Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Clinton # QykaLyke65






Ešte k samotnej téme, video som nevidel, ani ma nezaujíma, uvádzané nakladanie Fica Lipšicovi nie je nič iné ako chrapúňstvo. Podlý Fico vykvitnutý „voľbami“ a jeho boľšefici urážajú, vysmievajú, hanobia každého, kto by ich mohol nahradiť, vystreliť od koryta. Uniformita postihnutej tupoty, ako jobbikovci. Všetko nakradnúť pre seba, materiál, aj peniaze, aj diela, iba oni, nikto viac, iba vďaka nim, odmietajú sa deliť o úspech, o radosť, ostatní by mohli vyvrátiť čarovný svet nimi zinscenovaný, preto konkurentov potrebujú odstreliť a neštítia sa ničoho. Plody kultu moci a kultu kolektivizmu v čistom ponímaní.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-05 00:43:02 c1c89652
Podstatný doplnok, že Sloveni pod rôznymi menami v Uhorsku žili od doby bronzovej a „maďarská“ invázia zavítala pomerne nedávno, a ich jazyk sa aj uchoval. Jobbikovským teroristom nezostáva nič iné, ako neodškriepiteľnú pravdu spochybniť hitlerovským mýtomanstvom ohľadom údajného sťahovania národov, aby presvedčili, že ktosi došiel, a ešte k tomu veľmi neskoro a že medzitým tam žili a potom aj odputovali preč hoci aj aborigéni, Číňania, len aby Sloveni nie. Všetko vymyslené bájoslovie prihodili iba preto, lebo sa velikáši nevedia zmieriť s realitou.
Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-05 00:30:19 c1c89652
Feferónsky jobbikovec, čo vyššie vypisuje výplody mongoloidnej chorej poškodenej mysle. Prekrútené fantázie, dopletené hlavy, defektne naučené, aby potešil vlastné ego na lžiach vystlané. Ponižuje druhých, aby sám nezostal troskou.
Tebe sa nedarí, preto musíš urážať druhých, aby si sa lepšie cítil, o tých druhých nič nevieš, nepoznáš nikoho z nich, ale dokážeš sa ihneď zorientovať a ich zanalyzovať. Ale ty si určite vždy najlepší. Najlepší a tvoje riešenie, namiesto pomoci iba výsmech a znevažovanie, takže nie si najlepší, si len ľudský odpad, idiot a troll.
Čo uvádzaš kolektivistické charakteristiky, všetci a každý je rovnaký a ničím sa nelíši, dokonca ani pohlavím a vekom a keď si ty posudzoval jednotlivca, tak tým si už aj ihneď obsiahol každého jedinca a všetkých z nich si zaradil, aj proti ich vôli do jedného celku? Asi by ťa mali zavolať do ambulancie.
Spočítaj si, koľko rokov jestvuje Maďarsko. Dúfam, že odpočítať od roku 1918 dokážeš. Uhorsko nebolo nikdy Maďarsko, ide o slovenské slovo, sotva blúznenie šialenstiev jobbikov môže byť pravdivým. Čo uvádzaš ako vzor sa narodilo v roku 1918. Narodilo sa práve preto, že posmievačskí šovinisti ako ty, chceli vytvoriť jednojazykové spoločenstvo. Ak ty prekladáš Uhorsko ako Maďarsko, potom je ešte viac logické nazvať Uhorsko ako Slovensko.
Uveď, ako si zistil, že niekto pláva dolu vodou a kto práve a prečo si myslíš, že tvoj vzor je na tom lepšie? Máš iba taký pocit, alebo aj podložíš argumentami tvoje „zistenia“. A ak by si aj údajne mal pravdu, o súťaž koho s kým ti ide? Si to azda ty, ktorý zabezpečil úspešnosť tvojho vzoru? Sotva, nechváľ sa cudzím perím a neurážaj druhých, nezáviď. Dolu vodou pláva tvoj zastaralý šovinizmus, musíš sa zmieriť s tým, že aj lóže zmenili politiku a vás nespokojné socky ponechali vášmu osudu. Jediné potešenie pre vás je celok, čo najväčší a váš krik v jeho čele. Snívajúci blázni, ešte úbohejšia zábava ako pohrobkovia komunizmu.
Prečo sa vôbec baviť s primitívom, jeho život je zrejme prázdny a zbytočný a práve preto sa rozhodol, že sa zaradí do kolektívu, aby nebol nepatrný a sám, ale nie obyčajného, ale veľkolepého, aby pociťoval, že je tiež jedným z veľkolepých a že ide o jeho zásluhu, že je on sám veľkolepým sám za seba a aj môže určiť za vlastníctvo veľkoleposti všetko na čo pozrie. Keďže zostali aj také ľudiská, čo nestihli sa pridať ku veľkolepým, napriek snaženiu vlády v záverečnej agónii, tak prehlasuje práve takých za nezávažných. Výsledok je taký, že bez kolektívu je nula a bez klamstiev a krádeží, aj ten jeho kolektív je chudácky. Chocholúšik ťa volá na návštevu.
Čo ty môžeš vedieť o dejinách, vzdialených dejoch, čo si na vlastné oči nevzhliadol, veď ty iste nevieš správne opísať, ani len vymenovať významné udalosti dnešného dňa. Si iba papagáj, sprostredkovateľ hlúpostí a sám hlupák, rozširuješ lži, ktoré ti ale vyhovujú, lebo sú v tvoj prospech.
Tých takzvaných „maďarov“ nikto nemusel viesť, azda oni viedli ostatných, počas tej „ich“ histórie? Žeby v osmanskom a habsburskom a sovietskom zajatí oni rozhodovali? Neliečte si svoje mongolské komplexy, že budete predkladať vládu kráľa, aj to obmedzeného a zanedbateľného rozpätia (oproti dnešku absolútne), akoby bola vládou neznášanlivej NSDAP, konkrétne s vami jobbikmi na čele. Nie, takýto blázni, vaši predchodcovia sa zrodili až pred rokom 1800 a vybájili si „dejiny“ a ty hlupák si vzal do rúk napríklad komunistický šľabikár a už ako ti výdatne rozum narástol a už všetko vieš a všetko už smieš posúdiť.
Uhorsko bolo rovnako slovenské, ako aj maďarské, ani nie nepriateľské medzi sebou, po slovensky sa rozprávalo v dolnom Uhorsku, aj v Sedmohradsku, v každej stolici, úplne prirodzený stav, pokým nedošli mentálne protikresťanské kaliky na scénu, pričom jobbikovia a ich predchodcovia sú iba zásteroví šovinistickí revolucionári, zlodeji a klamári, ohovárači a pacienti, nič viac. Čím vám pomôže veriť v klamstvá a „omyly“. Budete kvôli tomu, že sa toľko naparujete skutkami druhých, menej trpieť v pekle? Alebo žeby naopak, oveľa viac? Čo už len ty máš spoločné so slovenskými kresťanmi v minulosti, ktorých si privlastňuješ? Veď ty nepatríš do jedného celku ani s po maďarsky hovoriacimi kresťanmi. Myslíš, že by sa tešili z tvojej nenávisti? Veď ty nenávidíš druhých aj v ich mene.
To by si musel najprv poznať dejiny správy, vývoj úradov a obsah ich agendy, príslušnosť orgánov, ale z nich nevyplýva vôbec nič také, čo si dodatočne vysníval. Vládu má ten, kto je jej držiteľom. Povedz, súdruh Mongol, kedyže sa tá vláda stala tou údajne kohosi ovládajúcou bez toho, aby zároveň neovládala tebe podobných?
Jediné, z čoho sa môžeš vytešovať, aby si zabudol na osobné boľačky, je falšovanie dejín, aby si ty bedár, mohol si čo najviac prisvojiť a posmievať sa iným, že im to tebou ukradnuté, nepatrí, a takisto sa môžeš radovať, ako sa znižoval počet slovensky hovoriacich v minulosti. Veľmi úbohé, tešiť sa z vládneho násilia, podriaďovania človeka a prevychovávania.
Nič viac sa nestalo, iba sa istý jazyk transformoval na vedúci a primitívi ako ty ho rozširovali aj nad mieru zákona, pritom aj oni boli ovládaní tou istou vládou. Ty si rovnaký otrok vlády. To si zrejme nevedel.
Ty vypisuješ, akoby si sedel vo vláde, ty vládnuci, voči iným nevládnucim, tebe zrejme podriadeným. Jediná podriadenosť bola hierarchická, ktorá sa dotýkala všetkých, každého postihla, každého obdobne ruinovala. A až potom, do oblasti, na ktorú narážaš, prenikol jeden výlučný jazyk. Koho žobrota ovládala? Koho ty žobrák jobbikovec, ovládaš? Ty si rovnako podriadený vláde, len by sa mohlo podotknúť, že jediný jazyk, čo poznali, sa stal úradným, to je všetko.
Privilegované stavy v Uhorsku tvorili cez 10 % obyvateľstva. Všetci okolití, mimo mestá a iné ustanovizne, boli ovládaní, vrátane teba.
Koho ty zastupuješ? Si osamelý troll, alebo väčšiu skupinu. Za každej eventuality patríš do kazajky. Tam môžeš maďarčiť a urážať a klamať, v uzamknutej cele.
Jobbikovci, máte v sebe veľa divošstva, živelnej nenávisti a nevraživosti, čo súvisí s vašim pôvodom, ničím sa nelíšite od vašich rasových bratov, moslimských teroristov. Vy nepredstavujete ani dnešné Maďarsko a už vôbec nie Uhorsko. Jedine u Chocholúšika.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-04 23:21:40 c1c8967d

Evropská unie není stát


Evropská unie není stát
Eú je superštát od úplného začiatku, aj keď v minulosti nemohli všetky predstavy realizovať ihneď, nie je dobrovoľný spolok. Súdruhovia politici, čo sa do eú zaľúbili jej predsa sľúbili v mene všetkých na večnosť absolútnu vernosť a hlupáci voliči aj potvrdili, že právomoci sa presúvajú do centra, a nie že sa budú údajne rovnocenné štáty neustále dohadovať, že sa vrátia na nižší level etatizmu. Centralizmus je o ovládaní celého územia a celého spektra oblastí života občanov. Eú musí nevyhnutne byť centralistickou, to je jej podstata, členovia to len akože občasne schvaľujú, aby sa ukázalo zdanie, že je možné sa mierne odchyľovať v nepodstatnej maličkosti, že až pri samotnom „hlasovaní“ sa rozhodlo definitívne, ale je to iba aklamácia, nikto nebude riskovať nejednotu, Putin by sa z toho veľmi tešil a treba jeho radosti demokraticky oponovať a uviesť vnútenú jednotu do praxe.
Vstupovalo sa do eú ako štátu, vzdávalo sa všetkých pák vplyvu v prospech úradníckych parazitov a viditeľných miestodržiteľov, pajácov z preľudnených moslimostanov. Eú nie je rodina, že sa viete dohodnúť, eú je teror. Prečo by niekto vstupoval do eú, ak by údajne zostal nezávislým? Prečo by vstupoval a vzápätí by chcel si niečo ponechať vo vlastnej kompetencii? Vstupovalo sa do gulagu, máte právo mlčať, všetko čo poviete bude použité proti vám. Eú nie je súkromný spolok priateľov, ale tyranský poskok tých, ktorých hovorcom momentálne ešte istý čas zostane oválny neger.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-03 00:58:59 c1c8967d

Evropská unie není stát


Evropská unie není stát
Reformovať, ale dodržať líniu s USA a NWO na večné veky a nikdy inak, ale predovšetkým, aby sa vo výsledku vôbec nič nezmenilo a aby v „reformách“ mali kľúčové slovo doterajší babráci, aby boli ľudia presvedčení, že nastala už konečne nová éra, lepšie spravovanie a riadenie.
Krásne myšlienky o podnikaní? Iba o dozore a koristení nad limitovaným podnikaním. Kvôli cestovaniu nie je nutné, aby vôbec eú jestvovala. Pred časmi narodenia tejto opachy ľudia cestovali úplne voľne aj k ľudojedom a nebolo kvôli tomu nutné sa s kýmkoľvek spájať. Je to úplne opačne, že eú ti dovoľuje cestovať, podnikať, samozrejme s obrovskými obmedzeniami. Tebe láskavo povoľujú, a môžu rovnako aj zatrhnúť. Kvôli tomu predsa existuje ostnatý drôt nabitý elektrinou, zvaný Schengenský priestor.
Si doteraz celú dobu prespal, súdruhovia z Bruselu posielali demarše, kárali a prikazovali, zobudil si sa, alebo zaregistroval až dnes, čo bolo súčasťou ich politiky neustále.

Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-07-03 00:41:07 c1c89652

SVAZ EVROPSKÝCH SOCIALISTICKÝCH REPUBLIK


SVAZ EVROPSKÝCH SOCIALISTICKÝCH REPUBLIK
Ty si ktorý Marx? Starý Marx, alebo nový Marx, staromarxista, alebo neomarxista? Alebo nie si marxista, ale ako nezávislý sa potuluješ a pridávaš sa k ponuke, čo práve zreje?
Nedôverujú dostatočne dychtivo bruselskému sebachváleniu, že neveria konkrétnym optimistickým sociálno inžinierskym panákom vôbec neznamená, že by sa chceli odlúčiť od bruselského centralizmu, to by museli odmietať každú formu etatizmu, ktorá ovplyvňuje hospodársku aktivitu. Iba sú veľmi nároční. Už neveria, stratili dôveru, už vyprchala úplne, zrejme práve kvôli katalógu Quelle. Takže pre závisť? To by potom vyplynulo, že postačí socialisticky sľubotechnicky zabrať, nasýtiť zúbožené davy a už spokojnosť sa prelieva ulicami. Veľmi plytké a úbohé, ale aj tak logické z ich pohľadu, ale nepríjemné a už sa ozaj vytratia pochybovači nad bruselizmom. Naopak, treba byť proti nim stále, predovšetkým vtedy, keď by sa všetci kúpali v blahobyte, pretože príprava na nesúhlas by mala zachytiť vyššie ciele. Princíp, že aj keď sa darí, naznačiť aktivitu a odstrániť ich. Nespokojní a neuspokojení, raz za Brusel, inokedy proti. Prelietavci daromní, kvôli takýmto indivíduám aj ostatní musia znášať vrtochy centralizmu.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-03 00:15:49 c1c89652
loading...

Parazit toxoplasma určuje, kolik se v dané zemi narodí chlapců a kolik dívek


  Parazit toxoplasma určuje, kolik se v dané zemi narodí chlapců a kolik dívek
Kennedy bol socialista, úradnícky socialista, vojnový socialista, štvavý socialista, propagandistický socialista, celebritný socialista, mesačný socialista, ale teba ťaží, že nebol robotnícky socialista.

Zdroj
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2016-07-02 23:45:45 c1c89652
Podporte nás aj cez BITCOINY



12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Cukor vs. káva. Čo je horšie?


Cukor vs. káva. Čo je horšie?
Samozrejme, že tento druh biznisu je vládam veľmi výhodný. Ľudia po dovŕšení veku, kde už nie sú pre štát plne výkonnými robotmi proste ochorejú, čiže tu nastupuje farmaceutický ...
KLAMAVÉ ZPRAVODAJSTVÍ O FAKTECH VE SVĚTĚ FINANCÍ
Státní školství noční můrou
Michel Houellebecq - Podání

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0214 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo