Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Hockenberry # NogaWyji14


Keď zabíja strata kontaktu s realitou


Keď zabíja strata kontaktu s realitou
Nedavno ma jeden článok doviedol na wikipédiu - Ukrainci idú do investičnej spoločnosti škemrať o poníženie dlhu - nesie názov po B. Franklinovi (inak krásna krivka rastu spoločnosti - treba prečítať a dať do spojitosti s inými udalosťami po svete) - článok, ktorý napísal Franklin - odporúčam prečítať. Zapadá to do obrazu toho, čo sa deje na Ukraine a v Európe.
https://en.wikisource.org/wiki/Rules_By_Which_A_Gr
eat_Empire_May_Be_Reduced_To_A_Small_One


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-31 21:20:24 3ec5f340

Windows 10 — (1/4) Než začnete


Windows 10 — (1/4) Než začnete
Ježiši Kriste ....
prečo si to vzal v poslednej chvíľi?!?
Však nie všetci sme až tak sprostí.
Prosím za normálnych ľudí - ešte to chvíľu s nami vydrž.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-08 01:43:33 3ec5f343

Ako sa v lietadle prepracovať do biznis triedy


Ako sa v lietadle prepracovať do biznis triedy
No neviem Tiborko - overbooking nie je žiadna výhoda, najmä ak máš ďalší nadväzujúci let, prípadne ti pracovné stretnutie, míting začína nasledujúci deň.
Ono je to pekné dostať dve, tri , možno až päť stovák(podľa toho aké máš nervy pri licitovaní za uvolnenie miesta), za to, že pôjdeš ďalším letom (častokrát to znamená, že až na druhý deň) a plus hotel na letisku v cene, keď ti vlastne ujde to, kvôli čomu ideš do cudziny. Ale pre turistu, ktorý si cestu len užíva - prečo nie.
Gejza neviem či máš vlastné zážitky s cestovaním ale naposledy som letel biznisom za mláku do štátov pred pár týždňami a biznis je sakra iná trieda. Ešte ani nesedíš a už máš pohár šampusu v ruke, o pár minút kuchár s tebou konzultuje, čo by si si mal dať na obed a podobne. Samozrejme sú diametrálne rozdiely medzi spoločnosťami. Od určitej doby zásadne necestujem American Airlines biznisom pretože to sú vyhodené peniaze. Pretože takmer vždy (okrem dovoleniek s rodinou) lietam zo Švechatu, prípadne presadám vo Frankfurte preferujem Austrian, Lufthansu prípadne iné európske alebo ázijské spoločnosti. Raz som letel economy clasom s KLM za mláku (kolega vygúglil vraj strácajú najmenej batožiny). Nie som žiadny anorektik, ale pri Airbusoch, novších Boeningoch, prípadne iných malých lietadielkach nemám problém zo sedadlom - zmestím sa v pohode. Zato v tom doubledekri (dvojposchodový boening) som deväť hodín sedel na jednej polovici zadku. Nie len, že sadadlo bolo úzke, sedadlá za sebou na tesno, ale blbý ovládač na audio bol na vnútornej strane operadla Jediné pozitívum bolo, že letuška keď videla ako musím sedieť a nesťažujem sa, tak ulievala na ekonomickú triedu úplne neštandardne. :-)
Takže moja rada: V prvom rade rozvážne voliť spoločnosť - niekedy tých pár eúr nestojí za to. Ďalej si pozrieť propozície lietadla, spraviť check in čo najskôr online a zmeniť sedadlo tak, aby ste mali čo najväčší priestor pre nohy. Ale ako píše Lenka - hodinový let vydržím aj s bodákom v prdeli. Pri šiestich, alebo ôsmych hodinách (Sydney - 12hodín) už má zmysel každý detail. Ale aj keď máte biznis klas, tak vám kľudne môže hneď za stenou vrieskať decko desať hodín v kuse - a to nezachráni už nič :-)
Prajem veľa šťastných príletov.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-15 22:13:09 3ec5f340

PILOT STÍHAČKY F-16 UKÁZAL, JAK SESTŘELIT DRON S POMOCÍ RAKETY


PILOT STÍHAČKY F-16 UKÁZAL, JAK SESTŘELIT DRON S POMOCÍ RAKETY
Fíha, aj také niečo je možné?
Doteraz som si myslel, že zostreliť plne vyzbrojené lietadlo, rýchlejšie a obratnejšie, s maskovaním od rušenia až po vypúšťania klamlivých cieľov, s plne vytrénovanou osádkou je niečo náročné.
Až teraz viem, že zostreliť tupého drona, až to je ten vrchol bojovej pilotáže!
:-))))

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-05 19:41:26 3ec5f340

Čo sa skutočne stane s plastom, ktorý vyhodíme


Čo sa skutočne stane s plastom, ktorý vyhodíme
A kde končí voda z premývnia odpadu z fľaše č.3?
Zlaté pravidlo pri spracovaní odpadu je, že sa dá použiť cca 30%. Zvyšok musí byť nový materiál inak trpí kvalita.
Takže riešenie je niekde inde a nie v ukazovaní hlúpej propagandy o riešení recykláciou.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-05-27 15:17:06 3ec5f340

PROTI KONSPIRAČNÍM TEORIÍM BUDE BOJOVAT NOVÁ KNIHA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY


PROTI KONSPIRAČNÍM TEORIÍM BUDE BOJOVAT NOVÁ KNIHA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY
Vítam takúto iniciatívu! Viac takýchto knižiek do škôl!
Však prídu na to akú medvediu službu spravili sami sebe :-)
Mladí rýchlo pochopia, že pravda je niekde inde - ako každá iná hnusná propaganda aj táto sa obráti proti autorom a prispeje k rozšíreniu radov ľudí, ktorí nebudú hltať tie bulvárne a jediné správne drísty z verejnoprávnych médií.
Takže len do toho!

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-05-19 17:33:06 3ec5f340
loading...

Šport bol, je a bude len biznis


Šport bol, je a bude len biznis
Gejza, ja som nenapísal, že po 15ich už nemôžu športovať. Len by si to mali financovať zo svojho.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-16 11:37:31 3ec5f340

Šport bol, je a bude len biznis


Šport bol, je a bude len biznis
Nie som práve "športový typ", takže vážnu diskusiu nechám na športovcov, ale poviem to čo hovorím ja známym:
Nech žijú športovci - ale zo svojho.
Ani euro z daní, sponzoringu, tipovania na organizovaný šport!
Jediné peniaze, ktoré môžu byť na šport vynaložené musia byť na výstavbu a udržiavanie ihrísk pre deti mladšie ako 15 rokov.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-05-15 16:59:47 3ec5f340

TENTO BRILANTNÍ VYNÁLEZ DÍTĚTI VYDRŽÍ AŽ 5 LET A MŮŽE POMOCI TISÍCŮM CHUDÝCH DĚTÍ


TENTO BRILANTNÍ VYNÁLEZ DÍTĚTI VYDRŽÍ AŽ 5 LET A MŮŽE POMOCI TISÍCŮM CHUDÝCH DĚTÍ
Dúfam, že si to nedajú patentovať - inak by som musel ísť na súd a obviniť ich s zneužitia a plagiátorstva.
Veď ako by k tomu prišli tie chúďatká slovenské krpce :-)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-13 18:05:40 3ec5f340

KONŠPIRÁTORSKÉ PARADOXY


KONŠPIRÁTORSKÉ PARADOXY
Je zaujimave ako sa všetci antikonšpirátori vyrojili po tom ako bolo konšpirovanie a údajná "propaganda" diskutované v amerike a riešená na najvyšších úrovniach.
Z diskusií od známych, ktorí nie sú len bežný konzumenti TOPiek a podobných zdrojov "hodnoverných" údajov viem, že takmer všetci zaregistrovali významnú zmenu stratégie v US propagande. Nechcem hovoriť o západnej, pretože tá už takmer neexistuje alebo je ovládaná spoza mláky.
Ale džin už bol vďaka internetu z lampy vypustený. Už je neskoro. To už zrovnáte len totálnym resetom ako bola druhá svetová. Ale tú tretiu už nemusíte prežiť miláčkovia :-).
Len včera som čítal v čakárni u zubára "úžasný" článok o chemtrails - vysvetľovanie o kondenzačných stopách z čistej vody, alebo vypúšťania paliva z dôvodu bezpečného pristátia (o ano, to preto je letecký benzín taký lacný, lebo ho stovky lietadiel vypúšťali aby mohli pristáť :-)))) ). A kopec ďalších "argumentov". Všetko pre odvrátenie pozornosti od pravdy - od krátkeho projektu o ktorom sa nikto neunúval informovať s obmedzeným trvaním, limitovanými zdrojmi a nejasným cieľom projektu. Teraz budeme ešte desať rokov počúvať "hodnoverné" správy o chemtrails, ktoré videli včera, od tých, ktorí ich počas realizačnej fázy popierali za každú cenu. Len preto, aby nám ukázali, aký sme sprostí a veríme konšpiráciam.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-13 18:00:27 3ec5f340

NĚKDO LOVÍ ZVÍŘATA, TATO BÝVALÁ ČLENKA AMERICKÉ ARMÁDY PYTLÁKY V AFRICE


NĚKDO LOVÍ ZVÍŘATA, TATO BÝVALÁ ČLENKA AMERICKÉ ARMÁDY PYTLÁKY V AFRICE
hlavne, že pred pár dňami bežal v telke "krásny" dokumentárny film - ako si zastreliť vlastného nosorožca.
Toho amerického dôchodcu od vzrušenia skoro porazilo a tej jeho krave blonďavej asi zvlhlo znova po rokoch v nohavičkách.
Takže ak chceme zachrániť nosorožcov, tak treba najskôr zastreliť všetkých "poľovníkov" a až potom by mali prísť na radu pytliaci.
Prosím aby sa bežní poľovníci neurážali - nemám nič proti tím, ktorí na vlastných chrbtoch vláčia seno do hory aby zver prežila a v ´dalšom roku si mohli niečo, čo sa premnožilo streliť. Ale neznášam poľovných turistov - tím by som poľovačku povolil len v štýle tarzana - laso vlastnoručne upletené z trávy a hrdzavý nožík, oblečený len v slipoch vz. nosorožec. Aj vlk sýty aj ovca celá - aj poľovné chúťky uspokojené, aj nosorožec živý aj o deboša menej :-)

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-05-13 17:30:54 3ec5f340

Uprchlická sezóna


Uprchlická sezóna
Pande
palec hore za komentár. Inak Nemci, Francúzi, majú toho už plné zuby.
Koho vidíš chodiť po uliciach ráno až podvečer? Muslimani, Afrika. Biely nie - tí sú v robote.
Je ale smutné keď ti vysoký boss z germánie šepká názor na prisťahovalectvo štýlom, ako sa šírili informácie u nás za Gottwalda (najradšej by mal oči aj na chrbte, aby sledoval, či nás niekto nepočúva).
Pretože jediné info o jeho názore sa mu môže postarať o totálne zlikvidovanie kariéry a o biľag s ktorým nájde prácu max. pri páse.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-01 10:36:52 3ec5f340

Uprchlická sezóna


Uprchlická sezóna
Úžasné, ako propagandisti z oboch strán znásilňujú pravdu, len aby dostali zopár judášovych strieborných. Bez ohľadu na to, čo sa v krajine či kontinente udeje. Je to až podozrivé - ako keby tu ani nežili.
Pretože každému, kto má korenu tu v európe, na slovensku, nie je ľahostajné, čo sa udeje v nasledujúcich rokoch, desaťročiach. Jedine, že by bol vyrezaný alebo "cukrík". Takých veru netrápi, ako sa budú mať jeho deti, či vnúčatá.
Názory, že imigrácia je platená, organizovaná, aby boli európe (a euru) spôsobované problémy sú udupávané, informácie miznú takmer tak rýchlo ako sa objavia a namiesto nich sa objavujú takéto nezmysly ako tento článok.
Len do toho Judáši!!! Isto ťa čaká krásna budúcnosť!

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-05-01 10:15:04 3ec5f340

REVOLUČNÍ SKLENÍK UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI


REVOLUČNÍ SKLENÍK UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI
No lolo, máš ty pravdu. Ani spaľovač kameňa nás nezachráni -)
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-04 18:44:28 3ec5f340

REVOLUČNÍ SKLENÍK UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI


REVOLUČNÍ SKLENÍK UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI
ešte aj u nás (stredné Slovensko) sa musia sklenníky cez deň otvárať inak by všetko vo vnútri "zhorelo".
Som zvedavý ako vyriešia títo "odborníci" túto problematiku na sahare :-)
Mám také tušenie, že to bude asi komplikovanejšie ako piesočné búrky, údržba skiel a pod.
Som troška skeptický - takéto podmienky vyžadujú aj ľudí, nie len technické riešenia
Fremenom držím palce :-)

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-03 20:58:41 3ec5f340

Sovětský svaz naši zemi dobyl, vyraboval a znásilnil, Američané nám přinesli svobodu


Sovětský svaz naši zemi dobyl, vyraboval a znásilnil, Američané nám přinesli svobodu
Zvyčajne ma podobné príspevky nechávajú chladným, ale takúto kompiláciu propagandistických drístov nestvorí len tak hocikto. Tu už je vidno rukopis z "špecialistu z centrály". Za to by sa nemuseli hambiť ani červení z 80tych rokov. A možno je to tá istá osoba, alebo jej synáčik :-). Nuž ale čo by jeden nespravil pre peniaze. Hlavne ak pochádza z "vyvolených".
Ha, tak predchádzajúcu časť som napísal ešte predtým ako som si vygúglil meno autora - a čo sa neukázalo hneď na prvom linku?
Surprise :-)))
ISRAEL You are not alone
http://vaclavek.blog.idnes.cz/c/436936/Prezident-p
yje.html

Zdroj
-
 67% ( 8 people voted )
+
2015-03-28 16:42:05 3ec5f340

Americká kapitánka odmítla vypustit jaderné střely na Rusko


Americká kapitánka odmítla vypustit jaderné střely na Rusko
to independent eye
uff. tak na tvoj komentár mám ešte malé promile. mám obavy, že na absorbovanie by som potreboval hladinu za hranicou smrti - blízko konzervácii tela alkoholom.
A to čítam len sci fi a fantasy :-)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-24 19:28:46 3ec5f340

Obnovenie Československa vo forme Federácie alebo Konfederácie?


Obnovenie Československa vo forme Federácie alebo Konfederácie?
Jednoznačne rozpad pomohol obom.
Pekne a stručne povedané komu pomáha vŕtatať do starých hriechov :-)
Kto je v obraze to pochopí ihneď, že to je tak.
A ešte odkaz tým, ktorý sa stále hrnú nás kdesi napchať - či na východ, či na západ, juh alebo sever.
Bozajte ma. Ja si myslím, že to môžeme dokázať aj sami. Len musíme počúvať a vysvetlovať a učiť našich ľudí o tom, že nemusíme byť nikoho vazalmi. A to či slováci, či češi.
ono ak sa Rusi, či Amici (za obe stany kľudne dosaď sionistov) rozhodnú, že je čas nás poslať na smetisko dejín tak nám nepomôže ani keď sa spojíme bárs aj z Džingischánom.
Ale vyzerá to tak, že banda z pozývacieho listu podporiť boje na Ukraine a ich šéfovia a šéfovia (z Wall Streetu) ich šéfov to už majú rozmyslené.
Sme ozaj tak sprostí, že znova skočíme na tie ich drísty? Nemám ilúzie o súčasných tínejdžroch (bude im to trvať zopár rokov pokiaľ pochopia), ale tí starší by už mohli mať toľko rozumu aby dokázali pochopiť aká hra sa tu hrá.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-16 23:31:38 3ec5f340

AMERICKÉ VELVYSLANECTVÍ NA SLOVENSKU VARUJE SVÉ OBČANY PŘED DEMONSTRACEMI


AMERICKÉ VELVYSLANECTVÍ NA SLOVENSKU VARUJE SVÉ OBČANY PŘED DEMONSTRACEMI
Kartičky možno nie, ale možno sa dočkáme bonusu ako na majdane -zopár zaplatených odstrelovačov.
Kto pozná ich scenáre nech povie :-) Len dúfam, že sme tak bezvýznamní, že sa im neoplatí plytvať strelivom na slovač. U nás stačia peniaze.

Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2015-03-02 19:07:38 3ec5f340

Kurvítko nevymontuješ


Kurvítko nevymontuješ
čo je lepším príkladom kurvítka ako Win7? Koľko hardwaru zastaralo zo dňa na deň len preto, lebo si prešiel na nový systém? Len ja som dostal dwe webkamery " ako darček" len preto, že o dva týždňe už boli na prd.
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-02-27 17:48:51 3ec5f340

Zkusíme oživit ideu Československa?


Zkusíme oživit ideu Československa?
zas nebudme tak hr do zjednocovania sa. Či s čechmi, poliakmi ukrajincami. Jediné čo potrebujeme je byť nezávislý od tej bandy od mŕtveho mora a spoza veľkej mláky. Potom sa postupne spojíme sami- bude to možno trvať 500 alebo 1000 rokov, ale spojíme sa.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-01-27 19:28:31 3ec5f340

V KALIFORNII „VYROSTL“ NEUVĚŘITELNÝ PARK, KTERÝ ZA MĚSÍC NAKRMÍ 200 TISÍC LIDÍ


V KALIFORNII „VYROSTL“ NEUVĚŘITELNÝ PARK, KTERÝ ZA MĚSÍC NAKRMÍ 200 TISÍC LIDÍ
No neviem či som sa nesekol ale:
7,5 akra je 30 345m2 pôdy, čo je 3ha.
Jeden z lepších farmárov na Slovensku http://www.agromagazin.sk/data/05/cele/cela01.php má výnos 12 ton pšenice z hektára.
Ak by som zobral, že v úžasnej Kalifornii žnú 2x za rok a dosahujú 2 násobné výnosy 24t z ha tak dostanú z pôdy 145ton pšenice za rok. Ak neberiem do úvahy plevy, tak sa dá z toho vyrobiť 242 760kg chleba (počítam 60% sušiny - zmes bielych a čiernych chlebov).
Priemerný energetická hodnota chleba je cca 1050kj.
V Rusku pri Stalingrade dávali počas obliehania 250 g robotníkom a 125g chleba kancelárskym zamestnancom, čo už hraničilo z limitom pre udržanie pri živote (wikipédia).
Ak aj teda zoberiem 125 gramov ako najnižší limit, tak to dáva 1 942 080 dávok.,
To je pre 120 000 ludí horko ťažko nutná dávka na prežitie 16,2 dňa.
Ďalšia potemkiniáda?


Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-01-27 19:06:27 3ec5f340

V Mestskej polícií chcú najmä mladých a zdatných ľudí, nie dôchodcov


V Mestskej polícií chcú najmä mladých a zdatných ľudí, nie dôchodcov
Treba sa pozrieť akých "mladých a fyzicky zdatných" má p. Mišún na mysli. Poväčšine ide o vyholencov, ktorí majú jediný záujem - beztrestne si buchnúť do hocikoho. Takmer každý, kto bol s ním na volebnej fotke má problémy so zákonom. Spraviť capa záhradníkom je v tomto smere úplne vhodné prirovnanie.
Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-12-31 14:06:58 3ec5f340

USA vs. Rusko


USA vs. Rusko
Že si potíte triko. Ďalší z ťažko platených profíkov z "nezávislých" agentúr. Si všimnite ten rovnaký štýl ako "ostatní" s protiruským zameraním. A občas aj s pritiamerickým. Či vpravo, alebo vľavo, vsjo rovno, hlavne, že stádo stále ide stále smerom do košiara. Bohužiaľ už nie na každodenné podojenie, ale treba načim cudzokrajných jahňacinou nakŕmiť. Zbohom a amen.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-23 01:12:29 3ec5f340

RON PAUL VARUJE: AMERICKÁ REZOLUCE PROTI RUSKU OBSAHUJE 16 STRÁNEK VÁLEČNÉ PROPAGANDY


RON PAUL VARUJE: AMERICKÁ REZOLUCE PROTI RUSKU OBSAHUJE 16 STRÁNEK VÁLEČNÉ PROPAGANDY
a ako platia pán Pravda? Dobre, dobre? Nuž asi ano keď píšeš ako strhaný. Zasa pustili perie z fondov "nezávislých" organizácií na propagandu aj na Slovensku? No, ale však si zarob, nech sa máš dobre. Krásne a láskyplné vianoce prajem :-)
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 18:41:33 3ec5f340

Prečo sú na Slovensku nízke mzdy?


Prečo sú na Slovensku nízke mzdy?
Súhlas Tykva.
A to ešte neboli spomenuté dividendy, bonusy manažérov, ohýbanie pravidiel nákladov a investícií atď. A to nechcem hovoriť o štátnych, mestských firmách a pod. Ovplyvňovanie cien akcií, špinavosti z dlhopismi tlačenie peňazí atď.. Všetko spravené tak, aby gro peňazí išlo tam, kde ich chcú mať.- Pre pár percent obyvateľov sveta vyznačujúcich sa úpravou predkožky. Už sa teším ako im čína zatočí krkom (nemyslím vojensky). Dúfam, že sa toho dožijem.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-21 17:50:30 3ec5f340

„Evropa je ohrožená Ruskem,“ varuje George Soros EU, aby přistoupila k akcím, protože „svoboda není zadarmo“


„Evropa je ohrožená Ruskem,“ varuje George Soros EU, aby přistoupila k akcím, protože „svoboda není zadarmo“
Ako vieme, tak Soros vždy hovorí opak ako je pravda. Takže nápis článku má znieť: Rusko je ohrozené Európou.
Obsah o tom ako banda vlezdoprdelistov, úplatných kriplov a ostatná európska čvarga sa predháňa v tom, kto viac zakontruje tej bande z Wall streetu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-09 10:20:45 3ec5f340

TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?


TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?
zhruba 95% na videu sú afroameričania/negri a latino/zasraní portorikánci prípadne iný juh ameriky - vyber si č o ti pasuje pred alebo za lomítkom. Tak sa nedivte, že keď celý deň len postávajú a nemajú/nechcú do čoho pichnúť tak obzerajú do čoho sa dá pichnúť.
pre tých ktorí v NY neboli - keď zavíta biely do tmavej časti NY (bronx a pod.- za podmienky že ho tam tmaví vôbec pustia), tak od šľapiek tmavej pleti toho bude počuť dvakrát toľko.
Alebo ako sa stalo kolegom minulý mesiac vo Washingtone dve ulice od Bieleho domu ich privítal černoch v baloňáku s vtákom v hrsti . A to bolo práve poludnie :-)
Welcome in USA!!!

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-02 15:19:48 3ec5f340

Sbohem, kontrolo zbraní: Stroj za $1 200 na 3D-tisk zbraní se vyprodal do 36 hodin


Sbohem, kontrolo zbraní: Stroj za $1 200 na 3D-tisk zbraní se vyprodal do 36 hodin
Dve otázky:
čo má spoločné 3D fréza s 3D tlačiarňou?
Ako mohli 200 rokov dozadu robiť Osmani pušky bez 3D frézy a 3D tlačiarne?Čo ich kuli na ťavích cici..ch?


Pardon, to už je tretia otázka

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-07 19:16:36 3ec5f340

NASA UKÁZALA ŠOKUJÍCÍ FOTOGRAFIE KOMPLETNĚ VYSCHLÉHO ARALSKÉHO JEZERA


NASA UKÁZALA ŠOKUJÍCÍ FOTOGRAFIE KOMPLETNĚ VYSCHLÉHO ARALSKÉHO JEZERA
Fakt šokujúce. Mám 48 a už na strednej za čias socializmu sme sa učili o tom, že jazero vysychá kvôli zle napočítanému projektu. Fakt bomba. Ozaj a čo Ježiš, má sa dobre? Alebo sa nebodaj dozviem najakú šokujúcu správu?
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-10-02 18:58:15 3ec5f340

Co všechno uráží muslimy


Co všechno uráží muslimy
Storm, dovolím si nesúhlasiť. Tam by som v prvom rade dal vysťahovať všetkých multikulturalistov. Všetkých tých úradníkov, ktorí radšej pokutujú dôchodcu, sudcov čo rozhodnú o vine tých ktorí sú vlastne v práve. Som zvedavý, ako by si taký sudca demokrat multikulturalista spokojne nažíval v krajine, kde je zákonom šaríja. Už len tá predstava ma rozosmieva.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-14 19:42:22 3ec5f340

Kiska pokecal s Obamom, Cameronom aj princom Charlesom: Sľúbil NATO základňu v Poprade!


Kiska pokecal s Obamom, Cameronom aj princom Charlesom: Sľúbil NATO základňu v Poprade!
Paráda, taká základňa a benefity z nej vyplývajúce! Drogy z prvej ruky za veľkoobchodné ceny, zbrane a strelivo pre čierny trh, dovoz AIDS zadarmo, atomovka v prvej vlne - no nekúp to keď je to také dobré!!!
Založím petíciu za presťahovanie sídla prezidenta do Popradu (a vysťahovanie Popradu a okolia do Bratislavy)

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-09-10 16:00:00 3ec5f340

Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať


Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať
Autorovi
Keď sa preberiete z toho dobre plateného novinárskeho ošiaľu a zistíte, že ste dlhé roky nerobili nič iné iba štekali na jednej strane koterca na psov z druhého koterca a zistíte, že bos je niekde inde a momentálne sa rozhodol vám nedať žrať, alebo zo zábavy vás poslal na "psie zápasy" tak potom napíšte ozajstný článok, blog alebo neviem čo.
To už ale môžete zistiť, že vám vymenil koterc za špinavú dieru, vašu fenu dal pripustiť k inému psovi.
Takto ale môžete dopadnúť ak budete štekať len na suseda a nebudete pozerať na ostatných a hlavne na bosa, či sa nemení na hroznejšieho zvera ako sa vám kedy prisnilo.
Prosím berte to len ako metaforu, rozhodne nemám v úmysle vás urážať. Skôr len apelujem na svedomie. Dúfam, že nie je neskoro.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 19:32:53 3ec5f340

RUSKO OPĚT OTEVŘE KUBÁNSKOU MEGAZÁKLADNU KE ŠPEHOVÁNÍ AMERIKY


RUSKO OPĚT OTEVŘE KUBÁNSKOU MEGAZÁKLADNU KE ŠPEHOVÁNÍ AMERIKY
tak už vieme kam sa podelo nedávno záhadne stratené malajské lietadlo - teraz je zostrelené "rusmi". how easy!
Ďalšie dvojičky na svete.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-17 22:46:41 3ec5f340

Pohár z nanotrubiček se sám plní vodou i na poušti


 Pohár z nanotrubiček se sám plní vodou i na poušti
Priemerná spotreba vody Čecha alebo Slováka (ba aj Maďara, či Germána, alebo nedajbože Amerikána) je úplne iná ako človeka, ktorý zdochýňa na púšti od smädu. Taký by bol vďačný aj za nacicanú špongiu vody.
Inak neviem čo vymýšľajú - Frank Herbert im to už dávno napísal - opätková pumpa je riešenie.
:-)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-16 20:33:05 3ec5d933

SKORO TO VYPADÁ JAKO PTÁK. PŘI POHLEDU BLÍŽE NEUVĚŘÍTE VLASTNÍM OČÍM


SKORO TO VYPADÁ JAKO PTÁK. PŘI POHLEDU BLÍŽE NEUVĚŘÍTE VLASTNÍM OČÍM
To vyskakujú od radosti, že ich zasa ktosi natočil, ukázal svetu a tak prilákal veľa turistov, ktorí im zasa nahádžu do vody veľa odpadkov - jak tatranský medvedi. :-(
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-08 12:28:51 3ec5d933

NAŠI POSLANCI ODSÚHLASILI TUNELOVANIE SLOVENSKA !!!


NAŠI POSLANCI ODSÚHLASILI TUNELOVANIE SLOVENSKA !!!
Možno voľby nič neukážu. Ale ja osobne som si dal za cieľ presvedčiť minimálne 10 voličov, aby hlasovali za čo najviac protieurópskych kandidátov.
Aspom čosi spravím. :-)

Zdroj
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-04-22 15:40:21 3ec5d933

Jak použít borovicové větve na výrobu efektivního vodního filtru


											Jak použít borovicové větve na výrobu efektivního vodního filtru
Podľa mňa by mal vzorec vyzerať Pv=S*T/(SmR*Bk*L)
Zo vzrastajúcou dĺžkou dreva by mal prietok klesať.
:-)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-14 22:00:23 3ec5d933

5000 let starý buddhistický recept


											5000 let starý buddhistický recept
no tak teraz už rozumiem prečo k nám vo veľkom vozia cesnak z číny. Oni nás chcú všetkých vyliečiť!
A ja som si doteraz myslel, že nás chcú len okefovať :-)

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-24 19:39:30 3ec5d933

Ruský plyn.


Ruský plyn.
Nuž ale veď o to ide - že je drahší.
Celé to je o tom, ako sú štáty (US) drahé, ako nedokážu konkurovať a preto treba začať predávať ich drahý plyn a samozrejme zariadenia k nemu z US. To potiahne ceny nahor, inflácia, devalvácia eura a zasa je dolár OK a vydržíme o pár rokov viac.
Keby to bola jedna informácia od debila, tak to beriem ako joke.
Problém je v tom ako po tom všetci spravodajcovia, politici skočili.
Ak k tomu započítam miernu zimu v európe (však sa nič nedeje, moc toho nespálime, zimy sú slabé) a drsnú zimu v US (kua, nedáme ho lacno, však ho potrebujeme my) tak to začína dávať zmysel.
Len ako do toho sedí to malajské lietadlo?

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 19:34:07 3ec5d933

Nově objevené megalitické ruiny v Rusku obsahují největší kdy objevené kamenné bloky


											Nově objevené megalitické ruiny v Rusku obsahují největší kdy objevené kamenné bloky
treba prečítať Chvalozpěv na Liebowitze :-)
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 18:59:36 3ec5d933

Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“


											Rusko se probouzí a obviňuje novou ukrajinskou vládu z „ozbrojeného povstání“
@smartang:
Al-Qaeda a USA boli vždy priatelia. To teatro s pálením koránu a hraním sa na mlyn bacharov s väzňami na Quantaname nebolo nič iné iba ako zabezpečiť dosť prachov na komfort pre výcvikový tábor.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-25 16:53:40 3ec5d933

Gigantická 3D tiskárna může během dne postavit domovy							
				Gigantická 3D tiskárna může během dne postavit domovy
Ak 3D tlačiareň zvládne postaviť murivo, vodovodné, kanalizačné potrubia, elektrické rozvody, oceľové výstuže, obkladačky, krytinu, tak aby si po "vytlačení domu" mohol prísť a pustiť si bez obáv plyn, elektriku a vodu, tak to už zvládne aj tú Verešku. Ak ti teda nebude vadiť, že má teplotu okolia :-).

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 23:12:02 3ec5d933

S příchodem odhalení o NSA je rekordní nárůst soukromí respektujících vyhledávacích enginů


S příchodem odhalení o NSA je rekordní nárůst soukromí respektujících vyhledávacích enginů
Zaujímalo by ma to "Enhanced by Google" na StartPage.Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-16 21:47:53 3ec5d933

Sluneční bouře dorazila – počáteční dopad je slabší, než se čekalo							
				Sluneční bouře dorazila – počáteční dopad je slabší, než se čekalo
ano Dr Hujer, ako píše autor článku z linku ktorý ho emailom poslal ďalšiemu odborníkov:
Tento proud se dá přirovnat k jakémusi magnetu, který když přiložíme na CD disk, vymaže z něho údaje. Dá se říct, že ho vyčistí od informací, které na CD disku byly
Kuua odborník to je :-))
Horkýže slíže majú text na každú príležitosť: To my o tom chlapci prd vieme!Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 22:20:06 3ec5d933

FOTO: Proč Rusové nalévají nový asfalt na zasněžené cesty?							
				FOTO: Proč Rusové nalévají nový asfalt na zasněžené cesty?
to ste museli ukazovať fotky až z Ruska? Prečo nespravíte a nezverejníte ako sa to robí u nás. Sme na tom ešte horšie - u nás to pokladajú na jamy plné vody, na výmoly v ktorých je po zime v každom kilo soli, prepadnuté krajnice, podmáčané, pretože už desiatky rokov posyp zo zimy zostáva pri krajnici a voda nemôže odtiecť.
Nový koberec zdvihne vozovku, na tri roky sa problém odstráni, potom sa proces opakuje. Ale len v prípade ak išlo o nový koberec, nie symbolických pár milimetrov.
V Česku už niekoľko rokov je zvykom, že stred vozovky na novej ceste sa zalieva asfaltom aby sa nazačala trhať od stredu. U nás? Až tento rok som videl prvých pár kilometrov.
Obľúbenejšia disciplína našich cestárov pri renovácii je nástrek po výbruse, potom ho nechať zajazdiť autami zo stavby od blata a iného svinstva a potom keď už ozaj nemá šancu lepiť naniesť finálnu vrstvu.
Mňa by zaujímali aké sú zodpovednosti stavbyvedúcich, tých ktorí objednávajú a platia dané "opravy". Každý jeden, keď doma stavia je schopný prevážiť cement na gramy aby ho murár neobtiahol a pri takýchto veciach rozhadzuje státisíce.
A ovčania čušia.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-12-17 17:44:28 3ec5d933

Budou se likvidovat syrské chemické zbraně na moři?


											Budou se likvidovat syrské chemické zbraně na moři?
Prečo má organizácia pre kontrolu chemických zbraní na webe ministerstva hospodárstva SK vlastnú záložku?
Kvak - oni nesnívajú, oni to už riešia. Nebuď prekvapený, keď sa udejú druhé Nováky ale teraz pre zmenu z chemickým bordelom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-23 19:49:23 3ec5d933

UBS o důležitosti 3D tisku							
				UBS o důležitosti 3D tisku
pardon, druhý graf
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 17:38:06 3ec5d933

UBS o důležitosti 3D tisku							
				UBS o důležitosti 3D tisku
Prvý graf hovorí vlastne všetko. USA sú ďaleko pred nami, Ani keby nám bežali oproti už ich nedobehneme, oni sú jediný, ktorí zachránia ekonomiku rastom (možno, hádam, snáď) o pol percenta. Výborná správa pre akciové trhy, Európa je úplne v pr.... . Dolár žije o deň dlhšie.
Funkčnosť vyrobených zbraní 3D tlačou je asi na úrovni "vyhryzenej pištole" z filmu Charlieho anjeli.
3D tlač má budúcnosť ako nástroj pre modelárov (nemyslím chlapcov, čo lepia lietadielka). O elektronike sa nebavím, naparovanie vrstiev sa používa už dávno a nikto nad tým nevzdychá.
Prečo sa o tom vlastne rozpisujem?
Pred dvoma hodinami sa ma brat spýtal na "zázračnú" 3D tlačiareň - v TV videl, že sa s tým dá spraviť zbraň!!! Ách, také čosi?!?
Tak som sa ho snažil uviesť do obrazu. Preto prosím každého, kto to tu číta, šírte osvetu. Ďakujem.
Bože, ešte som si všimol v článku "cloudové technológie". Tak na to budem potrebovať tak pol litra tvrdého.

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-11-03 17:37:16 3ec5d933

Ste zvolili.


Ste zvolili.
No chlapci, dovoľte mi nesúhlasiť. Práve tieto články od Skrebeca a Sasweho treba čítať a hlavne čítať medzi riadkami. Pretože tam je skrytá pravda. Je to o tom, ako všetko je beznádejné, ako nemá cenu sa angažovať, ako sa stať ovčanom, atď, ....
Takéto články a komentáre treba analyzovať, pitvať, vysvetľovať. Ukázať o čo autorom ide - nič nemá zmysel, si len bezvýznamné nič,.... .
Vzdelávaním, poukazovaním na takýchto ľudí a ich praktiky, keď nie zrovna vychovávať generáciu nových, ak nie 100% angažovaných, tak aspom ako tak uvedomelých ľudí (sorry, strašne nerád používam slovo občan už od mojej prvej hodiny občianskej náuky.)
Nie je to jednoduché. V čase, kedy najpodstatnejšou stránkou z najpredávanejších 20 stranových novín sú holé kozy a posledných X strán len výsledky 18tej ligy je tažké udržať pozornosť na desaťriadkovom článku. Ale to neznamená, že to treba vzdať.
Keď každý predá "message" len dvom ľuďom, a každý z nich ďalším 2 ľuďom, tak za pár rokov by sme to mali teoreticky zvládnuť (keď ide o prachy pyramída je samozrejme podstatne rýchlejšia). Paradoxne treba použiť slová krátkogatého Šavela: Pravda zvítězí (aj zvíťazí) nad lží a Wall Street nenávistí.
Možno sa vám môj názor nebude pozdávať, ale ono to je ako s rasizmom. Je jedno akej farby si. Či si biely, čierny, žltý, modrý, zelený - ak si rasista, si rasista. A taký čierny rasista je niekedy horší ako žltý rasista.
V politike je to rovnaké. Je jedno, či si pravý, ľavý, stredný. Ak si zm*d, tak si zm*d. A jeden guľáš by nemal zmeniť tvoj názor na takéhoto "politika".
Takže kašlite na strany a partaje, na občianske spoločnosti a spolky a "nezávislé" hnutia.
Poznajte toho, koho volíte. Choďte s ním na pivo, porozprávajte sa s ním. Prediskutujte s ním svoj názor. Zastavte ho na ulici a spýtajte sa ho prečo chce kandidovať za poslanca na kraji, keď je poslancom v meste, robí popri tom aj riaditeľa podniku, školy, družstva,..... Spýtajte sa ho, čo chce ako politik robiť a čo vlastne chce, kurnik šopa, poriadne robiť.
Chce len poriadne zarábať, alebo sa chce poriadne venovať nejakej robote?
Ak sa začne triasť ako drahý pes, tak sa na neho vykašlite a nájdite si iného.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-31 22:18:56 3ec5d933

Vzduchem poháněné auto, další velká věc v čisté energii							
				Vzduchem poháněné auto, další velká věc v čisté energii
Lebo stlačiť vzduch je easy - celkom iste bez emisií.
Ani keby to mali poháňať natlačeným vzduchom produkovaným konzumáciou veľkého množstva kari, čapátí , ...., bez emisí to jednoducho zatiaľ nepôjde.
Musíme počkať pokiaľ príde z budúcnosti terminátor - jeho pohonná jednotka by to možno bez emisií zvládla ;-)

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-09 18:30:04 3ec5d933

Evropa bude muset nakrmit Afriku, aby se zachránila							
				Evropa bude muset nakrmit Afriku, aby se zachránila
Prečo by sme ich mali kŕmiť?
Ešte donedávna som na každom rohu počúval ako sa afrika stane obilnicou európy.
Zrazu je ticho a už ich treba kŕmiť?.
Čo tak od nich požadovať aby začali čosi robiť zo svojimi krajinami a odvykli si od toho, že dom v ktorom muslim býva by sa mal premaľovať nie po 100 rokoch ale každých 5 rokov? Aby si deti zvykli, že treba niečo robiť, aby som žil ako človek.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-06 00:08:58 3ec5d933

Rusko zabavilo loď Greenpeace za nedovolené vniknutí a pirátství


Rusko zabavilo loď Greenpeace za nedovolené vniknutí a pirátství
a si si istý, že aj Putin nie je sionista a iluminát?
Aby si náhodou nedopadol ako jeden červený, ktorý pozval Rusov na urobenie poriadku v 60tych rokoch ;-)

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-28 09:21:33 3ec5d933

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur


V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur
Tak teraz už rozumiem, prečo sa kolegyňa v US túžila zapojiť do tejto činnosti. Doteraz som si myslel, že im išlo o "česť" pomáhať pri výchove detí z rodín nezodpovedných rodičov. Že to bolo sociálne cítenie. A ono to sú obyčajné zelené toaletné papieriky.
Sa divím, že v krajine s takým arzenálom v každej chalupe podobným "sociálnym" pracovníkom nestísa zadkom pri myšlienke niekomu odobrať dieťa.
Nie systém, ale my sme chorí, keď také niečo dovoľujeme.
Na jednej strane nám nevadí decko očividne bité, podviživené, celý rok s holým zadkom, nútené kradnúť každý deň a na druhej strane decko, ktoré dostane po zadku za to, že nevie čo by od samej vôle chcelo (ale rodiča sa nevedia brániť odporúčaným slovníkom - rasizmus, diskriminácia,....), tak tomu je zobrané a dané na adopciu (predaj, predaj orgánov, .... doplň čo chceš)
Nehovorím, že je to prípad Slovenska, ale ono to takýmto štýlom príde aj sem.
Zbohom a amen.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-19 00:50:41 3ec5d933
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Genomoví editoři opravili smrtelnou genetickou poruchu


 Genomoví editoři opravili smrtelnou genetickou poruchu
Prozatím u myši. Právě jsme vstoupili do Nového roku genetického lékařství. Genetické poruchy už nebudou nevyléčiteln...
Jak oslovit levici
Nigel Farage: EU ovládají velké banky, byznys a byrokracie
Obhajoba zákona karmy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0933 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made