Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

[ŽIVĚ] Nepokoje v centru Kyjeva pokračují							
				[ŽIVĚ] Nepokoje v centru Kyjeva pokračují
V centru Kyjeva pokračují srážky mezi zvláštními milicejními jednotkami Berkut a radikálními mládežnickými seskupeními. Mnozí mladí aktivisté jsou členy nacionalistických organizací extremistického rázu.

Údaje o mrtvých a zraněných jsou rozporuplné. Ve středu bylo oznámeno o pěti mrtvých, zatím ale byla potvrzena smrt dvou lidí. Lidi s různými zraněními dopravují na kyjevské nemocnice. Je dost mnoho zraněných mezi novináři, kteří informovali o událostech v Kyjevě, a to jak ukrajinskými, tak i zahraničními včetně ruských.

Ve čtvrtek si obě strany i nadále vyměňují údery. Mladí radikálové se oddělili od vojáků orgánů vnitra zástěnou ohně ze zapálených pneumatik a házejí do milicionářů láhve se zápalnou směsí, kameny a pyrotechniku. Milice odpovídá gumovými kulkami. To všechno se odehrává v nebezpečné blízkosti Národního uměleckého muzea a Parlamentní knihovny, v nichž jsou uschovány jedinečné sbírky uměleckých děl a knih.

V Rusku a v evropských zemích, a také v USA jsou znepokojeni událostmi na Ukrajině. Tiskový tajemník ruského prezidenta Vladimira Putina Dmitrij Peskov vyjádřil jistotu v tom, že Ukrajina dokáže najít východisko z této situace. Ruská strana pokládá za nepřijatelné zasahování do vnitřních záležitostí Ukrajiny. EU nevylučuje roztržení vztahů s Ukrajinou v případě, když se potvrdí předpoklady o tom, že milice použila v Kyjevě střelných zbraní.

Některá ukrajinská masmédia tvrdí, že úřady se chystají vyhlásit v zemi výjimečný stav. Představitelé ukrajinské administrativy však tyto domněnky vyvracejí.

13:30 - Jednání manifestantů v Kyjevě nepodporuje většina občanů Ukrajiny, prohlásil premiér Mykola Azarov v průběhu schůzky s generálním tajemníkem Rady Evropy Thorbjørnem Jaglandem v Davosu, kde se pořádá Světové ekonomické fórum.

14:55 - Německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že nevidí nutnost zavádění dalších sankcí proti Ukrajině kvůli smrti lidí během protestních demonstrací.

16:30 - Účastníci mítinků ve městě Rovno na západě Ukrajiny dnes vtrhli do budovy Rovenské oblastní státní administrativy. V budově se v současné době nachází asi 400 lidí, kteří sem dorazili po skončení lidového veče (shromáždění). Žádní příslušníci bezpečnostních orgánů tu nejsou. Před tím už dnes radikálové obsadili budovu Lvovské oblastní státní administrativy. Premiér Mykola Azarov označil to, co se stalo, za pokus o státní převrat. „Proti nám nejedná opozice, jsou to ozbrojenci. A toho si musíme být vědomi“, řekl Azarov.

 • Protes tní akce na Ukrajině koordinují USA a EU
 • < strong>Tohle vám mainstream neukáže: Ve hře o Ukrajinu přibývá krve
 • VIDEO: Tyto záběry vám mainstreamová média neukáží - kdo je Ukrajinská „opozice“
 • Američtí instruktoři učili jak prostřednictvím sociálních sítí uskutečnit revoluci na Ukrajině

Zdroj: czech.ruvr.ruAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-01-249
-
 42% ( 2 people voted )
+
USA plánujú nasadiť Al-kajdu na Ukrajine

http://orientalreview.org/2014/01/08/is-the-us-pre
paring-to-stash-3000-terrorists-near-the-ukrainian
-border/

http://www.strategic-culture.org/

Krakatit # JyvuLomi92
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-24 10:08:36 4079836a
Oleg Tiagnibok v (preklade tiahnibože). Čo ma tento líder opozície spoločného okrem mena z jedným z poľných veliteľov Stepana Banderu ktorí bol zastrelený na Slovensku. Je to náhoda, alebo sa pohrobkovia ultranacionalizmu vracajú zo záhrobia. Večer som si pozeral videa z Kyjevských ulíc Banderovske zástavy šály z vyobrazeniami Stepana atd. No zarazila ma angažovanosť uniatských, alebo Grécko katolíckych kňazov zo západnej Ukrajiny v demonštráciách. Čo ma spoločne s týmto prevratom katolícka cirkev a Vatikán. Možno nič no potom ma zaráža nečinnosť pápeža veď Grécky katolíci ho uznávajú ako hlavu svojej cirkvi. Mne to pripadá tak že účel sveti prostriedky ak to vyjde a prevrat sa podarí tak Vatikán bude v tichosti oslavovať ak nie tak vydá krátke komuniké o tom že cirkev by sa mala držať mimo politického diania. To čo teraz deje na Ukrajine mi pripadá tak ako keď v Taliansku Taliansky fašisti preberali moc.

STOPA # QadyVyna05
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-24 10:33:49 b03dd289
Veľa fotiek a comentár
"...we will do everything to achieve that,” opposition leader Vitali Klitschko told some .... Classifieds Self-Service .... Central Bank which clearly indicates that the international banking cartels have much to do with the civil unrest." Follow the money
http://news.nationalpost.com/2014/01/22/ukraines-w
ar-zone-opposition-sets-24-hour-election-deadline-
to-end-fiery-protests-that-killed-at-least-two-peo
ple/

Teroristi na Slovensku
http://www.sott.net/article/271154-US-sends-3-Uigh
ur-Guantanamo-prisoners-to-Slovakia
Krakatit # JyvuLomi92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 10:59:38 4079836a
Včera vo večerných správach som ľutovala Ukrajinu a aj Trocha Ukrajine (cez obrazovku nadávala.Čo môže jeden fanatik spôsobiť a ľudia sú zaslepení.Ako keby boli prví,čo ich niekto manipuluje. Majú okolo seba toľko negatívnych príkladov.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-24 11:31:42 4e622905
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1470-
ukrajinsti-mirumilovni-demonstranti-upaluji-polici
sty-podivejte-se-co-podporuje-evropska-unie-a-usa-
a-pozor-na-zvracenimotyl # RifiSohe08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 12:32:15 5c341c1c
Po vzhliadnutí videa od ----motyl----- Ma nič iné nenapadá,len že sú to blázni. Ak sa im to podarí a vyhrajú,potom po rokoch budú ohlupovať mládež,že aká to bola nežná revolúcia a ako mali holé ruky.Nebodaj ešte pridajú aj kytičky ,ako dávali polícii a oni ich zato bili.

Jambo # CapuSuxo47
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-01-24 12:52:35 4e622905
loading...
Ukrajinská vláda by mala vypísať referendum o vstupe do EÚ. Ľudia by sa sami rozhodli, či chcú vstúpiť alebo nie do únie. Bez zbytočných obetí.

motyl # RifiSohe08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-24 14:11:07 5c341c1c
Ukrajina je len dalsim statom v tzv. programe "Blitzkrieg - bleskovej vojny", ktorej hlavnym cielom je Rusko. Uhlavnym nepriatelom Zida bol vzdy Rus a Slovan vobec. Ak by nedajboze Obrezanci z USA, EU a Izraela "odpalili" Rusko, znamenalo by to koniec celeho Slovanstva vo svete.
Tak ci onak, ked sa Obrezancom podari zlanarit Ukrajinu do spolku teplosov a vyznavacov rovnych bananov a krivych uhoriek, ziskaju pristup k hraniciam s Ruskom, ako aj nerastne bohatstvo Ukrajiny.
Co je vask este znepokojujucejsie, je hrozba terorizmu na ZOH v Soci. Keby sa CIA podarilo do Soci nejakeho islamistu dostat a ten by uspesne spachal atentat, zacala by sa pre Obrezancov z USA tak vytuzena vojna na europskom kontinetne.

Peter # FikyMigu16
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-24 15:42:30 58d4259c
to: STOPA

odkiaľ máš údaje, zdroje informácii o angažovaní sa Uniatských- Gréckokatolíckych kňazov zo západnej Ukrajiny ? Je nejaký objektívny zdroj ?

Korjatovic # LepiCydi83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 13:02:56 5db841b1

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
j   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nevzdělanost, cla a hormonální bouře: Kořeny války


Nevzdělanost, cla a hormonální bouře: Kořeny války
Každý poradce ve finančních záležitostech se pravděpodobně čas od času setká s klientem, který přímo a zcela vážně položí jednoduchou otázku: Bude válka?
TOTO JÍ AMERICKÉ DĚTI (NECHUTNÉ ŠKOLNÍ OBĚDY)
Ako dosiahnuť humánnu spoločnosť
PROČ SE ROPA PROPADÁ: DALŠÍ ČÁST „TAJNÉ DOHODY“ MEZI USA A SAÚDSKOU ARÁBIÍ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0291 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles