Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Život pred narodením


Život pred narodením

Fenoménu životu pred narodením, alebo presnejšie povedané "spomienkam na existenciu pred narodením" sa nedostáva toľko pozornosti, ako podobným javom ako je "Život po živote", alebo Reinkarnácia, ktoré sú v dnešnej dobe už dobre známe, vďaka mnohým knihám, u nás hlavne od Dr. Raymonda Moodyho.


Spomienkam na existenciu pred narodením sa venuje oveľa menej odborníkov. Medzi najznámejších patrí Holandský psychológ Titus Rivas, ktorý skúma fenomén spomienok na existenciu pred narodením už takmer 20 rokov a v Holandsku vydal niekoľko úspešných kníh.

V tomto článku by som chcel zhrnúť, hlavné črty zážitkov a spomienok na existenciu pred narodením.

Spomienky na existenciu pred narodením majú hlavne deti do veku 4 rokov. Neskôr sa tieto spomienky úplne strácajú. Väčšina ľudí si svoje prvé spomienky zo života vybavuje od veku 5 rokov. Alebo ešte neskôr. Spomienky na udalosti pred týmto vekom si zachováva iba výnimočne málo ľudí.

Titus Rivas precestoval počas svojho výskumu všetky kontinenty a vo svojich knihách a prácach zverejnil takéto spomienky dospelých aj detí. Zistil, že nezávislé od lokality a veku subjektov všetky tieto spomienky majú rovnaké spoločné styčné body a veľmi podobné opisy toho, čo sa dialo ešte pred narodením.

Spomienky na život pred narodením, ktoré Titus Rivas zozbieral pochádzajú z nasledujúcich štyroch zdrojov:

a) 60% spomienok je od dospelých osôb, ktoré si dokázali tieto spomienky uchovať po celý život, hlavne tým, že ako deti si ich stále opakovali v pamäti, prípadne neskôr si ich zapísali

b) 25% je od rodičov detí, ktorým ich vlastné deti vo veku do 4 rokov, z ničoho nič, spontánne opísali svoje spomienky na svoj život pred narodením

c) 10% opisov je priamo od detí do veku 4 rokov, ktoré už boli natoľko vyspelé, že dokázali opísať čo si pamätajú a čo zažili

d) 5% je od dospelých osôb, ktoré v hypnóze opísali existenciu pred narodením


Hlavné spoločné body:

1. Pred narodením všetci opisujú miesto ktoré je v akejsi inej dimenzii. Všetko je tu pokojné a nikto sa nikam neponáhľa. Čas tu plynie úplne ináč. Väčšina opisov sa dá zhrnúť, že čas tu akoby stál na mieste, ale aj napriek tomu plynie, niekedy pomalšie, niekedy rýchlejšie. Tí čo si spomínajú ako sa na toto miesto dostali, tak opisujú, že v tejto dimenzii sa objavili po smrti svojho bývalého fyzického tela. Čas strávený na tomto mieste bol pre každého iný. Niektorí udávajú iba pár dní, iný roky, až storočia.

2. V tejto dimenzii neexistuje materiálna hmota, nikto nevidel sám seba, svoje ruky alebo postavu, no aj napriek tomu rozoznával ostatné bytosti okolo, videl všetko, aj počul. Väčšina ľudí popisuje akoby komunikácia prebiehala telepaticky, počuli hlasy akoby v hlave, aj keď svoje fyzické telo žiadne nevideli. Cítili sa akoby boli nejakou formou vedomej energie.

3. Všetci opisujú rovnakú skúsenosť, že si svojich rodičov a nasledujúci život mohli vybrať z viacerých ponúk. Niektorí si pamätajú na detaily, že im bolo akoby premietnuté dopredu ako bude ktorý život prebiehať a podľa toho si mohli vybrať či ho chcú alebo nie. Určité body v živote boli pevne zadané, a musia v živote nastať a sú naplánované, ale bolo tam aj mnoho križovatiek, kde si mohol človek vybrať ako sa rozhodne a podľa toho sa život zmení iným smerom. Preto niektorí opisujú že videli, viac variant toho istého života.

4. Všetci sa zhodujú na tom, že pred narodením im bolo ponúknuté na akej planéte sa chcú narodiť, ako budú vyzerať, aké pohlavie chcú byť, a ako bolo uvedené v bode tri, každý čo má takúto spomienku si je istý, že si pamätá, že mu bol ponúknutý aj výber rodiny, videli dopredu svoju matku a otca.

5. Každý bol upozornení, že nič z tohto si pamätať po narodení nebude. Tí čo si uchovali tieto spomienky udávajú spoločný znak toho, že v priebehu ako boli odposlaní na planétu, bojovali vnútorne s tým aby tieto spomienky zostali tento krát uchované. Tým čo sa to podarilo, majú rovnaký pocit, že uchovanie spomienok bolo možné preto, že už tento proces absolvovali mnoho krát a mali s ním už veľa skúseností, takže vedeli ako si aspoň nejaké spomienky uchovať.

6. Zem nie je jediná planéta na ktorej sa dá narodiť. V súčasnosti (naše 20. a 21. Storočie)

sa ale Zem javí ako najpopulárnejšia voľba pre narodenie. Niekoľko ľudí, čo má spomienky na pobyt v inej dimenzii udáva, že skoro každý chcel ísť na Zem, pretože teraz je naša civilizácia v najrozvinutejšom období. Aj keď sa na narodenie na Zem čaká dlhšie ako na iné planéty väčšina radšej počká.

7. Niekoľko ľudí udávalo spomienky aj na iné planéty pred týmto životom. Overiť sa podarilo zatiaľ len dve planéty, ktoré boli nezávisle opísané viacerými osobami. Jedna planéta sa skladá zo samých jazier. Nemá vôbec more, iba jazerá od malých až po úplne obrovské. Niekoľko subjektov ju nezávisle od seba pomenovalo ako Planéta Jazier. Druhá planéta bola opísaná ako čisto prírodný svet, zatiaľ nedotknutý civilizáciou a technológiou. Pobyt na ňom si vyberajú vraj hlavne silno nábožensky a spirituálne motivovaní jedinci.

8. Čo sa týka vstupu "duše" do fyzického tela, tu sú spomienky rôzne. Niektorí udávajú, že sa ocitli v maternici, a to vo fáze 6. až 9. mesiaca tehotenstva a museli ešte "spať" a čakať na pôrod. Druhá polovica subjektov udáva, že videli svoj pôrod akoby z horného rohu miestnosti. A až keď začal novorodenec dýchať, ocitli sa v ňom. Teda až niekoľko sekúnd po pôrode.

9. Hlavný spoločný prvok pre všetkých čo majú tieto spomienky a boli ochotný sa s nimi podeliť je, že majú veľmi negatívne skúsenosti z detstva, keďže každý zo subjektov ako dieťa naivne predpokladal že je normálne tieto veci si pamätať a preto, keď sa s nimi zdôverili v detstve malo to pre nich negatívny vplyv (výsmech, urážky) zo strany okolia, preto väčšina radšej na tieto spomienky zabudne. U niektorých dospelých sa spomienky znovu objavili až počas zažitia silnej traumatickej udalosti.

10. Ľudia so spomienkami na život pred narodením, sa jednoznačne zhodujú na tom, že celá existencia každého jedinca sa zaznamenáva. A niektorí si spomínajú na to, že si mohli počas pobytu v inej dimenzii pozrieť svoje minulé životy, ktoré boli akoby hodnotené určitou komisiou, kde hlavnú úlohu má bytosť, ktorú veriaci jednoznačne nazývali ako Boh a sú aj presvedčení že sa s ním naozaj stretli. Keďže však medzi jednotlivcami so spomienkami pred narodením je aj dosť ateistov, tí túto postavu ktorá vedie toto rozhodovanie, kde minulý život posudzujú, nazývali ako Šéf a súčasný pobyt na Zemi na základe týchto spomienok hodnotia ako virtuálnu realitu, či simuláciu. K tomuto názoru sa ešte vrátim v ďalšom článku, kde budú aj indície podporujúce túto teóriu.

Spracoval: I.BrombergAuthor: IB # QegaMahu72
Záhady2014-05-2648
-
 73% ( 16 people voted )
+
Pandemonium, nepohŕdaj so mnou. Ak ma oplodníš, je ti syna porodím už ráno, nemusíš čakať dlhých 9 mesiacov. A bude celý tatino!
Montenegro # QytaQufu73
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-26 23:29:08 b2295433
Manipulativní LŽI

strax # TytuQudy04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-27 00:26:19 4e88a56e
Vdaka za clanok,... neverci, neveria ale skutocne je to asi tak ako sa popisuje. Ponukam toto nadherne videjko o tajomstve zrodenia,..Duch a jeho inkarnacia do hmotneho sveta. a nadherna muzicka od Hans Zimmer.
milan # MatoRica16
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-27 00:44:41 5324a455
Keďže som výnimočne strácal čas s týmto článkom s evidentne podozrivou duchovnou témou, tak sa pýtam: Aký význam má tento rozbor pre praktický život? Nevidím zmysel, dokázal by niekto logicky zhrnúť obsah v niekoľkých vetách?

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 52% ( 11 people voted )
+
2014-05-27 08:20:40 d4254112
ze sa uz nechcete zobudit ! miliony a miliony mrtvych , skrz mamon obrezaneho lichvara , co vam huci do hlav , ze je vyvoleny a vy mu to furt zeriete . kamenom lepsie trafis , povedal jurkov dedo . bo judas hodi po tebe uzeru a exekutora . a nie , ze kto do teba kamenom , tak ty po nom chlebom !
sean # RusiJyva55
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-27 08:45:05 4444b4c8
haha pandáš, ale ťa ten buzík dostal. aký otec taký syn, lepšie hovno ako plyn.
ty si najzábavnejšia figúrka na tomto fóre. už o tebe v kancelárii rozprávame aj vtipy, napríklad:
-kedy má pandemonium orgazmus?
-keď ho zasunie do urny.

alebo
- kde je pandemonium najviac vzrušený?
-v v urnovom háji.

alebo

čo je symbol svetového metalu?
- baphomet-maltézsky kozel.-
-a prečo je slovenský metal nanič?
-lebo má zlý symbol, sračkomet-slovenský kozlík.

peter # MivuSemu80
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-05-27 09:09:16 c350b50b
loading...
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 36% ( 15 people voted )
+
2014-05-27 09:15:37 5057d10a
Stano,... mam na teba dve otazocky, teda pokial mozem a budes mat chut odpovedat.
prva,... krestanstvo a reinkarnacia ?'... skus prosim nieco o tom, pretoze krestanstvo v takej forme ako je dnes , reinkarnaciu nepripusta.
Druha,..mimozemske civilizacie ?... skus prosim nieco i o tomto, lebo,... v poslednej dobe hlavne papez Frantisek a vrchnost RKC, doslova sokuju svoje ovecky svojimi vyjadreniami o m.c.

milan # MatoRica16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-27 10:17:20 5324a455
Stano, dokonca to nieje vidieť v kolíske, ale dá sa to prečítať z chromozómov rodičov. A mrzí ma, že Vy ani Vaša kamarátka ste nedostali tú príležitosť.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-27 11:20:22 55f80a26
Stano, precital som si to VEJ 1./213. musim konstatovat, ze je to v uplnom rozpore s tym, co ucil Jezis.
Fero # LifuRoru61
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-27 11:41:12 d9777929
Fero,... musim konstatovat to co ty, tiez som do toho nahliadol , je to rozpore s ucenim Jezisa Krista. Jeho ucenie bolo totiz jednoduche a jasne ,.... to nejasne z neho ukonal po pozemskej moci tuziaci rozum... a rovnako to bude i v tomto pripade.
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-27 11:57:25 5324a455
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-27 12:13:51 5057d10a
Vdaka za odpoved Stano,... uz ti rozumiem ano s tvojim nazorom na RKC suhlasim. V tom ostatnom az tak nie ale to nie je teraz dolezite. Ono totiz podla mna teraz v case totalneho temna tu na zemi nema zmysel dohadovat sa , kto ma na vieru spravnejsi nazor ono to prave poznanie pride ale az po Sude Bozom a ten je podla mna uz TU...
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-27 12:45:07 5324a455
Pán Ježiš nás varuje už dlhé desaťročia (dokonca storočia a tisícročia) prostredníctvom mnohých svojich detí a prorokov, ktoré Ho s láskou prijali do srdca, aby sme sa obrátili k Nemu a odvrátili sa od našich zlých ciest, pretože dnes sme už svojim konaním zdevastovali našu Zem a prírodu okolo nás tak, že to už viacej nie je udržateľné! Zanedlho nastane nejaká celosvetová prírodná katastrofa, ktorú sme si my sami na seba privodili. Pán Ježiš predsa nebude od nás donekonečna odďaľovať súd, ktorý si už najmenej posledných 200 rokov na seba chystáme, podporovať šírenie diabolského pohoršenia, ktoré sa šíri nami okolo nás.

Pozrite toto je ukážkový príklad našej slepoty a bezbožnosti a nedôvery v Ježiša Krista:
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20021214.htm

Ľudia sa ženú za mamonom, peniazmi, majetkom, zábavami každého druhu, chcú vládnuť nad inými ľuďmi a vykorisťovať ich, vraždia a zabíjajú sa navzájom pre peniaze, drancujú prírodu a Zem, sú skazení, rovnako kresťania ako nekresťania !!!, (rovnako ako som bol tiež ja, kým som sa nezačal obracať v duchu k Pánovi), a žiaľ nechcú sa v srdci s vážnosťou a dôverou odvrátiť od svojich hriechov, ľutovať svoje hriechy, plne sa odovzdať láskavému, dobrému, milosrdnému a zľutovnému Pánovi Ježišovi a dať sa Ním viesť:

http://www.youtube.com/watch?v=OL_905oMMoY

Nie je to Moja vôľa - 26. máj 2014.

Deti Moje, nie je to Moja vôľa, aby ktokoľvek zahynul, ale aby sa všetci obrátili preto, aby mali večný život. Ale bez obrátenia sa s pravými výčitkami svedomia nepríde žiadna milosť. Poznám každé srdce, predo Mnou nemôže byť nič skryté. Ja všetko vidím i počujem.

Svet je plný temnoty, mnohí milujú temnotu viac než svetlo, kvôli ich zločinným skutkom. Nie je to Moja vôľa, aby zahynuli, ale pokiaľ sa neobrátia, tak všetci zahynú.

Každý človek si musí vybrať sám, či chce život alebo smrť? Nikoho nenútim kajať sa, prijať Ma za vášho spasiteľa, Pána a Majstra, ale každý z vás si ponesie následky za svoju vlastnú voľbu. Ja som jediný Spasiteľ sveta, Svetlo sveta, Princ mieru, bezo Mňa nenastane žiaden mier, ale zmätok.

Buďte rozumní a obráťte sa, nebuďte blázniví a odmietaví, pretože potom budete môcť viniť iba samých seba a budete veľmi sklamaní. Ja milujem a som starostlivý, preto volám svet k obráteniu sa, aby mal večný život. Nepokračujte vo vašich cestách plných chýb. Sú cesty, ktoré sa zdajú byť správne, ale ich koniec vedie do záhuby. Obráťte sa teraz, čas milosti sa rýchlo kráti, nebude trvať navždy, pretože Ja sa nebudem s vami naťahovať naveky. Teraz je čas zľutovania. Všimnite si ho, obráťte sa a nebuďte vzdorovití, pretože potom určite zahyniete. Ja nikoho nenútim. Každý si musí želať obrátiť sa, aby odo Mňa obdržal zľutovanie a milosť. Nejestvuje žiadna iná Cesta. Príďte ku Mne.

Ježiš


MNOHÍ KRESŤANIA I NEKRESŤANIA sú dnes duchovne usmrtení, posadnutí zlými duchmi, čo sa navonok dokazujú ICH ZLÝM KONANÍM a tiež tým, AKO ODMIETAJÚ PRIJAŤ KAŽDÉ PRAVDIVÉ VAROVANIE A NAPOMENUTIE, KTORÉ IM PÁN JEŽIŠ POSIELA SKRZE SVOJE ZNOVUZRODENÉ DETI. (aj Jakoba Lorbera, ako aj mnohých desiatok ďalších, milujúcich Ho detí)

"A preto, že bude rozmnožená neprávosť, ochladne láska mnohých; ale kto zotrvá až do konca, ten bude spasený. A toto evanjelium kráľovstva bude hlásané po celom svete na svedectvo všetkým národom, a vtedy príde koniec." - Matúš 24.

Zanedlho nastane nejaká veľká svetová katastofa a zmätok, ktorú sme si my sami na seba pritiahli NAŠÍM BEZBOŽNÝM A CHAMTIVÝM ŽIVOTOM. A mnohí zomrú fyzicky, čo bude pre nich súdnym dňom. Preto ľudia otvorte vaše oči a spoznajte, ktorá hodina uderila!

https://www.youtube.com/watch?v=F5WH_jCJe1U

Stano # HyxaFyjo84
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-05-27 15:05:47 5057d10a
Všetko,čo je v rozpore s Písmom vrátane reinkárnácie je od zlého.
Každá duša je jedinečná a pred počatím nejestvovala.

Stanko,teba mi je ľúto ako si si nakúpil :(
Je to hrozný mix a z veľkej časti za to môže satanov sluha Lorber.

filip # WyboCeci64
-
 64% ( 12 people voted )
+
2014-05-27 18:02:46 5f67ba5d
Tieto takzvané skúsenosti na 100 percent potvrdzujú Testament Katarov a sú zhodné s každým jeho bodom. Nájdete ho na www.dha
xem.com
na INTERNATIONAL v slovenčine, aj v češtine.


Osobne ma nebaví nikoho presviedčať, lebo každý sa k pravde musí dopracovať sám a trúbe sa môže Pravda predložiť pod nos na tácke, aj tak jej budú milšie otruby, lebo na iné nemá. Takže k niektorým komentárom hore sa nebudem vyjadrovať, ale stav Slovenska odzrkadľuje výskyt trúb v tej našej krásnej krajine, veľký žiaľ...Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-27 20:38:07 59a87b00
Filip, žiješ vo svojom vlastnom svete falošných katolíckych predstáv, uveď argumenty k tomu, čo som napísal, že katolicizmus je plný modloslužobníctva a prevrátených satanských lží!

Levitikus 26:1 "Nedělejte sobě modl, ani obrazu rytého, aneb sloupu nevyzdvihnete sobě, ani kamene malovaného v zemi vaší nestavějte, abyste se jemu klaněli; nebo já jsem Hospodin Bůh váš." - a vy sa klaniate kúsku jedla ako falošnej modle, namiesto aby ste sa klaňali Ježišovi živo v duchu a pravde vo svojom srdci. A nehovorím o uctievaní mŕtvolných relikvií a obrazov a sôch. Kde toto Ježiš učil? Preto dnes po 2000 rokoch prichádza Pán Ježiš na Zem v duchu znovuzrodených ľudí, ktorí hlásajú pravé evanjelium, tak ako je zapísané v biblii, aby Zem bola očistená od katolíckeho pohanstva, aby falošní sluhovia Satana, aby Rímski kňazi, ktorí nikdy v sebe nestretli Ježiša, už viac nezvádzali ľudí do svojimi falošnými a zázrakmi a lžami ľudí do záhuby. Ale keby predsa len chcú, môžu sa ešte dnes obrátiť k Ježišovi a živo Ho prijať do svojho srdca, a ich hriechy im budú odpustené, a budú tiež zakúsiť Jeho lásku a pravdu a začať žiť a hlásať svojim ovečkám pravé evanjelium Ježiša, pokánie a obrátenie sa k Nemu, ako ho hlásal aj Pavol, ktorý predsa neštudoval bibliu, ale písal to, čo mu Ježiš pravdivo vložil do srdca. To je živý prameň v Pavlových listoch, žiadne výplody katechizmu! Ján 7:38Kto verí vo mňa, jako hovorí Písmo, rieky živej vody potečú z jeho vnútra. Toto Ježišovo pozvanie platí pre všetkých, Filip, aj pre teba, aj pre veriacich i neveriacich.

Mrzí ma tvoja slepá nenávisť a odsúdenie Lorbera, Ježiša i mňa. Myslíš si, že kresťania tvrdého srdca prídu do neba? Keď nepočúvaš Ježišove varovania, ktoré tebe aj nám všetkým posiela skrze svoje detičky?

Pán Ježiš povedal: "24Učeník nie je nad svojho učiteľa ani sluha nad svojho pána; 25dosť je učeníkovi, aby bol ako jeho učiteľ, a sluha, aby bol ako jeho pán. Ak domáceho pána nazvali Belzebúbom, čím väčšmi jeho domácich! 26Teda nebojte sa ich! Lebo nič nie je skryté, čo by nemalo byť odkryté, ani tajné, čo by sa nemalo zvedieť. 27Čo vám hovorím vo tme, povedzte na svetle, a to, čo počujete v ucho, hlásajte na domoch. 28A nebojte sa tých, ktorí vraždia telo a ktorí nemôžu zavraždiť dušu; ale sa radšej bojte toho, ktorý môže i dušu i telo zatratiť v pekle."

Stano # HyxaFyjo84
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-05-27 20:53:15 5057d10a
doležité pičoviny budíček!!!

Petr Novak # XoryDoni50
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-27 21:32:43 c3a0b62c
Už ťa istú dobu sledujem, ako si na najlepšej ceste k Chocholouškovi s diagnózou fanatický kostolný bazmek. Budeš si dobre rozumieť s tamojším pacientom Luciferom z vedľajšej samotky, akurát neviem, ako si budete v tapacírovaných miestnostiach vyťukávať morzeovkou zdravas, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-05-27 21:33:59 d405c1fd
Stanko tebe nepomôže už nič.
K modloslužobníctvu - vieš v akej úcte mali izraeliti archu ? Boli v nej kamenné dosky,Aronova palica a manna.Na nej dvaja cherubíni zo zlata.
Boli preto modloslúžobníci?
Nedávno ti tu milan pridal toto super video http://www.youtube.com/watch?v=elhKYH2iOp4 ,z ktorého ti mohlo všeličo dôjsť, keby sa ti nebolo dostalo takej nádielky Lorbelových bludov.
Satanovi ide o to presvedčiť ľudí,že peklo ani on neexistuje. Podarilo sa mu takto oklamať väčšinu ľudstva.Keď sa neboja trestu,tak môžu konať podľa svojej vôle.
Kúp si dve malé knižočky,nestoja spolu ani tri eura:
"A peklo predsa jestvuje"
"Tvoje dni sú spočítané"
http://dielnasj.blogspot.sk/2013/06/videnia-pekla-
sestry-josefy.html
Keby miesto písania dlhých zlátanín hľadal,bol by si na tom lepšie.
filip # WyboCeci64
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 09:00:03 542f35cc
Stano, vsimni si link, ktory si nam tu dal :
http://lorber.szm.com/vybrane/JK-20021214.htm
dole je tento podpis: "Amen. Váš Otec Ježiš"
porovnaj to s Mt23,9
a este jeden text Gal 1:
"Ale aj keby sme vám my alebo anjel z neba zvestoval iné ako to, čo sme vám zvestovali, nech je prekliaty! 9Jako sme už prv povedali, aj teraz zase hovorím, že ak vám niekto zvestuje iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty."


Fero # LifuRoru61
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-05-28 09:59:27 d9777929
Filip, ty si sám si zvodcom a antikristom. Vnútri si zlomyseľný, tvrdošijne odmietaš obrátiť sa k Ježišovi a radšej slúžiš Antikristovi tak, že tvojimi klamstvami chceš odviesť ľudí od obrátenia sa v srdci k Pánovi Ježišovi! Vstúp si do svedomia a pros Ježiša o pomoc, aby ťa očistil, ináč sám zahynieš v pekle.

Židovské obrady boli ustanovené ako vonkajšie obrady, ale dôležité je, že v sebe niesli vnútorné posolstvo. Povedz mi, čo je viac? Kamenné dosky alebo slovo samotné, ktoré ľudia živo zachovávajú vo svojom živote ?!

Áno, prví ustanovení židovskí kňazi chápali obrady pravdivo duchovne, hľadali a spoznávali ich vnútorný zmysel. Lenže ich neskorší nástupcovia, farizeji a zákonníci, stali sa modloslužobníkmi, pretože vôbec nedbali na Boha a na vnútorný odkaz Bohom ustanovených obradov a starých biblických textov! Ale všetky vonkajšie obrady využívali len na zaväzovanie si ľudí pre svoje obohatenie, okrádali ich pre svoj vlastný prospech, lenivosť a smi1stvá, ale vôbec ich nezaujímal nejaký pravý vnútorný význam obradov, ani Boh, ani Božia vôľa! Na potvrdenie mojich slov si prečítaj: http://www.krestan.sk/biblia/roh/mat/23 Väčšina farizejov a zákonníkov boli skutočnými sluhami diabla, ktorí nenávideli Ježiša, pretože im kazil kšefty, preto Ho napokon aj ukrižovali. A úplne rovnakí sú dnes aj MNOHÍ rímski falošní kňazi, ktorí si ZATVRDZUJÚ SVOJE SRDCE PRE BOŽÍM HLASOM, zapchávajú si uši a zakrývajú oči, aby nepočuli Ježišove slová, alebo dokonca Ho ani nechcú počuť, pretože im je milšie slúžiť omše a spovedať ovečky, než aby ich skutočne nabádali ku hľadaniu a počúvaniu Ježiša v ľudských srdciach! Je im milší pápež než Ježiš! Milujú viac burinu v katechizme, než čisté slová Pána Ježiša, ktoré behom uplynulých 2000 rokov dal zapísať mnohými svojimi deťmi v desiatkach kníh ako varovania pre naše obrátenie, ale ktoré rímska neviestkárska cirkev sprevádzala iba kliatbou a večným zatratením! Takých falošných kňazov i veriacich je mnoho, a nielen v rímskej cirkvi! Osobne som bol tento rok asi 5 krát v kostole, a v kázňach som počul okrem všemožných historiek nanajvýš nabádanie ľudí ku modlitbe perami, ale ani slovo o pokornej a neustálej modlitbe srdcom a bezpodmienečnom poslúchaní hlasu Svätého ducha, ktorý sa k nám prihovára v srdci, ako to Ježiš a Pavol odporúčajú v Biblii. Pretože také slová ako sebazapieranie svojich telesných a zmyslových chúťok by asi neboli v kázni populárne.

Nikto nikde nespochybňuje peklo, ani v Lorberových spisoch pán Ježiš nespochybňuje existenciu pekla, ani ostatné Ježišove znovuzrodené deti peklo nespochybňujú! Pár príkladov:

https://www.youtube.com/watch?v=ArqRiIBh2p8
https://www.youtube.com/watch?v=1OvAKXd5xrE
https://www.youtube.com/watch?v=BfuEdQWgM48

Pán Ježiš hovorí v Ceste ku znovuzrodeniu: http://lorber.szm.com/cesta/cesta_002.htm
"Kto sa spovedá a vyznáva svoje hriechy kňazovi, vyznal tým svoje hriechy verejne pred svetom a také vyznanie mu raz bude prepáčené, ak už viac ďalej nehreší. Kto však hreší aj po spovedi tak ako pred spoveďou, ten si učinil spoveď pokladnicou hriechov, ktorá mu raz prinesie vysoké úroky do pekla. Preto, kto sa spovedá a koná pravé pokánie a naďalej už viac nehreší, ten veru jedná veľmi správne; ale ten, kto toto všetko považuje za úplnú nulu a ničotu, ten sa raz veľmi sklame, pretože príde ku priepasti, ktorú bude môcť ťažko kedy preskočiť." --- pozri tiež Matúš 5:22-26 !!!

Stano # HyxaFyjo84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 10:20:11 5057d10a
Fero, ušetri si svoju kliatbu. Ty nepoznáš Otca, ani Ježiša. Otec je láska, Ježiš je jeho múdrosť. Otec je meno Svätého Ducha, ktorý prebýva v plnosti v Ježišovi. Otec a Syn Ježiš sú jedno. Dobre to vysvetlil aj William Branham, síce že sú to iba rôzne označenia rôznych vlastností jedného a toho istého Boha, Pána Ježiša Krista. http://www.williambranham.com/feature_pages/is-the
re-a-trinity/

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:25:34 5057d10a
Stano, nie som Pavol, nie je to moj text. je to citat. Vidim, ze Lorberovi sa podarilo zahmlit vztah medzi Otcom a Synom, preco vlastne bol Syn poslany a tym aj cely vyznam. Zial tusim odkial vietor fuka.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:29:09 d9777929
Fero, ako Ježiš povedal, ak chceme spoznať pravdu, musíme najprv prijať Ducha pravdy do svojho života. Určite nerozumieš ani tomu, čo píše Ján v 1.kapitole "1 Na počiatku bolo Slovo a to Slovo bolo u Boha a to Slovo bol Bôh. 2 Ten, to Slovo bolo na počiatku u Boha. 3 Všetko povstalo skrze neho, a bez neho nepovstalo ani jedno z toho, čo povstalo. ... 10 Na svete bol, a svet povstal skrze neho, a svet ho nepoznal!" Zahmlenému je všetko zahmlené.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:45:30 5057d10a
Stano, k tomu Janovi si precitaj kolosanom 1:12-21. ked to teda mam zahmlene, radsej takto.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 10:50:58 d9777929
A ešte ku tej reinkarnácii: iba Ježišovou milosťou a obetou môžeme byť ospravedlnení a očistení a stať sa v Jeho duchu spôsobilí žiť sväto a prísť do neba. Je len na nás, či ho vo svojom živote chceme prijať za svojho Spasiteľa.

Zbožní a bezbožní - 23. mája 2014

Deti Moje, ľudia zbožní, čistí v srdci Ma uvidia, ale nie bezbožní, ak sa nekajajú a zostávajú žiť v ich skazenosti. Môžete byť zbožní, ak si to želáte. Mnohí neberú vážne ich konečné určenie a to je dôvod, prečo zostávajú byť bezbožnými.

Bezbožní sa zmiešavajú so svetom, niet medzi nimi rozdielu. Nemajú žiaden strach ani úctu ku Mne. Sú v nepriateľstve so Mnou, pretože si neželajú oddeliť sa od tých vecí, ktoré sú pre Mňa ohavnosťou. Ja sa nemením. Mám jeden štandard pravdy a spravodlivosti pre všetkých, a nielen pre niektorých, ako si to mnohí veria a ako si to predstavujú. Ja som svätý a tiež vy musíte byť svätí, inak Ma neuvidíte a ani nevstúpite do Neba. Nezostávajte oklamaní.

Buďte odlišní, buďte príkladom iným ľuďom. Žite božsky, buďte ako Ja. Ukážte iným, že aj oni môžu žiť božsky, dokým dnes ešte žijú vo svete.

Musíš sa rozhodnúť zmeniť tvoje cesty, žiť božsky, inak zahynieš. Nebude žiadnej milosti pre bezbožného bez pravdivého obrátenia sa so skutočnými výčitkami svedomia. U Mňa niet žiadneho zvýhodňovania a ani nikoho nediskriminujem. Ja som spravodlivý Sudca, ktorý bude súdiť spravodlivo. Vyčnievaj z radu, buď známy ako zbožný muž, zbožná žena, počestný a potešujúci svojho Otca.

Oddeľ sa od sveta a jeho potešení. Hoci si vo svete, nepatríš mu. Patríš Mne, Ja som ťa vykúpil za najvyššiu cenu, za Moju krv, z lásky na kríži. Ty si chrámom Môjho Svätého Ducha. Aj ty zaplatíš cenu, ak chceš byť ako Ja, svätý a žiť zbožný život vo svete, ktorý je plný bezbožných ľudí. Budete nenávidení, prenasledovaní a niektorí budú zabití pre Mňa a pre Moje kráľovstvo, ale veľká bude vaša odmena v Nebi.

Váš Ježiš


Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-28 10:51:37 5057d10a
Tiež dobré vysvetlenie: VEJ IV./252 Otec a Syn v Ježišovi.
http://lorber.szm.com/vej/04/vej04_252.htm

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 11:01:59 5057d10a
Stano, ešte jedna otázka: Berieš ,alebo bral si aj nejaké psychofarmaká?

filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-28 11:25:09 542f35cc
ono by to bez nich ani neslo tak trepat....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 11:28:51 59ad5d21
Nuz Stano, jedno druhe vylucuje, tak si vyber.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 11:40:50 d9777929
Odporúčam automaticky mínuskovať toho kostolného príbucha.

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-28 11:42:48 d4254112
"pandemonium" pre sk.......o ducha akčnej fikcie "film jidiš synagoga " vychytralý štb smoljak-lohnický...ste to svoloč prašivá z tapacírovanej synagogues rozkradli všetko a popredali cudziemu elementu!!! "pinočetova muter ta počala z ducha ..."

Petr Novak # XoryDoni50
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 14:07:41 c3a0b62c
Nechcel som sa pôvodne vôbec zapájať do debety. Článok som publikoval preto, lebo originál ma zaujal, a body ktoré som si z neho overil proste sedia. Čo sa týka tej náboženskej debaty, tak len toľko k tomu, že článok celého výskumu spomienok je krátený, kto si prečíta originál knihy, tak sa tam dozvie, že áno kresťania udávajú tú hlavnú bytosť ako Ježiša, ale Židia ho vidia ako Jehovu, muslimovia ho vidia ako svojho proroka, atď... Preto ma na tom najviac zaujal názor ľudí čo nemajú potrebu mať za sebou nejaké náboženstvo, a všetko berú hlavne logicky z vlastného pohľadu... ak tu niekto propaguje Ježisa, tak čo bolo pred ním tých stotisíce rokov keď už existoval Homo Sapiens.... aký boh tu bol?
IB # QegaMahu72
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-05-28 15:15:15 3ec5d318
IB-tvojho homo sapiensa aj s jeho predchodcami -homoidiotus a pod. nestvoril Boh,ale služobníci synagogy satanovej spolu s Darvinom. Doteraz hľadajú medzičlánky:)
Keby si si pozrel link,čo som tu dal,tak by ti to možno došlo.Vy ale až tak moc vedieť väčšinou nechcete a stačí ti názor ľudí, ktorí namiesto Bohu veria vlastnému rozumu,teda sú sami sebe bohmi.
Súdiť ich z ich múdrostí ale bude len ten jeden Boh.


filip # WyboCeci64
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 16:17:01 542f35cc
Práve Lorbelovi stúpenci tu dali minulý rok článok v ktorom dokazovali neexistenciu pekla citátmi z Lorberových spisov. Tu je ukážka:

8) Hľa, to všetko je následok takého pocitu spravodlivosti v dušiach ľudí, ktorí vždy ako ty najostrejšími slovami ľuďom kázali, že Boh síce v nebi večne odmeňuje dobré, avšak pre Svoju neúprosnú spravodlivosť tiež večne trestá v najstrašnejšom pekle najneslýchanejšími trýzňami bez akéhokoľvek úľavy zlé!

9) Ó, vy blázni! Či existuje otec, ktorý by len pre troške lásky k svojim deťom, uvrhol do doživotného žalára dieťa, ktoré sa dopustilo chyby proti jeho príkazu a ešte by ho chcel dať každodenne, dokiaľ by žil, trestať?! Ak to však neučiní ľudský otec, ktorý je v základe ako človek predsa len špatný, o čo oveľa menej tak učiní Otec v nebi, ktorý je Samá večná a najčistejšia Láska a Dobrota!

10) Alebo predstav si len na zemi skutočne múdreho rozumného človeka! Bude môcť kedy schváliť večne trvajúci hriešnika, alebo prisúdi niekomu taký trest? Iste nie - a múdry Boh tým menej!

11) Ja vám však hovorím, že v budúcnosti nemajú byť medzi Mojimi pravými nasledovníkmi celkom žiadne ani dočasné tresty, aj keď doposiaľ platilo; život za život, oko za oko a zub za zub, - ale ak ti dá niekto zaucho, nevracaj mu ho, ale nastav mu ešte druhú tvár, aby ti mohol dať ešte jeden, ak inak nemôže byť s tebou v mieri, aby potom bol pokoj a jednota medzi vami! Ak ti niekto vyrazí oko, nerob mu to isté, ale odpusti mu a tak ako trpiaci polepšíš jeho srdce. Nesplácajte nikdy zlo zlom, tak budete mať ako Moji skutoční učeníci pokoj vo svete a tým práve tiež ukážete, že ste skutočne Mojimi učeníkmi!”

http://
www.lorber.cz/prehled_vej.html


Čítajte viac: http://dolezite.sk/old
/Vecne_peklo_BLUD_RKC_VIDEO_166.html#ixzz331OQZXbJ


Teraz tu ten úbohý zblúdenec Stanko tvrdí,že Lorber nepopiera peklo a ešte sa ním vyhráža:)
Keďže na otázky diskutujúcich odpovedá absolútne nezmyselne a vždy niečo iné, než na čo sa ho pýtajú,je zjavné,že už je mimo normál.
Takže chráňte sa falošných prorokov...filip # WyboCeci64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 16:54:05 542f35cc
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-28 18:41:26 5057d10a
Tažko je tu použiť nejaké rozumuné argumenty keď sú tu fanatici... ako je vlastné možné že použivajú internet, keď to je podľa nich je internet diabolský vynález? .....Hmmmm....??? Vyčkajte na môj další článok, kde vám dokážem že svet v ktorom žijeme je iba virtuálna realita.
IB # QegaMahu72
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-28 20:57:26 3ec5d318
Stanko, všetci diskutujúci v tom minuloročnom článku dokazovali neexistenciu pekla a trestu práve Lorberovými spismi!
Tak si to vyjasnite medzi sebou.
Zdá sa,že tvoj kolega Patrik sa asi chytil rozumu a miesto vypisovania bludov premýšľa.
Tomu tiež strašilo vo veži len domnelé kat. modlárstvo a svätenie soboty a podobné nezmysly,zakiaľ mu skutočné satanské učenie cirkvi ekumenizmus a HKT unikalo.
Možno mu otvorilo oči práve to video urobené protestantmi,ktoré tu sám pridal- Ekumenizmus duchovný nevestinec https://www.youtube.com/watch?v=XiGa0SY084U
Takže poriešte to vy z Lorberovej neviestky najprv medzi sebou a dajte vedieť:)

filip # WyboCeci64
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-05-29 12:32:40 5f67e3d5
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-05-29 16:54:47 5057d10a
No dobre no... Stano 84.. Vaša je pravda,,, pokiaľ ju len "citujete" z """ Biblických """A poviem mám to Vaše ortodoxie veľmi rád lebo produkujú opak! A pokiaľ nie ste si toho vedomí , tak pekelníctvo je produkciou ortodoxie... / A ako sa riadi ... peklo?/-Práve násilnosťou byť ortodoxným........veriacím.... HOTOVO!/ Ak by neexitovali pojmy láska , šťastie, milota... aaa.. tak o pekle by nikto nevedel------Veď Vy tie " pekelnosti" neviete ani definovať -- lebo n--elásku , ne--šťastie aaa sú kategórie mimo kresťanského záujmu! Takže stačí peklo zničiť a hotovo ... furt len EDEN.../ A Pali to prečítal a pýta sa ma či mi hlave---- "nebruni"../
klopi # LobyBebo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-29 19:09:45 58d4289b
Stano,---Vieš napísať pár viet aj bez pekla,Boha , evanjelia a Lorberových spisov?Keby si bol skutočne taký pobožný,tak by si si uvedomil,že o Bohu netreba toľko omieľať,lebo by si ho mal v sebe.Ani žiadne spisy a evanjelia by si nepotreboval.To by si mal tiež v sebe.Všetko čo píšeš,vypisuješ z rôznych zdrojov. Skús písať čo skutočne cítiš,možno ti tí ,ktorých chceš presvedčiť skôr uveria

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-29 22:34:55 4e63fbd7

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-29 23:14:39 5057d10a
Očuj Klopi, tie... tvoje;;; Útrž/ky, myš-lienok.... sú hrozne NEZ--rozUM--ITeľné. Vieš? uVEDOMuješ siTO vôBEC? Vezmi si toto ako dobrý podnet, nie ako kritiku, okej? Ale ináč pochopil som, čo si mi chcel povedať, že som fanatik. To je známe klasické označenie, keď si už nemôžeš inak kopnúť. Filip tu prekypuje svojou nenávisťou a chce si pozdvihnúť ego špinením učenia lásky a pravdy v spisoch Jakoba Lorbera, ktoré rád odporúčam. Preto tu citujem z biblie, aby som dokázal ich pravdivosť. Alebo to mám prejsť mlčaním, keď tu vedome klame? Som preto fanatik, že chlapcovi odporúčam, aby sa modlil v srdci k Ježišovi, ako to sám Ježiš hovorí v biblii?!

Všetko čo píšem, snažím sa písať úprimne a pravdivo, aby všetko vychádzalo z úprimnej lásky k blížnemu a Bohu. Som smutný, že ľudia nechcú prijať Ježiša. (Nehovorím o Lorberovi, ale o pravom učení v Biblii, ktoré cirkev vôbec nehlása, pretože je nepopulárne. Ale namiesto neho hlása svoje vlastné pohanské modloslužobné učenia, v príkrom rozpore s bibliou.). Uvedomujem si, že keď sem napíšem pravdivú kritiku dnešného kresťanstva, ktorá sa týka katolicizmu, tak ako i všetkých cirkví a siekt, tak sa to u väčšiny kresťanov stretne s nenávisťou. Väčšina nich nepozná a ani nechce hľadať a spoznať Ježiša, pretože sú duchovne mŕtvi, žijú telesne a sú so sebou spokojní. Skončia v pekle, ak sa v srdci neobrátia k Ježišovi, a nepomôžu im ani kázne, ani spovede, ani prijímania. "Nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane! vojde do nebeského kráľovstva, ale ten, kto činí vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach." Matúš 7:21-23 Túto vôľu Ježišovho Otca možno spoznať iba skrze Jeho Svätého Ducha, vo svojom srdci.

http://www.krestan.sk/biblia/roh/mat/7

Stano # HyxaFyjo84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-29 23:15:11 5057d10a
Jambo, píšem to čo skutočne cítim. Okej?

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-29 23:19:13 5057d10a
Díky za objasnenie svojej diagnózy. Znamená to teda len jediné: Cítiš sračky a fetišisticky o nich píšeš...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-30 08:28:41 d405c1fd
Pándémóniúm: povedal som to neúplne, upresním. Hovorím len to, čo cítim a čo som tiež preskúšal, že je pravdivé a správne. Rozvažujem každú vetu.

Keby v sebe nájdeš kúsok dobrej vôle a v tichosti skúmaš svoju dušu, potom by si sa vystrašil zo zloby, ktorú v sebe nosíš a uvedomíš si, že si len nesvojprávnym otrokom zlých myšlienok, ktorými ťa manipulujú zlí duchovia v tvojom mäse, že žiješ v pekle a slúžiš peklu, tvojej a ich zlobe. Snáď potom by si sa v beznádeji obrátil v srdci ku Svätému Duchu, ktorý je večne trpezlivý, láskavý, dobrý a odpúšťajúci o pomoc, aby ťa oslobodil od zlých myšlienok a aby si ho nasledoval. Tvoj vlastný duch je stratený a sužovaný zlobou, bez Boha, napokon podobne ako je mŕtvy aj u väčšiny pyšných, temných a uspatých ľudí, čo sa nazývajú kresťanmi, ale ktorí ešte nikdy nehľadali ani nedbali a nedbajú na vôľu živého Boha, ale žijú rovnako ako ty podľa vlastnej pyšnej svojvôle, ako stratené ovce v zlobe a v hriechu, vôbec nedbajú na Ježišovo biblické evanjelium, pretože sa uspokojujú s pasívnym, sfalšovaným evanjeliom, ktoré im predkladajú vlci v rúchach baránkov, v ktorom je Pán Boh hluchý a mŕtvy a nedostupný, uctievaný iba náboženskými obradmi. A uspokojujú sa s nepravým neživým Kristom upečeným z múky, ktorého uctievajú perami v kostoloch namiesto toho, aby uctievali pravého živého Ježiša vo svojom srdci, žitím podľa Jeho živého slova a v tichom naslúchaní jeho svätej, všetkým ľuďom pomáhajúcej, vôle.

Toto je doba, o ktorej Ježiš povedal: "A keby neboli skrátené tie dni, nebolo by zachránené niktoré telo; ale pre vyvolených budú skrátené tie dni. Vtedy keby vám niekto povedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Tu! neverte! Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veľké znamenia a budú robiť zázraky, takže by zviedli v blud, keby bolo možné, aj vyvolených." Mt.24.

Iba Ježiš dokáže očistiť naše duše od všetkej zloby, iba on nás dokáže spasiť a viesť nášho ducha ku spravodlivosti v láske, ALE LEN AK SI TO ŽELÁME, NIKDY NIE NASILU PROTI NAŠEJ SLOBODNEJ VÔLI.

--

Každý človek, ktorý v sebe nosí a miluje pekelné myšlienky, zahynie v pekle plnom lži a nenávisti medzi démonmi, ktorým tu na Zemi slúžil. A každý, kto v sebe nosí a miluje nebeské myšlienky, čisté nesebecké božské myšlienky, príde do sveta nebeských ľudí (anjelov), úprimného a čistého priateľstva a pokoja.

Nasledujúci príhovor platí pre všetkých kresťanov všetkých vyznaní a vier, tak ako i pre všetkých nekresťanov, ktorí sa usilujú o dobrý život.

Falošné dúfanie v BIBLIU / False Hope in the BIBLE
https://www.youtube.com/watch?v=8KtJL5Fl5R4


Obrovský počet kresťanských veriacich zakladá svoju vieru a bezpečnosť svojho spasenia na slovách napísaných na papieri, ich Bibliach, mŕtvych slovách, ale Ježiša Krista nepoznajú. Slová napísané v Biblii nás nemôžu zachrániť, ale je to Ježiš Kristus, ktorý zachraňuje tých, ktorí Ho POSLÚCHAJÚ. Človek nebude žiť zo samotného chleba, ale z každého slova, ktoré vychádza z ÚST Boha.
Ak sme ešte nepočuli Samotného Ježiša Krista, potom tie slová pre nás ešte stále neplatia. Nemôžeme vziať slová z Biblie a vztiahnuť si ich na nás a potom veriť, že nás tie slová môžu zachrániť, nemôžu. Ježiš Kristus je ŽIVÝ, On je pravý BOH. Musíme HO POČUŤ a musíme žiť, aby sme Mu robili radosť, musíme s Ním mať ŽIVÝ VZŤAH.
Ak NEPOZNÁME Ježiša Krista a NEPOČUJEME Ho, nemáme ŽIADNU ZÁRUKU, nemáme ŽIADNU NÁDEJ! Potrebujeme POČUŤ JEŽIŠA, SLOVÁ ŽIVOTA každý deň. Potrebujeme POČUŤ Ježiša Krista a NASLEDOVAŤ a POSLÚCHAŤ Ho až do úplného konca. Ak nepoznáme Ježiša a On nepozná nás, tak nám povie: "Choďte preč, nikdy som vás nepoznal, vy robotníci vnútornej skazenosti."
POČUJEŠ Ježiša, alebo si iba vzťahuješ slová napísané v Biblii na seba? Vkladáš svoju nádej do Knihy, alebo do Žijúceho Boha, Ježiša Krista? POZNÁŠ Ho REÁLNE?
Nech vás Ježiš žehná.
Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-31 12:42:14 5057d10a
Stano.
Vidím ,že si tu nový,lebo inak by si vedel ,že písať pandebiliovi siahodlhé príspevky s vysvetleniami o Bohu sú zbytočnou stratou času, Do neho si treba kopnúť s chuťou a vervou, diskusne od za chrbta s rozbehom ,vyplazeným jazykom a penou v kútikoch, obutý do diskusnej kanady omotanej diskusným ostnatým drôtom.
Tomu on rozumie!
Ja ho už poznám, strávil som tu na tomto trápnom plátku zopár desiatok hodín handrkovaním sa z evolucionistami , sastanistami, blbcami , samcoložníkmi, vegetariánmi, encyklopedistami, číselníkmi, luciferami,katolíkmi,konšpirátormi, ale aj diskusnými "oničkami , obyčkami a trapkami" s trollami v tesnom závese až ma to prestalo baviť a stiahol som voje z prvých línií kvúli čomu ma teraz Pandebilium označuje za atrapu a snaži sa ma ignorovať zo strachu lebo ja som mu vedel tú jeho chudú riť diskusne nakopať do modra ,že nevedel obsedieť v tom jeho zasíkanom bare kde sa stretáva s jeho vychudnutými , umastenými a nemenej vypatlanými kamošmi!!

Som zvedavý koľko ti bude trvať kým to pochopíš a dáš mi za pravdu.Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-31 14:21:01 3e2c8777

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1115 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne