Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

STOPA # QadyVyna05
Keď náš štát neháji svoje záujmy.


Keď náš štát neháji svoje záujmy.
Každý vidí, čo sa deje na Ukrajine. Každý to vníma ináč, jedni cez prizmu mainstreamu a iní si vyhľadávajú informácie cez nezávislé zdroje.


Slovensko2014-08-123
-
 75% ( 18 people voted )
+

Pokiaľ neumierajú tisíce ,režim sa nesmie zmeniť.


Pokiaľ neumierajú tisíce ,režim sa nesmie zmeniť.
Dnes počúvame vyjadrenia mnohých tzv. demokratických politikov o neplatnosti referenda na Kryme. Kladiem si otázku čo je viac slobodne rozhodnutie občanov tej či onej časti sveta, alebo svoj vôľa nami volených politikov ktorí sa oháňajú nejakým mandátom od voličoch o ktorých voliči ani netušili, lebo im to bolo zatajené.


Svet2014-03-198
-
 79% ( 14 people voted )
+

Pluk Pražských detí, alebo Slavianska vzájomnosť je opäť aktuálna.


Pluk Pražských detí, alebo Slavianska vzájomnosť je opäť aktuálna.
Rozhodol som sa napísať blog o Kryme no internet je toho plný z rôznymi postrehmi prikláňajúcimi sa k tej či onej strane. Tu som si spomenul na knihu o prechode Češke družiny na stranu Ruského cárskeho vojska pri starobylom meste Bardejov na východe Slovenska.


Slovensko2014-03-1425
-
 86% ( 25 people voted )
+

Verejná výzva pre pána Ivana Samsona


Verejná výzva pre pána Ivana Samsona
Ivan Samson bezpečnostný analytik, analytik Výskumného centra Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku toľko internet.


Svet2014-02-2725
-
 92% ( 80 people voted )
+

Haličská Republika fikcia alebo realita


Haličská Republika fikcia alebo realita
Novy štát na mape Európy Haličská Republika fikcia alebo realita. Pred nedávnom som v televízii pozeral dokument o uchvátení moci fašistami v Taliansku a prekvapila ma ta postupnosť udalosti s udalosťami na Ukrajine. O čo išlo. Po prvej svetovej vojne sa k moci v Taliansku popri kráľovi Viktorovi Emanuelovi dostali Liberáli, Kresťanský demokrati a Sociálny demokrati neschopný riešiť povojnovú agóniu krajiny. Pravé v tomto obdoby zakladá Mussolini útočné oddiely Fasci di Combattimento ktoré sa majú vysporiadať s ľavičiarmi liberálmi a všetkými ktorí ich podporujú.


Svet2014-01-288
-
 67% ( 8 people voted )
+


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Korupcia nejestvuje. Pokiaľ politik zobká pekne globalistom z ruky tak sú to zaslúžené provízie ktoré berú všetci politici. Pokiaľ sa tým istým globalistom politik vzoprie z provízii sa stanu korupčne peniaze ktoré boli do tej doby províziou. Preto tvrdím korupcia nie je. Sú len peniaze a skupina ľudí ktorá sa snaží ovládať politiku cez provízie ktoré berú všetci.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-24 13:10:42 bc705a22

Kuba - ako je to tam naozaj?


Kuba - ako je to tam naozaj?
Moje skúsenosti z Kuby. Letel som leteckou spoločnosťou IBERIA z Madridu. Po prílete do Havany som prišiel na to že batožina ostala v Madride nenaložili ju. Zabudli na ňu. Nebol som sám čo tak obstal okrem mňa neprišla batožina aj nejakým baleťakom letiacim prvou triedou. NA reklamáciách sedel človek ktorý bol neskutočne seriózny a robil pre reklamáciu viac ako keď som zažil podobnú reklamácie v západnej Europe. Tu na mňa zvysoka srali. Letisko maximálne čisté vybavil som sa aj s prehliadkou za 15 minút. Nikto nechcel aby som sa vyzliekal ako sa to roby v USA. Ubytovanie prvé dni hotel Copacabana v Havane neskôr privát. Sama čistota nikde žiaden problém. Privát noc za 10 Eur aj z raňajkami. Zasa čistota všetko funkčne. Kubánci sú neskutočne čistotný národ. Nikde žiadne odpadky. Občas mávam črevne problémy no na Kube žiadne neboli. Jedol som hlavne v pouličných reštauráciách. Bolo to bezproblémové. Takže neviem o čom píše chlapik no to čo píše sú nezmysli. V Januári zasa cestujem na Kubu a už sa neviem dočkať. Neviem sa dočkať špičkového piva z pivovaru ktorý založil jeden Prešovčan. Je to vlastne pivná reštaurácia. Tam som po prví krát videl prenosne vyčapí. Bolo to super. Článok je plný klamstva a nezmyslov. Elektrina na Kube je zdarma. Klímu ma skoro každý. Ďalej nebudem ani reagovať článok písal obyčajný zakomplexovaný klamár.

Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2016-12-13 13:29:34 bc704793

První dva měsíce lidské bytosti ve 3-D


 První dva měsíce lidské bytosti ve 3-D
To hej legislatíva to povoľuje Pandoš. Preto západný bieli človek vymrie a asi je to dobre. Slnko vychádza na východe aj odtiaľ príde obrodenie sveta. Na západe zapadá slnko tam je temnota. Jedného pekného dňa aj na západe zasvieti slnko. No nebude musieť svietiť na smetie.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-05 21:30:46 bc704793

SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA


SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA
Pán Milan v tomto článku je kopu nepresnosti a historicky úmyselné zamlčaných informácii. Takže článok je na úrovni bulváru. Pokiaľ vám ide o informácie z Sovietsko Fínskej vojny stačí si natúkať v prehliadači hľadanú tému a môžete študovať. Takže úroveň článku palec dole.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 21:20:37 bc705794

RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO


RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO
Čo tak Ziegler podumať o Česku a zabudnúť na vzdialene Rusko. Je zaujímavé že tebe zo Židackym nickom leží blahobyt Ruska v hlave. Inač som veľmi rad že nadávaš na Rusko. Vo chvíli keď Jevreji blahorečia Rusku ide to s Ruskom dole vodou. Takže Rusi si robia dobru politiku keď je na svete židacka mobilizácia.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 21:01:53 bc705794

SNOWDEN: RUSKÉ ZÁKONY ODPORUJÍ ZDRAVÉMU ROZUMU


SNOWDEN: RUSKÉ ZÁKONY ODPORUJÍ ZDRAVÉMU ROZUMU
Ziegler vy ste ma pobavil. Kto braní Snowdenovi vrátiť sa domov. Nikto nech si ide ak je Rusko tak nedemokraticky štát porušujúci ľudské práva. No osobne si myslím že Lidovky si tento článok vymysleli, alebo ho okopírovali od niekoho kto si ho vymyslel za účelom zavadzať čitateľa. Veď nebolo by to po prvé. Snowden veľmi dobre vie čo ho čaká po návrate do USA. Ma len dva možnosti a to poprava Elektrickým kreslom, alebo injekcia. Zrada je zrada. K téme Ziegler sa nevyjadrujem je to idiotsky troll a chronicky klamár z vrodenou psychickou chorobou Rusofobie.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-09-22 19:26:10 bc7071db
loading...

JE TO TADY. DO SÝRIE DORAZILY RUSKÉ OZBROJENÉ SÍLY, ZŘIZUJÍ OPERAČNÍ ZÁKLADNU U DAMAŠKU


JE TO TADY. DO SÝRIE DORAZILY RUSKÉ OZBROJENÉ SÍLY, ZŘIZUJÍ OPERAČNÍ ZÁKLADNU U DAMAŠKU
Drahý súdruhovia dnes je to jedno či si súdruh, katolík, pravoslávny ,alebo ateista ak by Rusko v Sýrii nezasiahlo tak ta hniloba v podobe ISIS čo je podporovaná USA a Izraelom sa rozšíri po celej zemi a bude jedno kto ste. Pokiaľ nebudete ten správny moslim tak vám odrežú s úsmevom na tvarí hlavu. Ak píšem správny moslim tak myslím správny moslim, lebo ta ľudská hniloba v podobe ISIS reže hlaví aj moslimom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-03 22:17:30 b03ddd0c

Skutečný Putin. Film, který se v Rusku vysílat nesmí …


Skutečný Putin. Film, který se v Rusku vysílat nesmí …
V Rusku si tento dokument nemôžu pozrieť je zakázaný. Neviem či si to autor príspevku vymyslel , alebo len bezducho skopíroval článok aby niekoho nasral.. Hlavne že na YouTube je dokument zavesený takže Rusi si ho nemôžu pozrieť. Autor tohto dokumentu je pre mňa tak dôveryhodná osoba ako jeden môj známi z Moskvy čo žije v EU a hlavne na Slovensku. Neznáša Putina doslova ho nenávidí. Nikdy som nepoznal dôvod jeho nenávisti až donedávna kedy som sa dozvedel že ten môj známi aj so spoločníkom odrbali ľudí o vyše 85 000 000 Dolárov. Za súdruha Jelcina boli nedotknuteľní. Milicia ich nechala nepovšimnutých prečo to neviem. Následné nastúpil Putin a spoločníka môjho známeho zavreli. Ten môj známi stihol ešte nejak previezť peniažky do Švajčiarska a pekne si ich užíva. Takže autor dokumentu je asi spodobenej kasty ľudí ako môj známi. Nezaujíma ma čo na Putina hovoria oligarchovia (zlodeji čo rozkradli Rusko) zaujíma ma čo o ňom rozprava národ. Národ Putina miluje. Život v Rusku sa podstatne zlepšil po nástupe Putina k moci. To že oligarchovia naňho nadáva asi preto, lebo ich núti platiť smiešne dane v Rusku kto neplatí tomu štát zabavuje majetok a neserie sa s nim. Takže si svoju robotu roby dobre keď sa USA spolieha na zlodejov a podvodníkov (oligarchov) že položia Putinovu vládu a tým pádom oslabia Rusko.

Zdroj
-
 63% ( 9 people voted )
+
2015-08-17 12:54:38 b03de259

Stát je největší překážkou k mírovému soužití lidí. Zdaleka největší.


Stát je největší překážkou k mírovému soužití lidí. Zdaleka největší.
Štát a zlo no neviem. Sú pasáže článku s ktorými súhlasím no sú pasáže ktoré by som z chuťou vyvrátil. No je to názor autora článku. To že štát nefunguje to je iná vec. Nefunguje preto, lebo ľudia ktorých si volíme ty sa nás neboja a nezastupujú nás v v štruktúrach štátu. Títo ľudia (poslanci) nás potrebujú len vo chvíli volieb. Následné nás už nepoznajú. Ak by sme ľudia obyvatelia štátu presadili to že politik ma osobnú zodpovednosť (bez imunitný) a v prípade zrady svojich voličov odvisne myslím si že každý jeden štát by fungoval úplné inač. Neexistovalo by to, že nejaká zahraničná banka či oligarchovia si kúpia politikov a týchto politikov budú manipulovať proti obyvateľom štátu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-21 10:09:40 b03dee87

Ruská lekce z komunistické propagandy


Ruská lekce z komunistické propagandy
Čo dodať blud blud blud. Mne to občas tak pripadá ako keby niekto cez takéto články zisťoval aká je historická pamäť národa a čo si ešte naviac v prekrúcaní histórie môže dovoliť. Mi si to ešte pamätáme históriu aká bola no naše deti na hodinách dejepisu sa učia také blúdi že človeku je z toho zle. Najradšej by som svoje dieťa zobral zo školy a učiteľa aj keď za to nemôže nakopal do zadku.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-03 20:26:58 b03dc2b4

Spiknutí Holokaustu


Spiknutí Holokaustu
Pandemonium ja ťa nenútim čítať svoje príspevky. Ak ti vadí gramatika ja nie som Slovak a píšem v rámci svojich možnosti. Po ďalšie nepíšem horšie ako mnoho rodených Slovákov -D.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 14:23:14 b03deaed

Spiknutí Holokaustu


Spiknutí Holokaustu
Celí Holokaust Židov lepšie a krajšie povedané Jevrejov bol organizovaní Sionistickými Židmi. Ak niekto dnes hovorí a píše o antisemitizme tak je to zavadzajúce, lebo prevažná časť Jevrejov ktorí zahynuli v koncentrákoch boli Jevreji Aškenaziojovia. Takže aký Antisemitizmus skôr a presnejšie Antiaškenazmus. Tuto informáciu som čerpal po prečítaní knihy od Jack Bernsteina The Life of an American Jew in Racist Marxist Israel. Veď spomeňme si na jedného filantropa z bohatých Semitskych židov Sorosa tento židak sa netají ako zbohatol na Jevrejoch ktorí zahynuli v koncentrákoch ako ich okradol. Veď mŕtvi majetok nepotrebuje. Dnes tento Sionista pracuje ďalej na tom aby ľudí okradol o ich majetky a to tým spôsobom že rozpúta ďalšiu svetovú vojnu. Bohužiaľ na Slovensko ma dostatok svojich prisluhovačov ktorí sa budú snažiť tuto krajinu vtiahnuť do vojny.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-05-28 13:39:52 b03deaed

Komunisty volí závistiví lidé s osobními neúspěchy


Komunisty volí závistiví lidé s osobními neúspěchy
Môj strýko je v celku úspešný človek je veriaci a dokonca nie je závistliví a predsa volí komunistov. Takže súdruh Ondrej Spyta Syrovy kde sa tento krát stala chyba vo vašom príspevku.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-22 13:10:47 b03deb71

Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?


Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?
Ak budeš pandur hľadať STOPU na nete tak nájdeš STOPU na fotkách z s Kuby. Kto hľadá ten nájde. :DDD


A STOPA ide zasa na Kubu do dvoch mesiacov na mesiac teším sa.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-23 22:53:10 b03de81c

Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?


Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?
Presne si to trafila posledný raj na zemi. Ako vieš že tam nechcem ostať. Tu mam deti ktoré študujú majú tu kamarátov a neovládajú Španielčinu. No všetko sa môže zmeniť chystám sa tam kúpiť dom a do budúcna uvidíme. Je mi jedno čo kydáš na Kubu. Kubu buď sa do nej zamiluješ, alebo ju znenávidíš. Ja ju milujem, milujem jej kľud a pohodu Kubáncov, ich srdečnosť, plne parky ľudí posedávajúcich na lavička, venujúcim sa debatám na rôzne témy. Varadero nie je Kuba Kuba je všetko ostatne aj so svojimi kaviarničkami a pouličnými reštauráciami pre domácich a hosti. Chod uvidíš a potom kydaj. Pravdou je že Kuba nikdy nebola Socialistická Raul je prvý Komunista vo vláde. Na Kube existuje nejaký zvláštny hybrid Hispánskeho sociku ktorí sa ťažko definuje.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-22 08:58:54 b03de351

Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?


Naozaj funguje zdravotníctvo na Kube?
Lenka nedrístaj o Kube bol som tam a zasa tam idem. Tebe jedna baba povedala ja som vydel. Neviem čo je chudoba na Kube. No elektrika, voda, materské škôlky, jasle, školy vrátané vysokých zadarmo. Doprava po meste zadarmo. Telefónne búdky po meste a na pevne linky volania zadarmo. Nájom aj na Kubánske pomery tak smiešny že sa o tom nebudem baviť. Zdravotníctvo zadarmo vrátané liekov. Strava veľmi lacná a kvalitná. Tak sa ťa pýtam prečo by mali ľudia zarábať veľké peniaze. Dnes aj ker na Slovensku zarobíš 1000 EUR koľko dáš na živobytie. Ešte sa ta opýtam koľko Slovákov zarába 1000 EUR. Ver tomu sme chudobnejší ako Kubánci len si to nepripúšťame je to náš Európsky egoizmus. K tomu podnikaniu na Kube nikdy nebolo obmedzene malé podnikanie.

Zdroj
-
 65% ( 7 people voted )
+
2015-04-22 01:04:39 b03deeca

Poker o všechno: Moskva zvyšuje sázky. Obama provokuje, ale ustupuje. Putin couvat nechce a nebude. Kterými městy pojedou vítězné tanky?


Poker o všechno: Moskva zvyšuje sázky. Obama provokuje, ale ustupuje. Putin couvat nechce a nebude. Kterými městy pojedou vítězné tanky?
Zaujímavo a pravdivo napísaný článok. Rusko nemá kde ustúpiť. Myslím si že na Slovensku v Česku a iných krajinách EU budú Rusov vítať ako osloboditeľov. Preto sa mnoho EU politikov posralo a začínajú cúvať. Boja sa o vlastne krky o ktoré by ich pripravilo vlastne obyvateľstvo.

Zdroj
-
 67% ( 8 people voted )
+
2015-04-09 16:49:29 b03de766

Tragédie ruského národa


Tragédie ruského národa
Problém takýchto ľudí ako je autor je to že je im jednoduchšie riešiť Rusko. No nechápem jednej veci prečo neriešia EU. V Bruseli sa každý rok strácajú desiatky miliárd EUR v korupcii. To tento autor nerieši. Nikto ho nenúti isť bývať do RF. Rusi ho nenútia nakupovať Rusky kaviár nemusí pozerať ich filmy no aj tak sa vyplakáva nad Ruskom. Čo keby sa títo trolovia začali starať o EU USA a NATO čo keby konečne začali riešiť desiatky konfliktov ktoré tieto organizácie vyprovokovali čo keby rozmýšľali nad tým ako zefektívniť byrokraticky aparát EU miesto riešenia Ruska. Na Ruských fórach sa rieši Rusko nie EU a NATO. Mam pocit že týmto autorom sa jednoduchšie pozerá na cudzieho ako v zrkadle na samého seba, lebo vidieť svoju zapredanú tvar v zrkadle to musí byť údes.

Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-03-22 22:17:04 b03ddf5b

Náhradní díly na auta za komunismu? Nebyly


Náhradní díly na auta za komunismu? Nebyly
Neviem v akej dobe žil autor. Pamätám si v našom meste ako v nejakom 82 či 83 roku zavreli šéfa servisu že nie sú súčiastky no boli ak mu človek dal úplatok všetko sa hneď našlo. Po revolúcii chudáčik tvrdil že je disident a bol prenasledovaní systémom. Zabudol že sedel za to že bral úplatky. Spomeňte si kto ako privatizoval Stavebniny Staviva a ďalšie malé či väčšie predajne boli to ich vedúci ktorí za úplatok za sociku zohnali všetko. Prečo, lebo to mali na sklade a jednoducho potrebovali okrem oficiálneho platu ďalší plat.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-05 17:25:41 b03deb91

Komunistická zvěř: Děsivý osud Věry Sosnarové


Komunistická zvěř: Děsivý osud Věry Sosnarové
No a teraz si nedám servítku pred ústa Jan Ziegler # JigoBivu74 ty kus skurveteho hovna ty potrat morského koníka tvoja mater ťa urobila z rohatým. Ty vyjabani klamár. Moji predkovia a známi z rodiny ležia na cintoríne v Prahe Olšany postrieľala ich Sovietska NKVD no nikdy si nedovolím tvrdiť že v nej bolo 77 percent rusov. Si špinavý klamár a prevracač histórie. Už boli občanmi ČSR a vtedajšia vláda sa pozerala na to ako ich NKVD strieľa nič neurobila a pán Beneš sa tváril že nič nevidí a nepočuje.
Lienz, Rakúsko v tomto mestečku boli ubytovaní Rusky kozáci ktorí bojovali v Taliansku proti partizánskom ťažení na strane Nemecka. Ich ťaženie bolo asi také iste ako účasť vladárskeho protektorátneho Českého vojska to znamená žiadne. Taliansky partizáni Ruským kozákom v taliansku postavili pomník. Vráťme sa k téme toto mestečko patrilo do západnej okupačnej zóny. Na 24 hodín tuto zónu vypratali spojene Anglo Americke vojska a nechali sa tam vyblázniť jednotky NKVD. Podľa ešte žijúcich svedkov udalosti strieľali ľudia z ázijskými črtami tak ako v Prahe. Kto je vínni vtedajšia doba. Vínni je západ, ale aj ČSR vláda, lebo proti riadeniu NKVD nič nerobili a doslova v prípade Lienz vypratali zónu aby sa mohli odiali NKVD vyblázniť. Takže Ziegler študuj no od retarda ako ty sa to nedočkám a budeš tu šíriť tu svoju nenávistnú ódu proti Rusom.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-02-24 19:56:52 b03de111

Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko


Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko
Milan M # DyguRipo12 takže pokiaľ ide o Varšavské povstanie áno nechal ho Stalin vykrvácať chvála bohu. Poľska podzemná armáda mala vo svojich rada veľa psychopatov povedzme jeden z nich Ogeň. Nezabúdaj čo Ogňovci vystrájali na Spiši a Orave ako terorizovali Slovenské pohraničie vypaľovali statky vraždili. Dnes tuto históriu úmyselné všetci zatajujú. A nie len novodobý demokrati, ale aj vtedajší režim. Poliak Pšonek ostane vždy pšonkom, alebo lepšie povedané pša krev.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-03 15:15:31 b03dedf4

Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko


Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko
Prví koncentračný tábor vymysleli Briti to je pravda no prví koncentračný tábor v Europe postavili Rakušaci volal sa Talerhof nachádzal sa blízko mestečka Graz. Dnes je na jeho mieste medzinárodné letisko a ani zmienka o tábore. Hovorí sa že na jeho území zahynulo okolo pol milióna Haličských pravoslávnych deti žien a starcov. Druhým táborom bol Terezin slúžil na ten istý účel na likvidáciu Haličských pravoslávnych. V Terezine boli lepšie podmienky kôly tomu že v ňom slúžili hlavne Česi čo sa o Talerhofe nedá povedať v tomto tábore slúžili prevažne Rakušaci a Haličsky katolíci. Po prvej svetovej vojne vznikol ďalší vyhladzovací tábor na území Poľska zavraždených v ňom bolo vyše 50 000 Červenoarmejcov po prehranej bitke pod Varšavou.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-02 17:28:58 b03de656

Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko


Rudá armáda neosvobodila, ale okupovala Polsko
Prví koncentračný tábor vymysleli Briti to je pravda no prví koncentračný tábor v Europe postavili Rakušaci volal sa Talerhof nachádzal sa blízko mestečka Graz. Dnes je na jeho mieste medzinárodné letisko a ani zmienka o tábore. Hovorí sa že na jeho území zahynulo okolo pol milióna Haličských pravoslávnych deti žien a starcov. Druhým táborom bol Terezin slúžil na ten istý účel na likvidáciu Haličských pravoslávnych. V Terezine boli lepšie podmienky kôly tomu že v ňom slúžili hlavne Česi čo sa o Talerhofe nedá povedať v tomto tábore slúžili prevažne Rakušaci a Haličsky katolíci. Po prvej svetovej vojne vznikol ďalší vyhladzovací tábor na území Poľska zavraždených v ňom bolo vyše 50 000 Červenoarmejcov po prehranej bitke pod Varšavou.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-02 17:28:58 b03de656

Čína představila lidskou mikrovlnnou troubu


Čína představila lidskou mikrovlnnou troubu
Nič nove najväčší demokrat na Kaukaze prezident Gruzínska Šakašvili používal podobnú mikrovlnku na potlačenie protivládnych protestov v Gruzínku. No to aj mohol veď mu to povolil najväčší ochranca ´´demokracie´´ USA

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-19 23:06:43 b03ddcad

Laserový systém amerického námořnictva nasazen v Perském zálivu


 Laserový systém amerického námořnictva nasazen v Perském zálivu
Efektivita lasera je vtedy dostatočná pokiaľ je ciel dostatočne dlho ožiarený. Laser na rýchle pohybujúce ciele je neefektívny. USA zbrane sú robene pre dizajn a pre neskutočný zárobok. Najmodernejšie lietadla v US airforce F-22 stali pol roka na zemi, lebo harddisk ktorí bol použitý bol nedostatočný. Vyšetrovacia komisia zistila ak by výrobca použil harddisk o 1 000 dolárov drahší tak sa to nestane. Kto bol potrestaní nikto. USA porekadlo výrobcov zbrani. Prečo by sme vyrábali jednoduché zbrane keď ich môžeme predávať draho. Doba výborných a spoľahlivých USA zbrani skončila 2 svetovou vojnou. Dnes sú USA zbrane dizajnérskym výkrikom a za výkrik sa veľa platí.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-12-12 13:27:54 b03dd8bf

Proč někteří nenávidí „kapitalismus“?


Proč někteří nenávidí „kapitalismus“?
A čo tak zadefinovať si čo je kapitalizmus, lebo to čo žijeme dnes je gangstrizmus.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-03 11:19:45 b03de537

Jak se kradlo za komunistů?


Jak se kradlo za komunistů?
Tak dobre som sa už dávno nezabavil. Autor článku ma neskutočný zmysel pre humor. No a teraz vážnejšie. V našej rodine nebola z nejakého dôvodu núdza o doláre. Takže sme ich pravidelne menili pred Tuzexom v Prešove Košiciach a aj v Bardejove. Poznal som vexlakov veľmi dobre no tvrdiť že boli eŠTeBakmi by bola trúfalosť a odvaha. Par chlapcov po 89 roku pozatvárali za krádeže historických artefaktov. Autor ma pravdu za sociku sa kradlo no dnes zlodejčinu terajší demokrati premenovali na privatizáciu. Dnes ukradni milión a si podnikateľ podotýkam úspešný podnikateľ a v potravinách pre svoje deti ukradni par krát rožky a budeš recidivistom. Nie nie som obhajca doby pred 89 rokom no nie som zástancom ani dnešnej doby. K potravinám autor spomína nekvalitne socialistické potraviny. Len si mu dovolím pripomenúť že dnešné potraviny nesiahajú tým za sociku ani po päty a to sa rozkrádali komponenty potrebne k výrobe potravín. Dnes sa nekradne a kvalita potravín je úbohá. Nekradne sa preto, lebo normy sú urobene tak zlodejsky aby nebolo z čoho kradnúť. Hlavne že obchodník a výrobca okradnú zákazníka. Skúste si kúpiť len obyčajne špekačky koľko tam je mäsa. Myslím že mäso neobsahujú tak z čoho by sa malo kradnúť pri výrobe špekačok a takto by som mohol pokračovať ďalej

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-01 15:14:28 b03ddd2f

V Hongkongu se konají obří prodemokratické demonstrace


V Hongkongu se konají obří prodemokratické demonstrace
No ja mam pocit že ide o najväčšiu pro USA demonštráciu organizovanú veľvyslanectvom USA za posledných 25 rokov v Čine.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-09-30 13:38:44 b03dd8f2

Snowden dostane azyl ve Švýcarsku, pokud bude svědčit proti NSA.


Snowden dostane azyl ve Švýcarsku, pokud bude svědčit proti NSA.
Už len tak veriť Švajčiarom. Nezabúdajme ako sa dostane do Švajčiarska letecky. To sa zasa nájde nejaký vazal USA ktorí donúti aby lietadlo so Snowdenom pristalo v danej krajine ktorá podľahne tlakom USA. Veľa možnosti ako letieť z Ruska do Švajčiarska Snowden nemá. Proste nikam nepoletí a ostane v Rusku nebude riskovať.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-08 22:28:51 b03de4c0

Ruský plyn teče na Ukrajinu ze Slovenska


Ruský plyn teče na Ukrajinu ze Slovenska
No zo Slovenska tečie plyn na Ukrajinu no len kto ho zaplatí. Ukrajina to sotva veď neplatí ani Rusku. EU veď to nie je problém EU. Takže zaplatí ho občan Slovenska. No a Slovenska vláda šup zasponzoruje fašistov na Ukrajine. Nechápem len jednej veci načo sa robili také honosne oslávi SNP ktoré bolo zamerane proti fašisticky keď v zapätí podporíme fašistov na Ukrajine.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-04 22:34:43 b03dd845

Proč dnes držím hladovku za oběti komunismu


Proč dnes držím hladovku za oběti komunismu
Človeče chod držať hladovku pred Ukrajinské veľvyslanectvo. Protestuj proti tomu ako chunta z Kyjeva vraždi nevínne deti ženy a starcov. Do príspevku si drbol tabuľku nechce sami na ňu reagovať. Nie som zástanca sociku, ale v tej tabuľke je toľko bludov že to až boli. Na základe čoho si ju zostavoval na základe Wikipédie.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-20 00:12:08 b03de8a2

Za komunistů bylo lépe? Hromadící se zásoby, dluhy a zaostalost


Za komunistů bylo lépe? Hromadící se zásoby, dluhy a zaostalost
Vážený autor NDR splácalo vojnový dlh presne tak ako NSR. Preto tam bol dlh taký aký bol. Čo sa týka Maďarska a Poľska autor zabudol na to že tieto krajiny prijali Marshallov plán ak keď Wikipédia to z nejakého dôvodu už neuvádza, ale to je nepodstatne ako zdroj informácii. Polsko a MAdarsko boli najzadlženejšie štáty v rámci RVHP na druhej strane v týchto krajinách bolo povolene súkromné podnikanie takže kde je problém nechápem ako že mohli bit zadlžene. Nie som obhajcom Sociku, ale nebaví ma to večne prekrúcanie faktov a zaznávanie systému v ktorom sme žili. Prečo autor nespracuje štúdiu o dnešnom dlhu Slovenska, alebo Česka. Prečo autor nenapíše o korupcii v Bruseli a to už nič nevravím o Slovensku a Česku. Po vojne je každý generál. No dnešnú vojnu proti korupcii a úplatkom nie sme schopný vyhrať. Takže kde je problém veď všetci ho vidíme no nikto ho nerieši vážený pán autor príspevku.

Zdroj
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-08-12 14:09:02 b03ddfbb

Není dnes pro nás větším nebezpečím než Rusko socialismus přicházející z EU i USA?


Není dnes pro nás větším nebezpečím než Rusko socialismus přicházející z EU i USA?
Áno to novodobé Rusko krajina tradícii. Tradícii ktoré robia Rusko Ruskom. Rusko bez Pravoslávnej viery by nebolo Ruskom. Prežilo dlhé desaťročia v žido boľševizme a ich viera prežila presnejšie v národe sa upevnila. Západ ak by to bolo naopak už nemá svoju RKC vieru proste by zanikla. Mame tu západnú demokraciu ´´slobodu´´ no viera vo vás západniarov vymrela nepotrebujete ju. Miesto svojej viery primáte bludy a privilegujete ľudí ktorí vás postupom času ovládnu a donútia vás uznávať ich vieru či sa to bude niekomu páčiť, alebo nie bude to tak. Takže na zaver len môžem zvolať Slava Rusi velikoj ochrankyni našich hodnôt života aj keď sa to niekomu nezdá no Rusko bojuje aj za nás normálnych ľudí žijúcich v EU ctiacich si našich tradícii a našich hodnôt života.

Zdroj
-
 75% ( 14 people voted )
+
2014-08-07 11:56:03 b03de13b

Něco o Rusku


Něco o Rusku
Autora článku netreba komentovať pozrel som si jeho facebook-ovi profil a príspevky to nekomentujem je to bludár neznali histórie. Proste mieša hrušky s rebarborou no čo veď je to ovocie no len v jeho očiach.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-08-05 13:56:51 b03dddaf

Ukrajinci nechtějí poslechnout povolávací rozkazy


Ukrajinci nechtějí poslechnout povolávací rozkazy
Prečo by mali ľudia bojovať za zvrátené USA ideáli a za nadnárodné USA korporácie. Zem je ich a vládu tu treba obesiť na lampy pre výstrahu budúcim zapredancom v Kyjeve ktorí by chceli zapredať zem a ľud žijúci na tejto zemi. Dlhé storočia žili ľudia v týchto končinách po bratsky nikto z nich neriešil či je to Rus, Kyjevčan, alebo Haličan a dnes nasakovali sa tam agenti západu a rozvrátili národ. Našli par idiotov ktorí sú ochotný vraždiť a kradnúť majetok vlastných ľudí. Našťastie sa národ spamätáva a uvedomuje si že to nie je ich hra, ale hra západu za účelom rozvratu krajiny a následného podrobenia si tejto už aj tak oslabenej krajiny.

Zdroj
-
 91% ( 47 people voted )
+
2014-08-05 13:52:46 b03dddaf

Amerika mě uchvátila, Rusko byla jedna velká hrůza


Amerika mě uchvátila, Rusko byla jedna velká hrůza
Moja reakcia všade vo svete sú ľudia ktorí v bočnej uličke chcú zbohatnúť za noc. V Košiciach hneď vedľa hlavnej som dostal pecku od našich po čiernych spoluobčanov a bol som v podstate na hlavnej ulici. Takže Pandemonium všade vo svete je to rovnaké aj na Slovensku nevyhýbaj sa turistickým chodníkom len v Košiciach menej vypuklé. No predsa na Kube v starej Havane tam si môžete chodiť kde len chcete aj o 2 hod. ráno nikde som sa necítil tak bezpečne ani u nás doma ako v starej Havane. Vo svojom predošlom príspevku som obhajoval Rusko poznám ho super asi malo ľudí ma prejdene Rusko a Ukrajinu tak ako ja. V USA som nebol tak ho nesúdim no tvrdím USA je posledná krajina na svete ktorú chcem navštíviť. Národ bez histórie a kultúry pre mňa tam nie je čo k videniu.

Zdroj
-
 60% ( 10 people voted )
+
2014-08-04 11:55:58 b03de164

Amerika mě uchvátila, Rusko byla jedna velká hrůza


Amerika mě uchvátila, Rusko byla jedna velká hrůza
Článok na úrovni bulváru. Pán ZIEGLER to ti všetci západný novinári ktorí píšu o Rusku z National Geographic, History Channel a iných televíznych spoločnosti nechodia do Ruska a Moskvy. Podla toho ako opisujete Rusko tak oni píšu na diaľku a vy človek skúsený v realite píšete pravdu. Pan ZIEGLER ste klamár klamete až sa vám z huby práši. Môžete napísať že Moskva je predražená to je pravda a že niekde ste stretol Maršutku no tie bludy čo ste napísal o Rusku proste bez duche klamstvo. V mojom prípade ste narazil kosou na kameň Rusko mam ho prejdene krížom krážom až za Uralom no vaše blúdi čisté klamstvo od klamára.

Zdroj
-
 79% ( 19 people voted )
+
2014-08-04 10:35:06 b03de164

Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]


Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]
Prečo by som si mal dať po papuli Yanath prečítaj si poriadne čo som napísal. JA píšem o tom že Venezuela je totálne nesebestačná. Nikdy nič nepotrebovali, lebo predošle vlády zhumpľovali krajinu z dôvodu že všetko si kupia za ropu. Inač aj vo Venezuele fungovalo to ´´dobre Americké ´´ ropa za potraviny a iné komodity. Dnes tato krajina stoji na pokraji potravinového kolapsu. Priatelia USA tam odmietajú dodávať čo koľvek pokiaľ sa Venezuela nepodriadi USA. Pamätám si dobre ako jeden Slovensky politik tvrdil nepotrebujeme družstva, lebo zo západu dovezieme všetko lacnejšie ako sme schopný dochovať a dopestovať. Tento politik si aspoň uznal svoju chybu.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-03 16:59:25 b03de09e

Vypnime tlačiarenske stroje a prestaňme s keynesiánskou ekonómiou


Vypnime tlačiarenske stroje a prestaňme s keynesiánskou ekonómiou
Tento človek len otvorene pomenúva problémy USA. Takže nerozumiem tvojim narážkam potom sme všetci dementi v tvojich očiach, lebo všetci sa tu bavíme o tom čo on v rámci USA otvorene kritizuje. MA odvahu v USA sú tieto témy zakázané.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-03 15:36:23 b03de09e

Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]


Socializmus vo Venezuele ... [Galéria]
Venezuela dnes zaživa to čo Kuba v 90siatych rokoch totálnu izoláciu zo strany USA. Čo to znamená Venezuela je totálnym dovozcom potravín a v podstate všetkého spotrebného tovaru. Ak USA povie nedodáme tak proste sa Venezuele nič nedodá. Nepripomína vám to nie čo Slovensko je totálne závislé na dovoze potravín a nie len Slovensko v rámci EU. Tu nejdem obhajovať Venezuelu len takto v praxi vyzerajú hospodárske sankcie zo strany najdemokratickejšej krajiny na svete USA. To nie je vizitka Venezuely toto je vizitka nás všetkých vyspelých západných demokratických krajín, alebo žeby Plutokratických krajín. Takto v praxi vyzerá bezhraničná honba za bohatstvom. Nepodvolíš sa, neprispôsobíš sa našej hre, zničíme ťa sankciami. Takže drahý autor pekná ukážka toho čo dokáže za zverstva západ na čele s USA.
Inač informácia pre všetkých vo Venezuele nie je Socializmus a nikdy nebol

Zdroj
-
 70% ( 13 people voted )
+
2014-08-03 15:32:40 b03de09e

Komunisté: Musíme nechat lidi krást, jinak se nám vzbouří


Komunisté: Musíme nechat lidi krást, jinak se nám vzbouří
Pán ZIEGLER
Áno za komuni sa kradlo, ale že by viac. Ľudia si ukradli mech cementu, mech pšenice, ale beda keď im na to prišli. U nás v okrese si pamätám na sud s bývalým riaditeľom ktorému dokázali rozkrádanie a pred basou ho zachránila len revolúcia. No dnes to rozkrádanie nazvali privatizáciou všetky zákony sú nastavene tak aby nebolo koho obviniť a všetci mali imunitu. No a ako to dopadlo s bývalým riaditeľom stal sa z neho vedúci mestského podniku neskôr privatizér riaditeľ podniku s ktorí rozkrádal a dnes si užíva dôchodok a veľké americké auta. Takže pán ZIEGLER neobviňujte ľudí z rozkrádania keď pod nosom mate (zlodejov) par don privatizérov. Každú dobu robia ľudia vtedy aj dnes. Ty najväčší zlodeji vtedajšej dobe sú dnes ctihodnými podnikateľmi a preto musel padnúť systém aby zlodeji legalizovali nakradnuté peniaze a vôbec nehrá úlohu že mali červene knižky, lebo ak by bolo potrebne tak sa k tým knižkám radi vrátia. Naivky ako vy budú plakať za nejakou demokraciou a nadávať na socik, ale čo sa zmenilo vôbec nič okrem ľudí na popredných miestach ktorí sú ochotný zobať z rúk dnes západu a zajtra ak to bude potrebne východu.

Zdroj
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-08-03 14:20:46 b03de09e

Západním Ukrajincům hráblo - Kyjev plánuje zničit Doněck a Luhansk balistickými raketami


Západním Ukrajincům hráblo - Kyjev plánuje zničit Doněck a Luhansk balistickými raketami
Aký západný Ukrajinci. Ukrajinci ako národ nikdy neboli neexistovali je to blud od 1918 roku až do teraz. Ľudia ktorí robia problémy sú v skutočnosti Haličania nie Ukrajinci. O Ukrajine začal ako prví pišať Stecko otec národného socializmu na Ukrajine. Knihu vydal v Rakúsko Uhorsku samozrejme bol to úmysel Rakušakov zabrániť možnému rozšíreniu sa cárskej ríše viac na západ a zároveň vyprovokovať nenávisť medzi Poliakmi a Haličanmi čo mu aj vyšlo skoro 100 000 vyvraždených Poliakov OUNov. Kto sú Haličania náboženstvo majú grecko katolicke a ide o mix národnosti ako Poliaci, Slováci, Česi, Rusini, Maďari, Rumuni, Cigáni. Pravé Haličania sa zaslúžilí o prvú genocídu obyvateľov za prvej svetovej kedy samy vyvraždili veľký počet Pravoslávnych vo Ľvove išlo hlavne o ženy a deti. Grécko katolícky kňazi zároveň spísali zoznámi ľudí ktorí boli následné vyvezený do koncentráku v Rakúsku v ktorom zahynulo vyše 50 000 ľudí prevažne žien deti a starých ľudí. Proste sú to predajne suky ktoré treba strieľať bez milosti. Centrami banditizmu na západe Haliče sú mesta a oblasti Ľvov, Ivano Frankivsk a Vinogradiv.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-08-02 20:23:18 b03de8a4

Stát neexistuje


Stát neexistuje
Generál nie podniky postavene z ukradnutých penzijných fondov. Pozri sa kedy sa postavila VSŽ, alebo hlinikáreň nemám pocit že to boli jedine podniky a na či príkazboli postavene to je jedno. Myslím podniky ktoré stavali naši dedovia po vojne. Mam na myslím rekreačne strediska, kultúrne sali v obciach a mestach postavene v akciách Zet kedy ľudia makali za dara a ktoré následné po 89 roku niekto dostal zadarmo. To všetko je rozkradnuté. Štát sme mi všetci mi sme štát tak to dajme patrične pocíti ľuďom ktorých sme si vybrali aby nás zastupovali ak nie nech tiahnu to materinej riti.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-30 11:48:46 b03de63f

Stát neexistuje


Stát neexistuje
Je zaujímavé štát nič nemá. To je fakt Slovensko ako štát fakt nič nemá. Kde sú tie závody vytvorene za sociku tie hodnoty ktoré boli rozkradnuté ľuďmi ktorí dnes tvrdia to čo autor. Keďže štát sa o nič nestará tak nech neberie dane. Peniaze ktoré končia v rukách štátnych úradníkov si jednoducho nechám veď aj tak mi ten úradník nepomôže a ja si za tie peniaze vybavím čo potrebujem. Áno ak je nefunkčný štát ktorí sa nestará o občana tak nech zanikne. Načo je dobrý štát ktorí sa o nič nastará na to aby sme platili dane a armádu úradníkov to nie je štat.

Zdroj
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-07-29 12:02:19 b03deecc

Jak za komunistů nebylo pivo


Jak za komunistů nebylo pivo
Že nebolo pivo to je čo za drist. Mi sme mali každú sobotu akciu 25. To znamená 10 pív v staničnej krčme za ktoré sme zaplatili 25 korún. Takže drahý autor to si zažil po vojne, lebo ja si nepamätám žeby niekedy nebolo pivo

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-18 16:32:48 b03de307

Soudruh Hitler byl socialista


Soudruh Hitler byl socialista
Boľševizmus aj Fašizmus ma toho istého otca Sionizmus. Takže dobrý deň súdruhovia na Banderovskej Ukrajine.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 09:40:21 b03de6bd

Zabili tě? Dame ti medajlu a nazdar!


Zabili tě? Dame ti medajlu a nazdar!
Toť osud žoldaka občas sa ti pri zadku odpáli nejaký zúfalec. Nie len prachy brať ale občas aj o hlavu niekto príde. Nie nie je mi ich ľúto ani ich rodín boli si vedomí všetci do čoho idú. Už nie je socik že si dostal rozkaz a šup ho do Afganistanu ako Sovieti dnes sa môžeš rozhodnúť slobodne či vlezieš do tlamy levovej. Nie len budeš zabíjať, ale môžeš bit zabitý.

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-13 23:22:03 b03ddd67

Teroristé v Sýrii spáchali další masakr v Hamá


Teroristé v Sýrii spáchali další masakr v Hamá
Navrhujem postaviť Obamu a ďalších jeho prisluhovačov pred sud za napomáhanie svetovému terorizmu a súdiť ho ako teroristu.

Zdroj
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-07-12 21:25:09 b03ddfd6

Witold Pilecki: Přežil Osvětim, zabili jej komunisté


Witold Pilecki: Přežil Osvětim, zabili jej komunisté
Aký hrdina človek nakazený veľko Poľskými maniermi. Autorka článku úmyselné zamlčala kopu faktov ktoré sa mi nechce opisovať. Až na jeden. Poľsko od Ľvova napadlo Ukrajinu a po prehratej bitke pod Kyjevom bolo nútené ustupovať a to systémom spálenej zeme ktorú praktizoval aj spomínaný ´´hrdina´´. Nie nadarmo sa Poliakom hovorí pša krev.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-04 22:51:36 b03de1ca

Vyroky uja Ivana


Vyroky uja Ivana
Možno je lepšie mat za prezidenta breptoša ako vlka prezlečeného za jahňa však pán Kiska.

Zdroj
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-06-16 22:49:47 b03de099

Legitimita volieb do EU parlamentu


Legitimita volieb do EU parlamentu
Pýta sa žid rabína. Rabin čo je to paradox. Paradox no jak by som ti to povedal. Predstav si môj zadok a svoj nos. Svoj nos mi strčíš do zadku a to je paradox. Žid naňho pozrie zamysli sa a nechápe no to máš tak zadok je môj a nos tom zadku je tvoj. To je paradox.
To je paradox. Aj keby bolo len jedno percento voliť tak voľby sú platne a ty naši politici sa radujú oni totiž nepotrebujú legitimitu väčšiny radi to prehliadnu ako maličkosť. Ani jeden z nich sa nevzdá mandátu len preto že ho podporilo minimum voličov, ani jeden z nich sa nepozrie na vystretý prst voliča proste oni nemajú chrbtovú kosť im ide len o peniaze. Seru na nás aj na náš názor

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-26 23:56:39 b03dcc74

Rusko buduje nové RVHP s Čínou


Rusko buduje nové RVHP s Čínou
Ona sa fakt náplni proroctvo že už tuto zimu bude v Europe neskutočne zima. Takže šup šup kúpiť piecky narezať drevo aby nám bolo ako tak teplo. Inač stĺpov okolo ciest je veľa takže poďakovať sa zato našim politikom mame kde.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-21 22:28:02 b03dd45a

Jak muslimové vraždí křesťany v Egyptě


Jak muslimové vraždí křesťany v Egyptě
Benares. Líbya Irak Syria Egypt a dokonca Irán v týchto krajinách žili a ešte v poniektorých žijú prastarí kresťania ktorí majú pôvodnú staro kresťanskú liturgiu. Irak tam už v podstate kresťania nie sú ušli. Vďaka demokratom z USA. Líbya kresťan si tam žil spokojne mohol si uznávať a vyznávať slobodne svojho boha bez obáv o svoj život. Dnes kresťania ušli, alebo sú hromadne zabíjaný vďaka komu demokracii ala USA ktorú importovali do Líbye ´´osloboditelia´´. Egypt bol som v prastarých kresťanských Koptkych chrámoch. Kresťania si spolunažívali s moslimami v celku v kľude po prevrate iniciovanom USA sú kresťania prenasledovaný a vraždení. Vďaka komu demokracii ala USA. Syria všetci vydáme aké zverstva tam robia údajný pravo verný podporovaný Katarom, S A a USA režú kresťanov ako baranov vďaka komu, vďaka demokratickej podpore pre opozičných (SSA) teroristov od diabla menom USA. Irán kresťania si tam žijú úplné normálne nikto ich neprenasleduje nikto ich nenúti prestupovať na moslimskú vieru. Majú však jedinú podmienku si kresťan nestaraj sa do nás moslimov a mi ti dáme pokoj. Zatiaľ pokial sa tam nedovalí demokracia ala USA a to budú opätovne jatka. Takže kde je zlo kde sú démoni, alebo kto sú démoni je to USA so svojou hegemonistickou proti kresťanskou politikou.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 22:22:01 b03dd45a

USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone


USA se připravují na výbuch supervulkánu v Yellowstone
Keď to drbne tak nech to drbne. V tej chvíli skončia všetky farebne revolúcie na celom svete. Nebude toho kto by ich organizoval, kto by tlačil papieriky a hlavne nebude toho kto by ich distribuoval ten zelený toaletný papier. Proste USA ríša zla v dnešnej podobe zanikne.

Zdroj
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-05-14 00:25:01 b03dd6eb

Proč se socialistům nehodí přiznat, že nacismus je levicový


Proč se socialistům nehodí přiznat, že nacismus je levicový
Nacionálny čiže národný. Na tom nie je nič zle. Všetko v rozumných medziach je zdravé. Socialistické myšlienky nie sú k zavrhnutiu pokiaľ je to v zdravých medziach. No pokiaľ sa spoji nacionálno socialisticky, alebo sociálne multikulturálny už sme v dimenziách zla.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-12 23:05:32 b03dd5c3

Ukrajina: souboj zla se zlem


Ukrajina: souboj zla se zlem
Kto je zlo. Zlo sú ty ktorí sa rozhodli dostať na priedomie Ruska cez Ukrajinu a verili že Rusko bude nečinne sedieť zo založenými rukami. Zlo je USA a EU ktorí zastupujú úzku skupinu oligarchov ktorí si myslia že ovládnu energetické zdroje Ruska na to aby ešte viac zbohatli. Zlo je USA fašizmus a fašizmus EU. Sú to ľudia ktorí sú schopný sa spriahnuť aj z diablom len aby vyhoveli svojim sponzorom ktorých zastupujú. EU a USA neberú do povedomia rozhodnutie ľudí v referende to znamená v priamej demokracii a snažia sa zaviesť Plutokraciu to je zlo. Takže myli autor Rusko sa nesnaží ovládnuť juhovýchod Ukrajiny aby ho drancovalo o to sa snažia sponzori dnešnej samozvanej vlády to oni v Kyjeve sú zlo. Rusko bolo vždy to Rusko ktoré plnilo medzinárodné dohody. Rusko či sa nám to páči, alebo nie je na strane dobra a dokázalo to už mnoho krát v nedávnej histórii. Rusko je dobro USA a EU sú zlom. Tak jednoducho sa to dá napísať. Ak niekto o tom pochybuje nech sa pozrie do nedávnej histórie Líbya, Syria atd. To mi snáď niekto chce tvrdiť že v týchto krajinách vyprovokovalo Rusko vojnu.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-12 20:15:34 b03dd5c3

Výsledky volieb 2.kola – Prezidentské voľby 2014


Výsledky volieb 2.kola – Prezidentské voľby 2014
Len voly volia volov keďže nie som vôl nevolil som volov. Bez urážky. Zlo ostáva zlom či tam bude Fico, alebo Kiska. V noci sa ukázalo kto skutočne stal a podporoval Kisku všetci sa uňho zbehli aby oslovili spoločne víťazstvo. Že vraj nadstranícky a nezávislí kandidát a čo pri ňom robili ľudia ako Beblavý, Lipšic, alebo veľký kresťan podporujúci teplých a menej úspešný prezidentsky kandidát Procházka. Zasa raz Slovensky človiečik naletel v dobre pripravenej hre na nezávislého a apolitického občianskeho prezidentského kandidáta. Slovensko je ako Ukrajina zlodeja a podvodníka strieda ďalší podvodník.

Zdroj
-
 66% ( 19 people voted )
+
2014-03-30 13:19:18 b03ddbea

Jak se volilo v Kyjevě!!!


Jak se volilo v Kyjevě!!!
Na každého raz príde a na Muzyčka to už prišlo a guľka ktoré on tak rad rozosieval po Čečensku si ho konečne našla. Viac na: http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_25/Na-
Ukrajine-byl-zabit-vudce-Praveho-sektoru-Oleksandr
-Muzycko-1805/Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-03-25 09:22:40 b03dcb2c

Čína si vybrala stranu: Žaluje Ukrajinu o splacení $3 miliardové půjčky


Čína si vybrala stranu: Žaluje Ukrajinu o splacení $3 miliardové půjčky
One to máš na mysli Jasenovac a jeho zakladateľov Ustašovcov na čele s Paveličom ktorému vďaka Vatikánu sa podarilo utiecť pred spravodlivosťou. Tak nemiešaj hrušky z jablkami. Tebe nevadia tie tisíce brutálne popravených Srbov v Chorvátsku. Veď najvyšší samotný šéf SS Heinrich Himmler sa vyjadril že takéto zverstvo ešte nevidel čo mu predvádzali Chorvátsky Ustašovci. Himmler dokonca navrhol Hitlerovi zastaviť akú koľvek materiálnu pomoc Chorvátom v čom mu Hitler vyhovel. Teraz tu neobhajujem Nacistov, len sucho reagujem na tvoj príspevok. Tak ako si to napísal vo co go...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 23:31:38 b03dc135

Záhada ztraceného letu Malaysia Airlines 370


Záhada ztraceného letu Malaysia Airlines 370
Vcelku dobrý článok vo sfére sci fi o zmiznutom lietadle až na infantilný začiatok plný nevyvážených citových výlevov smerovaných k Rusku a jeho prezidentovi. Na začiatku som mal pocit že autor obviní Rusko zo ziznutia lietadla aby zakrylo Rusko organizáciu referenda na Kryme. Bohužial autor článku zabudol na demokratické vymení režimov v podaní veľkého brata spoza oceánu v Grenade, Paname a demokraticky organizovane vraždy juhoamerických štátnikov ktorí sa obrátili chrbtom USA. Dovoľte aby som vám pripomenul brigády smrti v Salvadore ktoré bez hlavo vraždili hlavne civilov a boli organizovane USA a ich tajnou službou CIA. Organizacia Brigády smrti prebiehala hlavne na územi Hondurasu a tvorili ich žoldaci a bývali vyslúžilci Zelených baret. Je možne že autor článku ani o tom netuší, lebo v tom čase ešte nežil pripadne bol primladý aby to vnímal. Viac v blogu ktorí pripravujem

Zdroj
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-03-19 13:39:08 b03dc97b

Aký bude Kiska prezident?


Aký bude Kiska prezident?
Zbytočne sa rozčuľujeme ľud si vyberal sám. Už sú tam len dvaja Fico a Kiska. Hold vôľa ľudu tak ako na Kryme. Nie som obhajcom Fica a nevolil som ho, lebo nie je menšie zlo je len zlo no Kiska nie je žiadna výhra. Takže ja voliť už nejdem nie je podľa mňa koho. Na Ukrajine je dočasným prezidentom Baptista na Slovensku bude človek ktorí vlastne ani nevie čo je, alebo to vie presne a zatiaľ to nezverejňuje že by Žid, Kresťan, Moslim, Budhista či Scientolog nechajme sa prekvapiť.

Zdroj
-
 73% ( 12 people voted )
+
2014-03-17 15:54:24 b03dd552

Itálie má svůj Krym: Benátky se chtějí odtrhnout


											Itálie má svůj Krym: Benátky se chtějí odtrhnout
Skúsme si predstaviť referendum v dnešnej situácii na Ukrajine a hlavne pod patronátom choromyseľnej hlaví Alaxandra Mužička. Určite by to referendum bolo demokratické veď by na ľudí mieril demokraticky s AKčkom Alexander Mužiček a ľudia by mu demokraticky škrtali to čo on chce. Veď už to raz robil je to proste psychopat súci pre guľku. Je to kruté čo tu píšem no tento človek keď neschytá sám guľu tak sám bude rozosievať guľky a tieto guľky schytajú nevinný ľudia. Nemusíte so mnou súhlasiť, ale bohužiaľ nemýlim sa v tomto človeku. Tento primitív ma kopu videí na nete čo vystrája

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-17 15:09:16 b03dd552

Bill Gates: Lidé si neuvědomují, že nás nahradí roboti


											Bill Gates: Lidé si neuvědomují, že nás nahradí roboti
Sú prace v ktorých roboty nahradili ľudí a budú prace v ktorých ešte roboty nahradia ľudí. Je to OK. No vždy sa nájdu prace v ktorých ľudí roboty v najbližších XX rokoch ľudí nenahradia. Inač ak by za ľudí pracovali roboty potom je potrebne zrušiť peniaze. No a to tých par desiatok neskutočne bohatých ľudí nikdy nedovolí, lebo oni sa chorobne vytešuju nad tým akú moc im dali peniaze. Už som niekde čítal že práca nebude výhradou, ale odmenou.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-16 11:04:00 b03dd125

NATO reaguje na ruské vojenské cvičení, podporuje „nedotknutelnost“ ukrajinských hranic


											NATO reaguje na ruské vojenské cvičení, podporuje „nedotknutelnost“ ukrajinských hranic
NATO to nie sú obyvatelia jednotlivých krajín NATO, ale sú to drzí politici podporovaný oligarchami, sú to drzí politici ktorí sa vymkli verejnej kontrole a voliča potrebujú len v deň volieb. Sú to aj naši politici ktorých platia oligarchovia za nečinnosť a za umožnenie rozdúchavať vášne medzi jednotlivými bratskými slovanskými národmi.


Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-02-27 15:43:21 b03dde86

Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“


											Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“
Myslite na moju výzvu pre Ivana Samsona. Budem reagovať na jeho včerajšie vyjadrenia v TV Markíza. Keďže nie som na Facebooku dúfam že sa mu dostane do uši. Výzva bude zverejnená určite na dolezite.sk tento tyžden. Myslite na moju výzvu pre Ivana Samsona. Budem reagovať na jeho včerajšie vyjadrenia v TV Markíza. Keďže nie som na Facebooku dúfam že sa mu dostane do uši. Výzva bude zverejnená určite na dolezite.sk tento týždeň. Takže ju kľudne môžete šíriť po sociálnych sieťach.


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-25 22:20:11 b03dc9ea

Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“


											Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“
Už som to raz písal pri Ukrajinskom cárskom stolci je postavená vždy šibenica. Ty ktorí dnes tak vehementne podporujú Banderovcov budú o par rokov tých istých banderovcov vešať spomeniete si na moje slova. Taká je totiž mentalita ľudí v Haličskej Rusi a na Zakarpati. Kličko syn vysokého dôstojníka GRU za ZSSR ktorí pracoval v Berlíne. Dnes veľký demokrat to sú mi veci. Kličko Nemecky občan ktorého sa údajné už vzdal aby mohol kandidovať za prezidenta. Záverom pripravujem príspevok a verejnú výzvu pre ´´slávneho´´ bezpečnostného analytika Samsona ohľadom jeho včerajšieho vyjadrenia na adresu Ruska a Putina, len dúfam že si ho prečíta.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-25 21:21:10 b03dc9ea

AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE


AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE
Lidhja nemusíš súhlasiť s mojim príspevkom ja to rešpektujem. Pokiaľ nesúhlasím z niekým tak mu nedávam žiadne mínusky proste nesúhlasím z názorom. Čo sa týka mojej viery tak som Rusky Pravoslávny. Krstení som v Ruskom Pravoslávnom chráme. Neobraciam sa ja na Vatikán len som okomentoval nečinnosť a zasa vypočítavosť Vatikánu. Pokiaľ ide o Gréckych katolíkov sú to odpadlíci od Pravoslávia. To je môj názor na nich. Je paradoxne že dali si názov Grécky katolíci. Samotných Grékov to strašne uráža. Gréci sú Pravoslávny no o tom vieš. Bohužiaľ pravé úniatsky kňazi rozdelili Ukrajinsky národ.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-25 09:25:07 b03dc77c

AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE


AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE
Úniatov vždy ťahalo k Únii. Spomína sa v článku Grécky katolicizmus. Nezabúdajme však že Grécky Katolicizmus vznikol v 17 storočí presne v roku 1646 kedy sa Pravoslávny biskup v Užhorode spolu s 63 pravoslávnymi kňazmi prisahali vernosť RKC a Habsburgom začala najväčšia náboženská čistka v strednej a východnej Europe o ktorej tento moderny svet pre istotu mlčí. Vráťme sa do histórie na Začiatku 18 storočia vďaka výdatnej pomoci Habsburgovcov na Ukrajine bolo podporovane silne nacionalistické hnutie tvorene prevažne Úniatmi. Každý odklon od Úniatstva bol trestaný žalárom. Naopak Úniatske farnosti boli zvýhodňované doslova preferovane boli im odpustene dane a rôzne poplatky. Vlastne Stepan Badera bol krstením Úniatom a jeho oddiely vraždili prevažne Pravoslávnych obyvateľov na západnej Ukrajine. Na stránkach Pravého sektora som pred nedávno objavil výzvu na povešanie Pravoslávnych monachov v Počajevskej Lavre. Po dvoch či troch dňoch tuto výzvu stiahli. V 90 – siatych rokoch už sa odohral incident kedy sa úniati pokúsili násilné vyhnať Pravoslávnych mníchov z Počajevskej Lavri vtedy tomu zabránili Ukrajinsky kozáci zo Záporožia. Pozrite si videa z majdanu aký kňazi robili bohoslužby na majdane boli to úniatske psy ktoré štvali národ proti sebe. Veľmi by ma zaujímal Vatikán prečo nezasiahol a nedal príkaz kňazom aby sa nezúčastnili týchto štvavých akcii brata proti bratovi.

Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-24 21:12:41 b03ddf56

„Ukrajinská situace“ vysvětlená v jediné mapě


											„Ukrajinská situace“ vysvětlená v jediné mapě
Jambo sila politika sa ukazuje v krízových situáciách. Janukovič ako politik zlyhal lavíruje medzi západom a východom. Preto ho Putin nemusí. Nemá vlastný názor a ak ho už aj ma tak je už neskoro. Grandtour máš pravdu áno Ukrajina je dodávateľom súčiastok do zbraňových systémov MADE IN RUSSIA a CHINA. No nezabúdaj že táto výrobcovia sídlia na ľavo brežnej časti rieky Dneper. Tato časť Ukrajiny bola vždy historickou súčasťou Ruska až do rozhodnutia Nikitu Chruščova ktorí ju pripojil k Ukrajine tak ako Krym v 50-siatych rokoch. Z tejto časti krajiny pochádza aj Vladimír Veľký zakladateľ Kyjevskej Rusi. Najväčším dodávateľom komponentov pre zbraňové systémy Ruska a Činí je Motor Sič sídliaci v Záporoží. Tato firma dodáva komponenty pre raketové motory menovaných krajín. Zaporižsky kozáci nikdy nezabudli komu majú biť vďačný za vyhraté vojny proti Poliakom a Tatárom a tuto vďačnosť dali nedávno patrične najavo. Pred dvomi týždňami prišla skupina západných Ukrajincov z Ivano Frankivska a obsadili budovu oblastnej rady spolu s par obyvateľmi Záporožia ktorí žijú v Záporoží. Pracujú tam ako montéri v miestnej fabrike na výrobu aut značky Chevrolet pred tým Daewoo. Zaporižsky kozácky Ataman Alexander Pančenko dal príkaz kozáckemu oddielu na zásah a rozohnanie Banderovcov v budove miestnej oblastnej rady. Polícia bola nútená zasiahnuť a chrániť extrémistov ktorí sa pokúšali zapáliť budovu aby vôbec došli domou na západ tam odkiaľ prišli. Takže je jasne ku ktorej časti sa hlasí juh a východ Ukrajiny.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-02-21 16:14:12 b03dd4d7

„Ukrajinská situace“ vysvětlená v jediné mapě


											„Ukrajinská situace“ vysvětlená v jediné mapě
Veril som v Paslavianizmus. Dnes neviem či sa oplatí veriť v utópiu. Zapredanec Kličko vyzýva západ na vojensky zásah na Ukrajine. Pozrime sa na Tuska a iných Slavianskych politikov zapredali sa západu a sú ochotný pozdvihnúť zbrane voči bratom Slavianom. Ukrajina: pri záberoch s alternatívnych zdrojov sa mi prevracia žalúdok nad extrémizmom západných akože Ukrajincov. Čo je západná Ukrajina zdegenerovaní mix národnosti ako sú prevažne Maďari, či Maďaróni, Rumuni nasledujú ich Poliaci, Slováci, Česi, Rusini a Cigáni. Západ sa vytešuje že zasa hlúpi Slavian kope do zadku Slaviana. Spomeňme si ta to ako Ukrajinci vítali Germánsky Wehrmacht s kyticami kvetov vítali ich ako osloboditeľov ako sa to zvrhlo všetci vieme. Po osloboditeľoch z Wehrmachtu prišli poľný žandári SS tiež osloboditelia Germánia a milých Ukrajincov oslobodili od ich úbohého života. Dnes sa západný Ukrajinci hrnú na vyspeli západ to ešte netušia že im zdražie plyn skoro 10 násobné elektrická energia viac ako 3 násobné a o potravinách to ani nehovorím. So svojimi platmi na úrovni 100 eur to sa im bude nádherné žiť. Sám som bol svedkom toho ako Západný Ukrajinci veselo kradnú elektrickú energiu a plyn. Skoro každá domácnosť ma urobenú odbočku mimo meracieho zariadenia. Momentálne kradnú so spoločne to znamená so štátneho. Poviem si prečo nie veď so štátneho kradnú všetci aj politici. Som zvedaví ako sa bude kradnúť milí Ukrajincom so súkromného keď im sprivatizuje ´´vyspeli´´ zlodejsky západ elektrárne a plynárne. Či zasa vyjdú do ulíc a urobia ďalšiu revolúciu. Nečudujem sa Rusku že sa nemontuje do Ukrajinských záležitosti zatiaľ. Veľmi dobre pozná mentalitu západnej Ukrajiny. Dobre vie že jedného dňa prídu sami Ukrajinci s prosikom Rusko spasí i pamagi.

Zdroj
-
 83% ( 20 people voted )
+
2014-02-21 10:11:28 b03dd7fe

Ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům


Ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům
Obhajoba alebo zatracovanie upaľovania. Som pravoslávny u nás sa neupaľovalo neexistuje ani jeden záznam o takýchto činoch. No keď mam byť objektívny tak si treba prečítať v akých krajinách bolo najviac upálených ľudí. Boli to predovšetkým Evanjielicke krajiny. Kalvin a Luther vyzývali aby bolo čarodejníctvo vykorenene upaľovaním. Anglicko, Nemecko či Švajčiarsko práve v týchto krajinách bolo najviac upálených. Upaľovalo sa aj v Taliansku, ale kedy v obdoby keď Rím bol dobytý Lutheranmi.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-15 11:40:01 b03dd0fe

K břehům Ukrajiny míří americké válečné lodě							
				K břehům Ukrajiny míří americké válečné lodě
Militantný prezident Rumunska v područí USA potrebuje vyprovokovať vojnu na Ukrajine aby sa otvorila cesta pre intervenciu USA NATO na Ukrajine. S tou USA flotou to už až taká pravda asi nebude že mieri k Čiernomorským hraniciam Ukrajiny včera to vyvrátilo Ruske ministerstvo obrany.

Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-04 10:25:21 b03de1ed

Haličská Republika fikcia alebo realita


Haličská Republika fikcia alebo realita
Ospravedlňujem sa za gramatiku a hrúbky, ale nie som Slovak a potrebujem sa ju ešte veľa učiť.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-31 00:58:21 b03dc5f5

Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.


Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.
Predpokladám že si chlap takže verím tomu že máš vtáka a nepotrebujem ho vidieť proste verím tomu že ho máš a pritom som ho nikdy nevidel. Nechcel som ta uraziť išlo o vtip.
Nie a teraz vážne mam známeho ktorí tam bol a toto leto tam idem spolu s nim. Je dobrovoľník ktorí tam chodí vyhľadávať pozostatky mŕtvych a pochovávajú ich v tomto lese na cintorínoch ktoré sú tam pre tieto účely vytvorene. Bol ateistom až do chvíle pokiaľ nebol v lese mŕtvych. U nás sa o tom nič nepíše, alebo veľmi malo no skús Ruske serveri tam sa toho dozvieš viac než dosť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 00:47:33 b03dc8ec

Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.


Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.
No toto sklamem ťa ak neveríš v ďalšiu dimenziu navštív les mŕtvych a uveríš. Veľa takých ako ty neverilo a dnes veria, nepochybuje zažili to na vlastnej koži a už veria. Sú tam stovky duši padlých Sovietskych Nemeckých a Španielskych vojakov ľudia ich tam stretávajú počujú výbuchy granátov, streľbu a stony ranených umierajúcich vojakov. Myslíš že by ta to nepresvedčilo. Neverím že by si našiel logické vysvetlenie toho čo by si zažil. Potom skús písať.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 22:51:20 b03dc8ec

Peklo z pohľadu prekladateľa


Peklo z pohľadu prekladateľa
Bolo veľa ateistov neveriacich ktorí spochybňujú že existuje život po živote až do chvíle pokiaľ nenavštívili les mŕtvych. Je zaujímavé že nikto z nich nepochybuje viac o tom že exituje paralelný svet.

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-27 09:57:33 b03dd988

Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?							
				Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?
Aké delenie Ukrajiny Rusku sa vrátia oblasti ktoré historicky patrili Rusku. Územia na ktorých vyhráva Janukovič boli vždy Ruske to len za predsedovania Ukrajinca Chruščova boli územia juhozápadného Ruska pripojene k Ukrajine veď aj tak je všetko Sovietskeho ľudu takto obhajoval svoj krok. Západná tlač sa snaží prezentovať Janukoviča ako Putinovho človeka. Pravda je však iná Janukovič s Putinom majú totálne chladný vzťah. Putin považuje Janukoviča za vierolomného človeka ktorí nevie držať slovo.

Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-25 19:44:46 b03dc4ee

Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?


Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?
Banderovec Oleg Tiagnibog tomu nejde o jednotnú Ukrajinu. Dnes mi to nikto neuverí, ale tento človek nemá rad Rusov Poliakov, ale ani Maďarov no kamaráti sa neskutočne s Američanmi ktorí ho v tichosti podporujú. Tento opozičný politik na svojich blogoch obhajuje Stepana BAnderu a jeho Haličskú republiku a hlási sa k nej. Tomuto politikovi určite nejde o jednotnú Ukrajinu. Čo sa stane po rozpade Ukrajiny vznikne novy celok po Ukrajinsky Galičina, alebo Haličina. Pán Tiagnibok si začne nárokovať na územia starej Haliče to znamená na územia Maďarska Poľska časti Rumunska a Slovenska. Žeby novy priestor pre nejakú USA základňu v Európe o rozmeroch ako ta v Kosove na území Srbska. Ak niekto pochybuje nad mojou úvahou nech sa vráti do nedávnej minulosti. Na konci II. Sv. vojny takýto celok vznikol na chvíľu na území Zakarpatskej Ukrajiny, Poľska ktorí obývali prevažne Lemkovia Slovensky Rusnaci sa k tomuto celku nepripojili. Až po zásahu Poľských, Československých a Sovietskych vojsk sa podarilo tuto republiku rozbiť. Bandera spolu so svojimi spolubojovníkmi ustupovali cez Slovenské územie do Rakúska pod ochranu vojsk USA. Stačí sa ešte opýtať tých malo žijúcich Slovákov účastníkov týchto bojov aký bol Bandera každý odpovie že nepoznal priateľov a bol sto krát horši ako essesaci. Veď nie jedna osadlosť na Liptove Orave a Spiši podľahla jeho besneniu. Podľa archívov na Slovensku Banderovci popravili do Tisíc neozbrojených civilistov. Tak ako som to už písal strašne ma zaujíma kto bol jeden s poľných veliteľov v Banderovich oddieloch s menom Tiagnibog. Jeho meno sa spomína v zápiskoch ZNB v knihe Zápisky vydanej myslím že v nakladateľstve ZENIT. Keď som nedávno volal do Ivano Frankivska známemu kto bol iniciátorom postavenia pamätníka Stepanovi Banderovi v menovanom meste tak tém mi sucho oznámil že Oleg Tiagnibog. Zároveň mi v telefonickom rozhovore povedal že patri k najväčším obdivovateľom tohto Haličského ´´ hrdinu´´ v mojich očiach hrdloreza a každo ročne organizuje pochody prívržencov Stepana BAnderu a divízie SS Haličina. Toľko o ´´pokrokovom ´´politikovi spoza našej východnej hranice ktorého ´´nezištne´´ podporuje USA.

Zdroj
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-01-24 19:29:54 b03dd22d

[ŽIVĚ] Nepokoje v centru Kyjeva pokračují							
				[ŽIVĚ] Nepokoje v centru Kyjeva pokračují
Oleg Tiagnibok v (preklade tiahnibože). Čo ma tento líder opozície spoločného okrem mena z jedným z poľných veliteľov Stepana Banderu ktorí bol zastrelený na Slovensku. Je to náhoda, alebo sa pohrobkovia ultranacionalizmu vracajú zo záhrobia. Večer som si pozeral videa z Kyjevských ulíc Banderovske zástavy šály z vyobrazeniami Stepana atd. No zarazila ma angažovanosť uniatských, alebo Grécko katolíckych kňazov zo západnej Ukrajiny v demonštráciách. Čo ma spoločne s týmto prevratom katolícka cirkev a Vatikán. Možno nič no potom ma zaráža nečinnosť pápeža veď Grécky katolíci ho uznávajú ako hlavu svojej cirkvi. Mne to pripadá tak že účel sveti prostriedky ak to vyjde a prevrat sa podarí tak Vatikán bude v tichosti oslavovať ak nie tak vydá krátke komuniké o tom že cirkev by sa mala držať mimo politického diania. To čo teraz deje na Ukrajine mi pripadá tak ako keď v Taliansku Taliansky fašisti preberali moc.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-24 10:33:49 b03dd289

Likvidácia príbytkov. Krutosť v mene Biblie


Likvidácia príbytkov. Krutosť v mene Biblie
Nemusím židov. No pekne si sa sekol. Židia neuznávajú bibliu. Vonkoncom Sionizmus nie je postavený na biblii ale na Talmude dokonca Sionisti neuznávajú ani celu Toru. Sionizmus a Judaizmus sú dva učenia ktoré sa navzájom nemusia a oponujú si. To že väčšina židov sú Sionisti to je druha vec.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 00:21:00 b03dd106

Fico “vysvetľuje” náboženstvo


Fico “vysvetľuje” náboženstvo
Fico ten bude aj Satanista pokiaľ mu to vynesie body. Najsmutnejšie na tom je to že som ho kedysi volil bohu žiaľ

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 00:14:10 b03dd106

Video: Proč nám chybí peníze a kam mizí …


Video: Proč nám chybí peníze a kam mizí …
Dane ... v pondelok musím zaplatiť DPH z peňazí ktoré ešte nemám. Tato skurveta republika nás neskutočne okráda. Stačí že vystavíte faktúru a už z nej musíte zaplatiť DPH aj keď vám peniaze prídu o pol roka. Celí systém v SR a EU je nastavený tak aby nás obrali v mene Multikulturalizmus.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 00:09:43 b03dd106

Počatie Ježiša z Ducha Svätého a panenstvo Márie


Počatie Ježiša z Ducha Svätého a panenstvo Márie
Pandemonium žiadne dieťa nie je pankhart možno si sám pankhartom a to je vidieť na tvojom myslení a vyjadrovaní. Kľudne búrajte ty a tebe podobný svoju kultúru, lebo náboženstvo to naše kresťanské je tiež kultúrou našou kultúrou. Kľudne sa snažte o likvidáciu kresťanstva v Európe veď ono vás bratia moslimovia naučia ako je to po mešite pískať nejakým tým kameňovaním. Tu si teraz môžete spochybňovať písmo svete no korán už spochybňovať nebudeš tomu verím. Inač nie som katolík so Pravoslávny a som na to patrične hrdí.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-18 13:14:40 b03dc11d

Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko


Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko
Slavik ja viem že ako Čech máš v sebe obrovsky komplex. Táraninu ktorú si napísal nebudem komentovať. Na Praslovanskom zjazde sa všetci zúčastnení zhodli na tom že Slovenčina je základom Slovanských jazykov no deklarácia prijatá nebola. Myšlienku podporili Rusi, Poliaci a iné slovanské národy. Česi ju urazene zamietli. Vy vlastne Česi ani nie ste Slovania vy ste východný Nemci susediaci s Moravanmi. Už dávno som nepočul bludy s ktorými som sa stretával na Aktuálne už len napíš že si tie bomby Rusi odpálili sami. Rusi nie sú USA

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-01 19:40:15 b03dd795

Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko


Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko
Neboj Franco ono moslimovia ta vyliečia z takýchto príspevkov. Kresťanstvo je základom našej kultúry či sa ti to páči, alebo nie a našu kultúru formovalo či v pozitívnom, alebo negatívnom slova zmysle. Všetky tie ateistické príspevky by ste nemohli publikovať ak by sme boli v moslimskej krajine. Len vďaka tomu že kresťanstvo je tolerantne náboženstvo si môžete veselo naňho pľuť. V poslednom čase vychádza mnoho článkov ktoré robia z kresťanstva dobre že nie sektu. No prečo asi sa nám niekto snaží vštiepiť to čo nám štepuje o krvi lačnosti kresťanstva a na druhej strane dáva obrovsky priestor Judaizmus a Moslimstvu. Odpovedzme si každý sám. Prečo v Bruseli sa nemohli stavať vianočne stromčeky ako symbol Vianoc kresťanského sviatku a na druhej strane nás nutia uznávať rôzne Chanuky a neviem aké ďalšie cudzie sviatky. Pravda je taká nie každý moslim z Kataru Saudské Arábie Dagestanu je terorista no každý terorista je moslimom z Dagestanu, Kataru a neviem ešte z akého pekla.

Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-12-31 17:37:00 b03ddbc9

Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko


Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko
Tu humanita konči oko za oko zub za zub. Pokiaľ sa útočí na vojenské ciele tak sa to dá ´´ospravedlniť´´ vojenskou aktivitou. No pokiaľ sa cieľmi stanu neozbrojený civili tak je to barbarstvo a terorizmus. Takže jedine čo si zaslúži princ je to iste čo dostali civilisti v trolejbuse a na stanici. KAŽDEMU ČO MU PATRI Bandarem bin Sultanem namazať s prasacou krvou a ...... ako prašivca aby sa ti raj stal na milé vzdialený.


Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-12-31 14:07:47 b03ddbc9
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

JAK JE TO S TÍM LVEM?


JAK JE TO S TÍM LVEM?
Před pár dny lavinu veřejného pobouření zvedla zpráva, že zubař Walter Palmer z americké Minnesoty zabil v národním parku v africkém Zimbabwe lva Cecila, který byl víceméně místn...
Podvod jménem stát
Proč jsem anarchokapitalistou?
ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ NIE JE ĽUDSKÉ PRÁVO

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.152 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage