Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Stano # HyxaFyjo84
Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Nadpis tohto posolstva vyvoláva u ľudí obrazotvornosť, ako keby sa Boh rozhneval na ľudstvo. V tejto správe budú slová, ktoré učinia známu báseň vyzerať triviálne.


Cirkev2014-08-03138
-
 60% ( 5 people voted )
+

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
Proroctvo pre nastávajúci čas Veľkého súženia (2012)


Cirkev2014-07-20151
-
 40% ( 5 people voted )
+

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
Oznámenie pre všetkých ľudí na svete o tom, čo príde. Môžete ho nájsť na internete zvestované desiatkami kresťanov po celom svete. "Three days of darkness" Matúš 24,29.


Cirkev2014-07-1371
-
 63% ( 14 people voted )
+

Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"
Ako spojené štáty podporujú islamský radikalizmus a celosvetové vraždy kresťanov.


Spojené štáty2014-06-1233
-
 67% ( 5 people voted )
+


Na psychedelické látky neexistuje psychická ani fyzická závislosť. Prečo sú potom ilegálne?


Na psychedelické látky neexistuje psychická ani fyzická závislosť. Prečo sú potom ilegálne?
franko, najlepšie je mať čistú krv bez narkotík. Neviditeľná návykovosť, závislosť, pokúšanie či nutkanie, závisí od povahy a čistoty duchov a duší, ktoré sú spútané v hmote, ktoré nejako prijímame do svojho tela. Miernym jedením chleba, pitím vody alebo dýchaním čistého vzduchu pokúšanie nevzniká, ale pri špinavších látkach ako sú sladkosti, kokakola, tabakový dym, alkohol, drogy a iné škodliviny už áno. Čo sme do tela a prípadne aj do našej duše siali, to žneme. Že je ťažké a takmer nemožné zbaviť sa pokušenia vlastnými silami, to vie každý z nás. Pripájam dobré vysvetlenie a návod na zbavenie sa závislostí, čo som včera preložil z nemčiny:

http://po
sledna-polnica.blog.cz/1506/vsetkym-mojim-detom-kt
ore-este-otrocia-nerestiamZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-18 17:57:08 5057d10a

Miluju Islám


Miluju Islám
Vďaka za vtipnú pozvánku Pande, ale metal je ubíjajúca hudba. Neprosím si. Mal by si sa jej tiež vyhýbať. Tie three days of darkness boli často predpovedané v posledných rokoch, pre celý svet. Je to výstraha všetkým mamonom oslepeným ľuďom žijúcim v duševnej a duchovnej tme.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-18 01:34:30 5057d10a

Miluju Islám


Miluju Islám
Myslím že toto je práve ten príchod tých "troch dní temnoty". Všetci sme zatemneli v duši strachom, odporom a nenávisťou pri správach o príchode a vyčíňaní týchto bezmyšlienkovitých, nebezpečných, neviazaných a nepriateľských? ľudí.

Už som to sem minule písal, citát: "Rozumie sa samo sebou, že zlodeji, lupiči a vrahovia sa musia pochytať a pozatvárať, lebo sú ako divoké dravé šelmy, ktoré ako obrazy pekla bývajú v brlohoch zeme a dňom aj nocou číhajú na lup. Urobiť na nich poriadnu naháňačku je dokonca povinnosťou anjelov v nebi; ale nikto ich nemá ničiť, ale dať do väzenia a tam ich krotiť a mierniť! Len pri násilnej obrane majú byť zmrzačení a pri tvrdošijnom odpore tiež telesne usmrtení! Lebo mŕtve peklo je tu lepšie ako peklo opatrené životom."

Čiže ak nebudú ochotní poslúchať, tak do väzenia s nimi. Tieto pravidlá by im mali naši politici, poskoci sionistov, ktorí tak obhajujú ich imigráciu, vopred oznámiť. Čo na to poviete?

http://www.protiprudu.org/lukas-kopac-o-proteste-s
top-islamizacii-europy/


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-18 00:25:41 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Niekoľko znepokojúcich čísel o moslimoch a imigrácii


Niekoľko znepokojúcich čísel o moslimoch a imigrácii
Zdroj
-
 38% ( 6 people voted )
+
2015-06-16 06:19:35 5057d10a

Niekoľko znepokojúcich čísel o moslimoch a imigrácii


Niekoľko znepokojúcich čísel o moslimoch a imigrácii
Nuž aspoň daktorí z nich pociťujú výčitky svedomia, aby nevraždili a nenenávideli nemohamedánov, keď ich posadne nejaký zlý démon a zvádza ich k zabíjaniu v mene ich viery, v ktorej vyrastali.

Pán Ježiš povedal, že doba mohamedánov sa už skoro skončí, iste preto, že sú dostupné pravdivé informácie o ich posadnutom prorokovi a ako sa dávajú manipulovať vládychtivými náboženskými vodcami. Len to už záleží individuálne od nich, či sú ochotní prestať veriť lžiam, ktorými boli podvedení, že násilníci a chlípnici skončia v raji. Pravé náboženstvo a vstupenka do neba je láska k Bohu a k blížnemu, nie nevraživosť ktorá vedie do pekla.

http://lorber.szm.com/zem/74.htm

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-15 21:22:42 5057d10a

Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!


Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!
Horeuvedené pravidlá vo Veľkom Evanjeliu Jánovom sú poučenia od Pána Ježiša Krista, je to podrobnejšie vysvetlený ZÁKON, ktorý je daný pre bezbožných, nemajúcich Ducha. Ako napísal Pavol v liste Timotejovi:

5Ale cieľom prikázania je láska z čistého srdca a dobrého svedomia a z nepokryteckej viery, 6od čoho niektorí sťa od cieľa zablúdili a uchýlili sa k márnosloviu 7a chcúc byť učiteľmi zákona, kým nerozumejú, ani čo hovoria ani čo tvrdia. 8Ale vieme, že zákon je dobrý, keby ho niekto zákonne používal,

Zákon je pre zlých.

9vediac to, že zákon nie je daný pre spravedlivého, ale pre bezzákonných a nepoddajných, pre bezbožných a hriešnych, pre nesvätých a obecných, pre otcovrahov a materovrahov a pre vrahov vôbec, 10pre smilníkov, samcoložníkov, pre tých, ktorí kupčia s ľuďmi, pre lhárov, krivoprísažníkov, a jestli je čo iné, čo sa protiví zdravému učeniu 11podľa evanjelia slávy blahoslaveného Boha, ktorým to evanjeliom som ja poverený.

Je to vlastne to isté pravidlo, ako Ježiš povedal v Matúšovi 5:

38Počuli ste, že bolo povedané: Oko za oko a zub za zub. 39Ale ja vám hovorím, aby ste sa neprotivili zlému; ale tomu, kto ťa uderí po tvojom pravom líci, nastav i to druhé; 40a tomu, kto sa chce s tebou súdiť a vziať tvoju sukňu, nechaj mu i plášť. 41A kto ťa bude nútiť, aby si s ním išiel jednu míľu, idi s ním dve. 42Tomu, kto ťa prosí, daj; a od toho, kto si chce od teba niečo vypožičať, sa neodvracaj. 43Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť budeš svojho nepriateľa. 44Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, 45aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravedlivých aj na nespravedlivých. 46Lebo keby ste milovali iba tých, ktorí vás milujú, akú odplatu máte? Či azda nečinia toho istého i publikáni? 47A keby ste pozdravovali iba svojich bratov, čo zvláštneho činíte? Či azda nečinia toho istého i pohania? 48Vy tedy buďte dokonalí, jako váš Otec, ktorý je v nebesiach, je dokonalý.

"Daj svoj meč späť na jeho miesto, lebo všetci, ktorí berú meč, zahynú mečom."
"Ak vedie niekto do zajatia, pôjde do zajatia; ak zabije niekto mečom, musí byť zabitý mečom. Tu je trpezlivosť a viera svätých."

Kresťania sa majú snažiť hľadať a plniť vôľu Ducha Svätého, nie žiť podľa svojich vlastných názorov a domnienok, ale hľadať a plniť vôľu Boha, nie svoju vôľu alebo iných ľudí.
http://posledna-polnica.blog.cz/1506/ochota-a-posl
usnost

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-14 19:30:39 5057d10a
loading...

Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti


Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti
Michal Kašpárek, ľudia sa boja násilia imigrantov, to je celé. Nemáš istotu, či v hlave cudzincov nevzkriesi vražda. Rovnaký problém ako s mnohými hriechom zatemnenými cigánmi.

VLÁDNE TU POLITIKA MULTIKULTÚRY A TOLERANCIE=NEZÁKAZU ZLA. Ak nalejeme špinavú vodu do čistej (resp. mútnej), špina nezmizne, ale zašpiní čistú vodu. Naši politici, finančníci, poplatní presstitúti a producenti zlých filmov, takto vedome prilievajú všemožnú špinavú pakultúru a multikultúru do Európy.

Pod sloganom "tolerujte to", ináč budete pokutovaní. Čudujete sa odporu ľudí voči zradcovským politikom? Oni porušujú Božie zákony.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-14 09:30:08 5057d10a

Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti


Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti

"Žít v islámské republice je jako spát s mužem, k němuž cítíš hnus: představuješ si, že jsi docela jinde." (Azar Nafisiová, profesorka anglické literatury)

"Nic nemluví pro evropský reformovaný islám. Existuje jen jeden islám - onen Muhammada a Koránu. Čirý islám je životu nebezpečný. Nejstrašnější je zde útisk žen..." (Ayaan Hirsi Aliová)

"We must be open and tolerant towards Islam and Muslims because when we become a minority, they will be so towards us." (Jens Orback, švédský ministr.) - tak toto je pomýlený názor. Cudzinci SA MAJÚ buď dobrovoľne správaním a kultúrou prispôsobiť, alebo byť vyhnaní naspäť do púšte do biedy - lieku proti smilstvu. Toto by mali byť imigračné pravidlá, naši politici sú zradcovia.

"Multikulturalismus je zdvořilé ustupování roztahovačnému hostu, který vás postupně vytěsňuje z vašeho příbytku." (zavražděný holandský režisér Theo van Gogh o multikulturalismu)

"Ozbrojený boj proti okupantům Palestiny není jen právem muslimů, ale je přímo povinností všech muslimů." (Jusuf al Qaradawi)

"Bratři, vede se válka proti islámu. Chopte se svých mečů. Kde jsou vaše zbraně? Vaši nepřátelé zdupali Proroka. Povstaňte!" (Badr Bin Nadel al Mashari, imám v Rijádu)

"Celá Umma má povinnost se hněvat a povstat, aby ukázala svůj vztek. Vztek je nutný. Nejsme žádný národ oslů. Jsme národ lvů." (Yussef al-Qaradavi)


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-14 09:08:30 5057d10a

Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti


Vysvětlete mi to potápění imigrantů jako malému dítěti
Admin, prečo mi počítač odmieta zverejniť moslimské citáty?

"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

"Ženy jsou satanův nástroj proti mužům; proto musí být zahaleny od hlavy k patě, i když jsou pohromadě jen se ženami." (Raed Hlayel)

..... a ďalšie citáty: You don't have permission to access /post_forum_item.php on this server.


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-14 09:06:26 5057d10a

Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!


Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!
Čo sú vlastne tí utečenci-moslimi zač?
Sú to zaháľači, s vražednými predstavami, ktorí svoje chamtivé vražedné chúťky a násilie na ženách ospravedlňujú "šírením Islamu", presne podľa filozofie ich vodcu Mohameda.

VE
J 1-220
.

Demonštrácie proti dovozu moslimov, proti plánu nosatých mocipánov, čo chcú náboženské konflikty aj v Európe, tak ako ich majú v Izraeli, sú kričaním do hluchej steny, sú márne, rovnako ako aj naše referendá a voľby nwomurárskych strán pod dohľadom masmédií.

Ale pozor, nie všetci moslimi sú vyšinutí, netúžia za vraždením. Ak začne vojna, tak síce môžeme a máme právo a povinnosť brániť seba a svoje rodiny pred krvilačnými moslimami-neľuďmi, ale nemáme právo biť tých miernych hlava nehlava. Inak si urobíme nepriateľov a rozpútame "náboženskú vojnu". Pozri:

VE
J 1-75
, VE
J 1-81
.

Preto je nám všetkým dobré činiť pokánie, spriateľovať si nepriateľov, pokiaľ je to možné pod vedením Svätého Ducha Božieho, ktorý nie je len púha predstava, ktorou mnohí veriaci zväčša klamú sami seba, ale živé Božie slovo.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-13 14:33:22 5057d10a

Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!


Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!
A teraz konajme... ale ako?

Politici už storočie podporujú ideológiu multikulti, čiže islamizáciu Európy.

Ktorý politik by sa odvážil prijať zákon na vyhnanie moslimov? Alebo proti imigrácií moslimov? Alebo zakazujúci alebo obmedzujúci Islam? Čo by sa tým dosiahlo? Iba okamžité násilie od Mohamedánov.

Nasilu nikoho neprinútite vzdať sa jeho náboženstva alebo viery. Ani moslimov, ani katolíkov, ani ateistov. Jedine si ich môžete získať na svoju stranu vnútorným Svetlom svietiacim im navonok do islamskej tmy.

Obávam sa, že ISIS zakrátko prenikne z Ázie do Európy na jatky.

"Vtedy sa uvoľní celé peklo, veľký zmätok na tejto Zemi, aký nebolo vidieť nikdy predtým a aký už nikdy viac nebude." Ak chceme byť ochránení pred náhlou pozemskou i večnou smrťou, musíme spoznať nasledovať Ježiša Krista.


Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-06-12 20:55:43 5057d10a
Tí ľudia sú posadnutí duchom smilstva, tela. Ich duša speje do pekla, ak sa neodvrátia od svojich hriechov.
http://posledna-polnica.blog.cz/1502/hnev-bozi-na-
hriesnikov
http://posledna-polnica.blog.cz/1505/nerobte-kompr
omisy-nakreslite-ciaru


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 12:14:41 5057d10a
Pekný zmätok je vo svete, Americko-Izraelská politika svetovej kontroly, Moslimská ideológia svetovej kontroly, Protiruská propaganda. Kto vlastní a riadi ruskú ekonomiku a politiku? Nie je to náhodou v Rusku rovnaké ako u nás?

http://afinabul.blog.cz/1505/skoro-vsichni-liberal
ni-opozicni-predaci-v-rusku-jsou-bud-plne-nebo-cas
tecne-zidovskeho-puvodu
http://posledna-polnica.blog.cz/1503/nedoverujte-v
asim-vladam

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 12:04:49 5057d10a

Škola základ života


Škola základ života
Obe mal predsa plne pomocok... pri vstupe do triedy.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-07 12:09:08 5057d10a

Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch


Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch
Neviem čo vravíš. A ani ty sám to nevieš. Ľudia blúdia v nevedomosti a sebaklame.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-19 00:21:53 5057d10a

Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch


Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch
Pock, neurážaj, nie som homoš, len som povedal pravdu, o čom to celé je, a a nebuď lenivý prečítať si článoček, čo som uviedol: http://www.slovenskeslovo.sk/otec-ktory-skoncil-vo
-vazeni-pre-povinnu-sexualnu-vychovu-v-skole-preho
voril/

memory, čo sú v skutočnosti mokré sny, anglicky:
https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20
110701104349AA7gEQa
http://a3rdheaven.blogspot.sk/2012/03/sexual-wet-d
reams.html

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 19:07:47 5057d10a

Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch


Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch
Toto je dnešná svetská politika a demokracia:
http://www.slovenskeslovo.sk/otec-ktor
y-skoncil-vo-vazeni-pre-povinnu-sexualnu-vychovu-v
-skole-prehovoril/

Politici propagujú v spoločnosti homosexualitu a onániu. Chcú tým vyrobiť viacej smilníkov, ktorí sa buď stanú úplne neplodnými, alebo splodia ďalších duševne chorých homošov. Chcú obmedziť rozmnožovanie ľudí touto zlou cestou. To je ich skutočný motív, nie práva alebo dobro pre nejakých chlípnych homošov.

Táto politická ideológia je zlá, pretože spôsobuje duševný a mravný úpadok, DEBILIZÁCIU=OHLÚPNUTOSŤ ľudí. Takí smilníci myslia neustále na sex, sú hmotní a náladoví, majú temnú dušu, ochudobnenú smilením od všetkých čistých myšlienok, preto sú to v jadre egoisti. To je celý problém tohto hriechu. Je to nad slnko jasne napísané aj tu: 1.Rima
nom 1:28-31
, VEJ 4/230.

Homosexualita a onánia sú hriechom, lebo ľudia si tak poškodzujú svoje telo a dušu, ohlupujú tým sami seba a nakazia svojim chtíčom a homosexuálnou zvrátenosťou svoje deti. To je celá veda. Nie je Božia vôľa, aby sa rodili homosexuáli, je to hriech zdedený z duše rodiča alebo rodičov.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 18:23:44 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
@Ferdo ,prví ľudia poznali Boha, neboli ešte duševne takí obťažení hriechmi, ako sme my. Lenže neskoršie národy už na Boha zabudli a sami si vymysleli všelijakých bohov a pripodobňovali Boha aj k Slnku. Ale Samozrejme že Boh nie je Slnko. Že sa náboženstvá podobajú, je len preto, lebo Boh je jeden a rovnako je jeden aj účel života každého človeka, bezohľadu na náboženstvo či vieru, v akej sme vyrastali.

Tu sú slová Ježišove aj o týchto starých náboženstvách a prečo zomrel na kríži.
ht
tp://lorber.szm.com/vej/11/vej11_075.htmZdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-02 19:57:41 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
"Stano, nenapisal som, ze ju niekomu mozes zobrat, ale ze mu ju mas nechat."
- Fero, ja slobodu vziať nikomu nemôžem, a ani ju nikomu neberiem.

Záleží na každom jednom človeku, či má dobrú alebo zlú myseľ. Lenže ty si napísal: "Stano, nechaj kazdemu slobodnu volu nech si pise co chce. kazdy je zodpovedny sam za seba." Slobodnú vôľu rešpektujem, ale ty popieraš evanjelium, pretože Ježiš povedal: Vy ste svetlom sveta. A preto som sem napísal reakciu k tomuto článku, lebo máme byť svetlom a hovoriť blúdiacim ľuďom pravdu a ty si ma hneď napadol. Možno si si len pomýlil bojisko.

"nikam sa neradim, ale ty si ma uz asi zaradil ako vidim. vycitas temnotu, ale Lorber ti je svetlo ?" - Sám si sa zaradil k sudcovským antikresťanom. Ježiš mi je svetlom, nie Lorber. Ale Lorber bol čestný, dobrý a svätý muž. Písal, pretože si ho Pán Ježiš vyvolil ako svojho sluhu pre pravdivé vysvetlenie evanjelia, pretože väčšina dnešných kresťanov veria a učia satanské ľudské náuky, falošné evanjelium, že vraj môžeme byť spasení=zachránení aj bez úplného odvrátenia sa od našich hriechov a bez prijatia Ježišovho Ducha Svätého a úplnej poslušnosti k Nemu, čiže v skutkoch. Bez skutkov a úplnej poslušnosti nemôžeme byť spasení ani prísť do Neba a toto učenie nájdeš AKO ZÁKLAD VO VŠETKÝCH Lorberových spisoch.

Ježiš je jediný Otec a Učiteľ a Sudca, ale nie padajúci ľudia! Ani ty, ani ja, ani žiaden človek nemá právo stavať sa do role sudcu, iba Duch Svätý. A žiaľ 90% dnešných kresťanov nie sú vedení duchom svätým a súdia Božie zjavenia bezbožne! Iba ak budeš hľadať a prosiť o pravdu vo svojom srdci od Boha, potom ju dostaneš a nájdeš.

Hovorím tak, ako je napísal Pavol: ""Ducha neuhášajte. Proroctvami nepohŕdajte. Všetko skúšajte; dobré podržte. Každého druhu zlého sa chráňte. A on sám, Boh pokoja, nech vás ráči celých posvätiť a váš duch nech je zachovaný celý a neporušený i duša i telo bezúhonne, keď príde náš Pán Ježiš Kristus. Verný je ten, ktorý vás volá, ktorý aj učiní. (1.Solúnčanom 5:19-24)

""Ale nám Boh zjavil skrze svojho Ducha. Lebo Duch spytuje všetko, aj hlbiny Božie. Lebo kto z ľudí vie, čo je v človekovi okrem ducha človeka, ktorý je v ňom? Tak ani vecí Božích nepoznal a nepozná nikto, iba Duch Boží. A my sme nedostali ducha sveta, ale Ducha, ktorý je z Boha, aby sme vedeli, čo všetko nám je z milosti darované od Boha, čo aj hovoríme, no, nie učenými ľudskej múdrosti slovami, ale učenými od Svätého Ducha, s duchovnými vecami duchovné porovnávajúc. (1.Korinťanom 2:10)Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-02 17:16:53 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
Kto hľadá s dobrou vôľou porozumenie, ten ho nájde.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-02 15:11:31 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
Fero, ešte mi skús vysvetliť, ako by som mohol JA (bezvýznamný človek) niekomu inému zobrať slobodnú vôľu? Uvedomuješ si, že tliachaš nezmysly? Môj zámer bol iba vliať trochu svetla do týchto temných úvah vo Francovom článku a pod ním. Ale aj ty sa zrejme radíš k tým, ktorí nenávidia svetlo a radujú sa z týchto lží. (Ján 3:19-21)

Rafael, ja zasa pochybujem o dobrote ducha niektorých tu diskutujúcich, ktorí sa pozerajú na Bibliu a Božie slová s nevraživými očami a všetko vidia čierne. Vysvetlenie uvedeného verša z Ezechiela 39. som napísal duchaplne, nie z kníh. Pri vysvetlení ostatných v článku uvedených novozákonných veršov o Ježišovom tele a krvi sa odvolávam na Bibliu a na Nové Zjavenie Ježiša Krista, o dôveryhodnosti ktorých nepochybujem, lebo srdce mi svedčí, že obe spočívajú v láske a v pravde, alebo v teple a svetle.

A čo sa týka samotného nadpisu tohto článku, vraj: "Kresťanstvo je zvrátený kult krvi" - to je individuálne, záleží od vnútorného postoja každého človeka k Ježišovej obeti. Aj sám Pán Ježiš povedal, že "m
ilovať kríž a utrpenie je zvrátená láska
". Na druhej strane človek musí vziať svoj kríž a odvrátiť sa od pokušení hriechov, inak ho hriechy privedú do pekla a stratí nimi úplne život svojho ducha. A účel ukrižovania dobre oznámil Ježiš tu: ht
tp://lorber.szm.com/vej/05/vej05_220.htm

(bližšie to rozoberať nebudem, kto hľadá s dobrou vôľou porozumenie, to ho nájde.)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-02 15:09:15 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
Rafael, nie je to náhodou naopak? Napísal som príspevok k tomuto článku, a ty si opovrhol mojimi slovami, pretože sa ti nepáčia, lebo vyvracajú tento protikresťanský článok a súčasne i tvoj čierny, bezbožný pohľad na podobenstvá Starého zákona.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-02 11:37:54 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
Zázrak by bol, kebyže sa vy bezbožníci zmôžete ASPOŇ NA JEDEN VECNÝ, KONŠTRUKTÍVNY A DUCHAPLNÝ príspevok k článku, nielen na bezduché a nenávistné urážky proti kresťanov a rúhanie sa vami nepoznanému Pánu Bohu.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-02 11:14:39 5057d10a

Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša


Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
Citované slová sú obrazná reč, ktorá však v sebe skrýva omnoho viac, než sa povrchnej mysli zdá, ktorá počúva vnuknutia lživých duchov a bludných šamanov. Skrýva v sebe dokonca aj evanjelium, dobrú zvesť: "Blahoslavení žalostiaci, lebo oni budú potešení. Blahoslavení tichí, lebo oni dedične obdržia zem. Blahoslavení, ktorí lačnejú a žíznia po spravodlivosti, lebo oni budú nasýtení." Božia reč nie je a nebýva podaná suchopárne, tak ako rozmýšľajú a hovoria ľudia študovaní, svetskí, bezbožní, bezduchí, naplnení iba svetskou múdrosťou a aroganciou; ale má v sebe hlbší zmysel.

"Povedz vtákom rôznych druhov a rozličným zverom poľa: Zhromaždite sa a poďte; zíďte sa zo všetkých strán na obetu, ktorú vám ja pripravím; na veľkú obetu na vrchoch Izraela. Budete jesť mäso a piť krv."

Rozvinuté:
"Povedz "rôznym ľuďom voľným ako vtáci od lásky k mamonu a s vyšším rozhľadom na život na Zemi" a rozličným "ľuďom prenasledovaným a vyhnancom ako poľná zver": Zhromaždite sa a poďte; zíďte sa zo všetkých strán "na obetu tj. na odpor proti bezbožným mocnárom, dnes nwo", ktorú vám ja pripravím; na veľkú obetu na vrchoch Izraela. Budete "úžívať a spravovať ich majetky a vlastníctvo"=jesť mäso a "vládnuť vašou namiesto ich mocou a krvou"=piť krv."

Aj slová "jedzte a pite Ježišovo telo a krv" sú podobenstvom, lebo Ježiš Sám povedal o svojom tele a krvi: "Duch je, ktorý oživuje; telo nič neosoží. Slová, ktoré vám ja hovorím, sú duch a sú život." Ján 6:63.

Preto o Ježišových slovách máme vždy rozmýšľať v Duchu a v Pravde (Ján 4:23-24), nielen naším osamelým biednym rozumom a nemáme ich brať doslovne, ako to už 1500 rokov DOSLOVNE HMOTNE PREDKLADÁ ĽUĎOM VERIŤ totalitná uzurpátorská Babylonská Rímska Cirkev, "kupci s vierou" (Zjavenie 18:15), ktorí ich falošným evanjeliom vedú ľudí do falošnej viery, že prijímanie ICH TOVARU=oplátok a vína, je vstupenkou do neba, čo je obyčajné KUPČENIE s evanjeliom a FALOŠNÉ evanjelium - viď Zjavenie 18:9-20! Prví kresťania neuctievali jedlo, ale Boha. Cirkev adoruje=uctieva jedlo a pijatiku, učí veriť vo falošného krista, v oplátku a víno, ktoré nikoho neprivedú do neba, pretože oplátka=eucharistia a víno sú Božím darom, ROVNAKO AKO KAŽDÉ požívateľné zušľachtené JEDLO udržiavajúce nás nažive, a majú sa prijímať s vďakou Pánu Bohu. Ale Ježiš je živý a my ho máme prijímať srdcom, nie ústami. Oplátka nespasí. Iba vnútorné prijímanie človeka spasí, nikdy nie katolícky falošný kristus, viď Matúš 24:22-29. Preto cirkev zakazovala veriacim čítať Bibliu, inak by si sami uvedomili, že by v nej našli veci, ktoré jasne ukazujú na dnešné pokrivené cikevné učenie a vieru, ktorú kedysi učinili kupeckým tovarom, mnohokrát v rozpore s Bibliou. (1.Tim 3;4; 2.Tim.3; Zjavenie; atď.) A pravdivé vysvetlenie o Ježišovom tele a krvi od samotného Ježiša Krista je tu: ABChttp://lorber.szm.com/vybrane/telo_a_krv.html[/ur
l]

Ježiš povedal: "A keby neboli skrátené tie dni, nebolo by zachránené niktoré telo; ale pre vyvolených budú skrátené tie dni." Matúš 24:22 Aj preto v dnešnej dobe desaťtisíce znovuzrodených Božích detí hlásajú PRAVDIVÉ evanjelium spásy skrze odvrátenie sa od hriechov a konaním Božej vôle (ako je napísané aj v Biblii), ktoré osobne prijímajú a počujú vo svojom srdci od Pána, aby tak zahnali mraky falošných ľudských učení, vrátane cirkevných lží a aby opäť zažiarilo medzi ľuďmi pravé vnútorné Slnko Božej pravdy a lásky.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-02 10:49:55 5057d10a

Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor


Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor
oprava horeuvedeného: je to Matúš 6:8, nie 7.verš.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-05 20:13:35 5057d10a

Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor


Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor
Pock:
Ježiš prišiel preto, aby vyzval hriešnikov k vnútornému a následne i vonkajšiemu pokániu, aby sme sa oslobodzovali od našich závislostí-pripútaností k hriechom, k robeniu zla. Pán Boh nám môže oznámiť do srdca, či náš zámer je dobrý alebo zlý, či prinesie ľuďom škodu alebo osoh, a to môžeme vycítiť v srdci: "Pane Bože, prosím ukáž mi, či je toto dobrý úmysel, alebo zlý?" A tam pocítime, ba niektorí i uvidia alebo uslyšia Jeho odpoveď. Možno viac či menej potešiteľnú. Keď teda človek nedbá na svoje úmysly, neskúma ich, či sú dobré či zlé, ak sa v duchu neodvracia od svojich zlých úmyslov a neľutuje ich, nech už sú to zlé slová, zlé skutky, alebo hriechy, nenávisť lenivosť atď, tak zostáva vnútri skazený.

( Cobra: aj kňazi v spovedelniciach by mali toto činiť a nabádať svojich veriacich k obráteniu, k trvalému poslúchaniu svedomia, k živej modlitbe. Mnohí veriaci čo k nim chodia, si odnášajú iba pokyn odrapkať pár otčenášov a zdravasov, neosožné a neúčinné a zbytočné. Ježiš jasne povedal, že máme Bohu v modlitbe naslúchať: Matúš 6:7. )

Teda Pock, slobodná vôľa a slobodné konanie človeku zostávajú. Ide len o to, že máme hľadať schválenie našich úmyslov od Pána Boha a byť mu poslušní. Poslušnosť je nutná podmienka očistenia duše od hriechov a jej oživenia v duchu. Poslušnosť buď vnútornému svedomiu, alebo hlasu Ježiša Krista. Skrátene: mali by sme sa dobrovoľne pokoriť a obmedziť našu slobodu do rámca dobrého života, priateľského a neškodlivého voči svojmu okoliu, schváleného dobrým Pánom Bohom.

"15 Lebo tak je vôľa Božia, aby ste dobre činiac zapchali ústa nevedomosti nerozumných ľudí. 16 Ako slobodní, a nie ako takí, ktorí majú slobodu na zásterku zlosti, ale ako sluhovia Boží." (1.list Petrov 2.kapitola)

"Každý človek je slobodný vo svojej láske, vôli a rozume." Úplne slobodný a môže konať dobre i zle, ale potom si bude niesť následky.Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-05 20:08:20 5057d10a

Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor


Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor
Ježiš prišiel zavolať hriešnikov k pokániu, pokore, odvráteniu sa od hriechov, prišiel nás oslobodiť od hriechov, aby nám mohol zoslať dar jeho Ducha svätého, aby sme mu mohli naslúchať a žiť podľa Jeho svätej vôle, nie podľa našej vlastnej, ani podľa vôle iných ľudí. (Matúš 9:13; Ján 19:30; Zjavenie 21:5).
Ježiš nikdy nezaložil Rímsku cirkev, čo je ľuďmi vymyslená lož, ale založil svoju Duchovnú cirkev menom "Božie kráľovstvo" medzi ľuďmi založené na skalopevnej viere, akú mal Peter. Nežiadal zakladať kostoly a byť v nich uctievaný, ale uctievanie Boha v duchu a pravde v normálnom živote. (Ján 4:20-24; Skutky 7:48-51) To malo byť poslaním pozemských cirkví, žiť podľa Božej vôle. Čistá náuka evanjelia by však falošným prorokom vynášala málo peňazí, preto vymysleli obrady, pre spútanie viery ľudí poverami. "Vyjdite z neho (Babylonského učenia), ľud môj, aby ste sa nezúčastnili jej hriechov a aby ste nedostali z jej rán." - Zjavenie 18.kapitola. Vystúpte z poverčivosti, kým máte čas. Na smrteľnej posteli už bude príliš neskoro. Ježiša máme prijímať srdcom, nie ústami. Ak Ho zostanete do smrti odmietať, zomriete v hriechu, nevstúpite do neba, ale do pekla.
Jediná sviatosť, ktorú Ježiš ustanovil, je krst z vody a ducha, prijímanie jeho Ducha Svätého. Všetky ostatné "sviatosti", eucharistie=potraviny, relikvie, sakramenty, obrady a podobné blbosti sú vynálezy ľudí, RÍMSKEJ BABYLONSKEJ CIRKVI A TIEŽ JEJ ODNOŽÍ. Nič z týchto modiel človeka nedokáže spasiť, jedine živý Boh. Aj obrad birmovky je len prázdny cirkus. Svätého ducha si žiaden človek nezíska ani nevynúti obradom, ale získa ho len úprimnou vnútornou túžbou žiť podľa Božej vôle, chcieť naplniť 1.prikázanie, milovať Boha nadovšetko a blížneho ako seba samého.
Žiaden človek nemôže byť spasený vlastným úsilím, ale len s pomocou Svätého Ducha, počúvaním a uskutočňovaním (nasledovaním) jeho vôle. New Age, podobne ako mnohí iní ľudia, považujú Ježiša len za radového hlásateľa pekných božských myšlienok, za obyčajného osvieteného, Bohom poslaného, kazateľa. Jeho smrť na kríži považujú len za vraždu, nie za obetu z lásky k nám za naše hriechy. Ale pochopenie tejto veci máme prosiť Pána každý osobne.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-05 04:02:42 5057d10a
@Gilgameš: veru, stále uzatvárajú len krátke prímeria a potom ich porušujú. Buď jedni alebo druhí. Aj Moslimi aj Židia si nárokujú na zem, ale nežijú pohostinne, oplácajú si útoky, odmietajú mier a prijať Ježiša za svojho Pána a Vodcu. http://posledna-polnica.blog.cz/1408/var
ovanie-od-boha

Pandemónium chce byť obdivovaný a hĺba akurát tak v predstave, že všetci kresťania sú hlupáci. A pritom sa správa ako vlastnou pýchou zaslepený diabol.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-01 16:30:35 5057d10a

Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor


Peklo - historické pozadí a Biblický rozbor
Čo je to peklo? Je to miesto v záhrobí, alebo je to stav ľudskej duše? Oba výklady sú správne a dopĺňajú sa. Peklo je aj miesto pobytu zlých duchov v záhrobí (Matúš 5:21-30; Matúš 25:41; Lukáš 16:19-31) a zároveň toto slovo označuje aj stav duše milujúcej zlo, hriech (Matúš 23:15, Marek 9:42-48). Medzi ľuďmi sa hovorieva: "Ten človek nosí v sebe peklo, to je diabol."

Ak človek zomrie v láske k hriechu, ak sa celý život odmieta odvracať od svojej lásky k hrešeniu, ak sa odvracia od Ježiša, ak odmieta dať Ježišovi očistiť svoje srdce, ak odmieta prijať od Ježiša dar Jeho Ducha Svätého a odmieta Ho poslúchať a nasledovať, ak človek premárnil celý svoj život a nečinil pokánie zo svojich hriechoch, ak nežil spravodlivo a zomiera s nečistou dušou, ak celý život nedbal na Boha, ak sa do smrti spoliehal na neúprimné spovede bez skutočnej vôle polepšiť sa a na falošný obrad posledného pomazania, ak zomiera v láske k hriechu, ak nikdy nehľadal Božiu vôľu, ak nenasledoval a nespoznal Ježiša Krista Osobne, ak nehľadal a preto nenašiel a nevstúpil do Božieho kráľovstva, ak sa neodvrátil od hriechu a nedal sa oslobodiť Ježišovi od lásky k hriechu, vtedy nebude prijatý do Neba, ale pôjde do pekelného ohňa alebo do hádesu, ríše temných duchov. (Matúš 7:21-23) Veriaci, nedajte sa klamať cirkevnými lžami od farárov, ktorí si dali vygumovať mozog v katolíckych seminároch, že vraj vám stačí iba veriť, že ste zachránení, že vám stačí spovedať sa, že je nemožné prestať hrešiť, toto sú všetko diabolské lži, neverte cirkevnej lži, že vraj ste boli kedysi zachránení a nemusíte prestať hrešiť, bez skutočného odvrátenia sa od hriechov. (1.list Jána 3:3-11) Samotná viera žiadneho človeka nezachráni, ale len skutočné pokánie. Katolícka cirkev, prestaň klamať veriacich a začni hlásať pravé evanjelium, nie vaše satanské doktríny a bezbožný život v hriechu. "Už nikdy viac nezasvieti v tebe svetlo sviece, ani sa viacej nepočuje v tebe hlas ženícha a nevesty, pretože tvoji kupci boli veľmožmi zeme, pretože tvojimi čarami boli zvedené do bludu všetky národy. - A našla sa v tom meste krv prorokov a svätých a všetkých pobitých na zemi." (Zjavenie 17;18.)

Patrik, tvoj článok je zaujímavý súhrn biblických pomenovaní, ale never tomu, že peklo je len eschatologický symbol, lebo je to skutočný žalár, ako o tom svedčí Biblia, všetci praví Boží vyvolení proroci a pisári a aj desiatky ľudí, ktorí dočasne zomreli, videli peklo a mohli sa vrátiť naspäť, aby varovali ostatných a vyzvali ich k pokániu.

Ináč zaujímavý článok. "V Žalme 16,10 vyjadruje Dávid hlbokú dôveru v Boha týmito slovami: V moci šeólu ma neponecháš." Pre lepšie pochopenie Dávidových slov, tu je vysvetlenie pojmu "šeol" od samotného Pána Ježiša Krista - z Ve
ľkého Evanjelia Jánovho, 5. zväzok, kapitola 72
:

1) Hovorí Roklus: „Pane a Majstre, teraz som videl, že Tvoja múdrosť a najsprávnejší úsudok o všetkých veciach má nikdy nevýstižnú hĺbku a musím tu otvorene priznať, že toto by si nemohol ako obyčajný človek vedieť a poznať, keby si nemal svojim Duchom najväčší podiel na všetkom stvorení a mne sa teraz osvetlilo a nanajvýš objasnilo veľmi mnoho, čo by som si predtým nikdy nedokázal ani pomyslieť! Ale keďže si už bol predtým taký dobrotivý, že si mi vysvetlil veci tak mimoriadne, žiadam ťa tiež, aby si mi vysvetlil ešte trochu podrobnejšie výraz „Sheoula” a poviem že i večnú smrť; lebo v tom ešte nemám úplne jasno. To znamená, ja síce veci ako tak rozumiem; ale aby som mohol tvrdiť, že som v tom už tak celkom doma, to by som sám seba klamal” Vysvetli mi teda tieto zmienené dve veci trochu podrobnejšie!”
2) Hovorím Ja: „Nuž počúvaj! „She”, tiež „shej” alebo „shea” znamená: „smäd”, „oul” či tiež „voul” znamená: „v sebe samom opustený človek”, mohlo by sa povedať: „zvierací človek” (vôl); „a” podľa stálosti toho, znamená to, čo tu vytvára vnútornú múdrosť a poznanie!
3) Že pod písmenom A sa má však toto rozumieť, dokazuje tvar starých egyptských pyramíd, ktoré sú vo veľkej miere napodobnením mozgových pyramíd a ktorých určením bolo slúžiť ľuďom ako školy múdrosti, o čom vydáva svedectvo ešte do dnešných dní ich meno a ich vnútorné zariadenie. Lebo „Pira mi dai” znamená predsa zjavne: „Múdrosť mi daj!” A vnútorné zariadenie bolo tiež tak vystavané, že človek v nich od vonkajšieho sveta celkom uzavretý, musel sa začať pozerať do svojho vnútra a takto nájsť svoje najvnútornejšie životné svetlo. Preto bola v rozsiahlych vnútorných chodbách takej pyramídy bola vždy úplná tma a nebolo tam jasnejšie skôr, dokým človek nezačal všetko osvetľovať svojím životným svetlom.
4) Toto ti znie zaiste trochu neobyčajne; napriek tomu je táto vec pravdivá! Lebo ak sa raz otvorí nejakému človeku vnútorný zrak mysle, nie je pre neho na Zemi už žiadna noc ani žiadna temnota. Takpovediac hmatateľný dôkaz poskytujú všetci veľmi senzitívni a vo vytržení sa ocitajúci ľudia. Títo ľudia vidia s úplne zatvorenými očami oveľa viac, ako inak tisíc ľudí s najlepšími, najzdravšími a najbystrejšími očami; lebo oni vidia skrze najpevnejšiu a neprehľadnú hmotu, ľahko prehliadajú skrze celú Zem a ani samotné hviezdy nie sú tak ďaleko, aby ich oni, správne vytržení ľudia, nedokázali patrične prehliadať.
5) Ako však môžu ľudia prísť do blaženého stavu vytrženia - a to nakoniec tak, kedy a ako často to chcú - tomu sa práve učilo a hlavne veľmi účinne cvičilo vo vnútri pyramíd.
6) Keďže teda pyramídy slúžili k tomu, dávalo sa im tiež veľmi správne a všetko označujúce meno „She oul a”. Odtiaľ si vzal starý Hebrejec svoje skrátené „Sheol”, Grék svoje „Scole”, Riman „Schola” a Peržan a Ind svoje „Shehol” a Nemec svoje „Schule”.
7) Keďže však starí mudrci vo svojich videniach vo vytržení celkom dobre poznali, do akého veľmi poľutovania hodného stavu prichádzajú veľmi hmotné, svet a seba nadmieru milujúce duše na onom svete po odpadnutí tela, preto práve nazvali tento poľutovania hodný stav tiež „She oul a”, peklo! (Matúš 5:21-30)
8) Že takýto stav bol naproti životnému stavu pravého mudrca v Božom poriadku označený výrazom „smrť”, je veru zaiste celkom podľa Pravdy. A pretože je to vždy večne a nutne rovnaká a pretrvávajúca vlastnosť toho všetkého, čo sa nazýva „svet” a „hmota”, bude tiež jasné, prečo bolo takéto nazvané „večnou smrťou”!
9) Dokiaľ teda hociktorá duša na tomto alebo na onom svete trvá v takomto stave, je tiež zrejme v stave večnej smrti, z ktorého sa vyslobodiť je zaiste nanajvýš ťažká životná úloha! Mnohé duše by zaiste mali čo robiť po celú dobu trvania sveta, kým by zo seba samých dokázali k niečomu dospieť! - Povedz Mi teraz, či už máš teraz jasno!”
10) Hovorí Roklus: „Áno, Pane a Majstre, nadovšetko, teraz ju mi tiež toto naozaj úplne jasné; ale teraz by som mal ešte jednu malú otázku a tá spočíva v tom, ako sa totiž môže človek uviesť do stavu vytrženia, do stavu všetko vidiaceho! Keby som vedel ešte to, keby som aspoň poznal cestu k tomu, vynaložil by som všetko čo je mysliteľné, aby som sa tiež sám časom uviedol do takého zaiste nanajvýš oblažujúceho stavu! Pane a Majstre nad všetkými vecami, buď taký láskavý a daj mi tiež o tom niekoľko dobrých pokynov!”
11) Hovorím Ja: „Školy egyptské zanikli a týmto spôsobom už dávno netrvajú; lebo v dobách Mojžišových začalo to s nimi viaznuť. Už vtedy sa začalo dávať len vonkajšie vyučovanie a Platón a Sokrates boli už jedni z posledných, ktorí mali ešte slabý pojem o vnútornej životnej škole.
12) Ja som však prišiel teraz do tela tohto sveta, aby som vám ľuďom dal ešte lepší životný predpis, podľa ktorého sa môže uviesť každý jeden človek do najvyššej životnej múdrosti. A tento predpis znie celkom krátko: „Miluj Boha zo všetkých svojich síl nadovšetko a svojho blížneho ako seba samého!” Kto sa v tomto cvičí a úplne to koná, ten je ako Ja a bude práve týmto uvedený aj do všetkej múdrosti a jej sily a moci!
13) Lebo kto je naplnený láskou k Bohu, v tom je tiež Boh so Svojou nekonečnou a neobmedzenou láskou a s jej najvyšším svetlom prítomný. Duša a jej duch oplývajú potom všetkým svetlom múdrosti z Boha a táto duša musí potom tiež vidieť a spoznávať všetko to, čo vidí a spoznáva svetlo Boha. A pretože všetka vždy večná všemohúcnosť a všesila Boha spočíva práve v Jeho neohraničenej a nekonečnej láske, potom môže duša v tejto božskej láske s vôľou v nej vládnucej lásky Božieho Ducha veru len chcieť a musí sa stať, čo táto duša chce! - To je tak jasné a pravdivé, ako len môže byť v tomto svete niečo jasné a pravdivé. (Matúš 17:20; Ján 14:12)
14) Ale o tomto len vedieť a živo tomuto veriť, to ešte zďaleka nestačí, ale musí sa to úplne činiť vo všetkých aj najťažších životných pomeroch a čvičiť sa v tom v každej dobe; lebo len ustavičné usilovné cvičenie robí z učeníka majstra.Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-01 15:27:35 5057d10a
Anonym, trochu premýšľaj, nech sem už netrepeš blbosti. Hovoríš: "Nepravdivá -založená na lži a pomste- petícia je spravodlivou odplatou za obranný list proti šíreniu zloby" - ale toto nie je spravodlivé. Spravodlivé je oplácať každý skutok dobrom. - viď Matúš 5:38-48, Exodus 21:23. - Podľa dobrého pochopenia má byť každý náš skutok založený na láske k blížnemu a láske k Bohu, čiže spravodlivý človek má hľadať odobrenie svojho úmyslu u Boha.

1) List za zákaz satanistického koncertu Gothoom - pre zabránenie šírenia nenávisti ku kresťanom.
2) Lživá petícia proti kresťanstvu ,argumentačne založená na zabíjaní v Starom Zákone.

Hovoríme tu o sotva tucte argumentoch, ktoré títo satanisti vycedili z tisíca stránok obstarožného Starého zákona proti kresťanstvu. Ich argumenty sú lživé, pretože Boh vždy jedná spravodlivo, na základe lásky k ľuďom.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-31 19:21:48 5057d10a
Ešte doplním: tresty v starom zákone boli aj preto, aby si páchatelia uvedomili následky zla, ktoré spáchali. Preto "oko za oko zub za zub život za život".
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-31 17:33:24 5057d10a
Pock, zúriš tu ako nepríčetný šialenec, pretože tvoje osobné zaujaté sudcovské pohľady na Starý zákon sú MYLNÉ, OBMEDZENÉ A NESPRAVODLIVÉ, pretože súdiš podľa tvojich vlastných vetchých, mylných, obmedzených, nespravodlivých a bezbožných domnienok.

Desatoro Božích prikázaní je základom Mojžišovho zákona, ktorý slúžil židom predovšetkým ako usmernenia, čo robiť, pre udržiavanie dobrých vzťahov v ich spoločenstve. Tresty za hriechy boli výstrahou pred zločinením, pretože vieme, že samotný trest málokedy previnilca polepší. Apoštol Pavol (v Duchu Božom) to kedysi napísal takto:

„Ale vieme, že zákon je dobrý, keby ho niekto zákonne používal, vediac to, že zákon nie je daný pre spravodlivého, ale pre bezzákonných a nepoddajných, pre bezbožných a hriešnych, pre nesvätých a obecných, pre otcovrahov a materovrahov a pre vrahov vôbec, pre smilníkov, samcoložníkov, pre tých, ktorí kupčia s ľuďmi, pre lhárov, krivoprísažníkov, a jestli je čo iné, čo sa protiví zdravému učeniu podľa evanjelia slávy blahoslaveného Boha, ktorým to evanjeliom som ja poverený.” -1.Tim 1:8-11.

Tu máš polopate vysvetlené, prečo Ježiš povedal, že neprišiel zákon zrušiť, ale naplniť. A naplniť sa dá jedine počúvaním a poslúchaním živej Božej vôle, žitím podľa dokonalej svätej Božej vôle, toto je pravé evanjelium lásky a pravdy, ktoré neučí babylonská obradná katolícka cirkev, ale učia neosožné kostolné bradníctvo, a žitie podľa starého zákona, nie podľa Božieho svedomia. (viď Matúš 7:7-27) Cieľom SZ bolo teda zachovať zdravý život v ich spoločnosti. Patrí sem i Exodus 21:23 „Ale keby bolo ublížené na živote, vtedy dáš život za život, oko za oko, zub za zub, ruku za ruku, nohu za nohu, spáleninu za spáleninu, ranu za ranu, modrinu za modrinu.” A v Novom zákone sa spomína: „Ak vedie niekto do zajatia, pôjde do zajatia; ak zabije niekto mečom, musí byť zabitý mečom.” a „Vtedy mu povedal Ježiš: Daj svoj meč späť na jeho miesto, lebo všetci, ktorí berú meč, zahynú mečom.”

Ale aj tu by mal mať konečné slovo Boh, my sami nemáme nikdy právo nikoho svojvoľne zabíjať - telesne ani duševne.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-31 17:18:13 5057d10a
Pock, predstava"nebeský netvor" je iba tvoja mylná predstava o Bohu. Boh je v skutočnosti dobrý a milujúci, napriek všetkým našim hriechom. Keby to tak nebolo, tak by nikdy nestvoril svet, nemal by s nami trpezlivosť a boli by sme fuč. Keby bol Boh pomstychtivý, ako si to ty predstavuješ, tak by si už bol dávno mŕtvy a pomstil by sa ti za tvoje urážky, ktoré však konáš v nevedomosti, iba podľa tvojich predstáv. Keď hovorí o "pomste" alebo že namiesto nás "pomstí hriech", znamená to expresívne slovo a vyjadruje, že "vykoná spravodlivosť," vynesie spravodlivý rosudok. V Bohu nie je žiadna zlomyseľná pomstychtivosť, ako si to ľudia predstavujú.

V tej dobe, keď žil Dávid, platilo: oko za oko a zub a zub, a bolo to spravodlivé, pokiaľ sa pritom nezanedbávalo aj prikázanie lásky k blížnym a Božia spravodlivá vôľa.

Aby si pochopil, čo je nevinnosť detí... Pri plodení sa z dvoch duší stáva jedna, duch muža i ženy sa spájajú a započína tým život nového ľudského ducha. Čo myslíš, kto bol tým hadom, ktorý zviedol Evu jesť nezrelé ovocie zo stromu poznania? Bol to nezrelý duch Káinov. Genezis 3. Podobenstvo. A podobne to bolo aj u Dávida, ktorý ho nahovoril ku vražde a cudzoložstvu. Boh je jediný oprávnený súdiť a on súdi s láskou a spravodlivo všetkých hriešnikov.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-29 21:42:37 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


SATANISTICKÝ KONCERT BUDE RIEŠIŤ POLÍCIA


SATANISTICKÝ KONCERT BUDE RIEŠIŤ POLÍCIA
Zdroj
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-08-29 21:00:49 5057d10a
5. prikázanie desatora v piatej sieni, duchovne osvetlené. Prečo Izraeliti usmrtili toľko svojich prorokov a kráľov a často ukrutne? Úvaha o dnešných vojnách! Vysvetlenie. (28. septembra 1843)

V tejto piatej sieni vidíte opäť jednu umiestnenú tabuľu a na nej je dobre čitateľným písmom napísané: „Nezabiješ!” Ak skúmate toto prikázanie len trochu vo svetle a k tomu ešte prihliadnete na dejiny izraelského národa, potom by museli byť vaše oči postihnuté trojnásobným zákalom, keby ste na prvý pohľad nevideli, že toto prikázanie má svoj zvláštny háčik. „Nezabiješ!” Ako, kde, kedy a čo teda?

Čo znamená vôbec zabiť? Znamená „zabiť” učiniť života neschopným iba telo, alebo to znamená olúpiť ducha o jeho nebeskú životnú silu? Ak je zabitie zákonite obmedzené iba na telo človeka, potom tým zrejme nemôže byť mienené zabitie ducha, lebo sa zaiste hovorí, že každý človek má určitým spôsobom svoje telo umŕtvovať, aby naproti tomu oživil ducha, ako tu tiež Sám Pán hovorí: „Kto miluje svoj život, to znamená život tela, ten ho stratí. Kto mu však kvôli Mne uniká, obdrží ho.” (Matúš 10:39; Marek 8:34-37; Rimanom 8:1-14)

Podobne sa toto ukazuje aj v prirodzenosti vecí; ak neodumrie u nejakého plodu vonkajšia kôra alebo schránka, potom plod nepríde k žiadnemu živému zárodku. Z toho všetkého však vyplýva, že usmrtenie tela nemôže byť zároveň usmrtením ducha. Ak sa však pod týmto prikázaním rozumie len usmrtenie ducha, kto má potom istotu svojho telesného života?

Naopak je však tiež každému zároveň známe, že oživovanie tela najmä v dnešnej dobe často sa vyskytujúce, nie je ničím iným, než „usmrcovaním ducha”. Ak skúmate hneď vedľa toho dejiny izraelského národa, ktorému tu boli istým spôsobom dané tieto zákony, ako hovorievate čerstvo upečené, potom zistíte pozoruhodný kontrast v tom, že najprv samotný zákonodarca Mojžiš nechal najprv usmrtiť množstvo izraelitov a jeho nástupcovia museli tým, ktorí sa previnili proti zákonu, učiniť to isté.

„Nezabiješ”, tento zákon ležal v arche zmluvy práve tak, ako všetky ostatné zákony; čo však učinilo celé izraelské vojsko, keď vtiahlo do zasľúbenej zeme, s predošlými obyvateľmi tejto zeme? Čo učinil sám Dávid, muž podľa Božieho srdca? Čo najväčší prorok Eliáš? Hľaďte, títo všetci zabíjali a to veľmi mnoho a často dokonca i ukrutne.

Kto z vás má triezveho a nezaujatého ducha, či azda nevysloví v sebe samom úsudok hovoriac: Čože je to za prikázanie, keď proti nemu, ako proti žiadnemu inému boli nútení jednať i prví od Boha vyslaní proroci?

Také prikázanie je zaiste rovnako dobré, ako vôbec žiadne; aj v našich časoch je zabíjanie bratov vo vojne dokonca čestnou vecou! Áno, samotný Pán usmrcuje telesne deň čo deň zástupy ľudí; a predsa sa hovorí: „Nezabiješ!” A Dávid musel raz dať usmrtiť jedného vojvodcu preto, lebo sa voči jednému miestu, ktoré malo byť zničené, zachoval krivoprísažne.

Dobre, hovorím vám, tak je tomu s prikázaním na Zemi. Tu ho ale vidíme v Nebeskej ríši, kde jedna bytosť už viacej nemôže zabiť druhú a kde tiež zaiste nikto nikdy neprijme ani najslabšiu myšlienku niekoho zabiť. Načo je to tu teda napísané na tabuli? Azda iba z čisto historického hľadiska, aby sa tu žiaci naučili, aké sú a boli dané zákony na Zemi? Alebo majú byť vari títo nanajvýš dobromyseľní detskí duchovia uvedení dočasne kvôli tomuto zákonu do vzájomnej vraždychtivosti, aby ju potom sami v sebe potláčali podľa tohto zákona? To by sa síce mohlo predpokladať, ale aký uzáver alebo aký konečný výsledok z toho dostaneme? Nepoviem vám nič iného, než len: Ak musí byť nakoniec túžba k vraždeniu predsa len deťom odňatá, keď sa ako vraždychtivé voči tomuto zákonu úplne osvedčili, potom sa musí práve tak uznať, že keby neboli vraždychtivosťou nikdy naplnené, nič by pri tom nezískali, ani nestratili.

Ja však vidím, že pri tomto dôkladnom znázornení tejto veci si teraz sami vlastne neviete s týmto zákonom poradiť. Ja vám ale hovorím: nerobte si starosti, niekoľko málo slov postačí, aby sa vám všetko doposiaľ pochybné postavilo do najjasnejšieho svetla a zákon bude rovnako dôstojne, ako na Zemi tak i na nebi, žiariť ako Slnko na oblohe!

Aby ste však nasledujúci výklad ľahko a dôkladne pochopili, upozorňujem vás len na to, že v Bohu je udržiavanie stvorených duchov nemeniteľnou základnou podmienkou všetkého božského poriadku. Ak toto teraz viete, potom sa pozrite na opačnú stranu, totiž na ničenie a budete mať toto prikázanie duchovne i telesne v plnom význame pred sebou.

Povedzte teda namiesto: „Nezabiješ” - nezničíš, ani seba samého, ani všetko to, čo patrí tvojmu bratovi; lebo udržiavanie je večný základný zákon v Bohu Samotnom, následkom ktorého je Boh vo Svojej moci večný a nekonečný. Pretože však na Zemi je tiež telo človeka do určitého, Bohom určeného času, pre večne trvajúci výcvik duše nutné, nemá bez výslovného Božieho prikázania nikto právo, svojvoľne ničiť ani svoje vlastné telo, ani telo svojho brata.

Ak sa tu teda hovorí o prikázaní udržiavania, rozumie sa potom tiež samo sebou, že ešte menej je niekto oprávnený ničiť ducha svojho brata ako i svojho vlastného ducha akýmkoľvek prostriedkom a pre dosiahnutie večného života ho činiť nespôsobilým. Boh samozrejme každodenne usmrcuje telá ľudí. Ale v pravý čas, keď totiž duch tým či oným spôsobom dosiahol určitú zrelosť. Aj nebeskí anjeli, ako neustáli Boží sluhovia, hrdúsia neustále telá ľudí na Zemi; ale nie skôr, ako k tomu dostanú poverenie od Pána a potom len takým spôsobom, ako to chce Pán.

Takto sa aj tunajšie deti naučia duchovne prakticky, v čom spočíva udržiavanie stvorených vecí a ako sa musí v spojení s vôľou Pána vždy čo najstarostlivejšie konať. A ak ste toto aspoň trochu teraz pochopili, potom zaiste z toho vyplynie, že budete sami vidieť veľkú vážnosť tohto zákona a za druhé, prečo sa tento zákon vyskytuje aj tu, v ríši nebeských detských duchov. Ak toto však vieme, potom sa tiež môžeme ihneď odobrať do šiestej siene.

78. kapitola z knihy Duchovné slnko II.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-27 21:28:17 5057d10a
opravujem: Nemluvňatá a malé deti nemôžu robiť hriech, pretože si ešte neuvedomujú, čo činia, nerozlišujú dobré a zlé.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-26 20:39:35 5057d10a
Pock, to som povedal o dospeláckej spoločnosti, nie o deťoch! Nemluvňatá a malé deti môžu robiť hriech. Pretože si ešte neuvedomujú, čo činia, nerozlišujú dobré a zlé. Ale hovoríme tu o skazenosti dospeláckej spoločnosti, ktorú vy antiteisti tak preveľmi obhajujete, ako keby ste vtedy medzi nimi žili, ako keby sa im stala nejaká krivda, keď boli vtedy vyhubení Židmi. Vidíš, katolícky klérus už precedil Nový zákon ako komára cez sitko do katechizmu a keďže sa sa tam nič priamo nehovorí o účele starozákonných židovských vojen, tak ich intelektuálna teológia o tom radšej mlčí a vyhýba sa tomu, aby si nezhoršili imidž pred veriacimi.

Ale pochopenie predsa nie je také zložité: pozemský život je len dočasný. Pán Boh nariadil vojnu proti nim preto, lebo ich "skazená spoločnosť" by VTEDY skazila duše ich detí a priviedla ich do večného zatratenia v pekle s takou zlou dušu. Čiže vidíš, že vojna bola dobrá z hľadiska večného záhrobného života, ktoré nesmieš opomínať. Ak neveríš na večný život, tak žiješ vo veľkom omyle. Mali teda ešte alternatívy: nebojujte a nechajte ich aj s ich deťmi úplne sa skaziť a padnúť do najhlbšieho pekla, alebo bojujte, ale ušetrite ich deti a nechajte ich zomrieť hladom, alebo si ich privlastnite a skazia vašu spoločnosť, pretože ako vieš, dedičné hriechy od predkov sa dedia v duši ako semiačka zlej buriny a ľahko vzrastú pri pokušení. A pre tvoju informovanosť: takéto relatívne nevinné deti si berú do opatery anjeli a vychovávajú ich v záhrobí lepšie, než ich pozemskí rodičia, aby z nich vyrástli blažení a dobrí duchovia a mohli prísť do raja.

Čiže: "Nezabiješ duševne" má pre človeka väčšiu cenu ako "nezabiješ telesne".

A okrem toho, všetko čo je v Biblii, nie je autentické. Slová Ježišove, ktoré povedal G. Mayerhofovi v r. 1870 vnútorným hlasom (Ján 10,27-28):
ht
tp://lorber.szm.com/vybrane/spir-123.htmZdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-08-26 20:38:07 5057d10a

Chci legalizovat eutanázii. Je to základní přirozené právo člověka


Chci legalizovat eutanázii. Je to základní přirozené právo člověka
Eutanázia je vražda, sťažuje posmrtný život nemocnému človeku, pretože ukradne jeho duši možnosť očistiť sa skrze utrpenia od zlých duchov a pripraviť sa tým pre život vo večnom svete, alebo prípadne sa ešte aj fyzicky uzdraviť. Táto domnelá "pomoc" trpiacemu, ako sa to bezbožní doktori domnievajú, prináša len škodu a vo svojej podstate je to rovnaký zločin, ako obchodovanie s ľudskými orgánmi.
http://lorber.szm.com/vej/08/vej08_082.htm
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20021214.htm


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-08-26 17:56:36 5057d10a

Proč dnes držím hladovku za oběti komunismu


Proč dnes držím hladovku za oběti komunismu
No ale vtedy sa aspoň predávali nezávadné potraviny, teraz je idiocia všade, v mnohých vedeniach podnikov a ľudia musia iba držať hubu, ak nechcú prísť o flek:
http://www.topky.sk/cl/13/1
418415/Otrasne-svedectvo-predavacky--Plesnive-klob
asy-a-stare-salaty--to-su-ceske-lahodky-


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-20 08:33:10 5057d10a
Žiaden rozdiel medzi ateistami a katolíkmi, aj jedni aj druhí si zapchávajú uši. Najprv sem tresnú nezmysel že zrušiť kresťanstvo, a namiesto vecnej debaty sa zmôžu iba na osobné urážky.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-19 16:35:04 5057d10a

PRAVIDLAMI K VYHYNUTIU ĽUDSTVA


PRAVIDLAMI K VYHYNUTIU ĽUDSTVA
Čo ti mám na to povedať? Ja o voze ty o koze.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-19 16:30:48 5057d10a

PRAVIDLAMI K VYHYNUTIU ĽUDSTVA


PRAVIDLAMI K VYHYNUTIU ĽUDSTVA
Veru, mali by úplne zakázať domáci chov bojových psov. Každý rok sú tu kvôli nim zbytočné úmrtia. A nepáči sa mi to, keď ich vodia v lese bez náhubku a bez vodítka. Človek môže mať obavu pred týmito divokými bojovými plemenami, než pred diviakmi či medveďmi. A diviaky sú v porovnaní s nimi ešte plaché zvieratá. Minulý rok som bol v lese a zrazu som uvidel asi 30 metrov odo mňa utekať srnku, pomyslel som si, že asi sa ma zľakla, ale potom pozerám, že za ňou trielil pitbul, krátko na to začal zdola, skade vyštartovali, pískať na toho psa majiteľ. Úplne mi zmizli obe zvieratá mi úplne zmizli z dohľadu, asi po 20 sekundách som zrazu uvidel, že sa pitbul opäť objavil a utekal naspäť k majiteľovi, ale zamieril si to ku mne, skoro mi až srdce vyskočilo, že si ma zmýlil s majiteľom, úplne som skamenel, nevedel som, či sa mám rozbehnúť na strom, a keď bol asi meter odo mňa, zbadal že som niekto iný, tak som sa mu len milo prihovoril "ahoj psíček", hoci so strachom v hrdle, a vtedy našťastie ten majiteľ tam dole naňho zapískal, vykašľal sa na mňa a rozbehol sa k nemu. No z diviaka som nemal taký strach v lese, ako vtedy v minuloročné leto.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-19 14:53:29 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Zdroj
-
 33% ( 8 people voted )
+
2014-08-17 10:38:27 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Mne neharaší, ale keď nie si schopný povedať jedinú vecnú myšlienku, dokážeš len tárať a urážať, tak máš rovnakú diagnózu ako asi desiati tunajší prispievatelia: "Pock 2014-08-04 17:26:23 memory 2014-08-04 17:43:44 démon 2014-08-04 18:03:10 ...." Tomu sa už vraví slepá nepríčetnosť, strata súdnosti alebo šialená deštrukcia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-16 23:50:24 5057d10a

Je válka v Evropě nevyhnutelná?


Je válka v Evropě nevyhnutelná?
Kiež by žiadna vojna neprišla. Ale vyzerá to, že politici ju úmyselne spustia, lebo sú bezbožní a vnútri egoisti a boja sa hladu. Tibir, Ježiš zjavil vo svojom zjavení v r.1843: (toto sú, ak sa nemýlim, slová apoštola Jána)
"Ak budete všeobecne zachovávať 9.prikázanie, potom si Zem nikdy nebude nariekať na núdzu, pretože jej úrodný plošný obsah je Pánom stanovený tak, že pri patričnom hospodárení a rozdelení pôdy môže mať 12 tisíc miliónov ľudí patrične dostatočnú výživu. Dnes však žije sotva niečo vyše tisíc miliónov ľudí na zemi, medzi nimi je asi sedemsto miliónov núdznych." http://lorber.szm.com/dslnko2/Duchovni_
Slunce_2091.html


A ešte sa oplatí prečítať aj nasledovné posolstvo:
ABChttp://posledna-polnica.
blog.cz/1407/dopis-od-jezisa-pre-vlaznu-cirkev[/ur
l]
.enjoy.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 23:20:36 5057d10a

Je válka v Evropě nevyhnutelná?


Je válka v Evropě nevyhnutelná?
K tejto téme tu je vízia zo včera od jednej Holanďanky: "I heard in my Sprit:WW3 will break out before the end of this year." https://www.youtube.com/watch?v=7tDLRHGx1Zg

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 18:47:19 5057d10a

Ľudia, pletiete si pojmy z dojmami a to je chyba


Ľudia, pletiete si pojmy z dojmami a to je chyba
Homosexualita je duševná porucha, pohlavná náklonnosť, keď je muž pohlavne priťahovaný mužmi. Preto toto slovo obsahuje sex-pohlavie. Praktizovanie homosexuality je hriechom, pretože jeho pohnútkou je smilniť, nie láska k žene a deťom. Čiže tu niet rozdielu medzi homosexuálmi a heterosexuálmi.

Ako sú si mnohí vedomí, smilstvo ničí dušu, robí ju telesnou, temnou, sebeckou, bezcitnou. (Rimanom 1,28-32) Pán Ježiš kedysi povedal (a dokonca tieto slová osobne diktoval viacerým zapisovateľom na hore Garizim) pre všetkých: "Počuli ste, že bolo povedané starým: Nescudzoložíš. Ale ja vám hovorím, že každý, kto by pozrel na ženu s myšlienkou požiadať ju, už aj scudzoložil s ňou vo svojom srdci." Čiže dívať sa s úmyslom smilniť so ženou (alebo aj s mužom) je v duši už vykonaný hriech smilstva alebo chlípnosti. Preto máme byť ostražití a odvracať sa od nečistých myšlienok, aby sme sa v nich nezatvrdzovali, nemilovali smilstvo a neničili sami seba.

Homosexualita tak, ako je dnes chápaná a velebená v slobodomurárskych masmédiách, ako sexuálne spolužitie a alternatíva manželstva, je zvrhlosť a hriech. Kebyže sa u homosexuálov jedná len o čistú priateľskú duševnú lásku k blížnemu (jedno či k mužovi alebo k žene), tak by to bolo úplne v poriadku.

Pán Ježiš to vysvetlil tu: http://lorber.szm.com/vybrane/homo.htm

Preto máte milí homosexuáli činiť pokánie, ľutovať svoje duševné zablúdenie a obrátiť sa k Ježišovi o pomoc, aby vás očistil od tejto duševnej odchýlky. Ona je čiastočne dedičstvom od vašich rodičov, ktorí ju možno aj nevedome prebrali do svojej duše, pretože boli zvedení zlomyseľnými duchmi k pôžitkárstvu a k láske k telu. A vy ste prebrali túto zlú náklonnosť, čiastočne vedome i nevedome. Potrebujete sa chcieť dobrovoľne toho zbaviť, očistiť sa od posadnutosti duchmi chlípnosti a vaše srdce od lásky k tomuto hriechu, ináč budete iba stále viac upadať do duševnej temnoty a závislosti na tomto hriechu. Preto sa obráťte k Pánovi Ježišovi s dobrou a úprimnou vôľou o pomoc. On má moc oslobodiť vás od hriechu. Ján 8,31-38.

Keď spoločnosť podporuje a legalizuje šírenie tohto dušu pohoršujúceho a ničiaceho zla, potom si sama privodí na seba súd, podobne ako v Sodome a Gomore. Boh nechce, aby ste duševne hynuli pri páchaní homosexu a išli do pekla:
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/priame-varova
nie-spojenym-statom-americkym
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/kalifornia-bo
la-pevne-zapecatena-svojimi-hriechmiZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 21:47:42 5057d10a

Kolik „multikulturního dobra“ musí ještě Evropa vykonat, aby poznala na vlastní kůži praktiky Islámského státu?


Kolik „multikulturního dobra“ musí ještě Evropa vykonat, aby poznala na vlastní kůži praktiky Islámského státu?
@capko, tamtí vraždiaci moslimovia sú obyčajní vrahovia bez kúska citu. To je očividné. Nie je dobrý zákon, ktorý trestá neveru smrťou. Iné nápravné prostriedky by mali dostávať prednosť pre smrťou. Pripomeniem ti, že toto už priamo nám všetkým, čo navštevujeme túto stránku, Pán Ježiš odkázal, moslimom aj kresťanom aj neveriacim:

Láska ke Mne a bližnímu i skutky z ní, mají viditelně ukázat přeměnu člověka, řídícího se naukou Ježíše. To znamená přijetí Nového zákona. Starý zákon byl pro příslušnou dobu, lidstvo se však vyvíji i po stránce citové, má se učit trpělivosti, milosrdenství, má získávat postupně svou prací na sobě Boží vlastnosti-ctnosti. Proto říkám "Člověk je stvořen k obrazu Mému." Probudí-li v sobě řádně nitro, uvidí a pocítí sám, o čem Jsem mluvil a s jakým záměrem vás vedu. Půjdu naproti každému více nežli půl cesty, abych ho vedl a dovedl do míst, odkud kdysi jako padlý duch vyšel. Byl jsem ohlášen jako Mesiáš, což značí "mezičlánek" mezi člověkem a dosaženým konečným cílem. Na této dráze musím být spoluúčasten, aby člověk skutečně došel k vrcholnému cíli. Vykročit však musí sám jako první.
http://www.dolezite.sk/Saudska-Arabie-kritizuje-No
rsko-kvuli-lidskym-pravum-Dobry-v-a3f.html

Takisto, ako je zapísané v Novom zákone, kde Ježiš povedal, že neprišiel Starý zákon zrušiť, ale naplniť. Matúš 5,17. Preto Pán kedysi povedal o kameňovaní vinníkov za cudzoložstvo toto:

Mojžiš pre podobné zločiny ustanovil kameňovanie a smrť ohňom, avšak to sa má diať len v mimoriadnych prípadoch ako odstrašujúci príklad u nanajvýš zatvrdnutých hriešnikov. Ja však Mojžiša neruším, ale len vám radím, aby ste vo všetkom postupovali v miernosti, dokým príliš veľká zvrátenosť nevyžaduje najkrajnejšiu prísnosť. Buďte ako sudcovia mierni a spravodliví pravou láskou k blížnemu, tak sa vám raz dostane tiež jemný a mierny spravodlivý súd; lebo akou mierou meriate vy, takou mierou bude opäť merané vám.
http://lorber.szm.com/vej/03/vej03_069.htm

A rovnako ohľadom odsudzovania iných povedal:
Podľa spravodlivosti by bolo taktiež zaiste správne, keby som podľa Môjho vlastného, skrze Mojžiša daného zákona nechal cudzoložnicu ukameňovať. Lebo tak predsa znel zrejmý zákon, že každá cudzoložnica má byť na smrť ukameňovaná. Ale tu nastúpila namiesto tvrdej spravodlivosti Moja láska, trpezlivosť a zľutovanie. A tieto nielen že nedali veľkú hriešnicu kameňovať a usmrtiť, ale napísali jej vinu spolu s tvrdým zákonom spravodlivosti po všetky časy pozemského života do piesku a preniesli niekdajší súd láske každého jedného človeka k sebe a nad seba, aby sa každý sám nachádzal a súdil podľa svojej lásky na veky.
Preto preč od vášho srdca so všetkým, čo má len najmenšie zdanie takzvaného „revanšu” (odplaty)! Lebo ten spôsobuje, že vaše srdce hneď vyzerá inak, než Moje srdce, a tak to u vás, Mojich detí, nemá byť.

http://posledna-polnica.blog.cz/1408/napomenutie-k
-laske-a-trpezlivosti

Jednoducho nemáme nikdy obchádzať prikázanie lásky k blížnemu:
Teda buďte milosrdní, jako aj váš Otec je milosrdný. Nesúďte, a nebudete súdení; neodsudzujte, a nebudete odsúdení; prepúšťajte, a budete prepustení. Dávajte, a bude vám dané, dobrú mieru natlačenú, utrasenú a presypanú, a takú dajú do vášho lona, lebo tou istou mierou, ktorou meriate, bude vám tiež odmerané. - Lukáš 6; Matúš 5.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 20:14:59 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Pock, existencia dedičnosti je podľa teba doktrína?

Deti dedia od svojich rodičov a predkov časť duše, dedičné hriechy aj cnosti, fyzickú i duševnú podobu, viac či menej telesne i duševne.

Kto chce, môže sa vážne obrátiť k Bohu o pomoc a dať očistiť a uzdraviť svoju dušu, aby nešíril svoje dedičné hriechy. Kto nechce, je to rovnako ponechané na slobodnej vôli človeka.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-11 17:04:13 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
@memory, ľudské telo, jeho stavba a fungovanie je nesmierne zložité, rovnako tak aj rozmnožovanie v hmotnom a duchovnom svete, ako sa tvorí semeno v ľadvinách, ako naň pozitívne alebo negatívne vplýva naša myseľ a duša. Logika sedí, väčšina ľudí častokrát smilnia proti svojmu svedomiu alebo naň vôbec nedbajú, zbytočne sa oslabujú pre prchavú rozkoš a preto sa im rodia telesne a mentálne slabšie deti, ako by inak mohli byť, zdravšie. Len nemnohé deti sa rodia "nadmieru nadané", čiže si mohli z dobrého základu vybudovať zdravšie telo a dušu, než väčšina ostatných detí. Nepoznám percentá, koľko detí sa narodí ako extrémne telesne postihnuté, mentálne zaostalé, alebo homosexuálne. Ale príčina je hlavne zlý predošlý život muža alebo ženy, čiže ak vedome smilnia proti svojmu svedomiu. Z videnia môžem povedať, že väčšine kresťanských rodičov sa rodia pomerne zdravé a čulé deti, lebo/ak tí rodičia viac dbajú na Boha a sú zdržanlivejší a duševne čistejší. Ale sú aj výnimky, aj medzi kresťanmi, ale opäť, nie je to Božia vôľa, aby sa rodili choré deti. Ak máš dobrú vôľu, potom dobré vysvetlenie k tejto téme od Pána Ježiša Krista je v týchto 3 knihách, všetky sú zverejnené na http://www.lorber.cz :

1)
Veľké Evanjelium Jánovo 4 / 231.kapitola. POŽEHNANIE RIADNEHO PLODENIA.

2)Duchovná anatómia človeka
3)Listy Otca 1 (1944) - úryvok:

Ak si človek začne priznávať zbytočnosť svojho života a pustí sa do premýšľania a skúmania, čoskoro príde na to, že konečným cieľom nemá byť zbytočný život bez významu.
Keby bol Stvoriteľ stvoril ľudí pre takú krátku radosť, ktorú tu zažijú a dosiahnu, nebol by to dobrý skutok stvorenia od veľkého Stvoriteľa. Veď radosť na tejto zemi nosí v sebe skôr utrpenie a aj malá radosť plodí mnoho ťaživého smútku.
Ak si to dobre uvedomíte, prídete nato, že toto tu môže byť iba miestom trestu, lebo nové pokolenie nebýva stvorené na takéto trápenie, veď dobrý Otec stvoril všetky bytosti ako šťastné, spokojné a radujúce sa spolu s Ním.
Uvedomte si len teda, vy rodičia, že pri plodení nemyslíte nato, aby ste stvorili chromé, trpiace dieťa! Pravda, ako veľmi si želáte pekného a šťastného potomka, no aký odlišný je výsledok! Prečo k tomu dochádza?
Keď sa sebecké bytosti odvrátili od Božej vôle, stali sa čoraz bezmocnejšími a zdegenerovanejšími. Teda tak ako nemajú radosť rodičia zo svojich telesne a duševne zdegenerovaných detí, tak ju nemá ani dobrý nebeský Otec. Je aj prirodzené, že tomuto svetu obetoval svojho jednorodeného pravého Syna, a ten ukázal svetu skutočný život, pomocou ktorého sa môže ľudstvo znovuzrodiť. Môže tak ukončiť svoje trápenie a otvorí sa pred ním nový svet, kde sídli pravda a láska, pre ktoré bolo stvorené. Sebectvo však ľudí vyňalo z tohto sveta a podriadilo vláde pekla. Zmietajú sa tam ako ryba, ktorá siahnuc po návnade prehltne harpúnu.
Opustite cestu temnej noci, a svitne vám Svetlo života. Potom nebudete obviňovať Spasiteľa slovami: „Akú má z toho radosť, že stvoril utrpenie?
Utrpenie ste si stvorili sami svojou telesnosťou! Zanechajte ju, žite ako anjeli v nebi (Lk 20, 30) a nestvorím viac trpiacich na zem. Či vás neuvrhla telesnosť do osudu zvierat? Kto ju v sebe poprie, či sa v duši nezodvihne z tohto sveta? Potom s ňou už nebude mať nič spoločného.
Kým si však dušu trieštite na časti, nezjednotíte sa s Otcom a zakaždým sa sem, na toto smutné miesto utrpenia, pripútate.
Kým si vo svojom vnútri tento svet nezameníte za nebeský, v čom vám pomáha Svätý Duch, nemôžete povedať, že neexistuje cesta ku spáse, lebo je, iba treba chcieť.
Ak teda chcete, môžete radšej nasledovať pravého a svätého ukazovateľa cesty. Preto prišiel na zem v takom nízkom postavení, aby Ho do šťastného domova rovnako mohol nasledovať malý aj veľký. Prečo Ho nenasledujete? Prečo sa sťažujete? Cestu poznáte, a predsa po nej nechodíte! Kto má chodiť miesto vás po Ježišových cestách? Či to nemá byť ten, komu nie je dosť dobrý tento svet a chce si stvoriť lepší?
Neobviňujte Svätého Otca, ak nechcete ísť do lepšieho sveta, kde je mier a šťastný život. Veď ak si tu nezmeníte dušu a prejdete na druhý svet, či si nevezmete so sebou aj svoje peklo?
Všetko ostatné tu zostane, len tvoja duša prejde do života bez tela, ale s takými istými pocitmi, aké mala tu. Ak si človek vyzlečie obnosené šaty a oblečie nové, či nie je tým istým človekom?
Telo je oblekom duše. Keď ho zoderie, podľa svojho určenia ho zo seba zhodí. Ak však človek poprie sám seba a vyhodí zo seba zvieracie pocity, už nepríde do takéhoto tela. Viac nejde tam, kde sa robia také veci, ale ujde a zodvihne sa z okov tohto sveta a oslobodí sa od neho.
Kým však milujete svet, zatiaľ sa tu vždy nájdete v utrpení. Koho môžete viniť za svoj osud? Či ste si ho sami znovu a znovu nestvorili?Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-11 15:42:18 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Preložené do nášho krásneho rodného jazyka. :-)

Nerád nálepkujem, ale už ma to dopálilo. Ale potrebuje to počuť. Každý sa môže zmeniť, a prajem mu, nech sa mu lepšie darí.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-10 23:30:51 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Lebo je zlomyseľník.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-10 22:24:08 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Už som ti na to 3x jasne odpovedal, ty diablami posadnutý indoktrinovaný diabol a uctievač Diabla.

Boh nikoho netrestá, ale ľudia sa trestajú sami, pretože odmietajú žiť čisto, oslabujú kvalitu svojho semena a zároveň aj čistotu svojej duše v tele smilstvom, márnotratným chlípnym sexom, preto sa im mnohokrát rodia slabé a choré deti, obzvlášť keď sexovanie preháňajú do extrému. Je to zlovoľná voľba ľudí, keď sami ukracujú seba aj svoje ešte nenarodené deti svojimi hriechmi o zdravie a silu, pretože smilnia posadnutí démonmi a nepočúvajú pritom svoje svedomie. Smilnenie je ničenie vlastnej duše a tým aj duše svojich budúcich detí, je to duchovná samovražda a vražda.

Preto Pán Boh povedal: "Nebudeš sa im (démonom a mŕtvym modlám) klaňať ani im nebudeš slúžiť (hrešením proti zákonu Lásky), lebo ja Hospodin, tvoj Boh, som silný Boh žiarlivý (spravodlivý), ktorý navštevujem neprávosť otcov na synoch do tretieho i štvrtého pokolenia tých, ktorí ma nenávidia (lebo sú sebci a hanbia sa prísť k Bohu), a činím milosť tisícim tým, ktorí ma milujú (ktorí nie sú sebci a milujú robiť dobro, ktorí spoznávajú a ľutujú svoje hriechy a nechcú ich už viac robiť) a ostríhajú moje prikázania. ... A tiež Boh povedal: Nezosmilníš," - Ex.20. Čiže ako vidíš, ľudia sa trestajú sami, Boh nezasahuje do toho, čo si vo svojej zlovoľnej bezbožnosti navaria. Ľudia smilnia, dali sa posadnúť s démonmi a niektorí sa potom ešte posadnutí rúhajú, že Boh ich ničenie nenapráva a vinia za svoje skutky Boha, namiesto aby vinili seba a diablov, ktorými sú posadnutí. Napriek tomu, ak oľutujú a odvrátia sa od svojich hriechov a začnú poslúchať Boha, potom duchovne ožijú, a dokonca budú môcť byť aj uzdravení, lebo Boh je milosrdný. Ale Boh nikdy nezasahuje do slobodnej vôle ľudí proti ich vôli. Toto je základné pravidlo všetkého života.

Ešte dodám, aby si bol v obraze, že pojem "diabol" označuje zlého ducha, ktorý sa vyžíva v konaní zla voči iným duchom, v zabíjaní, klamaní, znásilňovaní, kradnutí, podvádzaní, atp. Pojem "satan" označuje ducha bezbožného, ktorý robí zlo preto, lebo odmieta prijať Božiu pomoc a usmerňovanie, čiže je to prakticky to isté čo "diabol". Slovo "anjel" je duch, ktorý miluje konať dobro a Boha, pomáha ľuďom a neškodí im. Známym príkladom je aj "anjel strážny", ktorého síce má prideleného každý človek ako pomocníka od Boha, ale nie každý ho poslúcha, keď mu sprostredkúva Božiu vôľu ako hlas svedomia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-10 21:57:40 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Áno, sú určité kresťanské doktríny, ktoré sú dobré a pravdivé, v ktoré verím. Radšej verím v dobrého a láskavého Boha, ako by som mal veriť ako ty v nezmyselnosť bytia, v diabolskú doktrínu. Pýtaš sa ma, prečo sa správaš ako diabol. Pretože si duchovne mŕtvy, si diabol, všetko čo v tebe bolo dobré si zničil. Máš jedinú nádej, pokorne sa vnútorne preskúmať, naľakať sa tej hrôzy a polepšiť sa.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-10 20:18:44 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Toľko zloby.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-09 19:45:30 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Dúfam Rafael, že už z teba vypršal amok. Dostal si jasné vysvetlenie, že tvoj svetonázor a pohľad na kresťanstvo je celkom pokrivený, tak prečo sa za to čertíš? Ak si nedokážeš priznať svoj omyl, potom si na tom dosť zle.

My všetci sme duchovia. Ja ty on ona ono, Kiska Fico Mečiar Mezenská, Hawking Darwin Ajnštajn, Smatanová Knechtová Kolníková Lasica Satinský, tvoja žena sestra deti mama otec švagor strýco svokra, na koho si len spomenieš, všetci sme duchovia, rovnako aj Boh a anjeli a démoni. Boh nás stvoril pred miliardami miliárd rokov ako úplne slobodné bytosti a odvtedy to tak trvá a bude trvať naveky.

Vo svete duchov v záhrobí sú Boh a jeho anjeli oddelní od Lucifera a jeho démonov. Tam sú svety dobrých a zlých oddelené, narozdiel od tejto Zeme, kde je tu všetko zmiešané, pretože účelom nášho života je polepšenie sa a príchod do Neba. Ale je nebezpečie, že sa dáme strhnúť do pekla zlými duchmi. Ale máme pomoc od Boha, ktorý nám posiela vo svedomí pomoc, aby sme ho počúvali a odolávali zvádzaniu diablov, aby nás na konci života nevzali do pekla. Účelom Zeme je polepšovanie zlých duchov, ako to kedysi celkom vedome napísal Pavol v liste Rimanom 8,19-22. Toto isté pochopenie ale podrobnejšie Boh oznámil pred 150 rokmi aj v spisoch Jakoba Lorbera. Všetci duchovia sme slobodne konajúce bytosti, vrátane tých okolo nás, líšime sa len tým, že anjeli nám pomáhajú a démoni nám škodia. Rozdiel je len ten, že my ľudia tejto Zemi, žijeme s našou dušou dočasne vo vnútri nášho fyzického tela. Ide o to, či prijímame pomocnú ruku Boha a nášho osobného anjela strážneho, alebo zradnú ruku démonov, ktorí nás zvádzajú k hriechom a chcú nás stiahnuť do pekla. Ak poslúchame zvádzania zlých duchov, zlé myšlienky, a hrešíme, potom sme si vinní iba my sami za našu duševnú temnotu a rovnako za zdravotné problémy, lebo "odplatou za hriech je smrť duše." Keď slobodne hrešíme, zabíjame svoju dušu, keď konáme dobro, tak ju oživujeme. Ježiš povedal, "Nemôžete slúžiť zároveň Bohu a mamonu," veď skutok je ,buď dobrý alebo zlý.

Finito.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-09 16:06:29 5057d10a

Boj so systemom jeho vlastnymi zbranami


Boj so systemom jeho vlastnymi zbranami
Presne tak, je potrebné obnoviť "r
oľnícky sebestačný samozásobovací systém života a slobody
" na Slovensku, čo nemožno očakávať zhora od vlády.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-08-08 09:21:01 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Muž a žena mali postavené na spoločnom kopci vedľa seba svoje ,baráky a tak sa rozhodli, že tam spolu postavia aj tretí barák, kam sa nasťahuje ich dieťa. Kde na to vziať stavebný materiál? Poobzerali sa a hľa, tam na vedľajšom kopci býva kráľ v krásnom paláci a ponúka zdarma mnoho drahokamov a pevných tehál svojím poddaným. Tak tam občas prišli a daktoré tehly a drahokamy si odnášali so sebou na stavbu a na vnútornú výzdobu detského domu. Keď prišli na svoj kopec, začali hneď stavať, ale nestavali podľa plánu, ktorý im kráľ oznámil, ale začali sa zabávať, čo postavili, to hneď aj zbúrali, a začali stavať odznova, až kým minuli takmer všetok materiál, ktorý si priniesli na stavbu. Nakoniec predsa len postavili zo zvyškov akýsi vetchú chatrč. Okolo chatrče zostala hromada zborených sutín, pretože stavbu baráku nebrali vážne, ale len ako zábavu, a tak mnoho materiálu, ktorý si so sebou priniesli na výstavbu tretieho domu, vyšiel navnivoč.

Dúfam, že tento príbeh, ti bude pripadať duchaplný. A opäť pripojím aj citát z Biblie: Matúš 7,24-29. Šalom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-08 09:00:36 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Hoci to neradi počujeme, priznávame si, pokorujeme sa, že sme urobili niečo zlé, že naším smilnením ubližujeme naším budúcim deťom, ukracujeme ich o zdravú dušu a telo, iba my sami sme zodpovední a vinní za naše zlé skutky, pretože sme nedbali na Boha, ale poslúchali zvádzanie zlých duchov. Je diabolské namiesto pokornej ľútosti nespravodlivo obviňovať Boha namiesto seba za naše hriechy, ktoré sme slobodne a svojvoľne spáchali a za problémy, ktoré sme si nimi stvorili, lebo sme počúvali pokušenia démonov a nedbali sme na hlas Božieho svedomia. Preto Ježiš povedal:

"Lebo neposlal Boh na svet svojho Syna, aby súdil svet, ale aby bol svet spasený skrze neho. Kto verí v neho, nebude odsúdený, ale ten, kto neverí, už je odsúdený, lebo neuveril v meno jednorodeného Syna Božieho. A to je ten súd, že svetlo prišlo na svet, ale ľudia viacej milovali tmu ako svetlo, lebo ich skutky boli zlé. Lebo každý, kto robí zlé, nenávidí svetlo a nejde k svetlu, aby neboli trestané jeho skutky. Ale ten, kto činí pravdu, ide k svetlu, aby boli zjavené jeho skutky, že sú vykonané v Bohu." Ján 3,17-21.

"Vás nemôže svet nenávidieť, ale mňa nenávidí, lebo ja svedčím o ňom, že jeho skutky sú zlé." Ján 7,7.

"Lebo odplatou za hriech je smrť, ale darom Božím z milosti je večný život v Kristu Ježišovi, v našom Pánovi." Rimanom 6,23.

"A ostatní ľudia, ktorí neboli pobití ranami, ani neurobili pokánia zo skutkov svojich rúk, aby sa neklaňali démonom a modlám, zlatým a strieborným, medeným a kamenným a dreveným, ktoré nemôžu ani vidieť ani počuť ani chodiť; ani neurobili pokánia zo svojich vrážd ani zo svojich čarov ani zo svojho smilstva ani zo svojich krádeží." Zjavenie Jánovo 9,20-21.

Rozhodnutie nehrešiť čiže nerobiť zlo závisí na dobrej vôli ľudí, či chcú Boha počúvať, alebo ho odmietajú.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-07 21:10:37 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Pán Boh je dobrý a láskavý a netúži, aby sa ľuďom rodili oslabené postihnuté deti.

Preto dal Boh všetkým ľuďom prikázanie resp. radu: NESMILNITE! Keby ju všetci dodržujú, potom by sa im rodili iba duševne a telesne silné a zdravé deti, nie duševne znetvorené slabé deti, ktorých duša si nedokáže ani len utvoriť zdravé telesné orgány v tele matky.

Ľudia žnú to, čo zasievajú, pretože nedbajú na Boha, ale počúvajú diabla, zvodcu do hriechov a lží, a klamú aj sami seba navzájom lžami. Pozri sa na tv a noviny, otvorená propagácia sexu a smilstva. Ľudia, namiesto aby vinili sami seba, obviňujú Boha, že sú ich deti choré.

Uvedom si, že my sme "páni tvorstva", máme na rozdiel od zvierat úplne slobodnú vôľu, ktorú Pán Boh úplne rešpektuje, rovnako, ako ju rešpektuje všade, u ľudí v nebi, v pekle, na zemi, v celom vesmíre! Od počiatku máme všetci úplnú slobodu a tak to aj navždy zostane. Keď nedbáme na Boha a robíme hriech, je to naša vôľa, nie Božia, a Boh nás nechá zožať to, čo sme zasiali.

Z knihy Johanna Szatmáriová - Listy Otca II.diel:

"Dnešný stav je v tomto smere taký skazený, že sotva môžem poslať na zem dieťa svetla. Každý plodí vlastnou žiadostivosťou zdegenerované bytosti, deti temna, lebo len to sa dá stvoriť, po čom v sebauspokojení a v sebaláske túžia. Ak sa do tohto aktu nemôže zapojiť čistá láska alebo jej časť, stvorení sú len takí akom ich stvoritelia. Veď aby sme stvorili človeka na náš obraz, dá sa to učiniť len za účasti Božej sily.
Z vašej vlastnej sily môžu prísť len synovia tmy, lebo ste nimi aj vy, kým žijete v pozemskej túžbe. Človek sa tým odtrhol od Boha, preto sa rodia jemu podobné znetvorené bytosti a ľudstvo sa degeneruje. Dnes sú bežné smutné javy, že sa muž telesne stane ženou, žena mužom.
Degenerácia vzniká ako dôsledok priestupku voči poriadku. Akú nedokonalú zmes predstavujú duše tvorcov aj stvorených! Uvedomte si, kam ľudstvo priviedlo takéto plemeno!
Dnes robia uzatvárajúci manželstvo zadosť iba svetským zákonom, nehľadajú duševný zákon, ktorý je najdôležitejší. Stačí, ak na uspokojenie svojej túžby dodržia náboženskú formu. To nie je ľudský, ale zvierací pud vo zveročloveku. Znetvoril sa, hoci mal riadiacu úlohu. Viac nemá v sebe život, je mŕtvy.
Tento váš svet je ako cintorín, samá mŕtvola, bytosti bez života, naplnené hmotou, všetky ležia zdanlivo mŕtve v prachu.
" Dá sa stiahnuť v slovenčine na www.lorber.cz


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-08-07 19:36:49 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Ja vás nesúdim, iba napomínam, aby ste sa neposmievali Bohu, jeho ľuďom a jeho varovaniam. Keby vás odsúdim, tak by som sa na vás už dávno vykašľal, že už vám niet ani rady ani pomoci. Pán Boh nás bude súdiť spravodlivo, hneď keď zomrieme, ale rozsudok si pripravíme naším životom a správaním my sami tu na Zemi.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-07 17:19:25 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Neklamte sa! Každý človek bude na konci života súdený, ani vy dvaja sa súdu nevyhnete, jedno či ste veriaci alebo neveriaci. Keď súdite iných a správate sa ako pitbuli, myslíte že vás pustia do neba? S akou dušou odídete zo Zeme, s takou budete pokračovať v záhrobí. Ak sa nedáte očistiť a usmerňovať Bohom, ak sa nevzdáte vašich hriechov, vašej zlomyseľnosti a lží, ak zostanete do smrti diablami, potom pôjdete k diablom. Posmievate sa veriacim, lebo vy sami nikomu a ničomu neveríte.

Pán Boh hovorieval a aj dnes hovorieva ku svojim duchovne prebudeným prorokom a učeníkom, ako je to tiež zaznamenané v Starom aj Novom zákone, v každej dobe - Izaiáš, Jeremiáš, Ezechiel, Daniel, Zachariáš, Pavol, Peter, Jakub, Ján, a rozprával sa aj s tisícimi ďalšími predtým aj potom, ktorých slová neboli pred 2000 rokmi a potom zapísané a zaradené do Biblie, ale predsa rovnako slúžili Bohu a vyzývali ľudí k pokániu. Rovnako hovoril Ježiš aj s Jakubom Lorberom.

Jeriemiáš 1,1 Hozeáš 1,1. Joel 1,1 Izaiáš 1,1 Izaiáš 2,1 Izaiáš 8,1 Skutky 2,4 Ján 1,1 1.Sol.5,19-21, atď.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-07 15:18:23 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Tvoja neviera, že Ježiš je živý a rozpráva podľa svojej vôle, ako, kedy a s kým chce, je tvoja osobná vec. Ja ti svoju vieru nevnucujem, si slobodný, ver alebo never si komu a čomu chceš. Citované slová napísal Jakob Lorber, tak ako mu ich Ježiš povedal v jeho srdci, v roku 1840, preto sú hodnotením uplynulých cca 1500 rokov cirkvi. Ak sa domnievaš, že Ježiš zomrel dakedy v roku 33 a odvtedy tma a ticho, je to tvoj problém. No v evanjeliu sa píše, že Ježiš vstal zmŕtvych a tiež, že je s nami po všetky dni až do skončenia sveta. Keď už teda neveríš v Ježiša, môžeš brať to, čo som sem napísal, ako môj osvojený názor na cirkev. Ak ťa rozhorčuje, že si Ježiš dovolil povedať dobré slovo o cirkvi, tak sotva poprieš, že biblické evanjelium, ktoré šíri cirkev, učí láske k Bohu a k blížnemu. Preto sa mnohí ľudia vďaka aj cirkvi polepšili. Aby človek nebol človeku vlkom. Ak chceš silou mocou kopať do ľudí v cirkvi za ich niekdajšie hriechy (inkvizícia), tak asi v tebe nie je láska ani pravda.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-07 06:47:43 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
O RKC Ježiš povedal, že "ona mnoho hrešila, ale tiež mnoho milovala!" Čo bolo bolo, čo je je, nesúďme tých, ktorí tu už nie sú, oni už boli súdení Bohom. A aj my raz budeme súdení za naše vlastné skutky, nie za skutky iných, či sme milovali alebo súdili, či pomáhali alebo zatracovali. Ako Ježiš povedal: "Zlý kňaz bude raz súdený za seba i za vás; vy však budete súdení podľa vašej poslušnosti a opravdivej pokornej lásky k blížnemu len za vás samých."

Poslaním cirkvi má byť uchovať zdravú kresťanskú náuku, ako je napísaná v 4 evanjeliách a apoštolských listoch Nového zákona, a žiť túto náuku v komunite kresťanov. (1.Tim.3) V priebehu 2 tisícročí ľudia založili mnohé cirkvy a sekty, pričom k pôvodnej náuke pridávali aj uberali svoje vlastné predstavy a výklady, čím k nej primiešali svoje omyly a povery, keď nedbali na Božiu pravdu a vôľu, hoci navonok aj vystupovali v Božom mene, ale v skutočnosti len vo svojom vlastnom mene. Takto postupne zmenili Ježišovo čisté evanjelium na obradné náboženstvo.

Cirkev, ktorú Ježiš kedysi osobne založil na skalopevnej viere v Neho a ktorú vedie, ako je to napísané v Matúšovi 16,15-20, je Kráľovstvo Božie. "Nie je z tohto sveta", ale zo sveta duchovného, Ján 18,36. Ježiš je cesta, pravda a život, cesta k oslobodeniu od hriechov a posväteniu skrze vnútorné prijatie Ducha Svätého. Našou hnacou silou pre kráčanie do Božieho Kráľovstva je viera, nádej a láska. - 1.Kor.12,31;13. Kráčanie je hľadaním, naslúchaním a poslúchaním Božej vôle. Ježiš pripodobil Svoje kráľovstvo k viniču, ovčincu, domácnosti, rybárskej sieti, ku skrytému pokladu a k perle. Každé prirovnanie má svoj význam. Napr. Ježiš je ako vinič a ľudia, ktorí prijímajú a zachovávajú jeho Živé Slovo vo svojom živote, sú ratolesti vyživované viničom.
Jadro náuky zostalo a cirkev ho sprostredkovala mnohým ľuďom, ktorí neupadli do obradnej poverčivosti, a tým spásu skrze vnútorné prijatie Ježiša do svojho života. Ale dnešná cirkev je už príliš preplnená poverami a modlárstvom, prázdne obrady (spovede, prijímanie, pomazanie nemocných, birmovná fraška) sú uctievané ako zázračné prostriedky spásy, namiesto pravého vnútorného pokánia a odvrátenia sa od hriechov a pokorného vnútornému nasledovania a prijímania Ježiša do svojho života, ako je to hlásané v evanjeliu. A dnešná cirkev je plná poverčivostí a zvádza ľudí do pekla sebaklamom, že stačí veriť v Ježiša a budú spasení, na ľahkú a širokú cestu. "Kto ale zanedbáva svoje vnútro, zostane ľpieť na obrade, ktorý je v podstate mŕtvym, ten sa sám umŕtvuje, pretože bol tak hlúpo temným, že vo vonkajších zmyslových prostriedkoch hľadal cieľ, čo je najväčší nezmysel, ktorý hraničí s najkrikľavejším bláznovstvom."

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-06 23:27:26 5057d10a

Hriešnici v rukách nahnevaného Boha


Hriešnici v rukách nahnevaného Boha
Inkvizícia vznikla na zastrašovanie potencionálnych kritikov cirkvi a odsudzovala nevinných ľudí k smrti. Žiaden človek, ani cirkev, nemá právo súdiť iných, to patrí jedine Bohu. Tak ako je dnes inkvizícia osvetlená ako náboženská poverčivosť, sú aj ďalšie cirkevné povery osvetľované svetlom Božej Pravdy, aby ľudia neumierali v poverách a hriechoch, ale aby bolo opäť hlásané pravé evanjelium odvrátenia sa od hriechu, prijatia Ježiša Krista a lásky medzi ľuďmi a Bohom, ako ho učil Ježiš a apoštoli a ako bolo čisto žité v prvých storočiach nl. Tu som vybral niekoľko slov Pána Ježiša aj o inkvizícii:

NOTABENE (UPOZORNENIE) PRE DNEŠNÚ DOBU
...
4) Koľko je ešte tých, ktorí veria vážne v takzvané zázračné obrazy? Kde je ešte zem, v ktorej by boli ešte tak zvaní artisti ako čarodejníci upaľovaní a čitatelia biblie a iných duchaplných kníh či spisov poháňaní pred neúprosný inkvizičný súd a až k smrti mučení?! Ktorý len trocha jasnejšie vzdelaný človek dá ešte niečo na nejaké odpustky, na všetky tie prázdne a celkom bezduché takzvané bohoslužobné obrady, na svätenú vodu, kadidlo, na posvätené obrazy, na zvony a zvončeky, na voskové sviečky, relikvie – ostatky svätých, na zádušné omše a na draho platené pohreby, na pôstne a sviatočné dni a na mnoho podobného?!
5) Týchto vecí sa ľudia kvôli vonkajšiemu, avšak tiež už veľmi oslabenému zákonu síce ešte zúčastňujú; ale verí to už sotva desať z tisícky a ani títo v pravde nie už tak, ako tomu žiaľ bývalo počas minulej najtemnejšej poverčivej doby.
6) Ak sa tieto veci majú teraz pred očami každého tak a nie inak, ako by sa tu mohlo i len zďaleka pomýšľať na nejakú veľkú a celkom všeobecnú náboženskú vojnu?!
7) Skutočných zatemnených ľudí je príliš málo, než aby mohli povstať proti mnohým osvieteným, aj keby to tiež radi chceli; a osvietení, keby boli napadnutí, majú v sebe už isté vedomie, že by si vždy a vždycky odniesli víťazstvo nad nemnohými a úplne malomocnými zatemnenými ľuďmi.
...
1) Že sa však teraz (Francúzsko, 1860) stavia ešte tak, aby sa vyhovelo zvyklostiam na ochranu Babylonu, aj keď je vlastne jeho nepriateľom, je zaiste tiež celkom správne; lebo tým zdržuje iné ešte veľmi babylonsky zmýšľajúce štáty a ich veliteľov od toho, aby svojou všetkou mocou nedopomohli starej noci znova na vysoký trón a potom nezotročovali svoje národy ešte viac ako kedy predtým. Lebo slobodnej dobrej vôle k národom je u starých držiteľov moci ešte zúfale málo; k tomu, čo teraz činia v prospech národov, nútia ich okolnosti. Keby sa mohli týchto okolností nejakým pre nich priaznivým prostriedkom zbaviť, začali by znova podľa starých španielskych inkvizičných píšťaliek tancovať, čoho si už iste nikto nebude želať.
2) Zničiť však dnešné, doposiaľ medzi špatným a dobrým sa vznášajúce pomery naraz, znamenalo by spustošiť krajiny aj národy. Preto na tomto svete musí všetko mať a prekonať svoju určitú dobu. Dokiaľ nový mušt poriadne nevykvasí a tak svojou vlastnou činnosťou zo seba neodstráni všetko nečisté, nestane sa čistým a lieh obsahujúcim vínom.

Úryvky z Veľkého evanjelia Jánovho X., vnútorným slovom od Ježiša Krista vypočul a napísal Jakob Lorber.
25 Duchovné pomery prítomnosti. (11.augusta 1862)
26 O falošnom proroctve prítomnosti.
27 Nemožnosť náboženských vojen.
28 Budúcnosť obradnosti cirkvi.
29 Budúcnosť štátov Európy a Ameriky.
30 Poriadok vývoja.
http://lorber.szm.com/vej/10/Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-05 21:41:52 5057d10a

Ukrajinci nechtějí poslechnout povolávací rozkazy


Ukrajinci nechtějí poslechnout povolávací rozkazy
Toto som včera dostal mejlom a je to zverejnené aj na http://marianskehnutia.sk/index.php/aktualne Jadro správy znie:

"Nieco strasne sa udialo tejto noci v mojom sele a zrejme aj po insich selach Zakarpatia. Do 3h. rana zbierali mladych chlapcov, muzov, otcov rodin a brali ich na vojnu. Brali ich priamo z postele. Vojaci, policia, zatarasili ulice, aby nemohli utiect. Rano o tom po sv. omsi hovorili zeny, ktore celu noc nespali, ze to bolo strasne kricanie a plac. Vybrali si ulice, z ktorych brali a ktovie, ci v nastupnej noci nebudu pokacovat. Z vojenskej spravy prisiel rozkach, ze z Dovhoho maju zobrat 160 muzov do vojny."

Nasilu nútia ľudí ísť sa nechať zastreliť do nezmyselnej vojny. Vyzerá to, že Amíci úmyselne zosnovali národnostný konflikt na Ukrajine, aby doň vtiahli Rusko. Kiež by sa Rusi nedali vyprovokovať a táto vojna zanikla.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-08-05 15:42:28 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Človek je obmedzený tvor, rozumovo, znalostne aj vnemovo. Ak si namýšľa o sebe, že dokáže konať dobro bez Boha, toto sa nazýva povýšenosť. Ak sa chce chváliť svojím rozumom, znalosťami alebo majetkom, nazýva sa to pýcha. Pýcha je slepá a vedie k nadraďovaniu sa nad iných. Je prejavom temnoty srdca a zablúdenosti od Pána Boha. Naproti povýšenosti je poníženosť, čiže uvedomovanie si svojej malosti, nedostatočnosti, rozumovej aj znalostnej obmedzenosti rozhodovať sa správne. Pokora je nadstavba poníženosti, znamená uvedomovať si svoju nevedomosť a Božiu vševedúcnosť, prichádzať k Bohu po radu, ako správne konať. Človek sa potrebuje obracať po dobrú radu k vyššej autorite, k vševediacemu a láskavému Bohu, aby sa dokázal vyvarovať zlých rozhodnutí.

Nepohŕdaj nebom. Peklo je skutočné, bolestivé a neklam seba ani iných. Nie je to návšteva na pár dní, ale na dlhé tisícročia v lepšom prípade. Ak je celý svoj život odmietaš Boha, odmietaš sa polepšiť v pokore pod vedením Boha, ktorý je najvyššie Dobro, potom ani za milión rokov sa z pekla nedostaneš, lebo v tvojej zlobe ho budeš naďalej odmietať. Obráť svoj život už dnes, Boh je dobrý a miluje ťa, ale nasilu nikoho z nás nenúti k Nemu prísť. Ale oplatí sa to.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-05 00:52:46 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Nemienim matematické dôkazy z teórie algebry, ale dôkaz posmrtného bytia duše vo viere. Asi ťažko môžeš očakávať, že ti niekto poskytne dôkaz na filmovom kotúči ako snímky z dovolenky. Každopádne jestvujú výpovede tisícov ľudí a sú dôkazom správnosti viery pre mnohých veriacich. Záleží na tebe, či ich všetkých považuješ za podvodníkov, alebo za úprimných. A či sám seba oklamávaš, že smrťou tela zanikneš, alebo či veríš, že ty, ako duch a duša, budeš pokračovať vedome žiť naďalej aj mimo tela. Samotné smrteľné ochladzovanie orgánov ľudského tela je prejavom odchádzania duše z tela. Prebieha v inom svete, nevidíme ho telesnými očami.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-04 22:52:16 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Ak prijmeš pokoru a pochopenie do svojho srdca, uvidíš že budeš mať krajší život ty aj tvoji priatelia.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-04 21:17:51 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
@"No toto", ďakujem, aj tebe prajem všetko dobré. Ale ešte raz k veci. Keďže sám ničomu neveríš, neznamená to, že si neomylný. Pretože neveríš v Boha, anjelov a démonov, v peklo a nebo, čiže život po smrti, to ti nedáva právo odsudzovať vieru druhých ľudí a hľadieť na ňu a preto aj na nich v zlom svetle.

Pri smrti sa duša oddelí od tela a pokračuje v žití v inom svete. Na internete máš mnoho dôkazov = svedectiev o živote po smrti, tzv. "near death out of body experience", od ľudí zomrelých a navrátivších sa do tela na svedectvo. Čiže vieru v posmrtný život mnohí ľudia potvrdzujú. Môžeš sa im buď zostaň posmievať, a tiež všetkým veriacim, alebo to začni brať vážne. Každopádne nebudeš mať výhovorku, lebo si neveril. Keď zomrieš so svojimi zlozvykmi, prídeš do sveta, kde žijú rovnakí ľudia, ako si ty sám, útoční (alebo ako si sám o sebe povedal iným slovom ostrý) a povýšeneckí (nepokorní). Vždy skončíme medzi svojimi rovesníkmi, ako sa správame, čo tvorí našu dušu. Ak prijmeš pokoru a pochopenie do svojho, uvidíš že sa ti budeš mať krajší život ty aj tvoji priatelia.

Účelom ľudského života je vybudovať si láskavú dušu. Boh k nám hovorí vo svedomí, ako dobre konať, aby sme dokázali posväcovať našu dušu. Kto ho odmieta, bude môcť na konci viniť iba samého seba, keď skončí medzi svojimi zlomyseľnými rovesníkmi a nebude sa tam veru s nimi radovať. Kto prijíma Božiu pomoc a posväcuje svoju dušu, skončí v anjelských svetoch medzi dobrými ľuďmi. Je to na nás.

Tiež odporúčam: VE
J V/211 Človek ako nepominuteľná bytosť
.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-04 21:15:29 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
@"No toto", ak chceš jasnejšie chápať druhých, musíš sa zbaviť svojej predpojatosti. Dokým je tvoje oko zlé, dovtedy budeš vidieť iných ľudí v zlom svetle. Čiže:

Zaprvé, povedal som, že nebo a peklo sú pokračovaním života po odložení tela v duchovnom svete. A je úplne správne a dobré, ak existenciu neba a pekla berieš vážne. Je to dobrá motivácia, ktorá ťa naštartuje urobiť čosi dobré a zahaltuje neurobiť čosi zlé, čo zamýšľaš. Veriť v trest alebo v odmenu na tom nie je nič špatné. Môžu to byť pohnútky, ktoré ťa nakopnú ku zmene v živote. Ak urobíš niečo dobré, pocítiš v sebe radosť a dobré ovocie.

Druhá vec je, že táto pohnútka vychádza zo sebalásky, a preto nie je čistá. Práve toto Ježiš hlásal, "dávajte a nežiadajte za váš dobrý skutok odplatu". Čiže pravá nebeská láska je nezištná. Pokiaľ si toto uvedomíme, vtedy zmeníme naše konanie dobrých skutkov nie kvôli láske k sebe, ale kvôli láske k Bohu a k blížnym. Vtedy treba počúvať svoje svedomie. Obracať sa v srdci k Bohu, hľadať jeho Svätú vôľu vo svojom srdci pred uskutočnením každého skutku, aby sme nemuseli počúvať výčitky svedomia. Čiže tu už nás nepoháňa vpred túžba po odmene v nebi alebo strachu z pekla, ale poslúchanie svedomia. A takisto to hovorí aj Pán Ježiš aj v horeuvedených slovách. Každý si z nich môže nájsť to, čo potrebuje. Kto má chladné srdce, necíti v sebe lásku, aby poslúchal Boha, ten môže akurát v sebe uvedomovať motiváciu, aby začal robiť dobro alebo sám seba zastaví pred konaním zla. Je to cesta, ako vnútorne ožiť, ozdraviť si svoju dušu a zakúsiť radosť z konania dobrých skutkov.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-04 19:17:06 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
"Nesúďte, aby ste neboli súdení; lebo akým súdom súdite, takým budete súdení; a akou mierou meriate, takou vám bude tiež odmerané. A prečo vidíš triesku v oku svojho brata a brvno vo vlastnom oku nepozoruješ? Alebo ako povieš svojmu bratovi: Daj, nech vyjmem triesku z tvojho oka, keď hľa, brvno je v tvojom vlastnom oku? Pokrytec, najprv vyjmi brvno zo svojho oka a potom prezrieš, aby si vyňal triesku z oka svojho brata."

Evanjelium znamená predchádzať výčitkám svedomia. Hľadať Božiu vôľu pri každej myšlienke, skôr ako ju uskutočníme. "Buď vôľa tvoja ako v nebi tak i na zemi" v každom okamihu nášho života. Pokoriť svoje ego pred vôľou Boha, je základný predpoklad záchrany od hriechu a posmrtného sveta hriešnych duchov.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-04 13:06:44 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
strašná zlomyseľnosť a pýcha

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-08-04 11:42:57 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Súdu sa nikto nevyhne. Súd je nevyhnutný, pretože určí, kde bude duša žiť v záhrobí.

Moje predstavy nepoznáš. Ale aby si lepšie porozumel, prečítaj si článok:

"HRIEŠNICI V RUKÁCH NAHNEVANÉHO BOHA"
http://posledna-polnica.blog.cz/1408/hriesnici-v-r
ukach-nahnevaneho-boha


Ži v pokoji.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-04 10:13:06 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
No toto, je to celkom jednoduché: "Všetci, ktorí hrešili bez zákona, bez zákona i zahynú. A všetci, ktorí hrešili pod zákonom, budú zákonom odsúdení, (Lebo nie poslucháči zákona sú spravodliví u Boha, ale činitelia zákona budú ospravedlnení. Lebo keď pohania, nemajúci zákona, prírodou robia to, čo požaduje zákon, tí teda nemajúc zákona sami sebe sú zákonom, ako takí, ktorí ukazujú dielo zákona napísané vo svojich srdciach, o čom spolu svedčí aj ich svedomie, ako spolusvedčia aj ich myšlienky, ktoré sa navzájom obviňujú alebo aj vyhovárajú.) v deň, keď bude Boh súdiť skryté veci ľudí podľa môjho evanjelia skrze Ježiša Krista. (v posledný deň)" ,Rim.2


... čiže budeme súdení podľa toho, či sme dbali na naše svedomie, alebo nie. Ateisti, kresťania, domorodci v amazonskom pralese....


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-03 23:41:50 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
To je otvorený list, nie súkromný.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-03 22:38:53 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Povýšenci zaslepení vlastným egom, trpiaci fixnou ideou, že svojimi chabými nezmyslami získajú obdiv u ľudí.

Skúste si pozrieť toto video: T
he Christian-atheist Question: "Do Unreached Tribes go to Hell?"


Krásne vám zodpovie vaše otázky vrátane tej, čo je najdôležitejšou súčasťou náboženstva. Ale ak si chcete iba nafukovať na účet veriacich, tak to raz budete trpko ľutovať. Ápropó, príslušný citát z biblie: List Pavla Rimanom 2.kapitola. Platí rovnako pre veriacich aj neveriacich.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-03 22:10:03 5057d10a

Komunisté: Musíme nechat lidi krást, jinak se nám vzbouří


Komunisté: Musíme nechat lidi krást, jinak se nám vzbouří
V tej dobe bol síce nedostatok mnohých vecí, ale hovoriť, že za komunizmu všetci kradli a že všetci stavali z nakradnutého je lož. Môj oco spomínal, že v tých časoch, keď zháňal materiál na stavbu, musel precestovať pol republiky, kým niekde našiel a kúpil, čo potreboval. Stavebniny vtedy zívali prázdnotou, keď aj do obchodu doviezli cement či obkladačky, bolo toho málo, a ešte aj z toho mála si predavači odkladali pre svojich známych. Pár ľudí obslúžili, ale väčšina vyšla naprázdno.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-03 20:00:21 5057d10a

Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]


Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]
Však hento vyzerá ako fronta na celý deň. Alebo aspoň na niekoľko hodín čakania. Stačilo by tam len zriadiť viac výdajných miest, nie jedno, potom by mali kratšie rady a menej čakania. Trochu lepšie to zorganizovať, nie?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-03 18:27:17 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Pock, neviem prečo si nevraživý, už včera som tomuto článku som pridal plusko, hneď keď som si ho prečítal, lebo si mi páčil. V stručnosti hovorí: "nesúďte iných, aby ste ich dokázali milovať, a trpezlivo znášajte / tolerujte aj ich zlobu".

Lebo Ježiš výslovne povedal: "Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť budeš svojho nepriateľa. Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravodlivých aj na nespravodlivých. Lebo keby ste milovali iba tých, ktorí vás milujú, akú odplatu máte? Či azda nečinia toho istého i publikáni? A keby ste pozdravovali iba svojich bratov, čo zvláštneho činíte? Či azda nečinia toho istého i pohania? Vy teda buďte dokonalí, ako váš Otec, ktorý je v nebesiach, je dokonalý."

Keďže sem píšu všelijakí lgbti pomýlenci, tak spýtal som sa ho otázku, či tiež podporuje túto úpadkovú ideológiu. Lebo v článku tiež napísal:

"Nech si každí robí čo chce, ved koniec koncov sa na poslednom súde rozhodne kto mal pravdu." - Toto je nesprávne, lebo na poslednom súde už bude príliš neskoro, keď si uvedomíte, že ste celý život premárnili v hriechu. Milovať neznamená schvaľovať hriechy, ale neodsudzovať hriešnikov kvôli ich hriechom, neochladzovať svoje srdce a neodopierať im svoju pomoc a dobrú radu podľa Božej vôle, aby sa odvrátili od ich skazených ciest a nezahynuli práve v ten spomenutý posledný deň.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-02 14:15:16 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
"Je ťa hovno do toho, kam sa kto chce dostať. " == "Staraj sa len o seba." == toto je práve podstata pekla.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-01 20:54:10 5057d10a

"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"


"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"
Článok vyzerá pekne, len je otázne, kam ním autor mieri. Citát: "Skutočný kresťan nepozná nenávisť voči iným, napr. ako sú ľudia inej národnosti, vierovyznania, iného pohlavia, zmiešaného pohlavia, inej sexuálnej orientácie a pod." ... "odstránte predsudky zo svojho srdca a uvolnite svoje srdce láske." ... "Nech si každý robí čo chce....?" To máme akože tolerovať homosobáše, alebo radikalizmus nár./etn. menšín? Človeče tu sa mýliš. Tolerovať ich hriechy znamená odsúdiť tých pomýlených ľudí do pekla. Slová Ježiša Krista:

Pravidlá - 25. júla 2014

Deti moje, vo svete sú mnohé pravidlá. Každá krajina má svoju vlastnú sadu pravidiel, rodiny majú tiež svoje vlastné domáce pravidlá. Moje pravidlá nie sú rovnaké, ako sú tie svetské. Ľudia majú rozličné pravidlá, ktoré sa im páčia a ktoré prijímajú, ale nie vždy sú pre Mňa prijateľné. Nedajte sa nikým zviesť, ani nezvádzajte sami seba.

Ja mám jednu sadu pravidiel pre všetkých, nielen pre niektorých, ako tomu chcú mnohí veriť a ako sa domnievajú. Je to kvôli tomu, že mnohí Ma nepoznajú a nechcú prijať Moje pravidlá. Mnohí si robia ich vlastné pravidlá a stále si pritom myslia, že som s nimi spokojný a že je to pre Mňa prijateľné, ale to tak nie je, pretože nemajú žiaden strach ani úctu ku Mne, kvôli tomu, kto som a čo som schopný urobiť.

Ja sa nemením. Som rovnaký včera, dnes, a budem takýto navždy. Som spravodlivý Sudca, ktorý bude súdiť spravodlivo a čestne podľa Mojich pravidiel, nie podľa pravidiel púhych mužov a žien. Nebuďte zvedení.

Mnohí prijali pravidlá, ktoré sú proti Mojim pravidlám. Kvôli tomu mnohí nielenže schvaľujú také veci, ktoré sú Mi ohavnosťou, ale ich aj sami robia a ešte stále si myslia, že som s nimi spokojný, ale to tak nie je. Musia sa obrátiť, prijať Moje pravidlá, inak zahynú. Ja nikoho nenútim, ale Ja sa nemením. Vy všetci sa musíte zmeniť, žiť podľa Mojich pravidiel.

Ja som svätý a vy všetci musíte byť svätí, pretože bez svätosti Ma nikto neuvidí, ani nevstúpi do Neba. Ja nikoho neuprednostňujem ani neukracujem. Mám jednu sadu pravidiel pre všetkých. Odovzdajte sa Môjmu Svätému Duchu, ktorý vás bude viesť do každej pravdy. Môj Duch usvedčuje svet z hriechu, spravodlivosti a súdu, podľa Mojich pravidiel, ale mnohí sú ignorantskí, ale nebudú mať žiadne ospravedlnenie a ponesú si následky, ak sa neobrátia včas. Nebude žiadna milosť bez pravého pokánia s výčitkami svedomia. Ja som jediná Cesta, Pravda a Život, bezo Mňa nebude žiadnej milosti. Ja som jediný Spasiteľ sveta.

Ježiš

http://posledna-polnica.blog.cz/1407/pravidla


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-01 19:03:20 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Hej, konkurencia, ktorá nás chce všetkých priviesť do pekla tým, že nám podsúva lživé, podvodné, hriešne myšlienky, falošné istoty, na našu myseľ. Ktorá nás vnútorne oslepuje pre egoistickú honbu za peniazmi a majetkami. Aby sme si učinili z peňazí a majetku zlaté teľa, a nehľadali pravé nebeské hodnoty.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-31 22:02:58 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Eucharistické "zázraky" sú podvod démonov. Rovnaké zvádzanie dôverčivých ľudí k poverám, ako je liečenie reiki, veštby, tarot, všemožný okultizmus. Eucharistické zázraky sú falošné evanjelium, aby ľudia uverili falošnej viere, že sú zachránení pred peklom prijímaním eucharistie. Chcú priviesť slepých veriacich k povere, že eucharistia je liečivá a že vďaka nej prídu do neba, aby sa veriaci vnútorne neobracali od hriechov k Ježišovi. Veriť v eucharistiu bez vnútorného pokánia je to široká cesta do pekla. Pravda je tá, že sa musíme vnútorne hľadať a poslúchať Ježiša Krista.

"Vtedy keby vám niekto povedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Tu! neverte! Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veliké znamenia a budú robiť zázraky, takže by zviedli v blud, keby bolo možné, aj vyvolených. Hľa, predpovedal som vám to! Tedy keď vám povedia: Hľa, je na púšti! nevychádzajte! Hľa, vo vnútorných chyžiach! neverte!" Matúš 24.

Je v poriadku ak prijímate Eucharistiu z lásky k Ježišovi ako Jeho dar a zároveň hľadáte a poslúchate, čiže prijímate vôľu Ježiša Krista, pravý chlieb života vo vašom srdci. Vtedy je to v poriadku. A hovorím, že samotný obrad eucharistie je v poriadku. Je to spoločná priateľská hostina. Je to podobenstvo a spomienka na Ježišovo vykúpenie. Iba vravím, aby ste si nerobili z eucharistie modlu. Ako to v Duchu videla Angelika Zambrano v jej vytrhnutí. (viď odkaz vyššie)

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-31 21:01:09 5057d10a

Heavy metal sa na Bibliu nechytá


Heavy metal sa na Bibliu nechytá
Krovák, ty si to nečítal. Pán Ježiš tam nikde nehovorí o Lorberovi, to oznámenie nemá s Jakubom Lorberom nič spoločné. Bolo určené pre mňa osobne a sprostredkovala mi ho priateľka z Čiech, podľa vôle Pána Ježiša a ja som sa s ním chcel podeliť na mojej stránke. Ja som stále veľmi nečistý človek a nehodný počuť hlas Ježiša Krista. Ona bola Ježišom očistená, posvätená, je mu poslušná a je ním vedená. Ježiš v Biblii viac krát prisľúbil: "Kto má moje prikázania a zachováva ich, to je ten, kto ma miluje; a ten, kto mňa miluje, bude milovaný od môjho Otca, i ja ho budem milovať a zjavím mu seba." Ján 14,21. A ďalšie zasľúbenia nájdeš v Biblii na začiatku 5.kapitoly Matúša. To je podstata evanjelia a vykúpenia: prijať Ježiša do svojho života a poslúchať ho, aby sa splnili jeho zasľúbenia a človek mohol stretnúť. Matúš 6,10. "Nikto, kto zostáva v ňom, nehreší, a nikto, kto hreší, ho nevidel ani ho nepoznal." 1.list Jána 3,6.

Lorberove spisy sú založené na evanjeliu a sú pravdivé, preto ich cirkev a všetci zlomyseľní a urazení ľudia odmietajú a snažia sa ich špiniť. ICH POSLANÍM JE PRIVIESŤ ČLOVEKA K JEŽIŠOVI, ABY MOHOL BYŤ VNÚTORNE OSLOBODENÝ OD HRIECHOV. Očistený v duši, vykúpený.
"Ak vás svet nenávidí, vedzte, že mňa prv nenávidel ako vás. Keby ste boli zo sveta, svet by mal rád svoje vlastné, ale preto, že nie ste zo sveta, ale že som si ja vás vyvolil zo sveta, preto vás svet nenávidí. Pamätajte na slovo, ktoré som vám povedal, že sluha nie je väčší ako jeho pán. Ak mňa prenasledovali, budú aj vás prenasledovať. Ak moje slovo zachovali, zachovajú aj vaše." Ján 15, 18.
"Blahoslavení budete, keď vás budú ľudia nenávidieť a keď vás vylúčia a budú haniť a vyvrhnú vaše meno jako zlé - pre Syna človeka. Radujte sa v ten deň a plesajte, lebo hľa, vaša odplata je mnohá v nebi, lebo zrovna tak robievali ich otcovia prorokom." Lukáš 6,22.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-31 20:22:01 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Lenka, negúglim, je to odber nových videí z youtube. A neprekladám všetko, to je len vzorka.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-31 08:35:17 5057d10a

Heavy metal sa na Bibliu nechytá


Heavy metal sa na Bibliu nechytá
Krovák, to sú napomínajúce slová Ježiša určené pre mňa, ktoré mi poslala mejlom priateľka z Čiech, o ktoré som ju poprosil. Lebo Ježiš prisľúbil: "Moje ovce čujú môj hlas, a ja ich znám, a nasledujú ma, a ja im dávam večný život, a nezahynú na veky, a nikto ich nevytrhne z mojej ruky." "Blahoslavení čistí srdcom, lebo oni budú vidieť Boha." Vygúgli si: "Vždyť každá myšlenka se dá šikovným odpůrcem zneužít, a chce-li někdo špinavé - má to špinavé.", nájdeš. Podobné je: "Beda tým, ktorí hovoria zlému dobré a dobrému zlé, ktorí kladú tmu za svetlo a svetlo za tmu, ktorí kladú horké za sladké a sladké za horké! Beda tým, ktorí sú múdri vo svojich vlastných očiach a pred svojou vlastnou tvárou rozumní."

Satanisti metalisti, iba zopakujem: strach pred trestom smrti v SZ slúžil ako posledná zábrana/zastrašenie hrešiť, aby sa ľudia nedali zvádzať démonmi k hriechu a nepohoršovali seba aj druhých. Odmietate ju počuť. Nedokážete si pokorne priznať svoj omyl, lebo ste pyšní a posadnutí, preto tieto 2 dôvody vnútorne zvádzaní k pýche, ukázať sa ako neomylní. Sebou aj nimi. Chcete sa pýšiť nad Boha, že vy neuznávate trest smrti a Boh je prísny. Ste pomýlení sudcovia. Boh si nepraje trestať ľudí, ale aby sa obrátili. Preto Pán Boh povedal ešte v časoch Starého zákona: "Povedz im: Ako že ja žijem, hovorí Pán Hospodin, že nemám záľuby v smrti bezbožníka, ale v tom, aby sa odvrátil bezbožník od svojej cesty a žil. Odvráťte, odvráťte sa od svojich zlých ciest! Lebo prečo máte zomrieť, dome Izraelov?!" Izaiáš 33,11


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-31 08:29:21 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Jo, destinácia to je koniec cesty... ináč žiadne sekty neuznávam. Len vravím, že jediná pravá cirkev je, Božie kráľovstvo vedené Ježišom Kristom, a do nej by sa mali chcieť aj katolíci zaradiť. To by malo byť pre každého kresťanského veriaceho prvoradá úloha, zadovážiť si v nej členstvo. Pritom môže patriť a stretávať sa aj so svetskou cirkvou, ak je to Božia vôľa, veď cieľom cirkvi by malo byť priviesť veriacich k poznaniu Ježiša. Ale ak samotná cirkev Ježiša odmieta, tak pre nich platí: "A ktorýkoľvek by vás neprijali ani vás nechceli počuť, idúc odtiaľ vytraste i ten prach spod svojich nôh im na svedectvo. Amen vám hovorím, že znesiteľnejšie bude Sodomanom a Gomoranom v súdny deň, než tomu mestu." Marek 6:11

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-30 15:04:56 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Heavy metal sa na Bibliu nechytá


Heavy metal sa na Bibliu nechytá
Zdroj
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-07-30 14:51:45 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Ježišove slová môžeme chápať hmotne, duchovne alebo poverčivo, milá Lenka. Pri hmotnom pohľade je chlieb a víno darom, s ktorým môžeme obdarovať ostatných, podeliť sa, ktorý udržiava naše hmotné telo pri živote. "A vezmúc kalich poďakoval a povedal: Vezmite toto a rozdeľte medzi sebou." Ježiš povedal, aby sme sa vospolok učili podeliť sa s jedlom a pitím z lásky: "Toto robte na moju pamiatku", pričom sa tiež máme mať na pozore pred hriechom: "A vystríhajte sa, aby snáď vaše srdcia neboli obťažené obžerstvom a opilstvom a starosťami o tento život, a náhle by prišiel na vás ten deň." Lukáš 21,34. Prví kresťania sa stretávali pri normálnej večeri, až neskôr si katolíci vo svojej slepote UROBILI Z VEČERE NÁBOŽENSKÝ OBRAD A Z JEDLA MODLU, KTORÚ UCTIEVAJÚ a ktorú prijímajú jedia vo viere, že zázračným spôsobom premieňa ich svetskú dušu na svätú dušu. Toto je ale lož a povera. Veď Ježiš povedal: "Duch je, ktorý oživuje; telo nič neosoží." Skutky lásky zmenili na náboženstvo. Bez prijatia Božieho Ducha do srdca sa potrava skazí, alebo sa len prispôsobí stavu egoistickej duše človeka, skrze jeho konanie. Jedenie potravy nikoho nespasí. Spasí nás jedine prijímanie Ježišovho slova, ktoré je pravý Chlieb života. Jedlo je len prostriedkom obdarúvania sa, konania dobrého skutku z lásky. Ježiš nežiadal ani neučil uctievať eucharistiu, ale žiadal lásku a poslušnosť k Bohu, čiže poslušnosť k jeho Otcovskej vôli. "Staň sa tvoja vôľa ako v nebi tak i na zemi." "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach." Túto vôľu Boh vkladá do sŕdc, ktorí ho chcú počúvať. Nie je napísaná v Biblii, je to Živá vôľa Božia. Nie je naša vlastná vôľa, je to Jeho vôľa, ktorú by sme mali chceli počúvať a činiť. Nie našu pyšnú vôľu, alebo vôľu iných bezbožných ľudí, alebo zvádzajúcu vôľu zlých duchov, ktoré sú hriešne a oddelením od Boha.

@Filippo, prestaň šalieť. Nehovorím, že je zlé chodiť na omšu k symbolickej hostine a vypočuť si citát z Evanjelia. To všetko sú tolerované obrady. Hovorím len toľko, aby ste UTIEKLI OD POVERČIVOSTI A NEVERILI LŽIVEJ NÁUKE, ŽE VÁS SPASÍ KÚSOK JEDLA. Počúvni Panenku Máriu, ty tvrdá dubová hlava, a "postav vo svojom srdci na prvé miesto Ježiša", aby sa od teba "rozohnala tma a tôňa smrti", čiže démonské hlasy okolo a z tvojho tela, ktoré obklopujú tvoju temnú dušu, plnú klamlivých predstáv:

"Drahé deti! Ako matka vám chcem byť na pomoci. Svojou materinskou láskou vám chcem pomôcť otvoriť svoje srdce a aby ste v ňom dali na prvé miesto môjho Syna. Chcem, aby vás skrze vašu lásku k môjmu Synovi a skrze vašu modlitbu ožiarilo Božie svetlo a naplnilo Božie milosrdenstvo. Chcem, aby sa tak rozohnala tma a tôňa smrti, ktorá vás chce obklopiť a zviesť. Chcem, aby ste pocítili radosť požehnania Božieho prisľúbenia. Vy, deti človeka, vy ste Božie deti, vy ste moje deti. Preto, deti moje, kráčajte cestami, ktorými vás moja láska vedie, učí pokore, múdrosti a nachádza cestu k nebeskému Otcovi. Modlite sa so mnou za tých, ktorí ma neprijímajú a nenasledujú. Tých, ktorí pre tvrdosť svojho srdca nemôžu pocítiť radosť pokory, zbožnosti, pokoja a lásky – radosť môjho Syna. Proste, nech vám vaši pastieri svojimi požehnanými rukami vždy udeľujú radosť Božieho požehnania. Ďakujem vám."
http://www.medjugorje.ws/sk-mini/messages/1403
18a/

Ježiša v srdci prijímať, počúvať a poslúchať v skutkoch - Matúš 7,21-23, to je prvoradá a hlavná doktrína, ktorej máme veriť. A jediná cesta spásy. Všetka ostatná viera je vedľajšia. Ježiš hľadí na naše srdce, či je k Nemu a k ľuďom milujúce alebo nenávistné, pokorné či pyšné. Je mi šumafuk, či veríš v zázračnosť eucharistie, alebo či neveríš Lorberovi, prijmi Ježiša do svojho srdca. Miluješ ho? Ak nie, tak sa nečuduj, že si v temnote. Modli sa k Ježišovi, aby očistil tvoju dušu a aby ťa oslobodil od posadnutosti zlými duchmi, ktorí ťa neustále zvádzajú k lživej predstave, že si spasený skrze obrady. To je lož. Spasí ťa jedine Ježiš Kristus, ak ho prijmeš a budeš poslúchať v srdci a skutku. Bez pokory nás Ježiš nemôže nasilu očistiť od hriechu a pokrstiť ohňom Ducha Svätého. Kým sú naše srdcia temné, sme neustále zvádzaní démonmi pochybností, lží, rúhania sa, smilstva, nenávisti, atď atp. Rímski pápeženci odmietajú prijať a poslúchať Ježiša, takisto ako odmietajú Lorberove spisy, spisy tej írskej pisárky M.C. určené pre rímskych veriacich, lebo pýcha im bráni pokoriť sa a vidieť, že Ježiš miluje a preto varuje aj deti, ktoré vyrastali v RKC, že táto organizácia je napáchnutá slobodomurármi a pápež spolupracuje s NWO. Ján 15, 18-22. Tieto posolstvá Ježiš oznamuje tisícom svojich detí po celom svete. Ale kňazi sú neveriaci a bezbožní. Nehľadajú potvrdenie týchto posolstiev u Ježiša. Neprijímajú jeho Ducha Svätého. Milujú viacej Pápeža než Ježiša. Sú v srdci zatvrdnutí, oklamaní a omylní, odmietajú sa pred Ním pokoriť a prijať Ho do svojho života, prísť k Ježišovi do svetla. Uctievajú Máriu, svätých, eucharistie, pobožnosti, ale na Ježiša Krista nedbajú. Tí, ktorí potláčajú svoje svedomie, a zatvrdzujú si svoje srdcia, budú raz zodpovední za seba aj za svoje zvedené/zverené im ovečky, pretože odmietli ostríhať varovania Ježiša Krista, lebo viacej milovali Pápeža a ľudí, než Boha. Babylonská rímska cirkev bola vybudovaná na sfalšovanej náuke Nového zákona. Ako chcete byť zachránení pred peklom, keď zomriete vo vašich hriechoch, keď neprijímate pravdu, vybrali ste si veriť lžiam v temnote? Obrady sú mŕtve a nespasia, iba Boh je živý a môže vás spasiť. Posolstvá Panny Márie z Medžugoria sú pravé, hoci sú znečistené katolíckymi obradmi. Inak by ich cirkevní vlci odmietli a vyhlásili by ich za falošné. http://lorber.szm.com/pisar.html Podstata tých posolstiev je jasná: OBRÁŤTE SA K JEŽIŠOVI A POSLÚCHAJTE HO. Všetko ostatné je nepodstatné. Vážte si, že sa vás Ježiš snaží priviesť ku pravej živej viere v Neho v srdci, aby ste ho hľadali v Duchu a Pravde, nie v Hmote a Starozákonných Obradoch. Iba živá viera so skutkami podľa vôle Boha človeka spasí. On miluje a stará sa o všetkých ľudí, vrátane RKC, prehliada nepodstatné doktríny, ktorým ľudia veríte.
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/nebezpecne-ro
zdelenie-kvoli-nepodstatnym-krestanskym-doktrinam

@Lucifer, ten posledný deň je deň, kedy zomrieme. Posledný súd nastáva v náš posledný deň. Posledný deň na Zemi je začiatkom nášho života vo svete duchov. Po telesnej smrti idú niektorí do neba, iní do pekla. Na internete to máš dosvedčené v tisícoch prípadoch OOBE, od ľudí, ktorí sa mohli vrátiť z neba, z pekla, alebo z hádesu (rozcestie, temný svet uprostred, pre vlažných ľudí, ktorí sa nehodia ani do neba ani do pekla), pre svedectvo. Či si myslíš, že ľudské duše zostávajú v hrobe v truhle pri rozkladajúcom sa tele čakať na vzkriesenie? Každý deň nastáva pre milióny ľudí posledný deň. Vtedy mnohí častokrát vidia svoj život ako na dlani. Rovnako, keď miestami prichádzajú pozemské katastrofy a každý deň tisíce ľudí zomierajú, je to PRE NICH posledný deň. Ale je isté, že raz všetci zomrieme, dočkáme sa posledného dňa aj súdu. V tom okamihu aj my predstúpime pred Ježiša a budeme postavení buď po jeho pravej alebo ľavej ruke. "Ale to vedzte, že keby hospodár vedel, v ktorú stráž príde zlodej, bdel by a nedal by podkopať svoj dom. Preto aj vy buďte pripravení, lebo v tú hodinu, v ktorú sa nenazdáte, príde Syn človeka." Čiže zlí duchovia nás všetkých neustále zvádzajú zlými myšlienkami k hriechu a zlobe, preto máme byť ostražití, lebo nevieme deň ani hodinu našej smrti. Včera som čítal celkom pekný článok na Zem a vek:
http://www.zemavek.sk/articles/view/o-muzi-ktery-c
htel-vedet-vsechno (hovorí konkrétne o príchode svetského učenca do podsvetia, ktorý veril, že príde do neba)
http://www.lorber.cz/prehled.html (tu sú v knižke Duchovné scény popísané 10 rôznych úmrtí, ako ľudia prechádzajú na druhý svet. Jedna z nich je veľmi podobná horeuvedenému článku. U každého človeka je úmrtie a cieľová destinácia iná.)


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-29 16:47:35 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Lenka; jediná Cirkev, ktorú brány nebeské nepremôžu, je Ježišovo Kráľovstvo Nebeské, život v láske a poslušnosti k Ježišovi Kristovi. Všetky svetské cirkvi, organizácie a sekty (katolícka, evanjelická, pravoslávna, jehovistická, adventistická, letničné, atď.) sú už viac či menej premožené a infikované diablom, lebo klamú ľudí diabolskou náukou: "raz zachránení - navždy zachránení". Klamú veriacich, že im stačí len veriť, že Ježiš zomrel za naše hriechy a hop všetci vstúpime do Neba, stačí, ak budeme navštevovať a veriť ich cirkvi, že nás Ježiš vykúpil. A to je lož, lebo Ježiš vykupuje iba tých ľudí, ktorí Ho chcú prijať do svojho života, ktorí sa chcú odvrátiť od lásky k hriechu. Ježiš povedal: "Ten, kto má radšej otca alebo mater ako mňa, nie je ma hodný; a kto má radšej syna, alebo dcéru ako mňa, nie je ma hodný; a kto neberie svojho kríža a nejde za mnou, nie je ma hodný. Kto najde svoju dušu, ztratí ju, a kto pre mňa ztratí svoju dušu, najde ju." Je napísané: "Alebo či neviete, že nespravodliví nezdedia Božie kráľovstvo? Nemýľte sa, ani smilníci ani modlári ani cudzoložníci ani mäkci ani samcoložníci ani zlodeji ani lakomci ani opilci ani nadávači ani dráči nezdedia Božie kráľovstvo." Čiže kto hreší, nemôže vstúpiť do neba.

Ježiš pri poslednej večeri pripodobnil chlieb a víno k svojmu telu a krvi.

"A keď jedli, vzal Ježiš chlieb, a keď bol dobrorečil, lámal a dával učeníkom a povedal: Vezmite, jedzte: toto je moje telo. Potom vzal kalich a poďakujúc dal im so slovami: Pite z neho všetci, lebo toto je moja krv tej novej zmluvy, ktorá sa vylieva za mnohých na odpustenie hriechov. Ale hovorím vám, že odteraz nebudem nikdy piť z tohto plodu viniča, až do toho dňa, keď ho budem piť s vami nový v kráľovstve svojho Otca." Matúš26

"A Ježiš im povedal: Amen, amen vám hovorím, že ak nebudete jesť tela Syna človeka a piť jeho krvi, nemáte v sebe života. Kto je moje telo a pije moju krv, má večný život, a ja ho vzkriesim v posledný deň. Lebo moje telo je pravdivý pokrm a moja krv pravdivý nápoj. ..... Duch je, ktorý oživuje; telo nič neosoží. Slová, ktoré vám ja hovorím, sú duch a sú život." Ján6

Vidíš, Ježiš jasne hovorí, že jeho slová sú podobenstvo! Iba pokorné prijímanie Ježiša do nášho života nás môže spasiť, samotné oplátka-telo nič neosoží. Presne sú vysvetlené tu:
http://posledna-polnica.blog.cz/1406/tri-otazky

http://lorber.szm.com/vybrane/telo_a_krv.html[/ur
l]
http://
posledna-polnica.blog.cz/1407/katolicka-cirkev-pre
stan-prosim-uctievat-ine-modly

http://www.divin
erevelations.info/documents/prepare_to_meet_your_g
od/index.htm
(aj v češtine)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-28 18:55:14 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
Cobra, nedávaj sa klamať katolíckymi ultras, tí chcú stále leštiť pápežov pošpinený svetský aj kresťanský imidž ako svätca. Pápež je jeden z mnohých falošných prorokov, rovnako ako sú mnohí ďalší falošní hlásatelia evanjelia, ktorí nikdy neprijali Ježiša za svojho Spasiteľa do svojho života, ale klamú sami seba a aj svoje zvedené ovečky svojimi antikristovskými náukami.

Toto je ich antikristovská náuka: nedokážeš prestať hrešiť, ale musíš k nám prichádzať neustále sa spovedať a my ti odpustíme hriechy, Ježiš zomrel za tvoje hriechy a stačí ti len veriť v našu cirkev, a budeš automaticky spasený, nepotrebuješ poslúchať spoznať Ježiša aby si bol vnútorne očistený od lásky ku tvojím hriechom, stačí ti veriť v RKC, v posledné pomazanie (=katolícka satanská lož) to istí, hoci zostávaš hrešiť ako diabol, hoci ťa Ježiš neoslobodil od hriechu, ktorý tak miluješ konať, vďaka tomu, že nám veríš, prídeš do neba, aj keď si nikdy nehľadal a neposlúchal vôľu Boha Otca - Matúš 7, 21-23, neprijal, nemiluješ a neposlúchaš jeho Ducha Svätého, ale miluješ hriech, z ktorého sa nechceš vzdať a preto sa z neho večne spovedáš, ver že naša oplátková modla ťa privedie do neba.

Čo hovorí v Biblii o falošných prorokoch: "Milovaní, neverte každému duchu, ale skúšajte duchov, či sú z Boha, pretože mnohí falošní proroci vyšli do sveta. Po tomto poznáte Ducha Božieho: každý duch, ktorý vyznáva Ježiša Krista, prišlého v tele, je z Boha; a každý duch, ktorý nevyznáva Ježiša Krista, prišlého v tele, nie je z Boha, a to je ten duch antikristov, o ktorom duchu ste počuli, že príde, a je už aj teraz na svete." 1Jn4

Antikristovia: "Deti, je posledná hodina, a ako ste počuli, že príde antikrist, i teraz už povstali mnohí antikristovia, odkiaľ známe, že je posledná hodina. Z nás vyšli, ale neboli z nás, lebo keby boli bývali z nás, boli by zostali s nami." 1Jn2

Možno si počul o svedectve Angeliky Sombranovej, ktorej Ježiš ukázal vo vytrhnutí, že "katolíci sa klaňajú modle." A práve rímske obrady veriacich zvádzajú, aby zostávali na širokej ceste do pekla, aby ste sa pasívne a v hriechu spoliehali na vašu oplátkovú modlu. Nemôžeme prísť do neba, keď sme v duši diablami milujúcimi hriech a nechceme sa vzdať hriechu. Preto Ježiš povedal: "A každý, kto čuje tieto moje slová a nečiní ich, bude pripodobnený človeku bláznovi, ktorý vystavil svoj dom na piesku."

Rímska cirkev je svetská organizácia, jej zakladatelia boli mocichtiví a peňazíchtiví podvodníci. Ježiš Kristus nezaložil Rímsku cirkev, ale založil duchovnú cirkev v srdciach svojich detí nazvanú "Božie Kráľovstvo", "Nebeské Kráľovstvo", "Ovčinec", alebo aj "Nebeský Jeruzalem", ktorá "nie je z tohto sveta". Ježiš je pravým Otcom svojich detí, nie Rímsky Pápež = "Svätý Otec" = falošný prorok.

Pravé Kristovo evanjelium je prijať a poslúchať Ježiša. "Dieťatká, nech vás nikto nezvedie! Ten, kto činí spravodlivosť, je spravodlivý, tak ako je on spravodlivý. Kto robí hriech, je z diabla, lebo diabol hreší od počiatku. Nato sa ukázal Syn Boží, aby skazil diela diablove. Nikto, kto sa narodil z Boha, nerobí hriechu, lebo jeho semä zostáva v ňom, ba ani nemôže hrešiť, lebo sa narodil z Boha. Po tom poznať deti Božie a deti diablove. Nikto, kto nečiní spravodlivosť, nie je z Boha, a ten, kto nemiluje svojho brata." 1.list Jánov 3. Ako málo sa káže v kostoloch toto evanjelium, narodiť sa z Boha.

Citát "A ja ti tiež hovorím, že si ty Peter, Skala, a na tej skale zbudujem svoju cirkev, a nepremôžu jej ani brány ríše smrti" bol zneužitý Rímskou cirkvou, ktorá si ho neprávom vztiahla na seba, aby si zaviazala vieru veriacich. Ale Ježiš povedal podobenstvo, že založí na Petrovej skalopevnej viere v Ježišovho Ducha Svätého jeho Božie Kráľovstvo, ktoré nepremôžu útoky diabla, ak ho budeme v srdci poslúchať. Nebuď skormútený, keď "Rímskokatolícka Nová Babylonská Cirkev" padne, ako je prorokované v Zjavení 18.

A čo sa týka Maitreyu alebo falošného Krista, tak v Afrike majú svojho Maitreyu, v Amerike majú svojho Maitreyu, v Arábii majú svojho Maireyu, ale aj na Slovensku máme nášho Maitreyu, a sú to napríklad Fico, Kiska, Procházka, Lipšic, Radičová, a tisíce ďalších im podobných zbožňovaných spasiteľov, politické tváre NWO. "A bolo jej dané, aby dala ducha obrazu šelmy, aby aj hovoril obraz šelmy, aj aby urobila to, aby všetci, ktorí by sa neklaňali obrazu šelmy, boli pobití."


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-28 08:35:06 5057d10a

Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost


Emil Páleš: Bezák, církevní majetky a budoucnost
@Slavo, neodpovedali mu preto, lebo sú sami bezradní a bezduchí, nemajú a ani nehľadajú pomoc Ducha Božieho, lebo sú nespoľahliví, svetskí, vierolomní, pomýlení, odmietajú poznať Pravdu, odmietajú poslúchať Ježiša, chcú vyzerať neomylne pred ľuďmi, sú radšej pyšní a panovační, zvedení, temní, "nie sú svetlom sveta, ale sú sami temnotou pre seba aj pre iných", lebo sú nepokorní pred Ježišom, netúžia od Ježiša počuť Pravdu, lebo sú im milšie staré bludné katolícke lžiučenia, ktoré sú v rozpore s Bibliou, ktoré do cirkvi importovali v stredoveku temní mudrlantskí teológovia a démoni. "A to je ten súd, že svetlo prišlo na svet, ale ľudia viacej milovali tmu ako svetlo, lebo ich skutky boli zlé. Lebo každý, kto robí zlé, nenávidí svetlo a nejde k svetlu, aby neboli trestané jeho skutky. Ale ten, kto činí pravdu, ide k svetlu, aby boli zjavené jeho skutky, že sú vykonané v Bohu." - Ján 3,19; 1.Tim.3;4;5;6; 2.Tim 3.

@Lucifer, pápeži vždy paktovali so kráľmi sveta, a takisto aj dnes spolupracujú s NWO: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_meetings_betw
een_the_Pope_and_the_President_of_the_United_State
s
Zjavenie Jánovo 17, verš 2.

Tu sú slová Ježiša Krista o vašom pápežskom idole:

Antikrist, náboženstvo nového svetového poriadku, nová svetová mena - 27. marca 2014

Zapíš prosím tieto slová dcérka a pošli ich na moju stránku....

Drahí priatelia Boha a Ježiša,
dnes bol dňom reflexie pre mňa a moju dcéru. Ona si jasne uvedomuje, čo znamenajú dnešné udalosti. Rovnako dobre ich chcem prebrať aj s vami. Dnes sa úplne prvý krát stretli obaja, Falošný Prorok a Antikrist, aby diskutovali o plánoch Nového Svetového Poriadku. Diskutovali o cestách, ako priniesť dokopy všetky náboženstvá sveta, aby pod falošnou zámienkou ohlásili nový duchovný zákon na Zemi. Problém s týmito rozhovormi je ten, že sú zakorenené v mojom nepriateľovi a ja nebudem milosrdný k nikomu, kto sa pokúša skaziť nariadenia môjho Otca. Nebudem v ničom milosrdný ku komukoľvek, kto sa podieľa na pretláčaní tejto paradigmy po tvári mojej planéty. Toto boli už od začiatku ich plány. Ich plány boli založiť Nový svetový poriadok, novú svetovú menu a nové svetové náboženstvo. Akonáhle sa všetky tieto tri zložky naplnia, moja tvár sa obráti k inej ceste a zošlem svoj hnev na nich.

Deti, nalieham na každého z vás, aby ste si zvážili, koho považujete dnes za vašich nepriateľov. Chcem od vás, aby ste si zapísali ich mená na papiere a schovali si ich do vašej Biblie. Možno vaše modlitby za nich pohnú moje milosrdné srdce, a potom v tom čase vypočujem vaše vonné modlitby, budem milostivý. Nedokážem vystáť ten smrad od vlád po celej zemi... Všetci títo králi sa už skoro zohnú pred jediným pravým Bohom, Ježišom Kristom. Nedovolím im, aby ešte dlhšie šliapali po mojom svätom ľude. Môj hnev bude svižný akoháhle sem dorazí. Premôže ich spoločne so štyrmi mocnými pozemskými vetrami. Deti, počúvajte ma dnes! Modlite sa za vašich nepriateľov! Za každého jedného z nich, aby ste im bránili smerovať do večného zatratenia v pekle.

Som na mojej ceste, deti.
Dokážete vnímať blízkosť môjho príchodu?

S láskou, Ježiš

http://posledna-polnica.blog.cz/1407/antikrist-nab
ozenstvo-noveho-svetoveho-poriadku-nova-svetova-me
na

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-27 17:41:10 5057d10a

NASA slíbila brzké setkání s Mimozemšťany


NASA slíbila brzké setkání s Mimozemšťany
Stretnutie s "mimozemšťanmi" je nebezpečný podvod, sú to démoni. Čítajte:
http://posledn
a-polnica.blog.cz/1407/ufo-vojensky-pokrok-votrelc
i-demoni-nefilim


Ľudia, ktorí žijú na iných planétach v nekonečnom vesmíre, sú nám podobní, NELIETAJÚ VESMÍROM v tanieroch, ale žijú si spokojne tam, kde boli Pánom Bohom dosadení/stvorení. Mali by sme žiť v poslušnosti k Bohu, ale namiesto toho sa obraciame k zlu... žijeme podľa seba a nedbáme na Boha.

Démoni + Nasa + Vatikán + Ilumináti chystajú podvod na ľuďoch.

Je predpovedaných viacero katastrof v blízkej budúcnosti - moslimi, emzáci, katastrofy, jadro, a tiež 7 hladných rokov súženia.

A tu je ešte sen o mimozemšťanoch, vrátane biblickej predpovede zo zjavenie: (zvádzanie z bezodnej priepasti pekla): http://posledna-polnic
a.blog.cz/1406/vizie-od-pana-jezisa-z-15-juna-2014Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-23 23:47:21 5057d10a

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
To slovo "ok" z angličtiny som mohol preložiť aj ako "v poriadku".

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-22 09:22:07 5057d10a

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
Lenka, Ježiš je slobodný Boh a môže a aj rozpráva slobodne, nie obmedzene, ako si to prajú obmedzení ľudia, ktorí chcú Boha zaškatuľkovať a obmedziť jeho slovník iba na obľúbenú katolícku tému "Ruženec, panna Mária, "svätý" "otec" František, liturgia, sväté prijímanie, atd.". Vždy volí slová a podobenstvá tak, aby správne a presne podal tú či onú myšlienku, alebo podobenstvo. Pozri napr. Zjave
nie 17. kapitolu
.

Ježiš je slobodne konajúci a neobmedzený Pán pánov a Kráľ kráľov a Boh zástupov.

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-07-22 09:19:49 5057d10a

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
@Marcus, tento článok JE VAROVANÍM ľuďom o tom, čo sa chystá a nemá nič spoločné so Svedkami Jehovovými. Nevolá nás vstúpiť medzi Jehovistov, ani medzi Katolíkov, ani medzi Protestantov, ani do inémho náboženstva či sekty, vedenej omylnými ľuďmi, ale prijať Ježiša Krista do svojho života a byť vedení Ježišom. Prijmi Ho alebo odmietni. Ale potom si budeš niesť následky.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-21 09:26:21 5057d10a

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
Faustína Kowalská, urobil si si z nej pre seba modlu. Tvoje predstavy o Ježišovi sú falošné. Tvoje súdy sú nemiestne, tvoj rozum ťa zviedol do omylu. Tieto slová sú od Pána Ježiša Krista, sú pravé a sú hovorené s citom, hoci sa venujú vážnym a smutným veciam, niet v nich nenávisti voči Jeho nepriateľom, ktorí nastoľujú systém Antikrista, NWO. Tieto slová sú o zlej politike a o smutných veciach, ale sú povedané s citom. Precitni zo sna. Ježiš hovorí ku každému z nás s iným prístupom a štýlom. Podľa Jeho múdrosti, lásky a prozreteľnosti. Hľadí na tvoje srdce, nie na fantázie, či už sú pravdivé alebo falošné, ktorým veríš. Ježiš povedal: "Všetko mi je vydané od môjho Otca, a nikto nezná Syna, iba Otec, ani Otca nezná nikto, iba Syn, a ten, komu by Syn chcel zjaviť. Poďte ku mne všetci, ktorí pracujete a ste obtiažení, a ja vám dám odpočinutie. Vezmite moje jarmo na seba a učte sa odo mňa, lebo som tichý a pokorný srdcom, a najdete odpočinutie svojim dušiam; lebo moje jarmo je užitočné a moje_bremeno ľahké." Používaš dvojaký meter. Aj Biblii nájdeš slová vážne a smutné (Mat.5,21-26), takisto aj veci láskavé a príjemné (Mat.5,43-48). Najprv si vyber brvná zo svojho oka, namiesto súdenia druhých. Súd patrí Bohu, nie tebe. Ak máme súdiť pravosť písma, či je vdýchnuté Bohom, musíme sa obracať k Duchu Svätému. Tvoj vlastný súd a útlocit a našepkávanie zlých duchov ťa zvádza k omylu. Prečítaj si slová Pána Ježiša, ktoré som tu uverejnil:

"Čo by sme mali urobiť: Príprava na vytrhnutie / Ako byť pripravení na vytrhnutie"

Toto je podstata evanjelia, aby sme spoznali Pána Ježiša osobne a dali sa ním očistiť od našich hriechov a spasiť. Niet inej cesty. Všetko ostatné sú vedľajšie veci.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-20 22:44:10 5057d10a

Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu


Ako byť zachránení; pre tých, ktorí zostali pozadu
@cobra, mýliš sa. Toto je priateľský rozhovor Ježiša a jeho dieťaťa. Sú to vecné otázky a vecné odpovede OHĽADOM BLÍŽIACICH SA UDALOSTÍ, ktoré nájdeš takto predpovedané v Evanjeliách a v Zjavení.

Skôr než začneš kritizovať, najprv si článok prečítaj. Pripojil som k nemu aj výzvy od Pána Ježiša pre nás k modlitbe, k obráteniu sa k Ježišovi, k úprimnému pokániu s výčitkami svedomia, k odvráteniu sa od našich hriechov a k pokornému hľadaniu a uskutočňovaniu Otcovej vôle, čiže k nasledovaniu Ježiša Krista, ako to od nás žiada:

"21 Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach. 22 Mnohí mi povedia tamtoho dňa: Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene a v tvojom mene démonov nevyháňali a v tvojom mene mnoho divov nečinili? 23 A vtedy im vyznám: Nikdy som vás nepoznal. Odídite odo mňa, páchatelia neprávosti!" ...Matúš 7; čiže "Vôľu Otca", ktorá nie je napísaná v Biblii ani v pastierskych listoch, ani to nie sú naše dobré návyky, ale je to vôľa, ktorú nám Boh Otec oznámi živo do srdca, ak ho o ňu vôbec stojíme: "Nech príde tvoje kráľovstvo! Nech sa stane tvoja vôľa ako v nebi, tak aj na zemi!")

Ježiš povedal: "Chvály od ľudí neprijímam, ale som vás poznal, že lásky Božej nemáte v sebe." Ján 5, 38 - 44 !! Preto nečakaj od Ježiša Krista, že by posielal svoje deti, ktoré nie sú zaťažené katolíckou výchovou, klaňať sa katolíckym obradom a k Jeho formálnemu uctievaniu v kostole. Aký je z obradov úžitok? Mizivý. Ak nehľadáte a nenasledujete Božiu vôľu vo svojom srdci, ani obrady vás nespasia. Modlitby sú dobré, ale musia byť myslené vážne a úprimne, inak je to len "žvatlanie pohanov" - Matúš 6,7. Pretože Ježiš povedal: "Ver mi, žena, že ide hodina, keď ani na tomto vrchu, ani v Jeruzaleme, nebudete sa modliť Otcovi. Vy sa modlíte a neviete čomu; my sa modlíme a vieme čomu, lebo spása je zo Židov. Ale ide hodina a je teraz, keď praví modlitebníci budú sa modliť Otcovi v duchu a v pravde, lebo aj Otec hľadá takých modlitebníkov, ktorí by sa mu tak modlili. Bôh je duch, a tí, ktorí sa mu modlia, musia sa modliť v duchu a v pravde." - Ján 4,21-24; Ján 14,15-21, Matúš 5,8, Zjavenie 3,20 atď. Ježiš chce nepredstieranú lásku, nie predstierané uctievanie. Toto Ježiš hovorí i v Domácnosti Božej: "Tým, ktorí Ma hľadajú, povedz: Ja som Ten pravý všade a nikde. Všade som kde Ma milujú a zachovávajú Moje prikázania, - nikde však, kde sa ku Mne iba modlia a Mňa uctievajú. Či nie je láska viac než modlitba a zachovávanie prikázaní viac než uctievanie?! V pravde, v pravde hovorím ti: Kto Ma miluje, ten sa ku Mne modlí v duchu, a kto zachováva Moje prikázania, ten je, ktorý Ma v pravde uctieva! Moje prikázania však nemôže zachovávať nikto iný, než len ten, kto Ma miluje; kto Ma ale miluje, ten nemá už žiadne iné prikázanie, iba to, že Ma miluje a Moje živé slovo, ktoré je pravým večným životom."

@Marcus, všetci ľudia, ktorí Ježiša prijali do svojho života, sú súhrnne označení ako jeho Nevesta. Sú to ľudia, ktorí Ježiša naozaj milujú, poslúchajú a nasledujú ho vo svojom živote, ktorí boli naozaj očistení od hriechu Jeho Krvou a boli oslobodení od konania hriechov, posvätení Svätým Duchom. Ženích a nevesta to je podobné prirovnanie, ako Ovečky a Dobrý Pastier, košiar a vlci, Správca domu a jeho sluha. V Biblii sú tiež podobenstvá o svadobnej hostine, desiatich pannách, a ďalšie.

Zjavenie 21,2 A ja Ján som videl to sväté mesto, nový Jeruzalem, sostupujúce od Boha z neba, prihotovené jako nevestu, ozdobenú jej mužovi. A počul som veľký hlas od trónu z neba, ktorý hovoril: Hľa, stán Boží s ľuďmi, a bude bývať s nimi, a oni budú jeho ľudom, a on, Bôh, bude s nimi a bude ich Bohom.

Zjavenie 21,9A prišiel ku mne jeden zo siedmich anjelov, ktorí to mali tých sedem čiaš, plných sedem posledných rán, a prehovoril so mnou a povedal mi: Poď, ukážem ti nevestu, manželku Baránkovu. 10A zaniesol ma v duchu na veľký vrch a vysoký a ukázal mi to veľké mesto, svätý Jeruzalem, sostupujúci od Boha z neba, 11ktorý má slávu Božiu, a jeho svetlosť bola podobná najdrahšiemu kameňu, jako kameňu jaspisu, kryštálovému.

V Novom zákone sa Ježiš sám nazval Ženíchom.

Matúš 9,15 A Ježiš im povedal: Či môžu svadobníci smútiť, kým je s nimi ženích? Ale prídu dni, keď bude odňatý od nich ženích, a vtedy sa budú postiť.

Matúš 25,1 Vtedy bude podobné nebeské kráľovstvo desiatim pannám, ktoré vzali svoje lampy a vyšli v ústrety ženíchovi.

Ján 3,29 Ján Krstiteľ o Ježišovi a o sebe povedal: Ten, ktorý má nevestu, je ženích, a priateľ ženíchov, ktorý tam stojí a čuje ho, veľmi sa raduje pre hlas ženícha. Nuž táto moja radosť sa splnila. On musí rásť a ja sa menšiť.

Ježiš vykúpil svoju nevestu svojou smrťou na kríži.

@Filip vďaka za varovanie, budem si dávať pozor.
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/navsteva-pekl
a-svedectvo-emmanuela-agyarka


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-20 20:06:33 5057d10a

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
Fero, fakt je to až taký rozdiel? :) Som to stále ja, len dbám na svoje svedomie, ako som doposiaľ nerobil. Pokorujem svoje ego, svoju skazenú dušu, nechcem už viac slúžiť peklu. Pýcha je zlá, pýcha vedie do pekla, pýcha je podstata duše každého diabla. Prv než niečo vyslovím, dávam to posúdiť svojmu svedomiu, či je to správne, a keď cítim, že je to špatné, tak takú zlú myšlienku odvrhnem. A poviem ti, že ma to teší. Ježiš/Otec nás k tomu volá, viď Matúš 11,25-30, Matúš 6, 5-15, Efezanom 4, 17-24, atď. Bez pokory šírime okolo seba peklo a kráčame po našej širokej ceste do pekla.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 20:02:19 5057d10a

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
@Fero, opýtam sa ťa: chceš mi naznačiť, že vraj píšem pod prezývkou niekoho iného? Potom sa mýliš. Nie som dvojník. Všetky moje príspevky za posledný rok som sem poslal iba pod týmto tripkódom HyxaFyjo84. Alebo ak mi naznačuješ niečo iné, tak to povedz zrozumiteľne, bez zastretých narážok. Ja vás nesúdim, len som vám upozornil, aby ste neupínali vašu vieru na ľudí, ale na Ježiša.

@Lenka, tento článok je varovaním Ježiša Krista PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ, kresťanom, nekresťanom aj ateistom, plynúcim z jeho lásky a milosti, aby sme všetci boli informovaní, keď sa vonku udeje pohroma, prečo sa to deje a čo máme robiť, kresťania aj ateisti, aby sme sa neutiekali k fámam blúdiacich ľudí, ktoré si budú vymýšľať vo svojej fantázii. Je to volanie nám všetkým, aby sme sa odvracali od lásky k hriechu a začali konať podľa svedomia, aby sme boli poslušní Bohu.

Citát z Nového zákona: Toho istého času tam boli prítomní niektorí, ktorí mu rozprávali o tých Galileanoch, ktorých krv zmiešal Pilát s ich obeťami. A Ježiš odpovedal a riekol im: A či sa domnievate, že tí Galileania boli hriešni nad všetkých Galileanov, že pretrpeli také veci? Nie, hovorím vám; ale ak nebudete činiť pokánie, všetci podobne zahyniete. Alebo tí osemnásti, na ktorých padla veža v Siloe a zabila ich, či sa nazdáte, že oni boli vinní nad všetkých ľudí, ktorí bývajú v Jeruzaleme? Nie, hovorím vám; ale ak nebudete činiť pokánie, všetci zrovna tak zahyniete. - Luká
š 13,1-5
.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-16 09:01:43 5057d10a

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
Komat, Patrik a Fero, prečítal som si vaše súdy. Vypočujte si prosím a dobre uvážte nasledujúce:

Samotné čítanie Biblie a počúvanie prednášok všemožných lepších či horších kazateľov, ktorým ste uverili, vás priviedlo k vašej viere, k vašim presvedčeniam, k vášmu vlastnému výkladu biblických slov. Ale je vaša viera, presvedčenie a výklad naozaj pravdivý? Je vaša viera živá či mŕtva, svetlá či temná?

Božie slová napísané v Biblii vyslovil Boh, preto iba Boh pozná ich vnútorný zmysel a jedine Boh ho zjaví každému, kto je Ho hodný. Kto sa nechce márnivo pýšiť poznaním pravdy pred ľuďmi, kto nehľadá svoju vlastnú slávu, kto sa v srdci obracia k Ježišovi a koná jeho vôľu a chce slúžiť Ježišovi, ako si to On želá, aby aj ostatní ľudia Ho mohli živo spoznať a prísť k Nemu a byť oslobodení od hriechov a skrze neho spasení. Ježiš Kristus prisľúbil poslať všetkým veriacim, ktorí Ho MILUJÚ A POSLÚCHAJÚ, Ducha Svätého, ktorý nás uvedie do všetkej pravdy, podľa Jeho svätej vôle. Ján 14, 15-31.

Pavol bol hlásateľom evanjelia a prorokom, ktorý všetko, čo písal a prorokoval, písal z Ducha Svätého. Povedal: "Ale nám Boh zjavil skrze svojho Ducha. Lebo Duch spytuje všetko, aj hlbiny Božie." 1.Kor.2,10. Nedôveroval slepo iným ľuďom, ale vždy sa v srdci obracal k Ježišovmu Duchu Svätému, pre spoznanie pravdy, pre spoznanie Ježišovej svätej vôle, Ježišovi dával vždy prednosť pre ľuďmi. Preto pokarhal Petra, ako je napísané v Galaťanom 2,14, keď Peter chcel svoje vlastné predstavy nadraďovať nad Božiu vôľu. Peter sa vtedy zmýlil, keď chcel "pohanom hlásať židovský spôsob života". A to isté robíte vy, a to isté robia milióny veriacich na tomto svete. Nasledujú omylných ľudí a svoje vlastné záľuby, namiesto aby hľadali, počúvali a poslúchali vôľu Ježiša. Ako to povedal sám Ježiš: "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach. Mnohí mi povedia tamtoho dňa: Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene a v tvojom mene démonov vyháňali a v tvojom mene mnoho divov nečinili? A vtedy im vyznám: Nikdy som vás neznal. Odídite odo mňa, páchatelia neprávosti!" Matúš 7,21-23.

http://posledna-polnica.blog.cz/1406/v
lastne-porozumenie


Hľadali ste už Božiu vôľu? Prijali ste už jeho Ducha Svätého? Ste mu poslušní? Prosili ste Ho, aby vás viedol, aby vám oznámil pravdu? Alebo súdite iba podľa vášho vlastného názoru a presvedčenia? Je vaša viera vám samým svetlom alebo tmou? Je pravdou či lžou? Alebo si radšej chcete držať svoju vlastnú "pravdu", svoju vlastnú vieru, ktorou sa chcete pýšiť pred inými? Aké sú vaše pohnútky? Hľadať a spoznať pravdu, spoznať Ježiša a slúžiť mu, varovať iných, aby sa tiež odvrátili od svojich hriechov, aby začali počúvať a poslúchať Ježišovu vôľu, ako nám ju všetkým oznamuje a vkladá do nášho srdca, častokrát aj ako napomínajúce svedomie, aby neprišli do pekla?

Tu je
bližšie vysvetlenie onej 24. prorockej Matúšovej kapitoly:

ht
tp://lorber.szm.com/vej/09/vej09_070.htm


Nech vás Ježiš žehná.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-15 23:18:12 5057d10a

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
Neviem, koľkí z vás ste boli v bani. Sú tam zakázané štôlne, kam neradno vstúpiť, ináč ste v okamihu mŕtvi. Je tam otrávený vzduch. Myslím si, že ak nastane veľké zemetrasenie, ako je predpovedané, potom sa zem naplní jedovatými výparmi.
Preto treba pozatvárať okná a nevychádzať von, kým to ustane.
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=mhJa0sZ-hso


Pán Ježiš vás miluje, preto vás varuje mnohými posolstvami:
ABChttp://posledna-polnica.
blog.cz/1407/dopis-od-jezisa-pre-vlaznu-cirkev[/ur
l]


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 17:24:23 5057d10a

Tri dni temnoty


Tri dni temnoty
Je to pravda, pán Ježiš o tomto varuje všetkých veriacich, aj katolíkov, aj veriacich bez konfesie. Ježiš nehľadí na nepodstatné náboženské doktríny, ale na vaše srdce, či ho milujete a poslúchate, alebo nie. To je jediná doktrína, skrze ktorú buď patríte do jeho večnej duchovnej cirkvi, do Nebeského kráľovstva. Berte to prosím vážne. Rok 2012 bol fake, ale tieto veci ešte len prídu.

P
roroctví 2012 - 3 dny temnoty, YOUTUBEZdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 15:39:35 5057d10a

Mágia v trikoch vs okultná mágia


Mágia v trikoch vs okultná mágia
Vieš, bez ohľadu na omyly, ktoré v cirkvi sú, je Ježiš milosrdný ku katolíkom, ktorí v nej vyrastali a pevne veria v jej "neomylnosť", ktorí Ho hľadajú a poslúchajú Ho s celým svojím srdcom. Totiž jediná podstatná vec je stav nášho srdca, či chceme: "Milovať Boha celým svojím srdcom, mysľou, dušou a silou a blížneho ako seba samého," všetko ostatné sú nepodstatné veci. Problém je ten, že ak ľudia povyšujú spomenuté vedľajšie veci (spovede, prijímania, obrady, uctievania modiel, neúprimné modlitby pier vedené zištnosťou a preto márne) nad Ježiša, vkladajú do nich vieru, že budú spasení, hoci zostávajú hrešiť, keď viera v spasiteľnosť obradov dostáva prednosť pred zachovávaním 1.prikázania, vtedy je to zlé. Ak si zapneš Lux alebo Lumen či internetové ideologické katolícke servre, všetky tieto masmédiá vyzdvihujú práve túto mŕtvu a pokrivenú liturgiu nad naslúchanie a poslušnosť Ježišovmu Duchu Svätému. To je zvod diabla, lebo cirkev neučí potrebe prestať hrešiť, ale naopak veriť ospravedlneniu spoveďou. V tejto poslednej dobe sa cirkev tiež snaží zjednocovať náboženstvá, namiesto aby hlásali pohanským náboženstvám jediné evanjelium - o pokornom prijatí Ducha Svätého. A tento ekumenizmus je vrcholným bodom ich nekresťanských doktrín. Ježiš založil svoju cirkev v srdciach ľudí, ako to povedal Petrovi, na jeho pevnej viere v Neho. Ježiš je pravým pastierom. Ostatní sú samozvaní falošní pastieri, učitelia cirkvi, ktorí sa stavajú do úlohy Ježiša. Ježiš nezaložil Rímskokatolícku cirkev, ju založili ľudia, aby ľudí udržiavali vo viere a žili z desiatkov. To je pravý základ tejto svetskej vonkajšej cirkvi, žiaľ. Nepopieram však, že sú v RKC mnohé dobré veci a mnoho dobrých ľudí, ktorí Ježiša prijímajú a poslúchajú v srdci. Lebo Ježiš nehľadí na minoritné doktríny, ale na lásku a pokoru veriaceho. Ale väčšina veriacich taká nie je. Klamú sami seba vierou, že sú spasení vierou v cirkev. Ale iba vierou v JEžiša sme spasení, a vzrastajúcou láskou k Nemu skrze poslušnosť vnútorne duševne obnovení. Skutočné prijímanie Ježiša je poslušnosť jeho svätej vôli.

Dúfam, že mi admin zverejní článok, ktorý som dnes naobed poslal. Keď sem schvaľuje protikresťanské články, mohol by zverejniť aj prokresťanské slová od Pána Ježiša. Proroctvo o troch dňoch temnoty, ktorá príde na Zem.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-13 19:07:19 5057d10a

Mágia v trikoch vs okultná mágia


Mágia v trikoch vs okultná mágia
V Starom zákone neboli "vyvražďované ostatné kmene", ale "vyvražďované vraždiace kmene." Pán Boh je Pánom života a smrti. On nám ho dáva aj berie, on má právo rozhodovať, kedy nám ho vezme. Neboj sa, rozhoduje sa spravodlivo a s láskou. Ty súdiš, čo sa vtedy odohralo, podľa starých židovských útržkovitých záznamov v Starom zákone, a nevieš, čo to boli za ľudia. Sú to pre teba iba slová. Človek samotný nemá právo telesne usmrcovať iných ani seba, ako to svojvoľne robila stredoveká bezbožná dobyvačná cirkev. To musí povoliť Boh. Iba Boh dokáže dobre a správne rozhodovať o živote a smrti, vojne a mieri, nie človek. Ani ja, ani ty, ani nikto iný, Rafael. V Starom zákone boli ustanovené rôzne tresty, aj ukameňovania za niektoré zločiny. Prečo? Preto, aby ľudia mali zábrany hrešiť. Rovnako ako máme pred očami basu za vraždu v SR, tak boli uzákonené v tej dobe podobné tresty, ale prísnejšie. A bolo to nutné. Keď prišiel Ježiš, ustanovil Nový zákon, ktorý je žitím nie podľa pravidiel, ale žitím v rámci múdrosti Ducha Svätého. Kto odmieta Ducha Svätého, ten zostáva žiť pod zákonom, podľa pravidiel. Ľudia ktorí odmietajú aj zákon, o nich si môžeš prečítať každodenne v čiernej kronike. O ich zločinoch, vraždách, krádežiach, znásilneniach... Podstata Ježišovho učenia je prijať jeho Svätého Ducha, ktorého Ježiš prisľúbil poslať tým, ktorí túžia konať dobro a ktorí sú poslušní. Tak to učil aj Pavol, ale toto základné esenciálne učenie bolo odsunuté na bok cirkevnými ceremóniami. Dnešná cirkev opustila Boha, posadila sa na šelmu, ako to bolo prorokované aj v Apokalypse. Že je cirkev bezbožná, je očividné z toho, že paktuje s bezbožnými predstaviteľmi nwo a so svetskou vedou. Vatikánska cirkev neverí v živého Boha, pre nich je to iba predmet biznisu. Aj preto "skúmajú" svätosť zomrelých, uctievajú hrobové relikvie, omieľajú ružence v rozpore s evanjeliom, a mnohé ďalšie pomätené cirkevné učenia. A tiež preciedzajú bibliu ako komára, namiesto aby prijali Ducha Svätého, ako to učil Ježiš. Litera zabíja, duch oživuje.

Ježiš na svadbe v Káne nestvoril mušt, ale víno výbornej kvality.

http://lorber.szm.com/vej/01/vej01_010.htm

Je na každého slobodnej vôli, či sa opije, alebo zostane svojprávny. Ak máš ešte s niečím konkrétne problém, napíš.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-13 16:38:35 5057d10a

Teroristé v Sýrii spáchali další masakr v Hamá


Teroristé v Sýrii spáchali další masakr v Hamá
Hrozná brutalita, iba diabli dokážu takto vraždiť. Ináč takto rovnako sa správajú aj démoni v pekle. Psychopati so záľubou ubližovať. Ak máte záujem: https://www.youtube.com/watch?v=hKVDP6Qz4JQ (svedectvo už zosnulého Billa Larkina, v angličtine)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-12 23:17:37 5057d10a

Kresťanstvo: dokonalé dielo psychologickej manipulácie


Kresťanstvo: dokonalé dielo psychologickej manipulácie
Súhlasím so Zdenkom. Si v temnote, lebo ti chýba život, čiže láska k ľuďom a Bohu. Stratil si ju svojím smilnením, hriechom. Hovorím ti to podľa mojej vlastnej skúsenosti. Vidím to aj na tebe aj na ďalších zlomyseľníkoch, ktorí sem chodia urážať kresťanov na dôležité.sk. Preto je smilstvo hriech. Človek stráca smilnením svoje semeno, jemnohmotné ušľachtilé čiastočky zo svojej duše. A tým tiež okráda genofond svojich deti o ušľachtilé duševné čiastočky, preto sa dnes rodia chorľavé deti so všelijakými zlými chorobami, lebo sa vo svete rozšírilo smilstvo. Preto Boh povedal "Nezosmilníš." Je jedno, či ľudia smilnia pred svadbou alebo po svadbe, smilnenie zostáva smilnením kvôli svojej zlej podstate. Ľudia sa potrebujú pri návale chtíča obracať k Bohu, on môže odňať vášnivý pocit, aby nehrešili.

Pán Ježiš povedal pred 2000 rokmi o smilníkoch nasledovné, a platí to dodnes:

3) Preto sa smilníci stávajú vždy lenivejšími a lenivejšími a polypovo pôžitkárskymi bytosťami. Sú zriedka schopní nejakej jasnej myšlienky a sú bojazliví, zbabelí, veľmi hmotní, náladoví a vrtkaví, sebeckí, závistliví a žiarliví. Môžu len ťažko, alebo často vôbec nikdy nemôžu pochopiť nič duchovného; lebo ich fantázia sa ustavične túla v pôvabe páchnuceho tela (sexu) a nemôže sa nikdy povzniesť k niečomu vyššiemu a duchovnému. A ak sa aj medzi nimi nájdu i niektorí ľudia, ktorí aspoň v okamihoch prostých telesných žiadostí vyšlú nejaký prchavý pohľad nahor, potom prídu ihneď ako čierne mraky na nebi, telesne zmyselné myšlienky a zastrú ono vyššie tak, že duša na ne celkom zabudne a ihneď sa znova rúti do zapáchajúceho močiaru telesnej rozkoše!
4) U takých ľudí pramálo prospievajú ich väčšinou nezriedka celkom dobré predsavzatia. Podobajú sa väčšinou sviniam, ktoré so stále s obnovovanou chtivosťou vrhajú do najškaredších kaluží, v ktorých sa rýpu celým telom, a podobajú sa psom, ktorí sa vracajú k tomu čo vyvrhli a dychtivo to znova požierajú.
5) Preto teda buď vám povedané v plnej pravde, že neviestkári a neviestky, cudzoložníci a cudzoložnice a smilníci rôzneho druhu a každého pohlavia ťažko niekedy nájdu, ak vôbec dakedy, vstup do Môjho Božieho Kráľovstva.
6) Ak toto považuješ teraz vo svojom srdci za niečo príliš príkre, potom sa pokús obrátiť takého telesne zmyselného človeka! Začni ho upozorňovať na Božie prikázania a povedz mu: „Pokoj buď s tebou, priblížilo sa k tebe Božie Kráľovstvo! Zanechaj svoj zlý život, miluj Boha nadovšetko a blížneho ako seba samého! Hľadaj pravdu, hľadaj Kráľovstvo Božie v hlbinách tvojho srdca! Zanechaj svet a jeho bezuzdnú hmotu a snaž sa prebudiť v sebe život ducha! Modli sa, bádaj a jednaj v Božom zákone! (t.j. zákone lásky)” – Potom si vyslovil tieto slová k úplne hluchým ušiam! Vysmeje sa ti, obráti sa k tebe chrbtom a povie ti: „Prac sa mi z očí, náboženský fanatik, nedráždi ma tvojou hlúposťou, inak ma prinútiš, aby som ťa vyfackal!”
7) Povedz Mi, čo ďalšie by si potom ešte mohol podniknúť proti takému zhýralcovi predpokladajúc, že by si nemal v tvojich rukách štátnu moc?! Ak ho napomenieš po druhý krát, môžeš očakávať ešte horšiu hrubosť, ako bola tá prvá! Čo potom?
8) Urobíš pred jeho očami zázrak? Otvorí mu to azda uši a oči? Ó, pozri, bude to považovať za kúzelníctvo a povie ti: „Ešte viacej takýchto zábavných kúskov!” – avšak bez ujmy pre neho, inak sa do teba pustí a bude s tebou bojovať na život a na smrť; a keď mu ochromíš jeho údy, ruky a nohy, počastuje ťa najškaredším preklínaním!
9) Preto je neviestkár nielen stály zmyselný hriešnik, ale vo svojej podráždenosti je aj veľmi zlý človek; je plný divokého ohňa, slepý a hluchý pre všetko dobré a pravdivé. Skôr dávno obrátiš lupiča, ako takého pravého neviestkara a cudzoložníka.”
Veľké Evanjelium Jánovo 2.diel, kapitola 230.

Ľudia odmietajú prijať Boha, lebo ho nepoznajú. Majú o Ňom mylnú predstavu. Preto sa nenechávaj pohoršovať a never iným ľuďom, ktorí ťa odsudzujú a pohŕdajú tebou, lebo oni myslia iba na seba a myslia si, že povyšovaním sa nad teba a opovrhovaním hriešnikmi niečo získajú. Získajú akurát peklo, pretože Pán Ježiš povedal: "Lebo ak odpustíte ľuďom ich poklesky, odpustí aj vám váš nebeský Otec; ale ak vy neodpustíte ľuďom ich pokleskov, neodpustí ani váš Otec vašich pokleskov." Pán Boh ťa má rád, aj napriek tomu, že sa mu rúhaš, máš o ňom mylné predstavy, len preto, že ho reálne nepoznáš, predstavuješ si ho len podľa vlastnej fantázie a podľa rečí blúdiacich ľudí a zlých duchov, ktoré si si osvojil. Hoď všetky tie nezmysly za hlavu, skús nájsť Boha v pokore a skutku v poslušnosti a láske.

Boh je dokonalý, dobrý, milosrdný, spravodlivý, seriózny a trpezlivý. Je rovnako osobný aj neosobný. Neosobný preto, že celému svetu dáva život. V starom zákone platilo: Exodus 33:20: Nebudeš môcť vidieť moju tvár, lebo ma neuvidí človek, aby pri tom zostal živý." Nie preto, ako sa asi domnievaš, že Boh je krutý a zabil by ťa, ale preto, lebo by si prišiel o svoju identitu, úplne by si stratil svoju slobodnú vôľu, rozplynul by si sa v jeho láske. A Boh chce, aby si zostal nažive a rozhodoval sa slobodne.

http://posledna-polnica.blog.cz/1407/spoznajte-ma-
kto-realne-som


Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-07-12 22:26:38 5057d10a

Mágia v trikoch vs okultná mágia


Mágia v trikoch vs okultná mágia
@memory, práveže vôbec nie je jedno, pre aký účel, čiže výsledok Ježiš robil zázraky. Keby to bolo na zlé, potom by ten zázrak neučinil. Pretože Pán je svätý a čo robí, je dobrý osoh. Tí ľudia sa tam neopíjali, preto to mohol učiniť.

A @Pandemónium, tvoje mentálne sračky si neprosím. Iba dávaš svoju vizitku tvojho pošahaného a zlomyseľného mozgu. Smutné, že nedokážeš/nechceš prispieť ničím dobrým, iba tvojimi naničhodnými drístami.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-12 12:54:52 5057d10a

Mágia v trikoch vs okultná mágia


Mágia v trikoch vs okultná mágia
@memory Rozdiel je jasný. Božie zázraky slúžia pre blaho ľudí, nie pre ich zábavu. Ježiš konal zázraky podľa vôle Boha Otca len vtedy, keď to bolo osožné, alebo potrebné, a iba vtedy, keď to nikomu neublížilo. Nie pre zábavu. Ako povedal: "Ja nemôžem robiť nič sám od seba. Ako počujem, tak súdim, a môj súd je spravodlivý, lebo nehľadám svojej vlastnej vôle, ale vôľu toho, ktorý ma poslal, Otcovu." Ján 5:30 A tiež povedal: "Pokolenie, zlé a cudzoložné, vyhľadáva znamenie, ale mu nebude dané znamenie, iba znamenie proroka Jonáša." - Matúš 12:39. Preto je neporovnateľné porovnávať osožné zázraky Božie a márnivé zázraky kúzelníkov.

Ježiš sa nevydal na cestu po mori preto, aby sa verejne predvádzal pred ľuďmi, ako to robia okultisti, pre peniaze a slávu. Dôvod tu bol úplne iný, jednoducho išiel po vode za učeníkmi, ktorých predtým nútene opustil, lebo začali mať strach z počasia. Celá táto udalosť je podrobne rozpísaná vo VE
J II, v 95.-102.kapitole.
Ak máš o tom záujem dozvedieť sa viac.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 22:47:59 5057d10a

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?


Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?
Ha ha ha. Nie si vtipný. V živote aj na tomto pokeci som spravil mnoho prešľapov, lebo som bol tvrdohlavý a bezbožný. Je pravda, že nič neosoží, či človek chodieva do kostola, ak vo vnútri zostáva zlý a svojhlavý. Každý človek, ktorý chce byť dobrý=zachránený=spasený dobrým pastierom, musí sa stať pokorný srdci a hovoriť a konať podľa Ducha Božieho. Podriaďovať svoje ego Bohu. To je základ evanjelia, ktoré málokto žije. Dosiaľ som si to neuvedomoval. Ale žiaľ čas nemôžeme vrátiť späť.

Mám priateľských susedov, väčšinou sú to už starší a dobromyseľní ľudia, a nemenil by som ich za nikoho a už najmenej za človeka, aký si ty. Prečo si o sebe namýšľaš, že túžim za tvojim pohŕdaním, démon? Veď aj tí mnohými nenávidení a opovrhovaní cigáni, ktorých som v živote stretol, sa správali priateľsky, narozdiel od teba!


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 09:53:30 5057d10a

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?


Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?
Áno spravil som chybu, keď som sa na teba nahneval, čo bolo nesprávne. Nebola to láska k blížnemu. Tak prepáč. Ale tie tvoje urážky a osočovania vôbec nie sú smiešne. Myslíš si opak? Dokážeš aj niečo iné ako len posmievať sa a opovrhovať kresťanmi? Žiadne dobré slovo od teba som nepočul, iba urážky.

Svoj komentár som sem poslal preto, lebo chcem poradiť autorovi tohto článku, aby začal nad sebou premýšľať. Vôbec si neuvedomuje, aký hnus tu šíri medzi ľudí. Ale rovnako ako jemu, aj tebe by sa patrilo, zamyslieť sa nad sebou, koľko zla tu zasievaš do ostatných. Si zlomyseľný diabol v ľudskom tele. Zamysli sa nad sebou a obráť sa k Dobru, k Bohu, kým žiješ. Aby si nebanoval, že slúžiš peklu. Spolu s tými, čo ťa hecujú šíriť zlobu.

Pridám sem ešte jednu vec: tá homosexualita je duševná úchylka (alebo odchýlka), ktorej pôvod spočíva v živote a slobodnom utváraní sa duše pred jej narodením. Homosexualita je proti Božej vôli, lebo Boh stvoril človeka ako muža a ženu, aby sa milovali a množili. Je to zlý následok odvrátenia sa od lásky k Bohu a k blížnemu, a počúvaniu diabla.

Tu sú vysvetlenia k tomu od Ježiša: http:/
/lorber.szm.com/vybrane/homo.htm
(preklad z nemčiny) http://posledna-polnica.blog.cz/1407/jezi
s-bol-zarmuteny-potom-povolal-styroch-jazdcov-do-a
kcie-2-vizie
(preklad videnia z angličtiny)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 23:15:49 5057d10a

Mágia v trikoch vs okultná mágia


Mágia v trikoch vs okultná mágia
Áno to prepichovanie mečom je okultizmus, nič také by Ježiš u nikoho nepodporoval. Iba márnivé hnanie sa za slávou. Dobré video aj odkazy Pa3k, zasa len zjavná posadnutosť. Podobne ako títo posadnutí rúhači. (Sorry, mrzí ma stále hovoriť, že títo ľudia sú posadnutí, ale je to do očí bijúce.)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-10 08:07:31 5057d10a

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?


Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?
Ty posadnutý satanistický primitív, nie som jehovista ani som nikdy nebol. Narušený si ty, lebo sem prichádzaš iba urážať ľudí a šíriš iba tvoju zlobu a lži.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-10 07:50:41 5057d10a

V prípade katastrofy...


V prípade katastrofy...
Katastrofy prídu.
No najprv nastanú Tri dni temnoty.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-10 01:16:06 5057d10a

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?


Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?
Ondro, never lžiam, ktoré ti podsúvajú chlípni démoni, aby ťa udržiavali myslieť zamotaného v lžiach a pridržiavali ťa kráčať na tvojej ceste do pekla. Nebuď dieťaťom Diabla, staň sa radšej dieťaťom Boha. Popros Ježiša úprimne, nech očistí tvoje srdce od smilstva a oslobodí ťa od zlých zvádzajúcich duchov. Vzbuď si vo svojom srdci dobrý úmysel, aby si uvidel tvoju xxx-sexualitu v pravom svetle. Aby si uvidel odpornosť smilstva, ktorým ťa ovládajú démoni, aké hnusné je to smilstvo v skutočnosti. Uváž si to dobre a pokor sa. Lebo času máme všetci málo. Popros Ježiša, nech ti dá svojho Svätého ducha, aby oslobodil tvoju myseľ od neustáleho myslenia na sex. Poznám to, tiež som bol posadnutý mnohými smilniacimi démonmi. Mnohí ľudia sú posadnutí, hoci si to neuvedomujú, že konajú nielen podľa svojich hriešnych žiadostivostí svojho srdca, ale aj nevedomky na popudy zvádzania neviditeľných démonov, ktorými sú posadnutí. Musíme len chcieť prijať a držať sa myšlienok Ježišovho Ducha Svätého, neschádzať dolu k myšlienkám tela a pokušeniam démonov. Iba Ježiš nás môže oslobodiť, dať nám svojho ducha, aby sme Jeho nasledovali, namiesto našich telesných hriechov. Pozri pekné svedectvá na tomto youtube kanáli:

"Rúhavé myšlienky proti Svätému Duchu - Ak potrebujete modlitbu - kliknite sem! / Blasphemous thoughts against the Holy Spirit - Need Prayer - Click Here!"
https://www.youtube.com/watch?v=nwGTmzxbzf8

"Nie je nič zlé byť gayom! povedala kráčajúca mŕtvola ; There is Nothing Wrong with Being Gay! said the walking dead"
https://www.youtube.com/watch?v=abGgLT0dIJc

https://www.youtube.com/watch?v=DExBgPMH4WQ

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 00:53:25 5057d10a


Veru farmaceutickým spoločnostiam ide hlavne o biznis. Pán Ježiš dal pre všetkých, ktorí ho živo nepoznajú, zapísať svoje stanovisko k tejto veci..

Preskúmajte oblasť základnej príčiny všetkého zla - 1. septembra 2003

1. Napíš, dieťa Moje! Čokoľvek ľudia vyskúmali v akejkoľvek oblasti a prijali ako výsledok, sú to väčšinou odpovede, ktoré beztoho už ležia pripravené v duchovnom nebi, aby boli zvestované. S akými pohnútkami pátrajú jednotliví bádatelia a aké riešenia vydolúvajú z ich často temného, hmotou vydláždeného mozgu, to bude tiež ukázané. Väčšina výsledkov bola už aj tak vyskúmaná skze liečivé skúsenosti viacerých jednotlivých liečiteľov a ľudí podľa Môjho srdca. Predsa však tieto výsledky bývajú potláčané mafiánskymi vplyvmi.

2. Práve na oblasť výskumu rakoviny sa vkladá množstvo peňazí a času a zakladajú sa sebecké projekty, ktoré napokon majú za základ iba chamtivosť a čistú bádateľskú zvedavosť, a s týmto základom nemôžu byť odo Mňa požehnané. Výsledky, ktoré by skutočne pomohli nemocným hľadajúcim pomoc, bývajú z čírej túžby za peniazmi, mocou a obchodovaním mnohých fabrík upierané širokej verejnosti. Namiesto toho bývajú bezprostredne vykonávané nešťastné experimenty na zvieratách a tiež experimenty s chémiou, ožarovaním a nožom na ľuďoch, pričom mnohí predčasne opúšťajú život na Zemi, bez toho, aby sa im aspoň máličko pomohlo na tele a na duši.

3. Celá táto sieť zo lži a podvodu nie je vo vašom terajšom „Zdravotnom”, či - správnou mierou povedané - „Chorobu udržujúcom” systéme ničím iným, než len spôsob výroby Satana, ktorý trúsi medzi ľudí zmätok a zvrátenosť, ktorá donebavolajúco zapácha, a od ktorej sa odvracajú všetci anjeli plný odporu a pociťujú pravú hrôzu pred svojimi úlohami na Zemi, hoci oni sami plnia Moju vôľu s radosťou, aby stáli chudobnému a bitému ľudstvu nápomocne po boku. ...


Vlastnosti púpavy, ktoré dokážu vyliečiť nemoci - 2. júla 2014

Moje najdrahšie deti, na žiadosť mojej dcéry sa s vami podelím o mystérium (skryté poznanie) púpavovej rastlinky. Je veľmi potrebné podeliť sa o toto mystérium aj s ostatnými, aby ste mohli vzdať svojmu Pánovi a Spasiteľovi všetku slávu a česť, ktorá patrí jeho menu... Stvoril som mnohé rastliny na vašej zemi preto, aby prinášali vyliečenie pre všetky veci, ktoré nepriateľ prináša proti vám. Silná protilátka vo vnútri tohto najopovrhovanejšieho kvietku je známa niekoľkým málo vedcom na svete, ale farmaceutické spoločnosti to udržiavajú utajené, kvôli ich nenásytným zásadám ich srdca. ...


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-06 11:58:29 5057d10a

PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS


PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS
Pock ty sa nenadrapuj, keď nemáš ani šajnu o tom, ako nás pokúšajú démoni, ktorí žijú okolo nás a často i v našom tele. To, čo je v Biblii správne pomenované ako posadnutosť, je reálna vec, ktorú nikdy neuvidíš svojimi telesnými očami, ani ju nevyskúmaš pod mikroskopom, ani neurčíš chemickým rozborom.

Moderné alternatívne názvy pre posadnutosť sú: závislosť na alkohole tabaku sexe, utkvelé neodbytné myšlienky, mánie, kleptománie, všemožné vášne k športu hrám hudbe a zábave, nepríčetnosť v hneve a žiarlivosti, schizofrénia, samovražedné sklony a podobne.

Osobne poznám jedného chalana, čo bol asi pred 10 rokmi schizofrenik, čiže bol posadnutý, ako mi vravel, vraj počul hlas, ktorý mu hovoril "nalej si vodičku, choď sa vyšťať, zabi sa a iné", skrátka mu nedal pokoj a aj preto sa niekoľko krát pokúsil o samovraždu. Tiež som kedysi veril vede a myslel som si o ňom, že je to iba nejaká duševná nemoc, ani vo sne by mi nezišlo na um, že je to prejav posadnutosti! Myslel som si, tak ako tomu dnes ľudia veria, že doktorské prášky mu pomáhajú, ale to je veľký omyl.

Požívanie práškov je rovnaké, ako požívanie drog. Sú to neprirodzené a jedovaté látky, nie lieky, ako ich nazýva medecína. Je to démonský podvod, lebo vtedy sa démon (zlý duch) iba dočasne prestane prihovárať posadnutému človeku, aby sa zdalo, že prášky zabrali a vyhnali hlasy. Ale to, čo v týchto práškoch tí neboráci do seba prijímajú, sú len ďalší zlí duchovia a jedovaté látky. Ježiš povedal a platí to všeobecne: "Tento druh zlých duchov vychádza jedine modlitbou a pôstom." Matúš 17,21. Moderná medicína je čarodejníctvo, lož, trik a podvod na ľuďoch.

Posadnutosť sa IBA ZRIEDKAVO prejavuje tak, ako si ju väčšina ľudí (vrátane horeuvedených katolíckych apostatov, ako je povedané v Matúšovi 7:21-23) predstavujú vo svojej fantázii: zúrivý besniaci nepríčetný človek, ktorému nič dobré nehľadí z očí. Lenže väčšina duchov pokúša ľudí v tichosti, jednoducho sa chcú zabávať, smilniť, chvastať, leňošiť, kliať, preto ľudí odvádzajú od Boha, lebo Boh nechce, aby ľudia v sebe pestovali sebecké záujmy, ale naopak sa učili navzájom si pomáhať, nezištne a bratsky. V biblii sa démoni tiež nazývajú "duchovné moci zlosti", ktoré nás pokúšajú. - list Efezanom 6.kapitola.

Preto keby ste sa chceli odvrátiť od týchto svetských vecí a obrátiť sa k Bohu v modlitbe, ale neustále vám prichádzajú na myseľ všemožné telesné myšlienky, ktoré vás zvádzajú vrátiť sa k vaším starým svetským záľubám a hriechom, potom je to znamenie, že ste posadnutí.

Krátko a dobre, ak sa rozhodnete urobiť niečo dobré, čo si vyžaduje obetu a sebazapretie, ale ak vám prichádzajú neodbytné zvádzajúce myšlienky proti vašej vôli vykašľať sa na to, tak ste zvádzaní diablom. V biblii o tom Peter povedal: "Buďte triezvi a bdejte, lebo váš protivník, diabol, obchádza ako revúci lev a hľadá, koho by zožral." Ak mu podľahnete, potom sa stanete posadnutým. Ako povedal Ježiš: "Ale keď vyjde nečistý duch z človeka, chodí po miestach, kde nieto vody, hľadajúc odpočinutie a nenachádza, vtedy hovorí: Navrátim sa do svojho domu, odkiaľ som vyšiel. A keď príde, nájde dom prázdny, vymetený a vyzdobený; vtedy ide a pojme so sebou sedem iných duchov, horších ako je sám, a vojdúc prebývajú tam, a posledné veci toho človeka bývajú horšie ako prvé. Tak sa stane i tomuto zlému pokoleniu."

http://posledna-polnica.bl
og.cz/1406/co-demoni-nechcu-aby-ste-vedeli


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-05 17:56:31 5057d10a

PŘIJDE KRACH A BÍDA, JAKÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA, ŠOKOVAL SVĚT MILIARDÁŘ DONALD TRUMP


PŘIJDE KRACH A BÍDA, JAKÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA, ŠOKOVAL SVĚT MILIARDÁŘ DONALD TRUMP
Koniec amerického sna - vízia od Pána z roku 2003

V marci 2003, viac ako pred 10 rokmi, som bol v duchu vo vízii. Videl som prekrásnu spoločnosť mužov a žien, pripravujúcich sa na nejakú udalosť. Boli to kresťania, bázlivo svätí a pôvabní. Boli oblečení v jednoduchom a skromnom odeve.

Neboli ani mladí, ani starí. Pripomenulo mi to armádne dni, keď sme sa s mojimi kamarátmi vojakmi pripravovali na misiu, zhromažďujúc materiál a zásoby a stratégiu. Títo kresťania boli najsvätejší ľudia, akých som si vôbec dokázal predstaviť. Žiarili s nebeskou prítomnosťou a ich oči boli ako lampy, vysielajúce svetlo a lásku. Boli vystrašení.

Scéna sa zmenila a ja som uvidel zástup amerických ľudí, šuchtajúcich sa ako v zbombardovaných Drážďanoch v Nemecku... utečenci... muži so špinavými oblekmi, so sklonenými hlavami, bez domova, v zástupe, ktorý sa posúval na dlhé a dlhé míle. Deti sa šuchtajúcky držali rúk rodičov, vo všeobecnej nálade depresie a zúfalstva. Stratili všetko.

Každá molekula oblohy a Zeme a každá podstata tohto videnia hovorila slová... "KONIEC AMERICKÉHO SNA." Vedel som tiež, že to bolo sústredené okolo "hypotekárneho chamtivého ošiaľu."

Scéna sa znovu zmenila a ja som sa ocitol tam, kde som sledoval inú masu šuchtajúcich sa ľudí. Pozostávali zo všetkých menšín, väčšinou to boli černosi a hispánci. Vtedy som si uvedomil, že v prvej skupine boli všetci bieli. Rozdiel bol v tom, že tieto menšiny boli veľmi, veľmi rozhnevané. Tieto zástupy sa ťahali na míle ďaleko. "Koniec amerického sna" stálo nad nimi všetkými. Aj títo stratili všetko... domy, autá a všetko pohodlie a majetok: boli na ulici. Môžem iba odhadnúť ich počet... azda spolu okolo 3 milióny rozdelené medzi obe skupiny. Videl som, že známky tradičného duchovenstva sprevádzali túto skupinu... ale bez väčšieho účinku.

Vízia sa skončila.

http://posledna-polnica.blog.cz/1406/koniec-americ
keho-sna

Videnie od Pána: pád Ameriky, dolár sa zrúti! - 25. júna 2014

(Sen a videnie.)

Sen:

Videla som vojenské lietadlo letieť naprieč oblohou, videla som niekoľko tvárí, neviem kto oni boli, ale videla a počula som slová "Pád Ameriky".

Tak som sa prebudila a povedala "Pane? čo bude ten pád Ameriky?"

Videnie:

a Pán mi ukázal dolárovu bankovku a jej koniec začal horieť, a bankovka bola strovená ohňom.

koniec

http://posledna-polnica.blog.cz/1406/videnie-od-pa
na-pad-ameriky-dolar-sa-zruti
http://posledna-polnica.blog.cz/1406/dopis-od-jezi
sa-krista-pre-pastorov-v-severnej-amerike

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-05 09:19:01 5057d10a

PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS


PAPEŽ FRANTIŠEK SCHVALUJE EXORCISMUS
Duch Jezábeľ - 5. júna 2014

Dcéra moja,
priniesol som toto video do pozornosti tvojej sestry pre veľmi dôležitý dôvod. Keď sleduješ toto video, si schopná z prvej ruky dosvedčiť, že duch Jezábeľ je vo vnútri tohto malého dievčaťa. Pred niekoľkými dňami tento pápež hovoril, že sa rozhodli, aby toto malé dievča stálo vedľa neho na pódiu. Lucifer priradil jeho vysoko obľúbenú služobnicu, Jezábeľ, aby stála vedľa neho a poškľabovala sa zvyšku sveta s jej jazykom zmijovitého tvaru a krivými výrazmi tváre. Toto sú klasické príznaky, ktoré sa zobrazujú počas démonského posadnutia, dcérka. Ďalší prejav tohto ducha je pach sexuality. Samotná jej prítomnosť na javisku a jej šírenie k masám dokáže vyslať potenciálnu toxickú arómu k mojim deťom bez toho, aby si to uvedomovali. Táto aróma prináša ducha sexuálneho podnietenia a promiskuity. Tiež sa v ľuďoch zdržiava po istú dobu. Kvôli týmto dôvodom, dcérka, je vždy dobré zostávať prikrytá krvou Ježiša. Je dobré kráčať blízko mňa každý jeden deň, pretože nepriateľ vysiela mnohé čary s jeho démonskými elixírmi a rituálnym správaním sa. Duch Jezábeľ je tiež jednou z príčin, prečo sú rozpadnuté mnohé manželstvá na celej planéte. Moje deti sa stávajú viacej poučené o jej švindľoch, než tomu bolo doposiaľ, keďže ona je typicky pomenovaná ako jedna z Luciferových hlavných komplicov. Má prevahu v neskorých nočných televíziach, v pornografii (samozrejme), v televíznych reklamách, na bilbórdoch popri diaľniciach, a teraz má prevahu aj všade na internete. Dcéra, na tejto zemi je skutočne len jedno miesto, na ktorom môžu moje deti uniknúť čaru Jezábeľ - toto miesto je pod prikrytím mojou krvou.

Ďakujem ti za zverejnenie tejto správy, dcérka. Viem, že si sa zdráhala urobiť to kvôli riziku vystavenia viacerých ľudí jej potenciálnej aróme. Vždy je dobré poučiť deti najvyššieho Boha. Opäť ti ďakujem, dcérka.

S láskou, Ježiš.

http://posledna-polnica.blog.cz/1407/duch-jez
abel


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-05 02:45:24 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-29 17:50:43 5057d10a
Ešte pre doplnenie tohto varovania o modernej hudbe:
"Satanizmus v hudobnom priemysle: Lucifer sa zjavuje na Super Bowle 47" (video)
Satanova hudba: ROCK, RAP, HIP-HOP atď.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-28 19:44:50 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania
Obráť sa k Pánovi Ježišovi, inak zahynieš. On ťa neodmietne. A keď nemáš nič dobré k veci povedať, iba urážky, tak radšej mlč. Obráť sa k Ježišovi, aby ťa očistil od hriechu, kým máš čas, on ťa neodmietne. Nevieš kedy zomrieš. Ináč ťa tvoja vlastná zloba spáli.

Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-06-27 05:54:19 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania
Posadnutý pandemónium, prázdny a nudný život som žil doposiaľ. Hnať sa za svetskými zábavami a rozptýleniami je prázdny život, ničomná cesta do pekla, poslúchanie pokúšania diabla. Už nie som trtko. Nestojím o tvoju nenávisť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-27 00:07:41 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania
Jediná dobrá vec, ktorá existuje na tomto svete, je prijať a stretnúť Ježiša Krista. Pozri napr. toto:
https://www
.youtube.com/watch?v=wtOWr0Jjqgk&list=PLqyuLSvRvKe
wHIuKsBcolRdEZlfDRyZVm


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-26 22:48:36 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania
*oprava: "...a až prvá je treťoradá."

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-26 16:49:24 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania
Ježiš učí o meditácii a rozjímaní, čiže o vstupovaní do svojho vnútra, že má byť neustálou modlitbou k Bohu:

"Keď sa modlíš, vojdi do svojej komôrky (srdečnej) a zavrúc svoje dvere modli sa svojmu Otcovi, ktorý je v skrytosti, a tvoj Otec, ktorý vidí v skrytosti, odplatí ti zjavne. Ale keď sa modlíte, nežvatlite jako pohania, lebo sa domnievajú, že pre tú svoju mnohomluvu budú vypočutí. Teda nebuďte im podobní, lebo váš Otec vie, čo potrebujete, prv než by ste ho vy prosili. ..." - Matúš 6, 5-15.

Za tým nasleduje Otčenáš, ktorý popisuje samotný obsah meditácie. My teda máme v tichosti pozorovať svoju dušu, všímať si svoje zamilované myšlienky, predkladať ich Bohu Otcovi a prosiť ho, aby nám oznámil (vložil) do srdca Jeho svätú vôľu, máme sa rozhodnúť nechcieť už viacej hrešiť, ale byť v srdci poslušní a pokorní. Len vtedy nás Ježiš môže zbaviť lásky k hriechu, ak si to úprimne prajeme v najhlbšom základe nášho srdca, ale nemôže to urobiť proti našej vôli, keď stále milujeme hriech! Preto je lžou, že človek je nedokáže prestať hrešiť a zbaviť sa lásky k hriechu. Len treba vážne prosiť Otca o dar Svätého Ducha a poslúchať ho, lebo to je pravé vykúpenie.
http://posledna-polnica.blog.cz/1406/neverte-krest
anskym-lziam

Cieľom života je vojsť do Božieho Kráľovstva, čiže prijať Božieho svätého ducha do svojho života, žiť sväto. "Hľadajte najprv kráľovstvo Božie a jeho spravodlivosť a všetko ostatné vám bude pridané." - Matúš 6, 33

O "Prítomnom okamihu" Ježiš napríklad vraví:
"Bdejte a modlite sa, aby ste nevošli do pokušenia, lebo duch je síce pripravený, ale telo je slabé." - Marek 14, 38.

Pri všetkom čo konáme, môžeme nasledovať 3 cesty, buď:
1. telesné myšlienky, čiže pokušenia mäsa nášho tela, alebo
2. naše vlastné záľuby našej duše, našej krvi, nášho "ja", alebo
3. Božie vôľu, myšlienky Ducha Svätého, ktoré nám Pán vkladá do srdca, ak ho o to s vážnosťou prosíme. Je jasné, že tretia cesta je prvoradá, druhá nasleduje druhoradá a tretia je treťoradá.

Preto správne meditovať znamená neustále sa obracať v srdci k Božiemu duchu, či sú naše zámery správne alebo nie, a poslúchať ho. Tak ako povedal pravdomluvec, netreba na to 20 minút, stačí aj jedna minúta, alebo i niekoľko sekúnd. Alebo ako povedal Pavol: "Neustále sa modlite." - 1. Sol. 5, 17


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-26 16:42:25 5057d10a

Meditácia rozjímania


Meditácia rozjímania

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-26 16:42:00 5057d10a

Kdy zkolabuje dluhový systém EU?


Kdy zkolabuje dluhový systém EU?
Nešírte paniku. Peňažný aj dôchodkový systém skolabuje, budú nám chcieť zaviesť mikročipy, príde vojna, prenasledovanie a hlad, nespoliehajte sa na sporenie si peňazí. Tento politický systém sa zrúti.

http://lorber.szm.com/vybrane/ukazatel.htm


Spomeňte si, ako sa žilo kedysi, spomeňte si na našu rozprávku o troch grošoch, kde človek hovorí: prvý groš dávam kráľovi, druhým živým svoje deti a z tretieho žijem. Keď zostarnete, vaše deti a rodina sa o vás postarajú, pravda ak ste si z nich nevychovali bezcitných sebcov, či ste dbali na Pána Boha, alebo nie. Boh takto naplánoval život, aby sa v starobe deti starali o rodičov. A takto to fungovalo odjakživa.

Tu si môžte prečítať reč zostarnutého praotca Adama ku svojim deťom: http:
//lorber.szm.com/dom1/dom1_044.htm
(odstavce č. 8 až 15.)


Tento moderný systém starobného a zdravotného poistenia je Diablov moloch zdanlivých istôt, ešte pred 100 rokmi naši predkovia niečo také nepoznali. Je neprirodzený a neudržateľný, márne sa ho snažia udržať na nohách, podopierať peniazmi a vojnami a prisťahovalectvom a pakultúrou, zrúti sa.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-21 13:26:58 5057d10a

Vliv imigrace na pracovní místa a mzdy


Vliv imigrace na pracovní místa a mzdy
Ďalšie propagandistické video, ktoré sa snaží presvedčiť nás, že prisťahovalectvom stúpne HDP a že všetci zbohatneme nejakým bližšie neurčeným zázrakom. Hurá, preto pozvime k nám moslimov a číňanov, lebo na Slovensku tak strašne potrebujeme vybudovať náboženský a kultúrny Babylon! Peňažný boh nás všetkých urobí bohatými! A vari naozaj? Ale nie. Je to lož. Na tejto Zemi nebude môcť byť nikto nikdy bohatý, je to pekelná fatamorgána. Nedajte sa klamať politikmi a cirkevnými lžiučiteľmi! Zotročujú ľudí k láske k peniazom, preto skončia v pekle, ktoré uctievajú svojím životom.

Rusko je podľa teba lepšie? Staré slovanské božstvá sú ideológia starých slovanov, sú to ich predstavy popisujúce život v prírode. Slovanské Božstvá sú tiež STARÝ ZÁKON! Je spiatočníctvom založiť svoj život na starých pravidlách, pretože Ježiš prišiel na Zem a prisľúbil zoslanie jeho Svätého Božieho Ducha a spasenie skrze poslušnosť k jeho Duchu tým ľuďom, ktorí Ho chcú úprimne prijať a poslúchať.

Pravoslávna cirkev je úplne rovnaká ako katolícka, žiaden rozdiel; je to pohanstvo okorenené kresťanstvom, plné povier a modiel, uctieva obrazy=ikony a obrady=popi). Zakladatelia týchto cirkvi odmietli učenie Nového zákona, odmietli prijať Ducha Svätého ako svojho Šéfa a Spasiteľa. Neprijali Ježiša za svojho duchovného vodcu, ale sami si vymysleli po vzore starozákonného židovstva cirkevné obrady a už takmer 2000 rokov zvádzajú ľudí ku falošnej viere. Sú to novodobí farizeji a zákonníci, ktorý kážu falošné evanjelium žitia bez prijatia Ducha Svätého. Oni sami nepoznajú Ježiša, ale vedú veriacich ku viere v ich vlastné pokrivené lžiučenia a v ich falošného oplátkovú modlu. (Musím takto písať, aby ste sa ľudia prebudili zo sna, ktorým vás katolícki lživí duchovní pátrovia uspávajú v ich protibiblickej náuke, kým máte ešte čas. Lebo si myslím, verím, že už za necelý rok, sem do Európy prídu moslimskí psychopati. Tuším, že moslimi a aj sionisti sú symbolizovaní ako červený jazdec v zjaven
í 6
.)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-21 11:02:10 5057d10a

NÁBOŽENSKÁ VÁLKA JAKO VÝSLEDEK POLITIKY USA V IRÁKU


NÁBOŽENSKÁ VÁLKA JAKO VÝSLEDEK POLITIKY USA V IRÁKU
Je to tak. Politici podporujú vojnu, aby zredukovali obyvateľstvo, lebo sa boja o svojee bruchá a že by sa museli podeliť o svoje majetky. Ale potravy je dosť, Zem dokáže uživiť 12 miliárd ľudí, ba i viac, v to môžu kresťania poznajúci Ježiša pokojne veriť, viď napr. Matúš 14, 14 a nasl.. Ale politici a rímska cirkev paktujú spolu, nepoznajú a nedbajú na Ježiša a Jeho učenie. Je predpovedané:

"Lebo keď budú hovoriť: Pokoj a bezpečnosť, vtedy náhle príde na nich zahynutie ako bolesť na tehotnú ženu, a neujdú." - 1. Solúnčanom 5:3

Viacerí znovuzrodení kresťania majú vízie a hovoria, že nastane vojna s islamom. Jeden príklad: https://www.youtube.com/watch?v=0LreXBWUeI8

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-06-19 23:27:12 5057d10a
Možno že viacerí nerozumejú názvu tohto článku. Pesnička "Bob Dylan - Mr. Tambourine Man / Pán s tamburínou" bola nahratá v roku 1965, staršie generácie ju iste dobre poznajú. Už od 60. rokov sa v piesňach a všeobecne v kultúre začal oveľa neskrývanejšie propagovať satanizmus. Ako všetky deti i ja som rád počúval v rannej mladosti každú melodickú hudbu. Rock pop rap techno ba i metal je síce vábivá, ale i zničujúca hudba. Majú chytľavú melódiu a rytmus, ale ukradnú vám pokoj, umŕtvia váš duchovný život. Využívajú ju démoni, podsúvajú vám vaše obľúbené rytmy a popevky do vášho mozgu, vy sa potom ťažko sústreďujete na modlitbu, na váš duchovný život, aj na normálne premýšľanie, na váš každodenný život. Zabraňujú vám chytľavou melódiou hlbšie sa sústrediť na to, čo nosíte v srdci, aby ste si nemohli v pokoji prehliadnuť a vyčistiť svoj zanedbaný augiášov chliev, svoje srdce, rozptyľujú pozornosť vášho ducha, preto reagujete podráždene a ste neprítomní, nemáte kontrolu nad svojim správaním a neskúmate myšlienky, či sú dobré alebo zlé, od koho pochádzajú, či od Boha a vášho anjela strážneho, alebo či od Diabla a jeho démonov. Moderná hudba je prostriedkom, ktorým vás odvádzajú od vnútornej modlitby a od spoznania Ježiša Krista.

Pesnička "Pán s tamburínou" má chytľavú melódiu a velebí Satana, hoci ho nepomenúva priamo, predsa o ňom hovorí, o Satanovi, Diablovi. O tom hovorí horeuvedené videnie.

"Hej, majster, pán Tamburína, zahraj mi pieseň, nie som ospalý a nikam sa nechystám. Hej, majster, pán Tamburína, zahraj mi pieseň, od rána ťa budem nasledovať v cvendžiacom šramote. I keď viem, že sa večerné cisárstvo vrátilo do piesku..." - text piesne z http://www.karaoketext
y.cz/texty-pisni/dylan-bob/mr-tambourine-man-20523

https://www.youtube.com/watch?v=PYF8Y47qZQY

Rovnaký obsah, velebenie Diabla, obsahuje aj napr. stará chytľavá "Sound of silence od Simon a Garfunkela", čo som sa nedávno okrem iného dozvedel tu:
http://matejgavlak.blog.sme.sk/c/333344
/Byvala-clenka-carodejnickeho-hnutia-Wicca-o-Harry
m-Potterovi.html


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-19 23:07:36 5057d10a

Geneticky modifikované „super banány“ budou testované na Američanech


Geneticky modifikované „super banány“ budou testované na Američanech
Tak skúsim ešte raz:
Doktor Hujer: obchodníkom ide o trh a o prachy. Politikom o depopuláciu a o moc.
Jasné, ovocie sa oberá nezrelé, aby cestou nezhnilo, a výsledkom je potom nechutný tovar. Ľudia z činžiaku, ktorí nemajú záhradku a sú nútení nakupovať nezrelé a chemizované potraviny v hypermarketoch, to potvrdzujú, či rajčiny, jahody, broskyne atď.

Vyhľadaj si nebezpečie gmo a nájdeš kopu článkov o ich škodlivosti.

Antikoncepciu síce berú dobrovoľne, ale prebieha tu kampaň vo filmoch a časopisoch ako aj v politike UNICEF. Takže aj tu je vidieť zámer depapulizovať... vychádzajúci z egoizmu a bezcitnosti politikov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-18 18:42:29 5057d10a

Geneticky modifikované „super banány“ budou testované na Američanech


Geneticky modifikované „super banány“ budou testované na Američanech
GMO sledujú rovnaký cieľ, ako farmaceutický priemysel a chemtrails. Je to rovnaký zločin a rovnaká lžipropaganda, ako keď "testujú" ich "lieky" na ľuďoch, alebo keď nás posypávajú chem.jedmi v chemtrails. V skutočnosti nás chcú otráviť a skrátiť nám život. To je ich cieľ. Primitívi sa vám tu vysmejú a nazvú vás paranoikmi, ale fakty sú fakty.

Depopulácia
http://thenewalexandrialibrary.com/depopul
ation.html
(čo je satanský cieľ politikov, neveriacich v Ježiša. Táto Zem môže uživiť 12.000 miliónov ľudí ba i viac, o to sa Pán Ježiš dokáže postarať. Ale oni v Ježiša neveria, ale boja sa o svoj žalúdok, to je ich boh. Sú to bezcitní diabli, preto chcú zdecimovať našu populáciu, preto zbroja a celosvetovo vyvolávajú a podporujú vojny.)

Koniec Amerického sna
http://posledna-polnica.blog.cz/1406
/koniec-americkeho-sna
(čo čaká Ameriku, tento článok mi admin dôležitého zmazal)

Preskúmajte oblasť základnej príčiny všetkého zla
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20030901.htm[/ur
l] (slová Pána Ježiša o modernej medicíne a jej (ne)liečení chorôb)

Ľudia v pozadí chemtrail - odhaľujúci ich sen od Pána Ježiša
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=TKCyFLPZk14Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-18 11:29:11 5057d10a

Fouňa domácí


Fouňa domácí
Kučma, je to akoby si chcel mačke ukradnúť jej mláďa a podvrhnúť jej namiesto mačiatka tvojho malého šimpanzíka. Mačka sa svojho mláďaťa nevzdá za žiadnu cenu. Tak je márna snaha chcieť vziať Ferimu jeho teóriu/vieru. A platí to aj obrátene. Kreácia a evolúcia sú vaše zamilované idey, s ktorými sa tu bavíte a vzájomne doberáte a nechcete sa ich pustiť, lebo sú to vaše vlastné zamilované teórie, ktorým ste uverili a ktoré považujete za bezchybné a dokonalé. :))

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-17 17:55:40 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-17 08:37:48 5057d10a

Úplný program fotbalového MS 2014 v Brazílii


Úplný program fotbalového MS 2014 v Brazílii
Cieľom všetkých športovcov, futbalistov, hokejistov, tenistov, karatistov, atlétov, plavcov, cyklistov, atď. je dosiahnutie márnivej slávy. Športová sláva je fatamorgána. Nemá žiadnu trvalú hodnotu.

Ľudia chcú zábavať svoje zmysly a chcú si tiež privlastňovať túto zdanlivú, nejestvujúcu, slávu. Sú priam posadnutí duchmi zábavy. Čo je futbal a hokej? Kolektívna hra alebo kolektívna spolupráca hráčov pre dosiahnutie svetskej slávy. Povedz, nie je toto prázdnym mrhaním času? Myslíš, že toto má niečo dočinenia s Ježišovým evanjeliom? Alebo je to idol dnešnej doby, ktorý ľudia uctievajú?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-17 07:49:03 5057d10a
Nie je to sranda. Ľudia, BERTE TOTO VAROVANIE VÁŽNE, kým ešte máte čas! Radšej vyšmarte démonský metal a všetku modernú hudbu na smetisko, vážne sa v sebe rozhodnite, že tú hudbu už nechcete viac počúvať a úprimne sa modlite k Ježišovi, aby očistil vašu dušu od tohto zla, aby ste neboli posadnutí zlou hudbou, ktorá do vás zasieva zárodky zlých myšlienok.

Ty ak si myslíš, že v pekle je sranda, tak si kruto podvedený lživým našepkávaním démonov: h
ttps://www.youtube.com/watch?v=ectTfNBBM8k


Dnešná hudba, tak ako aj filmy a knihy, sú naplnené satanizmom - kvôli prekliatym peniazom.
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=6l7A4cQHxuY

http
://lorber.szm.com/vybrane/potter.htm


Berte vážne tieto varovania, pre vaše dobro.

Zdroj
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-06-16 20:18:10 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Zdroj
-
 28% ( 8 people voted )
+
2014-06-15 12:20:30 5057d10a

Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"
Súhlasím s tebou Julo, Ježiš učí: "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach." - čiže nie ten, kto verí a žije nejakým napísaným predpisom, alebo kto žije podľa svojej vlastnej vôle, ale ten, kto vo svojom duchu naslúcha a poslúcha vôľu Otca, skrze vôľu Ducha Svätého. Preto žiadna kniha, ani Biblia, ani Lorberove spisy, ani iné knihy, ani žiadne náboženské traktáty, nie sú určené ako návod na život, ktorých sa musíme v živote striktne a urputne držať, ak chceme byť spasení. Tak ako je aj všade inde v Biblii napísané: "Vtedy povedal Ježiš Židom, ktorí mu uverili: Keď zostanete v mojom slove, vpravde ste mojimi učeníkmi a poznáte pravdu, a pravda vás vyslobodí." a "Ale hľadajte najprv Božie kráľovstvo (Božiu vôľu) a jeho spravodlivosť (ktorá je láska), a to všetko vám bude pridané." (Matúš 6,33, Ján 8,31)

Ale tieto sväté knihy sú dobré len ako vonkajšie usmernenie a vonkajšia potrava pre našu myseľ, väčšinou sú písané v obrazných podobenstvách. Všetky stvorené bytosti majú slobodnú vôľu a úplnú spôsobilosť slobodne konať dobro a zlo, aj anjeli v nebi, aj diabli v pekle, aj každý jeden človek z nás. Slobodná vôľa človeka je základný nedotknuteľný zákon, ktorý Boh u nás všetkých rešpektuje. Knihy môžu byť pre nás dobrou potravou, ale môžu byť aj jedom, ak ich sami čítame v zlom duchu a so zlým úmyslom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 10:16:35 5057d10a

Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"
Sú to Božie slová, nie moje. To čo vravíš, je opovržlivý výsmech Božiemu zjaveniu.

Ále ,ale? Ani Váš.. Stano84.. príspevok, ani Vaše .."znepokojivé videnie" NEDYNAMIZUJE ! Je citové brnkanie na "scenériu" pre ľudí znalých úsilia Vatikánskeho! Iní --aj veriaci--- sú presvedčený že okrem "lementácie" nad "príkoriami" existujú formy , metódy , systémy na zvrátenie stavu! / môžem to napísať aj hantírkou používanou v našej krčmičke---/ Už len výpravy ...sršia ako riešenie? Navrhnite ... iné ...

Takže som ti napísal pravdu. A ak by si mohol, Klopi, prestaň mi vykať, nie som snob. Ešte doplním ku môjmu predošlému príspevku: Malo by nám záležať na Božej vôli, kráčať cestou, ktorú nám Boh určí. Čiže Afričania majú zhruba 4 možnosti: 1. pokiaľ je to vôbec možné a podľa Božej vôle, tak môžu buď privítať islamských privandrovalcov, tak ako sa na Slovensku vraví "s chlebom a soľou" tj. mierovo, alebo 2. môžu pred nimi utiecť, alebo 3. nechať sa nimi zabiť ako mierne ovce, alebo 4. môžu s nimi bojovať, aby tak zabránili zbytočnému vraždeniu, ak sú tí islamisti útoční diabli.

Ježiš učí vo svojej náuke: "Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť budeš svojho nepriateľa. Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravodlivých aj na nespravodlivých." (Matú
š 5, 43-45
)

Pán Ježiš odpovedal aj na námietku proti tejto jeho oznámenej náuke: "... Rozumie sa samo sebou, že zlodeji, lupiči a vrahovia sa musia pochytať a pozatvárať, lebo sú ako divoké dravé šelmy, ktoré ako obrazy pekla bývajú v brlohoch zeme a dňom aj nocou číhajú na lup. Urobiť na nich poriadnu naháňačku je dokonca povinnosťou anjelov v nebi; lež nikto ich nemá ničiť, ale dať do väzenia a tam ich krotiť a mierniť! Len pri násilnej obrane majú byť zmrzačení a pri tvrdošijnom odpore tiež telesne usmrtení! Lebo mŕtve peklo je tu lepšie ako peklo opatrené životom. ... " (V
EJ 1/75. 75.kapitola. ... O zaobchádzaní so zločincami. ...
)


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 08:57:44 5057d10a

Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"
Klopi, škoda že si posmievač. Nemal by si brať Boha a Božie varovania na ľahkú váhu. Posadnutí ľudia sa vysmievajú a nenávidia Božie varovania. V najbližších rokoch príde na Zem veľký súd. A bezbožní ľudia budú zničení, vrátane oných islamských satanistov. Terajšie riešenie pre tamojších kresťanov, ohrozovaných na živote, je hľadať, počúvať a poslúchať vôľu Božiu. Buď brániť životy a svojich rodín pred diablami so zbraňou v ruke, alebo utiecť. Človek má vždy hľadať a poslúchať vôľu Božiu. Iba Vatikán a jeho prisluhovači a pyšní ateisti ako si ty, neveria, že je možné Boha, Ježiša Krista, nájsť a reálne sa s Ním rozprávať. Neveria, že je živý, preto paktujú so svetom a Satanom.

http://posledna-polnica.blog.cz

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 23:12:50 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"


Obamova administratíva žiada "Ľudské práva pre džihádskych vrahov"
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-14 15:13:51 5057d10a

Elity sa agresívne zmocňujú svetových vodných zdrojov


Elity sa agresívne zmocňujú svetových vodných zdrojov
Luko, pozrel som si to uznesenie, čiže oni odstupujú od sľubu "B.5", čiže Ministerstvo financií SR sa vzdáva možnosti regulácie cien vody. Otázka je, čo tým chcú dosiahnuť? Vyššie ceny a ešte viac priškrtiť našu ekonomiku? Asi je to cenová politika EÚ. A naši politici rovnako ako všetci politici v Európe sú poskokovia EÚ a USA.

Bankárska elita u nás vládne už 25 rokov a voľby slúžia len na zlegalizovanie ich svojvôle. Nuž azda iba totálni slepci nevidia, že Jánovo zjavenie sa napĺňa. Ľudia, máme už len krátky čas na úprimné odvrátenie sa od našich hriechov a obrátenie sa k Ježišovi. Včera som na Luxe zazrel ekumenický snem live; akýsi moslim tam v turbane vyspevoval ako na kastingu do SHS, to bola šou, pravá korunovácia 1500 ročného budovania katolíckeho babylonského teologického učenia. Pravé apoštolské učenie, ktoré učil Ježiš a Pavol, cirkev dnes už úplne odložila bokom.

"3A zaniesol ma v duchu na púšť. A videl som ženu, ktorá sedela na šarlátovej šelme, ktorá bola plná rúhavých mien a mala sedem hláv a desať rohov. 4A žena bola odiata purpurom a šarlátom a bola pokrytá zlatom a ozdobená drahým kamením a perlami a vo svojej ruke mala zlatý pohár, plný ohavností a nečistoty svojho smilstva, 5a na svojom čele mala napísané meno: Tajomstvo, Veľký Babylon, Mater smilníc a ohavností zeme. 6A videl som ženu, že bola opilá krvi svätých a krvi svedkov Ježišových. A keď som ju videl, náramne som sa divil." - Zj.17
.

Šelma je Diabol, ktorý riadi peňažníctvo a premysel (každého druhu, vrátane priemyslu tv zábavy a športu), ktoré napĺňajú srdcia ľudí egoizmom a starosťami o peniaze a prežitie, odvádza ich od vnútorného hľadania Ježiša a žitia podľa jeho svätej vôle, a zvádza ľudí do zatratenia. Žena sediaca na šelme je cirkev, ktorá sa vždy klaňala šelme a zhŕňala majetky, hoci Ježiš nakázal svojim učeníkom, aby putovali chudobní a hlásali čisté evanjelium vnútorného odvrátenia sa od hriechu a Jeho milosti vnútorného krstu vodou a Jeho svätým duchom. Ale cirkev naopak vždy len zháňala desiatky od veriacich, učila a učí veriacich, že pre spasenie stačí veriť v Ježiša a že cirkev im môže odpúšťať hriechy, ktoré spáchali, že sa stačí pokrstiť vodou a prijímať vonkajšie oplátky, namiesto prijímanie vnútorného chleba života (tak ako sa vraví aj v Otčenáši) a že prídu do neba. Skrátka pokrivené evanjelium. Teda jasne vidno, že cirkev jazdí na šelme v hmotnom aj v duchovnom význame. Takže je len na vás, vážení katolícki zaslepenci a hateri, či skutočne milujete Ježiša a začnete naozaj počúvať a poslúchať živý hlas Ježišov vo vašom srdci, alebo či radšej zostanete veriť vo falošných cirkevných prorokov a učiteľov, ktorí vám kladú pred oči falošnú vieru a vedú vás na pohodlnú cestu do pekla. Lebo bez vnútorného obrátenia vám nepomôže ani spoveď ani prijímanie ani posledné pomazanie. To všetko je pohodlné falošné učenie Antikrista. Lebo Ježiš Kristus je živý, nie mŕtvy, on je živý Duch, nie mŕtva potrava.

Zdroj
-
 48% ( 17 people voted )
+
2014-06-09 21:32:36 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Americký senátor o Sýrii aneb Co vám mainstream neřekne?


Americký senátor o Sýrii aneb Co vám mainstream neřekne?
Zdroj
-
 33% ( 5 people voted )
+
2014-06-09 08:08:14 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Fouňa domácí


Fouňa domácí
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-08 22:53:11 5057d10a

Sloboda učenia


Sloboda učenia
Hej, tak ako povedal Ježiš Pavlovi: "Litera zabíja, duch oživuje". 2.list Korinťanom 3.

Toto je dobré video: h
ttps://www.youtube.com/watch?v=8KtJL5Fl5R4
(prepis)


Falošné dúfanie v BIBLIU

Obrovský počet kresťanských veriacich zakladá svoju vieru a bezpečnosť svojho spasenia na slovách napísaných na papieri, ich Bibliach, mŕtvych slovách, ale Ježiša Krista nepoznajú. Slová napísané v Biblii nás nemôžu zachrániť, ale je to Ježiš Kristus, ktorý zachraňuje tých, ktorí Ho POSLÚCHAJÚ. Človek nebude žiť zo samotného chleba, ale z každého slova, ktoré vychádza z ÚST Boha.

Ak sme ešte nepočuli Samotného Ježiša Krista, potom tie slová pre nás ešte stále neplatia. Nemôžeme vziať slová z Biblie a vztiahnuť si ich na nás a potom veriť, že nás tie slová môžu zachrániť, nemôžu. Ježiš Kristus je ŽIVÝ, On je
BOH . Musíme HO POČUŤ a musíme žiť, aby sme Mu robili radosť, musíme s Ním mať ŽIVÝ VZŤAH.
Ak NEPOZNÁME Ježiša Krista a NEPOČUJEME Ho, nemáme ŽIADNU ZÁRUKU, nemáme ŽIADNU NÁDEJ! Potrebujeme POČUŤ JEŽIŠA, SLOVÁ ŽIVOTA každý deň. Potrebujeme POČUŤ Ježiša Krista a NASLEDOVAŤ a POSLÚCHAŤ Ho až do úplného konca. Ak nepoznáme Ježiša a On nepozná nás, tak nám povie: "Choďte preč, nikdy som vás nepoznal, vy robotníci vnútornej skazenosti."

POČUJEŠ Ježiša, alebo si iba vzťahuješ slová napísané v Biblii na seba? Vkladáš svoju nádej do Knihy, alebo do Žijúceho Boha, Ježiša Krista? POZNÁŠ Ho REÁLNE?

Nech vás Ježiš žehná.Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-08 14:45:57 5057d10a

Fouňa domácí


Fouňa domácí
Joplins, dík za vysvetlenie. Tento článok je nechutný, ale to máš veru pravdu, takmer v každej rodine je to tak, iba samé hádky a každý chce tvrdošijne ovládať toho druhého.

--

Tie slová o vojne povedal Ježiš v srdci Jakoba Lorbera 19.3.1848, ktorý ich napísal a ľudia ich vydali v zbierke "Nebeské dary III" až po roku 1900. Sú zverejnené v češtine a v nemčine tu: http://www.lorber.cz http://www.j-lorber.de/jl/him3/him3-420.htm .Ten príspevok o vojne som sem napísal omylom, patrí sem: http://www.dolezite.sk/Vsem-odpurcum-strelnych-zbr
ani-M9CLSH.html

V žiadnom prípade nie som jehovista. Som kresťan bez náboženského vyznania. Nie som ani jehovista, ani katolík, ani evanjelik, ani pravoslávny, ani adventista, ani iný slepo veriaci neveriacim kňazom a ich pokriveným náukám. Verím len Ježišovi, nie študovaným pomýleným kňazom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-08 14:24:04 5057d10a

Sloboda učenia


Sloboda učenia
Keby všetci ľudia mohli spoznať Boha, len potom by bol svet rajom a zavládol tu mier. Ale uvedomujem si, že v dnešnej apokalyptickej dobe a bezbožnom politickom a náboženskom systéme je to všetko utópia.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-08 12:44:09 5057d10a

Sloboda učenia


Sloboda učenia
Jednoznačne by bolo dobré zredukovať školské učivá a zaviesť duchovné hodiny sebaspoznávania, spoznávania Boha a pravých hodnôt života. Teraz nehovorím o katolíckych hodinách náboženstva, kde sa prezentuje katolícka ideológia a dogmy, ale o naučení sa cesty priblíženia k Bohu a živého rozpoznávania dobra a zla, telesných a duchovných myšlienok, rozoznávať čo prichádza od Boha a čo od zlých duchov. Teda podstatu biblickej náuky, nie to, čo učia povrchné náboženstvá.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-08 12:40:20 5057d10a

Sloboda učenia


Sloboda učenia
Celý dnešný slovenský aj svetový školský systém (ZŠ, SŠ, SOU, VŠ) je zvrátený. Deti sú všade zaplavované obrovským množstvom všemožných informácií, ktoré sú im zbytočné a ktoré nikdy v živote nebudú potrebovať. Bezbožný systém vzdelávania.

Máloktoré deti sú schopné si to množstvo vecí ľahko a systematicky zapamätať. Ale všetky deti si tým memorovaním ničia už v rannej mladosti svoj mozog, plnia ho nepotrebnými obrázkami, a okrem toho tiež zaplavujú svoju dušu a tým aj myseľ záplavou nepotrebných poznatkov, a tým sa robia neschopné prijímať a vnímať čistejšie duchovné myšlienky.

Deti v škole sa vôbec neučia premýšľať o dobrom živote, prebúdzať svojho ducha láskou k Bohu a k blížnemu, ale len uvažovať o svetských veciach - Matika, fyzika, prírodoveda, zemepis, dejepis, jazyky, atď. to všetko sú 99% NEPOTREBNÉHO BALASTU.

Julo, pozrel som si tvoje video, je to nepochybne dobré, že si deti môžu vybrať hlavný predmet podľa svojej záľuby, ale ani tá ruská škola nie je ideálna. Základom by mala byť pravá náuka, ktorá by mala deti duchovne priviesť ku živému spoznaniu Ducha svätého a pravdy, ktorou cestou by bolo najlepšie, aby sa život a ďalšia školská výuka jednotlivého dieťaťa mala uberať. Samozrejme, že aj to závisí na slobodnej vôli dieťaťa, tak ako každého aj dospelého človeka.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-08 12:31:40 5057d10a

Fouňa domácí


Fouňa domácí
Joplins, čo sa ti na tomto choromyseľnom článku páči? Opisuje ľudí bezbožne blúdiacich životom a posadnutých márnivými problémami, je možné sa z tohto tešiť?

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-08 11:45:47 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Fouňa domácí


Fouňa domácí
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-08 11:21:23 5057d10a

KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY


KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY
Kučma, ten Genésis napísal samozrejme Mojžiš a apriori pre Židov. Jasné, že si to nevycucal z prsta, ale zapísal to, čo mu v podobenstve ukázal a nahlas povedal Boží svätý duch v jeho srdci, čiže myšlienky, ktoré prichádzajú z najvnútornejšej časti srdca do mozgu, kde sa ozvučujú a zobrazujú. Rovnako ako si tam môžeš prečítať o všetkých prorokoch a spravodlivých mužoch naprieč históriou, ako boli napr. Adam, Ábel, Kain (dokým bol ešte vnútri duševne čistý a jasný, dokým nezačal upadať do nových hriechov a duševnej temnoty), Abrahám, Noe, Jozef, Dávid, Izaiáš, Jeremiáš, Ján, Peter, Pavol, ..., Lorber a mnohí ďalší Bohu oddaní ľudia.

Lenže my všetci ľudia sme povolaní prísť k Bohu a počuť Jeho hlas, stačí sa k nemu úprimne obrátiť s dôverou a pokorou s celým svojím srdcom, oľutovať naše hriechy, nechcieť ich už viac robiť, potom nás ich zbaví. Len treba chcieť. Tiež sa o to snažím posledný týždeň, snáď sa mi to už skoro podarí. Lebo kto sa nechce zbaviť záľuby hrešiť, nepríde do neba medzi čistých dobromyseľných ľudí, ale skončí medzi seberovnými zlomyseľne zmýšľajúcimi ľuďmi a diablami vo večnom ohni. A je to každého úplne slobodné rozhodnutie zostať zlým, alebo sa stať dobrým skrze Boha. Nestačí veriť, aby sme boli spasení, ako kážu túto satanskú falošnú vieru napr. katolíci, evanjelici, pravoslávni, adventisti, jehovisti, atď, ale musíme sa chcieť zbaviť hriechov. Lebo nikto nemôže byť spasený a prísť do neba, ak vo vnútri miluje hriech. Dnes 99% cirkví učia evanjelium spasenia bez svätosti života, čo je falošné evanjelium, ktoré vedie do pekelných svetov. To je tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo musí prísť a aj zanedlho príde na našu Zem tzv. posledný súd, aby falošné náboženstvá zanikli. Mnohí ľudia hlásajú pravé Ježišovo evanjelium vnútorného odvrátenia sa od hriechu a obrátenia sa k Ježišovi, na internete som zatiaľ natrafil za posledný mesiac na 10 duchovne znovuzrodených kresťanov.
https://www.youtube
.com/watch?v=ectTfNBBM8k&list=PL0C0D22E7A4243C20&i
ndex=1

htt
ps://www.youtube.com/user/Lastrumpet08


Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-06-07 19:17:45 5057d10a

Rusko omezilo svobodu projevu


Rusko omezilo svobodu projevu
Pitbul, čo ti je? Môžeš mi konkrétne povedať, akú demagógiu som povedal? Veď som len vyjadril svoj názor na tento článok, tak ako ostatní, nikomu nič nevnucujem.
AI sa snaží navodiť dojem, že na Západe niet cenzúry, ale len v Rusku. No imo toto je demagógia ako vyšitá. Kto má moc, ten cenzuruje.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-07 09:08:52 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Valve. Firma, kde nejsou šéfové


Valve. Firma, kde nejsou šéfové
Zdroj
-
 36% ( 15 people voted )
+
2014-06-06 18:32:22 5057d10a

Čo by na gender ideologiu povedal Darwin?


Čo by na gender ideologiu povedal Darwin?
Ja zase s článkom v podstate súhlasím, že gender ideológia, slovensky povedané rovnosť pohlaví, či emancipácia je nesprávny životný štýl, zámerne zavedený pre zničenie rodín. Je to opäť ďalší z dôvodov, prečo musí prísť na túto Zem tzv. "Veľký súd posledných čias", aby toto zlo zmizlo z povrchu zemského a ľudia mohli žiť život hodný človeka, podobne ako väčšina našich predkov žila ešte pred cca 200 rokmi. Aj v Biblii sa píše, že v poslednej dobe bude Satan vypustený na Zem na krátky čas. - Zjavenie 20,3. - A tento čas vlády satanských politikov a zvádzania náboženského modlárstva okolo nás sa zanedlho skončí, aby ľudia mohli opäť žiť dôstojne v pokoji, ako to Pán Boh pôvodne dobre zamýšľal pre ľudí.
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20091020.htm

Zdroj
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-06-06 18:16:16 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY


KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY
Zdroj
-
 35% ( 10 people voted )
+
2014-06-05 14:20:15 5057d10a

KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY


KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY
Kto nevidí tieto znamenia na oblohe, ten musí byť ako sa vraví ranený sedemnásobnou slepotou...

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-05 11:16:31 5057d10a

KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY


KONVEKTIVNÍ BOUŘE UKAZUJE DECH BEROUCÍ SÍLU PŘÍRODY
Rozhnevaní prírodní duchovia sa spolčujú, chcú všetko na Zemi zničiť. Príčinou toho je naša vnútorná zloba, sebeckosť, chamtivosť, obžerstvo, smilstvo, páchanie všemožných hriechov a tým šírenie pohoršenia. A robíme to vedome! Navonok je to všemožné znečisťovanie vzduchu, vody, pôdy, nadmerný výrub lesov, zástavba úrodnej pôdy, atď, všetko sú to dôsledky núteného udržiavania hospodárskeho rastu, preto že si chceme bezohľadne udržiavať svoj nespravodlivý hmotný blahobyt. Následkom toho potom vznikajú takéto búrky, tornáda a všemožné katastrofy. Ale takéto naše konanie a politika, vyčíňanie šelmy, už zanedlho definitívne skončí.

Pre lepšie pochopenie dnešného stavu si môžte pozrieť napr. VEJ, Grossglockner, a iné.
http://lorber.szm.com/vej/04/vej04_144.htm
http://www.lorber.cz


Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-06-05 11:11:56 5057d10a

Rusko omezilo svobodu projevu


Rusko omezilo svobodu projevu
Ajajáj Zuzička, na Slovensku je sloboda prejavu zakázaná už od roku 1998.... či už od roku 1989... či už od roku 1945... takže vyčítať Rusku zákaz šírenia západných deMAGÓGii je dosť pokrytecké ... )))

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-05 10:23:10 5057d10a

Príde koniec náboženstva ako ho poznáme?


Príde koniec náboženstva ako ho poznáme?
"A.H." ,mýliš sa...

Boží Duch je všadeprítomný, všemohúci a vševediaci. Pred narodením Ježiša bol Boh iba neosobný (ako o tom svedčí aj Starý zákon), po Jeho narodení je možné stretnúť Boha už aj osobne. Bližšie vysvetlenie od Ježiša tu: http://lorber.szm.com/vej/11/vej11_075.htm (preklad je nerevidovaný)

A čo sa týka článku, tak s ním súhlasím. Zaujímavý je napr. citát: Zj.17:3. " a zaniesol ma v Duchu na púšť. A videl som ženu, ktorá sedela na šarlátovej šelme, ktorá bola plná rúhavých mien a mala sedem hláv a desať rohov."

Dnešná cirkev je naozaj púšť plná piesku a škorpiónov a zbojníkov. Dnešné cirkevné učenie je sfalšované, iba málo ľudí dokáže v tejto púšti nájsť cestu do oázy Ježišovho pôvodného pravého učenia. Väčšina ľudí namiesto toho, aby poprosili Ježiša o pomoc a dali sa viesť iba Ním, jediným pravým Pastierom, ale dávajú sa viesť v slepej viere slepými a zatvrdnutými falošnými učiteľmi a zvodcami a nasledujú nimi ukázané fatamorgány, a preto väčšina z nich duchovne hynie v tejto púšti bez vody na falošných cestách.

Preto tak, ako je predpovedané v Apokalypse, nadíde veľký súd a tiež koniec náboženstiev, ako ich dnes poznáme, a namiesto nich bude len jeden pravý Dobrý Pastier Ježiš a len jedna pravá Cirkev v srdciach ľudí, ktorí Ho počúvajú a nasledujú.

http://www.youtube.com/watch?v=supgGuf0xak

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-06-05 08:57:43 5057d10a

Proroctvo na rok 2014


Proroctvo na rok 2014
Biblický veľký súd posledných čias príde na celú Zem, postihne nielen Ameriku. Nastane veľké súženie. Proroctvo ako je napísané v Apokalypse sa už začalo napĺňať a zakrátko sa naplní, v najbližších rokoch. Zem bude očistená od všetkých neprávostí, a ľudia ktorí prežijú, budú vedení Božím svätým Duchom, budú tvoriť jedno stádo vedené jedným pravým Pastierom. A falošní učitelia a falošní pastieri, ktorí zvádzajú ľudí od pravej viery, budú zničení, vrátane katolicizmu a ostatných mŕtvych kresťanských i nekresťanských náboženstiev a politických ideológii.

Väčšina ľudí sa rúha Bohu svojim životom, kresťania i nekresťania, veriaci i neveriaci, všetci bez rozdielu, všetci sú rovnako posadnutí démoni, nenávidia Boha, nechcú sa k Nemu obrátiť celým svojim srdcom a mysľou, ale sú posadnutí, to sú ich bohovia, myslia len na svoje pohodlie, zábavu a žalúdok, to sú ich modly, ktoré uctievajú namiesto Boha a jeho pravých hodnôt. Dokonca aj takzvaní kresťania, čo si o sebe namýšľajú, že sú spravodliví, ktorí navštevujú pravidelne kostoly, uctievajú Boha iba perami a vysielajú k nemu občas svoje nevážne túžobné myšlienky, ale ich srdce je ďaleko od neho, v skutočnosti Ježiša nechcú počuť ani poslúchať, ale seba a svojich priateľov a rodinu povyšujú nad Ježiša. Preto sa všetci navzájom stále klamú a nechávajú sa zvádzať pod vplyvom démonom k hriechu, aby tak Ježiša nemohli nikdy opravdivo stretnúť.

Zlomyseľní sa nechcú odvrátiť od svojho hriešneho života o pomoc k Ježišovi Kristovi, k Jeho Svätému Duchu, aby žili sväto, vôbec nepočúvajú ani nedbajú na Jeho volania a varovania, ktoré nám posiela skrze Jeho znovuzrodené deti. Namiesto Ježiša nasledujú démonov, sú duchovne slepí, ako nevedomé ovce sa z vlastnej slobodnej vôle dávajú viesť Diablom a jeho démonmi do záhuby, plnia si svoje srdce, myseľ a dušu hriechmi. A keď aj u nich zriedkavo nastanú svetlé chvíľky ľútosti, kedy by sa aj zatúžili ľutovať svoje hriechy a obrátiť sa k Ježišovi, tu prichádza opäť rýchlo diabol a zvádza ich skrze niektorý z ich starých zamilovaných hriechov od obrátenia sa k Bohu, aby nemali šancu sa obrátiť, NEPRIKLADAJÚ VÁŽNOSŤ SVOJMU ROZHODNUTIU ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT!

Čítajte tu: http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20130714.htm

Vy ktorí rozumiete po anglicky a chceli by ste zachrániť seba a pomôcť zachrániť aj vašich blížnych skrze Ježiša od duchovnej smrti a vášho neblaženého údelu v pekle, pozrite si prosím tieto videá: https://www.youtube.com/watch?v=FlULh8qg6Ao

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-02 15:45:46 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Pándémóniúm: povedal som to neúplne, upresním. Hovorím len to, čo cítim a čo som tiež preskúšal, že je pravdivé a správne. Rozvažujem každú vetu.

Keby v sebe nájdeš kúsok dobrej vôle a v tichosti skúmaš svoju dušu, potom by si sa vystrašil zo zloby, ktorú v sebe nosíš a uvedomíš si, že si len nesvojprávnym otrokom zlých myšlienok, ktorými ťa manipulujú zlí duchovia v tvojom mäse, že žiješ v pekle a slúžiš peklu, tvojej a ich zlobe. Snáď potom by si sa v beznádeji obrátil v srdci ku Svätému Duchu, ktorý je večne trpezlivý, láskavý, dobrý a odpúšťajúci o pomoc, aby ťa oslobodil od zlých myšlienok a aby si ho nasledoval. Tvoj vlastný duch je stratený a sužovaný zlobou, bez Boha, napokon podobne ako je mŕtvy aj u väčšiny pyšných, temných a uspatých ľudí, čo sa nazývajú kresťanmi, ale ktorí ešte nikdy nehľadali ani nedbali a nedbajú na vôľu živého Boha, ale žijú rovnako ako ty podľa vlastnej pyšnej svojvôle, ako stratené ovce v zlobe a v hriechu, vôbec nedbajú na Ježišovo biblické evanjelium, pretože sa uspokojujú s pasívnym, sfalšovaným evanjeliom, ktoré im predkladajú vlci v rúchach baránkov, v ktorom je Pán Boh hluchý a mŕtvy a nedostupný, uctievaný iba náboženskými obradmi. A uspokojujú sa s nepravým neživým Kristom upečeným z múky, ktorého uctievajú perami v kostoloch namiesto toho, aby uctievali pravého živého Ježiša vo svojom srdci, žitím podľa Jeho živého slova a v tichom naslúchaní jeho svätej, všetkým ľuďom pomáhajúcej, vôle.

Toto je doba, o ktorej Ježiš povedal: "A keby neboli skrátené tie dni, nebolo by zachránené niktoré telo; ale pre vyvolených budú skrátené tie dni. Vtedy keby vám niekto povedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Tu! neverte! Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veľké znamenia a budú robiť zázraky, takže by zviedli v blud, keby bolo možné, aj vyvolených." Mt.24.

Iba Ježiš dokáže očistiť naše duše od všetkej zloby, iba on nás dokáže spasiť a viesť nášho ducha ku spravodlivosti v láske, ALE LEN AK SI TO ŽELÁME, NIKDY NIE NASILU PROTI NAŠEJ SLOBODNEJ VÔLI.

--

Každý človek, ktorý v sebe nosí a miluje pekelné myšlienky, zahynie v pekle plnom lži a nenávisti medzi démonmi, ktorým tu na Zemi slúžil. A každý, kto v sebe nosí a miluje nebeské myšlienky, čisté nesebecké božské myšlienky, príde do sveta nebeských ľudí (anjelov), úprimného a čistého priateľstva a pokoja.

Nasledujúci príhovor platí pre všetkých kresťanov všetkých vyznaní a vier, tak ako i pre všetkých nekresťanov, ktorí sa usilujú o dobrý život.

Falošné dúfanie v BIBLIU / False Hope in the BIBLE
https://www.youtube.com/watch?v=8KtJL5Fl5R4


Obrovský počet kresťanských veriacich zakladá svoju vieru a bezpečnosť svojho spasenia na slovách napísaných na papieri, ich Bibliach, mŕtvych slovách, ale Ježiša Krista nepoznajú. Slová napísané v Biblii nás nemôžu zachrániť, ale je to Ježiš Kristus, ktorý zachraňuje tých, ktorí Ho POSLÚCHAJÚ. Človek nebude žiť zo samotného chleba, ale z každého slova, ktoré vychádza z ÚST Boha.
Ak sme ešte nepočuli Samotného Ježiša Krista, potom tie slová pre nás ešte stále neplatia. Nemôžeme vziať slová z Biblie a vztiahnuť si ich na nás a potom veriť, že nás tie slová môžu zachrániť, nemôžu. Ježiš Kristus je ŽIVÝ, On je pravý BOH. Musíme HO POČUŤ a musíme žiť, aby sme Mu robili radosť, musíme s Ním mať ŽIVÝ VZŤAH.
Ak NEPOZNÁME Ježiša Krista a NEPOČUJEME Ho, nemáme ŽIADNU ZÁRUKU, nemáme ŽIADNU NÁDEJ! Potrebujeme POČUŤ JEŽIŠA, SLOVÁ ŽIVOTA každý deň. Potrebujeme POČUŤ Ježiša Krista a NASLEDOVAŤ a POSLÚCHAŤ Ho až do úplného konca. Ak nepoznáme Ježiša a On nepozná nás, tak nám povie: "Choďte preč, nikdy som vás nepoznal, vy robotníci vnútornej skazenosti."
POČUJEŠ Ježiša, alebo si iba vzťahuješ slová napísané v Biblii na seba? Vkladáš svoju nádej do Knihy, alebo do Žijúceho Boha, Ježiša Krista? POZNÁŠ Ho REÁLNE?
Nech vás Ježiš žehná.
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-31 12:42:14 5057d10a

TrueCrypt skončil kvůli NSA, která vyhrožovala vývojářům


TrueCrypt skončil kvůli NSA, která vyhrožovala vývojářům
Je známe, že už v 80.rokoch USA uzákonili zákaz šírenia silných šifrovacích algoritmov, čo však nezabránilo ich celosvetovému rozšíreniu. Neskôr uzákonili zákaz používať dlhé kľúče, aby dokázali všetko pomerne rýchlo rozšifrovať. Teraz pridávajú do všetkých algoritmov svoje trójske backdoory, čiže nejaké utajenie informácii pred nimi je utópia. Chcú mať všetku komunikáciu pod kontrolou, nastoliť celosvetovú diktatúru demokracie, aby mohli nepohodlné názory zachytávať, filtrovať alebo pravdepodobne aj odstraňovať ich autorov. Nehovoriac o tom, že už húfne propagujú zavedenie virtuálnych peňazí a teda i mrkvočipov......

https://www.youtube.com/watch?v=_212ygFT3Hg&t=9m14
s

Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-05-30 17:49:13 5057d10a

Príbeh vášho zotročenia (The Story of Your Enslavement) + slovenské titulky


Príbeh vášho zotročenia (The Story of Your Enslavement) + slovenské titulky
Ešte viac, ak kúpite sliepky z veľkochovu, kde vyrastali bez kvôčky, tak tým skôr sa začnú džobať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-30 10:08:06 5057d10a

Príbeh vášho zotročenia (The Story of Your Enslavement) + slovenské titulky


Príbeh vášho zotročenia (The Story of Your Enslavement) + slovenské titulky
Pozrel som si toto video, je mix histórie, politiky a úvah o zotročovaní národov mocou túžby po bohatstve a po peniazoch na západe, resp. nedostatkom peňazí na východe Európy.

Povaha domácich zvierat odráža povahu svojho majiteľa. Napríklad máte kurín a kúpite nové sliepky. Ak sa vám časom začnú šklbať, ako to u väčšiny chovateľov býva, je to preto, že ich nemáte radi, považujete ich len za nosnice, potom ony preberajú vašu chamtivú povahu. Iný príklad tu: http://lorber.szm.com/vej/04/vej04_145.htm


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-30 10:05:35 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Jambo, píšem to čo skutočne cítim. Okej?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-29 23:19:13 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Očuj Klopi, tie... tvoje;;; Útrž/ky, myš-lienok.... sú hrozne NEZ--rozUM--ITeľné. Vieš? uVEDOMuješ siTO vôBEC? Vezmi si toto ako dobrý podnet, nie ako kritiku, okej? Ale ináč pochopil som, čo si mi chcel povedať, že som fanatik. To je známe klasické označenie, keď si už nemôžeš inak kopnúť. Filip tu prekypuje svojou nenávisťou a chce si pozdvihnúť ego špinením učenia lásky a pravdy v spisoch Jakoba Lorbera, ktoré rád odporúčam. Preto tu citujem z biblie, aby som dokázal ich pravdivosť. Alebo to mám prejsť mlčaním, keď tu vedome klame? Som preto fanatik, že chlapcovi odporúčam, aby sa modlil v srdci k Ježišovi, ako to sám Ježiš hovorí v biblii?!

Všetko čo píšem, snažím sa písať úprimne a pravdivo, aby všetko vychádzalo z úprimnej lásky k blížnemu a Bohu. Som smutný, že ľudia nechcú prijať Ježiša. (Nehovorím o Lorberovi, ale o pravom učení v Biblii, ktoré cirkev vôbec nehlása, pretože je nepopulárne. Ale namiesto neho hlása svoje vlastné pohanské modloslužobné učenia, v príkrom rozpore s bibliou.). Uvedomujem si, že keď sem napíšem pravdivú kritiku dnešného kresťanstva, ktorá sa týka katolicizmu, tak ako i všetkých cirkví a siekt, tak sa to u väčšiny kresťanov stretne s nenávisťou. Väčšina nich nepozná a ani nechce hľadať a spoznať Ježiša, pretože sú duchovne mŕtvi, žijú telesne a sú so sebou spokojní. Skončia v pekle, ak sa v srdci neobrátia k Ježišovi, a nepomôžu im ani kázne, ani spovede, ani prijímania. "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach." Matúš 7:21-23 Túto vôľu Ježišovho Otca možno spoznať iba skrze Jeho Svätého Ducha, vo svojom srdci.

http://www.krestan.sk/biblia/roh/mat/7

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-29 23:15:11 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-29 23:14:39 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Život pred narodením


Život pred narodením
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-29 16:54:47 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Život pred narodením


Život pred narodením
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-28 18:41:26 5057d10a

Môže mať homosexualita nejaké výhody?


Môže mať homosexualita nejaké výhody?
Homosexualita je proti Božej vôli.
http://lorber.szm.com/vybrane/homo.htm

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 11:18:30 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Tiež dobré vysvetlenie: VEJ IV./252 Otec a Syn v Ježišovi.
http://lorber.szm.com/vej/04/vej04_252.htm

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 11:01:59 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
A ešte ku tej reinkarnácii: iba Ježišovou milosťou a obetou môžeme byť ospravedlnení a očistení a stať sa v Jeho duchu spôsobilí žiť sväto a prísť do neba. Je len na nás, či ho vo svojom živote chceme prijať za svojho Spasiteľa.

Zbožní a bezbožní - 23. mája 2014

Deti Moje, ľudia zbožní, čistí v srdci Ma uvidia, ale nie bezbožní, ak sa nekajajú a zostávajú žiť v ich skazenosti. Môžete byť zbožní, ak si to želáte. Mnohí neberú vážne ich konečné určenie a to je dôvod, prečo zostávajú byť bezbožnými.

Bezbožní sa zmiešavajú so svetom, niet medzi nimi rozdielu. Nemajú žiaden strach ani úctu ku Mne. Sú v nepriateľstve so Mnou, pretože si neželajú oddeliť sa od tých vecí, ktoré sú pre Mňa ohavnosťou. Ja sa nemením. Mám jeden štandard pravdy a spravodlivosti pre všetkých, a nielen pre niektorých, ako si to mnohí veria a ako si to predstavujú. Ja som svätý a tiež vy musíte byť svätí, inak Ma neuvidíte a ani nevstúpite do Neba. Nezostávajte oklamaní.

Buďte odlišní, buďte príkladom iným ľuďom. Žite božsky, buďte ako Ja. Ukážte iným, že aj oni môžu žiť božsky, dokým dnes ešte žijú vo svete.

Musíš sa rozhodnúť zmeniť tvoje cesty, žiť božsky, inak zahynieš. Nebude žiadnej milosti pre bezbožného bez pravdivého obrátenia sa so skutočnými výčitkami svedomia. U Mňa niet žiadneho zvýhodňovania a ani nikoho nediskriminujem. Ja som spravodlivý Sudca, ktorý bude súdiť spravodlivo. Vyčnievaj z radu, buď známy ako zbožný muž, zbožná žena, počestný a potešujúci svojho Otca.

Oddeľ sa od sveta a jeho potešení. Hoci si vo svete, nepatríš mu. Patríš Mne, Ja som ťa vykúpil za najvyššiu cenu, za Moju krv, z lásky na kríži. Ty si chrámom Môjho Svätého Ducha. Aj ty zaplatíš cenu, ak chceš byť ako Ja, svätý a žiť zbožný život vo svete, ktorý je plný bezbožných ľudí. Budete nenávidení, prenasledovaní a niektorí budú zabití pre Mňa a pre Moje kráľovstvo, ale veľká bude vaša odmena v Nebi.

Váš Ježiš


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-28 10:51:37 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Fero, ako Ježiš povedal, ak chceme spoznať pravdu, musíme najprv prijať Ducha pravdy do svojho života. Určite nerozumieš ani tomu, čo píše Ján v 1.kapitole "1 Na počiatku bolo Slovo a to Slovo bolo u Boha a to Slovo bol Bôh. 2 Ten, to Slovo bolo na počiatku u Boha. 3 Všetko povstalo skrze neho, a bez neho nepovstalo ani jedno z toho, čo povstalo. ... 10 Na svete bol, a svet povstal skrze neho, a svet ho nepoznal!" Zahmlenému je všetko zahmlené.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:45:30 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Fero, ušetri si svoju kliatbu. Ty nepoznáš Otca, ani Ježiša. Otec je láska, Ježiš je jeho múdrosť. Otec je meno Svätého Ducha, ktorý prebýva v plnosti v Ježišovi. Otec a Syn Ježiš sú jedno. Dobre to vysvetlil aj William Branham, síce že sú to iba rôzne označenia rôznych vlastností jedného a toho istého Boha, Pána Ježiša Krista. http://www.williambranham.com/feature_pages/is-the
re-a-trinity/

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:25:34 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Filip, ty si sám si zvodcom a antikristom. Vnútri si zlomyseľný, tvrdošijne odmietaš obrátiť sa k Ježišovi a radšej slúžiš Antikristovi tak, že tvojimi klamstvami chceš odviesť ľudí od obrátenia sa v srdci k Pánovi Ježišovi! Vstúp si do svedomia a pros Ježiša o pomoc, aby ťa očistil, ináč sám zahynieš v pekle.

Židovské obrady boli ustanovené ako vonkajšie obrady, ale dôležité je, že v sebe niesli vnútorné posolstvo. Povedz mi, čo je viac? Kamenné dosky alebo slovo samotné, ktoré ľudia živo zachovávajú vo svojom živote ?!

Áno, prví ustanovení židovskí kňazi chápali obrady pravdivo duchovne, hľadali a spoznávali ich vnútorný zmysel. Lenže ich neskorší nástupcovia, farizeji a zákonníci, stali sa modloslužobníkmi, pretože vôbec nedbali na Boha a na vnútorný odkaz Bohom ustanovených obradov a starých biblických textov! Ale všetky vonkajšie obrady využívali len na zaväzovanie si ľudí pre svoje obohatenie, okrádali ich pre svoj vlastný prospech, lenivosť a smi1stvá, ale vôbec ich nezaujímal nejaký pravý vnútorný význam obradov, ani Boh, ani Božia vôľa! Na potvrdenie mojich slov si prečítaj: http://www.krestan.sk/biblia/roh/mat/23 Väčšina farizejov a zákonníkov boli skutočnými sluhami diabla, ktorí nenávideli Ježiša, pretože im kazil kšefty, preto Ho napokon aj ukrižovali. A úplne rovnakí sú dnes aj MNOHÍ rímski falošní kňazi, ktorí si ZATVRDZUJÚ SVOJE SRDCE PRE BOŽÍM HLASOM, zapchávajú si uši a zakrývajú oči, aby nepočuli Ježišove slová, alebo dokonca Ho ani nechcú počuť, pretože im je milšie slúžiť omše a spovedať ovečky, než aby ich skutočne nabádali ku hľadaniu a počúvaniu Ježiša v ľudských srdciach! Je im milší pápež než Ježiš! Milujú viac burinu v katechizme, než čisté slová Pána Ježiša, ktoré behom uplynulých 2000 rokov dal zapísať mnohými svojimi deťmi v desiatkach kníh ako varovania pre naše obrátenie, ale ktoré rímska neviestkárska cirkev sprevádzala iba kliatbou a večným zatratením! Takých falošných kňazov i veriacich je mnoho, a nielen v rímskej cirkvi! Osobne som bol tento rok asi 5 krát v kostole, a v kázňach som počul okrem všemožných historiek nanajvýš nabádanie ľudí ku modlitbe perami, ale ani slovo o pokornej a neustálej modlitbe srdcom a bezpodmienečnom poslúchaní hlasu Svätého ducha, ktorý sa k nám prihovára v srdci, ako to Ježiš a Pavol odporúčajú v Biblii. Pretože také slová ako sebazapieranie svojich telesných a zmyslových chúťok by asi neboli v kázni populárne.

Nikto nikde nespochybňuje peklo, ani v Lorberových spisoch pán Ježiš nespochybňuje existenciu pekla, ani ostatné Ježišove znovuzrodené deti peklo nespochybňujú! Pár príkladov:

https://www.youtube.com/watch?v=ArqRiIBh2p8
https://www.youtube.com/watch?v=1OvAKXd5xrE
https://www.youtube.com/watch?v=BfuEdQWgM48

Pán Ježiš hovorí v Ceste ku znovuzrodeniu: http://lorber.szm.com/cesta/cesta_002.htm
"Kto sa spovedá a vyznáva svoje hriechy kňazovi, vyznal tým svoje hriechy verejne pred svetom a také vyznanie mu raz bude prepáčené, ak už viac ďalej nehreší. Kto však hreší aj po spovedi tak ako pred spoveďou, ten si učinil spoveď pokladnicou hriechov, ktorá mu raz prinesie vysoké úroky do pekla. Preto, kto sa spovedá a koná pravé pokánie a naďalej už viac nehreší, ten veru jedná veľmi správne; ale ten, kto toto všetko považuje za úplnú nulu a ničotu, ten sa raz veľmi sklame, pretože príde ku priepasti, ktorú bude môcť ťažko kedy preskočiť." --- pozri tiež Matúš 5:22-26 !!!

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 10:20:11 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Filip, žiješ vo svojom vlastnom svete falošných katolíckych predstáv, uveď argumenty k tomu, čo som napísal, že katolicizmus je plný modloslužobníctva a prevrátených satanských lží!

Levitikus 26:1 "Nedělejte sobě modl, ani obrazu rytého, aneb sloupu nevyzdvihnete sobě, ani kamene malovaného v zemi vaší nestavějte, abyste se jemu klaněli; nebo já jsem Hospodin Bůh váš." - a vy sa klaniate kúsku jedla ako falošnej modle, namiesto aby ste sa klaňali Ježišovi živo v duchu a pravde vo svojom srdci. A nehovorím o uctievaní mŕtvolných relikvií a obrazov a sôch. Kde toto Ježiš učil? Preto dnes po 2000 rokoch prichádza Pán Ježiš na Zem v duchu znovuzrodených ľudí, ktorí hlásajú pravé evanjelium, tak ako je zapísané v biblii, aby Zem bola očistená od katolíckeho pohanstva, aby falošní sluhovia Satana, aby Rímski kňazi, ktorí nikdy v sebe nestretli Ježiša, už viac nezvádzali ľudí do svojimi falošnými a zázrakmi a lžami ľudí do záhuby. Ale keby predsa len chcú, môžu sa ešte dnes obrátiť k Ježišovi a živo Ho prijať do svojho srdca, a ich hriechy im budú odpustené, a budú tiež zakúsiť Jeho lásku a pravdu a začať žiť a hlásať svojim ovečkám pravé evanjelium Ježiša, pokánie a obrátenie sa k Nemu, ako ho hlásal aj Pavol, ktorý predsa neštudoval bibliu, ale písal to, čo mu Ježiš pravdivo vložil do srdca. To je živý prameň v Pavlových listoch, žiadne výplody katechizmu! Ján 7:38Kto verí vo mňa, jako hovorí Písmo, rieky živej vody potečú z jeho vnútra. Toto Ježišovo pozvanie platí pre všetkých, Filip, aj pre teba, aj pre veriacich i neveriacich.

Mrzí ma tvoja slepá nenávisť a odsúdenie Lorbera, Ježiša i mňa. Myslíš si, že kresťania tvrdého srdca prídu do neba? Keď nepočúvaš Ježišove varovania, ktoré tebe aj nám všetkým posiela skrze svoje detičky?

Pán Ježiš povedal: "24Učeník nie je nad svojho učiteľa ani sluha nad svojho pána; 25dosť je učeníkovi, aby bol ako jeho učiteľ, a sluha, aby bol ako jeho pán. Ak domáceho pána nazvali Belzebúbom, čím väčšmi jeho domácich! 26Teda nebojte sa ich! Lebo nič nie je skryté, čo by nemalo byť odkryté, ani tajné, čo by sa nemalo zvedieť. 27Čo vám hovorím vo tme, povedzte na svetle, a to, čo počujete v ucho, hlásajte na domoch. 28A nebojte sa tých, ktorí vraždia telo a ktorí nemôžu zavraždiť dušu; ale sa radšej bojte toho, ktorý môže i dušu i telo zatratiť v pekle."

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-05-27 20:53:15 5057d10a

Život pred narodením


Život pred narodením
Pán Ježiš nás varuje už dlhé desaťročia (dokonca storočia a tisícročia) prostredníctvom mnohých svojich detí a prorokov, ktoré Ho s láskou prijali do srdca, aby sme sa obrátili k Nemu a odvrátili sa od našich zlých ciest, pretože dnes sme už svojim konaním zdevastovali našu Zem a prírodu okolo nás tak, že to už viacej nie je udržateľné! Zanedlho nastane nejaká celosvetová prírodná katastrofa, ktorú sme si my sami na seba privodili. Pán Ježiš predsa nebude od nás donekonečna odďaľovať súd, ktorý si už najmenej posledných 200 rokov na seba chystáme, podporovať šírenie diabolského pohoršenia, ktoré sa šíri nami okolo nás.

Pozrite toto je ukážkový príklad našej slepoty a bezbožnosti a nedôvery v Ježiša Krista:
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20021214.htm

Ľudia sa ženú za mamonom, peniazmi, majetkom, zábavami každého druhu, chcú vládnuť nad inými ľuďmi a vykorisťovať ich, vraždia a zabíjajú sa navzájom pre peniaze, drancujú prírodu a Zem, sú skazení, rovnako kresťania ako nekresťania !!!, (rovnako ako som bol tiež ja, kým som sa nezačal obracať v duchu k Pánovi), a žiaľ nechcú sa v srdci s vážnosťou a dôverou odvrátiť od svojich hriechov, ľutovať svoje hriechy, plne sa odovzdať láskavému, dobrému, milosrdnému a zľutovnému Pánovi Ježišovi a dať sa Ním viesť:

http://www.youtube.com/watch?v=OL_905oMMoY

Nie je to Moja vôľa - 26. máj 2014.

Deti Moje, nie je to Moja vôľa, aby ktokoľvek zahynul, ale aby sa všetci obrátili preto, aby mali večný život. Ale bez obrátenia sa s pravými výčitkami svedomia nepríde žiadna milosť. Poznám každé srdce, predo Mnou nemôže byť nič skryté. Ja všetko vidím i počujem.

Svet je plný temnoty, mnohí milujú temnotu viac než svetlo, kvôli ich zločinným skutkom. Nie je to Moja vôľa, aby zahynuli, ale pokiaľ sa neobrátia, tak všetci zahynú.

Každý človek si musí vybrať sám, či chce život alebo smrť? Nikoho nenútim kajať sa, prijať Ma za vášho spasiteľa, Pána a Majstra, ale každý z vás si ponesie následky za svoju vlastnú voľbu. Ja som jediný Spasiteľ sveta, Svetlo sveta, Princ mieru, bezo Mňa nenastane žiaden mier, ale zmätok.

Buďte rozumní a obráťte sa, nebuďte blázniví a odmietaví, pretože potom budete môcť viniť iba samých seba a budete veľmi sklamaní. Ja milujem a som starostlivý, preto volám svet k obráteniu sa, aby mal večný život. Nepokračujte vo vašich cestách plných chýb. Sú cesty, ktoré sa zdajú byť správne, ale ich koniec vedie do záhuby. Obráťte sa teraz, čas milosti sa rýchlo kráti, nebude trvať navždy, pretože Ja sa nebudem s vami naťahovať naveky. Teraz je čas zľutovania. Všimnite si ho, obráťte sa a nebuďte vzdorovití, pretože potom určite zahyniete. Ja nikoho nenútim. Každý si musí želať obrátiť sa, aby odo Mňa obdržal zľutovanie a milosť. Nejestvuje žiadna iná Cesta. Príďte ku Mne.

Ježiš


MNOHÍ KRESŤANIA I NEKRESŤANIA sú dnes duchovne usmrtení, posadnutí zlými duchmi, čo sa navonok dokazujú ICH ZLÝM KONANÍM a tiež tým, AKO ODMIETAJÚ PRIJAŤ KAŽDÉ PRAVDIVÉ VAROVANIE A NAPOMENUTIE, KTORÉ IM PÁN JEŽIŠ POSIELA SKRZE SVOJE ZNOVUZRODENÉ DETI. (aj Jakoba Lorbera, ako aj mnohých desiatok ďalších, milujúcich Ho detí)

"A preto, že bude rozmnožená neprávosť, ochladne láska mnohých; ale kto zotrvá až do konca, ten bude spasený. A toto evanjelium kráľovstva bude hlásané po celom svete na svedectvo všetkým národom, a vtedy príde koniec." - Matúš 24.

Zanedlho nastane nejaká veľká svetová katastofa a zmätok, ktorú sme si my sami na seba pritiahli NAŠÍM BEZBOŽNÝM A CHAMTIVÝM ŽIVOTOM. A mnohí zomrú fyzicky, čo bude pre nich súdnym dňom. Preto ľudia otvorte vaše oči a spoznajte, ktorá hodina uderila!

https://www.youtube.com/watch?v=F5WH_jCJe1U

Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-05-27 15:05:47 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Život pred narodením


Život pred narodením
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-27 12:13:51 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Život pred narodením


Život pred narodením
Zdroj
-
 36% ( 15 people voted )
+
2014-05-27 09:15:37 5057d10a

Nezaměstnanost, nemoc způsobená státem


Nezaměstnanost, nemoc způsobená státem
Dnešná doba sa s minulosťou nedá porovnať. Dnes na postavenie baráku alebo vypestovanie potravín treba menej ľudí, než kedysi bolo potrebné na dedinách, keď boli gazdovia, roľníci, mäsiari, krajčíri, mlynári, pekári, obuvníci, hrnčiari, stolári, drotári, atď. Hoci dnes pribudli informatici a učitelia, všade je nedostatok práce, keď nepočítam voľné pozície "obchodných" zástupcov/cestujúcich" pod všemožnými zahmlenými názvami (poisťováci, díleri, agenti, atp).

Pán Ježiš predpovedal súčasnosť už pred 2000 rokmi a oznámil ju pred 200 rokmi prostredníctvom Jakoba Lorbera:

"Nakoniec ale príde doba, v ktorej ľudia dospejú k veľkej chytrosti a šikovnosti vo všetkých veciach a budú stavať rôzne stroje, ktoré budú vykonávať všetky ľudské práce, ako živí rozumní ľudia a zvieratá; tým budú však mnohé ľudské ruky bez práce a žalúdky chudobných ľudí bez práce budú plné hladu. Bieda ľudí sa bude stupňovať do neuveriteľnej výšky. Vtedy prebudím znova ľudí, ktorí zvestujú pravdu Môjho mena počas vyše dvesto rokov. Blažení tí, ktorí sa potom obrátia, aj keď ich počet bude len skromný!" (V
EJ V./108.
)
; tiež http://lorber.szm.com/ke/p6.html#nezamestnanost