Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Van der Graff generator # RiguKude49


Krivda


Krivda
Wikipedia uznáva že symbolom fašizmu sú fasces
https://en.wikipedia.org/wiki/Fascism_and_ideology

Zdroj
-
 71%  ( 7 people voted )
+
2013-11-29 15:23:13 4079836a

BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici


											BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici
BBC is riddled with Common Purpose plants. Common Purpose is a ‘political charity’ heavily funded by Deutsche Bank. Deutsche Bank sa rovná Warburg a nadnárodný bankový kartel. Kruh sme uzavreli.
http://www.sovereignindependentuk.co.uk/2013/10/14
/bbc-politically-correct-parrots-squawk-communism-
at-caring-irishman-with-a-brain/

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-11-01 16:32:00 4257749e

BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici


											BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici
We know that these theories turned out to be true. And how many more are waiting to be revealed? There are some people who do a lot to hide the truth...some people who do a lot to hide the truth...some people who do a lot to hide the truth. Takže vytvorili frázu "konšpiračná teória" aby sa vyhli trestnej zodpovednosti.
Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-11-01 16:26:28 4257749e

BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici


											BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici
Zero, takých filmov naložím do voza kde sa ukázalo že to nie je scifi. Napr Equilibrium, Runningman s Čiernonegrom. Ja si myslím, že to robia schválne aby zosmiešnili pravdu: ...To si videl vo filme, máš bujnú fantázju.
http://www.trutv.com/conspiracy/paranormal/true-sc
i-fi/gallery.html
http://www.buzzfeed.com/donnad/27-science-fictions
-that-became-science-facts-in-2

http://www.sovereignindependentuk.co.uk/2013/01/14
/the-corbett-report-the-bbc-exposed/lies-lies-more
-lies-the-bbc-now-admits-al-qaeda-never-even-exist
ed-video/

Zdroj
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2013-11-01 15:58:32 4257749e

BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici


											BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici
BBC má web stránku o ich klamstvách
http://biasedbbc.org/blog/2013/07/22/bbc-lies-and-
smears/
http://www.eureferendum.com/blogview.aspx?blogno=8
4298
http://www.globalresearch.ca/her-majesty-s-bbc-s-s
yria-coverage-sorry-for-the-lies
http://www.breitbart.com/Big-Journalism/2012/11/15
/BBC-Lies-About-Gaza-Victim
Anglicky iiIi

Je to pravda. Ja sám rožśirujem "konšpiračné teórie"-predtým si 10x overím či to nie je blud, preto vždy na vśetko pridávam niekoľko nezávislých liniek a pohľadov aby som sa nezamotal... po druhé, čokoľvek čo poviem a rožširujem je po dľhšom śtúdiu a nechám si veci pár mesiacov odležať v hlave a mením uhly pohľadu.

Je pravdou, že konšpiračné teórie rožsirujem preto, aby som u ľudí podlomil dôveru vo vládu a establišment a nástroje ich moci. Ale je to úplne legálny politický proces a volá sa subverzia- demoralizácia. Nemám záujem odtrániť demokraciu, naopak som za participačnú demokraciu-priamu demokraciu. Mojím cieľom je aby ľudia volili iných ľudí a aby vedeli že veci verejné sa dajú organizovať inak. Konšpiračnú teóriu rožširujem aj preto, že som za mier a proti vojnám nakoľko tým vzdávam hold 6 milíonom obetí holokaustu. Ako si niekto kto je za vojnu si môže vážiť odkaz holokaustu?

Po tretie. Ktokoľvek z krajiny s kopu hnoja ktorá sa volá zvykové právo-nekodifikované a bez definícií- s pôvodom v Jus Gentium Rímskej ríše rovnako ako ich jazyk, tak okamžite, obrazne biblicky povedane: hľadám kameň a triafam do hlavy. Bi a bi a bime býka do hlavy. Pravidelne komentujem dokumentárne filmy BBC na jutub a odhaľujem ich klamstvá. Zaujímavé je že mi ľudia dávajú palec hore

Po štvrté. Je evidentné, že internet spôsobil establišmentu nezvrátiteľné škody. Okrem toho že prišli o miliardy investícii do masmédii- veľká časť mienkotvorných masmédii stratila klientelu- len CNN za jeden rok 50%, nehovoriac o stratách na limitovaní širenia propagandy- viď globálne otepľovanie, vtáčia chrípka atď.

Historik Dávid Irving bol odsúdený za to že klamal. Poznám viac takých: Henhry Kissinger-Umenie diplomacie, Paul Johnson a jeho "histórie." Nehovoriac o tom ako klamali pred napadnutím Iraku a podobne.

Tu máš čerte kropáč
6 Insane Conspiracy Theories (That Actually Happened)
http://www.cracked.com/article_19884_6-insane-cons
piracy-theories-that-actually-happened.html
16 pravdivých konšpiraćných teórii
http://intellihub.com/2013/07/20/16-conspiracy-the
ories-that-turned-out-to-be-true/
http://www.trueactivist.com/16-conspiracy-theories
-that-turned-out-to-be-true/
33 konšpiračných teórii ktoré sa ukázali pravdivé
http://archive.lewrockwell.com/spl2/33-conspiracy-
theories.html

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_th
eories


Najkrajšie na BBC je to, že keď človek cituje z knihy Rockefellera alebo Rotschilda tak to poďla nich nie je pravdou lebo dnes sa im to nehodí do politiky. Evidentne sa boja. Strach a panika.

Na rozdiel od nich som ja strach a peniaze nikdy nemal.Zdroj
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-11-01 15:46:33 4257749e

Rozpory v knize knih


Rozpory v knize knih
Ak je niekto šikovný a dobre odkuká myšlienky môže sa stať slávnym. Tak sa stalo, že dvaja vedci dostali nobelofku za objav zlatého pomeru-golden ratio, keď to odkukali z véd. Mnoho slávnych spisovateľov prevzalo námety z véd. Čo ale robí náboženstvo náboženstvom sú doktríny a symboly nie či to povedal Pišta nebo Pali. Totho vyučujú v amerike na niektorých stredných školách
We've already seen how the myth of Horus was adapted to provide a biography for Jesus, but Christians borrowed other components from other religions. They borrowed extensively from the Cult of Mithras, a religion that focused on the battle between light and darkness, good and evil. Followers of Mithras celebrated the birth of their god on December 25th. They held Sunday as their most sacred day, and, most telling, they symbolically ate the flesh of their savior and symbolically drank his blood on their holy days.
They borrowed the notion of the happy afterlife from the Eleusinian mysteries as well as the Cult of Hercules and, most notably, Zoroastrianism, from which they also borrowed the notion of the savior's second coming and mass resurrection of the faithful. Christians borrowed the concept of the holy mother from the Cult of Isis, who was the mother of Horus.
This practice did not end when the Church reached its position of supremacy in the west. Church fathers found it much easier to redefine pagan traditions than to destroy them. If a local hero had a cult dedicated to him, the Church would recruit that hero and call him a saint. When the Church couldn't get Romans to stop celebrating the winter solstice, they decided that the Saturnalia was in fact Jesus' birthday. When the Church couldn't get rid of a pagan fertility holiday, they just renamed it Easter and told people they were celebrating Jesus' death and resurrection (though they never did manage to get rid of all the eggs and bunnies).

http://education-portal.com/academy/lesson/christi
anitys-roots-paganism-judaism-neoplatonism-roman-m
ystery-cults.html#lesson

Jesus was a 'Judean', not a Jew.

During His lifetime, no persons were described as "Jews" anywhere. That fact is supported by theology, history and science. When Jesus was in Judea, it was not the "homeland" of the ancestors of those who today style themselves "Jews". Their ancestors never set a foot in Judea. They existed at that time in Asia, their "homeland", and were known as Khazars-Yehuda-Yezhu. In none of the manuscripts of the original Old or New Testament was Jesus described or referred to as a "Jew". The term originated in the late eighteenth century as an abbreviation of the term Judean and refers to a resident of Judea without regard to race or religion, just as the term "Texan" signifies a person living in Texas.

In spite of the powerful propaganda effort of the so-called "Jews", they have been unable to prove in recorded history that there is one record, prior to that period, of a race religion or nationality, referred to as "Jew". The religious sect in Judea, in the time of Jesus, to which self-styled "Jews" today refer to as "Jews", were known as "Pharisees". "Judaism" today and "Pharisaism" in the time of Jesus are the same.
Jesus abhorred and denounced "Pharisaism"; hence the words, "Woe unto you Scribes and Pharisees, Hypocrites, Ye Serpents, Ye Generation of Vipers".
Vôbec mi nevadí kto v čo verí, do času až sa to má vplyv na môj život. Taká zmluva s Vatikánom alebo reštitúcie majetku katolíckej církvi ktorá má narukách krv od vraždenia pohanov cez Katarov a inkvizíciu po fašistické zverstvá- Jasenovac a Vatican ratline- prevoz fašistov do Južnej Ameriky, na konci sú pedofilné chúťky. Táto organizácia by mala stáť pred medzinárodným tribunálom a nie sa jej klaňaťZdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-11-01 14:59:34 4257749e
loading...

Rozpory v knize knih


Rozpory v knize knih
Skuste precitat toto co vam to da
http://en.wikipedia.org/wiki/Eleusinian_Mysteries
Je tam krst vodou, vyvoleni, a mnozstvo dalsich judaisticko-krestanskych zvykov

The Rom
an
emperor The
odosius I
closed the sanctuaries by decree about 30 years later, in 392 AD. The last remnants of the Mysteries were wiped out in 396 AD, when Alaric[
/url], King of the
Goths[/url
], invaded accompanied by Christians "in their dark garments", bringing
Arian[/
url] Christianity and desecrating the old sacred sites.
[32] The closing of the Eleusinian Mysteries in the 4th century is reported by Eunapiu
s
, a historian and biographer of the Greek philosophers. Eunapius had been initiated by the last legitimate Hiero
phant
, who had been commissioned by the emperor Julian to restore the Mysteries, which had by then fallen into decay. According to Eunapius, the very last Hierophant was a usurper, "the man from Thespia
e
who held the rank of Father in the mysteries of ABCMithras[
/url]."

bringing ABCArian[/
url] Christianity...bringing ABCArian[/
url] Christianity...poculi ste niekedy o tom? Knihou knih su vedy a avesta.
Berco Pike by mohol o tom nieco vediet
The single fact that we owe not one single truth, not one idea in philosophy or religion to the Semitic race is, of itself, ample reward for years of study, and it is a fact indisputable, if I read the Veda and Zend Avesta alright.” Albert Pike
http://www.archaeologyonline.net/artifacts/scienti
fic-verif-vedas.html


Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-11-01 14:03:10 4257749e

Studie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští


											Studie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští
Je tu jedna lebka známa ako "starchild skull." Toto môže byť teorizované pretože asi ťažko sa tak skoro dozvieme o čom táto lebka je. Ale faktom je že je to niečo iné, iný živočíšny druh podobný človekovi.
Konšpiračná teória je o tom že mocní robia sfinstva za zavretými dverami. A to že ich robia vieme od gorily

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-07-27 19:17:59 4079836a
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Vědci dokázali, že naše myšlenky mohou způsobovat genetické změny


											Vědci dokázali, že naše myšlenky mohou způsobovat genetické změny
S přibývajícími důkazy o tom, že cvičení mysli nebo aplikace určitých režimů vědomí může mít pozitivní vliv na naše zdraví, se vědci snaží přijít na to, jak tyto praktiky ...
V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur
Nepokoj duše
Slovensko: První zkušenosti se zavedením registračních pokladen (od 1.4.2015)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.024 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage