Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

miki # CugaDihe81
Kuracie mäso predávané v Amerike Obsahuje rakovinotvorný Arzén


Kuracie mäso predávané v Amerike Obsahuje rakovinotvorný Arzén
FDA teraz konečne priznal, že kuracie mäso predávané v USA obsahuje arzén, rakovinotvornú toxickú chemickú látku, ktorá je smrteľná vo vysokých dávkach.


Zdravie2015-10-167
-
 55% ( 1 people voted )
+


Oblíbené antioxidanty rakovině nebrání, ale prospívají


 Oblíbené antioxidanty rakovině nebrání, ale prospívají
Tabletky hádžem do záchoda.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-16 21:03:59 4e62ab6e

Přínos reklamy


Přínos reklamy
REKLAMA JE U MNA SPAM.
Reklamy na internete sa zbavite pomocou rozsirenia pre Firefox AdBlock: https://adblockplus.org/sk/firefox

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-16 20:49:32 4e62ab6e

Zachránění uprchlíci v Itálii: Nikdo nám neuklízí pokoje a nudíme se!


Zachránění uprchlíci v Itálii: Nikdo nám neuklízí pokoje a nudíme se!
Keby s anašiel taký schopný politik ako Voktor Orbán, tak by nas bolo viac a možno by ten spitý Junker aj dostal rozum.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-06 15:47:12 5f6761da

9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA


9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA
Farmaceutický priemysel prakticky prestal s vývojom nových druhov antibiotík, konštatujú lekári. Neopláca sa. Vývoj je pomalý a schvaľovací proces pridlhý pokiaľ výrobca dostane súhlas lieky predať. Keď sa konečne dostanú na trh o pár mesiacoch prestanú byť účinné.
Podľa vyjadrení bosov farmácie, prednosť majú lieky proti rakovine. Tie vynášajú viac a aj ich používanie je ešte nie na vrchole, takže aj zárobok bude tučný.
A tu sa otvára cesta pre celkom nový biznis.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-06 15:45:46 5f6761da

9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA


9 DŮVODŮ, PROČ SI DOBŘE ROZMYSLET, ZDA UŽÍVAT ANTIBIOTIKA
15.00 ZÁKON FARMAPRIEMYSLU.


1. Farmapriemysel je investičný priemysel, ktorého jedinou motiváciou sú zisky akcionárov. Zlepšenie zdravia ľudstva nie je súčasťou motivácie tohto odvetvia.

2. Farmaceutický investičný priemysel bol umelo vytvorený a viac ako storočie strategicky vyvíjaný tými istými investičnými skupinami, ktoré ovládajú petrochemický a chemický priemysel na celom svete.

3. Ohromné zisky farmapriemyslu sa zakladajú na patentovateľnosti nových liekov. Sú to najmä tieto patenty, ktoré výrobcom liekov umožňujú, stanoviť ľubovoľne vysokú cenu za svoje výrobky.

4. Trhom pre farmaceutický priemysel je ľudské telo – ale iba vtedy, keď je choré. Z toho dôvodu je zachovanie a šírenie chorôb neoddeliteľným predpokladom rastu farmaceutického priemyslu.

5. Dôležitou stratégiou na dosiahnutie tohto cieľa je vývoj liekov, ktoré príznaky choroby iba prekryjú, pričom chorobu v skutočnosti neliečia. Tento postup vysvetľuje aj to, prečo väčšina liekov vydávaných iba na recept, ktoré sú v súčasnosti predávané, nemajú preukázateľnú účinnosť a majú zacielené iba na potlačenie symptómov.

6. Na ďalšie rozšírenie farmaceutického trhu farmaceutické firmy ustavične hľadajú nové aplikácie (indikácie) na použitie liekov, ktoré už sú v predaji. 50 miliónov zdravých obyvateľov USA napríklad užíva prostriedok na zmiernenie bolesti Aspirín od spoločnosti Bayer v nádeji, že zabráni srdcovému infarktu.

7. Ďalšia dôležitá stratégia na rozširovanie farmaceutických trhov spočíva v tom, vytvoriť nové choroby a lieky na ne. Väčšina liekov vydávaných na recept, ktoré dnes užívajú milióny pacientov, prekryje symptómy na iba krátky čas, spôsobí však celý rad nových chorôb v dôsledku známych nežiaducich účinkov, ktoré nastanú v prípade dlhodobého užívania. Napríklad o všetkých prostriedkoch na zníženie cholesterolu, ktoré sú v súčasnosti na trhu, sa vie, že zvyšujú riziko rakoviny – ale až po niekoľkých rokoch užívania.

8. Známe smrtiace nežiaduce účinky liekov vydávaných na recept sú štvrtou najčastejšou príčinou smrti v priemyselnom svete, prekonanou iba počtom obetí srdcových infarktov, rakoviny a mozgovej porážky (Journal of the American Medical Association, 15. apríl 1998). Táto skutočnosť vôbec neprekvapuje, pretože patenty na lieky sú v prvom rade prideľované na nové syntetické molekuly. Telo musí všetky syntetické molekuly detoxikovať a vylúčiť zo seba; systém, ktorý často zlyhá a vyústi do skutočnej epidémie ťažkých a smrtiacich nežiaducich účinkov.

9. Zatiaľ čo podpora a šírenie chorôb ustavične zväčšuje trh farmaceutického investičného priemyslu, prevencia a liečba skutočných príčin znižujú dlhodobú ziskovosť. Preto sa im toto odvetvie vyhýba, a dokonca ich potláčajú.

10. Najviac však zaváži skutočnosť, že vyhubenie chorôb je principiálne v rozpore so záujmami farmaceutického investičného priemyslu, je pre tieto záujmy kontraproduktívne. Vyhubenie chorôb ako potenciálnych trhov na odbyt liekov zničí miliardy dolárov investícií a spôsobí nakoniec zánik celého odvetvia.

11. Vitamíny a iné účinné terapie na dosiahnutie prirodzeného zdravia, ktoré optimalizujú bunkový metabolizmus, sú hrozbou pre »biznis farmapriemyslu s chorobami«, pretože sú namierené proti príčine v súčasnosti najviac rozšírených chorôb na bunkovej úrovni – a tieto prírodné substancie nemožno patentovať.

12. Počas celého, viac ako storočného jestvovania farmaceutického priemyslu boli vitamíny a iné životne dôležité živiny s určitými funkciami v bunkovom metabolizme najväčšou konkurenciou a najväčším ohrozením dlhodobého úspechu farmaceutického investičného biznisu.

13. Vitamíny a iné účinné terapie na dosiahnutie prirodzeného zdravia, ktoré skutočne chránia pred chorobami, nie sú zlučiteľné s povahou »biznis farmapriemyslu s chorobami«.

14. Na ochranu strategického vývoja svojho investičného biznisu pred ohrozením účinnými, prirodzenými a nepatentovateľnými terapiami, využíva farmaceutický priemysel – už celé storočie – tie najbezohľadnejšie metódy. Tu sú uvedenie niektoré príklady:

(1) Zatajovanie informácií o zdraví, ktoré dokážu zachrániť životy miliónov ľudí. Je to jednoducho neakceptovateľné, že v súčasnosti tak málo ľudí vie, že ľudské telo si nedokáže vytvárať vitamín C a lyzín, dve molekuly dôležité pre stabilitu spojiva a prevenciu chorôb.

(2) Diskreditácia prirodzených spôsobov liečby. Tento spôsob likvidácie povesti sa najčastejšie uskutočňuje celosvetovými PR kampaňami, organizovanými farmaceutickým kartelom. Rozširujú klamstvá o údajných nežiaducich účinkoch prirodzených substancií – molekúl, ktoré príroda používa už tisícročia.

(3) Zákaz šírenia informácií o terapiách na dosiahnutie prirodzeného zdravia. S týmto cieľom dosadil farmaceutický priemysel svojich lobistov do najdôležitejších politických funkcií v kľúčových trhoch a v popredných krajinách vyvážajúcich liečivá.

15. Biznis farmapriemyslu s chorobami je najväčší podvod v histórii ľudstva. Produkt »zdravie«, prisľubovaný farmaceutickými spoločnosťami, však miliónom pacientov nie je dodaný. Naopak, »produkty«, ktoré sú vo väčšine prípadov dodané, spôsobia namiesto toho nové choroby a často aj smrť.

16. Prežitie farmaceutického priemyslu závisí od potlačenia účinných terapií na dosiahnutie prirodzeného zdravia – všetkými prostriedkami. Milióny ľudí sa napriek kombinovanej hospodárskej, politickej a mediálnej opozícii najväčšieho investičného priemyslu na svete rozhodli pre alternatívnu liečbu prirodzenými a nepatentovateľnými terapiami.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-04 18:23:31 5f673914

Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích


Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích
Co s takymi ciganmi ? zavriet ? vyhostit ? zbiť ?
treba ich ohradit vysokym plotom. poslat ich na ostrov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-15 09:09:20 5f671377
loading...

MLIEKO


MLIEKO
Mlieko v podobe ako sa predava v hypermarketoch je znehodntené pasterizováním, je to mŕtvy produkt:

Pasterizaci objevil v minulém století francouzský drogista Louis Pasteur. Ohřátí potravin na 80°C má usmrtit všechny choroboplodné zárodky v potravinách. Tím se však potraviny nejen znehodnotí, ale stanou se škodlivými. O tom psal roku 1958 časopis "Mind und Matter" následující:
V zemědělském učilišti ve Skotsku probíhaly pokusy s pasterizovaným a syrovým mlékem. Osm novorozených telátek dostávalo od prvního dne mléko pasterizované a dalších osm telátek mléko syrové. Z první skupiny už po prvním měsíci uhynula dvě telata. Třetí se podařilo zachránit, ale jen za cenu přerušení pokusu. Čtvrté zahynulo dva dny po skončení pokusu a ostatní telata zachránilo syrové mléko. Telátka druhé skupiny, která dostávala nemanipulované syrové mléko, zůstala úplně zdravá.
Američtí vědci Potenger a Simonsen uskutečnili pokusy s kočkami probíhajícími několik kočičích generací. Syrovým mlékem krmené kočky se vyvíjely normálně. Mláďata živená pasterizovaným mlékem onemocněla křivicí (rachitis), která se u většiny z nich stala příčinou smrti. U koček, které nedostávaly syrové mléko, se často objevovaly potraty už v první generaci. I povahově se tyto kočky podstatně měnily. Stávaly se agresivními, škrábaly a kousaly. U 53% degenerovala štítná žláza.
Z pokusů vyplývá, že pasterizované nebo vařené mléko ztrácí výživnou hodnotu. Kanadský biolog H. Tobe v knize "Enzymy, jiskry života" píše: "Zahřátím nad 40°C či působením chemikálií potraviny postupně ztrácejí všechny enzymy důležité pro život. Takto se mohou všechny hlavní složky mléka (vápník, železo, fosfor) v našem těle jen v minimálním množství vstřebat (asimilovat). Zbytek je jen balast znečišťující krev. Choroboplodné zárodky, které navzdory pasterizaci zůstávají v krvi, způsobují různé choroby. Pasterizováním je tedy dosažen pravý opak."
Anglický badatel dosvědčuje následující: "Suchá větévka bývá napadena bakteriemi a červy. Proč není napadena i větévka zdravá, plná šťávy a života? Bakterie mají za úkol odstraňovat v přírodě odpad. Proto napadají i odpad v naší krvi a buněčné tkáni. Myslím, že právě toto způsobuje mnoho chorob." Aby tento názor potvrdil, pozřel profesor Emerich ampulky s bacily cholery, které mu vůbec neuškodily.
Jedna matka trvala na tom, aby její dítě dostávalo čerstvě nadojené mléko jen od jediné krávy. Po nějakém čase se ukázalo, že právě tato kráva měla tuberkulózu. Dítě určitě vypilo milióny bacilů tuberkulózy, aniž by mu nějak uškodily. Skutečnost, že dítě žilo na přirozené stravě, zvýšila jeho odolnost natolik, že se škodlivé bacily v jeho malém organismu nemohly rozmnožit.
J. H. Oliver píše, že mléko je mistrovským dietetickým dílem přírody. Když je pasterizováno, stává se kloakou chorob a smrti. I vápník se v něm znehodnotí.
Dr. Evelyn z Londýna zjistil, že syrové mléko poskytuje výbornou ochranu proti zubnímu kazu u dětí. Pokusy v tomto směru, uskutečněné se sedmi sty padesáti chlapci v období tří až čtyř let, měly překvapující výsledky. U skupiny padesáti osmi dětí, které od šestého roku svého věku dostávaly prvotřídní syrové mléko, nezjistil po uvedené době ani jeden případ zubního kazu.
Americký badatel Arnold de Vries píše v knize "Elixír života" o různých pokusech na univerzitách i v nemocnicích v Anglii a USA. Děti, které dostávaly výlučně pasterizované mléko, onemocněly v krátkém období skorbutem (nedostatkem vitaminu C), dále na rachitis (nedostatek vápníku), poruchami trávení, průjmy a jinými chorobami. Pasterizované mléko nechrání ani před tuberkulózou. V dětském domově, kde větší skupina chlapců dostávala syrové mléko, onemocněl na TBC jen jeden chlapec. Arnold de Vries uvádí přesné údaje. Z uvedených případů je jasné, že vaření a pasterizování mléka nás stojí ročně miliardy.
Před léty jsem bydlel na Floridě. Jednou jsem zkoušel obstarat syrové mléko pro sousedovy nemocné děti, ale nepochodil jsem. Rolníci mi mléko nechtěli prodat, protože to tam zakazuje zákon. Uzákonit několika spekulantům takový návrh umožnila nevědomost občanů. Jedinou předností pasterizace je, že upravené mléko je možné dopravovat na delší vzdálenosti, aniž by zkyslo. Spotřebiteli tím však vznikne nenahraditelná škoda. Nezapomínejme, že mléko obsahuje více vápníku, než kterákoli jiná potravina. Vápník patří k nejdůležitějším minerálům. Nejvíce jej potřebují kosti a nervy. Nedostatkem vápníku dnes trpí devadesát procent lidské populace. Důsledkem toho jsou onemocnění, jako ischias, artróza, choroby páteře, kloubů, srdce, nervů i zlomeniny kostí. Abychom tomu předešli, potřebujeme denně syrové mléko nebo zeleninu.
Ve většině oblastí Německa už syrové mléko ke koupi není. Švýcarsko je na tom o něco lépe, třebaže i tady je možnost koupit syrové mléko stále menší. Když nedojde k nápravě, budeme i ve Švýcarsku brzy bez syrového mléka. Už nyní se pije mnohem více pasterizovaného, přestože je dražší. Všeobecně není známo, že znehodnocené pasterizované mléko je častou příčinou onemocnění. Naopak, mnozí nevědí, že pitnou kúrou syrového mléka je možné nejrůznější těžké choroby vyléčit. Jako nápoj k uhašení žízně je syrové mléko jedinečné a podstatně lacinější, než různé sladké limonády. V tomto ohledu je čerstvé mléko mnohem lepší, než pivo.
Jogurt je vařením při výrobě částečně znehodnocen (enzymy, vitaminy, bílkovina, vápník) a jeho silně kyselá reakce zbavuje organismus dalšího vápníku. Naproti tomu syrové mléko je nejlepším zdrojem vápníku, navíc má alkalickou reakci a neutralizuje škodlivé kyselé jedy v těle jako zelenina. Tím léčí choroby. Tuto skutečnost nemůže nikdo vyvrátit. Plnotučné mléko, pokud není zkyslé, je v malém množství neškodné. Revmatici by je měli pít. Vegetariánovi může mléko nahradit nevařená zelenina.
Někteří mohou namítnout, že s nepasterizovaným mlékem by bylo vše v pořádku, kdyby zde nebyla ta rizika! Na příkladech jsem ukázal, že rizikem je pasterizované, ne syrové mléko. V Bulharsku a jiných východních zemích je syrové plnotučné mléko hlavní potravinou. Tam o riziku nikdo nepřemýšlí. A pokud se tam hodně lidí dožívá přes sto let věku, vděčí za to syrovému mléku. Bangova nemoc je zde tak vzácná, že je vzhledem na všechny přednosti syrového mléka zanedbatelná. Propagandu proti syrovému mléku šíří jednotlivci a zájmové skupiny z bezohledných sobeckých zájmů. Dokonce žádají, aby pití syrového mléka bylo zakázáno, Myslím, že v první řadě by měla být zakázána auta, která mají na svědomí velký počet zraněných a zmrzačených, ale i mnoho mrtvých.
Syrové mléko čistí organismus, proto je hygienické. Cizí baktérie, které by v něm mohly být obsaženy, jsou neškodné. Mléko se nekazí, nehnije, ale zkysá vlivem mléčné kyseliny. Je zbytečné se obávat, jestliže syrové mléko není úplně čerstvé. I tak si zachová plnou výživnou hodnotu. Je schopné očistit střeva od hnilobných a choroboplodných zárodků. Pasterizované mléko naproti tomu podléhá hnilobě a nemá léčivé vlastnosti.
Metody dojení krav jsou prý nehygienické. Je přece známo, že více, než dvě třetiny mléka jsou nadojeny strojově. Jsou to tedy jen názory nepřátel syrového mléka. Výčepní mléko v mlékárnách se navíc filtruje. Následným pasterizováním se ovšem ničí enzymy a mléčná kyselina. Tím je mléko vystaveno napadení bakteriemi a je už v podstatě zkažené.
V naší rodině po hlavních jídlech pravidelně pijeme šálek mléka. Je to nejlepší, nejlehčeji stravitelná, poměrně laciná a přitom plnohodnotná potravina. Moje šestnáctiletá dcera dostávala v prvních týdnech po narození obyčejné řídké syrové kravské mléko. Dodnes nikdy neonemocněla a skvěle se vyvíjí, přestože nebyla nikdy očkována.
Chtěl bych energicky protestovat proti názorům Waltera Sommerse, že děti ze syrového mléka dostávají vyrážky, osypky, spálu, zarděnky, atd. Na vlastním dítěti jsem dokázal pravý opak takového tvrzení. Syrové mléko chrání před chorobami tím, že váže kyseliny vnitřního prostředí organismu. Sommersovu teorii dokonale vyvrací i skutečnost, že obyvatelé východního Balkánu, jejichž hlavní potravinou je syrové mléko, se dožívají vyššího věku. Odmítání pití mléka z etických důvodů je jiná otázka. Proto však ještě nemusí být napadána jeho nutriční kvality.
Chtěli bychom vyzvat konzumenty do boje za záchranu syrového mléka. Bez spolupráce těch, kteří poznali pravdu a široké protipropagandy proti nenápadné, ale systematické akci na vyloučení syrového mléka ze sortimentu potravin, nastane situace, kdy si už nepasterizované mléko vůbec nebudeme moci koupit. Výstražný příklad Floridy bychom měli brát vážně. Tam rolníci přišli o domy a dvory poté, když je zlomyslní lékaři obvinili, že prodejem syrového mléka zapříčinili choroby u dětí. Pokud už dnes nesáhneme k účinné protiakci, budou před podobnou situaci brzy postaveni i naši rolníci. Když švýcarská spolková vláda zakázala prodej tvarohu a mléka ze syrového mléka, stalo se jednomu rolníkovi z kantonu Neuenburg totéž, co sedlákům na Floridě. Když prodával tyto zakázané produkty soukromníkům, přišla policie a zabavila mu všechny zásoby. Tento rolník přitom obdělával půdu bez umělých hnojiv a jiných chemických jedů a tím byla zaručena vysoká kvalita jeho výrobků. Měl proto i mimořádně dobrý odbyt. To se stalo v krajině Wilhelma Tella už v roce 1976.
Tedy s mlékem přímo od rolníka, nejspolehlivějšího pramene dobré kvality, je u nás asi už konec. Zůstávají jen mlékárny, kde je zatím možné koupit syrové mléko. Ale jak dlouho ještě? Proto podporujeme tyto mlékárny, jinak jedna po druhé zaniknou. Ještě poznamenávám, že uperizované a homogenizované mléko je ještě škodlivější, než mléko pasterizované. Ohřátím na vysokou teplotu se v mléku poškodí, až zničí, i bílkoviny a jiné důležité komponenty.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-15 00:47:08 5f673b8a

Proč si odporuje Václav Klaus?


Proč si odporuje Václav Klaus?
Václav Klaus je jeden z mála politikou ktorý sa nebojí oppnovať súčastnej situacii okolo Ukrajiny, jeden z mála ktorý hlása ptravdu ako to všetko zaalo. Jeho výroky sú pravdivé, amerika chce dobiť západ.
Kiežby bolo takých politikov viac ktorí sa neboja povedať aj pravdu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-01 01:44:17 5f670393

Pôdu vám neukradnú cudzinci, ale Fico


Pôdu vám neukradnú cudzinci, ale Fico
Pozrime sa na to logicky. Budte radi že bol tento záknn prijatý, jednoducho slovensko patri slovakom, nikto vastako vlastnika neobmedzuje vo vašich právach k pôde, môžte ju predať, to že nemože kupovť čínan alebo zahramičný občan je obmedzenie pre zahramičie nie vastako vlastníka, podobny zakon bol prijatý aj v madarsku, ludia si uvedomiĺi že je to další spôsob globalizácie sveta.
Ja osobne by som pôdu nepredával , davam do prenajmu pôdu nemcom a oni mi platia prenajom, kašlem na papieriky.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-25 23:36:24 c35b0603

Homosexualita z iného uhla pohľadu


Homosexualita z iného uhla pohľadu
homosexualita je uchylka ktoru je potrebne liečiť ako napr. alkoholizmus, drogy....
Skutočnou terapiou homosexuality teda nie je takzvané “prispôsobenie homosexuálneho pacienta takzvanému homosexuálnemu životnému štýlu a zmierenie sa s vlastnou homosexualitou”, ale skutočnou terapiou homosexuality je liečenie homosexuálneho pacienta z jeho psychopatickej homosexuálnej poruchy. Inými slovami skutočnú terapiu homosexuálneho pacienta je možné prirovnať k terapii iných neuróz a psychických závislostí ako sú napríklad rôzne fóbie, anorexia, respektíve nervosa, ďalej alkoholizmus a podobné závislosti, kde úplne rovnako ako v týchto oblastiach, tak práve tak aj u homosexuality je plne namieste úsilie spočiatku prinajmenšom o zmenu, o ovládnutie homosexuálnych pocitov.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-08 00:24:32 4e62e3ab

Homosexualita z iného uhla pohľadu


Homosexualita z iného uhla pohľadu
Homosexualita je ta nejhnusnější, nejodpornější a nejzvrhlejší perverze!

Projevy homosexuality i pedofilie jsou fakticky buď zločinem anebo projevem duševní nemoci. A tedy homosexuálové i pedofilové jsou buď zločinci anebo duševně nemocní lidé. Ti z homosexuálů a pedofilů, kteří jsou zločinci patří do vězení. Ti homosexuálové a pedofilové u kterých se jedná o projev duševní nemoci se mají léčit: dobrovolně anebo na základě soudem uloženého sexuologického či psychiatrického ochranného léčení v psychiatrické léčebně nebo nemocnici. Takto to vidím jako člověk kterému morální otázky nejsou lhostejné.
"byť bláznom" ešte nie je samo o sebe žiadny hriech, zatiaľ čo homosexualita je ta najodpornejšia a najhnusnejšia hriešna zvrhlosť, ktorú keď niekto byť i len jediným slovom spomenie, tak sa každému čo i len trochu slušnému človeku z toho úplne obracia žalúdok na zvracanie ako keby predtým jedol nejaké hovná!

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-06 23:26:42 4e62e3ab
som za poriadok v spoločnosti, som za zakazanie všetkych naboženstiev ktoré rozvracaju charakter človeka založený na rozumnej tradicii, som za chorých homosexualov ktorí patria na psychiatriu, som za to, aby sa vrátila ta idilka ktorá tu bola za socializmu.


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-06 23:10:20 4e62e3ab

Spojené Štáty Európske?


Spojené Štáty Európske?
je velkou chybou aby slovensko zostalo v EU, nedovolme aby rozhodovali o nas bez nás. konečne jeden politik ktorí sa to nebál povedať.
Členstvo v EU to nie je len dostavat cca 50% štatneho rozpočtu z EU. Je spusta negatív čo zo sebou prináša.
Napriklad len tento konflikt okolo ukrajiny, ktorí sposobilo prave EU na čele s amerikou malo viesť k tomu aby další štat ako je ukrajina bol podmanený mocnosťami.
ked sai zoberiete fakt, že rusko nám dodava plyn, ropu pre slovnaft, a teraz EU rozhodne o tom že uvali sankcie, to je chyba hrubeho zrna, anjhoršie je že ani p. Lajčák si neuvedomuje že s tym poškodzuje dobre hospodarske vztahy s EU, na čo sedite na stoličke p. Lajčak, komu služite tej smotanke v EU ????


Zdroj
-
 76% ( 11 people voted )
+
2014-03-19 08:50:13 4e62a84f

Ukrajinská neonacistická strana hrozí Rusku atomovkami: „Svůj jaderný status obnovíme do 6 měsíců“


											Ukrajinská neonacistická strana hrozí Rusku atomovkami: „Svůj jaderný status obnovíme do 6 měsíců“
VSETKO CO SA DEJE NA UKRAJINE BOLO VYPROVOKLANE TERORISTAMI, OTAZKOU JE KTO ICH POSLAL. ALE TO SI KAZDY DOMYSLI.


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-02 18:51:43 4e62edb6

Lotyšsko vstupuje do eurozóny, ale polovina obyvatelstva je proti							
				Lotyšsko vstupuje do eurozóny, ale polovina obyvatelstva je proti
PODME AJ DOMOV. OBCANIA VIDITE AKO SE DOPADLI. KURY ZO ZAHRANICIA NAPCHANE ANTIBIOTIKLAMI, RYBY PLNE VODY A JEDOV, kde je náš slovenský hospodár, kde je naše hospodarstvo.
Pan Jahnatek vieme že sá nič nezmožete ale čo tak naozaj začat konečne kupovat naše vyrobky ale aj našim vyrobcom odkazat: pRESTANTE DAVAT CHEMIU DO NASICH POTRAVIN,
važne uvažujem že sa pridam k našim chovatelom dobytka a budem jest len to čo sa napasie u nas na slovensku.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-05 14:42:33 b2280a66

Spôsobili chemický útok sýrsky povstalci?


Spôsobili chemický útok sýrsky povstalci?
je jasné že vojnu vyprovokovali povstalci, su to zbehovia z Kataru, ktorí boli naverbovaný aby bojovali proti vláde v Damasku. vela je o tom v ruskej televízii aj na nete. Má v tom prsty amerika. ako agresor sa v tejto vojne bude chovať práve USA. Ale ktovie možno francuzko ktoré tam malo uzemie a vládlo tejto zemi v minulosti sa opäť dostalo na čelo útoku.Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-09-06 12:20:24 b2281bdc

VIDEO: Vladimir Putin odhaluje „Nový světový řád“


											VIDEO: Vladimir Putin odhaluje „Nový světový řád“
OBAMA neprijal stretnutie na G7. Lebo by musel vysvetliť veci ktoré su sučastou tajneho planu USA dobiť svet.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 08:28:36 b2287d1f

VIDEO: Vladimir Putin odhaluje „Nový světový řád“


											VIDEO: Vladimir Putin odhaluje „Nový světový řád“
prosim vas ma niekto preklad ?


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-09 08:19:34 b2287d1f

Ako mi google emaily čítal !


Ako mi google emaily čítal !
Google je premnožený reklamou, aj v gmaili, ale je možne tomu zabraniť a to rozšírením adblock pre firefox.
čítať na nete s adá takmer všetko, čísla vašich účtov, kreditných kariet, hesiel, a pod...
takže ak chcete byť anonimný nepouživajte internet.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-30 09:21:13 5f67adb2
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Smrti se více bojí věřící, nebo ateisté?


 Smrti se více bojí věřící, nebo ateisté?
Všechna náboženství mají jedno společné. Vydávají se za to pravé, které nás přivede ke spáse. Spásou přitom myslí až stav po smrti. I když se v představách, co se s námi po ...
DILEMA: BÝT AUTORITOU NEBO CELEBRITOU? PAPEŽ FRANTIŠEK SI VYBRAL
ISLÁM DNES JAKO KŘESŤANSTVÍ VE TŘINÁCTÉM STOLETÍ?
Čo hovoria na náboženstvo pôvodní kmeňoví amazonskí šamani?

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem


											Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem
Zatímco ukrajinský operátor plynovodu Naftogaz prohlašuje, že veškerá přeprava plynu z Ruska do Evropy běží normálně, Bloomberg hlásí, že ruský export zemního plynu do Evropy slá...
Vývoj verejného dlhu SR
Estonský pozemní bojový dron THeMIS ADDER má za sebou ostré střelby
Čo majú spoločné karibskí piráti a kalifornskí väzni?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0462 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles