Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zločinec hrdinou?


Zločinec hrdinou?

Pokud máte černou pleť, vykrádáte obchody a fetujete, jste v Americkém St. Louis mezi černochy hrdinou. Když vás při tom zastřelí – což je naprosto nejlepší způsob řešení veškeré kriminality – tak vám celá komunita vypraví veřejný pohřeb a na uctění památky vypálí a vyrabuje pár dalších obchodů. Pro tyhle lidi je svinstvem, mají-li v krámě za zboží platit.

A když takový člověk tak nějak ze zvyku odchází z obchodu bez zaplacení a je jakkoliv ztrestán, okamžitě je většinová společnost obviněna z rasismu a brutálního násilí (i když výraz "většinová" je v tomto a podobných městech poměrně nepřesný výraz). Na jeho pohřbu prohlásila jedna z jeho kamarádek "Michael byl velký chlap, milý, s něžnou duší a v den, kdy zemřel, byl venku a hlásal slova Ježíše Krista". Úžasné! On u toho sice taky trochu kradl, ale kdo by se zajímal o takové prkotiny, že?

Takže líná, nepracující a kriminální pakáž (byť samozřejmě nejde jen o občany s černou pletí) se sejde v ulicích a rozhodně neřeší že někdo kradl (protože pro tyto lidi je to způsob života), ale využije rádoby aféry k mohutnému mejdanu s ohněm, alkoholem a drogami. A ve staré dobré Evropě ony události vidíme ve zprávách, kde nám jsou ze setrvačnostipodávány jako téměř politický protest proti bělošskému rasistickému násilí na ubohých chudácích, kteří kradou jistě jen z důvodu absolutní bídy. To už novináři zapomněli na své řemeslo? Zapomněli, že mají přemýšlet, zkoumat a informovat o tom co se děje? Nebo se z nich už definitivně stali jen nájemní pisálci, kteří kvůli zachování pohodlného pracovního místa píší jen tak, jak si doba či politická korektnost zrovna žádá? Možná by se dalo uvažovat tak, že holt nějaké divné městečko v té ještě divnější Americe není pro přemýšlení dost zajímavé.

Jedna z oblastí, která se nezajímavou jistě nazvat nedá je pásmo Gazy.Jakýsi historicky zažraný antisemitizmus velí novinářům informovat převážně jen o obětech na území Palestiny. Neustále vidíme (nebo čteme či slyšíme) raketami rozbourané domy, pobořené školy a samozřejmě zaprášené mrtvoly místních obyvatel zasypaných sutinami. Málokdy se samozřejmě reportéři zapomenou zmínit také alespoň o nějaké dětské oběti. A samozřejmě následují záběry rozhořčených palestinců a palestinek, požadujících ztrestání Izraele, Ameriky, světa a nejspíš i celé galaxie.

Jen zcela výjimečně je možné shlédnout záběry izraelských domů zbouraných raketami odpalovanými z území Palestiny. Proč? Je to tím, že v myslích mnoha (nejen) novinářů mají islámští radikálové od dob usměvavého Arafata nálepku hodných hochů? Takoví sympaťáci přece nemohou konat zlo! Kdežto Izraelci se svojí legendární tajnou službou, národní hrdostí a podivnými náboženskými rituály – a vůbec, znáte židy – vždy vyvolávali obavy. Jsou ale snad izraelští mrtví méně mrtví? Jejich rodiny méně nešťastné? Ne, jen stejně jako se nemalá část civilizovaného světa dívá smířlivě a s odpuštěním na zločiny komunizmu, dívá se podobně i na zločiny konané jménem islámu. Kolik lidí si vzpomnělo na smutné výročí srpnové okupace komunistickými vojsky v čele s ruskými vojáky? Kolik lidí si vzpomnělo na zavražděné, znásilněné, okradené... na tanky v ulicích a samopaly namířené na občany této země? No a islamisté přece zase bojují proti té ošklivé Americe, takže u jisté části populace budou vždycky vzbuzovat obdiv i přes potoky krve, které za nimi zůstávají. Vždyť co se jen našlo diskutérů, téměř tleskajících dekapitaci spoutaného amerického novináře neohroženým muslimským hrdinou s obličejem statečně schovaným v kukle?

Jen u těch novinářů bych přece jen očekával inteligenci a rozhled.Author: CARLOS SARDA # NusoTako82
Svet2014-08-294
-
 32%  ( 12 people voted )
+
Čo sa rozčuľujete, veď aj Jánošík bol obyčajný lupič a dnes sa po ňom volajú námestia a ulice...
:DDD

General Guderian # TyroMury04
-
 47%  ( 5 people voted )
+
2014-08-29 17:56:55 55e4ddce
O akom antisemitizme čmáraš? Ak by Izraelčania mali byť semitmi, tak by vyzerali takmer ako spomínaní americkí negri, ktorých nenávidíš. Árijcov pokladáš za semitov, semitstvo spájaš s árijcami a týchto semitov si si obľúbil práve preto, že sú árijci, alebo žeby kvôli začmudeným až potemnelým, aj keď menšinovým prívržencom satanovej synagógy?
Neverím ti ani slovo, pretože by si musel najprv zodvihnúť tučný lenivý zadok a písať k veci, nie ženské emociálne výstrely, uviesť počet novín, televízií, počet článkov, reportáží v nich za isté vymedzené obdobie a zanalyzovať ich vyváženosť, prehľadnosť, dôslednosť pri zhrabúvaní uceleného pohľadu na jednotlivé udalosti. Toho sa nedočkáme, hasbaráci ponúkajú radšej citovosti, načo rozum používať, stačia obrázky a srdcervúce textíky o úbohých židkoch v zákopoch.
Palestínčania zabíjajú v mene islamu, tomu veríš? Potom si veľmi jednoduchý, pretože ty nenávidíš islam a zaradil si Palestínčanov medzi moslimov, aj keď nemáš dôkazy že nimi naozaj sú, tak si spojil Palestínčanov ako moslimov, ktorí ani nesmú mať iný dôvod na skutky, len náboženský. Potom židáci sa tiež kvôli náboženstvu bránia, a ty tiež brániš ich náboženský zápal? Prečo nie, židácke náboženstvo očakáva príchod najväčšieho killera sveta, antichrista a židáci mučením a vraždením vykonávajú obety a rituálne obrady pre svoje nadchádzajúce božstvo.
Ruskí vojaci, ty si ich spočítal? Aspoň nepíšeš o ruskom vojsku, myslím, že to boli ukrajinskí, poľskí, aj gruzínski vojaci. To sú šikovní chlapíci v úklone správnym smerom, tí by istotne sa na ničom nekalom nepodieľali. Vojská zaútočili na vás komunistov a vaše nové plány, preto ste mali prestávku 20 rokov potom, ako ste 20 rokov terorizovali, poďme strojene plakať, že jedno boľševické krídlo bolo odstavené z prevádzky.
Amerického novinára? Má aj meno? Ak sa účastnil americkej propagandy vojnového štvania, tak smrť si zaslúžil. Vrahovia, nekážte o morálke.

Lidhja # JojaVime40
-
 53%  ( 5 people voted )
+
2014-08-29 20:36:20 b228d9c1
Lidhija ty co si na drogách???radšej ty piš k veci leni autor tu priamo popísal situáciu , ktorá sa len nedávno udiala vo Fergusone... Si nemyl pojmy s dojmami a prosim uz nikde nepis svoje trapné sr..ky , lebo sa to nedá čítať!!!ak nesúhlasia ose názorom , tak piš prečo s ním nesúhlasis a prečo si myslíš , zesa mýlil!!!
lydhija je dumb # CamaRywi33
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-29 23:25:20 5e7673e4
Mne postačia otrávené huby. Ja som sa vyjadroval rad radom k celému článku, ale k USA nie. Druhý odstavec síce je znejasnený, ale týka sa autorovho tvrdenia o vyberaných záberoch v médiách, teda ku Gaze. Z čoho si dedukoval, to čo si napísal?

Lidhja # JojaVime40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-30 04:25:25 b228d9c1

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
p   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0195 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage