Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

BMK # SidiHoro32
Dalšie nové ložisko Rského plynu.


Dalšie nové ložisko Rského plynu.
Na ruskom šelfe Arktídy objavili ešte niekoľko desiatkov zdrojov uhľovodíkov. Ako napísal denník Rossijskaja gazeta, podľa predpokladov ťažba iba v jednom z týchto ložísk môže dosiahnuť 16 miliárd kubických metrov plynu ročne. Prvý plyn vyťažia podľa prognóz už v roku 2015.


Rusko2014-04-1310
-
 57% ( 4 people voted )
+


Pracovník SBS v Sports Direct


Pracovník SBS v Sports Direct
Peter Novak....podaktorý tu iných obvinujú že sa nevedia podpísat vlastným menom (rozumej nick). No ani sa im nečudujem. Pokial vedia že tu budú vedome písať bludy, nebudú tu predsa dávať v šanc svoje pravé meno No podla mna kludne môžu,ved ked sú schopný klamat a zavádzat verejnost,nemá ich meno a fyzická existencia pre tých ktorých tu tahajú za nos žiadny význam. Strčte si príspevky typu "SBS" a k nim každá vaša dobrá rada od hovada do prdele.Nabádate ludí na vytváranie napätia.Ste tu všetko šmejdi,ktorý si zaslúžia presne to čo tu radíte iným. Som pevne presvedčený,že na každého z vás dojde..............jedného dna .

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-01-09 00:57:57 4e633e29

Pracovník SBS v Sports Direct


Pracovník SBS v Sports Direct
Čítam si tu niektoré príspevky...napr "cech" a mám pocit že sa tu niektorý vyjadrujú k veciam ktorým naozaj nerozumejú.
V čechách funguje zákon o strážnej službe ďaleko benevolentnejšie,ako na Slovensku a neporovnával by som to.Celý článok môže byť celkom dobre absolútna blbosť a výmysel..to nikoho nenapadlo?
Cielene sa tu zneužívajú ludské emócie na rozdúchavanie takýchto úbohých diskusií,ktoré nikam nevedú.
Táto stránka už dávno nie je o objektívnosti,ale regulácii názorov.
Nenechajte sa zblbnúť.Grandtour predsa hneď v druhej vete píše že s postupom toho zamestnaca strážnej služby nesúhlasí. Mne sa už stalo niečo podobné niekolko krát,v rôznych obchodoch a moja úplne prvá reakcia bola taktiež taká,že predsa ja viem že nie som zlodej tak čo by som komu ukazoval.Celé to skončilo tak že som zbytočne na seba upozornil kopu zákazníkov,nakolko o chvílu prišiel další strážnik a ja som sa hanbil ako pes...no až neskôr som zistil, že zbytočne.
Odvtedy keď ma napríklad v Tescu požiadajú predložiť doklad o zaplatení a kontroluje to s obsahom tašky,chápem že je to jeho práca,trvá to tak 20sekúnd a ja odchádzam s úsmevom preč.A musím povedať že po jednej takejto normálnej kontrole si ma jeden z pracovníkov zapamätal a odvtedy ma dokonca vždy ked nakupujem pozdravý.Neviem čím to je,no je dosť možné že dnešná doba v nás vyvoláva samú agresivitu,namiesto kludu ktorý pozorujem napríklad v západnej Európe pri riešeí podobných prípadov.
........vôbec ma však neprekvapí ak aj na môj príspevok niekto odpovie útokom...o to tu predsa ide predovšetkým..!?


Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-01-05 00:08:05 4e633e29

Jak za komunistů nebylo pivo


Jak za komunistů nebylo pivo

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-18 10:35:50 5b7f635f

Čína hospodářsky předstihuje Ameriku, a ohrožuje tak západní demokratické paradigma


Čína hospodářsky předstihuje Ameriku, a ohrožuje tak západní demokratické paradigma
...aj Hujer se hlásí......mne to naposledy admin spravil s článkom o Nanotechnológii - Farba na autách NISSAN. Len neviem načo potom generujú ten hash kód,ked ho následne aj s príspevkom zmažú. Predtým,ked mi šlohol článok sa ten tupec neunúval ho ani zmazat a ked som zadal hash kód tak mi ukázalo celý môj pôvodný článok.Teraz už hajzlík zistil že musí zmazať článok aj hash kód,ked nechce aby ho ludia usvedčovali z krádeží článkov.........len neviem prečo to takto rieši......je to hnus.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 21:28:38 4e628c72

Monsanto vyvine vlastní robotické včely


Monsanto vyvine vlastní robotické včely
A na čo im to vlastne bude ved tie ich umelo vypestovane otravene kukurice a spol žiadnne včely nepotrebuju,kedže sú to jednoročné teda jednorázové sračky.Z úrody si aj tak nič nevypestujete, možete to len zjest a skapat. Podaktorý stále nechápu že to nie je len kšeft,ale hlavne zbraň hromadného ničenia. Čo potom ked jedného pekného dňa nahradí Monsanto veškerú zeleninu a ovocie svojou GMO otravou a zázrčne sa príde na to že to predsa je škodlivé a zakáže sa GMO.Budeme v prdeli,nebude už nič čo sa dá volne pestovať,teda skapeme od hladu,lebo aj to mäso čo jeme než sa nám dostane na tanier žerie v chlieve zeleninu.....aspoň by teda malo. Vtip je však v tom že ten kto to bude mať celé v rukách nepotrebuje ospravedlnenie či dôvod,prosťe to môže urobit kedy sa mu,ako pánovy tvorstva zachce.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 19:27:33 4e628c72

Nanotechnologie: Nissan představil prototyp automobilu, který nebude potřebovat myčku (+VIDEO)


											Nanotechnologie: Nissan představil prototyp automobilu, který nebude potřebovat myčku (+VIDEO)
Neviem prečo presne ten istý príspevok ktorý som sem dal a nebol uverejnený asi pred týždňom dnes už uverejnený je,ale pod iným nickom "ac24".
Na týchto stránkach sa tu z toho postupne stal pekný bordel. A nejde len o tento príspevok,dal som sem a nie len ja ale pokial dobre viem aj iný prispievatelia kopu zaujímavých informácií,ktoré sú pravdivé a pravdepodobne sa dotýkajú tém o ktorých by mali ludia vediet čím najmenej,alebo vôbec,teda aspoň podla názoru "admina". Takéto niečo som tu už pred pár desatročiami zažíval,síce ešte bez internetu, ale predsa.Tiež sa snažil kdejaký iniciatívny blbec liezt ludom až do hláv a volalo sa to Socializmus.
Všetci vieme ako to skončilo,teda aspon tý skôr narodený máme s tým aj osobnú skúsenosť.
Prajem všetkým ktorý takto narábajú s ludmi a ich trpezlivostou aby zažili to isté ako v 1989 r. ,ale tentokrát už bez milosti pozatvárať bo basy a bez možnosti prepustenia,nech žijú aj 100rokov a vedia aké to je ked sa karta otočí,lebo rýchla smrť by bola pre nich len vykúpením a žiadnym odstrašujúcim príkladom pre ich dalšie potomstvo...amen

Zdroj
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-04-27 19:11:26 4e628c72
loading...

Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?


Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?

Francúzska fregata vyrazila k Čiernemu moru


© Foto: en.wikipedia.org/Ron Reeves, U.S. Navy

Dupleix


Do Čierneho mora vyrazil ďalšia bojová loď NATO. Na víkend do mora vpláva francúzska fregata Dupleix, oznámili vo štvrtok rumunské médiá.

V súčasnosti v Čiernom mori sú tri lode NATO – americký torpédoborec a fregata a tiež francúzska výzvedná loď. Podľa medzinárodných dohôd môžu zotrvať v Čiernom mori do konca apríla.
Čítať úplne: http://
slovak.ruvr.ru/news/2014_04_24/Francuzska-fregata-
vyrazila-k-Ciernemu-moru-4960/
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 13:09:29 5b7fb22f

Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?


Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?
prete nowak.....áno aj proti občanom, no potom to protirečí všetkému čo NATO má symbolizovat, ked chcú zakročit aj proti občanom ktorý síce nie sú" len ich vlastný" a hlavne proti samotným občanom štátov ktorý sú v NATO a dodávajú do NATO okrem, že väčšina je američanov aj, svojich vojakov ktorý sú aj občanmi tých štátov v ktorých sú ochotný vojensky zasahovať. Čo to potom je? Banda pomätencov čo robia bláznov z celého sveta. A v mojom chápaní hneď niekolkonásobná vlastizrada čo sa štátov týka ktoré sú v NATO. Zjavne nechápeš že Rusi nemajú moc na výber ak sa situácia s približovaním armád NATO k ich hraniciam dostala prakticky do blízkosti ich hraníc.A zo strany Ruska to nie je žiadne hranie sa na bratríčkovanie s Ukrajinou.Raz to bolo územie Rusky hovoriaceho obyvatelstva a pokial sa rozhodli žit vo vlastnom štáte,zo strany Ruska sa to ešte dalo rešpektovať,ale pokial to má ohrozovať bezpečnosť Ruska a výsmech sveta do očí Rusov s ich vojenským potenciálom by už každý iný štát dávno riešil túto situáciu radikálnejšie. Je to aj o mentalite národov.Neviem možno Čechom by bolo putna či nás Slovákov napadne NATO alebo niekto iný.No som presvedčený že pokial by to boli Rusi tak by sa určite išli pretrhnúť s demokratickými vyhláseniami. Európa teda tá západná stiahne Česko so sebou do prdele a to nenávratne, máte to už za pár. Nieviem prečo si myslíš že EU nemá svoje prostriedky na potlačenie prejavov nespokojnosti vlastných občanov.....ak by šlo len o toto,určite by NATO tak nešalelo a nekrúžilo okolo Európy ako sup. Kludne zahoď kalendár, budú Ti už na to stačit hodinky.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-24 10:29:19 5b7fb22f
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0339 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage