Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ženy, naozaj sa vzdávate svojej sily?


Ženy, naozaj sa vzdávate svojej sily?

Nebude mier na svete, kým vzťah medzi mužom a ženou nebude na poriadku... Ak to budeme ďalej obchádzať, bude len viac pokrytectva, vykorisťovania, otroctva, ničenia prírody a života...


Kde bolo tam bolo, bola raz jedna krajina. V tej krajine žili ľudia. Muži pracovali na poliach, v horách... Bola to ťažká práca – oni stavali domy aj orali, niekedy aj bránili svoju krajinu. Ženy boli doma a držali kruh rodiny. Starali sa o domácnosť – o spoločenstvo – držali pole sily rodiny a rodu. Ženy rodili deti, starali sa o ne. Lúpali hrach, lámali konope – starali sa o jedlo, o ošatenie. Boli to ženy, ktoré zabezpečovali pretrvanie rodu. Oni dávali nový život. Muži ich v tom podporovali z vonku. Často neboli doma, boli v hore, na poli či v cudzom svete. Ženám boli oporou. Vo sviatky a obrady, denné aj ročné, sa všetci schádzali, spoločne slávili aj sa veselili – a spoločne veci spravovali. Spoločne zdieľali bohatstvo, ktorému každý prispel svojím spôsobom – muži svojou prácou a ženy svojou. Svoje dary a rozdielne úlohy si ctili a vzájomne sa uznávali.


Doba sa však postupne začala meniť. Objavili sa stroje. Parný stroj na uhlie teraz pracoval – nebolo treba silu mužov, aby sa obilie vymlátilo... Muži sa začali oslobodzovať od ťažkej práce... Už ich na prácu nebolo treba. A navyše: Veď stroje môžu riadiť aj ženy! Muži stratili svoju jedinečnú úlohu v spoločnosti. "Sme zbytoční!" – ich mužskosť bola otrasená, ale nikto z nich to nepovedal nahlas... Niektorí sa pustili hľadať svoju úlohu inde. Ponorili sa do práce "duševnej". Vymýšľali ďalšie a ďalšie stroje – ale vec vlastne ešte zhoršovali... Pravda bola nemilosrdná: Muž už nebol potrebný. Muž sa už nerovnal žene. Žena už nepotrebovala podporu muža pri zachovaní rodu. Áno, stále bol muž potrebný pri oplodnení ženy – ale to sa dá zvládnuť za pár minút.

 

Vzťahy medzi mužmi a ženami sa napäli. Muži si v strachu začali chrániť svoje postavenie útokom. Začali si upevňovať moc úradmi a násilným riadením. Začali znevažovať prácu žien. Peniaze boli úradne ustanovené ako merítko dôležitosti práce. Ženská práca v domácnosti zrazu nebola plnohodnotnou prácou. Zrazu bolo ozajstnou prácou len zamestnanie, len to mužské zamestnanie na úradoch či v riadení ľudí alebo strojov...

 

A čo ženy? Mužom sa podarilo ženskú prácu a poslanie postupne úplne znevážiť a ponížiť – a ženy tomu uverili. Pohrdli ženskou úlohou a silou. Prestali sa starať o svoje deti a odovzdali ich úradom a ústavom, ktoré riadia muži. Zodpovednosť za deti prenechali nemocniciam, materským a základným školám... Pustili sa aj ony, ženy, do zamestnaní snažiac sa vyrovnať mužom... Deti tak vyrastajú nenaplnené. Mladí ľudia bez lásky a obete svojej matky nedospievajú...

 

Emancipácia, feminizmus, rovnoprávnosť... Ženy sa snažia vyrovnať mužom. Ale v čom? Vo vynahradzovaní si straty svojej prirodzenej úlohy? Veď tie "mužské" zamestnania sú naozaj iba o zamestnaní človeka – sú len prekrytím rán, sú útekom – sú bez prínosu, bez skutočného zmyslu. Veď väčšina práce za peniaze vlastne život iba ničí, trávi naše životné prostredie a berie nám čas. Už neslávime. Už sa neradujeme a neveselíme. Zrazu nie sme, muž a žena, jeden druhému druhom a družkou. Nemáme na to čas. My bojujeme a bojíme sa, znevažujeme a pretekáme sa.

 

Ženy, naozaj sa vzdávate svojej úlohy? Svojej sily? Naozaj sa vzdávate svojho divotvorného poslania – len preto, že vás muž prestal uznávať, len preto, že sa bál, že ho vy prestanete uznávať?


Veď vy ženy ste o svoju silu a úlohu neprišli! Len ste sa zmotali v klame...

 

Veď vy muži ste o svoju silu neprišli. Len sa zmenila vaša úloha, len sa rozpadol bývalý obraz mužskosti spojenej s tvrdou prácou.

 

Nože prestaňme. Uznajme jeden druhého.

 

Nože ženy pomôžte mužom v hľadaní novej úlohy, nového poslania, nového obrazu. Prijmite ich a dovoľte im podporovať vás. Áno, vy ženy môžete byť dnes nezávislé na mužoch. Naozaj to však chcete? Nie je príjemnejšie muža uznať? Prijať ho – nie jeho peniaze a "moc" – ale jeho bytostnú podporu...

 

Už nebojujme. Už sa nezamestnávajme. Už nepredstierajme. Priznajme si náš stav – smelo a úprimne.

 

Láska, zmierenie, miera a mier – nadobúdajú v tomto svetle skutočný zmysel.

 

 

 

 

(Prevzaté z blogu krkavec.wordpress.com)< /p>

 

 

Pripájam krátky film o zamestnaní:Author: Vlasto Krkavec # WomyKopi07
Svet2014-01-1318
-
 63% ( 6 people voted )
+
Pekny clanok.Dakujem.

MACKO USKO # DisiDuqa16
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-13 16:35:39 6d598a83

Potrebujem muza, citit, ze je tu niekde nablizku, vo vedlajsej miestnosti, pri pocitaci, ze JE.
Potrebujem muza, aby spal vedla mna, inak nespim dobre, potrebujem ho aby sme sa spolu najedli a pochvalili jedlo ktore je dobre, pozreli sa na seba, zmurkli... a co ja viem co este.. mozno aj to.
.. aby sme prehodili kratku konverzaciu o aktualitach, o nas, o prirode, o tom co budeme robit a vobed - ho potrebujem.
Potrebujem muza, aby dychal mne nablizku, aby nieco "kumstoval", aj opravoval, aj vymyslal, aby sa okolo mna motal..
Potrebujem ho, aby mi povedal, aka som pekna, ako dobre vyzeram, aka som uzasna - a aby mi to aj nepovedal, ale aby som citila a videla v jeho ociach, ze si to mysli..
Potrebujem ho, aby bol so mnou ked obdivujem pyramidy, ked pozerm na hviezdy..
Som totalne nezavisla zena.

Kukina # FuwiSoma13
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-01-13 17:07:00 52e5b590
Kukina pekne vyjadrenie muž keď je naozaj mužom a nie len zozenstelou figurkou je pre rodinu nenahraditeľný .Ale veľa mužov je zranených z dectva lebo ani ich otcovia neboli vyzretý a preto nemali vzor .Preto si neveria sú neistý ustráchaný a časom začnú svoje slabosti a pocit zlyhania utápať v alkohole a vychvaju len dalších alkoholikov
jurosiq # VoceXyni76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-13 17:30:32 4e63fbe3

PS
.. a este potrebujem, aby mi otvoril dvere na aute a aby ON soferoval (tentokrat), aby mi pomohol s kabatom a pri vychode otvoril dvere a dal mi prednost, aby mi podal pohar a usmial sa na mna - a ja mu to s iskrickami v ociach opatujem..
a aby .. ma niekedy "nosil na rukach" .. aby som citila jeho silu, silu muza .. toho mojho.
a aby som chvilu nemusela byt silna, ale ... zena, jednoducho zena -
aby som v intimnej chvili (t j vhodnej) zobrala do ruk jeho "tvar" , prilozila moje lice na jeho lice.. (a mozno aj usta), aby citil, ze ja som tu pre neho a moze so mnou vzdy ratat .. a ze mu niekedy aj odpustim ked nieco vyvedie co sa mi nepaci - noo, nemala by som, ale nemozem inak .. ale nech sa mi ospravedlni, to vysvetli, trosku olutuje - aby sme sa nedudrali, to neznasam - tiche domacnosti neznasam ..
tot navod - ake proste


Kukina # FuwiSoma13
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-13 18:20:07 52e5b590
Sila kuchynskej varešky, lol! Tú by si mali feministky vycapiť na zástavu. Ale teraz vážne: Žena má byť trvale v domácnosti, prať, žehliť, štopkať ponožky, variť, luxovať, nakupovať, starať sa o deti... skrátka starať sa o domácnosť a nechodiť do práce. Muž by mal zarobiť toľko, aby domácnosť s prehľadom uživil a ešte mu zostalo dostatok prostriedkov na zábavu a kratochvíle. Musí byť dominantný, oporou a jeho slovo jednoznačne platiť. Napokon, táto schéma je tu už od nepamäti, od jaskynných čias, kedy sa ženy starali o oheň (beda, ak by im zhasol!), piekli, obrábali kožušiny, plietli... zatiaľ čo muži lovili, zabezpečovali obživu a preháňali sa po lesoch. Súhlasíte, dúfam, s týmto odvekým rodovým kolobehom? Kto nesúhlasí, nech si dá ružovú zásterku a postaví sa ku plotni.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 11 people voted )
+
2014-01-13 22:24:40 542f0456
{Konzervativne feministky tvrdia ze vraj zena potrebuje muza tak ako ryba bycikel ))))} Aj Pandeho mama je feministka a preto vyrastal bez tvrdej ruky otca a stala sa z neho usmrkaná cimprlína.
Domestos # VahoBygo94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 06:42:20 5f9ae6fd
loading...
Aj v tomto prípade boli ženy len použité na ciele svetovládcov tak, ako homosexuáli.

http://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo

filip # WyboCeci64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 08:28:25 5f67a020
Rozhovor Russa s Rockeffellerom -
V neskoršom rozhovore sa Rockefeller spýtal Russa, či vie, o čom je hnutie za zrovnoprávnenie žien. Russova odpoveď, že si myslí, že je to o práve pracovať a dostávať rovnakú mzdu ako muži, rovnako ako získať právo voliť, spôsobili, že Rockefeller so smiechom odsekol: "Ty si ale idiot! Dovoľ mi, aby som ti povedal o čom to je. My, Rockefellerovci, sme to financovali, my sme dali peniaze na ženské zrovnoprávnenie, my máme všetky noviny a televízie - Rockefellerova nadácia." Potom povedal Russovi o dvoch hlavných dôvodoch, prečo elita financovala ženské zrovnoprávnenie. Jeden bol ten, že pred zrovnoprávnením nemohli bankári zdaňovať polovicu populácie a ten druhý, pretože vďaka nemu začali chodiť deti do škôl v skoršom veku, čím im umožnili, aby im bolo vštepované prijatie štátu ako hlavnej rodiny, rozbíjajúc tradičný model rodiny. Toto odhalenie je v súlade s predchádzajúcimi priznaniami priekopníčky feminizmu Glorie Steinemovej, že CIA financovala časopis Ms. Magazine ako časť rovnakej agendy rozbíjania modelov tradičnej rodiny.
tu video s cz titulkami (Russo medzitym "velmi rychlo" zomrel)

Kuko # TixoJomi44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 11:17:32 52e5b590
Kuko K+.

Uz davno som to sem chcel linknut,ked sa v diskusii bavia o rovnopravnosti.

Je to z rovnakeho hniezda ako LGBT.Ten isty princip.

Vojna je mier,loz je pravda.Treba ludi zmagorit,aby nevedeli odkial vietor fuka.

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-14 11:32:36 5f6668e7
Pekná rozprávka a potom si ženy na seba uplietli bič.Zabudli si položiť podmienky v čom chcú byť rovnoprávne s mužmi.Aj keď je rovnoprávnosť,už ste videli aby žena dostala za tú istú prácu aj rovnakú mzdu?
Potom v tej rozprávke bola žena ,ktorá sa starala a domácnosť ,deti .Robila všetko čo bolo treba aby rodina bola spokojná. Muž chodil do práce a tak boli poistené aj detičky aj manželka.A bol tiež spokojný.Prišiel do spokojnej, svojej rodiny. Dnes to už neplatí.Všetci sú uponáhľaní,vo väčšine rodinách ,žena si opáše zásteru a nastupuje ďalšiu šichtu.Ak je muž mužom ,pochopí,že aj žena chodí do zamestnania,pomôže žene a tak im zostane ešte čas aj na nežnôstky.Potom je tiež celá rodina spokojná.Aj deti,lebo netreba zabúdať,že deti všetko vidia a vnímajú.Inak si gaučový pán nájde neupachtenú milenku,lebo ona sa nemusí starať o jeho rodinu,je vždy upravená a usmiata.
Kukina ,---to krásne opísala.tak by to malo byť a určite by sa to páčilo všetkým normálnym ženám.

Jambo # CapuSuxo47
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-14 12:57:20 5b7f552b
NORMALNI je sproste slovo

jambo

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:02:23 53d0513c
Lojzo nevyrývaj! Ak je niekto normálny je sprostý?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:07:20 5b7f552b
v podstate ano . je NORMALIZOVANY

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:14:01 53d0513c
Lojzazpribrami,---Ty budeš asi profesor folozofie.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:17:51 5b7f552b
jsem jen obycejny sedlak Jambo :)))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:25:05 53d0513c
i kdyz obycejny mozna ne,

spis jen sedlak ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 13:26:18 53d0513c
feministky vsetkych krajin zjecte mi keket
openmind # VefiJobo64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-15 07:59:03 c35b0b01
pandáš, ty genderový konšpirátor! ty nevieš čo je feminizmus, ženská sila!
http://www.topky.sk/cl/13/1342670/Ruska--4
2--ma-najsilnejsiu-vaginu-na-svete--Dviha-nou-14-k
g-zavazie-


peter # MivuSemu80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-15 12:44:18 c350a66f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Žobrák a politik


Žobrák a politik
Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech. Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....
EVROPSKÁ KOMISE NEZMĚNÍ SVŮJ POSTOJ K PŘEROZDĚLOVÁNÍ AZYLANTŮ
RING VOĽNÝ – BITKA O VODU ZAČALA
Obeť na Golgote alebo ako sa stali kresťanské dejiny kriminálnymi.

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0413 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo