Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Lidhja # BotoLaca83


Čo by malo byť výsledkom práce ekonóma?


Čo by malo byť výsledkom práce ekonóma?
Socializmus padol po ekonomickej stránke, pretože ľudia boli nespokojní s biedou v socializme, poškuľovali po výkladoch na západe, pretože socializmus plánovaním nedokázal ponúknuť dostatočný výber, ani množstvo. Preto bol obľúbený tuzex, lebo socializmus zlyhal, plánovali súdruhovia bez toho, aby sa opýtali, či niekto tie naplánované počty nezmyselných výrobkov bude chcieť kúpiť.
Ekonómov je veľmi málo, tak sa netvár 333, že ťa obhrýzajú.
Kapitalizmus je veľmi jednoduchý systém, volá sa sloboda, zložitý je socializmus, aj so socialistickými ekonómami, čo vedeli najlepšie, čo sa má vyrábať najbližšie roky, v akom množstve a v akej nekvalite, lebo ľudia v socializme nemali na výber a museli si vystačiť s málom.
Vaský už nie je agent s roxorom?
Právnikov v etatizme je veľa, pretože sú krvou systému, čím viac zákonov, ich prehlbovania, spodrobňovania, tým sú aj viac žiadanejší, pretože obyčajný človek sa nevie pohybovať v spleti zákonov. Treba zrušiť štátnu moc a právnikov ubudne, objavili by sa iba ako súkromní sudcovia a obhajcovia.
Platy učiteľov sú nízke, lebo sú štátnymi zamestnancami, štát nemá odkiaľ brať, okrem výpalného a výnosu zo štátnych podnikov (ak ich nerozkradnú úradníci), v školstve niet trhového prostredia, pretože žiaci MUSIA chodiť do školy a platy sa odvádzajú od tabuľkových predpokladov. Treba sprivatizovať školy, a súkromník by mal mať záujem o kvalitných učiteľov, potom by sa aj platy dvíhali.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 05:02:05 b228d717

Čo by malo byť výsledkom práce ekonóma?


Čo by malo byť výsledkom práce ekonóma?
Ekonómia, aj politológia je paveda, ale práve pavedeckosťou postupov jej zástupcov. Ekonómia by mala byť hospodárska veda, spísanie dejín hospodárstva ako celku, jednotlivých odvetví, podnikov je vedou, rozprava o hospodárskom myslení je vedou. To je asi všetko, ostatné je len účtovníctvo, alebo neskrývané šarlatánstvo ako prognózovanie vzostupu hdp na najbližšie obdobie. Teoreticky by mohlo byť vedecké aj pozorovanie odhadov budúceho roka, ale vzhľadom na nepredpokladanú džungľu spletitostí javov, nestálosti zákazníckeho rozhodovania sú to iba zbytočné výpočty, ktorých správne vypočítanie je náhoda. Zaoberanie sa súvislosťami výšky nezamestnanosti na vývoj inflácie, tak to už je úplne mimo.
Ekonóm je teoretik, ak nemá spojenie s podnikom, nepíše o minulosti, už uskutočnených hospodárskych číslach, tak sa stáva náboženským šialencom odtrhnutým od reality.
Väčšiu hodnotu má hodinová práca toho, komu si viac ochotný zaplatiť. Aká domáca produkcia? Len preto, že úplnou náhodou sa tu vyskytujú niekde nablízku aj sedliaci, tak to nikoho neoprávňuje od nich automaticky kupovať. Čo sedliaci, kupujú oni vaše výrobky?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 04:41:43 b228d717

Farmář si postavil hobití dům za 5 tisíc korun							
				Farmář si postavil hobití dům za 5 tisíc korun
Aaa–máš pravdu, cigáni sa socialistickými zákazmi nezapodievajú a ja ich podporujem, nežijú v zhone, hlúpy gój sa najprv brodí priehrštím zákonov, aby náhodou súdruhov ničím nezarmútil, keď vstupuje do výťahu. Samé vynucované povolenia, aj ich nedovolenia, alebo prípadne vyžadovanie úplatku pre ich kladné vyhovenie, ale elita si žije mimo zákon, tak to má byť, pretože kto nutne potrebuje vládu nad sebou, nech platí dane, nech sa bojí porušovať „zákony“, kto je etatista čo si nevie predstaviť život bez štempľa, nech sa nečuduje, keď ho zomelú, razítko je vláda a celý protivný kolotoč je jeho rozhodnutím, keď neprestajne volí etatistov.
„Ľuďom upierané, nad všetkým sa vyžaduje dohľad a kontrola“ ľudia si vynucujú nariadenia vlády, vláde odovzdali právomoci, a potom mnohým etatistom sa niekedy ich príkazy nezapáčia, ale vinu nesú „voliči“, ktorí celý stav zapríčinili, nebyť ich otrockej poslušnosti k etatizmu, neboli by aj oni sami postihnutí jeho nástrojmi. Etatisti dostali príučku, ale rozum aj tak nie.
Niekto odmieta vládu a dozor ľudí nad sebou, napriek tomu ho obchádzajú nepríjemnosti, pretože má Boha za spojenca, je to smrteľná pravda, ako ináč sa dá vysvetľovať skutočnosť, že veľmi mnohí ľudia vedome obchádzajú a porušujú ľudské zákony a si na nich nikto netrúfa, nepatria k nijakej „elite“, ale Boh je ich tútorom. Kto sa podvolí Bohu, dosiahne výnimky v ľudských zákonoch. Dôkaz nerovnosti ľudí a dôkaz toho, že ľudský zákon je vždy zlom.
„stavané v období socializmu“ socializmus už nie je? Ale máme fašizmus? Lebo nikým nevolené more úradníkov niečo odporučilo, ale nestalo sa zákonom? Ak by si musel odovzdať položky o kúpe materiálu, tak taký režim sa nazýva fašizmom? Čo na to povie duce? Alebo tebe je jedno ako nazveš kroky, s ktorými nesúhlasíš. Prečo nie je komunizmus, ale práve fašizmus? Nejaká politologická novinka nazývať jedným pomenovaním nesúvisiace spoločnosti?
Je jednoznačne správne ak lumpa obchodníka potrestali, keď nevydával bločky, je to špinavý zlodej, sa nehanbí vziať od ľudí platbu dph, on ju len neodovzdá vláde. Veľký rozdiel neplatiť dane vláde a okrádať ľudí.
„chodili na štrk do betónu k rieke a strážnikovi dali fľašu“ rozkrádači brali z cudzieho.
„chodilo sa na družstevnom traktore za družstevnú naftu“ družstevné nebolo štátne, ale družstevníkov, podielníkov, takže mohli nanajvýš okradnúť seba, že premárňali palivo pri krádežiach.
„nwo princípy“ nie je až také podstatné, že by sa niekto podvolil, aby nemal opletačky kvôli stavbe, to sa dá zniesť, ale žeby stavebná byrokracia či sliedenie na pálenicu na čierno znamenalo NWO? Jeho vyvrcholením je diktatúra, v ktorej pôjde o život, predovšetkým ten večný, naťahovanie sa so súdruhmi oproti tej desivosti znamená oddych.
„hlavne ak máš dobrodincov v okolí“–ja aj verím, že ty takých naozaj máš, mňa by nenapadli takéto „myšlienkové“ pochody, ale ak máš nepriateľov, alebo vidinu, že sa ti niekto chystá škodiť, tak zrejme najprv vyhútaš ako by sa niekto druhý k tvojmu dielu zachoval, až potom navrhneš postup práce, alebo kvôli strachu ho zrušíš. Nie si slobodný, ale ovládaný strachom.
„lacné uhlie a na náklady sa nehľadelo“ a od 1989 už na náklady začali hľadieť? Čo ich držalo pred 1989 v takej nevšímavosti? Spoliehali sa na „nízku“ cenu uhlia? Tak potom boli nezodpovední, čo sa opájali dôverou k vedúcej úlohe strany.
„kto taký dom predáva, nechce ho dať príliš lacno“ opäť vieš čo ľudia chcú, nie si ty úradník? Ak chce predať, tak musí sa dívať aj na záujem, ak ho niet a nevyhnutne chce predať, tak zníži cenu. Alebo myslíš, že len preto, že ho chce nasilu nepredať lacno (lebo vraj v zapadákove priveľa do domu investoval), tak zákazník sa nesmie zjednávať, a ponechá cenu majiteľ, alebo dom spustne? V úrade poznajú len tabuľky a pokuty, na slobodnom trhu rozumných ľudí sa dokážu dohodnúť.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-30 03:55:24 b228d717

Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….


Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….
Jambo–ty nepíšeš hlúposti? Indián je pavedecké pomenovanie, kvôli tomu, že ľudia v 15. storočí boli alternatívne mysliaci, neznamená, že ty, ktorá vyčítaš hlúposti iným, ich nedôslednosti zopakuješ.
Akí bieli im ukradli územie? Najprv uveď dôkazy, že ľudia z Portugalska, Španielska boli bieli v zmysle akom si to predstavuješ. Nesnaž sa prenášať nacistické nezmysly na južnú Ameriku. Oni sa na rozdiel od USA na rasizmus nehrali, pomiešali sa už na začiatku pobytu, prišli takmer samí muži. Nijaká rasová vláda v latinskej Amerike sa neodohrávala. Katolíci mali iné, vyššie priority, až od 19. storočia sa príklady podobné ich vzoru USA vyskytovali, ale sa jednalo o zmenenú klímu v spoločnosti, odkresťančenie a zbožštenie seba a majetku.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 00:20:32 b228f4cd

Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….


Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….
Jambo–tiež sa pýtaš, či definitíva je žena? Je úplne jedno ako som sa podpísal, koncovka a neznamená, že sa jedná o ženské meno.
Čo si napísala zhrniem, 1 žiadaš rovnaký meter na všetkých, aby úradnícke krysy najprv zadefinovali, čo rozumejú pod rovnakým metrom, potom jeho ustálenie a dodržiavanie kontrolovali a postihovali.
2 predstavuješ cigáňov ako chutnučkých a bezproblémových, len preto, že nariekaš za dobou spred roku 1989, práve preto sa tváriš, že až dnešok cigáňov pokazil.
3 požaduješ zásah štátu, hoci jeho konanie zapríčinilo ukážkový stav, ktorý sa ti nepozdáva. Aby opravovali ničitelia je obdivuhodný návrh, alebo súdruhovia úradníci, tentokrát ozajstní odborníci by boli zvolení lósom vami spravodlivými?
4 hovoríš v mene väčšiny, hoci nie si väčšina, si jednotlivec, od koho si pýtala oprávnenie zastupovať majoritu?
5 odmietaš cigáňom dávať zo štátneho, ale rovnaký recept si nenavrhla sebe. Chceš cigáňov nútiť násilím do činností, aké si pre cigáňov naplánovala, podľa boľševického vzoru. Ty urážaš cigáňov, asi na nich žiarliš, pretože si vymýšľaš, že cigáni niečo dostali na rozdiel od teba, ale vraj nevykonali nijakú námahu, stačilo, aby si uviedla príklady, kedy sa tak stalo. Ale fakty, nie závisť, a potom porovnajme plytvanie na cigáňov s plytvaním na školákov, feťákov, sedliakov.
Takých rečí aké posúvaš ty, som čítal na kýble. Ja odmietam rovnaké meradlo, pretože nikto nemá právo čo posudzovať druhých, ty sa tešíš na zákonné väzenie, aby nevolení úradníci do všetkého strkali pysky, ide ti o jediné, aby aj na cigáňov platil rovnaký „zákon“. Som navrhol zrušenie zákonov, nie boj za uplatnenie „zákona“. Nikto by neutŕžil nič, nemali by ste si čo závidieť a bol by pokoj, mohlo by skončiť vaše etatistické podlizovanie sa vláde a boje o korisť z výpalného.
Kládol som dôraz na investície do človeka zo strany štátu, presne tak, prečo si niekto namýšľa, že je lepší ako cigáni, aký je jeho prínos? Pomerajte sa z tohto hľadiska s cigáňmi, ale prečo, ak ste lepšími, prospešnejšími, nevyhnutne potrebujete vládu?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 00:07:14 b228f4cd

Tak dlouho na zotavení Evropy: SocGen předpovídá, že ztracené desetiletí Evropy potrvá do roku 2018							
				Tak dlouho na zotavení Evropy: SocGen předpovídá, že ztracené desetiletí Evropy potrvá do roku 2018
smartang–kedy zotavenie očakávaš? Až potom, keď posledný neveriaci uzná, že hospodárstvo stúpa?
Nie je závislé na Ficovej dobrej vôli, aj keď v slobodnom podnikaní by zdar bol výraznejší.
Ficoboľševik je babrák, napriek tomu hospodárstvo napreduje, ale to nie je zísluha Fica, ten nanajvýš kasíruje úspech podnikov.
Čo má spoločné rozhodnutie o odškodnení vojačiek s eú? Ani armáda, ani súdy nie sú v právomociach eú.
Ak vidíš za eú len starosť o vysávače, tak si doteraz ležal zimným spánkom, pretože miliarda smerníc je obsiahla a venuje sa takmer každému pohybu v podniku, aj mimo podnik.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 23:36:12 b2288dc8
loading...

Bitcoin:technologie a měna


Bitcoin:technologie a měna
Azda vás niekto prinútil sa zúčastniť nakupovania, dolovania bitcoinu? Taká je sloboda, že si môžete vybrať. Aj keď veľmi zakonšpirovaným spôsobom prevedenia, ale žijeme vo svete veľkého brata, treba byť ostražitý. V etatizme je prípustná len jediná štátna banka a samozrejme teror proti neoprávnenej výrobe peňazí.
Elity nie sú elity, ale zazobané socky, ktorým Boh dovolil isté kroky, aby sa ľudia podvolili Bohu pre vlastné blaho. „Elity“ sú dnes tu a zajtra s nimi Boh vytrie podlahu.
„Elity“ sú strašiaci na poli, bojíte sa ich, veríte fámam o ich vplyve, ale sú nikým.
Ich bájnu nedostihnuteľnosť rozchyrujú užitoční idioti ako žukov, aby ste sa podriadili práve tej skupine, ktorú žukov nazýva židmi, aby ste sa stali totálnymi ovcami, a nechali sa unášať falošnými prorokmi.
Etatizmus je najhmatateľnejšia židovina, ktorá ľudí drží v otroctve, ktorej propagátorom je žukov, prvoradé je, aby štát bol bohatý, len aby sa mu žobrota doprosievala o milodary, bola na ňom závislá. Krásny komunistický svet podľa žukova a iných židovských podliakov, ukradnúť majetok každému a podriadiť centrálnemu plánovaniu, aj keď dnes s modifikáciami, ale účel je rovnaký, silná štátna moc a občan žobrák.
Blbý gój čo sa nechal opäť nepoučiteľne nachytať a dôveruje socializmu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 23:22:49 b2288dc8

Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….


Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….
Jambo–nedať zadarmo cigáňom nič, to by sa tebe hodilo. Treba zrušiť všetky úrady, všetky dotácie, všetky dane, donútiť ťa platiť trhové ceny za plyn, privatizovať školy a zdravotníctvo a potom sa postarajte o seba. Čo je to vôbec za vrchol opovážlivosti, že socialisti a komunisti by chceli cigáňov vychovávať, vy sa utiekate k štátu, vy sa hodláte priživovať na výpalnom, tak prečo nedoprajete istý obnos aj cigáňom? Že investície smerované do cigáňov nepriniesli osoh?
Keď štát vylieva miliardy do bezodného zdravotníctva a napriek tomu sú nemocnice stále plné, tak aký je osoh z liečby, prevencie? Štát by nedal nič, tak či tak by ste boli chorí, len vrecká vypaľovaných ostanú naplnené.
Ak tvrdíš, že tebe vraj štát nedal ani kopejku, tak prečo ho potrebuješ? Aký máš prospech z miliardy hlúpych predpisov, ako sa človek musí chovať, či obľubuješ sado–maso a rada počúvaš ako politici presunuli zo štátneho do svojej kešene, ako zneužívajú svoju moc a nabádajú na úplatky?
Štát je zlo, nedokáže nič riešiť, nesmie ani mu byť dopriate čokoľvek riešiť. Pretože riešiteľ v prvom rade by musel byť vzor, ktorý nemá vlastné problémy, a nie že bude spôsobovať ďalšie.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 22:04:20 5f6773d1

Oprava rozbitého měnového systému


Oprava rozbitého měnového systému
Potentátmi som nemyslel priamo démonov, ale tých, ktorých si démoni vybrali ako osoby z vysokých vplyvných kruhov v hospodárstve a politike, ktorým budú démoni všemožne napomáhať, aby uskutočnili démonské plány v politickej prestavbe sveta do jedného centralistického kontrolovaného celku.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 04:12:21 5f66ca70

Švýcarsko zamítá návrh na omezení ředitelských platů							
				Švýcarsko zamítá návrh na omezení ředitelských platů
Aké moje argumenty, len pozorovanie reality. Potom musí byť tebou nízko ohodnotená realita, pretože ak vlastníci klubov vedia oceniť prínos hráčov, tak majú k tomu úkonu plné právo, pretože hráči sú ich zamestnanci a lokálna mentalita futbalových šarlatánov v „hlasovaní“ nemá čo do vnútorných pomerov klubu kafrať. Ešte aj do prestupových pravidiel zasahujú politici, prečo podľa teba šikovný hráč opúšťa chémiu klubu a odchádza? Veď podľa teba je vopred jasné, že už nebude výkonným strelcom, čím vlastný rozbeh zastaví.
Veľmi dobre viem, že hlasujú o mnohom, napríklad „ctení“ občania zakázali aj slobodu slova vyjadriť sa pravdivo k holokaustu. Ich mentalita do trestného zákonníka vložila ich lokálne maniere. Hlasovaním zrušili slobodu. Demokracia je vždy prehlasovaním slobody. Nabudúce by tvoji susedia mali demokraticky zahlasovať o tebe samom, o tvojom majetku, o tvojom zdravotnom poistení, o výške tvojich daní, ustanovení dozoru nad tebou, o tvojich návykoch a knihách, ktoré čítaš. Taká je lokálna mentalita vo Švajčiarsku, hlasovať o druhom, čo nesmie, čo musí. Keď vláda vnucuje svoju mienku občanom sa mi zdá znesiteľnejšie, oproti hlasu ľudu, pretože volič odhlasuje totalitu a zákazy úplne bez rozmyslu, mnohokrát sa otázky jeho samotného netýkajú, aj tak mu dali možnosti hlasovať. Nakoniec si miestna mentalita zvolí tyrana a kata.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 03:44:41 5f66ca70

Švýcarsko zamítá návrh na omezení ředitelských platů							
				Švýcarsko zamítá návrh na omezení ředitelských platů
955155 34,7 % za a 1797110 65,3 % proti.
O nič nešlo v hlasovaní, len o veľkú trúfalosť, keď ľudia čo ani nie sú, už nie sú zamestnaní zasahovali do vnútorných pomerov súkromného podniku a jeho politiky ohodnocovania. Pokiaľ by sa návrh týkal štátnych, tak môže byť. Prečo sa radšej nestaráte, aby vám zvyšovali platy? Myslíte si, že švajčiari majú nízke platy, alebo že by sa s vami rozdelili?
Masáž prebehla určite aj vtedy, keď 73,2 % hlasovalo proti zrušeniu povinnej vojenskej služby.
NZPRX–ako okrádajú investorov? Že sa nepýtajú na ich názor ak majú 1 % podielu?
Prestúpi hráč a už nestrieľa góly, takže by mal ostať a všetkým 11 hráčom by mali určiť rovnakú mzdu, pretože nebyť prihrávky nebude gól, čo napríklad ešte odovzdať z platu istú časť, že využil chyby súpera on a nie ten prihrávajúci?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 22:53:50 b228ff8b

Oprava rozbitého měnového systému


Oprava rozbitého měnového systému
Nie, že má prísť NWO, ale NWO sa na svet vyliahol už dávno. Pomenovanie NWO je skôr americká zábavka, ktorou burcujú, že cudzinci (ktorí úplnou náhodou celý život žijú v USA) sa chystajú zničiť nezávislosť USA. NWO podľa ich prednesu je stav, keď USA bude podriadené globálnej vláde (americkí „patrioti“ nestrávia byť v závetrí), nie skutočnosť, že NWO, ktoré už prebieha má ústredie v USA, v OSN, tiež hlavní hráči globalizmu sídlia v USA. Takmer každý Američan, čo vraj hromží na NWO myslí na USA a jej „oslabovanie“, nie na svet. Amerikanizácia pre nich nie je súčasťou prejavovania sa NWO navonok.
NWO predstavuje zánik starého sveta, vypudenie Boha zo spoločnosti, zavádzanie kultu človeka, kultu práv človeka, kultu majetku. To je NWO v bytostnej podstate, prevýchova človeka na ovcu, ktorá opustila Boha, ale nevyhnutne si žiada štátnu opateru, štátny dohľad.
Čo nazývajú Američania ako NWO je len doklepanie a uzavretie sveta do klieští, ale nič čo by sa vymykalo ľudským túžbam. Pretože ak ľudia sú bezbožní, Boh dopustil na nich silné pôsobenie zla a preto sa moc istých potentátov nad ľuďmi zväčšuje. Lebo kto zavrhne Boha, zákonite sa dostane pod knutu Jeho nepriateľa. Ľudia vyžadujú vládu nad sebou, miliardu „zákonov“, takže opäť ľudia chcú NWO, len sa jednotlivé etatistické vlády zlúčia do jedného strediska, a kto sa bude priečiť bude vyhubený, alebo ak nesúhlas bude príliš ostrý, tak vypukne veľká vojna. Kto prežije strašné pripravované hrôzy bude prosiť o svetovú vládu, a potom vystúpi antichrist.
Bezhotovostné karty budú pod kontrolou, aby jedine preverené osoby mohli kupovať a predávať, popri tom ľudia budú očipovaní, takže ani karty nebudú musieť držať, stačí priložiť ruku a zaplatiť za tovar. Je možné, že aj očipovaných budú vyraďovať zo systému.
Bitcoin môže byť tiež využitý, v obmedzenej miere. Bezhotovostné prevody v ich čírom zmysle nepredstavujú otroctvo, ale ním sa stanú práve preto, že majú blízky vzťah s čipovaním a nakupovaním. Nie je podstatou mena, ale že jedine kto sa podvolí antichristovi bude môcť bezhotovostné platby prevádzať. Ak vo svete bude vládnuť antichrist, tak mena nech už bude mať akúkoľvek podobu bude ovládaná antichristom, iba kto sa očipuje bude môcť nakupovať.
Izrael nie je veľmoc, už vôbec nie svetová, len antichrist sa chopí vlády najprv v Izraeli.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 22:09:26 b228ff8b

Evropa je šokovaná a rozzuřená, zatímco Putin opět triumfuje: Ukrajina zavrhla Evropu a přiklání se k Moskvě							
				Evropa je šokovaná a rozzuřená, zatímco Putin opět triumfuje: Ukrajina zavrhla Evropu a přiklání se k Moskvě
Ak je niekto závislým, tak je feťák a kvôli pravidelnej nutnosti požívania dávky je schopný ulahodiť komukoľvek. Závislý od demokracie, od plynu. Kedy sa už konečne zbavíte komunistického myslenia. Nijaká závislosť, len zmluvný vzťah kupujúci a predávajúci. Nevnášajte do obchodu politiku, je to parketa etatistov, ktorí kvôli obyčajnému nakupovaniu by chceli iného vcucnúť. Ak súkromník kupuje od súkromníka, čo sa vôbec do toho miešajú odporné boľševické vlády.
Viete vôbec, čo sa rieši, že totalitná etatistická beštia eú chce sľubom a trochu slobodnejším obchodovaním Ukrajinu pochovať. Kvôli hospodárskemu uvoľneniu chce z Ukrajiny vytvoriť bantustan. Komunistická eú láka žobrákov na Ukrajine vidinou bohatstva, aby sa upísali komunistickej európskej komisii. Nič výnimočné u etatistov, kvôli hospodárskym výhodám iných politicky uzemniť. Etatisti obchodovanie kohokoľvek berú ako svojich agentov, nejde o slobodné rozhodnutie, ale akoby on podnikateľ mal byť jednak vďačný, že komunistická eú mu dovoľuje podnikať, ale dokonca ho berú ako svoj nástroj.
Ak dohoda o obchode (dohoda dvoch etatistických, slobodu nenávidiacich boľševických vlád) môže pripútať k západu svedčí o tom, že sa jedná o vydieračstvo, politický teror zo strany eú. Slobodný obchod je minulosť, do všetkého zasahujú boľševici, ktorí nikdy nepodnikali, ale priživujú sa na výpalnom od podnikateľov, a ak by náhodou etatistický koncentrák by mal mať uvoľnené mreže, tak aj za tým je politika, teda otroctvo.
Ako môže obchod vymaniť Ukrajinu z dajakého ruského vplyvu, jedine vydieraním, boľševici narozprávajú súdruhom v Kyjeve o mračnách podnikateľov, čo čakajú na hraniciach, už len potrebujú podpis dajakej dohody a žobrota rozkvitne, len žiadajú úpis, politickú porobu pod Bruselom. Ak podnikatelia by aj chceli dôjsť na Ukrajinu, ale im to umožní vraj až dohoda, tak niet o čo stáť, pretože Ukrajina je zboľševizovaná, zbyrokratizovaná diera a naťahovať sa s úradníčkami zaspatými v stalinizme je strata času. Jednak by znamenalo, že podnikatelia z eú by došli, ale pre nich je dôležité až stanovisko výpalníkov. Čím podnikatelia sú nemysliace ovce, nesamostatné, treba ich rozkrútiť a udať smer. Takýto hlupáci si zaslúžia drsné zdaňovanie, neprežili ani deň pod komunistami, aj tak sú etatistickí otroci.
Ak by došli investície na Ukrajinu, menovite ktorý európsky boľševik si dovoľuje rozhodnutie súkromnej osoby, brať ako vlastný úspech? Azda ten súkromník dôjde, aby propagoval boľševickú eú, alebo príde, aby zbohatol sám. Vy boľševickí úradnícki paraziti, nikdy ste nepodnikali, podnikatelia nie sú váš majetok, neopovažujte sa ich prípadnými príchodmi na Ukrajinu vyhrážať.
Rusko je tiež boľševické až strach, majú boľševizmus v génoch a odmietajú liečbu, nemusia tiež vydierať, ale ak to má byť odpoveď na európsku lúzu, môže byť. Gazprom nemá monopol, len socky sa stále sťažujú, ale neurobili nič, aby našli nové zdroje. Zverili svoje starosti boľševickým úradníčkom, ktorých horlivosť skončí vojnou, aj za ňu budete vinní vy, ľavičiarski voliči.
Prečo vôbec zažívame takéto drzáňstva? Pretože to je výsledok demokracie, voliči si nevedia predstaviť život v slobode, utiekajú sa k vláde, ktorá všetko vyrieši, až získava stále viac právomocí, pokladá nielen občanov, ale dokonca bohatých podnikateľov za svojich otrokov. Úradnícka žobrota, čo má vysoké postavenie jedine v etatistickom zriadení, sa nehanbí ani miliardárov vidieť ako vlastných poddaných. Už len „uvažovanie“ komunistických panákov ako Bildt je trápne. Bildt, ty nikto, predstav nám svoje podniky, oblbovať voličov ti ide, ale koľko si zarobil prácou, aby si sa vyhrážal, že súkromníkom zakážeš podnikať na Ukrajine.
Uvedomte si už konečne súdruhovia naprávači sveta, že ak odmietate úplne voľný trh, tým dávate moc do rúk čvarge, ktorá hospodárskymi lákadlami môže kohokoľvek vydierať pre politické záujmy, aj ho vyvraždiť. Prečo môže USA vláda zabíjať, pretože občania potrebujú zdravotnú starostlivosť. Prečo sa eú papaláši rozkrikujú, lebo napríklad niekto potrebuje plynové kúrenie a obetaví súdruhovia priskočia, aby želania občanov vyplnili. Socky si žiadajú lacný plyn a nádejajú sa na vládu.
Slobodný obchod bez prekážok by mal byť samozrejmosťou a úradníckych parazitov poslať do gulagu.
Moskva niekomu dominovala, ste blázni? Azda ľudia takí boli, alebo žeby rieka?
Proti bývalému pánovi ZSSR? Rozumiem, písal to Američan.

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-11-25 02:41:44 b228bc97

Agresívne vyhýbanie sa šetreniu


Agresívne vyhýbanie sa šetreniu
Vláda nesmie šetriť, má povinnosti vyplývajúce zo zákona a tie musí naplniť, preto nevyhnutne potrebuje výpalné, aby zadovážila žiadúce služby pre všetkých. Šetriť znamená odmietať plniť stanovené úlohy, čím narúša celoplanetárny pokrok.
Neplatiť dane je veľmi správne, vyhýbajte sa tomu úkonu, ani kopejku Ficom a Maňkom, Frešom. Pokiaľ predovšetkým súdruhovia Ficovoliči si nedokážu predstaviť svoj život bez komandovania štátu, tak toho vášho boha treba zabiť raz a navždy. Dynamitom proti socializmu. Každý kto dovoľuje vláde a jej úradníckym poskokom právo zasahovať a kontrolovať a zakazovať je prívrženec NWO a tak by malo byť na vás aj hľadené. Keď niekto nadáva na banksterov (nie kvôli úrokom, ale politickému vplyvu), tak v prvom rade nech spomenie užitočných idiotov etatistov, bez ktorých hlúposti by sa žiaden Rockefeller nemohol ukazovať ako skrytý akože vládca. Nie iba strojcovia a osnovatelia záverečnej etapy ľudských dejín, ale všetci straníci etatizmu spochybňujete slobodu človeka, želáte diktatúru svetovej tyranskej vlády aj tým, ktorí o ňu nestoja. Preto nie je rozdiel medzi Kissingerom, alebo dajakým poblúdeným voličíkom, pretože jeden navrhuje a druhý súhlasí. Nemýľte sa, že mnohí etatisti sú napríklad vraj proti eú (pochybujem že aj v referende hlasovali proti, aj láska k Dzurindovi u jeho fanatikov nepretrvala), to len zle odhadli prerozdeľovateľský mechanizmus, pretože súdruhovia v Bruseli na nich zabudli, alebo dokonca európski súdruhovia ako protihodnotu požadujú dajaký návrh, plán niečoho, aby im preplatili ich hranú iniciatívu. V samotnej podstate etatizmu je krádež zabudovaná, keďže sú nemohúci sa k nej priblížiť, tak hromžia na úspešných koristníkov na európskom hnojisku a zo závisti kričia na eú. Nie z princípu, z výpočítavosti a sebectva, ak etatista odmieta etatizmus, tak preto že má slabý zrak a nevidí etatizmus, ale jeho neprítomnosť, lebo jeho jasnozrivosť badá korporácie, ktoré vraj vládnu v eú. Proti korporáciám navrhujú etatizmus, ale už nie ten európsky. Bude pokračovať európsky etatizmus až do splynutia do svetového. Prípadne by sa eú rozpadla, a vedľa seba by vznikli menšie etatizmy, ktorých súperenie by skončilo vojnou. A ten malý počet čo prežije si zvolí iného etatistu diktátora a vraha antichrista.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-22 01:36:50 5f668f43

Agresívne vyhýbanie sa šetreniu


Agresívne vyhýbanie sa šetreniu
Jeden pevný a konkrétny plán už prebehol a jeho ovocím je, že si neviete uvedomiť, že dnešná situácia je výsledok toho plánovania. Boľševici neučili ľudí iniciatíve, dravosti, podnikaniu a preto mohli výkupiť podniky skúsenejší, pripravenejší a bohatší zo zahraničia. Komunisti priviedli ľudí do biedy a po 1989 nedokázali na voľnom trhu konkurovať, mohli sa len predať ako posledná šľapka. Nemyslite si, že štát by bol na tom lepšie, najprv by musel zabezpečiť odbyt výrobkov. A pokiaľ vy odmietate predaje podnikov do rúk ľudí žijúcich v zahraničí, prečo si myslíte, že by tí na západe otvorili trh vám?
Politik plánuje na 4 roky? Iba jeho funkčné príživníčenie je limitované na 4 roky.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-22 01:27:15 5f668f43

Bitcon se na čínské burze obchodoval za více než 1000 USD za BTC


											Bitcon se na čínské burze obchodoval za více než 1000 USD za BTC
Som hľadel na bitcoin ako na menu, že síce ja sa do digitálnej zábavy nepustím, ale kto chce nakupovať a predávať prostredníctvom bitcoinu nech tak činí. Mňa neprekvapuje ľudská skazenosť, ale bitcoin som videl čisto ako menu, nenapadlo ma, asi z dôvodu čítania aktivistov a nadšencov bitcoinu, že skôr ako o menu, pôjde o obvyklú špekulatívnu komoditu. Táto nie mena je vinou zlatokopov v opovrhnutí, jej účel prečo vznikla, byť nepolapiteľnou sa uplatňuje v minimálnej miere, radšej sa s ňou obchoduje, lacno kúpiť a draho predať.
Je potom pravdou, že šikmookí boľševici „idú na to dobre“. Akí Číňania? Tí jednotlivci nemajú meno, nesmú mať meno, to každý z Číny je len Číňan, číslo z kartotéky, konanie jednotlivca Číňana je konaním všetkých Číňanov? Číňan z ulice hovorí menom Číny? Čína je kolektivistická a stádovitá, ale členovia stáda a ovce meno zdá sa môžu mať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 23:04:53 5f668f43

Geopolitická bitka o Ukrajinu – Slovensko možno bude mrznúť


Geopolitická bitka o Ukrajinu – Slovensko možno bude mrznúť
Hansen, píšeš o sebe, že si rozpredal vlastné kozy? A potom aj vlastnú mater? Lenže nie každý postupoval podľa tvojho príkladu. Ak by sa aj eú rozpustila, o akom utlmení, úpadku točíš. Keď sa stratia boľševickí byrokrati v Bruseli, tak sa všetko zrúti? Ľudia by bez nich neprežili, ale zázrakom v Nemecku áno? Čím si to vysvetľuješ? Ak by sme brali teba ako vzor, tak ja by som pochopil, že ty pád eú vidíš ako katastrofu, ale dávaj pozor, dokonca sa ti zvalí strecha, prepadnú ťa kobylky a zavalí ťa 1000 ročná lavína.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 22:46:53 5f668f43

Geopolitická bitka o Ukrajinu – Slovensko možno bude mrznúť


Geopolitická bitka o Ukrajinu – Slovensko možno bude mrznúť
Hygienik steiner, ty sa tiež prepchávaš tým nespracovateľným odpadom? Ak nie, tak čo si osobuješ prikazovať ľuďom, aby nekupovali niečo čo ty vidíš ako treťotriedny tovar. Oni sú nesvojprávni, nevedia porozumieť svojim rozhodnutiam a preto sa cítiš byť ich tútorom?
Zodvihni sa a vytvor svoj superpodnik a zvýš počet dobytka, alebo čakáš, že tvoje plačkanie vypočuje súdruh Fico?
Vy etatisti robíte z obchodu politiku, niekto vyrába, predáva, zarába a kasíruje a niečím si ulahodí aj mimo obchod. Ale vy na obyčajný predaj hľadíte očami závisti a politiky.
Ste rovnakí ako rusofóbovia, im nestačí kúpiť od štátnych a pološtátnych podnikov v Rusku ropu a plyn. Nie, tí chudáci musia ešte vyspievať mantru o demokracii, neslobodných voľbách, veľkej ľútosti, že sú odkázaní nakupovať komodity od tých, ktorých by radi minimálne zdemokratizovali.
Vás nezaujíma počet hydiny, ale že niekto iný okrem vás by mohol zbohatnúť, preto blúznite o západe, dokonca USA ako nepriateľovi, hoci je jasné, že sa jedná o súkromné osoby. Stále žijete v časoch studenej vojny, ak by ste žili v USA, vaším vodcom by bol Kainov syn. Je úplne šialené, aby niekto nenávidel poľnohospodára zo žabožrútova len preto, že aj on sa snaží predať vlastnú ponuku na väčšom trhu. Dokonca je to choroba, obviňovať bez dôkazov jeho výrobky ako kontaminované. Prečo vám záleží na tom, aby oni nepredávali, ak aj tak poľnohospodári na Slovensku sa nehýbu, aby vytvorili silnú konkurenciu? Chcete nútiť, aby ľudia kupovali povinne výrobky dajakých nevyvíjajúcich sa dedinčanov? Vidíte u nich požadovanú kvalitu, alebo aj množstvo výberu?
Prestaňte nariekať a ak naozaj vám záleží na poľnohospodárstve, tak prejavte vlastnú usilovnosť, zadovážte isté obnosy pre nezamestnaných a zapojte ich do práce. Boľševická eú síce prikázala kvóty, ale platia vôbec, kontrolujú ich prevýšenie? Celé poľnohospodárstvo čaká len na vás, a rozmnožte zvery a vyrábajte maslo, ak to nespravíte vy, tak asi nikto. Znížil sa po 1989 aj počet zamestnancov v poľnohospodárstve, aj počet chovných zvierat, len preto, že boľševici všetko dotovali a liali obrovské prostriedky do bezodného mechu. Ale ty steiner môžeš začať obrodu, ale z vlastného.
Nemci si žijú ako nikdy predtým, ešte napíš, že na tvoj úkor, to by bola tvoja hanba, že si im dovolil ťa okrádať.

Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-11-21 22:38:19 5f668f43

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály


NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály
Chceš tvrdiť, že evolúcia tvojho tela ešte je vo vývoji? Alebo už sa nedovyvinie? Potom by zostal podľa teba navždy defektný človek.
Treba čakať, alebo urýchliť vývoj, alebo žiadneho ani niet? Alebo bude žiadúci o 100 rokov?
Gejza síce len tára bez bližšieho uvedenia, ale má možno pravdu, aj teraz navrchu úvodnej strany chýba článok o školstve.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-20 22:25:14 5f67c571

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály


NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály
Usporiadanosť neznamená jednakosť (ako na rôznych miestach skopírované jaskyne v počítačovej hre), ale popri sebe sústrediť rôznorodosť prejavov s rôznym účelom, ktoré spolu vytvárajú dokonalosť. Ak by sa hviezdy nelíšili veľkosťou, materiálom zloženia, to by bola riadna nuda, opakujúca sa komunistická nuda.
Kvôli zabráneniu nudy je mimoriadna rozličnosť vo vesmíre spestrením uniformity, čím viac rastlín, planét, ich odlišujúcich sa vlastností, tým sa dokonalosť rozrastá.
Bezchybný je aj človek, myslím telo, pokým by žil zdravo v súlade s potrebami jeho organizmu, nie je nutné sa čohokoľvek obávať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-20 21:54:17 5f67c571

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály


NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály
Jambo–Hitler nebol natieračom, ale chcel študovať maľbu.
Harry–peklo je skutočné, mal by si sa o ňom vyjadrovať smrteľne vážne, nejedná sa o nijakú bájku, ale jednu z dvoch možností kam sa človek po smrti vyberie.

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-11-20 21:35:59 5f67c571

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály


NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály
One–ťažký rébus, ak podľa teba samovoľne vznikol celý vesmír, bez plánu nečakane, neusmerňovane sa premenil v dokonalosť a usporiadanosť, dôkladnosť a bezchybnosť, tak prečo by rovnaký proces nesmel zaúradovať pri modelovaní tvaru a vyplnenia Zeme.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-20 21:27:27 5f67c571

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály


NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály
Gejza–Odkiaľ vieš, že isté články nezverejnil? Alebo z nudy nezáväzne šíriš paniku? Ty nie si vlastníkom stránky, si vytvor vlastnú a tam zverejňuj vlastné výtvory, na tejto stránke si hosť, tak sa slušne správaj. Napríklad by si mohol ty ponúknuť článok, kde vyvrátiš práve tento. Ale žiadny posmech, čisto vedecký.
Zem nevznikla, ale vytvoril ju rozkazom Boh, práve preto tvoja fyzika funguje dokonale. Ako Boh je tvorcom prírodných zákonov, tak ich môže aj narušiť, znehybniť, zneplatniť. Takže čo sa tebe zdá byť platné všade a navždy, nemusí byť pravdou. Prezraď ako z náhody, výbuchu ničoho vznikne atmosféra, ktorá neuletí? Nepoučuj, čo je v útrobách Zeme, pokiaľ si nevidel, lebo ak veríš aj keď si nevidel, tak si silno veriaci. Teraz už len objaviť cestu, ako veriaci vo fyziku uveria v Tvorcu tej fyziky.

Zdroj
-
 44% ( 6 people voted )
+
2013-11-20 21:19:21 5f67c571

Britům dochází trpělivost, aneb časovaná cikánská bomba v Sheffieldu


Britům dochází trpělivost, aneb časovaná cikánská bomba v Sheffieldu
Za Angličanov sa v Anglicku pokladá podľa sčítania 32 miliónov z 53 miliónov. Ostatní udávajú iné identity, alebo rôzne miešaniny, zložené aj z rozštvrtených osobností.
Žiadnu anglickú identitu v Anglicku udáva 15834059 ľudí.
Isteže nežije podľa prikázaní, pretože by vedel, že rasy stvoril Boh ako trest a jeho duša mohla vstúpiť do negerského tela, a v Anglicku nemilujú jeho o nič viac ako cigáňa.
Britský spôsob života znamená rozbombardovať celý svet, ak nežil podľa britských zvyklostí, zabiť, ukradnúť, vyznamenať seba. Od istého času v závoze ako mopslík USA, ale stále odhodlane podľa britských tradícií.
By chceli cigáňov začleniť do ich spoločnosti, aby sa prispôsobili normám veľkého brata, podstatné je neodlišovať sa, každého znormalizovať podľa tabuliek, každému vymedziť jeho miesto a kontrolovať a špicľovať.
Komunista Straw kričí, že sloboda pohybu je chyba, viac sa mu pozdávajú zrejme gulagy, alebo búrske vyhladzovacie tábory. Keď ležal vo válove, tak konal opačne, čo by mohlo znamenať, akú inteligenciu musia mať jeho voliči, volia ho a pritom sám mení názory ako chameleón.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-19 22:49:55 b228945a

Sametová? Promarněná šance!


Sametová? Promarněná šance!
Gejza–píše o malom štáte, takže by to mohol byť aj väčší štát, len sa nazve malým. Kde vidíš jeho túžby zrušiť štát?
Keďže by štát majetok už nepotreboval, tak ho rozpredá, nie daruje tebe tyranovi. Neexistovala by vládna moc, ale súkromné vlastníctvo áno.
Zrušiť dane je sloboda, zrušiť mzdy je otrokárstvo, ti to nevyšlo, aj s tým strieľaním, ty nie si garantom slobody, ale hrôzovlády, lebo sloboda neubližuje nikomu, len jej upieranie.
Isteže voľby nebudú, načo by aj boli potrebné, aby sa hneď objavili paraziti, čo by chceli riadiť spoločnosť a rozkazovať za cudzie peniaze?
Kráľom by si mohol byť, jediné v čom máš pravdu, ale výlučne v postavení osoby ctenej v slobodnej spoločnosti, nebol by si vlastníkom, ani podielnikom štátu, len niekým kto má vplyv, ale takých osôb by mohlo byť viacej.
Opakom socialistických istôt nie sú neistoty a už vôbec nie tebou poskytované, ale mzdy, milodary, dobročinnosť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-18 00:24:23 5f66be79

Sametová? Promarněná šance!


Sametová? Promarněná šance!
Smartang–píšeš zdravice do telky, opakuješ mená, ale ten prednes, čím ťa oblažili, neprezradíš.
Čo myslíš pod pravdou a oficiálnymi lžami?


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-17 23:30:57 5f66be79

Deflace či Inflace, co pomahá? Obojí je nesmysl!


Deflace či Inflace, co pomahá? Obojí je nesmysl!
Gejza–o inflácii nepísal nič, lebo jeho zaujíma kúpna sila, koľko tovaru si môže kúpiť za napísané čísielká. Nie hodnota peňazí je pre neho prvoradá, ale množstvo nakúpeného. Jeho nezaujíma inflácia v spoločnosti ako celku, ale jeho osobné konto.
Aj za komunistov si bol ekonomickým machrom a poučoval si aká mizerná a klesajúca je hodnota meny?
Vplyv má každé centrálne rozhodnutie, ale nikto nie je povinný sa ním riadiť, pretože len ovce bľačia podľa príkazov vrchnosti, slobodný človek zvyšuje a znižuje ceny podľa seba, otrok sa najprv poobzerá čo k situácii porozpráva ČNB.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-17 23:20:21 5f66be79

Moskva je znepokojena výzvami k ozbrojenému konfliktu v Arktidě							
				Moskva je znepokojena výzvami k ozbrojenému konfliktu v Arktidě
Pisopati a ďalšia perepúť nedávno pochodovala Varšavou, títo teroristi na vojnu čakajú ako na spasenie, aj keď mnohí z nich sú zbabelci. Je síce možné, že pochodovali aj slušní, lenže prečo v jednom šíku s jednoznačnou spodinou? Asi túžia po množstve, nie dobro ich spája, ale počet, preto sú všetci spodina. Extrémisti sú ako hitlerovské bandy, zamindrákovaní, priživujú sa na skutkoch druhých, vraj Poliakov. Pre poľských nacistov skutok Poliaka, aj keby ním nebol, je vlastníctvom všetkých Poliakov, heslo komunistov bolo, že všetko patrí všetkým. „Patrioti“ sú etatisti, teda komunisti, aj keď komunistov, ako všetkých iných nenávidia, pretože komunisti vraj nemôžu byť „patriotmi“.
Nacisti pobehujú v uliciach lebo túžia po moci, po vláde, ktorej sa im nedostáva, sú nespokojní s vlastným rozpoložením v spoločnosti, bez groša, plní žlčovitosti, požadujú vybavovanie si účtov s nepriateľmi Poľska, ale najväčšími nepriateľmi Poľska sú práve oni, pretože nevedia zniesť pravdu a pokoj. Poliaci neboli v spore s Rusmi pokým sa „Poliaci“ neponemčili a nepotalmudčili, nenasali do svojej duše nenávisť k blížnemu. Nemecký duch postavil Poliakov proti Rusom a poľskí „patrioti“ na ňom stavajú a blúznia o odplate. Sú to choré duše, presne ako bežný americký „patriot“, len chudákom poľským nacistom nie je umožnené poľskosť prejaviť navonok, najlepšie dajakou vojnou, isteže na popud ich garanta USA.
Revú o dajakých deleniach Poľska, pretože vidia ako Poľsko to čo v minulosti síce malo v názve aj výraz Poľsko, ale bola to rzeczpospolita, jazykové a náboženské spoločenstvo ľudí, ktorí nenávisť nešírili, okrem vznikania únie. Hľadia nacistickým pohľadom na doby, kedy nacizmus v uvažovaní ľudí nikde nejestvoval. Ak výpestkovia nemeckého ducha a zúfalci z komunistického obdobia dnes šíria nenávisť, tak nemajú nárok sa pridružovať k poľsky rozprávajúcim v minulosti.
Nacisti nie sú Poliaci, len úplnou náhodou žijú dnes na území Poľska, hoci Poľsko by si žiadali ešte väčšmi stalmudčiť, presnejšie pomenovanie týchto nešťastníkov by bolo prekliatci, čo nenávidia mier a lásku, a len z dôvodu, že sa vykotili na svet práve v Poľsku, tak sú im ukázaní iní protivníci, ako ich klonom v Nemecku.

Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-11-16 18:56:05 b228c11f

Demokracie, dobro z definice


Demokracie, dobro z definice
Aké slobody nacistov a fašistov boli narušené? Že im rozpustili jednu bezvýznamnú straničku, lebo sa eštebácki „znalci“ domnievali, že sa inšpirujú nacistami aj pri tvorbe hesiel a emblémov? Kde je problém ak rovnakí ľudia pokračujú v novej strane?
Aké brutálne násilie? Že sa úplne slobodne rozhodli mlátiť s políciou či cigáňmi? Treba im pofúkať rany?
Českí nacisti a fašisti sú veľakrát protislovenskí teroristi, nech ich len utláčajú a to dôraznejšie, na bandu klamárov a odchovancov benešisticko–komunistického dejepisu sú príliš mäkkí.
Lož nie je nijaký názor, ale urážka pravdy, aj človeka. Sloboda urážania nie je slobodou, ale jej popretím, je „slobodou“ idiota papagájovať lži, zavádza, že v „slobode“ je si lož a pravda rovnocenné. Lož je dôkaz menejcennosti, podradnosti, podľudskosti jej nositeľa a taký sa nemá čo porovnávať ani len s tieňom pravdy. Zlo nemá právo na slobodu.
Je rozdiel ak niekto presadzuje triedny boj, prerozdeľovanie, s čím nesúhlasím ale to by sa dalo uznať ako názor, a potom, ak sa tvrdí, že za komunizmu sa mali ľudia v hospodárskej rovine lepšie, čo nie je ani názor, nie iba lož, ale ťažký zločin, a presviedčať nevedomých je ešte horšie navádzanie k opakovaniu chýb.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-16 18:24:31 b228c11f

Demokracie, dobro z definice


Demokracie, dobro z definice
Fašizmus a nacizmus je autorovi odporný, súčasne cituje masového vraha Churchilla. Slovo zločinca nemá nijakú váhu, dokonca ak sa vyšvihol nahor práve v demokracii, vo „voľbách“ ho vykopla väčšina voličov nie celkom obstojne, ale skôr vôbec zorientovaná v rôznych otázkach, ale ktorí už vedeli, že majú delegovať moc poslanca priemernému chlapíkovi, ale nadpriemerne škaredému. Jeho „význam“ sa preceňuje kvôli jeho bydlisku, ak by žil podliak jeho charakteru v Dánsku, tak dnes ani pes po ňom neštekne. Niekto má neustálu snahu lotrov pretŕčať a preháňať ich dôležitosť.
Ak by chcel žiť autor v monarchii, tým má na mysli čo presne? Monarchom by bol pápež z 12. storočia, alebo Stalin? Libertariáni vnímajú slobodu veľmi ľavicovo, pochybujem, že by nad sebou zniesli morálnu autoritu.
Holohoax je zakázané popierať až vtedy, ak by Boh dovolil popieračov prenasledovať. Zákon sa načmáral, ale musia obdržať najprv Boží súhlas, potom nájsť prípadného udavača a rozsudok. Popieračov je veľa, väznených málo, alebo sú veriaci nevýkonní, alebo im nie je dovolené konať.
Ty máš pocit? Sme v predajni voňaviek? Si presvedčený kým? Boľševickými učiteľmi? Čísla sú najdôležitejšie, už dávno vyskúmané, presné, alebo viac menej úplne presné. Nepotrebujeme pocity o zaokrúhľovaní, nie je dôvod sa vyjadrovať k propagande a používať ich pomenovania, pretože oni sú propagandisti a etatistickí znásilňovači udalostí, opis pravdy je nutný, a nie vyjadrovať sa k falšovateľom dejín. Oni sú ničím, nepodstatný k bádaniu o pravde. Nie iba holohoax je podvod, ale aj jestvovanie židov je výmysel, dvojitá lož tvrdiaca obrovské cifry obetí a tiež kým boli obete.
Nijaký oficiálny počet nie je stanovený, to by museli byť pavedeckí pahistorici úradnou inštitúciou a ak by boli v Nemecku postavený na roveň zákona, azda ich vývody by platili pre celý svet? Pravda o holokauste je dôležitejšia ako pochybná sloboda pravdu zverejniť. Pravda stojí vyššie ako sloboda.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-16 17:50:09 b228c11f

EU? Vytvoří občanskou neposlušnost, nepokoje a možná i válku


EU? Vytvoří občanskou neposlušnost, nepokoje a možná i válku
Regency–ty si nekľúčoval? Skrýval si sa na ústredni štb? Aký si mohol mať majetok za tvoju prácu? Platy boli veľmi nízke, čo si kúpil, čo si mohol kúpiť? Rozumiem, ty si chodil do kapitalistického tuzexu, takže si bol spokojný.
Asa–o čom točíš? Na jednej strane si radostný, že komunisti zamestnávali ľudí v nadbytočných profesiách bez úžitku, len aby boli akože zamestnaný, zároveň tých čo to umožnili máš za bandu? Komunizmus je fajn, len gerontov treba odkupnúť? Čo ty pokladáš za trestnú činnosť? Celý komunizmus je jeden veľký zločin.
Dnes ľudia bývanie nemajú, potkýňam sa o nich kam sa len vyberiem. Vás tieto výmysly stále bavia, vaše preludy beriete ako skutočnosť. Ľudia sú okrádaní daňami a odvodmi, ale splácanie úverov nie je nijaké vyciciavanie, pretože vás nikto nenúti si požičiavať, a pokiaľ si nepožičiate, tak nemáte nič, ak si požičiate, máte dlžoby, ale jedine vaším rozhodnutím. Odmietate platiť, lebo vás cucajú banky, ale mohlo by to byť naopak, že múdry človek pozná mieru, ak si požičia, tak preto, aby požičané zmnožil, teda on zarobil, ak vás banky cicajú, len preto, že je jasné, že vy len chcete kúpiť dajakú sprostosť a preto sa banke upíšete. V tom prípade sa úrok nazýva daňou za blbosť.Zdroj
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-11-15 22:59:36 b228c468

Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství


Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství
Sines–politici kradnú? Oznámil si skutok krádeže? Nevieš o tom, že sa sám dopúšťaš spolupáchateľstva neoznámením? Riešenie vidíš aké? Zrušiť úrady, štát? Keď nebudú dane, politici nebudú mať čo kradnúť. Súhlasíš?
Bločky–aké udávanie, vám nevadí, že sa na vás priživujú podvodníci, čo berú DPH od vás, ale ponechajú si ju?

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-15 22:37:21 b228c468

Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství


Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství
brano–prečo by mali vidieť to dobré v minulom a zlé v dnešnom, a nie zlé v minulom a dobré v dnešnom? Čo bolo dobré v minulom a bola to zásluha minulého? A nie obvyklosť dobrá v akomkoľvek režime.
Persil–Neboli bezdomovci, ale politickí väzni áno, boľševickí máchači mozgov detičkám liali marxistické jedy, aby komunizmus a jeho prorokov uctievali namiesto Boha. Aj keby komunisti zabezpečili blahobyt pre každého, hoci okrem papalášov, udavačov, eštebákov a iných kariéristov všetci boli takmer rovnostárski žobráci, aj tak je komunizmus zločinecký, pretože nenávidí Boha a slobodu čo dal človeku Boh. Neplánujte životy druhým, bezdomovci nie vždy prišli o ubytovanie, ak áno, vlastnou hlúposťou. Žijú ako kočovníci, boľševici odmietali kočovanie, pretože chceli každého zoradiť do stáda, každému určiť miesto v spoločnosti, oni zničili aj cigáňov, zoskupili ich do jedného žľabu, pretože pre komunistov žrádlo je všetkým, ale nepýtali sa cigáňov ako oni chcú žiť.
Ten prípad nevymyslel autor ale komunisti ako ty, pre ktorých je príkazaním kradnúť, aby niekto druhý sa nestal bezdomovcom. Komunisti zabezpečovali tie svoje „úlohy“ tak, že kradli a pekne rozdelili, pretože ľudia bez vedenia komunistov sú debili, ktorí by si nič ani nedokázali kúpiť a vymeniť. Ten prípad sa odohral v 30. rokoch, v dobe kolektivizácie, za čo mohli získať peniaze sedliaci v čase hrôzovlády Stalina? Jediné čo mali bolo obilie, aj to im boľševici kradli. Ty si len uveril táraninám, že komunisti každému zabezpečovali prácu, plat a bývanie. Zabezpečili genocídu a teror, myslíš, že komunistom záležalo na živote roľníkov, ktorí odmietali kolchozy? Stalin chcel živiť triednych nepriateľov? Boli okrádaní, aby boľševici v mestách sa mohli prepchávať.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-15 22:32:27 b228c468

Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství


Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství
persil–brániš každého len preto že je socialista a komunista. Také jednanie sa nazýva schvaľovanie trestného činu. Celý príbeh je úplne vymyslený stalinskou propagandou, zamýšľať sa nad motívami a udavačstvom je zbytočné. Jediné čo je pravdivé, uskutočnené je ako príbeh podali stalinisti, že pre nich je správne zaťahovať deti do služieb systému, že je správne rozbíjať rodinu v záujme štátu, že je vyžadované povinné a záslužné špicľovanie, udávanie, ohlasovanie skutkov, ktoré by mohli rodnú stranu zarmútiť, alebo rozzúriť. Že človek je otrok štátu a každý sa musí podriadiť, ináč ho zavraždia.
Dnes nie je NIJAKÝ kapitalizmus, udavači udávajú úradom, lebo slušní uvedomelí občania milujú rodnú stranu a neznesú, aby sused mal novšie auto, tak oznámia, či by si naň mohol ušetriť zo mzdy.
Zvláštne, že keď už každý si dovoľuje vypisovať ako sa všade kradne, tak koľkí z vás oznámili korupciu, úplatkárstvo, predražený kontrakt. Aký ste super informovaní, ale neoznámite nič, nevyšetrujete nič, ale v rozčuľovaní ste majstri sveta. Toto nie je udavačstvo, ale záslužný skutok, pretože skorumpovaní sú zamestnanci štátu a zneužívajú svoje postavenie, že sa im musí každý podlizovať aby ich milosti vôbec vypočuli v zákonnej lehote. Čím viac úradníkov pozatvárať, tým lepšie, lebo sú zbytoční, buzerujú a profitujú z byrokratických predpisov.
Maňka je kapitalista? Ten sa trasie na koryto, kde by mohol prerozdeľovať z nakradnutého, čo by sa chystal robiť, ak by sa všetky úrady zrušili? Taký stav by bol smrťou všetkých kariéristov. Čo máte stále mániu niečo riešiť, a najlepšie nadiktovať vaše postoje pod hrozbou trestu. Cigáni nedostanú nič a to je všetko, ak by z núdze začali páchať viac zločinov, tak napríklad socialisti by mohli ich vykrmovať z vlastného, aby hrozbe predišli. Vy viete vopred ako cigáni zareagujú?
Rodičia čo páchajú trestné činy asi nie sú socialisti, oni by si iste nedovolili porušiť zákon. Ty nabádaš deti, aby udávali, aby došli správni policajti, aby ochránili spoločnosť?
Ty si dokonca odborník na zdravú výživu, porovnával si jedlo a jeho zloženie, alebo len šíriš paniku? Ja si myslím, že podvodníci s jedlom sú socialisti, pre ktorých je podvádzanie zákazníka zmyslom života. Hádam nechceš tvrdiť, že poľnohospodári si prajú zrušenie dotácií a celého ministerstva a uvedenie do praxe voľného trhu? Ak nie, tak sú socialisti a podvodníci, ak by chceli, tak sú kapitalisti a podvodníci. Pre teba je každý žobrácky sedliak kapitalista a jeho sebecké konanie hádžeš na kapitalizmus, hoci kapitalizmus je neosobný, je len nákres, že v slobode bez zásahov chce vidieť rozvíjať sa hospodárstvo. Že ľudia sa správajú ako svine súvisí s ich skazenou prirodzenosťou vyplývajúcou z dedičného hriechu. Štát neokráda ľudí, ako by mohol, veď je svätý, a platbu za vodu odmieta, taký je štedrý.
Kto dnes zomiera od hladu? Ak ho vidíš, tak ho nakŕm, alebo to je práca ministra? Potrebuješ vládu, aby nikto nehladoval?
Peter mal vymyslieť stroj, aby mal benefity pre seba, aby prežil predáva drogy, on nechcel, on musel, lebo kapitalizmus ho prinútil, aj kapitalistická banka mu vzala byt, ale že požičané predrogoval, o tom už mlčíš.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-15 22:07:34 b228c468

Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství


Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství
Jan–Nechcel by si písať tvoj slogan s pepíckym mäkčeňom? Bude to znieť ešte učenejšie.
Socialisti nie sú Slovania, zaočkovali do vás nemecko–židovské gény, halucinácie rabínskych vnukov prikladáte ako požehanie pre Slovanov, ale prinášate len smrť a porobu.
Socializmus je popretím slobody, priať koncentračný tábor pre všetkých opäť a znovu je recidíva nepoučiteľnosti a ťažký zločin.
Písmo je plné čistej pravdy a poučení, bolo určené sprvoti Hebrejom, a nie židom, ako kvákajú neznalci a NIKOHO do ničoho nenúti. Je len ponukou, pretože Boh na rozdiel od socialistov uznáva slobodu človeka. Pravda nikoho nemôže zmanipulovať, pretože pravda žiari, pravda vychováva a pravda nepotrebuje človeka, ale človek pravdu, aby mal povraz. Lož manipuluje, jej lživou rukou je vedený človek.
Neskutočné, židovský parazit Marx a iní talmudskí paraziti celý život zasvätia balamúteniu gójov, aby ich priviedli na jatky a gójovia sú im ešte vďační. Ešte aj v čase keď ich budú ich učitelia vraždiť budú gójovia kričať proti biblii.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-15 18:03:04 b228c468

Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel							
				Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel
Ty si písal, že nesúhlasíš, že vláda je neschopná, takže grécka vláda je schopná keď si požičiava miliardy, lebo podľa teba ich niekto popohnal si požičať, lebo podľa globalistov nemožno Albánsko ani len v náznakoch ponúkať, lebo práve Grécko je zem zasľúbená, na nich sa globalisti zacielili. Namiesto, aby si priznal, že sa zadĺžili úplne z vlastnej vôle, nanajvýš globalisti z ich hlúposti niečo načerpajú, vymýšľaš sprisahanie, kedy nemateriálnych čistých a striedmych ľudí s bodákmi donútili zamestnávať miliardu štátnych zamestnancov a tiež 84. plat im bol vnútený, lebo vláda sa nechala nakaziť vidinou malého zisku z pôžičiek.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-14 21:14:30 b228e085

EU tisk eur do nekonečna a dál?


											EU tisk eur do nekonečna a dál?
Napísal som čo aj ty, že vás gójov okrádajú, ale som nelamentoval ale upresňoval. S demagógiou uspeješ len u nepoučiteľných fanatikov. Aby si prekvapujúco židákov nestretol aj v chladničke, tie koťuhy číhajú na gójov všade.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-14 20:47:27 b228e085

Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?


Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?
Nower–tie chýry vypúšťa tvoj otec satan.
Tebe nevadí hlásenie odchýlok, bludov, rúhaní v Ríme, ale šatstvo, si z módnej polície?
Majú peňazí ako korporácie a ty nemáš, tak musíš hromžiť. Ty si im zakázal mať majetok? Ja zakazujem mať majetok takým ako si ty.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-14 20:32:14 b228e085

Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?


Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?
Čo to má byť západná civilizácia? Nie je jediná, je ich miliarda, kto vidí jedinú, sa zrejme inšpiruje vedúcou úlohou KSČ v spoločnosti, kde si iný pohľad nevedeli predstaviť, dokonca mu zabraňovali. Jediná civilizácia je porušením slobody človeka, totalita jednakosti. Každé jedinečné dielo tvorí vlastnú, zvláštnu civilizáciu, spája rôzne podnety. Takzvaná západná civilizácia je dnes stále jedinou možnou cestou, alebo dnes už sú aspoň dve?
Vďaka cirkvi sa rozvíjalo zdravotníctvo, poľnohospodárstvo? Isteže nie, má inú úlohu. Komunistické nemocnice tiež rozvíjali kňazi?
Kláštory zachovali antické diela? To by malo byť obžalobou prepisovačov, že bezbožné knihy sa dochovali, ale mnohé kresťanské naopak. To má byť úlohou mníchov, venovať sa márnostiam? Potom ich nábožentvom bola vzdelanosť, prorokom Platón, kňazom písmo a predmetom uctievania brko.
Sväté pravoslávie vytvoril Boží Syn nie kvôli pomoci ľuďom, ale pre spásu, pokánie, odpustenie hriechov, aby ich k Sebe pripútal.
Herézy v Ríme sa neustále nabaľujú, pretože od prijatia prvej sa nedajú zastaviť. Aký koreň, také plody. Ak si niekto namýšľal, že je Božím zástupcom na Zemi, tak musí svoje plnomocenstvo aj uplatniť, a to narušením pravdy, svojvôľou, vlastnými dogmami, lživým výkladom Božích slov, aby ich upravil pre svoju slávybažnosť.
Pre nich bolo úplne prirodzené, ak úlohou ich heretického náboženstva bolo pestovať vedu a všetko možné svetské. Biskup ako veliteľ vojska.
Lžipápeži vo Vatikáne nemajú autoritu, ten dnešný je miláčikom protikresťanských médií, čím je vyrieknutá aj jeho úloha. To si myslíte, že keby heretické prekrúcanie Božích slov bolo pravdivé, že by Boh dopustil ako svojho zástupcu komunistického šaša?
Križiacke výpravy dopustili rozšírenie heréz v svätej zemi, dovalili sa na územia, kde nemali žiadnych veriacich a ukradli Božie chrámy pre seba.
Európa sa pred čím mala brániť? Pred islamom? Násilná katolizácia prebiehala nehatene aj na osmanských územiach. Pravoslávie si žilo vlastným životom bez zásahov sultána, na rozdiel od rozpínavosti pápežencov cez únie.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-14 20:23:48 b228e085

Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?


Prečo neuznávať kresťanstvo a cirkev?
Kresťanstvo rozširovali Hebreji, nijakí židia. Hebreji svoj pohľad neprimiešali, apoštolovia boli Bohu poslušní, kvôli Bohu sa nechali vraždiť. Zapierali vlastný život, len aby získali večný. Hebreji, ktorí Boha odmietali kresťanov ohovárali, rozširovali o nich klamstvá, títo klamári primiešali vlastný pohľad na Božie náboženstvo.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-14 17:35:57 b228e085

EU tisk eur do nekonečna a dál?


											EU tisk eur do nekonečna a dál?
Gójovia opäť mudrujú. Na burze môže niekto „okradnúť“ jedine sa priživujúc na prelietavej neustálenej hodnote akcií, alebo špekuľovaním s rýchlym predajom a kúpou.
Máš vlastný podnik, ponúkaš jeho účastiny na odkúpenie na burze? Obchodujú gójovia na burze? Gójovia obchodujúci na burze môžu aj zbohatnúť, alebo to nedokážu? Vždy ich predbehne podlý chamtivý židák?
Dividendy sú už zdanené, opakovane po zisku, aj tie ti pijú krv, ty by si len zdaňoval a kradol, to ťa naučili židáci, leninovci, stalinisti, tí len kradnúť dokázali, a vraždiť.
Gójovia majú obrovský majetok a židáci im ho chcú ukradnúť, a keďže sú tupý dobytok, tak sa nechajú olúpiť o všetko. Lenže to nie je chyba židákov, ale gójov, ktorí si majetok nadovšetko ctia, ale oň prichádzajú vlastnou nemohúcnosťou.
Ak by všetky tvoje babské povedačky o hospodárstve boli pravdou, gójovia nestoja za nič, stále sa prejavujú ako stádo otrokov, ako napríklad teraz v súvislosti s voľbami, koľko žobráckych gójov je pohoršených narušením demokracie, vidia extrémizmus, takéto socky ľutovať nemienim, ale hovorím, ak vás okrádajú keď pracujete za minimálnu mzdu, ak zvyšujú ceny vašich obľúbených pochutín a pijatiky, alebo DPH, všetky tieto nástrahy si zaslúžite, lebo vy nie ste iba chudoba, ale ste systémoví hlupáci. A keď sa na voličoch smeru priživí niekto, koho žukov nazve židákom, hoci ten židák má árijskú tvár, aj árijské meno a v synagóge nebol ani na výlete, aj to je správne.
Vytlačia sa, požičajú súkromným bankám, banky požičajú občanom, ak by podľa teba občania iba strácali každou pôžičkou, tak sú korunovaní hlupáci, že vždy len preplácajú kvôli krátkodobým pôžitkom. Nedokážu si požičať za účelom, že by oni sami profitovali.
Gójsky mozog by si nič iné ako súčasnosť ani nezaslúžil, ale ty realitu odmietaš prijať, a namiesto toho vnucuješ socialistické inžinierske fantasmagórie, v minulosti stroskotané v oceánoch krvi. Ty zabúdaš na maličkosť, o ktorej stalinisti neuvažujú, neprihliadajú na ňu, slobodnú vôľu.
Jedine slobodný trh prináša rozkvet, v slobode a mieri sa zarába v celej spoločnosti, že teba židáci okradli nesúvisí so slobodou, ale jej zneužitím, kvôli židákom a strachu pred nimi chceš zaviesť stalinistickú diktatúru bez slobody, koncentrák pre každého, aby náhodou sa na gójoch nepriživil, treba tomu predísť. Hospodárska nesloboda je výplod talmudských mozgov.
Mesežnikov je neárijský židák a zamestnanec ÚV KSS, je jasné, že pod pravicou myslí modrých ľavičiarov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-14 17:17:32 b228e085

Fašisti na Slovensku posilňujú a vládny SMER sa iba prizerá.


Fašisti na Slovensku posilňujú a vládny SMER sa iba prizerá.
Nower písal, že fašizmus je vláda korporácií, ktoré rozhodujú o spoločenských zmenách, teraz píše, že fašizmus je zárodok radikálnych socialistov. Tak si ujasni, aký je podľa teba fašizmus. Ale možno by sa dali skĺbiť dva výroky, že korporácie by boli štátne, to by ich musel aj vymenovať.
Mussolini bol tvrdý socialista, ale zmenil postoje, neskôr sa k nim vrátil.
Fašizmus síce riešil predkladané úlohy značným násilím, ale potom je fašistická aj polícia, teda vlastne celý svet ak sa niečo musí vynucovať.
LordX–výborne, že krásnučké zákony nie sú totalitné, že ich môžeš porušovať kedy chceš a sú napísané len tak bez príčiny znudenými úradníčkami, ktorí síce nimi zaplnia 5000 strán, ale zo srandy, ak ťa niekto udá za ich porušovanie, tak policajti za tebou nepolezú, ty ich nemusíš dodržiavať vôbec, žiadne sankcie, násilie, vyšetrovanie, tie zlé totalitné zákony napísali predsa len komunisti.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-14 00:26:35 b228c75a

Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel							
				Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel
Popísal si priebeh ako sa dostať do dlhov, ale v tom nie je sprisahanie, niekto sa precenil, požičal a nevložil ich do činnosti, kde by získal viac ako má splácať. Grécke vlády boli by schopné jedine ak by jestvoval plán, ktorý by chcel priviesť Grécko na mizinu. Videl si dokument ako Grécko predtým stálo, až sa ho rozhodli globalisti položiť na kolená, prečo rovnako nepostupovali v Albánsku?
Sprivatizuje sa vodná spoločnosť, ale aj ty ju môžeš kúpiť. Tvrdíš, že by si ľudí otrávil? Prečo by štát nemohol mať záujem na nedostatku pitnej vody, ak už nedôveruješ privatizérom? V štátnej správe pracujú anjeli?
Spoločnosť bude bohatnúť neustále, jediné čo by narúšalo harmóniu je skutočnosť, že vždy musí byť niekto najchudobnejší a pokiaľ ich bude príliš a budú hluční, tak vojna dorazí. Čia bude vina? Chudobných lebo odmietajú žiť skromne, alebo pracháčov čo bezcitne šľapú po biednych?
Žukov–to si prehnal silnou dávkou, alebo si na ňu zabudol?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-13 23:14:47 b228c75a

Der Spiegel: Americká paranoia je kulturní jev							
				Der Spiegel: Americká paranoia je kulturní jev
Fašizmus vymyslel duce, znamená stavovské usporiadanie spoločnosti, aj snemu, jeho pomenovanie vychádza zo zväzku prútov obopínajúcich sekeru.
Používanie rovnakosti fašizmu s vládou korporácii je zneužitie názvu iného politického hnutia. Vymysli si nový názov.
Vo fašizme mala vláda silnú úlohu v hospodárstve, aj keď nie natoľko ako dnes, fašizmus v republike po 1943 zoštátňoval, tak ako by mohol byť vládou súkromných korporácií, ktoré by im diktovali?
Patriotizmus vystupuje od otca, k otčine, aký patriotizmus vidíš v amerických vojnách v zahraničí? Tam ide o jasné podriadenie sa americkej vláde vo výbojoch, presne rovnako sa „patrioti“ správajú aj v USA pri svojej politickej zaslepenosti. Oni nie sú „patriotmi“ spojitosťou s územím (pri vojne s UK áno), ale s amerikánstvom ako takým, duchom USA. Dnešní „patrioti“ azda bojujú s UK novú vojničku? Ich „patriotstvo“ má iný účel a náplň.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-13 21:10:46 b228c75a

Glosy moderátora semináře o Aldousu Huxleym


Glosy moderátora semináře o Aldousu Huxleym
Lenina Huxley bola postava v Demolátorovi so Stallonom.

Aké knižky čítali nemeckí generáli, alebo Lenin keď čistili pred Hitlerom? Ak sa niekto podujme vraždiť, tak musí si najprv prečítať odporúčanú literatúru? Lebo ináč by na to ani nepomyslel?

Krupp nič? Čo je zvláštne ak pracháči financujú politikov? Ale je rozdiel financovať židovských revolucionárov v Rusku a dajakých ucháňov z Rakúska v požidovštenom Nemecku. Lebo tí v Rusku rúcajú čo je dobré a obdarujúce a v Nemecku sa už nemá čo ničiť, nanajvýš posúriť Nemcov k novej vojne.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-13 20:45:46 b228c75a

Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel							
				Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel
Ak je v núdzi nemusí sa zadĺžiť, sa môže napríklad uskromniť, prípadne si nepožičia peniaze od lumpa. Ale nájde niekoho serióznejšieho, ktorý úroky nežiada. Prečo si napožičiaval ak napokon nevracia? Jasné, že ho budú stále vydierať, pokým všetko nesplatí. Ty uvádzaš príklad hlupáka, pretože chceš ilustrovať, že ľudia nie sú všetci dostatočne chápajúco vyvinutí, teda nerovnosť je prirodzená a niet sa prečo nad tým zamýšľať, alebo žeby sa hlupákov mala ujať boľševická ficovláda, ktorá ich bude za výmenu volebného lístka ochraňovať pred hlúpymi zmluvami, alebo ukazuješ všetkých požičiavajúcich ako chamtivých supov?
Grécko ktorý ostrov stratilo? Len boli vybraté (alebo iba chceli?) dajaké neobývané s možnosťou ich kúpy. Tie ostali súčasťou Grécka a úradníci by majiteľov mohli buzerovať. Grécko je zadĺžené, tak predáva majetok, načo vôbec má grécka vláda obrovský majetok, vrátane ostrovov a smelo si požičiava miliardy? A keď príde čas zúčtovania, tak sa pokladá za obeť? Ak vláda má vlastný majetok, mohla by ho zveľadiť, zarobiť na ňom, ale zrejme nad tým neuvažovali, preto musia znášať rozhodnutie tupých voličov, ktorí zvolili neschopákov.
Poľnohospodárstvo vždy boli čisto súkromné či obecné, privatizovať ho je možné jedine z dôvodu, že štát nakradol polia, lesy. Privatizácia má účel vás zabiť? Možno ani v Afrike nie je taký stav, aký opisuješ. Ľudia v predmodernej dobe nemali zdravotnú starostlivosť nijakú, nepatrnú a prežili. Ty len uvádzaš, že v dnešnom svete nie každému by bolo dopriate to čo najväčším pracháčom.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-13 20:22:23 b228c75a

Má virtuálna mena Bitcoin budúcnosť?


Má virtuálna mena Bitcoin budúcnosť?
Internet objavili pre ovce? Potom prečo neovce ho používaju tiež, aby ovce poučili ako sa nimi manipuluje?
Ovce práve sú bez predstavivosti, by chceli vziať tvorbu meny zo súkromných rúk, bez toho, aby súkromné mená pomenovali, presne a prísne vedecky, žiadne dohady a predhodené výmysly. Ukážte tých súkromníkov zo súkromnej meny euro, alebo konečne už prestaňte šíriť paniku. Povedzte na rovinu, že podľa vás komunistické štátne banky boli ozaj štátne ale dnešné štátne banky nie sú v skutočnosti štátne, ale súkromné a preto sa treba vrátiť k osvedčenému riadeniu spoločnosti.
A keď odmietate platiť úroky, tak založte vlastnú banku a poskytujte bezúročné pôžičky a zároveň plaťte úroky za vklady, a potom si nezabudnite vyzdvihnúť vyžehlené šatstvo, ale nezaplaťte im nič, veď za služby sa predsa neplatí. Som zvedavý ako vám odvetia.
Centralistický monopol štátnej banky treba zrušiť a uvoľniť vytváranie meny kýmkoľvek, vytvoriť súťaživosť a konkurenciu.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-13 01:57:20 b2289c46

Der Spiegel: Americká paranoia je kulturní jev							
				Der Spiegel: Americká paranoia je kulturní jev
V Nemecku poznali národný socializmus, nie fašizmus.
Kult americkej handry je strašný, nenazval by som ho patriotizmom, ale etatizmom, pretože sa nejedná o vzťah k územiu, ktoré vymodeloval Boh, ale k jedovatému duchu usa, ktorý roznáša vláda a jej pomocníci médiá. Americký nacizmus je pýchou, ktorú chcú rozširovať medzi nevedomých, zablúdených v cudzine, a vykonáva ho vláda prostredníctvom vojska. Americký „patriotizmus“ má kolektívneho ducha s ústredím velenia vo vláde.
Rockefellerovci nie sú židia, nikto spomedzi nich nepatril do satanovej synagógy. Ti prekáža, že Rockefellerovci sú vraj židia, aj to, že židia boli v táboroch? Nemyslíš, že ak ty sám Rockefellerovcov obviníš, že by si zaslúžili skončiť v táboroch? Azda navrhuješ iné formy trestu, alebo beztrestnosť?
Boh sa mohol narodiť len raz, nie na celom svete, preto mal iba jednu matku, vyvolenosť Hebrejov súvisela s výberom matky, to čo spomínaš ty, je obvyklá ľudská prevrátenosť, keď nepremýšľajúci, neposlušní a hlúpi Hebreji Božiu radosť nad jednotlivcami ako Abrahám vztiahli na seba, teda že aj oni bez toho, aby konali skutky Abraháma sú vyvolení a tiež si sami vymysleli čo tá vyvolenosť má prinášať iba im. K tomu sa pridružili nehebreji, ktorí nie sú príbuzní Abraháma ani podľa rasy, ani náboženstvom, len si pyšne namýšľajú, že postačí vyťahovať prekrútené frázy zo starého zákona, čím na nich tiež dopadne vyvolenosť. Božie chápanie vyvolenia jednotlivca a jeho potomkov je nezlučiteľné s bláznivými sektárskymi poblúdencami. Všetko čo Boh prikázal porušujú, akú už len vyvolenosť môžu nosiť?

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-13 01:37:04 b2289c46

Telá zabitých sýrskych kresťanov boli hodené do studne


Telá zabitých sýrskych kresťanov boli hodené do studne
Evolúcia je lož lží, vychádzajúca z veľkej nenávisti voči Bohu, popierajúca Božie jestvovanie, Božie diela, Boží súd, namiesto toho si vymysleli náhodu spred biliardy rokov, ktorá z nudy vybuchla a stvorila dokonalý usporiadaný vesmír a opice, opiceľudí a z nich vraj ľudí.
Viera v evolúciu pôsobí na psychiku veriaceho obdobne ako u veriacich v holú kosť, dokonajú v zúfalej nenávisti, pretože sa nejedná o obvyklú lož dotýkajúcu sa susedských sporov, ale o dobrovoľné odovzdanie seba do moci satana.
Niektorí po grécky píšuci v staroveku si vysvetľovali pôvod sveta, a hľadali ako prapôvod rôzne živly, alebo aj ich zhluk, ale v tom nevidím nič znepokojivé, nepoznali pravého Boha, len si kládli otázky, z ich vlastného vysvetlenia nevytvárali náboženstvo, nevymývali mozgy povinne z nariadenia štátneho teroru nevinným žiačikom.
Všetko v Písme je pravdivé, nič nie je ukradnuté, len podobné, iné písomnosti písali o rovnakej udalosti, v iných jazykoch a v inom čase, aj keď mnohokrát nie celkom presne, podľa ich vlastného vnímania minulosti, alebo aj ako očití svedkovia.
Prečo vy rúhači neuvažujete, že z písma iní odpisovali? Pretože tých druhých nemáte prečo nenávidieť, ale Boha áno vždy?
Bájkami nemôžu byť blízke skúsenosti starovekých ľudí, ale blúznenia ľudí dneška, ktorým nerobí problém si predstaviť zadatovanie 5000 miliárd rokov.
Že vraj Darwin niečo odvrhol má rovnakú relevantnosť akoby Hitler pred smrťou niečo odvolal. Aj keby to bola pravda, tak Darwin je vinný za výčiny jeho nasledovníkov, ktorí jeho bláznivé lži pokladajú za pravdu absolútnu, berú ju ako skutočnosť, už len všetky svoje „myšlienky“ a „objavy“ vsúvajú na tú jeho schému. Aj tu v diskusii papagájujú Darwinizmy, bez ohľadu na jeho prípadné opustenie vlastných preludov. Nemajú úctu k tvorcovi prvopočiatku ich „viery“.
Zem nemá ani 6000 rokov, v diskusiách si kadekto dovoľuje urážať Boha, ale ste ochotní povedať vaše klamstvá do tváre Boha vediac o tom, že Boh vás za vašu povážlivosť nepríjme k Sebe?

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-11-12 19:31:57 5f673732

Komunistické školství potřebuje více trhu!


Komunistické školství potřebuje více trhu!
Čo je zmyslom náplne škôl? Vyučovať a vzdelávať o pravdách, javoch, udalostiach.
Spomínaný myslí iba na seba, že nemá na nájom nemá čo koho zaujímať, nič o jeho prínose pre žiakov nehovorí, len si naduto myslí, že je nedostatočne ohodnocovaný. Čo mu bráni sa zamestnať vo fungujúcom komunistickom školstve, ak mu ponúka geniálne podmienky?
Štát nakradne čo najviac a potom plytvá bez ohľadu na výsledky výučby, za vybájenú mimoškolskú činnosť, štát zaujíma len zamestnanosť, čo najviac poddaných duší voči štátu. Čím viac otrokov štátu, tým pre nich lepšie.
Chudák učiteľ musí cez prázdniny sa ponížiť na úroveň robošov. To je nehanebný príklad komunistov, navonok bránia pracujúcich, ale pritom ich prácou pohŕdajú.
Nielen školstvo, ale všetky nevýrobné inštitúcie si žijú nad pomery, aj z ich prepočetnosti, aj z preplatenosti a zbytočnosti. Pritom akými dôležitými sa pokladajú byť, ale nebyť štátu by boli úplní niemandi.
Prepustiť všetkých štátnych zamestnancov, alebo zaviesť totálne čistenie, a kto nesplní prísne podmienky, tak odletí. Nerozumejú, že sú príťažou? Dokedy budú príživnici živení, len preto, aby boľševickí a modrí ľavičiari mali verných voličov?
Štát nepotrebuje učiteľov, ale štát potrebuje zamestnancov, ktorých bude vykrmovať za protihodnotu voličských hlasov. Nemyslím, že komunistické školstvo poznajú jedine v severnej Kórey, ale otázka stojí kde takého niet?

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-12 18:31:13 5f673732

Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu							
				Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu
Jambo–Napísal som vetu–Ako vidím, tak komunisti vymyli lebene aj tým, čo tých komunistov vraj odmietajú.
Čím som narážal na aaa, ktorý nadmieru si ctí zákony a kvôli ich zneniu uráža mnohých, hoci ani nezdokladoval, či sa ten zákon aj uplatňuje v praxi, ale rozčuľovať sa nezabudol.
Havel bol lump, ale podniky boli štátne a rozhodovala o nich vláda, pokiaľ by boli súkromné, tak Havel by musel držať pysky. O štátnych podnikoch rozhoduje vláda, alebo jej splnomocnenci, je mýtom, že občania môžu rozhodovať o štátnom majetku, alebo zamestnancov sa budú pýtať, čo sa bude vyrábať. Havel bol chrapúň od počiatku jeho vystúpení, ale nie iba kvôli zbrojovkám, Havel mal obrovskú popularitu, stádo OFcí získalo cez 50 % hlasov, voliči Havlistov majú tiež podiel na krokoch havlistickej vlády.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-11 19:49:48 b228a903

Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu							
				Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu
Capko–Dnešok má počiatok v komunizme, komunisti dovolili zabíjanie nenarodených detí, nahnali ženy do otupujúceho zamestnania, deti do jaslí, aby zahubili rodinu, že dnešná doba navršuje nové zvrátenosti neočistí komunistickú hrôzovládu.
Ak sa znepokojuješ nad dnešnou mládežou, tak za ich vyvádzanie môžu ich rodičia, že im dovoľujú zhýralosť, pretože aj ich rodičia boli zrejme takí istí, preto im nie je nič zvláštne na správaní sa ich detí.
Protikresťanská propaganda je dielom komunistov, odrezali ľudí od Boha a Jeho zákonov, preto aj ich deti zlyhávajú, lebo nemajú pevný základ o čo sa oprieť, ale ak aj televízia je skazená, čo robia rodičia? Ako vyvažujú podlý vplyv televízie? Načo im je televízor? Pretože ho berú ako súčasť života. Deti sú odrazom rodičov a televízie len využívajú a znásobujú skazenosť ľudí. Sú až dôsledok.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-11 19:29:37 b228a903

Psychologické praktiky bánk alias úžera


Psychologické praktiky bánk alias úžera
Štáty síce sú odveké, ale právo na razbu meny mal panovník, alebo aj tí, komu delegoval právomoci.
Čo sa dnes nazýva štátom je etatistická predstava štátu, zaopatrovateľský ústav, spoliehanie sa vo všetkom na vládu, tá sa má starať o prežitie poľnohospodárov, o choroby alkoholikov, o šport, o dôchodcov, čo rozbíja rodiny a vytvára starobince. Už stačilo, výsledok je rumovisko.
Moderný štát nemá mať právo vôbec na nič, neprináša úžitok, je zbytočný a hrozbou.
Ktože vydáva peniaze dnes ak nie štát? Áno, banka, ale tá nie je súkromná, možno nezávislá na vládach, ale nie súkromná.
FED síce je čiastočne súkromný, lenže skúsenosť USA nie je obvyklá v ostatnom svete.
Právo vydávať vlastné peniaze by mal mať úplne ktokoľvek, silná entita, ktorá vie garantovať ich uplatnenie na trhu a vzájomnú súťaživosť mien. Nie jediná štátna banka monopolistická, ale hoci aj 156 mien, čo by si vzájomne konkurovali.
Bankári nie sú elitou, majú istý vplyv a to je všetko, že sa im podlizujú vlády svedčí o ich zbabelosti a bezcharakternosti, členstvom v tajných spolkoch. FED má tlačiareň, ale do veľmi malej miery, azda myslíte, že každý jeden dolár je nekrytý akoukoľvek protihodnotou? Azda sa nič nevyrába, nezvyšuje sa počet ľudí a teda aj ich činnosti? Komunistické peniaze boli vyvážené? V ZSSR istý čas bol súbežne platidlom rubeľ, aj červonec, vlastne aj bony boli inou menou a akou žiadanou. Čím boli kryté bony na rozdiel od korún?

Zdroj
-
 41% ( 7 people voted )
+
2013-11-11 02:52:01 b228f576

Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi


Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi
One–Fico je zlodej, pretože zvýšil dane, že ich neuvažuje zrušiť? Politici vždy budú kradnúť a hrabať pre seba, pretože vláda a obce majú peniaze, a teda celú škálu možností ako vyriešiť presunutie aspoň čiastky do vlastnej peňaženky. Jedine odstavenie štátu od peňazí vyrieši zlodejčiny. Niet daní, niet čo ukradnúť pre politika a tiež niet čo vyplytvať na nezmysly, ktoré akože má zabezpečovať štát.
Tí traja to sú všetci? Modrí boľševici nekradli? Rozumiem, ty si ich volil, tak do vlastného hniezda nestrieľaš.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-11 00:17:56 b228f576

Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi


Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi
To je už vrchol čo píšeš. Odmietaš ľudí zamestnať vo vlastnom podniku, kde by si ukázal tvoju dobroprajnosť v odmeňovaní, čakáš na vládu, pretože vláda musí riešiť a má predsa prostriedky nakradnuté od občanov. Ty máš ľudí za neschopákov, detičky, ktoré potrebujú opateru vlády, ale vláda sa môže hrať na dobrodincov len potom, ako iných drsne okradne a tiež tým „ľudomilstvom“ vláde priznávaš moc nad ľuďmi. Pretože vláda nemá iba „povinnosti“ zachraňovať nezamestnaných, ale osobuje si právo zasahovať takmer do každej oblasti života.
Nezamestnaných si nakŕm a ošať sám, ak ti na nich záleží, skôr ich chceš len využiť v tvojom ideologickom boji, socialisti sú sebci, „pomáhajú“ prostriedkami, ktoré museli uchmatnúť pod hrozbou násilia.
Aké je tvoje riešenie nezamestnanosti? Prečo by vôbec niekoho mala zaujímať nezamestnanosť? Čo je smerodatné, práca pre cigáňov, alebo nariekať nad ich nezamestnanosťou? Môžete byť vy socialisti niekedy spokojní, ak by sa nezamestnanosť stratila, tak by vám chýbal dôvod vašej zúrivosti, ale keďže v spoločnosti vždy bude niekto najchudobnejší, takže opäť si nájdete nešťastníkov, ktorých budete burcovať do záhuby.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-11 00:11:13 b228f576

Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi


Občanské vysílání: televize od lidí pro lidi
Charity sú zlodejčina, lebo sú organizované, potrebujú okolo seba milióny príživníkov, dokonca si môžu ponechať obrovské položky, prípadne aj „dary“ odpísať z daní, okrem toho zrejme nikto nekontroluje využitie prostriedkov, ktoré niekto z dobromyseľnosti poskytol.
Pozrime sa na štát, ukradnú miliardy a skončia na účtoch boľševických papalášov a dôvod, pre ktorý si ich zaumienili ukradnúť sa nerieši, tak si to myslel ariel? Nie je persil ten emigrant, ktorému neumožnili rozlet a preto musel zdupkať do zeme zasľúbenej, kde za 1 deň zarobí viac ako predtým za celý rok, a ktorý odmietol nasledovať cestu kubánskych revolucionárov, pretože len rád reční a sníva komunistické bláznovstvá, ale je lenivý ich uskutočniť? Dnes sú mizerné platy kvôli komunizmu a ich bankrotárskemu riadeniu hospodárstva. Je veľmi povážlivé ak si niekto dovoľuje byť nespokojný z mzdou dnes, ale zároveň velebí komunistické otrokárstvo.
Hranolove istoty? Úbohosť urážania, dokonca pôvodu od modroboľševikov. Istoty a iné nezmysly sú pokračujúcou cestou socialistického uvažovania, že vraj vláda má povinnosť zabezpečiť zdravotnú starostlivosť, vyriešiť nezamestnanosť a všetky problémy ľudí. Keď vy boľševici ste kvôli týmto bludným chiméram rozvrátili spoločnosť, tak je to v poriadku, ale Fica kvôli tomu urážaš? Ty len nevidíš výsledky u Fica, ale u boľševikov áno, ideologická slepota a nenávisť medzi súdruhmi.
Aký internet majú v severnej Kórey? Alebo hoci aj v Číne. Zneužívať internet na zvelebovanie komunistickej tyranie je obrovský prepych, ktorý nebol umožnený vládou spred 1989 jej kritikom. Ako sa snúbi obdivovanie komunistického koncentráku s vlastným výberom? To ide o odnož "vylepšeného" komunizmu s ľudskou tvárou, keď už sa toľko šíri nespokojnosť?
Zabudol si na rozhlas, platí sa, lebo poplatky vymysleli súdruhovia z vedúcej úlohy strany a dnešní súdruhovia ich krédo nezrušili. Prečo by sa nemohli hradiť bezodné komunistické televízne molochy, ak zároveň požaduješ platenie daní? Len zo sebectva, preto, že ju nesleduješ, nepotrebuješ ju a platenie ťa obťažuje, ale iní majú povinne odovzdať výpalné, aby právo na prácu bolo sprístupnené každému. Debilita je skôr vyjadrením toho, kto platbu žiada, a nie tých, čo platia, nemyslíš?

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-10 23:46:11 b228f576

Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu							
				Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu
Komunisti vychovali nerozmýšľajúce deti, čo bez vlády a nariadení nedokážu jestvovať. Úplne ich k sebe pripútali, čo vidieť dodnes, preto pozemky, ktoré mohli získať odmietli, lebo komunisti ich vlastnej iniciatíve nenaučili, alebo sa nechceli hádať s miliónom iných dedičov, prípadne ich pôda nelákala.
Na západe ani komunistov nepotrebovali, oni si etatizmus sami zvolili bez bodákov a násilia.
Na Ukrajine nešlo o nijakých fašistov, ale nemeckú brannú moc, nemeckú správu a vládla národnosocialistická strana a vodcovský princíp, fašistov mali v Taliansku.
Boľševickí studenovojnoví rambovia vyzdvihovali zbrojnú výrobu a zelené mozgy, pretože tie sú najdostupnejšie na výmyvanie propagandou. Vyhodené peniaze do stratena a nenašli sa už na dôležitejšie potreby.
Po roku 1989 súdruhovia havlisti usúdili, že sa prestane dotovať zbrojná výroba, rozbili štátne podniky, ktoré zarábali na vraždení, nádherné, že vám doteraz tento skutok prekáža.
Pád socializmu sa nekonal, stále straší v mysliach ľudí, aj v zákonoch. Išlo o prevrat, jedných socialistov nahradili iní socialisti. Pre niekoho sú tí prví socialisti prijateľní, pretože patrili k nim, z ich hlúpej vlády mali profit, ktorí sa im vytratil z kešení a preto kričia proti inej bande súdruhov, mnohokrát len prestupujúcich z tej prvej skupiny súdruhov. Ale to sú staré známe skutočnosti, o nich písal Dolejší, aj iní už v roku 1990, 1991. Stálo by za psychologizujúcu úvahu, či dnešní odporcovia prevratu 1989 hovorili vtedy, čo dnes píšu.
Nemci by skončili prví, musí sa hlásiť veterinárovi, také je znenie nariadenia paragrafu 8154, písmena xaaadhk pod číslom 56895, alebo ide len o výklad kohosi smerom k nariadeniu? Zákony sú väčšinou také nejasné, čím sú dlhšie, že sa nemusia dodržiavať nijaké „zákony“, a kde niet kontroly niet zákona. Ako vidím, tak komunisti vymyli lebene aj tým, čo tých komunistov vraj odmietajú.

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-11-10 23:00:42 b228f576

To snad Evropská komise nemyslí vážně


To snad Evropská komise nemyslí vážně
Nemeckí súdruhovia si vymysleli celú integráciu, jej rozpínavosť do takmer každej oblasti a všeobsiahlosť, celá eú je dôsledok nemeckého „ducha“, slepého nasledovania „zákonov“ a nariadení, prušiactvo a hitlerizmus majú v krvi, a oni sa ešte odvažujú oborovať na druhých, že sú najväčšími prispievateľmi (súčtom síce áno, ale na jedného obyvateľa Nemecka je to strašne málo), teda ostatní by mali mlčať a byť vďační, ale je to vyvážené vnucovaním socialistických hlúpostí, alebo žeby tie smernice vymýšľali na Cypre?
Ja som bol proti eú ešte pred jej vznikom, že dajaké príspevky, eurofondy existujú som sa dozvedel ani neviem kedy. Podstatou je, že ma ani nenapadlo, že eú pracuje na princípe medových motúzov. Predpokladal som, že sa ľudia milujú a preto si žiadajú jeden celok.
Chudáci Nemecko, sprisahali sa proti nim a vnútili im proti ich vôli zrušiť marku, supersilnú nadmenu. Ale verím, že skrivodlivosť sa napraví a prestane priživovanie sa na Nemecku. Socialistické úvahy, kto koho potrebuje sú zbytočné, pretože sa niekto rozhodne ako s eurom, ak by mu to umožnili, a iný sa situácii prispôsobí. Aká závislosť? Nebude to niečo obdobné ako reči rusofóbov čo bľačia, že sú vraj závislí na dodávkach plynu, ktorí musia nakupovať od tých, koho by najradšej povraždili, alebo aspoň zdemokratizovali?
Utajené vládne kruhy rozhodli o zániku marky a nikdy sa nevráti späť, skôr sa nahradí svetovou menou, len namyslení drobní Nemci si namýšľajú, akí sú majstri sveta a všetko sa bez ich dozoru nad boľševickým väzením zrúti.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-10 03:31:21 b22897cb
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Kdo přijde střílet na budoucí EU-Majdan? EUROGENDFOR


Kdo přijde střílet na budoucí EU-Majdan? EUROGENDFOR
Sídlem EU policajtů je Vincenza v Itálii, kde jsou hlavní kasárna o síle 800 až 900 mužů, kteří mohou kdekoliv v EU zasáhnout do 30 dnů. Je možné rychle povolat dalších 2.300 posil ...
Nikým nechtění, nikam nepatřící
Převratný grafenový filtr by mohl zajistit pitnou vodu pro celou planetu
MUSÍME SI UMĚT SVÉ UPRCHLÍKY UDRŽET A HÝČKAT, JINAK TY KVÓTY HOLT FUNGOVAT NEBUDOU

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1092 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne