Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

ondrej82 # WituXybe01


USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone


USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone
Ešte jedno doplnenie. Skôr by som sa obával masívneho zemetrasenia na západnom pobreží. Ak si ešte pamätáte, tak prvé zemetrasenie bolo v Čile a potom sa to posúvalo smerom na sever. Nikaragua, Mexiko, Kanada, len nejako to preskočilo tú Ameriku. Americkí vedci už dlhé roky upozorňujú, že na západnom pobreží je v zemi obrovské napätie. Ak by sa toto napätie uvoľnilo, nespôsobilo by to len masívne zemetrasenie, ale v jeho dôsledku by mohlo dôjsť aj výbuchu sopiek, ktoré sa nachádzajú v danej oblasti.
Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-05-13 21:32:58 57f4df87

USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone


USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone
To, že Yellowstone vybuchne je isté. Avšak určiť aspoň približný čas výbuchu je otázne. Sú určité sprievodné javy, ktoré indikujú možnosť výbuchu vulkánu, ale ich využitie pri supervulkáne je otázne, nakoľko aj vedci priznávajú, že spúšťacím javom pri supervulkáne ešte nie celkom dobre rozumejú.

Jedno je však isté, ak by boli (a možno aj sú) indície, ktoré by svedčili o skorom výbuchu supervulkánu, tak by tieto indície podliehali prísnemu stupňu utajenia. To, že sa spracovávajú krízové plány, ešte nesvedčí o skorom výbuchu. Toto je len klasická prevencia.

Avšak, dobrá rada na záver- ak by došlo k výbuchu supervulkánu, tak prvé čo je potrebné urobiť je okamžitý nákup trvanlivých potravín, vody, základných prostriedkov na život a ošatenia. Čím skôr tým lepšie, lebo tu bude platiť, kto zaváha, tak nežere. A to doslova. Po výbuchu sa zastaví všetko a to čo zostane bude na prídel.

Zdroj
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2014-05-13 21:26:51 57f4df87

Čína oznamuje, že přestane hromadit americké dolary


											Čína oznamuje, že přestane hromadit americké dolary
Pokiaľ USA padnú, tak padne aj Čína. Pád USA rozpúta reťazovú reakciu od Ameriky cez Európu, Afriku až po Áziu. Bude to krach všetkých krachov - "ten veľký". Padne všetko a život sa doslova zastaví.
Nie som ten, ktorý USA ospevuje (a moje príspevky to aj dokazujú), ale Vy si myslíte, že po tomto krachu jednoducho vznikne nová svetová rezervná mena a že to bude yuan? História to už x-krát dokázala čo predchádzalo zmene svetovej rezervnej meny a striedaniu superveľmocí.


Ak toto všetko krachne (a to aj krachne), tak príde vojna a víťaz (ak nejaký vôbec bude) určí nové pravidlá pre nový svet.

Zdroj
-
 59%  ( 12 people voted )
+
2013-11-23 21:31:30 57f4df87

Čo je dovolené Obamovi, nie je dovolené Ficovi… alebo ekonomické zákony inak


Čo je dovolené Obamovi, nie je dovolené Ficovi… alebo ekonomické zákony inak
no čo by ste čakali od SMEtiarov? Veď Tí si už toľko krát nas*ra*li do huby až to je nechutné!
Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-10-10 21:45:09 57f4df87

Problem práce?


Problem práce?
že prašivca Kaníka huba nebolí sa k tomu a hlavne k sociálnym veciam vyjadrovať. To čo napáchal ako minister práce už neprekoná nikto. Čas výplaty dôchodkov z II. piliera sa blíži!
Žiaľ v tomto má pravdu. Ak poviete na úrade práce, že máte brigádu, tak Vám nastavia podmienky spolupráce s úradom tak, že v konečnom dôsledku sa odhlásite s evidencie dobrovoľne alebo Vás sankčne vyradia. Taká je realita. Blava nariadila a tuna sa to musí plniť. A najhoršie na tom je, že väčšina riadiacich pracovníkov (nehovorím, že všetci) sa tomu až tak nerozumie a tvrdo, až nevyberavo trvajú na plnení predpísaných plánov. Je jedno kto vládne, vždy je to rovnaké. Ich ľudský osud nezaujíma, ich zaujíma len naplnenie resp. splnenie predpísaných štatistík.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-10-09 09:56:39 3ec5c0ae

Spojené státy přišly o likviditu, jaké jsou další scénáře?


Spojené státy přišly o likviditu, jaké jsou další scénáře?
Ono, čo sa týka vojenského útoku, to by som nezavrhoval (Rusko v súčasnej dobe intenzívne cvičí a prečo asi?), ale nepôjde o klasickú okupáciu krajiny. Pokiaľ USA finančne padnú, tak im nejaké zdroje budú naprd. V tejto vojne už pôjde len o samotné prežitie pri najväčšom chaose a po vojne nastolenie nového poriadku. Už teraz proti sebe stoja 4 mocnosti - USA a západná Európa proti Rusku a Číne. Pokiaľ finančne USA skolabujú, tak skolabuje aj zvyšok sveta. Systém sa zrúti a hlavne pre Číňanov to bude veľmi tvrdá rana. Čína popri USA stratí najviac a aj najviac ju to zasiahne. V takejto situácii aj malé prdnutie sa môže zmeniť na rozbušku, ktorá to všetko odpáli.
A hľa, máme tu už aj prvého kandidáta - Severná Kórea (kvôli vojenským cvičeniam).
Čo sa týka McCaina, tak ten asi dobre vedel, čo bude v USA nasledovať (o daných problémoch musel vedieť) a myslel si, že vojna to vyrieši. Holt, vojna zatiaľ nezačala, ale očakávané problémy dorazili. Možno už vtedy vedel budúci sled udalostí, možno.


Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-10-09 00:44:41 57f4df87
loading...

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
Títo veľkí tzv. "liberáli" sa idú po tomto (pre nich čiernom víkende) doslova z-b-e-s-n-i-e-ť. Toľko nádejí dávali do tohto ich pochodu, toľko sa nádejali ako potupia tzv. extrémistov (v ich zmýšľaní - ľudia, ktorí ich nepodporujú), a zrazu, zrazu taká potupná facka. Takú potupu akú utŕžili po tomto pamätnom víkende si budú ešte dlho pamätať! Táto potupná facka je pre nich šok a ešte teraz sa z toho nemôžu spamätať. V amoku hryzú a štekajú na všetky strany a urážajú každého okolo seba kto s nimi nesúhlasí. Inak to sa netýka len Pravdy, ale aj iných periodik. Ich hlasnou trúbou, piatou kolónou v štáte je SME. Keď som si poobede otvoril ich internetovú stránku zostal som v nemom úžase. Toľko nenávistných článkov k víkendu som už dlho nevidel a nečítal. A to si hovoria "liberáli, mierotvorcovia, multi-kultúrni, znášanliví atď". Hitler by im mohol len ticho závidieť. Lenže po zbežnom prečítaní sa mi na perách vyčaril škodoradostný úsmev a pocit uspokojenia - tento víkend vyšiel nad očakávania.

Málokto vie, že tzv. "liberáli" dostali prvú facku v Blave, kde sa konala v sobotu podobná akcia ako v Košiciach. O nej sa veľa nepíše, ale podľa zverejnených informácií účasť na tejto akcii bola mnohonásobne vyššia ako na tom dúhovom pochode.

Inak nemám nič proti týmto ľuďom, ale svojimi aktivitami, vystúpeniami a ich agendou, mi už riadne lezú na nervy.


Zdroj
-
 67%  ( 8 people voted )
+
2013-09-23 18:12:36 57f4df87
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

KDÁKÁNÍ POPLAŠENÝCH SLEPIC


KDÁKÁNÍ POPLAŠENÝCH SLEPIC
Jednání tzv. evropských špiček v poslední době je dost nepochopitelné. Místo, aby po zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem, mu poblahopřáli, neustále Trumpa peskují a káraj...
NEODOLATELNÝ NEOMARXISMUS
Mýty a civilizace starověké Mezopotámie
EKONÓMIA PO LOPATE #9 – CENTRÁLNA BANKA, OTRAS SA!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0232 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles