Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Conte di Savoya # CopyXegu39


Video: Proč nám chybí peníze a kam mizí …


Video: Proč nám chybí peníze a kam mizí …
V podstate pravda, ale este jeden aspekt tu chyba:
Pokial idete do banky a chcete pozicku, banka vam vytvori peniaze z nicoho. Skutocne Z NICOHO, par tuknutiami na klavesnicu a ulozenim nejakych dat na HD pocitaca. Banka v podstate robi to co falsovatel penazi, akurat ze sa to vola fractional banking. Tie peniaze ktore vam pozicia nikto nikdy nezarobil ani ich nikto do banky neulozil.
Vy ich ale musite splacat naozajstnymi peniazmi krytymi naozajstnou pridanou hodnotou!!!
Velka cast bohatstva takto konci v bankach.
Tieto peniaze (realne nie fiktivne) chybaju na trhu, nemozete si za ne kupit tovary ani sluzby.
Nastava nezamestnanost z tzv. nadvyroby.
K tomuto efektu este pripocitajte zdanenie 40-60 percent. KOlko vam realne ostane z pridanej hodnoty ktoru vytvorite???
A potom nech sa debili z EU, vlad a parlamentov skrabu za uchom a medituju o tom preco je nezamestnanost a preco stale stupa...

Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-01-22 16:17:59 55e545e3

Za komunistů bylo líp?


Za komunistů bylo líp?
333 ty si asi vela cital Cenkovej deti a ine Kralove perly ducha a uderlo ti to na mozog. Za 1. republiky bola uzakonena 8 hod. prac. doba a detska praca bola zakazana (tusim do 15 rokov neviem presne). Takze sem neplet rekusko-uhorsko.A co sa tyka dochodkovych fondov - vlastna skusenost: Moj dedo (mamin otec) bol zelezniciar, cely zivot setril babicke na dochodok do dochod. fondu. Babicka nepracovala lebo vychovala 5 deti, Ked v 60tych rokoch ziadala o dochodok bolsevicke svine jej vymerali 360 KCs mesacne so slovami "no ved ste nepracovali". Vychovat 5 deti to pre bolsevika nebola praca. 20rocne dedkove uspory boli v p…(v Panu) Za cudzie vie byt kazdy grandom.
Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-21 19:24:20 55e545e3

Za komunistů bylo líp?


Za komunistů bylo líp?
A takto to bolo za bolsevika s byvanim:
http://ziegler.blog.idnes.cz/c/392775/Za-komunistu
-nebylo-poradne-bydleni-a-nic-k-sehnani.html

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-21 17:37:26 55e545e3

Za komunistů bylo líp?


Za komunistů bylo líp?
Yantah:
Ja to tvrdim už dávno, socializmus vybudovali kapitalisti, nebyť vynikajúcej priemyselnej základne z 1. republiky, sme na úrovni rumunska alebo bulharska. Komunisti (ruskeho i europskeho typu) vedia iba brať to čo vybudovali druhí. Dnes už čo brať nie je, leda tak dlhy. To som teda zvedavý čo s tým súdruhovia urobia…
Jambo:
Z ukradnutých ("znárodnených") penzijných fondov sa vybudovali VSŽ a hlinikáreň-hlavne kvôli zbrojnému priemyslu. Z úspor ukradnutých ľudu menovou reformou sa vybudovali nejaké podniky ktorých význam bol otázny-neboli vybudované na základe ponuky a dopytu ale z rozhodnutia nejakého okresného tajomníka, robotníckeho kádra, trkvasa ktorý rozumel ekonomike ako krava hviezdam. Väčšina týchto podnikov zákonite zanikla po prechode na trhový mechanizmus. Gro infraštruktúry na SK (pevné cesty, zdvojkoľajenie trate BA-PU, vážska kaskáda, elektrifikácia…) boli vybudované za 1. rep. al slov. štátu.
A porovnaj si čo sa vybudovalo za 40 rokov u nás a čo v poondiatom Rakúsku. A to ani nehovorím o Nemecku ktoré bolo úplne zdemolované vojnou.

Zdroj
-
 50% ( 6 people voted )
+
2014-01-20 20:45:36 55e545e3

Za komunistů bylo líp?


Za komunistů bylo líp?
Bývalý režim bol svinský, zločinecký systém, o mojom vzťahu k nemu som tu už x-krát písal. Dnešný režim je v podstate rovnaký (cieľ je zotročenie ľudstva) s tým že je oveľa rafinovanejší. V protokoloch …(veď biete akých) sa píše:…dáme ím pričuchnúť ku luxusu. Ja dodávam že na dlh za peniaze ktoré ím spravodliví medzi národmi natlačia...
Bývalý režim skončil pretože bol nevýkonný. Otroka nedonútiš efektívne pracovať. Otrokom je treba dať pričuchnúť k luxusu. Dať ím pocit vlastníctva. Otrokmi sa stanú úplne nenápadne, ani o tom nebudú vedieť.
Takže pozor na syndróm žaby vo vriacej vode. ešte he čas vyskočiť. Problém je že väčšina nevie čo ďalej.
Kopa ľudí tu stále blúzni o nejakom socializme, jeden skončil v '89 druhý je teraz, tak mi láskavo vysvetlite aký bude ten tretí...

Zdroj
-
 53% ( 7 people voted )
+
2014-01-20 16:19:17 55e545e3

Čas na ekonomický ateismus


Čas na ekonomický ateismus
Lidhja, nechaj ich, to sú tí čo "volia istoty" samozrejme za cudzie peniaze, to sú tí čo sú za prerozdeľovanie štátom, samozrejme vždy iba smerom k ním, to sú tí čo majú moc prosté myslenie aby pochopili že nezamestnanosť spôsobuje štát reguláciou ekonomiky…
(…takým už nepomôže vôbec nič, ešte môžeš skúsiť modlitbu…)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-18 20:34:46 55e545e3
loading...

VIDEO: Přehnané násilí policistů z americké Omahy za parkovací lístek							
				VIDEO: Přehnané násilí policistů z americké Omahy za parkovací lístek
Napocital som tam koncentraciu 7 policajnych aut na jednom mieste. Byt tam tak idem spravit najblizsiu banku... :DDD
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-17 16:57:11 55e545e3

Vitajte bratia Slovania v EU


Vitajte bratia Slovania v EU
Hm.
Boli ste dakedy v bulharsku za Zivkova? Ja ano. Konske povozy po cestach pomedzi auta, dediny bezne bez elektriny, hl. mesto Sofia s blatistymi cestami na periferii, obklopene chudobnymi stvrtami podobnymi nasimosadam…Ako tak boli vybudovane iba primorske strediska. A ani nehovorim o tom "hovne na pulte" v obchodoch...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-15 16:26:00 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Domestos:
Co sa tyka toho zcopypastovaneho Ondriasovho zoznamu: Ten clovek nema ani ponatia co sa za 40 rokov vybudovalo v susednych statoch ktore mali horsiu startovaciu ciaru ako CSSR (Rakusko, Nemecko-kompletne rozbite vojnou) Ako asi 7-rocny som pozeral niekedy v 70tych rokoch v tel.novinach ako otvarali prvych 27 km dialnice v CSSR (od Prahy po asi dnesnu odbocku na CB) tancovali tam krojovane dievvata, minister bol strihat pasku, ohnostroj, dychovka…skratka typicka komunisticka saskaren. Asi o pol roka sme pozerali Zait im Bild na Viedni (otec prekladal) reporter v polke sprav precital jednu vetu: Dialnicna spolocnost Rakuska oznamuje ze tento rok dokoncila TISICI kilometer dialnic. V poondiatom rakusku!!!
A takto to bolo so vsetkym. A este si uvedom ze väcsina strojarskych podnikov bola priamo alebo nepriamo zamerana na zbrojenie a od 70-tych rokov stratova, to priznal koncom 80tych rokov aj posledny komunisticky premier Adamec. Tanky su v modernom boji asi tolko platne ako polska jazda so sablami proti Hitlerovym tankom v 39tom. Naviac, za ich dodavky do "spriatelenych krajin" á la Libya…sme nevideli dodnes ani vindu.
Vsetky aplikovane vyskumne ustavy mali jediny ciel-pajcnut zapadne technologie, upravit ich na nedostatkovu ekonomiku doma a pokusit sa o napodobeninu.
Uvedomte si laskavo vsetci komunisti a socialisti: Ziaden socializmus ani ziadne znarodnovanie sa dnes nekona, nema sa co znarodnovat leda tak DLHY!!! dnes uz nieto nezadlzenej vyroby ani spotreby! Mozete znarodnit dlhy-tie svoje vam rad odovzdam!

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-14 20:08:07 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Michal:
No, bohuzial v nijakom. A prto sme v takych srackach ako sme…
Domestos:
...že Nemec zarobí v automobilke za rovnakú prácu 4-5 krát viac ako otrok

Ale vieme a velmi dobre a aj velmi dobre vieme preco je tomu tak: pre tych 40 rokov toho vaseho booooohovskeho socializmu. Pokial by nebolo 40 rokov bolsevizmu sme dnes dalej ako Rakusko.
Co sa tyka tvojej nezamestnanosti: Co si urobil pre to aby si si zvysil kvalifikaiu event. sa naucil cudziu rec? Preco sa nepokusis najst si daco v zahranici? Sediet doma za pecou a nadavat na vsetko dokola to je tvoja cesta?
Tak sa necuduj ze si dopadol ako si dopadol. Najmä si uvedom ze za nezamestnanost moze v prvom rade stat svojimi zasahmi do slobodneho trhu.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-13 19:41:49 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Domestos ty musis byt nejaky existencne frustrovany alebo co…
V slobodnom trhu neexistuje vykoristovanie (ci ako to vy volate), v slobodnom trhu si dohodnes mzdu (alebo nedohodnes a ides dalej), medzi zamestnavatelom a zamestnancom nieto akychkolvek rozporov, jeden potrebuje druheho a do prac.vztahu vstupuju na zaklade slobodneho rozhodnutia. Moj dedo ktoreho som spominal pocas letnej sezony zamestnaval biresov (sezonnych robotnikov) zcasti to boli studenti zcasti ludia ktorym sezonne zamestnanie vyhovovalo, zabezpecil im ubytovanie na statku, kompletnu stravu 3x denne, na dozinky kedy koncili sa zabijal baran alebo kozla a vystrojil i m hostinu. Bol to ale hnusny kapitalista co?
Garantujem ti ze na druzstve na to mohli zabudnut.
Sucasna nezamestnanost je sposobena STATOM a najmä centralnymi bankami ktore nicia ekonomiku pumpovanim nekrytych penazi na trh-ale o tom som ty uz x-krat pisal, najdi si moje prispevky.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-13 18:40:01 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Domestos co tu dristas o vykoristovani, si zisti ako sa napr. Bata alebo Ford starali o svojich zamestnancov, stavali im byty, zaviedli 8 hodinovy prac. cas, ucnovske a manazerske skoly, si to porovnaj ako sa o pracujucich starali bolsevici, za socialisticke peniaze bolo malokedy co kupit, na vsetko fronty, na byty sa cakalo eony (v BA aj 10 rokov, pridelovali sa podla kadroveho posudku event. vysky uplatku,) vymysleli tuzexove bony na kvalitnejsi tovar ktory sa dostal cez zadratovane hranice. Mozno mas skvele spomienky na detstvo v pionierskom tabore ale si uplne mimo reality.
Co sa tyka zida Marxa ten opisal Komun. manifest prakticky cely od zida Adama Weishaupta zakladatela iluminatov ktorych cielom bolo nenasilne ovladnutie sveta, zavedenie povinnej rovnosti zrusenim majetku zostatnenim, zrusenim rodiny vytvorenim statneho monopolu na vyrobu, vychovu i akekolvek vlastnictvo.
Ani jedna z Marxovych predpovedi sa nesplnila. Podla neho mala sa soc. revolucia prva odohrat v Britanii pretoze tam bol najvyspelejsi kapitalizmus, stal sa pravy opak, stalo sa to v Rusku kde kapitalizmus prakticky nikdy nebol. Samozrejme ze ziadna svetova revolucia nenastala, tzv. socialimzmus bol potichu rozpusteny pretoze sa prejavil ako nevykonny. Otroka nedonutis efektivne pracovat. Ludom treba ponechat zdanie majetku. Komunizmus nikdy nebol a nikdy nebude, dnesne nebezpecenstvo spociva v korporativnom fasizme (sukromne korporacie uchvatia moc v state cez babkovu vladu) ale to uz je o inom.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-13 18:02:46 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Domestos:
Komunisti zobrali ľuďom majetky, ale vytvorili továrne, družstvá a spravovali ich …


Mali sme zpekla stastie ze sme z 1. republiky zdedili jednu z najlepsich priemyselnych zakladni v europe. Nebyt toho, skonci u nas socik ako v Rumunsku alebo na ukrajine (event. v polsku). Socializmus z toho dovodu u nas vybudovali kapitalisti, bez nich by sudruhovia lizali laby a narod chcipal od hladu tak ako za stalina. Megalomanske stavby (VSZ, hlinikaren, zbrojovky…) sa stavali zo znarodnenych (=ukradnutych) dochodkovych fondov a uspor ukradnutych menovou reformou. Peniaze "tych druhych" sa minuli koncom 60tych rokov, v 70 tych sme boli v inovaciach a priem.produkcii uplne mimo, kdesi za Portugalskom.
A pokial si myslis ze za sociku neboli zobraci, tak sa velmi mylis, nesmeli akurat to davat najavo inak by podla § o prizivnictve boli ihned ubytovani v statnom zariadeni so zamrezovanym pohladom von...

Inteligentni komunisti nakoniec pochopili ze je pre nich vyhodnejsie stat sa kapitalistami a tak cely ten bordel rozpustili...Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-13 16:49:25 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Jambo:
Nacizmus (spravne: nacionalny socializmus), tzv. socializmus a fasizmus je jeden a ten isty rezim lisiaci sa v niektorych detajloch. Vsteky tri rezimy maju spolocne toto:
1. Vlada jedinej strany, neexistencia slobodnych volieb, kriminalizacia opozicie
2. Nadradenost prav kolektivu nad pravami jednotlivca
3. Nosna ideologia nenavisti (je nepodstatny deajl ci rasovej, narodnej alebo triednej)
4.Silne zasahovanie statu do ekonomiky
5.Jedina vladnuca strana moze byt (nemusi) personifikovana nejakou vyraznou vodcovskou osobnostou ktora je nekritizovatelna, neodvolatelna, povinne zbozstovana (Hitler, Stalin, Mussolini…)
6.Tzv. socializmus sa lisil ot nacizmu a fasizmu jedinou crtou: likvidaciou sukromneho vlastnictva. Preto tento system kde bol tam uplne zdevastoval ekonomiku, ovela viac ako nacizmus a fasizmus.

Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-01-13 16:37:36 55e545e3

Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty


Vyprávění starého pána aneb Dějepis pro komunisty
Takychto osudov boli statisice. Moj dedo ktory vychodil zakladne skoly este za rajchu drel 4 roky v USA v baniach v Pensylvanii, ked sa vratil za usporene peniaze kupil mensi statok, darilo sa mu, pomaly sa rozsiroval, prosperoval.
Prisli bolsevici, zhabali mu uplne vsetko vcetne rylov a lopat, rodinu vyhnali tak ze musela byvat u znamych, mohli byt radi ze neskoncili niekde v jachymovskom koncentraku alebo na sibenici. Aj takych vtedy boli desattisice. Mojho otca vyhodili z 1. rocnika VS, ihned narukoval ku petepakom co boli v podstate nutene prace. Statok v 60tych rokoch zburali, postavili tam nejake tzv. rekreacne stredisko jednoho zavodu kde si chodili papalasi uzvat vino zeny a spev…Polia a luky co sme vlastnili rozdali za babku na stavebne pozemky dedincanom. Po ´89 rodine ponukli akesi nahrane pozemky v tzv. restitucii-z nic uz vsak nikto nemal vztah ku pode. Ja som hned po aspieanture v ´94tom zbalil 5 svestek a siel co najdalej…
A ani sa nevratim pokial tam budu taki nekompletni ako Extrem…alebo Jan...

Zdroj
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-01-13 16:28:39 55e545e3

Kam neemigrovat - Francie


Kam neemigrovat - Francie
Zvolili si debila tak trpia. Presne ako ked si nemci zvolili Hitlera. Treba vela tmy aby ludom zacalo svitat. Ozaj kedy pochopi väscina (aj diskuterov na Doöezite) ze socialisti su jednoducho skodna?
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 11:48:58 55e545e3

Hodina Země


Hodina Země
Nemýľte si rovnosť s rovnakosťou.
Všetci ľudia sú si rovní v ľudskom majestáte ale rozdielni v schopnostiach. To že je niekto menej inteligentný alebo fyzicky slabší neznamená že je "menej rovný".

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 09:44:08 55e545e3

Odhaleno: Sovětský svaz utratil jednu miliardu dolarů na program ovládání mysli


Odhaleno: Sovětský svaz utratil jednu miliardu dolarů na program ovládání mysli
Zas uuuuuzasne odborny clanok. Parapsychologia a ovladanie mysle nie je jedno a to iste (i ked sa prelinaju). Katedra parapsychologie je na niekolkych aj vysoko hodnotenych univerzitach napr. tu:
http://www.forteantimes.com/forum/viewtopic.php?p=
261210
a vobec to nemusi znamenat ze niekto pracuje na kontrole mysle.
Keby ta kontrola mysle bola taka jednoducha uz by sme boli kontrolovani vsetci. Peniazmi je to zatial jednoduchsie :D
Ak mate zaujem pozrite i toto:
http://www.youtube.com/watch?v=uiPmDHzsU_w
No a s tym aktivnym systemom odopierania to autor zabil, nevie kde je sever, tato zbran je uplne obycajny mikrovlnny generator podobny ako v kuchyni v mikrovlnke (vykonnejsi), ako obrana proti nemu staci stit z polystyrenu potiahnuty hlinikovou foliou. Takuto vecicku vie zostavit sikovny elektroamater.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-08 15:57:50 55e545e3

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Lidhja
Brana si nevsimaj, je to nejaky z Klubu Senilnych Sudruhov (KSS), typek asi ako Ondrias (co je diagnoza).
Centralni sionobanksteri si mädlia ruky ked vidia kolko takychto beha po svete…
Su ludia ktori sa zrodili otrokmi a nimi aj ostanu. To su ti ktori potrebuju smernicu a zakon aj na WC a keby nemali obciansky preukaz zabudli by svoje meno.
Takym staci ked ich vedu nevadi ze netusia kam...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-07 19:50:52 55e545e3

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Brano:
Rozumies ekonomike ako karva hviezdam. Centralnu banku s monopolom mame teraz. Aky je vysledok? Presen taky ako popisuju grafy v clanku a presne taky aky vidis okolo seba.

….pekný bordel keby v štáte bolo viac mien…


Presny opak je pravdou, staty kde bolo viacero mien neboli este v 19. str. ziadnou vynimkou. Nic, ani bankovnictvo nemoze fungovat bez volnej sutaze kde rozhoduje zakaznik a nie banker. Ale pochybujem ze to pochopis, cely cas tu iba nadavas bez toho ze by si aspon naznacil riesenie.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-07 17:26:07 55e545e3

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Marsal Zukov:
To je velmi tazke povedat petoze by sa tymto opatrenim uplne "zresetoval" stary system a bol postupne nahradeny uplne novym, nicmenej si myslim ze by kludne mohlo ostat i Euro-pokial by sa hlavni hraci dohodli na spolocnej mene. Ovsem, potom by Euro bola spolocna mena niekolkych bank a nikto by zakaznika nenutil ho pouzivat. Krajiny PIGS by pravdepodobne euro nepouzivali, v ostatnych by mohlo kludne ostat. O vsetkom by rozhodol trh.t,j, zakaznici, firmy a sikromne osoby.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 15:14:02 55e545e3

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Prvy historicky popisany statny monopol na peniaze vytvoril cisar Dioklecian. Kedze nemal dost penazi na armadu a na "chlieb a hry" pre luzu (dnes sa to vola socialny stat) po ciastkach stiahol zlate mince z obehu, roztavil a pridaval do nich med. Najprv 20%, potom 40% …atd az ku koncu jeho kariery obsahovali mince len asi 30% zlata, zvysok bola med. Tymto vyvolal prvu historicky dolozenu inflaciu-ceny, dovtedy stabilne, zacali prudko stupat. Jeho bozstvo si myslelo ze natlacenim penazi zbohatne-a on dosiel presny opak. Potom jeho bozstvo ako spravny socialista, zacal regulovat ceny-dosledok bol uzasne rozsirenie cierneho trhu Rimske mince znehodnotene medou nik nechcel, najmä v pohranici sa masivne zacalo obchodovat s germanskymi a slovanskymi kmenmi ktore ponukali ciste zlato…A germanski vodcovia si za nefalsovanu menu-zlato-kupili aj velitelov pohranicnych posadok. Bol to zaciatok konca Rimskej rise.
Vidite tu fatalnu podobnost s dneskom?
Centralnu banku je treba zrusit spolu so zakonom o statnej mene. Pre obnovenie rovnovahy je nutna konkurencia v menach, Trh rychle sposobi ze ziadna sukr. banka vydavajuce vlasntne peniaze nebulae inflantovat vlastnu menu pretoze by okamzite prisla o klientov. Zaroven ulozit povinnost 100% REZERV PRE BANKY. Po pociatocnom soku by sa rychlo ustanovila rovnovaha, rychlo by sa vicelo ktory podnik je ziskovy a ktory stratovy, zijuci z kreditov=z centr. bankou sfalsovanych penazi.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-06 14:32:23 55e545e3

Vládní SWAT týmy útočí na „zvrhlé jedince“, kteří si pěstují své vlastní jídlo a vyrábí elektřinu							
				Vládní SWAT týmy útočí na „zvrhlé jedince“, kteří si pěstují své vlastní jídlo a vyrábí elektřinu
Tento clanok je totalna blbost, takychto kolonii (hlavne nabozenskych) ktore ziju dost izolovane, maju vlastne zasobovanie potravinami, vlastne polnohospodarstvo, domace vyucovanie deti…su v USA statisice. Vyzera to tak ze v clanku zamlcali nejaku podstatnu vec.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-05 13:16:39 55e545e3

Operace Golgota (Tajný plán perestrojky)


Operace Golgota (Tajný plán perestrojky)
Lukas:
Vôbec nie je treba likvidovať juadizmus, pre Boha, čo chceš zas ďalí holokaust? Ůplne bude stačiť zlikvidovať banksterskú svetovú mafiu (jedno či žido alebo nežidovskú) a to nasledujúcim spôsobom:
1. Zrušenie zákona o štátnej mene, zavedenie konkurencie v menách, zrušenie štátneho monopolu na peniaze
2. Zrušenie centrálnej banky ako nástroja globálnych banksterov na ovládnutie svet. ekonomiky cez emisiu peňazí (presne: kreditov)
3. Zrušenie dane z príjmu a všetkých povinných odvodov (z ktorých peniaze končia v štát. kase ovládanej bankstermi)
4. zrušenie všetkých ministerstiev okr. obrany, vnútra a spravodlivosti, zrušenie všetkých zákonov na reguláciu ekonomiky
5. Povinnosť 100percentných rezerv pre banky

Jedine toto je cesta ku "odstrihnutiu pupočnej šnúry" ktorá živí parazitickú banksterskú globálnu mafiu.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-04 13:15:34 55e545e3

Prečo nevolím pána Kňažka


Prečo nevolím pána Kňažka
Ja volím Mezenskú (teda ak bude kandidovať). Inak-so zaťatými zubami-Prochazku
Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-01-04 11:07:23 55e545e3

Francouzský ústavní soud schválil 75% daň na vysoké příjmy							
				Francouzský ústavní soud schválil 75% daň na vysoké příjmy
Takže ďalší emigranti zo západu do Ruska…ale sa nám ten svet mení!
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-03 20:01:51 55e545e3

Operace Golgota (Tajný plán perestrojky)


Operace Golgota (Tajný plán perestrojky)
Už davno tvrdím že prevrat v '89 prišiel preto že komunisti pochopili že je pre ních výhodnejšie stať sa kapitalistami.
Už v sedemdesiatych rokoch musel každý kto nemal nasr.té v hlave chápať že režim je beznádejne ekonomicky nevýkonný. Boli dva scénáre: Brutálny režim severokórejského typu ktorý by predĺžil agóniu režimu a z ľudí vytvoril akési "duševné zombie" uzavreté do svojho vnútorného života a navonok ukazujúce jedinú aktivitu "robiť sa že robím" , alebo druhá, postupne a nenásilne zlikvidovať režim a nastoliť viac-menej trhový systém priťom politická moc komunistov by prešla postupne v moc ekonomickú. Zvolený bol druhý variant, inteligentní komunisti pochopili že otroka nedonútiš efektívne pracovať. (Takí debili ako Jakeš, Biľak, Brežnev…) boli držaní v poporedí neskôr hlavne na diskreditáciu režimu, jeho zosmiešnenie.
Aj c CCCP aj u nás začali prípravy na ukončenie starého režimu na prognostických ústavoch-je to jasné, tam boli takí čo sa dostali ku informáciám ku ktorým nemal nik z nevyvolených prístup.
Experiment zotročenia ľudstva v totalitnom režime boľševického typu nevyšiel. Ľud potrebuje zdanie slobody a vlastníctva.
Vot vsjo, tavarišči.

Zdroj
-
 53% ( 7 people voted )
+
2014-01-02 17:22:57 55e545e3

Levice je zdegenerovaná,


Levice je zdegenerovaná,
Niekto vytiahol z povaly staru ucebnicu z VUML a opisuje z nej…:D
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-29 19:08:13 55e545e3

Evropa v příštím roce: otřesy s obratem doprava


Evropa v příštím roce: otřesy s obratem doprava
V prvom rade Le Penova ani Wilders nie su strany pravicove, su to strany nacionalne socialisticke. Jedina skutocna pravicova strana v civilizovanom svete je americka TEA party (a jediny pravicovy kandidat na prezidenta bol Ron Paul).
Europa je v bezvychodiskovej situacii. Bruselska byrokracia sa uplne vymkla spod kontroly, Volby do EP boli okrajovou zalezitostou o ktoru malo zaujem ca 30% obyvatelov a vyzera to tak ze vdaka tomu sa do EK a EP dostali ti najväcsi idioti akych stary kontinent nosil o com hovoria vsetky tie ich zakony a nariadenia, o krivosti uhoriek a rovnosti bananov, kvotach zien do dozornych rad, o vykone vysavacov a ziaroviek atd…Zda sa ale ze ludi to uz prestava bavit co sa prejavuje vzostupom odstredivych protiintegracnych nalad. Problem je ze sestdesiatimi rokmi socialneho statu rozmaznane obyvatelstvo nema zaujem o ekonomicku slobodu a stale potrebuje aby sa on niekto staral ako o male decko. Väcsine (60%?) obyvatelov EU nie je mozne vysvetlit ze socialny stat je absolutne neudrzatelny a dlhy ktore narobili socialisticki politici su nesplatitelne. Je realna sanca rozpadu EU, opätovneho vytvorenia narodncyh statov s kompletnou "ochranou trhu" a silnej nacionalistickej vlny koniec koncov ako vzdy ked ekonomika pada na dno…
Problem je v tom ze ak nebudu hranice prechadzat volne tovary a kapital, budu ich prechadzat armada(Frederic Bastiat)
Buducnost EU vidim dost cierne...
Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-12-29 19:01:51 55e545e3

Infografika: Kdo pije nejvíce alkoholu v Evropě?							
				Infografika: Kdo pije nejvíce alkoholu v Evropě?
Russian genius, no tak….to si este nevidel na mol spitych danov alebo svedov. Ono nie je pit ako pit. Moj otec denne vypil pohrik vina (vecer) niekedy dva…spocitaj si to za rok. Sved alebo dan pije raz za mesiac ale do bezvedomia. (Rusi piju do bezvedomia denne, ked sa stane nejaky pruser ako vybuch cernobylu tak sa zlacni vodka a je na svete riesenie…)
(Slovaci urcite nepiju nejak nadmieru oproti inym narodom).

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-28 18:57:10 55e545e3

Francie chce zdanit videa na YouTube a Facebooku							
				Francie chce zdanit videa na YouTube a Facebooku
Socialisticki debili ktori by zdanili aj staru mater…aby mohli financovat svojich spriatelenych kulturnikov ktori by si bez dotacii ani nevrzli…(Ministerstvo kultury treba zrusit).
Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-12-28 18:49:24 55e545e3

Skrytá agenda


Skrytá agenda
Takuto znasku hovadin som uz davno nepocul. Dan Brown sa moze ist splachnut.
:D

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-27 14:45:28 55e545e3

USA: Florida vystěhovala ženu, která si vyráběla svou vlastní elektřinu							
				USA: Florida vystěhovala ženu, která si vyráběla svou vlastní elektřinu
V USA ziju statisice domacnosti ci rodin uplne nezavisle od vonkajsieho sveta, v samostatnych (nabozenskych) komunitach, bez televizie, internetu, deti nechodia do skoly maju domace vyucovanie iba raz za cas chodia na skusky. Tento clanok mi pripada ako keby mi niekto povedal ze prisiel do banky a v tom momente sa nan vrhla ochranka, zrazila ho k zemi, sputata a odovzdala policajtom. Co ale nedopovedal bolo to ze ked pristupil ku okienku zenskej tam dal listok ze ma pod kabatom zbran a v taske bombu a cele to tu vyhodi do vzduchu ak mu ihned nevyda htovost v pokladni.
USA je este stale slobodnejsia krajina nez EUSSR aj ked to uz zdaleka nie je to co byvalo...

Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-12-27 13:46:19 55e545e3

Špehování NSA: Boeing přišel o brazilskou zakázku na tryskáče							
				Špehování NSA: Boeing přišel o brazilskou zakázku na tryskáče
Pre objektivitu treba este dodat ze svedska tajna sluzba SÄPO je jednou z najaktivnejsich pri smirovani pre CIA a celkove svedsko trci z americkeho analu od sestdesiatych rokov.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-23 10:55:20 55e54ecb

Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.


Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.
333
Uvedom si ze socializmus a bolsevicka revolucia su vyplodmi sionistickej financnej lobby snaziacej sa o ovladnutie sveta a zotrocenie ludstva. Bolsevicky typ otroctva bol opusteny ako nepodareny experiment ktory neviedol ku cielu-otroka nedonutis pracovat efektivne. Teraz sa buduje system kde budu mat otroci pocit vlastnictva... (ale nevyjde im ani to).

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-23 10:50:31 55e54ecb

Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.


Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.
Nehnevajte sa ale tento clanok mi pripada ako keby mimozemstania opisovali cele ludstvo po navsteve v nemocnici...
Je jasne ze v kazdom systeme existuju luzeri (a existovali aj za sociku, nemyslite si ze nie), bezdomovci a zobraci su aj v takych superstatoch ako Norsko, Svedsko a Dansko, staci sa prejst po centre Kodane alebo okolo hlav. stanice v Stokholme. Na Slovensku vseobecne ziadna bieda nie je, taky blahobyt aky tam je teraz nebol este nikdy, ani za marie teresie, ani za taticka masaryka ani za tisa a ani za husaka, na SK mam desiatky zanmych, za 400 eur nerobi ani jeden, prave naopak, velka cast z nich su podnikatelia, staci ist pozriet nakupne centra kde ti ubohi slovaci nosia plne koze do svojich pezotov, citroenov, kii, oktavii a folksvagnov, na sidlisku nezaparkujes pretoze je beznou vecou mat 2 auta v rodine, staci sa prejst v lete po plazi v HR a I vsade pocut slovencinu a cestinu.
Slovaci su znami tym ze na vsetkom nadavaju. Zvolia si sami sebe statostranu a potom jej nevedia prist na meno. Narodna schizofrenia.
Suhlasim s demonom z pekiel-ta "chudobna" cast slovakov nevie nic ine iba nadavat a natrcat ruku ku statu.
A nie je schopna-nechce pochopit ze ak sa zacne o cosi starat stat vsetko dok...i (dokazi).

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-23 10:46:15 55e54ecb

Socialistický zvyk je evropská železná košile


Socialistický zvyk je evropská železná košile
Marsal Zukov:
Pozrel som si to, je to urcite zaujimave, je tam zopar faktografickych chyb (napr. Churchil nebol zurivym nepriatelom Hitlera, dokonca ho zo zaciatku obdivoval)
Musis si uvedomit jednu vec: Nie je mozne dosiahnut moralny stav pouzitim nemoralnych prostiredkov. Preto skrachoval Hitler a preto skrachovali i komunisti. Pokial chce niekto urobit poriadok s financnymi instituciami musi najprv vysvetlit ludom ako funguju, potom demokratickou cestou ziskat väscinu a potom tieto institucie zrusit. To je jedina cesta von z tohoto bludneho kruhu. O tom som tu pisal uz x-krat.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-21 19:44:00 55e54ecb

III. svetová vojna v proroctvách.


III. svetová vojna v proroctvách.
Najpravdepodobnejsie proroctvo mate tu:
planetalab.blog.cz/o6o5/budoucnost-vesmiru

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-21 12:52:09 55e54ecb

III. svetová vojna v proroctvách.


III. svetová vojna v proroctvách.
1. ..."bezbozna Amerika..." Amerika je ovela religioznejsia ako Europa. Zapadna europa je tou sodomou a gomorou dnesneho sveta
2. ..."ruske tanky v Nemecku..." V dnesnej vojne su tanky asi tolkomplatne ako polska jazda so sablami proti nemeckym tankom v '39tom.
3.Ak pride naozajstna revolucia ktora zmetie tento korporativne fasisticky rezim tak pride z USA pretoze iba tam existuje realna opozicia, je to Ron Paul a TEA party.
4.Este v osemdesiatych rokoch som cital desiatky proroctiev o 3. sv.v. ale nesplnilo sa ani jedine...
5.Vsetky proroctva maju tu nevyhodu ze bud su pisane tak nejasne ze si do nich mozes dosadit cokolvek alebo pridu az potom co sa nejaka udalost stane (Typicke "Vidite, to sa uz vtedy predpovedalo....")
6.Ak by bolo mozne predpovedat buducnost tak je nutne prijat tezu ze vsetky udalosti su dopredu naprogramovane, predurcene a teda ziadna ludska sloboda neexistuje. Tomu neverim.

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-12-21 08:32:04 55e54ecb

Globální systémové rozklížení: Ekonomické sesypání EU, internacionalizace yuanu, hroucení dolaru							
				Globální systémové rozklížení: Ekonomické sesypání EU, internacionalizace yuanu, hroucení dolaru
Brano:
-znárodnit vsetky nepreukazatelne vklady a majetok nad 200 000 €.

Uvedom si ze to nie su vklady ale DLHY!!! Ziaden velky "investor" (naschval davam uvodzovky) ma nanajvys dlhy lkeby sa netlacili nekryte peniaze nema ani haliera!
Centralna banka v EU je statna banka (vytvorena dlhmi vsetkych centr. bank statov eurozony takze places na nespravnom hrobe.
Co je treba spravit ako prve je zrusit zakon o statnej valute a zaviest konkurenciu v menach, zrusit centr. banku a dovolit vydavat peniaze sukr. bankam aby si konkurovali a okamzite uzakonit povinnost 100% rezerv pre banky.
Uvedomte si vsetci ze socilaizmus skoncil definitivne a navzdy, dnes nie je co znarodnovat leda tak dlhy!!!

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-17 17:24:11 55e54ecb

Konec Darwinovy teorie?


Konec Darwinovy teorie?
Ludia moji ja neviem co sa tu furt hadate, s evoluciou nemaju dnes problemy uz ani vo Vatikane, evolucia vobec nevyvracia existenciu Stvoritela (naopak, este zväcsuje jeho velkost), je to skratka jedna vedecka teoria, o tom akym mechanizmom evolucia prebieha zatial ani netusime. Ina vec je abiogeneza, to je uz tvrdy orech, nahodny vznik zivych organizmov z nezivej hmoty moze byt pokladany nanajvus za nicim nepodlozenu hypotezu, nikomu sa totiz doteraz nepodarilo experimentalne dokazat ze zivot moze vznikat z nezivej hmoty spontanne a bez zasahu inteligencie.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-12-13 21:46:17 55e54ecb

Hudba je silná


Hudba je silná
Fatima +5 !
Skvela skladba i ked trocha kradnu z Beethovena, ale diky, zaspominal som si na stare dobre gymnazialne casy!
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-13 18:06:43 55e54ecb

Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.


Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.
Klopi zmen dealera, tento ti dodava nejake svinstvo ... :D
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-11 18:23:34 55e54ecb

Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.


Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.
Maesal Zukov:
Evidentne si nepochopil zmysel textu, povinna skol. dochadzka vobec nezabezpecuje vzdelanie (nanajvys nabiflenie sa encyklopedickymi vedomostami) dokazom toho je napr. to ze USAcky alebo svedsky skol. system produkuje mraky analfabetov. Obe krajiny maju pov. sk dochadzku:
http://www.prave-spektrum.sk/ar
ticle.php?630&ezin_author_id=105


-V zaujme libertarianov je sluzit psychopatickej elite a podrývať narody a ich štáty...

Presny opak je pravdou ale nerobim si iluzie ze ty to pochopis...
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-11 18:18:30 55e54ecb

Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.


Vybrané kapitoly z dejín školskej reformácie.
Mame tu bezmala 250 rokov povinnej skolskej dochadzky a statneho skolstva. Vysledok? Permanentna reforma, ze sa v tom uz ani prepytujem, diva svina nevyzna, permanentne klesajuca uroven vedomosti, absolventi skol nepouzitelni v praxi, mizerne plateni, vypaleni ucitelia a nakakani rodicia. Kde asi udelali soudruzi z NDR chybu?
V prvom rade si treba uvedomit ze skolstvo nie je zadarmo (plati ho kazdy z nas v daniach) a nemoze fungovat bez konkurencie. Statny monopol na vzdelavanie bol vzdy vymyvarnou mozgou nejakou statnou propagandou a vyucujucimi metodami ktore si vymyslel nejaky uradnik na ministerstve. Stat nas nuti platit za nieco co nam sam nanuti!!! Preto ten dnesny stav.
Libertariani uz davno hovoria ze popri zruseni dani z prijmu je treba zrusit povinnu skolsku dochadzku. Je blbost domnievat sa ze by nejaka vyznamna cast deti sa prestala vzdelavat. (Ina vec je domace vyucovanie-to mali aj taki geniovia ako Goethe, Einstein, Mozart a Lavoisier). Po zruseni ministerstva skolstva a vsetkych uplne zbytocnych a skodlivych osnov by si ziaci (ci ich rodicia) jednoducho kupovali "vzdelanie na mieru"-v USA sa to vola taylor made education. Proste by studovali to co ich bavi a zaroven ich to uzivi. U studentov ktori by si platili vzdelanie by bola daleko väcsia zodpovednost za volbu stud. oboru i za prospech, na druhej strane by bol tvrdy tlak na kvalitu vyucby-platim vam za to, vyzadujem kvalitu. Mizerni ucitelia by mohli predavat svoje sluzby za menej ako ti dobri (resp. by nepredavali vobec) presne to by bolo i so skolami.
Je najvyssi cas sa zamysliet nad definitivnou a totalnou reformou, to co tu mame dnes miesto skolstva je dlhodobo neurdzatelne pokial nemame skoncit ako narod debilov...

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-10 18:33:58 55e54ecb

Pochybnosť o svätosti Písma Svätého


Pochybnosť o svätosti Písma Svätého
Experiment:
Zoberte na divedelne/filmove predstavenie triedu napr. 30 deti. Potom im dajte z toho co videli napisat sloh. Ak budu vsetky ulohy uplne doslova rovnake co vas prve ako ucitela napadne? Ze to vsetci opisali od jedneho z nich.
Pokial deti neopisu sloh od jednoho z nich, kazdy sloh bude iny i ked vsetci videli jednu a tu istu vec.
Presne tak je to i s evanjeliami. Pisatelia opisuju rovnake udalosti ale kazdy svojim stylom, kazdy zdorazni ine veci, ine zanedba alebo ani nespomenie.
Prave to ze evanjelia sa lisia hoci v hlavnych crtach su rovnake je dost silnou indiciou (nie dokazom, to sa dokazat neda) ze su prave.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-08 14:51:15 55e54ecb

KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)


KNIEŽATÁ ZLOBY (Protokoly siónskych mudrcov)
Yatah:
Pokial bola autorom protokolov carska ochranka tak je iste ze disponovala absolutne najgenialnejsimi prognostikmi (alebo priam prorokmi) pretoze takmer vsetko co sa v protokoloch pise sa plni (a asi coskoro splni).


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-07 14:59:02 55e54ecb

Mýtus socialistického zázraku ve Švédsku


Mýtus socialistického zázraku ve Švédsku
Svedsko je ucebnicovym prikladom ako dokaze lavica zdevastovat krajinu. Neexistuje jedina krajina ktora by pod lavicovou vladou prosperovala no a Svedsko zohavili laviciari takmer dokonale.
Svedsko sa obratnou diplomaciou vyhlo obom vojnam (naopak, na oboch zarobilo) a po vojne zbohatlo na dodavkach pre obnovujucu sa europu. V 70tom roku to bola krajina s 4 najvyssou ziv. urovnou na svete. Po 20 rokoch vlady soc. dem, klesla na 19. miesto.
To snad nepotrebuje ziadny komentar.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-05 17:11:46 55e54ecb

Ziegler: Notorici a zbabělci, to byla komunistická elita


Ziegler: Notorici a zbabělci, to byla komunistická elita
333:
-jedine kapitalizmus ,system bezchrbťakov čo im dava moc,skrze peniaze,može prerasť a i prerastol do otvoreneho fašizmu,

No vidis, presne tak isto mozem aj ja tvrdit ze komunizmus vo svojom najvyssom stadiu prerastol do absolutistickej monarchie (Sev. Korea, Kuba-vlada jednej rodiny resp. klanu)
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-02 16:38:27 55e54ecb

Ziegler: Notorici a zbabělci, to byla komunistická elita


Ziegler: Notorici a zbabělci, to byla komunistická elita
Regency:
Obaja pouzivali metody velmi podobne, pretoze ideologicky boli nackovia i komancovia rodni bratia. Komancovia boli ovela horsi v ekonomike-likvidaciou sukromneho vlastnictva a podnikania uplne zdevastovali ekonomiku a urobili chudobinec z 1/6 sveta. To, ze dnesni zapadni korporativisti vyuzivaju ze sme v sr...(srabe) vdaka 40 rokom centralen riadeneho hospodarstva je hlavne vec komunistov.
Este stale ziju ti ktori sa v 50tych rokoch dostali do sparov komunistickej moci, svedectiev je nespocet presne ako za mojich detskych cias bolo bezpocet svedectiev o nacistickej brutalite.
Ja som zazil iba slaby odvar 50tych rokov ako husakovo dieta, ale dobre si pamätam na povinne 1majove sprievody, povinne navstevy sovietskych filmov pocas mesiaca ZCSSP, kadrove posudky kde boli deti povolane pykat za "hriechy" svojich rodicov i prarodicov alebo jednoducho za svoj triedny povod, paranoidne prenasledovanie veriacich, smirovanie po internatnych izbach agentami stb v radoch studentov, zadratovane hranice a "vyjazdne dolozky".
Je jasne, ze komunisticka spicka zijuca v permanentnom starchu "na koho to slovo padne" nutena plazit sa pred stalinom sa menila v alkoholicke troosky (a nielen Gottwald, aj Zapotocky a ku koncu aj Husak).

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-12-01 20:40:41 55e54ecb

Milan Kňažko oznámil kandidatúru na post prezidenta SR


Milan Kňažko oznámil kandidatúru na post prezidenta SR
Rado:
Vlado Pavlik je sympaticky tym ze si nedava na usta vreckovku ked kritizuje sucasne korporatne fasisticke mafie na SK (podobne su ale v celej zapadnej spolocnosti). Co mi u neho silne chyba je vizia buducnosti: co dalej?
O knazkovi sa netreba zmienovat, asi uz senilnie a odumiera mu sebakriticke mozgove centrum :D

Zdroj
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-11-30 18:33:13 55e54ecb

Poriadok v chlieve na zemi


Poriadok v chlieve na zemi
Politikov si volime sami. Je teda nasou chybou ze sme zvolili takych politikov ktori sa nechali skorumpovat bankstermi. A zasa, je nasou chybou ze nedokazeme rozoznat ako funguje sucasny bankstersky system.
(Ak chces robit revoluciu zacni sam od seba).

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 10:16:47 55e54ecb

Bitcoin:technologie a měna


Bitcoin:technologie a měna
Keby to bola naozaj nejaka konkurencia pre USS al € tak by to behom par mesiacov zakazali a zlikvidovali. Je krajne podozrive ze sa bitcoiny stavaju paralelnou menou a napr. v Nemecku je uz povolene v btc viest i uctovnictvo. Dalej si teba uvedomit ze financne "elity" pracuju na uplnom zniceni dolara ako rezervnej meny. Ktovie, ci sa nou nakoniec nestane bitcoin...(...sa stavim ze v tom bude nejaka zidovina...)
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-26 17:42:56 55e54ecb

Kotlebova lekcia z demokracie


Kotlebova lekcia z demokracie
...sa z toho Ko/tle/bu nepos.rte. Bol zvoleny v demokratickych volbach? Bol. Tak jakypak copak...Preco bol zvoleny to si moze mysliet kazdy svoje, ja som jednoducho v tom ze ludia toho uz maju dost.
K. bol zvoleny, ma sancu ukazat co vie. Howgh!

Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-11-25 16:36:52 55e54ecb

Realita nepustí


Realita nepustí
aaa: Islo mi tu vylucne o MATERIALNU stranku. Nematerialna je vec kazdeho z nas, je mi jasne ze len majetok cloveka stastnym neurobi, aj Diogenes bol stastny i ked byval v sude a ked zistil ze moze pit dlanami zahodil aj poslednu misku co mal....Aky ma kto vztah k majetku je vec jeho duchovnej vyspelosti.
Faktom je to-a na tom trvam-ze na SK nie je ziadna bieda (snad okrem ciganskych osad)

One: To ja velmi dobre viem a uz som o tom x-krat pisal, nechce sa mi furt dokola opakovat to iste! Je to problem celeho zapadu a na tento problem aj tzv. zapadna civilizacia skonci.

Jambo: "Keď je tu tak dobre,čo nesedíš na Slovensku a nemakaš za 400€ ako väčšina robotníkov ,ktorí musia z toho živiť rodinu..."
A preco by som tam sedel? (Inak, jak sa poznam asi by som len tak nesedel). Za kopecky som isiel preto ze som chcel robit pracu ktoru som vzdy robit chcel a taka na SK neexistuje. Na SK by som zakopal svoj talent.


Klopi: Na com slapes? LSD?Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-18 20:01:20 55e54ecb

Pracovní den v EU


 Pracovní den v EU
Pokracovanie:
Cestou z prace minal mur z ostnateho drotu na ktorom obcas svietil napis "Muslimska stvrt, platnost sarije" a pod nim mensimi pismenami "free fire zone" a pod nim este mensimi "zakaz vstupu neveriacim, modrookym a blondakom"
Zdnuka sa obcas zazneli vystrely,zcasu nacas väcsi vybuch, asi cvicia milicie a testuju teroristicke bomby ale policajna hliadka v stojacom aute okolo si to nevsimala-inkasovalla akehosi cyklistu za to ze mal nespravne nastavene farebne spektrum svetla. O cosi neskor sa zo stometroveho minaretu ozvalo zavyjanie muezina.
Chcel si kupit cosi na veceru ale vo fast foode mali iba kysle uhorky, na tri sposoby (krajane priecne, pozdlzne a sikmo), regulacia cien a 45% dodatocna ekologicka dan spolahlivo zlikvidovali akekolvek podnikanie no a v narychlo zalozenych statnych obchodoch zivaly regale prazdnotou. Bude musiet na cierny trh k pristahovalcom, i ked tam je to tak trocha riziko...
Doma zapol televizor, prave davali rozpravku na dobru noc "Ako dvaja princovia ku malemu princiatku prisli" a tesil sa na serial "Votrelkyne a Predatorky". Potom uz bude musiet ist do postele, aby neprecerpal denny limit spotreby el. energie, aj ked bola vraj z 80% vyrabana vo fotoclankoch a veternikoch, jej spotreba bola stale obmedzena ekologickymi smernicami ktore asi dakto zabudol zrusit-alebo to komusi vyhovovalo?
Ked zaspaval tak spominal na rozpravanie svojho neboheho otca ktroy vraj zil vo svete kedy mali vsetci auta a mohli na nich jazdit, kedy sa nemuseli vypinat vsteky elektrospotrebice po deviatej hodine, kedy ludia nemali cipy na lavych rukach alebo na celach ale za ten svet si taky zivot nevedel ani predstavit...Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-18 19:43:54 55e54ecb

Realita nepustí


Realita nepustí
Nuz, presne to iste tvrdim aj ja, na slovensku ziadna bieda nie je!!! Ak chcete vediet co je bieda, chodte sa pozriet na Kubu, do Somalska alebo Sudanu , sev. korei alebo do slumov v Indii al. juz. amerike. Asi ma preklajete ale patrime medzi tie najbohatsie krajiny sveta-i ked sme kdesi na chvoste.
Chodim na SK 1-2x rocne, dediny samy novy dom, stare sa krasne renovuju, aj v mensom meste kde mam rodicov je problem zaparkovat-2 auta v rodine bezna vec, za sociku tu presli po hlacnej 3 auta za den :D.
Aj tie panelaky su uz skoro vsetky zateplene a s novymi fasadami, nehovoriac o vsade pritomnych nakupnych centrach z ktorych si "ubohi vykoristovani" nosia plne kosiky do svojich renoltov, pezotov, tojot, oktavii....
Mam na SK spustu znamych (min. spoluziakov zo zds a gympla), chudobny nie je ani jeden z nich, vsetci robia, väcsina ma vlasnty dom alebo velky byt, auto aspon velkosti fabie combi, kazdy rok chodi na dovolenku do Chorvatska, do Talianska, do Egypta...Zopar z nich je vyslovene bohatych, uspesnych podnikatelov (ani jeden politicky...)
Je pravda ze teraz je situacia zla (ale to je vsade!) preco to je a ako z toho von som tu uz tiez pisal. Slovac ma dve hnusne vlastnosti: zavist a mesiassky syndrom: stale si stazovat a cakat az niekto pride a vyslobodi...It does not work this way! Najlepsiu pomoc najdes vo svojej hlave a na konci svojho ramena. A ak ma sused viac ako ty, nezavid mu ale zapni naplno a snaz sa mat viac ty!

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-11-18 15:56:58 55e54ecb

Analýza událostí 17. listopadu 1989


Analýza událostí 17. listopadu 1989
Jan Kovac:
Ako pomoze krvava revolucia? A co po nej? Prosim vysvetlit.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-17 14:55:09 55e54ecb

Analýza událostí 17. listopadu 1989


Analýza událostí 17. listopadu 1989
Plan na zotrocenie ludstva:
Komunizmus bol konceptom Iluminatov zalozenymi Zidom Adamom Weishauptom a ich cielom bolo nevojenske ovladnutie sveta pokojnou cestou. Hlavnym konceptom I. bolo
1. rozbitie rodiny
2. odstranenie sukr. majetku, vytovrenie statneho monopolu na podnikanie
3. vytvorenie statneho monopolu na bankoovnictvo a emisiu penazi
Toto sa malo uskutocnit
a. Odstranenim vsetkych nabozenstiev, hlavne krestanstva
b. likvidaciou europskej slachty ktora bola vtedy akousi "elitou" chraniacou konzervativne principy.
Marxov komun. manifest je iba suhrnom programu iluminatov. KOmunisticke idei sa v Europe nikdy nepodarilo presadit, komunisticke a socialisticke strany boli este v case marxovej smrti iba marginalnymi stranami, lud nestal o fantasmagoricke idei, obe tzv. komunisticke internacionaly snaziace sa o rychlu premenu eur. statov stroskotali, obe internacionaly sa rozpadli na nejednote. Preto dasli zid-Uljanov (krycim nenom Lenin) prisiel s ideou celosvetovej ozbrojenej revolucie ktoru vdaka peniazom z nemeckych bank uskutocnil vo vojnou vystavenom a dementnym carom Mikulasom II vedenom ruskom state. A z Ruska sa mala revolucia rozsirit do celeho sveta. Nicmenej vsetky "republiky rad" ktore povznikali v Europe boli velmi rychlo zlikvidovane narody o ne nemali zaujem. Naviac, mimoriadne krvava ruska revolucia odradila mnozstvo komunistiv v europe, ti sa primkli skor na stranu socialnych demokracii. Po Leninovej smrti sa rozhorel boj o moc medzi zidmi a nezidmi vedenymi Stalinom, to bol prvy holokaust v Europe (Hitler sa len ucil od Stalina). Stalin zaviedol vlastnu formu komunizmu s cielom uplne zlikvidovat a vyvrazdit vsetkych ktori sa podla neho nehodili pre budovanie komunizmu.
Komunizmus sa vsak coskoro zacal javit ako zufalo nevykonny a neefektivny. Pokial ludom zoberiete vsetko, stratite nad nimi akukolvek kontrolu-to povedal Solzenicyn. Otroka nedonutis efektivne pracovat. Po WW2 sa zacalo systematicky pracovat na odstraneni komunizmu ako nevydareneho experimentu, ktory nepriniesol ziadane vysledky. Ti-o-ktorych-sa -nesmie-hovorit pochopili ze ludom musia nechat aspon zdanie vlastnictva. revolucia v Madarsku a rok ´68 v CSSR bola "zameriavacia strelba", prieskum bojom, kolko toho rezim znesie. Vsimnite si kolki byvali komunisti co zdrhli po 68mom boli Zidia: Pelikan, Svitak, Goldstucker, Taussigova...) tito hned dostali na Zapade lukrativne miesta.
Kazdemu s IQ>aut. pracky bolo uz v 60tych rokoch jasne ze komunisticky blok nie je a nebude schopny zabezpecit ludom taku ziv. uroven ako na zapade-ludia a najmä mladi boli nespokojni so zivotom, vadlila im nesloboda, zadratovane hranice, kadrovanie, miesanie sa do sukr. zalezitosti, nabozenska nesloboda, a najmä nizka ziv. uroven. V 60tych rokoch vyprchali posledne zvysky nadsenia mladych ked bolo jasne ze ziaden raj na zemi sa nekona. Zacala ticha, nenapadna ale o to upornejsia revolta mladej generacie ktoru este mohutne zvysilo rozcarovanie z 68meho roku. Narod mlcky protestoval, sabotoval, kaslal na vsetko okrem vlastneho bydla, pohrdal nevolenymi autoritami. Toto bol zaciatok konca, kmen bol prachnivy, stacilo don kopnut...
Po rozhovoroch Reagan-Gorbacov sa zacala lavina valit. Nie je presne zname o com tie rozhovory boli ale asi (zjednodusene) Reagan presvedcil Gorbacova ze USA ma vyvinuty system hviezdnych vojen pricom su schopni laserom nicit z orbity ruske vypalene rakety. Bola to blbost, nic take neexistovalo ale asi to zaposobilo. Gorbi sa jednoducho nechal presvedcit ze Americania ich uzbroja k smrti co bola zufalo zla vyhliadka pre kolabujuce sovietske hospodarstvo. Dohodli sa na rozpusteni kom. bloku ale na oplatku musel Reagan zabezpecit nestihanie kom. zlocincov. Ostatne bolo uz iba hrou tajnych sluzieb.
Zaclenenim byv. soc. krajin do EU nas dostali tam kam chceli-do noveho projektu NWO, ktory im, samozrejme, tiez nevyjde nicmenej to moze stat miliony alebo i miliardy zivotov.
Co teraz?
V prvom rade sa treba vzdelavat a snazit sa pochopit ako svet funguje. Studovat nezavisle ekonomicke zdroje, konfrontovat prestudovane s realitou a postupne si skladat mozajku skutocneho obrazu sveta.
A sirit vzdelanost a informacie vsetkym priatelom a znamym. Tym ktori chcu pochopit ako funguje ekonomika a penazny system doporucujem prestudovat:
1. Frederic Bastiat: Co je videt a co neni videt (volne na nete, gugli)
2. Murray Rothbard: Penize v rukou statu (dtto)
3. August Friedrich von Hayek: Cesta do nevolnictvi (dtto)
Selma prichadzajuca z mora sa da porazit tym ze spozname jej metody!

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-11-17 13:55:39 55e54ecb

Volím "extrémistu" Kotlebu!


Volím "extrémistu" Kotlebu!
Adminovi:
Odkedy je slovo ko/t/leba zakazane?

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-16 15:15:20 55e54ecb

Volím "extrémistu" Kotlebu!


Volím "extrémistu" Kotlebu!
Ko/t/lebu volim do EP, tam zasadne len euroskepticke strany.
Ko/t/leba nie je ziaden extremista, chce len dodrzovanie zakonov a rovnake podmienky pre vsetkych, ovela väcsimi extremistami su zeleni, grinpixaci, feministicke/homo/lgbt hnutia a organizacie.

Zdroj
-
 68% ( 9 people voted )
+
2013-11-16 15:14:35 55e54ecb

Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství


Mimořádně odporný příklad komunistického udavačství
Tak tieto casy si este pamätam z detstva. Jednu z najlepsich ziacok z triedy neprijali na strednu skolu pretoze na nu ktosi nabonzoval ze je adventistka 7. dna (teda skor jej rodicia su), adventisti su uplne neskodna krestanska sekta. Na strednej vyhodili jednoho z najoblubenejsich profesorov ked nan ktosi nabonzoval ze bol na 1/2nocnej v kostole. Na vysokej nam pravicelne prehliadali na intraku izby-hladali nejaku "zavadnu" literaturu, pasky, a vraj sledovali ci je radio naladene na slob. europu al. hlas ameriky. Moj otec bol riaditel skoly na vidieku 1-5, pravidelne za nim chodili estebaci a nutili ho aby (spolu s ucitelmi) pozoroval male deti o com sa bavia a ak nieco tak okamzite hlasit.
Bol to odporny rezim na grc, skoro tak odporny ako teraz. Rozdiel bol v tom ze vtedy boli jasne pravidla, sice svinske ale jasne, dnes si ich majitelia sveta menia ako sa im zachce...

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-11-15 15:36:22 55e54ecb

Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel							
				Tiskaři nekrytých peněz vytvořili celosvětový kartel
Inflacia nehrozi. ECB aj FED natlacili penazi habadej a co sa deje? Je DEFLACIA, ceny najviac nafuknutych komodit (hlavne nemovitosti) idu dolu vodou. Inflacia moze byt jedine ak je co inflantovat (t.j. stale sa tvori nejaka pridana hodnota). Tlacenie penazi najprv zlikviduje uspory potom vyrobu (myslim naozajstnu vyrobu nie nejaku pseudovyrobu, v USA 34% pracuje vo financnom sektore t.j. ziadnu pridanu hodnotu nevytvaraju, ich prac. napln je ako koho ogabat) ked uroven produkcie klesne pod urcitu kriticku hodnotu system skolabuje sam od seba a nahle, podobne ako v ´29. Ibaze teraz to bude mat ovela tazsie nasledky-v 29tom zlikvidovali iba uspory, teraz zlikviduju aj vyrobu. Ekonomicky system je matematicky system ktory sa sprava presne podla Sayovho zakona (zagugli) a neda sa ogabat. Navrch budu mat tie staty/firmy ktore produkuju naozajstnu pridanu hodnotu. Tieto firmy/staty prestanu obchodovat za dolare/eura a ine bezcenne papiere a prejdu na nejaku doveryhodnu menu, bitcoin, zlato, stirebro, ...alebo zacas bude prekvitat bartrovy obchod. Podla toho co sa pise v clanku to vypada tak, ze staty/banky sa snazia zbavit dolara-zacina hra na cierneho petra, komu ostane poslednemu v rukach ten to ods....e (odskace)...No, uvidime, mame sa na co tesit...
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-13 16:19:25 55e54ecb

Švédska realita ukazuje, ako laissez-faire kapitalizmus robí ľudí bohatými


Švédska realita ukazuje, ako laissez-faire kapitalizmus robí ľudí bohatými
Svedsko sa stalo bohatym za liberalneho ministra financii Johana Augusta Gripenstedta ktory presadil
1. nizke dane
2. zrusenie tzv "ochrany domacich vyrobcov" (rozumej: colnic) a slobodny obchod
3. zrusenie zakona o statnej mene a zavedenie konkurencie v menach.
Aj socialna demokracia az do nastupu hrobara svedskej prosperity Palmeho presadzovala nizke dane, slobodu podnikania a nizke byrokraticke zatazenie.
Kryptokomunista Palme si urobil spociatku dobre meno tym ze zacal rozdavat to bohatstvo co sa za storocie nahromadilo vdaka slobodnej praci a podnikaniu. Pruser sa dostavil ked po cca 20 rokoch "palmeizmu" uz nebolo z coho rozdavat-bohati a zamestnavatelia utiekli z krajiny pred likvidacnymi dananmi, ludia zhyckani socialnymi davkami si odvykli pracovat a nove bohatstvo nemal kto tvorit. V osemdesiatych rokoch zacala agonia "svedskeho modelu", v krize r. 92 si Svedsko siahlo na dno. Zo 4. najbohatsej krajiny sveta sa stala 19., chvost zapadnej europy.
Volby vyhrala pravica, odvykacia kura je narocna a bolestiva, (teraz je tam pravica uz 2. volebne obdobie), dane sa pomaly znizuju, vdaka neprijatiu eura je snedsko na tom pomerne dobre (ale stale horsie ako nemecko ale Svajcarsko).
O sv. modeli viac tu:
http://www.konzervativizmus.
sk/article.php?1055&ezin_author_id=157

http://www.prave-spektrum.sk/ar
ticle.php?402&ezin_author_id=105

http://devian.cz/2010/krach-svedskeho-modelu/[/ur
l]
Pre tych co vedia anglicky a chcu si o sv. modeli precitat viac doporucujem toto:
http://www.scribd.c
om/doc/27911594/The-New-Totalitarians-by-Huntford-
Roland


Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-11-11 20:47:35 55e54ecb

Zrodila se Hedvábná stezka 2.0: Nová webová stránka se vysmívá americkým federálům


											Zrodila se Hedvábná stezka 2.0: Nová webová stránka se vysmívá americkým federálům
Persil:
Holubok moj mily, pokial si myslis ze za sociku nebolo fetakov, tak sa hlboko mylis. Nemali pristup ku standardnym drogam kvoli uzavretym hraniciam tak sa fetoval toluen, cikuli, lepidla, na univerzite sa kradol eter a chloroform z labakov a ktorym sa ksefotvalo, liter eteru siel na cier. trhu za 500 KCs, kseftovalo sa s fenmetrazinom a dexfenmetrazinom, amfetaminom a inymi oblbujucimi liekmi, moji starsi spoluziaci z chemie si vyrabali v pokrocilom praktiku mezkalin. Nasi fetaci boli kvoli tomu v ovela horsom zdravotnom stave ako zapadni. Viem co hovorim, studoval som 1982-1987 v Prahe...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-09 14:57:57 55e54ecb

Konečne masívny občiansky Odpor a ultimátum 9.11. a 17.11.2013


Konečne masívny občiansky Odpor a ultimátum 9.11. a 17.11.2013
ropas:
Myslim ze by to vobec nepomohlo, centralna banka by natlacila nove a to co by si lud vybral by stratilo cast alebo uplne cenu...
Peniaze vladnu svetu....
A kto vladne peniazom?
(Kto ma mozog na pouzivanie nech ho pouziva...)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 19:01:43 55e54ecb

Konečne masívny občiansky Odpor a ultimátum 9.11. a 17.11.2013


Konečne masívny občiansky Odpor a ultimátum 9.11. a 17.11.2013
OK, som za protest pretoze situacia je neudrzatelna. A budem sa zas opakovat: Aka je alternativa ktoru predkladate, co ponuknete ludom ked povesiate dnesnych korporativistov na kandelabre?
Som fakt zvedavy na odpoved.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-03 14:21:44 55e54ecb

Čaká nás bláznivý november?


Čaká nás bláznivý november?
...aj znárodniť podniky vlastnenézahraničným kapitálom....
Tak toto mi uplne stacilo aby som prestal citat. Rozumiem tomu tak ze ukradneme podniky jednym a dame ich druhym (statnym uradnikom). Samozrejme my, komunisti tam dosadime spickovych odbornikov, skvelych manazerov, absolutne neskorumpovatelnych, skratka nadludi...
(Vazeni, nedajte sa vysmiat, TUDY CESTA NEVEDE!)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 16:27:47 55e54ecb

BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici


											BBC: Nejhorším protivníkem demokracie jsou konspirační teoretici
Konspiracne teorie su dokazom ze lud oficialnym korporativnym mediam neveri ani 1/2 slova, a hadajte ci to je problem. Konspiracne teorie su dokazom este zvyskov demokracie a nezavislosti internetu co korporativistov a new world orderistov desne s.... (srdi).
"da sa udrzovat cast ludi v lzi dlhu dobu, da sa udrzovat cele ludstvo v lzi kratku dobu ale neda sa udrzovat cele ludstvo v lzi po celu dobu" (Lincoln)
"Loz ma kratke nohy" (Ludove)
"...pretoze co sa hovorilo posepky do ucha, bude sa hlasat zo striech!" (Novy zakon)
Pravda vyjde najavo skor ci neskor.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-01 18:01:19 55e54ecb

EU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany							
				EU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany
...a skonci to tak ako povinne desatminutovky alebo politicke skolenie muzstva za blahych cias budovania nevybudovatelneho. (Vsetci budu mat v p...ecku a budu mysliet i robit presne naopak).
Inak tento zakon by bol protiustavny a porusoval by niekolko bodov charty ludskych prav. Dufam ze to neprejde podobne ako nepresla ta idiotina s povinnymi rocnymi estekackami.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 15:39:55 55e54ecb

Vláda USA plánuje povinné černé skříňky ke sledování, zpoplatňování i k dálkovému ovládání všech osobních vozidel							
				Vláda USA plánuje povinné černé skříňky ke sledování, zpoplatňování i k dálkovému ovládání všech osobních vozidel
Bez obav, urcite sa proti tomu cosi najde tak ako sa naslo proti radarom, rychlostnym kameram, mytnemu atd...
(staci "skrinku" preprogramovat na meno nejakeho miestneho papalasa alebo mafiana...)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-29 16:28:28 55e54ecb

Cukor vs. káva. Čo je horšie?


Cukor vs. káva. Čo je horšie?
Ludsky vek sa pomaly ale iste postupne predlzuje, na SK je t.c. o cca 6 rokov vyssi nez bol za komunistov. Skandinavske krajiny su jednym z najväcsich konzumentov (zrnkovej) kavy (aj alkoholu) a maju najdlshi priemerny vek v EU a jeden z najdlhsich na svete. To ze cukor je svinstvo sa vie uz od 70tych rokov, pricom cukrom myslim repny cukor-sacharozu. Glukoza a fruktoza su cukry uplne bezne obsiahnute v ovoci a zelenine a nic hrozne po nich nehrozi.
Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-26 15:45:20 55e54ecb

Ať si EU vytře pozadí, tady žijeme svobodně.


Ať si EU vytře pozadí, tady žijeme svobodně.
Ludia uvedomte si jedno: Solzenicym povedal ze ak ludom zoberiete vsetko stratite nad nimi akukolvek moc. OTROKA NEPRINUTIS EFEKTIVNE PRACOVAT! Jednoducho tych "policajtov v neprestrielnych skafandroch" nebudu mat z coho zaplatit. Uvedomte si ze parazit umiera s hostitelom!
Na toto zasiel cccp a jeho satelity, na toto zajde EUrabia a USrael.
(Inak myslienka malych nezavislych komunit nie je zla, fandim jej, cosi take uz bolo v Ohiu kde sa vzburili farmari, prestali platit dane a vyhlasili ze ak na nich poslu policajtov spustia automaticky palbu-miestni policajti a serif sa pridali k nim! Nakoniec sa chceli vyhnut masakru pripadne nastartovaniu obcianskej vojny a nechali ich tak).

Zdroj
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-10-25 19:17:31 55e54ecb

Do kedy nás budú tie samozvané kur*y terorizovať?


Do kedy nás budú tie samozvané kur*y terorizovať?
Ludia nepanikarte, som fakt zvedavy ako to chcu kontrolovat (t.j. ako zistia ci si babka na zahrade pestuje cibulu z vlastnych, susedkinych alebo Monsano semien?) To budu robit analyzu DNA z kazdej rastlinky?
(Ten socialne inziniersky moloch sa zosype este prv ako by cosi take zaviedol)
Volte buduci rok protieuropske strany!!!

Zdroj
-
 74% ( 13 people voted )
+
2013-10-25 19:10:05 55e54ecb

Nebyť štátu, zarábali by sme možno až 10x viac


Nebyť štátu, zarábali by sme možno až 10x viac
Ono je to asi takto:
Je iste ze nejake danove zatazenie musi byt. Potrebujeme policiu, justiciu, armadu? Potrebujeme. Chceli by sme aby sa rozsirila nejaka epidemia pretoze 5% ludi nema na zakladne ockovanie? Asi nie. Chceme aby verejne priestory (namestia, ulice, atd...) vypadali aspon nejak k svetu? Asi ano.
Nicmenej uplne dobre si viem predstavit ze toto vsetko by sa hravo pokrylo z DPH-to je najväcsia dan ktoru stat zozbera. Uplne v pohode by sa dala zrusit dan z prijmu i vsetky povinne odvody-kto by chcel, platil by si poistenia ake by chcel (zdrav. socialne, atd...), bezplatne by boli iba zivot zachranujuce ukony (podobne ako v USA, Kanade, Australii...
Zatazit danou treba SPOTREBU a nie pracu!
Bohuzial v EUSSR nikto nema gule na to aby cosi taketo co len navrhol! (V USA to bol Ron Paul a Tea party)

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-23 17:28:03 55e54ecb

Nezvládanie sexuality


Nezvládanie sexuality
V biblii je popisane kadeco, aj to ze mozes predat vlastnu dceru do otroctva, aj to ze kazdy kto pracuje v sobotu musi zomriet. aj to ze kto trpi ocnou chorobou nesmie pred Hospodinov oltar. Nic proti biblii ale prosim konfrontovat vzdy so zdravym rozumom!!!
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-21 17:28:34 55e54ecb

9 příznaků, že Čína provádí kroky proti americkému dolaru							
				9 příznaků, že Čína provádí kroky proti americkému dolaru
Treba si uvedomit 2 veci:
1. Zo zlata sa nikto nenazere (ani cina) podstatne je vytvorit adekvatnu pridanu hodnotu. Tie podniky ktore vytvaraju (ozajstnu, nie fiktivnu) prid. hodnotu sa nemusia obavat nejakeho padu, proste zacnu obchodovat v inej mene a hotovo.
2. Cinska produkcia je vylucne zavisla od americkej a europskej spotreby (ktora je uz od ca 70tych rokov na dlh). Ak skolabuje zapadna spotreba, skolabuje i cina. Jej produkcia bude neumiestnitelna na trhoch, Afrika je moc chudobna, Rusko a juzna amerika ju nevytrhnu.
Su to spojene nadoby. Nepredstavitelny nadbytok falsovanych penazi centralnymi bankami otravil do zakladu celu ekonomiku sveta a je tazke predpovedat vyvoj a koniec tohoto zufaleho experimentu so svetom...

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-10-20 15:57:16 55e54ecb

Spotrebné dane robia chudobných chudobnejšími


Spotrebné dane robia chudobných chudobnejšími
Autor objavol ameriku :D
(Bastiat uz 200 rokov pred nim :DDD)
AKEKOLVEK dane zvysuju chudobu, to som tu uz x-krat vysvetloval.
Howgh

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-20 15:22:56 55e54ecb

Výzva k ľudom Slovenska


Výzva k ľudom Slovenska
S mnohymi vecami suhlasim nicmenej autor nevie najst stale podstatu veci.
Na SK by sa lahko mohli uskutocnit tieto zakladne reformy, ktore by automaticky vyriesili to co autor napisal pomaly na 2 stranky:
1. Zrusit vsetky ministerstva okrem obrany, vnutra, spravodlivosti a zahranicia, min. financii premenit/premenovat na min. financneho dohladu
2. sprivatizovat komplet vsetko skolstvo a zdravotnictvo, sprivatizovat zeleznice
3. zrusit dan z prijmu a vsetky povinne odvody, zrusit detske pridavky, zakon o pouziti dane z uhlovodikovych paliv vylucne na budovanie a udrzbu cestnej siete.
4. Zrusit akekolvek dotacie (kultura, polnohosp., zeleznice...atd)
5. zrusti VUC
7.Znizenie platov poslancom, prezidentovi, ministrom....znizenie poctu poslancov ...suhlas
6.Vytvorenie porotnych sudov v trestnych veciach podobne ako v anglosaskych krajinach, zavedenie sukromnych sudov v obcianskopravnych veciach.
8. Podstatne posilnenie pravomoci komunit (obci, okresov), na obce presunut vyplacanie soc. davok, zrusit zakonny narok na soc. davky.
9. Ustavny zakon o vyrovnanom rozpocte.

Banky: Hlavnym tahom na banky by bolo zavedenie povinnosti 100% rezerv to by ale nam na malom Slovensku vobec nepomohlo, ked vsetci dokola podvadzaju a falsuju peniaze, my by sme na to doplatili. Toto presadzovat v EU, dalej zrusenie zakona o statnej valute a zavedenie konkurencie v menach

Mzdova regulacia manazerov v sukr. podnikoch je blbost, vysledok by bol ten ze by to nik nechcel robit, resp. najlepsie mozgy by dalej zdrhali za kopecky.


Zdroj
-
 47% ( 7 people voted )
+
2013-10-20 15:12:27 55e54ecb

USA neskrachujú


USA neskrachujú
Dolak skolabuje hned ako bude existovat jeho konkurencia ktoru pripravuju krajiny BRIC, pockajme rok-dva...Vojna proti krajinam BRIC by bola sebevrazdou, zotrocenie americkeho naroda nehrozi tam ma kazdy doma gver...(leda ze by si vybombardovali vlastne mesta)
Kuko:
Euro je bezcenny zdrap papiera presne ako dolar, ecb si ich vytlaci kolko chce presne podla potreby korporacii...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-16 18:00:01 55e54ecb

Výzva k občanom SR.


Výzva k občanom SR.
No dobre, suhlas, vyzenieme ich teda vidlami, povesiame na kandelabre ale co po tom? CO PO TOM???
Aku ponukate alternativu? Budovanie socializmu? Vzkriesenie rezimu spred ´89?
Vazeni komunisti/socialisit, uvedomte si ze socializmus sa uz budovat jednoducho neda, niet co konfiskovat, leda tak dlhy!!! Tak mi laskavo vysvetlite co potom!

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-16 17:50:30 55e54ecb

Vysoce toxické aditivum skvalen (MF59) se přidává do vakcín proti chřipce							
				Vysoce toxické aditivum skvalen (MF59) se přidává do vakcín proti chřipce
Drist. Squalene nie je "vysoko toxicky" ani nahodou, je uplne beznou sucastou metabolizmu, produkuju ho vsetky organizmy (aj ludsky) a je medziproduktom pri biosynteze steroidov (o.i. cholesterolu). Je asi rovnako toxicky ako mentol alebo eukalyptovy olej.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-16 17:14:19 55e54ecb

Spojené státy ztrácí kontrolu nad Internetem


											Spojené státy ztrácí kontrolu nad Internetem
Juraj:
Sudis podla seba?
:D

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-15 17:22:06 55e54ecb

Inteligentní volič pravice? Iluze...


Inteligentní volič pravice? Iluze...
Totalna hovadina.
1. To co sa dnes predklada ako tzv "ultrapravica" je v skutocnosti LAVICA kde je triedna nenavist nahradena narodnou alebo rasovou,. vsetko ostatne ostava. Hitler i Mussolini boli socialisti ako vystrihnuti, od komunistov sa lisili iba tym ze masove neznarodnovali, ponechali ludu zdanie majetku a vlastnictva (podobne ako dnesni LAVICOVI korporativisti).
2. Lavicove hnutia su dielom intelektualov, kaviarenskych typov väcsinou z dobre zabezpecenych rodin z vyssej strednej vrstvy (Marx, Engels, Lenin, Olof Palme, Che Guevara, Marcuse...) bud naivni kaviarenski flakaci - chronicki "vylepsovatelia sveta" alebo skutocni bojovnici o moc ktori presne vedia co povedat masam aby im dobrovolne odovzdali moc aby ju uz nepustili.
3. V sucasnej dobe je fakt ten, ze lavicu volia väcsinou menej vzdelani ludia-ono je prijemne pocuvat co vsetko "stat da" uz je ale tazke pochopit, ze ked stat da, musi inde zobrat a este tazsie je pochopit ako sa tym bura vratka rovnovaha spolocnosti. Faktom ostava to ze lavica (komunisticka, nacisticka ci fasisticka) zdevastovala kazdu spolocnost ak v nej vladla.

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-10-09 16:20:35 55e54ecb

Program novej strany?


Program novej strany?
TNT:
1. Ty si fakt myslis ze by rodicia prestali deti posielat do skoly keby to nebolo povinne?
(Dnes to povinne je a analfabetov mame viac ako dost, kto sa ucit nechce, neprinuti ho ani povinna skola, kto sa ucit chce, nepotrebuje na to zakon) Dalej, skolstvo a ani zdravotnictvo nemoze fungovat bez konkurencie a dufam, ze nemusim vysvetlovat to, ze ani jedno nie je zadarmo...
2....zrusenie statnej meny a povolenie sukromnemu sektoru...
Fungovalo to tak tisicky rokov, aj Jezis vyhnal z chramu penazomencov.... Prvy monopol na statne peniaze zaviedol cisar dioklecian a skoncilo to masivnou inflaciou (podobne ako dnes). V dnesnej dobe elektronickych penazi by to nebol ani najmensi problem a nepotreboval by si ani mesce ani tych penazomencov. A to by si videl ten "bank run" keby sa klienti nejakej banky dozvedeli ze tlaci nekryte peniaze...Konkurencia by velmi rychlo vyselektovala banky tak, ze by ostala v Europe asi len jedina mena (pokial sa prenesieme do cias pred zavedenim eura, bola by to asi nemecka marka, teraz sa derie do popredia bitcoin, uvidime co z toho bude. Kosovo ma oficialne svoju menu ale plati sa tam v eurach). Nemam priestor na rozvijanie tejto temy, zabralo by to dost niesta. Uvedom si ze cela tato "kriza" je sposobena jedine americkym FEDom a europskymi centralnymi bankami (teraz jedinoun ECB) ktore tlacia do ekonomiky nekryte peniaze voci ktorym neexistuje ekvivalent pridanej hodnoty.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-08 20:15:28 55e54ecb

Program novej strany?


Program novej strany?
Uz som navrhol aj 10x, naposledy vid moj prispevok vyssie. Ale slepemu vysvetlovat o farbach....
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-08 18:25:56 55e54ecb

Program novej strany?


Program novej strany?
Mike:
Vidim ze prevazna väcsina tu rozumie ekonomike ako krava hviezdam. Skusim polopate bod po bode:
1. To ako ma niekto okrem slov. obcanov volebne pravo na Slovensku?
2. Co su to "specificke privilegia?" (strasne siroky a nezrozumitelny pojem)
3.Suhlas bez vyhrady
4.Ako? Dosledok bude ten ze sa ti kazdy vykasle na podnikanie v bankovom sektore.
5.Vybudovanie domaceho....Ako? 100% clo...jediny dosledok by bol drasticky narast domacich cien pretoze slov. podniky by stratili konkurenciu. Odkakali by to zas len chudobni.
6.Drist. Nevymozitelne.
7.Cinsky mur alebo ostnaty drot kde budu strielat na tych co chcu utiect zo slovenskeho raja?
8.V politike nedbam, na pracovisku nepredstavitelne (to akoze upratovacky by kafrali do vedenia napr. automobilky alebo nejakeho hi-tech podniku?
9.Ako? Zyklon B dufam nie....
10. Suhlas ale ako?
11. navrat do 50tych rokov? Len to nie!
12.Definuj strategicky dolezity podnik. Kde su hranice? (Presne toto tvrdili aj komunisti pred ´48, potom znarodnovali aj kravy, kozy, policka aj s motykami, hrablami a lopatami)
13.Ak sa nemylim stv 1 a 2 su statne tak o com tocis? Alebo stat bude menej vymyvat mozgy ako sukromne TV?
14.Definuj.
15.-17 aky? Ako to dosiahnut?
18. Suhlas. (Banky poziciavaju neexistujuce t.j. falsovane peniaze)
19. Jediny dosledok by bol ze bohatstvo by sa rychlo presunulo za hranice SK. Tento bod je uplna hlupost.
20.Ako? (Uzera i korupcia je zakonom zakazana i dnes)
21.Ako?
22.Nanutenie niecoho o co nikto nestoji? Dopadol by si presne tak ako napr. komunisti s hard rockom v 70tych rokoch(na to sa dobre pamätam)
23 OK, ale specifikuj

Čo na to povieš?

Utopia ktora sa nikdy nepodari zrealizovat.
Ak si myslis ine, odpovedz na moje poznamky ku kazdemu bodu.


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-08 16:40:43 55e54ecb

Můžou za to spekulanti!


Můžou za to spekulanti!
Capko:
Spravne ale neuplne. doplnim: Zakazat obchodovanie na burze za FALSOVANE PENIAZE natlacene do ekonomiky (=svojim blizkym na konta) centralnymi bankami.
(Ak niekto chce obchodovat s podielmi v podnikoch za POCTIVE peniaze ktore zarobil nemozes mu v to ´m branit.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-07 16:13:11 55e54ecb

Program novej strany?


Program novej strany?
Sharik: A poznas nejaky lepsi sposob spoluprace ako volny trh? Ak ano uved, som zvedavy (nemyslim to ironicky).
Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-10-06 17:52:18 55e54ecb

Program novej strany?


Program novej strany?
Program pravicovej (skutocne pravicovej) strany ktory by zmenil nielen Slovensko:
1.Zrusenie zakona o statnej mene a zavedenie konkurencie v menach, moznost sukr. subjektov vydavat vlasnu menu
2.zrusenie statnej emisnej banky a eliminacia statneho monopolu na peniaze
3.zrusenie vsetkych ministerstiev okrem vnutra, spravodlivosti a obrany (event. zahranicia)
4.zrusenie zakonnika prace a minimalnej mzdy
5.zrusenie dane z prijmu a akychkolvek povinnych odvodov
5. uplna privatizacia skolstva a zdravotnictva, zrusenie povinnej skol. dochadzky
6. privatizacia zeleznic a letisk
7. prisne dodrziavanie zakona o zakaze akychkolvek zasahov statu do trhu
8. zrusenie statom garantovanych socialnych davok a ich presun na komunity (obce)

Dokial (aspon) velka cast naroda nepochopi ze jedine volny trh je liecbou dnesnej krizy (a hlavne odstranenie statneho monopolu na peniaze) tak sa nikam ale absolutne nikam nepohneme, diletanti typu autora tohoto clanku tu budu stale vyplakavat nad "zlym kapitalizmom" horke ale jalove slzy pretoze to co kritizuju nie je kapitalizmus ale bizardna forma korporativneho socializmu, nic viac.
(Klin sa neda vytlkat klinom, skorumpovaneho statneho uradnika nenahradi druhy skorumpovany statny uradnik)


Zdroj
-
 40% ( 10 people voted )
+
2013-10-06 16:37:26 55e54ecb

Rasa: Poslední tabu vědy


Rasa: Poslední tabu vědy
To ze rasy neexistuju je lavicovo skandinavsko politicky korekrtny drist, existuju 3 ludske rasy, indoeuropska alebo severokaukazska (do ktorej patria vsetci "bieli", arabi, zidia, cigani a indovia) africka a vychodoazijska. Vysoke IQ zidov bolo sposobene tym ze v Europe tisic rokov nesmeli vlastnit podu (co bolo v stredoveku hlavne privilegium) cize sa museli zivit hlavou. Potom, ked nabehla priemyslova revolucia a zacal sa rozvijat kapitalizmus, tak sa nevyhoda stala tou najväcsou vyhodou. Blbi europania si na seba uplietli bic a zidia ich dodnes vodia za nos ako sa im chce. (Precitajte si protokoly sionskych mudrcov, zadaj do guglu "kniezata zloby").
Co sa tyka rozdielov medzi rasami vid toto:
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=PLjovgiNZfEZdroj
-
 53% ( 7 people voted )
+
2013-09-25 17:20:18 55e54ecb

Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.


Slovensky Mainstream ( hlavný prud) komu skutočne slúži.
Preco?
No preto ze
1. admin je buzik
2.je plateny buzikmi
Jak proste mily Watsone!
:D

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-23 17:04:59 55e54ecb

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
Trocha odbocim:
V KE sa zhromazdilo na pochode za zivot asi 70 000 ludi (vid Sme.sk)
Opät som po dlhom case na Slovensko hrdy!

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-22 19:27:49 55e54ecb

Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR


Slovenskí študenti sa mobilizujú, pripravujú okupačný štrajk NR SR
Proper:
Pekny transparent ale nepresny. Ma byt: Politik je babka, bankster je zlodej co potahuje za povrazky

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 13:42:10 55e54ecb

Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách							
				Putin: Rusko bude hájit národní identitu založenou na náboženských hodnotách
No...najväcsia sranda je ked to hovori byvaly agent KGB.... :DDD
Teraz vazne:
Zo Slovenksa tam bol jedine Jan Carnogursky... 6. zmysel mi hovori ze ten clovek vie cosi viac ako ostatni. I ked mi je nesympaticky porozmyslam o hlase pre neho v prez. volbach.
dalej sa bojim toho ze Rusko je este slabe-nemyslim vojensky ale ekonomicky. Rusky narod je jeden z najrychlejsie vymierajucich v Europe (spolu s Nemcami, Talianmi a Spanielmi) a nedavno som cital prognozu ze v r. 2040 bude 40% ruskych brancov muslomov...
Takze s Ruskom byt zadobre ale opatrne...


Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-22 13:30:13 55e54ecb

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Mr Propoer
-Keď vykorisťovatelia výnosne parazitujú na ľudskej práci...
a) Znarodnenie postihlo sice aj velkopodnikatelov ale ovela horsie napr. drobnych rolnikov a zivnostnikov. menova reforma v 50tych rokoch obrala o uspory hlavne chudobnych sporitelov, tzv. bohaci boli uz davno za kopeckami
b) Vymenujem ti niekolko kapitalistov: Tomas Bata, Henri Ford, Tomas Alva Edison, Kirk Kristiansen, Ingvar Kamprad, Bill Gates.... Uved a doloz koho tito ludia okradli i ked su to miliardari.
(Len pre osviezenie pamäti: Batove bytovky pre zamestnancov stoja dodnes a su ovela velkorysejsie riesene ako socialisticke kralikarne, 8-hodinovy prac. cas pochadza od Forda, zamestnanci u ostatnych velkokapitalistov vobec nepotrebuju odbory...hadaj od koho pochadza vyrok Spokojny zamestnanec-kvalitny vyrobok-spokojny zakaznik)


-A dnes by dostala koľko...
Precitaj si dokladnejsie clanok. (Minimalne tolko kolko jej dedo nasetril) Nechcem tymmpovedat ze dnesny rezim neokrada obcanov, len to robi rafinovanejsie, ako som uz pisal.


-Za socializmu bola morálka na vysokej úrovni...
Za sociku sa zacalo hovorit a zovseobecnelo heslo kto nekradne okrada vlastnu rodinu. Hospodarska kriminalita bola na tak obrovskej urovni ze do nej bol zapojeny snad kazdy obcan, pocnuc rozkradanim zemiakov a kukurice z druzstiev konciac milionovymi podvodmi na statnej urovni (pre obnovenie pamäti: pripad Babinsky). Za socializmu boli aj brutalne vrazdy a prepady, len sa o tom nehovorilo, drogy neboli dostupne pretoze boli nepriedysne uzavrete hranice, nasi fetaci fetovali toulen a vulkan. Sexualna revolucia zacala kratko po zapade (70te roky) sebevrazd bolo vtedy viac ako dnes:
http://www.ak
tuality.sk/clanok/168608/komentar-za-socializmu-bo
lo-samovrazd-viac/


-Treba dať napríklad cigaňám...
Si uplne vedla. V 20tych rokoch bol pocet deti 5 i viac na Slovensku uplne bezny.Tie deti nezili zo socialu ale ich zivil dedo (i babka, pracovali na svojich polickach ako rodinnom majetku).


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-21 18:23:23 55e54ecb

Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku


Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku
Ja viem lepsiu definiciu: Socialista je clovek ktory ti da euro ked sa dostanes do problemov pretoze pred tym ti zobral dve...
Inak s clankom suhlasim, som za priamy volebny system a za ovela väcsi rozsah referenda-problem je v tom ze tieto institucie nemaju na SK velku tradiciu. Ono fiaskom skoro dopadlo i tak dolezite referendum ako bol vstup do EU.
Dnesna kriza je globalnou krizou moralky a vyriesi sa az s nastupom novej moralnejsej generacie. kedy...to nevie nikto...

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-21 17:33:39 55e54ecb

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Jozef Varga:
-socializmus dal obcanom....
Drist. Socializmus v prvom rade ZOBRAL desiatky miliard obcanom v tej najväcsej kradezi zvanej znarodnenie. Potom svojim vyvolenym nieco aj dal, ostatni utreli hubu.
Moj otec bol ucitel, do penzie isiel v roku 1990 s penzijnym zakladom 2990 KCs (nebol v strane) takze to boli tie vase dostojne mzdy. Moj dedo bol robotnik na zeleznici, celu 1. republiku i slov. stat setril babicke na penziu, keby sa on nahodou pominul. Prisli bolsevici, znarodnili penzijne fondy, ked babicka v 60tych rokoch dovrsila penzijny vek, dostala 320 KCs penzie (!!) , ked sa ohradila povedali jej "no ved ste nepracovali", To ze vychovala 5 deti nebola pre bolsevika praca...

-A čo nám dal bežným občanom...
Si na socialke ked ti musi niekto nieco davat? :D

-Ponížil nás a urobil z nás motrokov...


Uvedom si ze komunisti u nas vladnu stale. Vsetci ti sväzaci, pionieri a kandidati strany ktorym vymyvali mozgy na schodzach SZM moralnym kodexom budovatela socializmu a doma im tatko vypraval ze kto nekradne okrada vlastnu rodinu takze kradne uplne kazdy, tak ti nam teraz vladnu a to, co sa naucili za sociku aplikuju v praxi a lud im to dovoli pretoze kradnutie sa berie vdaka tejto socialistickej vychove za uplne normalnu vec.


Za vsetku mizeriu ktoru dnes (nielen) na SK mame moze stat uchvateny financnymi a industrialnymi korporaciami a hlupy narod ktory im toto dovoli. Jan Oravec ma uplnu pravdu, mozete sa vy, komunisti aj rozstvrtit, pravdu nezmenite.


-

Zdroj
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-09-21 10:33:40 55e54ecb

Štátne vlastníctvo je obludná deformácia


Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Napisalo som to uz 100x, pisem este 101. krat:
1, Dnesny system nie je kapitalizmus ale korporativny fasizmus, s kapitalizmom ma spolocny iba "vonkajsi nater".
2. To ze stat je najhorsi vlastnik je empiricky zakon, dokazany na tisicoch prikladov, autor ma v tom uplnu pravdu.
3.Za to ako "boooohovsky dobre" sme sa mali za socializmu sme sa zadlzili nepredstavitelne do buducnosti, ta buducnost je teraz pritomnostou ( v podobe 700-eurovych platov, neexistencie high-tech produkcie a vedy a vyskumu, rozdrbanych ciest ktore sa len teraz horko-tazko dobudovavaju, nefungujucej statnej spravy, mizerneho skolstva a zdarvotnictva a celkove nizsej zivotnej urovne ako na zapade. Teraz prisli casy splacat dlh do buducnosti. (Ina otazka je ci s a nam to vobec podari)
4. Akakolvek lavicova vlada vzdy zdevastovala kazdu krajinu (nielen ekonomicky) na to existuje spolahlive mnozstvo dokazov.
5. Ti ktori tu vyplakavaju za "dostojnym zivotom za socializmu su
a. vekom do 20 rokov ktori o sociku vedia z vypravania babiciek
b. stari vysluzili funkcionari KSC, estebaci alebo ine nomenklaturne kadre ktori mali specialne predajne, vozili si prdele vo volgach a 613-kach a spravali sa v podstate ako majitelia celeho statu,
c. vysluzili robosi za sociku zamestnani (pozor, nie vzdy pracujuci) v nepricetne dotovanych odboroch (polnohosp., banictvo, stavebnictvo...)
Inak to nemozu byt normalni ludia...

Zdroj
-
 42% ( 9 people voted )
+
2013-09-20 18:29:22 55e54ecb

Van Rompuy sa postaral svojou “luxusnou penziou” o rozhorčenie


Van Rompuy sa postaral svojou “luxusnou penziou” o rozhorčenie
Skratka je slizky ako ROMPUYcha :DDD
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-18 16:19:48 55e54ecb

Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví


Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví
Marsal Zukov:
Stat to uz davno nie sme my, nas stat bol uchvateny korporaciami, nas potrebuju akurat raz za 4 roky pred volbami. A väcsina z nas je tak blba ze stale dokola voli "istoty" raz v modrej a raz v cervenej podobe. Korporacie tahaju nitkami, politicki panacikovia kecaju to co sa od nich ocakava a sproste masy im vzdy naletia a zvolia si tych co ich zmykju a okradaju.
Najväcsi problem spolu s blbostou väcsiny (60% plus-minus) je strach zo slobody! Ludia sa boja slobody, je pre nich bremenom ktore nedokazu uniest, pretoze sloboda existuje len v nerozlucitelnej jednote so zodpovednostou. A z toho dovodu lud vzdy voli "istoty". Hoc nech som v klietke, hlavne ze mi obcas hodia kost. Nechapu ze cerstva potrava je ovela ovela chutnejsia a zdravsia...tu ale treba ulovit.
A to sa nikomu nechce lebo to moze byt aj obtiazne.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-17 17:00:36 55e54ecb

Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví


Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví
Nuz, po precitani pårispevkov len hovorim: radost vladnut takemuto narodu (myslim celu europu aj ameriku).
Hlavnou pricionu dnesneho stavu je blbost ludi-neschopnost analyzy a pochopenia hlbsich suvislosti.
Treba vela tmy aby ludom zacalo svitat.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-16 19:50:18 55e54ecb

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu


											10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu
Marsal Zukov:
Uvedom si ze keby nebolo zhubneho vplyvu statu (rozumej skorumpovanych vlad a uradnikov) a za pritomnosti poctivej konkurencie tak by sa ziadne megamonopoly a megakorporacie nikdy nevyvinuli. Inak vdaka za link, je to pekne citanie ale nic nove pod slnkom, to iste v podstate tvrdil i bastiat (nemyslim ze by bol snilko) aj viaceri klasicki ekonomovia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-16 16:49:07 55e54ecb

Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví


Anarchokapitalismus, díl čtrnáctý: Soudnictví
Stanislav:
-snaha vytvoriť akéhosi fiktívneho nepriateľa, čím je štát...
No, neviem ale mne vychadza ze STAT nie je nepriatel fiktivny ale uplne, uplne realny!
Kto nechal vyviezt zo slovenksa 60tisic vlastnych obcanov? STAT!
Kto nechal v koncentrakoch splynovat miliony (nielen zidov?) STAT!
Kto previedol najväsciu kradez v dejinach, zvanu znarodnenie, kto nechaval strielat na hraniciach na tych co chceli odist, kto viedol monsterprocesy v 50-tych rokoch, kto vykynozil miliony v gulagu? STAT!
Kto dnes vymysla kadejake chobotiny a debilne zakony o cipovani psov, obmedzovacoch rychlosti do aut, kto ovlada juvenilnu justiciu, kto stale reguluje, obmedzuje slobodu a okrada lud na daniach
STAT! Kto nam za nase dane poskytuje zabordelene zdravotnictvo (citaj v Sme) a skolstvo pod jakukolvek kritiku? STAT!
Mojim hlavnym nepriatelom je STAT! A aj tvojim, len to este nevies.
Anton:
-bez toho aby sa zvrhla v tyraniu korporatokracie


Nuz, toto cele je ale zas iba vec ktoru SPOSOBIL STAT!!!-skorumpovani statni uradnici napojenio na korporacie!! Bez statu by si kroporacie nemohli presadzovat vlastne zakony! Otvor oci a premyslaj ci by bez STATU mohli korporacie sa tak roztahovat po svete ako dnes a ci by vobec existovala nejaka globalizacia!
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-16 15:56:17 55e54ecb

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu


											10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu
"Piaty anjel vylial svoju casu na tron selmy a zatmelo sa jej kralovstvo...."
Vdaka za clanok, staroveki filozofi mali naozaj pravdu v tom ze zlo nemoze zvitazit pretoze je nekonsekventne. (Nici seba samo). Ku clanku by som este dodal ze je nutne okr. toho co opisuje, pochopit ako sa "elity" snazia vladnut. Uz iluminati pochopili ze svet sa neda dobyt vojensky. Snazia sa ho dobyt uplne pokojnou cestou-cez PENIAZE. Na to potrebuju monopol na tlacenie penazi cim im bolo umoznene zadlzenie prakticky celeho sveta-od sukr. osob cez firmy az po vlady. (Sem dobre zapada Rotschildov vyrok Dajte mi kontrolu nad statnymi financiami a mozete prijimat zakony ake chcete).
O tom ako funguju emisne banky statov (hlavne USA a EU) som tu uz mnohoraz pisal, teraz len tolko, uvedomte si ze ak mate hypoterku, banky vam pozicali neexistujuce, t.j. falsovane peniaze, peniaze bez akejkolvek ekvivalentnej pridanej hodnoty, banka ju nikdy nevytvorila ani ju nik banke nepozical.
Ludia vzdelavajte sa v ekopnomike- nie tej oficialnej ale klasickej, ktora je dnes v nemilosti nocmenej diela su dostupne.
Citajte minimalne toto:
http://www.libinst.cz/Fil
es/KqLFy4r2/profile/2618/rothbard_penize.pdf

(Len male upresnenie: americky FED je sukromna korporacia na ktoru ma stat len pramaly vplyv)
http://www.bastiat.kvalitne.cz/Co_je_a
_neni_videt_98.htm

(Velmi jednoduchym sposobom podana libertarianska ekonomika)
Dalej si v knizniciach zozente knihu od Augusta Friedricha von Hayeka Cesta do otroctvi (opis socializmu)
A ako pecka na zaver toto:
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=Awa0FQi3l3Y

(Uz chapete preco ich tak sere sloboda internetu??? :DDD )


Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-14 19:01:35 55e54ecb

Levice – pravice


Levice – pravice
To co sa opisuje v clanku (a co je i na obrazku) nie je lavica an i pravica, je to smecka hladnych psov ktori sa ruvaju o zvysky kosti.
Skutocna pravica na velmi jednoduche atributy:
1. Veri v schopnost ludi postarat sa samych o seba, v ich inteligenciu, sikovnost a kreativitu a nijako im v tom nebrani
2.Prirodzenu ludsku vlastnost -tuzbu vlastnit- vyuziva na posun spolocnosti vpred a nesnazi sa ju zlikvidovat (a ked sa jej to nepodari tak aspon ignorovat). Preto je kazdy naozaj pravicovy system nastaveny tak ze ak chce jednotlivec zbohatnut, musi posluzit druhym. Cim viac spravi jednotlivec bohatymi inych, tym viac sa stane bohatym sam. Toto sa da len v systeme so slobodnou vymenou, slobodnym podnikanim bez regulacii. Dajte ludom slobodu a potom bude kazdy robit to co najlepsie vie a vymienat si to s ostatnymi. Stat v pravicovom systeme ma jedinu ulohu: kolektivnu obranu ktora je vyhodnejsia ako individualna. Sem patri armada a policia+justicia. Nic menej a nic viac.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-06 17:19:18 55e54ecb
Nízko hodnotený príspevok


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
Zdroj
-
 38% ( 3 people voted )
+
2013-08-27 17:02:30 55e54ecb

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
Stanislav:
To co uvadzas ako definiciu kapitalizmu nie je kapitalizmus ale korporativny fasizmus (je mi jasne ze sa k nemu blizime) definicia kapitalizmu je asi nasledovna:
Zriadenie zalozene na rovnosti sanci, ochrane volnej sutaze, sukromneho vlastnictva a slobody podnikania.
Jedine konstruktivne riesenie je navrat ku slobode jednotlivca-ina cesta nie je.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-25 16:25:11 55e54ecb

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu
Komunizmus (teda to co sa tak volalo) bol najbrutalnejsi socialne inziniersky system aky kedy existoval na zemi spolu s nacizmom. Presne podla prislovia ze cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami ti, ktori slubovali raj na zemi pre vsetkych vybudovali cire peklo masoveho vyvrazdovania celych narodov, gulagov, neslobody, nedostatku, dovtedy nevidenej korupcie a protekcionizmu.
Koncept komunizmu sa zrodil v hlavach Iluminatov, organizacie zalozenej zidom Adamom Weishauptom v 18 str.ich cielom bolo nevojenske dobytie sveta, jeho zjednotenie pod jedinou svetovou vladou a odstranenie sukromneho vlastnictva ktore povazovali za jediny dovod chudoby vo svete. Na zaklade tychto idei boli vedene masakre francuzskej revolucie (ziadna rovnost bratstvo a sloboda sa samozrejme nedosiahla) vzniklo komunisticke hnutie (opät pod taktovkou zidov) a vyvrcholilo v ruskej revolucii (väcsina protagonistov ruskej revolucie boli opät zidia, väcsinou financovani amerikou cez nemecke banky). Pociatocny ciel ruskej revolucie bolo vyhladit z povrchu zeme nepohodlne "triedy" podnikatelov a tzv. kulakov za kazdu cenu a kazdymi prostriedkami-Hitler sa v podstate ucil od Lenina a Stalina, ibaze svoju nenavist zameral nie triedne ale narodnostne. Mravne ciele sa nikdy nedaju dosiahnut nemravnymi prostriedkami. Tzv. komunizmus zufalo zlyhal ekonomicky-bol beznadejne nevykonny. Presne podla Solzenicyna, ktory povedal ze ak zoberiete ludom uplne vsetko stratite nad nimi akukolvek moc. Otroka nedonutis pracovat efektivne.
Ti co sa snazia ziskat celosvetovu moc toto pochopili. Zistili ze tento experiment nevysiel, nepriniesol ziadane ovocie. Bol ukonceny.
Otrokom musia nechat pocit slobody a pocit vlastnictva. Najlepsie tak, ze im nechaju nejaky ten majetok na ktory im pozicaju nimi sfalsovane peniaze a splacanim uverov si ich tak zaviazu na cely zivot...
Jedina cesta ku slobode je anarchokapitalizmus s uplne zredukovanou ulohou statu, vylucne na obranu (armada) a vysluhovanie spravodlivosti (policia a justicia). Problem je ten ze väcsina ludi v celej Europe slobodu v podstate nechce. Je pre nich bremeno ktore nevedia uniest, je pritazou s ktorou si nevedia rady.
Syndrom zvierata vypusteneho z klietky. Velka cast slov. volicov (50%?) stale o nejaku slobodu nestoji, im staci ta klietka len ked im obcas hodia kost.
Tito maju rovnake hlasovacie pravo ako ostatni, slobodychtivi.
Tento system treba nechat uplne padnut jedinec sa moze na to iba pripravit.

Zdroj
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-08-25 15:11:33 55e54ecb

Skromnosť! Jediná možná cesta!


Skromnosť! Jediná možná cesta!
Suhlasim s tym ze skromnosti treba viac nicmenej aky je vplyv ludksej cinnosti na klimu nikto nevie, neexistuje na to ziaden seriozny vedecky dokaz. Jedine co je dokazane je to ze na Zemi boli obdobia aj ovela teplejsie a aj ovela chladnejsie ako je dnesne. Cele "globalne oteplovanie" sa namiesto serioznych vedeckych studii zvrhlo na vymyvanie mozgov a pripravu na dalsie siahnutie do vrecak danovych poplatnikov v podobe zas nejakych uhlikovych dani.
Zem dostava zo slnka o tri-styri rady viac vykonu ako vyprodukuje cele ludstvo, oceany a vulkany pustaju do atmosfery este dodnes nezname mnozstva CO2, kolobeh uhlika stale nie je celkom znamy. Zname je len to ze existuje spusta takych co sa chcu na uhlikovom kolbehu nabalit...

Zdroj
-
 68% ( 9 people voted )
+
2013-08-22 17:33:23 55e54ecb

Konec svobodného internetu, Evropa znovu začne mohutně cenzurovat média


Konec svobodného internetu, Evropa znovu začne mohutně cenzurovat média
Urobit to tak ako sa pise v clanku je problem:to by museli zmenit ustavu. Britsku ustavu nepoznam, na SK je prijimanie a sirenie informacii jednym zo zakladnych ustavnych prav a zaroven jedno zo zakladnych ludskych prav deklarovane chartou zakl. lud. prav osn. Ak by bol co len naznak niecoho takeho, je to pripad pre ustavny sud.
Tak horuce to nebude, vo svedsku ministerka Laila Freivalds nechala vypnut na niekolko hodin stranku Nardonych demokratov s karikaturami Mohameda, vyrok sudu bol jasny, ministerka musela nakoniec odstupit.
Dalej:Internet sa cenzurovat da len velmi tazko, ak zakazu stranku doma, prestahuje sa inde (do Ruska, Bieloruska, Brazilie atd...)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 15:25:23 55e54ecb

Anarchokapitalismus, díl devátý: Sociální systém


Anarchokapitalismus, díl devátý: Sociální systém
Cely tzv. socialny system sa v tzv. vyspelych krajinach europy (a bohuzial, uz teraz aj USA) zmenil na obludny system kupovania si hlasov volicov za danove peniaze. Lenze s jedlom rastie chut a ak luza raz ochutna chlieb a hry zadarmo (=danove peniaze) tak nevie kedy prestat pytat no a ti co chcu mat moc za kazdu cenu nevedia kedy prestat slubovat a rozdavat. Ked pracujuci (tvorcovia pridanej hodnoty) vidia ze vsetko co vytvoria im ukradne nejaky "stat" a rozda to zcasti svojim nohsledom a zcasti "volicom", vy...sa na to a idu na social. Ak to spravi urcita kriticka masa pracujucich dojde ku definitivnemu kolapsu celej spolocnosti.
The end is near, indeed...

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-08-13 20:09:47 55e54ecb

18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy


18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy
Julo:
1. Az bude tento trend pokracovat aspon 10 rokov, OK. (Ale pozor aby to nebolo ako v zap. Europe, kde je najbeznejsie meno novorodenca Mohamed :D)
2. Ano, moze byt.
3. Drist. NAjbohatsie krajiny sveta (Svajciarsko, Finsko, Dansko, Japonsko...) prakticky ziadne suroviny nemaju. To co robi stat al. narod bohatym nie su suroviny, to je hadam jasne.
4.Korupcia patri de facto ku ruskej kulture, bola tam odjakziva, ved si precitaj klasikov napr. Gogola. Zbavit rusko korupcie bude asi taky tvrdy oriesok ako zakazat Americanom zbrane alebo Nemcom neobmedzenu rychlost na dialniciach.
5. Suhlasim ze Rusko ma potencial ide o to ako ho vyuzije. A som zvedavy co sa stane ked krajiny BRIC vytvoria banku ktora bude konkurovat MMF...
Ostava nam len cakat,

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-11 08:38:28 55e54ecb
Nízko hodnotený príspevok


18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy


18 znamení, že Rusko rychle dohání Spojené Státy
Zdroj
-
 36% ( 12 people voted )
+
2013-08-10 19:18:30 55e54ecb

Potřebujeme úředníky?


Potřebujeme úředníky?
aaa+unexist:
Conte di debile (vystizny nick!) je jeden z tych ktori su vzdy za prerozdelovanie statom-samozrejme vzdy smerom k nim.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-04 13:42:09 55e54ecb

Potřebujeme úředníky?


Potřebujeme úředníky?
1. jedinou legalnou funkciou statu pre ktoru stat vznikol je obrana ktora je vyhodnejsia vo velkom celku nez individualne. Tam patri armada, policia a justicia. Toto je jedina vec na ktoru si moze stat vybrat peniaze od obcanov.
2. Prerozdelovanie majetku prislo az s tzv. demokraciou kedy si vladnuce strany musia kupovat hlasy volicov za danove peniaze. Zacalo to v starom Rime vrcholi to dnes tzv socialnym statom (absolutne neudrzatelnym z dlhodobeho hladiska).
3.C...di debile: Vysvetli mi bez pouzivania vulgarozmov a osobnych urazok naco potrebuje stat peniaze okrem armady, policie a justicie. Ja nevidim okr. tychto troch ani jeden dovod na co by mal stat disponovat mojimi peniazmi.
Sluzby (resp. "sluzby") ktore poskytuje stat su väcsinou predrazene a stoja za prd, si zober ako funguje u nas zdravotnictvo a skolstvo, ako funguju statne drahy ani nehovorim o vselijakych statnych uradoch-grc.
Ja ziadne "sluzby" od statu nepotebujem nemam o ne zaujem a ked ich budem chciet kupim si ich na volnom trhu za trhovu cenu a dobrovolne.
Rad zaplatim ucitelovi ktory nauci nieco rozumne moje deti. Odmeitam platit za to aby mojim detom v skole vymyvali mozgy statnou propagandou alebo nejakymi debilinami ktore si vymysli nejaky statny uradnik pretoze ON ich poklada za dolezite.
Rad zaplatim lekarovi ktory mi pomoze ked ho potrebujem (inak za zdravie si zodpoveda kazdy sam, chlastat, fajcit, prezierat sa nesportovat a potom doktori tu som, tu ma mate a starajte sa-tak mily zlaty takto to nefunguje!)
Rad zaplatim aj policajtovi ktory bude chranit moj majetok a moju rodinu ale nepotrebujem choromyselnych vyberacov pokut za prkotiny ktori sa ale boja miestnej mafie a utekaju pred ciganmi.
Suhrn: kto premysla nevyhnutne dojde k zaveru ze v podstate ziaden stat nepotrebujeme...Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-04 13:33:47 55e54ecb

Potřebujeme úředníky?


Potřebujeme úředníky?
90% statnych uradnikov je uplne zbytocnych, keby ich zrusili nik si to nevsimne. Narod je hlupy ze od svojich politikov neziada napravu pretoze velka cast ludi si nevie zivot inak ako pri chodeni po uradoch predstavit. Do velkej miery to odzrkadluje mentalitu volicov.

Som zvedavy kolko ludi by volilo stranu ktora by
1. zrusila dan z prijmu a vsetky povinne odvody ((Vysledok 80% danovych uradnikov prec)
2. uplne sprivatizovala skolstvo a zdravotnictvo (viete kolko uradnikov by sa usetrilo)
3.zrusila vsetky ministerstva okr. obrany, vnutra a zahranicia (viete kolko uradnikov by sa usetrilo)
4. zrusila vsetky dotacie, "stimuly" a podobne...piiiiiip..., zrusila detske pridavky a socialne davky by presunula na obce
5. zrusenie prihlasovacej povinnosti a zrusenie obc. preukazov.
No co volili by ste?

INak aj byrokracia moze byt efektivna, v krajine kde zijem som na urade este nebol, nejake vykecavanie sa s uradnikom tu je neznama vec, ak urad nieco od teba potrebuje posle ti materialy (tlaciva, dotazniky), ak potrebuje nieco obcan vsetko vybavuje telefonicky alebo cez internet kde len zada elektr. podpis a vyplni formular. Auta maju "vecnu spz", od kupy az po zosrotovanie tu istu, zmena vlastnika sa nahlasuje cez internet alebo formularom s podpismi predajcu a kupujuceho, cele to trva 2 minuty.
Je to len a len o volicoch aku latku nastavia politikom.


Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-04 08:00:28 55e54ecb

Rozum a cit: Modelový prípad diskusie o regulácii strelných zbraní


Rozum a cit: Modelový prípad diskusie o regulácii strelných zbraní
"Pokial postavite vlastnenie zbrani mimo zakon, budu vlastnit zbrane iba ti co su mimo zakon"
Winston Churchil

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-01 16:29:11 55e54ecb

Váš osobný zlatý štandard


Váš osobný zlatý štandard
Zlato nikmomu v nastavajucej krize nepomoze, zlata sa nenazereme (s prepacenim...)
Spanieli nakradli zlata v byv. koloniach habadej, mali ho plne sejfy v kralovskom palaci. Cez to vsetko boli i su jednou z najchudobnejsich krajin europy.
Jedine co pomoze je tvorba PRIDANEJ HODNOTY , produkcia niecoho co je predajne na trhu-pritom meradlo PH nehra rolu, moze to byt zlato, mozu to byt muslicky, mozu to byt (poctive) papierove al. elektronicke peniaze.
Vdaka fractional bankingu doslo ku masivnemu odlivu tvorby pridanej hodnoty z tzv. vyspelych krajin do tzv. rozvojovych (o mechanizme som tu uz pisal) akekolvek tlacenie nekrytych penazi do obehu ziadnu inflaciu nevyvola-nieto co inflantovat. Cely svet je zadlzeny tak, ze na nakup pridanje hodnoty uz neostava-vsetci len splacaju dlhy resp. iba uroky z dlhov. Prave naopak-teraz pride DEFLACIA, na trhu je paradoxne nedostatok penazi pretoze vsetci splacaju dlhy vytvorene falsovanymi peniazmi z centr. bank. tieto peniaze chybaju na trhu, spotreba klesa => vyroba klesa tiez, kolaps nastane ked vyroba poklesne pod urcitu mieru. potom to pojde dominovym efektom...

Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-07-30 18:07:39 55e54ecb

Americké tajné služby si přejí řídit počasí


											Americké tajné služby si přejí řídit počasí
Teraz vazne: HAARP je zariadenie s najväcsou pravdepodobnostou na skumanie ionosfery a jej narusenia (aj letiacimi telesami) . Je napajany generatorom o vykone 3MW co je vykon priemernej lokomotivy. Takyto vykon je oproti energiam co sa vymienaju v atmosfere iskra oproti vysokej peci, ovplyvnit s takymto vykonom atmosferu je to iste ako sa snazit zohriat zemplinsku siravu svieckou...
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-30 17:42:07 55e54ecb

Americké ozbrojené síly chtějí ‘očipovat’ vojáky


Americké ozbrojené síly chtějí ‘očipovat’ vojáky
A potom sa nezdrzime smiechu ked sa im neikto hackne do systemu a spravi im v tom dobry gulas. (Dnes sa da hacknut uz i do GPS a falosne navigovat). Potom sa zacnu mozno strielat navzajom...
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-30 12:45:17 55e54ecb

Anarchokapitalismus, díl sedmý: Kultura


Anarchokapitalismus, díl sedmý: Kultura
Opisane z Bastiatovho Co je videt a co neni videt (doporucujem kazdemu, volne na nete) ale inak absolutny suhlas!
Min. kultury treba zrusit spolu so vsetkymi dotaciami pre vselijakych pochybnych umelcov a "umelcov" ktori si za danove peniaze stavaju vily pod Slavinom a bez dotacii by si ani neskrtli.
Najväcsie umel. diela vznikli ako uplne obycajna zakazka (Sixtinska kaplnka, velka cast beethovenovych i michelangelovych diel...). Abba, Beatles, Queen, J.Cameron, S.Spielberg ... nepotrbuju ziadne ministerstvo kultury ani dotacie. A pozrite sa ako dopadol hrad-muzeum v statnych rukach a ako v sukromnych:
h
ttps://cs.wikipedia.org/wiki/Houska_(hrad)

ABChttp://www.hradhouska.cz/index.php?p=historie[/ur
l]

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-29 15:41:55 55e54ecb

Americké tajné služby si přejí řídit počasí


											Americké tajné služby si přejí řídit počasí
"Poroucime vetru desti..." Cosi podobne sme tu uz raz mali nie?
(Inak, o klimatologickych a geofyzikalnych zbraniach som cital v ABCcku uz v 70tych rokoch).

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-27 19:14:58 55e54ecb

Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4


Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4
Marsal Zukov:
Rezim pred ´89 padol tym ze sa rozlozil zvnutra, sam od seba. Vnutorny rozklad bol viditelny uz v 70tych rokoch, komunistickej ideologii uz nikto neveril ani ti co boli plateni za jej sirenie. Drtiva väcsina ludi v soc. krajinach si bola jasne vedoma toho ze v tzv. kapitalizme sa ludia maju radovo lepsie. Komunisti pochopili ze je pre nich vyhodnejsie stat sa kapitalistami, preto STB aj armada DOVOLILI tzv. neznu revoluciu. Nic ine za tym nehladaj.
Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-07-23 18:57:55 55e54ecb

Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4


Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4
Stanislav J...
Suhlasim s tym ze sv. model nebol polozeny na baze poctivych penazi, naopak, Sv. bolo jednym z 1. statov ktore zaviedli Keynesiansky ekon. system (monopol statu na tlacenie penazi, tzv. riadenu inflaciu a umelu zamestnanost vytvorenim statisicov jalovych flekov v statnych sluzbach).
V germanskej krajine (nie D) zijem uz 15 rokov a ich mentalitu poznam dobre. Aj s tym suhlasim ze si ju nazval "otrockou mentalitou", fakt je pravda ze tento lud potrebuje nad sebou stale volajakeho fuhrera. Je az neuveritelne ako sa tito ludia spoliehaju na stat a na to ako sa o nich postara (pritom najvyssie politicke miesta su tu rovanko skorumpovane ako vsade inde, akurat to robia menej napadne ako na SK).
druhy aspekt veci je ten ze slovania na germanov nemaju v zmysle pre poriadok a organizaciu. To je snad geneticky dane. Co sa tyka medziludskych vztahov: tu ma este nikto nikdy neogabal alebo nejak nepodrazil co sa ale o Sk povedat neda-tam ta ogabe velka cast tzv. podnikatelov alebo obchodnikov (nemyslim zrovna v supermarkete).
Dlhorocne a hojne skusenosti hovoria ze akykolvek statny intervencionizmus vedie ku kopalsu ekonomiky a prosperita nas caka jedine a vylucne v spolocnosti zalozenej na slobodnom trhu. Stat ma tri legalne funkcie: armadu, policiu a justiciu. To je jedine o co sa ma starat.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-23 18:49:19 55e54ecb

České zdravotnictví


České zdravotnictví
Krovak absolutny sihlas, toto je popis statneho nie sukromneho zdravotnictva. dalsi aspekt veci je ten ze v socialistickej Europe (vcetne CZ a SK samozrejme) ziadne sukromne nemocnice ani poistovne neexistuju, co je to za sukromny sektor ked stat NUTI obcanov platit povinne zdrav. poistenie?
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-23 11:21:44 55e54ecb

Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4


Slovanizmus – stručný návrh nového štátneho systému, časť 4
Preletel som vsetky kapitoly o "slovanizme" v cuku-letu, autor v nich neponuka nic nove a nic take co by uz ktosi nevyskusal v praxi. Samotny pojem slovanizmus je oxymoron, cosi podobne ako kombinaciu sukr. vlastnictva a statneho dirigizmu vyskusali vo Svedsku pricom ich model sa dostal do tazkej krizy v 90tych rokoch. Aj dnesna kriza je vysledkom statneho dirigizmu a to v oblasti financii. Treba si uvedomit ze slovanske staty su jedny z najskorumpovanejsich na svete (hned po afrike a juz. amerike) akykolvek pokus o riadenie ekonokmiky statnymi uradnikmi povedie ihned ku korupcii, rodinkarstvu a papalasizmu, to by autor musel ihned vystahovat vsetkych slovanov niekde na sibir a dosadit sem svedov alebo nemcov ktori nemaju korupciu v genoch. Dodavam ze nejaka "tretia cesta" nefunguje poriadne ani tam.
Jedina nadej pre nas je rakuska ekonomicka skola-slobodny trh bez akychkolvek zasahov statu.
Zabranit korupcii statnych uradnikov a existencii vselijakych politickych podnikatelov sa da najefektivnejsie tym ze ich jednoducho zrusime.

Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-07-23 09:29:43 55e54ecb

Mystérium kapitálu – recept (nielen) pre rozvojové krajiny


Mystérium kapitálu – recept (nielen) pre rozvojové krajiny
Mises:
To ze ty niecomu nerozumies este neznamena ze je to .ujovina. Ten clanok velmi pekne podava podstatu chudoby v juznej amerike, ukazuje ze tak silne regulovany trh ako v mnohych juhoamerickych krajinach je malokde a jeho vysledkom je chudoba.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-22 18:35:54 55e54ecb

Slovanizmus - stručný návrh nového štátneho systému, časť 3


Slovanizmus - stručný návrh nového štátneho systému, časť 3
Dalsi snmilko snivajuci svoje mokre sny o "statnom vlastnictve". Jak som videl slovo "zostatnenie" prestal som citat.
Statne vlastnictvo zdevasovalo vychodny blok a urobilo z neho ten chudobinec ktory mame teraz. Vdaka 40 rokom statneho vlastnictva a statneho monopolu na podnikanie sa dnes mame tak ako sa mame.
Stat je najhorsi vlastnik-to je empiricke pravidlo potvrdene desiatkami rokov skusenosti.
Dnesna kriza spociva jedine v STATNYCH ZASAHOCH do ekonomiky. Statne podniky su tie najhorsie hospodariace a najskorumpovanejsie v state ved si pozrite prusery vo vsetkom co financuje stat. A len mi preboha netvrdte ze zrovna vy. komunisti, by ste dosadili do vedeni st. podnikov tych najneskorupovanejsich, najcestnejsich ludi, hotovych supermanov!
Tetno "slovanizmus" by bol akymsi variantom socializmu a doviedol by slovensko do rovnakej katastrofy ako väcsina odrod socializmu ktore zdevastovali kazdu jednu krajinu v ktorej posobili.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-07-11 12:18:59 55e54ecb

Syrské úřady hlásí, že zabavily rebelům 281 sudů s jedovatými látkami


Syrské úřady hlásí, že zabavily rebelům 281 sudů s jedovatými látkami
Dalsi drist.
Polyetylenglykol je prakticky nejedovata latka (asi ako alkohol) a bezne sa pouziva v samponoch a pracich prostiredkoch. Monoetylenglykol je v podstate nemrznuca kvapalina ("Fridex") v koncentrovanom stave, jedovaty len vo velkych mnozstvach. Trietylamin je malo jedovata, pachnuca latka a bezne pouzivana v chem. priemysle ako organicka baza. S chemickymi zbranami nema nic spolocne.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-09 17:19:46 55e54ecb

Evolúcia vs kreácia


Evolúcia vs kreácia
Takze uvedme to na poriadok:
-Big Bang je dokazany dostatocne-tzv. cervenym posunom vzdalujucich sa galaxii a existenciou reliktoveho ziarenia.
-Na zaklade rychlosti pohybu vzdalujucich sa galaxii bol vypocitany vek kedy boli vsetky skoncentrovane do 1 bodu. To, co bolo pred tym veda nikdy nevyriesi, pretoze cas i priestor vznikli zaroven s hmotou a energiou, t,j, nejestvovalo ziadne "pred tym". Formalna logika hovori jednoznacne ze cokolvek sa deje musi mat svoju pricinu, tak isto i big bang musel mat pricinu-ta je ale uplne mimo kompetenciu prir. vied.
-Vek slnecnej sustavy sa nemeria pomocou izotopov olova ale uranu a tato metoda je celkom spolahliva, vek vzniku sln. sustavy (i Zeme) je pomerne spolahlivo urceny.
-Biogeneza (vznik zivej hmoty z nezivej) je experimentalne neoveritelna,t.j.nie je vedecka (v duchu prir. vied). Matematika (konkretne pocet pravdepodobnosti) s nahodnym vznikom zivota urobil definitivny poriadok-nahodny vznik zivota je z principu nemozny.
-Evolucia je tak isto experimentalne neoveritelna (spomenme si na hanebny koniec Lysenkovych a Lepesinskej experimentov) t.j. nevedecka.
-Ak aj postupna premena organizmov existuje (doteraz nepozorovana) nemame ani ponatia akym mechanizmom prebieha, nahodne mutacie su opät lahko vyvratitelne (pocet pravdepodobnosti nepusti).
Dalej existuju fakty ktore priamo vyvracaju postupnu pomalu premenu organizmov-studium geol. vrstiev dokazuje ze praveke ekologicke niky tvorili vzdy vykonny ekosystem! Teda nielen komplexne organizmy ale i komplexny ekosystem. Evolucionisti, nevediac si rady, prisli preto so "skokovou evoluciou" co je dalsie nicim neoverene tvrdenie.
-Neexistencia "prechodnych foriem"-pokial by evolucia platila, drviva väcsina zivej hmoty by musela existovat v prechodnych formach a to i dnes! NIc take nepozorujeme! Bol trilobit menej dokonaly ako dnesny hmyz? Nie! Bol vynikajuco prisposobeny tehdajsiemu ziv. prostrediu. Boli dinosaury menej dokonale ako dnesne cicavce? Dnes sa vie ze v ziadnom pripade, mali podobne spravanie, zili v organizovanych stadach ako dnesne bylinozravce a lovili v hierarchickych smeckach ako dnesne mäsozravce.
Vyvoj cloveka je tak isto jednou velkou zahadou-dnes je spolahlivo dokazane ze neandertalci a dnesni ludia zili nejaky cas pospolu.
Su skratka veci kde prirodne vedy narazia a nepohnu sa dalej. A kazdy nech si k tomu zaujme svoje stanovisko.


Zdroj
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-06-11 20:47:52 55e540b0

Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Kvak:
-Ulohou kapitalistickeho statu je presadzovat a chranit zaujmi najvecsich kapitalistov a nie drobnych zivnostnikov...


To nie je kapitalisticky ale korporatne fasisticky stat (ku ktoremu smeruje cela socialisticka europa aj usa)
-v ziadnom kapitalistickom state nenajdes svoj idealisticky volny trh...
Preto je teraz megakriza na celom svete (t.j. prave preto ze neexistuje volny trh)
-ze to casom pochopis...
Myslim ze to chapem uplne presne, ovela viac ako socialisticki kecalkovia tu na fore ktori nadavaju na dnesny korporatne fasisticky stat neuvedomijuc si ze ten nema s volnym trhom nic spolocne a stale volia etatisticke strany ktore tento stat podporuju. Vzdavaju sa osobnej slobody a zodpovednosti za vlastny zivot a vlastnu zivotnu uroven pretoze sloboda je pre nich tarcha, bremeno ktore neunesu, potrebuju niekoho kto ich vedie (hoci aj na jatky) a obcas im hodi nejaku tu odrobinku ...Zdroj
-
 46% ( 18 people voted )
+
2013-06-09 18:29:06 55e540b0
Nízko hodnotený príspevok


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Zdroj
-
 35% ( 7 people voted )
+
2013-06-09 17:39:01 55e540b0

Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Brano:
1. V Cine je ovela väsci kapitalizmus ako v USA a EU, netrpia sa tu odbory, neexistuje tu zakonnik prace v nasom zmysle, neexituje najnizsia mzda. Centralnu banku ma aj USA a EU a prave preto su v srackach. Velke a dlhotrvajuce krizy zacali az po zavedeni FEDu r. 1913, ak vies co to je.
A hovorit o prosperite v Bielorusku-tak to je fakt diagnoza. (Len ti pripomeniem ze pred ca rokom a nieco muselo B. zdevalovat menu o ca 50%).
To, ze staty su zadlzene NEEXISTUJUCIMI peniazmi nema s kapitalizmom absolutne nic spolocne, to je jednoducho megapodvod a snaha o ovladnutie ludstva cez financie, len ti pripomeniem Rotschildov vyrok dajte mi kontrolu nad statnymi financiami a robte si politiku aku chcete.
O tomto som tu uz x-krat pisal, nebudem sa opakovat, ani farar 2x nekaze. Inak pochybujem ze by si to dokazal pochopit, ficovolici chapu len to ked im niekto slubuje istoty-t.j. ze ked budu dobrymi psami tak im vsemohuci stat hodi nejaku tu kost do klietky.

Zdroj
-
 43% ( 20 people voted )
+
2013-06-09 16:32:00 55e540b0
Nízko hodnotený príspevok


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Zdroj
-
 39% ( 8 people voted )
+
2013-06-09 11:22:47 55e540b0

Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Drist na kvardat.
Pravdivost akejkolvek vedeckej teorie sa overuje jej schopnostou predpovedat. Z Marxistickej teorie sa nesplnila ani jedina teza. (Podla M. mala soc. revolucia nastat v najvyspelejsej krajine s najvyssim poctom robotnikov-stal sa presny opak, nastala v zaostalom Rusku za velmi krkolomnych okolnosti, mala nastat celosvetova soc. revolucia, nastal presny opak, pad tzv. socializmu, dalo by sa pokracovat...)
Kriza v kapitalizme 19. storocia nastala vylucne vtedy ked stat zacal regulovat trh. V GB nastala v r. 1940 "zeleznicna kriza" ked si zeleznicni magnati vybavili u vlady monopol a vyradili konkurenciu, kriza v r. 1929 nastala po vytvoreni FEDu ktory ziskal statny monopol na tlacenie penazi, o dnesnej krize som tu uz ix krat pisal ako vznikla.
Marxizmus bol len jednou zo zidovskych koncepcii zotrocenia ludstva a jej protagonisti pochopili ze tadialto cesta nevedie preto ju opustili. Nenechajte sa oblbovat, marxizmus a socializmus uz nikdy nevstanu z mrtvych, neviedli totiz ku cielu-ku nenapadnemu zotroceniu ludstva.

Zdroj
-
 43% ( 25 people voted )
+
2013-06-09 10:27:18 55e540b0

Socialisticky živořit nebo svobodně žít?


Socialisticky živořit nebo svobodně žít?
Diskusia ku clanku len dokazuje jeho pravdivost: Väcsina volicov (>60%) o ziadnu slobodu nestoji, nedokaze ju ustat, nedokaze sa s nou vysporiadat, je pre nich bremenom ktore nedokazu uniest. Sloboda je totiz nerozlucne spojena so zodpovednostou! Presne tak ako hmota a energia je vlastne jedno a to iste...Väcsina ludi po 89. vykazovala syndrom zvierata vypusteneho po rokoch z klietky: V klietke mal istoty (kazdy den mu doniesli nejaku ohlodanu kost) a zrazu si musi potravu hladat sam! Ma jej prebytok a velky vyber ale musi lovit- a to je tazke.
Tento dnesny korporativno-fasisticky system moze pretrvavat jedine vdaka mentalnym otrokom, volicom ktori sa boja sami seba a svojej vlastnej slobody: radsej sa vratia spät do klietky a budu cakat na ohlodane kosti nez by si sami ulovili stavnatu, cerstvu korist. Americania mali sancu v prezidentskych volbach zmenit svoju krajinu i svet. Mentalni otroci premrhali prilezitost ktora sa uz mozno nevrati...
(EU je uz za vodou, bez moznosti navratu, tu su narody tak zblbnute zeuz neexistuje alternativa ku dnesnemu korporatofasizmu, neexistuje ani jedina strana ktora by mala v programe zaviest slobodu á la Ron Paul).

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-06 09:15:00 55e540b0

Máš 2 krávy


Máš 2 krávy
Svedsky socializmus: Mas dve kravy. Stat ti zoberie jednu a da ju susedovi ktory nema nijaku. Predsa rovnost musi byt! Ked susedovi ta krava chcipne od zleho zaobchadzania stat ti zobere i tu poslednu. Rovnost predsa musi byt!
Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-06-05 16:04:59 55e540b0
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

MÉDIÁ A DONALD TRUMP – MECHANIKA ZLYHANIA #1


MÉDIÁ A DONALD TRUMP – MECHANIKA ZLYHANIA #1
Tento článok je súhrnom a rozšírením tém, na ktoré som – napríklad v diskusiách na Menej štátu – odporúčal upriamiť pozornosť pred americkými voľbami. Nejde teda čisto o spätn...
Válka jako důsledek krize demokracie
Zaobchádzanie so slovom v médiách! A nie len tam!
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.2579 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage