Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

imelo # QyguLyka51


Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
Počiatok čiže Niekedy ako podmnožina Stále, Niečo ako podmnožina Všetkého a Niekde ako podmnožina Všade.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-12 20:30:57 b06ab9ff

Zdravá výživa a zasloužených pár facek


Zdravá výživa a zasloužených pár facek
Petr Novak udaj zdroj.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-09 20:09:15 b06ab9ff


Kto má záujem prikladám ďalší úryvok z listu spred týždňa od kamarátky žijúcej v Donecku.
Много воды утекло с 16-го марта. У нас уже тут Донецкая Народная Республика - ДНР:) Думаю, что во всем мире пишут о том, что Россия напала на Украину, забрала себе Крым, а теперь хочет забрать Юго-Восток. Это ложь.
В Крыму был референдум, и люди впервые за 23 года (это срок жизни государства Украина) высказали свое мнение. Более 90% людей Крыма было за присоединение Крыма к России. У нас тоже готовят референдум на 11 мая. Здесь НЕТ российских войск, они все стоят на границе России, возле Донецкой и Луганской областей, но в России.
У нас все хорошо. В Донецке. И в Луганске. В Донецкой области люди многих городов захватывают здания городских советов и присоединяются к ДНР: это Славянск, Краматорск, Константиновка, Мариуполь. Самые тяжелые последствия для Славянска и Краматорска - там наше незаконное правительство стреляет в мирных граждан, называя это "антиреррористической операцией". Уже есть убитые и раненые. Наверное им не нравится название города "СЛАВЯНСК" - "город славян". Над Краматорском часто летают Украинские самолеты на очень низкой высоте, чтобы сеять страх у жителей, чтобы они не оказывали сопротивление, но люди не боятся и сопротивляются. Возле Донецка и Луганска стоят блок-посты, которые досматривают все въезжающие машины, чтобы не приехали киевские боевики. Милиция дорожная полиция в Донецке за народ. Армия, которую Киев посылает воевать с нами, отказывается воевать против людей. Солдат украинской армии не кормят, т.к. денег нет, и их здесь подкармливают местные жители.
Так что вот у нас нынешняя Киевская незаконная власть ведет войну со своим народом.
А в Киеве совсем отменили празднование Дня Победы 9 мая. Они боятся провокаций со стороны "Правого сектора" и других националистов, которые сейчас у власти. Во Львове вчера прошел марш в честь дивизии СС Галичина - это украинские каратели, пособники Гитлера во время Второй мировой войны, которые повырезали армянские, польские, русские, белорусские, еврейские села, убили много мирных жителей. Вот теперь - они "герои". Если у нынешней власти такие герои, то нам не нужна такая власть. В Донецке будут праздновать 9 мая, и в области, и в других областях Юго-Востока Украины.
А еще в Украине происходит коллапс экономики. Еще зимою 1 доллар США у нас стоил 8 гривень, а сейчас - 12 гривень. Бензин был по 10 грн. за 1 литр, а сейчас - 16 грн. за 1 литр. Все продукты подорожали. Промышленность остановилась, шахтеры бастуют, им не выплачивают с января зарплаты, да и вообще сейчас многие остались без работы. Ни Европа, ни США, так денег Украине и не дали, хоть обещали. Обещают и сейчас, и долго еще будут обещать. Как говорят люди: "Европа нам пообещала, что еще раз пообещает дать денег". Я даже не знаю, будут ли платить в мае пенсии нашим старикам. А вот с мая - это уже точно - будет подорожание газа для населения на 73%, услуг теплосети, и электроэнергии на 40%.
У нас нет обид на нынешнюю киевскую "власть", мы ее ненавидим.
В это воскресенье в Донецке захватили телецентр и теперь нам показывают некоторые российские каналы. Так вот отец моего мужа - мой свекр - впервые увидел правду о том, что у нас творится, и он сказал, что ненавидит Украину, хотя он этнический украинец.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-08 06:24:23 b06ab9ff

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
Uniká ti ich zmysel pretože tvoje myslenie je tak nastavené, tu nejde o zmysly a city, ale práve o to myslenie:) mrkni sa na Kóan. Ale jazyk mnohých starovekých textov je trošku o niečom inom. Je viacvrstvový, kde najvrchnejšia vrstva zvykne byť pramálo logická a nedáva zmysel alebo zavádza neznalého do akéhosi príbehu. Ako sa však dostať k ďalším vrstvám. Možno ich poprieť a ostať pri prvej a tú vyhlásiť za nezmyselnú, aj tak sa dá. Proti gustu žiaden dišputát.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 19:01:05 b06ab9ff

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
Pock, rozprávky ťa už nebavia a básnik z teba zatiaľ nebude. Netreba podceňovať oxymorony, vedia z časti popísať realitu v jej viacrozmernosti, relativite. Kde sa voda sypala a piesok lial, žili chudobný boháči.....:)Určite si na nič nezabudol a ja už ďalšie nepridávam.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 06:26:02 b06ab9ff

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
Nie nevyjadroval si sa, to len ja som upresňoval dôvod svojej reakcie. Zaujímavé sú staroveké koncepty, traktáty, texty, ktoré mnoho ľudí zaraďuje do náboženstva, pretože nemá ich inak kam založiť. Nečudujem sa mnoho náboženstiev a cirkví z nich čerpá a vykladá ich. Súhlasím isto treba sňať náboženské klapky a nie len náboženské, potom sa to dá ako tak čítať, ale bez kľúča, či schémy sa hlbšie nedostaneme. Potom si prečíta tao te ting, bhagavag gitu, bibliu, pozrie okolo seba a bude vysmiaty ako lečo z kompatibility. Náboženský ale aj vedecký fundamentalizmus sú dva extrémne póly, ktoré ťažko nájdu kompatibilitu. A pre slepotu nevidia, že ich pravda omína. Ale napriek všetkému je to všetko dianie v poriadku.
Len som ti chcel Pock napísať, že tí staroveký pastieri, napriek tomu, že niesu autormi kabaly, neboli hlúpi v tom čomu sa venovali.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-05 21:36:32 b06ab9ff
loading...

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
Pock to, že škatulkuješ moju reakciu do náboženstva hovorí o tvojej neinformovanosti. Video od helpera som nevidel tak sa k nemu nevyjadrujem. Zaujal ma ale príspevok od mkultury a tvoja reakcia naň. Čo je zmyselne a čo nezmyselne pre teba nechávam na teba a tvoje zmysly, všetko má svoj čas. Niesu len škatuľky veda a náboženstvo.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-04 20:40:53 b06ab9ff

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
...hlúpe predstavy starovekých pastierov... niet čo k tomu dodať Pock. Nie bez dôvodu boli mnohé staroveké koncepcie zahaľované závojom metafor, symbolov, analógií. Nie vždy stačila inteligencia a tak zahalené ostávalo zahalené a nepošpinené, vieš ako s tými perlami. Podobne je to aj s textami Biblie, ktoré si kto chce ako chce môže vykladať do nekonečna bez toho aby sa trafil či netrafil. Nepochopil si mkulturu a nechápeš sefiroty, pretože máš k tomu málo informácii a tie na nete niesu.Čo nás asi tak drží vo vedomí že vieme dosť na to aby sme sa mohli vyjadriť o predstavách starovekých pastierov? Snáď diplom z vysokej školy svinskej a pastierskej?
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-05-04 13:54:02 b06ab9ff

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii
..Strom Života, výborne mkultura
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-04 06:34:40 b06ab9ff

10 typů lidí, kteří nám berou energii


10 typů lidí, kteří nám berou energii
Ovládacie drámy ako spôsob boja o pozornosť:

Zastrašovatel

Zastrašovatel je najagresívnejší ovládacie dráma . Ohrozuje druhej slovne alebo fyzicky , druhí sa cítia ohrození , venujú mu pozornosť a tak mu dávajú energiu .


Anketár (Kritik)

Anketár je človek , ktorý manipuluje s druhými tým spôsobom , že im kladie otázky v snahe nájsť na nich niečo zlé . Keď sa mu to podarí , kritizuje potom príslušný aspekt života druhého človeka . Kritizovaná osoba je potom vtiahnutá do drámy . Necíti sa v prítomnosti Anketára dobre , stráca sebavedomie , neustále si dáva pozor na to , čo Anketár robí a čo si myslia , snaží sa neurobiť zle nič , čoho by si Anketár mohol všimnúť . Tieto psychické ohľady dávajú anketárovi energiu .


Rezervovaný

Človek , ktorý používa toto ovládacie dráma , sa snaží kontrolovať druhej tak , že sa stiahne do seba a snaží sa vyzerať záhadne a tajomne . Svoje myšlienky si necháva pre seba . Nahovára si , že sa snaží byť len opatrný , v skutočnosti dúfa , že okolie strhne a druhí mu začnú venovať pozornosť v snahe zistiť , čo sa s ním deje . Keď to druhí urobia , zostáva Rezervovaný ďalej neurčitý a núti ostatných, aby z neho informácie doslova dolovali . Týmto postojom od nich získava energiu .


Mučeník ( Ľutuj ma )

Mučeník je človek , ktorý druhej zahŕňa rozprávaním o strašných veciach , ktoré sa mu dejú , naznačuje , že druhí sú zodpovední za to , čo sa mu deje , a vyvoláva v druhých pocit , že mu musí pomôcť . Druhí sa potom cítia vinní už v obyčajnej prítomnosti mučeník . Tým , že sú nútení mu venovať pozornosť , získava mučeník z druhých energiu .


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-21 06:23:33 b06ab9ff

Svetonázor: ateizmus vs náboženstvo


Svetonázor: ateizmus vs náboženstvo
Franco ak sme už upustili dogmu je vhodné s ňou aj prestať bojovať. presnejšie upustením prestávame aj bojovať.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 07:03:58 b06ab9ff

Svetonázor: ateizmus vs náboženstvo


Svetonázor: ateizmus vs náboženstvo
Gaarfield: Podla ezoterných náuk toto stvorenie nie je jediné, cyklus vzniku a zániku sa deje neustále vid. Brahmov deň, Brahmova noc. Biblia konkrétne Genesis pojednáva práve o počiatku takého jedného cyklu...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-19 06:23:15 b06ab9ff

Podstata ľudskej bytosti


Podstata ľudskej bytosti
Ver si čomu chceš ale čomu veríš si overuj, meraj... inak Franco ostávaš na úrovni tých ktorých odsudzuješ- veriacich ovci.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-17 13:17:38 b06ab9ff
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0305 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made