Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

iqtisodiy # QogoSaby99


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Právny štát treba zničiť. Čo je právny etatizmus, predsa právny komunizmus, reformovaný komunizmus, obrodený komunizmus, nie ten už opustený číry komunizmus, ale upravený. Súdružské zákony neboli zrušené, ale nahradené, rozšírené, doplnené. Súdruh Kresák, aj ty ľudomil Šebej, zachráňte právo.
Etatisti lákajú k rozprestretému stolu, pretože súdruh vláda musí prerozdeľovať a musí mať čo deliť, najprv musí všetkých okradnúť, a ak sa už privábili zblúdilci, niečo sa aj zo stola pozhadzovalo. Stôl musí zostať bez úhony, a ak ste už zváľali, ten čo rozprestieral sa postavil za váľača a čo na to diváci?
Vyšetrovanie zločinov etatizmu polícia neiniciuje, ale chráni zločiny etatizmu, je komplicom zločincov, ešte navyše chráni aj konkrétne zločiny vykonávateľov etatistického zločineckého sprisahania. Zmysel polície nie je kladný, je nástrojom etatizmu. Oni stíhajú iba tých, na koho ukáže vláda a ak vláda by nijako nezasahovala do ich činnosti, aj tak by prenasledovali takých, ktorých skutky počas celých dejín ľudstva neboli trestané a čo bývalo trestným, už ním nie je, v mene pokroku a humanity. Polícia je vskutku antipolíciou, kriminálnym zoskupením, čo nedovolí slobodné dýchanie občanovi.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-10-29 00:07:11 4e624f3a

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
odvolá podozrivého do 3 minút–Fico bez etatistických nástrojov by sa stratil. Vy etatisti odmietate utopiť Fica a držíte ho pri moci. Vyčítate mu úplné banality, nie miliardové krádeže, ale drobné. Prečo by nemohol ficoboľševik ukradnúť drobné, ak už ukradol miliardy? Čím sa líšia miliardy od drobných? Pretože miliardy plynú pre etatizmus? A drobné pre jednotlivca. Potom pre vás je najpodstatnejšie kolektívne vlastníctvo. Zdierať jednotlivca, jeho usilovnosť a úspech zo závisti zredukovať, kolektívne, v mene všetkých zorganizovať lepšie užívanie si viac zdravotnej starostlivosti, a potom keď ktosi načrie do spoločného, teda komunistického, vtedy začínate strieľať z Auróry.
Ficoboľševici budú kradnúť, až pokým ich nepostavíte k múru, a tí ďalší uchádzači rovnako, to je tutovka a istota. Nedá sa tomu zabrániť, jediné riešenie je zrušiť etatizmus a tým zabrániť vašej propagande, keď kradnete bez ostychu miliardy a drobnosti viete ihneď zúžitkovať.
Silové zložky zneužívané na zastrašovanie opozície–Logicky slúžia nadriadeným zložkám etatistickej pyramídy, ktorá ich z nakradnutého kŕmi, polícia nie je Sherlock Holmes, ale teroristi. Najvyšší zločin je etatizmus, rieši niekto okrádanie občanov? Ktorý policajt vyšetruje masové okrádanie, násilné vymáhanie poplatkov? Oni sú ozbrojenou päsťou ficokomunizmu. Sú zamestnancami vlády, treba ich rozpustiť. Už sa konečne prebuďte, naivkovia. Fico je zločinec, jeho chorobná zloba je viditeľná a etatizmus takýmto odporným zjavom len dodáva vyššiu intenzitu. Ale vy radšej budete ficokomunizmus podopierať, pretože ináč by sa vaše božstvá zrútili. Padol by Fico a teda aj vy. Potom sa nečudujte, že vám ficoboľševici rozbijú okno.

Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-10-28 23:42:06 4e624f3a

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Dovoľujete niekomu ignorovať vaše hnusné zapáchajúce božstvo právny štát a demokratické zriadenie? Vaša úchylka vedie k tomu, že nasadzujete komunistické okovy každému, kto nemá záujem.
Obhajovať právny štát? Stav, keď samozvaní podpisovači napíšu stohy traktátov a začali by nanucovať ich dodržiavenie? Mám náramnú radosť, keď vám bolestínskym trpiteľom, konkurenční etatisti poroztínajú lebky. Z vašej strany je to obyčajné preháňanie. Ficoboľševici sú neschopní vás odrovnať a vy sa tiež nechcete zbaviť ficoboľševikov, s ktorými kolaborujete, pretože máte spoločné záujmy etatizmu. Bez večného politického boja by ste nedokázali natoľko zaktivizovať voličstvo. Vaše náreky znamenajú toľko, ako keď moslimskí psy plačú, ako im údajne ubližujú. Ak by ste ležali v kalužiach krvi, možno by som si všimol, že azda aj niečo viac v tom lieta, okrem osobných sporov.
zlyhania jednotlivcov–a nie je to tak? Etatizmus podporujú všetci, lebo cítia korisť, ktorá by k nim mohla zabehnúť, ale z nakradnutého už sa neobslúžia všetci. Nie každý kradne, aby sa obohatil, kradne, lebo je cvok a on cvok plánuje, čo by z nakradnutého vystrojil pre voličov.
Ficoboľševik kradne každý rok miliardy, ale vás trápi, ako by ste spojili krádeže z nakradnutého zo strany nejakého oblastného súdruha so samotným Ficom. Tie nakradnuté miliardy spomínané zrejme beriete ako darček. Prečo neobviňujete ficovrahov z miliardových krádeží? To vám nestačí, ale držíte sa nejakej figúrky.
Etatizmus a vražda a krádež sú ako prsty rovnakej ruky. Neoddeliteľne spútané. Etatista musí vraždiť a kradnúť, je to jeho prirodzenosť. Podporujete naďalej ďalšiu expanziu vlády, ficoboľševickú plantáž.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-10-28 23:12:34 4e624f3a

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Typické neomarxistické povedačky. Korupčné kauzy na najvyšších miestach sú možné jedine v etatizme, ak by nejestvovala vláda, a žiadne zákony, ani ich vymáhanie, ani obce, kradnúť by mohli iba súkromný majetok. A pochybujem, že by súdruhovia Budajovia v takom prostredí tiež by mali toľko odhodlania strážiť už ukradnuté, ale premiestnené do úschov zlodeja, ale nie zlodeja etatistického, na ktorom by sa predsa len mohli nasýtiť.
Vláda sú zlodeji, všetci etatisti sú zlodeji, ty riešiš dôsledky, ale nie príčiny, miliardové rozkrádanie vítaš, ale rozdráždi ťa zlomok vo vrecku politika. Ak sa nakradnuté minie zbytočne na „prospech“ ľudí, to nie je tiež krádež? Platby vláde nie sú krádež, stávajú sa až neskôr, ak by prerozdeľovací stroj ošarpal a presunul sa aj do uzavretej zóny? Každý kto schvaľuje vypaľníctvo a pohoršuje sa kvôli politickej nenávisti, že ktosi, ale nie občan–volič, ale iba politik z iného tábora nakradol z nakradnutého, patrí do opatery Chocholúšika. Jedine zločinci môžu nelogicky postupovať, a schvaľovať okrádanie v mene božstva demokracie a etatizmu a už mimoriadne zásadne pobúrene lamentovať, že súdruhovia vyšetrovatelia nedokočili prípad.
To už nie je ani smiešne, občanov okrádate o miliardy a vy chcete bdieť nad ich bývalým majetkom? Vráťte im ho, vy pokryteckí špinavci. Oni vedia najlepšie, ako ho použiť. Pracovná metóda etatistov je krádež a vražda. Snehulienka sa roztopila a strachuje sa, že nakradnuté miliardy rozkradnú ficoboľševici. A samotné neriešenie týchto, možno aj oprávnených žalôb, nazvali hulíkobudajovci mečiarizmom. A ja nazvem celý váš etatizmus mečiarizmom.
Zločinci ukazujú prstom na konkurenčných zločincov. Úplní pacienti, ale vzhľadom na mieru postihnutia neliečiteľní.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-10-28 22:44:20 4e624f3a

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Budaj, prečo by nesmeli sudcovia súdiť za nepovolené pokusy o prekročenie hranice? Išlo o platný zákon, alebo nie? Alebo o tom, ktorý vynechať, rozhodneš ty? Ak komunistickí zločinci napísali potratový zákon, tebe to pochopiteľne nijako neprekáža. Obhajuješ platnosť komunistického vraždenia, ty ľudské smetie. Etatisti nanucujú násilím a pod hrozbou väzenia „zákony“, ktoré treba dodržať a naplniť a nechať sa ponížiť pred komunistami, ale sústruhovia sú natoľko láskaví, že dodatočne porušenia zákonov nieže odpustia, ale oslavujú skutok, akoby nikdy ani nebol v rozpore z vtedy platným kódexom.
Čo to má znamenať, súdruhovia, že upierate právo komunistickým teroristom napísať zákony, aké sa rozhodli prijať? Vtedy ste patrili k nim a dnes im ich vyčítate? Vtedy ste sa mali ozvať.
Čo má byť, že súdili v 50. rokoch? Súdili z poverenia tých, s ktorými si kolaboroval, ty komunistický chrapúň. Napíš presnejšie, že oni vykonávali príkazy, ako aj ty si príkazy plnil, pre tie isté osoby.
Demokrati? Odkedy ste vy marxisticko–leninskí štátnici demokratmi? Už v komunistickej strane ste nimi boli? Vlastne áno, strana razila cestu demokratického centralizmu.
Vy ste takí schématickí demokrati, ostatných nemáte za demokratov vôbec a ak by aj áno, museli by sa riadiť vašou patentovanou formou demokracie. Iná nebude, iná je už nedemokratickým mečiarizmom. Božstvo demokracie vyznáva len jedinú prípustnú formu, každá odchýlka je herézou, o tom rozhodol ideologický pútnik a pre dnešok guru demokracie, Budaj.
Kto teba naučil demokraciu, Budaj? Tyrani a diktátori? Ktorí svoju tyraniu nazvali demokraciou. Socky obchádza koryto, a preto by chceli zákulisne sa predrať k funkcii, obviňovaním z neúcty voči božstvu. Typické pre komunistickú mentalitu, včera okrádali a klamali ľudí v mene svetlého rajského zajtrajška a dnes v mene demokracie, „slobody“ a demokratickej kontroly.
Kontrola je na tom najlepšia, ako zabezpečiť, že potom ako etatisti spoločne, ficoboľševici a budajoboľševici, obyvateľstvo okradli o ich prácu, o ich nadšenie, o ich túžby, o ich zisky a príjmy, aby sa ten lúpežnícky poklad nepresunul neželane niekam. To by bol mečiarizmus a ten odmietame. Zločinci žiarlivo kontrolujú, čo sami ukradli.
Demokracia je vírus, z ktorého sa nedokážete spamätať, snažíte sa ostatných odstrčiť, onálepkovať, vysmiať, že nie je oddaný vašej modle, že by chcel aj iné formy etatizmu vyskúšať, zakázané a nedovolené. Vo vašej demokracii poznáte jedinú správnu cestu, ako za vašich starých komunistických čias. Návyky sa nemenia.
Demokracia je najvyššie štádium neomarxizmu, paranoici sa obávajú o jej prežitie. Asi by ste sa mali sústruhovia demokrati očipovať, aby súdružka demokracia poznala svoje členstvo.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-10-28 22:18:47 4e624f3a

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Odkiaľ vyliezla komunistická fosília, eštebák Budaj? Vôbec by mňa neprekvapilo, ak by bol dokonca poslancom za obyčajné socky. Keď som si obšírnejšie prečítal jeho výlevy, tak on naozaj priznáva, že je poslanec. Odhad som mal správny. Jeho samotného havlisto–gálisti vyženú z kandidátky ako komunistického agenta a dnes úplne bez hanby a aj v minulosti totálne suverénne sa rozkrikoval a kádroval. Komunista by chcel druhých súdiť. Nemáš žiadne svedomie a charakter. Kedy sa už konečne vy banda boľševická, prezliekačská, vrhne niekam do mora? Ak ide o moc a o túžbu zmocniť sa výpalného, tak sa na minulosť nepýtajú.
Budaj sám z vlastnej vôle sa okolo Mečiara knísal, tiež je mečiarovec, alebo nie, ani komunista, ani mečiarovec?
Kováč sa najprv nechal zvoliť mečiarizmom.
Gauliedera zvolili mečiaristi, ale pre Budaja, prevracača kabátov minulosť je nepodstatná. On bráni dlhoročného mečiaristu. Miluje zradcov, pretože Budaj je rovnaký. Keď bolo správne obdobie eštebákovať, tak eštebákoval v prospech hrôzovlády. A dnes demokraticky demokratizuje v prospech hrôzovlády. A všetci ju musia akceptovať, lebo božstvo si tak praje, nikto nesmie uhnúť z cesty. Ale to nie je totalita, nechať sa riadiť a okrádať idiotmi. Totalita by nastala, až keď by demokraciu zavraždili.
Preto vreštia o potláčaní demokracie. Nanucujú ich choré náboženstvo každému proti jeho vôli, ešte k tomu aj jediný výklad podmienok fungovania ich božstva. O Budaja by mimo demokracie ani pes neštekol, bol by opäť iba informátorom a udavačom. Iba cez demokraciu sa môžu angažovať.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-10-28 22:10:10 4e624f3a
loading...
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ísť ďalej opatrnejšie


Ísť ďalej opatrnejšie
Dispozície sú, perspektíva. Nič nie je stratené. Chce to len poučiť sa z chýb. A dobre zvoliť vhodných kandidátov na vedenie spoločnosti.
Tajná dohoda USA a Ruska se drží pod pokličkou
Chetiti - zabudnutý národ
Oklamaná civilizácia

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0217 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage