Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Claythorn # DycoDiva76


PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE


PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE
Nika je prehnane zaslepená fanatička, jej neunikla informácia o údajnej vyspelosti Európy s dodatkom, že vraj vďaka kresťanstvu. Takže vďaka nej, lebo ona je vraj tiež kresťanka.
Každoročné vyvraždenie miliardy nenarodených detí je tou vyspelosťou? Hulákajúci moslimovia je vyspelosť? Socializmus je vyspelosť?
Pôžitkárski konzumenti znamenajú vyspelosť?
Ak myslíš hospodárstvo, tak to bazíruje na chamtivosti, hrabivosti, sebeckosti, lakomstve a stalo sa náhradou kresťanstva a nie jej produktom. Zabezpečujúci „vyspelosť“ sú mnohokrát aj spolčení s diablom. Síce útočíš na protestantov, ale nevnímaš, že Anglicko je slobodomurárske a protestantské, Škótsko je protestantské, Nemecko je protestantské. Protestantov už v tomto prípade pokladáš za kresťanov? Čím sa líšia od pisateľov brožúr?
Vyspelosť je zásluhou antikresťanov, dokonca aj sám satan vymyslel mnohé produkty. Nikdy nikomu „vyspelosť“ k spáse nepomohla.
Chváliť sa tým, s čím náboženstvo nemá súvislosť a nie je ani zaradené ako jeho úloha, ale nevšimnúť si miliardu heréz.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-07 01:52:13 542f2da7

PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE


PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE
Vo Fatime sa zjavil satan v prestrojení. Otec všetkých lží a klamár.
Pio si vymohol, aby nemusel slúžiť novus ordo. Čo značí, že nepatril k pokoncilistom, aj keď ich uznával ako svojich predstavených. Sektárom je úplne jedno, kto čo učí, a či učí rozdielne. Pre nich je nemennosť ľahostajná a pravda ešte viac.
Vy nepoznáte pravého Boha, nasledujete klamstvá satana a jeho neplatnú cestu k „spáse“.
Katolíctvo vždy bolo herézou odpadlíkov, ale toto náboženstvo už neexistuje. Ešte aj sedesovia a ich postupnosť je otázna, keďže veľmi mnohí z nich patrili k pokoncilistom a ich náboženské ukotvenie je podozrivé a nejasné.
Ak by ste boli ako križiaci, mali by ste rovnaké náboženstvo, ale nemáte.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-07 01:32:35 542f2da7

PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE


PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE
Je síce možné, že komunistickým múmiám vymyli mozgy slobodomurárske, protestantské teórie lživého výkladu minulosti, ale Nika zabudla spomenúť, alebo odmieta vidieť, že tá jej heréza je plná lóžových bratov a stala sa poslušnou filiálkou slobodomurárskeho Nového svetového poriadku. A vo Vatikáne vztýčili sochu Luthera a vyznávajú náboženskú slobodu a ekumenizmus, bratstvo so slobodomurármi a protestantmi, aj so židmi a moslimami.
Sa stavia proti oficiálnej politike, čím sa sama vylúčila. Takže si vymyslela svoje vlastné náboženstvo, ako to u protestantov býva.
Hlási sa ku križiackym výpravám, ale jej účastníci boli iného náboženstva, nepoznali nový kalendár, ani pápežskú neomylnosť, ani uniatske herézy, ani krst túžby, ani nepoškvrnené počatie, zrejme by viedli križiacku výpravu aj proti dnešnému Rímu.
Obsadzovanie Viedne Turkami? O všetkom rozhodoval jediný človek, sultán narodený v háreme. Osmanská ríša nie sú Turci, tvorili malú časť obyvateľov. Osmani, žiadni Turci. Tebe sa radšej pozdáva obsadzovanie Uhorska a Balkánu Habsburgom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-07 01:05:45 542f2da7

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Zdanlivé moslimské útoky určite nie sú zorganizované, premyslené, vykonávané horlivými moslimami, ale vládnymi agentami. Za každým útokom stojí vládny aparát. Aj keď by sa mohli predsa len v teréne uchytiť aj nezávislé bunky, nepodchytené vládou.
Vláda je teroristická už vo svojich základoch a nevyhnutne potrebuje triedneho nepriateľa, pred ktorým ochráni ľud, imperialistické pásavky prekračujú hranice.
Trepanie o moslimských teroristických útokoch je prevzatie vládnej propagandy, zúčtovanie s následkami, ale nijako sa nevenovať príčinám. A tou je prisťahovalectvo od 60. rokov, zlučovanie „rodín“, devastácia televíziou a internetom, sekularizmus, materializmus, negerská invázia a skvelá náhrada obyvateľstva.
Akoby nestačilo, že biele huby zvlčili a upadli do hýrivej bezbožnosti a večnej skazy, ešte sa dotlačili prašiví neárijci.
Bezbožnosť je dôvodom všetkého a jedine pokánie môžu situáciu obrátiť. Islam je zločinecký už vo svojej podstate, každý moslim, každý obhajca islamu je zločinec. Netreba čakať na žiadne útoky. Aktívny moslim vraždí, keď obetiam zväzuje ruky umiernený moslim. Byť moslimom je zločin, že sa vyhecujú k činu je treťoradé. Moslim je zločinec, pretože je posadnutý diablom. Jeho prítomnosť je prítomnosťou satana. Volanie satana, vzývanie satana. Moslim nikdy nekoná nič iné, iba vôľu svojho otca satana. Morálka pre divochov je úplne neznáma. Bezbožníci zavolali bezbožníkov na hostinu. Kedy moslimovia sa odhodlali vykonať niečo ozaj morálne?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-07 00:36:12 542f2da7

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Fillon azda nie je vášnivý európčik? On to dokázal skutkami, ignorovaním vôle výsledkov referenda. A proti prisťahovalectvu nie je. Ináč by predsa dlhé roky nehádzali špinu a urážky na FN. Macron je mladý Fillon. Úspešnejšia verzia. Umelé podsúvanie protichodnosti, ktorej vôbec niet. Veľa kohútov, ale iba jeden palác. Vyhral Stalin, Trocký musel zmiznúť. Ideologické spory žiadne.
Nie žeby mne záležalo na Francúzsku, ale umiera a už dodýchava. A Fillon k tomu prispel výdatne. Situácia je katastrofálna každým dňom vo všetkých oblastiach a ty blúzniš o právach odborárov. To je najmenší problém.
Ale tebe je ľahostajné, že kto žije v žabákove, len aby sa zákonník rachoty skresal.
Jediné riešenie je vyhnať všetkých čmudov, negrov, židov, vypáliť mešity a roztočiť gilotínu. Zločinci už spyšneli. Obmedziť prisťahovalectvo znamená, že k miliónom sa pridávajú nie tisíce denne, ale iba stovky. Prijímať a „asimilovať“ a spísať drakonické zákony proti „nenávisti“.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-07 00:08:01 542f2da7

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Národné socialistické strany stáli proti sebe? Ktorá je tá druhá? Komunisti, alebo odštiepenci od socialistov? Mélenchon sa narodil v Afrike, je fanatický imigracionista a člen Veľkého Orientu. Negerská židovská národná socialistická strana, to by snáď išlo, ale tá nemá domicil vo Francúzsku.
A ty nie si tiež národný socialista? Veď vyčítaš Macronovi, že odmieta obmedziť prisťahovalectvo a útočíš proti svetoobčanom. Nie je to socialistické uzavrieť hranice?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-06 23:41:29 542f2da7
loading...

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Fillon bol 5 rokov podržtaškom Šarka, prečo vtedy armádu byrokratov nevyhádzal? Už mu pätolízačstvo nechutí? Sa nedá vôbec veriť v reálnosť tohto prázdneho sľubu. 120000 pre Macronu je tiež scifi.
Oni aj tak nechcú šetriť, ale plytvať, prelievať ukradnuté. Čo ukradli, to minú, čo na tom záleží, či pre pol melóna perohryzov alebo pre negerské ghetto. Vrátiť nakradnuté nemienia, iba ich vlastné priority sociálnych inžinierov sa presúvajú.
Fillon môže rozprávať, ale ľahko sa porovnajú jeho táraniny dneška s realitou, keď drvil 5 rokov daňových poplatníkov.
Čo je to za schizofrenika šialeného kariéristického, že keď mal dlhodobú príležitosť konať, tak sa rozchádzajú jeho vtedajšie činy a dnešné sľuby.
Tento rozlámaný dôchodca má byť vašim záchrancom?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-06 23:01:40 542f2da7

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Tatcherovsky reformný? Reformovať socializmus, aby sa neopustil socializmus. Vykydať hnoj na opačný koniec.
Prečo by mal niekto odpustiť škandál? Ak Fillonovi, potom aj Hollandovi, či nie? Fillon je špinavý zlodej, nemakačenkovia poslanci by ani plat nemali poberať, a tie zbytočné miesta poradcov a asistentov poradcu, samozrejme s plným mzdovým ohodnotením, tak to je čistá krádež, aj keď by niekto akože pracoval a žehlil kravaty. Tak veľmi sa snažia byť poslancami a nakoniec ani nezvládajú svoju funkciu a zamestnávajú na štátne trovy z nakradnutého výpalného celý Biely dom príživníkov a parazitov.
Indoktrinovaní voliči odpustili nielen krádež, ale aj to, že Fillon zmaril referendum proti Lisabonskej zmluve, že Fillon verejne schvaľoval zločiny moslimských hrdlorezov v Líbyi a Sýrii, že nevystupuje proti potratom a sodomii, že navštevuje mešity, bilderbergovskú zábavu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-06 22:49:36 542f2da7

Jak zblbnout Francouze


Jak zblbnout Francouze
Akási „pravica“ zaplače, dokonca celé Francúzsko zaslzí, nie je tých nárekov málo? Celý svet nech začne zborovo vzlykať, pretože sa spočítavajú hlavy, ale nepremeriava sa ich obsah.
Ak je Marína dehonestujúco znevažovaná ako národná socialistka, potom treba vyvážiť propagandu a dodať, že súdruh Fillon a celá jeho politicko korektná ultraľavicová stranička sú internacionálni leninskí socialisti.
Ak už má Macron isté víťazstvo, nie je to aj zásluhou tvojej poslednej nádeje? Čo nepíšeš, že ešte sa ani nedokončilo prerátavanie hlasov a už domnelá „pravica“ s Fillonom v čele vyjadrovali absolútnu podporu Macronovi?
Nie si trochu dezorientovaný? Macron uspeje iba vďaka dlhoročnému masírovaniu mozgov dvoch blokov údajných súperov. Nádej nepohasla, teraz ponesie kolík druhý hráč z jedného tímu, súdruh Macron. Fillon podporil Macronu, aj Šarko, aj všetci členovia lóží, aj všetky médiá, aj moslimskí teroristi stoja za Macronom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-05-06 22:34:44 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Aký životabudič programový zosmolil Fico? Kradnúť a kradnúť a kradnúť z nakradnutého a rozdávať sponzorom a tupovoličom. Fico nedokáže hospodáriť, dlžoby vlády a Ficostarostov sú nekonečné a deficit je tiež obšírny. Nie je dôležité, že Fico je debil, ale že debila Ficodebili zvolili. Fico je bankrotár a jeho voliči sú socky, takže rozvrat suseda ich netrápi alebo angažovaní ideológovia komunizmu, preto je všetko v úplnom poriadku.
Ficovoliči sú bezmozgoví sebeckí podľudia, ktorých ľahostajnosť o budúcnosť je zrejmá. Len aby sa oni mali ako prasce v žite, nech účet zaplatia ďalšie generácie.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:30:22 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Aký globalizovaný svet? Svet bol vždy slobodný, pokým ste sa neobjavili na scéne vy, socialistickí teroristi a nezavreli všetkých do klietky a dnes, keď začali zjednocovať jednotlivé socializmy nazvali svoje dielo globalizmom. Teda socializmom, globalizácia je socializmus a globalizovaný svet je socialistický. Komunisti odišli z pieskoviska a budujú svetovú komunistickú vládu.
A akýsi smerokomunista blúzni, že vraj nepríde zázrak. Čoby neprišiel, a azda už neprišiel? A ak nepríde, tak prečo tam ten povaľač a leňoch sedí a mal by sedieť najbližšie storočie? Ty ani nie si platený, ale úplný blázon. Nič nie je, nič nebude, ale komunistickí zločinci musia držať moc? Napíš dôvod? Aký program potrebuješ, súdruh? Oni nemajú program, úžasné zistenie. Ale ficokomunisti ho naisto majú. Ficokomunisti majú úplne všetko najlepšie a najsmiešnejšie je, že ich voliči nemajú vôbec nič a aj keď Fico nezabezpečil, aby niečo mali, aj tak ho takí žobráci, čo nemajú nič, budú voliť a brániť jeho chrapúňstva. Len aby súdruha Fica niekto nenahradil, to by sa im zrútili ilúzie.
Kádre? Ešte lepšie, aké kádre má súdruh Fico a k čomu ich potrebuje? Vláda nič nevyrába, nič netvorí, iba kradne a zamedzuje tvoreniu bohatstva. Bez tvojho komunistického idolu by ešte aj komunistickí voliči boli bohatší, ale to nie je prioritou. Prioritou je moc, aby si súdruh Fico a jeho análisti vyliečili vlastné komplexy. Taký je štedrý z cudzieho, ktoré museli najprv vyprodukovať druhí, ktorých hanlivo a spupne okráda. Fico má najlepšie kádre medzi zlodejmi a závistlivcami, ktorí hádžu polená úspešným a zatieňujú úbohé úradnícke socky.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:20:12 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Morálny úpadok? Ten ešte nenastal, pretože komunistickí vrahovia tomu zabraňujú a pokým sas neprenikne. Ty si utiekol Chocholúšikovi? Komunisti sa už dávno postarali od roku 1945 o rozdrvenie akejkoľvek morálky, a pritom oni sami spočiatku ani neboli veľmi bojovní a ani aktívni. Ale dnešní komunisti sú absolútni satanisti, všetko nemravné je legálne, ale ponechať si majetok je trestným činom. Ohovárať SAS je smiešne strašenie. Čo ste si to boľševici vymysleli? Stranícky fanatizmus všetkých obviní z čohokoľvek, za čím stoja oni sami.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 23:03:31 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Smer zaručuje stabilitu kradnutia, osočovania a nenávisti, stabilitu podpory sodomie, islamu, komunizmu a vyvražďovania nenarodených detí. Voľte zločinecký komunistický smer, len čo vymrie komunistická garnitúra, Fico dovezie, za predpokladu, že ho už dávnejšie nevyvezú na skládku, moslimských teroristov. Fico je istota a stabilita, musí byť zvolený, a ak niet nikoho, aj neger ako volič bude prospešný.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:54:25 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Kto má vládnuť, typické uvažovanie boľševikov, neponúkajú jediný argument, ktorý by komunistov niečím vyzdvihol, že predsa len oni aj niečo trvácne snáď z nakradnutého vytvorili. Vôbec nič, im postačí závisť voličov a ohováranie konkurentov. Ešte aj Stalin dokázal niečo vytvárať a oveľa častejšie. Ficoidi sú ešte väčší vymetenci ako stalinisti. Ficoidi, alebo hollandoidi alebo schultzoidi žijú iba z nenávisti a závisti a vylievania nakradnutého pre nutné udržiavanie voličskej bázy.
Strana socializmus a solidarita vnucuje povinné návštevy a židokomunistický smer je proti? Marxisti všetci veria svojím vlastným výmyslom a ešte začínajú dehonestovať ich spoluveriaceho, pričom poškodzujú ich spoločnú vieru. Oni sa nezomknú ani teraz, 6 miliónoví klamári. Hraná, strojená oponencia. Šíria klamstvá do detských mozgov, aby im drvili lebky, aby si vychovali nový elektorát, ale popritom sa navzájom nenávidia, čo je úplne logické. Klamár a vrah nemôže prestať s nenávisťou.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:49:32 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Súdruh sa pýta, že kto má vládnuť a sám si zodpovedal, že boľševik. On je spokojný, keď boľševik vládne, a mali by byť aj antiboľševici spokojní, keď ich stabilne okráda a stabilizujúco ohovára.
Otázka nestojí, že kto má vládnuť, ale keďže etatisti nevedia odolávať socializmu, tak vezmime ich slabosti do úvahy, ale aké ponúkol súdruh Fico výsledky? Rozpíš sa ty boľševický potkan. Aké má súdruh Fico výsledky počas dlhých rokov?
Kupovanie voličov, alobal, krádeže, komunizmus, lži, servilita, vraždy.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-27 22:37:27 542f2da7

Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu


Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Ty si ešte zdatnejší ako tvoj idol. Pretože aj Ficokalif rozumie základnému zisteniu, že sa museli nad ním nevyhnutne viacerí mocibažní zľutovať a vstúpiť s ním do záprahu. Radšej ho mali šupnúť do šachty.
Ty urážaš strany, ktoré pomohli tvojmu šialenému Gottwaldovi vystúpiť zo smetiska, z ktorého vzišiel.
Čo za bľabotanie vypúšťaš, že vraj nám vládol? Akým nám? Hovoríš za spolok boľševikov? Musí ti niekto vládnuť, potom sa ponúkni niekomu do otroctva. Nám, teda všetkým, aby nikto unikol, a už si aj vyhliadol ten správny korbáč a námietky sa nepripúšťajú. Vládol nám, teda okrádal každého a závistlivo riadil súkromné podniky. Socky by sa aj chceli vlúpať, ale nenachádzajú odvahu, preto potrebujú násilnú asistenciu. Vládnuť znamená spoločne kradnúť.
Načo je potrebný Fico komukoľvek a tebe zvlášť, pokiaľ ako správny komunistický parazit necucáš z nakradnutého? Aká vláda? Ľudia potrebujú vládu, lebo nie sú spôsobilí si stanoviť vlastné priority, vybrať si zamestnanie, či z neho kedykoľvek odísť, alebo plniť smernice ako nastupovať do výťahu a do akého výťahu, ale už sú mimoriadne nadaní na politickom bitúnku.
Naturalizovaný beduín doluje sociálne dávky, ale je natoľko pokrokový, že ihneď spoznáva objednávku, ktorého vrchného súdruha zvoliť, pretože ho videl v reality show a ponúkol mu šťavnaté porcie z výpalného.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2017-04-27 22:26:28 542f2da7

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Ficokomunista, čo prepadol z diktátu napísal, že dôjde s akčným výborom zhabať mačiakovu továreň.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-25 23:08:55 542f2da7

VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA


VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
Policajt sa previnil iba svojou uniformou? To nestačí? Jednak musí znášať dôsledky rizika povolania a k tomu fízli sú súčasťou problému.
Ak by aj policajta odstrelili, stále sa jedná o užitočného idiota, čo plnil príkazy Hollanda, od nich nemožno očakávať nič, iba servilnú službu komunistickej vláde. Ak majú zmlátiť demonštrantov, nabehnú a mlátia bez strachu, poriadkové zložky si nezaslúžia žiadnu úctu. Účastnia sa aj za výrazného osobného zanietenia štvavej politickej kampane ľavičiarov. Štátny zamestnanec slúži vláde, ktorý slušný človek pracuje pre Hollanda? Iba kariéristi.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-25 22:42:01 542f2da7

VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA


VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
Čo sa stalo s al–kajdou? Rozpustila sa, uvoľnila miesto ďalšej agentúre? Čo sa stane, ak by sa islamský štát vymazal? Kto bude hrozbou vášmu socialistickému zriadeniu? Pred kým budete chrániť „slobodný“ svet?
Boli časy, keď som sa zamýšľal, že vzhľadom na neustále propagandistické a mediálne popieranie zločinov islamu, ktorých krutosť bola už neznesiteľná, kedy súdruhovia plánovači vyroja nejakého triedneho nepriateľa, čo sa votrel medzi „umiernených“ atómových fyzikov, na ktorého sa všetko popierané strhne. To som neodhadol, pretože sa zrejme popierajú dodnes, ale zjavil sa ISIL, od toho dňa, z ničoho, ako moslimský veľký tresk sa vynoril zloduch, čo chce vyváľať americký spôsob života.
Ak v novinách napíšu, že údajná streľba má spojitosť s niekým, čo sa predstavil, odkiaľ a pre koho pracuje, tak to nemusí byť pravda vôbec. A v policajnom socialistickom štáte ako je Francúzsko to pravdou nie je nikdy. Súdruh vláda sa o vás postará, oddajte sa mu. Vláda nikdy neklame.
Vláda je terorizmus z princípu a ak sa v nej schádzajú zločinci, tak sa terorizmus zmnožuje a mohutnie. Dočasu, súdruhovia.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-25 22:35:22 542f2da7

KOHO VOLÍ IMIGRANTI?


KOHO VOLÍ IMIGRANTI?
Španielskojazyční votreleckí nájazdníci by formálne mohli prinášať morálne precítenie. Ale realita je zlomená ako u moslimov, prínos žiadny. Došli do socialistického gulagu USA hrdlačiť a volia drvivo komunistickejšiu frakciu. Rozdiely žiadne, ani morálka nie je vítaná, akoby v Mexiku a spodnejšie ani nikdy pápeženecká heréza nejestvovala. Do krajiny smrti USA docválali bezduchí indiáni.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-25 22:06:53 542f2da7

KOHO VOLÍ IMIGRANTI?


KOHO VOLÍ IMIGRANTI?
Aj zdanlivá „pravica“ je v skutočnosti ľavicou, ale tú volia divosi spoza bráničky zriedka. Popritom „pravica“ je rovnako fanaticky prístupná na antirasizmus a výdatnú nenávisť voči árijstvu. „Pravica“ je vždy najhoršia, nivočí a preklína a nezískava osoh. Sú to profesionálni zločinci, ideológia im a nimi naočkovaná sa kliesni do ľudských duší, ale doprajú voličskú bázu spolčeným súdruhom.
V USA prebieha 90 % aktivity? To tvrdíš preto, lebo sa nejedná o moslimov? Nejde o prácu, ale o ich prítomnosť, ty ich obhajuješ, pretože vraj pracujú. Tým rozpraváš ako daňový úrad, vítaš ich, čím si spolupáchateľom rozkladu. Peniaze sú viac ako rasa, ako pokojný život?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-25 22:01:45 542f2da7

KOHO VOLÍ IMIGRANTI?


KOHO VOLÍ IMIGRANTI?
Koho by volili údajní „kresťania“ z východu? Ľavičiarov, koho iného, farebná previazanosť vždy zvíťazí. Koho by volili moslimskí teroristi z Plastelíny? Židoboľševikov a židomenševikov a sionistov. Koho by volili prívrženci Assada? Predsa Hollanda.
Čmudi ani nepoznajú inakšie strany ako socialistické, preto došli pomôcť spriateleným bratom dotvoriť nového človeka budúcnosti.
Všetko premeriavať cez peniaze je veľmi prízemné, taká výstredná komunistická infiltrácia, ktorá popremývala mozgy aj tým, ktorí ich opustili, pretože kongoidná invázia by podporovala súdruhov, aj keď by ich nekorumpovali dávkami z nakradnutého výpalného.
Vidíte negrov, moslimov, ich pravú tvár? Tak si uvedomte, že práve hľadíte na Ficoboľševikov, ktorí majú úplne totožnú mentalitu, neznášanlivosť, neustále krádeže, pôžitky, zábava, neznalosť, predsudky, ľahostajnosť o druhých, nenávisť. Voliči Fica sú negry už dnes. A aj keď by sa medzi nimi našli neprajníci voči prisťahovalcom, tak sa isteže nejedná o nesúhlas s islamom či cudzorodcami. Iba by sa museli podeliť o korisť a to ficosebci nedokážu. O čo vás okrádajú, patrí podľa ich logiky iba im.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-04-25 21:41:34 542f2da7

BOJKOTOVAT AMERIKU?


BOJKOTOVAT AMERIKU?
Sústruh Trump tiež zachraňuje prácu baníkov. Presne ako dvojník Fico, nech sú družní, až súdružní na spoločnej hajdačke.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-12 23:21:11 542f31ce

BOJKOTOVAT AMERIKU?


BOJKOTOVAT AMERIKU?
Mŕtvy Trump, dobrý Trump. Zarežte konečne túto moslimsko–židácku sviňu. Šoroš, na čo vyčkávaš, ty zbabelec, mediálny divadelník, slovami šíriť mytológiu o nezmieriteľných rúbaniciach, ale ohňostroj žiadny, pritom som predpokladal, že sa snáď niečo nachystá už ohľadom voliteľov. Vôbec nič, javiskový šašo sa vysilil pri importovaní páchnuceho tovaru.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-04-12 23:15:06 542f31ce

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Ouija doska sa predáva legálne. Možno ide o užitočných idiotov, čo plávajú v prúde a nezamýšľajú sa nad dôsledkami, alebo sú nedostatočne chápajúci, ale v tomto prípade by mohli predsa zopakovať aj slová opačnej strany a pridať sa k jej argumentom. Takže najpravdepodobnejšie je, že sú súčasťou agendy, indoktrinovaní, policajný štát vítajúci, a chcú ubližovať vedome. Obmedzovanie slobody, špicľovanie je podľa nich otázkou pretrvania ľudstva.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-05 04:16:11 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Nie legalizovať drogy, pretože to by znamenalo aj legalizovanie samotnej vlády, byť závislý od nej, byť jej podriadeným, ale zakázať etatizmus, žiaden súdruh neobdržal nijaké právo komukoľvek povoľovať, ešte aj s blahosklonným úklonom vďačnosti jemu, ak mu prisúdime akési práva, tak on ho využije okamžite proti vám.
Zbytočná vojna, pretože sa Američania vracali v drevených spacákoch? Alebo zbytočná už na začiatku? Zbytočná, ak sa zamýšľaný efekt nedostavil.
Negry v roku 1972 už predsa dobojovali, južanský apartheid sa zákonne zrušil oveľa skôr. Výčitky akémusi rasizmu znejú ľavicovo. Ako keby vláda milovala bielych a ich práva.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-05 03:59:06 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Vraj vojna proti drogám, ale návyková ficodroga, tá je natoľko povinná, že musia zaplatiť aj nepozvaní. Droga zvaná závisť a hltanie majetku suseda, droga túžby po moci a usmerňovať životy druhých a riadiť mestá. Droga zvaná „voľby“, keď neschopní obetavci, chvastaví tupci špinia všetkých protikandidátov, aby po opätovnom „zvolení“ opäť takmer všetko dokazili. Drogové nadšenie, že napriek tomu, že sú nespokojnými, čo dávajú hlasno najavo, zvolia opäť tých, čo ich večne klamú. Kedy sústruhovia budete chrániť „spoločnosť“ pred ficoboľševickými lžami? Nie je potrebné? Pretože vy ste tí ficoboľševici? Nerozoznáte rozdiel, že na zločiny ficoboľševikov doplácajú všetci, dokonca aj jeho debilní voliči, ale na rýchlu smrť iba samotná osoba? Kto neplatí výpalné, okráda Fica, a to je tiež kriminálny čin. Preto zaplaťte a nedrogujte.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-05 03:39:15 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Isteže treba zrušiť väznice, budovy odovzdať občanom, aby ich využili na lepší účel. Koho ty chceš trestať, koho väzniť? Kto si ty, že určíš nepriateľa? Neplatičov výpalného a cestných pirátov a politicky nekorektných?
Ak sa ukončí etatizmus, tak by logicky mali skončiť prevádzku v réžii súdruhov aj liečebné zotavovne. Ale ty sa nechceš dostať na slobodu, všakže? Takže sa sprivatizujú a stanú sa súkromnými sanatóriami pre obzvlášť nepoučiteľné prípady.
„Slušná“ spoločnosť schvaľuje sodomiu, potraty, šikanuje podnikateľov, úspešných a pracovitých, vražda je legálna, ale súkromné vlastníctvo sa pokladá za trestný čin. Trestný zákonník je úplne prevrátený, presne ako aj vy.
Etatizmus je debilita a bude situácia stále horšia a gradovať až k totálnej totalite, lucifer ty si tiež debil a odkáž svojmu otcovi Luciferovi, že aj on je debilom. Kedy etatizmus využil absolútnu uzurpovanú moc k niečomu láskavému, krásnemu, milostivému, požehnanému? Po roku 1945 vôbec k ničomu, a niekde už predlho skôr sa ani nepokúsili. Vrahovia kážu o morálke, vraždia, nabádajú k vraždám, ospravedlňujú a vítajú vraždy, volia vrahov a nakoniec ak si niekto v slobodnej vôli zakúpi produkt, tak predávajúci sa ihneď údajne stáva vrahom, ale napríklad predajcovia alkoholu a tabaku už nie sú dehonestovaní. Výrobcovia televízorov a ich predajcovia nie sú vrahovia? Vážne? Televízia je zrejme osvetové stredisko, a nie veľkovýrobňa lží a ohováraní. A ak vláda prehlási, že áno, pridáte sa k nej a popriete dnešné vaše stanovisko?
Pretože moralisti moralizujú na prospech vlády, vláda sa rozhodla, že drogy nie, takže ten, kto by sa snažil o prospech a trhovú výhodu v branži, musí byť diskvalifikovaní, a to ešte by sa mohlo uvažovať, že vláda samotná riadi obchod s drogami, takže musí vyšachovať konkurenciu. Predajca je vrahom, pretože neobdržal povolenie, a pokiaľ prekročí rámec nastavený súdruhmi, tak sa tým dopúšťa kriminálnej činnosti. Kriminalita je tým, čo vláda zatiaľ neschválila.
Inžinieri ľudského správania už vopred dokážu prorokovať, čo by sa dialo pri eventualite legalizovania drog. Určite by ich bolo aktívnych menej ako ficoboľševikov, sodomitov, vrahov vlastných detí, ktorých legálne zločiny musíme znášať. Ale treba ich chrániť, musia byť ochránení a zvládne to iba sústruh Nixon a Fico. Síce počas dlhej doby rakvičky sa zapľňali, ale nevadí, oni len zabraňovali horšiemu stavu, a napriek silnému pôsobeniu sa stratám nedalo vyhnúť.
Kedy si debili ako lucifer uvedomia, že vláda je díler, že CIA je díler, že narkobaróni sú kolegovci.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-05 03:27:44 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Svet bez drog? Skôr svet bez vás socialistov, to by išlo o naliehavejšiu výzvu, pretože vy súdruhovia nežijete v zapadnutom kibuci, ale do vašich úchylných plánov ste zapojili všetkých, a tých všetkých ste sa zabudli opýtať, či vôbec s niečím súhlasia.
Nevinné obete? Ale predajca drog je už vinný nastálo? Predajca vinný, ale kupujúci nie? Nielen nevinný, ale ten vinný mu ukradol aj vedeckú kariéru, a mohol byť užitočný pre spoločnosť, ktorá síce nejestvuje, ale súdruhovia by ju chceli pásť a dojiť. A ak by chcel spoločnosť ignorovať, alebo ináč zadefinovať a dokonca aj viesť neželaným smerom, tak by už prestal byť prípadnou nevinnou osobou a stal by sa vinným. Pretože vina je zachytená vládou, nebyť s ňou znamená priestupok, odlúčiť sa. Díler nie je vinný, pretože by snáď niekomu neznalému mohol spôsobiť náklonnosť k závislostiam, ale že mu to súdruh vláda zatrhol. A takých dílerov je plno v každom povolaní, ale tento prípad im prináša možnosti aj morálne agitovať, priniesť ľahko úctu tyranom, aká je vláda premúdrelá, ak nastavala závory, imperialisti nepreniknú a zdravie neskolabuje.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-04-05 02:49:51 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Najväčším vrahom ľudstva je Lucifer, kto iný, on všetko trápenie spustil, a nástrojom jeho veľkolepý výtvor, skorumpovaná, všetko obopínajúca etatistická vláda. Takže žiadna droga, dokonca aj keď v šialenom drogovom opojení a blúznení sa vystavujú konzumenti démonským vplyvom a nechávajú si kontrolovať vlastnú myseľ. Nechutný obraz, ale súdruh vláda a jeho lokaji nech nemoralizujú, ich zločiny sú nespočítateľne drsnejšie.
Vojna proti drogám je ako vojna proti spoločenskej a sociálnej nespravodlivosti, súdruhom sa zachcelo zachraňovať svet a celé ľudstvo pred kapitalizmom, ale nie pred znečistením, alebo pred buzerantami, alebo potratmi, alebo islamom. Vláda určuje nepriateľa a oni sa iba pridávajú.
Azda môže predajca drog byť váženou osobou? Sodomita áno, ficoboľševik tiež, ale u dílera je to vylúčené. Zrejme je aj pedofil.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-04-05 02:33:43 4e624881

DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ


DROGY TREBA OKAMŽITE LEGALIZOVAŤ
Lucifer je otcom všetkých lží, niet v ňom nijakej pravdy. Svojmu synovi luciferovi vybavil priepustku z klietky. Liečba neúspešná.
Etatizmus je združenie mafiánov a vláda je organizovaná zločinecká skupina hrdlorezov a výpalníkov, ktorá s morálkou neprichádza do styku a operuje čím intenzívnejšie a nerušenejšie, o čo väčšmi nachádza spriaznenosť a bezhraničnú dôveru medzi darčekmi obsypávanými davmi oviec z matrixu, ktoré nechápu ale vítajú, čo sa deje pred ich očami. Súdruh Fico je mafiánom. Takže otvorí podnik a navštívi ho voličská základňa SAS?
Komunistická vláda mala už dosť času, aby preukázala, že niečo aj zvládne. Ty vidíš drogové mafie, že niekto spomedzi nich vylezie na svetlo, čo znamená, že súdruhovia zlyhali, neplnia si povinnosti, nedokázali eliminovať škodcov, takže Fico by mal zaliezť do myšacej diery. Riešiť, ale nič nevyriešiť, a to je celá činnosť etatistov.

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2017-04-05 02:15:50 4e624881

Právo na sebeusmrcení


Právo na sebeusmrcení
Komunistický terorista so šábesdeklom na lopate má aký súvis s článkom?

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2017-03-11 20:14:45 5f663a61

Muž, který se nestal králem


Muž, který se nestal králem
Odstúpil od moci, veľmi šľachetné, aby uvoľnil miesto ďalšiemu súdruhovi v zástere. Moc zostala, sotva sa mohli objaviť „slobodní“ občania, ak na nich stále dozerajú a „chránia“ ich, aby kontrolovali stav ich indoktrinácie bez ich vedomia.
Náboženská sloboda je bohorúhanie a výsmech Bohu. Každý oplan si namýšľa, že má právo veriť čomu chce. Preto vzniklo v USA 800 miliónov protestantských siekt a každý jej člen verí čomu sám chce, a ešte sa vyvíja a posúva a za svoj život aj cez 150 siekt sám prenikne. Ani ich nepomenuje, aj tak nepotrebujú sektári nejakú štruktúru.
USA už na samom začiatku ukázali svoj trpký koniec. Chceli rozpustiť náboženstvo, nehľadali pravé, podporovali každé. Do náboženstva nezasahovali, čo by sa nazvať slobodou mohlo, ale samo o sebe o slobodu nejde, ale o herézu, ale v iných stránkach ľudskej činnosti už tá sloboda ani nevypučala, sloboda pre lživé herézy, a tajné spoločnosti a nesloboda politická, závislá na dočasnom náladovom hlasovaní neznámych ľudí. Platiť výpalné, dodávať muníciu a ak je vymáhanie príliš zdĺhavé, tak sa vytvorí centralistickejší systém.
Poškodený program a už sa rozširuje „sloboda“ a židáci a buzeranti by chceli porúčať. Ešte horšie. Ateisti ako najnižšia forma satanskej spodiny.
Hlavné, že sú všetci v bezpečí, všetci poslušní otroci pod kontrolou USA komunistickej vlády.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 03:55:49 5f663a61

Planeta je rekordně zadlužená


Planeta je rekordně zadlužená
Marxistická kariéristka Le Penová zvíťazí. Investori sa obávajú, že prenesie dlhy na frank? A čo ak vytvorí 3 meny a žiadna sa nebude volať frank? Investori? Špekulanti? Nie, idioti, čo podporujú žabožrútsky socializmus a želajú si víťazstvo komunistu Macronu. Zarábajú na socializme, dychtia na vzdušných zámkoch súdruženstva, lakomosti, požívačnosti a materializme. Čo keby ste postavili nejaký domec, prečo ste sa prisali na hollandovskú komunistickú bandu?
Socialista socialistu hľadá, jeden demagóg a druhý nevie čo s peniazmi, obaja intelektuáli.
Macron je podozrievaný z tepľúšstva, čo pasuje k socialistom, predsa marxisti všetkého druhu by nebojovali za práva sodomitov bez príčiny.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 03:08:15 5f663a61

Planeta je rekordně zadlužená


Planeta je rekordně zadlužená
Súdruhovia sú nenásytní, chamtiví zlodeji, nedokážu hospodáriť, iba kradnúť a ničiť a plytvať. Ich výsledkom je rumovisko. A ešte sa tou spúšťou chvália.
Idioti požičiavajú zločineckej komunistickej vláde, aby mala čo rozkradnúť a koho obdarovať, ale nič nevytvoriť. Kto je väčším idiotom? Ten, čo dôveruje vláde, pretože je úplný idiot, takže ani nevie užitočne použiť peniaze, napríklad kúpiť knihu, požičiavatelia udržujú socializmus v chode, pretože sú tupí a nevedia hospodáriť. Tupec našiel tupca a dlhy sa kopia. Súdruh Fico, kedy ich zaplatíš z vlastného?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 02:52:22 5f663a61

Celosvetová vojna proti hotovosti


Celosvetová vojna proti hotovosti
Kto bude vyňatý, kto odolá? Kto patrí do Božej Cirkvi a ten, kto bude označený anjelmi ako služobník Boha, takže takmer nikto.
Taká je demokracia, demokraticky sa rozhodli, že radšej zdochnú, akoby mali vôbec premýšľať o záchrane.
K pečateniu nikto nebude nikoho nútiť, okrem tých, čo odmietajú, tí budú lovení po celej Zemi, ale napriek mučeniu zostanú verní, pretože ani diabol nemôže z ľubovôle a nevedomosti osoby ju spečatiť násilím.
Duch antichrista účinkuje intenzívne už dnes. Satan zvádza celý svet, jeho kúzelníci vykonávajú rúhavé činy mágie. Lietajú, kráčajú po vode, prerážajú hmotu. A koľko divákov je ohúrených.
Očipovanie nie je vnútené, je trestom za vašu nevieru. Nie satan pre vás niečo chystá, ale vy ste mu darovali toľkú moc nad vami, tak vás zabije duchovne. Už dnes mu patríte, takže očipovanie je už len zavŕšenie dôvery spojenia.
Ak niekto verí Ficovi, alebo eú, čo sú satanove nástroje kontroly, ani nemôže proti satanovi vystúpiť. Ovládanie mení otroka, nemôžu duchovne rásť, aj keby chceli, jediné ich náboženstvo je majetok a socializmus. Lucifer je nula, on nemôže nič, len ponúkať, ale jeho moc je ohromná, pretože sa mu ľudstvo upísalo a pritom ani neverí, že jestvuje.
Satan je vládcom tohto sveta a etatizmus je jeho šikovné náboženstvo, otroci s duchom Antichrista privolali Antichrista. Vyhnali Boha a preto prišiel satan.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 02:37:39 5f663a61

Celosvetová vojna proti hotovosti


Celosvetová vojna proti hotovosti
Aj počas konečnej hrôzovlády sa naskytne možnosť nakupovať a predávať bez schválenia predsedu komunistickej strany sveta, zaslúžilého sústruha Antichrista, lenže nebude tovar. A každému pôjde o život, takže by sa mal vyhnúť každému človeku, pretože každý môže byť a aj bude jeho vrahom.
Čo chcete v takých časoch kupovať? Je to len upozornenie na materiálnu stránku, ale veľmi okrajovú a nepodstatnú, ktorej ale veľmi rozumiete, takže by ste mohli chápať.
Podstatný je znak šelmy, pečať antichrista, kto ju prijal, mohol by prikladať ruku na skener v obchode, ale potraviny nebudú. Iba smrť a hrôza a vraždenie, satanizmus v praxi.
Ak by svet pokračoval, tak by prepukla večná totálna diktatúra, bez možnosti sa ubrániť a očipovanie by bolo samozrejmosťou a povinnosťou, aj mávatká a skandovanie na slávu súdruha Fica.
Blázni by chceli pokračovať na veky, keď sa im experimentovanie a vyrábanie nemysliacich a bezmozgových, slepých a hluchých zombie tak výdatne vydarilo, ale cyklus bude uzavretý, bude mať koniec, rázny rez, nebude trvať večne, lebo všetko skončí zakrátko.
Boh musí udrieť, skrátiť tie časy, všetci čo nenávidia Boha, pravdu, spásu budú pod silným náporom satana, budú lákaní do jeho osídiel a neuniknú. Už dnes je jasné, že smerujú do záhuby z ich vlastnej vôle, preto Boh umožní, aby svoje rozhodnutie pocítili už na Zemi, aby ešte intenzívnejšie verili klamstvám, ešte väčšmi nenávideli Boha, ktorý jediný im môže pomôcť, čo ale odmietli. Milujú všetky hriechy sveta, preto začnú kričať, aby ich antichrist opečatil a budú mu sľubovať vernosť, že slobodne si ho vybrali, aby dokázali skutkom, že sú praví demokrati, a ešte pravejší antifašisti a najpravejší antirasisti, že sú toleratní a znášanliví voči všetkým démonským pôsobeniam a prinášajú lásku a láskavosť a porozumenie tomuto svetu. A stanú sa horšími od démonov a nebudú mať iné prianie, ako všetkých očipovať a vyvraždiť.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 02:10:07 5f663a61

HURÁ NA TRUMPA


HURÁ NA TRUMPA
Kuras, Obama doviezol teroristov z Izraela, tých najväčších expertov. Tento súdruh vyčíta Obamovi, že ak dve bábky NWO uvedú rovnaký zoznam krajín, ktorý im predložili ich bábkovodiči, tak ponímanie rovnakých slov prináša obrovské rozdiely v interpretácii. Pretože Obama teroristov údajne privážal na rozdiel od Trumpa. Obama odišiel do zabudnutia na keňskú plantáž, zrazu ho začali obviňovať, a keď sa stratí aj Trump, začnú kritizovať aj jeho.
Rozdielne vnímanie politiky je vylúčené, 2 USA marxistické strany sa líšia iba v nepodstatných detailoch, ako to už u súdruhov býva. Chceli by riadiť celú galaktickú spoločnosť, takže niekedy sa aj nezhodnú v prostriedkoch, agende, postupe, ale riadiť chcú obe.
USA je vývozca terorizmu, Izrael tiež. To je odlišný názor, ale politruci z agitpropu sa hádajú, kto je väčším teroristobijcom a kto viac ochraňoval, alebo zabraňoval ochrane.
Prajete si komunizmus, alebo chcete komunizmus? Čo si vyberiete? Vylepšovanie, konsolidovanie pod novým vedením a inými sloganmi, figúrkami z inej strany, od ktorých prevzali opraty moci, pri úplnom rešpektovaní svojich predchodcov, bez ohľadu na nimi spôsobené škody a zločiny, každá vojna, každý zákon zostáva v platnosti, všetky programy sa predlžujú a úspešne sa pokračuje.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-13 01:39:45 5f663a61

PROČ MÁ IVANKA TRUMP NYNÍ PROBLÉMY SE SVÝM BYZNYSEM?


PROČ MÁ IVANKA TRUMP NYNÍ PROBLÉMY SE SVÝM BYZNYSEM?
Fanatickí trumpokomunisti neprinášajú pokoj.
Nikto nie je povinný nič a u nikoho nakupovať, ani žiadny tovar vyvesiť. Sami by mohli prejaviť súcit a nakúpiť športové oblečenie, ale ich riešenie je jednoduchšie, nanútiť súkromníkom smernicou zaslanou z ÚV vlády, čo oni povinne musia prevziať.
Tá vyššie zmienená osoba sa spustila s antichristom z filmu Omen, prestúpila do satanovej synagógy. Mám ľutovať satanovu nevestu, pretože sa jej pomstili ľavičiari kvôli jej otcovi, s ktorým je prepojená aj politicky?
Svet je žumpa, aj vďaka vám súdruhovia trumpokomunisti, nesnažte sa moralizovať iba vtedy, keď vám práve vyhovuje pri vašej neskrývanej záľudnosti.

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2017-02-13 01:11:07 5f663a61

Trumpovy první oběti


Trumpovy první oběti
Ústava nebola napísaná kvôli prospechu moslimských psov a pokiaľ má smiešny sudca vyššiu právomoc ako desiatkami miliónov občanov zvolený prezident, potom niečo je zhnité v štáte americkom.
Hollywood by mohol nakrútiť ultraľavicový dojemný príbeh o mravných zásadách islamu a o dôležitosti opustenia moslimostanov a okamžitého postavenia mešity a prihlásenia sa do najbližšej teroristickej bunky. V Hollywoode takmer každý sa predal satanovi, je to ich povinnosť voči ich satanským blížnym v ohrození. Musíte si predsa pomáhať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-09 00:30:00 5f663a61

Trumpovy první oběti


Trumpovy první oběti
Spoznáte moslimov podľa ich ovocia, keďže nasledujú vraha satana, ich plody sú trpké a nejedlé a jedovaté, môžu byť videné v histórii a dnes všade, odmietajú sa prebudiť z nočnej mory, klamú v mene islamu, vraždia v mene alláha, keďže im dovolil zabíjať, ukradnúť a zničiť životy, týrať deti. Najskazenejší spomedzi ľudí Mohamed je pre nich najskvelejším človekom. Údajný prorok, ktorý nikdy nič neprorokoval.
Nepoznajú nijaké morálne zásady, ani pokánie, ani hanbu, nikto to od nich nepožaduje, najhorlivejší moslimovia sú práve najväčší psychopati, čo sa chcú priblížiť svojmu pravzoru. V inom prostredí by ich brali ako ničomníkov a tam u nich sú to zanietení veriaci.
Podvedení podvodníci sladkými rečami vedú ďalších do záhuby.
Ako teroristi povzbudzujú a nezastavujú šialenstvo nepravdivým a ľstivým vymývaním mozgov svojich detí. Tak to začína, obetovali ich satanovi, vychovávajú z nich monštrá. Pretože to je islam, čo ich zavolal, spiaci moslim čaká na príležitosť, aby CIA a ďalšie tajné služby využili jeho predpoklady.
Prebudili islam, rozvášnili ho, bol už zomierajúci, neaktívny, strhli naň záujem davov, pretože je ľahko prístupný.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-09 00:13:10 5f663a61

Trumpovy první oběti


Trumpovy první oběti
Čo má byť, že suniti považujú šítskych teroristov za odpadlíkov? To je ich vnútorná vec, obdobne ako spor trockistov so stalinistami a chruščovovcov s maoistami. Dnes môžu zabíjať šítov a naopak, byť zabíjaný šítmi, pretože v minulosti už bol vyčistený terén, alebo povraždili, alebo násilím previedli na islam masy v miliónoch.
Už samotná chvála alláha a Mohameda je terorizmom, pretože ich konanie bolo teroristické a stotožnenie sa s terorizmom a pedofíliou a všetkým satanským hnusom je ťažký zločin. Nemajú nijaký súcit s obeťami islamu.
Ale pobúrili ich, lebo im zamedzili cestovať.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 23:40:18 5f663a61

Trumpovy první oběti


Trumpovy první oběti
Síce sa jedná o komunistické nariadenie, ale všetky „zákony“, ktorých uvedenie do praxe sa vynucuje násilím, postupujú identicky.
Neverím, žeby od 1975 do 2015 nezomrel nikto na následky šarvátky. Pretože terorizmus je každé násilie, každá bitka a sácanie a strkanie. To by sa vám veľmi hodilo prehlásiť 1 zločin z milióna ako terorizmus a 1 moslima z milióna mať za teroristu. Aký nádherný je zrazu ten váš svet, keď o zaradení medzi teroristické útoky rozhodne až súdruh vláda, alebo CNN.
Kvôli moslimským teroristom z Iránu plačem najviac, ani diplomatické styky nie sú nadviazané a ešte prepašovať výbušniny im zakázali. Zármutok pre nešťastníkov.
ISIL je jediný strašiak, a pred ním bol nepriateľom kto? Zrejme iba al–kajdá. Nepriateľ pozvoľna vzrástol. Postačí ukázať na strašidlo a každý bude spokojný, odvedie pozornosť od seba. Ale aj hizballáh je zaradený medzi teroristické organizácie a riadi ich Irán. Aj revolučné gardy sú pokladané za teroristov a pritom ide o oficiálnu inštitúciu Iránu. Irán je teroristickým štátom, rovnako ako Izrael, a ešte k tomu jeho vládny systém je socializmus, čo znamená terorizmus, keďže vláda drží takmer úplnú moc nad každým aspektom života každého v Iráne a ich ideológiou je islam, takže opäť znak terorizmu. Náboženský socialistický terorizmus.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 23:30:33 5f663a61

Trumpovy první oběti


Trumpovy první oběti
Nie každý ľavicový pomätenec pracuje v ziskovkách.
11/9 bol inside job, únoscovia s plastovými vidličkami a zabudnutými pasmi sú fantázie bušistickej propagandy pripravovateľov vzostupu globálnej komunistickej vlády Nového svetového poriadku, ktoré boli odhalené veľmi krátko po udalostiach. A aj Trump od prvého dňa chápe, čo sa skutočne stalo, ale keďže sa obklopil starou gardou, vymenil pravdu za moc. Ale čo je horšie, veriť neustálym klamstvám a podvodom vlády a mediálnemu prekrucovaniu reality, alebo zapredať charakter a prispôsobiť sa?
Veriť v lož, nechať sa unášať lžou, automaticky ako ovca bez odporu nasledovať lož a zavádzanie je vždy špinavejšie a hanebnejšie, ako zradiť pravdu. Pretože Trump sa pridal k vám, ale nebol vždy s vami.
Tak sa pridá do zoznamu každá moslimská diera, vrátane Saudskej Arábie a Egypta. Si už spokojný, pekne rovnomerne sa to zarovnalo, aby sa sťažovali všetci. Aké predložíš teraz výhovorky?

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 22:59:08 5f663a61

oDoprave


oDoprave
Nedokáže, alebo súkromník nemá záujem? Súdruh vláda okamžite záujem prejaví, aj keď by sa uchádzač nedostavil vôbec, alebo by ich došlo 30.
Čo presne nedokáže súkromný sektor a čo údajne áno komunistický terorista s jeho kolaborantami?
Dokáže žlčovito urážať, všetkých okradnúť a s nikým sa nepodeliť, obhajovať zločincov, vyhlásiť stanné právo, nič nevyrábať, zbankrotovať, zadĺžiť občanov, regulovať a nikomu nič nedať, byť v bezvedomí, ale tvoriť hodnoty je nad ich schopnosti.
Ficokomunisti chcú kradnúť a údajná práca je iba kamufláž na zaslepenie a zdôvodnenie zbytočnosti etatizmu. Človek nepotrebuje príživníckeho sprostredkovateľa k svojej aktivite a už vôbec nie žiarlivých bezcharakterných úbožiakov ako je Fico.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2017-02-08 04:50:36 5f663a61

Fico, najväčší pomocník Kotlebu


Fico, najväčší pomocník Kotlebu
Keď už Sulík píše ľúbezne o superkomunistovi Maňkovi, ako ho ešte dnes zraňuje, že ho rozšliapali, predpokladám, že aj on sám ho vyvolil do tej funkcie v eurosoviete.
Vrana k vrane sadla a vrana ďobe, lebo druhá vrana nedostatočne spoločného presadzovala, arogantne znemožnila skupinový úspech. A dnes Fico opäť uchvátil Sulíka, ktorý sa obáva repetície, je obhajcom zla, čo z neho robí jedného z predstaviteľov zla, ale aj navyše Ficozla. Treba brániť zlo, ale dôvera vo Ficozločinca nie je gigantická. Zvíťazí nakoniec spoločné zlo?
Voliči nemajú väčšinou stále politické presvedčenie a unášajú sa skôr bulvárnou tlačou a prchavými sľubmi, takže súdruhovia marxisti, ak sa spolu obávate o výsledok, tak je situácia naozaj vážna. Profesionálnych marxistov nie je toľko, aby ste nakoniec uspeli. A uvrieskané marxistické médiá žiaden kredit ovplyvňovania nezískali.
Aby sa vaša spoločná loď potopila aj so všetkými idiotmi, ktorí dúfajú, že sa navrátia vaše nerušené časy, že nájdu do volieb nejakého spoločného falošného lžimesiáša, halucinogénnu handru, ktorá vás charakterizuje.
Nepoznám migrantov, iba teroristov v prestrojení. A obhajcov terorizmu.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 04:35:39 5f663a61

Fico, najväčší pomocník Kotlebu


Fico, najväčší pomocník Kotlebu
Gilotína Fica neminie.
Fico je zbytočná existencia, komunistický terorista, klamár, vrah, špinavý egoista, osočovateľ, šíriteľ hanebností, análista, hrubá a vulgárna osoba, pochlebovač naivných, lichotník hlupákov, syn neposlušnosti, pokušiteľ, otec lží, nečistý duch, muž bezzákoností, bolo by pre teba lepšie, ak by si sa nikdy nenarodil. Opotrebovaný a opovrhnutiahodný.
Milovník globalizmu, priateľ islamu, ľavicový utopista, pokračujúci navyšovač dlhu, pešiak satana, vyprahnutá mŕtvola, bezcitná sebecká hyena žijúca z okrádaných, ktorý neznesie, aby aj niekto iný mohol byť zvoleným, odmieta sa deliť o moc. Posadnutý mocou, posadnutý nenávisťou, prečítaj si Božie slová, ako nakoniec skončíš.
Nemá žiadnu česť. Niet pochýb, že nerozumie tomuto pojmu.
V demokracii dorazili na vrchol moci, predrali sa do vysokého postavenia a týchto nemorálných a skazených podľudí nazývajú médiá elitami. Držia na pamäti jedine vlastnú slávu a bohatstvo. Akýmkoľvek procesom, každým prostriedkom, reťazcami dezinformácií, manipuláciami posudkov.
Získať moc a zostať pri moci, pokračovať, strach zo straty ich zneisťuje, rozzúri a ponáhľajú sa do útoku. Vtedy sa neobzerajú na včerajšie spory, každému podávajú ruku, veď predsa patria do rovnakého hrnca.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 04:11:50 5f663a61

Čo nájdeme v rozpočte na rok 2017


Čo nájdeme v rozpočte na rok 2017
Pripravte pre Fica gilotínu.
Komunistickí teroristi ukradnú o 2 miliardy viac, veľká sláva a z toho prepychu by mohli skvelým súdruhom plánovačom za ich predvídavé predpovede navýšiť odmeny a vytvoriť nové oddelenie, aby vychovávali ďalšie kádre, aby sa v súdruhizme rozvíjali osvedčení odborníci.
Odbornícky socializmus znie úžasne a kto je najväčším odborníkom, ktorý jediný dokáže spravodlivo rozdeliť násilím uchmatnutý úlovok?
Neustále je to málo. Práve preto Ficokalif a jeho komunistická upracovaná tlupa osočuje nezamestnaných z lenivosti.
Áno, nezamestnaný čerpá dávky a podpory a prevzal iné výhody pre seba, tým sa presúvajú veľké položky, odsúvajú do súkromných rúk a tým vyschýňa žriedlo pre ficokomunistov.
Sám neplatí, len sa vezie, a nie sú dostatočné zdroje na experimenty.
Každý nezamestnaný okráda Fica a parazitov okolo neho, namiesto, aby sa zamestnal a zamestnával, platil výpalné, on prijíma, on údajne zneužíva komunistický systém, lebo poberal, ale neposkytoval. Čím viac získajú nezamestnaní, o to menej môže Fico rozkradnúť.
Preto treba zaviesť jasné pravidlá organizácie práce a určiť, kto by smel na ktorej škole študovať a potom súdruh vláda vyplní umiestenku a pošle „záujemcov“ na nástup do kórejského gulagu. Alebo k tomu váženému americkému občanovi z arabskej púšte, s ktorým Fico podpisuje, nakradnuté sľubuje a aj tak saracén utiekol.
Čím viacej zamestnaných, čím vyššie platy, väčšmi sa naplní rozpočet, a Ficoboľševici môžu pravidelne nakradnúť miliardy. Vyššie HDP, nakoniec najvyššie štádium socializmu, vyššie rozdávanie pre ficovoličov a viac eštebákov a viac kontroly.
Čo by nasledovalo, ak by nezamestnosť úplne vyprchala? Rozpustia sa ficokomunisti, keďže stratili zámienku pre existenciu a zmiznú navždy? Zrušia ministerstvo a všetky úrady, čo prišli o dôvod jestvovania? Sotva, ambiciózni naprávači sveta nezmizli ani v USA a vôbec nikde.
Socialisti všetkých smerov sú zaslepení a podvedení ako islam, je nereálne, že by otvorili oči, treba ich vyhladovať k smrti a drviť zo zákulisia. Etatizmus treba odpáliť dynamitom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 02:49:16 5f663a61

PODEZŘELÝ ATENTÁTNÍK Z BERLÍNA BYL PRÁVĚ ZASTŘELEN V ITÁLII


PODEZŘELÝ ATENTÁTNÍK Z BERLÍNA BYL PRÁVĚ ZASTŘELEN V ITÁLII
Erich Mačiak opätujeme ti dôveru vkladanú v kúzlo nášho presvedčujúceho agitpropu, pod vedením nastrčenej figúrky, ale pritom vrelej hamburskej zväzáčky Merkeľ. Kiež by bolo viacej odhodlaných a kárajúcich, ale napokon konšpiracionistov vytrieskame a vykvitne čestnosť nášho súdružného spojenia. Rozvracajú našu matku, ctenú demokraciu a rozbíjajú jednotu mysle. Imperialisti neprejdú a pásavku vytrháme, vysnoríme ich a vykúrime z internetu a stane sa miestom pohody a budovateľského nadšenia a pokoja na prácu. Naše pohyblivé obrázky a naše vykomunikovanie si problémov, ktoré spôsobujeme s verejnosťou je vydarený. Piata veľmoc je totálne s nami, pridaj sa k víťazom a prišpendlíme ti rád červenej hviezdy na vyleštený pentagram. Hviezda a hviezda patria k sebe, sme nerozluční.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-12-24 04:03:03 4e62c0ad
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Co stojí za úspěchem extrémistických politiků?


 Co stojí za úspěchem extrémistických politiků?
Podle mechanismů teorie her k tomu paradoxně významně přispívají dlouhé kampaně, početné televizní debaty hraničící s trýzněním diváků a nepřetržitý tok zpravodajství médií ...
Damask v Plameňoch (časť 3.)
Oběti (nové) studené války
To je ale nápad: Poslat fakturu za válku 70 let po ní

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0732 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne