Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

MrProper # JewuQowo48
Neprispôsobiví


Neprispôsobiví
Týmto slovom sú označovaní naši spoluobčania, ktorí podľa presvedčenia ostatných odmietajú pracovať a žijú na úkor ostatnej časti obyvateľstva zo sociálnych dávok. Do tejto nelichotivej situácie sa dostali iba sami vlastným zavinením? Nebolo to náhodou tak, že novodobá nastupujúca „demokratická“ vládna garnitúra im k tomu dopomohla?


Svet2013-09-2819
-
 54% ( 14 people voted )
+


Poslední večeře (s ateistou Saganem) na koberečku(DarkMatter2525) + české titulky


2013-09-08
-
 55% ( 1 people voted )
+

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
Zvolte si SLOBODNE svojho preplateného debila neschopného systematicky riešiť problémy...
Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-29 09:18:16 5be9f92a
Nie som tu šťastný ;-))) Chýba mi tu možnosť citácie príspevkov a bez tej sú diskusie dosť nepriehľadné+možnosť citácie komentárov, alebo ich častí minimalizuje nedorozumenia.


Napríklad:

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-29 00:38:55 5be9f92a

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
Jozef: Táto Dominika je rozumnejšia ako Mezenská...Dominika Dinušová totiž pochopila o čom to celé je+využíva logické myslenie a z jej prejavu je jasné aké systémové zmeny treba urobiť, ale pri prejavoch Mezenskej nie je jasné akým spôsobom chcú vyriešiť to, že dnes tu vládnu ľuďom korporácie. Maximálne môžu prekaziť zopár plánov, ale to nás nevyvedie z mizérie.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 23:09:29 5be9f92c

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
Do kedy chcú politici obhajujúci tento dnešný politický systém o ktorom tvrdia, že je lepší ako socializmus, ktorý sme tu mali pred mnohými rokmi svoju neschopnosť riešiť najväčšie problémy ľudí na Slovensku zakrývať obviňovaním komunistov po ktorých zdedili fungujúci, nezadĺžený a do veľkej miery sebestačný štát s plnou zamestnanosťou a vybudovanými prosperujúcimi podnikmi ?...Do najbližších predvolebných kampaní počas ktorých nám zas budú sľubovať rýchle vyriešenie týchto problémov ? Veď nám tvrdili, že do dvoch rokov bude zo Slovenska druhé Švajčiarsko a pred každými voľbami nám zas sľubujú vyriešenie nezamestnanosti a ďalších problémov, ale pri obhajobe nenaplnenia týchto sľubov zas hovoria, že je príčinou dnešnej mizérie je socializmus a nie ich neschopnosť a ignorancia problémov. Ak však dnes po 20 rokoch mizérie tvrdia, že nemôžeme dosiahnúť vyššiu úroveň, lebo tu bol socializmus, mali by o tom rozprávať aj pred voľbami, alebo odstúpiť a prenechať svoje miesta schopnejším, ktorí tvrdia, že pre zlepšenie nie je prekážkou systém, ktorý sme tu mali pred 20 rokmi a zároveň ponúkajú systémové riešenia, lenže pre nich je výhodnejšie parazitovať, sľubovať lepšiu budúcnosť len pred voľbami a po voľbách, keď majú riešiť predvolebné sľuby, alebo odpovedať na otázku, prečo je situácia ešte horšia sa zas vyhovárajú na "zlých komunistov" ako keby boli príčinou toho, že dnešní politici, ktorým dávame do rúk moc nevytvárajú systematické riešenia problémov a neplnia to, čo pred voľbami sľubovali. Tak nech si napíšu na predvolebné letáky, že nedokážu zlepšiť situáciu, lebo tu bol "zlý komunizmus" pred rokom 1989 a nech nesľubujú to, čo po voľbách neplnia.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 22:55:45 5be9f92a

Kterak klimatické modely zavrhly roli Slunce v klimatu							
				Kterak klimatické modely zavrhly roli Slunce v klimatu
Mik: Aj dnes informovali verejnosť:

Scientists are now 95 to 100 percent certain that humans are cranking up the global thermostat.

The boosted confidence in humans’ role in climate change comes from a distillation of thousands of scientific studies, by the United Nations’ Intergovernmental Panel on Climate Change, whichreleased a summary of its findings September 27.
The IPCC, which produces such a report about every six years, had previously estimated only a 90 percent confidence level that human activities, such as burning fossil fuels, are contributing to the world’s rising temperatures. A warmer climate threatens to raise sea level — drowning islands and coastlines — and dramatically alter agriculture and ecosystems around the world.
Global warming and its effects are unequivocal, the panel reports. Since the 1950s, the “atmosphere and ocean have warmed, the amounts of snow and ice have diminished, sea level has risen, and the concentrations of greenhouse gases have increased,” the panelists wrote.
And now more than ever, the scientists say it is “extremely likely” that humans are to blame.
By burning fossil fuels, people release heat-trapping greenhouse gases such as carbon dioxide into the atmosphere. The panel reports that since the beginning of the industrial era, the atmosphere’s CO2 levels have increased by 40 percent.
At the report’s release in Stockholm, Thomas Stocker, the cochair of the IPCC report, urged action. “In order to limit climate change,” said Stocker of the University of Bern in Switzerland, “it will require substantial and sustained reduction of greenhouse gas emissions.”
In the report, Stocker and the other authors presented four scenarios describing how current warming trends could play out in the next century, given varying efforts to reduce emissions and mitigate climate change. The panel predicted that by 2100, global average surface temperatures might rise by as little as 0.3 degree Celsius or as much at 4.8 degrees compared with the recent average.
For global average sea level, the panel made a bleaker prediction than previous reports. In the new scenarios, sea level could rise as little as 26 centimeters or as much as 82 centimeters by the end of the century compared with the recent global average. In the IPPC’s last report released in 2007, the range was just 18 to 59 centimeters.
“The data is more certain,” says atmospheric scientist and report coauthor Matilde Rusticucci of the University of Buenos Aires in Argentina. “So we hope the politicians take the message.”
The report also knocks a common argument of those who deny human-caused climate change: that a plateau in the rise of global temperatures over the last 15 years refutes global warming (SN: 10/5/13, p.14). The authors say that climate over such short periods is not indicative of long-term trends, and that extreme weather — like heat waves — at the beginning or end of such time frames may skew data.
Skeptics tend to pick out weather variations over time periods that fit their arguments against global warming trends, says Paul Wapner, an expert in environmental politics at American University in Washington, D.C., who was not part of the panel. “The report makes clear that these trends cannot be questioned.”


http://www.sciencenews.org/view/generic/id/353565/
description/Humans_found_guilty_in_climate_changeZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 20:42:34 5be9f92a

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
{Začali sa totiž prejavovať dôsledky zlej hospodárskej politiky predchádzajúcich rokov, ktoré sa najskôr premietlo do životnej úrovne obyvateľov.} ZLEJ HOSPODÁRSKEJ EKONOMIKY ? TAK SI PREČÍTAJTE:Žalujem ich za to, že umožnili svojimi prijatými zákonmi, aby sa následne začala likvidácia všetkého, čo slúžilo Slovenskej republike a jej občanom !
Žalujem všetky vlády a parlament NR SR,
.
že dovolili zrušiť jednotné poľnohospodárske družstvá
že dovolili zrušiť štátne podniky ovocie-zelenina
že dovolili zrušiť štátne stavebné podniky
že dovolili zrušiť štátne podniky v potravinárstve
že dovolili zrušiť štátne podniky v priemysle
že dovolili zrušiť štátne kožiarske podniky
že dovolili zrušiť štátne drevárske podniky
že dovolili zrušiť štátne nábytkárstvo
že dovolili zrušiť štátne sklárske podniky
že dovolili zrušiť štátne rafinérie
že dovolili zrušiť štátne plynárne
že dovolili zrušiť štátne elektrárne
že dovolili zrušiť štátne teplárne
že dovolili zrušiť štátne textilné závody
že dovolili zrušiť štátne gumárne
že dovolili zrušiť štátne vodohospodárstvo
že dovolili zrušiť štátne lesy
že dovolili zrušiť štátne meliorácie
že dovolili zrušiť lodnú dopravu
že dovolili zrušiť leteckú dopravu
že dovolili zrušiť železničnú dopravu a opravu
že dovolili zrušiť autobusovú dopravu
že dovolili zrušiť štátne bankovníctvo
že dovolili zrušiť štátne poisťovne
že dovolili zrušiť bezplatné zdravotníctvo
že dovolili zrušiť štátne kúpele
že dovolili zrušiť bezplatné školstvo
že dovolili zrušiť bezplatné materské školy
že dovolili zrušiť učňovské školstvo
že dovolili zrušiť kultúrne centrá
že dovolili zrušiť športoviská
že dovolili zrušiť základnú vojenskú službu
že dovolili zrušiť ochranu hraníc
.
Zdôvodňujem pohľadom prostého človeka, ktorý to vidí a vníma takto:
.
Následky, že dovolili zrušiť jednotné roľnícke družstvá...
ľudia prišli o prácu hlavne na dedinách, vytratil sa chov hovädzieho dobytka, chov ošípaných,
chov oviec a chov husí, sliepok, kačíc.. teda sa zrušila veľkovýkrmňa poľnohospodárskych úžitkových zvierat pre potreby zabezpečenia mäsa do obchodov a následne do domácností a stravovacích zariadení ako i na vývoz do zahraničia.!
Na poliach sa dorábali plodiny pre potravinársky priemysel, ako bola múka, chlieb, cukor, mlieko, syry a pečivo !
Tu nastala reťazová reakcia, kde prišlo o prácu veľmi veľa ľudí čo zabezpečovali výkrm a pestovanie potravinárskych plodín a ich spracovatelia !
Nastala nezamestnanosť po celom Slovensku, hlavne na dedinách. Poľnohospodárske dvory, pekárne, mlyny a cukrovary zívajú prázdnotou ! Polia neobrobené zarastené burinou !
Následne zanikli rôzne kultúrne a záujmové akcie ako na príklad uvediem, dožinkové slávnosti, rôzne súťaže v orbe, družstevné posedenia a tanečné zábavy, rôzne estrádne vystúpenia.... ! Taktiež družstvá pomáhali obciam pri budovaní a skrášľovaní obce ako i pri živelných pohromách poskytovali stroje a mechanizmy, ktoré mali k dispozícii !!!

Následne, že dovolili zrušiť štátne podniky ovocie-zelenina, dedina zásobovala celé Slovensko, zelaninou všetkého druhu, čo sa v našich podmienkach dalo dopestovať, dodávalo sa do obchodov zeleniny, konzervární ako i do verejného stravovania, nemocníc, domovov dôchodcov, škôl, jaslí a škôlok..!
V potravinárstve bolo Slovensko sebestačné !!!
.
Následne, že dovolili zrušiť štátne stavebné podniky, prišli ľudia o možnosti bývania a možnosti vytvoriť si rodinu ako základ štátu..!
V stavebníctve našli prácu: murári, tesári, železiari, vodári, zámočníci, sklári, elektrikári, betonári, stolári, zvárači, konštruktéri a mnoho ďalších profesií...!
.
Boli sme vysporiadaní s neplatičmi a taktiež nebolo bezdomovcov..! Pre každého bolo bývanie dostupné..! Pri podpísaní pracovnej zmluvy, že odpracuje v podniku 10 rokov dostal byt zdarma, keď nechcel podpísať zmluvu, tak boli na to určené pôžičky, že dostal byt za 25.000.-, alebo si ho odkúpil v hotovosti ! Prácu mal každý zabezpečenú a nikto sa nemusel báť, že pôžičku nesplatí, že prácu stratí a bude nezamestnaný, ako sme mnoho krát svedkami teraz ! Všetci čo chodili do škôl už pred skončením školy vedel, kde chce ísť, mal možnosť výberu !
Všetky školy boli zdarma !
Všetky podniky a poľnohospodárske družstvá pomáhali svojim rekreačným zariadením ako
i finančne sa podieľali pri zabezpečovaní deťom desiate v škole ako i školy v prírode !
Následkom predaja a rozkradnutia ľudového majetku občanov Slovenska,veľa občanov prišlo o prácu a tak sa dostali na okraj spoločnosti ba až biedy!
Mnohý musia hľadať živobytie za hranicami Slovenska a opúšťajú svojich blízkych a následne sa rodiny rozpadajú!
V zahraničí sú naši občania zneužívaní na prostitúciu a sú zatiahnutí do obchodovania s bielym mäsom alebo do obchodovania s drogami!
Ľudia zomierajú pri lúpežiach, drogách, prostitúcie a pri inej násilnej kriminalite ako i pri sebevraždách, že nemôžu nájsť východisko !
Občania zostávajú viacej chorľaví, nemôžu si dovoliť konzumovať vitamíny a kvalitnejšiu stravu, lebo na ňu nemajú financie!
Pre deti a mládež sa rôzne športové kluby a ihriská stali nedostupnými! Za všetko sa platí!
Preventívne lekárske prehliadky a očkovanie priamo na školách sa stalo minulosťou, objavujú sa u detí choroby, čo sme tu už desaťročia nemali !
Pracovne činný pracujúci človek odvádzal štátu dane, určite menšie dane ako je tomu teraz, ale na oplátku sa nemusel o nič obávať všetko štát zaňho vybavil. Nato tu bola tá verejná správa a ministerstvá ! Teraz je oveľa viac úradníkov ako tomu bolo, ale človeku sa nikto nevenuje a nič za neho neurobia hoci platí ešte väčšie dane, ako tomu bolo pred rokom 1989 a ešte na dôvažok za veľa úkonov úradníka platí ešte raz !
Pre tento rozkrádačský systém kapitalizmu, ktorý využíva a zneužíva človeka ako nástroj, aby iní mohli bohatnúť !
Odmietam žiť v tomto politickom systéme !

Obviňujem všetky vlády a všetkých, čo im prisluhujú za vlastizradu a na páchaní genocídy na Slovenskom národe !
.
Pavel Olah
Šúrovce

Zdroj
-
 81% ( 17 people voted )
+
2013-09-28 20:22:54 5be9f92a
loading...

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
Artur Bekmatov: „Ako komunista to poviem otvorene, náš prvoradý cieľ je zničiť kapitalizmus, systém, kde krajinu ovládajú dve – tri finančné skupiny, ktoré majú pod palcom výkonnú, zákonodarnú aj súdnu moc, masmédiá či ekonomiku.“
Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-09-28 20:14:42 5be9f92c

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
{Začali sa totiž prejavovať dôsledky zlej hospodárskej politiky predchádzajúcich rokov, ktoré sa najskôr premietlo do životnej úrovne obyvateľov.}Zlej hospodárskej politiky ? ;-))) Ľuďom zástancovia kapitalizmu sľúbili, že do dvoch rokov urobia zo Slovenska druhé Švajčiarsko a vôbec nehovorili, že viac ako 20 rokov budú musieť ľudia znášať dôsledky zlej hospodárskej politiky predošlého režimu. Len sa vyhovárajú. Dostali do rúk fungujúci nezadĺžený štát, prosperujúce podniky,... a všetko zničili + ešte drzo obviňujú komunistov z dnešnej mizérie a mnohí Slováci im to žerú. ;-)))

Táto trápna akcia berieme si späť svoju krajinu je len o tom, že sa chce niekto dostať k moci, ale nie o tom, že ľudia dostanú späť svoju krajinu, pretože to by musel prísť socializmus na ktorý vraj ešte dnes doplácame.

Zdroj
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-09-28 19:35:52 5be9f92a

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013

Ak to takto pôjde ďalej o cca 5 rokov tu bude článok "berieme si späť svoju vodu", pretože aj tú budú privatizovať ľuďmi podporovaní kapitalistickí politici, ktorí ich vykrmujú banerovými heslami a ľudia ju budú musieť kupovať vo flašiach + korporácie budú bohatnúť a vládnuť. No späť ju už ťažko získajú a dostanú akurát riadny výprask od policajtov na námestí, pokiaľ si ju budú chcieť vziať, lebo si zvolili vládu korporácií, ktorým dali zároveň moc.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 19:23:02 5be9f92a

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
{Regency # KyjiHibo22}Pekný komentár, ale nesúhlasím s tým, že sa nedá vrátiť to, čo "slávnostne odovzdali". Dá sa to vrátiť, ale žiaľ Slováci sú dosť vypatlaní a tí im slávnostne odovzdajú aj vodu. ;-)))
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 18:51:57 5be9f92a

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
Skúste ísť radšej za Jahvem do kostola...ten je síce rasista a židofil stvorený na obraz primitívnych rasistických židákov, ale možno vám pomôže získať krajinu späť ak budete kvalitne ruky spínať a modliť sa za lepšie podmienky, alebo si musíte počkať ešte zo 30 rokov, lebo božie mlyny melú pomaly. ;-)))
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 18:34:48 5be9f92c

Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013


Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013
{Berieme si späť svoju krajinu 17. novembra 2013} Ako si ju chcete zobrať, pokiaľ nechcete socializmus ? Veď je kapitalizmus a musíte rešpektovať súkromné vlastníctvo korporácií, ktoré vám zároveň aj vládnu.Len vypatlaná hlava neschopná pospájať súvislosti si predstavuje kapitalizmus ako vládu ľudu, pretože kapitalizmus je vládou korporácií a inak to nebude.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 18:31:10 5be9f92c

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
A nech ešte zrušia minimálnu mzdu a potom môžu písať o priemernej, ktorú však budú udržovať čísla vykorisťovateľov, ktorí budú dávať zamestnancom pracujúcim aj cez víkendy 100-200 euro mesačne a ostatné si nechajú pre seba.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 10:35:54 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Zaujímala by ma priemerná hodinová mzda v čistom pre manuálne pracujúcich ľudí.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 10:24:29 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Priemerná mzda je aj preto taká mizerná, lebo pracujúci musia financovať armádu nezamestnaných a tiež treba hovoriť pri priemernej mzde o nadčasoch, pretože mnohí ju môžu dosiahnúť, lenže chodia do práce aj cez víkendy a cez týždeň robia množstvo nadčasov.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 10:21:38 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Každopádne tie priemerné mzdy treba brať s rezervou, lebo nevystihujú desivú realitu a extrémne platy parazitov na ľudskej práci zvyšujú tieto čísla: Priemerná mzda v každej krajine je pre väčšinu z nás nedosiahnuteľná. Do jej výšky sa totiž zahŕňajú aj tí, čo zarábajú veľmi veľa a tak "kazia priemer" horšie ohodnotenému zvyšku. Podľa štatistík tak zarába túto sumu len každý tretí zamestnaný.

Slovensko je totiž so svojou čistou ročnou mzdou na predposlednej priečke !!! Veď už sa nám smejú aj ľudia zo zahraničia a považujú nás za lúzrov, ktorí si nevedia spraviť poriadky vo vlastnom štáte.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 10:15:57 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Nie toto nie je normálne, lenže ani Slováci nespadajú do normálu, lebo normálne by bolo, aby požadovali popraviť háveď, ktorá je za to zodpovedná...tú, ktorá dostáva viac ako 3600 euro za zámerné udržovanie mizérie.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-28 10:00:16 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Vitajte v druhom Švajčiarsku:

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-28 09:57:32 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{kua zas je tu ten mongoloidný pri je baný očný emigrant....} Myslel som si, že je to mierené na mňa aj keď to bolo asi myslené na otvorenéoči...je dobré písať na začiatok komentáru aspoň meno toho, komu je komentár určený. To však nič nemení na tom, že toto nie je argumentácia...treba reagovať na tvrdenia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 09:49:18 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{na tých vláda aj zamestnávateľ kašle, tých 4,2% ich aj tak z biedy nevytrhne, ale pre vyberanie istých minimálnych odvodov} Motivácia môže byť pre mnohých iná, ale tie minimálne odvody je možné platiť aj z nižšej mzdy, takže ak by sa zrušila minimálna mzda, ľudia by museli pracovať ešte za menej.

{zaujímavé je, že napríklad väzni, ktorí vykonávajú prácu neplatia odvody z práce a preto sú väznice ako firmy lacnejšie. tam ale nik nechce zaviesť odvody, lebo judr loby by prišla o zisky.} Farmaceutické lobby sú výsledkom kapitalizmu a tam ide o zisk, nie o zdravých ľudí, preto je zdravotníctvo dnes podobne skorumpované ako politici, ktorí slúžia hlavne korporáciám a nie občanom ako to bolo za socializmu...

{väzni z toho dostávajú vreckové 10%, 10% sa im ukladá, aby mali akože na štart do života , keď ich pustia, 30% ide akože na náhradu škôd, ktoré spôsobili 50% na zaplatenie bachárov a sudcov, takže svojich väzniteľov si platia z časti sami. ak väzeň ochorie zp mu ide zo štátneho.} A môžeš mi napísať aj percento pracujúcich väzňov ?...Ja som sa kedysi dozvedel informáciu, že pracuje len malé percento väzňov, ale presne si už nespomínam.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 09:44:20 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{kua zas je tu ten mongoloidný pri je baný očný emigrant....} Dúfam, že toto tvoja dutá hlava nepovažuje za argumentáciu, lebo v tom prípade ti nasierajú do hlavy ešte väčšie dávky ako je zvykom.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 09:30:39 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Ľudia si mysleli, že budú jazdiť v bavorákoch ako to videli na západe, ale nevideli tie getá na západe, ktoré boli výsledkom toho, že určitá časť vykorisťovateľov žila v prepychu na úkor pracujúcich a dnes zisťujú, že nemajú ani na to, aby si našetrili na novú "škodu oktáviu", pokiaľ sa nezadĺžia v bankách.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 03:09:46 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Za dnesne svetle zajtrajsky sa podakujte KSCS.} Kapitalisti mali viac ako 20 rokov na to, aby našu krajinu posunuli na vyššiu úroveň a zlyhali. Obviňujú komunistov z vlastného zlyhania i keď nám po revolúcii tvrdili, že urobia do pár rokov zo Slovenska druhé Švajčiarsko a nehovorili, že to nie je možné, lebo sme tu pred tým mali socializmus. Komunistov chcú kapitalisti obviňovať z nefunkčnosti kapitalizmu, ktorý tu máme i keď hlavnou príčinou je hlavne vykorisťovanie pracujúcej triedy a vláda korporácií.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 03:05:38 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Ano zlaty, pokial bolo z coho. Ale ked sa kolac dojedol tak inej cesty nebolo len predat narod do otroctva.} Komunizmus mohol fungovať ďalej a koláč sme mohli konzumovať aj dnes, pretože z našej práce boli koláče a aj sú akurát ich dnes žerú západné prasce, ktoré nás zotročili... Kapitalisti zo západu tvrdili bez poriadneho argumentu, že socializmus nemôže dlho fungovať i keď investovali miliardy dolárov do toho, aby ho zničili. Srali si do papúľ a ťahali ľudí za nos tým, že ich oblbovali rovnakým extrémne konzumným odpadom ako dnes vidieť na hnojke a narkóze a sľubovali im napríklad dostatok zasraných banánov na ktoré dnes aj tak nemá veľká časť pracujúca v kapitalistických gulagoch financie. Ľuďom bolo dobre, ale nevážili si toho a chceli viac, preto komunizmus padol a dnes si prasce zo západu pchajú do papúľ koláče z našej práce.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 02:58:50 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Ja si len kladiem otazku v com je to ze ten komunizmus presiel len v primityvnych krajinach.} Skôr by som povedal v krajinách, ktoré boli otročené vykorisťovateľmi a v ktorých ľuďom došla trpezlivosť a to isté sa zopakuje. Dnes sme na primitívnej úrovni, lebo sme zadĺžení, ľudia tu robia za vreckové pre zisky zahraničných vykorisťovateľov, v tv vysielajú amorálne braky, zúfalých ľudí tu ťahajú za nos miestny šamani sľubujúci blaho po smrti, politikom preplácame aj plastiky rypákov i keď majú extrémne platy, máme vysokú nezamestnanosť a pochybné veštice a preto čoskoro príde zmena.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 02:28:59 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Ja by som odporucil poniektorym aby navstivili taky Vietnam a tam videli ako sudruzi s citom zaobchadzaju s robotnikom.} Slovensko na tom bolo za socializmu lepšie a preto treba oživiť ten starý režim a urobiť menšie úpravy tak ako si to aj mnohí, ktorí kapitalizmus nechceli po revolúcii predstavovali, pretože ako už vieme, boli tam aj nedostatky a tým sa môžeme vyhnúť ak nebudeme len euforicky kričať revolúcia a budeme požadovať zákony, ktoré znemožnia politikom extrémny luxus na úkor občanov, atď.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 02:14:32 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Nie každý zamestnávateľ vypláca nízke mzdy preto, že ľudia ponúkajúci prácu sú ochotní ísť s nárokmi dolu pod tlakom konkurencie (vysokého počtu nezamestnaných).} Myslím si, že toho využíva veľmi veľká časť a nezamestnanosť je nevyhnutná súčasť kapitalizmu o čom hovorila aj Dominika Dinušová. Zrušenie minimálnej mzdy by im umožnilo platiť tých ľudí, ktorí majú dnes minimálnu mzdu aj keď zarábajú kapitalistom ťažké prachy ešte menej, ale to už by možno stratili trpezlivosť a prišla by konečne tá socialistická revolúcia-kapitalisti by prišli o majetky, ktoré získali vykorisťovaním pracujúcej triedy. Inak zaujímali by ma aj konkrétne prípady. Koho mesačný výkon v práci nezodpovedá dnešnej minimálnej mzde ? Upratovačky, ktorá 8 hodín denne upratuje ? Ak áno, nech si to robí pán podnikateľ sám, pokiaľ jej má problém zaplatiť plat z ktorého by mohla slušne vyžiť. Alebo pracovníka v Samsungu, ktorý pracuje za pásom a dostáva minimálnu mzdu (keby bola zrušná, dostával by ešte menej) i keď Nemec za rovnakú prácu dostane 5-8x viac ?

A ako si to Dinga predstavuje ? Že pribudnú pracovné pozície, lebo sa ešte viac znížia náklady na otrokov a budú ľudí z úradov práce vyraďovať, pokiaľ nebudú chcieť robiť trebárs za 150 euro pri páse v gulagoch ?

Zlatý komunizmus...ľudia boli zamestnaní, dostali byty a nemuseli sa zadlžovať, ich deti dostávali učebné pomôcky, mohli chodiť na dovolenky, mali slušné platy, nebola neznamestnanosť,...

Dnes kapitalisti tvrdia, že nebolo dostatok banánov a podobne, ale ja sa pýtam koľkí ľudia pracujúci v gulagoch si tie zasrané banány aktívne striekané chemickými látkami môžu dovoliť kúpiť ? Im môže byť jedno, že je dostatok hajzláku, pretože si aj tak musia vytierať zadky novinami, lebo by im nezostalo dosť peňazí na zaplatenie účtov, ale o tom už kapitalisti nehovoria. A aj keď zarobíte trochu viac, nezabúdajte, že na pultoch je z veľkej časti bordel a ani ten cukor poriadne nesladí. Takže ide len o ilúziu plných regálov a to isté platí aj o slobode cestovania, ktorú väčšina aj tak nemá, lebo bez peňazí nemôžu ísť ani do Tatier a nie ešte tak za hranice.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 02:09:59 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Už dnes mnoho práce vykonávajú stroje a miesto toho, aby sme spoločne využívali benefity z automatizácie sa naďalej otročia ľudia + dávajú sa im nízke platy a pracovná doba sa neznižuje, pretože benefity extrémne využíva hlavne úzka skupina ľudí. Chyba je v systéme a v tom, že si ľudia pri moci plánujú budúcnosť len pre seba a je im jedno, že mnohí páchajú sociálne samovraždy, lebo majú problém získať prácu z ktorej by mohli zaplatiť účty.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 01:37:04 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Boha ešte raz mi niekto bude hovoriť o súcitnom kapitalizme...kapitalisti by najradšej boli, keby ľudia pracovali pre nich za 50 centov na hodinu a potom by nás kŕmili rečami o znížení nezamestnanosti, ale to, že by ľudia boli zotročení a vykorisťovaní ešte viac a že z výplaty by mali ešte väčší problém prežiť by zamlčiavali. Už teraz je situácia zlá, lebo aj napriek nízkym platom z ktorých majú ľudia problém vyžiť je vysoká nezamestnanosť a to znamená, že prasce žerú extrémne veľa a že tento systém sa čoskoro zrúti a príde socializmus tak ako predpovedali komunisti. Zatiaľ im všetko vyšlo a dnes zažívame to pred čím nás varovali: amorálnosti, kriminalitu, nezamestnanosť, vojny...ale mimo toho tvrdili, že socializmus zvíťazí na celom svete a tak sa aj stane, pretože ľudia prídu na to, že môžu spoločne využívať benefity automatizácie miesto toho, aby z nich stroje robili nezamestnaných, ktorí majú problém zaplatiť účty. Nakoniec aj dokument zeitgeist je o tom, ale tí ignorovali fakt, že k tomu máme ešte ďaleko a zatiaľ nám umožní automatizácia len zníženie pracovnej doby. Pozrite si nadčasové video komunistov z ktorého sa mnohí ľudia smiali a pokladali ho za propagandu i keď dnes prichádzajú na to, že je tam pravda:

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 01:30:07 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Dnes vykorisťujú kapitalisti mnohých ľudí, ktorí pracujú za 330 euro. Keby sa zrušila minimálna mzda, verím tomu, že by im ešte znížili plat.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 01:08:22 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Trh práce oslobodený od byrokratických prekážok prirodzene speje k plnej zamestnanosti. } Na plnú zamestnanosť sa mu môže človek vysrať, pokiaľ by zarábal trebárs 100-200 euro za mesiac driny kdesi v kórejskom gulagu, ale ten chlapec zrejme fetuje, lebo plná zamestnanosť nehrozí, pokiaľ kapitalisti miesto zamestnania troch ľudí zotročia jedného človeka a rovnako treba hovoriť o automatizácii, ktorá je v kapitalizme nevýhodou pre pracujúcich, lebo ich nahrádzajú stroje. V socializme je to iné a z automatizácie majú prospech všetci v podobe zníženia pracovnej doby.

Upratovačka je užitočnejšia ako Dinga aj keď zrejme zarába o dosť menej.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-28 01:01:28 c11ce42e

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{To co je za idiota ten Dinga. Vyzera to na morgosske meno a oni vedia ako vy..bat zo systemom. Vsade sa chvalime, ze u nas ludia produkuju spickove vyrobky, ktore maju spickove trhove ceny za zobracenky, zatial co nemci robia tie iste vyrobky za platy 4-5 x vysiie ako u nas.Vsetci ti, co pracuju za 400 - 500 EUR mesacne by sa mali na to vysrat a ist na socialku. Tento kolonizacny kapitalizmus nam bol cert dlzen. } Kolonizačná dávka:

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 00:43:19 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Takže aj keď má niekto vysokú školu, neznamená to, že si zasluhuje extrémne vysoký plat, pokiaľ nemá náročnú prácu a ak niekto vysokú školu nemá, neznamená to, že by mal dostávať nízky plat, pokiaľ pracuje skutočne veľmi kvalitne.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 00:35:23 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
A ešte niečo. Je mnoho ľudí, ktorí majú ukončené vysoké školy, ale dostávajú extrémne vysoké platy aj keď ich prácu dokáže robiť aj upratovačka a možno aj lepšie a poctivejšie. Napríklad politici.

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-28 00:31:07 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Inak ak majú podnikatelia problém dávať upratovačkám za 8 hodín práce denne viac ako 330 euro, nech si tie haly a hajzle umývajú sami a verím, že dlho to nevydržia robiť a ak by mali za to dostávať vreckové, určite by neboli spokojní. A toto nie je o vzdelaní, ale o vykonanej práci, takže ak sa chcú vyhovárať na to, že upratovačky nemajú vzdelanie a preto dostávajú málo, ide akurát o manipuláciu, pretože práca=odmena, ktorá by nemala byť 5x nižšia len preto, že ten človek nemá vyššie vzdelanie, alebo preto, že je na úrade práce množstvo ďalších otrokov, ktorí sú zúfalí a sú ochotní robiť aj za úplne mizerný plat. Pokiaľ človek robí prácu dobre ťažkú prácu, mal by dostať dobrý plat aj keď nemá vysokú školu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-28 00:29:42 c11ce431

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
{Tymo STBakom mozme dakovat za vysoku nezamestatnanost, nadsadene ceny plynu, elektriny, vody,}Ak bude kapitalizmus pokračovať, bude aj voda zrejme privatizovaná. Napríklad jeden židák už to začal verejne do toho strkať svoj nenažraný rypák, ale ide na to opatrne a skúša, čo si môže dovoliť...ja za vodu neplatím. V niektorých štátoch je totiž zadarmo, ale to sa má čoskoro zmeniť.

Ten židák tvrdí, že v krajinách kde je voda zadarmo vysychajú vodné zdroje i keď nepredložil žiadne seriózne zrovnania a práve firma, ktorú riadi je zodpovedná za ničenie minerálnych prameňov a bol by rád, keby sa mu podarilo sprivatizovať vodu, pretože už teraz ju predáva firma, ktorú riadi vo flašiach.

Lenže toto si ľudia vybrali. Vládu korporácií a nie vládu ľudu a to povedie k tomu, že nebudú mať nakoniec ani dostatok pitnej vody, pokiaľ nebudú mať dosť peňazí. Mne ani tak veľmi nejde o socializmus ako o šírenie toho, čoho sa kapitalisti boja, lebo keď nemajú strach, dovoľujú si viac a v tom vidím veľký problém. Tzv. súcitný kapitalizmus je akurát predstava naivných, lebo realita je žiaľ iná.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 00:21:06 c11ce431

DEKLARÁCIA NEZÁVISLOSTI SLOBODNÝCH OBČANOV


 DEKLARÁCIA NEZÁVISLOSTI SLOBODNÝCH OBČANOV
{Ak tu neviete urobiť ľudí šťastných, potom ODÍĎTE} Tak to na Slovensku žiaľ nechodí a tí odchádzať nebudú, lebo im je dobre. Bolo nám predsa povedané, že ak sa nám nepáčia platy a podmienky na Slovensku, máme odísť do zahraničia i keď v skutočnosti by mali ľudia politikov, ktorí berú viac ako 3600 eurové platy a udržujú túto mizériu strestať.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-27 20:53:26 5be9f933

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Kapitalisti si dnes žiaľ môžu dovoliť ľuďom platiť vreckové i keď z ich práce majú extrémne zisky, pretože ak sa niekomu nepáči, máme tu predsa armádu nezamestnaných (zásobáreň otrokov) a to znamená, že musí držať hubu, lebo ho ľahko nahradia.

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-27 20:44:25 5be9f932

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Tu sa kapitalistickí paraziti snažia nahovoriť, že ľudia v gulagoch zarábajú málo, lebo majú nízke vzdelanie, ale tu na tom vôbec nezáleží. Ide o to koľko ten človek pre kapitalistu vyprodukuje a koľko mu z toho zaplatí. V gulagoch mnohí dostávajú minimálnu mzdu, ale kapitalista na nich extrémne zarába a za tú istú prácu trebárs Nemec dostane 5x vyššiu mzdu. Lenže pracujúci Slováci sa stali kolóniou otrokov...nakoniec i preto potrebovali paraziti zo západu zničiť socializmus...

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-27 20:40:36 5be9f933

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
No ja by som bol radšej na podpore ako by som mal robiť v gulagu za 330 euro (súčasná minimálna mzda), alebo ešte za menej a vôbec sa za tento názor nehanbím, pretože robiť niekomu otroka za vreckové a dobre vedieť, že má z mojej práce trebárs 5-8x vyšší zisk nie je v mojom záujme, ale inak som za zrušenie minimálnej mzdy, lebo to už potom ľudia rýchlo stratia trpezlivosť a nakoniec znova prídu kapitalisti o svoje extrémne majetky, ktoré získali hlavne parazitovaním na druhých. ;-))) Kapitalisti, ktorí chcú zrušenie minimálnej mzdy si kopú vlastný hrob a to je len dobre. ;-)
Allah, admina neobviňuj a buď rád, že necenzúruje...

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-27 20:33:04 5be9f933

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Myslím, že elementary os by ti mohol vyhovovať, lebo by mal byť dosť stabilný (základ ubuntu 12.04 LTS) a je vhodný pre začiatočníkov, pretože základom je ubuntu, ale nie sú tam hlúposti ako amazon a hlavne tam nie je zabugované unity, ktoré laguje aj na novších počítačoch. Unity je podľa môjho názoru len nedorobený a problémový compiz plugin. Koncepcia GUI síce nie je zlá, ale tá stabilita je dosť mizerná a hlavne je pomalé. Pantheon Shell beží dosť svižne a zároveň má príjemné GUI.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 14:16:27 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
{ pantheon os}pantheon shell
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 14:06:35 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Beriem späť, neinštalujte pantheon os do ubuntu...nerobí to dobrotu.

Sheldon: No problem...keď môžem, rád poradím. S Ati by si nemal mať v distribúciách postavených na ubuntu problém...stačí spustiť ubuntu software center, v menu vybrať software center, pokiaľ máš ubuntu 12.10 a vyššie...ak máš 12.04 tak cez additional drivers v nastaveniach. Tam stačí jedno kliknutie.

Elementary vyzerá skutočne dobre. V jednoduchosti je skutočne krása a niekedy je menej viac. Zrejme tým sa inšpirovali tvorcovia elementary os.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 14:04:05 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Inak patheon shell z elementary os je možné nainštalovať aj do ubuntu 12.04 lts:
[code]sudo add-apt-repository ppa:elementary-os/daily sudo apt-get update sudo apt-get install elementary-desktop [/code]

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 12:15:18 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Elementary nevyzerá zle a prioritou vývojárov bolo jednoduché a prehľadné prostredie+stabilita by mala byť na celkom dobrej úrovni. Skús live cd...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 12:08:35 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Debian je dobrý a na ňom je postavené aj ubuntu, ale debian nie je moc vhodný pre úplných začiatočníkov, preto by som odporúčal skôr distro postavené na ubuntu. To znamená linux mint, alebo elementary os, ktorý vyšiel nedávno a je postavený na ubuntu 12.04 LTS verzii. (http://elementaryos
.org/
, http://www.linuxmin
t.com/
). A ak sa ti celkovo ubuntu moc nepozdáva, skús fedoru, prípadne opensuse, ktoré majú tiež dobrú podporu a neskôr by si mohol skúsiť debian, ktorého výhodou je stabilita, ale tá je na úkor novšieho softwaru, lebo nové verzie nevychádzajú tak často ako je to napríklad u ubuntu a fedory. To však záleží na užívateľovi, čomu dá prednosť a od jeho priorít.

Čo sa týka kubuntu, KDE je na môj vkus až moc preplácané, ale inak nie je zlé. No skôr dávam prednosť gnome, alebo xfce, ktoré sa dajú tiež dobre nastaviť, ale nie sú také preplácané. To je však skôr o užívateľovi. Niekomu môže vyhovovať extrémne množstvo nastavení, ale niekto to proste nepotrebuje a stačia mu základnejšie voľby.

Akú máš grafiku a zvukovú kartu ? Zvukovú by ti malo nájsť automaticky, ale ja som mal jednu profesionálnu od creative a s ňou bol trochu problém. A ak máš grafiku ati, alebo nvidiu, nie je problém ju v ubuntu nainštalovať (stačí pár kliknutí myšou) i keď s najnovšími modelmi môže byť trochu problém.

A čo sa týka pekného prostredia, podľa toho zas nemusíš vyberať, pretože napríklad klasický gnome panel, alebo KDE a XFCE sa dá skutočne dosť dobre nastaviť podľa priania.

A ak už zvolíš (u)buntu a chceš stabilitu, radšej si vyber LTS verziu, pretože tie, ktoré vychádzajú každých 6 mesiacov ti budú žrať akurát nervy a tam už sú aj tie hlúposti ako amazon a podobne...

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-27 12:01:51 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
A keď už som spomenul tie linuxové distribúcie, tak napríklad canonical finančne nepodporujte. Tí pchajú do distra reklamné sračky a keď už sa teda rozhodli ísť touto cestou a otravujú užívateľov týmto spôsobom, netreba im posielať peniaze. Veď príjmy majú z reklamy. Radšej podporte inú distribúciu.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-27 11:08:00 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Toho nepoznám, ale možno niekedy vypočujem. Každopádne ak chceš viac muziky, www.jamendo.com Nájdeš tam kvalitnú tvorbu z klasickej, rockovej, jazzovej, bluesovej,... hudby a zadarmo+legálne.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 11:04:38 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Inak aj na jamendo.com to funguje tak, že môžete tvorcov podporiť ak na to máte a funguje to podobne aj v oblasti vývojárov linuxového softwaru+linuxových distribúcií.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 10:55:28 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Sheldon a prezradíš aj meno toho gitaristu ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 10:53:46 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
OPRAVA: No zrejme je to zapríčinené tým, že tí, ktorí prichádzajú do ich radov majú nadanie v odrbávaní ľudí akurát pochádza z inej oblasti.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 10:44:20 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
A Vatikánska chamraď je talentovaná v skrývaní sa za Kristov chrbát i keď niekomu to môže pripadať záhadné, lebo plodiť sa nemôžu... ;-))) No zrejme je to zapríčinené tým, že tí amatéri majú nadanie v odrbávaní ľudí akurát pochádza z inej oblasti. Možno boli ich otcovia právnici ;-))) Tí tiež dokážu riadne klamať a podvádzať+obchádzať zákony, ktoré sa im nepáčia.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 10:41:33 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Správnu odpoveď na to čo je talent možno nájsť v debate o evolučnej teórii a bludy možno nájsť v spisoch židovských pastierov kôz a ich vyfetovaných šamanov, ktorí tvrdili, že to dobré je dar od boha a to zlé je len naša chyba. Mimochodom cigáni sú zas talentovaní v plodení detí, prípadne v odrbávaní ľudí - cigánske veštice, alebo v hraní na husle a v tancovaní, pretože to z veľkej časti zdedili i keď sa tam nájdu aj výnimky. Je to myslené skôr z globálneho hľadiska.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 10:35:17 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
A ešte niečo...Napríklad zoberme si židov. Tým v minulosti bolo zakázané vlastniť pôdu a tak si vybrali inú oblasť v ktorej sa vyvíjali a dedili časť z nadobudnutých vlastností - (talent) po svojich predkov...(často sa z nich stávali bankári). Nepochybne sú teda z globálneho pohľadu v tomto smere talentovanejší ako ostatní, ale manuálna práca je pre nich dosť problém a ťažko by konkurovali tým, ktorých predkovia robili celé dni na poliach, preto pre nich aj tvrdšia práca v koncentrákoch bola náročnejšia. Človek, ktorého predkovia tvrdo robili na poliach by ju s veľkou pravdepodobnosťou zvládal lepšie.

Takže čo je to talent som vám vysvetlil a snáď mnohí pochopili, že je výsledkom ľudskej snahy a nie nejakým darom od imaginárneho šimpanza. (vysvetlenie: vraj sme stvorení na obraz boha, ale faktom je, že máme spoločného predka s opicou a teda boh je v tom prípade nejaké blbé zviera žerúce spálené mäso - o tom sa píše aj v biblii masturbujúce na strome ;-))))

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 10:13:20 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
OPRAVA: {No nechcem tým povedať, že je nutné robiť to isté, čo robili vaši rodičia. Nadanie z určitej oblasti je možné často využiť aj v inej oblasti a ak aj talent v tom, čomu sa chcete venovať nemáte, môžete aj v tom byť úšpešní, pokiaľ na sebe budete tvrdo drieť a môžete dokonca predbehnúť aj človeka, ktorý v tej oblasti talent má a nesnaží sa.}
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 09:55:20 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
No nechcem tým povedať, že je nutné robiť to isté, čo robili vaši rodičia. Nadanie z určitej oblasti je možné často využiť aj v inej oblasti a ak aj talent nemáte, môžete dosiahnúť v určitej oblasti úspech, pokiaľ na sebe budete tvrdo drieť a môžete dokonca predbehnúť aj človeka, ktorý v tej oblasti talent má a nesnaží sa.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 09:52:48 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
V podstate má talent každý človek, pretože každý zdedil určité vlastnosti po rodičoch...či už ide o robotníka, ktorý zdedil silu a vytrvalosť po otcovi, ktorý si tú silu počas celého života získaval tvrdou prácou, alebo o tlmočníka, prípadne hudobníka, ktorý dedil časť po svojej matke, alebo otcovi.

To však neznamená, že robotník, alebo tlmočník má robiť zadarmo, lebo má talent v tej konkrétnej oblasti a stačilo mu na sebe pracovať menej, aby dosiahol určitú úroveň znalostí v danom odbore...Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 09:50:28 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
A ešte inak. Predstavme si ženu a muža, ktorí majú syna. Matka a aj otec sa aktívne venovali učeniu cudzích jazykov a narodil sa im syn, ktorý zdedil časť ich vlastností a tie pozitívne v podstate nazývame talentom...V tomto prípade je teda vhodné pre syna, aby v tom pokračoval a stal sa napríklad tlmočníkom. To však neznamená, že to má robiť zadarmo. Ten talent je totiž len zdedená časť, ale nestačí na to, aby sa mohol tým tlmočníkom stať a aby bol v tom dobrý. Tiež musí na sebe pracovať, pretože talent je len malá časť, ktorá trochu zjednodušuje človeku dosiahnúť úspech v určitej oblasti. Stačí mu na sebe pracovať menej, aby dosiahol to, čo človek, ktorý zdedil nadanie v úplne inej oblasti.

“Genius is 1% talent and 99% percent hard work...” Albert Einstein
Tento citát síce úplne správne nevystihuje o čom to je, pretože talent (zdedené nadanie) nemusí byť 1% a môže to byť viac, ale podstatu tým vystihol.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-27 09:43:14 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Inak ak je v okolí dostatok poloretardovaných jedincov, uspieť sa dá aj bez talentu a stačí robiť zo seba verejného šaša, prípadne debila, čo znamená recitovať rôzne názvy rozmnožovacích, alebo vylučovacích orgánov. Napríklad retardovaný cigáň recitujúci o vagínach a ritiach nemá talent na hudbu a ani na sebe veľa nepracoval, pretože recitovať o vagínach a ritiach do primitívnych podmazov dokážu aj 13 roční chlapci, ktorí sa tomu venujú zo 3 mesiace. To len dav jeho poslucháčov je vypatlaný a nepožadujú kvalitu...keby vyžadovali kvalitu tvorby, vyzeralo by to úplne inak.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 09:26:15 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
{Ak sa tvoji predkovia viac venovali určitej oblasti, pravdepodobne zdedíš časť ich nadania} Oprava: Ak sa tvoji predkovia viac venovali určitej oblasti, pravdepodobne zdedíš časť z toho, čo získali učením - tým, že na sebe pracovali v určitej oblasti, preto aj často synovia nasledovali svojich otcov a vyberali si rovnaké povolanie.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 09:18:03 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
{z filozofického hľadiska talent pochádza od Boha a on ho požičiava ľuďom nie na to} Ignorujúc tvoje drístanie o imaginárnom tatovi, talent sa týka aj iných oblastí. Napríklad môžeš byť talentovaným robotníkom, programátorom, umelcom, vedcom, ktorý je lepší ako ostatní, ale to neznamená, že budeš mať povinnosť tvoriť zadarmo, alebo áno ? Inak samozrejme zadarmo môžeš tvoriť ak ťa to napĺňa tak ako mnohí zadarmo tvoria hudbu, ale môžeš si určiť aj cenu.


Inak talent je len to, čo si zdedil po predkoch. Ak sa tvoji predkovia viac venovali určitej oblasti, pravdepodobne zdedíš časť ich nadania, ale talent je väčšinou len malá časť. Ono totiž ak niekto talentovaný nie je a pracuje na sebe, dokáže predbehnúť talentovaného, ktorý sa vôbec nesnaží.


A tu máš jeden obrázok k tomu tvojmu názoru o bohu, aby si pochopil, že to nie je len o talente - (o nadaní). Ten ti akurát zlepšuje šance. Inými slovami ak budeme mať dvoch hudobníkov a jeden z nich nebude talentovaný, bude musieť zrejme viac na sebe pracovať, aby sa dostal na podobnú úroveň ako ten talentovaný a ak ten talentovaný nebude na sebe pracovať, nedosiahne zrejme ani to, čo môže dosiahnúť človek, ktorý na sebe pracuje.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 09:11:55 5be9f92c

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Marshal a čo tvorcovia softwaru ? Ako si majú zarobiť ? Prezentáciami softwaru ? Inak ja hudbu nekupujem, lebo sa mi zdá predražená a keďže nie som ovca a nepotrebujem aktívne počúvať to, čo počúva dav - komerčnú hudbu, mám možnosť si stiahnúť legálne a zadarmo veľa dobrej muziky z jamendo.com od hudobníkov, ktorí robia hudbu hlavne pre radosť popri zamestnaní a komerčnú hudbu si akurát občas vypočujem na youtube ak sa mi niečo z toho zapáči...

Pock, práve tvoja analógia je správna. Včera som to chcel Marshalovi vysvetliť, ale bol som dosť unavený.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-27 08:55:50 5be9f92a

McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food


											McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food
{Myslím že McDonaldovo podnikání na zbohatnutí není.} To by som nepovedal. Žijem v štáte v ktorom je obrazne povedané McHovnalds na každom kroku a chodieva tam veľa ľudí (vidieť to z vonku). No pre mnohých Slovákov a Čechov je to zatiaľ dosť drahé v porovnaní s inými krajinami a mnohí sa ešte držia a vedia, že tam predávajú sračky.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 22:03:57 c11ce431

Polícia je pre verejnosť nebezpečnejšia než zločinci


Polícia je pre verejnosť nebezpečnejšia než zločinci
Je "zábavné", že v druhom slobodnom Švajčiarsku chodia po uliciach policajti so samopalmi. No hlavne, že je demokracia a sloboda.
Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-26 21:31:44 5be9f92a

Feminizmus je patologický jav


Feminizmus je patologický jav
Nemám rád blbé feministky...viac k tomu nemám čo dodať.
Zdroj
-
 56% ( 8 people voted )
+
2013-09-26 21:29:45 5be9f92a

Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela


Duševné vlastníctvo – z rešpektu k autorovi diela
Mám všetko legálne...od profesionálneho softwaru až po pár hier. Myslím si, že je treba zaplatiť za prácu. Problém však je, že z vreckového, alebo z podpory sa na Slovensku veľa nakúpiť nedá a keďže sa software, hudba a filmy najľahšie kradnú, kradne sa v tomto smere najviac. Ľudia proste na to nemajú a tiež by chceli filmy, hudbu a software.
Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-26 21:27:49 5be9f92a

Babská jazda s vládnym špeciálom za 44 tisíc eur


Babská jazda s vládnym špeciálom za 44 tisíc eur
Ku-rva ľudia robia v gulagoch za 300 euro mesačne a tieto skur-vené cundry si lietajú do Ruska na babskú jazdu. Môj názor je, že pokiaľ za podobné prečiny nebudú brutálne tresty, budú si naďalej dovolovať. Toto totiž nie je prvý ani posledný krát, čo vládne kurvy zneužívajú svoje pozície.
Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-25 20:21:10 c11ce42e

Babská jazda s vládnym špeciálom za 44 tisíc eur


Babská jazda s vládnym špeciálom za 44 tisíc eur
Tie cundry treba zbaviť funkcie+mali by to zaplatiť zo svojeho. A možno by nebolo zlé ich zbičovať na námestí pre výstrahu, aby sa to už neopakovalo.
Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-09-25 20:16:10 c11ce431
Ja som v Revúcej nikdy nebol a žijem v inom časovom pásme stovky km od druhého Švajčiarska ;-))) Čo robím nezverejním akurát môžem napísať, že sa jedná o fyzicky náročnú prácu, ktorá nie je vhodná pre rozmaznané cimprlíny...(za dvíhanie činiek som nikdy nedostal ani cent).
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 20:09:56 c11ce42e
Panda máš šťastie, že som unavený z práce, inak by som ťa poriešil za spomínanie môjho mena nadarmo. Teraz na teba nemám náladu.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 19:17:41 5bdbee38

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
{To len vtedy, ak zije v nevhodnom prostredi a nevie co so sebou a je vnutorne rozvrateny.} Áno, nevyhovujúce podmienky dokážu zdegenerovať človeka. Možno to vidieť na cigáňoch, ktorých degeneruje už len to, že nemajú prácu, ktorá by ich zmenila k lepšiemu, alebo na vezňoch, ktorým zachutili prdele...
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-24 20:50:31 5bdbee38

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
{a este odporcom krestanstva-toto nie je vec viery-to je vec kazdeho-deti mame vsetci a bude sa to tykat vsetkych co sa tu bude s nimi diat} Samozrejme, napríklad proti interupcii môžu byť aj ateisti. Vedel by som si predstaviť napríklad transparent pre ateistu: NEVERÍM V BOHA, ALE VERÍM V RODINU...
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 17:04:28 c11ce42e

Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’


											Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’
{Voják SAS, který učinil udivující prohlášení, že princeznu Dianu } A nepletú si ho s narkomanom zo SAS ? Tí majú často rôzne halucinácie.
Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 16:53:21 c11ce42e

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
{V staroveku bol takýto postoj bežný} V staroveku bolo bežné aj uplácať bohov mäsom, alebo obetovať prvorodených synov...u nevyvinutých je možno bežné, že súložia s rovnakým pohlavím, ale zdravému človeku sa už predstava na niečo také hnusí.
Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-09-24 16:50:38 c11ce42e

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
Aha, masér údov je späť...

{Súčasní muži sklony ku homosexuálnemu správaniu potláčajú}Neviem ako ostatní, ale ja nič nepotláčam. Už z predstavy, že by som mal chlapom prdele obrábať ma naťahuje.


{Staroveké Grécko sa vďaka svojej homosexuálnej kultúre stalo najvyspelejšou časťou sveta} ;-))) Samozrejme, veď aj Rochniak s kamarátmi pracuje na vývoji nového superpočítača. ;-)))


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 16:22:27 c11ce42e

Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’


											Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’

Už ich prestali baviť konšpirácie o Hitlerovi, Elvisovi, treba teraz zakonšpirovať niečo o princezničke...

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-09-24 16:12:41 c11ce42e

Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’


											Voják ze speciálních sil, který tvrdil, že Diana byla zavražděna SAS, ‘uprchl z Británie’
Mňa vždy rozosmeje to pomenovanie princezná... ;-)))
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-24 16:06:34 c11ce431

McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food


											McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food
McDonald’s - otočte si vertikálne prvé písmenko v tomto slove...
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 13:45:38 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Ľudia zo stránky Sysifos odvádzajú dobrú prácu a nejedného šarlatána už verejne zosmiešnili.
Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-24 13:17:57 5be9f92c

McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food


											McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food
Choďte žrávať do McDonaldu a potom sa liečte homeopatikami. Tak sa aspoň prírodný výber postará o tých najsprostejších.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 13:12:47 5be9f92a

McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food


											McDonald’s zavírá v Bolívii všechny restaurace, jelikož národ odmítá fast food
{Bolivijské odmítnutí McDonald’s stanovilo zbytku světa dobrý příklad k následování.} To je pravda... McHovnalds je pre idiotov...ale inak neraz som si pochvaloval McDonald, keď sa mi chcelo srať, alebo močiť. Tie ich zariadenia vnímam podobne ako verejné hajzle...
Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-09-24 13:11:05 5be9f92c

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{Mnoho liekov má výrazne organizmus poškodzujúce účinky} Ale veď to je samozrejmé, že mnohé chemické látky síce pomáhajú - trebárs účinne likvidujú vírus chrípky, ale na druhej strane môžu napríklad spôsobovať únavu...u každého lieku je dôležité, aby boli benefity vyššie a čím vyššie sú, tým lepší je liek. U homeopatík benefity majú len ich predajcovia, pretože tí predávajú oprdené a predražené vodičky o ktorých tvrdia, že nemajú žiadne negatívne účinky, ale už sa nehovorí o tom, že ani pozitívne okrem placebo efektu, ktorý je však záležitosťou diskusie, lebo silné dôkazy nie sú a keď už chcete placebo, vyberte si vodu a budete mať najsilnejšie homeopatikum, pretože u homeopatie platí, že čím viac riedené, tým silnejšie. ;-)))
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 12:29:38 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{ANO, sam sa nimi liecim a liecim nimi aj okolie - a pomahaju} Potom sa nemusíš báť testovania... ;-))) Veď pokiaľ majú výrazné liečivé účinky, akurát sa to potvrdí a nie je problém.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 12:18:37 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Capo a ty si čo zas upatlal ? ;-)))

{Voda ma svoju pamet, len sucasna veda nevie tuto pamet precitat.} Tušil som, že si nevzdelaný tupec čítajúci konšpirácie: http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypi
s&sec=1179743306


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 12:16:36 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{Davo: si obyčajný trol. Článok je o bylinách,ty sem pletieš homeopatiu. Tvrdíš, že nie sú dôkazy, ale v skutočnosti iba o tých štúdiách nevieš. Venuj sa radšej debilným drístom o politike a o socializme. Tam síce tiež všetci vidia že si mimoň, ale aspoň sa to ťažšie dokazuje.} Ide o tzv. prírodné lieky, ktoré majú veľmi často len zanedbateľné účinky, preto je ich zrovnávanie s chemickými liekmi veľmi neobjektívne. Medzi tie zaraďujem aj homeopatiká, pretože tie sa tiež propagujú ako prírodné lieky vyrobené z bylín, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky. Dôkazy veru nie sú...
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 12:14:00 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Inak dnes mám voľno, takže vás tu budem otravovať celý deň, lebo nemám nič iné na práci. Idem si asi kúpiť nejaký džús a posilním sa trochu dvoma poldecákmi, aby mi bolo s vami ešte veselšie. ;-)))
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 09:44:42 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
A mne tu vypisovali, že som zábavný. Kde je teda pravda ?...
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 09:40:02 c11ce42e

Gorily z NR SR po roku 1989 len sľubujú, kradnú, tunelujú štát, zadĺžuju nás. A to beztrestne-!


Gorily z NR SR po roku 1989 len sľubujú, kradnú, tunelujú štát, zadĺžuju nás. A to beztrestne-!
{Neustále nás krmia politické strany sľubmi a falšom, klamstvo zo štatistického úradu vo veci zamestnanosti a mzdy Slovenských občanov.} Samozrejme a vytvárajú sa aj falošné ponuky práce, ktoré umožňujú parazitom hlásať lož, že práce je dosť, ale ľudia nechcú robiť. Kto dlhodobo hľadá prácu na úradoch práce má určite skúsenosť s tým, že sú tam niektoré ponuky aktívne aj 6 mesiacov, ale ak ich skúsite kontaktovať, nedostanete žiadnu odpoveď. Sú to umelo vytvárané ponuky, ktoré majú vytvoriť ilúziu, že práce je na trhu dosť. No to nie je jediná lož...ďalšia forma manipulácie je práve tá priemerná mzda, ktorá nevystihuje realitu, lebo extrémne platy parazitov na ľudskej práci skresľujú výsledky a treba tiež dodať, že zrejme do toho počítajú platy v ktorých sú zahrnuté aj nadčasy. Keď trebárs človek s minimálnou mzdou robí cez víkendy a občas má aj nejaký ten nadčas cez týždeň, je jasné, že mzdu bude mať vyššiu a to môže vytvoriť ilúziu, že mu je v podstate celkom dobre, ale za akú cenu ? Za cenu otročenia aj napriek tomu, že dnes veľkú časť práce robia stroje, pretože benefity z toho majú hlavne paraziti a ľuďom zostáva nezamestnanosť a drina.
Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-09-24 09:36:01 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{A zlozil som ti basnicku situ pre teba} Moc ti to nejde. Skús radšej recitovať o cicinách, spermiách, ritiach a o predražených topaňách a možno to dotiahneš ďaleko. Dnešný režim ti umožňuje urobiť skvelú kariéru týmto spôsobom.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 08:22:24 c11ce431

Jedna z možných alternatív


Jedna z možných alternatív
Tá prednáška má úroveň a okrem toho načo by posielala stovky emailov, keď stačí urobiť video z prednášky ako to robia mnohí a uploadnúť na internet ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 08:07:03 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Nudím sa. TNT kde si ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 08:01:39 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Myslím, lebo som unudený a nemám čo robiť.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 00:01:44 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
A čo mám robiť ? Poraď niečo dobré.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:56:56 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Nudím sa...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:53:00 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{rozumne zmyslajuci ludia maju iba jediny problem:pochopit teba samotneho!} Majú to ťažké, ale ak budú usilovne študovať fakty a naučia sa vnímať súvislosti, pochopia...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:48:11 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
TNT, netrucuj a snaž sa porozumieť danej téme. ;-)
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 23:38:02 c11ce431

Jedna z možných alternatív


Jedna z možných alternatív
{No MrProper ver tomu ze 90% ludskej prace sa uz da nahradit automatizaciou.} Možné to je, ale dnes ešte 90% práce stroje nevykonávajú a stále je potrebné, aby veľkú časť práce vykonávali ľudia. Každopádne určite by bolo možné znížiť pracovnú dobu o pár hodín, keby sme benefity automatizácie už dnes využívali spoločne. Mimochodom tiež som študoval automatizáciu, programovanie strojov a podobne...postupne nás samozrejme stroje nahrádzajú v práci a to je v kapitalizme problém, lebo ľudia končia na úradoch práce. V socializme by stačilo znižovať pracovnú dobu a presúvať ľudí na iné pracovné pozície...
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 23:32:51 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Ja som vám potreboval dať komplexnejšie poznatky, preto považujem za dobré určité obdobie propagovať jednu tému. Keby som to neustále striedal, nebolo by to také efektívne a ľudia by mohli mať problém pochopiť súvislosti.
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:22:33 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{na ukoncenie komunikacie s tebou este dodam,ze pred casom ked sa zacali tovarensky vyrabat lieciva vo forme tabliet alebo praskov,tak boli vylucne rastlinneho alebo zivocisneho povodu.}Extrakty z rastlín sa robia už veľmi dlho, lenže nebývajú také čisté ako synteticky vyrábané lieky...prečítaj si ten článok od Adama Romana až trochu pochopíš o čom to je.

{ale ich vyroba bola nakladna} Áno, extrakcia býva nákladná...veď o tom písal aj Adam Roman, ale ty si ten článok asi ignoroval.


{a co tvoje veganstvo davidko?nejak si o nom prestal pisat}Riešim teraz iné témy. Pozorný čitateľ si môže všimnúť, že to mám rozdelené. Dlhý čas som tu propagoval ateizmus a kritizoval náboženstvo, neskôr to bola propagácia veganstva, teraz je to socializmus a neskôr budú aj ďalšie témy. Veganstvo je etická a zdravá forma stravovania, ktorá je veľmi dobrou voľbou pre modernú spoločnosť. To potvrdili aj vedecké štúdie, ktoré som tu odporúčal prečítať. Jednoducho veganskou stravou sa dá plnohodnotne nahradiť konvenčné stravovanie, ale teraz veganstvo nejdem riešiť. O tom už som tu popísal dosť a teraz riešim hlavne socializmus+občas trochu kecám do iných tém ako napríklad teraz, alebo kopem do amorálnych hyen.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:18:47 c11ce431

Jedna z možných alternatív


Jedna z možných alternatív
{MrProper, len ti chcem pripomenut ze socialisticku vladu mame prave teraz} Nie, to sú kapitalisti, ktorí však prirodzene musia vytvárať určité sociálne záplaty ako napríklad dávať zadarmo byty cigáňom, aby udržali tento systém.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 23:07:37 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Idem si dať asi poldeci, aby som mal z prskajúceho TNTčka lepšiu show.
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 22:52:50 5be9f92a

Jedna z možných alternatív


Jedna z možných alternatív
A myšlienka Venus Projektu je utopia hlavne preto, že automatizácia by nám dnes maximálne umožnila zníženie pracovného času trebárs na 4 hodiny, keby bol socializmus=pracoval by každý a spoločne by sme užívali benefity z automatizácie, ale ešte nie sme na takej úrovni, aby za nás všetko robili stroje ako popisovali v tom dokumente.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 22:48:59 5be9f92a

Jedna z možných alternatív


Jedna z možných alternatív
{Pred mojím prijatím Ježiša Krista, kým som bol ešte "New Ageový" hipík plný ideálov, nechal som sa nachytať touto agendou .. Avšak Zem už teraz nemá dostatok zdrojov, nie to ešte pri budovaní takýchto hi-tech miest} Takže ten tvoj bôžik, ktorý stále navádza na plodenie upatlal maličkú planétku na ktorej nie je dosť zdrojov pre každého, alebo ako tomu mám chápať ? No hlavne, že je dosť miesta na Vy Canis Majoris, že ? ;-)))
Zdroj
-
 50% ( 6 people voted )
+
2013-09-23 22:44:51 5be9f92c

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{ty kktko prihorety nevyzrety!} Daj si čosi na ukľudnenie a neprskaj.
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 22:36:10 5be9f92a

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny

{ludia sa bylinkami liecili tisicrocia a boli imunnejsi ako dnes.} Ľudia pracovali v minulosti hlavne na čerstvom vzduchu, ktorý nebol zasraný svinstvom...inými slovami prostredie bolo čistejšie, mali viac pohybu, ich imunita pracovala na plno, pretože lieky kedysi neboli pre každého dostupné a mnohí si ich jednoducho nemohli dovoliť. Dnes mnohí nahrádzajú imunitu liekmi a tá prirodzene ochabúva rovnako ako svalstvo v prípade nečinnosti...Každopádne mnohí naši predkovia zas umierali na choroby, ktoré neporiešiš homeopatikami, ale liekmi od farmaceutických firiem ti pomôžu.

{aj kvoli ucinku byliniek sa upalovali liecitelky ako carodejnice atd.} Za tým bola hlavne poverčivosť...o tom som tu už písal. Inak sú samozrejme aj jedovaté byliny, ktoré môžu ublížiť...veď práve preto treba všetko poriadne podrobiť testom a spísať vlastnosti extraktov a bylín, aby sme ich mohli správne využiť. Dnes nežijeme v 15 storočí, aby sme sa riadili podľa babky bylinkárky...máme tu vedu.

{atd.a ty mi tu tvrdis ze homeopatika nemaju ucinok?} Veru nemajú...sú to extrémne rozriedené vodičky: http://www.ted.com/talks/james_randi.html

Vyber si titulky ak nevieš anglicky...

{vymenuj aspon jedno homeopatikum ktore nema dokazany ziadny ucinok} O veľa rýchlejšie dojdeme k záveru ak mi ty napíšeš aspoň jedno homeopatikum, ktoré má výrazné účinky...;-))) Ja by som musel vymenovať všetky, tebe stačí napísať jedno. ;-)))

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 22:35:16 5be9f92a

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny

Ako ma podviedla homeopatia.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 21:48:55 5be9f92c

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{potom musíš 3x do vody riadne prdnúť} A ešte upozornenie: Ak prdneš veľmi slabo, liek môže byť príliš silný, takže pozor na to. U homeopatík totiž platí, že čím viac zriedené, tým silnejšie... ;-)))
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 21:44:41 5be9f92a

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{a máš 10 litrov kvalitného lieku}a máš 10 litrov kvalitného PRÍRODNÉHO lieku
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 21:39:53 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Ak chceš, ja ti dám návod na špeciálne homeopatikum. Jedná sa o Nature Prdlium a účinne lieči 95% chorôb. Stačí 10 litrov vody, potom musíš 3x do vody riadne prdnúť a máš 10 litrov kvalitného lieku a ak ti to nepomôže, skús do toho primiešať kvapku z moču čiernej mačky. Liek by mal potom liečiť 97% chorôb.

A tento liek nemá žiadne negatívne účinky+ešte nikto po jeho užití nezomrel.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 21:34:31 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{co myslis ze preco chcu farmaceuticke firmy znicit uzivanie homeopatik?} Tak ich dôvody kritiky môžu byť samozrejme iné - sebecké, ale to nič nemení na tom, že sa jedná len o predražené zaprdené vodičky, ktoré majú v podstate rovnaký efekt ako pitie obyčajnej vody a stačí len veriť v uzdravenie.
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 21:27:42 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny

Čo sa týka homeopatík - predražených zafarbených vodičiek, tie tiež vyrábajú firmy a o veľa lepšie je už veriť v liečivé účinky obyčajnej vody a nekupovať tie ich predražené produkty, pokiaľ už chcete vsádzať na placebo efekt a nezarobia ani farmaceutické firmy a ani firmy predávajúce zafarbené vodičky. ;-)))

{ak by bolo v ich chemickych tabletkach hoci aj nas.rate,tak by ich zaplateny team specialistov predlozil spravu ze sa jedna o 100% ucinny liek bez vedlajsich ucinkov.a ty primitivny davidko by si ich pekne papal,pretoze su predsa overene specialistami.} Takže vedci klamú o účinkoch látok, ktoré sa nachádzajú v liekoch a lekári na základe týchto ich klamstiev predpisujú tieto neúčinné lieky pacientom aj keď vôbec nepomáhajú, ale predajcovia predražených oprdených vodičiek sú čestní a záleží im na pacientoch. ;-))) Že ty berieš drogy ?

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 21:24:43 c11ce42e

11 milionů uživatelů z Facebooku smazalo své účty							
				11 milionů uživatelů z Facebooku smazalo své účty
{ Takisto ucet na FB sa neda zrusit ale iba deaktivovat a ak sa clovek zacne citit "opusteny", tak opatovne aktivovat, pricom vsetok obsah zostava zachovany. Opravte ma prosim, ak sa mylim.} Ja ťa opravím. Dá sa samozrejme deaktivovať, ale aj zrušiť...vygoogluj si to.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 20:28:58 c11ce431

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
Koľko ľudí bolo na tom buzna pochode ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 20:11:24 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Nudím sa...
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 20:08:38 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Chcete placebo efekt ? Nekupujte predražené zafarbené vodičky od homeopatov. Pite vodu a začnite veriť v jej liečivé účinky... ;-)))
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 19:37:51 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Aj cigarety vyhlásime za alternatívne lieky, lebo placebo efekt ak uveríme, že pomáhajú proti chrípke ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 19:35:31 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Okrem toho ak sú tie vaše bylinky skutočne účinné, nemáte sa čoho báť...veď predsa ak je to pravda, testy to akurát potvrdia, prípadne upresnia informácie.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 19:29:03 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{Mr. Proper, "vedecky overené" komerčné lieky, t.j. štatisticky overené, nie sú o nič účinnejšie ani dôveryhodnejšie než ľudovou tradíciou "skúsenostne overené" osvedčené bylinky. } I rest my case... ;-))) Jasné, všetci vieme, že babky bylinkárky majú lepšie metódy overovania liekov ako team študovaných vedcov využívajúci najnovšie technológie...

Slobodný vysielač občas počúvam, ale teraz na to nemám moc času...

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 19:27:59 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny

{ty si zasa mimo,ostatne ako skoro stale.alebo si uz aj vsemajster na farmaceutika a homeopatika?} Nie som mimo...moje komentáre sú stále rozumné...

{vies co je to vola vyzdraviet?a vies co je to placebo?} Placebo efekt má aj hrdzavá podkova a za tú nemusíš platiť ani cent...ale aj tak tie výskumy placebo efektu sú akési nezdarené. Ja v to moc neverím...niektoré výskumy ukázali pozitívne výsledky, ale niektoré zas negatívne. Takže celý ten placebo efekt sa mi moc nezdá...to máš podobné ako pri liečbe modlitbou. Žiadne silné dôkazy nie sú...na stránkach zosity-humanistov.sk bol tiež o tom jeden zaujímavý článok.

Homeopatiká sú zafarbené a predražené vodičky za ktoré by som nedal ani cent, prípadne by som si urobil zadarmo svoje homeopatiká, keby som o to stál. Bylinky, alebo extrakty z byliniek môžu samozrejme pomôcť, ale ako som už písal, treba overiť ich účinky vedeckými metódami, aby trebárs na obaloch bylinkových čajov neboli popísané bludy.

PS: Liekom sa vyhýbam ako sa len dá a keď občas trochu ochoriem (nebývam často chorý a nevyužívam služby lekárov - vždy sa liečim sám a vždy to trvá cca 3 dni). Riešim to maximálne horúcim nápojom, prípadne vyšším príjmom vitamínov, lebo moja imunita sa vždy postará o chorobu a nie je nutné, aby som bral silné lieky+nechcem si oslabovať imunitu (keď je imunita do veľkej miery nahrádzaná liekmi, postupne ochabúva...), ale keby som skutočne vážne ochorel, je úplne samozrejmé, že by som hľadal účinný liek, ktorého účinky boli aj vedecky overené...prípadne by som vypálil základne bacilov poldecákom slivovice ;-))) Aj to mi zopár krát pomohlo.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 19:11:13 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Ja nechcem slobodu pre šarlatánov, ktorí predávajú neúčinné zafarbené vodičky za 20 euro a oje-bávajú o peniaze hlavne dôchodcov, ktorým už to moc nemyslí...
Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-23 18:52:22 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{este dodam, Liek ma liecit , ci nie ? preco ma potom skoro kazdy jedn liek 20 neziaducich ucinkov ? } Áno, liek má liečiť, ale tá liečivá látka, ktorá trebárs účinne likviduje napríklad nejaký vírus môže mať zároveň negatívny vplyv na niektorý z orgánov - napríklad môže spôsobovať únavu, alebo v kombinácii s nejakými ďalšími látkami môže nepriaznivo vplývať na úplne iný orgán a podobne...to je samozrejme len veľmi povrchne vysvetlené... Na internete určite nájdeš diskusné fóra v ktorých sa to rieši podrobnejšie.
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 18:09:19 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Inak ja v podstate proti bylinkám nič nemám a samozrejme niektoré môžu pomáhať, ale treba predložiť dôkaz...napríklad mnoho dôchodcov kupuje prírodné lieky s vierou, že pomáhajú a môže sa ľahko stať, že práve to ich zabije, lebo miesto overeného chemického lieku, ktorý skutočne pomáha zvolia to, čo nemá v podstate výrazné liečivé účinky a to len preto, že je to prírodné...

Citujem: Prírodné lieky nemajú takmer žiadny liečivý účinok, ale (práve preto) nemajú ani žiadne vedľajšie účinky a pacient sa nemusí unúvať návštevou lekára, ani skúšaním rôznych liekov. Stačí liekom veriť a to už nepredstavuje až také intelektuálne vypätie. Ľutoval som nedávno asi sedemdesiatročnú starenku, ktorá stála v lekárni predo mnou a dlho rozmýšľala, či dať za Acylpyrin nekresťanských jedenásť korún, ale za Čaj večnej mladosti zaplatila bez váhania 140 Sk.
http://adam.hu
manisti.sk/?p=79

Adam Roman

Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-23 18:02:30 c11ce431

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Skvelá ukážka akým spôsobom možno oje-bávať o peniaze nie len dôchodcov...
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-23 17:58:25 c11ce42e
Nízko hodnotený príspevok


EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Zdroj
-
 36% ( 4 people voted )
+
2013-09-23 17:56:22 c11ce42e

EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
{V USA, kde přípravky z léčivých rostlin užívají desítky milionů lidí, zaviní bylinná léčba statisticky smrt dvou lidí ročně, upozorňuje světoznámý odborník na léčivé rostliny Dr. James A. Duke.} Ak dám do 20 litrov vody vyluhovať zo tri bylinky a budem to predávať za 10 euro ako prírodný liek na 10 druhov chorôb bez akéhokoľvek vedeckého dôkazu, že to má výrazný vplyv, tiež sa budem môcť chváliť tým, že tento produkt nespôsobil žiadnu smrť...no na druhej strane budú aj liečivé účinky veľmi zanedbateľné. To je samozrejme len všeobecný príklad a chcem tým len poukázať na fakt, že často sa o prírodných liekoch vypisujú pavedecké bludy.
Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-23 17:33:02 c11ce42e
Nízko hodnotený príspevok


EU Čechům zakázala užívat byliny


EU Čechům zakázala užívat byliny
Zdroj
-
 23% ( 20 people voted )
+
2013-09-23 17:23:33 c11ce431

List 17 ročného študenta slovenským televíziám


List 17 ročného študenta slovenským televíziám
{Jaroslav Dodok} Dobrý článok a budem rád ak v tom budeš pokračovať, ale radšej mám trochu ostrejšie vyjadrenia na adresu amorálnych hyen. No to je len detail a môj pohľad...
Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-23 16:40:49 c11ce431

List 17 ročného študenta slovenským televíziám


List 17 ročného študenta slovenským televíziám
Nikdy som nevidel ani jednu časť farmy, vyvolených,hoteľa paradise...atď. Rozumný človek totiž nepozerá také amorálne sračky, ale na Slovensku je veľmi veľa tupcov a preto sa tie braky vysielajú.
Zdroj
-
 83% ( 31 people voted )
+
2013-09-23 16:35:57 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Hlupacik nas zasopleny. Pekne snicky.}Snívalo sa mi o druhom Švajčiarsku a o banánoch. ;-)))
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 07:30:27 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Dobré ráno. Čo máte nového ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-23 07:15:14 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
No, "socialistický víkend" strávený na dôležité.sk mi pomaly končí a tak idem spať. Zajtra zas do práce, takže budete mať zas chvíľku pokoj, ale ja sa vrátim... ;-))) Dobrú noc.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-23 00:04:26 5be9f933

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Ale inak nikomu nebránim. Môžete sa skúsiť doprosovať kapitalistom, aby prestali vykorisťovať zamestnancov a aby sa stali súcitnejšími a môžete začať v kórejskom gulagu - Samsung. Za pokus to stojí, ale ja radšej zostanem pri tej propagácii socializmu, pretože si myslím, že je to efektívnejšie.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 23:53:57 5be9f932

Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer


Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer
{MrProper, nie si ty nahodou dalsia Montenegrova identita?} Nie, ja nemasírujem chlapom údy ako on...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 23:46:34 5be9f932

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR

{Ono ani Platonove idei statu nie su zle, aj kapitalizmus v "ludskej" podobe :) ma svoje caro.} Čítal som o tzv. súcitnom, (ľudskom) kapitalizme, ale to je akurát riadna utopia a smerovanie ľudí do slepej uličky, ktorí budú znova naivne čakať na lepšie podmienky a na to, pokiaľ sa kapitalistom uráči byť trochu súcitnejšími. No ja v ich súcit neverím a preto radšej propagujem to, čoho sa obávajú. Pre kapitalistov je jednoznačne ekonomicky výhodnejšie zotročiť jedného človeka, ktorý bude robiť za troch ako zamestnať troch ľudí. Verím tomu, že sa môže nájsť súcitný kapitalista, ktorý by tých troch ľudí zamestnal a mohol by ešte celkom dobre zarobiť, ale koľkých nájdeme ? Dvoch zo sto ? To nestačí a určite to nemôže konkurovať myšlienke socializmu, ktorú som tu opisoval. To znamená plnú zamestnanosť a spoločné užívanie benefitov z automatizácie v podobe znižovania pracovnej doby, ktorá je však v kapitalizme prirodzene pre pracujúcich negatívna, lebo ich prácu nahrádzajú stroje a končia na úradoch práce.

"Bohom" drvivej väčšiny kapitalistov je zisk a nie dobré podmienky pre pracujúcich. To je dnešná realita a ako to máme zmeniť ? Máme ísť za šéfmi kórejských gulagov a prosiť ich, aby mali súcit so zamestnancami ? Ja si myslím, že také doprosovanie by bolo len stratou času, lebo to sú proste amorálne hyeny túžiace po vyšších ziskoch i keď už dnes majú viac ako dosť a je výhodnejšie vydierať ich socializmom, lebo keď sa tieto prasce pri korytách budú báť, začnú platiť ľudí lepšie, aby nestratili svoje výhodné pozície, alebo v opačnom prípade príde zmena režimu a ľudia si zoberú späť to, čo títo vykorisťovatelia naparazitovali na ich práci+vytvoria si podmienky v ktorých zamedzia tomu, aby sa to vykorisťovanie zopakovalo. To znamená spoločné hospodárenie.

Pre kapitalistov je prioritou zisk a podmienky pre pracujúcich sú druhoradé. Nejaká morálka a súcit tam väčšinou nebýva (česť výnimkám, ktoré samozrejme sú, ale je ich málo a nestačí to). Zabezpečenie kvalitných podmienok pre pracujúcich by ich stálo peniaze a preto im viac vyhovujú otroci obmedzovaní v pohybe. Komunisti dokázali a museli zabezpečiť o veľa lepšie podmienky pracujúcim a aj napriek tomu to fungovalo a náš štát nebol zadĺžený. Aj kapitalisti by dokázali zabezpečiť lepšie podmienky, ale to záleží od nich a ako som už písal, doprosovanie by zjavne nemalo efekt, preto využívam prirodzene hrozbu socializmu. To je účinnejšie, lebo toho sa boja a to je jediný spôsob ako ich donútiť, aby neotročili a nevykorisťovali pracujúcich, pretože ja už v ich súcit neverím. Podarilo sa im prostredníctvom propagandy úplne ohovoriť socializmus, čím túto hrozbu do veľkej miery eliminovali a vytvorili v ľuďoch ilúziu, že niet inej alternatívy a teraz si môžu veselo a bez strachu vykorisťovať ešte viac, preto treba obnoviť hrozbu socializmu. Kapitalizmus je tu už viac ako 20 rokov a mali dostatok času, aby sa stali súcitnými a nezdierali pracujúcich, ale robia opak. Stávajú sa horšími, arogantnejšími a dokonca ešte obete vykorisťovania, ktorým by najradšej zrušili aj minimálnu mzdu, aby im mohli dávať ešte menej považujú za neschopných i keď denne parazitujú na ich práci a zarábajú na tom skutočne veľmi dobre. Nejde však o neschopných, ale o ľudí, ktorých sa nemá kto zastať a ktorých nemá kto vyprovokovať, aby sa konečne zobudili a aby povedali DOSŤ, NENECHÁME SA UŽ VIAC ZDIERAŤ. Okrem toho tí ľudia možno aj uverili v svoju neschopnosť a zmierili sa so svojim postavením otrokov, čo však považujem za chybu, pretože ak tomu uveria, ich situácia sa bude iba zhoršovať a nádej na zmenu nebudú mať. Maximálne ich budú naďalej manipulovať politici s banerovými heslami o lepšej budúcnosti, ktorí budú žobrať o ich hlas i keď v skutočnosti serú na nich a užívajú si 10x vyššie platy.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 23:45:27 5be9f932

Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer


Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer
Len škoda, že pracujúci nemajú svoje pochody na ktorých by mohli vyjadriť svoju nespokojnosť s podmienkami v práci. To totiž nutne potrebujú, ale tie by museli byť v nedeľu, lebo v sobotu mnoho ľudí pracuje v kórejských gulagoch a tí majú problém zájsť aj na WC. Takže ísť na pochod práce v sobotu je pre nich nemožné.
Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-22 22:25:16 c11ce42e

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách

Jan Hus kázání v Betlémské kapli


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 22:00:17 c11ce431

Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer


Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer
{Vraj že Sulik v parlamente na adresu odporcov homosexuality povedal...}A berie ešte niekto toho plešatého zástupcu narkomanov vážne okrem feťáckej lúzy ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 21:57:46 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Inak určite mal vyššiu úroveň pochod za život ako pochod buzien aj keď tam drístali vatikánski paraziti.
Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 21:27:17 c11ce42e

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Čo sa týka pochodu za život, ťažko môžem jednoznačne súhlasiť s týmto názorom: Obaja rodičia nesúhlasia s názorom, že v čase krízy a nedostatku je nezodpovedné plodiť deti. „My pochádzame z viacdetných rodín, naši rodičia zažili oveľa ťažšie čase, mali všetkého nepomerne menej. A sme tu, živí, zdraví a šťastní,“ vysvetľuje Jarmila.Ono sa stačí pozrieť napríklad do cigánskych osád a prídeme na to ako to vypadá, keď je plodenie hlavnou prioritou a keď sa ignoruje nedostatok prostriedkov na dostatočne kvalitnú výchovu detí. A to nie je len o cigáňoch, ale napríklad aj o ľuďoch žijúcich v Afrike a podobne...inak potrat považujem za extrémne riešenie a som zástanca prevencie, aby neskôr nebolo nutné riešiť problém extrémnou cestou.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 21:25:50 c11ce42e

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Ešte zopár takých buzna pochodov a môžeme zmeniť prvé vety hymmny: Nad Tatrou sa blízka, Slovák gule stíska...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 21:06:07 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Realita vsak bola skor taka orwelovska} Orwelovskú realitu je možné vidieť v kórejských gulagoch. Ľudia sú tam šikanovaní, musia mlčať, sú non-stop monitorovaní, majú problém ísť aj na toaletu a nie tak ešte kdesi za hranice, pretože z toho vreckového si nemôžu dovoliť ani výlet do Tatier na rozdieľ od tých, ktorí parazitujú na ich práci.

http://www.dolezite
.sk/Tyrani-zamestnancu-Samsungu-na-Slovensku-Gmmfm
q.html


Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 20:57:28 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Mimochodom aj keď som zástanca socializmu, veľmi vám odporúčam pozrieť film zvieracia farma, lebo len vzdelaný občan uvedomujúci si potencionálnu hrozbu bude nekompromisne požadovať vytvorenie mechanizmov, ktoré tomu zabránia a nebude len euforicky štrngať kľúčami.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 20:44:35 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR

{Realita vsak bola skor taka orwelovska :) } Samozrejme, že boli aj problémy, ale stále to bolo lepšie ako dnes. Ja som zástanca nového moderného socializmu - neosocializmu v ktorom by sa prijali zákony, ktoré zamedzia tomu, čo je možné vidieť aj vo filme zvieracia farma.

{Myslienka naozaj nemusi byt zla, otazne ci je realizovatelna.} Myšlienka socializmu je dobrá a je lepšie sa pokúsiť o jej naplnenie ako o naplnenie myšlienky primitívneho kapitalizmu, ktorý je už v základe zvrátený.


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 20:41:31 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Ešte sú dve pozície voľné ak má niekto záujem:
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 20:31:36 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Nie Poper, ale Proper - čistič, cleaner...(Obrazne povedané ľuďom dnes paraziti pravideľne nasierajú do hláv a ja im tie hlavy od tých sračiek čistím. Je to špinavá práca, ale niekto to robiť musí.)
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 20:22:17 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Nuz, znova zopakujem, niet hluchejsieho ako ten, co nechce pocut.} Ja počúvam, ale ty si nevyprodukoval žiadne argumenty a opakuješ povrchnú frázu dookola.

{Mas samozrejme uplne pravo preferovat ideologiu alebo styl zivota, ci ako to chceme nazvat, a aj ju sirit.} Samozrejme a toto právo plánujem naďalej využívať.

A prekrúcajú skôr kapitalisti. Ja na rozdieľ od nich navrhujem efektívne systémové riešenia, ktoré logicky povedú k vyriešeniu obrovského problému s vykorisťovaním pracujúcich a nezamestnanosťou, ktorá je do veľkej miery príčinou sociálnych zamovrážd, kriminality a užívania drog.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 20:10:41 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Je faktom, že automatizácia znižuje potrebu ľudskej práce. V kapitalizme je výsledkom automatizácie vyšší počet nezamestnaných, ktorých musia ostatní živiť. Ľudí totiž v práci nahrádzajú stroje. V socializme by sme to riešili znižovaním pracovnej doby, keby rovnaké množstvo práce robili stroje a nie prepúšťaním.

Kapitalisti nemajú efektívne riešenia nezamestnanosti...majú len rôzne záplaty, ktoré však stoja nemalú časť zo mzdy pracujúcich.


Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-22 19:47:11 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{4 dnovy pracovny tyzden za sociku? :))))) Dlhe roky sa chodilo do prace aj v sobotu :)))} To bolo ešte v začiatkoch, ale neskôr už drvivá väčšina nechodila do práce aj v sobotu a automatizácia postupne prirodzene znižovala potrebu ľudskej práce - to je fakt + treba si uvedomiť, že automatizácia a technika v tej dobe ešte nebola na takej úrovni ako je dnes a keby socializmus vydržal, nebolo by nutné, aby ľudia pracovali viac ako 4 dni v týždni. Dnes o veľa viac produkcie zastávajú stroje a o 5 rokov to bude o veľa viac, takže bude aj viac nezamestnaných. V socializme by sa akurát skracovala pracovná doba...v kapitalizme sa prepúšťa a otroci musia živiť aj armádu nezamestnaných, lebo inak by tu bola kriminalita ešte vyššia ako je dnes a bolo by samozrejme aj viac sociálnych samovrážd a viac drogovo závislých, pretože práve tieto problémy často vedú zúfalých ľudí k tomu, že začnú užívať omamné látky, alebo množstvo antidepresív na ktorých sa stávajú závislými, čo ich problém ešte viac zhoršuje.
Zdroj
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-09-22 19:39:10 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{Myslim, ze sme nikdy nemali (aspon v europskom meradle) vyssiu zivotnu uroven ako dnes.} Obrovská nezamestnanosť, mladí ľudia bývajú u rodičov, lebo si nemôžu dovoliť vlastné bývanie, alebo vysokoškoláci pucujú prdele v Rakúsku za pár euro naviac, ľudia robia v kórejských gulagoch a denne ich tam šikanujú, miesto osláv práce tu máme oslavy buzerantov - ľudí s poruchou sexuality, cigánsky problém je 10x vážnejší, lebo práve tých sa najviac dotkla dlhodobá nezamestnanosť, ktorá ich naďalej degeneruje, médiá vykrmujú ľudí amorálnym odpadom, vysoká kriminalita, pretože ľudia sú zúfalí, sociálne samovraždy, drogy, policajti so samopalmi...no čo by sme si ešte viac mohli priať, že ?
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 19:30:56 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{Myslim, ze sme nikdy nemali (aspon v europskom meradle) vyssiu zivotnu uroven ako dnes. }
http://eko
nomika.sme.sk/c/6669894/detske-izby-u-nas-neopusta
ju-ani-tridsiatnici.html


{Osobne som v 89 dufal, ze si vezmeme to dobre a fungujuce zo socializmu a tak isto aj zo "zapadu" a budeze nam sveta zit.} Tak to chceli mnohí a hovoril o tom aj Marián Čverčko, lebo samozrejme boli nedostatky, ktoré bolo treba poriešiť, ale paraziti zo západu plánovali pre nás niečo iné. Pozri video:

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 19:25:45 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Keby socializmus nezničili, dnes by dĺžka pracovného týždňa nepresiahla 4 dni, pretože výraznú časť práce dnes robia stroje, ale dnes benefity z automatizácie majú hlavne paraziti na ľudskej práci a občanov trápi nezamestnanosť, ktorá je toho výsledkom, prípadne sú nahnevaní, lebo musia robiť aj cez víkendy, aby zarobili trochu viac ako je minimálna mzda z ktorej si nemôžu toho veľa dovoliť. Nemôžu ísť ani do "posratých" Tatier, pretože na to nemajú+mnohí nemajú ani na to, aby si platili vlastný podnájom a tak dnes aj 30 roční žijú u rodičov, čo za komunizmu nehrozilo. No paraziti z politiky nám budú hovoriť aký bol ten socializmus zlý a aká tu bola nesloboda i keď tí, čo robia v gulagoch veľa tej slobody neužijú vrátane slobody cestovania, pretože k tomu by potrebovali financie. To je v podstate rovnaké ako keby boli okolo hraníc a okolo ich miest v ktorých pracujú ostnaté dráty.
Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 19:20:50 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Proper, toto je ako z ucebnice marxizmu leninizmu} To je nepodstatné. Dôležité je, aby si ľudia uvedomili, čo je pre nich lepšie a pri porovnaní faktov jednoznačne prídeme na to, že myšlienka socializmu je o veľa lepšia pre budovanie spoločnosti.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 19:12:37 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR

Za socializmu sme mali vlastné podniky, nie kórejské gulagy v ktorých psychicky ničia ľudí a tí následne musia hltať farmaceutiká, aby to vôbec dokázali zvládať a postupná automatizácia viedla k znižovaniu potreby ľudskej práce, čo by v konečnom dôsledku viedlo k zníženiu pracovnej doby, keby socializmus nezničili paraziti zo západných krajín. Dnes však automatizácia nie je pre pracujúcich pozitívna, lebo vedie k prepúšťaniu a otroci musia robiť aj cez víkendy, lebo vyvoleným parazitom nestačia benefity z automatizácie a ešte potrebujú aj vykorisťovať pracujúcich a dávať im vreckové na výplatu+ich s drzosťou nazývajú neschopnými aj keď drú ako kone a denne vytvárajú hodnoty, aby vôbec dokázali prežiť.

Aj smutné je, že obyčajný robotník ako som ja musí vzdelávať ostatných, aby si to vôbec uvedomili a začali žiadať nápravu. O tom mali už dávno rozprávať vysokovzdelaní ľudia, lenže tí sú manipulovaní, alebo slúžia parazitom, ktorí im hádžu kosti.

{Proper, toto je ako z ucebnice marxizmu leninizmu, toto uz nie je idealizovanie si sociku :))} Z mojej hlavy...Sám som si porovnával a vyhodnocoval fakty.

Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-22 19:09:30 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR

{So strajkom suhlasim, aj by som sa rad zucastnil, no nikdy pod vedenim tychto komunistov, co povazuju zivot pred rokom 89 za nieco, co treba vratit a zostatnovat nieco, co im nepatri.} V socializme sa akurát vracia majetok ľuďom o ktorý ich pripravili ich vykorisťovatelia v primitívnom kapitalistickom režime...

{Ak by nebol kapitalizmus a tym padom aj konkurencia, nieco ako youtube, kde vesiate vase videa by nielenze neexistoval, ale bol by zakazany!} Mali by sme vlastný megavideoportál...neboli by sme odkázaný na zahraničné a zisky z neho by zostávali v krajine.

{Niektori vasi priaznivci povazuju pad vojsk Varsavskej zmluvy v 68 za opravneny! Je mi z toho na grc ako moze niekto akokolvek obhajovat ozbrojeny vpad do vlastnej krajiny...} Vpád vojsk bol našou spásou a vďaka tomu sa extrémne zvýšila životná úroveň občanov tejto krajiny...jednoducho tu urobili poriadok a z toho sme profitovali všetci. Ruská sila dokázala z našej krajiny urobiť nezadĺžený štát, ktorý profitoval a to západným parazitom vadilo, lebo u nich narastala hrozba zmeny režimu a museli kvalitnejšie platiť zamestnancov+potrebovali z našej krajiny urobiť kolóniu otrokov a tak naši vysokoškoláci chodia dnes napríklad utierať prdele dôchodcom do zahraničia, alebo vysmážať hamburgre do McHovnaldu.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 18:47:56 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{Neviem odkial sa berie tvoje ocarenie socializmom,} Stačí porovnať životnú úroveň a človek príde na to, že dnešný režim je o veľa horší a totalitnejší ako bol socializmus akurát mnohí majú ilúziu slobody.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-22 18:36:41 c11ce431

Nové šokující odhalení: Hip-hopová konspirace a poslední telefonát Michaela Jacksona


Nové šokující odhalení: Hip-hopová konspirace a poslední telefonát Michaela Jacksona
{Ale tá, ktorú platíme zo zákona nám pravdivé informácie neposkytuje.....} Nahovorili vám, že žijete v slobodnom štáte, ale v slobodnom štáte stačí odhlásiť tv a rozhlas a neplatíte nič.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 17:58:17 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Tak si predstavte, že vyštudujete na Slovensku a máte ísť robiť toto, lebo paraziti z vlády, ktorí dostávajú viac ako 3600 eurové platy neboli schopní vytvoriť priaznivé podmienky pre ľudí, ktorí roky študovali:
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 17:51:28 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Študenti majú dôvod ísť do ulíc a ide konkrétne o riešenie zlých podmienok na Slovensku, ktoré treba riešiť, pretože mnoho ľudí tam nečaká dobrá budúcnosť a práca v kórejských gulagoch je skutočne veľmi zle ohodnotená a naviac tam ľudí psychicky ničia. Okrem toho načo ľudia na Slovensku roky študujú ? Aby potom šli vysmážať hamburgery do zahraničia ?
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 17:48:07 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{moja rada .. naučte sa reč spravte si odbor v ktorom budete robiť manuálne ( CNC, zámočník atď.)} To ti moc nepomôže už len preto, že drvivá väčšina firiem, ktorá ponúka prácu na CNC požaduje prax zo tri roky, ktorú je dnes problém získať a okrem toho problémom je nedostatok práce na trhu, lebo už len automatizácia prispela k zníženiu potreby ľudskej práce a tiež to, že otroci makajú aj za troch, aby nestratili svoje miesta a to vedie k nerovnomernému deleniu práce a produktov z práce.
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 17:22:43 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{MrPropper, vies, nikto nie je hluchejsi ako ten, co nechce pocut. Nic v zlom :)} Frázu si sa naučil správne a teraz skús argumentovať proti tomu, čo som tu popísal.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 14:06:18 5be9f932

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Politik je babka, bankster je zlodej co potahuje za povrazky} To, že politici v kapitalizme slúžia viac korporáciám ako občanom je samozrejmé. Veď o tomto ten systém je...v socializme politici slúžia občanom.
Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-22 14:04:55 5be9f932

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Keď chodia kresťania s transparentami na ktorých je napísané, že homosexualitu treba liečiť, homosexuáli sa odvolávajú na to, že homosexualita bola vyradená zo zoznamu chorôb a porúch i keď v skutočnosti homosexualita samozrejme poruchou je, akurát zatiaľ nevieme ako ju poriešiť. No homosexuáli na druhej strane veselo chodia s transparentami na ktorých majú napísané, že homofóbia sa dá liečiť i keď priamo homofóbia sa tiež nenachádza v zoznamoch chorôb a porúch.
Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-22 13:29:10 5be9f933

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách

{Takéto video by bolo v Rusku asi ilegálne.} A ľudia v Rusku by určite o nič neprišli...
{Tento gay robí zámerne šov - strašne som sa na tom nasmial - perfektný humor} Debilita "krížená" s homosexualitou. Nie, neprosím si...
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-22 12:45:43 5be9f932

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{Deti moje osprostene, vec sa ma tak, ze je to take iste ako za takzvaneho socializmu. V principe sa nic nezmenilo. A ak sa Vam aj zda, ze ano (mozem cestovat, nemusim byt pionierom bla bla bla atd) tak iba to tak vyzera :)} Nie je to rovnaké ako za socializmu. Vtedy bola životná úroveň vyššia, nebolo toľko amorálností a kriminality v uliciach, nebola armáda nezamestnaných, ľudia mali skutočné istoty - práca, strecha nad hlavou, bezpečie... A možnosť cestovania je dnes pre mnohých len ilúziou, pretože napríklad mnohí ľudia, ktorí pracujú v kórejských gulagoch si nemôžu dovoliť vycestovať ani do Tatier a nie tak ešte kdesi za hranice. Nemajú totiž na to financie.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 11:46:07 5bdbed38

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Poznám veriacich, ktorí nemali morálny problém zaplatiť si cundru a takých je na svete mnoho. Ja som síce ateista, ale nemal som žiadnu i keď nie je problém za pár euro...

{A dať do nadpisu slovo "šokujúce" patrí do bulváru, nie do seriózneho článku.} Ani by som nepovedal, lebo pre ovečky môže byť šokujúce, že ich morálne autority z Vatikánu už roky podnikajú v porno biznise...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 11:32:48 5bdbee38
Ruská sila je naša nádej a budovanie neosocializmu.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 10:03:18 c11ce42e

Bulhari v uliciach. Viete o protestoch?


Bulhari v uliciach. Viete o protestoch?
{Bulhari v uliciach. Viete o protestoch?}Nevieme, ale vždy vieme o pochodoch homosexuálov...
Zdroj
-
 82% ( 24 people voted )
+
2013-09-21 23:59:04 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Našiel som jeden krásny komentár, ktorý je dôkazom nadčasového myslenia komunistov: V škole nás učil,že sprievodným javom kapitalizmu je nezamestnanosť,dekadencia,drogy a úpadok mravov,teraz to tu máme v plnej paráde.
Zdroj
-
 76% ( 11 people voted )
+
2013-09-21 23:39:49 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Kde sú tie slávne a krásne oslavy komunistov, ktorí oslavovali prácu ? Sú už dávno preč, ale nezúfajme, veď tu máme miesto nich pochodujúcich ľudí so sexuálnymi poruchami a s alegorickými vozmi: http://aktualne.atlas.sk/duhovy-pride-sa-vracia-do
-ulic-bratislavy-bojuje-so-stvavou-antikampanou/sl
ovensko/spolocnost/
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 23:35:38 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách


ONLINE: Dúhový Pride dobubnoval. V jeho čele išli ťažkoodenci i mladomanželky

http://aktualne.atlas.sk/online-duhovy-pride-opat-
zapochoduje-bratislavou-vvyhne-sa-problemom/sloven
sko/spolocnost/
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 23:30:57 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu

{Neviem či tvoje komentáre (nielen vo tomto článku ale všeobecne) obsahujú aj niečo iné, ako bezdôvodné urážky na druhých, nielen na mňa.} Bezdôvodné ? To určite nie...

{Bolo by veľmi dobré ak by existovala v právnom systéme možnosť, trestu smrti (ako a píše v Biblii) aj pre takýchto ľudí ako si ty, ktorí sú nekonečne cynickí a nedokážu robiť nič iné okrem posmeškov, urážok a ubližovania druhým.} Ubližujem silou argumentov len tým, ktorí škodia spoločnosti napríklad aj propagáciou porúch, ktoré prezentujú ako normál a som v tom skutočne veľmi dobrý...

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 23:15:37 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách

{Lidé ztrácí svou lidskou důstojnost, pokud nejsou jejich hodnoty ukotveny v křesťanství a v dalších světových náboženstvích, tedy bez morálních standardů, které se formovaly po tisíce let, řekl prezident Vladimir Putin.} Zdá sa mi že idea osobného boha je antropologický koncept, ktorý nemôžem brať vážne. Takisto si neviem predstaviť nejakú vôľu alebo cieľ mimo ľudskej sféry... Veda bola obvinená z podrývania morálky, ale toto obvinenie je nespravodlivé. Ľudské etické správanie by malo byť založené na pochopení, vzdelaní a sociálnych väzbách a potrebách; žiadny náboženský základ nie je potrebný. Človek by na tom bol dosť biedne, keby musel byť ovládaný strachom z trestu a nádejou na odmenu po smrti. Albert Einstein


{Lidé v mnoha evropských zemích se stydí za své náboženství} Tomu sa nemožno moc čudovať, pretože rozumové poznanie vedie k tomu, že mnohé náboženské predstavy pôsobia veľmi smiešne.


{ruší se svátky nebo dostávají jiná jména} Veď aj mnohé pohanské sviatky boli zrušené, alebo nahradené kresťanskými a tie budú v budúcnosti tiež prirodzene nahradené, lebo kresťanstvo prirodzene zanikne. Každého boha zabil čas, zabije aj židáckeho Jahveho...

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-21 23:10:32 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Moje komentáre majú vysokú informačnú hodnotu na rozdieľ od tvojho slalomu v spisoch pastierov kôz, ktorí sa možno počas dlhých nocí bez žien zohrievali vzájomným "trením". ;-)))
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 22:48:10 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{Davo ale si ma dostal....na tej fotografii su naozaj rovnakí xuji ako Jan Oravec} Áno, je to amorálna stoka propagujúca od zvráteností až po omamné látky, pretože potrebujú hlúpy dav ignorujúci skutočné hodnoty, aby mohli naďalej parazitovať. Nie je prípustné, aby ľudia oceňovali skutočné hodnoty, pretože to by museli poslanci skutočne odvádzať vysoké výkony za svoje extrémne platy. Treba ich teda vykrmovať odpadom z médií a vytvárať ilúziu slobody.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 22:23:41 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Inak fanatickí kresťania mali skutočne dosť problém so ženami a považovali ich za nositeľky hriechu:
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 22:14:49 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Montenegro, nerozmýšľal si nad vytvorením gay biblie ?... Napríklad v začiatkoch by sa mohlo písať: A tak boh stvoril Adamovi prdel, aby obdaroval Fedora, ktorý umlátil talking snakeho palicou, pretože ho ponúkal jablkami, ale potom prišla Eva - (zlé ženské pleme), ktoré zmanipulovala Adama a ten okúsil zakázané ovocie.
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-21 22:13:09 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
A v tom vašom biblickom raji Adam pichal Adama a masíroval mu úd, alebo to robil do papule talking snake ?
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:57:00 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Montenegro, že ty berieš drogy ?
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 21:52:03 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Kritizujú aspoň tí panici v kostoloch kórejské gulagy v ktorých otročí tak mnoho ich ovečiek za vreckové, alebo sa len skrývajú za chrbát Krista a hovoria o tom, čo všetko ten zázračný mužíček dokázal so svojimi mambo jambo schopnosťami ?
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 21:29:58 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{A ako sa angažuješ za zmeny? internetovými diskusiami?} Tam sa radšej staraj o to ako sa angažujú za lepšie podmienky pre pracujúcich vatikánski panici, ktorých financuješ.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:26:51 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{ lebo tí v neho veria aj keď ich modlitby ignoruje.} alebo prípadne ignoruje, lebo skúša ich vieru ;-)))
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:17:42 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{A ako sa angažuješ za zmeny? internetovými diskusiami?} Lucifuk, neotravuj ma, lebo "prisámbohu" ja kľaknem na tie kolená a vymodlím ti chrípku. A ber to vážne, lebo modlitby ateistov boh plní, aby ich obrátil na vieru a modlitby veriacich nerieši, lebo tí v neho veria aj keď ich modlitby ignoruje.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:14:32 c11ce42e

John McCain vrací úder Putinovi v Pravdě: „Rusové si zaslouží někoho lepšího“							
				John McCain vrací úder Putinovi v Pravdě: „Rusové si zaslouží někoho lepšího“
{Hej senatorko, bez k zubárovi, mas akusi spuchlu papulu...!} On nemôže za to, že má spoločného predka s bobrom.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:03:02 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{Homosexuálny životný štýl je veľmi zdravý, masáž prostaty má kopec blahodárnych účinkov} Homosexuálny život, ktorý žiješ je výsledkom sexuálnej poruchy a to, že je masáž zdravá nie je dôvod, aby chlap spal s chlapom, pretože masáž môže robiť aj žena. Píšeš ako keby masáže robili len chlapi.

{Heterosexuáli, tí majú smolu tí nebudú tak zdravý ako ja } Majú smolu, lebo ženy nemajú ruky, že ? ;-))) Trochu po sebe čítaj...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 21:00:23 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
A bisexualita v Grécku bola zrejme hlavne o tom, že panovníci mali hárem a súložili aj s tromi ženami a tie museli robiť to, čo chcel pán. K bisexualite boli v podstate vedené.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 20:53:58 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{diki za názory, trest smrti bol podľa Biblie síce aj za vraždu, ale Biblia venuje najviac viet v Mojžišových knihách práve zákazu nemanželského sexu} Ja nie som nejaký zástanca free love a je úplne super ak si niekto nájde vhodného partnera a nepotrebuje mať každý mesiac sex s iným človekom, ale nie som zástanca trestu za mimomanželský sex a nepovažujem to ani z ďaleka za rovnako závažené ako je trebárs vražda.

{Jeden gay trefne povedal, že sex zo ženou nechce mať preto, lebo sa mu nepáči tá smradľavá dierka.} Tiež som čítal taký názor tuším na aktuality.sk, alebo na sme.sk V tomto smere tam nie je výrazný rozdieľ.


{V Grécku bola kultúrna bisexualita, všetci muži v populácii boli vo všeobecnosti prakticky bisexuáli.} To je blbosť. V skutočnosti ide len o to, že o bisexualite sa hovorilo už v starovekom grécku a v Ríme a nikto netvrdí, že v tých časoch neboli sexuálne poruchy.


{Urológ niekedy tiež masíruje mužovi prostatu, celkovo sa táto masáž s niektorými pomôckami odporúča - tu neide o hranie sa ale o zdravie.} Keď niekto trpí bolesťami a pomôže mu masáž prostaty, neznamená to, že je homosexualita normálna. Tiež to neznamená, že človek, ktorý išiel na túto masáž je homosexuál. Nemusí mu to byť dokonca ani príjemné, ale bolesť môže byť viac nepríjemná a tak si vyberie to menšie zlo. Jedna vec je byť homosexuálom a druhá zvoliť trebárs túto masáž ak dokázateľne pomáha a nemusí ju robiť len chlap...


{Ale homosexuáli si robia masáž prostaty prirodzene} Aj ženy ju robia chlapom prirodzene, ale to, čo píšeš ešte nerobí z homosexuality normál. Aj pedofili si nechávajú masírovať prostatu 12 ročnými deťmi, ale to neznamená, že pedofília je normálna.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-21 20:50:28 c11ce42e

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Michal Dočolomanský bol homosexuál, ale mal viac úroveň ako táto liberálna lúza: ABChttp://www.cas.sk/clanok/139001/mares-a-banasova-
su-normalni-sex-a-drogy-riesia-pred-detmi.html[/ur
l]

Takže napríklad v tomto prípade bol pre mňa hodnotnejším človekom Michal ako trebárs tá nosatá celebrita, ktorá je lepšie platená ako ľudia pracujúci v továrňach za minimálnu mzdu, ktorých dnes nazývajú neschopnými.


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 20:30:58 c11ce431

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Propagovať homosexualitu a vyhlasovať ju za normálnu je rovnako hlúpe a nezodpovedné ako propagovať psychicky narušených ľudí a považovať ich za normálnych, pretože podľa definície poruchy homosexualita poruchou jednoznačne je i keď je tu samozrejme rozdieľ, lebo táto porucha nie je zas tak vážna ako trebárs demencia a človek s touto poruchou môže prežiť kvalitný život a vytvoriť hodnotné produkty bez toho, aby škodil svojmu okoliu. Záleží len na tom ako sa k tomu postavíme a ako sa k tomu postavia homosexuáli a ja verím, že nie je dôvod ubližovať homosexuálom a znepríjemňovať im život, pokiaľ rešpektujú práva detí a vedia, že sex patrí do súkromia. Hlavne homosexuálna lobby a amorálni aktivisti výrazne uškodili homosexuálom. Niektorí homosexuáli sa dokonca odvolávajú na homosexualitu u zvierat a na tomto základe budujú názor, že je homosexualita normálna i keď sa v podstate odvolávajú len na zvieratá s poruchou sexuality. Je to rovnaký nezmysel ako keby sme našli v prírode psychicky narušené zvieratá a hovorili o psychicky narušených ľuďoch, že je sú normálni. Pravdou je len to, že rôzne poruchy sa v prírode normálne vyskytujú a to nie len u ľudí, ale aj u zvierat.
Zdroj
-
 63% ( 9 people voted )
+
2013-09-21 20:25:50 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{A je mi jedno ,že sa ma niekto pokúša presvedčiť ,že som chorý!} Ak sa ti hnusí súlož dvoch chlapov, si zdravý !!! Teda lepšie povedané netrpíš v tomto smere sexuálnou poruchou. Rovnako to vidím aj ja a je to úplne prirodzené a zdravé.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 19:58:51 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{Tak ako nebudem pozerať na človeka vykonávajúceho svoju zapáchajúcu potrebu ,lebo to je odporné, tak nebudem pozerať ani na dvoch honiacich sa chlapov.} Problém je hlavne v liberalizme a nie v homosexuáloch. Homosexuáli normálnemu človeku nevadia, pokiaľ nepredvádzajú to o čom hovoríš na verejnosti, ale to nie je len o nich, ale aj o heterosexuáloch. Sex patrí v pokrokovej spoločnosti do súkromia a je nutné rešpektovať právo detí na zdravý vývoj, alebo mi chceš povedať, že ti prekážal trebárs Michal Dočolomanský, ktorý síce bol homosexuál, ale mal určitú úroveň a tvoril hodnotné diela ? Ja si myslím, že mal aj napriek svojej poruche väčšiu úroveň ako mnoho heterosexuálov.

{A je mi jedno ,že sa ma niekto pokúša presvedčiť ,že som chorý!} Homosexualita je porucha sexuality a tak ako za iné poruchy netrestáme bláznov, nemali by sme trestať ani homosexuálov, ale tiež to neznamená, že im dovolíme robiť to, čo budú chcieť - trebárs súložiť na ulici a tiež to neznamená, že to budeme považovať za normálne. Aj bláznom sa povoľuje len to, čo výrazne neprekáža zdravým a uvedomujeme si, že ich porucha je z evolučného pohľadu nepriaznivá odchylka od normálu. Jedna vec je porucha a druhá, pokiaľ narušený jedinec výrazne škodí svojou poruchou okoliu. Vtedy už treba zasiahnúť a urobiť poriadok. Ja s homosexuálmi problém nemám a som proti tomu, aby im bolo ubližované, pretože môžu byť skutočne hodnotnými ľuďmi podieľajúcimi sa na vytváraní lepšej spoločnosti, pokiaľ sa nestanú homosexuálnymi fanatikmi s dúhovými zástavami.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-21 19:52:22 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Stačí ak ľudia na Slovensku výrazne pohrozia socializmom a môžu iba získať, pretože buď sa kapitalisti zľaknú a začnú konečne ľudí platiť poriadne, aby nestratili svoje pozície, alebo príde zmena režimu a aj to bude lepšie ako to, čo je dnes.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 19:40:22 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Slováci by sa mali konečne už prebudiť a prestať konzumovať tie sračky z jojky a narkózy, ktorými ich vykrmujú. Majú právo na dôstojný život, preto by mali konečne začať kritizovať tento primitívny režim, ktorý z ich štátu robí kolóniu otrokov.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 19:27:43 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Faktom je, že najviac k mizérii prispieva vykorisťovanie zamestnancov kapitalistickou lúzou, ktorá im za prácu vypláca vreckové...

Ako je možné, že ja zarobím cca 400 euro za 4 dni práce bez nadčasov aj keď nemám žiadnu lukratívnu pozíciu a priemerný Slovák dostane túto sumu za mesiac práce aj s nadčasmi ? Kde je problém ? Ja vám to poviem. Problém je v tom, že Slovákov extrémne vykorisťujú paraziti a nedávajú im to, čo zasluhujú+samozrejme k ich mizérii prispieva aj neschopná politická chamraď+armáda nezamestnaných+vatikánska pliaga, ale hlavným faktorom je vykorisťovanie pracujúcich, pretože napríklad Nemcom v automobilkách platia 5x viac za rovnakú prácu ako Slovákom a to aj napriek tomu, že majú u nás rôzne daňové výhody.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 19:24:24 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{
http://www.aktuality.sk/clanok/235976/kazdy-desiat
y-slovak-zarobi-v-hrubom-menej-ako-400-eur/
}
Keby ľudia nerobili nadčasy, mnohí by jednoducho nedokázali z toho vyžiť a tým nepomôže ani Baťa, ani Bill...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 19:09:57 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Baťa postavil bytovky pre pár ľudí, ale to je dnes drvivej väčšine úplne jedno, pretože zažívajú úplne inú realitu a ani stovka podnikateľov ako je Baťa by nemohla konkurovať tomu, čo tu vytvorili komunisti. Tí totiž museli zabezpečiť každému prácu, bývanie a istoty...a to je o veľa ťažšia úloha.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 19:04:29 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{Batove bytovky pre zamestnancov stoja dodnes a su ovela velkorysejsie riesene ako socialisticke kralikarne} Dnes si mladí ľudia nemôžu dovoliť ani podnájom v tzv. králikárni, takže im môže byť úplne jedno, že sú to nejaké väčšie byty, pretože o nich nemôžu ani snívať...

http://eko
nomika.sme.sk/c/6669894/detske-izby-u-nas-neopusta
ju-ani-tridsiatnici.html


Okrem toho odvolávanie sa na jedného z tisíciek podnikateľov je dosť zúfalé. Treba si uvedomiť, že sú tu kórejské a iné gulagy v ktorých dostávajú pracujúci vreckové z ktorého si nemôžu zaplatiť ani len slobodárky.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 19:01:23 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Okrem toho mne stačí, keď si prečítam licencie na krabici produktu od Microsoftu a už mi je na gŕcanie, pretože sú úplne v neprospech zákazníkov, ale tak dnes vládnu korporácie a nie ľudia.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 18:55:46 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia

{Znarodnenie postihlo sice aj velkopodnikatelov ale ovela horsie napr. drobnych rolnikov a zivnostnikov. menova reforma v 50tych rokoch obrala o uspory hlavne chudobnych sporitelov, tzv. bohaci boli uz davno za kopeckami} Znárodnenie sa dotklo každého a hlavne tých najväčších parazitov na ľudskej práci a následovalo spravodlivejšie rozdeľovanie zdrojov. Niektorí boháči mohli byť za kopečkami, ale ich pozemky zostali ľuďom a dôležité bolo, že sa ich zbavili.

{Vymenujem ti niekolko kapitalistov: Tomas Bata, Henri Ford, Tomas Alva Edison, Kirk Kristiansen, Ingvar Kamprad, Bill Gates.... Uved a doloz koho tito ludia okradli i ked su to miliardari.} Sami by tzv. úspešní podnikatelia miliardy nezarobili...na to potrebovali parazitovať na ľudskej práci. Napríklad Bill Gates v žiadnom prípade neodvádza výkony za ktoré by mal dostávať milióny !!! Využíval ekonomickú formu okrádania - nadmerné ceny, nízke ohodnotenie zamestnancov...

{Batove bytovky pre zamestnancov stoja dodnes a su ovela velkorysejsie riesene ako socialisticke kralikarne} Treba si uvedomiť, že komunisti mali povinnosť zabezpečiť každému bývanie a nie len pár ľuďom. Ani pre nich by nebol problém postaviť obrovské domy, ale polovica obyvateľov by spávala na ulici...

{8-hodinovy prac. cas pochadza od Forda} 8 hodinová pracovná doba je hlúposť a hlavne dnes, pretože veľa práce odrobia stroje. Dnes by stačilo, aby ľudia robili cca 5 hodín denne, lenže benefity z automatizácie majú hlavne paraziti a tak ľudia otročia aj viac ako 8 hodín denne.

{hadaj od koho pochadza vyrok Spokojny zamestnanec-kvalitny vyrobok-spokojny zakaznik)} Choď sa pozrieť do Samsungu a nepredkladaj mi tu heslá z kapitalistických bannerov.


{Za sociku sa zacalo hovorit a zovseobecnelo heslo kto nekradne okrada vlastnu rodinu.} To možno hovorieval tvoj tata pri večery.


{Hospodarska kriminalita bola na tak obrovskej urovni ze do nej bol zapojeny snad kazdy obcan, pocnuc rozkradanim zemiakov a kukurice z druzstiev konciac milionovymi podvodmi na statnej urovni (pre obnovenie pamäti: pripad Babinsky).} To je len kapitalistický blud. To, že nejaká parta cigáňov kdesi ukradla kilo zemiakov režim neohrozilo.


{Za socializmu boli aj brutalne vrazdy a prepady, len sa o tom nehovorilo} To je tiež hlúposť. Za socializmu sa ľudia nebáli chodiť von. Dnes sa boja ísť po zotmení do centra aj keď je všade kamier jak nasraných...


{drogy neboli dostupne pretoze boli nepriedysne uzavrete hranice, nasi fetaci fetovali toulen a vulkan} Samozrejme, že sa našli aj feťáci a väčšina z nich mala dlhé vlasy a uznávala hippie scénu pochádzajúcu z Ameriky, preto boli vlasáči viac v podozrení a snažili sa feťákov riešiť.

{V 20tych rokoch bol pocet deti 5 i viac na Slovensku uplne bezny.} To je snáď každému jasné, ale rozumným bolo tiež jasné, že to tak nemôže dlho fungovať a práve preto to komunisti riešili tak, že podpora tých, ktorí nepracovali bola menšia.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 18:50:30 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Kresťanstvo=monoteizmus ? No to určite ;-))) To rozprávajte debilovi, ktorý sa s kríkom rozpráva, alebo ktorý kríkom nadáva...v biblii takých magorov nájdete dosť a nie len tam.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 18:25:47 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{Všetci katolíci aj protestanti porušujú 1. prikázanie, pretože veria v anti-biblickú Božskú trojicu, veria prakticky v troch bohov a to je pohanské. } Ateisti už dávno tvrdia, že pokiaľ budeme zachádzať do detailov, zistíme, že kresťanstvo v skutočnosti nie je monoteizmus aj keď sa vo všeobecnosti za monoteizmus považuje.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 18:22:11 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
{Ono by ideálne bolo urobiť zákony tak, že by nemanželský sex (v Biblii považovaný za najvážnejší hriech) bol úplne ilegálny.} Takže tí, ktorí mali nemanželský sex spáchali najvážnejší hriech a sú horší ako vrahovia ? Ach boha, primitívni židácki pastieri kôz spísali pravidlá v ktorých nevedeli ani správne ohodnotiť závažnosť činov a majú sa podľa toho správať aj ateisti ? Nech sa kresťania za nemanželský sex aj trestajú, keď im to prepína na hlavy, ale ateisti sa podľa ich debilných pravidiel správať nikdy nebudú.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 18:17:02 c11ce431

Týrání zaměstnanců Samsungu na Slovensku


Týrání zaměstnanců Samsungu na Slovensku
Už je skoro 17:00 a trol Pandemonium tu ešte nebol. Nechápem, veď už sa mu musela skončiť sobotňajšia zmena v kapitalistickom gulagu, ale možno išiel nakupovať oblečenie na večerný deathmetalový koncert v miestnej krčme.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 16:51:27 c11ce42e

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Cirkev je jedna veľká cundra, ktorá vám za financie nasľubuje posmrtné delírium i keď vás čaká len smrť. Táto cundra parazituje aj na štátnej pokladnici a financujeme 3600 zamestnancov vatikánskej finančnej skupiny. Žiaľ aj komunisti boli do určitej miery vypatlaní, pretože tiež financovali túto parazitnú skupinu a preto treba trochu iný socializmus ako sme tu mali. Moderný socilizmus v ktorom budú ľudia môcť efektívne riešiť aj politikov, ktorí by chceli žiť v extrémnom luxuse na úkor pracujúcich. Je to možné dosiahnúť férovými zákonmi.
Zdroj
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-09-21 15:52:49 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{No vacsieho xuja ako je Ján Oravec tažko možno nájst} Nemôžem súhlasiť. Skús hľadať napríklad tu a verím, že zmeníš názor:
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-21 14:44:14 c11ce42e

Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku


Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku
SOCIALISTA JE ČLOVEK, ktorý vám umožní zarobiť peniaze, ktoré by ste v kapitalizme nikdy nedostali, pretože by vás vykorisťovali neustále viac až pokiaľ by ste nepokapali, pokiaľ by sa nebáli zmeny režimu.
Zdroj
-
 59% ( 12 people voted )
+
2013-09-21 14:18:09 c11ce431

Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu


Šokujúce: Katolícka cirkev v stredoveku a novoveku podporovala prostitúciu
Šokujúce ? Možno tak pre naivné ovečky. Vzdelaný človek totiž dobre vie, že vatikánska finančná skupina už dlhú dobu podniká aj v oblasti porna.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 13:51:02 c11ce431
Na FB stránke Ateisti.s
k
oznamujú:

Stránka „Robíme si srandu z cirkvi, náboženstiev a z viery v Boha“ bola vymazaná, tak ju autor založil znovu.
A naozaj! Keď kliknete na odkaz www
.facebook.com/nabozensky.humor
, tak už uvidíte len toto:

Táto stránka nie je dostupná.

Odkaz, na ktorý ste klikli, môže byť poškodený, resp. stránka je už odstránená.
Tak autor vytvoril dnes 7. mája 2013 novú FB stránku www.facebook.com/
pages/Náboženský-humor
, kde vysvetľuje:

Toto je prakticky „Robíme si srandu z cirkvi, náboženstiev a z viery v Boha 2“, lebo nám to zmrdi zrušili, tak pokračujeme pod krajším názvom, peknú zábavu.
K zrušeniu stránky mohlo dôjsť aj kvôli tomu, že stránka bola neustále hlásená ako nevhodná, urážajúca „náboženské city“, a podobne. Kresťanov je vo svete hojne, nečudo, že ich bombardovanie administrátori sociálnej siete Facebook nevydržali, a stránku zrušili.
S podobnými ťažkosťami sa v sociálnej sieti Facebook nedávno potrápili ľudia z Bohosloveckej univerzity Šerca Ježišovho v Hostoviciach (BUŠJvH), ako som o tom informoval 24. marca 2013 v článku o jednej nevydarenej bulvárnej reportáži pod názvom Satanistická televízia JOJ.
Na svojej stránke sa posťažovali:

I keď už asi kvôli organizovanému masívnemu nahlasovaniu našej stránky na Facebooku dlho nevydržíme, ďakujeme občanom našej obce za grátis propagáciu BUŠJvH vo vysielaní satanistickej teľevízie.
Táto upravená fotka vyjadruje kresťanské víťazstvo nad náboženským humorom.


Zdroj: Náboženský humorZdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 12:09:01 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Dnes sa politici v niektorých štátoch pohrávajú s myšlienkou, že budú finančne podporovať maximálne 3 deti, lebo prichádzajú na to, že podporovať tých, ktorí si narobia len deti a vôbec nepracujú nie je dobrým riešením, čo komunisti vedeli už dávno, preto sa netreba čudovať tomu, že ženy, ktoré nikdy nepracovali dostali nízke penzie.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 12:01:19 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Komunisti mali všetko podchytené a podporovali strednú cestu, nie extrémych plodičov. Napríklad dnes sa podporujú aj extrémy a výsledkom sú chudobné mnohopočetné rodiny a nespokojnosť občanov, ktorým sa prirodzene nepáči, že niekto si len narobí deti a celý život nepracuje a ďalší musí pracovať skoro celý život, lebo mu stačí mať maximálne 2 deti a to sa nepáčilo ani komunistom. Keby mala každá žena za komunizmu zo 5 detí a nikdy by nepracovali, bolo by ťažké udržať určitý životný štandard.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 11:56:30 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Komunisti robili dobre, že nedávali vysoké penzie ženám, ktoré si len nechali narobiť veľa detí a vôbec nepracovali. To viedlo k tomu, že mnohé ženy mali radšej max 3 deti, čo k spokojnosti úplne stačí+zvyšok života pracovali a dostali vyššie penzie. Jednoducho zo 5 detí a žiadna práca nie je dobrý livestyle a sama si zvolila tento spôsob života.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-21 11:50:32 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{ked babicka v 60tych rokoch dovrsila penzijny vek, dostala 320 KCs penzie (!!) , ked sa ohradila povedali jej "no ved ste nepracovali", To ze vychovala 5 deti nebola pre bolsevika praca...} Treba dať napríklad cigaňám, ktoré majú zo 5 detí a nikdy nepracovali vysoké penzie, aby sme neboli zlí ako tí komunisti. ;-)))

(cigane spomínam preto, že väčšinou tie majú 5 detí a viac a celý život nepracujú...)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 11:30:13 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Jozef Varga, bojuj ďalej a nenechaj si od nich nasierať do hlavy.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 11:18:23 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{Drist. Socializmus v prvom rade ZOBRAL desiatky miliard obcanom v tej najväcsej kradezi zvanej znarodnenie.} Keď vykorisťovatelia výnosne parazitujú na ľudskej práci, nazýva sa to úspech. Keď ľudia stratia trpezlivosť a zoberú si majetok späť, nazýva sa to najväčšia krádež. Uznávam len to, že tam bolo treba poriešiť vysokopostavených úradníkov...

{ked babicka v 60tych rokoch dovrsila penzijny vek, dostala 320 KCs penzie (!!) , ked sa ohradila povedali jej "no ved ste nepracovali", To ze vychovala 5 deti nebola pre bolsevika praca...} A dnes by dostala koľko, keby vôbec nepracovala ? : http://peniaze.pravda.sk/dochodok/clanok
/273001-penzijny-vek-a-15-rocna-prax-na-penziu-uz-
stacit-nebudu/


{Uvedom si ze komunisti u nas vladnu stale. } To sú len kapitalisti, ktorí prirodzene musia vytvárať rôzne sociálne záplaty, aby udržali tento chorý režim. No zástancovia kapitalizmu s obľubou tvrdia, že za túto kapitalistickú mizériu môžu komunisti, aby ešte viac zničili to, čoho sa najviac obávajú - hrozbu socializmu, ktorá je silnou zbraňou vykorisťovanej pracujúcej triedy. Komunistov kapitalistickí paraziti obviňujú dokonca aj zo zlyhania kapitalizmu i keď to je lož a za zlyhanie kapitalizmu môže hlavne kapitalistické parazitovanie na ľudskej práci a anarchia v politike.


Za socializmu bola morálka na vysokej úrovni. Dnes mnohí ľudia nemôžu ísť po zotmení ani do centra mesta...ale hlavne, že sa kritizuje socializmus, lebo nemohli ísť na dovolenku kdesi do zahraničia...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 11:16:27 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{Ak však nemajú túto možnosť, zostávajú v nevyhovujúcich podmienkach a idú sa pozabíjať pre trochu vody a žrádla.} A to je práve ten hlavný dôvod, prečo slúžia policajti na Slovensku so samopalmi.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 10:36:26 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
Cigánsky problém môžeme vyriešiť dvoma spôsobmi - genocídou (tú ja zásadne odmietam, pretože je primitívnym a amorálnym riešením), alebo tým, že im zabezpečíme prácu (nemám na mysli pracovné tábory a kórejské gulagy), čo je možné v socialistickom zriadení a to zároveň povedie k pozitívnej zmene ich mentality, pretože práve nedostatok práce roky prispieval k ich degenerácii. Týmto spôsobom eliminujeme aj fašistické skupiny, pretože už nebudú mať dôvod existovať.

PS: Kapitalistické riešenia cigánskeho problému nezaberajú a ide len o plytvanie financiami. Cigáňom nepomôže ak ich na starých počítačoch kúpených za peniaze občanov naučia napísať email. Potrebujú prácu a nie sociálnych pracovníkov, ktorí ich budú musieť o 10 rokov učiť možno aj to ako majú srať, pretože budú o veľa viac zdegenerovaní. Už dnes ich musia učiť to, čo bolo pre nich za socializmu bežnou súčasťou života.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 10:30:26 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
Inak práve v kapitalizme vznikajú rasistické a fašistické organizácie, pretože hlavne cigáni sú dnes dlhodobo nezamestnaní (v socializme museli pracovať), čo samozrejme vedie k degenerovaniu ich mentality a to zas prirodzene vedie k vzniku fašistických a rasistických zoskupení. Lenže ak by sa fašistom aj podarilo cigáňov doriešiť...kto bude ďalší ? Robotnícka trieda, ktorá prichádza o prácu vďaka automatizácii, ktorej benefity užíva hlavne skupina "vyvolených" ? V socializme by sme benefity automatizácie užívali spoločne a stačilo by znížiť pracovnú dobu. Dnes ľudia v kórejských gulagoch robia aj cez víkendy i keď tu máme mnoho nezamestnaných a automatizácia z veľkej časti nahrádza potrebu ľudskej práce a to je choré.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 10:16:38 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{ako pomozes pracujucej triede, ked ju z jednej totality, ako to ty nazyvas, dostanes pod inu?} To už som tu vysvetloval, takže len stručne: Keď sa prasce nemajú čoho báť, žerú ešte viac. Socializmus je jednoducho kladivo na kapitalistických vykorisťovateľov a je dôležité, aby sa báli, lebo inak pracujúcim ľuďom dobre nebude.

{nikdy som sice necital tvoju kritiku na fasizmus/nacizmus} Fašizmus/nacizmus som kritizoval dokonca aj na tejto stránke a tiež spoluprácu vatikánskej finančnej skupiny s nacistickým nemeckom.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 10:03:35 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{ano ano anonymne na nete kritizujes urazas mudrujes a sam si okrem toho svojho bla bla bla nic pre realnu zmenu neurobil.} Som robotník, takže sa okrem kritiky vykorisťovateľov, ktorí otročia ľudí podielam na zlepšení podmienok poctivou prácou tak ako to robí mnoho iných ľudí, ktorí sú žiaľ veľmi často vykorisťovaní a dostávajú minimum z toho, čo zasluhujú.

{aha prepac urobil.ved si predsa v 89tom ked 99% ludi bojovalo za lepsiu buducnost fajcil v krikoch.} To bol len taký pokus o vtip a poukázanie na to, že aj fajčenie v kríkoch by bola zmysluplnejšia činnosť. Neviem, čo som vtedy robil.


{a teraz si utiekol makat do zahranicia na tych istych kapitalistov ktory su aj na slovensku.hmmm,si na seba hrdy?} Nie len teraz a odchod je nutný, pokiaľ sú podmienky pre život absolútne nevyhovujúce, alebo je podľa teba lepšie chodiť na úrad práce ? Alebo je lepšie ísť pracovať do kórejského gulagu za vreckové a obávať sa, že človek stratí trpezlivosť a zmasakruje teamleadra, ktorý ho uráža ? Už z evolučného hľadiska je úplne prirodzené, že zvieratá vrátane ľudí (tiež sme druh zvieraťa) menia svoju pozíciu, pokiaľ žijú v nevyhovujúcich podmienkach. Ak však nemajú túto možnosť, zostávajú v nevyhovujúcich podmienkach a idú sa pozabíjať pre trochu vody a žrádla. Odišiel som na miesto kde ľudí viac platia. Možno aj preto, že majú viac strachu z demonštrácií a socializmu a nemôžu si teda dovoliť dávať ľuďom vreckové.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 09:58:31 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{vsetkych a vsetko kritizuje} Kritizujem tu mimo iného vykorisťovanie pracujúcej triedy a ak si dobre spomínam, aj ty si robotník a robíš výškové práce. Mal by si byť rád, že sa staviam na stranu pracujúcej triedy, ktorá je dnes urážaná.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 08:47:54 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Protest v soboru ked tam nik nebude ? To treba v priebehu tyzdna a rovno defenestrovat !!!} Najlepšie by to bolo v nedeľu. V sobotu mnohí pracujú napríklad v kórejských gulagoch a nemôžu ísť ani len na protest.
Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-21 08:42:30 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{a potom si zdrhol pracovat na zapad,kde podporujes tie kapitalisticke praktiky ktore tak vehementne kritizujes.} A keby som robil za 330 euro v kapitalistickom gulagu na Slovensku a držal pri tom hubu, nepodporoval by som kapitalistické praktiky ?...okrem toho ako som už písal, nemal som moc na výber, pokiaľ som chcel žiť dôstojnejšie.


{v podstate si taky mali zbabelec ktory uteka aj sam pred sebou} Pred sebou nikto neutečie...to by si mal už dávno vedieť.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-21 08:34:30 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Nudím sa ? Kde ste všetci ? Mobilizujete sa v krčmách ?
Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-20 23:19:31 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
Mezenskú nepodporím už len preto, že tiež dostáva viac ako 3600 eurový plat a zrejme jej neprekáža, že je to na úkor občanov na ktorých jej údajne tak veľmi záleží. Mezenská v podstate netvorí žiadne hodnoty a nemá morálne právo brať 10x väčší plat ako väčšina pracujúcich občanov na Slovensku, ktorí vytvárajú skutočné hodnoty. Žiadny politik by nemal dostávať viac ako dvojnásobok priemernej mzdy občana.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 22:42:06 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{hádzať vinu na politikov, ktorý sú pod veľkým vplyvom podnikateľov je kapitalistické...vládu by menili každý rok, ale system nie...} Inak tiež som si všimol, že sa často obviňujú len politici a vykorisťovatelia, ktorí dokázateľne parazitujú na práci občanov a prispievajú tým k mizérii sa ignorujú. Tým sa vytvára ilúzia, že kapitalizmus je dobrý systém a že to kazia len politici. Výmena politikov by však neznamenala vyššie platy pre pracujúcich a to si treba uvedomiť.
Zdroj
-
 73% ( 12 people voted )
+
2013-09-20 22:25:57 c11ce42e

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{usudzujem s toho ako zurivo obhajujes socializmus} Socializmus beriem v prvom rade ako zbraň proti kapitalistickým vykorisťovateľom, pretože keď sa prasce pri korytách nemajú čoho báť, žerú ešte viac. Okrem toho už som tu spomínal aj nedostatky socializmu a možnosti zneužitia, ktoré boli celkom dobre vystihnuté aj vo filme zvieracia farma.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 22:18:24 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{aj ja som tam vtedy bol a tak ako vecsina som si myslel ze robim dobru vec} A prečo ? Aké si mal dôvody ? Nedostatok banánov ?
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 22:13:56 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{ty co stale beries do papule ludi ktory v 89tom strngali klucmi na namestiach?uz mi s tym lezies na nervi!preco ich urazas.aj ja som tam vtedy bol a tak ako vecsina som si myslel ze robim dobru vec.} Ak si bol v euforickom stave, môžeme to brať ako poľachčujúcu okolnosť, dobre ?

{co si robil v 89tom ty Davidko?} Učil som sa fajčiť cigarety za kríkom a bolo to zmysluplnejšie ako štrnganie na námestí.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-20 22:10:18 c11ce431

Slovensko potrebuje viac Mezenských!


Slovensko potrebuje viac Mezenských!
{ Občania Slovenska vám ukážu, že slovenský národ je tu, prebúdza sa a nedá sa vami zotročiť. } Treba sa ísť pozrieť do kórejských gulagov a potom skúsiť povedať túto vetu s plnou vážnosťou. Slováci totiž zotročení už sú a neriešia to samozrejme ani médiá, ani prezident, ani premiér...A najviac milujem, keď nám hovoria, že je sloboda a demokracia. Zadĺžený človek však nemôže byť slobodný a Slováci zadĺžení sú...
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-20 22:05:52 c11ce42e

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Slovensko potrebuje odborníkov a nie NARKOMANOV.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-20 21:49:49 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Situácia je skutočne vážna:
Zdroj
-
 86% ( 33 people voted )
+
2013-09-20 21:37:20 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Liberálnu lúzu ako napríklad Strana Amoránych Sračiek - SAS nemám v láske.
Slovensko potrebuje odborníkov a robotníkov, nie narkomanov, jánošíkov, vykorisťovateľov, alebo preplatených úradníkov a politikov !!!

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 21:32:01 c11ce431

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
{rozmyslel som si to: Ján Oravec je skorumpovaný sviniar.}Kto je Ján Oravec ? To je ten zo strany narkomanov (SAS) ?
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-20 21:21:36 c11ce431

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Dusno pred parlamentom na DOD: Polícia odviedla dvoch demonštrantovhttp://tvnoviny.sk/sekcia/domace/arc
hiv/dusno-pred-parlamentom-na-dod-policia-odviedla
-dvoch-demonstrantov.html
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 20:48:22 c11ce42e

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
MOBILIZUJTE SA A POŽADUJTE OKAMŽITÚ NÁPRAVU, ALEBO V PRÍPADE NESPLNENIA TEJTO PODMIENKY ZMENU REŽIMU !!!
Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-09-20 20:36:57 c11ce431

Šialenstvo minimálnej mzdy


Šialenstvo minimálnej mzdy
Keď tak nad tým premýšľam, minimálnu mzdu by mohli zrušiť...aspoň by rýchlejšie prišlo navrátenie majetku občanom, lebo to by im už asi došla trpezlivosť a zobrali by si späť to, čo vykorisťovatelia naparazitovali na ich práci. História sa totiž opakuje a znova príde deň, kedy kapitalisti prídu o svoje majetky získané vykorisťovaním pracujúcej triedy.
Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-09-20 19:39:23 c11ce42e