Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Duan # SymeVuma90


Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren


Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren
Lidhja # JojaVime40


Moje odpovede na :
"Zisk je krádež, ako ináč, chudáci pracovníci pracujú a nepýtajú vyššie platy, preto internetoví buriči konajú namiesto nich, nie že by sa obrátili na majiteľov podnikov, ale aby čo najviac ľudí priviedli k radikalizácii a novej židoboľševickej tyranii."

Chápem čo píšeš, ale je to v podstate manipuácia. Zisk JE krádeš. Ja nehovorím aby riaditeľ/majiteľ nemal plácu. Ale musí vykonať aj on prácu (vybavovanie pôžičky je tiež práca). Ale ak čistý zisk sa nepremení na investíciu, tie peniaze musia byť stiahnuté z obehu lebo už niesu potrebné! Zároveň, riaditeľ/majiteľ by mal mať rozumnej miere plat ku pláci podriadených.


Je to možné že príde nový Trocky, Lenin alebo Marx čo sa môže stať ak hlavný loutkovodiči to budú mať za potrebné (títo ľudia boli po podstate fašisti a nie boľševici). Bolševizmus je niečo iné ako marxismuz/trockizmus.

"chudáci pracovníci pracujú a nepýtajú vyššie platy," - dobrá podpásovka z tvojej strany (poviem jediné konkurencia/pracovný trh)

"musieť platiť úrok je otroctvo" - to ako ti nevadí vrátiť min 1,5násobok požičaného (dáš naspäť 1.5 energie ako si prijal = veľmi kvalitné čerpadlo energie = plus sa zvyšuje potreba práce čo v prípade strojovej/efektívnej výrob má plno dôsledkov)? To ti nevadí keď prídeš o prácu tak ti zoberú zastavenú nehnuteľnosť? Viem sú rôzne obmedzenia tvrdosti dopadu, ale to je len preto aby ovečky hlasne neblekotali.

"mali by radšej ostať bývať v komunistických králikárňach" - preto si plno ľudí berie hypotéky na zaplatenie

tých králikární a potom tie králikárne sú úplne prázdne...... Niekde sa ti dosť zásadne stratila očividná objektivita.

"v čarovnom kolektivistickom prostredí, kde by sa naučili správnemu postoju k spoločnosti." - zaujímavá podpásovka, prečo predpokladáš že by som chcel žiť v kibuci a to ešte aj zle riadenom. To že reálny socializmus bol imitácia spravodlivej spoločnosti to viem. Veď tlupoelitárny princíp nebol odstránený - len bol u nás v ČSSR obmedzený.

"Nedopraješ im vlastný dom, ani si im nepožičal, museli sa obrátiť na cudzích." - ????

Chcel som napísať viac, ale............


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-22 23:12:23 d5519281

Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren


Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren
Ferko Mrkva # JekoJeso7

ďakujem za doplnenie ale musíš chápať ako vznikajú hodnoty. A to Tvorením/prácou a nie kapitálom.

Kapitál vzniknutý zo zisku je krádež na pracovníkoch (niekto im v podstate ukradol plácu za ich prácu- čím väčší rozdiel zisk/práca na pracovníka tým sú viac ľudia okrádaný).
Kapitál vzniknutý z bank (banky ho vytvoria prakticky z ničoho) by bol v poriadku keby neexistoval úrok ( hlavne hypotéky sú svinstvo na ľuďoch)

"okrem reaktora na to sme fakt sami nemali VEDecké kapacity, ten bol ruský"
Samozrejme hovoril som o základnom vývoji ktorý prebiehal hlavne v SSSR.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-22 18:45:07 d5519281

Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren


Rusko směřuje k ovládnutí Slovenských elektráren
V podstate ani jeden. Keci o kapitáli mám fakt "rád".

Ide v skutočnosti o prácu a technológie (VEDOmosti) t.j. strojenie. Veď za socíku sme si mohli ako malý štát dovoliť postaviť !!sami!! atómovú elektráreň (okrem reaktora na to sme fakt sami nemali VEDecké kapacity, ten bol ruský).

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-07-22 11:29:34 d5519281

Mesto, ktoré sprivatizovalo všetko


Mesto, ktoré sprivatizovalo všetko
Tak toto nieje privatizácia ale prenájom.

Starostovi sa nechcelo riešiť veci verejné (verejné služby) tak to takto urobil. To že sú efektívny znamená že starosta + mestká rada to vyriešila dobre.

Stále je pod verejnou kontrolou. Starosta ktorí prenajíma je stále volený..... Takže aká privatizácia?!

Ako príklad to na prvý pohľad vypadá dobre, ale ... Stačí zainteresovať nejakú väčšiu korporáciu alebo nevhodne zvolený starosta a efektivita ide do kôpru. Ďalej zbavili sa plno "zbytočných" ľudí ktorý si museli hľadať inde prácu.

Jediným ozajstným riešením je navrátiť morálku (vychovávať deti v tomto duchu) ako, hlavného hodnotiteľa, do medziľudských vzťahov (to je aj ekonomika aj politika) a je polovica vyriešená. Druhá polovica je "zákaz" zisku, úroku a základný príjem. A je vyriešené všetko.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-07-02 16:53:32 c1b30379

Devět etap šílené vlády


Devět etap šílené vlády
Nebol vysvetlený bod 1. A to ako vznikol. A samozrejme ako správne podotkol filip. To tiež nebolo vysvetlené. Ani kto v podstate riadi ten zlý zlý štát.

Takže tento článok je veľmi veľmi zjednodušený.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-20 08:35:50 c1b30379

Valve. Firma, kde nejsou šéfové


Valve. Firma, kde nejsou šéfové
Hm........čo mi to len pripomína. žeby spravovanie slovanskej spoločnosti? Až na ten zisk ten sa musí rozpočítať na všetkých "zamestnancov" podľa miery pričinenia.
Samozrejme po čase je pravdepodobné že túto spoločnosť napadnú vysoko inteligentný ľudia bez svedomia (psychopati/paraziti). A začnú budovať pevné pyramidálne riadenie "správnym" spôsobom.
Aj ako slovania sme mali dobrú ochranu proti parazitickému a psychopatickému spôsobu života (sociálny softvér = kultúru) ale dielo skazy dokončil iný ovečkovský softvér z dielne určitých ľudí a volá sa kresťanstvo.
Heh. Ak neviete o čom hovorím tak si to naštudujte.

Ešte jedna vec. V googlu sa tiež uťahujú šróby a znižuje (alebo navrhuje sa znižovanie) množstvo času na FOOS projekty v pracovnom čase.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-07 20:03:12 d5519281
loading...

Převraty podporované USA


Převraty podporované USA
Definitiva - definitíva chcela povedať že tí istý ľudia (myslí sa tým rodiny alebo bloky v zasväteneckých organizáciach) ktorý to spravily.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-04 12:56:59 c1b30379

Minimální mzda a zdravý rozum


Minimální mzda a zdravý rozum
Ukulele

Dobré!!! Budem zdielať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-27 23:25:49 c1a54f0a

Minimální mzda a zdravý rozum


Minimální mzda a zdravý rozum
"Pokud chcete maximalizovat zisk, jakou variantu zvolíte?"

Po tom to som prestal čítať....... Klasické "pravicové" rozmýšľanie.

Napíšem to tu jasne a zreteľne zisk ktorý je nepokrytý prácou (teraz myslím prácou manažéra/majiteľa) a je do veľkej miery nad miestne pomery je ZLO. (ja viem že zlo neexistuje ale ako to mám tým jednoduchším povedať).


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-27 15:36:32 c1b30379

Vysoká cena za odkládání krize


Vysoká cena za odkládání krize
"Nicméně tento ekonomicky pozitivní efekt úvěru může nastat jedině za předpokladu, že monetární a úvěrový systém bude stát na pevných základech volného trhu."

Read more: http://dolezite.sk/
Vysoka-cena-za-odkladani-krize-DvqY5A.html#ixzz2wg
NBFSGk


Po tomto som prestal čítať.
p. Maptin Lesko - ak chcete zistiť ako súčasný sistém funguje dajte si do vyhľadávača "frakčný bankový systém" , "kto skutočne riadi skoro všetky centrálne banky sveta" a "aký má vplyv USD ako rezervná mena na ostatné"
Centrálna banka by mala vytvárať peniaze zo vzduchu ale tak aby bolo dostatočne veľa trvalých peňazí v obehu presne ako potrebuje ekonomika. Keď úver sa splatí peniaze sa vždy stratia z obehu a v prípade že musíš zaplatiť úrok stiahne sa viac peňazí ako sa pôvodne vydalo. A plno iného ešte musíte pochopiť aby ste nepísali blbosti.


Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-22 10:42:23 d5519281

Já, Putin


Já, Putin
Plne súhlasím s nowerom.

Prečítaj si ešte raz 333.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-10 15:17:09 c1b30379

Henry Kissinger podpořil Vladimira Putina


											Henry Kissinger podpořil Vladimira Putina
GP sa rozhodol podporiť (dočasne!!) Putina. Jastraby zo SŠA (nielen) sa stým nevedia zmieriť. Kisinger ako hlasná trúba a hlavný manipulátor pre GP vie čo chce GP. Toto bolo asi posledné varovanie pre SŠA.
GP je zhrozený z 3 svetovej vojny s atómovímy zbraňami. Rusi povedali jasne - ako protiúder na konvenčný útok použijú atómové zbrane.
Je to logické, nemal/i by komu vládnuť. Samozrejme svojej genderovej, LGBT a inej podobnej politiky ktorá rozleptáva spoločnosť, sa samozrejme nezdá. Plány na NWO sa určite nevzdá.
Niečo pozitívneho - GP už nevyšlo plno plánov ani revolúcia v 1917 ani plno iného. Napríklad teraz keď Kisinger musel jednoznačne a jasne podporiť Putina tak......
Jediné čo môže každý urobiť je vzdelávať sa pochopiť podstatu tvorenia, nenechať sa manipulovať a žiť podľa svedomia.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-09 09:17:13 d5519281

Bilak, důkaz zločinnosti a hlouposti komunistů, zemřel bez trestu


Bilak, důkaz zločinnosti a hlouposti komunistů, zemřel bez trestu
Vieš kedy vzniká podnikateľské riziko, keď nevieš čo ostatný potrebujú a ostatný sa o teba nestarajú. A na to aby si predal nepotrebné výrobky musíš použiť opakovaný klam (reklamu). Toto je takzvaný anglosaský individualizmus. Presne v súlade s ich koncepciou života. Súhlasíš s takou koncepciou života? Chápeš že tento spôsob života podporuje psychopatov a parazitov? A daná spoločnosť prosperuje v podstate len vtedy ak na niekom parazituje. (teraz zhltli východnú európu a teraz potrebujú načať ďalšie zdroje ako je ukrajina?)

Skoro bezpodmienečné požičiavanie v štátnej bezúročnej banke znamená:
1. Pri pôžičke by ten čo požičiaval dal aj podnikateľský plán ktorý by slúžil pre pre prípad nesplatenia pôžičky.
2. výška a povolenie pôžičky by záviselo od riadneho splatenia predchádzajúcich pôžičiek

ps. štátna banka by bola mimo štátny rozpočet

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-09 14:20:32 d5519281

Bilak, důkaz zločinnosti a hlouposti komunistů, zemřel bez trestu


Bilak, důkaz zločinnosti a hlouposti komunistů, zemřel bez trestu
No neviem si Ta dost dobre predstavit ako by si sa tvaril ak by si mal nejake podnikatelske plany na ktore potrebujes urcitu cast zisku par rokov akumulovat....

Také nezmysly.
Ja predpokladám že nepoznáš lizing. Hm. A predpokladám že bezúročná štátna banka ktorá by požičiavala skoro bezpodmienečne peniaze.........
Nevieš si ani predstaviť ten neliberálny ekonomický systém ktorý by bol naozaj krytý skutočnou prácou čo?


Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-09 11:10:32 d5519281

USA se připravují k tankovým bitvám v Evropě							
				USA se připravují k tankovým bitvám v Evropě
Yanath
Až na to že že toto čo si napísal je ako by som to nazval. "Stratégia pre feudálov a ich panské huncútstva".

V skutočnosti máš pripravovať na vojnu celú populáciu takým spôsobom aby potencialneho protivníka odradilo bojovať proti národu.

Predstav si čo by sa stalo keby si mal dobre vycvičenú profesionálnu armádu (pozostávajúcu len z občanov štátu) a dobre vycvičenú domobranu. To síce znamená že pre pre protivníka sú vlastne všetci okrem detí a veľmi starých nepriateľský bojovníci. Ale viete aké náklady by mal nepriateľ (na žoldákov, dostatočne vymyť hlavu svojim ovečkám,.........)?

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-06 11:20:02 c1b30379

Rusko obnovuje kolonizaci Měsíce


Rusko obnovuje kolonizaci Měsíce
Heh. To vieš, za tým niečo bude čo nám nepovedali.

Amíci už druhí raz (teraz neviem pred nejakým rokom?) znova narazili do mesiaca. Po prvom bol výsledok taký že mesiac je možno dutý.

To helium na skusy asi bude dobré. Ale niečo iné sa bude skúmať kopaním štôl :-)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 18:37:26 c1b30379

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Chápem, som si čo to naštudoval pozrel diplomovú prácu.

Zaujímaví diskuz.
http://www.forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_dat
a&forum_ID=16529&ID_from=63998708&dir=1&auth=

Trochu som si to prechádzal. Hm. Aj keď som si to naštudovla trochu hlbšie (ono by bolo fakt dobré prejsť vtedajšie zákony záznami z daní....)

Súčasný liberalizmus (kultúrny aj ekonomický) odstránil zábrany proti vniku sociopatov a psichopatov na dôležité posty. Nieje náhodou že v USA aj v europe zaviedli (už dávno) psychotesty pričom v západnej europe je bodové hodnotenie tvrdšie ako v USA.

Liberalizmus je super kúl dočasu kým neodíde dostatočne veľa Ludí z politického a ekonomického života ktorý žili v neliberizovanom sistéme. Neboj príde ďalší ako že pokrok v liberalizácii (viď pretlačenie LGBT).

Podľa mňa by ekonomický systém založený na 100% zdanenie zisku (ktorý by nešiel na reinvestície), 100% zdanenie prímu nad určitú hodnotu (toto by neboli prímom štátu = čiže výhradne regulácia objemu peňazí v obehu)a štátom riadená centrálna banka ktorá by požičiavala peniaze bez úročne (0% krytie z vkladov) skoro bezpodmienečne proste fungovalo.. Samozrejme štátny rozpočet by bol prísne odelený od štátnej banky. Zo štátneho rozpočtu by sa platili len úradníci banky a budovy na pokrytie štátu. Súkromné banky by museli byť vlastne investičné spoločnosti pretože by museli mať 100% krytie pri pôžičke niekomu.
Odložená spotreba nieje problém. Pretože ak ju nepreinvestuješ budeš mať len náklady. Takže nepotrebuješ toľko pracovať. A ak potrebuješ do niečo veľkého za-investovať môžeš si požičať od štátnej banky skoro bezpodmienečnú bez úročnú pôžičku..

A plno iného.

ps.Podľa mňa je ekonomika aj peniaze podružné oproti kultúre

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 22:34:54 4e506c0e

Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?							
				Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?
"Janukoviča ako Putinovho človeka. Pravda je však iná Janukovič s Putinom majú totálne chladný vzťah. Putin považuje Janukoviča za vierolomného človeka ktorí nevie držať slovo."


Tiež si to myslím, u že len preto že ide na ruku miestnym oligarchom. A netlačí ich do nápravy škôd po akože samovoľnom skončení socíku, rozpadu SSSR a následnej rozkrádačke a chaose.

Treba ho vymeniť ale násilná revolúcia zopakuje 1917 viď keď teraz na západe Ukrajiny sa ustanovujú (nikým volený ) komisári.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 20:12:20 4e506c0e

Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?							
				Měla by se Ukrajina rozdělit na dvě?
Moje reakcie inde
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3401-mela-by-se
-ukrajina-rozdelit-na-dve#comment-67094

Oporúčam prečítať zhrnutie
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/stat/pl
aneta/802-vrcholi-pokus-o-statni-prevrat-na-ukraji
ne-zkusene-tajne-sluzby-realizuji-znamy-scenar-pod
ivne-vrazdy-podivni-mrtvi-zacala-pripravna-faze-va
lky-o-rusko.htm

http://leva-net.webnode.cz/products/proc-euromajda
n-finisuje-aneb-pozvanka-na-porazku/

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-25 20:04:57 4e506c0e

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Takže tvrdíš že Važký klamal o povojnovom nemecku? Uhm. A klamal aj o bodoch NSDAP ktoré z nemecka spravili vojne schopnú krajinu prakticky za pár rokov od úplného rozpadu ekonomiky (hyperinflácia a podobne)?

Mohol by si to trochu rozviesť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 17:10:35 c1b30379

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti

Richtar Michal


Problém z ?polo-židom? hitlerom je ten, že on vedel prečo ho tlačia do vojny. On vstúpil do strany až potom ako boli sformulované (pozrite si važského) základné body NSDAP.

Aj jeho vstup do moci nebol celkom čistý. Skadiaľ mal na to peniaze?

A veď niečo podobné v ekonomike aplikovali nemcom aj po vojne ("prekvapivo" len do smrti Stalina +pár rokov) A vtedy to bolo rozkazom amerického generála. (viď važský)


Ale nechajme to (skutočnú minulosť len tak nezistíš). Veď základné tézi skutočnej ekonomiky a peniazmi krytými skutočnou prácou a skutočného národného/centrálneho bankovníctva sú jasné.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 16:28:56 c1b30379

Škola – je to celé zle


Škola – je to celé zle
Pre aaa
Hej toto je budúcnosť na zvracanie taká správne v štíle debilizáce a extrémnej špecializácie ako včely alebo mravce. To ale predpokladá nedegenerovanú/nepsichopatickú včeliu/mravčiu kráľovnú čo u homo sapiens nenastane.

Pre ne-rusofobov a nie pre precitlivelých pacifistov (neexistuje slovenský/slovanský názov pre takého človeka aká to náhoda, že ( ľubomír naozaj nieje oslovenie pacifistu)). Odporúčam pozrieť si to to video zo špeciálnej školy kazakov
http://www.youtube.com/watch?v=T907bCsnQhU
a toto
http://www.youtube.com/watch?v=XBtHiUF06SQ

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-17 12:50:09 c1565806

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
"súťaženie rôznych mien v slobodnej spoločnosť "

1. a každá z tých bánk si bude účtovať úrok na tie svoje súkromné peniaze presne ako v USA kde boli vezenia pre dlžníkov a podobne v 18-19storočí.
2. Namiesto spolupráce konkurencia? Presne ako súťažia degeneráti v oberaní ostatných ľudí? Rozdeľuj a panuj? Toto všetko chceš?

"FED nie je súkromný, takmer všetky zisky plynú do rozpočtu........pre vás postačí FED zoštátniť,"

Tak je "štátny" alebo nieje.


štát=občania nieje "štát"
V skutočnosti som za samoderžavie . Ekonomika a peniaze sú až na druhom mieste. Je potreba jasná koncepcia žitia, ale konkurencia a ne-spolupráca to naozaj nieje.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-05 21:37:15 d5519281

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
"jehož se naprosto cíleně zmocnil stát a"

Po tomto som prestal čítať tento článok, už som to tu písal čo sú skutočné riešenia.

ps. FED nieje štátnou bankou ale súkromnou skrývajúca sa za "štátne" riadenie.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-05 19:29:50 d5519281

Novoroční projev Vladimira Putina k občanům Ruska							
				Novoroční projev Vladimira Putina k občanům Ruska
Tak som si zbežne prešiel tie dokumenty. No pár argumentov proti dôvodovej časti by som mal. Ale napríklad zvýšenie počtu mužov vzdelávaní by som kvitoval.

Ináč časť sú to blbosti (príčiny sa zamieňajú za dôsledok, z kontextu vytrhnuté informácie) a časť pravda. Takto sa robí správne technológia manipulácie. Toto je takzvaný slabý manéver proti našej na biologii postavenej mravnosti. Samozrejme v neprospech pochopenia skutočných problémov.

Chcú z nás vychovávať poslušné stádo ktoré sa bude kotiť a vykonávať príkazy ako bioroboti.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-02 01:14:41 d5519281

Jak se žilo řidičům za socialismu: Řemeslo s nejzlatějším dnem


Jak se žilo řidičům za socialismu: Řemeslo s nejzlatějším dnem
Ale definitíva má pravdu. Napríklad Marx popisoval princíp VIS. Ale pozor, pri svojej horlivosti popisu anglosaského kapitalizmu zabudol na "nedôležitosť" ako je úrok! Čo samozrejme nám komunisti "zabudli" prízvukovať!

P.s. prečo si myslíš že definitíva je červený? Asi nechápeš písanemú slovu! On hovorí že všetky -izmy sú blbosti. A ja s ním plne súhlasím. Všetky programy (-izmy) slúžia na rozdeľuj a panuj princíp!

Ak článku. Heč paraziti a psychopati ktorý obišli vtedajšie zákon. Po "nežnej" len prezliekli kabát a stali sa znich super kool podnikatelia už nemuseli skrývať svoje zuby (a teraz myslím upírske).

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-12-24 13:41:06 d5519281

Socialistický zvyk je evropská železná košile


Socialistický zvyk je evropská železná košile
"ku Slovanstva ako vynimocneho naroda na rasovom principe,"

Julo

Asi sa bojíš aby sme nedopadli ako hitlerovci. Vo védach.sk je jasne napísané. Sme sice ďalej (už asi nie ) vo vývoji ale každý rod si za svoj vývoj zodpovedný sám aj my slovania. Preto svetovláda na národnostnom princípe je neprijateľná. Dopadli by sme ako naši predkovia s R1a v indii. Založili fakt silný fašistický pyramídový systém. Premiešali sa s miestnymi rodmi.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 15:08:50 d5519281

Vědci nalezli kořeny přátelství člověka a psa


Vědci nalezli kořeny přátelství člověka a psa

BezcitnaUcebniceAgroSkol


Nie náhodou sá výpočet týchto vlastností u ľudí tiež prehlbuje ako u psov. U nás sa prebieha, okrem iného, biorobotizácia (potláčanie svedomia).

Máme ale zásadný rozdiel a to že máme vedomie a vieme pomocou sociálnych programov
(tým myslím programov ako má počítač pre náš mozok) vieme ovplyvniť. A nielen to vieme zmeniť si DNA spôsobom rozmýšľania používania zvukov (slov).

"Domestikace je nevratný proces." - takže toto si nemyslím u nás ľudí

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-22 14:06:06 d5519281

Socialistický zvyk je evropská železná košile


Socialistický zvyk je evropská železná košile
Rafael[
/color]


Ty nechápeš myšlienkové pochody tých ľudí bez svedomia (psychopatov). Ktorý napáchali už toľko škôd na mravnosti hlavne nás slovanov (všimni si že nehovorím o strátach na životoch) . Podľa všetkého ich boh jahve (socialny inžinier) dal príkaz cez toru aby nevznikol štát židovský. R sa rozhodol že predsalen vznikne (nastal rozkol medzi červeným štítom a okom). Všetci židia dostali cez sinagogi príkaz aby sa vysťahovali do izraela miesto bolo vybrané v Palestíne (R má v područí aj anglickú monarchiu=palistína bola riadená Angličanmi ako kolónia). Stalin im chcel dať zábavné miesto za polárnym kruhom. (jeden z dôvodov prečo R podporoval vojnu proti slovanom). Ako trest pre tých ktorý neodišli použili Hitlera ktorý "riešil otázky" židovstva počas vojny. Samozrejme tí čo umierali boli hlavne chazarský židia. Po vojne to už šlo ľahšie ten vznik Izraela.

Len by ma zaujímalo prečo sa nehovorí o naozajstnom vyvražďovaní hlavne východných slovanov (mi západný sme zdása už dostatočne spracovaný). Tam nepoužili tábory ale rovno zabíjali. Prečo sa nehovorí nahlas v siomediach o týchto stratách? (viem toto bola len rečnícka otázka)[/
color]


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-22 11:49:00 d5519281

Střet civilizací podle Vladimira Putina


Střet civilizací podle Vladimira Putina
P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { } Milan poznáš toto?

Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.
A človek nad človeka u nás nemá práva:
sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!

Verím že existuje Boh, ale nieje mojim pánom.


Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-12-18 16:07:47 c1b30379

Střet civilizací podle Vladimira Putina


Střet civilizací podle Vladimira Putina
Milan milan

Pánboh = Jahve ( on je tvoj pán a ty jeho otrok)Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-18 09:47:35 c1b30379

„Nikdy nebudu pracovat a ti, co platí daně, jsou idioti.“


„Nikdy nebudu pracovat a ti, co platí daně, jsou idioti.“
Pre xs
Je to možné alebo nie. Vieš to by si sa musel sňou stretnúť a rozprávať.

Samozrejme tento článok hrá na strunu takzvanej pravice (prečo že ich nazvali pravicou?)
Všetky problémy s týmto súvisiace by vyriešil iný politický systém ale nie cez danovníctvo ako navrhuje morPHeus
a ani ako abaxas
tu naozaj pomôže kultúra založená na silnej koncepcii. Ktorá už dávno existuje len ju potlačili paraziti (nie ako ona ona je len produktom). A nie kapitalizmus to nieje.

A ako poznamenal harry[/
color]
je to tak dočasu.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-10 06:35:43 59cba502

KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)


KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)
Pre kukina

Ešte z katechetizmu si pamätám : biblia (kniha) sa skladá z dvoch hlavných častí a to starí zákon a nový zákon. Kludne je možné že hlavný mágovia/socialny inžiniery židov pre nás "gojov" upravili starý zákon aby sme ho zhltli aj s navijákov a v novom zákone je dosť pravdy na to aby s nami mohli manipulovať (a teraz hovorím o nás slovanoch). Ale to je na dlhší pokec.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-08 10:34:28 5ab3b8b1

KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)


KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)
pre pocka
Nie, to len za predpokladu že nemáš dosah na veľkú skupinu ľudí (čo v prípade kultu napísaného v tore neplatí). A vzhľadom na to že na židou/Židou použili socialne inžinierstvo ....... Ale veštba sa používa na manipuláciu nehovorím že nie.

"Pokial bola autorom protokolov carska ochranka tak je iste ze disponovala absolutne najgenialnejsimi prognostikmi (alebo priam prorokmi) pretoze takmer vsetko co sa v protokoloch pise sa plni (a asi coskoro splni)."
Správna poznámka. Ak gojom je zapovedané vedieť plány hlavných rabínov (mágov/socialnych inžinierov) je možné že skutočný zdroj bol inde a to od slovanských volchov. Vedeli aké majú plány temný tak ich napísali a vložili sami kamienok socialnej manipulácii proti temným aby obmedzili ich nástup. Predsalen v 1917 nastalá (úplnou náhodou že) revolúcia a naši volchovia si neboli istý ďalším postupom (nie koncepciou, koncepcia je jasne napísaná v protokoloch) temných a ich vojakoch (červený-štít a spol)


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-08 09:59:24 5ab3b8b1

Mýtus nedostatočnej spotreby


Mýtus nedostatočnej spotreby
Uf. TNS je špatné to je pravda, ale nie z tých dôvodov čo napísal autor článku. Už som to tu veľakrát písal tieto "klasické" ekonomické keci ma už fakt serú. Ten človek si nevidí pred nos.

Napríklad argumentoval 30rokmy a krízou. Ale jaksi si nevšimol čo vtedy robila FED s množstvom peňazí na trhu. A aké finančné nástroje sa pár rokov použili predtím aby vznikla bublina a mohli veľké (vyvolené) banky zhltnúť menšie.

Zásadne nesúhlasím s prístupom tohoto ekonóma k ekonomike trhu a podobne...).

Kto nemá MIERu nemá MIER.Pán pracuje na SAV
http://www.sav.sk/?lang=sk&doc=user-org-user&user_
no=3504&action=cv


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-03 20:01:52 c1b30379

Americká pseudoveda opäť prináša nové diagnózy


Americká pseudoveda opäť prináša nové diagnózy
Problém je ten že vznik SSA znamenalo vybitie prakticky celého červeného národa, základ prosperity bolo z otroctva(nehovorím len) presne ako angličania (len to nemali na vlastnom území), a plno iných problémov. To socialne inžinierstvo čo "otcovia zakladatelia" dali SSA cez ústavu ako základ je nedostatočné, pretože peniaze sú základ SSA a nie kultúra.

Takže s SSA by som veľmi nepočítal. Ale nádej umiera posledná.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-13 13:27:57 c1b30379

Komunistické školství potřebuje více trhu!


Komunistické školství potřebuje více trhu!
Ľudia(?) čo za blbosti tu kecáte. Zobuďte sa. Všetky -izmy slúžia na zotročenie ľudí. Čo naozaj potrebujeme je kultúra/život podľa svedomia/objektívne poznanie sveta (OBRAZ a nie mozajku).
Komunizmus založili tí o ktorých sa nehovorí. Kapitalizmus vychádza zase aj z anglosaskej kultúry (parazitnej kultúry VIS a spol). Obidve sú zlo.
Treba si uvedomiť že ešte pred 1000 rokmi sme tu (slovanské národy) mali spravodlivé SPOLO-čenské zriadenie čo možno najbližšie k objektívnej pravde o fungovaní sveta (PRI-ROD-y). A nie naozaj sme neboli pohania- mali sme VIERu.
Takže hádať sa ktorý parazitný systém je lepší je no ehm úplne nezmyselné.
Kapitalizmus - prvoplánový systém ktorý sa skončí fašizmom, VŽDY.
Komunizmus- bol naprojektovaný tak aby (už ten žid Marx bol taký predvoj) čo najlepšie imitoval slovanskú S-PRAV-odlivosť. (a potom boli ľudia fakt nasraný na lokálnu elitu ktorá ničila rusov-čo má svoje korene v kryžiackých vojnách proti slovanom a plno iného). preto sa ho podarilo nainštalovať cez chaos v rusku.

Je ešte plno vecí ktoré by ste sa mali naučiť. Odporúčam namiesto takýchto kecou prečítať si hlavne KSB/MIM/DVTR http://leva-net.webnode.cz/ a ani www.vedy.sk by nevadilo (ale treba ich brať trochu z odstupu). A báseň Mor ho! si naštudujte.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-13 12:00:54 c1b30379

Príbeh o prospechu


Príbeh o prospechu
Prečo otvorené oči ?

Presne tento článok je o ľuďoch o človeku. Všetky -izmy slúžia na potlačenie obyčajného byť človekom tvoriť (strojiť), žiť podľa svedomia.

Plne súhlasím s krkavcom.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-29 19:59:54 5ab3b8b1

Anarchokapitalismus, díl patnáctý: Vymáhání práva


Anarchokapitalismus, díl patnáctý: Vymáhání práva
Skôr by sme mali mať Dŕžavu ako štát.

Dŕžava je v podstate združenie občín (obcí) ktoré sa dohodli že budú spolu spolupracovať a to prevažne v ochrane (čítaj každá obec je čo najsamotnestatnejšia a to hlavne v potravinách). Tu hlavne nejde o územia mimo obecné poľnohospodárske pozemky (zdroje obživy). Tie sa automaticky považujú všetkých čítaj pri-rode (príroda).

To len k tomu štátu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-24 09:54:26 a0dae682

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
{Niektori vasi priaznivci povazuju pad vojsk Varsavskej zmluvy v 68 za opravneny! Je mi z toho na grc ako moze niekto akokolvek obhajovat ozbrojeny vpad do vlastnej krajiny...}

Čítal som zaujímavú analýzu. Bolo proste z vojenského hľadiska potrebné posilniť obranu tohoto územia ruskými raketovými vojskami (reakcia na osadenie rakiet na územie západného nemecka). Bohužiaľ Alexander Dubček a spol to nepochopil a bolo nutné nasilu obsadiť ČSSR. Ak to nasilu porovnáte z líbiou tak naozaj to bolo nasilu? Aká to náhoda okolo 67 prebehla šesťdňová vojna takže bolo treba zamestnať Rusov (čítaj armádu).

To isté požili tí o ktorých sa nehovorí v afganistane.. Zamestnali armádu a pomaličky ďalej ovládli politbyro. Hm a zdá sa že nieje náhoda že odišli rusy z Afganistanu 15. februára 1989
. V tom čase údajne navštívil v base Václava Havla Francúsky prezident predtým ako sa stretol s oficiálnou vládou.

Takže všetko môže byť úplne ináč.


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 19:18:15 d5519281

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Hm ešte k tomu menu Vladimír ВЛАДИМИР (Володимер) – владеющий миром, упорядочивающий общество.
Doslovný preklad "Vladnuť mierom" (miera, vesmír, mier) a nie vládnuť svetu/vesmíru


A potom Dušan ДУШÁН – душевный.

Odporúčam všetkým si pozrieť zoznam slovenských mien

http://www.vedy.sk/sk/inglisticky_slovnik.php#mena

Keď toto pochopíte, tak zistíte že sme boli fakt oklamaný. Prečo že sme mali také mená a tak sme rozprávali ? (dokonca ešte stále ostávajú nejaké zostatky v slovenčine, ruštine,...... no proste slovanských jazykoch)

U-VED-domenie si spôsob rozprávania nám dá možnosť narovnať problémy medzi ľuďmi a vtedy tí bez svedomia budú odhalení a vytesnení zo spoločnosti.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 18:48:16 d5519281

Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví


Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví
Ach jaj. Už som to tu písal táto koncepcia vychádza z koncepcie USA (teraz hovorím o USA neovládonom bankármi z Anglicka Nemecka ....) Súkromné banky ktoré si tlačia vlastné peniaze (na úrok) a tak.

Ale je celkom hlúpa koncepcia. V konečnom dôsledku prinesie vznik korporácií na rovnakom základe ako je v teraz v USA len nebude ovládaná Rochildami (žid) ale Rockefellecami . (aj keď v súčastnosti to je jedno)

Koľko vydrží generácií ľudia aby sa stali op.i.cami? Kde "silnejší" vyhráva (v súčasnosti silnejší= ten bez svedomia)? Viete v súčasnosti prebieha degenerácia našej DNA (napríklad strácame veľa dôležitých slov a zjednodušuje sa myslenie) a je len otázka času kedy stratíme vedomie. A nebudeme môcť vedome tvoriť (s-trojiť)

Myslím že pre nás je oveľa lepšia organizácia/koncepcia ľudskej spoločnosti je Slovanská (a teraz nemyslím biblicko kresťanský koncept).
t.j. žiť v súLADE zo svedomím (spoločným vedomím) (myslieť globálne KONať/tvoriť/strojiť lokálne,..........) a chápať členenie spoločnosti

Toto celkom vystihuje podstatu
http://www.radioviva.sk/vysielanie/rubriky-a-relac
ie/mlcanie/237diel-ubuntu-ja-som-lebo-my-sme.html
http://leva-net.webnode.cz/products/o-pojmech-svet
onazoru-vzajemnem-chapani/
a veľa iného

Ešte by som chcel upriamiť pozornosť čitateľov na článok
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2713-dansky-exp
eriment-poukazuje-na-neocekavanou-magii-kosmickeho
-zareni-pri-formovani-mraku


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-17 09:59:03 a0dae682

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu


											10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu
A k téme ako celkovej.

Neviem nezdá sa my to, možno chce GP prejsť na iného hostiteľa. Ak sa mu Rusko nepodarí tak to vidím na Čínu.

Odkázal by so sa na jeden fundovanejší názor
http://leva-net.webnode.cz/products/iniciativa-mos
kvy-zachranuje-obamovu-reputaci/

Ešte k tomu chaosu. Poznáte to "Z chasu poriadok" (hovorí sa v týchto dvoch slovách o NWO)

Takže by som z článku nebral také rýchle uzávery ako pisateľ článku.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-14 12:29:26 5ab3b8b1

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu


											10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu
Pre vedmu to bola reakcia na mňa? Ak hej tak ti odpoviem.

konope indické=marihuana (viac odrôd) vysokú obsah THC, používa sa ako droga

konope "technické"=viac odrôd len stopový obsah THC
http://sk.wikipedia.org/wiki/Konopa_siata
Je vhodná na výrobu oblečenia (látky), papier, olej ..........................

Rozdiel medzi indickou a technickou je v dĺžke a kvalite vlákien a aj listy sú iné. A samozrejme v množstve THC.

Pred nejakými 30rokmy sa ešte pestovalo ešte pár hektárov (aká to "náhodou" pestovanie sa unás znižovalo postupne až do nástupu demokracie)

Ps. pamätáš si na ra-zpravku (ра-ссказ) (rozprávku) Konôpka?

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-14 12:17:10 5ab3b8b1

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu


											10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu
Hm konope. Myslíš tú rastlinu ktorá sa celé veky používala na vlákno, prísada do jedál a na svietenie (olej)? Rozdiel medzi konope indickým a konope "technickým" je dosť zásadný. Napríklad z indického sa nedá získať dlhé vlákno (iný tvar stonky).
Podľa mňa, to stopové množstvo THC v konope technickom slúži ako pesticíd proti chrobákom/škodcom. Hľadal som či ešte má nejaká rastlina THC nič, náda, ani jedna voľne rastúca rastlina na svete nemá (samozrejme rád by som sa o tomto porozprával s fundovaným!!! vedcom - ale wiki hovorí žiadna iná). Robil vôbec na túto tému niekto výskum? Že prečo je konope tak odolné proti škodcom? Proti burinám funguje jej rýchli rast.

Takže my s toho vychádza
1. Konope bola geneticky!!! manipulovaná ľuďmi na svabodné prežitie v spoločnom-LADE (súlade) s prírodou (všetko čo sa znej dá vyrobiť slúži na život ľudí - vlákna oleje.......)
2. Konope indické znamená degradáciu dôležitej rastliny a tým aj ľahšiu manipuláciu ľudí pravdepodobne ho tiež niekto stvoril (strojil) ale za iným ako dobrým účelom (môžme to nazvať temným účelom)

Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-09-14 11:28:32 5ab3b8b1

Prirodzený výber lídrov


Prirodzený výber lídrov
Pravdomluvec - presne tak zmena slov pôsobý na človeka zničujúco(frekvencia a tonalita zvukov). Sice nevidno to tak rýchlo ale hovoríme tu o generácia.

vedúci=> vedieť => viesť

Bohužiaľ slovenčina bola už dosť upravená ("príklady" z degenerovaného západu) a ruština je menej ale aj tá je dosť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-01 08:54:18 d5519281

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
Conte di Savoya # CopyXegu39

uf anarchokapitalizmus????

Zriadenie zalozene na rovnosti sanci, ochrane volnej sutaze, sukromneho vlastnictva a slobody podnikania.????

3 pripomienky ku koncepcii anarchokapitalizmu:
1. všetci musia sa narodiť z úplne rovnakými podmienkami (geny, bohatstvo rodičov ,.......), alebo tie podmienky musí spoločnosť nejakým spôsobom korigovať=kultúra
2. z bodu 1 predpokladáš že všedci sme rovnaký. Zabúdaš na !prirodzené! rozdelenie spoločnosti t.j. nie každý bude podnikateľ
3. zabúdaš na to že v spoločnosti sa nachádza prirodzene cca 4% psychopatov, ktoré ti anulujú všetky tvoje predpoklady


Anarchokapitalizmus je pravdepodobne z USA (alebo anglicka?) čo je v súlade s ich koncepciou a ich kultúrou. Bohužiaľ tento smer znova naberie na fašizmus korporácií. S tým nič nespravíš. A ešte drobnosť prečo že kultúru chceš riešiť ekonomikou? Vskutočnosti musí ekonomika vyplývať z kultúry. Teraz je to naopak a tak aj dopadáme.


Stanislav Jurcisin - k tým poznámkam čo máš ku contemu máš v podstate pravdu. Len som tu trochu konkretizoval. Ale je toho "trochu" viac.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-26 11:48:09 c1565806

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
oprava

odtrhnutých od primárneho zdroja obživy = priamo ovládateľný ľudia.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-25 07:47:32 d5519281

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
Myslíte, že to neschopné centrálne riadenie bolo CHYBA riadenia?
Myslíte, že vysťahovanie ľudí do panelákových (a zároveň strata schopnosti si dopestovať potraviny čo sa čiastočne vyrovnávalo vznikom záhradkárských kolónií) bola CHYBA riadenia?

O tomto hovorili pohlavári že si máme zobrať príklad od SSSR. Celé to slúžilo ako pokus na zničenie slovanov. Dobre vedeli že sa im znova podadarí nainštalovať "kapitalizmus" v plnej miere. Ešte lepší kuloveší pre ľudí odtrhnutých od primárneho zdroja obživy = priamo neovládateľný ľudia.

Teraz sme sa stali priamo ovládateľný cez peniaze.
Preto hovorím. Keby sme si priohli socík ešte viac a psychopatov z KSČ poslali na nútené práce tak...... Dopadneme ako Juhoslávia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-25 07:42:54 d5519281

18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy


18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy
pre tibira:

Švajčiarsko - pravdepodobne stabilné sídlo GPP (globálny prediktor/parazit)
Japonsko - prísne národne, mužmi riadená ekonomika (podporovaná a okupovaná USA) dajnadcu (či ako sa to volá poznáš?)
Aj vo Finsku sa rozširuje juvenilka a pravdepodobne bolo aj podporované ako protiváha proti Rusku. Presne ako nemecko počas studenej vojny.
K ostatným štátom sa neviem vyjadriť.

ps. naozajstné bohatstvo môže vzniknúť len z práce, všetko ostatné je nezmyselné!

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-11 21:28:05 d5519281

Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur


Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur
Tak ináč.
Predpokladáš, že všetkých 96% ľudí zo sVEDomím si naštuduje a pochopí KOB a bude sa podľa neho správať.

Jedine v tedy by to mohlo fungovať ak už nastali zmeny vo vedomí ľudí o ktorých tvrdia na vedy.sk, že sa to stalo. Chápeš že nie všetci sme rovnaký takže.....

Ale nie sme v takom spore ako by sa zdalo.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 22:07:44 d5519281

Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur


Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur
Hm. Julo. Viem že docieliť podobného stavu v spoločnosti by bolo nadpozemské ale nejakú vykonávaciu koncepciu ku KOB treba mať ako návrh nie? Treba si uvedomiť že aj keby všetci boli nadupaný KOB-om tak spoločnosť treba predsa len nejako "riadiť" pretože sme spoločenský druh. A nie všedci máme nadanie na všetky práce. Takže nejaká spoločenská dohoda spolupráce musí existovať. Aby nás za "pár " storočí znova neovládli psychopati. A nastala ďalšia degenerácia (nielen sociálna ale aj genetická!) z ich pôsobenia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 21:38:31 d5519281

Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur


Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur
Dobre hovoríš krovák.

Tiež sa my nepáči koncepcia základného prímu. Poznáte to:

"Bez práce niesu koláče."

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-09 21:27:30 d5519281

Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur


Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur
Hm. vedy.sk. To je v poriadku. Som si prečítal celé. A chápem čo chceli povedať. Ale máš právdu je to nedostatočné. Aj keď naučit sa bojové techniku a stratégie a cvičiť ich, nieje od veci.

Keď to všetko doplníš KOB tak zistíš že naozaj sa dá žiť aj ináč. Ešte pridám moju koncepciu štátu.

http://ulozto.sk/xaKsTbeW/ako-spravit-system-sprav
odlivejsi-pdfZdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 20:41:52 d5519281

Washington si myslí, že ste hlupáci


Washington si myslí, že ste hlupáci
Bohužiaľ KONcepcia USA/SŠA už počiatku bola zlá. Viď príspevok o posledných 200rokoch USA. Ale korunu tomu pridal vznik FED.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 19:24:31 d5519281

Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur


Pol milióna Slovákov má mzdu 0 eur
Jediný diskutujúci čo naozaj povedal k veci bol zatiaľ Julo.

Je to proste tak zmena politicko /socialneho systému . Potom nebude potreba ani tej minimálnej mzdy.


Už som to tu navrhoval. Cieľ vidím v dŕžave. Alebo podobnej KONcepcii upravenej pre súčas podmienkam.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-09 18:52:24 d5519281

Potřebujeme úředníky?


Potřebujeme úředníky?

Conte di Savoya
čiastočne s tebou súhlasím ale vo veľa nie

Conte di Debile
- presne tak
aaa[/color
]
- trochu sa zamysly. Štát sme my všetci. Však. Tak prečo by štát nemohol riešiť spoločné veci? ba, na to sa treba poskladať nie?

pre vás odporúčam prečítať môj návrh "riadenia" štátu ktorý som už pár krát tu predkladal
V skutočnosti namiesto štátu by som chcel Dŕžavu!!! (aaa toto by ti asi vyhovoalo?)

V žiadnom prípade nechcem minimálny štát ala liberáli.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-04 11:29:33 5ab3b8b1

200 let terorismu USA


200 let terorismu USA
Veď viete peniaze nesmrdia.

GRRRRRR

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-28 10:06:27 d5519281

Na G8 bol Putin ostrý ako žiletka


Na G8 bol Putin ostrý ako žiletka
ABCxxl[/
url]

gratulujem predviedol si sa (hráš židovskou kartou) hru rozdeluj a panuj. Gratulujem.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-13 20:36:06 d5519281

Google dostává 512-qubitový kvantový počítač; špionáž NSA přechází na stroje s umělou inteligencí							
				Google dostává 512-qubitový kvantový počítač; špionáž NSA přechází na stroje s umělou inteligencí
Tiež sa mi zdá čudný článok. (dik memori) Sú dekonšpiračné teórie ktoré sú pravdivé ale toto sa mi nezdá. Hlavne ten film terminátor sa mi zdá ako kvalitná propaganda /programovanie zo strani elit. Aby sme sa pripravili na technokratickú vládu.Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-30 15:00:26 d5519281

K súčasnej politike


K súčasnej politike
jan # PukiKyri51

V skutočnosti sú to slovanské zájmy :-) Naše. Poznáte to "Svoje si nedáme a cudzie nechceme"?

Ps. s kadiaľ máš to info o tom vkladu?

ps2. Odporučam naštudovať MIM 4.7 a DVTR6.7.1

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-28 12:15:15 c1565806

Slovákom zabili horolezcov – dotkli sa ich globálne procesy a nepáči sa im to


Slovákom zabili horolezcov – dotkli sa ich globálne procesy a nepáči sa im to
Vynikajúci príspevok od Petra Nováka.

A Sheldon- tiež sa my to celé nezdá. Ale asi to bude tak. Trebalo vyčistiť priestor pre drogi zbrane. Možno to spravila CIA. Možno dáky šejk (v podstate to jedno)

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-27 08:32:17 c1565806

SKUTEČNÁ MOC INDIGOVÝCH DĚTÍ


SKUTEČNÁ MOC INDIGOVÝCH DĚTÍ
Indigové deti hm.

Je to možné a bolo by to pekné, alebo budú patriť do scientologickej cirkvi. Pravdepodobne ako náhrada za židov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-21 15:41:54 c1565806

Komunizmus nás zničil


Komunizmus nás zničil
Slavka dúfam rozumieš ako sa mal skončiť komunizmus. Myslím ten teoretický. No predsa úplným zrušením štátu. Pretože ľudia by boli tak uvedomelí. V podstate mala vzniknúť Dŕžava.

Bohužial od umretia Stalina šlo od 9k5tim. V rusku sa zrušilo súkromné podnikanie (ÁNO ta "sviňa" Stalin dovoľoval podnikať súkromníkom/súkromné družstvá - prekvapko čo). Začali sa inštalovať nový štátotvorci čítaj nepraktizujúci židia, psychopati a paraziti. Išlo to pomaly trvalo to nejakých 40rokov. Tak sme aj skončili.

Počítaj si hi-sto-riu a trochu o dejinách ktoré sa oficinálne neučia a zistíš veci že tomu s prvu nebudeš veriť.

Zdroj
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-06-16 22:38:26 d5519281
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1182 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne