Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Lincoln # LuvoWaty87


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?
Autor, tieto múdrosti si začal kedy šíriť? Keď sa ti rozpadol tábor mieru? A musel si sa adaptovať. Presne takéto pružné, skákavé typy nikdy nebudú mať záujem o reálne zhodnotenie skutočnosti. Stále dokola. Komunisti tých dali dole, oni a iba oni a ja nie som komunista a ja som iný a odhalil som ich. Nuda zväzákov. Aj vtedy, aj dnes sú najlepšími.
O nacizme je trikrát viac kníh ako o komunizme? Kto ich napísal? Žeby aspoň polovicu z nich komunisti? Koľko je napísaných pravdivých kníh o nacizme? Nie takých, ktoré sa nemajú čím oprieť o listinné záznamy?
O tých zločinoch si sa dozvedel odkiaľ, máš to z druhej ruky, nie vlastný výskum. predpokladám, že tiež si prevzal aj vzájomné ponosy jedných na druhých a keďže neosočujú teba, tak im nadmieru veríš.
Komunizmus viedol proti Nemecku vojnu a spojencami ZSSR boli USA a UK. Ideologicky skôr patria k sebe oni. Nezahmlievaj realitu.
Radikálni zástancovia akejsi pravice si sťažujú na multikulti, klímu? Ďalej čo? Aj na šikanovanie revizionistov, alebo to už spadá mimo rámec ich vnímania „odvážnej“ politickej nekorektnosti?
Ideológia Západu takisto vychádza z moderných koreňov, konkrétne z komunizmu, čo ty na to autor? Europeizmus rozdelila studená vojna. Západ s veľkým písmenom sa posunul, ty si už zrejme tiež západ, pred 1989 si bol východ? Východ sa stratil, alebo ešte dýcha? A je možné sa odhlásiť? Vylúčiť seba z tej vašej Európy? Môže niekto ignorovať členstvo v Európe? Alebo hovorcovia vykladajúci v jej mene zatrhli možnosť odtrhnutia sa od všeobecného zbratania sa? Európa je vybavená, nemá sídlo v Moskve, takže komunizmus hravo prijímate.
Ty naivka, v poslednom desaťročí sa znepokojuješ? EÚ sa vyvíja, ale nemení smerovanie, čo zrazu zmätkuješ, vždy bola politickým projektom jednoty. Čo zrazu sa udialo nevídané, že ťa rozrušilo? Môže eú zasahovať? Áno, tak to aj vidieť, akési zmenené kultúrne vzorce prebehli už po 1945, takže by sa mohli pomeniť zmenené, lenže načo tomu venovať pozornosť? Alebo zmeny boli nutné, ale čiastočne, aby vás nevystrašili? Cháp to tak, že ťa museli postupne uvariť.
Ty si priateľom Pobaltia? Tomu neverím, ty im len dopraješ namiesto židoboľševického pokrmu z Moskvy, USA komunistické pomyje. Ty si priateľom USA gulagov v Pobaltí.
Demokratické deficity? To sú ktoré? Hlasuje sa proti Lisabonskej zmluve a nakoniec sa nerešpektuje? Alebo demokracia v zmysle, že o všetkom rozhodnú nevolení súdruhovia v zákulisí? Áno, demokracia je vyššie štádium komunizmu, presvedčiť o „mäkšej“ variante bez mučenia, ale aj bez dovolenia sa vyjadriť.
Ty si úplný, oneskorený studenovojnový blázon, Západ, tvoja modla nikdy neexistoval, zrodila ho studená vojna a až USA kolonizácia Európy. Západ sa preto ani nemôže nikam vracať, pretože vznikol ako USA projekt, Západ s veľkým písmenom ako tvoje božstvo má presne stanovanú charakteristiku. Ten prípadný návrat ku nekompatibilnej kombinácii klasických kresťanských a liberálnych hodnôt je úplná demencia. Pretože je nemožný, nikto po ňom netúži a ak áno, nie v rámci eú, západu, či podriadenosti USA. Podľa teba Grécko je západ, ale Rusko nie? USA nikdy neboli nepriateľom Ruska, ani ZSSR, ale naopak, čo na to povieš, to ti neoznámili? Až po 1945 začal ten proces, na ktorom ty profituješ. Nebyť nenávistnej žobroty z východu, čo prehodili výhybky po 1989, ani komunistické USA by nemalo toľko opovážlivej drzosti sa rozpínať ako vírus. Prevracači kabátov z boľševických rodín, to je tá hnusná pliaga. Tie úplne hlúposti o kresťanstve, už je úplná pominutosť zmyslov. Kto sa má vracať k tomu kresťanstvu a čo to bude obnášať v praxi? 1000 rokov od odpadnutia od kresťanstva sa majú kamsi vracať?
Patríš na západ, nie na východ? Hovor iba za seba, súdruh, ty len vyjadruješ náklonnosť voči ústrediu komunistickej moci na západe, nič väčšie v tom nie je. Sovietsky štátny znak, sovietska zemeguľa sa napĺňa, vy len nedôverujete súdruhom z Moskvy, žiarlivo nedovoľujete, aby vám pomohli NWO spoločne vybudovať, preto tie bitky o ústredie komunistickej centralistickej totalitnej moci.

Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-07-22 01:07:02 4e62a3c9

CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?
Pomaly preniká i do USA, USA sú imúnne, tam sa komunizmus nevyskytuje, ale švédsky bombardér si aj tak vybral socializmus. Masochistická úchylka, alebo žeby viera v USA nebola dostatočne vysoká, ale ohybná? Chváliť a nenavštíviť. Raz sa verilo v komunizmus, dnes v údajný mohykánsky opak, nesocializmus USA. Oba skleslé mýty, ale viera musí zostať, transcendencia, nielen chladný materializmus, potrebujete mýtus, niečo skončené, záverečné a nemateriálne, blaženosť úspešnej idey, presvedčenie o správnosti cesty.
Multikulti nemá s komunizmom nič spoločné, ten uprednostňoval jedinú kulti, vlastnú.
Pacifizmus a komunizmus k nemu? Vumlák vumlákoval na straníckom školení o zločinoch ani slovo. Môže byť, ale prečo sa potom komunisti obviňujú zo zločinov, ak sú pacifisti? Akosi si to nedomyslel. Komunisti majú vplyv na všetko, s čím nesúhlasíš, keď si ich už opustil. Humanrightizmus by mohol byť niečo ako internetový nehatený krik. Bez týchto práv by ste ani voliť nesmeli, ani písať bez cenzorskej pečiatky. Žeby si bol švédskym absolutistom? Čo je škodlivé na ochrane prírody? Genderizmus je niečo ako Tatcherová na čele vlády? Prílišné zženšťovanie nevhodných žien? Niečo ako rozčleňovanie islamu a radikálneho islamu a už naproti stojí neprijateľný islamizmus. Stupňovanie úsilia, ktoré pri malej dávke je znesiteľné? Tieto nezmysly majú byť komunizmom? Že nejaká ženská chce prikazovať mužom a prednášať im? Alebo iba konkrétna žena? Tatcherová je tiež feministka, alebo nie? A čo Radičová? Už si neviete vymyslieť falošné rozdiely, tak neohlupujte.
Churchil počas 60 rokov v pekle zmenil svoje myslenie?
Nároková mentalita USA úradníctva, policajných zložiek, eštebáctva, všetkých volených súdruhov platených z výpalného nie je súčasťou komunistickej mentality? Komu sú prospešní títo sosani? Alebo tá by sa prejavila, ak by sa niekto uchádzal o nápomocné dávky bez preukázanej protihodnoty vo forme práce? Aký je v tom rozdiel, okrem vašej nenávisti voči biednym nešťastným nezamestnaným? Hrdlorezov kŕmiť z nakradnutého, vojenský socializmus nech pokračuje, ale neopovážte sa zľutovať nad žobrotou. Socializmus iba pre nás, súdruhov korytárov a prevracačov kabátov, nezdeformovaných úradníkov s definitívou.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-22 00:10:53 4e62a3c9

CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?
Ešte aj stalinisti sa medzi sebou vyvražďujú a práve vtedy niekto zablúdil na univerzitu, preverený, neškodný, s komunizmom vysporiadaný perspektívny káder. Aký otec, taký syn, otec sa zrejme nestihol prekabátiť, ale možno áno, v 1968 si nasadil s ostatnými stalinistami ľudskú tvár.
Verili v komunizmus a ten sa nedostavil včas, ale vlastne prišiel, pretože za socializmu bolo všetko lacné a všetko všetkých, ale to nie je podstatné. Verili, a tým ho upevňovali, držali pri živote, čo na tom, že sa zrútil. Zlyhal komunizmus, ich bludná viera, ale komunisti kvôli tomu sa nevyparili, nimi zostávali. Ostali ich zločiny, ich konečné dielo nie. Učili sa naspamäť a naučené odovzdávali, že sa môžeme ešte aj dnes, v takom závratnom odstupe od 50. rokoch poučiť. Nehynúca vďaka.
Stihol štátnicu, akoby išlo o povinnú jazdu pre všetkých. Nie naopak, že plával s rybami, staral sa len o seba a ostatné nezaujímavé, dovtedy pokiaľ sa ich to netýka osobne, hlavné, aby sa mali dobre. Ak neveril v marxizmus–leninizmus, o to horšie, ale musím oceniť strategickú vyzretosť kolaborantov. Súdruhovia nakázali a kariérista a oportunista súhlasil, taká je doba a prečo ponúkané nevyužiť. Súdruhovia sa stratili a nemohli už garantovať oni pracovné pozície, preto sa našiel ďalší súdruh obdivu, pred ktorým sa súdruh skláňa a odsudzuje komunistov, čo sa vtedy neodvážil a ani nechcel.
Švédsky tankista, ty sa chvasceš a pritom si roztvoril svoj úžasný charakter, by si mal zaliezť do jaskyne a v temnom kúte sa hanbiť za svoju boľševickú minulosť, aj tvojej rodiny. Komunisti mnohým študovať nedovolili, teraz to vyzerá, že obracači kabátov, čo uzavreli s nimi zmier, boli v skutočnosti disidenti a školili vlastných posmievačov.
Koľkokrát si v živote prevrátil kabát, aby si mohol zostať čistým?

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-21 23:35:43 4e62a3c9

JAK JE MOŽNÉ, ŽE FRANCIÍ NECLOUMAJÍ MASOVÉ NEPOKOJE?


JAK JE MOŽNÉ, ŽE FRANCIÍ NECLOUMAJÍ MASOVÉ NEPOKOJE?
Ty si precitlivelá aj za nich, bež sa búriť namiesto nich, ak neplnia tvoje povely. Musia sa ozvať, iba preto, že im v médiách premývajú mozgy? Prečo by malo kohokoľvek zaujímať, že niekto úplne neznámy je mŕtvy?
Prebehol som narýchlo zoznamom „nevinných“ obetí a zapamätal som si, že 2 z nich pochádzajú zo severnej Afriky, jeden bol sovietskym vojakom, plno iných cudzincov. Aj kvôli nim plačete?
Ochrana štátu by mala vyzerať ako za čias NKVD. To boli odborníci s ozajstnými výsledkami.

Zdroj
-
 42%  ( 2 people voted )
+
2016-07-21 22:04:56 4e62a3c9

NĚMECKO: DALŠÍ KRVEPROLITÍ ZA POKŘIKU „ALLAH AKBAR“. SEDMNÁCTILETÝ MUSLIM ZAÚTOČIL NA CESTUJÍCÍ VE VLAKU SEKEROU


NĚMECKO: DALŠÍ KRVEPROLITÍ ZA POKŘIKU „ALLAH AKBAR“. SEDMNÁCTILETÝ MUSLIM ZAÚTOČIL NA CESTUJÍCÍ VE VLAKU SEKEROU
Jediným mŕtvym je údajný „moslim“, prečo šíriš senzácie, príznačne pomenovaný red?
Zastrelila ho polícia, lebo sa snažil neúspešne utiecť, čo sa možno nedialo ani za vlády redov. Teraz sa redi z toho tešia. Nemeckí redi vstúpili do vyššieho levelu redstva, predčasnej eliminácie a naliehavého vysvetľovania, ako majú redi incident chápať. Aby sa nenechali zmiasť pokusmi neredstva.
Svedkovia s fenomenálnou pamäťou, pohotovo zaznamenávajúci výkriky. Prebehol objektívny súd? Nie, takže ich vyhlásenia nemajú nijakú záväznosť, jedná sa o klebety, ak vôbec svedkovia existujú. Internet znesie všetko, v demokracii nie je dôležitá pravda, ale rozhorčené sfanatizované davy.
Kedy mu Nemecko poskytlo pomoc? Požiadal, a aj obdržal? Koľko hodín si pomoc užíval?
Patetické prázdne reči, že vítači nesú vinu. Keďže oficiálne sú vítačmi drvivo takmer všetci, potom vítači sú vinnými zo sebapoškodzovania, že sú práve teraz oni krvavými. Vítači sú obeťami, neber si ich ako rukojemníkov, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že vítali, ako opak. Takže sami zlyhali svojim rozhodnutím, ale patria k tebe? To nevieš, ale sa chceš na ich bolesti priživiť, našiel si zámienku, prečo ju nepoužiť?
MM je veľký internetový héros, aj Ramba by zložil na 1 úder do klávesnice.
Jeho primitívnosti o provokáciách a nevľúdnosti sú nemiestne, na úrovni informácie, že 14 ľudí utrpelo šok. Mal by sa „moslim“ hanbiť, že vystrašil ich „pokoj“.
Áno, presne tak, v slušnej spoločnosti by mali byť súdení policajti za neprimeranú obranu, pričom nijako nedôverujem vašej prikrášlenej realite.
Čo má spoločné s islamom skutok? Moslimovia nemajú prax, alebo praktizujú málo, alebo praktizujú chybne, stále sú moslimovia? Čo má on spoločné s islamom, čo ste už zabudli na dôvod neúčasti na olympiáde? Alebo on je z vetvy komunistického islamu? Aplikoval vo svojom živote každý deň niečo moslimské?
Čo vy ateisti proti alláhovi máte? Veď je to váš spojenec, ateisti a moslimovia v jednom obrade za protikresťanský raj. Vaše dielo, prebudili ste uspatého golema a snažíte sa predstierať, že sa váš pes obrátil proti vám.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-21 21:48:17 4e62a3c9
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Článek je předmluvou, kterou napsali Dan Šťastný a Josef Šíma ke knize Peníze v rukou státu od Murrayho Rothbarda. Kniha je zdarma ke stažení ve formátech pdf, epub a mobi.
Vzpomínáček Speciál — Černobyl
Korejská válka ještě neskončila
Detoxikácia ako priorita

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0198 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage