo, dám ti veeeelmi intímnu otázku.
Kde si "preboha" v mojom príspevku čítal aspom zmienku o bohovi? Alebo slovo boh? Prosím prečítaj si môj príspevok ešte raz, ak nevieš čítať nech ti ho prečíta mama.


ps. neverím v evolúciu, ani trošku :-) myslím to vážne. Vôbec ma však nerozhádže žiadna strana evolučného alebo kreacionistického modelu vzniku. Ale sprdnem evolucionistov, ale nemám potrebu ich presvedčovať. Len ich sprdnem a nezaujímajú ma ich kontraargumenty :-)))


Takže rafael , aby si sa neurazil tentoraz na mňa, dávam ti ďalšie možnosti na rozmýšlanie o začiatku, možno úsmevné, možno bláznivé, možno absurdné pre teba
matrix
genetické laboratórium inej civilizácie
obyčajný zoopark inej civilizácie
sociálny experiment inej civilizácie
živočíšna farma pre energetické parazitické inteligencie
otroci stvorení inou civilizáciou pre manuálne práce, ťažbu nerastov, po odídení pánov ponechaní osudu
a xy ďalších


neriešim boha, ale to že niekto nás lahko mohol niekto stvoriť je úplne prijatelná teória. Nemusel to byť žiadny boh, lebo aj my už v genetických laboratóriach tvoríme také organizmy, aké v ekosystéme doteraz neexistovali. Tak mi povedz aspom jeden dôvod, prečo my nepochádzame z takého istého laboratória? Sami to dokážeme, ale upierame to právo a možnosti niekomu inému????????
Nemusel nás stvoriť žiadny svetlo vyžarujúci boh, mohla to byť obyčajná šeredná chobotnica, ktorá vo vesmíre "možno naštartovala svoju evolúciu" o milión rokov pred nami.
Otázka je iba jedna: si absolútne presvedčený, že my sme prví vo vesmíre, a jediní? Ak odpovedáš áno, moja beseda s tebou skončila :-) myslím teraz rafaelaZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-27 09:00:03 2e1ea742

Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou


Soukromé peklo aneb byla jsem muslimkou
Eva,
tento text, nie je to rozprávanie skutočnej ženy, je to vymyslený emocionálny článok. Znie to celé moc umelohmotne.
Až natolko umelohmotne, že slniečkové multikulti ho dokážu využiť ako nenávistný voči islamu.
Stačí, aby vypovedala skutočná žena, a dá sa to využiť ako zlý príklad pre iné ženy, aby nepreskočili na islam.
Ak je to takto umelé, má to opačný efekt, lebo to bude využité ako nespravodlivý útok na islam.

Zdroj
-
 54% ( 16 people voted )
+
2015-06-26 12:43:49 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
keď som povedal harymu že je optimista, bral to (s rezervou) ako nadávku :-))
aj ja som optimista.
Lenka, som v tvojom prípade nie optimista, ale bežný naivný hlupák?
Argumentuj na môj komentár tebe, a dokáž že som hlupák :-)
Je to na tebe, máš šancu dokázať aj svoju, zároveň aj moju nenapravitelnú hlúposť.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-26 12:36:37 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
vyučovací proces s Lenkou pokračuje:
zákony schvalujú komunisti, ktorí iba prezliekli kabát.
To znamená, že predtým si nejakí ľudia obliekli kabát komunistov, aby mohli kradnúť. Potom si ten komunistický kabát vyzliekli, obliekli si kapitalistický aby mohli kradnúť.
Čo to má spoločné s komunizmom, čo to má spoločné so socializmom. čo to má spoločné s kapitalizmom???? Žiadny izmus nič nerieši, sú to tie isté kreatúry, ktorí ty, nechápajúca lenka len slovne spájaš dohromady.
To neboli komunisti, ale parazitické kreatúry, len kapitalizmus im dovoluje ešte viac parazitovať, ako im dovolovať socializmus.


Stále splietaš nejaké nesúvisiace pojmy a nesúvisiace deje


To nebol problém socializmu, že im dovoloval parazitovať. To bol problém tvojich rodičov, že im dovolili okrádať aj seba, aj celú socialistickú spoločnosť.
Tvoji rodičia boli neschopní a zbabelí brániť sa parazitom v kabátoch komunizmu. Aj moji, ak ťa to uteší alebo poteší.


Ty si teraz neschopná a zbabelá brániť sa parazitom, oblečením v kapitalistický kabát. A ešte ich s penou u huby brániš, nech ťa okrádajú ďalej.
Na rozdiel od mojich rodičov ja sa snažím parazitov zlikvidovať. Aspom tak ako tu na fóre sa snažím vysvetlovať súvislostiZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-26 11:26:27 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
dobre, ale ako to chceš presadiť?
Zákony schvalujú tí "moderní úspešní politici". Takže cez zákony sa im na kožu nedostaneš.
Všetko financovanie ich divadla, teda miestna oligarchia v pozadí nedovolí zmeny vedúce k ich eliminácii. Takže finančne nemáš na nich, oni už nakradli tak mnoho, že finančne ich nepreštíš. Už si udržujú korytá. a mlaskajú verejne a verejnosti je nasrať, že sú okrádaná verejnosť.
Žiadny zdravý mozog sa medzi tých úspešných politikov nedostane, lebo nemá finacovanie. Teraz to financovanie treba, aby hlúpi voliči schopní pochopiť hovno aspom prečítali heslá a ako vždy im verili. Takže voličská kampaň je potrebná. Lenže všetci politici budú robiť protikampaň zdravému mozgu. Hlúpi voliči budú chápať iba jednoduché heslá politikov, nebudú chápať navrhované zložité zmeny toho zdravého mozgu. Takže zmena ani cez volby nie je prakticky uskutočnitelná.
Nadnárodní baksteri naďalej budú ovládať financie a dlhy štátu. Takže zmena v jednom štáte nie je prakticky uskutočnitelná, lebo obyvatelia sa dostanú do ekonomickej a finančnej blokády. Urobiť revolúciu na celej Zemi mi akosi rozumovo nevychádza, nepokladám ju za možnú.


Ako to chceš zmeniť v skutočnosti? Lebo to čo si písal, to sú len nejaké písmenká niekde napísané, od reality natolko odtrhnuté, že sú až smiešne. Lebo medveď. Lebo volič je hlúpy, lebo volič chce byť klamaný, lebo volič nemá čas sám rozhoovať o riadení štátu. Je mu to k hovnu, radšej bude voliť a nadávať pri pive. Lebo nadávanie je jednoduché, nevyžaduje si mozgovú námahu ako premýšlanie nad štátom.
Takže "štát" je ovládaná, mafiánsko oligarchická organizácia, podporovaná obrovskou masou tupcov a primitívov s názvom voliči.


ps: mne gejza poradil, opakujem ti jeho radu. Viac ako dve ctrlc ctrlv to neberie. Ak chceš reagovať na moje citáty, môžeš najviac 2x. Možno iba na jeden, ako kedy. Takže si skopíruj celý môj text a zmaž nepotrebné, namiesto toho aby si kopíroval a vkladal jednotlivé moje vety

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-26 08:43:57 2e1ea742

Socialismus nutí nehrát fér


Socialismus nutí nehrát fér
ja chápem čo hovoríš, ale nikomu z nás nepomôže, si si dávame informačné "ťukesy", keď nič nezmeníme, lebo málo nás ...
Preto viac pomôže, keď sedliackym rozumom vysvetlíš sedliacku logiku. Každý ďalší zdravý a chápajúci rozum do party zvyšuje našu šancu. Našu šancu neviem zatiaľ na čo, ale to sa už porozprávame neskorej.
Preto ja budem naďalej podrobne vysvetľovať, a ak máš informačné dodatky, smelo sa pridaj, ale zrozumitelnejšie. Teda aspom občas, aby som ti nekazil tvoju duševnú pohodu :-))

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 19:50:45 2e1ea742

Zloději a paraziti, kam se jen podíváš


Zloději a paraziti, kam se jen podíváš
Ale jsme přece civilizovaní, vyvlastňování a deportace už nejsou v kurzu

Ja tú vetu zmením tak, aby bola pravdivá a pomohla. :-))
Ale sme predsa blbí, lebo iba vyvlastnenie zlodejov a parazitov nám pomôže, ale naša vlastná blbosť nám to nedovolí pochopiť.
Parazit parazituje dovtedy, kým je hostiteľský organizmus živý, alebo dovtedy, kým ho hostiteľ nezlikviduje. Jediné kto tu je znechutený som ja, lebo článok je naivný, prehadzuje výhybku nesprávnym smerom, má to byť irónia ale celé to vyznieva akosi divne, lebo autor tam pletieš malých ľudkov a velkých parazitov a len akosi divne ironizuješ.
Opakujem, vyvlastniť, inak si hovno pomožeme. Parazit už má nakradnuté a bude kradnúť ďalej. Tak mu to nechajme, lebo vyvlastniť je také necivilizované, šak on to čestne ukradol.
Autor, budíček, ak tá tvoja veta nebola tiež myslená ironicky, a sám navrhuješ vyvlastnenie, len takým tajomným hlasom a v náznakoch.
Ja to hovorím na plnú hubu: vyvlastniť.


Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-06-25 19:10:53 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
Lenka moja, ty splietaš navzájom dva nesúvisiace deje.
ročild nie je nýmand v ekonomike, ale ani nevytvoril civilizáciu. On len drží pomocou peňazí "ruku na tepnách ekonomiky". To že ty nechápeš ekonomiku je tvoj problém, tvoja chyba. Tak sa uč, čítaj aj moje príspevky o ekonomike, rozmýšlaj prečo dávam tie informácie a ako ich podávam, v akých súvislostiach.
Nemáš ma rada, tak využi túto emóciu, snaž sa mi vždy dokázať že v tej ekonomike drístam, ale čítaj odpovede. O nejaký ten rôčik čítania mojich aj iných odpovedí zrazu zistíš, že tvoje názory sú iné ako dnes. Možno sa ti stále nebude páčiť čo hovorím, lebo ani mne sa ten stav nepáči. Ale budeš vidieť tú realitu, ktorú dnes nevidíš.


Kultúra a architektúra spred 200 rokov nemajú nič spoločné so súčasným stavom ekonomiky, ktorú drží pod krkom Fed, ktorý je majetkom ročild and familly. Jedno s druhým nesúvisí, pletieš sa.


Neboj sa, ja tieto moje príspevky beriem ako mozgovo argumentačnú rozcvičku, aby som úplne nezlenivel. Takže nebudem ťa dlho otravovať svojimi argumentami. Tak sa nauč čo stihneš, potom si v tom sama. Budeš naďalej plávať v oceáne šťastného nechápania, ako ten svet v skutočnosti funguje

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 10:26:44 2e1ea742

Socialismus nutí nehrát fér


Socialismus nutí nehrát fér
ja som lenivý obyčajný človiečik, mne sa nechce strácať čas rozmýšlaním nad štyrmi riadkami dlhšie, ako trvá samotné čítanie tých štyroch riadkov. Lebo štyri riadky môžu povedať veľa, ale môžu to povedať výstižne. Ak je klopi taký múdry, že vie toho veľa o svete, tak nie každý z náš toho tak vela vie. Ak nám chce pomôcť, tak nech nám pomôže svojimi informáciami, ale tak, aby sme to pochopili.
Mne sa nechce analyzovať jednotlivé slovíčka jeho prejavu, hladať skryté útržky informácií.
Tak reagujem ako väčšina nás obyčajných plebejcov. Nebudem ťa čítať klopi, strácaš čas, energiu a námahu, a nepomáhaš mi rozšíriť moje obzory tvojimi informáciami.
Ja som si vybral cestu ísť do podrobností, aby každý kto chce mal šancu pochopiť nutné podrobnosti.
kto nechce nemusí, nikoho nenútim súhlasiť so mnou, ale dávam podrobné informácie aby mohli ľudia so mnou súhlasiť alebo nesúhlasiť

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 10:13:26 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
komous z USA
prečo si myslíš, že Brics nie je len podporovaný ročildami vytvorený protipól doláru? Dolár sami ročildi zničia, lebo ho má vela ľudí na pčtoch, a to je konkurencia novým dolárom od ročildov. Takže ho zrušia, a vytvoria novú ovládanú tiež nimi menu, kde ju zas budú vytvárať a pokračovať v skupovaní ekonomiky a pozemkov.
Brics je len ich projekt, oni ho ovládajú nie viditeľne, ale na úrovni finančníctva jednoznačne. Tie ruské banky majú požičané svoje doláre v tých západných bankách, a majú ich tiež uložené v tých západných ročildovských bankách.
Takže si na omyle, Brics je len ďalšie divadlo pre nechápavých. Budú to úplne rovnaké fiat many ako súčasné doláre, mení sa len názov.


kombajn
žiadne mantinenly robotizácii neexistujú, nemáš pravdu, máš len akési želanie aby si mal pravdu. Pravdu budeš mať ať potom, keď každá fabrika bude robotizovaná, keď roboty budú vyrábať ďalšie roboty. Potom zistíš, že ak nie si špecializovaný tachnik vývojár, tak si nezamestnaný. Lacná energia?
Prečo si myslíš, že pri tom obrovskom skoku v technológiach, ktorý sme uskutočnili za posledných 30-50 rokov, stále kŕime naftou a plynom? Lebo sa lahko ovládajú. Ak dáš každému baranovi do rúk zdroj energie, aby bol zabezpečený, nebude mať potrebu "ťa voliť". Preto iné spôsoby výroby energií sú blokované bankstermi.
Takže tvoj príspevok nie je reálny, kua nesprávne, skôr "nezodpovedá realite".


FcKensie
Čína aj Japonsko boli finančne dotované, aby sa postavili na nohy. Všetky finančné dotácie v tejto spoločnosti dokáže robiť iba MMF, ktorý mé neohraničené doláre od Fedu.
To japonsko, tá Čína sa stavala na kredity MMF a Fedu, čo zas znamená určité ovládanie ich ekonomiky, neviem posúdiť mieru ovládania. Minimálne však ročildi vytvorili ciele a ekonomické mechanizmy ako dospieť k tým cielom. Takže Brics - čína ovládaná ekonomika, rusko priamo kontrolovaná ekonomika a dokonca ruskou ústavou priamo kontrolovaná ročildami ruská centrálna banka, brazília nič moc, nie je na tej úrovni aby štekala.


harry,
lebo vidíš to isté ako ja, a závery si interpretoval rovnako ako ja.
Problém nie je pochopiť, ak sa tomu venuješ. Problém je vsvetliť to niekomu, koho to nezaujíma, kto to má na háku. A problém je ešte voliť správnu rétoriku, správne argumenty aby ten ďalší mal šancu na základe informácie vytvoriť si vlastné videnie. Odovzdať informácie je problém, ak ludia nechcú alebo odmietajú chápať, lebo sa im nechce meniť svoje videnie. Dobrovolní kŕmiči parazitov, či ako takých nazvať.


Melchisedech.
čítam, ale nepochopil som čo si vlastne povedal. Skráť to, sformuluj základné myšlienky.
Lebo neviem či si za, alebo si proti, alebo sa len sťažuješ neviem na čo.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 10:00:15 2e1ea742

Socialismus nutí nehrát fér


Socialismus nutí nehrát fér
klopi,
pripájam sa k kladenislovzasebe
keď takto píšeš, tak odpudzuješ ľudí aby tvoje príspevky čítali. Ak chceš niečo vysvetliť, píš zrozumitelne, ináč docieliš efekt, že ťa majú ludia za vola. Neviem či to je tvoj cieľ, neviem či si skutočne vôl alebo nie, aj ja prestávam tvoje príspevky čítať.
Ak je to tvoj cieľ, tak si sa dostal o stavu, že ideš do prázdnej hory kričať a dokazovať, ale stromy ťa nepočujú, nech by si bol sebemúdrejší.
Mnohí ostatní to isté. Ak niečomu rozumiete, choďte do podrobností, vysvetlujte.
Ak nerozumiete, snažte sa nič netvrdiť, ale sformulovať otázku v rámci témy tak, aby ste sami pochopili.
Nedobíjate druhých za preklepy, klaďte viac otázok a menej tvrdení.
Chcete niekoho nazývať baranom? Nazývajte, ale dajte argumenty.
V pohode nadávajte aj mne do baranov, ale s faktami a vysvetleniami. Aj ja si to určite niekde zaslúžim.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 09:38:54 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
332288
pravdu máš, ale je to málo. Ak sa dohodneme, "defenestrujeme" poslancov aj vládu, dostaneme sa do vlády. Na národnej úrovni zdedíme náš štátny dlh, kde dlh je ovládaný ročildami. Aj nezmeníš základnú podstatu ovládania všetkých "národných vlád" pomocou peňazí, a na druhom mieste pomocou dlhu, tak sa nič nezmení, lebo nebudeš mať na výplaty štátnych zamestnancov, ani nemáš dostatočné zabezpečenie vlastnou výrobou potravín, aby so dal aspom materiálne dávky.
Aby si aspom nebol hladný, musíš mať potraviny, výrobu v štáte. Prečo si myslíš, že je ničené vnútorné zabezpečenie štátov vlastnými potravinami. Presne na tvoj prípad, že k moci sa dostanú miestni chytrí obyčajní občania, ale nedokážu vyprodukovať dostatok vlastných potravín, a masa hladných miestnych hlupákov ich sama odstráni od vládnutia a budú sa klaňať tomu otrokárovi, ktorý ich cez dodávky potravín nakŕmi.
Systém je kurrrvva, nedá sa ľahko prešťať, dlho ho vymýšlali chlapci ročildovskí

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-25 09:23:19 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
Mals
prečítal som si článok, ale nepochopil som to tvoje bliakanie o nás troloch. Čo má tvoj článok spoločné s tvojím bliakaním? Moja tvoja nepochopila, prejdi zo svojho ekonomického bliakania nemyslov do normálnej ľudskej reči.
Grécko je v prdeli, iná možnosť ako odpísať dlh neexistuje, a to im nedovolia, lebo zlý precedens.
Dlh majú 300 miliárd, vnútorný bohvie koľko ďalších stovák miliárd. Žiadne zvýšenie daní ich nezachráni, dlh nedokážu splatiť ani keby najbližších 100 rokov žrali iba chlieb s vodou a všetko vracali západu. Čo má teda tvoje bliakanie o odmietnutí zvyšovania daní spoločné so mnou ako "štátnym trolom"?
Chlape, aj ovce vedia pekne bliakať, pozri sa na takú Lenku. Ty bliakaš ako obyčajné, ekonomiku hovno chápajúce, a ešte škaredé hovado.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-24 22:36:48 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
harry,
európania majú vysokú spotrebu, nie sú potrební. Ono tá imigrácia bude mať aj iné ďalšie vplyvy. Jeden z nich bude, že európa bude riešiť iné problémy, ako udržať svoju vysokú životnú úroveň a zároveň vysokú spotrebu. Takže tá imigrácia a následný sociálny výbuch vyrieši aj menšie zasvinenie planéty západnými plytvačnými štátmi, lebo bude menej odpadu.
Taktiež technológia už predbehla priemerný európsky mozog, čo znamená menej zamestnaných, nižšiu životnú úroveň a zas nižšiu spotrebu a menej odpadu.
Pred rokmi som čítal taký rýpavý článok, že načo bude ročildom také slovensko. Že iba ak kamzíky do Tatier chodiť strielať. A pár slovenských strážcov a pastierov k tomu.
Ono tí chytrolíni od ročildov chcú pre svojich potomkov uchovať planétu nezničenú nami "voličmi demokratickými". Majú to premyslené, chlapci ročildovskí.
Ak od bielych chcú niečo nechať nažive, tak tí bieli sa naučia makať ako aziati a naučia sa aj poslúchať ako aziati. Aj tak nás moc neostane, slovanov minimum.
Ono tí chlapci ročildovskí nepotrebujú ani bielych sudcov, ani bielych politikov, ani bielych policajtov. Len tieto kategórie parazitov to nechápu.
Nepotrebujú ani kapitalistov, ale nielen bielych, ani žltých ani nijakých. Tí to tiež nechápu. Ešte to bude veselé, ako to bolo veselé na Cypre, keď sa chlapci od kapitalistov nestíhali diviť, čo sa robí s ich peňázama. Pochopili, že ich peňáze nie sú ich peňáze.
Celý komplex mechanizmov, každý funguje v inej časti ekonomiky a spoločnosti.
Cieľ sú triD: Depopulácia celej spoločnosti, Destabilizácia celej spoločnosti, a Do gulí nás nakopú všetkých. Aj chlapcov kapitalistických, aj všetkých malých miestnych a nepotrebných parazitov. Lebo miestni paraziti sú v konečnom dôsledku nepotrební v určitý moment pre najvyšších parazitov.
Takže páni politici, páni sudcovia, páni policajti. Čaká aj vás 3D. Aj vás Depopulizujú, aj vás Destabilizujú, aj vás Do gulí nakopú aj so všetkými vašimi nakradnutými prachmi.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-24 22:20:31 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
pacient
hej, máš pravdu, tá možnosť tu je.
Najprv však musíme urobiť reštart spoločnosti, zlikvidovať ročildovské peniaze ako spôsob ovládania národov a ich ekonomík, a vymyslieť niečo diametrálne odlišné od súčasných peňazí.
Kým oni ovládajú peniaze, tak tvoja možnosť nie je možná. Lebo oni ju nepotrebujú, ani teba nepotrebujú, ani tvoje nápady nepotrebujú, ani tvoje deti nepotrebujú. Teba napotrebujú ani zamestnaného, ani nezamestnaného, ani najmúdrejšieho na svete. Si im k hovnu, lebo si plebejec rovnako ako my.
Koľko to vlastne chcú tých ľudí na Zemi? Pol miliardy? Alebo ešte menej. Alebo dokonca celú zlatú miliardu? Vmestíš sa medzi nich? Aziati sú poslušnejší ako bieli. Ako Slovák máš malinkatú šancu na prežitie. Celá tvoja rodina detto. Smutné, že?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-24 15:21:04 2e1ea742

Jde pouze o nepovedený vtip?


Jde pouze o nepovedený vtip?
Lenka moja, už som ti to hovoril pred pár dňami.
Za čo ťa pánboh potrestal, keď ti rozum nedal?
Hej, je úplne jedno čo ty budeš chápať, lebo hovno chápeš, budeš len somariny kydať niekde na Internete.
Všeetci čo majú zdravý y mysliaci mozog pochopili čo som písal.
Hlupák to nie je schopný pochopiť, lebo jeho mozoček má slabý windows, vhodný akurát tak na manuálnu prácu a ochlastať sa v krčme. A ísť voliť a s penou u huby dokazovať, že iba tí ktorých volil hlupák sú tí správni.
Koho si ty volila moja? Písať vieš, čítať vieš, koho si krúžkovala? Viac by si pomohla spoločnosti keby si namiesto krúžkovania politikov krúžkovala vtákov. To je jedno akých, akí sa ti viac páčia.
Viac na teba nereagujem, tvoj mozoček je nepriestrelný pre logiku a myslenie.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-24 13:53:21 2e1ea742

Až přijdou roboti a seberou nám práci


Až přijdou roboti a seberou nám práci
volá sa to "technologická nezamestnanosť".
Keď všetci tí imigranti z Afriky prídu do Európy, majú šancu si nájsť prácu? Nemajú, lebo nemajú vzdelanie a nemajú pracovné návyky potrebné na obsluhu strojov vo vysoko technologických závodoch.
Keby Európa bola dnes v takom stave ako bola po vojne, keď neboli stroje, tak by si tí afričania prácu našli, lebo bolo treba mnoho manuálnych zamestnancov. Dnes si ani európania nemôžu nájsť prácu, lebo sú jednoducho blbí aby dokázali vymýšľať nové technológie a nepotrební pre rozvíjajúcu sa spoločnosť.
Technológia predbehla morálku spoločnosti, technika predbehla priemerný ľudský mozog a urobila ho nechápajúcim a jeho pracovné ruky nepotrebnými.
Percentuálne len pomerne malá časť vysoko špecializovaných zamestnacov nebude mať problém s prácou. Ani inžinieri vývojári, technológie rozvíjajúci špecialisti.
Manuáli a nízko vzdelaní, aj nízko intelgenčne chápajúci nemajú uplatnenie už teraz, o 10 rokov nulové možnosti zamestnať sa.
Všetci ostatní okrem špecialistov sa dostávajú do kategórie tých, ktorých technologická nezamestnanosť zničí. Nepomôže žiadna maturita, ani mnohé "vysoké školy o hovne". Lebo s rozvojom robotizovaných fabrík je nepotrebné nielen množstvo nešpecializovaných zamestnacov, ale ani učitelia, ktorí učili tých, už nepotrebných ľudí predošlému stupňu techniky a technológie, ktorý sa v ekonomike a na výrobných závodoch už prekonal. Keď technológia prekonala vzdelanie človeka, stal sa zaostalým neandetálcom, lebo sa stal nechápajúcim a nepotrebným.
Bude naozaj veľká nezamestnanosť aj vysokoškolsky vzdelaných ale nepotrebných ľudí.
No čo už, je nás na planéte vela miliárd, ročíldi tolko sluhov nepotrebujú. Sme zbytoční. Ročildi majú peňazí dosť, oni ich nepotrebujú zarábať predajom spotrebáku nám plebejcom. Oni jednoducho nepotrebujú nás plebejcov. Potrebujú iba obsluhujúci ich personál. Aj to len tam, kde to bude lepšie ako budúci robotický sluha.
Takže vážení, technologická nezamestnanosť bude znamenať, že si nemôžete dovoliť mať nie že dve deti, že nebudete mať čo do huby ani pre jedného potomka. Súčasť redukcie nepotrebného ľudstva.
V normálnej spoločnosti by sa skrátil ten pracovný čas, ako to tu bolo pár dní dozadu v článku a diskusiách. V režime ovládanom cez peniaze, ktoré patria ročildom budeme zdochýňať od hladu aj v tej našej "DEMOKRATICKEJ Európe".
Afrika Afrika

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-06-24 13:44:23 2e1ea742

Jde pouze o nepovedený vtip?


Jde pouze o nepovedený vtip?
teraz ti povedia, že každý národ má takú vládu, akú si zaslúži. Pritom ten kto si to myslí, nechápe, že treba bojovať nielen s pasivitou "národa voličov" ale aj s veľkou zotrvačnosťou režimu, systému, spoločnosti.
Ľudia sú oblbovaní, mnohí sú inteligenčne neschopní myslenia na úrovni "aká je spoločnosť" a prečo je taká. Teraz sú ti hlupáci oblbovaní tým, že majú "právo voliť". Na ich úrovni myslenia tak rozhodujú o spoločnosti. Sú hlúpi a hlúpi ostanú, ich myšlienková kapacita nemá na viac. V prípade sociálneho výbuchu takéto kravičky a býčky budú pozerať telku, tam im povedia koho treba nenávidieť: komunistov, imigrantov, čiernych, bielych, žltých. Ich agresívna energia bude cez televíznu propagandu nasmerovaná proti iným skupinám rovnakých plebejcov. Nič neriešia, sú hlúpi.
Jediné čo pomôže, aby vznikla dostatočne informovaná skupina normálnych mysliacich ľudí, ktorá v moment takéhoto sociálneho kolapsu využije situáciu a musí odstrániť od vládnutia miestnu elitu, ktorá svojou miestnou elitnou mocou a samotnou "svojou existenciou" podporuje ten mechanizmus ovládania, ktorý sa nazýva štát. Ktorý však slúži na ovládanie más, nie na podporu života más.
Ak sa tej inteligentnej skupie podarí odstrániť od vládnutia miestnu úroveň elít, tak tí nadnárodní banksteri stratia páky, pomocou ktorých tie štáty ovládajú, lebo nebudú mať komu prikazovať aké zákony prijať, ako smerovať spoločnosť. Ich je málo, nepríde do čiech alebo na sk nejaký ročíld a nebude tu priamo prikazovať, lebo jemu poslušní musia byť odstránení od pák riadenia spoločnosti.
Tie páky riadenia spoločnosti sú nielen politici a miestni kapitalisti a oligarchovia, to je aj súdnictvo, polícia, vojsko. Tých politikov, skorumpovaných sudcov, prokurátorov a vysoko postavených policajtov je len určité množstvo. Bude nás viac, tých normálnych ktorí odmietajú kŕmiť parazitov? Alebo nás nebude dosť? Hlupáci nie sú podstatní, nepomôžu ani nám, ale nepomôžu ani miestnym elitám.
Všetko závisí od toho, kedy banksteri spustia kolaps, a koľko v ten moment bude ľudí, ktorí sú schopní chápať čo robiť. Doteraz vždy malé skupiny nových deprivantov ukradli revolúciu u tých, čo ju spustili.
Teraz revolúciu a demontáž kapitalizmu spustia banksteri, lebo kapitalizmus nepotrebujú, lebo im je už škodlivý.
Takže mám návrh: že by sme tú revolúciu konečne ukradli pre nás občanov? My občania že by sme ju využili pre seba? Hlupáci nie sú smerodajní, nič nechápu, nič neriešia, nebudú nič robiť.
Som revolučný charakter :-) ak toto zrovna číta nejaký policajt ako svoju pracovnú náplň, tak nech mu omrvinky zabehnú a nech sa trochu podusí. :-)) ale poriadne do modra

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-06-24 13:09:05 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
dddd,
neviem o čom hovoríte, dajte mi prosím aspom základné informácie o čom hovoríte.
Lenže je jedno no. Aj Švajčiarsko je len podporovaný experiment, lebo vo švajci žije dosť banksterských elít, tak tam vytvorili určitú formu štátu, ktorá je ako určitý sociálno-spoločenský protipól štandartnému európskemu zápaďackemu. Takže San Marino je asi podobné. Dajte základné informácie prosím.
Socializmus bol sociálno-spoločenský aj ekonomický protipól kapitalistickým západným štátom.
Švajc je len sociálno-spoločenský protipól, bez ekonomického protipólu. Je však nielen tolerovaný, ale aj podporovaný. Ono aj tí nadnárodní banksteri potrebujú mať niekde útočisko, lebo ak bude kapitalizmus všade demontovaný, budú všade sociálne nepokoje, k tomu budú všade aj rasové a náboženské nepokoje. Vo švajci tie rasové a náboženské nepokoje nebudú, lebo sami banksteri ich tam nechcú, lebo ich tam chcú prečkať. Preto tam povolili ozbrojenie celého národa, aby si ten národ švajčiarsky mohol brániť svoje hranice. Popritom ako budú brániť hranice, budú brániť aj majetky najvyšších, ktorí tam v ten moment budú žiť.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-23 19:10:18 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
A k tomu abychom tupě sloužili a jim pomáhali k pokroku by bylo ideální, kdybychom si tuto trapnou vymyšlenou víru co nejlépe osvojili, že ano? To by se vám tak líbilo, pn

nesprávne ste ma pochopil. Ja štát vidím ako spoločnosť skutočne občiansku, kde si navzájom po dohode rozdelíme aj prácu, aj zodpovednosť tak, aby to bolo v prospech každého občana toho štátu, teda tej našej skupiny občanov štátu, kde sme sa dohodli. Ja nechcem nikomu slúžiť, ja len chcem dodržovať dohodnuté pravidlá, na ktorým sa my dohodneme.


To čo tvrdíte vy som ja netvrdil.


Štát nie je žiadny fiktívny konštrukt, je to systémový prvok ovládania väčšinovej spoločnosti malou skupinou deprivantov.


Musia však existovať určité pravidlá, na ktorých sa ako väčšina dohodneme, a ktoré si musíme aj dodržať, aj udržať, aj prinútiť tých čo ich nechcú dodržiavať. Kvôli zjednodušeniu zločincov, zlodejov a iných.
Takže ja len kvôli zrozumiteľnosti a mysleniu ľudí nazývam určité oblastné ekonomicko-politické zoskupenia štátom, lebo sú ľudia zvyknutí.
Ak sa vám nepáči slovo štát, tak to nazvime "množina X" namiesto štát.
Takže mafiáni a paraziti si vytvorili štát, ja chcem vytvoriť "množinu X", ktorá bude obsahovať všetkých občanov daného územia, predtým podľa vás zle nazvaného "štátom". Vytvoríme si spoločné pravidlá života, zákony, vytvoríme si určité mechanizmy ako bude fungovať aj ekonomika aj spoločnosť a budeme žiť tak ako sme sa dohodli.
Budeme žiť bez štátu, v množine X, ale s mnohými identickými pravidlami a zákonmi ako boli predtým v štáte, aj s mnohými odlišnými zákonmi a pravidlami, lebo aj medzi rôznymi štátmi sú rôzne zákony. A nebudeme to volať štát. Slovo štát sa však kratšie vyslovuje ako množina X, aj ľudia si zvykli. Tak prečo slovo štát neurobiť naším slovom aj štát naším štátom?
Ak vrátime ten "štát" sebe, tak prestane platiť tá vaša posledná veta príspevku, s ktorou samozrejme súhlasím. Lebo ja nechcem byť to kura, ktorému "patrí" tá stodola na výkrm, práve preto píšem tu pre všetkých


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-23 15:29:36 2e1ea742

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
2 základné chyby a zároveň demagógia autora. Možno asi nie vedomá demagógia, len autor nechápe súvislosti a podstatu
1. Politici v žiadnej krajine nie sú slobodní vo svojom výbere ako riadiť štát. Teda tú svoju národnú spoločnosť, ktorú všeobecne nazývame štát. Lebo zdedili nejaké dlhy, nejaké dane, nejaký režim, nejaký stav spoločnosti. Stav, ktorý má velkú zotrvaťnosť, ak ho nechce zmeniť celá spoločnosť obyvatelov štátu. Ten stav spoločnosti je už od základu parazitický, postavený na parazitovaní bohatších skupín na tvorbe nižšie postavených ekonomicky slabších skupín, teda zamestnancov a živnostníkov. Ak nezmeníme celý systém, je nepodstatné s akými heslami príde k moci nejaká nová miestna skupina miestnych elít. Lebo za nimi sú miestni oligarchovia, a v politike sú tí, ktorých mnohí nazývajú "televízoroví politici". Oni nič nezmenia, lebo sú súčasť parazitov. Heslá budú také, aby sa hlúpym voličom páčili. Nezávisle od toho, aké budú heslá, je to len drístanie do vzduchu, ale hlupáci ich volia a vždy sa potom čudujú, že nič zo slúbeného nedostali. Lebo ľudia odmietajú rozmýšľať, odmietajú pochopiť že žiadne voľby nič nezmenia, len priezviská televízorových politikov sú odlišné od predchádzajúcich televízorových politikov.
Takže je úplne šumafuk, aké sú heslá, lebo nič podstatné sa nezmení. Treba iba úplne nový systém, žiadny kapitalizmus, žiadny socializmus, žiadne frakčné bankovníctvo. Kým však financie a ekonomiku ovláda ročíld and familly, tak sa nič nezmení dovtedy, kým im bude kapitalizmus vyhovovať. Im bude vyhovovať dovtedy, kým im bude zdola zabezpečený stály prístup k stále väčšiemu kúsku Zeme.
Keď kapitalisti sa stanú veľkou prekážkou pre skutočné elity, tak kaprežim bude určite úplne demontovaný a nastúpi to ich NWO. Čo to bude neviem. Kým ľudia nebudú chápať že peniaze sú podvod, dovtedy ročildi budú ovládať peniaze.


druhá chyba - obrovský omyl. My sme štát, my ľudia daného štátu, len vy to odmietate chápať. To že vznikla nejaká mafiánska oligarchická vládnuca organizácia v každom štáte, ktorá sama seba nazýva štát ale iba okráda to spoločenstvo občanov, ktorí tvoria ten skutočný štát, to je chyba nás hlúpych občanov. Okrádajú nás o dane, okrádajú nás o majetky, ukradli nám aj štát.
Kým si štát neprevezmeme naspäť, kým my nebudeme rozhodovať ako chceme žiť a aké máme mať zákony, tak nie sme štát ale ovládana polootrokárska spoločnosť. Otroci nechápu svoje postavenie, lebo "chodia na voľby". Žiadny zákon nebol odsúhlasený so žiadnym občanom štátu, a myslíte si že sme demokratická spoločnosť?
Viete čo bola demokracia v tom Grécku? Majitelia otrokov sa stretli, a spoločne si dohodli zákony. Otrokov sa nikto nepýtal, či súhlasia s nejakými zákonmi, lebo tie odsúhlasila tá takzvaná demokratická spoločnosť majiteľov otrokov. Vás sa kedy kto pýtal, či súhlasíte so zákonmi? Tak prečo si vy barani myslíte, že žijete v demokratickej spoločnosti? Viete prečo si to myslíte? Lebo ste barani, lebo hovno chápete. Teraz sa každý baran môže na mňa uraziť. A potom choďte voliť a ospevujte svojich miestnych parazitov, ako vám čo pekné slúbili, predtým ako dostali ten váš hlas. Aj tak nič nemôžu a ani nechcú zmeniť, lebo jediné čo chcú zmeniť je stav ich majetku.


Bojovať proti nejakým heslám skupín miestnych parazitov, a oslavovať heslá inej skupiny tých istých miestnych mafiánov a parazitov je zbytočná hlúposť. Kým nemajú zodpovednosť za každý krok ktorý urobia, za každú privatizáciu, za každú korupciu, všetky volby sú zbytočné.
Heslá politikov sú smiešne a nepodstatné, kto tu bojuje proti heslám je len nechápavý baran. Áno, voliči sú barani. Aj keď vyberajú "menšie zlo" aj tak sú barani, nechápajúci podstatu. Všetci. Aj ja som bol raz v živote na voľbách, nechápal som podstatu, bol som tiež baran, ak vás to uteší alebo poteší.
Žiadny politik nič nezmení, žiadne volby nič nezmenia, žiadne heslo nič nezmení. Zmeniť to musíte vy. Ak však na úrovni chápania podstaty ekonomiky a podstaty systému spoločnosti budete stále hovno chápať, tak nič nezmeníte lebo hovno chápete. Ak chcete naďalej nechápať, máte na to právo, a ja tak mám právo nazývať vás baranmi.
Prosím, aby sa každý baran na mňa urazil, a vykričte mi to tu do ksichtu. Ak dáte argumenty, bude beseda. Ak budete dávať len jednovetové primitívne reakcie, tak ste barani, hybaj na volby a potom sa choďte na lúku napásť.
Môžete mi tu nadávať, mňa môže uraziť len inteligentný človek. Tak dokážte svoju inteligenciu a ja sa urazím, a pripíšem tomu inteligentovi bod. Možno vznikne zaujímavá beseda. Tým čo mi tu len odpíšu že ja som baran, dopredu všetkým odpovedám. Bozajte ma v moju ctenú riť.
No čo, pustíte sa do mňa? Ale s argumentami. Nič iné neberiem, reakcie primitívov sú mi ukradnuté. Kto niečo nechápe, zadajte otázky. Lebo ak nechápete, snažte sa nič netvrdiť ale najprv pochopiť. Pýtajte sa, zisťujte si informácie, urobte si svoju informačnú mriežku v hlave.
Niekde v novinách alebo v tv som videl: "Vy sa pýtate, my odpovedáme."


Sám proti celému serveru, tak do toho. MOR HO ....Zdroj
-
 59% ( 7 people voted )
+
2015-06-23 12:44:43 2e1ea742

NEMILOSRDNÍ PAŠERÁCI A DOBRÁ EÚ. ALEBO NAOPAK?


NEMILOSRDNÍ PAŠERÁCI A DOBRÁ EÚ. ALEBO NAOPAK?
náhodou skvelý článok. skvele som sa zabavil.
autor prešiel skvelým mozgovým výplachom, tak ho nediskriminujme za jeho názory, len ho dajme do Bohuníc. Tam bude medzi seberovnými.
Jediný problém asi preňho je, že tí chudáci (čo mnohí skutočne sú) nemajú pohodlné sedenie do tej Európy. No a potom padne opona, a všetci nebudeme mať čo jesť, lebo neviem kto bude kŕmiť hladné hordy.
Navrhujem, kto ja za to aby sme sem priviezli miliardu (čo najviac) afričanov, nech mi klikne plus. Kto je proti, nech mi klikne mínus.
Všetkých afričanov do Európy, každému afričanovi dajme jeho bieleho pestúna. Hej, Luptáku, ty mudrlant. Koľko ľudí so zoberieš k sebe domov a na koľkých chceš pracovať a kŕmiť ich?

Zdroj
-
 44% ( 6 people voted )
+
2015-06-22 18:57:53 2e1ea742

MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY


MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY
YS
ja nie som vôbec alternatívny, ja iba chápem ekonomiku.
Na úrovni ekonomiky to funguje tak ako tu stále dávam množstvo informácií. Fed existuje, jeho majitelia existujú, ich súkromný dolár je medzinárodná zálohová mena. Takže v rovine ekonomiky sa pletieš, ale totálne. O akej mentálnej pasci na mňa hovoríš, keď ako vidím nemáš potuchy čo je Fed, kto ho ovláda, ako to celé funguje.
Som ochotný pochybovať o každej informácii, ktorú mám v hlave, som ochotný na základe tvrdších kaotraargumentov ako moje argumenty zmeniť svoje videnie sveta. Ale to by si musel vyskočiť z oblasti ekonomiky do oblasti matrixu, možno do oblasti bohov a démonov, oblasti boja dobra proti zlu, oblasti energetických parazitov a iného. Som schopný rozmýšľať aj nad takýmito témami, ale zatiaľ opakujem, že si mimo ekonomickú realitu tohoto sveta a jeho ekonomiky a finančníctva.
Tvoj príspevok je o prde, žiadny argument, žiadny fakt, len nejaké ... ani neviem čo. Len nič, lebo nič si nepovedal, aj keď si napísal 4 riadky o ničom.
Prosím, presvedči ma, urob aspom jednostranový elaborát, aby som pochopil, v čom sa podľa teba mýlim a v akej mentálnej pasci som uviazol.
Ak to nedokážeš, ak to nenapíšeš, tak si ťa zaradím ... No nebudem ťa teraz urážať, dal som ti šancu, chyť sa.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-22 15:46:23 2e1ea742

MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY


MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY
áno, v základej podstate chápania svetovej ekonomiky podľa môjho ocenenia samého seba patrím k tomu 0,001.
Ak ťa to poteší, tak som úplný tumpach v fyzike, kde patrím k tomu nechápajúcemu 99,999.
Taktiež v biológii, chémii, štatistike, lekárčine a v obrovskom množstve ďalších smerov ľudského vedenia som mimo realitu, lebo tie smery nechápem, nezaoberám sa nimi. Som tam obyčajný nechápavý tumpach. V svetovej ekonomike naopak.
V rámci deľby práce medzi ľuďmi však nepotrebujem ovládať fyziku ani liečiť ľudí. Bohužial, keďže pracujeme všetci za peniaze a peniaze potrebujeme aby sme mohli vôbec žiť, tak základnú podstatu peňazí by sme mali chápať všetci. Problém je v tom, že my len peniaze chceme, ale hovno o nich chápeme.
Ročíld and familly peniaze chápu, kontrolujú, riadia. Oni ovládajú celú spoločnosť na tej ekonomickej a finančnej úrovni, ktorú spoločnosť vôbec nechápe. Ty si myslíš, že podnikatelia a kapitalisti alebo milionári chápu čo sú peniaze? Tak sa spýtaj akéhokoľvek podnikateľa, že odkial zobrala banka peniaze, keď mu dala úver. Že čo ti povie. Doradu všetci ti povedia že ich požičala z vkladov od ľudí, alebo z vlastných zdrojov, alebo si sama požičala v u iných bánk. Potom pochopíš to čo som povedal, že 99,999% ľudí je mimo ekonomickú realitu.
A ak sa niekomu informačne vtrepeš do hlavy, vysvetlíš mu frakčné bankovníctvo, tak reakcia bude: "veď to je podvod". No a to je presne to, čo ľudia nechápu, že peniaze sú podvod a ovládajú ich podvodníci banksteri na svetovej nadnárodnej úrovni.


ak si to myslel ironicky, tak ja tu rozpisujem elaboráty na tému ekonomiky práve preto, aby sme prestali byť podvádzaní a nemuseli obsluhovať parazitov. Na ktorých pracuješ aj ty. Lebo je úplne šumafuk ako zarábaš peniaze, či vôbec platíš dane, lebo na tej najhlbšej úrovni pracuješ na záujmy parazitov a dostávaš zaplatené ICH peniazmi, ktoré oni ovládajú, tlačia. Od nich na výmenu nič nedostávaš, nadnárodní paraziti nič neprodukujú. Ty ich kŕmiš, ty na nich pracuješ. Lebo funguješ v parazitickom systéme, ktorí oni vymysleli a riadia.
Ja chcem aby tých 99,999 bolo postupne iba 99, potom 98, potom 95. No a potom im to rachne, lebo ľudia sa naserú. Ide len o to, kto to prežije po tom nasraní sa nás obyčajných ľudí. Či to prežijú tí paraziti a ich 200 milónov sluhov, alebo prežijeme my.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-22 10:25:54 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
na indivíduum pandemonium nemá zmysel reagovať. Lebo on nič nehovorí, on neargumentuje, on nediskutuje.
Ale aj tak na teba zareagujem, výnimočne, často to robiť nebudem.
S inteligentným človekom sa diskutuje, argumentuje a kontraargumentuje.
S tebou nie je o čom diskutovať, lebo ty len zajebeš nejaké psychologicky myslené kydy, niečo primitívne emocionálne, žiadne fakty, žiadne argumenty, len mentálne vypotíš nejaké nezmyselné sračky.
Neviem koho ty pokladáš za miestneho Truhlíka, a je mi úplne šumafuk koho a ako ty pokladáš.
Lebo ja teba pokladám za plateného blba, ktorý si o sebe myslí aký je vtipný, inteligentný, vzdelaný.
Ak pôjdem do blázinca, tak sa za rovnako inteligentného ako ty seba bude pokladať každý pacient tiež seba.
Takže ty si len obyčajný miestny hlupák, ktorý je presvedčený o svojej inteligencii. To robí každý hlupák, lebo kvôli svojmu primitívnemu mozočku nie je schopný oceniť ani len seba, lebo vlastná hlúposť to nedovolí, lebo je jednoducho tupý. Inteligentný človek stále pochybuje, prehodnocuje, oceňuje argumenty oponenta. Hlupák drísta to, čo tu na serveri drístaš ty, pandemonium.
Prajem ti pekný deň, dobrú noc a môžeš mi ráno odpovedať niečo z tých tvojich krátkych viet o hovne.
Ja ti už odpovedať nebudem, lebo pochybujem že si schopný kvôli svojej namyslenej tuposti pochopiť čo som povedal.
Lebo si obyčajný hlupák ....Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-21 23:15:43 2e1ea742

MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY


MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY
YS
nerozumiem vete "banky jsou státních vrchností".
to myslíš že štáty ovládajú svoje centrálne banky? Všetky tie štátne vrchnosti sú len tretia futbalová liga, poslušná a neschopná ničoho. Lebo presne to čo hovoríš, že banky sú ovládané štátnymi vrchnosťami dokazuje tvoje nechápanie situácie.
Centrálne banky boli vytvorené nadnárodnými bankármi, bankstermi ako spôsob ovládania štátnych financií v každom štáte.
Centrálne banky vznikli až po vzniku Fedu. Fed patrí iba ročíldom and familly. Zistite si ako vznikol Fed, a potm si prečítajte ako a kedy vznikali "nezávislé centrálne banky".
Si mimo realitu. To nie je myslené ako urážka, mimo ekonomickú realitu je 99,999 % ľudí.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-21 22:56:02 2e1ea742

MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY


MÝTUS NEDOSTATOČNEJ SPOTREBY
citujem samého seba z komentu spod babičky
prečo si myslíte, že banksteri potrebujú udržať režim kapitalizmu??????? Banksteri potrebujú urvať čo najväčší kus planéty pre seba, a to sa dá najľahšie práve pri kapitalizme. Zároveň si však "kapitalisti" tiež urvali kus planéty pre seba. Takže kapitalizmus je forma režimu, ktorý vytvára konkurenciu kapitalistov voči samotným tvorcom režimu, voči banksterom. Kapitalizmus nie je v nejaký moment pre banksterské elity nielenže potrebný, ale stane sa im škodlivý. Lebo kopa bohatých miestnych elít je konkurencia pre banksterské elity. Takže kapitalizmus je teraz v štádiu vnútorného cieleného rozkladu samotnými nadnárodnými elitami. Lenže kapitalisti to nechápu, lebo majú prachy, lebo nechápu ekonomiku ako ju nechápe skoro nikto okrem samotných nadnárodných elít.
Kapitalizmus bude zlikvidovaný elitami, rovnako ako ruský cár, rovnako ako socializmus. Čo bude nasledovať to vedia všetky tie židovské bankové elity, už sa na to pripravujú stovky rokov. Možno to vie aj pápež, možno aj anglická kráľovná. Nepoznám štruktúru a hierarchiu elít.
NWO sa nazýva ten ich plán, ale aké budú zásady pánboh vie. A či tie zásady ktoré momentálne v širšej rodine bansterov sú vydávané za ich budúce NWO. alebo sú za tým schované ešte iné ciele, pánboh vie.


krátke dovysvetlenie. Ak mám priezvisko ročild alebo tak nejak, ak ovládam počítač Fedu a podľa potreby si enterom vytvorím číslo aké potrebujem. Prečo si myslíte, že tá neuveriteľná ekonomická moc, ktorú majú pomocou Fedu im neumožňuje ovplyvňovať každú ekonomickú krízu????????
Oni tie krízy riadia, oni tie krízy vytvárajú. Lebo počas kríz sa najľahšie prelieva reálny majetok oddola hore. Počas kríz strácajú reálne závody aj tí kapitalisti, ktorí nemajú priezvisko ročíld a nepatria k rodine.
Krízy sú len riadená forma smerovania reálnych majetkov od základne pyramídy smerom k vrcholu ekonomickej pyramídy. Na vrchole sú majitelia Fedu. Nie sú problém peniaze, lebo nedostatok peňazí v súčasnej dobe je len u plebsu, preto plebs predáva reálny majetok, ktorý postupuje smerom hore.


Nemusíte vnikať do všeliakých zložitých teórií, ktoré vypracovali tí "ekonómovia", ktorí nevidia realitu. A ktorých realita ani nezaujíma, lebo si predsa prečítali kopu knižiek od svojich predchodcov, tak nejaká realita je im u prdele, lebo oni "predsa chápu kapitalizmus". 95 percent "ekonómov" je mimo realitu, sám to poznám.
Aj veľké množstvo množstvo z tých "teórií" je len elitou podporovaná dezinformácia, aby sa hnev ožobračených nechápajúcich malých ľudkov neobrátil proti tvorcom peňazí a zároveň tvorcom kríz.
Veľká časť je jednoducho demagógia ďalších "ekonómov".


Predstavte si, že vlastníte banku FED, a celá planéta chce číslo z vašej banky, a dáva vám reálny majetok, kupujete si reálne pozemky. A platíte tým, že si ten počitač na minútu zapnete, stlačíte cifry, naklikáte desať, sto, tisíc, desaťtisíc miliárd a kúpite si postupne celú planétu.
Tí malí nechápajúci ľudkovia pracujú, chcú vaše cifry vidieť na svojom "účte".
Dobre to vymysleli.
Takže? Veríte stále že ročild and familly majú krízu? Krízu máme my, oni majú dolárov neohraničené množstvo, a kúpia si vždy čo chcú. Čo môže niekto s famíliou ročíld chcieť na tejto planéte? Čo by ste chceli vy, ak máte "dolárov" neohraničené množstvo, a všetci ich chcú?
Ja by som chcel celú planétu, čistú, panenskú, bez nepotrebných ľudí. Ja nevidím potrebu mať na planéte milirdy svojich sluhov, mne osobne by stačilo pár stoviek. No nech pár tisíc. Tých ročíldov and familly je cirka desať tisíc. Vynásobte 10 tisíc pár tisícami. Viac ako 100 alebo 200 miliónov sluhov pre nich nie je potreba. Lebo kto má všetkých tých sluhov kŕmiť?
Čo by ste chceli vy?


Takže všelijaké ekonomické teórie nie sú potrebné. Potrebné je pochopiť základnú podstatu, kto ovláda ekonomicky celý ten kapitalizmus. Ten kto ovláda tvorbu peňazí, a pre svoje potreby tak má neohraničený prítok. Krízu máme my vážení, a ak nepochopíme celú tú posranú ekonomiku, tak tá kríza prerastie do stavu, kde všetci "budeme hlboko v prdeli".
v tej prdeli je aspom hovno, nám neostane ani len to hovno. Lebo "mať nič" je ešte menej ako "mať hovno". Kapitalisti budú v tej prdeli spolu s nami, len to ešte nechápu

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-21 21:08:11 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
pre Kensie
citujem: Samotný štrngot systém iste nepovalil, ale bol zrejme lakmusovým papierom pre nálady v spoločnosti, a podľa dnešného stavu vecí pravdepodobne signálom pre veľkých hráčov, že možno začať s transformáciou.
Nesúhlasím. Veľký hráči vyvolávajú určité nálady pomocou masmédií, aby sa ľudia po násilnej revolúčnej zmene nebránili novým poriadkom, ktorý zavedú veľkí hráči. Lebo pomýlení ľudia nechápu situáciu, preceňujú svoje štrnganie a myslia si, že oni chcú to, čo sa stalo. Lenže ľudia dostali to, čo chceli hráči, a nie čo chceli ľudia. Lebo ľudia nemali ani potuchy, čo to vlastne chcú. Lebo ľudia sú nesúrodá masa, ktorá sa nevie dohodnúť čo chcú. Takže to nebol signál, ale len následok toho čo robia hráči. Mýliš si príčinu a následok

citujem: Preferujem posilňovanie občianskej spoločnosti a to na liberálnej platforme, pričom nejakú výchovnú facku nepovažujem za koniec demokracie. Je to dlhšia cesta, ale prináša trvanlivejšie ovocie, súdiac podľa niektorých vyspelejších demokracií.
Občianska spoločnosť v princípe neexistuje. Prečo hovoríš o nás ako o občianskej spoločnosti, keď ani jeden zákon na riadenie tej našej "občianskej spoločnosti" sme nielen nenavrhli, ale ani nepodpísali, neodsúhlasili. Sme riadená spoločnosť, riadená zhora, žiadna občianska demokratická spoločnosť. Všetky zákony sú navrhnuté tak, aby sa elity udržali v pozícii elít a žiadna občianska spoločnosť ich nezvrhla z elitných oblakov.
Takže máš falošnú predstavu o realite, schovávaš sa za slová podsúvané ti elitami, aby si nevidel elity a myslel si, že máš demokraciu a podobné neexistujúce, len slovíčkové nezmysly. Realita je iná.


citujem: Pre mňa by ešte variantom mohol byť nejaký osvietený monarcha, ale to je asi rovnaká utópia, ako komunizmus.
Mám známych rusov a ukrajincov, už som od mnohých z nich počul: "Stalina potrebujeme. Ale do každého mesta, aby v každom meste robil poriadok."
Pričom tí ľudia chápu, že poriadok netreba robiť s obyčajnými ľudkami, ale práve s elitami od miestnych až po národné. To nie je nostalgia, lebo to hovoria aj mladí ľudia, ktorí sú silnou propagandou presvedčovaní, že Stalin bol najkrutejší diktátor. A napriek propagande chápu, že by sa väčšine národa ľahšie žilo, lebo zmrdi v parlamentoch by nekradli, robili to čo treba pre národ ....
Takže potrebujeme osvieteného ale aj krutého tyrana. Ide len o to, voči komu by bol osvietený, a voči čomu a komu by bol krutý.Pre Harry
citujem Proste,na cloveku.Sme riadne kur.y.A na to dojde aj kapitalizmus.Lebo v nom sa clovek moze prejavit v celej svojej krase

prečo si myslíš, že banksteri potrebujú udržať režim kapitalizmu??????? Baksteri potrebujú urvať čo najväčší kus planéty pre seba, a to sa dá najľahšie práve pri kapitalizme. Zároveň si však "kapitalisti" tiež urvali kus planéty pre seba. Takže kapitalizmus je forma režimu, ktorý vytvára konkurenciu kapitalistov voči samotným tvorcom režimu, voči banksterom. Kapitalizmus nie je v nejaký moment pre banksterské elity nielenže potrebný, ale stane sa im škodlivý. Lebo kopa bohatých miestnych elít je konkurencia pre banksterské elity. Takže kapitalizmus je teraz v štádiu vnútorného cieleného rozkladu samotnými nadnárodnými elitami. Lenže kapitalisti to nechápu, lebo majú prachy, lebo nechápu ekonomiku ako ju nechápe skoro nikto okrem samotných nadnárodných elít.
Kapitalizmus bude zlikvidovaný elitami, rovnako ako ruský cár, rovnako ako socializmus. Čo bude nasledovať to vedia všetky tie židovské bankové elity, už sa na to pripravujú stovky rokov. Možno to vie aj pápež, možno aj anglická kráľovná. Nepoznám štruktúru a hierarchiu elít.
NWO sa nazýva ten ich plán, ale aké budú zásady pánboh vie. A či tie zásady ktoré momentálne v širšej rodine bansterov sú vydávané za ich budúce NWO. alebo sú za tým schované ešte iné ciele, pánboh vie.


pre Klopi
citujem: v prvom rade pre začiatok TVORBY systémového prístupu je potrebné zdokumentovať koľko bolo "takýchto" babičiek a koľko babičiek bolo presne opačných , samozrejme aj percentuálne. A pokiaľ jedna zo skupín predstavovala menej než 10 % ....
Nesúhlasím, štatistika ešte nikomu nepomohla k zmene režimu. Neovládaš masmédiá, nech zistíš čo len chceš, ohlupovaní ľudia budú v televízore vidieť to, čo im tam pustia elity. Tvoja štatistika nikoho nezaujíma, nikomu nepomôže.
Pomohla defenestrácia, pomohli gilotíny, ale vždy len na určitý krátky čas, lebo ľudia nemali zjednotený cieľ, a dopredu sa vždy narvali nové miestne elity, ktoré zamenili staré elity. Vždy tú revolúciu ukradla určitá menšia organizovaná skupina, ktorá mala plán a cieľ. Tá masa neorganizovaných ľudí, ktorá revolúciu robila ten plán nemala a preto vždy prehrali a tú revolúciu im organizované skupiny ukradli. Keby defenestrácia pokračovala aj na nových pražských radcov, aj na tretie družstvo radcov, tak štvrté družstvo by videlo, že pred nimi defenestrovali už tri komandy, tak by boli veľmi opatrní a robili by iba to čo treba pre národ a v prospech národa nie v prospech seba. Ale robili by to iba dovtedy, kým by cítili skutočnú tvrdú a neprestajnú kontrolu.
citujem: VSTUPNÉ -NEKALO NADOBUDNUTÉ HODNOTY"nie o samotný ..IZMUS. .Izmus tvoria ľudia ...a hajzlov bolo, je abude vždy dosť na jeho deformovanie.
hej, zámena slov, mätenie hláv ľudí lebo nechápu kde je príčina a kde je následok. Preto dovtedy, kým nezlikviduješ všetky komandy hajzlov, nepomôže ti žiadny "izmus". Lebo pri každom izme sa dopredu narvú hajzli, ktorí ukradnú každý izmus, a potom to čo bude v realite, na čele s hajzlami bude odlišné od toho izmu, ktorý bol ako počiatočná myšlienka. Presne to sa stalo aj v socíku, keď myšlienky tohto izmu nemali nič spoločné s stavom reálneho každodenného života. To však nebol problém socíku, ale nás, lebo my sme dopustili hajzľov ku korytu, lebo sme sa báli.
Ono nemusíš strielať fyzicky všetky komandy hajzlov, stačí aby ľudia chápali, že sa to môže reálne stať. Kým však ľudia ako Kensie si myslia, že nejako "pekne a slušne po demokraticky" zmenia režim, ktorý je na úrovni zákonov nastavený tak, aby sa hajzli udržali navrchu, tak dovtedy nič nezmeníš.


Kensie, tie myšlienky o peknej "demokratickej zmene" ti do hlavy vložili presne tí hajzli, ktorá vytvorili aj ten režim, ktorý ty pokladáš za občiansku spoločnosť. Lebo oni na rozdiel od teba chápu a vedia, že žiadne zmeny "demokratickým spôsobom" nie sú možné, kým máš zákony nastavené tak ako sú. A zákony nezmeníš, lebo ich vytvárajú hajzli. A ty sa do politiky nedostaneš, lebo tí hajzli majú peniaze na to aby sa udržali a nepustili tam takých, ktorý im zničia korytá.
Frštéhn sí?
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-20 10:24:35 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
základná chyba že si pletiete myšlienkovú podstatu socializmu a skutky tým skorumpovaných hlupákov, ktorí ho riadili alebo skôr neriadili na všetkých úrovnich štátu.
Keby sme my ľudia neboli predtým, potom aj teraz posraní pred vrchnosťou, nezávisle od režimu, tak by sme sa mali dobre. Sme posraní, okrádala nás tá morálna zberba ktorá sa tlačila do strany aby nás mohla okrádať. Nič sa nezmenilo, okrádali nás zmrdi pod heslami socializmu, okrádajú nás zmrdi pod heslami kapitalizmu. My sme malí posraní ovčania, okráda nás každý kto nie le lenivý a kto má zodpovedajúci dravčí charakter.
Lem čo kua s tými zmrdmi má spoločné myšlienka socializmu???? Pletiete si voz s kozou.
FcKensie ty si z toho množstva mojich vysvetlení pre toho mamrda čo napísal tie drísty pochopil, že mám nostalgiu za socrežimom?
Ja mám nostalgiu za normálnymi ľuďmi, ktorých bolo vtedy viac, ale vela z nás sa zvlčilo a zmršilo.
Čo má spoločné moje neželanie byť nútený niekoho okradnúť pekne po kapitalisticky (a aj moje neželanie byť pekne po kapitalisticky okradnutý) s nejakou nostalgiou za socializmom?
Systém bol životaschopný, ale mali sme hlúpych vodcov na malých úrovniach riadenia, a skorumpovaných zmrdov, ktorí si aj za socializmu nakradli, a chceli si nakradnuté pekne po kapitalisticky úžívať. Tak socík vlastné vedenie pekne zvnútra rozložilo. Systém nepadol preto, že niekto štrngal kľúčami. Ak si myslíš, že ty alebo tvoji rodičia patríte k tým, čo položili systém na kolená, tak si daj valeriánku, uspokoj si nervy a medituj. Nech sa ti to tvoje uvažovanie o sebe, nadšené nad vlastnou silou a schopnosťami ukľudní. Videli ste ovčie stádo? Všetky ovce majú zvonce. Myslíte si že keď cvengajú, tak bača od strachu uteká?
My sme boli malé neschopné okrádané ovečky, my sme nimi aj ostali. Tak nám treba. Keď sú ludia posraní za seba bojovať, za svoj život ako ho chcú prežiť, tak nám treba. Ak sme posraní čo i len hubu otvoriť a vykričať zmrdovi a zlodejovi do očí že je zmrd a zlodej, tak nám treba.
Aj rajská záhrady by padla pod náporom kapitalistov a zmrdov, ktorí by uchmatli nielen jabĺčka, ale aj jabloň. Ani Adam Evu neuchránil, lebo to bol tiež zbabelý baranček.
Takže kapitalizujem:
1. my sme boli posraní, nebránili sme si svoj spôsob života a neubránil sme ho (to čo robí islam, bráni si svoj spôsob života)
2, naši vodcovia boli skorumpovaní, nezávisle od toho, že bol socializmus, kradli, rozložili ho zvnútra. My sme boli posraní, dali sme sa okrádať aj za socíku, držali sme hubu a krok.
3 nadnárodní banksteri už nepotrebovali ideologický protipól kapitalizmu, rozložili ho zvonku.
socík nepadol ekonomicky, nemali sme tie obrovské štátne dlhy ako súčasné západné štáty. Prečo si teda myslíte, že sme nevydržali ekonomicky? To nie je pravda. Bol prebytok zahraničného obchodu, ale neboli banány. Ale bol prebytok, štát nemal dlhy, banksteri neovládali našu ekonomiku, ale chceli ju ovládnuť, lebo potrebovali vycucať ďalšie zdroje, aby udržali svoj kaprežim.
Všetko to je súvis rôznych faktorov, v rôznej miere, rôznych vplyvov.
Ekonomika mala malý vplyv, lebo neboli dlhy. Občania socštátov mali malý vplyv, ale opticky sa zväčšil aby to vypadalo, že socík rozložili ľudia svojim štrngotaním.


pre aaa
máš pravdu, ale si vinovatá aj ty. Keby ste alebo sme všetci nedržali huby pred našou miestnou vrchnosťou, keby sme už vtedy im vedeli dať po hubách, vyhodiť ich od válovov a dali sme šancu schopným ľuďom aby nás riadili, neboli by sme dnes v tých sračkách, v akých sme.
Nie je podstatné aký je režim, ak my sa bojíme pri každom režime a držíme hubu a krok pri každom režime. Vieš prečo som nebol kandidát ja osobne? Lebo som ich na zväzáckom zasadnutí vysmial všetkých do ksichtu. Mal som potom problémy, ale aj pokoj. Ostatní len držali huby. A krok.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-19 22:11:13 2e1ea742
Nízko hodnotený príspevok


Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
Zdroj
-
 37% ( 9 people voted )
+
2015-06-19 20:24:57 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
gejza
ďakujem za radu, pomohlo, a to ma sralo že analyzujem tie neuveriteľné drísty a možem si na ne vo worde čumieť akurát tak sám :-) nemám rád zbytočnú robotu, a niečo "analyzovať zbytočne, lebo to nikto neprečíta alebo nepochopí" je tá najzbytočnejšia práca akú poznám
klopi
citujem: trendu znevažovania predností bývalého režimu "žlčovitosťou " presvedčiť o opaku --hlavne menej pametajúcich..je síce úctyhodné.. ale nie systémové

ja nie som žlčovitý, to že autora nazývam hovadom je len ocenenie jeho "nefaktologického spôsobu drístania", ktorý sa vydáva za argumenty.
autor je aj morálne hovado, lebo tá dlhá znôška ekonomických nezmyslov bola mienená ako ideologický útok na rozum a názory presne tých, čo ten socík málo pamätajú. Ja som zvyknutý na útok odpovedať útokom.
Že autor je hovado aj intelektuálne, aj po logickej stránke, aj morálne som pochopil z článku. Nebral som svoje slová ako srdcovú záležitosť, načo, autor sa zdegradoval na úroveň hovada sám, bez mojej pomoci.
Nie som "žlčovitý", lebo nemám dôvod, nie som zatrpklý starý pán v rokoch "len v dobrom spomínajúci". Takže máš nesprávny názor na mňa aj na môj prejav.
To že moje vysvetlovanie nepomôže systémovo súhlasím, ale daj návrh ako lepšie. Lebo povedať len "to nie je dobré" je ľahké, ale nesystémové. Inými slovami prd platné že a čo kritizuješ, ak nemáš lepší návrh


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 20:16:37 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
:-)) práve som urobil krátku analýzu pandáša, posledných jeho 80 príspevkov
30 príspevkov viacriadkových
32 príspevkov dvojriadkových, ani nie jedna celá logická veta
18 príspevkov jednoriadkových
práve som zmazal svoje ohodnotenie na neho, názor si urobte sami

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-19 16:35:34 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
oprava
so ZDRAVÝm mozgom nebude strácať čas aby nazbieral dokopy takúto dlhú kopu sračiek.
Možno aj ja nemáM zdravý mozog.


Pre LenkaB
predtým som nechápal, prečo ti Gejza Hufnágel nadáva.
Teraz už chápem.
citujem ťa: Ešte zabudla babička pripomenúť, že v tých psycho - socialistických diktatúrach bolo pozabíjali x-y ľudí, zničili Európu, Rusko a iné krajiny a muselo sa všetko stavať odznova
ty asi pracuješ vo veľkovýrobe vajíčok a obsluhuješ sliepky. Lebo podľa tvojho vyjadrovania vidím, že tam sa s nimi porozprávaš ako rovnocenná, pokotkodákate si pri tom znášaní vajec, vymeníte si názory. Len prečo si myslíš, že názory vás sliepok zaujímajú niekoho, kto dokáže rozpitvať článok tak ako ja.
To som sa nechcel chváliť, len dávam do pozornosti úroveň argumentácie moju, úroveň ďalších tu na servere, a úroveň sliepky ako ty.
Ľudia, ak chcete niečo chápať, rozmýšľajte nad podrobnými argumentáciami. Ak chcete chápať na úrovni sliepok, čítajte príspevky od sliepok.
Ak niečo nechápem, tak sa pýtam. Ak niečo tvrdím, tak ak sú to hlúposti, tak môžem naletieť na spravodlivé obvinenie z svojej hlúposti.
Ak kotkodákam, tak som sliepka.
Ak dáš otázku, a bude sa dať odpovedať, odpoviem ti.
ak dáš hlúpu otázku alebo sa nebude dať v rámci témy vysvetliť ti otázku, tak ti poviem že nechápeš.
Lenka, ak budeš písať tieto jebnuté drísty, ktoré som tu citoval, tak ti poviem že si jebnutá primitívna sliepka. Lebo podľa toho, čo produkuje tvoj mozoček a dávaš tu ako argumenty, tak si primitívna sliepka, tupá, vypatlaná
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-06-19 16:03:23 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
8


Citujem: Milé děti, mne ani mého muže nenapadlo, že pro rychlejší porod musíme dát OBÁLKU socialistickým lékařům!!!


Áno, dávali sa obálky, husy, mäso zo zabíjačky, alkohol. Ale tí socialistickí lekári sa viac snažili ako súčasní, aj keď menej vedeli ako súčasní. Naviac mali vyššiu osobnú zodpovednosť ako teraz

Citujem: Otec mého kamaráda, zelinář, tedy kradl hodně a furt, postavil si vilu, ale nikdo se od něj (kromě jeho syna) nedistancoval, ani ho nezavřeli! Naopak lidi mu furt pryč nosili všimné, aby jim nechal pod pultem nedostatkové ovoce. Kdo za socialismu nekradl, okrádal rodinu (se říkalo). No a BABIČKO já myslím, že vy jste byli asi přesně tenhle případ, protože mně se teda za socialismu žilo faaakt BLBĚ.


Ty hovado, mal si menej materiálnych statkov, ale mali ich menej aj všetci na západe. Mal si viac normálneho života, mal si viac spokojného života aj keď si si to neuvedomoval.


Teraz máš právo byť nezamestnaný, zdochnúť od hladu ak nepracuješ, zdochnúť od hladu ak aj pracuješ ale máš malý plat. Máš právo nemať svoj byt, lebo ťa okradol šéf kapitalista a nedal ti to čo si skutočne vyrobil alebo zarobil.


Ty hovado, kedy vy vypatlaní zmrdi už zdochnete, aby sme sa my ostatní ľudsky dohodli ako ľudia, že si aj byty pre seba postavíme, aj si jedlo vyrobíme, aj sa prestaneme okrádať jeden druhého, ak ten prvý má viac „peňazí“ a teda v tomto pojebanom kapitalizme má oficiálny spôsob ako toho druhého okradnúť.
Autor, ty hovado, neuveriteľné sračky, tento článok je objednaný, lebo nikto zo stdarým mozgom nebude strácať čas aby nazbieral dokopy takúto dlhú kopu sračiek.
Možno aj ja nemá zdravý mozog, že na kopu sračiek reagujem.
Nedávno ma tu však jednu slečna/dáma prosila, že keď mám "šajn", že tak nech vysvetľujem a dávam informácie v súvislostiach. Aby sa poučila.
Teda ak sa jej to bude chcieť čítať :-)) asi nie :-(( moc dlhé, nezáživné, moc podrobné. Ono to však inak nejde, keďže neútočím len citovo ne emócie nechápajúcich ľudí, ale snažím sa všetko vysvetliť.
Komu sa nepáči, nech mi to prepáči
Príjemný deň, nedajte si zasrať mozog drístami z článku od toho zmrda, čo sa podpísal pod "svoj článok" dvomi písmenkami ppZdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-19 15:41:32 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
7
Citujem: Novomanželskou půjčku jsme si nebrali. Nechtěli jsme se zadlužovat. Takže jsem měla kočárek od kamarádky za 40 Kčs po jejím dítěti, byt jsme vybavovali velmi pomalu a za své. Ale na ty spotřebiče se stály velký fronty, někdy i přes noc, ostatně o podobném "nákupu" pračky jsem psala už výše.
Každý si tú pôžičku zobral a kúpil si zariadenie do domácnosti. A neporovnávaj nejaké hypotetické roky, keď nemáš presne určené obdobie. Aj v tom paríži alebo v nemecku v sedemdesiatich rokoch neboli ani mikrovlnky, ani chladničky u každého, ani autá u každého, ani čínske tostery ešte v princípe neboli. Drístaš, splietaš neporovnateľné obdobia, po vojne, a dávaš ich do emotívneho stavu čitateľa v súčasnosti, ktorý nechápe, že nikto VTEDY nemal to, čo teraz vyrába každá čínska fabrika. Trepeš ekonomické sračky.

Citujem: Dovolená se přidělovala odstupňovaně za zásluhy věkové! Čím starší člověk, tím delší dovolená! Takže já jako mladá měla od 19 do 26 (?) let POUZE 14 dní dovolené ZA ROK!!! Dovedete si to vůbec představit??? To mi mohlo být celé ROH ukradené. Dovede si dnes někdo v 25 letech představit jen 14 dní dovči za rok??? Po letech se to zvedlo na 3 týdny, což bylo i tak žalostně málo pro mladého člověka.
Ty hovado, v tom ospevovanom USA majú NULA dní ročne dovolenky.

Citujem: ROZBITÉ OKNO (chybělo sklo o ploše cca A4). Takže si dovedete představit, jaká zima v té koupelně byla.
To v tej nemocnici boli všetci neuveriteľne hlúpi, včetne tých žien čo chodili do tej sprchy, že nikto nemohol zalepiť kusom lepiacej pásky papiera to okno? Alebo hoci aj kusom handry. Celá nemocnica plná debilov. Aj tie tvoje mamičky po pôrode boli mentálne retardované, lebo zapchať kus rozbitého okna nedokázali stovky alebo tisíce ľudí. Hovado, vymyslené, emocionálne mienené sračky.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-19 15:34:39 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
6
Citujem: Tady bych jen odkázala na skvělou Pixyho tabulku, kde srovnává velice erudovaně ceny[/u
rl] tehdy a dnes:
http:/ /www.zakomunistu.cz/
Je úplne nepodstatná cena masla alebo smotany, ak tvoj súčasný najväčší životný náklad na vlastný byt si vtedy dostal od spoločnosti vo forme bytu. Dnes si kúpiš maslo aké chceš, ale nemáš na najväčší náklad – byt mať nebudeš, lebo nezarobíš

Citujem: Město možná uklízelo popelnice zdarma, ale také nám ZDARMA lifrovalo do plic a do bytů a na balkóny našich bytů, kde jsme sušili látkové pleny, tisíce tun popílku z fabrik a jejich neekologických komínů.
Ty debil, na západe bolo to isté, lebo neboli ekologické normy a zároveň neboli technologicky vyspelé filtre do tých komínov. Hovado, sračky sračky sračky.

Citujem: Peníze se počítali maximálně na tisíce. Náš n
ový
dům, který jsme si postavili, stál se vším všudy necelých 300 000,-Milá "babičko" A JAK JSTE TĚCH 300.000 Kč našetřili? Nechápu!!! Buď jste byli zelináři, nebo prodavači v masně. Ti se měli dobře a za socialismu stavěli baráky
Ty hovado, barák si postavil aj môj triedny učiteľ. Síce ho staval 4-5-6-7 rokov, lebo to bol obyčajný učiteľ, mal pôžičky na čo sa len dalo, príspevky od štátu na čo sa len dalo. Ale aj postavil, aj tie pôžičky boli väčšinou bezúročné a splácal ich v pohode z učiteľského platu. A mal prácu učiteľa, a nebál sa že bude bez práce a nebude mať z čoho splácať. Hovado, plná huba ekonomických nezmyslov
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 15:32:24 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
5
Citujem: Ale spousta mých spolužáků mužů v klidu nebyla. A příslušníkům veřejné bezpečnosti museli utíkat, aby nebyli vyzváni k předložení OP. Protože ABCbez[/url
] razítka zaměstnavatele by šli do chládku. Někteří s sebou aspoň stále nosili (i večer do hospody!) nějaké smlouvy o dílo, aby příslušníkům mohli dokladovat, že pracují na volné noze.
Čo ti jebe s takýmito argumentami, že chlapi do krčmy nosili zmluvy????????????.

Citujem Mě osobně léčila socialistická lékařka chřipku penicilinem, pak chloramfenikolem a nakonec tetracyklinem.
choď s deťmi dnes k lekárovi s chrípkou, dostaneš to isté antibiotikum ty debil. Čo to má spoločné so socializmom???
Toto ATB je v EU pro lidi dnes zakázáno. Tolik o socialistickém zdravotnictví.
Ty debil, v tej amerike dostávali tehotné ženy liek proti rannej nevoľnosti, po ktorom rodili zdeformované deti. Názov som zabudol, bol to totálny škandál, kde farmafirma podplatila kapitalistický kontrolný úrad, nerobila skúšky lieku a desaťtisíce detí boli fyzicky zdeformované. Toľko ku kapitalistickému zdravotníctvu. To bolo v socializme nemožné, ani sa to nestalo. Ty hovado. Čo odsek to sračky z huby ti letia
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 15:31:44 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
4
Citujem: Takže jsem přes inzerát sehnala místo za 1.100 Kčs hrubého a tento podnik zažádala i o přidělení služební garsonky. Čekala jsem na ni dlouhých 6 let na hnusné(!) ubytovně, musela se upsat podniku na dalších 20 let a musela jsem počítat s tím, že zvýšení platu se nedočkám (když chci tu garsonku).
Dnes od podniku nedostaneš žiadnu ubytovňu, nikto ti ty hovado negarantuje prácu na 20 rokov vopred, lebo ti nikto po šiestich rokoch nedá žiadnu garsónku. Jebnuté argumentácie, ekonomicky neuveriteľne stupídne.

Citujem: A to já se zase s "nezaměstnanými" setkávala houfně. Jenže trochu nedobrovolnými "nezaměstnanými". Výtvarníci mohli za socialismu pracovat buď jako zaměstnanci nějakého podniku, a nebo mohli své práce nosit na komise ČFVU, kde seděli politicky erudovaní komunističtí hodnotitelé, kteří vás mohli s čímkoliv vyhodit. Pokud už se vám tedy podařilo si na volné noze dohodnout kšeft, pak jste se ještě šíleně nervovali na té komisi aby vám návrh prošel. No jo, jenže být grafikem na volné noze nebylo tak jednoduché.
Tie socialistické byty, ktoré tvoria často najväčší finančný náklad pre každého človeka ak nemá šťastie a nezdedil byt po rodičoch niečo aj stoja. Aj pre tých výtvarníkov sa tie byty v tom ich „nútenom zamestnaní“ postavili, aj tí výtvarníci tie socialistické byty dostali.
Niekto tie byty postaviť musel, ak ich dostal každý člen spoločnosti, tak musel svojou prácou, ktorá bola potrebná aby sa tie byty postavili, ten každý aj prispieť. Spoločnosť potrebovala v tej dobe materialistické statky aby stavala byty a kŕmila ľudí. Nepotrebovala výtvarníkov, básnikov, spevákov. Potrebovala stavať. Rozumieš aké boli ekonomické predpoklady a ekonomické potreby v TEJ DOBE???
Dnes máš plnú riť nezamestnaných a nepotrebných výtvarníkov, ktorí ani byt nedostali, ani sa neuživia, lebo sú rovnako nepotrební ako boli nepotrební pred 30-50 rokmi.
Problémy boli, socializmus nedával šancu naozaj schopným lebo boli blokovaní neschopnými rodinkárskymi úradníkmi. Dnes nie si blokovaný, dnes si priamo nepotrebný.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-19 15:30:52 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
3
citujem pomeranče nejen že skoro nebyly k dostání, ale když náhodou(!) byly, tak byly tak strašně drahé, že jsem stejně koupila jen 1-2 pro dítě a sama si nechala zajít chuť. Nepodstatná kravina

Citujem: Já jsem jako dítě na pionýrské tábory nejezdila, ale myslím, že třítýdenní pobyt za 1 dítě stál URČITĚ VÍC, jak 200 Kčs. No a jak se staral Pionýr? Především politicky a komunisticky. Víc se mi nechce popisovat.
Ty debil, ja som do tých táborov chodil, moji spolužiaci tiež. Rodičia spolužiakov boli obyčajní roboši, a div sa svete aj oni chodili skoro zadarmo do detských táborov.

Citujem: Když jsem ukončila vysokou školu, měla jsem možnost si vybrat z několika nabídek, kam nastoupím do práce. Dvě byly přímo v místě, kde jsme bydleli, další mimo náš okres. Ten, kdo měl tzv. dělnický původ, si možná vybírat mohl, to neposoudím, ale lepší místa se obecně za socialismu sháněla přes známé. Já to štěstí neměla. Po střední škole jsem nastoupila do podniku za 900 Kčs [b
]hrubého
. Ak by si dnes mal/a garantovanú prácu, sral/a by so od šťastia ráno aj večer, lebo by si mal/a čo žrať. Lebo by si dostal ten nenávidený socialistický podnikový byt, len by si podpísal zmluvu na 10 rokov. Dnes podpíšeš hypo, prácu nemáš, poser sa. V tom nenávidenom byte by si býval do smrti, lebo po desiatich rokoch by ho podnik previedol na teba za odpisovú hodnotu niekoľkých mesačných platov
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 15:30:01 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
2
Citujem: že spousta filmů ze západu tu za socialismu vůbec neběžela (cenzura). O tom, jak byla cenzurována divadla toho bylo popsáno taky dost. Kultura sice možná byla "levná", ale taky velmi velmi cenzurovaná. O frontách na ABCnové[/u
rl] knihy se snad taky zmiňovat nemusím. Problémy boli, mnohým socialistickým funkcionárom drbalo v mozgu rovnako, ako drbe mnohým politikom teraz. Ale zrovna pred chvílkou som tu na dôležitom čítal článok, že sa nebude dať fotiť na verejných priestoroch, že admini serverov budú mať problémy za to čo sa píše v príspevkoch. A to máš demokraciu

Ještě se vrátím k těm platům. Můj muž měl v 80. letech plat 3 tisíce Kčs hrubého, já byla na volné noze s nepravidelným příjmem. Vystačili jsme s vypětím všech sil. Hypotéka, exekútor, poserieš sa a aj tak si nepomôžeš, lebo ťa vyhodili z práce a ideš prosiť o izbu u rodičov, ak mali šťastie a ostal im ten socialistický byt zadarmo
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-19 15:29:25 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
celý článok som rozobral ,neuveritelné sračky.
ale nechce mi to púšťať príspevky, stále mi píše toto
ForbiddenYou don't have permission to access /post_forum_item.php on this server.
Apache Server at dolezite.sk Port 80
už som príspevky skracoval, ale nepúšťa. V čom problém? poraďte mi
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 13:04:00 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
citujem - Až po dvou letech, které jsem strávila prakticky ve SKLEPĚ a všem národním výborům to bylo úplně jedno(!), se se mnou rodiče mohli přestěhovat do státního bytu, který otec s velkým štěstím dostal od zaměstnavatele.
Odpoveď – ak dnes nebudeš mať nájom na ten vlhký sklep, tak máš právo zdochnúť v kartónovej krabici. Žiadny zamestnávateľ ti nepridelí byt, v ktorom budeš mať právo bývať asi až do smrti, lebo bol štátny.
Ty hovado, veď po tej vojne sa byty stavali, tá tebou nenávidená socialistická spoločnosť ich skoro zadarmo, bez zisku pre stavebnú firmu rozdeľovala svojim členom. Preto si dostal byt AŽ po dvoch rokoch. V kapitalizme by byt nedostal nikdy a srali by na teba všetci. Tie výbory nemohli 2 roky prideliť byt, lebo ešte nebol postavený.
Vy ste neuveriteľné primitívne hovadá, chápete totálne hovno, nevidíte žiadne ekonomické súvislosti len vám z huby lietajú neuveritelné sračky.

Pokud jsem si chtěla koupit baloňák, na který mí rodiče neměli zbytečných 300 Kčs, musela jsem jít o prázdninách na brigádu. Aj ja som chodil na brigády, aj ja som si kupoval. Dnes si ty hovado kúpiš baloňák ale nekúpiš si ten byt. Takže vtedy vám debilom pridelil socializmus byt a baloňák ste si kúpili. Debili s prijebanými mozgami, dnes si kúpiš hovno, lebo v kapitalizme na byt nezarobíš, a nie že ho dostaneš.

Všetky tie drísty okolo oblečenia – ekonomicky vymleté hovadá, neporovnávajte socialistickú ekonomiku spred 50 rokov so súčasným kapitalizmom. Aj nemky po vojne robili kurvy americkým vojakom, za silonky, za jedlo. Lenže potom tú nemeckú ekonomiku staval celý svet, za FIAT money ktoré im dali ročildovia cez Maršalov plán. Takže zničenú západnú európu stavali zo zdrojov celého sveta, našu zničenú ekonomiku sme si stavali sami, nemali sme žiadne zdroje z afriky, ázie, nemakali na nás černosi v afrických baniach a nešli zdroje do západnej európy. Okrem toho sme pomáhali našimi zdrojmi stavať aj totálne zničené rusko. Napriek tomu sme dostali od spoločnosti byt.


Citujem: Nicméně PĚKNÉ ZIMNÍ KOZAČKY jsem si nekoupila v ČSSR ani tak, protože je prostě v mém čísle do obchodů nedodávali. Moja mamka mala rozmer 40-41, dosť veľa žien má taký rozmer. Vždy mala obutie, možno mala problém s výberom, neviem, ale mali prácu, mali kde bývať, mali za čo kúpiť jesť, neboli v školách narkotiká, nebál som sa večer o desiatej ako decko behať s kamarátmi. Problémy boli, asi tí socialistickí plánovači naozaj nerobili štatistiky rozmerov potrebných ženských topánok. Ty by sa však ľahko napravilo, nepodstatná drobnosť.

Zdroj
-
 71% ( 11 people voted )
+
2015-06-19 12:49:06 2e1ea742

Babičko – povídej….


Babičko – povídej….
skúška, neberie mi príspevok

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-19 12:46:26 2e1ea742

Kratší pracovný čas nezníži nezamestnanosť


Kratší pracovný čas nezníži nezamestnanosť
aha, zabudol som dokončiť logiku.
Keďže skrátením času na 35 hodín a zároveň bezplatnými nadčasmi naviac sa nezvýši potreba pracovných miest, presne naopak. Ak ľudia pracujú zadarmo, od radosti že majú vôbec aspom čo do huby za ten 35hodinový plat, tak ľudia pracujú zadarmo a nie je treba najať ďalších zamestnancov. Takže skrátený pracovný čas v konečnom dôsledku len zvýši nezamestnanosť, lebo ľudia pracujú skrátene zaplatene a predĺžene zadarmo nadčasy.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-18 14:32:09 2e1ea742

Kratší pracovný čas nezníži nezamestnanosť


Kratší pracovný čas nezníži nezamestnanosť
Gejza, ty si ho nepochopil. On to myslel tak, že budeš pracovať oficiálne namiesto 40 hodín iba 35 hodín. Skráti sa ti plat, lebo menej pracuješ. A všetko nad 35 hodín bude neplatená dobrovoľná práca, lebo ak nebudeš dobrovoľne bezplatne pracovať každý deň o 2-3 hodiny naviac, tak ťa nedobrovolne vyhodia z roboty.
Vlachynský, chápem ťa správne? Myslím správne po kapitalisticky?

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-06-18 14:28:17 2e1ea742

Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?


Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?
harry, zas ťa obviním z toho, že si neuveriteľný optimista, keď len teraz začínaš veriť tomu, že ľudia nevedia ani čítať a nieto ešte rozmýšľať :-)
čo sa musí stať, aby si sa dostal z tej tvojej optimalisticko optimistickej nálady k nám, obyčajným bitým chudákom, ktorých trepe život a na optimizmus nemajú čas a náladu? :-))
moja veta: "Amíci to hovoria dosť otvorene ..." je chybná, opravujem na "americké elity to hovoria...".
Lebo amíci sú len ohlupovaní a aj dosť hlúpy národ, ktorý sa absolútne nestará do nejakého ruska, len si robia svoju robotu, zarábajú prachy. Oni tupci nechápu, že sú súčasťou národa, ktorý bol vyvolený na ničenie národov po celom svete len preto, aby banksteri mohli mať viac a viac. Tie ich viditeľné "naozaj iba americké elity" sú ich svaly (NATO), a od tých banksterov niečo kvapne aj tým americkým elitám

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-17 15:37:41 2e1ea742

Miluju Islám


Miluju Islám
očuj Havlik, ty si ňejaký anti. Niečo anti, čo presne neviem ale si anti ty anti :-) Zabavil som sa
Raz na internáte som bol u arabov, mali tam obrovský tanier, priemer asi 50cm, na ňom guličky mäsa, priemer asi 1,5 cm. Kilá mäsa. Arab sa pripravoval na párty.
Keď som sa opýtal čo to je, ponúkol ma. Ich miestna študentská delikatesa. Obyčajné mleté bravčové, dosť mastné, tretina slaniny, surové, bez štipky soli, bez štipky korenia - na moju chuť hnus. Delikatesa. Čo prorok u seba zakazuje, to je tu povolená delikatesa.
Pokrytci na entú, klamári, falošníci, dokonalý príklad dvojitého štandartu k sebe a k nemoslimom.


Raz som videl, ako sa miestne prostitútky bijú o to, ktorá bude s platiacim arabom v noci. Tie hebedá mali minimálne 100 kilo, možno 120, len dupali ako slonice na mieste a trhali si vlasy. funeli, hovoriť nevládali lebo funeli od nedostatku kyslíka pri takej námahe. Ako ženy hnus, ale tlsté asi neboli kvôli chorobe ale kvôli lenivosti. Nechuť, odpor, zvrátenosť aj tých sloních samíc, aj tlieskajúcich im prizerajúcich sa arabov. Ten ktorý platil, stál a čakal ktorá ho vyhrá. Pre tých arabov to boli dve zvieratá. V tomto prípade to boli aj pre mňa dve zvieracie samice.Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-06-17 12:47:55 2e1ea742

Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?


Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?
kamarát Bertold.
Nejako ty toho Putina podceňuješ. Jelcinov klan si nakradol majetky za stovky miliárd, Jelcinova rodina sú ťažkí multimilirdári. A ty odhaduješ Putina iba na 300 melónov. Ja by som minimálne 2 nuly pridal, možno aj tretia by sa ľahko vošla.
Odpovede na tvoje otázky.
1. ten scenár majú pripravený, aby sa rusko rozpadlo na niekoľko častí, ktoré budú ekonomicky pracovať ako obyčajná africká kolónia. Rusi im nie sú potrební, rusí vymrú, ostane iba obsluha západu patriacich závodov a baní. Zvyšní zdochnú od hladu. Amíci to hovoria dosť otvorene, viac čítaj, sám nájdeš.
2. Nedostanú, iba ak bude ďalší plán boj s Čínou, tak potom tým "teroristom" sami dodajú priamo do Číny nejakú tú atómovku. Lebo tí teroristi ktorí prúdia do Európy pod zovňajškom uprchlíkov sú často priamo riadení a zasielaní tými službami západu, ktoré pracujú priamo pod riadením elít. Šašovia z televízora nazývaní politici neriadia nič, ani len seba. Divadlo.
3. Načo by to robili, keď sa tí terorosti bez akýchkoľvek problémov do tej našej Európy dostanú s izraelskými pasmi? Alebo ty si myslíš, že ten terorista je nejaký samouk s dediny, ktorý našiel pri pasení kôz opustený muničák, naučil sa tam robiť so zbraňami a chce ísť ničiť Európu?
citujem:Skúsenosti z konania USA a Západu sú také, že spravila nikdy nemajú premyslený ani len druhý krok, Záplava jedného milióna imigrantov, ktorá sa do konca roka dovalí je toho dôkazom.
ajajaj, kamarát Bertold. Tá záplava nie je dôkaz ich nemyslenia, ale tá veta je dôkaz tvojho nepochopenia situácie. Lebo tá záplava je cieľ toho myslenia, lebo zámer je sociálna a možno aj vojnová destabilizácia Európy.
Plávaš, nechápeš kde je sever.Zdroj
-
 41% ( 7 people voted )
+
2015-06-16 21:26:22 2e1ea742

Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?


Ruské trolí farmy: Nová tvář infoválek 21. století?
nemecké noviny to robia, platia si firmy, ktoré robia presne to isté ako ty píšeš v článku. Americké ambasády plati novinárov. všetci si platia trolov, novinárov, blogerov, klikerov.
Prečo ho hádžeš len na jednu stranu, keď to robia všetky strany?

Zdroj
-
 78% ( 13 people voted )
+
2015-06-16 11:11:35 2e1ea742

Minimálna mzda robí ekonómom problémy (ad Ľudia z Wall Street a ľudia z Mekáča)


Minimálna mzda robí ekonómom problémy (ad Ľudia z Wall Street a ľudia z Mekáča)
Ipad nemá, preto je frustrovaný a musí si zvýšiť renomé medzi podobnými hlupákmi ako on. Preto píše tieto články, lebo hlupáci z jeho partie aj tak nič nechápu, ale vedia oceniť ten fakt: "Ty vole, ty píšeš články? Fakt? Seš nejakej vostrej vole, z tebe bude politik vole."
Ty vole, Chovanculiak, už nepíš, vole.
Ty vole, sem asi starej a blbej, lebo nechápu vole, o čem vúbec ten článek je vole.


V tom článku ten baran najčastejšie používa slová "minimálna mzda". Ak som pochopil správne, ten článok je o minimálnej mzde? A ten guláš ekonomických slov, ktorý sa tvári ako článok ten je tiež o minimálnej mzde?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-15 16:44:07 2e1ea742

Soukromé peníze. Kde se pečou prachy


Soukromé peníze. Kde se pečou prachy
harry, ty si neuveriteľný optimista. Preto teda hovoríš v budúcom čase, že keď dorazí do svojej banky?
Veď on už mal minimálne od 76teho, od ukončenia Bretonwoodu 40 rokov, už jeho dedo staval tú Čínu. Odkiaľ asi vzali číňania peniaze na skupovanie zdrojov, strojov a surovín, aby sa za posledných 30 rokov dostali tak hore? Oni nepotrebujú nič kupovať, oni to stavali, im to alebo patrí, alebo to už na potrebnej úrovni ovládajú.
Alebo si myslíš, že našli poklad Mao Ce Tunga a postavili všetky čínske továrne??

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-12 00:16:40 2e1ea742

NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV


NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV
pre X
neviem koho myslíš, ale takéto reakcie sú často od trola, ktorý sám má vypatlaný mozog, myslenie primitívneho hovada, nízke IQ (teda obyčajný hlupák) a nechápe skoro nič z témy, o ktorej sa ostatní vyjadrujú.
túto vetu si po polnoci napísal 3x, do rôznych článkov. Veď ty si totálne vypatlané hovado. Nesedíš ty niekde v ústave, náhodou si sa dostal k počítaču, kde dozorujúci lekár zabudol zamknúť pred pacientami lekársku izbu, tebe tečú z kútikov tvojej sprostej papule sliny na bradu a píšeš jednu vetu.
Ak v tom ústave nesedíš, moja rada pre teba znie:
X, zober si pivo, zapni si porno, a radšej nič nehovor. Venuj sa svojmu vtákovi, na to ti IQ snáď stačí

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 06:55:58 2e1ea742

NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV


NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV
klopi, ty ma kritizuješ alebo len niečo vysvetľuješ?
a po cca 8-mich riadkoch napísaných.. je to už... tak trochu "NUDNÉ" na čítanie drizdov

nudný je článok? alebo ja som nudný? skús lopatisticky, ono to pomôže aj jednoduchším ľuďom v chápaní.
Ak je nudný článok, nesúhlasím, lebo nie je nudný ale hlúpy.
Ak som nudný ja, súhlasím, lebo vysvetlovať ekonomické nezmysly nejakého "drístavého autora" nie je rozprávanie vtipov, je to nudné rýpanie sa v podrobnostiach, nudná argumentácia, nudná kontraargumentácia.
Celá ekonomika mi nepripadá veselá. Takže ak si myslel mňa ako nudného máš pravdu, a nečítaj ma viac a ani nemusíš na mňa regovať na moje naozaj nudné príspevky, idúce do podrobností, ale vysvetlujúce hlbšie súvislosti
wikipédiu a súvislosť s ňou v príspevku reagujúcom na mňa som nepochopil
P.S. je úplne nepodstatné v mojich prípevkoch k ekonomickým témam zaoberať sa slovom drístať, či som ho pochopil, kde má to slovo začiatok. Klopi