Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

WilliamM # HoboSasi62


Nízko hodnotený príspevok


Peklo z pohľadu prekladateľa


Peklo z pohľadu prekladateľa
Zdroj
-
 35%  ( 10 people voted )
+
2014-01-27 07:45:30 c157acc2

Jaká bude Evropa za 30 let?


Jaká bude Evropa za 30 let?
Európa v roku 2022 :) http://media2.policymic.com/f32a52fb3ffd221c24be51
5b5ecc0b8c.png


Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-01-22 10:58:22 542f0fc3

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)


Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)
Tak aj Česi môžu byť dobrí katolíci - http://vendee.cz/clanky.html

K Cirkvi samotnej - RKC vznikla zo židovstva, ale zároveň aj nevznikla. Ježiš mal židovský pôvod, aj apoštoli boli, samozrejme, Židia. To je z pohľadu národného. Z pohľadu náboženského to však už neboli Židia, ale Kresťania, lebo prijali Ježiša Krista za svojho Boha a spasiteľa.

Cirkev sa počas stáročí vyvíjala, tak ako sa aj dnes vyvíjajú organizácie. Je síce pravda, že voľba pápeža bola v minulosti ovplyvňovaná rôznymi nepríjemnými "elemantami" (Medicejci), ale mnohé tieto neduhy boli úspešne vyriešené na Tridentskom koncile 1545-1563. Odvtedy prichádzajú pápeži - obrancovia viery a západnej civilizácie.

K Židovskej obci - nie je pravda, že by RKC hájila sionistickú politiku. Aspoň nie v minulosti. Narazil som na článok v Slovenských Novinách z roku 1870, kde bol krátky odstavček o tom, že biskupi požiadali pápeža, aby vyzval Židov, aby konečne prijali Ježiša za svojho Boha a tým sa aj oficiálne pričlenili do Katolíckej Cirkvi. RKC chcela teda Židov pokresťančiť a nie naopak.

Všetko sa zmenilo počas 2. vat. koncilu, kedy doposiaľ skryté slobodomurárske elementy presadili svoju doktrínu a pomalu presmerúvavajú Cirkev opačným smerom. Nikdy si ju však úplne nepodrobia a nikdy ju ani úplne nezničia - tak to pravil Ježiš prvému pápežovi RKC sv. Petrovi a my nemáme žiaden tomu dôvod neveriť.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-01-22 08:06:41 542f0fc3

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)


Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)
Biblia hovorí, že Lucifer sa stal kniežaťom tohto sveta hneď po hriechu prvých obyvateľov Zeme. Dajme tomu, že je to náhľad na Satanovu vládu na týmto svetom zo širšieho spektra.

Satan tu potom dlho vládol (Babylon, antické Grécko a Rím). No po nástupe Cirkvi prišiel nový model - katolícke kráľovstvá. Králi a šľachta si boli dobre vedomí temných síl v pozadí a snažili sa s nimi bojovať a ochrániť pred nimi ľud. Po páde monarchií ostala ešte samotná Katolícka Cirkev, ktorá nás od týchto temných síl ochraňovala. Tá však bola pred 50 rokmi infiltrovaná. Dnes sú to už len jednotlivci. Tých je však zúfalo málo. Máme však ešte samotného Boha.


Užšie spektrum - o ktorom hovorí posledná kniha Biblie, Apokalypsa - je vláda Satana po úspešnom ukončení globalizačného procesu. V tej dobe bude na zemi len jeden svetový superštát riadený z jedného centra, jedna svetová mena (ale už iba elektronická) a jeden svetový vládca, Bibliou nazvaný, Antikristom.

Budú sa diať veci dovtedy nevídané - všetci sa budú klaňať obrazu šelmy (Satanovmu?, Antikristovmu?) a všetci budú nosiť tzv. diablov znak - dnes identifikovaný ako mikročip.

Starokatolícke predpovede hovoria o tom, že sám Lucifer bude tróniť v Ríme a Antikrist bude mať, podobne ako mal Kristus, svojho proroka. Z dnešného pohľadu sa zdá, že týmto antiprorokom môže kľudne byť pápež Rímskokatolíckej Cirkvi. Môže a nemusí, každopádne - podľa týchto predpovedí - bude antiprorokom vysokopostavená osoba z RKC.

Čo teda znamená, že Cirkev nikdy pekelné brány nepremôžu? Ťažko povedať, ešte stále môže do situácie zasiahnuť nejako Boh. Prípadne tým môžu byť myslení kňazi, biskupi, ktorí sa rozhodnú zachovať si pravú vieru v Ježiša Krista. Cirkevná hierarchia teda môže byť rozdelená. Tieto procesy v nej možno badať už dnes, keď sa pomaličky diferencuje na tradicionalistov a tzv. liberálnych katolíkov.


Podľa Apokalypsy však bude vláda Antikrista (a teda aj zjednoteného superštátu) trvať iba 3 a pol roka. Počas tohto obdobia bude najťažšie prenasledovanie tých, ktorí budú stále zaznávať Ježiša Krista za svojho spasiteľa, pána a Boha. Potom by mal nastať druhý príchod Ježiša Krista. Antitrojica - Satan, Antikrist a antiprorok budú hodení do žeravej jamy a s nimi aj všetci tí, čo ich nasledovali. Preživší Kresťania budú vzatí do neba. To bude aj koniec tohto sveta.

Zdroj
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-01-21 20:28:30 542f0fc3

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)


Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)
Až na to, že tieto "žido-kresťanské" elity sa snažia úplne zničiť Katolícku Cirkev zvnútra a využívajú na to všetky dostupné prostriedky. To je trošku čudné, nie? Takže prosím, nemiešajte jablká s hruškami. Zavádzate tým seba aj iných.

Nech už to dopadne akokoľvek, jedno je isté - "... a pekelné brány ju nepremôžu."

K tým boľševikom... je jedno, či to bol Lenin, Stalin, či Chruščov. Všetci šli - pravda každý svojim spôsobom - podľa manuálu, ktorý spísal satanista Marx. Všetci boli súčasťou plánu. Počas vojny len bolo treba silnejšie Rusko, po vojne už nie.

Všetky vojny od tých Napoleónskych (ja by som tam však už zaradil aj americkú revolúciu) boli plánované akcie, kde jedna podarená família ťahala nitky u oboch strán. Tak to bolo aj v druhej svetovej. Nielen Roosevelt a Chruchill, ale aj Hitler a Stalin boli súčasťou plánu, ktorý všetci svedomito napĺňali.

RKC je tu 2000 rokov a za ten čas bola najsilnejším protivníkom týchto temných síl. A hoci (počas II. vat. koncilu) do nej prenikli, nikdy ju úplne nezničia.

Na plné pochopenie problému je si treba uvedomiť, že (aj keď tomu mnohí neveria) sme stále súčasťou odvekého boja medzi dobrom (Bohom) a zlom (padlým anjelom, Luciferom). Satan skutočne ovládne celú planétu, ale len na chvíľu. Našou záchranou sa stane druhý príchod Ježiša Krista.Zdroj
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2014-01-21 11:36:07 c157acc2

kniha Ilumináti 2 - Vábení a klam


kniha Ilumináti 2 - Vábení a klam
to jumka:
Čítal som prvú knihu a často navštevujem stránky autora www.henrymakow.com Henry Makow pôsobil ako vysokoškolský lektor na Torontskej Univerzite. Je židovského pôvodu, mám taký pocit že dokonca z Poľska. Ako sám uvádza, nikdy podobným veciam o tajných spoločnostiach neveril, no nastal v jeho živote akýsi zlom.

Od tej doby sa týmto veciam začal venovať, na jeho stránky sa mu poprihlasovali mnohí, ktorí boli s tajnými spoločnosťami nejakým spôsobom v kontakte. Osobne si pamätám, že tam mal niekoľko príspevkov od bývalého vysokopostaveného zamestnanca britskej tajnej služby MI6. Ďalej robil interview so ženou, ktorá tvrdila, že sa narodila v Nemecku do jednej vetvy Rotschildovej rodiny. Takto by sa dalo ešte písať o činnosti HM veľa. Okrem toho čerpá z -v Amerike - známych zdrojov, akým bol napríklad John Todd, ďalší z tých, ktorý tvrdil že patrí do iluminátskeho rodu. Samozrejme, tieto svedectvá ľudí sú neoveriteľné, no mnohé z vecí, ktoré predpovedali, sa udiali.

Na záver možno dodať, že dve najlepšie anglické webové stránky, ktoré mapujú činnosť tajných spoločností, sú www.vigilantcitizen.com a práve henrymakow.com

Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-01-07 14:58:08 c157acc2
loading...

Putin ukončil dohodu o raketové obraně s NATO a varoval vojáky, aby se „připravili na válku“							
				Putin ukončil dohodu o raketové obraně s NATO a varoval vojáky, aby se „připravili na válku“
Ak tá vojna naozaj príde, tak sa naozaj niet na čo tešiť ... RUSI v nej budú ešte ďaleko horší a bezočivejší ako boli Nacisti v II. svetovej ... "III. svetová vojna v proroctvách": http://matejgavlak.blog.sme.sk/c/3386
16/3-sv-vojna-v-proroctvach-sme-na-pokraji-biblick
ej-Apokalypsy-1.html

Zdroj
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2013-11-11 20:32:24 c157acc2
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Evo Morales zrušil svůj email kvůli špehování USA


Evo Morales zrušil svůj email kvůli špehování USA
Bolívijský prezident Evo Morales prohlásil, že se Spojené státy dostávají do emailů nejvyšších bolívijských činitelů. Podle jeho slov si svůj vlastní email zrušil...
Banda zbabělců
Ke kyberútokům se začínájí používat chytré spotřebiče
Německý ministr zahraničí říká, že EU hrozí kolaps

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0198 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage