Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Stanislav # BeraTuqe39


Je rozumné ustupovat zlu?


Je rozumné ustupovat zlu?
Naprostý súhlas. Rusko s HDP na úrovni Španielska sa ide hrať na svetovú mocnosť. Miesto zbraní by sa mohol radšej venovať svojim chudobným občanom. Krajina žije iba z vývozu zbraní a surovín. Šialený pedofil vedie rusko do záhuby. Mohli radšej pokojne kooperovať s EU a NATO vybrali si konfrontáciu. Zostali stále myslením v mongolskom chanáte.

Zdroj
-
 46%  ( 3 people voted )
+
2016-01-25 19:51:13 bca73833

Ficov pomýlený cyklus


Ficov pomýlený cyklus
Môj zlatý eštébačik. Zase sa musíš osobne odbavovať na mne. Nie som zúrivý, len ma mrzí to vysoké percento hlupákov vo výskyte našej populácii na Slovensku.
Ja píšem o Slovensku a nie o USA keď si si neráčil všimnúť. Bohužiaľ prašivý socializmus ovládol svet. ZSSR skapal na socializmus, ale vývoz tohoto hnoja sa im bohužiaľ podarilo vyviesť do celého sveta a nakaziť všetky ekonomiky. Ja píšem o smerovaní Slovenska smerom k ruskej oligarchickej spoločnosti so silným jediným vodcom, aj keby bol pedofil.
Voliť by mali len tí čo platia dane. Nemôže o daniach rozhodovať asociál, alebo dôchodca, ktorému môže politik nasľubovať hory, doly. Humanitárne dôchodcov prečisťujú v tvojom milovanom rusku. Nájdi si ako tam žijú starí ľudia.
Hranatý bradavičnatý birmovaný komunista s viagristom práveže vykradol druhý pilier a tým pádom aj potopil aj prvý pilier. Viagrista priznal, že ľudia si budú musieť vymyslieť doplnkové sporenie, lebo prvý pilier to neutiahne. Len vyslovený retard si môže myslieť, že len prvý pilier uživí dôchodcov. Teraz platia dvaja na jedného dôchodcu a za pár rokov bude len jeden pracujúci platiť na dôchodcu. Pozri demografický vývoj, ktorý aj tá krava Tomanová popierala. Ľudia si budú musieť inakšie sporiť na dôchodky, to je nevyhnutnéZdroj
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2016-01-25 12:20:03 5b7f0f43

Ficov pomýlený cyklus


Ficov pomýlený cyklus
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Il padrino, chápem, že je demokracia a aj retardovaný ako ty môže napísať svoj názor. Nepísal som o žiadnom svojom neúspechu, neprojektuj svoj životu niekomu kto nesúhlasí s tvojim pokriveným videním.
Ak nie si dyslektik, určite si si všimol , že som napísal ako ovládajú všetky zložky štátu. Teda políciu a súdy. Dokonca hranatý neschopný právnik zmanipuloval aj NS, aby za GP dosadil svojho spolužiaka. Právo a spravodlivosť nie je rovnaképre každého. Všimol si si, že u nás odsúdili niekoho pre korupciu ak bol politik, právnik alebo sudca? Nič sa nevyšetrí a v dôkazoch sa pohrab, slušný GP, NKU, NAKA by už konali, keby neboli zmanipulované. čítaj
https://dennikn.sk/blog/pan-fico-dajte-pozor-na-al
zheimera/
Tí buzerantský feťáci sú asi partneri, či?
Čo má minulosť z byznisom? Si snáď retardovaný? Všetci najbohatší mali eštébáckych rodičov a študovali v Moskve politiku. Od Penty, Širokého, Lexu, Počiatka. Mali k dispozícii neskutočné nakradnuté eštébácke peniaze a synáčikov im učilo GB. Bilderberg si strč niekam. U nás rozhodujú eštébáci a bývalí komunisti. Ešte a j Babišovi dosvedčil eštébák, že ho len tak napísal do zoznamu. ko keby Goebels svedčil Hitlerovi, že nič nerobil. Súdy sú u nás na smiech.
Smer vyhral v demokratických voľbách, s tým nič neurobíš. A voľby boli demokratické. Že ho volia dôchodcovia a amorálne založená svoloč na tom sa tiež nedá nič zmeniť.
Vy bývalí komunisti ste riadne poznačení triednym bojom, až vám z toho šibe. Veď práve keď sa má lepšie podnikateľ má sa lepšie aj zamestnanec. Ak tomu nerozumieš nemienim vysvetľovať, prečítaj si nejakú ekonomiku. Ale oligarcha tomuto štátu nedá nič, len ho cicia presne na ruský systém totalitnej demokracie kde aj smerujeme.
Z peňazí s daňových rajoch spoločnosť nič nemá. Tie sa investujú inde.
Ja nepotrebujm sociálne balíčky, strč si ich niekam aj so svojím vodcom. Chcem fungujúcu ekonomiku kde platí právo a spravodlivosť pre každého rovnako. Mňa by sociálny balíček urazil aj keby som ho potreboval.
/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
Zdroj
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2016-01-23 23:56:01 bca73833

Ficov pomýlený cyklus


Ficov pomýlený cyklus
Keby bol premiérom nejaký vajda z osady určite by hospodárske neboli inakšie a možno by sa aj menej kradlo. Nemal by odvahu na také zlodejiny ako pácha birmovaný komunista so svojou zločineckou organizáciou KS SMER s.r.o založenou bývalými eštébákmi a komunistami z ktorých sú teraz najbohatší oligarchovia na Slovensku. Hranatý zlodej demokraticky vyhral voľby a nedemokraticky uzurpuje moc. Súdy, NS,GP,NBU,SIS,NKU , policajtov, všade napchal svoje smerácke bezchrbtové a nemorálne zrudy, čím si zaručil beztrestnosť. Miliardy miznú do daňových rajov a svojej luze, čo ho volí dáva sociálne balíčky. Strednú vrstvu zlikvidoval, lebo tej sa bojí, chudobným dá balíček a najbohatších si hýčka peniazmi nazbieraných z našich daní. Zaslúžil by obesiť za tie bradavice. Sulík to dobre pozbieral

Zdroj
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2016-01-23 09:44:42 bca73833

STAČÍ ŘÍCT, ŽE ISLÁM ZDE NECHCEME. CO JE NA TOM K NEPOCHOPENÍ?


STAČÍ ŘÍCT, ŽE ISLÁM ZDE NECHCEME. CO JE NA TOM K NEPOCHOPENÍ?
Treba si uvedomiť, že islam založil mohamed, človek čo páchal za života všetky smrteľné hriechy a potreboval žiť v bohatstve a pohodlí, tak si zobral bohatú staršiu ženu. Islam je v podstate neznášanlivý politický systém ktorým sa parádne ovládajú ľudia a hlavne ženy. A ako fašizmus mal by byť zakázaný. Ak niekto tvrdí niečo o mierumiovnom islame nie je kompletný. Islám je mierumilovný, len ak všetko okolo seba podriadi islamu a je mu jedno akým spôsobom. . V EU treba dať islam mimo zákon, pokiaľ už nie je neskoro. A na ukážku z koránu verš meča : "5. A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný."
Zdroj
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2016-01-22 11:43:48 5b7f0f43

TAK NATOČIL KUBRICK PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI NEBO NE?


TAK NATOČIL KUBRICK PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI NEBO NE?
zero je to smutné a chápem tvoju konšpiratívnu zanietenosť, ale skús si namodelovať balistickú krivku pod uhlom 80 stupňov s účinkom atmosféry a bez atmosféry a tvoja teória je v čudu. To video krásne ukazuje ako vysoko hádže jemný prach pomaly idúce vozidlo. Je to preto, že tam nie je atmosféra a hlavne je nižšia GRAVITÁCIA.

Zdroj
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2016-01-22 09:23:13 5b7f0f43
loading...

TAK NATOČIL KUBRICK PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI NEBO NE?


TAK NATOČIL KUBRICK PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI NEBO NE?
Neskutočné. Veď to video presne ukazuje ako bude na mesiaci padať prach. Treba si len všimnúť ako pri nízkej gravitácii a malej rýchlosti vozidla, pri pomerne veľkom priemere kolesa odfrkuje prach pri veľmi strmom uhle. A pri takomto uhle sa skoro anuluje vplyv atmosféry. A prečo túto tému neprenechať vedcom, ale úbohým zakomplexovaným konšpirátorom. ktorí za všetkým automaticky hľadajú komplot. A koľko mld dolárov to stálo.

Zdroj
-
 46%  ( 3 people voted )
+
2016-01-20 12:19:19 5b7f43b4
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Julian Assange: rok (bez)naděje


Julian Assange: rok (bez)naděje
Dnes, 19.6.2013, je tomu přesně rok, co zakladatel serveru Wikileaks našel útočiště na ekvádorské ambasádě v Londýně. Je tedy vhodná příležitost připomenout si, jaké události ...
Kresťanský náboženský fundamentalizmus (sektárstvo)
Mohlo by naše Slunce odpálit supererupci?
Pozrime sa im na zúbky...

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0192 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage